SickRabbit
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
21-10-2017 |
| Dni w serwisie: |
3151 |
| Ostatnia wizyta: |
07-06-2026 o 18:47 |
| Zainteresowania: |
Man United |
| Pamiętny mecz Man Utd: |
każdy obejrzany :) |
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
Bruno |
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 3151 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika SickRabbit | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 4258 |
| Liczba komentarzy, które SickRabbit dodał(a) dziennie | 1.35 |
| Liczba ostrzeżeń | 1/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
01.06.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej
Pokaż
Czy on napisał, grali jak równy z równym?
XD
United 2 razy przegrało LM z najsilniejszą barcą w historii, ale przynajmniej nie grało antyfutbolu. SAF im kazał grać super ofensywnie bo to Manchester United - co Rooney mu wypominał po latach, że przez to przegrali/nie mieli szans.