Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Oficjalnie: Cristiano Ronaldo wraca do Manchesteru United!

» 27 sierpnia 2021, 18:29 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United za pośrednictwem swojej strony internetowej potwierdził, że klub osiągnął porozumienie z Juventusem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo.
Oficjalnie: Cristiano Ronaldo wraca do Manchesteru United!
» Manchester United osiągnął porozumienie w sprawie transferu Cristiano Ronaldo
Czy transfer Cristiano Ronaldo to Twoim zdaniem dobra decyzja Manchesteru United?
Do finalizacji transferu pozostały testy medyczne Portugalczyka oraz uzgodnienie warunków kontraktu indywidualnego.

Dla Ronaldo będzie to powrót na Old Trafford po tym, jak opuścił klub w 2009 roku.

Ronaldo w trakcie swojego pierwszego pobytu w Manchesterze United rozegrał 292 spotkania i zdobył 118 bramek.

– Wszyscy w klubie nie mogą doczekać się, aż powitamy z powrotem Cristano w Manchesterze – napisał klub z Old Trafford na swojej stronie.

Według doniesień angielskich mediów Manchester United zapłaci za Cristiano Ronaldo 15 milionów euro oraz 8 milionów euro w ewentualnych bonusach.


TAGI


« Poprzedni news
Manchester United złożył oficjalną ofertę za Cristiano Ronaldo
Następny news »
Reakcje piłkarzy Manchesteru United na transfer Cristiano Ronaldo

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (1168)


Mixeres: Punkty do zapisania, mecz do zapomnienia. Varan bardzo dobry mecz.
» 29 sierpnia 2021, 19:29 #1154
desmoRR: Jeszcze odnośnie transferu Ronaldo.

Podobało mi się to, że wszyscy z United byli w to zaangażowani. Zaczynając od Fergusona, SolskjĂŚr, byłych zawodników i kibiców. Jak rodzina. To jest właśnie DNA Manchesteru United.
» 29 sierpnia 2021, 11:18 #1153
Batigol222: Pojazd po Lukaku średnio sensowny. Po pierwsze, dzisiaj grał po prostu na dobrych stoperów, a i tak ze dwa razy fajnie przestawił Matipa, przy czym raz mogło się skończyć bramką. Po drugie, sporą część spotkania był osamotniony, nawet mając dostając piłkę miał obok siebie od razu jednego stopera, i drugiego do aserukacji. Jak ktoś tutaj pisze o Lewandowski, to radzę sobie przypomnieć, jak Lewandowski wyglądał grając w LM na Van Dijka i Matipa: w dwóch spotkaniach zrobił okrągłe zero i został spacyfikowany o wiele łatwiej, niż dzisiaj Lukaku.
» 28 sierpnia 2021, 20:50 #1152
pictor: Problem polega na tym, że on zawsze grając na dobrych stoperów gra mówiąc delikatnie średnio przynajmniej tak było w United i to był główny zarzut do niego.
» 28 sierpnia 2021, 21:03 #1151
KOw11alMUN: Oj słabo w FPL-u... 39 punktów (Vardy na kapitanie) i został mi tylko Tanganga, Bruno i Shaw. Może do 60pkt dobije, byłby chyba sukces. A po tej kolejce leci WildCard i składzik z Ronaldo, Brunem, Salahem i Antonio zaplanowany ;)
» 28 sierpnia 2021, 20:42 #1150
Alibaba: Lukaku standard w PL strzela z ogórkami a z top 6 totalne 0.
» 28 sierpnia 2021, 20:39 #1149
brazylianwisnia: No tak bo CFC dominowało a Lukaku mial 8 strzałów..
» 28 sierpnia 2021, 20:43 #1148
artix206: Arsenalowi nie udawało się powtórzyć sezonu bez porażki, to teraz podejmują wyzwanie - sezon bez wygranej.
» 28 sierpnia 2021, 20:39 #1147
Batigol222: Lukaku mi popsuł nadzieję na porządny wynik w FPL, ale przynajmniej Salah na kapitanie. Calvert-Lewin, Dias i Grealish też dzisiaj w miarę zapunktowali, ale i tak tylko 45, chyba że jeszcze doliczą jakieś bonusy
» 28 sierpnia 2021, 20:38 #1146
wider: Mam nadzieję że nie będzie tak jak zwykle że jak rywale tracą pkt to i my też tracimy
» 28 sierpnia 2021, 20:37 #1145
DEPE: jestem pod wrazeniem sily Cheslea
Gospodarz na wlasnym obiekcie praktycznie nie mogl nic zrobic nawet grajac w 11 na 10 przez 50 minut.
Slabiutki mecz wszystkich pilkarzy Liverpoolu, od A do Z z naciskiem na beznadziejną pomoc ktora grajac w przewadze jedyne co potrafila zrobic to bezmyslnie dosrodkowywac w pole karne.
w Chelsea wyroznic mozna tez wszystkich.
» 28 sierpnia 2021, 20:37 #1144
kamtor: To lepiej te 40 mln. Zainwestować w nevesa zamiast trippiera
» 28 sierpnia 2021, 20:35 #1143
mikon70: Teraz będzie huśtawka nastrojów tradycyjnie. Dzisiaj Lukaku beznadziejny, w kolejnym meczu coś strzeli to będzie rewelacyjny i jak było można go sprzedać.
» 28 sierpnia 2021, 20:34 #1142
GraanManU: Bardzo dobry wynik dla nas. Udanej soboty widzimy się jutro i GGMU!!
Viva Ronaldo!!
» 28 sierpnia 2021, 20:26 #1141
SickRabbit: Zaraz tzn jutro okaże się, że kurczaki będą na szczycie :p
» 28 sierpnia 2021, 20:33 #1140
redman123: e tam rok temu też byli na szczycie i to dość długo a wiadomo jak się skończyło :)
» 28 sierpnia 2021, 20:49 #1139
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 20:27

Borussia Dortmund are confident that they can agree a deal for Diogo Dalot, but only if #mufc can sign a replacement #mulive [@SkyKaveh
]

Right backs situation. No way for Borussia Dortmund to sign Diogo Dalot, he stays at Man Utd. Santiago Arias will join Granada, done deal. Atletico Madrid are working to sign Celik from Lille as replacement. 🔴 #transfers

Trippier situation, still quiet. Keep an eye on Tomiyasu.

No ciekawe czy Trippier czy ktoś inny jeszcze dołączy, martwi jednak brak ruchów na SPD.
» 28 sierpnia 2021, 20:26 #1138
GraanManU: Farizio już zdementował dzisiaj to i Dalot zostaje.
» 28 sierpnia 2021, 20:27 #1137
MrCygan: Przecież Romano wstawił wiadomość, że Dalot zostaje, a United nie będzie kupowało Trippiera za którego Atletico żąda 40 mln euro.
» 28 sierpnia 2021, 20:28 #1136
wedel242: Ajj wrzutki trippiera na cofniętych rywali, tego nam brakuje
» 28 sierpnia 2021, 20:33 #1135
ruffnecky: Pool i Czelsi pogubili punkty, elegancko, oby jutro komplet dla nas
» 28 sierpnia 2021, 20:26 #1134
OldFasion: Liverpool i Chelsea zdobyli punkty z arcytrudnym rywalem. Nie każdy da radę zdobyć punkt na Anfield i nie każdy będzie w stanie ugrać remis z Chelsea.

A tak na marginesie Harvey Elliott (18l.) rewelacyjny dzieciak. W tak trudnym meczu udźwignął. Będą z niego ludzie. Klopp buduje kolejnego top piłkarza.
» 28 sierpnia 2021, 20:30 #1133
artix206: OldFasion

Kto pytał?
» 28 sierpnia 2021, 20:41 #1132
brazylianwisnia: Mówisz że taki top piłkarz będzie? To jego też kupimy za rok-dwa.
» 28 sierpnia 2021, 20:46 #1131
United4Ever23: Za pewne wiele osób oglądających go pierwszy raz w akcji np. ja. Ale wynik zacny dla nas.
» 28 sierpnia 2021, 20:53 #1130
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.08.2021 00:01

obosz ten tu dalej siedzi
» 29 sierpnia 2021, 00:01 #1129
Freddie: Wygrywamy 2 bramkami i wracamy na minimum fotel wicelidera.
» 28 sierpnia 2021, 20:26 #1128
MrCygan: Najważniejsze żeby wygrać i zgarnąć 3 punkty. Nie oczekujmy od razu kanonady
» 28 sierpnia 2021, 20:29 #1127
cantona007: Najlepszy wynik dla nas.
» 28 sierpnia 2021, 20:25 #1126
DjTED: 2 punkty jako napastnik w fpl... co mnie pokusilo i tego vardego wymienilem
» 28 sierpnia 2021, 20:22 #1125
Vaacov: Jeszcze VDS albo PS wrócą na bramę i będzie gitara ;D
» 28 sierpnia 2021, 20:19 #1124
Michau38: Barthez
» 28 sierpnia 2021, 20:21 #1123
tygrys26: Nawet Matip go przestawia
» 28 sierpnia 2021, 20:18 #1122
DjTED: Ale slaby mecz...
» 28 sierpnia 2021, 20:16 #1121
Gallacher: To teraz się zrobi masa kibiców sukcesu bo powrocie CR do United.Nie dawno synka który kibicował Realowi gdy CR był w Realu to ja widziałem w koszulce United xD
» 28 sierpnia 2021, 20:08 #1120
ferdas: fanboje cr'a to największy cringe wśród "kibiców"
» 28 sierpnia 2021, 20:09 #1119
rizx: Największy niekoniecznie, pseudofani Cristiano i Messiego są na jednej półce, ale nie mają nawet podejścia do afrykańskich ekspertów z Facebooka ;)
» 28 sierpnia 2021, 20:22 #1118
Zaku: @rizx dokładnie, oni się domagali zwolnienia Ole po sparingu z QPR
» 28 sierpnia 2021, 20:27 #1117
ReDevil07: Może i nasz Martial ma zjazd formy ale to co prezentuje sobą Mane wola o pomstę do nieba. Gdzie podział się ten zawodnik który był wielka siła rażenia w Liverpoolu?
» 28 sierpnia 2021, 20:05 #1116
ferdas: Spuchł tak jak ten cały ich pseudoklub. Zobacz że ledwie dostali się do LM. Sporo im też sędziowie dopomogli.
» 28 sierpnia 2021, 20:06 #1115
Batigol222: LOL. Mane w poprzednim sezonie: 11 bramek i 8 asyst, czyli 6 bramek mniej i 1 asysta więcej, niż Martial w swoim przegenialnym, niedoścignionym sezonie w United. Kwestie zaangażowania w grę i ogólnej wartości dla zespołu to już w ogóle można pominąć, bo dzisiaj Mane zaliczył pewnie więcej odbiorów, niż Martial w ciągu poprzednich 4 sezonów
» 28 sierpnia 2021, 20:35 #1114
brazylianwisnia: To mane gorzej jak Rashford z kontuzja.
» 28 sierpnia 2021, 20:48 #1113
d3zet: Lukaku taki mocny! Podbił przecież ligę włoską! XDDDDDD trzeci mecz i już pokazuje czemu go sprzedaliśmy. A niektórzy za nim płakali
» 28 sierpnia 2021, 19:58 #1112
DjTED: 120 mln za tego sabotazyste.... To bedzie najwiekszy klops w historii PL. Zobaczycie
» 28 sierpnia 2021, 19:58 #1111
tygrys26: Macie tego swojego Lukaku... taki sam wpływ na grę ma jak u nas Martial
» 28 sierpnia 2021, 19:53 #1110
ferdas: To jest parodia napastnika.
» 28 sierpnia 2021, 19:58 #1109
izbinho: Skończył mi się pakiet w canal +, gdzie najlepiej wykupić aby byś miarę tanio canal + sport 2?
» 28 sierpnia 2021, 19:52 #1108
ferdas: czelsi gra w 9 (lukaku nie licze) a liVARpool nie może się przebić i tak do bramki
» 28 sierpnia 2021, 19:49 #1107
pictor: Taki wynik jest idealny dla nas.
» 28 sierpnia 2021, 19:51 #1106
ferdas: Tak, wiem o tym tylko śmieje się z liVARpoolu
» 28 sierpnia 2021, 19:53 #1105
kamtor: Ciekawe jak teraz Ole ustawi zespół a może tak 1442 Henderson wan bissaka maguaier varan shaw sancho pogba Bruno martial Ronaldo cavani
» 28 sierpnia 2021, 19:33 #1104
Tomczo: Za Hendersona dałbym jeszcze Greenwood'a
» 28 sierpnia 2021, 19:37 #1103
SickRabbit: Nie dość, że Martial to ani jednego defensywnego :D
Takie coś chce zobaczyć ale pewnie Mason na 9ce, a na bokach Sancho i James bo Edi pewnie niegotowy znając Ole.
----------------Cavani
Sancho---------Bruno------------Greenwood
-------Matić----------vdB---------
Shaw---harry------Varane-------AWB
---------------DDG
» 28 sierpnia 2021, 19:43 #1102
KalinaRIP: lol a Pogba?
» 28 sierpnia 2021, 19:57 #1101
91nc99: Kamtor: ymtak możemy zagrać tylko w sytuacji gdy będziemy się bronić. Z takim Norwich Greenwood za AWB i Rashford za Shawa
» 28 sierpnia 2021, 19:58 #1100
pbskarpy: Pogba to mocny rezerwowy ;)
» 28 sierpnia 2021, 19:59 #1099
SickRabbit: No co?
Musiałem skontrować kolegę skoro nie dał żadnego defensywnego i Pogba si nie zmieścił :D
A tak na powaznie zamiast Jamesa ofc na lewej jeśli Edi nie zagra bo Mason wtedy na szpicy a Sancho na prawej. Reszta bez zmian.
» 28 sierpnia 2021, 20:31 #1098
MaciejusManUtd1: A gdzie defensywy pomocnik??

Widzisz,a pioruna nie użyjesz :)

Nie no spoko jedenastka.

Myslales o zrobieniu licencji trenera??

Pojechałeś, że aż miło.

Zrobiłeś mi dzień.

Thx
» 28 sierpnia 2021, 20:51 #1097
PogbaKingOfMANU: Dziękuję City za niezłożenie oficjalnej oferty i wycofanie się z transferu! Dziękuję SAF za telefon i Glazery za dopięcie sprawy w kilka godzin! Zrobili robotę.

Jeden z najlepszych piłkarzy świata w United i to za jedyne 15 milionów, to jest promocja. Tygodniówki nie liczę, stać klub, zwróci się i się należy takiej klasie zawodnika. Marketingowo hit. Sportowo hit. Historyczno-romantycznie hit. Czego chcieć więcej? O ile wcześniej przy Sancho i Varane pisałem że przy takich wzmocnieniach musi wpaść jakieś trofeum, tak teraz trofeum nie ma prawa nie wpaść! Choćby to był puchar myszki miki. Jeśli Ole to sensownie ułoży, można myśleć nawet o walce o mistrza. Ronaldo da większą jakość niż Cavani, nie mówiąc o Martialu. Welcome home!
» 28 sierpnia 2021, 19:33 #1096
kujawa: Niż Cavani na pewno nie, najlepszy może kilka lat temu,obecnie chłop nie potrafi dobrze przyjąć i podać, umie strzelać ibto tyle
» 28 sierpnia 2021, 20:07 #1095
brazylianwisnia: To nie jest takie proste. Wg kibiców tutaj Guardiola, Tuchel i Klopp to genialni trenerzy z mega drużynami. Min 2 z nich nie zdobędzie mistrzostwa.
» 28 sierpnia 2021, 20:51 #1094
GuteFrage: Ładnie Taylor mecz pod Live ustawił
» 28 sierpnia 2021, 19:32 #1093
AllUnited88: Widział ktoś czy lukaku wygrał jakiś pojedynek z van dijkiem?
» 28 sierpnia 2021, 19:30 #1092
PLInfo: Raz mu uciekł na pół metra, ale VVD i tak strzał zablokował.
» 28 sierpnia 2021, 19:32 #1091
SzarimMusty: Tak, Van Dijk nawet leżał na glebie po pojedynku. Potem Holender się ogarnął i zaczął dominować nad Belgiem. Ale jeden pojedynek przegrał i to w sposób przekomiczny - gdyby po tej akcji padł gol to VVD byłby bohaterem memów.
» 28 sierpnia 2021, 19:34 #1090
wider: Panowie takie pytanie. Ta piłka od ręki odbiła się bardziej rykoszetem niż on ja specjalnie ręką odbił i za takie coś czerwo dają ?
» 28 sierpnia 2021, 19:29 #1089
Kiharitony: Chelsea to wygra, taki wyborny taktyk jak Tuchel na pewno jest przygotowany na grę w 10
» 28 sierpnia 2021, 19:26 #1088
SoFunny64: Ciekawe jak Ci będzie w ryju jesli tak sie stanie
» 28 sierpnia 2021, 19:34 #1087
SickRabbit: Remis niech zostanie
» 28 sierpnia 2021, 19:23 #1086
GraanManU: Ale niebiescy irytują. Kartka i karny ewidentny a ci naciskają na Taylora
» 28 sierpnia 2021, 19:23 #1085
DjTED: No to teraz ich zmiota z planszy.... Lukaku nie istnieje do przerwy
» 28 sierpnia 2021, 19:22 #1084
kolokolo98: Wypracował setkę przestawiając Matipa i jeszcze mógł mieć gola w jednej akcji gdyby Kante i Havertz go nie zignorowali.
» 28 sierpnia 2021, 19:32 #1083
ferdas: Sędzia znów pomaga liverfoolowi
» 28 sierpnia 2021, 19:20 #1082
PLInfo: Karny i czerwona ewidentna, także o czym mówisz ?
» 28 sierpnia 2021, 19:21 #1081
RedFox: Co ty gadasz, zasłużony karny, zagrał ręką to czego Ty się spodziewałeś? Może by się przydało trochę obiektywizmu ;)
» 28 sierpnia 2021, 19:21 #1080
Czarnobrody: ten dziadek ma jakiś uraz chyba i dlatego tak ciągle sapie
» 28 sierpnia 2021, 19:22 #1079
PLInfo: Zatrzymał ręką piłkę, która leciała do bramki, no chyba przepisy są jasne.
» 28 sierpnia 2021, 19:23 #1078
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 19:25

Chciałem wywołać tego trola z liverfoolu i się udało xD poza tym sędziowie tyle razy ich ratowali że z zasady pisze takie coś
» 28 sierpnia 2021, 19:24 #1077
dziobko: Nie no panowie nie bierzmy pod uwagę tego co pisze ferdas bo to cyrk na kółkach jeżeli on uznaje za błąd wybicie ręką piłki z linii pola karnego
» 28 sierpnia 2021, 19:24 #1076
Radomirus: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 19:26

Przecież po komentarzach z ostatniej godziny widać, że to troll, który tylko chce sprowokować tutaj jakąś awanturę...
» 28 sierpnia 2021, 19:25 #1075
RedFox: @ferdas kogo masz na myśli? Weź ty się napij może meliski, rozumiem że przez cb przemawia gniew w strone swojego znienawidzonego klubu "Liverfool" (naucz się też pisać bo to jest Liverpool), ale jeśli masz się dzielić światu swoimi bzdurami, to czasem lepiej jest zamilczeć. Relaks, jutro mecz United to zregeneruj siły, a nie je tracisz na marne prowokacje ;)
» 28 sierpnia 2021, 19:28 #1074
ferdas: czarnobrody. wiem że jutro MU gra
» 28 sierpnia 2021, 19:29 #1073
PLInfo: Lukaku jaka piana.
» 28 sierpnia 2021, 19:20 #1072
GraanManU: Ale jaja xd
» 28 sierpnia 2021, 19:18 #1071
PLInfo: Czerowna i karny xD
» 28 sierpnia 2021, 19:18 #1070
SzarimMusty: Mecz Live i Chelsea na bok. Oglądał ktoś jak Bissouma poradził sobie przeciwko Evertonowi? Dobrze grał czy tak średnio sobie radził?
» 28 sierpnia 2021, 19:14 #1069
GraanManU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 19:22

Bardzo dobry mecz zagral
» 28 sierpnia 2021, 19:22 #1068
Budewajn: ale fajnie że live przegrywa, lubię patrzeć jak przegrywają
» 28 sierpnia 2021, 19:12 #1067
ferdas: Najlepsze było jak gerard się pośliżgnał :)
» 28 sierpnia 2021, 19:14 #1066
Czarnobrody: i korkami zarył w Twoja pape
» 28 sierpnia 2021, 19:21 #1065
ferdas: Albo jak Neville strzelił liverfoolowi i celebrował przed tym błaznami :) albo jak O'shea strzelił na tym bagnie anfield gola w ostatniej minucie i tamci się załamali
» 28 sierpnia 2021, 19:23 #1064
Czarnobrody: Albo pamiętam jak tatuś strzelił gola mamusi i się wykluł błazen ferdas.To byla akcja w 99 minucie pamiętnego meczu w 2005 roku
» 28 sierpnia 2021, 19:30 #1063
qrejzol18: Slippy g i loserpol w tamtych czasach Mhm :)
» 28 sierpnia 2021, 20:09 #1062
ferdas: Mason Mount wygląda jak ten aktor z rodzinka.pl ten starszy syn kożuchoskiej
» 28 sierpnia 2021, 19:08 #1061
levy181: Maciej Musiał który gra postać Tomka
» 28 sierpnia 2021, 19:10 #1060
GuteFrage: Twarz programu #szczepimysie
» 28 sierpnia 2021, 19:12 #1059
ferdas: Jo. Mega podobni są
» 28 sierpnia 2021, 19:12 #1058
SkilledHydra16: Kurde, mieć takiego Kante na śpd i mielibyśmy sklad kompletny. Świetny pomocnik.
» 28 sierpnia 2021, 19:05 #1057
joyrider: Ronaldo za tę tygodniówkę będzie tyrał w ataku na 9 i w środku pomocy na defensywnym...
» 28 sierpnia 2021, 19:08 #1056
ferdas: Ta i stanie na bramce jeszcze.
» 28 sierpnia 2021, 19:10 #1055
pawelisto2: Gdy Lukaku przychodził do nas pamiętam w misji futbol Twarowski, Borek i Rudzki mówili, że Belg to brakujący element układanki Mourinho i że spodziewająÂ się po nim klasy światowej, minimum 20 bramek w Premier League. Zachwyty były ogromne, rozczarowanie jeszcze większe.
Idąc do Chelsea otrzymał status pół-Boga, więc rozczarowanie może przebić nawet to, które nam sprawił Depay i Di Maria razem wzięci.

Chyba, że Tuchel zrobi z niego wyłącznie straszaka, a robotę będą robić pozostali, to może jakoś rozejdzie się.

I nie, nie jestem jakiś antyfanem Lukaku i nie mam bólu o to, że nie do końca spełnił nasze duże oczekiwania w Manchesterze. Jednakże nie zaprzeczam, że niezbyt rozumiem te wszystkie zachwyty nad jego osobą.
» 28 sierpnia 2021, 19:03 #1054
cantona007: Lukaku imo bazuje na swojej sile, jeśli chodzi o technikę to nie ma podjazdu do napastników najwyżej klasy jak Lewy.
» 28 sierpnia 2021, 19:07 #1053
DjTED: Wlasne on wyglada jak tur a pamietam , ze przepychali i przeskakiwali go w polu karnym. Zeby on chociaz w polowie z tej sily korzystał.
» 28 sierpnia 2021, 19:10 #1052
ferdas: Odbiegając od meczu czelsi to powiem wam że mam przeczucie że cr będzie zawodził i grał piach. Jeśli nie to odkręce to co powiedziałem, ale nie sądze by było inaczej.
» 28 sierpnia 2021, 19:03 #1051
sztejner: Pokaż mi 1 sezon w ostatniej dekadzie kiedy Ronaldo grał "piach"
» 28 sierpnia 2021, 19:21 #1050
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 19:27

Teraz nastąpi. Na dole pisali że to niby najlepszy piłkarz świata, a moim zdaniem Messi nakrywa go czapką.
» 28 sierpnia 2021, 19:26 #1049
tygrys26: Ahhh
Stary dobry Kulaku wrocil
» 28 sierpnia 2021, 18:57 #1048
ferdas: a nie mówiłem" :)
» 28 sierpnia 2021, 18:58 #1047
SzarimMusty: To samo chciałem napisać. Okiwał samego siebie ale to co robi Kante... Ja chcę takiego zawodnika w Manchesterze. Typ jest wszędzie, multum przechwytów i odbiorów. Potwór.
» 28 sierpnia 2021, 18:59 #1046
GraanManU: Ahahahaha aż mi się przypomniały jego chwilę w MU xddd
» 28 sierpnia 2021, 18:55 #1045
levy181: Ten drybling pokazuje technikę Belga
» 28 sierpnia 2021, 18:55 #1044
emenems: ciężko być świetnym technicznie graczem mając blisko 100 kg, ja i tak wychodzę z podziwu jak mu wszystko z łatwością przychodzi.
» 28 sierpnia 2021, 18:57 #1043
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 19:06

Żeby było jasne ja nie twierdzę że to jest nieogar wręcz przeciwnie to naprawdę solidny piłkarz najlepiej wychodzi mu gra plecami do bramki.
» 28 sierpnia 2021, 19:03 #1042
GuteFrage: Ale meczycho
» 28 sierpnia 2021, 18:52 #1041
levy181: Bramka ogólnie ładna. Ciekawe jak odpowie live
» 28 sierpnia 2021, 18:52 #1040
SzarimMusty: Gol piękny ale to co odwalił Robertson to... dramat.
» 28 sierpnia 2021, 18:54 #1039
DjTED: Liverpool bardzo dobry mecz gra na razie
» 28 sierpnia 2021, 18:48 #1038
GraanManU: Powiedzieć wam jak będzie z bukaku? Lepszy duet obrońców i bukaku magicznie zniknie z boiska.
» 28 sierpnia 2021, 18:45 #1037
Chestnut: Co to jest bukaku? Do czego to służy i co robi na boisku?
» 28 sierpnia 2021, 19:10 #1036
wedel242: Wpisz sobie w google co to jest bukake Chestnut
» 28 sierpnia 2021, 20:31 #1035
ferdas: Obstawiłem u bookkmachera Rogera że Kulaku zmarnuje 2 setki.
» 28 sierpnia 2021, 18:31 #1034
LukasMUFC: Wczoraj się chowales po krzakach a dziś już jesteś i piszesz głupoty
» 28 sierpnia 2021, 18:37 #1033
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 18:46

Ty ślepy czy głupi? Czy obydwa? Przejrzył strone wczoraj się udzielałem. Po co piszesz taki bezsens płacą ci za to?
"Ulubiony zawodnik lukasmufc - CR7 i wszyscy którzy gryzą glebe za ten klub"
haha to mówi wszystlko o typie. krystek grał tu pare lat potem kope lat w pościeradłach a gość wyjezdza z takim tekstem, niezły łep
» 28 sierpnia 2021, 18:41 #1032
DjTED: Chyba strzalu nawet nie odda. On nie istnieje z druzynami z topu
» 28 sierpnia 2021, 18:44 #1031
LukasMUFC: Czytając Twoje komentarze to sądzę że mądrzejszy od Ciebie
» 28 sierpnia 2021, 18:45 #1030
LukasMUFC: Twój zedytowany koment tylko mnie w tym utwierdził że zbyt inteligentny to ty nie jesteś
» 28 sierpnia 2021, 18:47 #1029
ferdas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 18:49

Odnieś się do swojego posta nie zmienaisz temat w kretyński sposób. Przejrzałeś komenty z wczoraj? To odszczekaj ten swój bezesens
Chciałeś być mądry, chciałeś zabłysnąć-ale ci nie wyszło.
menciu kolorowy
» 28 sierpnia 2021, 18:47 #1028
LukasMUFC: No dalej twierdze że siedziałeś w krzakach i co?
» 28 sierpnia 2021, 18:48 #1027
ferdas: kmiotów sto.
» 28 sierpnia 2021, 18:50 #1026
MaciejusManUtd1: Łep to masz w dupie i pierdzisz zamiast mówić.

CR7 sobie nie poradzi bo Messi nakrywa go czapką.

Co za Dupsko cie wysralo to nawet nie chce wiedzieć
» 28 sierpnia 2021, 21:03 #1025
ferdas: Oby smerfy wygrały a najlepiej remis.
» 28 sierpnia 2021, 18:29 #1024
Wawrzu: Biorą to izi
» 28 sierpnia 2021, 18:30 #1023
Davide: Będzie powrót strony ronaldo.devilpage? :)
» 28 sierpnia 2021, 18:20 #1022
ferdas: Nie. Nie będzie.
» 28 sierpnia 2021, 18:23 #1021
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 18:14

ibb.co/Yjxnmz8

Po wielu latach Arsenal znow na szczycie tabeli. :-)
» 28 sierpnia 2021, 18:14 #1020
kckMU: To bez kitu kogoś bawi powtarzane/pokazywane 50 raz?
» 28 sierpnia 2021, 18:18 #1019
Diabelred: kckMU

Nie wiem co bylo wczesniej, bo dopiero co zobaczylem wynik i wbilem na DP.
» 28 sierpnia 2021, 18:29 #1018
Ghostpl: Ludzie kupno Ronaldo to była okazja oni nawet nie zakładali że. On u nich będzie. Była okazja. Wieszaki e jeśli. Wszyscy bada szczensli kibice kieszenie wlasciecli. Bo to jest marka zapełnione stadiony koszulki sprzedane. To był interes szybki a SPD. Pewnie są rozmowy
» 28 sierpnia 2021, 17:39 #1017
Atlantic: Czekam na tłumaczenie na polski tego komentarza.
» 28 sierpnia 2021, 17:41 #1016
Radomirus: Atlantic

Może to jakaś łamigłówka?
Coś w stylu: Znajdź wszystkie brakujące słowa i wstaw przecinki w odpowiednich miejscach.
» 28 sierpnia 2021, 17:49 #1015
dziobko: Chyba ktoś opija transfer
» 28 sierpnia 2021, 17:51 #1014
Chestnut: Zrozumcie, jest sobota. (:
» 28 sierpnia 2021, 17:51 #1013
Atlantic: Williams kiepski debiut.
» 28 sierpnia 2021, 17:38 #1012
Borsky: Coś więcej możesz powiedzieć? Nie oglądałem meczu.
» 28 sierpnia 2021, 18:26 #1011
DjTED: 2 wielblady przy obu bramkach
» 28 sierpnia 2021, 18:35 #1010
Atlantic: Zbyt duzo powiedzieć nie mogę, bo oglądałem multiligę, ale no tak jak kolega wyżej, dwa razy zawalił przy bramce rywali. Przy jednym kiepska kontrola pilki i otoczenia, a potem nie nadążył, a przy drugim krył powietrze, a potem biegł za strzelcem bramki jak juz bylo za pozno. W ofensywie chyba niczym sie nie wykazał, ale no widzialem tylko urywki z multiligi.
» 28 sierpnia 2021, 22:11 #1009
SickRabbit: O, Soton strzeliło to został mi win Juve na kuponie i trochę cebulionów wpadnie tylko ten Nieszczęsny w bramce, co może pójść nie tak? :D
» 28 sierpnia 2021, 17:35 #1008
RedFox: W zeszłej kolejce Antonio wicekapitanem w FPL, teraz kapitanem i wciąż robi wielkie show. Ale jest niestety wciąż remis, więc zawołam tak: Kapitanie, kapitanie!
» 28 sierpnia 2021, 17:32 #1007
Celt15: - wystaw Martiala na szpicy i Maticia z Fredem w pomocy
- strać punkty bo zagrali jak zawsze
- zarząd widzi, że dalej masz wąską kadrę
- Ronaldo w zespole, starania o ŚPD na finiszu okienka

Nieźle to sobie Olek wykombinował, nieźle.
» 28 sierpnia 2021, 17:31 #1006
GraanManU: Oby przyszedł ten SPD, modela się o to :D
» 28 sierpnia 2021, 17:37 #1005
Atlantic: Taki mocno wymuszony ten karny. Nie twierdzę, że źle podyktowany, no ale biegli szybko równo, i ten nagle wbiegł przed niego, żeby obrońca Brighton na niego wpadł, ten przewrocil sie i cyk xd
» 28 sierpnia 2021, 17:22 #1004
SickRabbit: Dobrze, że dałem Sancheza na ławkę ale Allisona mam a dziś z chelsea :p
» 28 sierpnia 2021, 17:21 #1003
DjTED: Ale pajac ten Richarlisson
» 28 sierpnia 2021, 17:17 #1002
RedFox: P$G to idealne miejsce dla niego. Też nie trawie gościa, pamiętam jak w zeszłym sezonie okropnie sfaulował Thiago z Liverpoolu i wyleciał z boiska.
» 28 sierpnia 2021, 17:21 #1001
tomciocr7: Typ ponoć nawet podstawówki nie skończył xD kolejny po Lameli idiota
» 28 sierpnia 2021, 17:33 #1000
RedFox: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 17:40

I jeszcze obraził się na świat, bo kolega mu nie oddał do wykonania karnego. No pajac, inaczej nie potrafię tego ująć. Na szczęście Lameli już nie ma w PL, teraz czekamy na odejście buca Richarlisona.
» 28 sierpnia 2021, 17:39 #999
BartoszP: Z wilkami MUSIMY wygrać.
» 28 sierpnia 2021, 17:16 #998
reddevil10: CR7 w końcu będzie mógł zaprezentować swoją cieszynke na Old Trafford bo podczas pierwszego pobytu jeszcze jej nie robił
» 28 sierpnia 2021, 17:16 #997
Petrus147: hehe ale jadka o karnego
» 28 sierpnia 2021, 17:16 #996
SickRabbit: Co to jest jadka bo jatka to jeszcze bym skumał?
» 28 sierpnia 2021, 17:22 #995
dev13: O Bissoume powinni zawalczyc ;)
» 28 sierpnia 2021, 16:56 #994
Cieniu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 16:58

Człowiek z sentymentem wraca do wspomnień, kiedy to Manchester United i Arsenal bili się co sezon o Majstra w PL. Wtedy Liverpoolu co roku miał "Ten sezon" Manchester City tułał się pod koniec stawki. A Smerfy dopiero co były przejmowane przez Romka. Piękne czasy dla Manchesteru United. Tak po prostu najnormalniej w świecie jest mi żal Arsenalu.
» 28 sierpnia 2021, 16:55 #993
Himself: No teraz my przejęliśmy po Lpoolu tą łatkę "to jest ten sezon"
» 28 sierpnia 2021, 16:58 #992
KalinaRIP: "my" XD a to dobre
» 28 sierpnia 2021, 17:08 #991
rvn10: Z Arsenalem jest trochę tak jak z United (albo i gorzej) po odejściu SAFa (przynajmniej na początku). Kanonierzy popełniają te same błędy. Henry który jest legendą klubu i zna wartości Arsenalu śmieje się z wirusa Xhaki, który miał odejść z klubu no ale szanowny zarząd zaproponował mu nowy kontrakt :D. Śmiech na sali. Arsenal ma takie braki kadrowe że głowa mała. Arteta to totalny żółtodziób bez jaj w spodniach.
» 28 sierpnia 2021, 16:52 #990
brazylianwisnia: Tyle że Arsenal to nie ten kaliber. Nie wrócą już do TOP 4
» 28 sierpnia 2021, 17:22 #989
RedFox: Nie cierpię Caglara Soyuncu, to przez niego w głównej mierze Leicester w zeszłym sezonie się nie dostało do Ligi Mistrzów. Dopóki ten Turek będzie grał w zespole, co chwilę dochodzić będzie do wylewów w obronie. Aż szkoda o nim gadać. Jaka szkoda że to nie on, a Fofana jest kontuzjowany...
» 28 sierpnia 2021, 16:47 #988
KalinaRIP: Az tak zle? Nie ogladalem go za czesto w akcji a ogolny wydzwiek tu na forum raczej pozytywny byl odnosnie tego zawodnika. No ale duzo sie moglo zmienic
» 28 sierpnia 2021, 16:55 #987
pawelisto2: Ale Soyuncu bez Evansa u boku się gubi. Fatalne wejście w sezon.
» 28 sierpnia 2021, 16:43 #986
RedFox: On prawie od początku w Leicester jest beznadziejny. Największa kula u nogi w całej drużynie. Miał może max 10 dobrych meczów, a reszta? Co chwilę jakieś błędy, wylewy... Nie mogę się doczekać chwili, gdy Rodgers wyśle go na ławę, na której powinien być już od dawno... gdyby nie kontuzje :(
» 28 sierpnia 2021, 16:50 #985
Atlantic: W sezonie jak kupiliśmy Harry'ego wszyscy mówili, że Leicester dostało kupę kasy i lepszego obrońcę za mniej xD
» 28 sierpnia 2021, 16:57 #984
RedFox: To teraz wszystko to zweryfikowane zostało ;)
» 28 sierpnia 2021, 17:23 #983
MaciejusManUtd1: Excl. Feyenoord are now joining the race with many clubs approaching Manchester United for Amad Diallo loan. Talks ongoing - Feyenoord are pushing but Premier League and Bundesliga clubs are still in. Red circleFlag of Netherlands #MUFC

Final decision to be made in the next hours with player’s camp.

Romano
» 28 sierpnia 2021, 16:43 #982
Saberem47: Ronaldo już miał testy? Może jutro grać?
» 28 sierpnia 2021, 16:42 #981
Grzesiek: Nie, będzie gotowy po przerwie.
» 28 sierpnia 2021, 16:47 #980
84cantona7: To może wyjdzie chociaż na drugą połowę
» 28 sierpnia 2021, 17:31 #979
Paps: Arsenalu może i szkoda,bo w sumie nie mam do tego klubu niechęci i cenie wielu piłkarzy,którzy tam grali.Natomiast wcale mi nie szkoda ich kibiców,którzy mieli i wciąż mają kompleksy,bo zwykle dostawali od nas becki gdy panował u nas Sir Alex.
» 28 sierpnia 2021, 16:35 #978
GraanManU: Feyenoord pracuje na wypożyczeniem Amada.
» 28 sierpnia 2021, 16:35 #977
wojacki: Spoko
» 28 sierpnia 2021, 19:39 #976
Gallacher: Mam wrażenie że większość tutaj jest bardziej podniecona blamażem Arsenalu z City niż transferem CR do United :D
» 28 sierpnia 2021, 16:23 #975
BNK: Oba wydarzenia cieszą
» 28 sierpnia 2021, 16:31 #974
GraanManU: Ktoś wie jaka Brighton by chciał cenę za Bissoume? Bo oglądam Brighton i gościu jest świetny.
» 28 sierpnia 2021, 16:20 #973
DjTED: Ogladam tez. Swietnie gra
» 28 sierpnia 2021, 16:22 #972
GraanManU: Oby nie kontuzja ...
» 28 sierpnia 2021, 16:25 #971
kerston: właśnie włączyłem na chwilę, 30 sekund meczu obejrzałem i chłop od razu zaliczył przechwyt. nie oglądam nic innego z premier league poza united, ale chyba faktycznie coś jest w tych wszystkich komentarzach o ściągnięcie gościa
» 28 sierpnia 2021, 16:27 #970
GraanManU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 16:33

Robi niesamowita robotę w środku, bardzo zwrotny, nie panikuje, śwetnie odbiera ..
Potrzebujemy kogoś na SPD Transfermarkt pokazuje z 25mln, dać 40, w zimowym okienku skupić się na głównie na sprzedaży graczy.
» 28 sierpnia 2021, 16:30 #969
MaciejusManUtd1: 30-35 funa.
Ktoś podawal z ludzi, których obserwuję na Twitterze
» 28 sierpnia 2021, 16:46 #968
kerston: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 16:47

ja ogólnie płaczę mocno za nevesem. patrzyłem ostatnio statystyki i miał chyba drugie miejsce w ilości przechwytów w poprzednim sezonie, co w sumie bardzo dobrze świadczy o jego czytaniu gry i ustawianiu się. nie do końca wiem, czy jego odbiór stoi równie na tak dużym poziomie. jeśli tak to neves byłby zbawieniem. jego grę w zasadzie znam tylko z meczy przeciwko united, ale i tu zrobił na mnie wrażenie. nie mogę się doczekać potyczki z brighton ogarnąć, jak bissouma sobie poradzi
» 28 sierpnia 2021, 16:47 #967
devilek777: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 16:13

Żałosne i nudne już te naśmiewanie się z Arsenalu, dajcie sobie spokój. Zamiast cieszyć się z tego co się dzieje u nas, to w Was tyle negatywnych emocji, współczuję.
» 28 sierpnia 2021, 16:10 #966
BNK: Why not both
» 28 sierpnia 2021, 16:33 #965
marcinbblack: @BNK: Because its lame and for small minds ;).
» 28 sierpnia 2021, 18:55 #964
BNK: Nah it's basics.
» 28 sierpnia 2021, 20:02 #963
Saftmi: błąd Williamsa oj oby go to nie podłamało
» 28 sierpnia 2021, 16:09 #962
Batigol222: Bissouma, co on ma za grę na małym polu, pod pressingiem i jeszcze ten drybling i przegląd sytuacji. Za 2 sezony gość pójdzie do PSG za 80-100 baniek.
» 28 sierpnia 2021, 16:09 #961
Batigol222: btw, jak kogoś interesują te pozostałe spotkania PL (ja ogląda Brighton-Everton), to wystarczy na stronce Canal+ otworzyć jedną z głównych transmisji, kliknąć "wszystkie kanały" po prawej stronie, i zjechać na sam dół. Są wszystkie spotkania, tyle że bez komentarza. Też tak na przyszłość, gdyby o 16 nie dawali np. meczu United granego o 16
» 28 sierpnia 2021, 16:16 #960
Anhel: Katastrofalny błąd Williamsa
» 28 sierpnia 2021, 16:08 #959
NoLogo: 9gag.com/gag/a1r64jY
W sumie dobre zobrazowanie sytuacji w Arsenalu :)
» 28 sierpnia 2021, 16:07 #958
tygrys26: Dalot zostaję, oby dostawal wiexej szans niż tyle ile lubi dać Ole. Jakieś 5 minut i tyle... albo i wgl jak VdB. Dalot to napewno ciekawy zawodnik który dużo daje w ofensywie i teraz przy Varabie i Maglajerze nie będziemy musieli się martwić o to ze Wan Bissaka zawsze musi być w obronie.
» 28 sierpnia 2021, 16:04 #957
desmoRR: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.08.2021 16:03

My mieliśmy ciężkie chwile po odejściu Fergusona. Arsenal ma to samo po odejściu Wegngera.
United najgorsze ma za sobą i myślę, że najlepsze czasy jeszcze przed Nami.

Arsenalu szkoda, tak po ludzku. Pamiętam mecze na Highbury. Nie mecze z City, nie z Chelsea tylko z Arenalem. Klasyki.
» 28 sierpnia 2021, 16:01 #956
Ghostpl: Podobno mecz 11
ManUtd vs Newcastle nie będzie transmitowany nigdzie w tv a wtedy. Ma już dostać szansę cr7
» 28 sierpnia 2021, 15:59 #955
BartoszP: W PL będzie. Zakaz dotyczy Anglii.
» 28 sierpnia 2021, 16:02 #954
Anhel: Canal plus transmituje mecze PL w soboty o 16 np dzisiaj leca dwa a na kolejnym kanale multi premier League
» 28 sierpnia 2021, 16:02 #953
Radomirus: Nie będzie transmitowany w angielskiej telewizji (takie mają wewnętrzne przepisy co do meczów rozgrywanych w sobotę). Co innego w świecie. Tak samo jak w tej chwili na C+ lecą mecze, które nie lecą w TV w Anglii.
» 28 sierpnia 2021, 16:03 #952
Cartman: każdy praktycznie mecz można zobaczyć jest fajna stronka, gdzie są wszystkie ligi i 99% meczy do oglądania online. Wiadomo bez adblocka nie wchodź ale jak go masz to możesz każde spotkanie prawie obejrzeć i to nie tylko Premier League
» 28 sierpnia 2021, 16:22 #951
MaciejusManUtd1: Skąd ten zakaz puszczania meczy w Angli w sobotę??
» 28 sierpnia 2021, 16:50 #950
RedFox: Axel Tuanzebe i Brandon Williams dzisiaj od 1 minuty w swoich meczach. No i fajnie, niech grają jak najwięcej.
» 28 sierpnia 2021, 15:53 #949
Ghostpl: Żal się robi Arsenalu myślałem. Że urwą coś city
Ale jak tak patrzę na obronę. To w następnej kolejce Pukki rozwali obronę Arsenalu
» 28 sierpnia 2021, 15:48 #948
AllUnited88: Arsenal dopisał swego w końcu są na pierwszym miejscu. A tak na poważnie trochę ich szkoda mam nadzieję że ich właściciele zainwestują znów w klub
» 28 sierpnia 2021, 15:39 #947
DjTED: Ale ile mozna inwestowac? Oni wydali najwiecej w tym oknie
» 28 sierpnia 2021, 15:42 #946
Radomirus: To, że wydali to się zgadza...

... ale nie nazwałbym ich transferów inwestycją ;)
» 28 sierpnia 2021, 15:53 #945
Chestnut: Jedno okienko nie wystarczy, my byliśmy w podobnym bagnie.
» 28 sierpnia 2021, 15:53 #944
pictor: My najniżej byliśmy na 6 miejscu w lidze oni w poprzednim sezonu nie zakwalifikowali się do pucharów, a ten sezon nie zaczyna się delikatnie mówiąc dla nich najlepiej.
» 28 sierpnia 2021, 15:58 #943
MaciejusManUtd1: White jak najbardziej może być ową inwestycją.
» 28 sierpnia 2021, 16:00 #942
Chestnut: Napisałem w podobnym, a nie takim samym.
» 28 sierpnia 2021, 16:15 #941
lipeklukas: Po dzisiejszym meczu shity, to coś mi się zdaje, że nie tylko Mendy będzie posądzony o gwałt. Chyba cała ich drużyna dostanie pozew zbiorowy od kibiców armatek.
» 28 sierpnia 2021, 15:37 #940
Strzelec: twitter.com/LJxmes/status/1431609558846345220?s=19

Już mieli koszulki xd
» 28 sierpnia 2021, 15:37 #939
MaciejusManUtd1: Nie wiem przypadkiem czy piłkarze Arsenalu nie grają na zwolnienie Artety.

City na stojąco ich rozjechało jak żabę.

Ja bym poczekał na miejscu zarządu na mecz z Kanarkami, jak tam przegrają to powinni zwolnić trenera.
» 28 sierpnia 2021, 15:35 #938
mcscotyy: ja bym poczekał cały sezon ;)
» 28 sierpnia 2021, 15:41 #937
Ghostpl: Po naszym meczu. Mogą zwolni c artere
» 28 sierpnia 2021, 15:43 #936
Radomirus: Szczerze to nie wiem co by miał zmienić mecz z kanarkami. Nawet jeżeli wygrają to co z tego? Tam nie ma drużyny, piłkarzom nie chce się biegać, są niedokładni, są niezaangażowani, jak tracą bramkę to właściwe kończą mecz i truchtają po boisku na alibi.

W Artete mogłyby wstąpić teraz jakieś boskie moce, mógłby odkryć jakiś święty graal taktyki ale co z tego, skoro sami piłkarze maja wyniki drużyny w czterech literach. Oni potrzebują zmiany trenera z przyczyn czysto mentalnych i nie ma co czekać na mecz z Norwich bo absolutnie nic ten mecz nie zmieni... niezależnie od wyniku - nawet gdyby wygrali tam 5-0...
» 28 sierpnia 2021, 15:44 #935
BajtiMU: To już nawet nie anal tylko trzy dziury naraz.

Klubu z historią szkoda.Kibiców szydzących przy każdym,nawet lekkim potknięciu Ole.Nazywający go wuefista,przestraszony i w ogóle nie radzący sobie.Siedzący tylko na fotelu na meczu nie to co Arteta,energiczny przy lini kibiców nie.
» 28 sierpnia 2021, 15:35 #934
mcscotyy: jestem ciekaw co teraz myślą kibice co wysyłali samoloty z banerami Wenger OUT :D
» 28 sierpnia 2021, 15:33 #933
jassaj: Szczerze to uważam, że osoby zdolne do takiego traktowania swojej legendy nie myślą w życiu zbyt wiele :/
» 28 sierpnia 2021, 15:34 #932
DjTED: 6 przywalili jakiemus trzecioligowcowi w kakao kap i juz mysleli , ze ruszyla maszyna...
» 28 sierpnia 2021, 15:32 #931
rizx: West Brom gra w Championship, ale w sumie przed meczem dokonali 11 zmian w składzie, więc trzecioligowiec brzmi wiarygodnie
» 28 sierpnia 2021, 15:34 #930
DjTED: No tam dzieciaki jakies grały, a i tak lepiej wygladali niz Arsenal dzisiaj. Nawet cos tam powinno wpadac gdyby nie naprawde swietny w tamtym meczu nowy bramkarz Arsenalu
» 28 sierpnia 2021, 15:40 #929
rizx: Przez pierwsze pół godziny drugiej połowy posiadanie piłki - 96-4 %
» 28 sierpnia 2021, 15:31 #928
devilek777: Chelsea - Liverpool, remis byłby spoko
» 28 sierpnia 2021, 15:29 #927
Hoccu: 14.09 19:00 YBB - Manchester United. Wrzućcie to proszę w rozkład jazdy.
» 28 sierpnia 2021, 15:29 #926
Batigol222: Grealish i Diaz w FPL, i pierwsze punkciki już wpadają
» 28 sierpnia 2021, 15:28 #925
Chestnut: Też mam Grealisha, ale wolałbym mieć Torresa. :(
» 28 sierpnia 2021, 15:32 #924
LukasMUFC: 3 mecze, 3 porażki, bilans bramkowy 0-9, ostatnie miejsce w tabeli po 3 kolejkach. Ktoś musi wstrząsnąć tym klubem bo obudzą się z ręką w nocniku. Nie chce wiedzieć co czują ich kibice w tym momencie. Szok.
» 28 sierpnia 2021, 15:28 #923
Glory1878: Odwróc tabeeeeeeeeeele Arsenal na czeeeeeeeeleeee
» 28 sierpnia 2021, 15:28 #922
Gallacher: Piłkarze powinni zrzec się tygodniówki za ten mecz bo naprawdę wyglądało to żenująco ze strony Arsenalu.
» 28 sierpnia 2021, 15:27 #921
Himself: Niestety City jest jeszcze mocniejsze niż rok temu ,nikt nie ma do nich podjazdu
» 28 sierpnia 2021, 15:27 #920
Gallacher: Tottenham jakoś ich podjechał na początku.
» 28 sierpnia 2021, 15:27 #919
PastaDoCiasta: Raczej Arsenal jeszcze slabszy
» 28 sierpnia 2021, 15:28 #918
devilek777: XD rzeczywiście nikt
» 28 sierpnia 2021, 15:28 #917
ermac: Dokładnie.
Dać im jutro puchar za PL.
Piłkarze na wakacje i widzimy się następnym sezonie.
» 28 sierpnia 2021, 15:29 #916
Ghostpl: City nic wielkiego nie pokazali to Arsenal taki cienki plus czerwień
» 28 sierpnia 2021, 15:29 #915
Killgor: sugerujac sie meczem z Arsenalem,ktory zawsze przed nimi rozklada nogi,brawka dla ciebie,znowu sie popisales
» 28 sierpnia 2021, 15:30 #914
PastaDoCiasta: Człowieku napisałeś takie bzdury, że aż dałem Gallacherowi lajka a kto choć trochę śledzi te stronę wie że to wyczyn
» 28 sierpnia 2021, 15:35 #913
BajtiMU: Hahaha.. słucham?! Weź chłopie proszę wyjdź stąd i nie wracaj.Chyba,że od dobrego specjalisty,okulisty.
» 28 sierpnia 2021, 15:38 #912
DevoMartinez: Ciekawe kiedy zarząd Afc zrozumie, że piłkarze nie chcą grać dla Artety i oczekują trenera z prawdziwego zdarzenia a nie kogoś na stażu uczącego się trenerki. Swoją drogą przykre jak można rozmienić na drobne to co wypracował przez lata Wenger. Jak kibicie afc cieszyli się, że w końcu odchodzi to mówiłem, że jeszcze za nim zatęsknią. :P
» 28 sierpnia 2021, 15:22 #911
DjTED: Jak mozna bylo zwolnic Drakule !! To jest skandal. Takiego trenera sie nie zwalnia tylko daje sie mu czas
» 28 sierpnia 2021, 15:26 #910
Hoccu: A co było z nami? To samo.. Po Bossie długo czekaliśmy na Ole.
» 28 sierpnia 2021, 15:26 #909
Clsco: Który to był zwalniany przez większość społeczności devilpage
» 28 sierpnia 2021, 15:31 #908
DevoMartinez: I z dużym prawodpodobieństwem gdyby nie przyszedł Bruno to Ole by poleciał. Bruno uratował nam wtedy sezon. ;) U nas Ole dostał wsparcie zarządu, kasę do tego klub ma renome żeby przyciągać zawodników kalibru Cavani czy Sancho. Więc obiektywnie Ole miał łatwiejszy start z takim zapleczem.
» 28 sierpnia 2021, 15:34 #907
BNK: Te 9% posiadania piłki przez Arsenal, w dzisiejszym meczu to chyba jednocześnie procent szans Artery na dokończenie z drużyną pierwszej części sezonu.
» 28 sierpnia 2021, 15:20 #906
aoxc15: Was naprawdę śmieszy to że klub z jedną z największych historii w angielskiej piłce upada bo właściciel ma kompletnie wywalone i traktuje go jako maszynkę do pieniędzy? W takich momentach kibice chyba powinni się jednoczyć dla dobra wspólnego, ligi i całej piłki :)
» 28 sierpnia 2021, 15:19 #905
BNK: Jak diabli.
» 28 sierpnia 2021, 15:21 #904
mcscotyy: tak to bywa w życiu :D
najmniej mi szkoda ich kibiców, 3 na 4 kibiców to kwasy
» 28 sierpnia 2021, 15:25 #903
brazylianwisnia: Przecież na transfery wyłożyli. Należy im się za kpienie z Wengera który ich cudem trzymał w top 4 z mikro budżetem.
» 28 sierpnia 2021, 15:25 #902
Gallacher: A za nami ktoś się wstawił jak Glazerowie robili i nadal robią maszynkę z naszego klubu ?
» 28 sierpnia 2021, 15:25 #901
aoxc15: Popatrz na nasze transfery a na ich
» 28 sierpnia 2021, 15:27 #900
HarryBrown: Bardziej mi szkoda takich ekip jak Derby, Ipswich czy Nottingham Forest które w latach 70 i 80 XX wieku były czołowymi ekipami w Anglii a i w Europie potrafiły mocno namieszać. Leeds też przez długie lata nie mogło stanąć na nogi. Szkoda też takiej ekipy jak Middlesbrough, które przez długie lata grało w PL. Arsenal niestety nie spadnie, więc nie ma co się tak nad nimi użalać. Dadzą radę jak się w końcu ogarną bo mają tam kilku graczy z potencjałem. Przede wszystkim muszą zrobić porządek w obronie bo to jest źródło ich problemów.
» 28 sierpnia 2021, 16:32 #899
Gallacher: Ten mecz wygląda jakby City grało z jakąś ekipą z 6 ligi angielskiej xD
» 28 sierpnia 2021, 15:19 #898
Hoccu: Dalot zostaje! Ponoć nawet BVB o niego pytało ale klub razem z OGS zdecydowali, że Diogo zostanie na Old Trafford.
» 28 sierpnia 2021, 15:19 #897
Clsco: Moim zdaniem lepszy Dalot, niż 31 letni Trippier.
» 28 sierpnia 2021, 15:20 #896
Seba0619: BVB chciało go wypożyczyć, od nas natomiast był warunek, że jeżeli ma być mowa o odejściu to tylko transfer definitywny albo wypożyczenie z obowiązkiem wykupu.
» 28 sierpnia 2021, 15:23 #895
DjTED: Przeciez jak to City by tak zagralo z nami jak dzisiaj z Arsenalem to oni by piatke przytulili, ale od nas. Gra na stojaco i klepanie. Idealna taktyka pod Ole. Pare konterek i po zawodach
» 28 sierpnia 2021, 15:18 #894
Dziwnytyp: Ale oni tak nie zagrają, obecnie grają na stojąco bo wiedza ze mecz sam się wygrał, bo Arssenal jest tak slaby
» 28 sierpnia 2021, 15:25 #893
wazzowski: A jak mieli grac z tymi parodystami w dodtaku jednego mniej? To byl mecz najmniejszym nakladem sil. Na United wyjda zmobilizowani, na Arsenal nie ma co sie mobilizowac
» 28 sierpnia 2021, 15:31 #892
PastaDoCiasta: Według Flashscore w drugiej połowie Arsenal nie miał jednej sytuacji, nie oddał strzału, nie miał różnego, nic... I 9% posiadania. Chryste
» 28 sierpnia 2021, 15:18 #891
pmax122: Rozpoczynamy akcje "murem za Arteta"
» 28 sierpnia 2021, 15:16 #890
Cartman: przekomiczne statystyki
posiadanie 81 do 19
sytuacje bramkowe 19 do 1
strzaly celne 8 do 0

from invincible 2 invisible!

Te komentarze tam to złoto
» 28 sierpnia 2021, 15:15 #889
Clsco: 19% posiadania piłki, 1 strzał na bramkę w dodatku nie celny. Jestem pewien że dowolny zespół z ekstraklasy postawił by się bardziej niż arsenal.
» 28 sierpnia 2021, 15:15 #888