„Prawdopodobnie to go wkurzyło”. Pogba o swoim konflikcie z Mourinho

» 22 kwietnia 2026, 12:19 - Autor: matheo - źródło: Rio Ferdinand Presents
Jose Mourinho pod koniec 2018 roku rozstał się z Manchesterem United w burzliwych okolicznościach. Angielskie media szeroko rozpisywały się na temat konfliktu Portugalczyka z Paulem Pogbą. Po latach francuski pomocnik został zapytany o te wydarzenia.
„Prawdopodobnie to go wkurzyło”. Pogba o swoim konflikcie z Mourinho
» Paul Pogba i Jose Mourinho pod koniec pobytu Portugalczyka na Old Trafford mieli burzliwe relacje | Fot. Press Focus
Mourinho i Pogba dołączyli do Manchesteru United w 2016 roku. Francuz został wówczas najdroższym piłkarzem na świecie, bo Czerwone Diabły zdecydowały się za niego zapłacić 89 milionów funtów. Początkowo relacje Mourinho i Pogby układały się dobrze, ale w sezonie 2017/2018 coś zaczęło się psuć.

Zimą 2018 roku angielskie media rozpisywały się na temat transferu Pogby do Manchesteru City. Francuza do ekipy The Citizens miał oferować agent Mino Raiola, co wyjawił sam Pep Guardiola.

Temat Pogby często przewijał się przez konferencje prasowe Jose Mourinho, co zdaniem francuskiego pomocnika mogło irytować menadżera Manchesteru United. Pogba o swoim czasie spędzonym na Old Trafford odpowiedział w podkaście Rio Ferdinanda.

– Nie mam żadnego problemu z żadnym trenerem. Zawsze szanowałem wszystkich. Mówili mi, co mam robić. To oni są szefami. Taka jest prawda. To oni rządzą. Decydują, czy grasz, czy nie – stwierdził Pogba w podkaście Rio Ferdinand Presents.

– Na początku nasze relacje były bardzo w porządku, wysyłaliśmy sobie wiadomości. Jose to bardzo zabawny gość. Szczerze mówiąc, to jest wyjątkowy.

– Myślę, że z czasem ta sytuacje zaczęły się pojawiać w związku z moimi kontuzjami. Kiedy media zaczęły zadawać mu pytania o mnie, to pomyślał sobie: „dobra, czy to jego koniec?”.

– Taki jest też problem ze mną. Wielu ludzi lubi zadawać pytania o mnie. Zawsze tylko Paul, Paul, Paul. Prawdopodobnie to go wkurzyło – dodał Pogba, który opuścił szeregi Manchesteru United w 2022 roku po wygaśnięciu kontraktu.


TAGI


« Poprzedni news
Juventus planuje transferową ofensywę, Zirkzee ponownie na celowniku Starej Damy
Następny news »
Manchester United poluje na talent z Southampton

Najchętniej komentowane




Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (2)


waletpl: Ta. Jose przez pismaków obraził się na Paula.
» 22 kwietnia 2026, 13:27 #2
trance: Na pewno xd
» 22 kwietnia 2026, 12:34 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.