Greenlife
 User
|
Imię: |
|
Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
Data rejestracji: |
03-06-2018 |
Dni w serwisie: |
1758 |
Ostatnia wizyta: |
26-03-2023 o 20:51 |
Zainteresowania: |
|
Pamiętny mecz Man Utd: |
|
Ulubiony zawodnik Man Utd: |
|
Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 1758 |
Liczba newsów dodanych przez użytkownika Greenlife | 0 |
Liczba komentarzy do newsów | 157 |
Liczba komentarzy, które Greenlife dodał(a) dziennie | 0.09 |
Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
04.03.2023 do newsa Sabitzer podjął decyzję w sprawie przyszłości w Manchesterze United
Pokaż
Nie rozumiem po co oceniać gościa po paru miesiącach gry u nas. Zagrał kilka meczów a ludzie porównują go do Scotta który gra u nas już kilka dobrych lat. Sabitzer pod ETH jeszcze się sporo rozwinie jestem tego pewien. Po przyjściu od razu skoczył do składu na głęboka wodę a już potrafi się całkiem dobrze odnaleźć na boisku. Pomyśleć co będzie później. Ja bardzo lubię tego grajka i chciałbym żeby u nas został na dłużej. Jest w stanie spokojnie skoczyć jeszcze wiele poziomów wyżej.
03.03.2023 do newsa Sytuacja kadrowa Manchesteru United przed meczem z Liverpoolem
Pokaż
@swees
Nawet jak pójdzie za te grosze to już będzie coś. Chłop zarabia tyle co Bruno a nie daje zespołowi nawet kęsa tego co Portugalczyk. Bardzo mu kibicowałem przez te długie lata ale jedynie z czego go zapamiętałem to machanie rękami jak nie dostał podania i grymas po każdym złym trafieniu. Koleś ma już chyba mniej minut na boisku niż Woug który przyszedł w zimie i ciągle lata na 200% :D
03.03.2023 do newsa Sytuacja kadrowa Manchesteru United przed meczem z Liverpoolem
Pokaż
Z jednej strony rozumiem Twoje podejście ale za rok będzie mógł odejść za darmo dlatego teraz w lato jest ostatnia szansa żeby jeszcze coś za niego dostać. W zimie nikt go już nie weźmie na bank. Kontuzje to jedno ale na przełomie lat jak ich nie było to były fochy i albo braki formy.
03.03.2023 do newsa Sytuacja kadrowa Manchesteru United przed meczem z Liverpoolem
Pokaż
Moim zdaniem dni Martiala w tym klubie są policzone. Ciężko mi sobie go już wyobrazić bez kontuzji. Jeśli się nie mylę to koleś w tym sezonie zagrał 9 meczy na 24 i chyba ani jednego od deski do deski bo jego minuty na boisku to raptem jakieś 470. Życzę mu oczywiście jak najlepiej ale wolałbym go sprzedać lub dorzucić do jakiejś transakcji bo przez jego nieobecność na boisku jego wartość spada do poziomu worka na ziemniaki.