7' Park Ji-Sung
15' Cristiano Ronaldo
23' Louis Saha
35' Alan Smith
37' Wes Brown
44' Gary Neville
79' Patrice Evra
87' Cristiano Ronaldo
Liam Rosenior 18'
Brian McBride 21'
Heidar Helguson 37'
Luis Boa Morte 62'
Godzina: 18:15
Data: 04.02.2006 r.

Man Utd: Van der Sar, - Neville (Vidic 68'), Brown, Silvestre, Evra (Bardsley 81') - Ronaldo, Smith, Park (Rooney 68'), Richardson - Saha, van Nistelrooy

Fulham: Niemi - Rosenior, Knight, Bocanegra, Bridge - Malbranque, Elliott, Brown (Radzinski 45'), Boa Morte - Helguson (John 76'), McBride

Po ostatniej, wyjazdowej porażce z Rovers, Manchester United sobotniego wieczoru podejmował na swoim obiekcie drużynę Fulham Londyn. Faworytami byli oczywiście podopieczni Sir Alexa. Ferguson po tej porażce postanowił przeprowadzić drobne roszady w składzie. Od pierwszych minuta zagrał Ronaldo, Evra, który ostatnio zastępowany był przez Vidica. Nie zagrał Rooney a United zagrali starym ustawieniem 4-4-2. Oczywiście dla Louisa Sahy ten mecz był bardzo ważny bo Fulham to były klub Francuza. Nasz snajper podczas każdego meczu na stadionie Fulham był wygwizdywany więc dzisiejsza zemsta na pewno smakowałaby Louisowi.

Już w 7 minucie spotkania prowadzenie obejmują "Czerwone Diabły". Będący ostatnio w wysokiej formie Park potwierdza swoją dyspozycję i po błędzie defensora Fulham umieszcza piłkę w siatce. Publiczność była zachwycona takim początkiem meczu.

United nie cofnęli się a wręcz przeciwnie - wciąż napierali. W dobrej dyspozycji był Park który w 9 minucie świetnie podawał do van Nistelrooya ale Holender był na pozycji spalonej. W 11 minucie szczęścia próbował Ronaldo. Młody zawodnik ManU uderzał na bramkę ale Niemi bez problemu złapał piłkę. Wcześniej szczęścia szukał McBride ale jego strzał głową obronił Van der Sar.

Po kwadransie tablica świetlna na Old Trafford wyświetlała już 2:0. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Cristiano Ronaldo. Niemi bez szans a uderzenie Crisa z blisko 30 metrów było najwyższej klasy.

Kilka chwil po rozpoczęciu gry od środka boiska sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Liama Roseniora za przewinienie na Sahy. Francuz powalony na ziemię w brutalny sposób. United starali się spokojnie rozgrywać piłkę w defensywie. Dobrze funkcjonowała współpraca Browna z Evrą ale ataki gości były co raz groźniejsze i nawet Ci gracze z trudem sobie z nimi radzili.

Po jednej z takich akcji a dokładniej dośrodkowaniu Liama Roseniora, Edwin Van der Sar musiał wyciągać piłkę z siatki. Dobrą wrzutkę wykorzystał McBride i zmniejszył tym stratę do United. Było 2:1 i mieliśmy 21 minutę meczu.

Ale o tym jaki charakter mają Diabły nie trzeba wspominać. Niespełna 120 sekund po straconej bramce, Louis Saha strzela bramkę numer trzy, dobijając uderzenie Ruuda van Nistelrooya. Krótko mówiąc - forma Sahy rośnie i na pewno Francuz nie ma zamiaru odpuszczać

Bramka Francuza, który obecnie jest jednym z najskuteczniejszych graczy ManU wzbudziła jednak pewne kontrowersje za co trener Fulham - Chris Coleman został wyrzucony przez sędziego z ławki trenerskiej i zajął miejsce na trybunach Old Trafford. W 27 minucie dobra akcja United ale dośrodkowanie Evry zablokowane i aut dla ManU. Jednak chwilę potem Rosenior posyła kolejną piłkę w pole karne United ale dobrze intereweniuje Silvestre i zagrożenie oddalone.

29 minuta to kolejna szansa na podwyższenie wyniku. Tym razem Ruud van Nistelrooy uderzał ale piłka mija światło bramki. W odpowiedzi gracze Fulham przeprowadzają składną akcję zakończoną strzałem głową ale nasz bramkarz broni. Na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy Alan Smith został ukarany żółtą kartką za brzydki faul na pomocniku Fulham.

W 37 minucie głupia bramka stracona przez United. Bridge tuż przed linią końcową zdołał dośrodkować a w polu karnym pojedynek główkowy wygrał Heidar Helguson i tak przewaga United stopniała tylko do jednej bramki.

Do końca pierwszej połowy oglądaliśmy ładną piłkę ale klarownej szansy na zdobycie bramki nie było. Kibice nagrodzili za to brawami van Nistelrooya który ładną sztuczką techniczną minął dwóch graczy Fulham. Oprócz tego Gary Neville i wcześniej Wes Brown zostali ukarani żółtymi kartkami. W przerwie nastąpiła jedna zmiana. Tomasz Radziński zastąpił Michaela Browna w swojej drużynie.

Druga połowa rozpoczęła się od rzutu rożnego, który wykonywał Ronaldo. Jednak dośrodkowanie nie przyniosło zmiany rezultatu. Za linią boczną rozgrzewkę rozpoczęł Vidic. W 47 minucie próba dośrodkowania ale zablokowana i aut dla Fulham. Chwilę potem dośrodkowanie w pole karne ale sędzia boczny wskazuje na spalonego i rozpocznie Edwin. Piłka wraca jednak po nogi gości. Dobry zwód gracza Fulham ale dośrodkowanie poza bramkę. W odpowiedzi akcja skrzydłem Parka i aut dla ManU.

W 50 minucie świetna akcja gości. Malbranque wymanewrował obrońcę United i uderzenie z ok. 16 metrów z trudem broni Van der Sar. Chwilę potem sprytne podanie na lewą stronę ale czujni obrońcy Red Devils. Za ciosem Fulham, przejęcie piłki w środku pola ale od bramki Holender. W 56 minucie przy dośrodkowaniu Ronaldo ucierpiał gracz gości ale na szczęście nic się nie stało i Evra wznowił grę od autu.

Na pół godziny przed końcem gry akcja Ronaldo w której Portugalczyk wywalczył rzut rożny. Piłka spadła na głowę Sahy ale Francuz źle przymierzył i od bramki rozpoczął Niemi. Niespełna minutę później dobre podanie Sahy do Ronaldo ale dośrodkowanie wyłapał Niemi W tym czasie rozgrzewkę rozpoczął Rooney a United miało kolejny korner. Napór United trwał dalej w 63 minucie Saha w dość akrobatyczny sposób próbował umieścić piłkę w siatce ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

Drugi rzut wolny i po raz drugi Ronaldo. Tym razem uderzenie Ronaldo po murze wychodzi na róg. Ale nic on nie przynosi i Niemi od bramki. Fin posyła długie podanie w kierunku napastników którzy zdobywają rzut wolny. W 68 minucie gorąco zrobiło się w obrębie pola karnego ManU ale obrońcy wybili na róg. Dośrodkowanie pewnie wyłapał Edwin. Chwilę potem na boisku pojawia się Vidic za Neville'a i Rooney za Parka.

W 70 minucie doskonałe dośrodkowanie Ronaldo ale uderzenie głową Ruud'a nieco ponad bramką. Po tej akcji sporo brzydkiej gry z obu stron.Walka w środku pola i długie piłki w kierunku napastników, tak właśnie oba zespoły próbowały znaleźć drogę do strzelenia gola. Cztery minuty później bardzo brzydkie i niesportowe zachowanie Malbranque. Gracz Fulham przegrał pojedynek z Vidicem ale później powalił go na ziemię i potrzebna była interwencja lekarzy.

Nieco zaostrzyła się gra. Patrice Evra faulowany ale mimo to otrzymał kartkę za niesportowe zdaniem sędziego zachowanie. Na dziesięć minut przed końcem dwa rzuty rożne dla Fulham ale zagrożenie oddalone. W 84 minucie fantastyczne podanie Sahy do Rooneya, Roo wyprowadza akcję podaje ponownie do Sahy ale jego uderzenie łapie Niemi.

Na pięć minut przed końcem spotkania, świetną akcję Sahy i Ruuda kończy Ronaldo. Najpierw uderzał Holender ale jego strzał obronił Niemi. Jednak piłkę wyłuskał Cris i umieścił ją w siatce. Wcześniej futbolówka odbiła się od słupka.

W końcówce kolejny atak ManU. Ruud van Nistelrooy pada w polu karnym ale sędzia nie wskazuje na 'wapno'. Doliczone dwie minuty i jeszcze jedna akcja ManU ale spalony zdaniem arbitra bocznego.