Sideswipe
 User
|
Imię: |
Pszemeg |
Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
Data rejestracji: |
15-09-2012 |
Dni w serwisie: |
3141 |
Ostatnia wizyta: |
21-04-2021 o 15:16 |
Zainteresowania: |
Standardowe :P |
Pamiętny mecz Man Utd: |
Chelsea - United Finał LM 2008 |
Ulubiony zawodnik Man Utd: |
Prawie każdy |
Ilość dni, które upłynęły od rejestracji | 3141 |
Ilość newsów dodanych przez użytkownika Sideswipe | 0 |
Ilość komentarzy do newsów | 6788 |
Ilość komentarzy, które Sideswipe dodał(a) dziennie | 2.16 |
Ilość postów na forum | 272 |
Ilość ostrzeżeń | 2/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
20.04.2021 do newsa Komunikat Manchesteru United w sprawie SuperLigi
Pokaż
nie interesuję się już piłką nożną tak jak kiedyś, jedynie United wywoływało we mnie jakieś większe emocje, choć nawet i tu odczuwałem taką... obojętność. Teraz to już w ogóle nie widzę sensu, by jakkolwiek wspierać i oglądać tą chciwość.
29.03.2021 do newsa Luke Shaw najlepszym piłkarzem Manchesteru United w marcu
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2021 18:41oj znawcy, znawcy, bo to wcale nie tak, że gościu tu jest od tylu lat i zagrał na poziomie United tylko kilka meczów nie licząc tego sezonu, sam jestem jednym z tych znawców, i całe szczęście, że się mogę teraz przyznać do błędu, ale jeśli wtedy Ciebie gra Luke\'a zadowalała, albo jeśli przewidziałeś przyszłość to gratuluję.
26.03.2021 do newsa Bailly odkłada rozmowy kontraktowe z Manchesterem United
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.03.2021 11:06jak można mu zaoferować pierwszy skład, skoro on jest dostępny na kilka meczów? Niech stąd idzie, za duże pobłażanie w tym klubie panuje dla takich ewenementów, ja wiem, że to nie jest ich wina, ale no z czysto biznesowego punktu widzenia to spore straty.
A no i wiadomo, że to może być wyssany z palca news, ale podyskutować zawsze można.