Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Oficjalnie: Romelu Lukaku piłkarzem Interu Mediolan

» 8 sierpnia 2019, 16:52 - Autor: matheo - źródło: manutd.com, inter.it
Manchester United i Inter Mediolan za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz swoich stron internetowych potwierdzili transfer Romelu Lukaku. Belgijski napastnik podpisał kontrakt z włoskim klubem do czerwca 2024 roku.
Oficjalnie: Romelu Lukaku piłkarzem Interu Mediolan
» Romelu Lukaku w czwartek został piłkarzem Interu Mediolan
– Inter był jedynym zespołem, do którego chciałem trafić, bo ten klub nie jest dla każdego. Jestem tutaj, aby pomóc wrócić Nerazzurrim na szczyt – stwierdził Lukaku po podpisaniu umowy.

Szczegóły transferu oficjalnie nie zostały ujawnione. Media już w środę informowały natomiast o porozumieniu pomiędzy Manchesterem United a Interem Mediolan. Włoski klub zapłacił za belgijskiego napastnika 74 miliony funtów.

Lukaku podpisał z Interem pięcioletni kontrakt, który zagwarantuje mu zarobki w wysokości 300 tysięcy funtów tygodniowo.

Romelu Lukaku w barwach Manchesteru United rozegrał 96 spotkań i zdobył 42 bramki. Zawodnikiem Czerwonych Diabłów był od lipca 2017 roku. Klub z Old Trafford poinformował o sprzedaży swojego napastnika w krótkim komunikacie i życzył mu powodzenia w przyszłości.

– Dziękujemy Romelu za jego wysiłki w klubie i przekazujemy najlepsze życzenia na przyszłość – napisał Manchester United na swojej stronie internetowej.



« Poprzedni news
Giggs popiera decyzję Solskjaera w sprawie Lukaku
Następny news »
Kłótnia z Phelanem przesądziła los Lukaku w United


REKLAMA

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (528)


Joachimek: Wiecie taka myśl mnie naszła odnośnie DP.pl tutaj jest jak na marszach równości jak ktoś powie że coś mu się nie podoba , że nie widzi tego sezonu to zaraz jest wyzywany od płaczków , marud , że nie jest prawdziwym fanem United bo taki musi mówić że jest super skład , że Ole to super trener , że ma pomysł , że DNA i takie tam. Na marszach jak ktoś powie że taki marsz mu się nie podoba albo zachowania ludzi na marszu się nie podobają jak np. przerabianie figurek religijnych to zaraz jest homofobem, faszystą czy nazista.. Obrona fakt elegancko wzmocniona. Ale co z reszta? Gdzie wzmocnienie linii pomocy ? Czemu sprzedaję się napastnika fakt za ładną sumę nie mając na niego nawet zamiennika. Jakaś typowa 9 była by wskazana. James fajnie że przyszedł młody , szybki ale z zaplecza ligi. Może się odbić od ściany. Młodzi z akademii fajnie grali w sparingach.. ale to dalej tylko sparingi to nie liga gdzie nikt nogi nie odstawi i nie będzie uważał na kontuzje. Nie można odpowiedzialnością obarczać nastolatków. Gdy nie mają od kogo się uczyć. Tu przydał by się nawet Llorente , Mandzukić którzy nauczyli by ich jak się poruszać , zastawiać czy grać tyłem do bramki. W pomocy też dość blado.. odszedł Herrera i w sumie nikim go nie zastąpiono. Przytrafi się jakaś kontuzja i kim to łatać ? Wiadomo że został Pogba ale czy zadowolony? Czy będzie mu się chciało grać widząc kogo ma obok siebie ? Z całym szacunkiem ale Matic , McT. Fred ? Mata na 10 ? Naprawdę nie dało się kupić nikogo ? Ciężko może być walczyć o top4 samą ambicją i też pytanie na ile jej starczy? Top 6 nie powinno być problemem. Ale chyba nie o to chodzi
» 9 sierpnia 2019, 11:40 #528
artifex: Czym innym jest krytyka poparta jakimkolwiek argumentem odnośnie poczynań transferowych naszego klubu a czym innym jest rozdawanie miejsc przed zakończeniem sezonu, pisanie lamentów jak bardzo jesteśmy słabi i jak za chwilę stoczymy się jeszcze bardziej - czego tutaj była wczoraj prawdziwa eksplozja. Więc nie zgadzam się i powiem więcej - na devilpage często spotykam bardzo ciekawe spostrzeżenia i sensowne analizki na szybko. Rzadko kiedy sami się doceniamy. Bądźmy diabłami dla konkurencji a nie dla samych siebie ;)
» 9 sierpnia 2019, 11:51 #527
jassaj: Wiesz, gdzie jeszcze można szukać podobieństw do marszu równości ? W tym, że tak samo jak na tych marszach ludzie opowiadają o tym, że chcą być traktowani normalnie i nie chcą się wyróżniać robiąc to w sposób ostentacyjny, tak tutaj jest grupa osób, która twierdzi, że chce tylko wyrazić swoją negatywną opinię w normalny sposób, wypisując praktycznie to samo kilkanaście razy dziennie.
Mnie naprzykład to irytuje. Ok, ktoś uważa, że okienko było słabe- wystarczy napisać raz a nie 1000. Jedna krytyczna wypowiedź to jeszcze opinia ale 1000 to zwykłe jęczenie
» 9 sierpnia 2019, 11:51 #526
Dejfmi: Dokładnie jak pisze Jassaj.
» 9 sierpnia 2019, 12:10 #525
jassaj: Bardzo podoba mi się artykuł na wp. Na miniaturce są piłkarz Liverpoolu. Tytuł "jakiś tam portal wytypował mistrza Anglii" a w adresie strony "jakiś tam portal wytypował mistrza Anglii- znowu nie Liverpool"
Już od pierwszej kolejki muszą trollować :/
» 9 sierpnia 2019, 11:32 #524
dlabigt23: Jak to sie stało ze Arsenal kupił Luiza tylko za 8 mln ? xD moze ktos mi to wytlumaczyć ?
» 9 sierpnia 2019, 11:30 #523
artifex: Jak to się stało, że Arsenal nie płaci za piłkarza w ratach? XD
oj audyt by im się przydał bo coś za bardzo groszem śmierdzą chłopaki
» 9 sierpnia 2019, 11:33 #522
mycka86: "Wczoraj defensor odmówił udziału w treningu Chelsea, próbując wymusić zgodę na przenosiny do lokalnego rywala. Dziś Arsenal ogłosił pozyskanie Brazylijczyka." Do tego 32 lata na karku.

Woleli go sprzedać nawet za te 8mln niż mieć zgniłe jabłko w szatni.
» 9 sierpnia 2019, 11:36 #521
Himself: Śmiać mi się teraz chce jak większość się jarala gdy ktoś puszczal płoty o De Ligtcie, Bruno Dybali,Eriksenie itd xdd już ich umieszczania w składach xd ale jak pisałem, że żaden topowy piłkarz tu nie przyjdzie kopać się po kostkach w LE i bronić 6 sca w lidze to oczywiście bluzgi na mnie, radzę szybko się obudzić, ten klub jest na dnie,zwykłymi sredniakami jesteśmy i tak będzie niestety przez długie lata
» 9 sierpnia 2019, 11:24 #520
izbinho: Idź płakać gdzie indziej.
» 9 sierpnia 2019, 11:30 #519
pelzebiusz: Dokładnie masz rację, drażnią mnie ci z mega falą optymizmu, ale cóż nadzieja umiera ostatnia. Ja jestem realistą i fanem MU ale póki Żydzi rządzą to nic nie będzie
» 9 sierpnia 2019, 11:37 #518
RoniBarca: no cóż, każdy za uszami cosik mo jak mówią starzy górale
» 9 sierpnia 2019, 11:17 #517
izbinho: Forlan też u nas szału nie robił bo nie pasował do koncepcji, odszedł i był wielką gwiazdą.
» 9 sierpnia 2019, 11:16 #516
pOLEw: Pogba tez nie pasował Fergusonowi.
» 9 sierpnia 2019, 11:27 #515
izbinho: A skąd wyssałeś z palca tą informację ? Poczytaj zanim coś napiszesz.
» 9 sierpnia 2019, 11:31 #514
sisinho: @izbinho

Bo go odpuścił mimo że mógł na niego stawiać i zatrzymać go w klubie? Ale ze względu na jego charakter i managera wolał by odszedł do Juve.
» 9 sierpnia 2019, 11:33 #513
pOLEw: Moze z faktu ze w 2011 gdy na mecz z Blackburn miał w środku pola miał dostępnego tylko Pogbę wolał wystawić zamiast niego Rafaela który był bocznym obrońcą ? Proponuję poczytać zanim się komuś coś zarzuci
» 9 sierpnia 2019, 11:40 #512
mycka86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 11:49

SAF chciał zatrzymać Pogbę bo uważał go za wielki talent. Powiedział kiedyś, że Pogbie zaoferowano 3 letni kontrakt i ten już był umówiony na podpisanie go, ale wtedy wkroczył Raiola i zaczął mieszać.

“We had Paul under a three-year contract, and it had a one-year renewal option which we were eager to sign. But Raiola suddenly appeared on the scene and our meeting was a fiasco."

“He and I were like oil and water. From then on, our goose was cooked because Raiola had been able to ingratiate himself with Paul and his family and the player signed with Juventus.”

#pOLEw to była końcówka sezonu i wolał wystawić dobrze znanych sobie piłkarzy, niż stawiać na juniora, który zagrał kilkadziesiąt minut w poważnej piłce. Widocznie uznał, że Pogba nie dźwignie mentalnie wyjścia w pierwszym składzie. SAF znał się na ludziach.
» 9 sierpnia 2019, 11:43 #511
pOLEw: No niestety Pogba u nas nie grał i był pomijany a Raiola znalazł mu inny topowy klub w którym z miejsca wszedł do pierwszego składu. Nie wiemy tez czy Pogba byłby tu gdzie jest gdyby wtedy został, moze skończyłby jak Lingard?
» 9 sierpnia 2019, 11:51 #510
Pady: Greenwood, James i Gomes naszą nadzieją na udany sezon.
» 9 sierpnia 2019, 11:08 #509
Paps: Jesli oni odpala to bedzie to strzal w 10.Brak sciagania gwiazdeczek za miliardy sie oplaci i plan wypali,wtedy oni i OGS beda noszeni na rekach i tak jak kiedys byli "chlopaki Fergusona" teraz beda "chlopaki OGS".Gorzej,jak zaden z nich nie wypali,a pozostali tj.Rash,Martial i Sanchez sie nie ogarna.Wtedy dopiero bedzie placz i zgrzytanie zebow :P
» 9 sierpnia 2019, 11:22 #508
mycka86: Jeśli chociaż 1 z nich odpali to będzie super. A oczekiwanie, że juniorzy pociągną nam sezon jest chore.
» 9 sierpnia 2019, 11:52 #507
Semiq: Obstawiam że Greenwood strzeli 10+ bramek na spokojnie w sezonie tak jak Gomes jak zacznie grać w pierwszym zdobędzie 6-7 asyst. O ile nie będzie miał kontuzji. A poza tym jestem zdania że dobrych zawodników się nie kupuje tylko wychowuje.
» 9 sierpnia 2019, 10:48 #506
RedsFan: Też na to liczę. Szczerze uważam, że to nasz 17 latek jest przyszloscia na szpicy nie Rashford, który bardziej pasuje na skrzydło.
» 9 sierpnia 2019, 11:00 #505
dlabigt23: Rashford na skrzydło ? no chyba nie :D Predzej Greenwood mi sie tam podobał bo jest obunożny i ma świetny drybling .
» 9 sierpnia 2019, 11:04 #504
koko93: Wy widzieliście jak nasi juniorzy jako zespół tragicznie grali w ligach młodzieżowych? Szkolenie tutaj było dobre x lat temu. Wystarczy spojrzeć na juniorska reprezentację Anglii ilu tam zawodnikow United
» 9 sierpnia 2019, 11:28 #503
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 10:48

Lukaku to nie jest moj ulubiony napastnik wolalem Roo 100 razy ale zobaczycie we Wloszech bedzie strzelal bramki na zawolanie ;)
Nie dziwie sie przyjemnie miejsce do grania dobre pieniadze czego chciec wiecej tez bym postawil mediolan ponad Manchester :)
» 9 sierpnia 2019, 10:46 #502
sirtomas: No Ameryki to Ty nie odkryłeś Rooney to nasza legenda nie ma co porównać ,Lukaku był tylko najlepszym wyborem z dostepnych w tamtym momecie ..
» 9 sierpnia 2019, 10:51 #501
lukaszek9000: Panowie i Panie, jaki polecacie strony do oglądania meczy Diabłów? (płatne i bezpłatne) pzdr
» 9 sierpnia 2019, 10:32 #500
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 10:38

Jesli chodzi o płatne to ja sobie wykupuje Playera . Nigdy sie nie zacina i masz normalny Canal + ktory mozesz odpalić przez TV , oczywiscie jesli masz taki telewizor co obsługuje Playera to bez problemu mozesz oglądać . Tyle ze Pakiet kosztuje 60 zl na miesiac . No ale pewnie ty wolisz kupic cos za 15-20 zl i miec na miesiac niewazne w jakiej kopii byle obejrzeć na tym kompie czy smarfonie .
» 9 sierpnia 2019, 10:36 #499
Wave: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 10:39

Nie lepiej przez kablowke, albo upc sobie wziasc Canal +?
U mnie w promocji 45zl co msc
» 9 sierpnia 2019, 10:38 #498
dlabigt23: Wave niewiem nieznam sie xD jak jest taka mozliwosc to podejrzę . Przez Kablówke niewiem czy moge sobie wziaść bo u nas nie ma tego kanału raczej na kablówce i mamy tylko Eleveny i Polsaty Sport .
» 9 sierpnia 2019, 10:44 #497
lukaszek9000: zrezygnowałem z nc+ bo pakiet sportowy razem z eleven kosztował 100zł/msc - a to jest przesada ze 4 mecze miesięcznie
» 9 sierpnia 2019, 10:47 #496
dlabigt23: Wave tak ogolnie na Player teraz zobaczylem ze jest Pakiet Canal + tez za 45 zl i tam są Canal + Sport ( 1,2,3,4 ) , Family , Film , C+Now , Seriale noi Canal + zwykły . Nie liczę juz tych Tvn Turbo , Nsport czy DOMO . Takze tez jest chyba opcja lepsza bo patrzałem na UPC to jest mniej kanałów i tylko jest Canal + Sport 1 i 2 . Bodajze jest z 5 kanałów .
» 9 sierpnia 2019, 11:01 #495
Wave: Ja to mam z kablowki.. Wiadomo co okreg to inna oferta operatorow, ale +- to podobnie wyglada.
Co kto woli, mnie juz draznily te zacinajace sie streamy.

www. promax.media.pl/cyfrowa-telewizja-kablowa/pakiety-dodatkowe/pakiet-canal-select.html
» 9 sierpnia 2019, 11:10 #494
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 11:18

No fakt dlatego sie zdecydowałem na Playera ostatnio bo wole juz dać te 50 zl a miec spokoj i dobrą jakość nawet przez TV oglądając . To lepiej oplaca sie tego Playera niż ten pakiet co ty kupujesz za 45 zl . Tak jak wyzej tobie napisalem masz duzo wiecej kanałów i placisz tyle samo :)
» 9 sierpnia 2019, 11:17 #493
sirtomas: Mieliśmy wydać 200 mln A wydaliśmy 70
» 9 sierpnia 2019, 10:31 #492
izbinho: Nie sądzicie, że mamy za dużo środkowych dlatego nikt nie przyszedł. Matic, Tominay, Fred, Pogba. Napastnicy ( nie liczę lewe prawe skrzydło bo i tak się wymieniają. Mata, Lingard, Martial, Rashford, Pereira, James, Alexis. Doszedł teraz Grenwood, Chong, i Angel. Na każdą pozycje jest minimum dwoch. Poza tym nie da się w jedno okienko calego składu wymienić, zgranie zespołu jest bardzo ważne.
» 9 sierpnia 2019, 10:17 #491
DevoMartinez: Zalezy czy mamy grac trojka pomocnikow w srodku czy dwojka + 10tką. W sumie teraz to nie ma wyboru. Pogba znow na DM.
» 9 sierpnia 2019, 10:21 #490
jassaj: No tak to chyba będzie wyglądać, że będzie jeden taki typowy przecinak więc tutaj McTomek w rotacji z Maticiem, drugi środkowy pomocnik taki "uniwersalny" czyli Pogba i Fred i stricte pomocnik ofensywny czyli może wreszcie Mata na swojej pozycji, Lingard, może Sanchez (Bóg wie jaki plan na niego ma Ole). Gdzieś tam w obwodzie jest Pereira czy jakiś młodzik. Teoretycznie liczebnie można przeżyć, jakościowo może być różnie, no ale trzeba ufać, że Ole ma plan na tych ludzi i wykrzesa coś z tego. Górnolotnie mówiąc Fergie też nie zawsze miał nazwiska. Wiem wiem, porównanie na wyrost, ale trzeba szukać pozytywów, co nie ? :)
» 9 sierpnia 2019, 10:31 #489
jassaj: Zgłaszam wniosek formalny- skoro ten transferowy cyrk już się skończył to w ramach swoistego oczyszczenia, zdejmijcie z głównej, bądź co bądź już naszego byłego zawodnika i dajcie zapowiedź niedzielnego meczu ! Czas już zapomnieć o tym mrocznym okresie plotek, spekulacji i bezproduktywnego pierdzielenia a zająć się tym na co tyle czekaliśmy, czyli najbliższym spotkaniem :D
» 9 sierpnia 2019, 10:13 #488
twr: Popieram! dajcie zapowiedź meczu. Lepiej jest czytać te urojone składy niż płacz, że mamy wszędzie dziury, a zarząd to najgorsze zło :).
» 9 sierpnia 2019, 10:17 #487
izbinho: Zapowiedź meczu jak zawsze na 24 godziny przed.
» 9 sierpnia 2019, 10:18 #486
jassaj: No ale przed pierwszą kolejką mogliby zrobić wyjątek :) okoliczności są takie, że większość ma już dosyć spekulacji, domysłów i wgl. 1 kolejka więc każdy też czeka z utęsknieniem, przez dzisiejszy dzień i jutro raczej nic już się nie zmieni co wpłynęłoby znacznie na kształt tej zapowiedzi. No ogólnie już fajnie byłoby poczuć ten klimat sezonu
» 9 sierpnia 2019, 10:22 #485
dareknt: Znakomity napastnik ,mający swoje atuty ale mający również wady. Nie pasował do koncepcji drużyny Ole więc odchodzi. Tak czy siak,jeśli wpisze się w styl gry nowej drużyny będzie lądował bramki,bo to potrafi robić jeśli ktoś tak ustawi drużynę że ta będzie mu stwarzać okazje
» 9 sierpnia 2019, 10:07 #484
artifex: Jak Solsza powiedział pod koniec zeszłego sezonu, że niektórych graczy widzimy po raz ostatni, to człowiek się łudził, że chodzi mu o Rojo, Darmiana, Freda, Lingarda itp. a to było słodkie pierdzenie, że odejdą Herrera i Lukaku :/
» 9 sierpnia 2019, 09:40 #483
rizx: Okienko w Europie jest cały czas otwarte, nie widzę przeciwskazań, żeby Darmian i Rojo opuścili klub
» 9 sierpnia 2019, 09:48 #482
levy181: O ile chciałem odejścia Feli i na całe szczęście się tak stało to tak samo chcę odejścia Liniesty. Mnie nie martwią braki zakupowe tylko to że nadal będę musiał męczyć oczy patrząc na grę Lingarda. Dlaczego oni go tutaj trzymają co oni w nim widzą ? To co on robi na boisku nie ma nic wspólnego z grą w piłkę. Czasami strzelił ważne gole, ok ale co poza tym gość totalnie nic nie wnosi do gry.
» 9 sierpnia 2019, 10:09 #481
DevoMartinez: To ile wydalismy w te okienko? Tyle co na AWB i Jamesa czyli jakies 60 mil? Na Harrego kasa sie zwrocila ze sprzedazy Lukaku. Serio tyle wydaje najbogatszy klub swiata zajmujacy az 6 miejsce w lidze? W ten sposob mamy sie odbudowac? Tracimy dwoch zawodnikow srodka pola kupujemy w ich zastepstwie 0? O braku doswiadczonego napastnika nie ma co wspominać. Z takimi wydatkami to my nawet dziur po odchodzaacych ze starosci zawodnikach nie załatamy. Serio ktos uwaza te okienko za dobre? Klub ktory aspiruje do bycia sportowo topem uzueplnia braki nie liczac kazdego funta, zwlaszcza jak jest bogaty. Przeciez to nawet slepy widzi, ze zarząd idzie po najmniejszej linii oporu i wariantem ekonomicnzym byle tylko nie wydawac za duzo kasy. Moze juz nie ufaja trenerom, moze nie zalezy im na wynikach sportowych az tak bardzo poki sa sponsorzy i masy kibicow. Ich inny klub Tampa bay buccaners wpadl w taki sam marazm, zmiany trenerow co 2 lata, brak planow dlugoterminowych, dojenie kasy, wzrost wartosci rynkowej ale brak wynikow sportowych. Skoro tam to zadzialalo to myslicie, ze wlasciciele zmienia sposob dzialania? Wydoją ile moga i beda doic poki MU bedzie generowalo zyski a wyniki sportoewe....drugi plan. Jak jeszcze uda sie zalatac dziury bez wydawania kasy biorac zawodnikow z akademiii...fiu fiu zydzi beda szczesliwi. Taka to przyszlosc sie nam szykuje, chyba ze sie trafi w koncu menager na miare geniuszu ktory z g ukręci bicz i mimo takich wladz cos zbuduje i to zaskoczy. Takie sa realia niestety.
» 9 sierpnia 2019, 09:30 #480
Vaxiu: Co wy tak z tego Herrery robi boga srodka pola? Gosc poza tym, ze jest waleczny nie posiada nic wiecej. Ilosc pilek zagrywanych do tyulu przez tego chlopaka byla ogromna, nawet kiedys Scholes wypowiedzial sie na temat.
A Rom coz, troszke szkoda ale jesli mialby siedziec na lawce to lepiej dla niego, cieszy to ze Ole szuka zawodnikow z konkretnym profilem i nie probuje skleic zespolu ze wszystkiego co ma pod reka.
» 9 sierpnia 2019, 09:41 #479
pOLEw: Herrera był naszym najlepszym zawodnikiem w destrukcji, potrafił upilnować i wyłączyć z gry każdego. W dodatku gonił kolegów do gry. To był materiał na kapitana.
» 9 sierpnia 2019, 09:46 #478
DevoMartinez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 09:55

Vaxiu bo byl naszym najbardziej pracowitym i walecznym pomocnikiem? Wybrany zawodnikiem roku 2017 ale pewnie przez pomylke. Wiec robienie z niego jakiejs popierdulki w tym momencie jest niepowazne bo jak swiadczy o pozostalych naszych zawodnikach w takim razie? Jasne, ze zagrywal duzo wszerz i do tylu bo grał przed linia obrony i tam strata pilki jest ryzykowana - patrz co sie dzieje gdy ja traci w takim miejscu Pogba - chocby sparning z totkami 10 min meczu, juz powinnismy miec w plecy bramke.
» 9 sierpnia 2019, 09:53 #477
Kundziu: Popierdółką na pewno nie był, ale z całym szacunkiem, Herrera jest gloryfikowany tylko za waleczność i zaangażowanie, szczególnie przy naszym bezpłciowym składzie. Natomiast poza tym bez rewelacji jeśli chodzi o grę.
» 9 sierpnia 2019, 09:58 #476
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 10:10

Juz nie chodzi o umiejetnosci Herrery bo faktycznie moze nie był wirtuozem i szczerze wolalbym juz zeby został i dostał te 300 tys tygodniowki bo na to sobie napewno zapracował . Bynajmiej bysmy zaoszczedzili na kupnie nowego pomocnika . Za Longstaffa sobie wolali 50 mln wiec troche zal bylo puszczac takiego zawodnika jak Herrera . Nie sprowadzajac nikogo na jego miejsce . Tielemans byl za 40 mln do wyjęcia a im szkoda bylo kasy . Nierozumiem takiego podejscia zwyczajnie odpuscili srodek pola pozbywając sie Herrery a wiadome bylo to ze ta formacja juz wtedy u nas wymagala wzmocnien . No cóż zostaje nam Scott ktory to tez wirtuozem nie jest i nadrabia tyle ze walka i zaangazowaniem . Matic to dno dna , Fred rownież nie powala a Pereira to średniak na ławke albo na jakies Barsnley w Pucharze Ligii . Tak otóż własnie wyglada nasza pomoc . Teraz dostaje kontuzji Pogba albo Scott i musimy wprowadzać Maticia czy Freda w ktorych juz chyba nic nie bedzie i przestalem w to wierzyć . Ja tylko czekam ile taki Pogba tutaj wytrzyma jak zobaczy z kim musi grac w środku pola jak i z przodu . Jeszcze bedzie tak ze zacznie naciskac w ostatnich dniach okienka na transfer do REalu jesli tutaj dalej bedzie kaszana . W styczniu w sumie tez moze zawsze odejść . Juz o kupnie nowego napastnika nie wspominam bo jesli bysmy wzmocnili tę pomoc to nie miałbym pretensji co do tego .
» 9 sierpnia 2019, 10:07 #475
DevoMartinez: No jesli ktos go rozlicza z bramek asyst kiedy on mial inne zadania na boisku to na pewno bez rewelacji. :) W pierwszym seoznie u van Gaala gral wyzej i w 26 meczach 6 bramek 4 asysty, jak na MC przyzwoicie. Poznej ustawiany coraz głebiej bo byl swietny w destrukcji. Teraz jego role musi przejac MacTomminay. Przynajmniej kasy nei trzeba wydawac. ;)
» 9 sierpnia 2019, 10:09 #474
HXDC: Ja bym tak nie przesadzał, że każdego potrafił wyłączyć z gry bo potrafił gubic krycie i to nie rzadko, ale nie ma go w klubie i w sumie nie ma o czym gadać. Mct zapowiada się na bardziej wszechstronnego zawodnika, bo i potrafi z tyłu dobrze zagrać i do przodu piłkę posłać. Fakt dużo mu brakuje, ale chyba jest na dobrej drodze, żeby być kompletnym defensywnym pomocnikiem.
» 9 sierpnia 2019, 11:07 #473
Joachimek: A jak teraz Pogba zobaczy co się stało i dopiero teraz zacznie się strojenie fochów i robienie głupich min ?? i jakieś składanie TR... odejść może do 2 wrzesnia
» 9 sierpnia 2019, 09:24 #472
koko93: Okienko tak żenujące, że aż szkoda coś pisać. Uważam, że powinni puścić Pogbe. Piłkarz ten jest za dobry na nasz skład obecnie. W środku Pola zdany tylko na siebie, brak nominalnego napastnika, brak prawego pomocnika, brak dobrej 10... Myślicie, że właściciele czytali list kibiców?
» 9 sierpnia 2019, 09:15 #471
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 09:13

Zaskoczyły mnie Totki - zdecydowanie król polowania.
Nie dość że prawie sprzątneły nam Dybale to zatrzymały Eriksena. A Lo Celso, Sessegnon i Ndombele to naprawdę mocne transfery do środka pola - coś czego nam zabrakło w tym okienku.
Formacja mocno wzmocniona - obrona wygląda ok a i atak w liczbach wygląda mocno. Widać że Pochettino wie co robi i tworzy drużynę kompletną
» 9 sierpnia 2019, 09:13 #470
Kundziu: Sessegnon póki co nic nie pokazał w lidze i nie gra na środku pola. Lo Celso może odpali a może będzie drugim Fredem. Eriksen ma jeszcze 3 tygodnie na opuszczenie klubu.
» 9 sierpnia 2019, 10:01 #469
RedsFan: #EdWoodwardOut tyle w temacie transferów :)
» 9 sierpnia 2019, 08:35 #468
DevoMartinez: Wszystko wskazuje na to, ze Woodward to tylko narzedzie w rekach Glazerow wykonujace ich zalecenia, dba o ich finanse i zarobek, stad targowanie sie o pare mil, stad odmawianie menagerowi sprowadzenia paru nazwisk ktore byly drogie ale daly impakt jakosci od razu. Grunt, ze sponsorzy wala drzwiami i oknami i mozna klub drenowac z kasy.
» 9 sierpnia 2019, 09:50 #467
RodeDuivels: W ostatnich godzinach bardzo popularny hashtag... mam nadzieje ze w niedziele kibice dadza mu odczuc co o nim myslimy :)
» 9 sierpnia 2019, 09:51 #466
RodeDuivels: DevoMartinez - Narzedzie czy nie ale chlop nie ma pojecia o pilce noznej.. dziwi mnie tylko fakt ze sukces sportowy nie jest tu najwazniejszy. Sukces sportowy dalby im X razy wiecej kasiory bo jak go zabraknie to i sponsorow bedzie coraz mniej..
» 9 sierpnia 2019, 09:55 #465
DevoMartinez: Sukces sportowy jest niepewny, nawet jak wpompujesz miliony nie masz pewnosci ze da to sukces sportowy, zwlaszcza w tak mocnej lidze z menagerami jak Guardiola czy Klopp. Na pewno robia takie analizy szans. Lepiej wybrac wariant ekonomiczny. Tak by oscylowac w tym top 5, anby ta LM była ;)
» 9 sierpnia 2019, 09:58 #464
Kundziu: To będzie sezon oczyszczenia. Nawet jeśli skończymy sezon poza top6, to mam nadzieję że w końcu zaczęło się jakieś logiczne planowanie. Nasze transfery chociaż niewystarczające to jednak przemyślane. Teraz czekam na sprzedaż „balastu” w postaci zawodników którzy tylko budżet obciążają: Sanchez, Darmian, Rojo, Young... a po sezonie kolejnych których ten sezon zweryfikuje ostatecznie.
» 9 sierpnia 2019, 08:28 #463
RedsFan: Takie oczysczenie, że zamiast Sanchez, Darmian, Rojo to odeszli Herrera, lukaku, bez zastepstwa. Ole chociaż by sie dzwonił i troil to Ed Drewno nie pozwoli na odbudowe klubu.
» 9 sierpnia 2019, 08:54 #462
Joachimek: jak nie bedzię LM w kolejnym sezonie to myślisz że ilu graczy mogących polepszyć United przyjdzie by grać w eliminacjach LE??
» 9 sierpnia 2019, 09:22 #461
kocur224: Wreszcie koniec sagi transferowe, zaczynamy nowy sezon, każdy zawodnik z czystą kartą.
Zobaczymy czy Ole faktycznie ma jakąś ciekawą wizję na ten skład.
Moim zdaniem jesteśmy w stanie walczyć o EL, top 4 I może jakiś puchar angielski.
Ważne, żeby chłopaki wyrobili swój styl (wydaje mi się, że Ole dąży do stylu Bvb) I grali tak przez cały sezon.
Powodzenia United I jedziemy z wszystkimi!:)
» 9 sierpnia 2019, 07:55 #460
Dejfmi: spokojnie to jeszcze nie koniec, czekam na bajki od The Sun jak to ten nie przyszedł bo o 10 minut a Dybala chciał o 25 funtów więcej na tydzień a Edek się ugiął
» 9 sierpnia 2019, 08:11 #459
Bylak: Przewidywany skład na czelsi
Ddg
Young (c) Smalling Jones Rojo
Pogba Matic
Mata Liniesta Alexis
Rashford
» 9 sierpnia 2019, 06:49 #458
Wafelek100: I wynik 0:3 hahaha
» 9 sierpnia 2019, 07:07 #457
Krystiano98: Jeszcze nie widzę jęków, że Tottenham ma Sessegnona?
» 9 sierpnia 2019, 05:40 #456
IntruZ9: Przecież on cienki,nie rozumiem zachwytu nad gościem
» 9 sierpnia 2019, 07:24 #455
sisinho: Rok temu (podobno) odmówił United bo wolał Spurs więc się nie dziwie ze tam przeszedł. PL zweryfikowała jego umiejętności w tamtym sezonie, chociaż grał w spadkowiczu więc mógł nie pokazać wszystkiego.
» 9 sierpnia 2019, 11:44 #454
PogbaKingOfMANU: A jednak... cóż... Szanuję Lukaku i dziękuję mu za czas i pracę w United. Życzę najlepszego w Interze, choć może życzenia są zbędne, bo wiadomka że tam będzie strzelać, w końcu klasowy zawodnik, poza tym klub go chce i sam Rom chce tam grać. Zaś my jeszcze gorzko zapłaczemy z Rashfordami i Martialami na ataku. Oby nie, ale czarno to widzę.

Plus końca okienka jest taki, że Pogba raczej zostaje :) ufff, koniec stresu, przynajmniej do zimy, bo jeśli sprawdzą się prognozy "na papierze" to dłużej go nie zatrzymamy.
» 9 sierpnia 2019, 02:50 #453
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 01:46

Dobra, swoje już ponarzekałem, ale okienko się skończyło i pozostało mi wierzyć w tych co są z nami w klubie.

W tym sezonie mam tylko jedno życzenie - aby zawodnicy w końcu zaczęli grać z takim zaangażowaniem i wolą walki z jakiej ten klub zawsze słynął. Jeśli tak się stanie to sezon nie musi być wcale stracony, a może być nawet bardzo udany mimo naszych braków kadrowych.

Widać, że klub zmienia powoli taktykę transferową i chce sprowadzać wyłącznie zawodników, którzy chcą tu po prostu grać. (wszystkie trzy nabytki są mega podekscytowane grą u nas, Wan-Bissaka chyba nawet od dzieciństwa jest naszym kibicem, dodatkowo klub nie przedłużył kontraktu Herrery oraz transfer Dybali i Mandżu upadł głównie przez to, że nie zamierzaliśmy spełniać zachcianek finansowych całej trójki)

Ole początkowo wyglądał mi na bardzo zagubionego, tak jakby po fali porażek z końca sezonu nie wiedział co tutaj zrobić. Teraz widzę, że jednak ma pomysł. Chcę stawiać na zawodników młodych, głodnych gry, którzy chcą tu grać. Nie boi się przy tym trudnych decyzji (brak kontaktu dla Herrery, sprzedanie Lukaku i tym samym oparcie ataku na młodym Rashfordzie, wprowadzenie do kadry Gomesa, Greenwooda i Chonga)

Mam tylko nadzieję, że zawodnicy wezmą to sobie do serca i zaczną w końcu walczyć o przyszłość tego klubu.
» 9 sierpnia 2019, 01:39 #452
Wafelek100: Nic innego nam już nie pozostało jak wierzyć i trzymać kciuki za nasz zespół, 4 miejsce w zasięgu ręki ale każdy zawodnik musi dawać z siebie 110%
» 9 sierpnia 2019, 07:15 #451
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 07:28

Brak kontraktu dla Herrery to decyzja Ole? Weź się chłopie doinformuj bo piszesz farmazony! Akurat Ander był zawodnikiem na którego Norweg od początku mocno stawiał i chciał go mieć w drużynie na kolejny sezon. Bask dostał lepszą ofertę z PSG więc ja wybrał i tyle. Gdyby Edek zaoferował mu lepsze zarobki to może by został ale tak się nie stało.
» 9 sierpnia 2019, 07:26 #450
Runej1989: Solksjaer wie co robi, stara szkoła wróciła, jestem pewien że to właśnie United dużo namesza...
» 9 sierpnia 2019, 01:39 #449
grzeho16: Oficjalny Twitter pizza hut:
Hi
@ManUtd
does Ed still want this table booked under 'big name signing' or shall we cancel that one as well?
» 9 sierpnia 2019, 01:23 #448
RedDan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2019 01:22

Lukak taki byk, a okazał się miękką frytą. Co za czasy.
Będzie pasował w interku z icardim.
Dostanie bananen z trybun to znowu będzie płacz i transfer.
» 9 sierpnia 2019, 01:20 #447
Devil88: Widze ze polowa kibicow w nasza druzyne nie wierzy a na kanonierach to juz wogole pisza takie rzeczy jak bysmy mieli spasc z ligi. A ja mocno trzymam kciuki ze tymi mlokosami zlejemy nie jedna druzyne a tym bardziej KANONIEROW tak jak im kopara opadla po historycznym wyniku 8:2
» 9 sierpnia 2019, 01:00 #446
DjTED: Young jeszcze pamięta. Sam strzelił 2 cudowne bramki, a wojtus miał na 8 do pracy :D
» 9 sierpnia 2019, 01:04 #445
everise: A kto ma te bramki strzelać?
» 9 sierpnia 2019, 04:30 #444
Czarnobialy: A kto te bramki wtedy strzelał? A no tak, Young, Park, Welbeck
» 9 sierpnia 2019, 07:48 #443
sisinho: Young w formie, Rooney geniusz. No tak, kto by o tym pamiętał. Albo o tym że Arsenal wyszedł w połowie dzieciakami jak my obecnie.
» 9 sierpnia 2019, 11:46 #442
Paps: O top4 bedzie bardzo,bardzo ciezko.Fakt zostala wzmocniona obrona(bardzo drogo zreszta),ale to w zasadzie tyle.Do gry z przodu przyszedl tylko mlodzian z Championship,a odszedl Lukaku i Ander.Wiec chyba duze nadzieje poklada sie w Greenwoodzie,Gomesie...Pozostaje miec nadzieje,ze Ci chlopcy szybko zalapia o co chodzi,bo inaczej moze nastapic mocne zderzenie z rzeczywistoscia i walka z Evertonem o 7 miejsce :P
» 9 sierpnia 2019, 00:58 #441
eMGieKa: Pierwsze mecze po przyjściu Ole gra się kręciła,wyniki były a to praktycznie był nadal ten sam skład. Później czegoś zabrakło i tyle. Teraz był cały pre sezon pod okiem Ole,widzi jak piłkarze są przygotowani kondycyjnie itd. po co ten płacz? A już płacz za Lukaku,który marnował setkę za setka to już w ogóle dramat xd
» 9 sierpnia 2019, 05:50 #440
Kundziu: To zobaczysz teraz na własne oczy ile setek tacy Rashford i Martial potrafią zmarnować ;)
» 9 sierpnia 2019, 08:17 #439
bartosz2j: Panowie. Tym okienkiem diabły pokazały że koniec z dojeniem na kase przy transferach. Myśle że było to celowe ( zagrywki z dybalą i mandzukiczem i longstaffem o rezygnacji z transferu, twarde negocjacje z interem itd . Przy Magłajerze negocjowaliśmy do końca ale niestety byliśmy na musiku. Uważam że dobrze to rozegrano. Na przyszłość myśle ze inne kluby troche spuszczą z tonu przy wymaganiach finansowych. Piłkarze również ponieważ koniec z super tygodniówkami na wejściu. Zarobić można u nas dużo ale najpierw pokaż co potrafisz (rash dostał ładną podwyżke i de gea również)
» 9 sierpnia 2019, 00:50 #438
DjTED: Podobały mi się tez twarde negocjacje na temat Pogby i jakby nie powiedzieć Lukaku. Paweł to jest jednak gość. On chyba zostanie z nami na lata. Kiedys czytałem wywiad z jego znajomym to ten opowiadał , ze Paul płakał po tym jak nie wyszło mu za pierwszym razem w MU i wraca by coś udowodnić. Sadze , ze ten sezon bedzie przełomowy. Młody skład . Lepsze przygotowanie fizyczne. Kazdy bedzie musiał sie wykazac bo inaczej wyleci. Czuje , ze Sanchez odpali
» 9 sierpnia 2019, 01:02 #437
robertbham: I po tym okienku widać w którym kierunku idziemy. Mieliśmy szrot i miała być rewolucja a wydaliśmy raptem 70m w tym jeden transfer z championship. A co niektórzy piszą o udanym oknie transferowym i to po kompromitujacym poprzednim sezonie.
» 9 sierpnia 2019, 00:30 #436
Olo13: dla niektórych wychowankowie to jest wzmocnienie XD Greenwood chong gomes itd spoko ale to jest żadne wzmocnienie.
» 9 sierpnia 2019, 00:36 #435
BartoszP: Nie kumam, jak źle to proszę iść do niebieskich.
» 9 sierpnia 2019, 00:48 #434
DjTED: W swietnym kierunku. Poskładaliśmy obrone na kilka lat i bedziemy wprowadzac młodych (i baaardzo zdolnych) zawodnikow do pierwszego składu. Stara szkoła Fergiego. Kazdy trener by tak chciał budowac druzyne
» 9 sierpnia 2019, 00:56 #433
Seszele: Olo13, Ty błękitny dzieciaku. Wypad na swoje forum, bo na odległość śmierdzisz Etihad. A nie, czekaj...
Przepraszam :)
» 9 sierpnia 2019, 07:38 #432
Lokator23: Kiedys juz byl taki madrala ktory powiedzial do SAF ze mlodzikami to Ty nic nie wygrasz a wszyscy wiedza jak to sie skonczylo:)
» 9 sierpnia 2019, 09:22 #431
sisinho: Kiedyś to było kurna...... Teraz mogą wygrać w ilości followersów na instagramie chyba.
» 9 sierpnia 2019, 11:48 #430
braku: To będzie ciężki sezon, nie tego się spodziewałem po 8 sierpnia ale mówi się trudno i żyje dalej. Zostaliśmy z dobrym napastnikiem i kilkoma dzieciakami. Sprzedalismy lukaku i niesprowadzilismy nikogo. Trochę kiepsko. Płakać za nim nie będę bo jak widać trenerzy w dzisiejszej piłce odchodzą od takich przerosnietych napastników bo się nie sprawdzają w nowej erze. Oby ta zmiana wyszła nam na dobre
» 9 sierpnia 2019, 00:14 #429
BartoszP: Słuchaj ale nawet gdy united miało mega pake to przegrywali po 3:0 z chelsea.
Trochę smutno jak się patrzy wstecz, ale cała piłka zmieniła się w totalną komerchę.
I może kluczem jest to co robi Ole. Czyli stawianie na młodych. Śmiejecie się ze stwierdzenia DNA united. Ale ten klub był ze względu na to wyjątkowy. Grali walczaki, kibice i klub szanowali piłkarzy do końca w odróżnieniu do klubów pokroju real. Dajmy czas a może coś zatrybi :)
» 9 sierpnia 2019, 00:26 #428
Kilerek7: Właśnie trzeba uwierzyć w młodych, kto wie, może Greenwood czy Gomes będą wielcy. Rash, Martial i Lingard w końcu odpalą to samojest Pereira czy Fred. Liczę także na Tuanzebe, dosyć się tuali na wypożyczeniach, czekali na szanse. Bedą gryźli trawę, grali dla klubu i będą szanować trenera a tak przyszłyby Neymary, Dybały czy inni najemnicy i grali by dla hajsu. Jedyny Pogba wirus został, ale wygląda jakby się ogarnął.
» 9 sierpnia 2019, 00:38 #427
BartoszP: No dokładnie o to chodzi. Brakuje tylko prawego skrzydła a tak nie jest nawet źle. Uważam że w tym sezonie martial się ogarnie. Nie ma kaku, ibry więc może poszaleć. Podobnie rash. Zobaczymy po pierwszych kolejkach.
» 9 sierpnia 2019, 00:47 #426
BartoszP: Panie i Panowie. W ramach przygotowań do niedzielnego meczu zachęcam do obejrzenia: youtu.be/cWgxL0SxIpw
youtu.be /cWgxL0SxIpw
» 8 sierpnia 2019, 23:56 #425
Czarny82r: 300 tysięcy funtów tygodniowo? Kpina. Bardzo w to wątpię żeby walczył z Interem o jakiekolwiek trofea. Juventus zjada ich na śniadanie. Dla kasy odszedł i tyle, a tak niby kochał MU i jego marzeniem było grać dla nas. Najemnik...
» 8 sierpnia 2019, 23:43 #424
Olo13: Hehe trener go nie chciał i musiał odejść - najemnik. Weźcie się ogarnijcie to ze ktoś odchodzi nie znaczy ze jest szczurem albo najemnikiem..
» 9 sierpnia 2019, 00:23 #423
PiesekLeszek: lukiton0589

Gdzie się podziewasz? Obiecałeś wszystkim transfer Inakiego Williamsa i gdzie on jest?

Dlaczego nie dotrzymałes slowa?
» 8 sierpnia 2019, 23:31 #422
Strzelec: Moim zdaniem Ole da szanse Gomesowi, gdy będzie gotów zostanie naszą podstawową 10. Co do Jamesa to minie trochę czasu nim przystosuje się do gry na prawej stronie (o ile się przystosuje). Musi też przystosować się do gry w PL i w takim klubie jak Manchester United. Zauważyłem, że Rash z większym spokojem oddawał strzały na bramke rywala więc jest progres w stosunku do poprzedniego sezonu. Martial też wydaje się być lepiej przygotowany do tego sezonu. Greenwood to nasza przyszłość i jeśli będzie się rozwijał w tak szybkim tępie to niedługo będzie lepszy od obecnych napastników. Co do pomocy to jeśli Pogba będzie kontuzjowany to marnie będzie. Obrone wzmocniliśmy dwoma obrońcami. Wan-Bissaką, który jest bardzo utalentowany. Ciekawi mnie kto powiedział, że nie umie grać w ofensywie, w sparingach dobrze spisywał się w ataku. Brakuje PP. No i jest Harry. Top3 obrońców w PL. Obrona nie do przejścia. Wierzę w top4. Jestem kibicem i zawsze będe wierzył w ten klub.
» 8 sierpnia 2019, 23:16 #421
Wirus: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 22:48

Pokrótce moje przemyślenia.

Manchester City - mają mega pakę, a jeszcze się wzmocnili i wg mnie znowu wygrają Lige Angielską.

Liverpool - brak transferów, to wg mnie odbije im się czkawką i nie będą z taką energią walczyli o mistrza jak w tamtym sezonie, ale miejsce 2 powinni ugrać.

Tottenham - bardzo dobre transfery na papierze, a jak wyjdzie, to się okaże. Wg mnie główny faworyt na zajęcie 3 miejsca, a może i walka z Liverpoolem o 2. Zastanawia mnie tylko wypożyczenie Lo Celso, czy po tym Eriksen nie pójdzie do Realu, bo tak jeszcze w tym okienku może się wydarzyć.

Arsenal - tak samo jak Tottenham, bardzo dobre transfery na papierze. Jeśli Emery ich mądrze poukłada, to będą mega groźni. Wg mnie będą w TOP4.

Chelsea - zakaz transferowy i sprzedaż Hazarda może im bardzo dużo zaszkodzić. Będą mieli ciężko o zajęcie miejsca w TOP4.

Manchester United - mądre transfery obrońców (Wan-Bissaka i Maguire) co było ostatnio naszą bolączką. OGS będzie stawiał na młodzież, a co za tym idzie na fantazje i szybkość. Mi osobiście się to podoba, ale będzie mega ciężko o zajęcie miejsca w TOP4. Karygodnym błędem wg mnie jest brak kupna w tym okienku dwóch zawodników: Donny van de Beek i Hirving Lozano. ŚPO i PS czyli pozycje, gdzie mamy mega braki. Spokojnie byli do wyciągnięcia i z miejsca by zrobili różnicę. Jakbyśmy ich kupili, to wierzyłbym o walkę o 2 miejsce.

Everton i Wolverhampton - dokonali bardzo mądrych transferów i mogą ostro zamieszać.
» 8 sierpnia 2019, 22:47 #420
Lokator23: Everton juz od kilku sezonow wydaje duze pieniadze i nic z tego nie maja. Co roku maja ostro namieszac a kazdy wie jak jest. Wilki solidna druzyna ale to dalej Wilki najlepsza ekipa z tych srednich.
» 8 sierpnia 2019, 23:15 #419
AFC07: Everton tylko wydaje ale kupa z tego xd
» 8 sierpnia 2019, 23:54 #418
kielbasior: Z tym AFC bym nie przesadzał. Jasne, pomoc i atak wzmocnili solidnie, ale obrona to nadal banda parodystów z nowym włochaczem na czele.
» 9 sierpnia 2019, 00:15 #417
Krystiano98: Troche jak u nas z atakiem: też banda parodystow z Martialem na czele :D
» 9 sierpnia 2019, 06:18 #416
CeTe: Według mnie Chelsea przy odejściu Hazarda może zyskać. Wcześniej każdy piłkarz go szukał, a teraz cała grupa weźmie odpowiedzialność. Arsenal ciężko mi ocenić bo oprócz Pepe żaden ich transfer mi się nie podoba. Luiz według mnie już nie jest tak dobry jak kiedyś i zalicza ogromny regres co w sumie nawet kwota transferu przedstawia. Cała reszta rozegra swój pierwszy sezon w PL. Na naszym przykładzie najlepiej można zobaczyć jaka mina to może być. Di Maria, Falcao, Rojo, Miki, Darmian, Fred wszyscy zawodnicy zawodzili i nie potrafili pograć w PL. Tak naprawdę to sezon zweryfikuje transfery Arsenalu bo na dzień dzisiejszy to tylko nazwiska, a ich gra pokaże czy wyciągnęli coś więcej
» 9 sierpnia 2019, 07:42 #415
Borsky: Witam. Gdzie najlepiej oglądać Premier League? Jest jakaś opcja wykupu online? NC+ Go nie ma możliwości wykupienia samego dostępu online. Ktoś cos? Nie musi być po Polsku.
» 8 sierpnia 2019, 22:42 #414
joyrider: Jak to mówią, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)
» 8 sierpnia 2019, 22:54 #413
primasort: Cywilizowani ludzie wykupują abo i się cieszą oglądaniem piłki w TV
» 8 sierpnia 2019, 22:55 #412
PiesekLeszek: Borsky
Jeśli szukasz oszczędności możesz wykupić sobie iptv lub po prostu szukać jakiś streamów darmowych na rededicie. Ja osobiscie mam nc+ w tv.

Primasort
Co z tego, że oglądasz mecze jak i tak nic z nich nie rozumiesz.
» 8 sierpnia 2019, 23:16 #411
Strzelec: Tylko, że primasort nie jest cywilizowanym człowiekiem
» 8 sierpnia 2019, 23:23 #410
tomekwietniu: Na playerze możesz kupić pakiet canal + i tam jest PL, masz online za 45 zł
» 8 sierpnia 2019, 23:31 #409
rvn10: Parę faktów na dobranoc: Lukaku przeszedł do United z powodu Mourinho, zresztą ten drugi widział w nim drugiego Drogbę ale jak wiemy to nie ten poziom. Gdy Mou odszedł, to chłop żalił się wszystkim dookoła, że United źle zrobiło i jest mu smutno. Koniec końców dograł sezon by w sposób nie profesjonalny (ciekawy jest watek z Phelanem) wolał zastrajkować i jak najszybciej odejść z MU. Moim zdaniem to bardzo dobra decyzja i jak widać wszyscy są szczęśliwy. Sezon dla United zaczyna się za 3 dni i temat Lukaku uznaję za zamknięty...Dzięki Bogu.
» 8 sierpnia 2019, 22:35 #408
ruffnecky: oho, oprócz Kononowiczów mamy na DP jeszcze sędzinę Annę Marię Wesołowską ;)
» 8 sierpnia 2019, 23:46 #407
Michux3: Ja uważam że to będzie sezon prawdy dla wielu zawodników, Pierwszy presezon z Solskjaerem i
Dużo miejsca dla pokazania się od Gomesa, Masona, Chonga, Pereiry, Mct, Freda, Jessiego, Rasha, Jamesa czy Martiala. Niektórzy wskoczą na wyższy poziom a inni zostaną sprzedani. Solskjaer mówił że da wszystkim szansę się wykazać a przy takiej masie meczów każdy pogra i jeżeli po sezonie odejdą to nie będzie można powiedzieć że nie dostali szansy
» 8 sierpnia 2019, 22:25 #406
karolmanu3: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 22:18

zaczne od tego ze mnie wysmiejecie..

nie wiem dlaczego, ale co by sie nie dzialo, jestem pozytywnie nastawiony. jakby nie patrzec to okeinko najlepsze od lat. kazdy powinien to zaakceptowac. nie ma PS, nie ma ŚP. mamy to co mamy i koniec, nic z tym nie zrobimy, mozna jedynie jeczec jak polowa DP.

odkad pamietam za Fergusona nigdy nie bylo kreatywnego ŚPO (tak wiem, czasy sie zmienily) zawsze bylo kilku walczakow. nawet teraz. wierze (moze slepo) ze alexis i fred sie ogarna. wole wierzyc w cos niz na starcie wmawiac ze zajmiemy 6 miejsce.

dla mnie najwazniejsze jest to ze u Ole bedzie za....lanie. na mistrzostwo moze to za malo, ale od sezonu 12/13 tego brakuje.

a co do lukaku.. zal mi osob ktore twierdza ze "teraz jestesmy bez klasowego napastnika".. kur... jaby ten lukaku kiedys dal nam mistrzostwo. ja, jak mowimy o lukaku to mam jedynie przed oczami jego wtopy rodu benny hill:
youtube.com/watch?v=9NiumzzcmEI&t=84s
prawde mowiac on nigdy nic nam nie dal.
wierze ze nie zaplaczemy po nim, nawet chocby ten Maguire mia strzli 15 goli.

damy rade, nie po takich asach MU trwal i wygrywal! troche pozytywizmu koledzy! :) GGMU.

PS. ten buc nawt nie podziekowal kibicom MU ze tu gral i ze dziekuje za gre. co by nie bylo ale wypada. takze tego..
» 8 sierpnia 2019, 22:15 #405
sisinho: "odkad pamietam za Fergusona nigdy nie bylo kreatywnego ŚPO"

ALE - Mieliśmy świetne skrzydła. A teraz nie ma ani SPO ani skrzydeł :)
» 8 sierpnia 2019, 22:45 #404
karolmanu3: dlatego powiedzialem, ze, badz co badz, czasy sie zmienily. giggs nani valencia hargreaves ronaldo. nikt tego nie wroci, trzeba isc dalej i miec wiare.
» 8 sierpnia 2019, 22:48 #403
Kilerek7: Owszem oczekiwaliśmy wszyscy więcej transferów, ale wielu nas olało, nie wierzę, że nie składalismy ofert za różnych graczy, ale kluby zwyczajnie nas doją, co ostatnio podkreslił Evra. Dybala grałby na siłę, Eriksen też, SMS był w razie odejscia Pogby. Maguire i Bissaka też kosztowali sporo ale oni chcieli u nas grać i wywierali poniekąd presje na swoich ex klubach. Wielu grajków nas olało ile było sagi z takim De Ligtem, nawet Mandzukic zyczył sobie wygórowane wymagania. Jesli w tym oknie pokazaliśmy wszystkim najemnikom i zdziercom stop to jestem zadowolony, ze tak się skończyło, a jesli bylo innaczej i było to skąpstwo zarządu to masakra.
» 8 sierpnia 2019, 22:07 #402
Kundziu: Bardzo dojrzała wypowiedź.
» 9 sierpnia 2019, 08:22 #401
Gallacher: PES 19 - ta gra jest kompletną porażką jeśli chodzi o grywalność.Jak to możliwe że klub pokroju Norwich który ma 2,5 gwiazdki,robi ze mną co chce,przeciwny strzelają takie gole że aż się płakać chce, a o obronie MAN UTD to nawet nie będę pisał - porażka,Gracze z gorszym overallem robią moich co mają po 81 jak chcą.Panowie,ja rozumiem gdybym grał przeciwko CITY czy Chelsea,ale ja nie potrafię nawet grając w SKY BET zająć 10 miejsca.CO oni z tą grą zrobili ?!
» 8 sierpnia 2019, 22:03 #400
Strzelec: Może po prostu nie umiesz grać
» 8 sierpnia 2019, 22:07 #399
cinek26: Dostosuj level gry do własnych umiejętności powinno wystarczyć.
» 8 sierpnia 2019, 22:09 #398
tom93: A to dziwne, co piszesz. Bo przecież jeśli reguralnie ciśniesz w PESa to nie powinieneś mieć większych trudności. Nie grałem w najnowszego, ale poprzednie to była bułka z masłem. Co innego przesiaść się nagle na FIFE i odwrotnie.
» 8 sierpnia 2019, 22:16 #397
Gallacher: Gram na LEGEND,wcześniej grałem w poprzednie edycje na SUPER STAR (najwyższy możliwy poziom).Jak mogę nie umieć grać jeśli potrafię wygrywać,ale notuję już 18 porażkę i to 5 pod rząd a wcześniej potrafiłem wygrać 3 mecze pod rząd i strzelić 5 goli,a teraz mam problemy by strzelić gola gdzie taki Lukaku mimo swojej masywności zostaje skutecznie kryty i przegrywa walkę z gorszymi graczami.Potrafiłem wygrać ze Swansea które ma 3 gwiazdki by przegrać z zespołem co ma o pół gwiazdki mniej.To nie jest kwestia tego czy potrafię czy nie potrafię grać,tylko gra jest zerżnięta bo ja mam wrażenie że gram z graczami online którzy są starymi wyjadaczami tej gry.Mam 15 wygranych,7 remisów i 18 porażek a goli tyle straconych że lepiej nie pisać.Gracze moi dziwnie się zachowują w obronie jakby gubili krycie i przeciwnicy są w stanie mnie 2 podaniami rozmontować.Powtarzam jeszcze raz - ja gram z zespołami ze SKY BET które mają maksymalnie 3 gwiazdki a mam 15 pozycję i 81 goli straconych a wcześnie grałem w inne edycje i nie miałem problemu a tutaj przesiadam się na 19 na nowym laptopie i już dziwne gole dla przeciwników gdzie oni sami potrafią lepiej się okręcić w polu karnym niż ja MAartialem czy Rashfordem.Oni coś pochrzanili w tej grze.
» 8 sierpnia 2019, 22:39 #396
DjTED: PES 20 za pare dni wychodzi biedaku... nie musisz grac w starocie
» 8 sierpnia 2019, 23:11 #395
Krystiano98: Nie wyrzucili cię z zespołu po spadku do Championship?
» 9 sierpnia 2019, 06:22 #394
Strzelec: Młodzi są naszą jedyną nadzieją.
» 8 sierpnia 2019, 22:02 #393
ManCr7united: Ole ma taki pomysł na drużynę więc ja jestem ciekaw djabelkow Gomez grinwood Chong mam nadzieję że swoje szanse dostaną
Ja oczekuje walki zangarzowania i lojalności oraz tego kto by nie przyjechał na old traford ma błagać o najmniejszy wymiar kary
» 8 sierpnia 2019, 22:00 #392
Ciechanek: Boże Święty. "djabelkow". Weź proszę stąd idź :(
» 8 sierpnia 2019, 22:34 #391
wedel242: On udaje :D
» 9 sierpnia 2019, 02:31 #390
RedRevolta: "Patrząc na okno transferowe @ManUtd wygląda na to, że Harry Maguire ma nie tylko zabezpieczyć tyły, ale także strzelić ponad 15 goli" Andrzej Twarowski haha nas podsumował.
» 8 sierpnia 2019, 21:53 #389
vanantygaal: musimy się raczej nastawić na to, że będziemy obiektem drwin. Chyba, że młodzież zamknie wszystkim usta
» 8 sierpnia 2019, 21:58 #388
rvn10: Twarowski nie wierzy w naszą młodzież. Zresztą kto by go tam słuchał;)
» 8 sierpnia 2019, 21:58 #387
cinek26: Za Mourinho każdy drwił z autobusu. Stawało się to irytujące.
» 8 sierpnia 2019, 21:59 #386
Michux3: Mam nadzieję że będzie jak z Coutinho w lfc, odejdzie "Target man" I zespół zacznie lepiej funkcjonować jako drużyna
» 8 sierpnia 2019, 22:30 #385
kckMU: Możemy dac rozegrać sezon dla Rasha i Martiala ma 9 i dopiero potem oceniać słuszność sprzedania Kaku?

Bo na razie to są domysły.
» 8 sierpnia 2019, 21:49 #384
Klierek7: jesteś z podlaskiego masz teraz czas wyjdziesz na pole?
» 8 sierpnia 2019, 21:51 #383
pOLEw: Za mało naoglądałes się ich w akcji? Rashford był w ostatnich dwóch sezonach zawodnikiem który rozegrał łącznie najwiecej spotkań nie licząc bramkarzy.
» 8 sierpnia 2019, 21:52 #382
eragon30971: Wyjdziesz na pole to przecież mówią w Małopolsce
» 8 sierpnia 2019, 21:53 #381
cinek26: Oby z dobrze rokujacych chłopców stali się maszynami do goli.
Cierpliwie poczekam bo jestem fanem Martiala i mam nadzieję, że się nie zawiodę ( do tej pory było różnie).
Po pierwszym sezonie Martiala pomyślałem godny następca Van Persiego. Oby ten sezon to potwierdził.
» 8 sierpnia 2019, 21:54 #380
Klierek7: no ja z małopolski
» 8 sierpnia 2019, 21:55 #379
cinek26: Stawiam na Suwalszczyznę czyli Podlaskie.
» 8 sierpnia 2019, 21:56 #378
kckMU: Oglądam każdy mecz więc wiem o czym piszesz. Ale dajmy im sezon konkretnie na pozycji nr 9 i zobaczymy. Nie róbmy z domysłów faktów.
» 8 sierpnia 2019, 21:58 #377
Diabelred: Wiele osob placze, ze sprzedalismy Lukaku i nikogo nie sciagnelismy w jego miejsce, a dla mnie duzo wiekszym problemem jest to, ze nie sciagnelismy zmiennika dla Pogby. Teraz wystarczy, ze Francuz dozna jakiejs kontuzji i w jego miejsce wskoczy ktos z dwojki Fred/Perreira czyli grajki, ktore maja tyle wspolnego z kreatywna gra co Pogba z graniem w obronie. Trzeba teraz sie modlic, zeby Francuza omijaly kontuzje, chcialo mu sie grac i byl w chociaz dobrej formie, bo inaczej bedziemy w czterech literach. Bez napastnika, ktory i tak zyl tylko z podan moglibysmy sobie poradzic, ale bez kreatywnego pomocnika, przez dluzszy okres sobie juz nie poradzimy. Jeszcze gdybysmy mieli chociaz dobre skrzydla to bylo pol biedy, a jak to wyglada w rzeczywistosci wiadomo PS - brak, LS - chimeryczny Martial, niewypal Sanchez, kot w worku James

Co do okienka bylo mowa rewolucji kadrowej, a jak sie okazalo ta rewolucja bylo tylko to, ze w koncu sciagnelismy dobrego SO, ktory z miejsca powinien znacznie poprawic nam obrone. Zaczynam sie zastanawiac czy aby Ed nie traktuje Ole tylko jako opcji tymczasowej do czasu przyjscia za rok/2/3 lata Pochettino. Przeciez kazdy wie, ze od lat nie mamy PS, do tego odeszlo w tym roku 2 SP(w tym jeden z podstawy), takze chociaz jeden nowy SP byl musem no i odszedl napastnik profilem rozniacym sie od innych w klubie, ktorego tez nalezaloby kims zastapic chocby Mandzukiciem. W poprzednim okienku tez zbytnio nie poszalelismy takze watpie by problemem byla tu kasa, tym bardziej, ze przeciez sporo zarobilismy na transferze Lukaku.

Nie dziwi mnie panujacy w komentarzach pesymizm, bo o ile sprawa nowego PS byla juz dla mnie jasna w chwili gdy Mata przedluzyl kontrakt, tak bylem pewien, ze jednak kupimy jakiegos SP i sciagniemy Mandzukicia w miejsce Lukaku. Patrzac na to okienko, gdzie na jednych pozycjach sie wzmocnilismy, a na innych oslabilismy trudno przypuczac abysmy mieli powalczyc o cos wiecej niz 4 miejsce, a i o nie bedzie mega ciezko patrzac chocby na to jak wzmocnil sie Arsenal. Szkoda nie sciagnelismy jeszcze takiego Ziyecha, Mandzukicia i chociaz tego Matuidiego, bo z nimi mozna byloby bardziej optymistycznie patrzec na sezon, a tak jest jak jest...
» 8 sierpnia 2019, 21:45 #376
Nowekonto124: Wychodzi na to, że Martial I Rashford będą w rytmie meczowym cały sezon i mam nadzieję, że to ich ostateczna szansa na sprawdzenie się. Jestem wielkim fanem Martiala, ale ostatnio nawet ja zaczynam być sceptyczny. Do tego jakieś nieprzewidywalne czynniki typu Sanchez, Greenwood, Chong. Nasz atak to będzie albo 3/10 albo wypali i 8/10, ale chyba blizej tej trójki :///
» 8 sierpnia 2019, 21:43 #375
rizx: Ma ktoś pełną listę nazwisk, które były z nami łączone? Pamiętam, że był tutaj taki artykuł (chyba w połowie okienka)
» 8 sierpnia 2019, 21:43 #374
cinek26: Na początku okienka byliśmy łączeni z 60 nazwiskami potencjalnych wzmocnień.
Ciekawe do ilu dobilismy obecnie..
» 8 sierpnia 2019, 21:42 #373
cinek26: Jakie są wasze typy kogo jeszcze kupimy?
Fernandes, Savic, Eriksen, Longstaf, Dybala?
A może jednak Sneijder ...
» 8 sierpnia 2019, 21:40 #372
Kilerek7: Musimy uwierzyć w młodych, nie mamy wyjścia.
» 8 sierpnia 2019, 21:38 #371
JustDoIt: Trochę szkoda tego okienka, bo była szansa za wzmocnienie każdej pozycji, która tego wymagala, brakowało teraz tak na prawdę dwóch transferów, sp i ps. Ale ważne że obrona wygląda super, teraz tylko czekać na początek sezonu
» 8 sierpnia 2019, 21:35 #370
pOLEw: Czy nie wydaje wam się ze klub po raz kolejny postąpił niekonsekwentnie ? Z tego co pamietam to kilka tygodni temu wyznaczyliśmy termin w którym mamy zamiar sprzedac Lukaku żeby mieć czas na znalezienie kogoś w jego miejsce. Nikt się wówczas nie wychylił, pojawiła się tylko oferta od Juve która pokrzyżował Dybala. Skoro jednak termin minął to należało się na ten inter wypiąć bo w tym momencie zostaliśmy bez napastnika lub jak kto woli z napastnikiem bez głowy.
» 8 sierpnia 2019, 21:33 #369
Luk: wiem że niektórym ciężko jest to zrozumieć ale nie zawsze w gazetach piszą prawdę, a ja nie widziałem wywiadu z kimś z klubu kto tak mówił.
» 8 sierpnia 2019, 21:44 #368
Reico100: Zgadzam się. Nasz zarząd w porównaniu do innych drużyn wygląda jak dziecko we mgle. Mam wrażenie, że inne kluby traktują nas w aspekcie transferów jak frajerów, od których można wyciągać hajs, albo kupować za półdarmo...
» 8 sierpnia 2019, 21:46 #367
siara93: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 21:30

Szkoda, ze w taki nieprofesjonalny sposob sie pozegnal, stracil w moich oczach, a cenilem go jako pilkarza, ale i czlowieka z profesjonalnym podejsciem do swoich obowiazkow. Nie ma watpliwosci ze Inter zyskal świetnego gracza, a nasz klub per saldo niesamowicie oslabil sile ofensywna: James in Lukaku Out, nobody in Herrera Out, niestety rywale tacy jak spurs czy ars dokonali wzmocnien w kazdej formacji niemal, roznica sie poglebia, 5 miejsce bedzie sukcesem i nalezy Ole i reszte sztabu za takie osiagniecie pochwalic. Z tego co bylo naszym silnikiem, motorem napedowym czyli niesamowite "zimowe" trio Pogba Matic Herrera nie zostalo nic...Matić jest wrakiem pilkarza, Herrera robic bedzie kariere w PSG, zostal Pogba sklocony z kibicami, marzacy o grze w konkurencyjnym, znienawidzonym przez nas klubie Realu M.
» 8 sierpnia 2019, 21:29 #366
pOLEw: Piłkarze nie chcą tu grać. Nie interesuje ich projekt Ole i Phelan któremu się wydaje ze jest Fergusonem. Każdy kto tylko dostaje ofertę i pozwolenie klubu ucieka stad bez zastanowienia.
» 8 sierpnia 2019, 21:35 #365
rvn10: To że Arsenal i Totki dokonały wzmocnień, nie znaczy że będą wyżej od nas w tabeli. Transfery muszą jeszcze "wypalić"
» 8 sierpnia 2019, 21:45 #364
pOLEw: Co by nie było napewno wypalą prędzej niż nasz nowy napastnik , nasz nowy pomocnik i nasz nowy prawy skrzydłowy.
» 8 sierpnia 2019, 21:50 #363
rvn10: Jasne...
» 8 sierpnia 2019, 21:56 #362
Lokator23: Polew a skad Ty wiesz ze oni wypala lepiej od naszych pilkarzy?? Bredzisz tak samo jak Twoj guru na konferencjach prasowych( Mourinho). Nie widze zeby inni uciekali tylko Lukaku ktory jest za slaby na United. Wielki napastnik w 2 lata 30 bramek w lidze gdyby ten super snajper stzelil polowe tego co mu Pogba zagrywal to Pogba skonczylby sezon z 30 asystami. Probojesz na sile zrobic z Lukaku jakiegos super snajpera Twoim jedynym argumentem jest to ze Lukaku biegal bo nic innego nie potrafi. Wykonczenie ma takie ze przypomina mi sie piosenka " Ty jedna na milion" , przeciez on pilki nie potrafi przyjac bo odbija sie jak od pnia. To ze Ty nie wierzysz w OGS bo wykrecil lepsze liczby niz Twoj Mourinho. Gadasz ze przez Ole nie ma ligi mistrzow a prawda jest taka ze to Mou juz w listopadzie przekreslil jakiekolwiek szanse na LM a Ole dal nam tylko nadzieje ze mozemy skonczyc w top 4.
» 8 sierpnia 2019, 23:24 #361
pOLEw: Myśl dzbanie, wypadną lepiej bo my na te pozycje nikogo nie kupiliśmy. Chyba prędzej wypali ich transfer niż nasz co nie ?

Uciekł Herrera, uciekł Lukaku, De Gea i Pogba wciąż myślą o ucieczce. Pogba z 30 asystami? ;) Nie pisz takich komentarzy po nocach bo po 23;00 masz już problemy z trzeźwa ocena sytuacji. Jedli natomiast chodzi o Lukaku to był naszym najlepszym napastnikiem. Tobie to powinna się chyba częściej przypominać piosenka „nie pij Piotrek”
» 9 sierpnia 2019, 06:21 #360
Lokator23: Rozumiem ze wywnioskowales ze David chce uciekac po tym jak podpisal nowy kontrakt
» 9 sierpnia 2019, 09:06 #359
pOLEw: zatrzymała go tu tylko i wyłącznie kasa
» 9 sierpnia 2019, 09:44 #358
Lokator23: Najpierw mowisz ze chce odejsc , chwile pozniej ze zatrzymala go kasa. Czlowieku ogarnij sie troche bo sam zaprzeczasz sobie gdyby chcial odejsc to by odszedl. David spokojnie znalazl by klub ktory zaplacilby mu takie same pienidze.
» 9 sierpnia 2019, 09:55 #357
mikon70: Myślałem ze to głupie plotki z tym luizem w arsenalu. Po kilku ciekawych transferach co im strzeliło do łbów żeby brać tego sabotażystę?
» 8 sierpnia 2019, 21:28 #356
RedRevolta: Wreszcie te zakichane okienko zamknięte! z jednej strony bardzo dobrze, że zamyka się wcześniej i to przed startem PL, przynajmniej można skupić się już tylko i wyłącznie na samych meczach a nie tak jak kiedyś, w tle jeszcze ploteczeki krążyły, jutro stratrujemy! WRACA NAJLEPSZA LIGA ŚWIATA! :D
» 8 sierpnia 2019, 21:27 #355
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 21:26

Arsenal świetne transfery, generalnie na papierze oni mają bardzo ciekawy skład, lepszy niż Tottenham, czy my to na pewno.
Chelsea będzie miała ten sam problem co my rok i dwa lata temu, fajna ofensywa, ale nie będzie miał kto im transportować piłek od tyłu, bo obronę już mieli komiczną, a teraz to wygląda co najmniej żałośnie.
Mecze, które wznieśliśmy się na wyjątkowy poziom w zeszłym sezonie również były dziwnym zbiegiem okoliczności powiązane z wybitnymi meczami zawodników środka pola: mecz z PSG i jedyny dobry występ Freda, kapitalny Scott
Co do nas to środek pomocy wygląda lekko lepiej niż ten w Evertonie po odejściu GANY, ale nie jest to raczej zbyt zadowalające. Niestety, środek pomocy jest najważniejszą formacją każdego zespołu, bo łączy zarówno obronę jak i atak i to właśnie w głównej mierze od ich formy zależy czasami niemal cały sezon - niesamowity Kante w Leicester, potem w Chelsea i teraz dwa kosmiczne sezony Fernandinho w City, wcześniej jeszcze sezon życia Carricka z mistrzostwem na koncie.
» 8 sierpnia 2019, 21:23 #354
JudoHonor: Co wy macie z ta obrona? Od paru lat jest problem z pomocą, który pomocnik w ostatnich latach dobrze regularnie grał? Pogba, Herrera czy Matic mieli swoje momenty, ale tylko momenty. Reszta pomocy w stylu mata czy fellaini nie dawali odpowiedniej jakości. To samo na skrzydłach, prawego skrzydła to już od paru sezonów nie ma w ogóle, na lewym gra Rashford/Martial wcześniej Depay i żaden z nich nie ma/ nie miał topowej jakości
» 8 sierpnia 2019, 21:17 #353
Cisco: Oficjalnie: David Luiz zawodnikiem Arsenalu.
Niezła beka, ciekawe czy zyska sportowo...
» 8 sierpnia 2019, 21:16 #352
cinek26: Kibice Interu zgotowali niezłe powitanie dla Lukaku. Będzie miał tam status największej gwiazdy w klubie. U nas był raczej wyszydzany.
» 8 sierpnia 2019, 21:08 #351
Dejfmi: a kto u nas nie jest wyszydzany :) ?
» 8 sierpnia 2019, 21:19 #350
cinek26: Dejfmi
Masz rację dla przykładu De Gea był noszony na rękach a po jednym slabszym sezonie stał się ręcznikiem.
To wyszydzanie jest popularne nie tylko wśród polskich kibiców. Przeglądając komentarze na profilu MU Facebook dochodzę do wniosku, że nieważne od koloru skóry czy narodowości kibice krytykują i tracą cierpliwość.
Za nami 6 lat posuchy. Przyzwyczailiśmy się do sukcesów i ciężko się pogodzić z wyższością innych klubów.
» 8 sierpnia 2019, 21:27 #349
pOLEw: Oni wiedza kogo kupili, my nie wiemy jak ważnego zawodnika (zwłaszcza w tym okresie) sprzedaliśmy. Wystarczy mi dzisiejszy komentarz jednego z tutejszych dzbanów ze Martial i Rashford sa dużo lepsi od Lukaku.
» 8 sierpnia 2019, 21:29 #348
marekw: No i bardzo dobrze. Powodzenia , ale płakać nie będziemy
» 8 sierpnia 2019, 21:05 #347
Kruszon: To już zweryfikuje liga. Mam nadzieję, że masz rację, ale nasza ofensywa nie wygląda idealnie. Odejście belga powoduje przymus grania trzema młodymi chłopakami - a nie wiadomo, czy zdołają udźwignąć ciężar odpowiedzialności. Trzeba wierzyć.
» 8 sierpnia 2019, 22:51 #346
CeTe: Jak dla mnie United wzmacniając tak poważnie obronę i tracąc w ataku będziemy lepszą drużyną niż w zeszłym roku. My nie potrafiliśmy wyprowadzić piłki z obrony. Tam nie było żadnej kontroli tylko jeden wielki chaos. Myślę że stać nas na 4 miejsce chociaż nie będzie łatwo.

Liverpoolem i City nie ma co się interesować bo według mnie żadna drużyna do ich poziomu nie dorasta na dzień dzisiejszy chyba że u nich coś się stanie i sami sobie zaszkodza.

Totki jak dla mnie mogą być piekielnie mocne bo w zeszłym sezonie nie grali zle jedynie brakowało świeżego powiewu. Nowego zawodnika, który coś tam zmieni w środku. Jak dla mnie to jest drużyna pewna miejsca w top4.

Musimy stoczyć walkę z Arsenalem i Chelsea. Ciężko mi wybrać 4 drużynę, która znajdzie się w lidze mistrzów. Z jednej strony Chelsea gdzie brak Hazarda paradoksalnie może sprawić że będą lepsi. Kiedyś zawsze szukanie Belga teraz branie odpowiedzialności na większą grupę ludzi. Arsenal kupił Pepe czego im strasznie zazdroszczę ale inne ich wzmocnienia to wielka niewiadoma. United kupili zawodników sprawdzonych z podwórka, a Arsenal po części znaki zapytania. Trochę tak jak my w pewnym momencie Di Maria, Falcao, Rojo, Darmian, Miki i każdy wie jak to się skończyło.

City, Liverpool, Totki 3 pewniaki do zajęcia podium według mnie. Oby to totki wygrały bo nie chce widzieć 3xCity na podium i chce nadal cisnąć beke z gabloty Live na własnym podwórku.

Niedziela tuż tuż typuje 3:0 dla nas. Mam wrażenie że objedziemy to Chelsea na inaugurację. Nie przebija się przez naszą ścianę
» 8 sierpnia 2019, 20:59 #345
DjTED: Bedzie ten typer ?
» 8 sierpnia 2019, 20:56 #344
matheo: Nie planujemy powrotu typera.
» 8 sierpnia 2019, 21:17 #343
Luk: Nie rozumiem skąd ten hejt na Rasha i Martiala, obaj mają ogromny potencjał według mnie najlepszy w lidze a wy płaczecie za Lukaku który nie oszukujmy się, nie grał lepiej id nich.
» 8 sierpnia 2019, 20:50 #342
Olo13: Statystyki mówią co innego.
» 8 sierpnia 2019, 20:51 #341
SickRabbit: Statystyki mówią, że Mustafi lepszy od Van Dijka i Maguire...
» 8 sierpnia 2019, 20:52 #340
Sideswipe: jakie statystyki? A potencjał to oni sobie mogą mieć większy niż Messi i Kriszczianu razem wzięci.
» 8 sierpnia 2019, 20:57 #339
mikon70: Skąd ten hejt? Stad ze Rashford po tylu meczach w seniorskiej drużynie nadal jest nieregularny a Martial od 2016 roku po tym jak obraził się za zabrana 9 żyje w swoim świecie co widać po jego lenistwie na boisku. Lukaku w pierwszym sezonie strzelił najwiecej bramek w zespole a w drugim zrównał się poziomem beznadziei z resztą. To i tak wystarczyło żeby go wyzywać i wyrzucać z klubu i teraz jego hejterzy mogą nareszcie spać spokojnie ze nasz jedynym napastnik będący typowa 9 odszedł.
» 8 sierpnia 2019, 21:31 #338
RememberMe: Na początku okienka transferowego wydawało się, że nie możliwe jest, by nie trafił podczas niego do nas w końcu prawy skrzydłowy. Warto jednak wierzyć, cuda sie zdarzają.

edek wyjdź albo cie wywieziemy w śmieciarce
» 8 sierpnia 2019, 20:50 #337
cinek26: Ciężko wytypować wynik niedzielnego meczu.
Stawiam na nasze zwycięstwo oczywiście!

Pomimo beznadziejnego ostatniego sezonu głód zobaczenia MU w akcji jest coraz większy.
» 8 sierpnia 2019, 20:44 #336
Gallacher: Panowie,3 pozycję w lidze na przyszły sezon biorę w ciemno bez wybrzydzania.
» 8 sierpnia 2019, 20:43 #335
tom93: optymista widzę :D Ja marzę o 4 a przewiduję 6.
» 8 sierpnia 2019, 22:20 #334
GGMUN6: Skład na Chelsea widze tak jak pewnie większość z Was:

Ddg
AWB Maguire Lindelof Shaw
McTominay Pogba
James Mata Rashford
Martial

A znając życie będzie to wyglądać tak:

Ddg
AWB Maguire Lindelof Shaw
Pogba Matic
Lingard Mata Rashfors
Martial

Jedziemy z Chelsea w niedziele, już się doczekać niemoge :)
» 8 sierpnia 2019, 20:31 #333
sisinho: Srodek bedzie Matic,McTominay i Pogba. Mata pewnie z Prawej strony.
» 8 sierpnia 2019, 20:36 #332
SickRabbit: A ja do pracy na 19tą...
» 8 sierpnia 2019, 20:37 #331
cinek26: Wedlug mnie Matic będzie tylko zmiennikiem McTominaya w tym sezonie.
Matic na słabszych rywali wystarczy, ale Scot na dzień dzisiejszy jest lepszą opcją.
Patrząc na jego determinację i dotychczasowy rozwój dobrze rokuje.
» 8 sierpnia 2019, 20:39 #330
GGMUN6: @sisnho
Ale z Pogba jako ofensywny pomocnik czy 3jka pomocników?
» 8 sierpnia 2019, 20:39 #329
cinek26: Moim zadaniem w zeszłym sezonie problem leżał głównie w obronie. Smalling i Jones przy lekkiej presji wybijają piłkę na oślep. Young z racji niskiego wzrostu i złego ustawiania się pozwalał na wiele w naszym polu karnym, szczególnie przy wysokich piłkach wstrzeliwanych w nasze pole karne.
Teraz wzmocniliśmy obronę znacząco. Klub wierzy w rozwój Tuanzebe, McTominaya, Pereiry, Gomesa czy Greenwooda. Czy ta wiara będzie miała odzwierciedlenie w sozeonie ligowym? Czas pokaże.
Wolę takiego Gomesa czy Greenwooda niż Dybale z głową w chmurach.
» 8 sierpnia 2019, 20:28 #328
Wafelek100: Panowie jaki wynik stawiacie na inaugurację?
Ja stawiam 2:0. Bramki Rashford i Maguaier xD
» 8 sierpnia 2019, 20:25 #327
DjTED: 2:1 Lingard, Martial (asysta Bissaka) i bramka dla Chelsea po bledzie Harrego
» 8 sierpnia 2019, 20:30 #326
cinek26: Jeśli ktoś mówił, że nie mamy wysokiego napastnika przy dośrodkowaniach to jednak mamy Maguaire zastapi godnie Lukaku.
» 8 sierpnia 2019, 20:30 #325
sisinho: 1:3

Pogba - 2 Pulisic i Kovacic.
» 8 sierpnia 2019, 20:37 #324
GGMUN6: 1 - 0
Bramka Martiala asysta Mata
» 8 sierpnia 2019, 20:54 #323
Strzelec: 2:0 dla United
Rashford i James z golem
Wan Bissaka i Shaw z asystą
» 8 sierpnia 2019, 20:59 #322
eragon30971: 4:0 dla United
Hattrick Lingarda i piękny gol z przewrotki Davida. Przy każdym golu asystuje Young, który wszedł z ławki w końcówce.
» 8 sierpnia 2019, 21:16 #321
nikhatlak: Ziomeczki jaki jest kod ligi devillage na foli bo jakoś znaleźć nie mogę
» 8 sierpnia 2019, 20:22 #320
MiSt: Ile tu płaczu i narzekania. Wiadomo, że mamy braki, ale mówienie, że będziemy walczyli o utrzymanie jest idiotyczne.
Okienko dla nas było słodko-gorzkie. Z jednej strony mamy w końcu skompletowaną obronę na lata. Z drugiej jednak znacząco osłabiliśmy się w innych formacjach. Jestem jednak zdania, że zespół musimy budować od obrony i według mnie było to dobre okienko, a przynajmniej widać w tym jakiś plan. Stawiamy na młodych i ambitnych piłkarzy, którzy przede wszystkim chcą tu grać. W końcu nie kupujemy gwiazd tylko po to, żeby ładnie wyglądały w reklamach.
Mam nadzieję, że Ole dostanie spory kredyt zaufania od zarządu. Na pewno ma jakiś plan na odbudowę United. Zobaczymy co z tego wyniknie.

W tym sezonie chcę widzieć przede wszystkim poprawę w naszej grze. Mamy całkiem młody i ambitny skład. Sporo młodzieży także może pokazać coś pozytywnego. Realnym celem jest miejsce w top4 + wygranie jakiegoś pucharu(najlepiej LE w Gdańsku).

Apeluję o spokój. Nie możemy oceniać sezonu przed jego rozpoczęciem.

PS. Dawać mi już to Chelsea!
» 8 sierpnia 2019, 20:18 #319
Kamil01GGMU: Tak wgl to listy kupiły w końcu kogoś za Maguier'a? Bo mówiło się o Dunku i Tarkowskim ale chyba na plotkach się skończyło.
» 8 sierpnia 2019, 20:13 #318
Dejfmi: Piedziądze powędrowały do kieszeni azjatyckich właścicieli :D
» 8 sierpnia 2019, 21:02 #317
DraKeR: Smutne jest to, że zostaliśmy bez prawdziwego egzekutora, wiem że Lukaku w United nie spełniał pokładanych w nim nadziei. Tylko zostaliśmy z Martialem, Rashfordem czy Sanchezem, plus młodzież, ale nie oszukujmy się Rashford to nie egzekutor marnuje jeszcze więcej okazji od Lukaku, Martial jest jest daleki od formy jak do nas przychodził i pytanie czy jest w stanie do niej powrócić, Sanchez jest cieniem człowieka, Greenwood chyba nikt nie sądzi, że 17 latek będzie ciągnął naszą grę w ataku to nie Rooney (chociaż fajnie jak bym się mylił). Oddanie Lukaku i nie sprowadzenie nikogo to wielki błąd.
» 8 sierpnia 2019, 20:12 #316
rvn10: Spokojnie, sezon zweryfikuje naszych napadziorów.
» 8 sierpnia 2019, 21:50 #315
BrutalAnal: Super, kolejny sezon Matą i Lingardem na prawej
» 8 sierpnia 2019, 20:10 #314
cinek26: Pytanie: Czy Tottenham kupił jakiegoś pomocnika? Byli łączeni z wieloma, tak jak my zresztą.
» 8 sierpnia 2019, 20:08 #313
DaroMistrz5: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 20:10

Le Cleso z opcją wykupu wypożyczył na rok
» 8 sierpnia 2019, 20:09 #312
Ucinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 20:11

Wypożyczyli Le Celso.
» 8 sierpnia 2019, 20:10 #311
Olo13: I sessegnon ale to raczej obrońca /skrzydłowy a i kupili Ndombele
» 8 sierpnia 2019, 20:10 #310
cinek26: Dziwne, że nikt nie wpłacił klauzuli za Tobiego przy dzisiejszych cenach 25mln to promocja, pomimo wieku ww.
» 8 sierpnia 2019, 20:22 #309
DaroMistrz5: Klauzula obowiązywała do końca lipca a nie wiadomo też czy sam Belg miał ochotę odejść. Ogólnie ciekawe transfery zrobiły Koguty. Jak by sciagneli jeszcze prawego obrońcę na poziomie i wartościowego zamiennika dla Keena taką typową "9" to mogli by namieszać City i LFC. Czekam na niedzielę i zobaczymy co nasi pokażą w szlagierze na otwarcie sezonu
» 8 sierpnia 2019, 20:28 #308
cinek26: Nie jest powiedziwne czy Liverpool lub City utrzymają swoją formę. Być może będzie powtórka z życiowego sezonu Leicester, lub Wolves mogą zaskoczyć.
» 8 sierpnia 2019, 20:33 #307
kckMU: Panooooooooowie i drogie Panie! Już po okienku i tyle. Mamy 2 mega zawodników i super ciekawostkę w postaci Daniela.

Odstawić klawiatury i zmienić tryb narzekania na tryb kibica. Niedziela za moment. I to słoneczna na Old Trafford - idealna inauguracja!
» 8 sierpnia 2019, 20:05 #306
FcManU: fajnie jakby Zaha przyszedł :D
» 8 sierpnia 2019, 19:54 #305
DjTED: A ten 16 latek juz do nas przyszedł ?
» 8 sierpnia 2019, 19:54 #304
GGMUN6: Przyszedl Hannibal
» 8 sierpnia 2019, 20:12 #303
Derp: zatrzymanie w klubie pogby i ddg to także swego rodzaju wzmocnienie składu - więc mówienie, że mieliśmy tragiczne okienko transferowe jest troszeczkę nie na miejscu. sam ubolewam, że nie udało się sprowadzić bruno bo na ten transfer liczyłem najbardziej (uważam, że ma mega talent).
» 8 sierpnia 2019, 19:54 #302
Czarnobialy: Wszyscy tutaj chcą wielkich, głośnych transferów, ale chyba zapominacie, że mało kto chce tutaj przyjść :D brak LM, dołek. Po co mają tu przychodzić Dybale czy inne głośne nazwiska, żeby ciągnąć hajs chyba
» 8 sierpnia 2019, 19:51 #301
Ziyo23: Super, jednego drewniaka mniej
» 8 sierpnia 2019, 19:50 #300
RysiozWilkowa: Strach się bać nowego sezonu.
Jak się tak spojrzy na choćby pomoc to litości.
- mało kiedy mi się che Pogba
- sorry ale waleczność to jedyne co mam McTominay
- chyba jestem pomyłką w PL Fred
- człapiący Matic
- mam tu dożywocie Lingard

Żenada i zgroza.
» 8 sierpnia 2019, 19:49 #299
DraKeR: Nie róbmy dramatu, ale faktycznie piłkarz pokroju Eriksena by się przydał.
» 8 sierpnia 2019, 19:54 #298
DraKeR: Widocznie OGS stwierdził, że da radę z obecną pomocą, ale mi się wydaję że zawalił po raz kolejny tutaj Woodward i to jego trzeba by było się pozbyć, żeby klub zaczął lepiej funkcjonować.
» 8 sierpnia 2019, 19:57 #297
Ucinho: Ciekawi mnie wasza opinia o Angel Gomes. Bo to zawodnik który powinien dostać szanse, bardzo dobry technicznie, młodziak, wychowanek przede wszystkim dobry. Jak patrzyłem na Manchester United grali formacją 4-2-3-1 i tak myślę że taką będziemy grali. Nie mamy prawego skrzydła a James tam naprawdę gra słabo i wiem że Gomes on jest bardziej pomocnikiem ofensywnym ale nie mamy innej możliwości to grania. Mata nie, James nie, Lingard może tam grać ale wszyscy wiemy że nie chcemy żeby grał, Pereira może on, ale bym chciał Gomesa.
» 8 sierpnia 2019, 19:37 #296
helupa: Gomes i Greenwood nadają się do pierwszego składu.
» 8 sierpnia 2019, 19:48 #295
sirtomas: Oby czas pokaże...
» 8 sierpnia 2019, 19:50 #294
zbyszek7: Jeszcze jak Pogba wymusi transfer to dopiero bedzie fajnie ;)
» 8 sierpnia 2019, 19:27 #293
emti357: NIe no bez kitu Pogba zostaje
» 8 sierpnia 2019, 19:40 #292
sirtomas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 19:26

Co jak co ,ale Dzik nigdy nie był obibokiem ,trochę mnie to niepokoi jak sobie poradzimy bez żadnego rosłego napastnika liczyłem chociaż na Mandżukic...
» 8 sierpnia 2019, 19:25 #291
awe: Jak juz napisalem, nie mielismy obrony przez to cierpiala cala ofensywa United bo wszyscy musieli bornic, tak teraz prawdopodonie mamy obrone to traci nam sie sila ofensywna...
Moze teraz bedziemy w top najmniej straconych jak i najmniej strzelonych bramek w lidze, taka troche odwrotnosc zeszlego sezonu ;)
» 8 sierpnia 2019, 19:24 #290
tom93: A i jeszcze jedno... Zarzad musi być ślepy, skoro nie widzi faktu, ze Pogba chce odejsc, bo chce tytułów i grania z najlepszymi. Straciliśmy 2 pomocników, nie dokupując nikogo. Jak oni chcą go zatrzymać, skoro nikogo nie dokupili. Założe się, że gdyby Pogba widział, ze teraz bach.. nagle Eriksen/ Savić whatever to dostrzegłby, że skończyły się zarty i zaczynamy liczyc się w walce o trofea, a tak? Z jednej młodziutki Scot, z drugiej jakiś Fred, aa no i jeszcze wygiełdany Matic, który już wrzuca wsteczny bo mu się nie chce. Takimi idiotycznymi decyzjami sami kopią sobie grób. Co z tego ze go teraz zatrzymają, jak za rok pierwszy stąd da nogę. A Raiola już od grudnia bedzie psuł atmosferę, żeby go wytransferować w zimowym okienku. Ja nie wiem, Ci ludzie zarabiają tyle kasy, a nie wiem za co. Brak podstawowego myślenia.
» 8 sierpnia 2019, 19:22 #289
grzeho16: Ciężko się nie zgodzić. Dlatego nie będę miał mu za złe jak odejdzie.
» 8 sierpnia 2019, 19:24 #288
Kiharitony: Według informacji pochodzących ze źródeł Sky Sports, pomimo zamkniętego okienka transferowego włodarze Manchesteru United nadal pracują nad transferem Bruno Fernandesa ze Sportingu Lizbona.
» 8 sierpnia 2019, 19:20 #287
Kilerek7: I tak popracują do zimy:-)
» 8 sierpnia 2019, 19:21 #286
Arko332: Prosze wez nie rob nadziej ludzia.
» 8 sierpnia 2019, 19:22 #285
Kiharitony: Ze Snejderem pracowali kilka lat.
» 8 sierpnia 2019, 19:22 #284
emti357: taa jak juz sie okienko zamklo xD teraz to obie moga robic.
» 8 sierpnia 2019, 19:42 #283
Dexxter: Się podniecacie, że Tottenham zrobił super transfery, a my słabo... A przyjdzie mecz a i tak ich pokonamy :)
» 8 sierpnia 2019, 19:16 #282
Sideswipe: słabo idzie ocieplanie wizerunku, tylko jeden lajk :D
» 8 sierpnia 2019, 20:59 #281
tom93: Hmm, nie żeby coś, ale opieranie ataku na młodziutkich 21 latku (któremu zaczeła bić sodówa i przestał się starać) i Francuzie z wiecznym grymasem na twarzy, będącym totalnie bez formy, w tak wielkim klubie jak United, to delikatnie mówiąc dość lekkomyślne podejście. Ktoś tu mocno buja w obłokach. Rashfordowi potrzebny jest taki ktoś jak Ibra, przy którym by się poduczył jeszcze chociaz z te 2 czy 3 sezony. Ten dzieciak nie udźwignie presji i co wiecej, uwierzy zbytnio w swoją nietykalność, co może się złe dla niego skończyć. Pragnę nadmienić, że dzieciak bardzo kuma się z Lingardem. Już się zapatruje na niego i ma to przełożenie na wyniki. Już widzieliśmy jak grał ostatnie miesiace na ataku, gdy wiedział ze Kaku mu nie zagraża. W styczniu nikogo nie kupimy, bo wtedy nikt nie sprzedaje. Fajnie, że wracamy do starych schematów, ale na tego Pana to jeszcze za wcześnie. Tym bardziej że Ole nie pozwoli go tknąć, a i konkurencja na ławie w postaci Greenwoodów gomesów nie robi zapewne na nim wrazenia.
» 8 sierpnia 2019, 19:12 #280
DjTED: To jest chore ze bedziemy opierac gre na kims kto na powaznie gra w piłke od 2 lat i nie przekroczył 10 bramek w lidze w sezonie
» 8 sierpnia 2019, 19:15 #279
rvn10: DjTED - A jak przekroczy 10 bramek w lidze to co? Będziesz zadowolony?
» 8 sierpnia 2019, 19:20 #278
tom93: takie pomysły to se można wdrażać w ekstraklasie, a nie United. To już z góry jest skazane na niepowodzenie. Nie udzwignie presji. Zbyt młody i mu siądzie psycha. A mało tego zacznie się opitalać, bo wie że jest maskotką nie do ruszenia.
» 8 sierpnia 2019, 19:25 #277