sturmik
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
14-08-2009 |
| Dni w serwisie: |
6151 |
| Ostatnia wizyta: |
16-06-2026 o 16:37 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
United -Bayern CL 99 |
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
David Beckham/King Eric |
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 6151 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika sturmik | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 5098 |
| Liczba komentarzy, które sturmik dodał(a) dziennie | 0.83 |
| Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
15.06.2026 do newsa Powstanie serial dokumentalny „Wszystko albo nic: Manchester United”
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.06.2026 14:35A to akurat niezbyt dobrze wróży , bo żaden z tych zespołów w danym sezonie, kiedy był filmowany, nic nie osiągnął, a wręcz przeciwnie.
Na plus jest ze tym razem na pewno to ogladniemy ;)
Trzeba szukać pieniędzy wszędzie.
12.06.2026 do newsa Oficjalnie: Manchester United zagra w Polsce! Szczegóły meczu z AC Milanem
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.06.2026 11:57Wczorajsze spotkanie Korea vs Czechy było dużo lepsze niz Meksyku.
Ci Koreanczycy to strasznie zadziorne i waleczne bestie. Tylko trochę za niskie, bo każda wrzutka góra Czechów pachniała bramką.
A bramkarz RPA i obroncy to to chyba musieli w lape dostac bo takiego podawania do przeciwnika juz dawno nie widzialem. To tak jakby mieli 3-4 Harrych Maguire i Onane na bramce.
11.06.2026 do newsa Manchester City zaproponował 120 milionów funtów za Elliota Andersona
Pokaż
Świetny grajek ,ale z City nie mamy szans – tym bardziej, że sam zawodnik już jest z nimi umówiony.
Z tych, co zostali, najbardziej przemawia do mnie Wharton.
Tonali nie do kupienia - coś jak de Jong z Barcy - super zawodnik i tyle. Newcastle nie ma musu żeby sprzedać - ani tym bardziej nie chce tracić kolejnego dobrego zawodnika do bezpośredniego rywala. Jak dla mnie to nie ma tematu.