Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Oficjalnie: Manchester United potwierdził transfer Cristiano Ronaldo

» 31 sierpnia 2021, 10:38 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United we wtorek potwierdził transfer Cristiano Ronaldo. Portugalczyk związał się z Czerwonymi Diabłami dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o dodatkowy sezon.
Oficjalnie: Manchester United potwierdził transfer Cristiano Ronaldo
» Cristiano Ronaldo podpisał z Manchesterem United dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o dodatkowy rok
Czy jesteś zadowolony z powrotu Cristiano Ronaldo do Manchesteru United?
Manchester United uzgodnił warunki transferu z Juventusem w piątek. 36-latek przeszedł już testy medyczne i podpisał z Czerwonymi Diabłami kontrakt.

– Manchester United to klub, który zawsze miał wyjątkowe miejsce w moim sercu i byłem naprawdę przytłoczony liczbą wiadomości, którą dostałem od piątkowego ogłoszenia. Nie mogę doczekać się gry na wypełnionym po brzegi Old Trafford i ponownego spotkania z kibicami – stwierdził Ronaldo po podpisaniu umowy.

– Wyczekuję dołączenia do zespołu po przerwie na mecze reprezentacji. Mam nadzieję, że przed nami bardzo udany sezon.

Ole Gunnar Solskjaer powiedział: – Brakuje słów, aby opisać Cristiano. Jest nie tylko wspaniałym piłkarzem, ale świetnym człowiekiem. Ma w sobie pragnienie gry i odpowiednie umiejętności, aby występować na najwyższym poziomie. Robienie tego przez tak długi czas wymaga wyjątkowej osobowości.

– Nie mam wątpliwości, że nadal będzie nas zachwycał, a jego doświadczenie będzie kluczowe dla młodszych zawodników w składzie.

– Powrót Ronaldo pokazuje wyjątkowy urok tego klubu i jestem zachwycony, że Ronaldo wraca do domu, gdzie to wszystko się zaczęło – dodaje Solskjaer.






TAGI


« Poprzedni news
Daniel James odchodzi z Manchesteru United
Następny news »
Manchester United zaproponuje Lingarda w rozliczeniu za Nevesa?

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (1015)


0listonoszpat: Słabo w defensywie, słabo w środku pola, stracona bramka w strefie Bereszyńskiego. Nie wiem co się dzieje z Bartkiem ale notuje pasmo błędów i w duecie z Jóźwiakiem są strasznie daremni w defensywie. Trzeba rozmontować tą parę dla dobra nas wszystkich...
Na szczęście fartowna bramka do szatni i jesteśmy górą po słabej grze.
» 2 września 2021, 21:42 #996
Radomirus: Przy bramce Krychowiak kryje sędziego a Glik łamię linie spalonego a potem kryje powietrze... Przy drugiej podobnej sytuacji Bednarek już się nawet nie zastanawiał nad tym co zrobi Glik i wskoczył mu na plecy by wybić piłkę...

Powiedziałbym, że to podsumowanie naszych "filarów kadry". Dla mnie obaj powinni dać już sobie spokój z kadrą bo poza darciem się na młodszych kolegów i machaniem rękami nie wnoszą już do niej zupełnie nic... Poza dobrym samopoczuciem dziennikarzy, którzy zawsze gdy ich nie ma, mogą wręcz krzyczeć w nagłówkach: Gdzie jest Krychowiak?! Gdzie jest Glik?!
» 2 września 2021, 21:54 #995
BartoszP: Polska to taki Arsenal reprezentacji - kiedyś jakieś wyniki były, a teraz obija doły.
» 2 września 2021, 21:21 #994
Titanum: Panowie, orientujecie się może kiedy będzie dostępna koszulka Ronaldo na adidasie?
» 2 września 2021, 21:20 #993
skowron32: Kup koszulkę Krychowiaka =D tak serio to pewnie w ciągu tyg będzie już można
» 2 września 2021, 21:21 #992
Titanum: W jego koszulce to nie wiem czy bym wrocil calo do domu, tylko wychodząc do sklepu :D
» 2 września 2021, 21:25 #991
skowron32: Ja się dziwię Lewemu że wogole chce mu się przyjeżdżać do tej bandy niedorajdow
» 2 września 2021, 21:19 #990
rafax17: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 21:19

United nie miało tak dobrej 7 od momentu odejścia Ronaldo
» 2 września 2021, 21:19 #989
skowron32: Polska standard 15 min ładnie potem padaka i strata gola ciekawe co z Nami Węgrzy i Anglicy zrobią masakra
» 2 września 2021, 21:17 #988
kamil2257: Polacy jaki piach grają... Wg nie wiem co oni robią w tym składzie
» 2 września 2021, 21:17 #987
MiSt: I cyk, siódemka :D
» 2 września 2021, 21:13 #986
MiSt: Oczywiście dla Ronaldo :)
» 2 września 2021, 21:13 #985
PastaDoCiasta: Wreszcie można zamawiać!
» 2 września 2021, 21:15 #984
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 21:16

Nie wyobrażałem sobie ze mogłoby być inaczej. Dla mnie Ronaldo z innym numerem na plecach wyglądałby dziwnie. Fakt w Realu grał początkowo z 9 ale 7 to jego nr. Mam nadzieję że Cavani nie obrazi się tak jak Martial na Ibre.
» 2 września 2021, 21:15 #983
BartoszP: Ufff, nadal po staremu, jak Mason.
» 2 września 2021, 21:12 #982
pawelisto2: A potem słyszy się, że Messi powinien dostać w tym roku złotą piłkę.
» 2 września 2021, 21:00 #981
BartoszP: No i cyk
» 2 września 2021, 20:59 #980
KOw11alMUN: Coś czuje duże show w wykonaniu naszych Diabłów z Newcastle. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu :)
» 2 września 2021, 20:30 #979
KanapowyEkspert: Real Madryt zamierza wzmocnić swoje szeregi przed startem następnego sezonu takimi postaciami jak Kylian MbappĂŠ, Erling Braut Haaland oraz Paul Pogba - przekonuje „Marca”
» 2 września 2021, 18:26 #978
Blau: W sumie całkiem realny scenariusz.
» 2 września 2021, 18:32 #977
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 18:36

Dwóch za darmo, plus 75 mil euro, hmm da sie zrobić. Wsumie ciekawie bedzie za rok. O Haalanda kazdy bedzie walczyl za rok, a Real juz ma kase na niego, bo nie kupili Francuza.
» 2 września 2021, 18:35 #976
Bolech1991: Realne i poniekąd oczywiste, Florentino chce zbudować drużynę na kolejną dekadę. City pewnie znów ruszy po Kane'a. My będziemy mieli Ronaldo, bo nie wierzę, że Ole posadzi na ławce Rashforda i Sancho (lub Greenwooda).
» 2 września 2021, 18:46 #975
mikiartur: Więc ruszamy w następnym okienku po 6tkę z prawdziwego zdarzenia i szukamy ew. wzmocnień do składu na innych pozycjach. Może jeden napastnik. I jeszcze z jeden pomocnik jak więcej grajków odejdzie (Mata albo Matić albo obaj)
» 2 września 2021, 19:38 #974
pictor: Haland i "6" to będą priorytety na następne letnie okno.
» 2 września 2021, 19:55 #973
mikon70: 2016/17 - Ronaldo won his 5th Ballon d’Or, Pogba became the most expensive player ever, Cavani scored 49 in 50 games to win PSG a domestic treble and Varane won his 3rd Champions League. Meanwhile, Maguire got relegated with Hull.
5 years later, they all call him captain now.
- Football Daily Goal

Życie bywa przewrotne:D
» 2 września 2021, 17:41 #972
mikiartur: Official: Cristiano Ronaldo has been released from international duty with Portugal for their upcoming fixtures.

Jeśli to oznacza że nawet z Katarem nie jedzie zagrać to mega bomba.
» 2 września 2021, 16:39 #971
Mariano88: Właśnie chyba to oznacza. Super. Czyli z Newcastle może zagrać od początku.
» 2 września 2021, 16:41 #970
mikiartur: czy to prawda to nie wiem ale będzie mógł zagrać jak się zaszczepi a jak nie to będzie musiał przejść 10 dniową kwarantannę. Chyba na MEN to przeczytałem. Ale czy to prawda to nie wiem.
» 2 września 2021, 16:53 #969
mikon70: A to nie jest już tak, ze nawet jakby się zaszczepił go by go czekała i tak kwarantanna? Cavani nie pojechał na kadrę ze względu na kwarantannę, a przecież został zaszczepiony, bo dodał zdjęcie na instagramie. Chyba, ze z Portugalią jest inna sytuacja, to tego już nie wiem.
» 2 września 2021, 17:11 #968
mcscotyy: to jak to z tym jest? Bruno też nie zagra przez kwarantannę?
» 2 września 2021, 17:13 #967
pictor: Z tego co wiem mogę sie mylić nie będzie musiał przejść kwarantanny, Cavani musiał przejść, bo przychodził do nas jako piłkarz bez klubu. Jeśli chodzi piłkarzy mających kluby to kwaratanna nie obowiązuje.
» 2 września 2021, 17:15 #966
mikon70: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 17:18

Ale chodzi o sytuacje Cavaniego na teraz. Federacja wycofała powołanie wrześniowe, bo przechodziłby kwarantannę. Co do Portugalczyków to nie chce mi się wierzyć w kwarantannę, bo już dawno by o tym trąbili w mediach.
» 2 września 2021, 17:18 #965
DaroMistrz5: Jeśli się nie mylę to kwarantanna obowiązuje piłkarzy wracających z tak zwanych czerwonych stref (czytaj państw które przez rząd brytyjski zostały oznaczone jako czerwona strefa czyli pewnie tam gdzie jest wciąż duża zachorowalność). A jako że Urugwaj jest czerwoną strefą to Cavani musiał by przejść kwarantanne a Portugalia nie jest czerwoną strefą dlatego Ronaldo nie musiał by się poddawc kwarantannie. Tak mi się kojarzy ale pewności nie mam
» 2 września 2021, 17:23 #964
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 17:54

Kwarantanna jest tylko dla biedakow Vipy jej nie mają XD
» 2 września 2021, 17:53 #963
CMDK: Myślicie, że w zimowym okienku transferowym uda nam się sprowadzić na Old Trafford jakiegoś defensywnego pomocnika, który z miejsca stałby się realnym wzmocnieniem naszego składu? Osobiście uważam, że zimą np. taki Bissouma będzie nie do wyciągnięcia... Wątpię żeby w Brighton zdecydowali osłabić się tak znacząco w samym środku sezonu kosztem ligowego rywala, a co dopiero WHU i kwestia Rice'a. Obecnie naszym najlepszym wyborem na tą pozycję jest zdecydowanie Scott, który jest niestety zmuszony do przerwy od gry, a wszyscy raczej widzimy, że Fred potrafi zagrać jeden dobry mecz tylko po to, aby w pięciu kolejnych popełnić dosłownie dziecinne błędy prowadzące do niebezpiecznych sytuacji po naszej stronie boiska. Matić najlepsze lata ma już niestety za sobą, a Donny'ego nawet nie liczę bo to typ pomocnika, który jest raczej ustawiany wyżej. Po sprowadzeniu klasowego środkowego obrońcy oraz skrzydłowego z najwyższej półki potrafiącego operować po prawej stronie boiska przyszedł czas na zakup pomocnika, który realnie wzmocniłby tą formację i zagwarantowałby spokój oraz solidne wsparcie bloku defensywnego, ale myślę, że z tym zgodzimy się wszyscy. Jestem niesamowicie ciekawy waszych opinii oraz pomysłów... W jaki sposób należałoby wyjść z tej sytuacji i ewentualnie kogo moglibyśmy sprowadzić już zimą, aby uzupełnić widoczny brak na tej pozycji?
» 2 września 2021, 16:05 #962
Kralik077: Oczywiście, że będzie do wyciągnięcia jak MU sypnie 40 mln to takie Brighton się złamie. Teraz będzie Ole kombinował jak się da, żeby tak ustawić drużynę, żeby nie było widać, braku typowego DMA. Kto wie, może kogoś będzie próbował przekształcić na takiego pomocnika i transfer nie będzie niezbędny. Pożyjemy, zobaczymy
» 2 września 2021, 16:09 #961
CMDK: Widziałem wcześniej komentarze, w których padał pomysł przesunięcia LindelĂśfa na 6-tkę, ale szczerze jakoś nie jestem co do tego przekonany. Jeśli Brighton będzie miało realną szanse na wysoką pozycję w lidze to sądzę, że będą chcieli za wszelką cenę zatrzymać tego całego Bissoumę przynajmniej do zakończenia obecnego sezonu.
» 2 września 2021, 16:29 #960
sturmik: @CMDK chciałeś chyba powiedzieć że będą mieli realną szansę na utrzymanie się :)
» 2 września 2021, 16:36 #959
Shpongle: Ja uwazam, ze Lindelof gdzie by nie gral to jest cienki, a jezeli ktos wychodzi z pomyslem, ze mialby grac w pomocy, to pierwsze co mi do glowy przychodzi, to ze jest za wolny, nie ma przyjecia, i prawdopodobnie nie ma wystarczajaco dobrej kondycji do biegania.
» 2 września 2021, 16:39 #958
Mariano88: Z tego co wiem to wbrew oczekiwaniom kibiców ani nasz zarząd ani Ole nie uważali DMa jako priorytet. Był nawet moment, że Trippier był wyżej w hierarchii dopóki Dalot nie pokazał się z dobrej strony. Dlatego wątpię aby w zimie po niego sięgnęli no chyba, że będziemy faktycznie tracić dużo bramek przez dziurę w środku pola. Z jakiegoś powodu Ole najwyżej ceni Rice'a i pewnie w lecie za rok bedziemy się o niego starać. Bissouma? Moim zdaniem idealne rozwiązanie ale żadne poważne źródło nas z nim nie łączyło.
» 2 września 2021, 16:40 #957
CMDK: @sturmik - Aż tak bym tego zespołu nie lekceważył. W poprzednim sezonie stwarzali masę sytuacji... Wystarczy sięgnąć do statystyk, aby dowiedzieć się, że w ilości tzw. "expected goals" byli w ścisłej czołówce ligi więc akurat tą drużynę stać na całkiem sporo i w żadnym wypadku nie należy przekreślać ich szans na przynajmniej górną połówkę tabeli.
@Shpongle - Nie rozpisując się zbytnio potrafię zgodzić się z tym co napisałeś.
@Mariano88 - Sądzę, że jeśli my widzimy problem braku klasowego defensywnego pomocnika to tym bardziej osoby będące w strukturach klubu też ten problem widzą. Ole faktycznie najchętniej widziałby na tej pozycji Rice'a, ale sytuacja tego gościa przypomina mi troszkę sytuację Kane'a w Spurs... WHU nie ma żadnego interesu w puszczaniu tego gościa za mniej niż 100 baniek, a zwłaszcza do ligowego rywala. W każdym razie to osobiście szczerze wątpię, aby luka na tej pozycji była ignorowana, a zwłaszcza jeśli Pogba nie zdecyduje się podpisać nowego kontraktu. Wtedy to już na 100% będzie trzeba kogoś podpisać i zdecydowanie nie będzie to mógł być "byle grajek".
» 2 września 2021, 17:10 #956
brazylianwisnia: Scott to nie DMF a tym bardziej Lindelof. Co za absurdalny pomysł. Gość nie da rady regulować tempa, zagrywać sprytnych piłek po odbiorze, ustawiać się jak profesor by blokować strefy w jakie rywal może zagrać ani przytrzyma piłki na tyle by formacja mogła się zresetowac.
» 2 września 2021, 19:46 #955
FergusonHistory: Tytuł:When Cristiano Ronaldo Loses Control watch?v=rYvi-qLlxX0&ab_channel=TeoCRi 2:39 Głardjola heheh
» 2 września 2021, 15:00 #954
RedDan: I śmiesznie jak te wszystkie krasnale do niego doskakują. Jednostrzałowcy na liścia.
Dobrze że nie poszedł do tego śmiesznego pepika i gwałcicieli ze składu.
» 2 września 2021, 15:07 #953
HarryBrown: No jest z niego łotrzyk :D
» 2 września 2021, 15:10 #952
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 14:05

Na Kanał MU na YT wjechały wszystkie dotychczasowe bramki Ronaldo w barwach MU.Niesamowite jest to że około 30-40% goli Ronaldo było po przedryblowaniu jednego lub kilku obrońców, Cris miał wtedy niesamowity luz w dryblingu i aż przerażającą łatwość w mijaniu rywali.Zaryzykuje stwierdzenie że od tamtego Ronaldo to chyba tylko Ronaldinhio i Maradonna mogli sie lepiej kiwać.

Edit: Może z tym 40% troche przesadziłem ale myśle że koło 30 by sie zakręcił.
» 2 września 2021, 13:59 #951
RyannMistrz: Messi, Robinho? Best? Wyliczać dalej?
» 2 września 2021, 14:29 #950
Pops918: Właśnie jestem w trakcie oglądania i faktycznie większość tych bramek naprawdę imponująca.
» 2 września 2021, 14:30 #949
kckMU: Ja zawsze doceniałem sposób przechodzenia rywali Yayi Toure.
» 2 września 2021, 14:37 #948
United45: Robinho, Best? Możesz już przestać wyliczać
» 2 września 2021, 14:39 #947
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 14:42

Ryann
Messi to bardziej nieprawdopodobna kontrola piłki bo sztuczek Leo za bardzo nie robił ale fakt jego mogłem tam dodać.Robinhio nie ten poziom wg mnie kompletnie.A Besta wsm tak jak Maradone ciężko zweryfikować bo to kompletnie inne czasy.
» 2 września 2021, 14:40 #946
HarryBrown: Ciężko powiedzieć czy najlepszy drybler. Drzewiej też było wielu wybitnych dryblerów jak chociażby Garrincha. Z tych których ja mogłem w swoim życiu podziwiać to na pewno do najwybitniejszych zaliczyłbym m.in. Ronaldinho, Giggsa, Maradone, Riquelme, Kryśkę.
» 2 września 2021, 15:18 #945
RyannMistrz: @united45 no to nieźle
» 2 września 2021, 15:29 #944
Batigol222: W dryblingu chodzi o mijania rywala, a nie sztuczki. Messi jest chyba bezkonkurencyjny, bo nawet jeżeli inni piłkarze potrafili mijać po 2-3 rywali, to Messiemu zdarzało się mijać po 5 czy 6. I ten jego krótki drybling jest niewiarygodny: youtube.com/watch?v=i8R7cINxqpM

musiałem to obejrzeć 2 razy na zwolnionym tempie, żeby zobaczyć, jak on to zrobił
» 2 września 2021, 15:34 #943
mordynator: @Batigol222
Dlatego napisałem że Messiego faktycznie mogłem dodać bo jeśli chodzi o samo prowadzenie piłki to swoim prime w tym elemencie był bez konkurencyjny.
» 2 września 2021, 16:24 #942
ruffnecky: Może już było na DP:
Królowa Elżbieta zwróciła się do klubu Manchester United z prośbą o zarezerwowanie dla niej pierwszej koszulki jaką podpisze Ronaldo po powrocie do klubu, przez co Cristiano stał się jedyną osobą w historii, którą królowa Elżbieta poprosiła o autograf.

Nieźle :)
» 2 września 2021, 13:10 #941
Batigol222: Było, Rufi, i wiadomo, że fejk
» 2 września 2021, 13:20 #940
Chestnut: Wystarczyło nacisnąć CTRL+G i wpisać "królowa".
» 2 września 2021, 13:30 #939
DaredevilUtd: Wystarczylo nacisnac, zwazywszy na telefonie:D
» 2 września 2021, 13:50 #938
ruffnecky: Dokładnie Daredevil, nie targam ze sobą klawiatury na plażę :)
» 2 września 2021, 14:41 #937
AyaseSaiyajiN: akurat też da się wyszukiwać w przeglądarce na telefonie.

Swoją drogą, podejmował się ktoś tworzenia aplikacji mobilnej Devilpage?
Wersja mobilna często ma zbugowaną sekcje komentarzy. (przynajmniej u mnie)
» 2 września 2021, 14:55 #936
Chestnut: Nikt za darmo nie zrobi Ci apki. ^^
» 2 września 2021, 15:45 #935
michael18: Ciekawe jaki skład ustawi Ole na mecz Newcastle.
Ciarki mam jak Ronaldo wyjdzie i strzeli bramkę
» 2 września 2021, 12:54 #934
Advm: Już sobie wyobrażam cieszynkę po golu. SUUUUUU
» 2 września 2021, 19:01 #933
SkilledHydra16: Pogba nie jest nominowany do gracza miesiąca PL. Śmiechu warte.
» 2 września 2021, 12:49 #932
brazylianwisnia: jeden mecz dobrze, jeden srednio i jeden slabo. Mysle ze Greenwood gral bardziej rowno. nie zablysnal tak w pierwszym meczu jak Paul ale jego bramki daly nam 4 punkty w dwoch ciezkich spotkaniach.
» 2 września 2021, 13:01 #931
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 13:52

Czemu kazdy ocenia go po statystykach z jednego meczu? Gdzie byl Paweł w dwóch kolejnych?
» 2 września 2021, 13:51 #930
Abstrahujacy: Nie jestem fanem Pogby, ale tylko dorzucę, że to Paul asystował Masonowi w meczu ze Świętymi więc dał nam 4 pkt w trzech meczach.
» 2 września 2021, 14:21 #929
HXDC: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 18:43

Właśnie. Polecam nie pomijać tego faktu, że Pogba asystował przy bramce w meczu z Southampton. Również miał udział przy bramce z Wolves i to całkiem istotny. Do tego można dorzucić świetną piłkę do Bruno którą ten zamienił na bramkę, ale był niestety na spalonym.
» 2 września 2021, 18:42 #928
mikiartur: Jestem ciekaw jak będą od meczu z Newcastle wyglądały nasze dośrodkowania i rożne. Bo teraz może przesadzę, ale mamy niezwykle wielkie atuty jeśli chodzi o grę głową. Ronaldo, Cavani, Scott, Pogba, Maguire, Varane. A z główki strzelali i Lindelof i Martial a nawet Bruno z Evertonem raz. Greenwood także ma coś z głowy na swoim koncie (chyba z Brighton tak strzelił) Do tego jest jeszcze silny i rosły Matić który także warunkami fizycznymi w polu karnym może sporo. I liczę że naprawdę dopracujemy ten aspekt. Mamy świetnie wrzucających Shawa. Tellesa, Bruno no i AWB który także z wrzutek miał asysty. Już w meczu z Southampton fajnie te stałe fragmenty wyglądały.

I załóżmy że gramy składem w polu: AWB Varane Maguire Shaw McTominay Pogba Ronaldo Bruno Greenwood/Sancho Cavani. I jak wtedy ustawiamy się w polu karnym. bo mamy potencjalnie 6/10 graczy którzy spokojnie mogą strzelić gola. I myślę że jeśli z rożnych itd. nie strzelimy trochę bramek to naprawdę będzie wielki żal tak niewykorzystanego potencjału.

Wiemy że przez brak śpd z prawdziwego zdarzenia w najlepszej formie to nasz środek pola może różnie wyglądać. Więc musimy znaleźć atuty gdzie będziemy mogli mieć giga przewagę. I o ile w Anglii jest więcej drużyn świetnie grających głową, to w lidze mistrzów możemy z tego zrobić nasz atut. Bo jak zobaczymy na te najlepsze ekipy spoza Anglii to nikt nie ma chyba takiego potencjału. Każdy ma po max 3 zawodników którzy są znani z świetnej gry głową. I np. jak dojdzie do meczu z takim PSG. Brak u nas 6tki mogą mocno wykorzytać. Ale u nich poza Ramosem i Marquinhosem i ew. Wijnaldumem nie będzie nikogo kto dobrze gra głową. I tutaj możemy ich ograć.
» 2 września 2021, 12:15 #927
Chestnut: Niech Ronaldo nauczy Maguire strzelać głową, bo doskakiwać i trafiać w piłkę już umie.
» 2 września 2021, 12:37 #926
Batigol222: Maguire to raczej ma tylko ten atut, że dochodzi do pozycji strzeleckich po rożnych, ale wykończenie to już lepiej pominąć milczeniem. I nie wiem, czy liczba wysokich zawodników faktycznie jest aż tak ważna przy bronieniu rożnych: Liverpool to Van Dijk, Matip i ewentualnie Fabinho oraz Firmino, City to chyba tylko Diaz, Laporte i Rodri, a nie jest tak łatwo strzelić tym zespołom po kornerze. Ogólnie, jak za zespół z taką liczbą wysokich i potrafiących grać w powietrzu zawodników, to United chyba zdobywa dość mało bramek po rożnych, ale warto by zajrzeć w statystyki.
» 2 września 2021, 12:49 #925
brazylianwisnia: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 13:04

nie wyjdziemy w ustswieniu bez SPD i Cavani nie bedzie czesto z Ronaldo bo maja zblizona charakterystyke. Na skrzydlach raczej bedzie smigac mlodiez.
» 2 września 2021, 13:03 #924
mikiartur: bronienie i wykonywanie to inna sprawa. Ja bardziej mam na myśli wykonywanie. A co do Maguire'a to też nie przesadzajmy że grać nie umie bo regularnie kilka razy na sezon trafia. Choć obecność Ronaldo także mu może pomóc
» 2 września 2021, 13:04 #923
Batigol222: W poprzednim sezonie to chyba trafił 2 razy, a ile razy nie trafił mając piłkę na 5-6 metrze to trzeba by policzyć. Ogólnie o wiele ważniejsze od samego wzrostu są timing, skoczność i celność uderzenia. Taki Ramos jest 10 cm niższy, niż Maguire, ale jak patrzysz na niektóre jego brameczki: youtube.com/watch?v=UtJdN-kknfw

to taki Cavani by się nie powstydził.
» 2 września 2021, 13:17 #922
mikiartur: dwie czy trzy i to i tak był 2 czy 3 wynik w ekipie u nas.

Dlatego mówię że trzeba naprawdę wykorzystać ten atut. Bo w ostatnim czasie nie wykorzystywaliśmy tego tak jak mogliśmy. A co do Ramosa to pamiętajmy że mówimy o najlepszym śo na świecie przez wiele sezonów. A Maguire mimo że go bardzo cenie i lubię to do Ramosa z prime mu daleko jeszcze
» 2 września 2021, 13:26 #921
mordynator: Wybiera się ktoś na mecz Polska-Anglia?
» 2 września 2021, 10:39 #920
MatiMU10: ja smigam, mam nadzieje ze tym razem sie uda. Ostatnio był basen jak chciałem zobaczyć Rooneya na oczy ;p
» 2 września 2021, 10:47 #919
crycha66: Kiedy był start sprzedaży biletów ? Bo widzę, że juz brak wolnych miejsc.
» 2 września 2021, 10:59 #918
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 11:07

MatiMU10
Raczej drugi raz na taką wpadke nie mogą sobie pozwolić, ja strasznie żałuje że nie będzie Marcusa :(

crycha66
Bodajże 28 sierpień.Bilety rozeszły sie w kilka godzin od startu sprzedaży więc nic dziwnego że już nie ma, sam na swój bilet musiałem czekać w 5 godzin kolejce (do 4 rano) na stronie Łączy nas Piłka.
» 2 września 2021, 11:05 #917
crycha66: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 11:07

A ile czasu przed meczem jest sprzedaż biletów ? Kiedy je kupowałeś ?

EDIT: Dobra już widzę, 25 sierpień
» 2 września 2021, 11:06 #916
mordynator: Sorry nie 28 tylko 25 sierpień.
» 2 września 2021, 11:08 #915
Batigol222: Kufa, ale się dłuży ta przerwa na reprezentację. Chciałbym zobaczyć debiut CR7 już teraz, najlepiej obok Cavaniego i Greenwooda. Ale może, może Polska-Anglia będzie fajny meczyk
» 2 września 2021, 10:33 #914
CobyD: Racja, te przerwy na reprezentacje są potrzebne jak dziura w moście!
» 2 września 2021, 11:27 #913
brennt: chyba tylko dzieki przerwie jest szansa, ze zobaczymy go juz w pierwszym meczu po transferze ;)
» 2 września 2021, 13:12 #912
mordynator: Na dobrą sprawę to Ronaldo mógłby już przylecieć do Manchesteru bo z Azerbejdżanem i tak nie może zagrać z powodu kartek a po co ma się jeszcze męczyć w jakimś towarzyskim meczu z Katarem.
» 2 września 2021, 10:27 #911
mikiartur: ale to Katar. W dodatku w Katarze. Na pewno dogadali się że Ronaldo ze względów komercyjnych musi tam zagrać. W końcu to gospodarze MŚ itd.
» 2 września 2021, 11:22 #910
NoName: Ostatnio Tomek Smokowski mowil, ze Katar na promocje mundialu u nich wydaje 500mln (obojetne €,£ czy $) miesiecznie. Nie ma opcji, zeby CR nie dostal przynajmniej kilka milionow, za wystep w tym meczu.
» 2 września 2021, 11:27 #909
mordynator: W sumie racja, bardzo możliwe że tak właśnie jest.
» 2 września 2021, 11:56 #908
pbskarpy: Czy ktoś zna staty z Juve? Ile karnych strzelił CR7 w Juve? I ile miał karnych niewykorzystnych?
» 2 września 2021, 08:58 #907
dzilu96: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 09:11

23 wykorzystane, 4 niewykorzystane, mowa o Serie A
» 2 września 2021, 09:11 #906
pbskarpy: Dzięki. Myślę, że Bruno jest dla drużyny tym kim byłby CR7 gdyby grał. Mocny charakter. Myślę, że mogą się ścierać na boisku i poza nim. Dobrze będzie jeśli w przypadku karnych Ole zadecyduje o kolejności.
» 2 września 2021, 10:30 #905
Batigol222: Bruno nie ma żadnego autorytetu, żeby ścierać się z Cristiano, przy całym szacunku dla jego umiejętności. Równie dobrze Verratti mógłby ścierać się z Messim.
» 2 września 2021, 10:41 #904
pbskarpy: Nie skumałeś o co chodzi. Do przyjścia CR7 to Bruno był tym, który dyktował kto strzela wolne czy karne. Osoba, która w wywiadach i na boisku potrafiła przyćmić swoimi ambicjami naszego kapitana. To on w polu najbardziej zachęca innych piłkarzy do jeszcze większego wysiłku itp. Widać to było w zeszłym sezonie, że z pewnością siebie zabiera piłkę do karnych nawet jak ich nie strzeli. I nie porównuję go do cr7 umiejętnościami, historią itp. Tylko tym, że do dzisiaj to on decydował kto bije wolne i karne, a po przyjściu krystyny może być inaczej.
» 2 września 2021, 11:06 #903
mikiartur: Bruno jeśli się nie mylę (nie licząc karnych powtarzanych) to chyba tylko z Newcastle rok temu nie trafił co Darlow grał jakiś mecz życia.

A co do kolejności wykonywania karnych. To obstawiam że Ronaldo będzie strzelał. I wątpię by Bruno jakoś mocno o to będzie walczył. Chyba że jakoś się między sobą dogadali.

Bardziej liczę na to że się odnośnie wolnych dobrze dogadają. Bo o ile karnych bywa 10-15 max w sezonie to wolne trafiają się co mecz praktycznie. Ronaldo w ostatnim czasie wybitnie z wolnych nie strzelał. Więc liczę że te bliżej pola karnego gdzie nie tyle liczy się siła co precyzja to weźmie Bruno. A co do dalszych no to pewnie dopóki Rashford nie wróci to raczej nie ma szans by ktoś inny wziął te wolne. Chyba że Pogba ale nawet jak teraz Ronaldo nie było to raczej rzadko brał się do wolnych. Zawsze w hierachii był za Bruno i Rashem i za Tellesem jeśli grał.
» 2 września 2021, 12:03 #902
Lingardiho9: Bruno wolnych też jakoś wybitnie często nie trafia.
Jeśli chodzi o to kto będzie strzelał karne, to dla mnie nie ma znaczenia, byle skutecznie.

A to , że mają obaj mocne charaktery to wyjdzie tylko i wyłącznie na plus dla zespołu.
Wolę 11-stkę mocnych charakterów niż takich Martialów
» 2 września 2021, 12:59 #901
Batigol222: Skumałem o co chodzi i chodzi o to, że w United nie było gracza pokroju "Krystyny", więc jeżeli teraz "Krystyna" powie, że chce i karne i wolne, to taki Bruno nie podskoczy, niezależnie od tego, jaka do tej pory była jego rola w szatni. Szatnia United ogólnie nie była jakoś specjalnie bogata w trofea, poza MŚ dla Pogby, więc i zdobyć posłuch pewnie było łatwiej.
» 2 września 2021, 13:03 #900
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 17:27

Akurat Martial jest całkiem skuteczny w karnych, zmarnował bodajże jednego. I bawi mnie ten bełkot co do jego słabej mentalności, tak jakby Ronaldo tyrał w obronie ;)
» 2 września 2021, 17:26 #899
ruffnecky: Czy Rash w ostatnim sezonie
» 2 września 2021, 17:28 #898
Tom535: To co Ronaldo zrobił po strzeleniu bramki to czysty debilizm. Osłabił swoją drużynę w następnym meczu przez głupotę. Tak nie powinien zachowywać się kapitan.
» 2 września 2021, 08:44 #897
KalinaRIP: Bo następny mecz grają z Brazylią w swoim prime. Nie zsikaj się
» 2 września 2021, 09:12 #896
DaredevilUtd: Ulzylo ci po tym komentarzu? To mykaj teraz szybko do szkoly i juz nie wyzywaj innych, bo ci obniza ocene z zachowania :)
» 2 września 2021, 09:15 #895
miminka: Ale wyczyścił się z kartek..
Nie zagra z bodajże Azerbejdżanem :D
» 2 września 2021, 09:18 #894
Abstrahujacy: Jak do tego doszło!? Czy nikt z Azerskiego związku nie odwołuje się do FIFA, że Ronaldo z nimi nie zagra? Tak być nie powinno, że przed szlagierami tak ważny piłkarz zostaje zbanowany. No chyba, że klasowe starcie Azerbejdżan - Portugalia jednak nie będzie najważniejszym...
» 2 września 2021, 13:01 #893
Bolech1991: I taki Ronaldo to złoto, nie tylko gdy idzie i się wygrywa 3-0 czy 4-0 tylko także gdy nie idzie, nic nie chce wpaść i albo przegrywamy albo frajersko remisujemy to ten Ronaldo prawie zawsze strzeli na 2-1 :)
» 2 września 2021, 07:38 #892
Anhel: Jest to prawda ze królowa Elżbieta zamówiła 80 koszulek z nazwiskiem Ronaldo i poprosiła o autograf CR7 ? Czy fejk newsy mi wyskoczyły ?
» 2 września 2021, 07:05 #891
yellox20: Prawda
» 2 września 2021, 07:53 #890
miminka: FAKE SIS czyli twórca tweeta który poszedł w świat wycofał się z tego, skasował tweeta i przeprosił bo nie mógł zweryfikować tej informacji
» 2 września 2021, 09:05 #889
Pawlo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2021 01:16

Mecz z Irlandią pokazał po raz enty, że zyskaliśmy ogromny atut dzięki Ronaldo, a konkretnie gra głową. Rashford, Martial, Greenwood czy Sancho nie są tuzami w tym aspekcie, jedynie Cavani jest w tym niezły, a wrzutek w meczach robimy sporo. To była nasza bolączka w ostatnich latach, a teraz pewnie sporo się to poprawi, bo CR7 jest w tej kategorii jednym z najlepszych, a może najlepszy.

P.S Ronaldo po drugiej bramce ściągnął koszulkę i dostał żółtą kartkę i nie zagra w meczu z Azerbejdżanem, czyli do meczu z Newcastle może spokojnie odpocząć, więc kolejna dobra wiadomość.
» 2 września 2021, 01:10 #888
Hoccu: ad PS.

Portugalia ma jeszcze towarzyski z Katarczykami. Także tam raczej zagra.
» 2 września 2021, 01:37 #887
maticr7: Cavani tylko niezły?Jest nie dużo gorszy w tym aspekcie.Sporą ilość bramek strzelił z bani i to jak.
» 2 września 2021, 04:01 #886
swees: Cavani i Ronaldo to dwie najlepsze główki świata, haha " niezły " zakrztusiłem się jedzeniem jak to przeczytałem, serio :p
» 2 września 2021, 04:11 #885
KalinaRIP: Dobrze że nie całkiem niezły, tragedia
» 2 września 2021, 07:19 #884
d3zet: Na katar to raczej wyjdą rezerwą, to tylko towarzyski, nie ma co ryzykować
» 2 września 2021, 07:51 #883
NoName: Noe zapominaj ile Lewy z glowki strzela.
» 2 września 2021, 07:53 #882
devilek777: Coś za długo czekamy na ten numer Ronaldo, chyba załatwiają tę siódemkę.
» 2 września 2021, 00:25 #881
mikiartur: Swoją drogą polecam hejtpark z Bońkiem i Stanowskim co dziś był bo dość ciekawy był

Było parę starych tematów już ciągle i wszędzie poruszanych. Ale także parę ciekawych. I chyba jeden z lepszych jakie były.
» 2 września 2021, 00:00 #880
Chestnut: youtube.com/watch?v=o2M28B8iu4s

To mi się przypomniało
» 1 września 2021, 23:52 #879
mcscotyy: vm.tiktok.com/ZMRALxVed/

Współczuje :,)
» 1 września 2021, 23:39 #878
GoForWin: Przynajmniej jest szczery i nie zakłamuje rzeczywistości :D
» 1 września 2021, 23:44 #877
DaredevilUtd: A ja zycze SolskjĂŚrowi, zeby sie stal tym samym dla Greenwooda, co SAF dla Ronaldo, kiedy to nasz wychowanek bedzie bił rekordy portugalczyka! Mlodemu tez, życzę sukcesow i miliona bramek :)
» 1 września 2021, 23:39 #876
Chestnut: wojciechklek.pl/dda-bohater-rodzinny-dziecko-odpowiedzialne/
To jest to co napędza Ronaldo. :)
» 1 września 2021, 23:49 #875
Hoccu: TOP 10 strzelców w meczach reprezentacyjnych:

1. Cristiano Ronaldo (Portugalia) – 111 goli w 180 meczach
2. Ali Daei (Irak) – 109 goli w 149 meczach
3. Mokhtar Dahari (Malezja) – 85 goli w 138 meczach
4. Ferenc Puskas (Węgry) – 84 gole w 85 meczach
5. Godfrey Chitalu (Zambia) – 79 goli w 111 meczach
6. Husajnn Said (Irak) – 78 goli w 137 meczach
7. Pele (Brazylia) – 77 goli w 92 meczach
8. Lionel Messi (Argentyna) – 76 goli w 151 meczach
9. Sandor Kocsis (Węgry), Kunishige Kamamoto (Japonia) i Bashar Abdullah (Kuwejt) – 75 goli (Kocsis w 68 spotkaniach, Kamamoto w 76 meczach, Abdullah w 134 meczach)
...
20. Robert Lewandowski – 69 goli w 122 meczach


Kurczę, niech Robert dobije chociaż te 80. Może i 90 da rade. Tego mu życzę.
» 1 września 2021, 23:36 #874
mikiartur: Dobra 4 września Portugalia gra z Katarem w Katarze więc zakładam że musi tam CR7 zagrać. Więc jest szansa że w poniedziałek 6 września Ronaldo może być już w Manchesterze. A chyba od poniedziałku mają zacząć ponownie treningi. Bo po dziś mieli dostać kilka dni wolnego ale tego nie pamiętam na pewno. A widać że Ronaldo jest fizycznie gotowy grać od 1 minuty.
» 1 września 2021, 23:18 #873
Quebambino: Ronaldo będzie teraz częściej odpuszczał mecze z ogórkami w kadrze. Rekord pobił, więc może odsapnąć.
» 1 września 2021, 23:12 #872
FergusonHistory: Niesamowite że po tych wszystkich osiągnięciach,pucharach,rekordach wciąż ma przeogromny głód do gry,reakcja po zdobyciu drugiej bramki to taka z tych młodych lat w MU a to przecież tylko Irlandia,mógłby przecież już iść do lżejszej ligi jak Messi,zrobił przecież już wszystko,pobił największe rekordy,a tym czasem król strzelców Serie A wybiera najtrudniejszą i najmocniejszą ligę na świecie będąc pewnym swego. VIVA RONALDO ,to zaszczyt znów cię mieć!
» 1 września 2021, 23:11 #871
RedRevolta: Niebywały jest ten Ronaldo, nigdy nie warto wątpić w jego umiejętności, nawet mimo jego wieku.
» 1 września 2021, 23:04 #870
KalinaRIP: RedRevolta: Dobra, niech ten Bruno jednak zostanie do strzelania karnych u nas....
Âť 1 września 2021, 21:01

No to mam nadzieję że następnym razem weźmiesz do siebie swoje własne słowa chorągiewko
» 2 września 2021, 09:19 #869
mcscotyy: Pomyśleć ile by miał asyst Dani Alves jakby grał z Cristiano XD
» 1 września 2021, 23:03 #868
getryscholesa: No najlepszy jest, oby tylko Ole potrafił go wkomponować w zespół, tak aby reszta również czuła się swobodnie i dawała liczby. Oby nie było tak jak w Juve, gdzie, kiedy grał, to reszta jakby zapomniała o swoich umiejętnościach.
» 1 września 2021, 23:01 #867
cantona007: Tam był przede wszystkim Pirlo był problemem i słaba jakościowo pomoc.
» 1 września 2021, 23:09 #866
getryscholesa: Mi chodzi jeszcze o czasy, kiedy był Allegri, a potem Sarri. To nieźli fachowcy, a gra wyglądała podobnie.
» 1 września 2021, 23:12 #865
Strzelec: @getryscholesa

Kadra Juventusu jest przeciętna. Obrona jest tam tylko na dobrym poziomie, reszta jest przeciętna.
» 1 września 2021, 23:25 #864
mcscotyy: Pomyśleć ze możesz strzelać 50 bramek w każdym sezonie przez 15 sezonow i tak będziesz miał mniej bramek od CR7
» 1 września 2021, 23:01 #863
pawelisto2: Ciekawe czy ktoś, ktokolwiek(nawet sam Cristiano) oprócz Sir Alexa pomyślałby te kilkanaście lat temu, kim ten człowiek się stanie?

Migają mi te jego zdjęcia z debiutu u nas i widzę chłopca, a mimo iż znamy ciąg dalszy tej historii, to czasem zawieszam się i myślę sobie: „Jak? Jak ten chłopiec stał się takim potworem?”.
» 1 września 2021, 22:59 #862
mcscotyy: Ronaldo pobija kolejny rekord, nowe nie znałem
» 1 września 2021, 22:57 #861
FergusonHistory: Ronaldo może wracać już do Manchesteru,nie zagra z Azerbejdżanem :)
» 1 września 2021, 22:51 #860
maklo9: skad wiesz ? chodzi o ta kartke co zdjal koszulke ?
» 1 września 2021, 22:54 #859
FergusonHistory: Tak,było napisane że nie zagra w kolejnym meczu,chyba że jakiś błąd
» 1 września 2021, 22:56 #858
mikiartur: podobno przez to jest zawieszony hahahaa

ale gra Portugalia jeszcze z Katarem towarzysko to pewnie jeszcze tam zagra.

Ale może to upewni jego debiut z Newcastle

Ronaldo pewnie trochę szkoda ale dla nas dobry zbieg okoliczności :D
» 1 września 2021, 22:57 #857
sisinho: Myślę ze też wiedział o tej kartce, zwłaszcza że lepiej wykartkować sie na azerbejdzan niż np Serbie.
» 1 września 2021, 23:08 #856
maklo9: to co pobijemy wynik z southampton w meczu z newcastle ?
» 1 września 2021, 22:51 #855
DaredevilUtd: Co za gosc. Moze pół meczu nic nie grac, a na koniec i tak zostaje bohaterem i bierze ciezar gry na siebie i wygrywa mecz. Takiego game changera nam trzeba.
» 1 września 2021, 22:50 #854
maticr7: Cavani też jest takim game changerem,tyle że gra rzadziej.Dwóch takich mieć to coś niesamowitego.
» 1 września 2021, 23:00 #853
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2021 23:31

A jak mlodzi wyciagna wnioskii nauke jak grac glowa od nich mmmmmm miodzio.
» 1 września 2021, 23:30 #852
maklo9: no prze kot, 2 bramki i obie z głowy plus mogla byc jeszcze jedna z rzutu wolnego ale bramkarz dobrze obronil, ale niby pisali ze wolne nie trafia w bramke, a tu trafil i to dosc mocno ale bramkarz obronil
» 1 września 2021, 22:50 #851
maticr7: Trafiać trafia,ale nie strzela.Zwykle w bramkarza.
» 1 września 2021, 22:57 #850
RyannMistrz: Przecież zawsze trafia.... w murek, w trybuny i czasami w bramkę też się uda
» 2 września 2021, 07:26 #849
LukasMUFC: Słaby ten Ronaldo. 37 na karku. Nic z niego nie będzie. Lepiej było brać tego ŚPD no CR i tak nam nic nie da.
» 1 września 2021, 22:47 #848
DjTED: Czym starszy tym lepszy.
» 1 września 2021, 22:46 #847
wielkifanMU: Jeżeli kiedykolwiek myśleliście, że macie pecha, to wiedzcie, że wyłączyłem mecz Portugalii w 85 minucie xDDD
» 1 września 2021, 22:46 #846
NoName: Jezeli myslisz, ze masz pecha, to wiedz, ze kiedys w meczu Bayern-Wolfsburg, ktos w 50 minucie przy stanie 0:1 wyszedl do klopa na 10 minut.
» 1 września 2021, 22:56 #845
Hoccu: Hahahaha, NoName +1000000000
» 1 września 2021, 23:26 #844
cantona007: Cristiano to jest maszyna. Viva Ronaldo!
» 1 września 2021, 22:45 #843
SickRabbit: G.O.A.T.
» 1 września 2021, 22:45 #842
Bylak: To niezle
» 1 września 2021, 22:45 #841
mikiartur: I takich ludzi nam potrzeba. Nie idzie im cały mecz i umie jedną akcję pociągnąć zespół do góry. Czasem dzięki czemuś takiemu wydziera punkt albo trzy punkty

Brawooo CR7
» 1 września 2021, 22:44 #840
mikiartur: pisałem ten komentarz jak myslalem ze zremisowali bo mi się tel zaciął hahahahaa


a dał im kurde wygraną hahahaah brawoooo

a w ogóle jak padł ten drugi gol?
» 1 września 2021, 22:45 #839
pawelisto2: Wrzutka od Joao Mario i gol z głowy. Taki codzienny Ronaldo.
» 1 września 2021, 22:47 #838
DjTED: Tez z bani tylko z drugiej strony
» 1 września 2021, 22:48 #837
kptWiaderko: Ehhh ten dziadek Ronaldo niech kończy już karierę hehehehe
» 1 września 2021, 22:44 #836
FergusonHistory: Na kolana i przepraszać!
» 1 września 2021, 22:43 #835
DjTED: Liverpoolczyk sabotazysta.
» 1 września 2021, 22:43 #834
Michux3: Ronaldo i szybki łamak
» 1 września 2021, 22:43 #833
devilek777: Co tam płaczki hehhehe
» 1 września 2021, 22:43 #832
pawelisto2: Gościu jest nienormalny.
» 1 września 2021, 22:43 #831
Diabelski97: Ronaldo!!
» 1 września 2021, 22:42 #830
devilek777: Ale ten Jota cienki jest, gdzie on gra
» 1 września 2021, 22:40 #829
mcscotyy: To jak teraz Devilpage
Opłacało się ściągnąć Ronaldo czy już stary? XD
» 1 września 2021, 22:38 #828
SickRabbit: No i wcisnął w końcu ale i tak powinien być karny dla Irlandii w tym meczu.
» 1 września 2021, 22:38 #827
FergusonHistory: Rekord świata pękł,brawo Roni!
» 1 września 2021, 22:37 #826
Diabelski97: Ale będą brameczki głową po wrzutkach Shawa.
» 1 września 2021, 22:37 #825
kckMU: Viva Ronaldooooooooooo
» 1 września 2021, 22:36 #824
devilek777: Dawaj Ronaldo, bo Cię zaraz sprzedadzą xd
» 1 września 2021, 22:33 #823
devilek777: Dzięki Ronaldo
» 1 września 2021, 22:37 #822
LukasMUFC: Też wam tak tnie przez stronke Canal +? Na nc go wszystko śmigalo a tu kaszana
» 1 września 2021, 22:28 #821
rubin: Mam identycznie.
» 1 września 2021, 22:42 #820
SzefSzefow: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2021 22:28

Bruno podszedłby do karnego i Portugalia miałaby mecz pod kontrolą. Ronaldo uderza dobrze, ale kompetnie nie patrzy na bramkarza. Jego karne to po prostu loteria, bo CR7 nie wie gdzie bramkarz się rzuci. Mam nadzieję, że OGS pokaże jaja i wstawi się za Bruno. Ronaldo musi się podporządkować drużynie.
» 1 września 2021, 22:27 #819
devilek777: Miał bramakrz szczęście, tyle.
» 1 września 2021, 22:34 #818
brazylianwisnia: Przy karnym bramkarz nie ma szczęścia. Dobry strzał to 100% gol. Udowodnione nalkowo że bramkarz nie jest w stanie dolecieć do slupka.
» 1 września 2021, 23:07 #817
Wafelek100: Ma ktoś z was polsat box premium?macie aplikacje na Smart? Ja mam telewizor samsung i nie znajduje mi tej aplikacji :/ a dobrze było z iplą to musieli zmienić
» 1 września 2021, 22:26 #816
DevilFan: Tak mi się przypomniało w sumie że CR7 wrócił szybciej do Premier League niż Portsmouth :(
» 1 września 2021, 22:25 #815
keymil1990: No i Ronaldo gra z boku ataku a więc u nas też to jest możliwe chociaż w niektórych meczach albo przez jakiś czas
» 1 września 2021, 22:10 #814
brazylianwisnia: Tylko po co przesuwać Ronaldo na bok. Rashforda do środka?
» 1 września 2021, 23:07 #813
mikiartur: Oglądam mecz Portugalii

Wiadomo idzie im średnio

Ale widzę próbującego Ronaldo, Bruno, Andre Silve i Palhinha także był widoczny. A gdzie Silva? a gdzie Jota? B.Silva który już od roku gra drugie skrzypce dla mnie jest nieporozumienie jego miejsce w 11tce Portugalii. Jota się broni jeszcze. Felix że nie powołany to ok bo nie gra. Ale jest Guedes, jest Otavio. Nie nasyceni zawodnicy bardzo utalentowani. Silva nic nie pokazuje od dłuższego czasu.
» 1 września 2021, 22:07 #812
DjTED: Przeciez Silva gra chyba najlepiej z tych portugalcow
» 1 września 2021, 22:15 #811
mikiartur: dla mnie to tam nikt jakoś mega dobrze nie gra. A jeśli jesteś w rozegraniu a twoja drużyna nie umie stworzyć prawie żadnej stu procentowej sytuacji to za dobrze o nim nie świadczy (to też kamyk do ogrodu Bruno w tym meczu)
» 1 września 2021, 22:17 #810
GuteFrage: To już nie ten sam CR7 mógł chyba chłop popłynąć za ocean na emeryturkę.
» 1 września 2021, 22:05 #809
devilek777: XDDDD
» 1 września 2021, 22:10 #808
MrCygan: Jak Lewandowskiemu nie idzie w kadrze, to też już nie ten Lewy? Ludzie... Albo oceniać Messiego przez pryzmat reprezentacji
» 1 września 2021, 22:14 #807
GoForWin: Przestań się ośmieszać primasort(jak zwykle).
» 1 września 2021, 22:57 #806
Anhel: Ogląda ktoś mecz Francji na Polsat sport premium ? Czy tylko ja mam jakość obrazu jakby ktoś nagrywał spotkanie telefonem komórkowym ?
» 1 września 2021, 22:02 #805
is200second: U mnie też obraz jak z SD,byc może coś z transmisja.
» 1 września 2021, 22:05 #804
Anhel: Santos to jest jeszcze większy beton niż Southgate, taki potencjał ofensywny a taka pragmatyczna gra
» 1 września 2021, 21:34 #803
is200second: Też się dziwię, trzymają tego santosa tyle czasu i jada dalej na koniu wygranych mistrzostw Europy. A ich gra jest tak beznadziejna i mdla że szkoda gadać.

Mają naprawdę kolebkę świetnych młodych trenerów, ambitnych. I mają jednego trenera, który mógłby rozkręcić grę w postaci Jorge Jesusa. Taki potencjał piłkarski, ehh..
» 1 września 2021, 21:46 #802
Anhel: Odnoszę wrażenie ze nasz Sousa by to lepiej poukładał
» 1 września 2021, 22:05 #801
rreddevilss: Mam nadzieje ze w klubie nikt nie jest glupi i nie da Ronaldo strzelac karnych gdy Bruno ma 92% w calej karierze
» 1 września 2021, 21:06 #800
kolokolo98: Na 99% Ronaldo będzie strzelał.
» 1 września 2021, 21:40 #799
Quebambino: Bombelku.

CR7 strzelał 166 rzutów karnych w całej karierze. Ma skuteczność 84%.
Bruno strzelał 44. Ma skuteczność 93%.

Zobaczymy jaki procent karnych będzie miał Bruno przy takich liczbach.

Dla porównania:
- Messi ma 78% przy 130 karnych
- Jorginho (specjalista ponoć) ma 88% przy 33
- Lewandowski ma 91% przy 68
» 1 września 2021, 23:10 #798
Anhel: Ale narazie Cristiano gra mizerię , zero udanych dryblingów , dużo niewymuszonych strat i niestrzelony karny
» 1 września 2021, 21:03 #797
kckMU: Za szybko się Jamesa pozbyliśmy...
» 1 września 2021, 21:07 #796
Lisan: Widzę że emocje po rozpoczęciu nowego roku szkolnego jeszcze nie zeszły :D
» 1 września 2021, 21:35 #795
SzarimMusty: CR7thebest mam dziwne przeczucie, że równie szybko usuniesz konto jak je założyłeś. Ronaldo jest już wiekowym zawodnikiem i nie będzie wstanie pokazać nam nawet namiastki tego co potrafił u swojego szczytu. Przykro mi to mówić ale to jest transfer najemniczej primadonny, która udaje sympatie do naszego klubu...
» 1 września 2021, 21:54 #794
MaciejusManUtd1: Cr7 the Best


Paręnaście słów użyłeś z czego połowa sie powiela. Zakres słów na poziomie. Hmmmm moja córka by cię dojechała sezonowcu.
» 1 września 2021, 22:43 #793
KOw11alMUN: Ajaj, Bruno wywalczył karnego, Ronaldo nie trafił. Ale spokojnie, oszczędza się chłopak na Newcastle :D
» 1 września 2021, 21:01 #792
Piotrek1991d: Wroci do nas to sobie odbije
» 1 września 2021, 21:04 #791
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2021 21:02

Oooo nie ładnie Ronaldo

Ale z drugiej strony długie analizowanie tego faulu to było dziwne bo każda kamera pokazywała kontakt
I Bruno wykazał się sprytem

Ronaldo ostatnio coś do karnych ma pecha.
» 1 września 2021, 21:01 #790
RedRevolta: Dobra, niech ten Bruno jednak zostanie do strzelania karnych u nas....
» 1 września 2021, 21:01 #789
trezegram: To chyba Bruno będzie strzelał karne.
» 1 września 2021, 21:01 #788
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2021 20:55

Ogląda ktoś Francja Bośnia?

Bo w składach widzę takie dziwne ustawienie i czy to nie jest bardziej przypadkiem 3-4-3 w środku z Veretout i Pogbą? I jak to tam wygląda?


Bo na livescorze pokazują 4-3-3 z Lemarem Veretout Pogbą w środku pola oraz z Kounde na prawej obronie
» 1 września 2021, 20:54 #787
Diabelski97: Ale buźka się cieszy widząc naszego Cristiano.


Nie mogę się doczekać meczu z Newcastle, i momentu w którym Cristiano wyprowadza naszą drużynę.
» 1 września 2021, 20:42 #786
pilchu: Mam nadzieję, że po meczach reprezentacji wszyscy wrócą zdrowi. Terminarz eliminacji MŚ jest mocno napięty, 3 mecze w tydzień to sporo grania. Osobiście nie lubię gdy kadra gra, wolę piłkę klubową.
» 1 września 2021, 20:40 #785
braku: Bruno, Ronaldo: prawa pomoc, prawy atak. Martial na ławce.
» 1 września 2021, 20:40 #784
MaciejusManUtd1: Kto używa Twittera i może mi pomóc? Proszę o kontakt na priv.
» 1 września 2021, 20:03 #783
rreddevilss: Sprzedaż Jamesa za 30 + bonusy to osoba ktora to wynegocjowala powinna premie dostac zajefajnie ze wkoncu mamy normalna polityke a nie taka jak za Van Gaala gdzie skupowalismy szrot ( Blind, Rojo, Schneiderlin itd) jednym slowem wyszlismy na prosta i druzyny musza sie juz z namj liczyc nie przyjadą juz na Old Trafford jak po swoje
» 1 września 2021, 19:19 #782
styloUTD: blinda to ty szanuj
» 1 września 2021, 19:36 #781
Hoodys: ojj taki Blind dzisiaj zamiast Freda no daj bóg
» 1 września 2021, 19:44 #780
HXDC: Nie ma szans. Moim zdaniem Fred by Blinda na ławie posadził. Blind też wiele błędów popełniał. Jak wychodził w składzie razem z Darmianem to już wiedziałem, że będą problemy.
» 1 września 2021, 19:49 #779
is200second: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2021 20:07

Fred jest lepszym piłkarzem od Blinda, jest przede wszystkim mobilniejszy. Jedyny problem z nim jest taki że jest szczupły. Rojo też jak grał to był solidnym piłkarzem, wkoncu Argentyna z nim w składzie zdobyła wicemistrzostwo świata.
Schneiderlin bez komentarza.
» 1 września 2021, 20:01 #778
MaciejusManUtd1: Jak będziemy rozdawać premię za fajnie sprzedanych graczy to dalej mało co będzie wpływać do kasy.


To jest ich praca i za to im płacą.
» 1 września 2021, 20:04 #777
SzarimMusty: Blind był o niebo lepszy od obecnego Freda. Blind potrafił podać, rozegrać a Fred? Nope. Dodatkowo jeżeli porównamy ich ustawianie się w destrukcji oraz ich zachowanie w pojedynkach... Holender zjada Brazylijczyka na śniadanie. Oczywiście Blindowi brakowało mobilności ale w każdym innym aspekcie... o klasę lepszy.
» 1 września 2021, 21:05 #776
HXDC: O jaką klasę? Jak był w jakimś aspekcie lepszy to nie przesadzajmy, że o jakąś klasę, bo brzmi jakby Blind to był jakiś wirtuoz. Nie przepadam, ani za jednym ani za drugim i jakby nigdy nie trafili na OT to bym nie narzekał. Jednak Jeżeli miałbym wybierać do obecnego składu to zostawiłbym tego Freda na ŚPD.
» 1 września 2021, 22:11 #775
sisinho: Tak się nasi jarali tą Ukrainą po MŚ ze pasowałoby tu ściągnać Sheve a oni po 4 spotkaniach do eliminacji (w tym 3 prowadzone pod wodzą AS) nie wygrali jeszcze żadnego, 2 remisy z Kazachstanem, Finlandią i Francją.
» 1 września 2021, 19:15 #774
d3zet: Przegrywamy 3-4 za zamkniętymi drzwiami ze Stoke.

Skąd: Heaton, Alvaro Fernandez, Jones, Mengi, Dalot, Matic, VDB, Mejbri, Mata, Cavani, Greenwood
» 1 września 2021, 19:13 #773
Zdzichu1: Jones bez kontuzji ?
» 1 września 2021, 19:15 #772
MaciejusManUtd1: Ciekawe kto komu dyrygował w obronie. Jones, Mengiemu czy może odwrotnie. Hihi

Wynik sie nie liczy. Tu chodziło o rozprostowanie kości.
» 1 września 2021, 20:07 #771
is200second: Ktoś wie dlaczego Jones nie wyszedł na drugą polowe?
» 1 września 2021, 20:09 #770
Ghostpl: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2021 19:01

Osobiście wydaje mi że Ronaldo wejdzie z ławki w meczu z Newcastle ale np zmiana na Atak
Ronaldo wchodzi a schodzi Cavani hehe.
» 1 września 2021, 19:01 #769
Batigol222: Mam już typa w FPL, więc ma grać od początku, zwłaszcza, że nie miałem już Wild Card i trzeba było robić transfery na standardowych warunkach, a więc, jak rozumiem, odejmie mi to wszystko od wyniku w następnej kolejce
» 1 września 2021, 19:43 #768
Zdzichu1: Panowie. Czy tylko ja mam takie wrażenie , że bez Cavaniego i Suareza napad Urugwaju wygląda dramatycznie słabo, ba wręcz nie istnieje mimo posiadania niezłej bądź dobrej klasy zawodników ?
» 1 września 2021, 18:43 #767
SzarimMusty: Cały skład Urugwaju wygląda bidnie... Zresztą ich ostatnie wyniki nawet na to wskazują.
» 1 września 2021, 18:49 #766
Zdzichu1: Czy skład wygląda biednie ? Polemizowałbym na papierze dla mnie to jest dalej 3 drużyna w Ameryce Południowej. Bardziej widziałbym tutaj jednak wypalenie u selekcjonera, bo jednak układając podstawową kadrę tam są zawodnicy z czołowych klubów europejskich
» 1 września 2021, 19:01 #765
mikiartur: Pewien poziom wciąż mają ale większośc graczy mają po 30tce i im brakuje następców trochę. Może z nazego Pellistriego im coś wyrośnie. Bo z młodych to kojarzę jeszcze głównie Fede Valverde
» 1 września 2021, 19:23 #764
maticr7: Bentancur,Arrascaeta,Ronald Araujo,Nahitan Nandez,Maxi Gomez.Mają nowe pokolenie spokojnie...Jednak bez tych dwóch napastników Urugwaj musi przemeblować całą taktyke,bo normalnie jest pod nich.
» 1 września 2021, 21:45 #763
crycha66: Mam takie pytanie odnośnie koszulki MU.

Czy na podstadionem dostanę oryginał ?
Jeśli tak to dlaczego jest ona tańsza niż na oficjalnej stronie MU ?

Z góry dzięki za odpowiedź
» 1 września 2021, 18:26 #762
mcscotyy: możliwe, że MU ma większą cenę by więcej zarobić, lepiej kupować na stronie adidasa z jakimś kodem -20%
» 1 września 2021, 18:28 #761
crycha66: Ale czy na podstadionem dostanę oryginalną koszulkę 100% ?
» 1 września 2021, 18:42 #760
MaciejusManUtd1: Tego nikt nie wie.

Teraz są takie podroby, że nie odróżnisz.
» 1 września 2021, 18:45 #759
crycha66: No to może lepiej kupić na allegro za 100zł niż przepłacać u nich za 430 ?
» 1 września 2021, 18:46 #758
devilek777: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.09.2021 19:10

Podstadionem legit, na Adidasie nie działa żaden kod

Na podstadionem tylko 20zł tańsza niż na Adidasie, przed transferem Ronaldo było to 80zl
» 1 września 2021, 19:08 #757
MaciejusManUtd1: Dobra podróba też kosztuje.

Jeżeli chcesz mieć wkład w United kup z adidasa
» 1 września 2021, 19:17 #756
crycha66: @Maciejus ale na adidasie nie ma mojego rozmiaru a na podstadionem jest...
Wkład w United kup z Adidasa. A jak kupie podstadionem to nie mam ? Przecież to i tak adidas produkuje.
» 1 września 2021, 19:25 #755
Advm: Jak chcesz bezpośrednio wesprzeć United to kup ze strony United. Od samego Adidasa dostają mały %
» 1 września 2021, 20:05 #754
mikiartur: Taka ciekawostka:

Jeden z braci Paula Pogby - Florentin Pogba od wielu lat gra dla reprezentacji Gwinei (obecnie gra mecz z Gwinea Bissau) Mathias Pogba także zaliczył kilka występów dla Gwinei ale wiele lat temu.
» 1 września 2021, 18:15 #753
mcscotyy: od lat wiadomo to :)
chyba Florentin grał przeciwko nam w LE kilka lat temu w Saint Etienne
» 1 września 2021, 18:26 #752
RyannMistrz: @mcscotyy zgadza się.
» 1 września 2021, 18:42 #751
mikiartur: czyli to dla mnie ciekawostka hahaha
» 1 września 2021, 19:38 #750
GuteFrage: Smerfy to kozaki.Wydali 120 milionów,a zarobili 159 baniek.Bilans 40 na plusie.
» 1 września 2021, 18:14 #749
mcscotyy: ale my mamy Ronaldo ;)
» 1 września 2021, 18:27 #748
Dejfmi: Jakby u nas była taka sytuacja to pisaliby, że Glejzery żydki, mało wydają, nie mają ambicji i nie dają kasy
» 1 września 2021, 18:27 #747
MaciejusManUtd1: Chelsea sprzedaje zawodników, których zatrudniła bezprawnie podpisując z dzieciakami kontrakty.

Dla tego dostali bana na transfery.

Teraz wszyscy sie jarają jacy oni nie są przedsiębiorczy.


Macie taką, krótka pamięć??

Zaorać ich w tym sezonie i tyle Nam pozostaje.

Kretacze oszuści.
» 1 września 2021, 18:37 #746
SzarimMusty: Transfermarkt podaje, że Chelsea zarobiła 122mln... Kogo sprzedali za te 37mln różnicy? Zakup to koszt 115mln + 5mln za wypożyczenie Saula więc niby się zgadza.
» 1 września 2021, 18:46 #745
Rochanv: Maciejus xddd ale Ty jest glupi. Zweryfikuj sobie informacje jakie piszesz bo sa to bednie. Zobacz sobie kogo Chelsea sprzedala a potem pisz
» 1 września 2021, 19:30 #744
MaciejusManUtd1: RoxhanV

Chcesz bronić swego osiedla kumam.

Spójrz na nazwiska kogo sprzedała Chelsea, obrońco PiS.
» 1 września 2021, 20:28 #743
Diabelski97: #mufc believe they have the resources to win the race for Erling Haaland and that the arrival of Cristiano Ronaldo could also strengthen their hand #mulive [@MarkOgden_]
» 1 września 2021, 17:22 #742
devilek777: Nie potrzebujemy Haalanda, mamy Greenwooda.
» 1 września 2021, 17:35 #741
Diabelski97: Greenwood sadzi bramki grając na skrzydle, a Haland to prawdziwa perełka, taki zawodnik, to unikat.

Sancho/Rashford - Haland - Greenwood

Atak na ponad dekadę.
» 1 września 2021, 17:42 #740
Hoccu: Ta, ale widać że nominalna 9 jest szykowana właśnie pod Masona. Ronaldo to kolejny gracz który pomoże mu podnieść warsztat piętro wyżej.
» 1 września 2021, 17:55 #739
brazylianwisnia: Greenwood na 9tce wyglądał swietnie w pierwszych meczach.
» 1 września 2021, 17:56 #738
mikiartur: Diabelski tylko dwa ale:

1. Ile nas to będzie kosztować prócz 70 mln dla Borussia. I obstawiam że to może o wiele drożej wyjść niż płaca dla Ronaldo. A dla mnie płaca +20 mln/sezon dla piłkarza który co by nie mówić nic jeszcze nie wygrał prócz pucharu Niemiec i zaliczył jeden sezon (bardzo dobry fakt) sezon w poważnej lidze to za dużo

2. Czy Haaland (zakladając że do nas przyjdzie) po kilku sezonach da nam ultimatum: albo dostaje jakiś kosmiczny kontrakt nie z tej ziemii albo idzie do Realu/PSG ? Pamiętajmy co było z Ronaldo choćby.

Ja zawsze byłem murem za wychowankami i po prostu nie do końca wiem czy transfer Haalanda nie wyjdzie nam bokiem. Bo jeśli damy z miejsca gościowi ponad 20 mln ze sezon to może powtórzyć się sytuacja z Sanchezem. Gdy teraz Ronaldo dostaje najwyższą płacę nikt nie pójdzie do dyrektorów bo każdy z nich dostanie zapytanie: a co ty osiągnąłeś indywidualnie i drużynowo więcej od Ronaldo? I wiemy jak marketingowo Ronaldo jest potężny. Z Haalandem może być inaczej. I skąd wiesz że nagle do biura nie przyjdą Rashford, Ferandes, Greenwood, Maguire, AWB czy Shaw.

Jak przyjdzie to będę za niego trzymał kciuki jak za każdego. Ale na tą chwilę mam wątpliwości. I mam np. większe zaufanie do piłkarzy z Anglii, że nagle w prime nie zachce im się wyjeżdżać do Hiszpanii czy do PSG niż do obcokrajowców. Bo jak zauważysz to większość legend PL spoza Anglii odchodziło gdzie indziej. Ronaldo, Modrić, Lukaku, Sane, Mascherano, Suarez, Coutinho, Xabi Alonso, Thierry Henry,Hazard. O Salahu jeszcze w czasie ostatniego sezonu też się mówiło i pojawiały się plotkim, że może odejść. I nadal nie można wykluczać tego transferu.
A z anglików lub brytyjczyków którzy wyjeżdzali to byli: Trippier, Beckham, Bale, no i z tej niższej półki pojawiają się ostatnio zagraniczne kierunki jak Young Abraham, Smalling, Gray czy Sancho ale bardziej dlatego by grać regularnie lub odbudować swoją karierę niż jechać dla projektu do wielkiego klubu by stać się tam czołową postacią.
Dlatego wierzę bardziej, że Greenwood czy Rashford mogą zostać w MU bardzoo długo niż to że Haaland przyjdzie do nas na kilka lat kariery a potem jak Hazard pójdzie do Realu albo PSG.
Tak samo przecież teraz możliwe że Pogba zrobi. A i nie wykluczam że i ktoś kiedyś Bruno zaoferuje coś wielkiego i że on też nas nie opuści za 3/4 sezony.
Dlatego tak zależy mi na dobrych młodych i na tym by mieć jak najwięcej ich z czasem w 1 zespole. Bo np. wierzę że taki Scott czy Maguire mogą tu zostać jak nie do końca kariery to baardzo długo.
» 1 września 2021, 18:06 #737
MaciejusManUtd1: A co powiesz Ronaldo?

Sorry Erling is coming. You must go to Bench.

Przesyt totalny. Uwielbiam Erlinga, ale zobaczymy jak Mason zareaguje na Nauczycieli typu Cavani i Ronaldo
» 1 września 2021, 18:43 #736