PROFIL

Diabelred

User
Imię:
Wyślij PW: Utwórz wiadomość
Data rejestracji:  02-11-2011
Dni w serwisie:  5338
Ostatnia wizyta: 10-06-2026 o 14:15
Zainteresowania: Pilka nozna, biegi, anime, gry komputerowe(glownie strategie), muzyka(j-rock, j-pop), historia, kosmos i wiele innych...
Pamiętny mecz Man Utd: Man United - Ars 8-2 ,MU - Roma 7-1
Ulubiony zawodnik Man Utd:


Liczba dni, które upłynęły od rejestracji5338
Liczba newsów dodanych przez użytkownika Diabelred0
Liczba komentarzy do newsów8837
Liczba komentarzy, które Diabelred dodał(a) dziennie1.66
Liczba ostrzeżeń1/5


Ostatnie komentarze użytkownika:


10.06.2026 do newsa „Adiós Rashford”. FC Barcelona rezygnuje z transferu Anglika Pokaż
Po transferze Gordona to bylo do przewidzenia.

10.06.2026 do newsa Oficjalnie: Manchester United potwierdził odejście 3 piłkarzy Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2026 14:03

Patrzac na cene, oczekiwania, wiek, to ze nie byl przeciez jednosezonowcem to Sancho jest najwiekszym niewypalem jakiego widzialem w naszym klubie. Szkoda, ze nie wypalil ten transfer, bo wiazalem z nim duze nadzieje. Sancho zdecydowanie powinien udac sie do jakiegos psychologa. Przeciez to nie jest tak, ze z dnia na dzien mogl stracic nagle cale umiejetnosci, zapomniec calkowicie jak grac w pilke na wysokim poziomie. Przeciez on nawet po powrocie do Bundesligi, gdzie swietnie sie przeciez prezentowal wygladal marnie. Pomyslec, ze gosc ma dopiero 26 lat, a wyglada na to, ze wielka pilka to juz dla niego zamkniety rozdzial. Nie zdziwie sie jesli zaraz skonczy w Championship czy drugiej Bundeslidze...

Mamy pecha z tymi pilkarzami z BVB. Kagawa, Miki, Sancho i zaden nich dal tego czego oczekiwano. Dla porownania transfery City z BVB czyli Haaland, Akanji, Gundogan i kazdy z nich sie sprawdzil.

01.06.2026 do newsa Fernandes: Nadal mam w sobie to marzenie Pokaż
Ciezko mu bedzie spelnic marzenie o wygraniu PL, bo jednak niestety wciaz duzo nam brakuje do czolowki... Nawet w tym sezonie te 71 pkt jest takim sobie wynikiem. Trzeba przeciez pamietac, ze szybko odpadliśmy z krajowych pucharow, a do tego nie gralismy w Europie co bylo duza korzyscia, bo mozna bylo sie skupic tylko na jednych rozgrywkach.

Szkoda, ze Bruno robi sie juz coraz starszy. W tym roku stukna mu juz 32 urodziny, a to juz nie malo jak na warunki PL. Choc z drugiej strony gdyby byl mlodszy, to po takim sezonie majac te 24-27 lat pewnie zglosilby sie po niego Real czy inna Barcelona...

31.05.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej Pokaż
Herek,

,,Na termalice też byście wszyscy srali że nie gra jak równy z równym z Realem Madryt? ''

Nie ma to jak porownywac potencjal spadkowicza z polskiej ligi, do jakby nie patrzec mistrza Anglii... :D

Zdecydowanie przeceniasz sile PSG. Przeciez oni w tym sezonie LM potrafili remisowac z takimi sredniakami jak Athletic Bilbao, Monaco, Newcastle, przgrac ze Sportingiem. Nawet taki Tottenham potrafil im strzelic 3 bramki. Oczywiscie PSG jest dobre, nawet bardzo dobre, ale gdzie im poziomem do Barsy Guardioli czy nawet tej Barsy Enrique, ktora miala z przodu trio Messi, Suarez, Neymar. Arsenal spokojnie mogl z nimi zagrac bardziej otwarta pilke, a nie robic przez caly mecz murarke jak beniaminek w starciu z zespolem z topki ligi.

Nie wiem co jest takiego dziwnego, ze ofensywna gra ma znacznie wiecej zwolennikow niz nudna murarka. Z tego co obserwuje to juz nawet kibice wloskich zespolow przyzwyczajeni do takiej gry juz coraz bardziej maja dosc catenaccio.

Zreszta gdyby wszystkie zespoly graly murarka, to pilka nozna w zyciu nie stałaby sie tak popularna dyscyplina sportu. Wiekszosc ludzi w takiej sytuacji pewnie po prostu sprawdzaloby suche wyniki w internecie i tyle.

31.05.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej Pokaż
Wypalenie. Nie ona pierwsza i nie ostatnia, ktora bedac mloda osiaga dobre/bardzo wyniki, po czym nagle gasnie i nie potrafi juz wrocic do dawnej formy.
Zreszta co tych jej sukcesow, to dla mnie miala tez sporego farta, ze przyszlo jej grac w czasach, gdzie kobiecy tenis nie stoi na jakims szczegolnie wysokim poziomie. Gdyby przyszlo jej grac za czasow Radwanskiej, gdzie rywalkami byly chocby siostry Williams, to tych licznych sukcesow by nie bylo, jesli w ogole by byly...

31.05.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.05.2026 00:05

Bardzo dobrze, ze murzarze z Londynu przegrali. :]

Arsenal w finale LM:

- 25% posiadania
- 1 strzal celny
- xG 0,44

Niezbyt udana reklama dla PL.
Swoja droga to nigdy bym nie przypuszczal, ze Arsenal kiedys za Wengera grajacy ladna, widowiskowa pilke stanie sie w przyszlosci murarzami pokroju Chelsea czy Atletico... :D

28.05.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.05.2026 11:46

Piwal,

,,Di Maria chcial do nas trafić\'\'

Di maria chcial z Realu odejsc do PSG. Do nas trafil tylko dlatego, ze wiecej zaoferowalismy Realowi, a sam Argentynczyk byl pod sciana, bo mial do wyboru albo transfer do nas albo grzanie lawy w Realu.
Gdyby gosciowi faktycznie zalezalo by grac u nas, zostac w klubie na wiele lat, to zacisnalby zęby i przeczekalby van Gaala. Jednak di maria robil wszystko by wymusic transfer do PSG, czyli tam gdzie od poczatku chcial trafic...

28.05.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.05.2026 11:37

W sumie ciezko odpowiedziec czy to dobry ruch, bo zalezy w jakim charakterze mialby przyjsc. Jako nastepca Ugarte to ok, ale jesli jako nastepca Casemiro to slabo to wyglada.

Widze wielu osobom marzy sie Tonali. Po tym jak Newcastle puscilo Gordona, to szanse, ze puszcza kolejnego kluczowego grajka sa znikome, no chyba, ze za jakas chora kwote. Mocno bym sie zdziwil gdyby go puscili, bo byloby to praktycznie wywieszenie bialej flagi jezeli chodzi o walke o cos wiecej niz srodek tabeli.

28.05.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.05.2026 11:16

Valverde juz powiedzial, ze nie chce odchodzic. Tchouameni wg mediow tez nie chce. Pytanie po co nam gracze, ktorzy zostaliby wypchnieci z Realu i przyszliby do nas z musu? Przyklad di marii powinien nas czegos nauczyc...

Co do dzielenia jednej szatni, to takie bojki, konflikty sa w kazdym klubie. Przy tak duzej grupie nie ma mozliwosci by wzajemnie wszyscy sie lubili. Problemem Realu bylo to, ze to wycieklo do mediow. Sam Perez przyznal, ze maja jakiegos kreta w klubie i ze zrobia wszystko by go zlokalizowac

20.05.2026 do newsa Manchester United - Nottingham 3:2. Udane pożegnanie Casemiro, Fernandes z rekordową asystą! Pokaż
Trzeba przyznac, ze Emery umie w te finaly. :D Na szesc finalow LE, to bedzie jego juz piata wygrana...