Godzina: 21.00
Data: 26.10.2005 r.

Man Utd: Howard - Bardsley, Brown, Pique, Eckersley - Martin (Gibson 75'), Miller, Jones, Richardson - Ebanks-Blake, Rossi

Barnet: Flitney - Hendon, Yakubu, King, Gross - Soares (Tynan 3'), Lee (Batt 87'), Sinclair, Bailey - Strevens, Grazioli (Hatch 74')

Manchester United, grający samymi młodymi zawodnikami wygrał u siebie z zespołem Coca-Cola Football League Two, Barnet aż 4:1. Diabełki miały znacznie więcej okazji strzeleckich i były dominującą stroną na boisku.

Gospodarze otworzyli wynik spotkania już w 2 minucie spotkania, gdy bramkarz Barnet, Ross Flitney, złapał piłkę w ręce poza polem karnym i ujrzał czerwony kartonik. Po tym, Louis Soares został zmieniony na rezerwowego bramkarza, Scotta Tynana. Z rzutu wolnego piłkę w siatce umieścił Liam Miller.

Przez następne kilkanaście minut, gra toczyła się dość nieciekawie. Piłka często wychodziła na aut, a sędzia gwizdał spalone. W 12 minucie Yakubu dostał żółtą kartę za faul na Richardsonie.

W 19 minucie Lee Martin został sfaulowany przez Adama Grossa. Rzut wolny z okolic 25 metra boiska bezbłędnie wykonał Kieran Richardson i Tynan znów został zmuszony do wyciągania piłki z siatki.

W 25 minucie Adam Eckersley był bliski strzelenia bramki z 30 metra boiska. Niestety, piłka przeleciała obok lewego słupka. W 35 minucie Giuseppe Rossi posłał piłkę głową w stronę bramki po dośrodkowaniu Richardsona z rzutu rożnego, lecz piłka została wybita przez Grossa.

Do końca pierwszej połowy została doliczona jedna minuta, lecz było to zbyt mało czasu na przeprowadzenie składnej akcji mogącej zakończyć się golem. Zawodnicy zeszli do szatni przy wyniku 2:0 dla gospodarzy.

W 51 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Giuseppe Rossi, dzięki Lee Martinowi, który idealnie dograł piłkę na środek pola karnego. Rossi wykończył akcję strzałem z lewej nogi i United mogło się cieszyć z 3-bramkowego prowadzenia.

Dalsze minuty to seria nieudanych strzałów na bramkę i fauli. W 57 minucie Liam Miller ujrzał żółty kartonik za faul na Ismailu Yakubu. Ritche Jones także został upomniany żółtą kartką za faul na Deanie Sinclairu w 63 minucie spotkania. Rzut wolny został wykonany przez Dwane'a Lee. Piłka minęła lewy słupek i od bramki zaczął Tim Howard.

W 74 minucie kibice Barnet w końcu doczekali się upragnionej bramki. Piłkę w siatce ze środka pola karnego umieścił Dean Sinclair.

W 74 minucie spotkania z boiska zszedł poważnie kontuzjowany Darren Gibson. Zastąpił go Lee Martin. W ekipie gości zmieniony został Giuliano Grazioli, za którego wszedł Liam Hatch.

W 87 minucie spotkania Dwane Lee został zastąpiony przez Damiena Batta. 2 minuty później padł ostatni gol tego spotkania. Strzelcem był Sylvain Ebanks-Blake, który po podaniu Rossiego strzelił lewą nogą ze środka pola karnego.

W następnej minucie za faul na Nicku Baileyu żółty kartonik ujrzał Adam Eckersley. Do spotkania zostały doliczone 2 minuty, ale zawodnicy nie potrafili strzelić bramki. Blisko był Adam Gross, którego strzał minął lewy słupek.