DevoMartinez
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
20-08-2014 |
| Dni w serwisie: |
4318 |
| Ostatnia wizyta: |
16-06-2026 o 13:38 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
|
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
|
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 4318 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika DevoMartinez | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 12200 |
| Liczba komentarzy, które DevoMartinez dodał(a) dziennie | 2.83 |
| Liczba ostrzeżeń | 3/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
11.06.2026 do newsa Cztery kluby z Premier League będą walczyć o Marcusa Rashforda
Pokaż
Może jeśli patrzysz na to przez pryzmat emocji i dawania nauczki. Ale klub tego nie zrobi. Jeśli liczysz pieniądze i planujesz wydatki na nowe transfery to lepiej dostać te 30-40 mln i wydać te 8-10 mln na dopłate do tygodniówki i mieć +20-30 baniek niż dostać 0 i mieć -30 mln za płacenie zawodnikowi za siedzenie na trybunach przez kolejne dwa lata. A i tak nie odstraszy to innych zawodników bo przed chwilą pożegnaliśmy przecież innego gagatka Sancho który sobie przesiedział do końca kontraktu. Wcześniej paru innych też przesiedziało do końca nie grając - Martial, Lindelof, Pogba itd. Zadnej to korzyści dla klubu nie przyniosło.