Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Crystal Palace i Manchester United porozumiały się w sprawie transferu Aarona Wana-Bissaki

» 26 czerwca 2019, 14:53 - Autor: Rio5fan - źródło: BBC Sport
Jak informuje BBC, Crystal Palace i Manchester United osiągnęły porozumienie w sprawie warunków transferu Aarona Wana-Bissaki. Młodzieżowy reprezentant Anglii będzie kosztował Czerwone Diabły 50 milionów funtów.
Crystal Palace i Manchester United porozumiały się w sprawie transferu Aarona Wana-Bissaki
» Aaron Wan-Bissaka najprawdopodobniej zostanie drugim letnim wzmocnieniem Manchesteru United
Klub z Old Trafford złożył dwie wcześniejsze oferty za 21-latka, jednak włodarze Orłów nie byli zadowoleni ze sposobu rozłożenia płatności. Ostateczne ustalenia zakładają, iż stołeczny klub otrzyma 45 milionów funtów, a kolejnych 5 milionów będzie zawartych w postaci bonusów.

Wan-Bissaka podpisze z United wieloletni kontrakt, w ramach którego będzie zarabiał 80 tysięcy funtów tygodniowo. Dotychczasowa tygodniówka Anglika wynosiła 10 tysięcy funtów.

Zawodnik w ciągu najbliższych 24 godzin stawi się w ośrodku treningowym Manchesteru United, by przejść wymagane badania medyczne.

Aaron Wan-Bissaka zostanie czwartym najdroższym zawodnikiem w historii United. Pod względem sumy odstępnego wyprzedzają go tylko Paul Pogba (89 milionów funtów), Romelu Lukaku (76 milionów funtów) oraz Ángel Di María (59,7 miliona funtów).

Kością niezgody w negocjacjach pomiędzy klubami była klauzula zawarta przez Manchester United w kontrakcie Wilfrieda Zahy. Klub z Old Trafford sprzedał Iworyjczyka do Palace za 6 milionów funtów w lutym 2015 roku. United wynegocjowali zachowanie 25% zysku z kolejnego transferu z udziałem Zahy.

« Poprzedni news
Ben Yedder następcą Lukaku w Manchesterze United?
Następny news »
Manchester United i Manchester City nie będą licytować się o Maguire’a

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (505)


primasort: Eriksen szuka domu w Madrycie
» 29 czerwca 2019, 13:06 #505
Strzelec: Jest oficjalka!
» 29 czerwca 2019, 13:05 #504
Michux3: Jest oficjalka
» 29 czerwca 2019, 13:04 #503
Mariusz199012: Ciesze sie ze Budujemy kadre na Lata ! O to właśnie chodzi . bo mam dosc wiecznych transferów co sezon ...
» 29 czerwca 2019, 12:35 #502
pawelisto2: Takie pytanie kompletnie offtopowe.
Ja w mediach społecznościowych nie siedzę za bardzo, więc może wypowiedzą się bardziej obeznani.
Co to za nowa moda, że żony piłkarzy zostają przy swoim nazwisku/zmienią nazwisko, ale na instagramie/twitterze dalej używają swoich podstawowych danych?
Jest to coś w rodzaju zabezpieczenia, żeby nie stracić swojej popularności w razie rozwodu i zawczasu rozsławić swoją osobę, swoje nazwisko?

Chyba temperatura za mocno mnie przygrzała skoro interesuje mnie taki banał, ale zobaczyłem to u naszego rodaka Zielińskiego i jego małżonki, Bastian ma podobnie, a i kilka innych już mi się wcześniej rzuciło w oczy
» 29 czerwca 2019, 11:37 #501
is200second: Większość tych żon to zapewne osoby publiczne. Modelki, aktorki, blogerki itp.
» 29 czerwca 2019, 12:00 #500
Hammurabi: Nie wiem czy jesteś podróżnikiem w czasie, ale jesli przybyłeś sprzed 100-200 lat, to zasmucę cię. Wiele na świecie się znieniło przez ostatnie dziesiątki lat. Ludzie klasy zwanej wczesniej robotniczą, maja obecnie obsesje na punkcie tzw. sławy, prestiżu. Ludzie poszukują atencji na wszelkie sposoby, zmiana nazwiska w tym przypadku działałoby na szkode takiej osoby. Wyobraz sobie że wpisujesz w googlach imie Agnieszki Radwańskiej i nie możesz jej nagle znalezc - jej instagrama, profilu na fb. Co sie wtedy dzieje? Aga traci mir w oczach swoich fanow. Juz tak o niej wiele nie mowia. I wtedy cierpi ego poszkodowanej. Dzis rodzina nie ma zmaczenia. Nastaly czasy karierowiczów i singlowania. Dlatego przyzwyczajaj sie. Stare tradycje odchodzą do lamusa
» 29 czerwca 2019, 12:21 #499
kckMU: Przesadzasz w druga stronę. Taka Radwańska czy Ana Ivanovic, wyrobily sobie ogromną marke przez sukcesy sportowe i oprócz wartości mają jeszcze umowy warte miliony opierajace się na ich nazwisku. Nie wiem gdzie tu atencja występuje?
» 29 czerwca 2019, 12:31 #498
Hammurabi: Moze podalem zbyt skrajny przyklad. Osoba inteligentna zrozumie co mam na mysli xd
» 29 czerwca 2019, 12:33 #497
Sideswipe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.06.2019 12:38

na pewno zrozumie, chyba że się nie posługuje "xd" i polskimi znakami, jak to inteligentny człowiek.
» 29 czerwca 2019, 12:37 #496
Hammurabi: @up
Nie bede odpowiadal na takie jak powyższy, godny pozalowania komentarz. Jak chcesz lamentowac nad poprawna polszczyzna, to zmień forum. Matheo na pewno ci to wyjasni. Piszę z telefonu i literowki oraz wszelkie inne niedociagniecia z mojej strony to juz nie twoj zafajdany interes :)
Jesli masz jeszcze jakies płytkie uwagi, to zapraszam na PW. Wszystko tam ci wyczerpująco wyjaśnię, dzięki czemu nie będziesz nas tutaj męczył podobnego typu niezyczliwymi uwagami.
» 29 czerwca 2019, 12:56 #495
sisinho: No niestety takie czasy, z ciekawości wszedłem na instagram tej owej Zielinskiej, i przeczytałem taki opis na insta:

"Fajnie mieć swoje 27 urodziny już jako mężatka 😘 polecam wam ten stan lub tą instytucje- jak kto woli 😉😚 dziękuje za życzonka i kochajcie się"

Nie wiem czy to ten ślub taki na pokaz był czy jak, czy może jej urodziny w wieku 26 lat dalej będąc niezamężną były smutne?
» 29 czerwca 2019, 13:01 #494
DevoMartinez: Zycie na pokaz.
» 29 czerwca 2019, 13:07 #493
Czerwony123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.06.2019 11:40

Ciekawy zapis ma fernandes w kontrakcie ze sportingiem, mianowicie, ze gdy sporting odrzuci oferte wyzsza od 35mln funa to konto fernandesa wzbogaca sie o 5mln euro! Sporting nie jest w takiej dobrej pozycji negociacyjnej.
» 29 czerwca 2019, 11:36 #492
sisinho: Zacząłbym bacznie oglądać i czytać stronę Gianluci Di Marzio. Facet raczej nie myli się w swoich newsach, co ciekawe ostatnio któryś z felietonistów PS powiedział jak on działa i skąd ma takie info dobre.

Ledwie dziś poszło info o wymianie Juve z Romą - Spinazzola za Pellegriniego i juz w tym momencie Spnazzola przechodzi testy medyczne w Rzymie.
» 29 czerwca 2019, 10:40 #491
Sancho: Oficjalki nie będzie bo wyciekła fotka Obi Wana w koszulce i tyle osób potwierdziło transfer że klub się już nie poczuwa żeby potwierdzić
» 29 czerwca 2019, 10:05 #490
RedRevolta: yhm ok, to od dzisiaj oficjalkami transferów do klubu będą fotki które będzie robić najbliższa rodzina i upubliczniać, ciekawe.
» 29 czerwca 2019, 10:33 #489
helupa: mimo wszysto bardzo dziwna sytuacja z tym opóźnianiem oficjalki...
» 29 czerwca 2019, 11:23 #488
Michux3: Prezentacja bd w przyszłym tygodniu z Fernandesem
» 29 czerwca 2019, 11:27 #487
Dexxter: Właśnie w taki sposób stajemy się takim drugim Milanem.
Kupujemy bardzo drogo średnich graczy i dajemy im duże wynagrodzenie a jakości brak...
Tak jak było, Depayem, Di Maria, Sanchezem, Lukaku, a nawet z Pogba
Zaraz, to wszytko tak się zapetli, że będziemy mnóstwo wydawać a wpływów żadnych, bo brak LM, odwroca się sponsorzy i skończymy właśnie jak Milan... Środek tabeli na lata.
» 29 czerwca 2019, 09:55 #486
Strzelec: Widziałeś Wan-Bissake jak grał?
» 29 czerwca 2019, 09:57 #485
Dexxter: Widziałem. Grał tak za 24 mln funtów.
50 mln, to może być wart TAA z Liverpoolu.
» 29 czerwca 2019, 10:10 #484
kckMU: Porównanie do Milanu od czapy. W latach beki z nich, oni ściągali emerytów.

Depay przed przyjściem - jeden z najbardziej obiecujących talentów. Reszta to klasa światowa. Gdzie tu średniaka widziałeś?

Narzekaj z głową jeden z drugim.
» 29 czerwca 2019, 10:14 #483
Strzelec: Ja widziałem kilka jego meczy CP i grał bardzo dobrze w defensywie, w ofensywie musi się poprawić, ale jest młody więc są duże szanse na poprawe w tym aspekcie gry. Był jednym z najlepszych prawych Obrońców sezonu obok TAA.
» 29 czerwca 2019, 10:32 #482
helupa: @Dexxter
ty się chyba zatrzymałeś w 2013 roku, teraz za piłkarzy płaci się więcej pieniędzy, dochodzi do tego wszystkiego narodowość Wana-Bissaki, naprawdę nie jest to jakieś trudne do zrozumienia.
» 29 czerwca 2019, 11:13 #481
izbinho: Może testy poszły coś nie tak i dlatego nie ma oficjalnej informacji o transferze
» 29 czerwca 2019, 08:52 #480
Krystiano98: Widzieliscie mine tych trzech gości za Wan Bissaką przy podpisywaniu kontraktu? Mają minę, jakby chcieli powiedzieć: w co myśmy się wpakowali, przecież on nawet rywalizacji z Darmianem nie wygra
XD
» 29 czerwca 2019, 03:25 #479
Loktor33: Witamy w piekle. Bardzo dobry transfer czuje po kosciach ze to bedzie jeden z lepszych na swojej pozycji. W defensywie jest przekozak a gry w ataku sie jeszcze nauczy
» 29 czerwca 2019, 02:33 #478
WloskiDynamit: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.06.2019 01:22

Widzieliście zdjęcie na którym Wan-Bissaka pozuje w koszulce United? Gość ma minę jakby chciał powiedzieć:
- W co ja się najlepszego wpakowałem??
I trudno mu się dziwić. Wygrać rywalizację o pierwszy skład z takim gościem jak Matteo Darmian jest niezwykle trudno.
» 29 czerwca 2019, 01:20 #477
Killgor: Ludzie z DP potrafia po zdjeciu poznac ludzkie odczucia,to co im siedzi w glowie a nawet w sercu.Ja bym wykorzystal to na Twoim miejscu w celach zarobkowych.Pomysl o tym!
» 29 czerwca 2019, 01:48 #476
Loktor33: Szkoda mi takich ludzi jak Ty. 3ksperci od taktyki ,transferow ,zarzadzania klubem juz na tej stronie sa ale teraz jeszcze jest gosc ktory ze zdjecia uklada caly profil psychologiczny zawodnika. Masakra
» 29 czerwca 2019, 02:25 #475
rizx: Wyciągasz takie wnioski na podstawie losowego zdjęcia zrobionego najprawdpodobniej z ukrycia, podczas trwania sesji zdjęciowej. Równie dobrze to może być wycięta klatka z filmu. Oczywiście Ty w każdej sekundzie swojego życia masz szeroki uśmiech na twarzy :)
» 29 czerwca 2019, 02:29 #474
Krystiano98: Przecież on to ironicznie napisał xd
» 29 czerwca 2019, 07:40 #473
DevoMartinez: Raczej idiotycznie...
» 29 czerwca 2019, 08:31 #472
Killgor: tak 80% uzytkownikow to takie wlasnie smieszki..
» 29 czerwca 2019, 08:50 #471
RememberMe: bezbek
» 29 czerwca 2019, 12:07 #470
Krystiano98: Nie, to jest dobra odpowiedź na płacz ludzi tutaj :D
» 29 czerwca 2019, 13:49 #469
Widziwoj: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.06.2019 01:07

Mam podobne poglądy co@ Mattias w tej sprawie
» 29 czerwca 2019, 01:04 #468
Strzelec: To ja wezme na siebie wine za spadek Cardiff w sezonie 2013/2014. Koniec dyskusji.
» 29 czerwca 2019, 01:08 #467
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.06.2019 00:57

Nie jestem wielkim fanem tego transferu. Może i gość wyróżniał się w Crystal Palace ale gra dla Manchesteru United to zupełnie inna para kaloszy. W topowych klubach boczni obrony mają nieco inne zadania niż ci występujący w średniakach. Nie wystarczy tylko szybko biegać i dobrze bronić. Trzeba mieć zmysł do gry kombinacyjnej, technikę, precyzyjne dośrodkowanie. Najlepsi gracze na tej pozycji tacy jak Robertson czy Arnold potrafią zaliczyć ponad 10 asyst w sezonie. Jeśli chcemy stać się czołowym europejskim klubem dominującym wszelkich rywali to potrzebujemy utalentowanych piłkarzy nastawionych na ofensywę a nie przeszkadzanie. Utrudnianie gry przeciwniki to domena ekip zacofanych i słabszych piłkarsko. To co teraz powiem może wyda się szokujące ale jak mam wybierać to już wolę oglądać w akcji Younga co w obronie odwala numery ale potrafi grać do przodu niż ograniczonego z piłką przy nodze drewniaka.
» 29 czerwca 2019, 00:54 #466
DaroMistrz5: A nie sądzisz że może poczynania ofensywne ATA czy Robertsona a AWB różnią się bo trochę w innych zespołach grali? Nie wiem czy bodaj 3 asysty naszego nowego nabytku w CP przy coś około 10 na głowę bocznych obrońców Liverpoolu wyglądają aż tą słabo
» 29 czerwca 2019, 01:01 #465
Klierek7: Gość ma super statustyki a ty nie jestes fanem ?!? Za dużo w fife grasz
» 29 czerwca 2019, 01:19 #464
Mattias: Niby jakieś tam asysty w CPL zaliczył ale czasem i ślepej kurze trafi się ziarno. Widziałem natomiast jego statystyki zagrań typu key pass czy % udanych dribblingów i te wyglądają bardzo marnie na tle choćby takiego Younga co tylko potwierdza że gra w ofensywie nie jest jego mocną stroną.
» 29 czerwca 2019, 01:26 #463
Bylak: Young super ofensywny, mistrz wrzutek. 1 na 100 wpadnie na głowę naszego, reszta w kosmos.
» 29 czerwca 2019, 07:24 #462
sisinho: @bylak

To czym się Bissaka rózni od Darmiana, który też swietnie broni?
» 29 czerwca 2019, 10:28 #461
CeTe: Young potrafi grać do przodu? Mam dość tych jego "ofensywnych" poczynań. Jego pomysły na rozegranie piłki czy te wrzutki w pole karne to kryminał. Gość jest po 30 gra już tyle lat na bocznych strefach boiskach, a jego spis zagrań można policzyć na palcach jednej ręki. Nasza prawa strona była tak tragiczna że jak wszedł Dalot i raz energicznie poleciał na boku i wrzucił piłkę gdzie nic z tego nie było to każdy na tym forum mówił o nowym Nevillu. Z AWB będzie bardzo dużo pożytku!
» 29 czerwca 2019, 11:00 #460
Kamil01GGMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 23:17

Lada moment ma być oficjalka, negocjacje się przeciągały przez to że Crystal Palace wynegocjowało 10% zysku jakby MU sprzedało AWB
» 28 czerwca 2019, 23:16 #459
Widziwoj: Ale jesteśmy mocarni! Na ten moment dwa transfery- jeden ze Swansea, drugi z Crystal Palace. Championship nadchodzimy!
» 28 czerwca 2019, 23:04 #458
primasort: Nie ważne skąd przyszli ważne,że posiadają odpowiednie DNA.
» 28 czerwca 2019, 23:08 #457
Widziwoj: Tak jak Solskjaer? Z DNA Manchesteru United w żenujący sposób spuścił Cardiff City z Premier League? Jedyny pożytek z tych zawodników, to fakt, że są jeszcze młodzi i można będzie ich w przyszłości jeszcze sprzedać. Takiego Sancheza to już nikt nie kupi. A United powinien ze swoją marką rozkupywac Wolverhampton, West Ham czy Everton a nie drużyny będące bądź broniące się przed spadkiem do Championship
» 28 czerwca 2019, 23:17 #456
mycka86: Uwaga! Nie karmić trolla.
» 28 czerwca 2019, 23:28 #455
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 23:38

Mycka86 w tym przypadku 2 trolli hehe
» 28 czerwca 2019, 23:37 #454
Strzelec: Gdybyśmy wykupili Everton, West Ham czy Wolves to byś pisał, że transfery na miare Huddersfield. OGS może i spuścił Cardiff, ale ludzie uczą się na błędach. A ty primasort się nie wymądrzaj tylko dawaj jakieś info od twojego informatora w sprawie transferów.
» 28 czerwca 2019, 23:47 #453
Widziwoj: A gdzie tu widzicie trolling? Solskjaer/ Warnock porównajcie sobie choćby Cardiff obu tych trenerów. Cardiff Solskjaera- czerwona latarnia zamykająca tabelę ( takie Huddersfield z tego sezonu ), Cardiff Warnocka- do końca bijące się o utrzymanie. Dla co niektórych tutaj to, że ktoś ma coś wspólnego z Manchesterem United to już jest powód, że jest bożyszczem. I to widać także co do oceny naszych nowych piłkarzy.
» 28 czerwca 2019, 23:53 #452
DaroMistrz5: Jak mnie rozbrajaja te komentarze o tym spuszczeniu Cardiff z ligi. Spadł z drastycznie słabym zespołem który wówczas grał pierwszy raz w historii w PL. Faktycznie dramat. Tak to ludzie podkreślają jak by spadł z jakimś Co najmniej z solidną ligową drużyną. Tak jak by nie wiem patrząc na ten sezon spadł z ligi z Evertonem, Watfordem czy West Hamem. Znacie takie powiedzenie że " z pustego to i Salomon nie naleje"?
» 28 czerwca 2019, 23:57 #451
Widziwoj: @Strzelec Jakbyś nie zauważył Wolverhampton, Everton, West Ham czy Leicester to są obecnie drużyny na poziomie Manchesteru United. Jeśli mamy wedrzeć się do Top4 to trzeba zebrać z tych drużyn najlepszych graczy. Ale Marka United niestety chyba już tak podpadła, że możemy już tylko przebierać swobodnie w drużynach pokroju Palace. Smutne
» 28 czerwca 2019, 23:59 #450
primasort: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.06.2019 00:07

Lampard jako trener wyjaśnił Mou w dwumeczu i z Derby prawie do PL awansował.Można?Można.Więc jednak idzie coś ugrać średniakiem.
» 29 czerwca 2019, 00:04 #449
DaroMistrz5: Widziwoj i nie naginaj faktów. Fakt tamto Cardiff Ole było ostatnie w tabeli jak i obecnie Hudersfield. Ale 16 punktów zdobytych i 20 punktów straty do bezpiecznego miejsca Terierow A 30 punktów zdobytych i 6 straty do bezpiecznego to chyba jest różnica? Żenujące to jest interpretowanie faktów tak by pasowały do teorii
» 29 czerwca 2019, 00:11 #448
Strzelec: Lampard wygrał z MU, bo nasze gwiadeczki grały na zwolnienie. Mówisz, że prawie awansował do PL z Derby. Tyle, że prawie robi dużą różnicę. Nie rozumiem, dlaczego oceniasz Ole teraz. Ocenisz go w gdy przyjdzie na to czas.
» 29 czerwca 2019, 00:18 #447
Widziwoj: @DaroMistrz5 Wbij sobie do głowy razem z innymi piewcami kultu Solskjaera to co teraz napiszę. W sezonie 2013/2014 Solskjaer zastąpił na stanowisku Malky'ego Mackay'a. Gdy Mackay odchodził że stanowiska ( nie za wyniki a za spór z właścicielem! Istotne ) zostawił Cardiff na 16 miejscu w tabeli! Szesnaste! W styczniu przyszedł Solskjaer i zrujnował tą drużynę tak, że została czerwoną latarnią ligi i skończyła na 20 miejscu. Tak więc nie pisz mi tu o Salomonach, bo to Solskjaer tylko i wyłącznie odpowiada za spadek Cardiff. Ludzie doinformujcie się trochę, bo ta propaganda jest niezjadliwa
» 29 czerwca 2019, 00:18 #446
Strzelec: @Widziwoj nie tylko Solskjaer, winni temu byli też piłkarze, którzy w tedy grali dla Cardiff. Odpowiedzialność za porażki ponosi cała drużyna. Poza tym OGS nauczył się chyba czegoś w Cardiff.
» 29 czerwca 2019, 00:26 #445
DaroMistrz5: I jeszcze jedno Cardiff Warnocka to 34 punkty i bilans bramkowy 34-69
Cardiff Ole 30 punktów i bilans bramkowy 32-72. Faktycznie strasznie doświadczony manager zbliżający się do końca kariery miał bilans lepszy o 4 punkty i bramkowy +5 w stosunku do nie opieżonego małolata na początku kariery trenerskiej to faktycznie zmiażdżone. No i do tego dolicze że jednak obydwaj Panowie nie zaczynali tych sezonów jako trenerzy Cardiff
» 29 czerwca 2019, 00:28 #444
DaroMistrz5: No i fajnie i co to jest ten decydujący argument. Masz jakiś problem do Ole twoja sprawa. Ale jak Cię czytam to poprostu widać że wiedzę o footbolu masz. Dlatego teraz odpowiedź mi na pytanie jak bardzo powszechną rzeczą jest to że beniaminkowie wchodzący do najwyższej ligi idąc na fali punktuja po awansie jednak im sezon dłuższy tym bardziej wychodzą braki i zespół w konsekwencji i tak spada bądź utrzymuje się fartem by spaść w następnym?
» 29 czerwca 2019, 00:33 #443
Widziwoj: @DaroMistrz5 Czy ja piszę po chińsku? Większość z tych 30 pkt, o których tak szumnie piszesz zdobył Cardiff jeszcze za Mackay'a. Jeszcze raz ci powtórzę- Malky Mackay. @Strzelec Następny, który nie rozumie co się pisze. Winni są piłkarze? Za Mackay'a jakoś jeszcze dawali radę, za Solskjaera nie. To kto jest winny?
» 29 czerwca 2019, 00:35 #442
Strzelec: @Widziwoj poprzedni sezon Real miał słaby. Za taki słaby sezon odpowiada cała drużyna (piłkarze i trener). W tym sezonie Huddersfield spadło z ligi. Za to też odpowiada cała drużyna. Ty obwiniasz Solskjaera o spadek Cardiff. Ole był wtedy częścią drużyny. Więc to nie tylko jego wina.
» 29 czerwca 2019, 00:47 #441
DaroMistrz5: I jeszcze jedno. Podkreślasz że za Mckaya więcej punktów zdobywali i to na te 30 w głównej mierze się złożyło. Koniec sezonu był dramatyczny ale mimo to co powiesz na te liczby. W PL za Jose 17 spotkań i 26 punktów czyli gdzieś koło 1,5 punktu na mecz, za Ole 21 spotkań i 36 punktów czyli około 1,8. I nie pisz że z leszczami grali bo prawie tych samych rywali mieli tak że bardzo porownywalnie z meczami
» 29 czerwca 2019, 00:54 #440
primasort: Trzeba być kompletnym ignorantem żeby podważać tak mocne argumenty Widziwoja.
» 29 czerwca 2019, 01:11 #439
Loktor33: Jak mozna kogos oceniac za to co zrobil kilka lat temu. Napewno OGS wyciagnal.wnioski zreszta byl kiedys wywiad z nim.w ktorym.duzo mowil o pracy w Cardif czego sie nauczyc i w ogole. OGS ma wiecej DNA klubowego niz wszyscy Wy razem wzieci napinacze internetowi.
» 29 czerwca 2019, 02:29 #438
sisinho: @darmomistrz5

no tak 1,52 to dla Ciebie "prawie 1.5" przy czym 1,71 to dla Ciebie "prawie 1,8". Z tego co wiem to wyniki są zaniżane w dół więc raczej 1,5 i 1,7.

Po drugie, było widać ten pomysł na drużynę w najwazniejszych monentach (czyli koniec sezonu), gdzie dostaliśmy bęcki od spadkowiczów.
» 29 czerwca 2019, 10:35 #437
primasort: Była już ta oficjalka?
» 28 czerwca 2019, 23:00 #436
GGMUN6: Nie, nie było :)
» 28 czerwca 2019, 23:34 #435
JestemNumerem9: Widzieliście relacje na insta lukaku?
Zdj w koszulce niebiesko czarnej czyli w barwach Interu.
Niby nic, ale przed transferem do nas też w czerwonej smigal
» 28 czerwca 2019, 22:32 #434
RedRevolta: Szkoda go, nabije spokojnie tych 30+ goli w sezonie w interze dlatego tak mocno walczą o niego, dla mnie ten chłopak już jest jedną nogą tam, Ole nie będzie go trzymał na siłe w przeciwieństwie do Pogby, w końcu się dogadają z Włochami, jestem tylko ciekaw kogo w jego miejsce znajdą.
» 28 czerwca 2019, 22:40 #433
kamilpe: 30 min temu dodał relacje w białej koszulce czyli jednak Real Madryt..
» 28 czerwca 2019, 22:41 #432
mycka86: Od początku plotek dawałem 0.01% szans na ten transfer i ani przez chwilę nie zmieniłem zdania. Będę bardziej niż zdumiony jeśli odejdzie i to do Interu.
» 28 czerwca 2019, 23:30 #431
kamilpe: Gościu ogarnij bo na razie to Ty gadasz głupoty, jeśli po noszonej przez piłkarza koszulce umiesz przewidzieć przyszły transfer to zazdroszczę
» 29 czerwca 2019, 00:15 #430
DjTED: dej linka bo nie widze
» 29 czerwca 2019, 00:45 #429
sisinho: Mi go nie szkoda, odejdzie do klubu gdzie trener ma wizję i będzie na niego stawiał nie patrząc czy ma DNA klubu czy go nie ma. U nas woli się stawiać na rodowite beztalencia.
» 29 czerwca 2019, 10:37 #428
mycka86: Jaką Conte ma wizje ? :) On gra bardziej defensywnie od Mourinho.

Lukaku w poprzednim sezonie zagrał 45 meczów, 2 sezony temu 51, z czego większość w pierwszym składzie. Jak nie stawiamy na niego, to nie wiem na kogo stawiamy.
» 29 czerwca 2019, 10:57 #427
sisinho: @Mycka86

Ale teraz dostał info ze będzie drugim wyborem a Rash nr 1. Ja mu się nie dziwie ze chce odejść, skoro ktoś słabszy ma go zastąpić.
» 30 czerwca 2019, 12:08 #426
dziobko: Jest opcja że nasi wybitni marketingowcy chcą dać oficjalke 29 z okazji tego że nasz nowy przyjaciel weźmie numer 29. #GlazersOUT
» 28 czerwca 2019, 22:12 #425
karol100: No Ci powiem, ze ma to sens i pewnie tak rzeczywiscie bedzie.
» 28 czerwca 2019, 22:17 #424
RedsFan: Apropo #GlazersOut, to o ile się nie mylę jutro ma byc protest pod stadionem.
» 28 czerwca 2019, 23:42 #423
CHRCH: Lol na fejsie każdy post pod zdjęciem na stronie mu kibice oznaczają hasztagiem glazers out. Się porobiło.
» 28 czerwca 2019, 21:29 #422
AmerikanoPseudo: Gdzieś na Twiterze znalazłem zdj z Wan Bissaka gdzie stoi z rodzina i trzyma koszulke United ze swoim nazwiskiem a ciekawostką jest to ze ma na sobie koszulkę Gucci inspirowana polska flaga oraz historia.
» 28 czerwca 2019, 21:23 #421
helupa: nie wiem do końca czy historią ale flagą na pewno, są jeszcze takie z barwami włoch chyba
» 28 czerwca 2019, 21:34 #420
Gallacher: Boże(!) jak ludzie na tym portalu mają sraczkę mentalną na punkcie zaprezentowania oficjalnie gracza.Nie zesrajcie się,dla mnie może być nawet zaprezentowany pod koniec grudnia.
» 28 czerwca 2019, 21:20 #419
RedRevolta: Noo faktycznie coś w tym jest, od rana czekam na tą oficjalke i dostałem już sraczki od tego, masz racje.
» 28 czerwca 2019, 21:26 #418
primasort: Pod koniec grudnia będzie prezentacja nowego trenera.
» 28 czerwca 2019, 22:59 #417
karol100: Myslicie ze jeszcze dzisiajnie bedzie oficial?
» 28 czerwca 2019, 21:10 #416
Blau: Chciałbym, ale już mało czasu im zostało do końca dnia.
» 28 czerwca 2019, 21:17 #415
Michux3: Jutro ogłoszą ,numer 29 ,29 czerwca i spirala marketingowa rusza
» 28 czerwca 2019, 22:12 #414
karol100: Fajnie by bylo, im szybciej sie temat zakonczy tym szybciej zacznie sie z kolejnymi zawodnikami.
» 28 czerwca 2019, 22:15 #413
Kamil01GGMU: [link usunięty] ostatnie zdj potwierdza Aaron będzie grać z nr 29
» 28 czerwca 2019, 20:45 #412
Kamil01GGMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 20:47

Już link usuwają :(
» 28 czerwca 2019, 20:46 #411
Michux3: xD :')
Wpisz bez "Https://"
» 28 czerwca 2019, 20:51 #410
Advm: Ci źli admini tylko by linki usuwali...
» 28 czerwca 2019, 20:57 #409
mycka86: To przecież skrypt na stronie jest tak ustawiony, że automatu usuwa linki.
» 28 czerwca 2019, 23:31 #408
Gary1920: Nastąpiła chyba jakaś wymiana pokoleń na stronie, ciężko pogadać
» 28 czerwca 2019, 20:43 #407
MiSt: twitter.com/ProfCymOhAFC/status/1144655632945033223?s=19
Wan Bissaka w akcji z Ashleyem Młodym ;)
» 28 czerwca 2019, 20:40 #406
Bylak: A nie zaha?
» 28 czerwca 2019, 20:42 #405
MiSt: Sorki, ze zmęczenia źle przeczytałem :D Dzięki za poprawkę ;)
» 28 czerwca 2019, 20:48 #404
Bylak: Spoko, bardziej mnie martwi jak nasz pseudo kapitan jest beznadziejny. Dobrze ze po bokach obrony będą latać Shaw i AWB.
» 28 czerwca 2019, 20:59 #403
pilchu: Szkoda że Moyes odpalił Zahe tak szybko. Ostatni transfer SAFa mógł się okazać świetnym ruchem patrząc na jego możliwości. Nie dostał u nas szansy, a mógłby robić niezły przeciąg na lewym skrzydle.
» 28 czerwca 2019, 21:34 #402
dev13: Co wy tak ujadacie ogarnijcie sie :P
» 28 czerwca 2019, 20:33 #401
PogbaNaBramce: kolejny przeplacony transfer. wstyd edek.
» 28 czerwca 2019, 20:22 #400
Strzelec: Co tak zwlekają z oficjalką Wan-Bissaki?
» 28 czerwca 2019, 20:07 #399
karol100: Fortepian kołuja.
» 28 czerwca 2019, 20:38 #398
dziobko: Ale byłoby fantastycznie jakby dzisiaj ogłosili 2 transfery mianowicie Wan-bissaki i Bruna :D
» 28 czerwca 2019, 19:32 #397
GGMUN6: Aaa to dlatego tak opóźniają oficjalke AWB bo dopinają transfer Bruno i chcą ich razem zaprezentować :)
» 28 czerwca 2019, 19:40 #396
dziobko: Jest to ciekawy punkt myślenia ponieważ oficjalki zawsze dawali bardzo szybko a w tym przypadku jest strasznie przeciągana mimo iż było więcej wycieków niż z transferu naszego kochanego pianisty.
» 28 czerwca 2019, 19:44 #395
Wafelek100: 3 transfery bo oprócz wymienionych jeszcze Auba hehe xD
» 28 czerwca 2019, 19:45 #394
dziobko: Auba moim zdaniem bylby słabym transferem bo charakter ma bardzo ciężki + dobre relacje z Lacazetem co utrudni transfer do nas ,osobiście wole francuza.

Jeżeli Rom odejdzie to wolałbym napastnika ala Aguero, dobra technika,szybki,zadziorny i nie pajacujący
» 28 czerwca 2019, 19:49 #393
Olo13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 18:44

Mogliby już oficjalnie ogłosić wan-bissake
» 28 czerwca 2019, 18:43 #392
Strzelec: Aubameyang grał chyba w Arsenalu na prawym skrzydle czy coś mi się pomyliło?
» 28 czerwca 2019, 18:37 #391
Kamil01GGMU: Zależy, czasami jak grali na 2 napastników z Lacazettem (czy jak to się odmienia)
» 28 czerwca 2019, 18:46 #390
Rebxie: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 18:47

Grał na 100%
» 28 czerwca 2019, 18:47 #389
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 18:54

To wtedy Rashford na srodek? Czy Auba na srodek i dalej problem z PS?

Kupmy juz lepiej prawdziwego PS i niech te zenujace problemy z obsada pozycji sie skoncza. Rashford zagra sezon na srodku, jak sie nie nada to odkupimy z interu Lukaku ;-)
» 28 czerwca 2019, 18:49 #388
Veron: James - Rashford - Auba

w sumie to przez cały mecz Rash i Auba mogą wymieniać się na "9" a James raz lewe raz prawe skrzydło

pamiętam jak kiedyś Krzynówek wymieniał się z Kosowskim skrzydłami i rywale mieli wielki problem bo niby obaj lewonożni ale różne style
» 28 czerwca 2019, 18:53 #387
Strzelec: Najlepiej to by było kupić nominalnego prawego pomocnika i spokój. Jeśli by przyszedł Auba to ja dałbym go na PS.
» 28 czerwca 2019, 18:57 #386
kckMU: To już ten wiek że przechodzi bliżej pozycji nr 9.
» 28 czerwca 2019, 19:32 #385
Veron: w BVB po odejściu Lewego grał cały czas na 9
» 28 czerwca 2019, 20:04 #384
karol100: Po słabym występie w El ClĂĄsico wielu kwestionuje zdolności Cristiano Ronaldo i pyta czy na pewno jest on wielkim piłkarzem. W ostatnim meczu na Santiago BernabĂŠu, Barcelona wygrała 3-1, mimo że Karim Benzema, strzelając bramkę na początku spotkania, zapewnił Realowi wymarzony start. Za głównego winowajcę porażki królewskich został uznany Cristiano Ronaldo. Wielu komentatorów twierdzi, że jego występ był egoistyczny, a swoją grą sprawił, że zespół musiał radzić sobie w dziesiątkę. Są to kolejne głosy wśród rosnącej liczby krytycznych uwag, jaką portugalska gwiazda zbiera za niektóre ze swoich występów. Zawsze pojawiają się wśród nich stwierdzenia, że Cristiano gra zbyt samolubnie i zawodzi w ważnych meczach.

Mial wtedy 26 lat, tyle Pogba teraz. Dalsza czesc histori znasz.
» 28 czerwca 2019, 17:55 #383
mufcforever1811: Do czego zmierzasz?
» 28 czerwca 2019, 18:08 #382
mufcforever1811: Z którego to jest roku? Czego szukasz? Że w wieku 26 lat Ronaldo dał ciała w jednym meczu, czy że Poggba dał ciała w całym sezonie w wieku 26 lat?
» 28 czerwca 2019, 18:13 #381
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 18:24

Nizej dyskutowalismy o tym czy warto dac Pogbie jeszcze szanse czy juz nie, tu chcialem wklejic ze Zaha chce do Arsenalu.


Nie jeden , tylko Ronaldo regularnie gral slabo w waznych meczach od zawsze , do tego nie podawal i sie chamil. Na Santiago go wygwizdywali i chieli jego odejscia. Podobna sytuacja do tej z Pogba u nas.
» 28 czerwca 2019, 18:24 #380
GrayMid: karol100 Głupszego komentarza nie czytałem. Ronaldo był krytykowany w Hiszpanii, bo tacy są tam kibice i komentatorzy, nawet najlepszych krytykują. Zobacz sobie statystyki - Ronaldo w najważniejszych meczach był dla Realu przez lata absolutną bestią, dawał z siebie wszystko, a rozpieszczone bachory z Madrytu wygwizdują każdego jak tylko złapie słabszą formę - co się zdarza każdemu piłkarzowi. To co tu przytoczyłeś to wybiórczy jeden komentarz, było o wiele więcej zawsze chwalących Ronaldo, bo ciągnął na plecach Real przez lata - tak, dobrze czytasz, szczególnie jeszcze w latach przed przyjściem Bale'a czy Modricia, a miał wtedy przeciwko sobie najlepszą Barcelonę wszech czasów, z Iniestą, Messim, Xavim i Guardiolą jako trenerem. O samolubstwo oskarża się każdego napastnika, napastnik musi być samolubny, częściej niż rzadziej. I wiesz kiedy zawodnik samolubny może być? Gdy tak jak Ronaldo tą wiarą w siebie i umiejętnościami przeważa wynik, co Ronaldo robił 10000 razy dla Realu. Ale dalej maniakalnie wyciągaj każdy negatywny komentarz. Poza tym piszesz jakbyś zapomniał co robił Ronaldo w United. A kiedy przyszedł do Realu już był wybitnym piłkarzem i w największych meczach, to on ratował często tyłek Realu. Sam Balague - który na piłce na pewno się zna, a fanem Ronaldo największym wcale nie jest - nawet on napisał po odejściu Ronaldo do Juve, podsumowując to czego dokonał CR w Realu, że Ronaldo był człowiekiem który ratował Real w czarną godzinę. A on wie i zna się, szczególnie na hiszpańskiej piłce na pewno lepiej od Ciebie. Pretensja do wielkich graczy, gdy tylko mają gorszy okres, a nawet hejt na nich to normalna sprawa, bo od nich się wiecznie oczekuje doskonałości, co jest niemożliwe. Teraz będziesz szukał i wklejał każdy komentarz negatywny, gdy Ronaldo miał gorszy okres? To poszukaj tych pozytywnych, zapewniam że nie starczy ci i 50 komentarzy, żeby wszystkie chwalące go zmieścić. I Real się boleśnie przekonał ile znaczył dla nich Ronaldo teraz, poczytaj sobie wywiad z Perezem ostatni, wszyscy teraz Ronaldo docenili tam. Zresztą zawsze go też doceniali, ostatnie lata były gorsze bo Ronaldo się zwyczajnie starzał, a w Madrycie oczekuje się wiecznie perfekcji. Pogba nie ma podjazdu do Ronaldo ani umiejętnościami, ani mentalnością. Ronaldo został wychowany przez Fergusona i ma zwycięską mentalność od zawsze, dlatego się zawsze podnosi. Pogbuś nie ma ani krzty silnej woli tak jak Ronaldo, ani jego etyki pracy. To jest problem. Ronaldo odszedł z United szukać nowych wyzwań, gdy w EPL zdobył wszystko łącznie ze Złotą Piłką w wieku 23 lat. Pogba ucieka po 3 latach, pokazawszy tu bardzo mało. A - i najbardziej krytykowano Ronaldo w Madrycie w roku 2015, widać że na boisku wpływały na niego problemy osobiste, które się łączyły z rozstaniem z Iriną. Zostało to potwierdzone w najnowszej biografii Ronaldo. Tyle że Ronaldo już na tym etapie zdobył i zrobił dla Realu wielkie rzeczy. Kontekst się liczy. I każdy piłkarz, nawet największy, ma gorsze okresy, wynikające z miliona przyczyn : problemów psychicznych, osobistych, gorszej formy fizycznej itd. Tyle że Pogba jeszcze nic wielkiego nie udowodnił, taka jest kolosalna różnica, Ronaldo przychodził grać do Realu jako zdobywca Złotej Piłki, na którego hejt lał się już regularnie, bo Ronaldo to silny charakter i skomplikowany charakter - jak większość wielkich ludzi, dlatego zazwyczaj częściej się ich krytykuje i mocniej, gdy coś zrobią źle. Pogba nie ma żadnego charakteru i w piłce klubowej przynajmniej, indywidulanie, osiągnął mało. Ronaldo był nazywany geniuszem przez Besta, gdy jeszcze Ronaldo grał jako młodzik dla United. Także nie wiem po co to wklejasz, bo dwie różne sytuacje, różne konteksty i nie ma czego porównywać.
» 28 czerwca 2019, 19:17 #379
Blau: GrayMid
W punkt.
» 28 czerwca 2019, 19:34 #378
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 20:28

Gdyby Pogba dalej gral w Juve mysle ze tez by zdobyl juz zlota pilke. Niestety my nie jestesmy na topie i nie ma na to szans bo do ms nie dolozyl nic w klubie. Przyszedl do druzyny slabszej pilkarsko i teraz jest w dolinie, a mogl zostac w cieplym Turynie zdobywac mistrzostwa , moze LM , mistrzostwa swiata czy europy i byc w top 5 pilkarzy nana siwecie.

Roznia sie tym ze Pogba podjal zly wybor przychodzac do druzyny w kryzysie. Zostal by w juve mialby z 6 mistrzostw wloch , kilka pucharow, moze lm, wice mistrzostwo europy i mistrzostwo swiata. Pewnei zlota pilke tez, albo chociaz nominacje do trojki, napewno. Myslisz ze Ronaldo zdobyl by zlota pilke w Chelsea czy Arsenalu? Nie , tak samo jak Pogba nie zdobedzie jej w MU, bo do tego najczesciej trzeba wygrac LM. Gdyby poszedl do realu zamiast MU kto wie jakby sie to potoczylo. MS 2018 plus LM 2018 kandydat murowany.

Pilkarsko poziom na swoich pozycjach nie az taki odlegly. Ronaldo byc moze byl najlepszy na swojej, a Pogba bylby pewnie na swojej. Przepasci nie widze. Zle wybory widze. Niewazne bo to gdybanie, ich historia potoczyla sie inaczej. Przynajmniej w klubie. Jeszcze wszystko przed Pogba. To co najlepsze jeszcze przed nim, musi ostudzic glowe. Moze w przyszlym sezonie.
» 28 czerwca 2019, 20:23 #377
karol100: Skoro ten Pogba taki zly to nie wiem dlaczego chce go prawie kazdy i to za 150 mln. To u nas jest cos nie tak. Kto tu nie przychodzi traci forme jak Konan po scieciu wlosow. Pogba cienki Sanchez cienki poprzednie gwiazdy tez tracily moc, a sie na Pogbe uwzieliscie bo fryzury se robi i najlatwiej mu pojechac. Ciekawe czemu Real i Juve chce tego cieniasa. Zreszta nie tylko oni, tylko reszta moze pomarzyc.
» 28 czerwca 2019, 20:35 #376
mufcforever1811: Dzięki olo13.....teraz wszyscy mnie oleją.
» 28 czerwca 2019, 17:34 #375
RedRevolta: sports.williamhill.com/bet/pl/betting/e/14707480/Bruno+Fernandes+++To+Sign+For+Before+3rd+September+2019.html Teraz to my jesteśmy na prowadzeniu jeśli chodzi o transfer Fernandesa u buków.
» 28 czerwca 2019, 17:34 #374
mufcforever1811: Apropos naszych ŚO....nie wiem....pewnie zostanę zaraz zrównany z ziemią, ale Smalling jest naszym najgorszym obrońcą przez zainstalowaną w jego głowie panikę.....dobrze gra głową, ale ktylko na przedpolu wybijając. Z naszych ŚO..według mnie to najsłabszy gość. Pocisnął bym go srokom naprzykład. Czy jestem w wielkim błędzię i jakiś psycholog go wyciągnie.
» 28 czerwca 2019, 17:32 #373
EmilCioran: Dla mnie Smalling to idealna opcja na rezerwę. Ja to w trybie pilnym sprzedał bym Jonesa i Rojo. Bailly może jeszcze dostać jedną szansę. Dokupić jeszcze jednego ŚO do pary z Lindelofem i powinno być nieźle.
» 28 czerwca 2019, 17:44 #372
Olo13: Sky: BREAKING: @Arsenal are expected to make an offer for Wilfried Zaha after he told @CPFC he wants to leave the club, Sky Sports News understands.
» 28 czerwca 2019, 17:25 #371
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 17:32

A niech go biorą, 20% kowty z transferu leci do nas :D
» 28 czerwca 2019, 17:31 #370
Michux3: Nawet 25%
» 28 czerwca 2019, 18:05 #369
SickRabbit: Zawsze chciałem Lewego w United, teraz jest Piątek. U nas zagrałby w pucharach :D
» 28 czerwca 2019, 17:24 #368
EmilCioran: Piątek jest lepszy od Rasha, który u Ole ma być pierwszym wyborem na szpice. Ja nie wiem czy Anglik przeskoczy pewien poziom. Potencjał ma ale jemu chyba już sodówa uderza do głowy. Rash to na dzień dzisiejszy nie jest gwarancją nawet 20 bramek w sezonie. Jeśli Lukaku naprawdę odejdzie i nikt inny nie przyjdzie to aż strach się bać o to kto będzie odpowiadał za strzelanie bramek.
» 28 czerwca 2019, 17:31 #367
awe: Serio Piatek lepszy ? Ja wiem ze fajnie ma nosa cos tam ukuje, ale ten gosc jest tak ograniczony, ze lukaku przy nim to mistrz techniki, gdyby to nie byl polak to nawet nikt by jego nazwiska nie wspomnial heh
» 28 czerwca 2019, 18:09 #366
EmilCioran: awe ja nigdzie nie napisałem, że Piątek jest lepszy od Lukaku tylko od Rasha. Zakładając, że to prawda, że Ole chce zrobić z Marcusa nr 1 jeśli chodzi o środek ataku to akurat na tej pozycji uważam, że Polak jest lepszy od Anglika.
» 28 czerwca 2019, 18:42 #365
awe: Na pewno nie jest lepszym pilkarzem, czy na 9 gralby lepiej ? W United to taki piatek juz w ogole nie istanial, bo jest uzalezniony, zeby nie napisac ograniczony do podan kolegow, ogolnie wszyscy czepiaja sie pilkarzy, a nikt nie wspomina o tym, ze kto nie trafi do tego klubu to z miejsca staje sie o klase gorszym pilkarzem
» 28 czerwca 2019, 19:19 #364
lukaszek9000: Nie bójcie się, będą jeszcze transfery. Gorzej z odejściami bo nie wiem kto by chciał takie gwiazdy ligi jak Smoła czy Jones, może tak jak Evansa jakiś Wesh-Ham za 7 mln...
» 28 czerwca 2019, 17:07 #363
karol100: Nie ma to jak krytykowac najlepszego zawodnika w zespole. Przeciez powinien strzelic 30 goli i miec 30 asyst. Inni zrobili wiecej......
» 28 czerwca 2019, 16:45 #362
EmilCioran: O kim piszesz?
» 28 czerwca 2019, 16:53 #361
karol100: A tak powaznie to zartuje. Jednak jestem za jego pozostaniem w klubie i spowodowaniem zeby zagral caly sezon na swoim poziomie. Potrzebujemy Pogby w formie zeby wejsc do top 4. Wtedy moze isc a nam bedzie latwiej sprowadzic pilkarzy na jego i inne miejsca.
» 28 czerwca 2019, 16:54 #360
EmilCioran: Czyli chodzi o Pogbe. Dla mnie powinien odejść. Gdyby z umiejętnościami w parze szła też głowa to byłbym pierwszym, który krzyczał by, żeby Pogba został. Niestety jest to rozkapryszony dzieciak, który potrafi błyszczeć tylko wtedy kiedy mu się chce czyli rzadko kiedy. My potrzebujemy prawdziwych facetów, którzy mają jaja i odpowiednie umiejętności ale przede wszystkim idealny charakter. Ja osobiście będę rozczarowany jeśli ten dzieciak zostanie na Old Trafford.
» 28 czerwca 2019, 17:01 #359
mufcforever1811: No? O kim? O Darmianie?
» 28 czerwca 2019, 17:09 #358
karol100: Mowisz o Pogbie z poprzednich lat, przyszly rok moze byc inny , koles wchodzi w najlepszy wiek dla pilkarza i napewno juz wie gdzie robi bledy. Jest coraz starszy
» 28 czerwca 2019, 17:10 #357
vanantygaal: pogba tu jest już trzy sezony. Trzy sezony wierzymy, że zagra na poziomie na jakim byśmy chcieli. Tymczasem przez te trzy lata zagrał kilka bardzo dobrych meczów, kilka dobrych a reszta to wystepy przeciętne przeplatane bardzo słabymi. Ile jeszcze mamy czekać aż stanei się tym kim byśmy chcieli?? on nie będzie tu nigdy liderem, nie będzie wzorem i motorem napędowym zespołu bo jest leniwy, rozkapryszony i zwyczajnie głupi. Dokładnie jest tym czym nazwał go Mourinho i dlatego powinien zostać sprzedany. Jeśli wywalenie Mourinho (wg mnie słuszne) coś ma dać to Pogba musi odejść. Budujemy wokół niego zespół trzeci rok i sięgnęlismy dna. Nie wierzę, że w Manchesterze nie dało to paru osobom do myslenia
» 28 czerwca 2019, 17:11 #356
mufcforever1811: Ok ok.....napisałem zapytania, a po odświerzeniu kupa nowego materiału. Byliśmy z chłopakami w temacie Darmiana,a tu ciach o Pogbie. Ok.
» 28 czerwca 2019, 17:12 #355
EmilCioran: vanantygaal wszystko świetnie wyjaśnił. Gdy Mou odchodził pisałem, że jednego raka się pozbyliśmy, a teraz pora na drugiego czyli Pogbe.
» 28 czerwca 2019, 17:16 #354
mufcforever1811: Dlaczego karol100....dlaczego? Pogba w formie? Kiedy to było?.., bo nie w MU.....karol100 proszę już przestań. Jesteś ostatnim obrońcą Pogby. Wieżysz w jego odrodzenie?
» 28 czerwca 2019, 17:19 #353
karol100: Gwiazdeczki juz tak maja, Neymary , Ronalda i inne beksy takie sa czy byly ale przychodzi moment ze sie ogarniaja i staja sie najlepsi.

Neymar poszedl , zeby wrocic. Ronaldo nigdy nie potrafil grac w waznych meczach. Pogba tez sie ogarnie , chocby dlatego zeby ludzie przestali go juz krytykowac i miec iecej znajomych na insta. Gdybysmy w koncowce sezonu zagrali ciut lepiej i zajeli moze nawet 3 cie miejsce, Pogba bylby tu wychwalany jak bog robiac wszystko tak samo i majac te same staty, a ze sie nie udalo winny jest lider, bo wszyscy na niego liczyli.

Takie jest moje zdanie
» 28 czerwca 2019, 17:26 #352
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 17:31

Nie bronie go, mowie tylko ze najlepszym czasami warto dac kolejna szanse.

Mamy naprawde wielu swietnych zawodnikow, trzeba tylko z nich wydobyc to co najlepsze. Moze Ole sie uda.
» 28 czerwca 2019, 17:30 #351
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 17:41

O czym ty piszesz? Ronaldo nie potrafił grać w ważnych meczach? Pogba się ogarnie żeby go przestali krytykować? Co to za brednie.

EDIT. Nie chcę żeby ten komentarz miał jakiś ofensywny wydźwięk, więc wyjaśnię o co mi chodziło. Kwestie Ronaldo pomijam, bo on jest wręcz wrodzony do grania ważnych meczów i nie wiem dlaczego napisałeś inaczej.

Co do ogarnięcia Pogby - on jest tu już 3 sezon, a hejt na niego był praktycznie od samego początku i jakoś do tej pory się nie ogarnął. Dlaczego miałby to zrobić właśnie teraz? Swoją drogą on się przecież ogarnął, ale tylko na czas MŚ2018. Po mundialu wrócił do Manchesteru stary "dobry" Pogba.
» 28 czerwca 2019, 17:34 #350
karol100: Pogba gra najlepiej kiedy nie musi byc liderem i musi walczyc o sklad moze warto o tym pomyslec. Tak bylo w Juve kiedy mial obok Vidala i Pirlo, tak jest we francji. Roznica jest taka ze tam nie jest tak osamotniony jak u nas i moze nie nadaje sie do takiej gry. Wszyscy widza w nim lidera a moze on nim wcale nieche byc i woli grac postacie drugo planowe.
» 28 czerwca 2019, 17:35 #349
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 17:44

Blau masz slaba pamiec ,za mlody jestes, albo jestes z tych ktorzy mowia ze kiedys to nawet trawa byla zielensza. Pol zycia Ronaldo byl za to krytykowany. Teraz to tez sie wydaje dziwne.

O Pogbie to zdanie jest z przekasem, chodzi mi o to ze predej czy pozniej znajdzie odpowiednia motywacje

Pamietaj , ze pomocnik najlepszy jest w wieku 27 - 33, kiedy jest juz ogarniety , doswiadczony i w formie.
» 28 czerwca 2019, 17:40 #348
Blau: Skoro woli grać postacie drugoplanowe to niech przeniesie się do tego Realu i obie strony będą miały spokój. On sobie będzie walczył o skład, a my w końcu może kupimy kogoś komu będzie zależało na grze u nas.
» 28 czerwca 2019, 17:46 #347
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 17:50

O ronaldo np.

Po słabym występie w El ClĂĄsico wielu kwestionuje zdolności Cristiano Ronaldo i pyta czy na pewno jest on wielkim piłkarzem. W ostatnim meczu na Santiago BernabĂŠu, Barcelona wygrała 3-1, mimo że Karim Benzema, strzelając bramkę na początku spotkania, zapewnił Realowi wymarzony start. Za głównego winowajcę porażki królewskich został uznany Cristiano Ronaldo. Wielu komentatorów twierdzi, że jego występ był egoistyczny, a swoją grą sprawił, że zespół musiał radzić sobie w dziesiątkę. Są to kolejne głosy wśród rosnącej liczby krytycznych uwag, jaką portugalska gwiazda zbiera za niektóre ze swoich występów. Zawsze pojawiają się wśród nich stwierdzenia, że Cristiano gra zbyt samolubnie i zawodzi w ważnych meczach.

Mial wtedy 26 lat, tyle Pogba teraz. Dalsza czesc histori znasz.
» 28 czerwca 2019, 17:48 #346
Blau: Karol, ale kogo ty porównujesz? Ronaldo w wieku Pogby miał już na koncie złotą piłkę i był wymieniany jednym tchem w top3, albo nawet top2 zawodników na świecie. Pogba obok takiego poziomu nawet nigdy nie stał. Zresztą u Pogby jest problem z zaangażowaniem, a skoro on jej nie miał jak był młody to kiedy ma ją mieć? Przypominam, że on chce odejść z klubu, a my go blokujemy więc będzie tylko i wyłącznie gorzej.
» 28 czerwca 2019, 18:36 #345
mufcforever1811: No dobra....kupiliśmy dwóch, z tego jeden do obrony. Co z wyprzedażą? Skoro chciałoby MU jeszcze ŚO, to dlaczego nie sprzedajemy?..np.Darmian,Rojo,Smalling....przecież i tak taki Darmian nie będzie grać, to dlaczego by nie pchnąć go nawet za 5mln? Kontrakty się pokończą i odejdą chłopaki za darmo.
» 28 czerwca 2019, 16:23 #344
helupa: nie wiem, może po prostu nie dostali żadnej oferty?
» 28 czerwca 2019, 16:30 #343
EmilCioran: Spokojnie, Darmian odejdzie na 100 %. Myślę, że nawet dostaniemy za niego ok 10 baniek. Kwestia czasu.
» 28 czerwca 2019, 16:36 #342
kckMU: Wierzyć mi się nie chce, że za Darmiana żadnej oferty nie dostali LUB nie dostaliby, gdyby był na sprzedaż. Do 10 baniek rzuci za niego każda drużyna Serie A od zaraz.
» 28 czerwca 2019, 16:37 #341
karol100: Dorzucic Darmiana i wymienic na Skrinara, jeszcze im Jonsa wcisnac
» 28 czerwca 2019, 16:50 #340
mufcforever1811: No bo właśnie też mnie to dziwi. Goścou siedzi w klubie...kasuje tygodniówkę, po czym nagle odejdzie za darmo! Za tą 5kę czy 10kę można by opłacić inne tygodniówki...., a tak kasa w błoto. Niekumam.
» 28 czerwca 2019, 16:52 #339
karol100: No chyba najpierw musimy klepnac WB zeby kogokolwiek z tej pozycji sprzedac. Czego wy nie czaicie? Juz polecial Valencia. W razie niepowodzenia mielismy zostac tylko z Youngiem i Dalotem ktory kto wie czy nie pogra cos tam na skrzydle?
» 28 czerwca 2019, 17:04 #338
kckMU: Nie róbmy se jaj z tym, że skoro Dalot mógłby być skrzydlowym, to 2 przypadkowych spotkań w obronie nie zagra.
» 28 czerwca 2019, 17:06 #337
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 17:14

Wiesz kto i kiedy bedzie kontuzjowany? Lepiej miec Darmiana nawet na puchar ligi niz nie miec. Sprzedac zawsze mozna jak bedzie juz skompletowany sklad. Zreszta tak wlasnie pewnie sie stanie.
» 28 czerwca 2019, 17:13 #336
kckMU: No to jest jeszcze Young właśnie. Co Ty byś chciał 26 opcji na jedną pozycję?
» 28 czerwca 2019, 17:17 #335
ponczok: ostatnio pojawila sie wypowiedz bodajze Butta ktory stwierdzil ze greenwood ma czas, my sciagamy 21 latkow mimo ze europą już zamiatają młodsi pilkarze. Mysle ze w zarzadzie uwazaja ze ubieranie trykotu United wiaze sie z ciut wieksza presja niz w innych klubach dlatego sciagamy troszke starszych ale wciaz bardzo mlodych pilkarzy bo jest wieksza szansa ze sa troszke lepsi mentalnie niz te mlodziaki, cos w tym jest.
» 28 czerwca 2019, 15:56 #334
Czerwony123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 16:40

Widzialem kolo 10 meczy mlodzikow w tym sezonie I wiesz co moge powiedziec? Tak Greenwood ma talent , chyba najwiekszy z calej mlodej ekipy ale potrzeba mu ogrania ma poziomie przynajmniej championship! Gomes, Chong I wood musze isc na wypozyczenie bo nie wierze, ze dostana szanse od Olego. Gdy Fergie wprowdzal klase 92 to mielismy tam od zajeb... liderow, roya, bruca, cantone, irwina, schmaichela I oni mieli sie od kogo uczyc, kogos nasladowac . Fergie w praktyce mial latwiej od Ole.
» 28 czerwca 2019, 16:39 #333
Kamil01GGMU: Milan został wykluczony z Ligi Europy
» 28 czerwca 2019, 14:02 #332
Joachimek: z tego co się mówi to na własną prośbę nowych właścicieli
» 28 czerwca 2019, 15:42 #331
Veron: a u nas jak w lesie
» 28 czerwca 2019, 16:21 #330
karolmanu3: Dopiero ogarnalem ze bissaka jest starszy od trenta arnolda z LFC a robią z niego (aarona) małolata jak nie wiem co. Ktoś ti wrzucał staty bissaki, to możliwe ze był najlepszym bocznym obrońca w sezonie? Nie bardzo widziałem go w akcji, a YT to co innego. Mi się wydaje ze chyba nawet podjazdu nie ma póki co do TAA walkera czy nawet trippiera.
» 28 czerwca 2019, 13:49 #329
Blau: A na jakiej podstawie myślisz, że nasz nowy nabytek nie ma podjazdu do tej trójki skoro nawet nie widziałeś go w akcji?
» 28 czerwca 2019, 14:13 #328
bani: warto tez uwzględnić aspekt drużynowy - Aaron grał w gorszej drużynie niż wspomniana trójka
» 28 czerwca 2019, 14:13 #327
karolmanu3: Mój komentarz to nie był hejt z góry zaznaczam. Cieszę się ze do nas dołączył. Chodzi mi o zachwyty nad nim.. i wiadomo, CP to nie to samo co live totki czy city.
» 28 czerwca 2019, 14:24 #326
CeTe: Był najlepszym prawym obrońcą jeśli chodzi o obronę w ataku nie dawał aż tak dużo ale warto podkreślić że właśnie grał w CP bo chyba nawet w meczu z nami mógł mieć 2 asysty ale ktoś tego niewykorzystal
» 28 czerwca 2019, 15:06 #325
EmilCioran: Jeśli chodzi o obronę to AWB zjada wszystkich wymienionych przez Ciebie obrońców. Gorzej jeśli chodzi o atak ale jest młody i ma jeszcze czas poprawić się w tym aspekcie.
» 28 czerwca 2019, 15:14 #324
primasort: Weź jeszcze pod uwagę z jakimi trenerami pracuje wymieniona trójka,a z jakim trenerem pracował i teraz będzie pracować Bissaka
» 28 czerwca 2019, 15:19 #323
SickRabbit: Jeszcze mu Zahę sprowadzić... Oh wait, przecież pozbyliśmy się go za czapkę drobnych a teraz błyszczy i kosztuje...
» 28 czerwca 2019, 13:30 #322
kckMU: Jak z Pogba :) Daj spokój.
» 28 czerwca 2019, 13:37 #321
bani: błyszczy bardzo podobnie jak przed transferem. zarówno Wilfreda jak i Memphisa przerosło bycie częścią Red Devils. Przestańcie plakac nad rozlanym mlekiem
» 28 czerwca 2019, 13:44 #320
CeTe: Kiedyś się wypowiadał że plotka o związku z córką Moysa popsuła mu karierę. Jak i pewnie sam Moyes, który potrzebował wyników na teraz. Według mnie United zrobiło błąd z tym że nie wypozyczyli go do CP chyba 2 raz. Taka głupota naszego zarządu, który o piłce wie tyle co primasort o tym kogo kupimy w to okienko
» 28 czerwca 2019, 15:12 #319
EmilCioran: bani dobrze prawi. Niektórych przerasta presją i oczekiwania.
» 28 czerwca 2019, 15:19 #318
is200second: Jak Barca chce zakontraktowac zarówno Neymara i Griezmanna to ciekawy jestem jak oni pogodza system placowy w tym klubie. 100 mln rok rocznie tylko trzem piłkarzom a gdzie Suarez Dembele Coutinho Rakitic którzy też biorą wielkie tygodniowki. Nie mówiąc już o tym za jaki hajs przyjdą Francuz z brazylijczykiem.

Dla mnie to jest zwykła nagonka medialna jaka to Barca nie jest bogata. Zresztą nawet jeśli się tak stanie to wysłałbym ofertę za Malcoma.
» 28 czerwca 2019, 12:54 #317
RememberMe: dawać malkoma
» 28 czerwca 2019, 13:22 #316
Carlitozz: Malcolm nie bedzie mial jakies zaporowej ceny a potrafi zakrecic obroncami, rowniez bylbym za tym transferem i jesli zostanie Lukaku to brac jeszcze jakiegos SO i mysle ze to powinno narazie wystarczyc do kolejnego kroku przebudowy w kolejne lato.
» 28 czerwca 2019, 13:24 #315
Strzelec: Malcom będzie w miare tani, a my potrzebujemy prawego pomocnika. Gdzieś czytałem, że interesuje się nim Arsenal i Tottenham.
» 28 czerwca 2019, 13:34 #314
SickRabbit: O tak, Malcom to dobry pomysł i wpisuje się w plan Ole odnośnie młodych gniewnych i wygłodniałych. Zrobimy z United drugi Ajax.
» 28 czerwca 2019, 13:35 #313
AmerikanoPseudo: Przecież jak przyjdzie Greziman (100%) i Neymar (60%) to Coutinho Dembele i Malcom odejda proste.
» 28 czerwca 2019, 16:28 #312
Hammurabi: No dalij kiedy ta oficjalka. Kontrakt podpisany już przeciez xd
» 28 czerwca 2019, 12:35 #311
helupa: pewnie przygotowują filmy, wywiady itp.
» 28 czerwca 2019, 12:47 #310
Bylak: Ktoś tu wcześniej fajnie napisał, że uczą go grać na fortepianie. Xd
» 28 czerwca 2019, 13:30 #309
pOLEw: Tuttosport podaje ze następcą Lukaku moze zostać Aubameyang. Podobno sam zawodnik tez jest zainteresowany takim ruchem.
» 28 czerwca 2019, 11:15 #308
dlabigt23: Co jak co ale to jest bardzo dobry zawodnik tyle ze ma jjuz 30 lat i placenie za niego tak duzych pieniedzy niewiem czy to dobry pomysł jak mozna kupić zawodnika o podobnym profilu , młodszego i ma tylko klauzule 36 mln wiec za 40 moglby do nas przyjsc . Mowa oczywiscie o Ben Yedder .
» 28 czerwca 2019, 11:19 #307
RedRevolta: Młodszego? o rok, w sierpniu będzie miał 29 lat, Auba przynajmniej coś liznął tej ligi a Ben nie wiadomo jak wypali.
» 28 czerwca 2019, 11:25 #306
dlabigt23: Ale nie za 70-80 mln a za tyle pewnie pojdzie a gość ma juz 30 lat i zaraz pewnie 31 lat . To juz wole zeby Lukaku został
» 28 czerwca 2019, 11:30 #305
ponczok: tez wole Roma, ale to by był troche podobny ruch jak RvP, duże pieniadze(wtedy), zawodnik wiekowy ale swoje dla nas zrobil
» 28 czerwca 2019, 11:34 #304
RedsFan: Auba to raczej nierealne marzenie. Chłopak jest dobry co pokazuja liczby, ale przeciez go nie sprzedadza po 1 sezonie. To nie możliwe.
» 28 czerwca 2019, 11:59 #303
jassaj: No chyba, że zacznie pajacować jak w BvB żeby wymusić transfer :/ Tak czy siak, ja jakoś za nim nie przepadam. Bronią go liczby, wszedł dobrze w PL, ale ja mam jeszcze jakiś niesmak po BvB gdzie oglądając kilka meczy widziałem, że on marnuje tyle sytuacji, że w głowie się nie mieści. Jeden mecz mi zapadł w pamięć BvB-Benfica gdzie powinien mieć hat trick luźno, bo miał 3-4 takie setki, że głowa mała a nie strzelił ani jednej. Wiem, stare czasy, ale to tylko subiektywne odczucia
» 28 czerwca 2019, 12:11 #302
helupa: jak dla mnie mimo wieku to świetny piłkarz no i przede wszystkim napastnik z prawdziwego zdarzenia i gwarancja +20 bramek w sezonie.
» 28 czerwca 2019, 12:31 #301
Carlitozz: To ja w takim razie wole zostac przy Romie, ludzie narzekaja na nieskutecznosc Lukaku a chca PEA ktory marnowal lepsze sytuacje niz Belg.
» 28 czerwca 2019, 13:23 #300
RememberMe: No i co no i mamy Wan Bissake, natomiast co miał w głowie Solskjaer biorąc go (jeśli w ogóle on o tym decydować xD) to nie wiem. Żeby nie było - do Wan Bissaki nic nie mam, może i jest świetnym bocznym obrońcą, tylko z logicznego punktu widzenia nie jestem w stanie pojąć sensu tego transferu. Właściwie jedyna opcja jaka mogła by go wyjaśniać to przestawienie Dalota na prawe skrzydło, ale to wydaje sie troche absurdalne, bo raczej przecież potrzebujemy tam kogoś nastawionego na strzelanie bramek, jak Salah czy Sterling, a nie naturalizowanego obrońcy.
» 28 czerwca 2019, 10:54 #299
MiSt: Przebudził się nasz słynny informator! Dobrze, że Twoje informacje się sprawdziły. Może wiesz coś o Fernandesie? :)
» 28 czerwca 2019, 11:12 #298
Michux3: Czyli jednak się uchowałeś, mieliśmy na Po 34letniego Younga i słabego w defensywie Diogo. Nie wierzę że trudno ci pojąć sens tego transferu.
» 28 czerwca 2019, 11:13 #297
ponczok: Bale przeszedl z obrony do przodu, a w City najwiecej tam gra pracuś Bernardo ostatnio takze nie trzeba miec dwoch skrajnie ofensywnych skrzydlowych zeby miec dobra druzyne, a poza tym to ja od początku widzę Dalota wyżej ustawionego.
» 28 czerwca 2019, 11:50 #296
RedsFan: Pojmij że to 2mlodych zawodników do rotacji. Jeden bardziej ofensywny drugi defensywny. Idelanie wzmocnienie jezeli chodzi o taktyke!
» 28 czerwca 2019, 12:01 #295
Cisco: Haha a na kanonierach już układają top4 na nowy sezon i piszą że będą się bić o 4 miejsce z Utd a Chelsea się nie liczy w walce o czwórkę. Oni to tam mają ładną sieczkę w głowie...
» 28 czerwca 2019, 10:35 #294
Dejfmi: Tutaj wcale nie jest lepiej :)
» 28 czerwca 2019, 10:37 #293
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 10:41

tutaj jest wiecej pesymizmu odnośnie przyszlego sezonu . Raczej nie wróżymy sobie ze bedziemy wyzej niz na 4 miejscu a wrecz przeciwnie ze bedziemy sie bić o 5-6 miejsce . Tak naprawde to te dwa trasnfery za duzo nam nie dają . Bo nadal w klubie jest wirus Pogba , środek pola nie został wzmocniony do teraz a niezapominajmy ze tam mamy duże braki i przez to kuleje nasz atak jak i Obrona . Prawego skrzydła nie ma nadal i nie zanosi sie na to kolejny sezon xD a środek obrony no jeśli bysmy wzmocnili wyzej wymienione pozycje to Środek obrony jeszcze jakos da rade i sie przeboleje . A nóż moze odpalą Bailly czy Rojo a moze wrocić jeszcze Touenzebe .
» 28 czerwca 2019, 10:39 #292
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 12:07

Dobrze, że ukladaja sobie top 4, a nie top 2. Za to u nas "kibice" wróżą nam max 10miejsce, wiec tam maja chyba bardziej pozytywne osoby niz tu. Ps. Chelsea Bez hazarda moga mieć ciężko o top 4. Kto ich teraz bedzie ciagnal za uszy?
» 28 czerwca 2019, 12:05 #291
dlabigt23: RedsFan , dokładnie wydaje mi sie ze Chelsea bedzie miala bardzo ciezko. Zakaz transferowy maja wiec nikogo nie kupia a na skrzydlach Odoi , Willian i Pedro to dobrze niewyglada . Aczkolwiek to nie są WorldClassy ....patrzac na nasze skrzydla to kazdy z tych zawodników mialby pewne miejsce w naszym składzie . Troche sie to wydaje smieszne , ale prawdziwe . Do tego brakuje im dobrego napastnika bo maja tylko średniego Giroud i pewnie wroci ktos z wypozyczenia wiec niewyglada to kolorowo . Kante tylko moglby sie tam na ten moment wyrozniac . No nic trzeba czekać na sezon i zweryfikuje jak to bedzie wygladalo . Narazie mozna gdybać i przypuszczać
» 28 czerwca 2019, 12:11 #290
Carlitozz: Maja jeszcze Pulisicia ktorego kupili w zime no i Kovacicia kupili teraz.
» 28 czerwca 2019, 13:22 #289
Seszele: Wan-Bissaka, Dalot, Tuanzebe.
Z całym szacunkiem, ale czas w MU dla Darmiana dobiegł końca. Sam Włoch też zapewne się męczy, skoro publicznie się wypowiadał, że chciałby wrócić do ojczyzny.
» 28 czerwca 2019, 21:53 #288
dawidlp92: taki Chiesa byłby idealny na prawe skrzydło
» 28 czerwca 2019, 10:19 #287
Dzik17: Oby się tylko nie okazało że będzie jednosezonowcem jak sessegnon
» 28 czerwca 2019, 09:59 #286
RedsFan: Sessegnon gral dobrze, ale nie w premier league. W najwyższych angielskich rozgrywkach sie nie sprawdził.
» 28 czerwca 2019, 12:47 #285
Carlitozz: Jeszcze z dwa potencjalne wzmocnienia i na ten sezon powinno to miec w miare rece i nogi!
» 28 czerwca 2019, 09:54 #284
Sideswipe: to kiedy Darmiana pogonią?
» 28 czerwca 2019, 09:04 #283
Seszele: Po podpisaniu umowy z Wan-Bissaką. Tylko nie chcą go oddawać za darmo, więc zobaczymy kto da więcej. Na 99% idzie do Serie A.
» 28 czerwca 2019, 09:15 #282
Dejfmi: Co ten Darmian wam taką krzywdę robi?:) gra 4 mecze w sezonie jeszcze bez rażących błędów. Będzie normalna oferta to na pewno go sprzedamy. Nic się nie bójcie
» 28 czerwca 2019, 09:58 #281
Sideswipe: Fajnie, że w to wierzysz, zazdroszczę.
» 28 czerwca 2019, 10:14 #280
Dejfmi: No a nawet jak nie sprzedamy to o co chodzi?
» 28 czerwca 2019, 10:29 #279
sisinho: A. Zajmuje miejsce w szerokim składzie do rejestracji
B. Uszczupla budżet na tygodniówki

Coś jeszcze?
» 28 czerwca 2019, 11:10 #278
Dejfmi: I tylo tyle? Macie jakiegoś lepszego obrońcę z C planu, który zagra praktycznie wszędzie? Sezon jest długi, meczów jest sporo a warto go mieć. W drużynie mamy dużo większe problemy typu Pogba czy nie spłacający się Alexis ale dla większości tutaj to właśnie Darmian jest największym problemem. Wyloozujcie
» 28 czerwca 2019, 11:19 #277
Seszele: Ekstra.
Jest James i, lada chwila. Wan-Bissaka.
Jestem zadowolony. To dobry kierunek. Młodzi, waleczni, spragnieni sukcesów.
Czekamy na kolejne transfery, a z moich informacji wynika, że będą jeszcze co najmniej dwa. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Podkreślam również, że przyszłość Pogby nie jest znana.
» 28 czerwca 2019, 08:59 #276
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 08:45

Liverpool podobno chce poozyskać Maddisona wiec jesli jego chca kupić to Bruno juz odpada z ich planów . Mam nadzieje ze znajdzie sie u nas bo Leicester zawoła sobie za Maddisona pewnie z 80 mln a my rownież sie nim interesujemy , a Bruno kosztowałby myśle 60 mln .
» 28 czerwca 2019, 08:45 #275
RedsFan: Ja to w ogole nie wierzę, że sa poważnie zainteresowani Bruno.
» 28 czerwca 2019, 09:58 #274
RedRevolta: No własnie są i prędzej trafi tam niż do tottenhamu.
» 28 czerwca 2019, 10:04 #273
rreddevilss: Przejrzałem różne fora i nawet kibice Crystal Palace nam gratuluję tego transferu i piszą że kupujemy world classa ,który jest świetny w grze obronnej a do tego grając w zespole który preferuje bardziej ofensywny styl gry może rozwinąć umiejętności gry do przodu
» 28 czerwca 2019, 02:45 #272
sisinho: Czy u nas się nie rozwinie :(

I tak najlepszym transferem byłby transfer Walker kilka lat temu.
» 28 czerwca 2019, 11:11 #271
giermeq: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.06.2019 00:59

imgur .com/a/fAFjjvY

Wan-Bissaka już w koszulce United.
» 28 czerwca 2019, 00:59 #270
Advm: Wystarczy, że usuniesz https. Spacja niepotrzebna :)
» 28 czerwca 2019, 01:38 #269
Lopak5: West Ham sobie kupuje takiego Fornalsa za 28 baniek bez żadnego echa a jak tylko my byśmy się zainteresowali to odrazu 50 minimum
» 28 czerwca 2019, 00:50 #268
CirclePain: WHU to miało fart, ze go wyciagneli tak szybko, bo po tych mistrzostwach jego cena by wystrzeliła jak Sputnik
» 28 czerwca 2019, 08:52 #267
JestemNumerem9: Ja oglądam hiszpańska lige i już go widziałem w Villarreal. To, co ten gościu ma podania i technikę, to masakra.
» 28 czerwca 2019, 08:58 #266
trakol: Przyszły sezon
Ddg
Bissaka-alderweireld/de ligt-lindelof-shaw
Bruno-Mctominay-fred
Dalot-Rashford-james

Ławka:Romero, tuanzebe, matic, Sanchez, martial, lukaku, greenwood
??
» 27 czerwca 2019, 23:41 #265
helupa: coś ty napisał stary
» 28 czerwca 2019, 00:17 #264
Hammurabi: Wy mowicie ze on olkoholik a un prawde napisal uguem
» 28 czerwca 2019, 09:16 #263
primasort: Obejrzałem właśnie jak Roo z tęczową 9 na plecach strzela z 60 metrów bramkę,byłby z niego lepszy pożytek niż z Lukaku.
» 27 czerwca 2019, 23:17 #262
helupa: pierwszy raz się z tobą zgadzam, aż mi wstyd.
» 28 czerwca 2019, 00:19 #261
sisinho: I z Rashforda, ten to nawet z 5 metrów przekopałby nad bramką.
» 28 czerwca 2019, 00:44 #260
Krystiano98: Lepszy pożytek niż z Lukaku xD widzę, że zdrowo pochlaliscie, jak was w czwartek trzymało. Rooney już za van Gaala był za slaby, błyszczeć to on może ale w MLS, a nie w Premier League.
» 28 czerwca 2019, 06:15 #259
klusek0128: No panowie mają dobra pamięć ale krótką... Roo to raczej byłby aktualnie dobrym zmiennikiem dla środkowego pomocnika bo instynkt do dogrania dobrej piłki napastnikowi miał wyśmienity ale styl gry nie bardzo pozwalał mu na rozwinięcie skrzydeł.
Ps. Roo nawet w Evertonie nie miał pewnego miejsca a bramki w MLS to średnia rekomendacja.
» 28 czerwca 2019, 10:02 #258
is200second: Gdyby Francja trafiła na 2:0 to Hiszpanie strzeliliby im 6. Świetna drużyna.
» 27 czerwca 2019, 22:49 #257
is200second: To ciekawe tak patrzę na to euro u21 i Hiszpania jest o klasę lepsza drużyna chyba od każdej na tym turnieju. Ciekawy jestem tego meczu bo pewnie będę w finale z Niemcami.
» 27 czerwca 2019, 22:16 #256
jassaj: Ok, zaraz dostanę za fantazjowanie i naiwność, ale mam problem z tym, że ludzie tak podchodzą "liniowo" do kwestii transferów i myślą, że jak 1 załatwialiśmy w 2 tygodnie to 2 będzie dopiero po kolejnych dwóch 3 łącznie po 6 itd. Przecież nikt z was nie wie jak i gdzie przebiegają rozmowy. Rozum podpowiada, że nie ma co się spodziewać, że będzie to jeszcze np 5 nazwisk ale ten sam rozum mówi mi "wy tego nie wiecie". Przecież równie dobrze 1 dnia mogą polecieć 2 oficjalki od tak od czapy, w dniu wylotu na zgrupowanie, ostatniego dnia okienka, właściwie nawet jutro rano (teraz to może nie, bo wiadomo, że byłby już przecieki, że dany zawodnik jedzie do klubu czy coś, ale wiecie o co chodzi). Rozumiem też negatywne doświadczenia, ale koniec końców w ciągu ostatnich lat będąc szczerym też robiliśmy dużo transakcji
Serio, relax, od jęczenia zawodników nie przybędzie a futbol to nie liniowa rozgrywka, że wszystko dzieje się "turowo" i schematycznie. Oceniać, rozliczać i jęczeć na okienko będziemy po okienku
» 27 czerwca 2019, 21:58 #255
Veron: 1/3 okienka i 2 transfery
jeszcze kogoś dopiąć przed wylotem i spokojnie czekać w którym klubie zrobi się ostry tłok i polować na jakąś okazję
» 27 czerwca 2019, 20:49 #254
kckMU: Bruno przed tournee, podczas trwania opuszczają nas Darmian, jeden z SO pomijając Victora, a co przed meczem z Chelsea to byłoby juz tylko na plus.
» 27 czerwca 2019, 21:16 #253
helupa: Simon Stone napisał, że dzisiaj nie będzie oficjalki.
» 27 czerwca 2019, 20:33 #252
rafax17: Czemu ta oficjalka trwa tak długo ??
» 27 czerwca 2019, 20:00 #251
CoJaOgladam: Hearing official confirmation of Aaron Wan-Bissaka to #MUFC will now come on Friday. Everything fine. Just takes time to get everything sorted
» 27 czerwca 2019, 20:11 #250
Daka: Pewnie uczą go grać na pianinie.
» 27 czerwca 2019, 20:51 #249
is200second: Co to nie ma transmisji meczu u21 hiszlania-francja na TVP sport?
» 27 czerwca 2019, 18:37 #248
Ucinho: Jest tylko że później grają.
» 27 czerwca 2019, 18:40 #247