Kilerek7
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
02-04-2014 |
| Dni w serwisie: |
4449 |
| Ostatnia wizyta: |
07-06-2026 o 02:34 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
Finały LM z 1999 i 2008 !!! |
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
Eric Cantona, David Beckham, Cristiano Ronaldo !!! |
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 4449 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika Kilerek7 | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 9944 |
| Liczba komentarzy, które Kilerek7 dodał(a) dziennie | 2.24 |
| Liczba ostrzeżeń | 3/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
04.06.2026 do newsa Manchester United uzgodnił transfer Edersona
Pokaż
Tylko, że Ederson to trochę średniak, na pewno lepszy niż Ugarte, a Fernandes to talent do oszlifowania, czy to jest pomoc do walki w LM? Brakuje takiego lidera jak Casemiro a tutaj jest tylko 3: Anderson, Tonali i Tchouameni
24.05.2026 do newsa Manchester United ogłosił oficjalną decyzję w sprawie Michaela Carricka
Pokaż
Nie wiem czy ktoś pamięta, ale jakiś czas temu każdy marzył o Edersonie jaki idealny do nas, teraz nikt go nie chce, to samo było z Baleba rok temu, że ideał nawet lepszy niż teraz Anderson, obniżył trochę loty ( może właśnie specjalnie aby zbić cenę ) i też już nikt go nie chce, wam nie dogodzi xD
17.05.2026 do newsa Manchester United - Nottingham 3:2. Udane pożegnanie Casemiro, Fernandes z rekordową asystą!
Pokaż
Jak mi szkoda Bruno, gdyby inni potrafili wykorzystać jego podania to chłop zostawił by lata świetlne KDB czy Henryego w asystach, a tak 1 mecz został na wyprzedzenie ich chociaż o 1 punkt, momentami już nawet nie chciał podawać, gdy miał Amada obok sam na sam tylko wolał kończyć, tak czy siak Zirkzee, Dorgu czy Mbeumo powinni jeszcze dzisiaj wykorzystać z jedną sytuacje. Dorgu nie nadaje się na skrzydłowego, on nie myśli, tam szare komórki nie dochodzą o czasie, Amad kompletnie bez formy, Mbeumo mimo gola też nadal chaotycznie. Mimo wielu akcji, 3 goli to nadal mało brakowało a byśmy nie wygrali, mimo wielu goli wynik ciągle niepewny, ale ten Anderson przydałby się u nas, widać dlaczego. Szkoda Kazika, że musi odejść, nie łatwo będzie go zastąpić.