Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Wolverhampton - Manchester United 0:1. Mason Greenwood ratuje Czerwone Diabły z opresji!

» 29 sierpnia 2021, 19:23 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United pokonał Wolverhampton Wanderers 1:0 (0:0) w 3. kolejce Premier League. Czerwone Diabły nie rozegrały na Molineux Stadium wielkiego spotkania, ale nie dały się pokonać w swoim 28. meczu z rzędu w lidze w delegacjach! To nowy rekord w historii Premier League!
Wolverhampton - Manchester United 0:1. Mason Greenwood ratuje Czerwone Diabły z opresji!
» Mason Greenwood dał zwycięstwo Manchesterowi United na Molineux Stadium
Oceń zawodników:
David de Gea
Luke Shaw
Harry Maguire
Raphael Varane
Aaron Wan-Bissaka
Fred
Paul Pogba
Jadon Sancho
Bruno Fernandes
Daniel James
Mason Greenwood
Edinson Cavani
Anthony Martial
Diogo Dalot

Oddano 261 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Manchester United nie zaczął dobrze spotkania na Molineux Stadium. Już w 3. minucie gospodarze mieli znakomitą okazję. Popłoch w defensywie Czerwonych Diabłów siał Adama Traore, który przestawiał jak chciał Freda. Hiszpan ruszył z akcją na bramkę United, podał do Raula Jimeneza, a ten strzelił w krótki róg. Dobrą interwencją popisał się David de Gea.

W 6. minucie Wolves byli bliscy objęcia prowadzenia. Akcja zaczęła się od straty Czerwonych Diabłów pod szesnastką gospodarzy. Fred nie przeciął podania Rubena Nevesa, a w szesnastce Manchesteru United znalazł się Francisco Trincão. Portugalczyk posłał piłkę obok De Gei, a z interwencją zdążył Aaron Wan-Bissaka, który wybił futbolówkę sprzed linii bramkowej.

W 26. minucie bliski wpisania się na listę strzelców był Romain Saïss. Marokańczyk uderzył nożycami z bliskiej odległości i pomylił się naprawdę nieznacznie. Gola i tak by jednak nie było, bo na pozycji spalonej znalazł się chwilę wcześniej Raul Jimenez.

Na składną akcję Manchesteru United przyszło nam czekać do 38. minuty. Paul Pogba zagrał piłkę z głębi pola do Bruno Fernandesa i ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Wolves. Portugalczyk świetnie skończył akcję, lecz w momencie podania od Francuza był na pozycji spalonej. Gol nie został więc uznany.

Tuż przed przerwą wynik spotkania mógł otworzyć Mason Greenwood. Anglik dostał kapitalne podanie od Bruno Fernandesa. Wpadł w szesnastkę Wolves, uderzył po długim rogu i pomylił się tylko nieznacznie. Ole Gunnar Solskjaer nie mógł być zadowolony z gry Czerwonych Diabłów w pierwszej połowie i miał z pewnością sporo do powiedzenia swoim piłkarzom w szatni.

Po zmianie stron w grze Manchesteru United nie widać było polotu. Ole Gunnar Solskjaer na pierwszą zmianę zdecydował się więc już w 53. minucie. Pierwszy występ w sezonie 2021/2022 zanotował Edinson Cavani, który zastąpił bezbarwnego Daniela Jamesa.

W 58. minucie Czerwone Diabły zawiązały niezłą akcję. Paul Pogba znalazł długim podaniem Bruno Fernandesa. Ten zagrał futbolówkę wzdłuż pola karnego, a po chwili futbolówka trafiła przed szesnastkę do Freda. Brazylijczyk huknął z woleja, sprawił trochę problemów Jose Sa, ale ostatecznie bramkarz Wolves złapał futbolówkę. Był to pierwszy celny strzał United w niedzielne popołudnie.

W 69. minucie Wilki były bliskie objęcia prowadzenia. Plany gospodarzy pokrzyżował David de Gea. Hiszpański golkiper obronił dwa strzały Romaina Saïssa z bliskiej odległości po tym jak futbolówkę w szesnastkę z rzutu rożnego dograł Joao Moutinho. Najpierw golkiper United odbił piłkę po uderzeniu rywala głową, a następnie nie dał się pokonać przy dobitce.

Gra wybitnie nie układała się Manchesterowi United, ale w 80. minucie Czerwone Diabły objęły prowadzenie! Piłkę na prawym skrzydle od Raphaela Varane’a otrzymał Mason Greenwood, Anglik w swoim stylu wpadł w szesnastkę Wilków, uderzył mocno z prawej nogi i zaskoczył Jose Sa mocnym strzałem. Wilki domagały się interwencji VAR-u po tym jak noga Paula Pogby prześlizgnęła się po Rubenie Nevesie. Sędzia nie dopatrzył się natomiast przewinienia Francuza.

Manchester United do końca spotkania nie dał sobie już wydrzeć prowadzenia i zgarnął komplet punktów na Molineux Stadium. Czerwone Diabły ustanowiły tym samym nowy rekord w Premier League – 28. spotkań z rzędu bez porażki na wyjeździe.

Wolverhampton Wanderers – Manchester United 0:1 (0:0)
Bramki: Mason Greenwood 80’

Wolverhampton: Sa – Kilman, Coady (Gibbs-White 87'), Saiss – Semedo, Neves, Moutinho, Marcal – Trincao (Podence 70'), Jimenez, Traore (Silva 87')

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Varane, Maguire, Shaw – Fred, Pogba – Sancho (Martial 72'), Fernandes, James (Cavani 53') – Greenwood (Dalot 89')


TAGI


« Poprzedni news
Solskjaer: De Gea zadzwonił do mnie latem. To był wyraźny sygnał
Następny news »
Statystyki: Wolverhampton Wanderers - Manchester United 0:1

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (1017)


rizx: Jest oficjalka Ronaldo w koszulce :)
» 31 sierpnia 2021, 10:36 #996
SzefSzefow: Puściliby tego VDB na jakieś wypożyczenie. Szkoda facetowi karierę niszczyć.
» 31 sierpnia 2021, 10:35 #995
MaciejusManUtd1: Nikola Vlasic joins West Ham on a permanent move from CSKA Moscow, done deal now also official. €30m plus €8m add ons final fee. Paperworks signed, statement confirms. Hammer and pick #WHUFC

Można powiedzieć, że już tam jest, a Lingard zostaje z Nami.
» 31 sierpnia 2021, 10:25 #994
lipeklukas: Lingard będzie opcją w wymianie z Wolves na Neves’a. Wszystko na to wskazuje.
» 31 sierpnia 2021, 10:43 #993
0listonoszpat: Jeśli mamy kupić jakiegoś średniaka do środka pola przepłacając w ostatni dzień okienka to lepiej poczekać pół sezonu i wtedy ruszyć.
» 31 sierpnia 2021, 10:23 #992
brazylianwisnia: W grę wchodziłby tylko Neves. Przez kwarantannę transfer z zagranicy ciężko będzie dopiąć w krótka chwile.
» 31 sierpnia 2021, 10:30 #991
Robert3344: Nikola Vlasic blisko WHU, czyli Lingard zostaje :/ Nie wiem czy to będzie dobry ruch z naszej strony, szczerze mówiąc nie wiem gdzie miałby grać. Chyba, że to jakiś tajny plan Ole - VDB do środka pomocy a Lingard na 10 za bruno, tylko wtedy ma to sens.
» 31 sierpnia 2021, 10:23 #990
sturmik: Lingard za Bruno ... :)
» 31 sierpnia 2021, 10:29 #989
lipeklukas: Lingard będzie opcją w wymianie z Wolves na Neves’a. Wszystko na to wskazuje.
» 31 sierpnia 2021, 10:45 #988
Bolech1991: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2021 10:15

Ronaldo, Varane, Sancho i Heaton - kibice zasłuzenie hejtowali Eda, nie bez powodu, ale oddać mu trzeba że z podniesioną głową w grudniu odejdzie z klubu. Czasu jest już mało, Trippier, defensywny pomocnik oraz środkowy pomocnik to obowiązek na następne lato.
» 31 sierpnia 2021, 10:14 #987
mordynator: Trippiera bym odpuścił chłop za rok będzie miał już 32 lata więc bez sensu kupować tak wiekowego PO kiedy mamy młodego Dalota który myśle że bedzie dobrym zmiennikiem dla AWB a jeśli sie nie sprawdzi to sprzedać i spróbować kupić młodego Aaronsa.Defensywny pomocnik to mus tu sie zgadzam a środkowy pomocnik tylko wtedy jeśli Pogba nie podpisze nowego kontraktu, tak to nie jest on kompletnie potrzebny bo jest jeszcze są Donny i Lingard którzy i tak mają problem żeby dostawać więcej minut na boisku.
» 31 sierpnia 2021, 10:45 #986
RyannMistrz: Zobaczył w internecie nazwisko Trippier to je tutaj wymienił nie myśląc nad tym kto to jest i jak gra.
» 31 sierpnia 2021, 15:03 #985
BartoszP: Dawać teraz Bissoume. Mewy nie powinny robić większych problemów.
» 31 sierpnia 2021, 10:05 #984
twr: Leeds chce DJ to czemu nie weźmiemy Kalvina Phillipsa? Taka mała wymiana. Zagrał całe Euro jako jeden z lepszych. Myślę, że Freda wygryzie bez problemu.
» 31 sierpnia 2021, 09:46 #983
Vainte: Marzenie... Kalvin oprócz bycia zawodnikiem jest tez kibicem Leeds wiec no...
» 31 sierpnia 2021, 09:47 #982
Dejfmi: Myślisz, że Leeds ma coś do powiedzenia w sprawie swojego najlepszego zawodnika czy wszystko zależy tylko od nas?
» 31 sierpnia 2021, 09:48 #981
twr: Dejfmi oczywiście, że ma ale myślę, że możemy pozwolić sobie na negocjacje z pozycji silniejszej i postawić jakieś warunki. UTD to nie Leeds, dla piłkarza może być to kuszące ale nie wiedziałem, że Kalvin jest kibicem Leeds, to wiele zmienia. Być może wizja dołączenia do UTD nie jest dla niego w ogóle atrakcyjna.
» 31 sierpnia 2021, 10:00 #980
BartoszP: Wiesz Rio też był kibicem Leeds i nie lubił United :D
» 31 sierpnia 2021, 10:00 #979
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2021 09:28

No i puściliśmy Camavingę do Realu - inna sprawa że on chyba nigdy nie chciał do nas iść.
Anyway - nie był to typowy SPD - raczej hydra Freda z Pogbą. :)
Zobaczymy w Realu czy był coś wart.

BTW: PSG będzie mieć wielkie jaja jak nie sprzeda Mbappe - 200mln euro to nie jest mało a zawodnik nie podpisze nowej unowy raczej na pewno. No chyba że myślą sobie podratować wizerunek w następne lato biorąc nam Pogbę również za darmo...
» 31 sierpnia 2021, 09:23 #978
OldFasion: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2021 09:41

Jakie puściliśmy?
Stade Rennais sprzedał swojego piłkarza do Realu Madryt.
Wpływ United na ten transfer jest żaden, więc pisanie "puściliśmy Camavingę do Realu" jest delikatnie mówiąc nadużyciem.
» 31 sierpnia 2021, 09:40 #977
Dejfmi: Ooo tu się zgadzam z naszym Liverpoolczykiem
» 31 sierpnia 2021, 09:45 #976
lipeklukas: Dokładnie, on nigdy nie miał zamiaru tu przyjść.
» 31 sierpnia 2021, 09:48 #975
United45: Jest Deadline Day, bardzo wątpliwe aby Wolves się ugięło akurat dziś i sprzedało nam Nevesa. Nie wiem na ile prawdziwe są wieści na temat Renato Sanchesa. Tutaj upatrywałbym szansy, być może Renato jest postrzegany jako zastępca w przypadku oferty nie do odrzucenia w ostatnich godzinach United. W każdym razie, aby takowa oferta się pojawiła, konieczna jest chęć pozyskania ŚPD przez Ole. Czy Ole chce? Ciężko powiedzieć, raczej niemożliwe że nie widzi jak źle wyglądamy z Fredem w środku jednak coś spowodowało że czekamy z ofertami do końca okienka.
Prawdopodobnie chodzi tu o mały efekt domina, transfer Lingarda lub Donnego z pewnością mógłby podnieść szanse na Rubena, jednak na to się nie zapowiada.
Pozostaje uzbroić się w cierpliwość, albo to będzie bardzo ciekawy dzień albo zakończymy okienko na spokojnie ale za to naprawdę syci z Cristiano, Sancho i Varane na pokładzie
» 31 sierpnia 2021, 09:22 #974
sturmik: Pożyczyć Renato na sezon? Czemu nie - gorszy niż Fred pewnie nie będzie a w formie jest to motorek w środku pola.
» 31 sierpnia 2021, 09:24 #973
United45: Renato to w moim założeniu raczej następca Rubena w Wolves, zobaczymy jak wyjdzie w praniu
» 31 sierpnia 2021, 09:28 #972
keymil1990: Ktoś wie co z goretzka? Przedłużył ten kontakt czy za rok jest szansa go za darmo wyciągnąć ?
» 31 sierpnia 2021, 09:19 #971
Dejfmi: Przedłużył
» 31 sierpnia 2021, 09:31 #970
PiesekLeszek: Bez konkretnego ŚPD niczego nie zwojujemy. Mam nadzieję, że klub jeszcze działa coś w tej sprawie.
» 31 sierpnia 2021, 08:54 #969
Smola0015: Raczej bez spd w tym okienku,ale cóż i tak okienko 10/10.
Co do ustawienia to wydaje mi się ze Ole z muratorami typu Brunley itp będzie musiał spróbować ustawienia 4-3-3 cofnąć do tylu ciut bruno Pogbe do przodu aby grali na rozegraniu,a wszystko to zabezpieczyć Mctomineyem-Gość ma wszystko na spd,dość szybki,silny,zadziorny i do tego w reprezentacji gra na so.Może i cofnięcie bruno zmniejszy jego liczbę Goli,ale tam z przodu i tak będą


Rashford/Sancho Cr7/Cavani Grennwood/Sancho


W meczach z Sou i Wilkami było widać brak Mctomineya gość w finale LE udowadnil jak rozwinął się jako piłkarz,mając za sobą szybkiego Varane i dobrze ustawiającego się Maguaiera na muratorow powinno stykać.
Oczywiście nie zwalania to z gry obronnej Pogbe i Bruno który kilka razy pokazywał się w odbiorze piłki.

Mamy naprawdę sporo jakość w zespole,gdzieś czytałem ze Ole w trakcie przerwy na repke chce zrobić znów zamienimy sparring i to bardzo dobry pomysł,niech chłopaki grają.
Czy uda mu się to poukładać? Wydaje mi się,ze on sam do końca tego nie wie.
Skończyły się wymówki,ułożył fajny zespół który jest młody,zrobił porządek,mamy fajna atmosfer pora na krok do przodu,bo najnormalniej w świecie wymówki się skończyły,ktoś napisze o spd ale mając takich zawodników swoją gra powinni zakryć ten brak bez problemu.
» 31 sierpnia 2021, 08:44 #968
nieeeeeeee: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2021 08:44

Juventus announce that they have sold Cristiano Ronaldo to Manchester United for an initial fee of 15million euros plus 8m in potential add-ons. Payable over 5 years.[
@JBurtTelegraph
]
The only option for #mufc in midfield is Ruben Nevesďżź, but as of now they have not reached an agreement with Wolves - there is nothing imminent, United seem happy with their business post Ronaldo.
[
@FabrizioRomano
,
@podcastherewego
]
» 31 sierpnia 2021, 08:43 #967
lipeklukas: Zaczynają pojawiać się informacje na temat Declana Rice i Rubena Nevesa, że któryś z nich zasili Manchester United. Trzymajmy kciuki.
» 31 sierpnia 2021, 08:37 #966
Bolech1991: WHU nie puści Rice'a. Bardziej Neves, chyba ze pojawi się ktoś niespodziewanie, tak jak było z Amadem.
» 31 sierpnia 2021, 09:06 #965
lipeklukas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2021 09:46

Też skłaniałbym się do tego, że bardziej prawdopodobny jest Neves. Być może nawet w opcji tylko wypożyczenia. Ale tak szczerze, to w tym okienku już nic mnie nie zdziwi.
» 31 sierpnia 2021, 09:44 #964
Seszele: Daniel James jest piłkarzem, którego zdążyłem polubić. Przyszedł do wielkiego klubu i wykazał się ogromnym zaangażowaniem oraz walecznością pomimo ciążącej na nim presji. Dostał on swoją szansę. Lubię go, ale uważam, że Manchester United jest zbyt wymagającym klubem jak na umiejętności, które Walijczyk ma do zaoferowania. Poza tym nie będzie miał zbyt wielu szans na regularną grę. Konkurencja jest olbrzymia. Nie zrobimy temu chłopakowi krzywdy jak odejdzie do klubu, gdzie będzie miał możliwość częstej gry, a także mniejszej presji. Daniel jest w tak młodym wieku, cała kariera przed nim. Życzę mu bardzo dobrze i mam szczerą nadzieję, iż mu się powiedzie.
» 31 sierpnia 2021, 08:30 #963
Bolech1991: Dobra bracia i siostry, to już D Z I Ś. Powrót cesarza, mistrza, króla, władcy! Pamiętam łzy w 2009 roku, piątkowa informacja o powrocie CR7 to mój najszczęśliwszy dzień od tej pamiętnej nocy w Moskwie. Szkoda jak diabli tego pomocnika, bo taki Neves był realny, ale cóż. Ronaldo, Sancho, Varane - nikt by w to nie uwierzył. Heaton? dobry bramkarz, spokój w bramce mamy na lata.

Ronny czekamy
» 31 sierpnia 2021, 08:17 #962
Manmanchesrer: Myślicie ze zagra na czymś? Typu np. pianino?
» 31 sierpnia 2021, 08:26 #961
Dejfmi: Heh pianino? Alexis? Hehehe hehehe ehheheh
» 31 sierpnia 2021, 08:38 #960
Klierek7: hohohoho pianino ale z Ciebie śmieszek hihihihi
» 31 sierpnia 2021, 08:57 #959
Bolech1991: Będzie grał na pianinie przy zachodzie słońca na Maderze :D
» 31 sierpnia 2021, 09:01 #958
KalinaRIP: Jeszcze niech napisze że snejder już w samolocie i można umierać
» 31 sierpnia 2021, 09:15 #957
Bylak: Ciekawe co powie James po przyjściu do Leeds?
- Przyszedłem ty dopiero teraz, po 2 latach bo wtedy myslalem ze dam rade w United, okazało się że jestem tam za słaby I wracam do Was.
» 31 sierpnia 2021, 07:32 #956
KalinaRIP: Ile trzeba mieć jadu żeby się tak przyssać, jak ta pijawka. Nie zasraj się tam przypadkiem
» 31 sierpnia 2021, 09:16 #955
GuteFrage: To za rok Pogba i Mbappe za free do Realu i jeszcze im na Haalanda zostanie.
» 31 sierpnia 2021, 07:24 #954
Dejfmi: Spoczko
» 31 sierpnia 2021, 07:27 #953
Bolech1991: Pracujesz może dla Fabrizio Romano? :D
» 31 sierpnia 2021, 08:18 #952
patryk1143: A co tam jest niby takiego fajnego w tym Realu? Chyba tylko pogoda.
» 31 sierpnia 2021, 08:27 #951
brazylianwisnia: Mbappe I Pogba za free do United i jeszcze im kasa na Haalanda zostanie. Też tak potrafie :-)
» 31 sierpnia 2021, 10:34 #950
Alibaba: No i kolejny zmarnowany talen przez przescieradla . Real ma talent do niszczenia mlodych zawodników .
» 31 sierpnia 2021, 07:09 #949
Anhel: Nie płaczcie za tym chłopaczkiem z Francji , PL by go zniszczyła fizycznie on ma warunki gorsze niż Fred a tez oglądając jego występy w ogórkowej lidze to nie robił na mnie wrażenia
» 31 sierpnia 2021, 07:00 #948
zylkos1988: To chyba mówisz o kimś innym bo Fred odstaje grubo warunkami
» 31 sierpnia 2021, 07:22 #947
Anhel: A gdzie napisałem ze ma dobre? Zgadzam się z tym iż Fred tez odstaje. Na potrzeba jakiegoś tarana w środku typu Bisuma lub Kessie
» 31 sierpnia 2021, 07:37 #946
hater1993: Też z ligi francuskiej wolałbym Tchouemeniego, wygląda przynajmniej pod względem mentalnyn na kogoś kto musi odnieść sukces.
» 31 sierpnia 2021, 08:12 #945
tygrys26: Hahahahhahahahahaha, ludzie na tej stronie są trochę śmieszni, a raczej ich zachowanie. Jak James grał dla nas i kopał się po czole to sprzedać go pozbyć się za darmo, teraz jak odchodzi to prawdziwy Walczak, pokazywał charakter. Nagle dobry się zrobil xDD
» 31 sierpnia 2021, 06:59 #944
Dejfmi: Nie widziałem jeszcze komentarza, który by mówił, żeby go zatrzymać i że był cudowny.

Po prostu ludzie stwierdzają, że był zawsze waleczny i nie odpuszczał co wydaje mi się prawdą
» 31 sierpnia 2021, 07:12 #943
HarryBrown: A zły był? Gdyby był kiepski to by go taki trener jak Marcelo Bielsa raczej nie ściągnął do siebie. A w kwestii oceny umiejętności i przydatności raczej zdaję się na Bielsę, który zna się na futbolu jak mało kto na świecie, niż na ocenach DP-ekspertów.
» 31 sierpnia 2021, 08:05 #942
tygrys26: No ta, to ciekawe czemu Ancelotti czy Tuvhel się o niego noe bili jak taki dobry jest
» 31 sierpnia 2021, 10:08 #941
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2021 06:00

Eduardo Camavinga bliaki Realu Madryt, ktory zerwal negocjacje z Psg na temat Mbbape. Spóźniłem sie z newsem :)
» 31 sierpnia 2021, 05:57 #940
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2021 02:33

Panie Bissouma zapraszamy. Jest pan ostatnim elementem ukladanki. Szkoda Jamesa bo widac , ze chlopak sie zalamal po tym transferze. Zawsze dawal z siebie 100 %. Umiejetnosci nie te, ale ma jeszcze czas. Ja akurat bede za nim plakac, ale sadze ze Leeds to idealny klub dla niego. Bielsa lubi takich wybieganych i charakternych grajkow. Ciekawe czy mamy pierwokup?
» 31 sierpnia 2021, 02:28 #939
rreddevilss: Po czym widac ze sie zalamal?
» 31 sierpnia 2021, 03:53 #938
DjTED: Po zdjeciach. Na wiekszosci wyglada jakby mial sie poplakac
» 31 sierpnia 2021, 04:20 #937
Michux3: Z tego co mi wiadomo nie ma jeszcze żadnych zdjęć z DJ jako zawodnikiem Leeds,to zdjęcie z tweeta Romano to jest concept art,no chyba że chodzi ci o zdjecia Dj'a z 2019 kiedy praktycznie był już zakontraktowany w tym klubie ale transakcja sie wysypała.
» 31 sierpnia 2021, 06:31 #936
braku: Coś czuję że jeszcze kogoś kupimy dzisiaj
» 31 sierpnia 2021, 02:18 #935
mikiartur: Odsonne Edouard został piłkarzem Crystal Palace. Baaardzo ciekawy transfer. Bo to jeden z lepszych i najbardziej perspektywicznych napastników wychodzących ze Szkocji i młodego pokolenia. Gościu 23 lata a w Celticu zagrał 179 meczy strzelił 86 goli i zanotował 39 asyst. Dobre wzmocnienie Palace moim zdaniem.
» 31 sierpnia 2021, 01:02 #934
jedi: W FMie ładował mi bramy jak zły ^^
» 31 sierpnia 2021, 08:19 #933
mikiartur: Wszedłem na stronę naszego klubu w transfermarkcie i spojrzałem na rekordowych strzelców naszego klubu. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. I w tej klasyfikacji Ronaldo jest narazie 9ty. I tak. Jakby strzelił przez ten czas u nas tyle goli ile w Juventusie przez te 3 sezony to wskoczyłby na 2 miejsce za Rooneya. Myślę że Rooneya nie dogoni. 135 goli musiałby strzelić by go dogonić. Czyli musiałby (zakładając gry 3 sezony) strzelać 45 goli na sezon. Jak 4 sezony to 34 gole. na sezon. Oczywiście mówimy o wszystkich rozgrywkach. Ale raczej wskoczenie do top5 jest spokojnie w jego zasięgu. Narazie traci 3 gole do Cole'a i 8 do OGSa. Jeśli chodzi o klasyfikację samej premier league - to Ronaldo jest siódmy i do Rooneya brakuje mu 99goli. Musiałby przez 4 sezony 24 gole zdobywać w lidze by dogonić więc raczej będzie o to trudno. Ale do drugiego Giggsa traci 25 goli, więc to akurat jest bardzoooo w jego zasięgu. W klasyfikacji strzelców naszych w LM, Ronaldo jest siódmy z 15 golami na koncie do RVNa traci równe 20 goli. Jakby przez 3 sezony miał średnią 7 goli na sezon to zostałby naszym najlepszym strzelcem w tych rozgrywkach. W sumie, jak ma w jakiś rozgrywkach wyjść na czoło to chyba tu. Z ciekawości popatrzyłem puchary krajowe. I w fa cup jest naszym 3 najlepszym strzelcem i brakuje mu 9 goli do wyrównania Rooneya (22 gole) a efl cup naszym najlepszym strzelcem jest Rashford ale z 8 golami a Ronaldo sam ma ich 4. Ale raczej na te puchary nie patrzymy bo tam raczej Ronaldo jeśli zagra to w finałach lub półfinałach.

A wracając do łącznej klasyfikacji strzelców to w klubie myślę że na rekord Rooneya w przyszłości (a bardziej na to liczę niż obecnie można wywnioskować) może iść Mason z Marcusem. Choć Mason jest młodszy i ma już niezłe liczby. Greenwood ma 32 gole i gol traci do Irwina i Lingarda a 2 gole do Teveza. I jest obecnie na 37 miejscu. Jakby zanotował w tym sezonie ogólnie koło 20 goli to mógłby wejść w okolice Roya Keane'a i Maty czyli w okolice 22/23 miejsca. Natomiast Rashford obecnie jest na 13 miejscu. Do 12stego Hughesa brakuje mu 10 goli. Następny aktywny gracz po nim w klasyfikacji to Martial któremu brakuje 3 goli do Cantony. Wtedy zostanie najbardziej bramkostrzelnym Francuzem w naszych barwach jak strzeli cztery. Ale jeśli o samą premier league, to Martial z Rashfordem są na 10 i 11 pozycji w klubie mając tyle samo bramek i do 9tego Beckhama tracą 7 goli. W tym sezonie patrząc realnie to mogą przeskoczyć (bardziej na Rasha liczę) to mógłby jeszcze Cantone przeskoczyć do którego traci 9 goli. Natomiast Mason jest 27 i traci gola do Butta oraz 3 do Kanczelskisa. Jakby zanotował koło 15 bramek w PL to awansowałby na pozycję koło 20tej koło Keana i Sherringhama.

Wracając do Ronaldo to jeśli strzeli gola, stanie się naszym 5tym najstarszym strzelcem w historii klubu. I jeśli z 2 sezony będzie strzelał to zostanie naszym 2 w historii najstarszym strzelcem. Giggsa raczej nie dogoni.

I na koniec patrząc na rekordy klubowe to spojrzałem na rekordy asyst i Jak Ronaldo zanotuje w tym sezonie 5 asyst, to stanie się 5 najlepszym w historii klubu asystentem. a jak 6 asyst to zostanie 4tym najlepszym. Wyprzedzi Naniego i Scholesa a przed nim będą tylko: Beckham, Rooney i Giggs (250 asyst)

A co do strzelców Premier League to: Ronaldo z 84 golami jest na 46 miejscu i w sumie jakby strzelił min. 20 bramek. to wszedłby do teamu 100 i przeskoczyłby w okolice 30tego miejsca. Dogoniłby Drogbę.

Wiadomo że to nie są najważniejsze rzeczy bo najważniejszy jest klub ale Ronaldo wiadomo, że sobie jakieś cele prócz zespołowych stawiać musi. W dodatku jakby w rekordach klubowych byłby na czele po Rooneyu to fajnie mogłoby to podkreślić erę SAFa.
» 31 sierpnia 2021, 00:59 #932
mcscotyy: Jeśli sam rozpracowałeś to szacun :)
» 31 sierpnia 2021, 01:25 #931
mikiartur: Transfermarkt to kopalnia wiedzy/statystyk hahaha
I w sumie tak z nudów bo już te doniesienia transferowe mnie bardzo męczą i trochę nudzą a spać mi się jeszcze nie chciało
» 31 sierpnia 2021, 01:27 #930
WisnioUnited: Szacunek, ogrom informacji przyswoiłem :)
» 31 sierpnia 2021, 07:39 #929
Hoccu: HERE-WE-GO CAMAVINGA W REALU! 31 BANIEK PLUS BONUSY!
» 31 sierpnia 2021, 00:36 #928
GGMUN6: twitter.com/mufcMPB/status/1432452866392854528

Aj piekne :)
» 30 sierpnia 2021, 23:57 #927
mcscotyy: Czuć ten vibe :,)
Piękne czasy, oby szybko wróciły razem z Crisem!
» 31 sierpnia 2021, 01:19 #926
MrCygan: Cóż, skoro Camavinga nie był do nas przekonany i stawia wyżej Real/PSG to moje podejście jest jasne - droga wolna. Z niewolnika nie ma pracownika. Na tak newralgiczną pozycją jaką jest ŚPD w mojej opinii lepiej kupić kogoś sprawdzonego w lidze tak jak Neves/Bissouma.
» 30 sierpnia 2021, 23:37 #925
MaciejusManUtd1: Mam nadzieję, że się włączymy o jego podpis.

Nosz ku,, u uviv mac.

Miałem nadzieję, że jednak go ściągniemy.

Coraz więcej dziennikarzy piszę o tym.

Ehhh

No nic będziemy trzaskać się z brazylem i mnie krew zaleje i tv poleci o ścianę.
» 30 sierpnia 2021, 23:29 #924
PastaDoCiasta: Tymczasem Real kupił Camavinge xd Dlaczego i po co? Mają Casemiro i Valvedre. Chyba tylko po to żeby zrobić na złość PSG bo oni byli faworytem w tym wyścigu
» 30 sierpnia 2021, 23:22 #923
klb9k: Jak to po co? Najbardziej zdolny środkowy pomocnik na świecie, Modric i Kroos młodsi nie będą. Jak odpali to super, jak nie to go upchną do jakiejś Sevilli i sprzedadzą za niemniejszą kwotę.
» 30 sierpnia 2021, 23:25 #922
PastaDoCiasta: Miałem bardziej na myśli to, że wygląda to tak jakbyśmy my analogicznie ściągnęli wielki talent na LS, gdzie mamy przesyt, a kuleją inne pozycje
» 30 sierpnia 2021, 23:27 #921
klb9k: Kumam, no ale wiesz jakaś kontuzja to ławka tam dość przeciętna żeby zastąpić Kroosa czy Modricia.
» 30 sierpnia 2021, 23:30 #920
szymc11: dokladnie klb9k... na pewno na tym transferze nie stracą..
» 31 sierpnia 2021, 00:00 #919
klb9k: Real oficjalnie złożył ofertę 30mln za Camavinge. Myślałem, że uda się chłopaka zakontraktować.
» 30 sierpnia 2021, 23:20 #918
Klierek7: Teraz wiadomo dlaczego James gral chcieli napompować cenę.
» 30 sierpnia 2021, 23:12 #917
RedRevolta: Jego ostatnie występy raczej zaniżyły cenę jeśli już.
» 30 sierpnia 2021, 23:15 #916
swees: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 23:44

Nie wydaje mi się - w United są większe wymagania albo bardziej oczekiwania
» 30 sierpnia 2021, 23:44 #915
rreddevilss: Daniel moze umiejetnsoci na nasz klub nie mial, ale nigdy nie mozna bylo odmowic mu walecznosci i charalteru i za to mu dziekuje i bede sledzil poczynania
» 30 sierpnia 2021, 23:12 #914
SickRabbit: Kto pamięta komu CR7 załadował ostatniego gola przed odejściem do realu? :p
» 30 sierpnia 2021, 22:57 #913
MaciejusManUtd1: Ostatniego gola załadował Realowi jak podpisał z nami kontrakt aby nie odejść za darmo i United mogło wziąść za niego jak na tamte czasy duże pieniądze.

Dzisiaj nie do pomyślenia scenariusz. Wolą piłkarze odejść za darmo i kasę za podpis trzepać i w pupie mieć swój były klub, który tyle niejednokrotnie zrobił dla tych młodych pazerniakow.
» 30 sierpnia 2021, 23:08 #912
reddevil10: City, ze stałego fragmentu :)
» 30 sierpnia 2021, 23:08 #911
SickRabbit: Tak jest reddevil10
» 31 sierpnia 2021, 00:02 #910
GuteFrage: W końcu go sprzedaliśmy,ale co z tego jak kupiliśmy drugiego przeciętnego Sancho.
» 30 sierpnia 2021, 22:55 #909
Strzelec: Sancho przeciętny? Ile on zagrał meczy, aby nazywać go przeciętniakiem? Albo nie znasz sie na piłce albo jesteś trollem.
» 30 sierpnia 2021, 23:02 #908
SickRabbit: No i właśnie go nakarmiłes.
» 30 sierpnia 2021, 23:04 #907
GuteFrage: Talent ma,ale wydaje mi się że ma słabą psyche i nie wytrzyma presji,a ja się rzadko mylę.
» 30 sierpnia 2021, 23:57 #906
DaredevilUtd: Przecietny to z ciebie trol.
» 31 sierpnia 2021, 06:04 #905
MiSt: Czuję, że James zrobi niezłą furorę w Leeds. Wydaje się idealnie pasować do ich stylu gry. Mimo, że odchodzi do rywala to życzę mu sukcesów. Zawsze zostawiał całe serducho na boisku.
» 30 sierpnia 2021, 22:51 #904
dlabigt23: Jakby udało się jeszcze Jonesa sprzedać to było by super. Już nieważne za ile byle nawet te 5mln i możnaby kupić może jeszcze na szybko jakiegoś defensywnego pomocnika.
» 30 sierpnia 2021, 22:49 #903
kckMU: Nawet oddać, zawsze można wykorzystać jego pensje.
» 30 sierpnia 2021, 22:51 #902
Bolech1991: Ole chciał wg wiarygodnych mediów 2-3 transfery (Sancho, Varane i prawdopodobnie Trippier). Dostał fajnego bramkarza, ktory zgodzi się byc numerem 3, Varane'a, Sancho i sensacyjny powrót CR7. Teraz czas na trofeum. Skoro Ducker powiedział, że nasze okno jest skończone, ja w to wierzę. A jak się pomyli i ktoś jutro przyjdę to jako fan bede jarał sie tym bardziej . HOLA!
» 30 sierpnia 2021, 22:37 #901
devilek777: Czy wie ktoś dlaczego mamy dwie czcionki na strojach, na prezentacji była taka cienka, a gramy z grubszą?
» 30 sierpnia 2021, 22:36 #900
Bolech1991: GRUBA - mecze ligowe
CIENKIE - Liga Mistrzów, FA Cup, Carabao Cup
» 30 sierpnia 2021, 22:44 #899
devilek777: A jak wygląda sprawa przy kupowaniu koszulek?
» 30 sierpnia 2021, 22:50 #898
rizx: W PL wszystkie kluby korzystają z jednej czcionki, w pucharach każdy ma swoją zaprojektowaną przez twórców koszulek
» 30 sierpnia 2021, 23:00 #897
devilek777: Dzięki za info, jakoś wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Dzięki.
» 30 sierpnia 2021, 23:21 #896
United45: Off topic
https:// youtu .be/QftR_EJnjFI

Tak dla świadomości jaki ogromny diament mamy w naszej drużynie
» 30 sierpnia 2021, 22:32 #895
Bylak: Mega przekocur. Greenwood będzie nasza legenda, życzę mu pobicia wszelkich rekordów w United.
» 30 sierpnia 2021, 22:48 #894
dominikMU: Mason to dużo większy talent od Marcusa według mnie, nie wyobrażam sobie posadzenia go na dłużej na ławce po powrocie Marcusa :) Greenwood ma świetnych nauczyli Cavani, teraz od CR7 podpatrzy na treningach co nieco, według mnie dałbym mu szanse za 2 lata lub 3 po odejściu Cristiano na dziewiątce, oczywiście jeśli dalej będzie się tak znakomicie rozwijał :)
» 30 sierpnia 2021, 22:58 #893
SickRabbit: Mój ulubieniec, ładuje z obu jak cr7 i potrafi sobie sam wypracować sytuacje strzeleckie.
» 30 sierpnia 2021, 23:02 #892
pawelisto2: Messi i Ronaldo w jednym zespole; Mason naturalny talent, Marcus tytan pracy - to jak ten chłopak się z roku na rok zmienia jest imponujące.
W przypadku Masona mam nadzieję, że głowa zostanie tam, gdzie jest teraz, bo ostatni rok był jaki był również na własne życzenie, gdy z Fodenem sobie ściągnęli do hotelu Panią do towarzystwa.
» 30 sierpnia 2021, 23:08 #891
pbskarpy: Pytanie jak teraz z Sancho będzie. Bo Mason świetnie radzi sobie na prawej stronie. Mam wrażenie, że lepiej niż n 9ce.
» 30 sierpnia 2021, 23:46 #890
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.08.2021 02:47

Ronaldo to nawet przy nim nie stal jezeli chodzi o umiejetnosci w jego wieku. Chlodna glowa i prowadzenie tak jak do teraz. Moj idol. A sprowadzzenie Cavaniego to jest majstersztyk. Oni razem graja jak ojciec i syn. W ostatnim meczu znowu Cavani cisnal sedziego o faul a Masonie. Piekny duet
» 31 sierpnia 2021, 02:40 #889
Luke88: pSG dostało 200mln za gościa z rocznym kontraktem. Za gościa który w sumie nie chce grać u nich a chce w Realu. Co robią szejki? I tak go nie sprzedają xD
p$g pięknie pokazało że mają w dupie jakieś 200mln na waciki, ich się fpp nie tyczy. Ale im się przyfarciło z tą superligą, wyszli na tych porządnych co na razie nie ich trzeba ruszać. A tu takie cyrki. Przecież taki Mbappe to pewnie więcej warty niż polska liga. Oby nic nigdy nie wygrali, oby nie awansowali i w LE trafili na Legię i Michniewicz ich rozwalił, ale byłyby jaja xD
» 30 sierpnia 2021, 22:31 #888
pawelisto2: Jakby Mbappe odszedł z PSG to byłaby to ogromna strata wizerunkowa dla klubu. Nawet przyjście Messiego mogłoby tego nie zakryć. Bo okej, przychodzi jeden z lepszych piłkarzy w historii, ale z kolei odchodzi jeden z największych talentów, który ma szansę zdominować futbol na najbliższe kilkanaście lat, do tego Francuz, a to wszystko by pokazało, że tak naprawdę PSG mimo Neymara, Ramosa, Messiego, Donnarumy, pozostaje klubem drugiego rzędu. I to 22 latek miałby obnażyć tę słabość? Szejk by tego nie przełknął. A tak, mają jeszcze rok na przekonanie Mbappe do pozostania, wygrają ligę mistrzów, Mbappe dostanie złotą piłkę, to może się uda? A pieniądze? Po co szejkowi 200 mln?
» 30 sierpnia 2021, 23:03 #887
DjTED: "Bo okej, przychodzi jeden z lepszych piłkarzy w historii, ale z kolei odchodzi jeden z największych talentów, który ma szansę zdominować futbol na najbliższe kilkanaście lat"
Przeciez i tak odejdzie.....
» 31 sierpnia 2021, 02:55 #886
REDARMY10: Udało sie trochę zarobić na transferze Jamesa to duży plus ale prawdziwym majstersztykiem było by sprzedać go do leeds i wyciągnąć od nich kalvina phillipsa sprzedalibysmy niepotrzebnego skrzydłowego i zyskali defensywnego pomocnika
» 30 sierpnia 2021, 22:28 #885
Lisan: Tak jeszcze Ibrahimovicia tu trzeba xD już wyobrażam sobie ten atak emerytów jak na PL:
Cavani Ibrahimović
Ronaldo
» 30 sierpnia 2021, 22:23 #884
devilek777: Ronaldo to Ronaldo, mógłby przyjść jakby było dziesięć 9. Więcej nam nie trzeba.
» 30 sierpnia 2021, 22:25 #883
kamtor: Jak Renato sanches idzie do wolves to coś na rzeczy będzie rubenem
» 30 sierpnia 2021, 22:20 #882
GraanManU: Ty no właśnie, nie głupie !!
Obyś miał rację.
» 30 sierpnia 2021, 22:22 #881
klb9k: Nie łudziłbym się, Wilki nie mają nikogo do rotacji dla Moutinho ani Nevesa. Lage raczej ustawiał Dendonckera jako opcje na ŚO niżeli ŚP.
» 30 sierpnia 2021, 22:23 #880
Anhel: 30 mln za Jamesa
35 mln za Nevesa- nasz nowy koło od transferów pewnie coś urwie i mamy go
» 30 sierpnia 2021, 22:24 #879
MaciejusManUtd1: Phil Jones możliwe, że jutro zawita w Newcastle.
» 30 sierpnia 2021, 22:19 #878
dlabigt23: A gdzie o tym piszą ? Narazie cisza. Fajnie jakby udało się go wypchnąć nawet za te kilka mln.
» 30 sierpnia 2021, 22:47 #877
MaciejusManUtd1: Twitter, a ze patrzę na samych najlepszych dziennikarzy, którzy informują o transferach, prawdę mówiąc nie pamiętam, który z nich pisał. Czytałem o tym jakieś 3h temu miałem zamieścić, ale, że córeczka zadzwoniła to wypadło mi z głowy.
» 30 sierpnia 2021, 23:00 #876
devilek777: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 22:17

Najmocniejszy skład prawdopodobnie
Rashford - Ronaldo - Sancho
Pogba - Bruno
McTominay
Shaw - Maguire - Varane - AWB

I nie potrzebny kolejny DM
» 30 sierpnia 2021, 22:14 #875
levy181: Sancho kosztem Masona ? Na chwilę obecną widziałem każda minute spędzona przez Jadona na boisku i niczym mi nie zaimponował może potrzebuje czasu I oby tylko tego ale Mason robi to co trzeba i do tej pory dla mnie nr 1 w United.
» 30 sierpnia 2021, 22:18 #874
Tomczo: Za sancho Greenwood na ten moment. A co z bramkarzem?
» 30 sierpnia 2021, 22:19 #873
Anhel: W tym składzie masz 2 zawodników po operacjach i nie wiadomo kiedy wrócą do top dyspozycji oraz jednego który jeszcze nie doszedł do siebie po transferze
» 30 sierpnia 2021, 22:19 #872
GraanManU: Kurde dajcie czas Jadonowi nie ma co siać paniki
» 30 sierpnia 2021, 22:23 #871
devilek777: Przecież to nie jest propozycja na dziś, tylko potencjalne ustawienie. Mason jest świetny, ale jeśli ma grać na 9, to Ronaldo go pewnie zastąpi. Bramkarz to najmniejszy problem obecnie, De Gea jest w formie, ale Henderson go wygryzie.
» 30 sierpnia 2021, 22:23 #870
NoLogo: McT latający od prawej do lewej, robiący asekurację wahadłom i środkowym, bez wsparcia od ofensywnych bo Bruno robi pressing i nie zawsze zdąży wrócić, a pogba robi wrażenie profesjonalnego zawodnika jak to miało miejsce w meczu z Wilkami.
Mając w środku pogbę to tam nawet hybryda Scholesa z Makelele by nie ogarnęła.
» 30 sierpnia 2021, 22:23 #869
devilek777: Jak inaczej to widzicie, musimy grać na jednego DM, bo ciężko posadzić teraz kogoś. Scott nadawałby się najlepiej.
» 30 sierpnia 2021, 22:28 #868
NoLogo: Teoretycznie może i tak, a praktycznie... Tak przykładowo - AWB jak zapuści się na skrzydle to na pozycję szybciej chyba wracał Neville dzień przed emeryturą niż On, w takim wypadku McT asekuracja i w środku dziura. Mając w składzie pogbe w centrum, każdy defensywny pomocnik będzie dostawał taką falę hejtu jak dostaje teraz Fred albo Matić.
Do układanki z jednym def. pomocnikiem nie pasuje pogba, potrzeba tam kogoś kto wie jak pracować i chce to robić. Eksperymenty z nim w środku już chyba dobitnie pokazały, że wtedy przeciwnicy robią tam co chcą. Typ może i złapie skupienie na trzy spotkania ale nie na cały sezon.
» 30 sierpnia 2021, 22:54 #867
Bolech1991: No dobra, Ducker to jednak dobre źródło... no szkoda. Uważam, że z Maticiem i Fredem będą straszne męczarnie. Jednak bądźmy szczerzy Heaton (dobry bramkarz), Varane, Sancho, Ronaldo to kapitalne transfery. Pora oczekiwać czegoś więcej od tego zespołu. A za rok Trippier i Neves to obowiązek.
» 30 sierpnia 2021, 22:11 #866
klb9k: Dokładnie tak, Ole ma mocny zespół. Widać dysproporcje jeśli chodzi o brak dobrego defensywnego pomocnika ale gość jest menadzerem niech kombinuje, Herrera też był zawodnikiem w typie Beeka. Chłopak przypakował, jest inteligenty boiskowo może to by nie było takie zle rozwiązanie?
» 30 sierpnia 2021, 22:13 #865
Strzelec: Renato Sanches idzie na wypożyczenie do Wolves. Czy my nie możemy spróbować wypożyczyć Nevesa albo Bissoumy z opcją wykupu, skoro nie możemy ich kupić?
» 30 sierpnia 2021, 22:10 #864
MaciejusManUtd1: Jeżeli nie sprzedamy kolejnego piłkarza możemy zapomnieć o top DCM.

James Ducker.
» 30 sierpnia 2021, 22:08 #863
larryfisherman: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 22:09

Jamesa zapamiętam z cieszynki po bramce z Cheslea. Szkoda ze później było coraz gorzej. Oby w Leeds mu się wiodło
» 30 sierpnia 2021, 22:07 #862
Bourdain: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 22:07

Ten Transfermarkt chyba bierze wzrost piłkarzy z Wikipedii, bo według tego portalu Sancho ma 180 cm wzrostu, czyli UWAGA jest wyższy od Bruno (179 cm), do sprawdzania statystyk poszczególnych piłkarzy nawet spoko stronka, chociaż są lepsze, ale gaf na niej nie brakuje, co przekłada się na brak zaufania.
» 30 sierpnia 2021, 22:05 #861
PiesekLeszek: Bruno i Sancho mają około 175 cm. Obaj przy Maguire wyglądają jak dzieci.
» 30 sierpnia 2021, 22:10 #860
devilek777: Patrząc na ogólny wydźwięk na stronie, najpierw chcieli, żeby Jamesa sprzedali, a teraz lament.
Chłopak nigdy nie powinien tu trafić, ma szczęście, że miał okazję grać na Old Trafford.
» 30 sierpnia 2021, 22:04 #859
pilchu: Też tak sądzę. Nie ten poziom. Powinniśmy kontynuować czystkę w składzie. Amad złapał kontuzję i nie pójdzie na wypożyczenie, po powrocie byłaby kolejka do gry na skrzydłach. Liczę jeszcze na wytransferowanie Lingarda i Jonesa.
» 30 sierpnia 2021, 22:20 #858
devilek777: Byłoby idealnie, kwota za Jamesa również świetna.
» 30 sierpnia 2021, 22:30 #857
Saberem47: Wgl jeżeli Pogba ma grać dobrze tylko na lewej, to albo on albo Sancho będzie musiał odejść. Po co trzymać Pogbe jeśli w środku jest bezproduktywny. Chyba mamy aż za dużo tych ofensywnych graczy
» 30 sierpnia 2021, 21:59 #856
GGMUN6: Ta Sancho już odchodzi, czasami się zastanawiam czy niektórzy piszą coś żeby pisać.
» 30 sierpnia 2021, 22:04 #855
PiesekLeszek: Pogba w systemie 433 odnalazł by się idealnie.
» 30 sierpnia 2021, 22:04 #854
devilek777: Kupywaliśmy Sancho przez 3 lata, żeby go sprzedać ja pier... xdd
» 30 sierpnia 2021, 22:05 #853
MaciejusManUtd1: "On albo Sancho będzie musiał odejść"


Debil czy gorączkę masz??
» 30 sierpnia 2021, 22:07 #852
Diabelski97: Kai Rooney i Ronaldo Jr zagrają wspólnie w drużynie Manchesteru United U11.


Piękna historia
» 30 sierpnia 2021, 21:59 #851
PiesekLeszek: Może się jeszcze okazać, że Wayne bliżej pozna kobitę Ronaldo.
» 30 sierpnia 2021, 22:03 #850
MaciejusManUtd1: Super, to jest rodzina United.
» 30 sierpnia 2021, 22:10 #849
Chestnut: Co? :thinkingfaceemoji:
» 30 sierpnia 2021, 22:13 #848
Saberem47: Nie przejmujcie się Panowie. Fred miewa też okresy dobrej gry. Może wskoczy na solidny poziom przynajmniej na jakiś czas, a wtedy byle do zimy i kupujmy DMa.
» 30 sierpnia 2021, 21:56 #847
klb9k: Wszyscy w miarę sensowni pismacy zgodni, ze już nikogo nowego w tym okienku nie zobaczymy na OT.
» 30 sierpnia 2021, 21:51 #846
PiesekLeszek: Skąd ten Sensi się urwał. Konto kilka lat, a wygląda na to, że szczecinianin przejął jego profil.
Spokojnie jutro jeśli nie pani w szkole to szef w korporacji postawi do pionu.
» 30 sierpnia 2021, 21:50 #845
DjTED: To nie jest on. On robi bledy. Szczecin nie robil bledow
» 31 sierpnia 2021, 03:02 #844
GraanManU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 21:50

Podobno nie ma szans na DMa w tym okienku..:(
» 30 sierpnia 2021, 21:50 #843
pbskarpy: Cały poprzedni gadaliscie, że lewy pomocnik jest potrzebny i środkowy obrońca. A teraz jeszcze dm
» 30 sierpnia 2021, 21:52 #842
GraanManU: Prawy byczq
» 30 sierpnia 2021, 22:25 #841
Michal88: Nie chciałam nikogo wprowadzić w błąd ale pół godziny temu na fb w na grupie zdaję się "piłkarski świat" wyskoczyła taka informacja...
» 30 sierpnia 2021, 21:33 #840
Wirus: Wolałbym sto razy, żeby to Martial został sprzedany a nie James.
James nie psioczył, zawsze zostawiał serducho na boisku.
A Martial to leń i duże dziecko. Co z tego, że ma umiejętności, jak ich nie pokazuje.
» 30 sierpnia 2021, 21:26 #839
sensi: Jeden i drugi to nie jego bajka, tylko tygodnówka.
» 30 sierpnia 2021, 21:42 #838
mycka86: Niestety Martial ze swoją tygodniówką, formą i mentalem jest aktualnie niesprzedawalny.
» 30 sierpnia 2021, 21:46 #837
mikiartur: Dobra zmieniam trochę zdanie.

W Jej wysokość premier league pokazywali na mocnym zbliżeniu ten incydent Pogby i Nevesa. Mógł, może powinien odgwizdać to Dean. Faktycznie do jakiegoś kontaktu tam doszło a szedł prostą nogą. Na czerwono nie raczej bo trochę za słaby kontakt był. Ale obroniłby się na pewno jakby gola anulował.

Ale uważam że nie ma co się przejmować. Bardziej tym jak graliśmy cały mecz. Ważny to był dla nas gol. Jakby teraz mielibyśmy wypominać wszystkie gole które nawet w erze VARu zostały niesłusznie uznane albo w drugą stronę to zajęłoby to nam masę czasu.
» 30 sierpnia 2021, 21:24 #836
wider: rozumiem że tutaj mogła być czerwona karta bo było zagrożenie poważnej kontuzji. W takim razie faul na Bruno gdzie ktoś kopnął go w okolice szczęki/nosa też powinien być kwalifikowany na czerwo bo mocniejszy kop i poważna kontuzja głowy z tego mogła być
» 30 sierpnia 2021, 21:27 #835
SickRabbit: Po faulu na Bruno Soton zdobyło gola - bilans na 0.
» 30 sierpnia 2021, 21:28 #834
mikiartur: Dokładnie SickRabbit. Mecz wcześniej także była kontrowersyjna bramka. Tylko przeciwko nam. Bruno został z dużym impetem sprowadzony na ziemię. Faulu nie było. Gramy dalej. Wolves nie może narzekać. Mieli mnóstwo akcji. Żadnej nie wykorzystali. Jakby byli skuteczni spokojnie wygraliby ten mecz. Nie są skuteczni, uśmiechnęło się do nas szczęście i tyle.
Karawan jedzie dalej

Poza tym w meczu Wolves Mason także dostał z łokcia w szczękę jak wychodził na czystą pozycję i także nie odgwizdano faulu
» 30 sierpnia 2021, 21:31 #833
devilek777: Neves sam się nadział, kopnął w nogę Pogby, a nie odwrotnie.
» 30 sierpnia 2021, 21:58 #832
NoLogo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 22:10

Sędzia to tam całe spotkanie prezentował parodię wymieszaną z żenadą, w jedną i drugą stronę. Arbiter może co tydzień odstawiać taką amatorkę i związek poklepie go po pleckach, a jak ktoś z zawodników tylko krzywo spojrzy na takiego błazna to sypią karami.
» 30 sierpnia 2021, 22:09 #831
Michal88: Romano podaję że Zlatan Ibrahimović bliski powrotu na Old Trafford
» 30 sierpnia 2021, 21:22 #830
Hoccu: Nie ma możliwości, coś ty. Gdzie go zmieścimy?
» 30 sierpnia 2021, 21:23 #829
nieeeeeeee: Naprawdę?
» 30 sierpnia 2021, 21:25 #828
mordynator: Fejk info.Na TT Romano nic takiego nie ma.
» 30 sierpnia 2021, 21:27 #827
Hoccu: Nie, twitter romano milczy póki co.
» 30 sierpnia 2021, 21:27 #826
Radomirus: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 22:15

Nie Romano tylko Romek
Nie podaje tylko zaprzecza
Nie Zlatan tylko Mbappe
Nie bliski powrotu tylko daleki od odejścia
Nie na Old Trafford tylko z Parc des Princes
» 30 sierpnia 2021, 22:10 #825
PiesekLeszek: Pomimo zbyt słabych umiejętności czysto piłkarskich Daniel James swoją dyscypliną i walecznością pozostawia dobre wrażenie po sobie. Jest mi smutno, że odchodzi.
Wolałem pozbyć się Lingarda, Jonsa i Freda.
» 30 sierpnia 2021, 21:20 #824
KanapowyEkspert: Ogląda ktoś Jej wysokość Pl?
Cllateberg jasno i wyraźnie, jest w szoku że nie było faulu Pogby a nawet gdyby trafił w piłkę to przynajmniej powinien dostać żółta kartke. Bandziorka
» 30 sierpnia 2021, 21:19 #823
Strzelec: Zapomniałeś już jak VAR pomagał Liverpoolowi w sezonie w którym zdobywali mistrza? Prawie w każdym meczu działo sie coś kontrowersyjnego. Liverpool był nazywany LiVARpoolem.
» 30 sierpnia 2021, 21:25 #822
DaredevilUtd: Ten wasz trzask tylka slychac z daleka. Szkoda, ze was nie ma jak to na nas faule leca. Kiedy naszego sfauluja w polu karnym to dla was jest tylko wazna gadka, ze my umiemy tylko z karnych strzelac. Fajnie, że o tym gadacie to znaczy, ze sie nas boicie!
» 30 sierpnia 2021, 21:27 #821
RyannMistrz: Klop zaraz wyjdzie i powie, że to wszystko przez ilość karnych jakie United miało trzy sezony temu... Ha Tfu
» 30 sierpnia 2021, 21:39 #820
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 21:42

@DaredevilUtd
Ale to wiadomo od dawna że to działa tylko w 1 stronę.Jak coś na korzyść United to od razu "Hurr Durr jak tak można"
a jak coś przeciwko to nikt nic powie, całkowita cisza a był taki okres w poprzednim sezonie(bodajże po słowach Kloppa o tych karnych dla nas) że sędziowie gwizdali strasznie przeciwko nam mecze z Fulham czy AV chociażby od razu przychodzą mi na myśl a było tego troche wiecej jeszcze.
» 30 sierpnia 2021, 21:41 #819
kamtor: Dać 20 mln i linagard za Saula lub Ruben neved
» 30 sierpnia 2021, 21:19 #818
Dejfmi: Nedveda to bym brał ale już tak 20 lat za późno. Za tego lingarda to sami sobie mamy zapłacić czy jak?
» 30 sierpnia 2021, 21:21 #817
PiesekLeszek: Defjami
To samo skojarzenie Pavel Nedved swego czasu to klasa i jeden z moich ulubionych graczy.
» 30 sierpnia 2021, 21:28 #816
DaredevilUtd: Mnie to troche szkoda DJ. Jezeli bedzie slabo gral dla Leeds to oni go tam zjedza. Juz jak gralismy przeciwko nim to kibice spiewali, ze "DJ jest zbyt... Zeby grac dla Leeds." jest gdzies filmik na tweeterze z tym.
» 30 sierpnia 2021, 21:16 #815
Hoccu: Everton nie podbierze James'a Leeds! 28 baniek suma gwarantowana! James ma być jutro w Leeds by podpisać kontrakt!

~Romano
» 30 sierpnia 2021, 21:13 #814
mordynator: No przecież wklejali to już kilka razy na dole tylko że po angielsku.
» 30 sierpnia 2021, 21:24 #813
Glory1878: youtube.com/watch?v=ErthTbUACEI&t=108s&ab_channel=ManchesterUnited

1:32 Taki był własnie Daniel James, końcówka meczu a ten na sprincie wraca do obrony

Miło będę chłopaka wspominał, jeden z niewielu, który w każdym meczu grał na 100%
Umiejętnościami niestety odstawał, nadrabiał walecznością i do chłopaka pretensji mieć o nic nie można. Życze mu powodzenia, niech sie wiedzie jak najlepiej. Szkoda tylko, że zostawiliśmy lesera Martiala ;/
» 30 sierpnia 2021, 21:07 #812
Seba0619: Odejście Jamesa wypełni zrozumiałe. Pozostaje mu życzyć jak najlepiej, to nigdy nie był poziom na pierwszy skład ale jak grał to zaangażowania nigdy mu nie brakowało. Trzymam kciuki za dobre występy u Pawi.
» 30 sierpnia 2021, 21:07 #811
levy181: Szkoda ze się nie udało sprzedać Jamesa wcześniej i dlaczego nikt nie kupił Lingarda. O Philu nie wspomnę bo ten gość już dawno powinien mieć rozwiązany kontrakt. Należało szukać solodego defensywnego pomocnika bo widzimy jak moze wyglądać gra na przykładzie ostatniego spotkania gdzie United środka pola nie miało i cud że wygraliśmy to spotkanie.
» 30 sierpnia 2021, 21:04 #810
sensi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 21:02

Jamest Martial, Lindegaard,Fred... to są goście którzy nigdy nie powinni nawet 45min zagrać w takim klubie. ;) myle się? hehehehhehe
AAA sorrryu, Martial robi 5 zwodów ale nadal stoi w jednym miejscu.... sztuczki takie no :/
» 30 sierpnia 2021, 21:01 #809
IntruZ9: Who cares?
» 30 sierpnia 2021, 21:04 #808
KalinaRIP: Lindegaard XD jak na rezerwowego bramkarza to czego mozna wiecej oczekiwac? zbyt surowy dla niego jestes, zostawilbym go
» 30 sierpnia 2021, 21:14 #807
Slan: Też chciałam napisać, żeby się nie czepiać bramkarza, ale pomyślałam, że ten komentarz to może jednak jest jakaś pułapka. ;)
» 30 sierpnia 2021, 21:22 #806
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 21:02

Jonathan Shrager (top źródło):

Saul i Camavinga NIE zostaną zawodnikami Manchesteru United przed zamknięciem okna transferowego.
» 30 sierpnia 2021, 21:01 #805
MrCygan: Saula jakoś mi nie szkoda, Camavinga jest zakochany w PSG i pewnie tam pójdzie za rok. Najbardziej chciałbym Rubena Nevesa albo Bissoumę. Ewentualnie w ostateczności Kessiego, ale dwóch wcześniej wspomnianych priorytetowo.
» 30 sierpnia 2021, 21:03 #804
Bolech1991: jutro może pojawić się nowe nazwisko tak jak Amad Diallo rok temu, pojawił się w Deadline Day. Szczerze? Nawet dać i przepłacić tego Kessiego, facet grać umie, mielismy z nim mase klopotow.
» 30 sierpnia 2021, 21:06 #803
Anhel: Kessie tez spoko opcja a jest jakis temat jego transferu do United ?
» 30 sierpnia 2021, 21:23 #802
kamtor: I teraz Ruben neves do nas
» 30 sierpnia 2021, 20:59 #801
jari13: Sprzedaż Jamesa to świetna wiadomość, bo on jest w tym momencie zbędnym zawodnikiem. Sporo krzywdy zrobił mu Ole wystawiając go na prawym skrzydle, kiedy było widać, że jego największym atutem jest zejście na strzał z lewego skrzydła. Myślę, że w Leeds będzie w ten sposób wykorzystywany, taki gorszy Grealish z gry w AV. Ogólnie przykład Dana w United pokazuje, że OGS potrzebne są zmiany w sztabie. Carrick i McKenna nie podnieśli poziomu gry Walijczyka, nie sprawili, że nauczył się czegoś nowego. Mam też wrażenie, że Mike Phelan to też nie jest asystent, który wydatnie pomaga menedżerowi. Uważam, że Solskjaer jest świetny w tym, co robi, bo atmosfera jest znakomita, widać wiarę w sukces, zaangażowanie, szatnia jest raczej za nim, ale to jest mało, żeby odnosić sukcesy. Potrzebni są trenerzy jak Rene i asystent jak Queiroz, wtedy MU wróci na szczyt.
» 30 sierpnia 2021, 20:59 #800
wrobel1992: Myślę, że ktoś od taktyki jak Queiroz by się przydał. Jednak Dan na prawdę słabo sobie radził, nawet kiedy grał na lewej stronie. Oddawał strzały jak amator (poza pierwszymi meczami). Mimo całej sympatii chłopak nie wiele oferował, a teraz po przyjściu Sancho i CR jego rola byłaby baaardzo marginalna. Chyba nawet Jesse oferuje więcej i jeśli to ja bym decydował to jako jokera wybrałbym Anglika.
» 30 sierpnia 2021, 21:05 #799
Anhel: Romano dawaj info ze ruszamy po Bisume , może konkurencja podziała na Freda tak jak na Shaw’a
» 30 sierpnia 2021, 20:58 #798
KanjoUnited: Daniel James is set to join Leeds United from Manchester United, deal confirmed and here-we-go soon! Final stages and it’s gonna be completed. #MUFC

James will join Leeds as exclusively reported today morning.
Fabrizio Romano
» 30 sierpnia 2021, 20:57 #797
Bourdain: Bissouma i Neves już są na tym etapie okna transferowego nie do wyjęcia, żaden klub z PL nie pozbędzie się kluczowego zawodnika bez zastępstwa, bo to najbogatsza liga świata i każdy posiada bezpieczeństwo i stabilność finansową.
» 30 sierpnia 2021, 20:57 #796
Dejfmi: Nic nie wiadomo, mają jeszcze trochę czasu na znalezienie zastępstwa :D
» 30 sierpnia 2021, 20:58 #795
Anhel: Nie ma klubów nieprzekupnych
» 30 sierpnia 2021, 20:59 #794
nieeeeeeee: P$G jest.
» 30 sierpnia 2021, 21:03 #793
wider: wilki to jeszcze ciężko było by przekonać na transfer ale Bissoume myślę ze łatwiej było by wyciągnąć
» 30 sierpnia 2021, 21:06 #792
Anhel: PSG jakby dostało 200 mln to kylian właśnie pakowałby się do Realu także nie ma klubów nieprzekupnych
» 30 sierpnia 2021, 21:25 #791
Diabelski97: As per @mcgrathmike, Dan James to @LUFC now v close. Club record ÂŁ30m fee.

Simon Stone, podaje, że 30 milionów funtów. Świetny deal.
» 30 sierpnia 2021, 20:42 #790
Anhel: Kibice wciąż jednak nie wiedzą, z jakim numerem Portugalczyk będzie występować po powrocie na Old Trafford. Zdaniem dziennikarza Tanguya Le Seviller wszystko zależy od transferu Daniela Jamesa do Leeds United. Jeśli Walijczyk odejdzie z Manchesteru United, dzierżący obecnie ''7'' Edinson Cavani przejmie jego numer i w sezonie 2021/22 będzie grać z ''21'' na plecach. To automatycznie będzie oznaczać, że koszulka z numerem ''7'' powróci do Cristiano Ronaldo i Portugalczyk będzie mógł występować na angielskich boiskach z numerem, który przywdziewał podczas pierwszej przygody z ''Czerwonymi Diabłami'
» 30 sierpnia 2021, 20:41 #789
Bolech1991: To plota, że Everton chce odbić Jamesa oferując 40mln (Leeds daje 30mln) ?? trochę juz sie gubie w tym co czytam
» 30 sierpnia 2021, 20:40 #788
mikiartur: ktoś podał tego newsa ale ufam Romano, że jeśli napisał już here we go to już to jest pewne.

Swoją drogą myślę że lepiej mu będzie w Leeds. W evertonie większa rywalizacja plus taktyka Bielsy może mu bardziej pasować niż bardziej pragmatyczny styl Beniteza.
» 30 sierpnia 2021, 20:43 #787
Anhel: Jeśli kasa z Jamesa to takie dodatkowe nie planowane wpływy w tym okienku to mam nadzieje ze te pieniądze przyczynia się do kupna Bisumy
» 30 sierpnia 2021, 20:39 #786
wefme: Do szrotu dodaj jesse lingard
» 30 sierpnia 2021, 20:36 #785
Hoccu: Freda bym zostawił do rotacji. Rok temu i dwa lata temu mieliśmy bardzo wąską kadrę. Nie możemy sprzedawać wszystkich i znowu oddychać rękawami w marcu/kwietniu.
» 30 sierpnia 2021, 20:37 #784
wefme: Daniel, powodzenia, nie ten kaliber klubu, ale zycze ci jak najwiecej bramek (tylko nie strzelonych w meczach z nami) i duzo radosci z gry. Byles gosc, nie marudziles, grales. Tak trzymaj. Czas na jesse lingarda.
» 30 sierpnia 2021, 20:31 #783
Mattias: Jak wyobrażacie sobie nasz skład po letnich transferach? Ja widzę coś takiego

----------------- Ronaldo -----------------
Rashford ------ Bruno ------ Sancho
---------- Pogba ------- Fred ------------
Shaw - Maguire - Varane - Bissaka
» 30 sierpnia 2021, 20:29 #782
Hoccu: Tomek za Freda ;) Chociaż Fred to Fred. Robi babole ale jednak zapieprza aż miło.
» 30 sierpnia 2021, 20:31 #781
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 20:33

Moim zdaniem ronaldo bedzie na lewej i bedzie wymienial sie z Cavani na srodku. No i chyba wolalbym McTominaya zamiast freda. Brazylijczyk z taka forma nie ponosi inien dlugo utrzymac podstawy.
» 30 sierpnia 2021, 20:33 #780
RedFox: A czemu pomijacie Greenwooda? Chłopak pokazał już nie jeden raz że nawet jak sytuacja stresowa to nie pęka, strzelił 3 bramki, jest w świetnej formie i za to ma być na ławce? No i McTominay zamiast Freda - akurat co jak co ale jego duet wraz z Pogbą w finale LE sprawdził się świetnie. Ja bym to widział tak:

---------------- Greenwood -----------------
Ronaldo ---- Pogba ---- Bruno ---- Sancho
---------------- McTominay -----------------
Shaw ---- Maguire ---- Varane ---- Bissaka

No i Cavani oraz Rashford (jak wróci już z kontuzji) jako asy na podmęczonych już rywali.
» 30 sierpnia 2021, 20:41 #779
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 20:59

Na chwile obecną to Mason gra pierwsze skrzypce i ciągnie grę więc żaden Sancho na PP
» 30 sierpnia 2021, 20:57 #778
Reico100: Powodzenia Daniel! Niech Ci się wiedzie w tym Leeds.
» 30 sierpnia 2021, 20:29 #777
Hoccu: A tak na serio, nie rozumiem ludzi którzy hejtują naszych byłych graczy.. Szczur to szczur, wiadomo, on jest...

Jednak dla Daniela, pełen szacunek, chłopak stracił ojca jak do nas przychodził. Sam bym się nie pozbierał po tym szybko. Jeszcze w tak młodym wieku, szkoda że wybrał Leeds, z tego co wiem to rywal na poziomie Liverpoolu. Jednak Pan Trener Bielsa może go odbudować. Bielsa moim zdaniem to ktoś na poziomie Marka Papszuna. Genialny warsztat, w Championship wygrał praktycznie wszystko.

Dan! Dziękujemy!
» 30 sierpnia 2021, 20:28 #776
RyannMistrz: No widzisz. Ja jakbym stracił swojego to bym świętował kilka dni do odcięcia. Także tego...
» 30 sierpnia 2021, 21:10 #775
DjTED: RyannMistrz: No tak czasami jest. Wspołczuje, To jest najgorsze. Strata kogos bliskiego z rodziny. Jest , ale go nie ma. Nie ukoi to twoich nerwow. Swoja strate juz masz. Trzymaj sie bracie
» 31 sierpnia 2021, 03:14 #774
MrCygan: Życzę Danielowi wszystkiego co najlepsze w Leeds. Niech tam się odnajdzie pod okiem Bielsy i gra jak potrafi najlepiej.
A ja nie będę krył, że chętnie zobaczyłbym transfer ŚPD na sam koniec. Mało prawdopodobne, ale kto wie.
» 30 sierpnia 2021, 20:27 #773
wielkifanMU: James kluczową postacią by za Diabła na Old Trafford w tym sezonie nie był, ale moim zdaniem to jest zawodnik, którego warto mieć na ławce, dzięki swojej szybkości dobry z niego zadaniowiec na końcówki spotkań, gdy prowadzimy jedną bramką, bronimy się i liczymy na kontrę. Trochę smutno i szkoda jednocześnie. Ale cóż, dla niego to lepiej.
» 30 sierpnia 2021, 20:22 #772
Diabelski97: Będę pozytywnie wspominał Jamesa. Przychodził jako perspektywiczny skrzydłowy, i zawsze zostawiał serducho na boisku.

Sancho, Varane, Ronaldo, do tego sprzedaż Jamesa za 30 milionów euro.
Murtough i spółka, robią robotę.
» 30 sierpnia 2021, 20:21 #771
szymek1193: Cieszę się, że odszedł James nie Lingard w pierwszej kolejności, ponieważ Lingard jest troszeczkę lepszy
» 30 sierpnia 2021, 20:21 #770
CobyD: Koledzy, myślicie, że odejście Daniela Jamesa (swoją srogą życzę mu jak najlepiej) będzie oznaczać jakiś transfer rzutem na taśmę do nas? :) Oczywiście, mam na myśli jakiegoś ŚPD :D
» 30 sierpnia 2021, 20:18 #769
Hoccu: Raczej myślę że jest to zrobienie miejsca dla Ronaldo. Chociaż ŚPD nie wykluczam, jeśli jutro wieczorem będzie wiadomość o transferze ŚPD to biorę wolne i idę pić.
» 30 sierpnia 2021, 20:20 #768
mikon70: Miejmy taką nadzieję, chociaż narazie chyba dziennikarze milczą. Chyba, ze ktoś coś przeczytał na ten temat, to chętnie sam bym się dowiedział.
» 30 sierpnia 2021, 20:21 #767
HarryBrown: Nie sądzę. Klub oprócz kupowania musi sprzedawać żeby mieć (a) środki obrotowe, (b) obniżenie nakładów na wynagrodzenia. Wydaje mi się, że tegoroczne 3 transfery może nie były jakoś kosmiczne pod względem ceny nabycia ale na pewno będą stanowić poważne obciążenie budżetu płacowego. Być może środki ze sprzedaży Jamesa i może jeszcze kogoś pójdą na podwyżkę dla Pogby.
» 30 sierpnia 2021, 20:22 #766
CobyD: Pytam, ponieważ pamiętam, że transfer Donnyego też był w sumie niespodziewanym strzałem i nawet chyba nie było plotek na ten temat (może po prostu nie rzuciły mi się w oczy). Potencjalny transfer do środka będzie wisienką na torcie tego okienka :)
» 30 sierpnia 2021, 20:26 #765
Bolech1991: Trafił tu jako opcja numer trzy lub cztery...celem był Sancho, potem chyba Douglas Costa i Kingsley Coman, głównie z polecenia Ryana Giggsa. Dzięki za 4 mecze z 3 golami, zaangażowanie, waleczność, skromność, szacunek do barw i tyle. Na początku miał szybkość, potrafił minął dosłownie każdego. Niestety z biegiem czasu stracił każdy swój atut, już w zeszłym sezonie miał bardzo ciężko, teraz doszedł Sancho i Ronaldo. Pora odejść, wolę w szerokiej kadrze Elange niż Dana. A 30 milionów wydać natychmiast na Nevesa/Bissoume.
» 30 sierpnia 2021, 20:15 #764
Diabelski97: Murtough masterclass.
» 30 sierpnia 2021, 20:11 #763
mordynator: Najdroższy zakup Leeds w historii!
» 30 sierpnia 2021, 20:15 #762
HarryBrown: W sumie będzie mi brakować Jamesa. Polubiłem tego chłopaka za jego ambicję, zaangażowanie, waleczność i skromność. Artystą nie był ale dawał z siebie wszystko. Być może w ostatnim czasie nie zrobił kroku do przodu z uwagi na szeroko rozumianą presję. Mam nadzieję, że pod wodzą Bielsy i w klubie gdzie nie ma takiego ciśnienia odzyska spokój ducha i znowu wróci na ścieżkę rozwoju.
» 30 sierpnia 2021, 20:10 #761
mikon70: Mnie w ogóle nie będzie brakować, ale mam zazwyczaj jakiś sentyment do byłych piłkarzy Manchesteru i dlatego życzę mu dobrze w Leeds. Wyjątkiem był szczur, ale to chyba jak większość kibiców United
» 30 sierpnia 2021, 20:14 #760
Strzelec: James sprawił mi troche radości na początku. Strzelił piękną bramke ze świętymi. Niestety po przyjściu Ronaldo nie będzie dla niego miejsca nawet na ławce. W Leeds będzie grał w pierwszym składzie.
» 30 sierpnia 2021, 20:07 #759
getryscholesa: Nie byłbym taki pewny. Na prawej maja Raphinhe. Pewnie rotacja z Harrisonem. Ale życzę mu wszystkiego co najlepsze.
» 30 sierpnia 2021, 20:09 #758
DaredevilUtd: Tylko, ze to lewo skrzydlowy :D
» 30 sierpnia 2021, 20:23 #757
getryscholesa: Widzisz co napisałem w ogóle? Wiesz gdzie gra Jack Harrison?
» 30 sierpnia 2021, 21:11 #756
mordynator: 28 mln + dodatki całkiem ładna sumka.
» 30 sierpnia 2021, 20:05 #755
wefme: Jesli sprzedamy Daniel Jamesa za 30 ml funtow to to bedzie transfer okienka. Sprzedac i zapomniec
» 30 sierpnia 2021, 20:04 #754
pbskarpy: Młody perspektywiczny. Co się dziwisz? ;)
» 30 sierpnia 2021, 20:13 #753
Robert3344: Prawie 30 baniek za takiego grajka to jest jak deal życia :D Coś czuję, że pod Bielsą może zrobić progres i w sumie tego mu życzę, bo nigdy nie marudził, nogi nie odstawiał i harował za 2 na boisku. To jeszcze sprzedajmy jutro Lingarda za te 15 mln i ruszamy po defensywnego pomocnika (bissouma proszę) i można zamykać to szalone okienko. Ole proszę, ogarnij tą plejadę gwiazd w coś sensownego, a zostaniesz zapamiętany na zawsze!
» 30 sierpnia 2021, 20:04 #752
Litosci: Oby się wiodło Danowi i żeby wskoczył na wyższy poziom Pod okiem bielsy
» 30 sierpnia 2021, 20:03 #751
GGMUN6: twitter.com/utdreport/status/1160631437244153860
» 30 sierpnia 2021, 20:03 #750
DjTED: Przestan. (ktos w tle kroi cebule)
» 31 sierpnia 2021, 03:20 #749
DinoKa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 20:03

Pomimo całej sympatii za zaangażowanie, to piłkarz poniżej poziomu jakiego oczekuje się w United. 30 milionów za Daniela to mistrzostwo świata w naszym wykonaniu.

Czy wiadomo coś jeszcze na temat naszych potencjalnych ruchów do klubu oraz z klubu?
» 30 sierpnia 2021, 20:02 #748
vieeeri: Z klubu odszedłby może jedynie Lingard, ale tylko chyba w sytuacji gdyby zdecydowali się rozbić bank na Anglika. Poza tym Amad kontuzja blokuje transfer, VDB też raczej na 99% zostaje. Co do transferów do klubu raczej nie spodziewam się szarży na ŚPD. Z drugiej zaś strony w piątek rano nie spodziewałem się transfery CR7 i musiałem znosić ciosy od swoich kumpli. Dlatego wszystko może się zdarzyć.
» 30 sierpnia 2021, 20:19 #747
klb9k: Powodzenia Dan, mental świetny trochę gorzej z talentem. Nigdy nie narzekał publicznie tylko zasuwał.
» 30 sierpnia 2021, 20:02 #746
vieeeri: Patrząc na to, że odchodzi młody James, a nie Lingard z rocznym kontraktem dochodzę do kilku przemyśleń:
-przedłużony zostanie kontrakt z Lingardem. Wiem jak to brzmi, ale patrząc na jego sezon ubiegły, to, że jest wychowankiem i co najważniejsze- słowa Ole, że gdyby nie choroba to rozpocząłby w pierwszym składzie mecz z Leeds.
-za rok odejdzie Mata, A.Pereira, Jonesa wytransferują do jakiegoś Newcastle po kilku meczach w tym sezonie na uwiarygodnienie, że jest w stanie biegać. Spodziewam się też odejścia Matica. Zawinie się również Edi.
-Martial z VDB będą mieli cały sezon na przekonanie do siebie Ole.
-Klub powalczy na pewno o Haalanda, ŚPD i za friko przyjdzie wreszcie Trippier. Jego przyjście i ten sezon też da odpowiedź co do Dalota.
» 30 sierpnia 2021, 20:02 #745
GraanManU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 20:00

Dzięki DAN za wszystko, serducho zawsze zostawialeś na boisku i powodzonka w przyszłości :)
Mam nadzieję, że to przeczyta, a tak na serio to mega sympatyczny gościu, nigdy zaangażowanie nie mogliśmy mu odmówić United trochę go zweryfikowało ale w taki Leeds może się odnaleźć. POWODZONKA!
» 30 sierpnia 2021, 19:59 #744