39' Ryan Giggs
44' Carlos Tevez
59' Carlos Tevez
90' Cristiano Ronaldo
Claude Davis 31'
Andy Griffin 51'
Steve Howard 75'
Data: 09.12.2007 r.

Man Utd: Van der Sar - Brown, Ferdinand( O'Shea 70'), Vidic, Evra - Ronaldo, Hargreaves, Anderson (Fletecher 62'), Giggs (Saha 63') - Rooney, Tevez

Derby County: Bywater - Griffin, Moore, Davis, McEveley - Leacock, Fagan, Oakley, Pearson - Barnes (Teale 61'), Miller

W pierwszym grudniowym spotkaniu, Manchester United pokonał drużynę Derby County 4:1. Spotkanie mogło się podobać i co najważniejsze nasi ulubieńcy zdobyli w nim 3 ważne punkty.

Pierwsza połowa mogła rozczarowywać, gdyż mimo nakładu starań, zawodnicy United, którzy dzisiaj uważani byli za murowanych faworytów, nie potrafili znaleźć właściwej drogi dla bramki gości. Gracze Derby rownież nie stali na straconej pozycji, grając w pierwszej połowie jak rowny z równym.

Jednak w 39 minucie zmienił to Giggs który znalazł się w odpowiednim miejscu po tym jak piłkę sparował bramkarz gości. Wczesniej uderzał Ronaldo, dlatego zapisujemy mu asystę.

Jeszcze przed przerwą Carlos Tevez uspokoił fanów United i podwyższając na 2:0 mógł z uśmiechem zejść do szatni.

W drugiej połowie na 3:0 podwyższył również Tevez, który uderzeniem z pola karnego pokonał Bywatera. Na kwadrans przed końcem bramkę zdobywa Howard i daje tym nadzieje na lepszy rezultat dla Derby.

W ostatniej minucie dzięki pomocy rywali z rzutu karnego bramkę zdobywa Ronaldo i tym pieczętuje efektowną wygraną United nad Derby!