Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Wolverhampton - Manchester United 2:1. Finisz w TOP 4 oddala się od Czerwonych Diabłów...

» 2 kwietnia 2019, 22:37 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United przegrał z Wolverhampton Wanderers 1:2 (1:1) w 33. kolejce Premier League. Czerwone Diabły po raz kolejny kiepsko spisały się na Molineux Stadium i znacząco skomplikowały sobie sytuację na finiszu sezonu.
Wolverhampton - Manchester United 2:1. Finisz w TOP 4 oddala się od Czerwonych Diabłów...
» Manchester United przegrał z Wolverhampton 1:2 w 33. kolejce Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Ashley Young
Victor Lindelöf
Chris Smalling
Luke Shaw
Scott McTominay
Fred
Diogo Dalot
Paul Pogba
Jesse Lingard
Romelu Lukaku
Phil Jones
Andreas Pereira
Anthony Martial

Oddano 101 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Ole Gunnar Solskjaer mocno zamieszał wyjściowym składem Manchesteru United, bo dokonał aż sześciu zmian w wyjściowej jedenastce Czerwonych Diabłów w porównania do starcia z Watfordem (2:1). Norwegowi w ostatniej chwili ze składu wypadł także Marcus Rashford, który na treningu doznał urazu kostki.

Manchester United spotkanie na Molineux Stadium zaczął od zdecydowanych ataków. Goście mogli objąć prowadzenie już w 5. minucie. Dośrodkowanie w pole karne na szósty metr posłał Diogo Dalot. Tam najwyżej wyskoczył Romelu Lukaku, ale jego strzał zablokował Rui Patricio.

W 14. minucie bramkarz Wolves był już jednak bezradny. Piłkarze Solskjaera umiejętnie poklepali piłką przed szesnastką, a na mocny strzał zdecydował się Scott McTominay. Piłka na śliskiej murawie nabrała tempa i wpadła w długi róg bramki Patricio.

Trzy minut później przed znakomitą szansą na podwyższenie rezultatu stanął Jesse Lingard. Anglik znakomicie wkleił się w linie obrony, dostał dobre podanie od Romelu Lukaku, posłał piłkę głową w długi róg, ale świetną interwencją popisał się Patricio.

Po tej sytuacji gra Czerwonych Diabłów zdecydowanie siadła i inicjatywę przejęli piłkarze Wolverhampton. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Gospodarze do remisu doprowadzili w 25. minucie. Piłkę przed polem karnym stracił Fred. Raul Jimenez błyskawicznie wypuścił w uliczkę Diogo Jotę, a ten nie miał problemów z wpakowaniem piłki do siatki z bliskiej odległości.

Po straconym golu piłkarze Manchesteru United nie potrafili odnaleźć odpowiedniego rytmu gry. Groźniejsi byli zawodnicy Wolves, którzy stosunkowo łatwo przedostawali się pod pole karne De Gei.

Czerwone Diabły przed przerwą wypracowały sobie jeszcze jedną dobrą sytuację. W doliczonym czasie gry swoją szansę miał Romelu Lukaku. Uderzenie Belga w kierunku długiego słupka nieznacznie minęło jednak bramkę Wilków.

W 55. minucie Manchester United mógł znów objąć prowadzenie. Przed szansą ponownie stanął McTominay. Dośrodkowanie w pole karne posłał Lukaku, Szkot dołożył głowę, ale oddał strzał w środek bramki i ostatecznie Patricio zanotował dobrą interwencję.

W 58. minucie skomplikowała się sytuacja Czerwonych Diabłów, bo z boiska wyleciał Ashley Young. Anglik w odstępie pięciu minut obejrzał dwie żółte kartki i sędzia Mike Dean nie miał innej możliwości, jak odesłać zawodnika do szatni.

Manchester United grając ze stratą zawodnika nie potrafiły odnaleźć właściwego rytmu gry. W 77. minucie sytuacja Czerwonych Diabłów ze złej zmieniła się na katastrofalną. Piłkę w pole karne United posłał Joao Moutinho, na szóstym metrze doszło do sporego zamieszania i nieporozumienia pomiędzy De Geą a Smallingiem. Anglik upadając na murawę trącił piłkę i wpakował ją do własnej siatki.

Do końca spotkania piłkarze Solskjaera nie zrobili nic, aby odwrócić niekorzystny wynik. W doliczonym czasie gry zawodnicy United byli bliscy, ale wpakowania piłki do własnej siatki. De Gea musiał interweniować najpierw po niefortunnym zagraniu Smallinga, a następnie Lindelofa. Później niewiele brakowało, aby piłkę do siatki Hiszpana posłał Ivan Cavalerio, trafił w poprzeczkę.

Wolverhampton Wanders – Manchester United 2:1 (1:1)
Bramki: Diogo Jota 25’, Chris Smalling 77’ [sam.] – Scott McTominay 13’

Wolverhampton Wanderers: Patrício - Doherty, Bennet, Coady, Boly, Vinagre (Otto 75') - Neves (Saiss 84'), Dendoncker, Moutinho - Jota (Cavalerio 73'), Raúl Jiménez

Manchester United: De Gea - Young, Lindelöf, Smalling, Shaw - McTominay, Fred (Jones 65') - Dalot (Pereira 84'), Pogba, Lingard - Lukaku (Martial 73')

« Poprzedni news
Rashford poza składem - uraz czy choroba?
Następny news »
Statystyki: Wolverhampton vs Manchester United 2:1

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (626)


sk8bob: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.04.2019 10:09

Wiecie ze mamy dość małe szanse na TOP4 ? Nawet jeśli wygramy wszystkie mecze do końca sezonu to i tak musimy liczyć na potknięcia przeciwników :/ arsenal ma jeden mecz do rozegrania i jak go wygrają to maja przewagę 5 pkt a oni aktualnie zajmują 4 pozycje ... także lipa
» 6 kwietnia 2019, 10:07 #626
RedsFan: Jezu jak czytam niektóre komentarze i zachwyty nad Lfc to sie zastanawiam na, czy to stroną Liverpool czy Manchester :/ chyba co poniektorzy pomylili kluby.
» 6 kwietnia 2019, 09:32 #625
misiek2405: Czym tu się zachwycać. Bramka na 1-1 standardowo ze spalonego co ustawiło mecz, bo Soton chciał wygrać i w końcówce się otworzył i dostał 2 kontry. Przy VARZE byłoby 1-0 Soton by się okopał i by nic nie zdziałali. No ale gdzie Looserpool nie może tam sędzia pomoże i jazda.
» 6 kwietnia 2019, 09:38 #624
Spadkobierca: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.04.2019 09:56

Nie ma żadnych zachwytów. Trzeba ogrywać każdego do końca i przestać patrzeć na czerwona stronę Liverpoolu, bo jak się podłożymy City "żeby tylko Liverpool nie wygrał ligi", to skończymy poza LM. Pisałem wcześniej, Liverpool i tak przegra ligę bez naszej pomocy.

P.S. W meczu z Chelsea połowa tej strony będzie za The Reds, bo to The Blues mają się wyłożyć i odpaść z wyścigu o top 4.
» 6 kwietnia 2019, 09:54 #623
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.04.2019 09:15

Mysle ze w Lidze juz jest raczej pozamiatane i po top4 . Ktos mi powie ze dzielą nas tylko 3-4 pkt ale popatrzcie realnie . Shaw ma pauze na 2 ważne i ciężkie mecze , a jak narazie to nasz najlepszy zawodnik na skrzydle ! i to nadodatek obrońca . I kto za niego teraz ma zagrac? czyzby Rojo na lewej ? to juz lepiej niech na srodku obrony zagra bo na lewej jest kompletnie bezuzyteczny . Darmian ? to kolejny kto da nam jeszcze mniej co Young w ofensywie . Słabo to wygląda . Ja bym sprobował zagrać na 3-5-2 z wachadłami Dalotem i Darmianem myśle ze w takim ustawieniu daliby rade. Oczywiscie mowie o dwóch kolejnych ligowych meczach a nie tych z Barcą . Jesli chodzi o mecz z Barca to rzeba sie spiąć na Barcelone i jakos sprobować awansować jak juz przejdziemy Barce to dalej wszystko moze sie zdarzyc i bedzie blisko finalu bo Liverpool jak i Porto są do ogrania i napewno łatwiejszymi rywalami dla nas niż Barca czy PSG . Jednak myśle ze Barca raczej awansuje i tutaj żadne szczescie nam nie pomoże . Dostaniemy jedną bramke to juz w ogole przestaniemy grać i zaraz dostaniemy drugą , jakoś tego kompletnie nie widzę . Wierzyć trzeba i to nam tylko pozostało .
» 6 kwietnia 2019, 09:14 #622
dev13: Co bedzie to bedzie przestaje sie ekscytowac bo szkoda zdrowia a Ed i reszta towarzystwa i tak zrobi co zechce.
Jak dostana lomot od Barcelony to zejda na ziemie :)
» 6 kwietnia 2019, 07:48 #621
iMarMU: Herrera odchodzi do PSG po sezonie. To już pewne.
» 6 kwietnia 2019, 02:10 #620
Michux3: Link proszę
» 6 kwietnia 2019, 07:45 #619
QsQs: United po dzisiejszym meczu soton - lfc stracić całkowicie szanse na zajęcie 2 miejsca w lidze
» 5 kwietnia 2019, 23:15 #618
hansolo: Co rykłem, aż mi się herbata wylała xD
» 5 kwietnia 2019, 23:18 #617
Spadkobierca: Nie mogę zrozumieć obu wypowiedzi. Translator by się przydał.
» 6 kwietnia 2019, 09:56 #616
QsQs: No mają jakiś taki dar grania do końca i strzelania tych decydujących goli. Teraz mają Chelsea a później cardiff i hudersfield..
» 5 kwietnia 2019, 22:59 #615
vinnie123: LFC ma też 'dar' strzelania goli ze spalonego...
» 6 kwietnia 2019, 08:16 #614
Spadkobierca: Sam gol nie został strzelony po spalonym, można by rzec, że gdyby nie błędy w kryciu Keity, ze złego przyjęcia i dośrodkowania Salaha nic by nie wyszło.
» 6 kwietnia 2019, 09:50 #613
DelPiero: No i southampton sfrajerzylo w najgorszy możliwy sposob. Przy rzucie roznym dla nich, zamiast oddac strzal chocby nad bramka przeciwnika dla oddalenia zagrozenia, ci jak leserzy dali odebrac sobie pilke i dostali bramke z kontry. Szkoda, bo sama ich gra obronna wygladała lepiej od naszej. Bednarek co prawda nie nadążyl za Firmino przy 3 bramce, ale tutaj juz i tak wszystko bylo rozstrzygnięte ...
» 5 kwietnia 2019, 22:58 #612
Quahadron: Sfrajerzyło? Liverpool był po prostu lepszą drużyną, Liverpool był lepszy bo strzelił więcej goli, a i tak do spotkania podchodzili jako faworyci. Frajerzymy to my panie DelPiero i nie chwytamy danych nam szans, bo gramy tragiczne spotkania.
» 6 kwietnia 2019, 00:26 #611
Spawn23: Liverpool to kocury, oni cisną aż wycisną.
» 5 kwietnia 2019, 22:47 #610
primasort: Ładnie Salah wyjaśnił
» 5 kwietnia 2019, 22:42 #609
Damian54321: Wierzę w diabły ale Barca może nas skarcic
» 5 kwietnia 2019, 22:42 #608
Me89v2: Dla nas lepiej żeby City na dużej presji przyjechało. To może byc na naszą korzyść
» 5 kwietnia 2019, 22:40 #607
Dexxter: City w presji? Skończy jak z Chelsea 0:6 dla City i wstyd tylko będzie
» 6 kwietnia 2019, 00:06 #606
misiek2405: Taa City w presji. Już się boją takich ogórków jak Fred, Lingard, McTominay, Smalling, Young itp. Będzie to dla nich spacerek w drodze po tytuł
» 6 kwietnia 2019, 08:59 #605
DjTED: Poszedł jak dzik w sosne
» 5 kwietnia 2019, 22:37 #604
DjTED: Ja mam najwiekszy dylemat... Bo postawiłem na Live....
» 5 kwietnia 2019, 22:17 #603
DEPE: jak zwykle, gol dla żydkow ze spalonego. tam gdzie zaczyna sie VAR tam konczy sie liverpool.
» 5 kwietnia 2019, 21:45 #602
Spadkobierca: Za VARem wciąż siedzą ludzie. Głupi jesteś wierząc, że VAR eliminuje przekręcanie wyników.
» 5 kwietnia 2019, 21:50 #601
DEPE: VAR eliminuje takie gole.
czym innym jest interpretacja faulu w polu karnym a czym innym pozycja spalona.
» 5 kwietnia 2019, 21:53 #600
Spadkobierca: VAR to interpretacja sędziego. Jesteś pewien, że sędzia zawsze będzie chciał skorzystać z VAR, albo będzie coś dobrze interpretował? Nie takie wałki świat widział, tutaj przynajmniej spalony nie był dwumetrowy i łatwy do wychwycenia jak gol Azpilicuety w meczu z Cardiff.
» 6 kwietnia 2019, 09:53 #599
kondzik: Spalony kurde....
» 5 kwietnia 2019, 21:38 #598
Michux3: Brawo Soton , ładnie grają
» 5 kwietnia 2019, 21:22 #597
DevoMartinez: Te okienko musi być wyjątkowe w porównaniu do poprzednich jesli mamy podniesc poziom składu. Odchodzi paru graczy których trzeba zastąpić. Do tego wypadałoby w koncu sprzedac Darmiana i Rojo bo o ile tego ostatniego lubie to mam wrazenie, ze zrobil sobie u nas wakacje w ostatnich 2 latach. Permanetne L4. Valencia raczej też odejdzie. Takze konieczne wzmoceniana to bok obrony (konktetny gracz do 1 składu) i jakis SO (jesli nie konkretny gracz to chociaz solidny do rotacji). Srodek pola jesli odejdzie Herrera w co jakos nie wierze i tak warto wzmocnic zeby na 3 pozycje miec 6 graczy bo ani Fred ani Perreira nie dają tego co powinn dawaci, MacTomminay imo wyglada najlepiej ale to raczej zawodnik na wybrane mecze poki co. I bez wzgledu czy odejdzie Mata to ktos na prawe skrzydlo. Takze 4 transfery in to mus. W odejscie Pogby i DDG nie wierze wiec te pozycje pomijam.
» 5 kwietnia 2019, 20:56 #596
Michux3: youtube.com/watch?v=dSwS5Xwhybs fajny materiał ,dobry autor i to czego potrzebujemy w lato
» 5 kwietnia 2019, 19:50 #595
MixEx: Wyslij ten filmik Edowi
» 5 kwietnia 2019, 19:52 #594
Michux3: Myślę że jest zajęty wypisywaniem czeków dla Alexisa
» 5 kwietnia 2019, 20:15 #593
Mattias: To co, dziś Kloppy przegrywają mistrzostwo? :D
» 5 kwietnia 2019, 19:44 #592
ReDevil07: Heh o tym samym pomyślalem, że strata punktów przez tych patałachów dzisiaj wyjaśni nam sprawę mistrzostwa
» 5 kwietnia 2019, 20:39 #591
Himself: Ale Was dupsko piecze, że to nie my bijemy się o mistrza,,,ale jeszcze długo nie będziemy się o niego bic
» 5 kwietnia 2019, 21:44 #590
Spadkobierca: Klopp na pocieszenie będzie miał grę w LM, o którą nam jest coraz ciężej.
» 5 kwietnia 2019, 21:51 #589
Blau: Tyle Shaw już u nas siedzi, że kompletnie zapomniałem jak młody on jest :D
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie. W końcu odzyskał tę formę sprzed kontuzji (jeśli nawet nie lepszą) i jeśli dalej tak będzie grał, to mamy jednego z najlepszych lewych obrońców na świecie.
» 5 kwietnia 2019, 19:33 #588
Michux3: Zgadzam się, od początku sezonu nie schodzi z pewnego poziomu a od kilku ostatnich meczów pokazuje się bardzo dobrze z przodu , coś z czym miał czasami problem
» 5 kwietnia 2019, 20:27 #587
Veron: hahah ale śmiech
Varane zarabia teraz 100tys funtów / tydzień
Real mu daje nowy kontrakt 150tys/ tydzień (pewnie się od razu zgodzi)
4x LM, 1x MŚ, jeden z najlepszych obrońców na świecie

a u nas byle Young, Lingard czy Jones obecnie zarabiają ponad 100tys

tam Nacho czy inny Mariano zarabiają grosze
gracze jak Isco, Kroos, Carvajal zarabiają tyle co u nas ww szrot
Modrić, Ramos, Benzema czy Bale mają kasę jak Martial, David czy Lukaku
Pogba i Alexis są przed jakimkolwiek zawodnikiem Realu

PATOLOGIA
SPOŁECZNA
DO POTĘGI
1000000
» 5 kwietnia 2019, 19:04 #586
DEPE: nie wierz w te bajki serwowane przez madryckie media. wg OFICJALNYCH danych UEFA (a wiec danych ktore kluby musza przekazywac federacji a nie przypuszczen dziennikarzy) za rok 2017 real placil najwiekcejh na pensje ze wszystkich klubow europy - 406mln euro, united dla przykladu 306mln

e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/01/18/15478180746123.jpg
» 5 kwietnia 2019, 19:38 #585
Gallacher: I jaki z tego wniosek ? że tam pójdzie każdy nawet za 100 tys tydzień byleby by grać w najlepszym zespole na świecie bo takowym jest po wygraniu CL i KMŚ.
» 5 kwietnia 2019, 19:40 #584
Daka: Nie wiem skąd te dane, ale np. taki Bale jest 6 najbardziej opłacanym piłkarzem na świecie, gdzie jego tygodniówka wynosi około 600tys €, także jest nawet poza zasięgiem dla Sancheza. Nie mówiąc już, że pensje w Hiszpanii podawane są w większości netto, a w Anglii brutto.
» 5 kwietnia 2019, 19:40 #583
DEPE: Gallacher: zadam ci proste pytanie:
czy jesli w tym sezonie totenham wygra LM, a city lub liverpool wygra lige angielska to totenham bedzie najlepszym zespolem swiata?
odpowiedz mi na to pytanie.
» 5 kwietnia 2019, 19:44 #582
Gallacher: @DEPE
Oczywiście że nie ? ale nie wiem czemu zadałeś mi takie pytanie jeśli odniosłem się do zespołu który wygrał 3x Ligę Mistrzów i Klubowe MŚ.
» 5 kwietnia 2019, 20:01 #581
Luke88: Tyle, ze w Anglii jest jakiś bandycki podatek dla najbogatszych, na czysto mają pewnie z połowę tego.
» 5 kwietnia 2019, 20:20 #580
DEPE: Gallacher: wiec dlaczego nazywasz ich najlepszym zespolem swiata, skoro w tym czasie lige hiszpanska dwa razy wygrywala barcelona? twoja wypowiedz jest nielogiczna (sam napisales, ze totenham nie nazwalbys najlepsza druzyna swiata gdyby wygrali LM ale nie wygrali rodzimej ligi)
» 5 kwietnia 2019, 20:58 #579
awe: W Anglii kasa jest ogromna, takie Leicester za opadniecie w 1/4 zgarnęło wiecej niż Real za wygranie tej edycji (2016/2017), Manchester odkad pamietam jest zawsze co najmniej w top3 klubow z najwiekszymi dochadami (ostatnio po wielu sezonach spadli na z fotelu lidera) a porwnujac młodych piłarzy do zarobówko tych zasłużonych w klubie dobitnie podkreślasz swoja prostote
» 5 kwietnia 2019, 22:29 #578
Gallacher: @DEPE
co jest wyżej w hierarchii,liga hiszpańska czy CL ? bo wydaje mi się że rozgrywki kontynentalne a tak poza tym gdzie ja wymieniłem Tottenham ? Ja odniosłem się do zespołu który wygrał 3 x CL i KMŚ x2 i fakt nie zdobyli mistrza Hiszpanii tyle ile CL,ale to nie powoduję że nie są zespołem najlepszym na świecie bo o tym decydują KMŚ no chyba że bierzesz pod uwagę ilość zdobytych trofeów a nie najważniejsze rozgrywki na świecie i w Europie.Sorry,ale nie rozumiem o co chodzi ci z tym Tottenhamem ;) ?
» 5 kwietnia 2019, 23:05 #577
Diabelski97: To okienko transferowe będzie jedno z najciekawszych od wielu lat, przyszły sezon może być naprawdę udany jeśli OLE dostanie odpowiedni budżet (a wierzę że dostanie) to po okresie przygotowawczym będzie można zobaczyć jego efekty.
» 5 kwietnia 2019, 18:16 #576
tomekwietniu: A co sądzicie o transferze Doucoure?
Bardzo ciekawy pomocnik
» 5 kwietnia 2019, 18:12 #575
PauloKuhan: racja tez bym go chciał i jeszcze jote ludzie dla których gra dla man u to byłby zaszczyt a nie krowa do dojenia kasy
» 5 kwietnia 2019, 18:37 #574
tomekwietniu: Jota to jeszcze jeden sezon w PL mógłby się pokazać, namiast Francuz już drugi poziom trzyma wysoki poziom
» 5 kwietnia 2019, 18:55 #573
Diabelski97: U mnie na słuchawkach hymn ligi mistrzów.. Powoli emocje rosną przed meczem, szkoda tego meczu z Wilkami bo trochę humor popsuły ale pora na ćwierćfinały ligi mistrzów a tam wszystko zdarzyć się może :)
» 5 kwietnia 2019, 18:06 #572
artix206: Z innej beczki, pilne pytanie :D Mogę gdzieś zakupić koszulkę domową z tego sezonu, w takim terminie żeby maksymalnie do środy do mnie dotarła? Macie coś godnego polecenia?
» 5 kwietnia 2019, 17:21 #571
RememberMe: na allegro
» 5 kwietnia 2019, 17:34 #570
artix206: Właśnie nic takiego znaleźć tam nie mogę, nie wiem czy to z powodu końcówki sezonu, czy o co chodzi..
» 5 kwietnia 2019, 19:41 #569
DelPiero: Alexis 500k to powinien zarabiac ale rocznie, bo samo bieganie to za malo na ten klub. Brakuje mi tutaj takiego Rooneya czy Charltona ktorzy byli napastnikami kompletnymi. Przyspieszenie, drybling, mijanie obroncow balansem, cofanie sie po pilke, walecznosc. Ci goscie byli prawdziwymi diablami, potrafili chyba wszystko po za gra na bramce. Nie wiem czy Marcus wskoczy na taki poziom, cos mi sie wydaje ze moze byc problem bo chlopak co chwile lapie urazy. Nie wiem czy to kwestia dojrzewania i ksztaltowania sie ciala?
» 5 kwietnia 2019, 15:45 #568
Gallacher: Rooney bazował na swojej siłowej posturze,uderzeniach,nie był jakimś wybitnym dryblerem,ale cechowała go waleczność i determinacja,której dzisiaj graczom brakuję.W szatni musiałby być ktoś taki jak Keane.
» 5 kwietnia 2019, 16:26 #567
trakol: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.04.2019 17:29

z tego co rooney był bramkarzem w latach młodości czy coś, na pewno bronić jako tako umie bo jakieś filmiki z nim widziałem jako bramkarz :)
» 5 kwietnia 2019, 17:28 #566
hubi21: Dało się lekką ręką 500 tyś tyg Alexisowi, to nie ma się co dziwić że teraz Pogba też chce tyle, De Gea chce 350 tyś. Za rok pewnie Lukaku będzie chciał 500 tyś. Trzeba się jak najszybciej pozbyć Alexisa, choć to może nie być proste
» 5 kwietnia 2019, 15:05 #565
awe: szkoda ze to nie niemcy by sie dalo jak Bayern Lewandowskiemu pod stolem 25 mln za transfer i normalna pensja i by nie bylo takiego zamieszania
» 5 kwietnia 2019, 17:50 #564
man1717: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.04.2019 14:17

Co sądzicie o powrocie CR7? Mamy Sancheza I Herrera na wydanie a Juve lubi takie kąski. CR7 to chyba jedyna postać na świecie teraz co zrobiłaby tu rewolucję z miejsca.
» 5 kwietnia 2019, 14:16 #563
MixEx: Po co CR ma iść do jakiegoś sredniaka. Przecież tutaj trofeów żadnych się nie spodziewam w najbliższych latach. No chyba że TOP4 XDDD
» 5 kwietnia 2019, 14:19 #562
Dejfmi: Oczywiście byłem za sprowadzeniem Ronaldo ale teraz nie ma to już sensu. Po ptokach
» 5 kwietnia 2019, 15:26 #561
GrayMid: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.04.2019 15:38

Czy to już się zaczyna ten tradycyjny sezon na spekulacje o powrocie Ronaldo? Bo jeżeli to nie był sarkazm, to daj sobie spokój. Po pierwsze samo United ostatnio nie proponowało mu żeby wrócił, bo chcieliśmy się skupiać na bardziej perspektywicznych graczach, jak to wyszło to widać...Natomiast fakty są takie, że :

1. Juve ma wciąż kontrakt z Ronaldo i kupili go po to by im wygrał LM. Oczywiście to będzie trudne, szczególnie że finaliści mogą być mega trudnymi przeciwnikami, z tej puli drużyn które zostały w rozgrywkach. Ale wątpię że go oddadzą zanim nie zweryfikują swojej drużyny z Ronaldo w składzie na ostatnim etapie LM, czyli w finale, zobaczymy jak to się potoczy. Za dużo w niego zainwestowali żeby go tak oddawać.


2. Sam United musiałby grać znacznie lepiej, tak ogólnie, zespołowo, żeby Ronaldo mógł tu robić swoje. Na pewno dałby nam ten X faktor i mentalność, to byłoby cenne dla młodych, ale pod warunkiem że oni chcieliby się od niego uczyć na przykład ciężkiej pracy, widzę tu Rasha - on na pewno by skorzystał, bo widać że chce się uczyć, ale różne inne lenie? Nie widzą tego. Poza tym jeśli nasza linia pomocy wciąż będzie tak słaba i mało kreatywna to jak ty sobie wyobrażasz współgranie z Cristiano? Ronaldo od czasu kiedy w pełni przekształcił się w genialnego strzelca, oddaje drużynom w których gra wszystko co najlepsze, ale też dlatego, że tak w Realu, jak i w Juve ma świetną linię pomocy, a z drugiej strony sam dużo się rusza, szuka błędów przeciwników, ustawia się tak by partnerzy mogli to niego zagrać dobre piłki. I to się nazywa prawdziwa współpraca drużynowa, tak jak powinno być. U nas nie dość że linia pomocy się często słabo rusza, to oprócz Rasha, który się stara, nasza ofensywa też jest dość statyczna. To jak ty sobie to wyobrażasz? Piłka to jest sport drużynowy i wielcy piłkarze są tym faktorem X, ale nie obejdą się bez drużyny która chociaż wie co robi na boisku. A u nas to często wciąż wygląda tak jakbyśmy nie wiedzieli. Gramy w kratkę i nie mamy na razie widoków na wielkie trofea. Ronaldo ma na razie misję w Juve - wygrać im LM. U nas misją jest nauczyć się rozgrywać piłkę szybciej niż ruszają się muchy w smole. Te cele są rozbieżne. Ronaldo zresztą jak już pisałem chciał wrócić właśnie do United, gdy odchodził z Realu, ale United go wtedy nie chciał, tylko Juve przedstawiło ofertę i sam Ronaldo, a także ludzie z United przecież to potwierdzali w tamtym okienku.

3. Jeżeli chcielibyśmy Ronaldo to żeby to w ogóle było realne, musielibyśmy najpierw sprzedać na przykład Sancheza, nawet ze względu na kasę. A to jest teraz misja niemożliwa, bo Sanchez nie chce odejść do Chin czy Katarów, tak przynajmniej pisano, a kto inny go zechce?


Więc odpowiedz sobie sam czy powrót Ronaldo jest teraz realny.
» 5 kwietnia 2019, 15:37 #560
tomekwietniu: W kwestii Pogby to uważam, że on nie chce odchodzić, tylko walczy o nowy kontrakt. Podobnie kiedyś też walczył Rooney. Do tego Paul ma okropnego agenta.. także zbiera mi się to do całości.
Nawet taki Ramos potrafił walczyć w podobny sposób o kontrakt, szantażując niby klub których kocha...
Takie czasy i walka o kontrakty po 0,5 miliona na tydzień.
» 5 kwietnia 2019, 14:15 #559
RememberMe: Przed meczem z Sevillą było to samo, zamieszanie z Pogbą w roli głównej, niepewność w szatni, napięta sytuacja, średnia gra i wyniki. Kierując sie rozumem spodziewam sie niezłego łomotu, obym sie mylił.
» 5 kwietnia 2019, 14:04 #558
man1717: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.04.2019 14:24

Pewnie całe zamieszanie wokół Pogby robią katalońskie psy! Nienawidzę Realu ale Barcę trochę mniej nienawidzę dlatego, bo gra tam Messi.
» 5 kwietnia 2019, 14:23 #557
Gallacher: Może ludzie nadal naiwnie wierzą że są gracze którzy chcą przysłowiowo "ginąć" za United i myślą że do nas WIELKIE nazwiska przyjdą a jak na razie zabija nas "broń" na którą tak wszyscy psioczyli w CITY odnośnie kasy,tyle że tam to się sprawdza a U nas się przepłaca i nie wypala.Wyobrażacie sobie takiego Sancheza i jego bardzo słabą grę w City u Guardioli :D ?!
» 5 kwietnia 2019, 13:53 #556
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.04.2019 12:36

Ciekawe czy Solskjaer postawi na Pogbe w meczu z Barcelona . Aczkolwiek bylbym za tym zeby nie zagrał bo jest juz totalnie myslami w Madrycie .
» 5 kwietnia 2019, 12:36 #555
RememberMe: Ciekawe? XD no rzeczywiście, gość mówi, że buduje zespół wokół Pogby i ciekawe czy wystawi go na póki co najwazniejszy mecz sezonu.
» 5 kwietnia 2019, 13:39 #554
CHRCH: Musi, mimo że pogba gra na 50% możliwości to i tak jest to najlepszy wybór niestety.
» 5 kwietnia 2019, 21:01 #553
CHRCH: W prasie piszą, że pogba zada 500tys tygodniowo. To kolejny raz dzwoneczek dla naiwnych z tej strony, że ktoś tu gra dla klubu. Tak jak powtarzałem, piłkarze obecnie nie chcą grać dla swoich reprezentacji, co dopiero dla klubu najemników. Im wcześniej to zrozumiecie tym lepiej dla was. Pozdrawiam.
» 5 kwietnia 2019, 12:09 #552
dev13: Sa 3 pkty straty do trzeciego Tottenhamu tylko 3pkt ;)
» 5 kwietnia 2019, 10:24 #551
Advm: Bo jeszcze Arsenal nie grał.
» 5 kwietnia 2019, 14:04 #550
Me89v2: Mi się marzy zbudowanie United na ofensywnych kreatywnych i szybkich piłkarzach. Zarówno w ofensywnej trójce jak i drugiej lini z wyjątkiem dobrego DP.
» 5 kwietnia 2019, 09:26 #549
misiek2405: No przecież jest Lingwiniesta, Fred, Perreira, McTomisław takich kreatorów zazdrości nam cały świat!
» 5 kwietnia 2019, 09:55 #548
CHRCH: Marzy się każdemu, ale wiadomo, że nie wymienimy połowy składu, jakieś 2 transfery z czego 1 dobry można się spodziewać. Ale czy to wystarczy ? Wątpię.
» 5 kwietnia 2019, 21:04 #547
Bylak: W tym klubie jest potrzebna rewolucja w składzie. Mam nadzieję że Ole sprosta temu wyzwaniu. Należy się pozbyć szrotu, tj. YOUNG, SMALLING, ROJO, JONES, BAILLY, DARMIAN, SANCHEZ, MATA, ANDREAS. I kupić ŚO, PO, ŚP, PS. Jeżeli chcemy wreszcie liczyć się w walce o mistrza, a nie o top4 to potrzebne są radykalne zmiany. Z w/w zawodników już nic nie będzie, większość z nich gra piach od kilku lat, jakim cudem oni tu jeszcze są?! Polityka klubu to jest 2gi problem, daliśmy takie tygodniowki tym parchom to teraz mamy syf.
» 5 kwietnia 2019, 09:14 #546
misiek2405: Akurat ten cały szrot + Lingard i McTomisław zostaną, a pozbędą się reszty jakościowych piłkarzy pokroju de Gei, Pogby czy Herrery.
» 5 kwietnia 2019, 09:46 #545
Himself: Racja bo kto niby przy zdrowych zmysłach kupi taki szrot?
» 5 kwietnia 2019, 11:00 #544
DelPiero: Z mctominaya to ty gimbusie zejdź. Ten gosc jeszcze dobrze nie wszedl do 1 zespolu i jeszcze nie pokazal na co go stac, a juz byc go wywalal. Z takimi taktykami jak wy, ten klub juz dawno bilby sie o utrzymanie w lidze
» 5 kwietnia 2019, 15:29 #543
RedsFan: Chociaż DelPiero ma cos w głowie :)
» 5 kwietnia 2019, 19:43 #542
Quahadron: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.04.2019 03:27

Nie sądziłem, że to napiszę.. ale.. tęsknie za czasami gdy 200 tysięcy tygodniowo Rooneya było przegięciem :D To co się obecnie odpierdziela to jest jawna tragedia. Ja rozumiem, że czymś trzeba kusić.. no ale ewidentnie idziemy w złą stronę, ale myślę.. że jakby tak Sanchez potrafił wbić 20+ goli w sezonie i 10+ asyst jak wcześniej miewał to pewnie byśmy trochę mniej narzekali w tym momencie. Ryzyko było niesamowicie potężne, ale każdy z nas sądził że Chilijczyk po prostu tak chciał odejść z tego Arsenalu, że po tym letnim oknie transferowym się zdołował gdy z jego transferu nic nie wyszło. No ale jednak już wtedy przestawał być sobą. To była dobra próba, ale cholernie nietrafiona.. szkoda, że z tym Griezmannem nie wyszło swego czasu, o ile w ogóle było z naszej strony jakiekolwiek zainteresowanie. Szczerze naprawdę podoba mi się ten Sancho, chłopak ma w sobie taki myk, czuje się świetnie z piłką przy nodze.. a bardzo słabo nam to ostatnio wychodzi, mam wręcz wrażenie, że nie potrafimy zrzucić nałożonego na siebie pressingu ze strony przeciwnika, a jak wyprowadzamy jakieś ataki są one naprawdę chaotyczne. Początki Ole zapowiadały się naprawdę ciekawie.. wydaje mi się, że to może być naprawdę dobra lekcja dla naszego menadżera, albo też i gwóźdź do trumny.. ja bym nie szedł drogą budowania drużyny wokół Paula Pogby, nie możemy polegać na kimś tak nierównym jak on. Paul raz za razem, miesiąc po miesiącu daje nam dowody swojej niedojrzałości. Świetny piłkarz, myślami gdzieś indziej. I tu właśnie zaczyna się marketing tego klubu.. Paul Pogba to źródło dochodu, gwiazda.. samo trzymanie francuza tylko dlatego, że jest marketingowy określa jakimi ideałami kierują się włodarze klubu. Jesteśmy marką, ale utraciliśmy tożsamość i boje się, że Ole za bardzo zaufa Pogbie, a mam nadzieję, że on będzie się chciał przenieść do słonecznego Madrytu :)

Coraz częściej myślę również o jakimś klasowym, po prostu klasowym pomocniku defensywnym, kimś kto budowałby nasze posiadanie piłki, kogoś kto potrafiłby przejąć inicjatywę, czy uspokoić grę. Matić gra już dużo słabiej, mam wrażenie, że Serb nie daje rady fizycznie.. gdy do nas przyszedł byłem zaskoczony tym jak świetnie czuł się przy piłce, a teraz? mam wrażenie, że trochę "spokraczniał" (nie wiem czy tak się to pisze). Dlatego może warto zadbać o tą pozycje konkretnie? Scott ostatnio całkiem pozytywnie, ale wydaje mi się, że niewielu ludzi na świecie można nazwać klasowymi defensywnymi pomocnikami, ale wiem, że ani Serb, ani młody Szkot się do tej elity nie zaliczają. Zatem kogo byście widzieli na tej pozycji? Pytam poważnie o wasze typy, z chęcią bym również przeczytał uzasadnienie swojego typu. Ja uważam, że defensywe odciążać powinien u nas jakiś konkretny gracz, ktoś kto gra mądrze.. to był uważam, że główny problem końca Mourinho oprócz statycznej gry. Straciliśmy Carricka, był sam jedyny Serb który w pewnym momencie został tak zajechany.. i zaczęliśmy grać Pogbą defensywniej. Defensywny pomocnik to płuca zespołu, bierze na siebie rozbijaniem ataków, prowadzeniu gry, Carrick to nie był jakiś wirtuoz, ale miał świetną cechę.. podobnie jak Pirlo, z wiekiem tylko zyskiwał. Pamiętam statystyki, w pewnym sezonie wygrywaliśmy wszystkie mecze w których brał udział, bo facet zawsze dawał nam spokój, ale Serb tego nie robi przeciwnicy po prostu robią z nami co chcą.

Jestem również naprawdę zdziwiony jak na siłę zmieniamy ludziom w tym klubie pozycje. Tony najlepszy sezon miał jako napastnik, każdy widział w nim wtedy zaciekłość, po prostu robił te swoje rajdy.. a został lewoskrzydłowym, akcji z numerem na plecach to w ogóle lepiej nawet nie komentować, Mourinho z racji pozyskania dużego Belga wystawiał tam też i Rashforda, a moim zdaniem to był już kolejny błąd.
Z chęcią bym zobaczył nas w starym, ale dobrym 4:4:2 pamiętam, wtedy też musielibyśmy zadbać o lewe skrzydło bo jak mówię współpraca Martiala i Rashforda w ataku mogłaby być naprawdę świetna, u nas
zawsze był taki duet i zawsze to działało. Ostatni nasz menadżer który wyznawał taką zasadę wygrał mistrzostwo
i mowa tu o Fergusonie. Nawet jego ostatnie duo Rooney - Van Persie (nawet jeśli Anglik grał za jego plecami) to było mistrzostwo świata. Martial i Rashford to perełki, ale przede wszystkim napastnicy. Oczywiście nie widziałbym takiego zestawienia z Paulem Pogbą, ale mając świetnego defensywnego pomocnika można dużo. Nasza obrona jest tragiczna dlatego, że nasza gra piłką jest tragiczna i przypominam, że to właśnie mając przed sobą Carricka Chris i Phil grali swoje najlepsze mecze ;)

Ps. Tak, zdaje sobie sprawę, że Paul to jest świetny zawodnik i niedługo znowu strzeli kilka goli w paru spotkaniach i będzie bum jaki on świetny, jakie statystyki o jezu kochany, jestem przekonany, że tak będzie. I później klasyczne człapanie po boisku, truch tam trucht tu i znowu będziemy w tym samym miejscu, przecież tak jest od początku jego kariery u nas. Nie takiego pomocnika potrzebowaliśmy po latach rudzielca i carrasa. . a wszystko przez to, że to galaktyczny transfer.
» 5 kwietnia 2019, 03:22 #541
DemonKing: Podpisuję się obiema dłońmi, a nawet nogami
» 5 kwietnia 2019, 11:00 #540
Spawn23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.04.2019 00:42

Pany, a może w miejsce Pogby kupić tego Ilicicia z Atalanty? Chyba łatwiejszy do wyciągnięcia niż Eriksen.
» 5 kwietnia 2019, 00:38 #539
kamilpe: Illicic, Bednarek, jeszcze jakieś gwiazdy World Class?
» 5 kwietnia 2019, 07:46 #538
Spawn23: Jak chcesz gwiazdora, to potem się nie dziw, że niema komu biegać po boisku.
» 5 kwietnia 2019, 12:57 #537
lele1986: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 22:43

Jakim cudem mamy taki slaby sklad a placimy najwiecej na pensje 296 mln . Liverpool 263 . City 260 .Chelsea 244 . Totenham 148
» 4 kwietnia 2019, 22:38 #536
CHRCH: Bo nikt nie chce dla nas grać, proste.
» 4 kwietnia 2019, 22:49 #535
jassaj: Wychodzą lata posuchy kiedy na zachcianki kolejnych trenerów ściągaliśmy kolejnych zawodników których kusiliśmy pieniędzmi bo przecież nie gablotą bogatą w puchary no a potem to już efekt domina- Daliśmy kilku zawodnikom wysokie pensje więc kolejni stwierdzili, że chcą takie same albo wyższe, po czym kolejni też nie będą przecież frajerami, po czym Alexis za totalną kaszanę dostaje pierdyliard a potem ludzie robię minę jak ten pikachu na memie, że DDG czy ktoś inny nie chcą grać za czapkę gruszek
» 4 kwietnia 2019, 23:53 #534
jassaj: Do tego fakt, że zaczęliśmy kupować graczy o uznanej renomie w Europie i dużym nazwisku, świadomość tych ludzi co do położenia United i dodaj to do pierwszego posta- tadam.
No niestety po Fergiem zaczęliśmy być klubem komsumpcyjnym, korzystającym z gotowych produktów, które zawsze są droższe (nawet w życiu) niż poszczególne środki wymagające obróbki. Dlatego z finansowego punktu widzenia na przyszłość lepiej byłoby kupić tego Wan-Bissake, Maguaiera, tych ziomków co mówiliście z Wolves itd bo dla nich przejście do United to awans i wyciągną łapy po więcej ale nie aż tak jak Varane czy Koulibaly. No ale czy to sportowo wyjdzie na plus ? I koło się zamyka. No ale to teoria więc marzyć można, że wszystko by się poukładało idealnie. Po 2 trzeba się pozbyć ludzi którzy niewątpliwie kolą resztę zarobkami w oczy. Czyli przedewszystkim Sanchez- no sorry, nie wiem jak można mieć pretensje do DDG, że chce kasy, kiedy wystarczy odrobina empatii i wczucia się w jego sytuacje- koleś co ma myśleć- patrzy na to i widzi chiliskiego alvaro wypalonego jak kubańskie cygaro, który zarabia w tydzień więcej niż obecna wartość całej Wenezueli i który pewnie w domu z dziećmi w ramach nauki matematyki przelicza swoją tygodniówkę na meksykańskie peso, żeby pobawić się dużymi liczbami. A tymczasem, ziomek który jako jedyny od dnia "0" czyli odejścia Fergiego gwarantuje jakość, który mógł mieć na koncie kilka trofeów za LM, gdyby "fax się nie popsuł" który mimo wszystko został i nie zrobił żadnej dramy, który nawet w gorszej formie jest filarem drużyny zarabia połowę tego co w.w albo trochę ponad to. Każdy by się wkurzył. Więc trzebaby to trochę spłaszczyć, dać znać, że tutaj już NIE MA eldorado, zacząć wracać do modelu Fergiego, wyciągać graczy z mniejszych klubów, nie znających takich kwot, bazować na swoich zawodnikach, kupować graczy przed największym "bum" w karierze a nie w momencie gdy są na szczycie bądź z niego schodzą, ustalić wreszcie jakiś kręgosłup na lata, żeby każe okienko nie zaczynało się od spekulacji czy United znowu przemebluje pół składu i za jakiś czas, może dałoby to efekt, ale na pewno nie już, nie za rok ani dwa
» 5 kwietnia 2019, 00:16 #533
Lokator23: Bardzo mardze jassaj to ujal. Dawno o tym pisze tylko widzisz teraz jest problem ze David popelnil kilka bledow w tym sezonie i juz polowa chce go sprzedac bo przecies mamy Romero ktory" nie jest gorszy" od Davida
» 5 kwietnia 2019, 02:00 #532
karassas: Ludzie tak trudno pojąć, że Sanchez dostał taką tygodniówkę tylko i wyłącznie dlatego, że sam transfer nie kosztował nic lub jakieś grosze. Co do De Gei to jasne, że jest jednym z 2 może 3 najlepszych bramkarzy na świecie, ale swoje wady ma i choćby dlatego, że nie potrafi wychodzić do piłki przy rzutach różnych, nie zasługuje na tyle ile chce dostać. Co do Romero jasne, że jest gorszy od De Gei, dlatego jest drugim bramkarzem, ale trzeba być ślepym żeby nie widzieć, że to naprawdę dobry bramkarz.
» 6 kwietnia 2019, 01:32 #531
Michux3: youtube.com/watch?v=dSwS5Xwhybs fajny materiał ,dobry autor i to czego potrzebujemy w lato
» 4 kwietnia 2019, 21:50 #530
janpal1: Co sądzicie o Janie Bednarku?
» 4 kwietnia 2019, 20:36 #529
pilchu: Na tą chwilę to chyba nie ten poziom. Nam trzeba kogoś kto z miejsca będzie pierwszym wyborem na SO przy ustalaniu jedenastki.
» 4 kwietnia 2019, 21:25 #528
CeTe: Uważam że warto się nim interesować. Wyrasta na najlepszego obrońcę w South. Wcześniej każdy mówił że ma chłodna głowę i doceniali jego ogromne starania na treningach. Myślę że Liverpool może w to lato albo przyszłe go ściągnąć oni lubią zawodników świętych. Według mnie fajnie by było go zaklepac napewno jest lepszy od Bailliego i Rojo.
» 4 kwietnia 2019, 21:31 #527
ponczok: gdybyśmy mieli się pozbyc rojo, baillego i w ich miejsce kupić kogoś mocnego na ta pozycje i Bednarek do rotacji jak najbardziej, sezon długi a nie jest gorszy niż smalling i jones.
» 4 kwietnia 2019, 21:50 #526
jassaj: 2 warunki. A właściwie 3
1. sprzedajemy szrot i szklanki, żeby to nie było tak, że znowu będzie 7 ŚO a potem problem żeby duet zmontować
2. Janek zgadza się, że jest 3-4 obrońcą w hierarchi (czyli defacto blisko końca bo po spełnieniu warunku 1 mniej więcej tylu ich będzie +młodziki)
3. Kupujemy mimo wszystko jakiegoś kota
Inaczej nie ma sensu a i tak uważam, że to temat za najprędzej rok. Warto pamiętać, że jest taki chłopak i fajnie, że Polak rodak, ale bez przesady, jeszcze pełny sezon w Świętych byłby wskazany, jakby wybijał się i liderował ich obronie to wtedy już na poważnie wchodzimy w temat a w tym roku jak już chcemy na upartego to serio, patrzymy w kontekście rozwojowego rezerwowego i tyle
» 4 kwietnia 2019, 22:25 #525
pilchu: Moim zdaniem Bednarek nie wybierze opcji która wyślę go na ławkę. Dopiero w tym sezonie dostał szansę gry i transfer do klubu gdzie będzie 3 bądź 4 opcja to krok w tył. Chłopak ma czas i mimo wszystko powinien rozegrać pełny sezon nawet w słabszym klubie żeby wyrobić swoją markę. Później krok w przód.
» 4 kwietnia 2019, 22:54 #524
Diabelski97: A co do top 4.. Jeszcze wiele się wydarzy i walka będzie toczyła się do ostatniej kolejki.. Arsenal pięć wyjazdów na bardzo ciężkie tereny, mamy Chelsea na OT i dwie ostatnie kolejki z Huddersfield i Cardiff :)

Nie siejcie fermentu bo żeby uzyskać efekty pracy OLE musimy czekać do przyszłego sezonu aż będzie cały okres przygotowawczy, nowi piłkarze i zmiana podejścia.. Wierzę że na Barcelona wyjdzie United z charakterem i będzie mecz walki.

Pozdro
» 4 kwietnia 2019, 19:39 #523
awe: Kotrys raz juz czytam bo Arsenal ma 5 wyjazdow, a United co ma ? Mecz z Chelesea,City Tottenham i Everton na wyjezdzie, West Ham tez lubi urwac pkt czolowce w miedzy czasie potworny boj z Barcelona... My musimy dokonac cudu i to kilka razy a Arsenal musi "tylko" wygrac mecze, w ktorych bedzie faworyten
» 4 kwietnia 2019, 20:37 #522
HXDC: Nie gramy już z Tottenhamem
» 4 kwietnia 2019, 20:48 #521
awe: rozpedzilem sie to nie mecz ligowy, ale duzo to nie zmienia
» 4 kwietnia 2019, 20:55 #520
RedsFan: Nie mogę się doczekać następnego sezonu. Pokładam duże nadzieje co do wzmocnien w lecie, a już na pewno sklad zostanie mocno przebudowany. Nie chce wielkich transferów i nazwisk. Chce walczakow ktorzy zostawia kawał serca na boisku i będą wciskać 7 poty żeby wygrać mecz!
» 4 kwietnia 2019, 19:36 #519
CHRCH: Miałeś Walczaka herrere, 90% tej strony już dało mu zielone światło na odejście. Żaden Walczak tu nie przyjdzie, przyjdą za kasę A jak dostaną kasę i Zobaczą ferment w szatni to dostosuja się do poziomu. Odbiło wam, żaden piłkarz nie będzie za MU walczył, co najwyżej za siebie. Tamte czasy już nie wrócą, obecnie to piłkarze w dupie mają własne reprezentacje narodowe A wy mówicie o klubach najemników, naiwność naiwność chłopcy...
» 4 kwietnia 2019, 22:24 #518
Seszele: Wielki Zidane, cudotwórca...
Mówiłem, że cuda to tam wyczyniał Ronaldo. Bez Portugalczyka Real nie istnieje. Szczerze wątpię, że Zidane odbuduje Królewskich.
» 4 kwietnia 2019, 19:36 #517
GrayMid: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 21:45

Zgadzam się, że Ronaldo odwalał tam kawał ciężkiej roboty od 2009 roku. Ronaldo to był facet na ciężkie czasy i maskował różne problemy Realu przez wiele lat (bardzo ciekawą analizę tego zrobił Guilem Balague). Ale kibice w ogóle mają bardzo krótką pamięć, bo już zapomnieli że Real miał duże problemy ze swoją tożsamością (jak teraz my) i zmieniał się przez kilka lat zanim osiągnął pewien spokój i stabilizację, to nie przyszło od razu w 2009 roku, czyli od razu na początku nowej ery kolejnych galacticos, która się zaczyna od przyjścia Cristiano. Real długo szukał zanim znalazł swój pierwszy, optymalny skład (na przykład Kaka w Realu nie wypalił tak jak się tego spodziewano, Modrić przyszedł w 2012 roku, inni odeszli itd.). W tamtym okresie było sporo chaosu w Realu i nie były to lata najłatwiejsze do rozwoju dla zawodników, jak chociażby w idealnej Barcelonie. To właśnie wówczas, w tamtym niespokojnym okresie, Ronaldo maskował wiele słabości drużyny i nigdy nie został za to doceniony, bo ludzie byli kompletnie zaślepieni geniuszem Barcelony, gdzie oczywiście wszystko chodziło jak w zegarku, więc kontrast był tym większy i niewielu osobom chciało się wchodzić w szczegóły sytuacji i polityki Realu. Po latach to powoli wychodzi.

Natomiast też nie wróżyłbym Zizou tak otwarcie klęski jak ty, bo jednak w piłce sukces to kwestia zbiorowości i nie jest tak, że Zidane nie zrobił nic, to dość płytkie myślenie. Plus jeżeli Perez dotrzyma słowa i w lecie da kasę na wiele spektakularnych transferów, to Real w końcu wróci.
» 4 kwietnia 2019, 21:42 #516
Gallacher: Taki CR rodzi się raz na 100 lat,zresztą Sevilla swego czasu miała i ma Monchiego który swoimi umiejętnościami dyrektora wyciągał perełki by potem je sprzedawać grubo przy czym Sevilla zdobywała LE chyba 2 lub 3 razy pod rząd.Żaden trener w historii nie osiągnął tego co Zidane,ponieważ żaden trener w historii nie miał tak znakomitego teamu jak miał Zidane z CR,ale ktoś powie przecież Mourinho miał w 2009 roku ekipę z CR i resztą naprawdę dobry a nie wygrał CL i jest lepszym od Murinho bo wygrał 3 razy pod rząd CL ? Nawet tacy specjaliści jak Guardiola,Ancelotti tego nie dokonali,a dokonał tego ktoś,kto jest od 5 lat trenerem piłkarskim jakim jest Zidane.Możesz być przeciętnym mechanikiem,a mając obok siebie świetnych asystentów i pomocników naprawisz wiele samochodów.Zidane nie jest żadnym wybitnym trenerem,niech przyjdzie do Chelsea czy Arsenalu i niech zbuduję mistrzowski zespół i niech wygra z nimi chociaż raz CL to wtedy zwrócę honor.Mieliście też przykład Enrique który w Celcie i Romie kompletnie się nie sprawdził a pracował w Barcie i zdobył mistrza i CL z Barceloną.Piłkarze są jak narzędzia w pracy,a mając je jak najlepszej jakości wszystko samo się praktycznie zrobi to samo było z CR,facet jest a raczej był maszyną nie do zajechania,żadnych kontuzji,po prostu piłkarski cyborg strzelający gole a golem i ciągnącym cały zespół jak chłop ze wsi traktor rękami nie męczący się i mający siłę na cały dzień.Z Zidane;em jest jak z piosenką gdzie jeden utwór wyjdzie i przez lata jedzie się na tej samej melodii i zbija kokosy.Bardziej szanuję Emerego,Kloppa,Mourinho,Ancelottiego, bo to są trenerzy którzy budowali zespoły od zera i nie mieli "gotowców" w składzie a ktoś sobie wyobraża by taki Zidane dzisiaj prowadził LIverpool i walczył z nim o mistrza Anglii ? bo ja nie.
» 4 kwietnia 2019, 22:28 #515
CHRCH: Ja bym Zidane jeszcze nie skreslal. Ronaldo swoją drogą, to jest Bóg piłki, czy się to lubi czy nie to zasługuje w zupełności na to miano.
» 4 kwietnia 2019, 22:30 #514
CeTe: Ja dodam tylko parę przykładów dlaczego Ronaldo tak ciągnie za uszy. Strzelił 3 gole Atletico w półfinale LM przy średnio grającym RM. Strzelił Juventusowi niesamowicie ważne bramki gdzie kibice Juve oklaskali jego wyższość. No i teraz pociągnął Juve dalej niszcząc ponownie Atletico. Przy tym ostatnim przykładzie dodam jeszcze jedno. Nigdy nie widziałem tak mocno zmotywowanego Juve. Oni wyszli z myślą o zniszczeniu przeciwnika nawet wiele osób na tym forum mowilo że na takiej intensywności Juve siadzie i wtedy Atletico będzie miało swoją szansę. Okazało się że do samego końca utrzymali odpowiednie tempo gry. Ronaldo oprócz swoich własnych umiejętności posiada cechę przywódcy. Sprawia że potrafi swoją osobą zmotywować do lepszej gry do większego biegania, a on sam stoi na czele takiej grupy. Dlatego tak podziwiam tego zawodnika. Messi w lidze bierze cały ciężar gry na siebie ale w LM czy reprezentacji nie potrafi tego zrobić. Co innego Ronaldo, który weźmie na siebie ciężar, a przy okazji pokaże całej drużynie że jeśli tylko chcecie to też was stać na więcej. Myślę że tej cechy nauczyła go drużyna Sir Alexa gdzie zawodnicy sami siebie napedzali do lepszej gry.
» 5 kwietnia 2019, 07:06 #513
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 19:26

Mecz meczowi nierówny i wierzę że przejdziemy Barcelone ;)

Ostatnio Villarreal strzelił cztery bramki tej oto Barcelonie więc odpowiednia mobilizacja (która będzie wysoka uważam) i jedziemy..
» 4 kwietnia 2019, 19:25 #512
jamaj05: Barcelona w ostatnich latach praktycznie zawsze przegrywa/remisuje mecze ligowe przed tymi wazniejszymi w LM
Mozna na tym troche zarobic u buka ;)

Ale ich ostatni mecz ma sie nijak do tego,co pokaza w cwiercfinale. Mam nadzieje,ze z nami jest dokładnie tak samo
» 4 kwietnia 2019, 19:33 #511
Kilerek7: Balague: “Matthijs De Ligt has had conversations with the club (United), although he looks to be favouring a move to Barcelona. Ajax have already made it clear that they will not be auctioning the player but rather let him go where he would prefer to play.” #mufc [Football Index]
» 4 kwietnia 2019, 17:46 #510
Mariusz199012: Dlaczego nikt tutaj nie bierze pod uwage tego ze Gramy w ćwiercfinale Champions Leage ?? Tylko gadka o tym czy załapiemy sie do top 4.. Moze to dziwne ale wierze w to ze przejdziemy Barcelone i zagramy w 1/2 finału a z Liverpoolem szanse były by Równe ....futbol nie takie rzeczy widział w Lidze Mistrzów mozemy byc innym zespołem Lepszym
» 4 kwietnia 2019, 16:05 #509
siudmy7: Mariusz z całym szacunkiem, ale top4 jest najwazniejsze, myslisz ze przejdziemy barce.....Wielki fuks z paryza sie niestety nie powtórzy.
» 4 kwietnia 2019, 17:19 #508
DelPiero: Bądzmy realistami. Z taka obrona i bramkarzem w obecnej forme, boje sie ze dojdzie do pogromu barcelony na naszych cyrkowcach. Moim marzeniem jest zebysmy odpadli zachowując twarz i godnosc. Lecz niestety z takimi tuzami jak Young Smoła czy Jones, zderzenie z rzeczywistością moze okazac sie bardzo brutalne
» 4 kwietnia 2019, 17:25 #507
rvn10: Barca nie z takimi zespołami przegrywała. Roma coś wam mówi:)
» 4 kwietnia 2019, 18:35 #506
Diabelski97: Od kiedy Wy oglądacie piłkę?.. Głupia predyspozycja dnia może z najlepszego piłkarza zrobić średniaka a ze średniaka zrobić topowego gracza.. Nasi będą zmobilizowani i liczę że pokażą charakter. Do oceny z góry poczekajmy do zakończenia dwumeczu.

AMEN
» 4 kwietnia 2019, 19:46 #505
Gallacher: Gdzie są ci co byli przekonani że Ander Herrea zostaje ? sami naiwniacy na tym portalu myślący że jak gracz posiedzi w klubie 5 czy 7 lat,to zostanie z nami do końca.Nikt naszego klubu nie traktuję poważnie,gracze idą tam gdzie będą mieli korzystne warunki finansowe,a jak widać Hiszpan dobrze wie co robi.Nie raz czytałem na tym portalu komentarze w stylu"nie ma się co martwić,Hiszpan zostanie z nami " itp. :D zobaczcie co się dzieje w klubie ? toksyczny Pogba,gracze żądają tygodniówek wysokich ( De Gea ) gracze śmieją się w twarz ( Sanchez ) gracze odchodzą, istny syf w klubie i teraz pytanie - ile trzeba kasy władować by coś z tego było ? dzisiaj za dobrego gracza trzeba dać minimum 80 mln,a my takich chyba potrzebujemy z 5 ? 6 ? może więcej bo zespół się starzeje i gracze naturalną koleją rzeczy już odchodzą lub są słabsi.Wygląd to wszystko bardzo źle,na dodatek mamy niepewną sytuację gry na przyszły sezon w CL,a wątpię by gracze chcieli przychodzić do zespołu który będzie grał jedynie w Lidze Europy.Mamy w klubie jeden wielki burdel,gdzie pewnie teraz Ed myśli co tu zrobić jak odejdzie połowa zespołu,no może nie połowa ale 4 lub 5 graczy.Norweg ma nie lada wyzwanie na nowy sezon,i coś czuję że może nie podołać temu,jak mu zaczną skakać do nosa jak niejaki laluś Pogba.Jest bardzo sporo do zrobienia by osiągnąć sukces.
» 4 kwietnia 2019, 15:16 #504
PogromcaTroli: A co nie mieli prawa tak myśleć? Ze zostanie(może nie do końca kariery ale na dłużej)Pewnie byłeś jednym z tych ,,naiwniaków,, a teraz zgrywasz jasnowidza.
» 4 kwietnia 2019, 15:54 #503
Gallacher: Ja odnoszę się do komentarzy ludzi którzy byli przekonani że nie odejdzie w tym okienku transferowym a raczej może odejść.To że chciał zostać na dłużej było do przewidzenia,tylko nie wiem o co się czepiasz,o to że jasno stwierdziłem że ten gracz patrzy na lepszy kontrakt a nie na nazwę klubu ? Ludzi byli zaślepieni tym że on zostanie,bo uwielbia nasz klub,a jak się okazuję w pewnym wywiadzie że jego kontrakt zostawia agentowi zresztą odnosząc się do tygodniówek w klubie to teraz będzie lawina podwyżek bo jeśli Sanchez(śmiech na sali z jego pensji ) dostaję sporo szmalu za padlinę jaką gra to czemu inni nie mają prawa żądać podwyżki ? Jeśli chodzi o De Gea to można zrozumieć jego chęci podwyższenia pensji bo ma spory staż w klubie mimo żę gra ostatnio słabo.Każdy chce coś ugrać dla siebie,a po United została tylko nazwa i nic poza tym.
» 4 kwietnia 2019, 16:23 #502
Michux3: Cześć , jestem .Byłem jak i jestem dalej pewny że Herrera chciałby zostać , przez Sancheza i głupią tygodniówke daną przez Eda pojawia sie problem ponieważ Herrera i De Gea którzy są bardzo ważni dla zespołu zarabiają dużo mniej niż Bezużyteczny Sanchez ,Dalej uważam że jesli zwolni sie tygodniówka Sancheza a zarząd pójdzie po rozum do głowy i zapłaci Herrerze te 120 tys. 75 tys to Sanchez ma premii a Herrera Jest od niego zdecydowanie ważniejszy ,Herrera na pewno chciałby zostać ale nie bedzie grał za darmo
» 4 kwietnia 2019, 16:57 #501
NoLogo: A to gdzie jest oficjalka z klubu o tym, że Herrera odchodzi?
Póki co same spekulacje, które można sobie głęboko wsadzić do momentu oficjalnych oświadczeń z klubu. Co do samego Herrery, raczej nikt poważny na nim psów nie będzie wieszał za ewentualne odejście bo facet godnie reprezentował przez lata klub na, jak i poza boiskiem.
» 4 kwietnia 2019, 16:59 #500
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 17:47

Tu chodzi o to jak zarząd go traktuje a nie to,ze jest rzekomo jakimś kłamcą i oszustem.Gdyby dostał to co chce,czy nawet trochę mniej to z pewnością by został a jak najbardziej słusznie prosi o podwyżkę.Kazdy z Nas na jego miejscu by postąpił to samo bo to po prostu zrozumiałe.To wina zarządu,nie jego.Mam tylko nadzieje,ze zarząd wie co robi i wiedzą jak ewentualnie załatać tą dziurę a nawet zrobić to lepiej niż dotychczas.

Jeżeli faktycznie już od Nas odejdzie to niech dadzą Nam chociaż tego Rabiota,tzn żeby zgodził się przyjść do Nas.


Chodzi o to co napisał kolega Michux3.
» 4 kwietnia 2019, 17:46 #499
Kilerek7: Przecież Herrera napewno nie chce odejść tak jak i Mata, ale oboje lata swoje mają, lepsi nie będą i chcieliby podwyżkę, zarząd jednak uważa, że chcą za dużo więc odchodzą. Ponadto odejdzie pewnie Rojo, Valencia, Darmian, Alexis być może czeka nas saga z Pogbą. Wszystko zależy od tego jak się skończy sezon, czy będziemy w Top4 czy nie, robi się mały chaos, oby tylko następni się nie wyłamywali, ale prawda jest taka? Czy wogóle jest piłkarz w naszym składzie może poza Rashfordem i Shawem za którym tęsknilibyśmy gdyby odszedł? Martial gra słabo, Lukaku jest pracowity ale wielkim snajperem nie jest, Lingard jest średni, Matić za wolny, nasi obrońcy są słabi, może jedynie Lindelof w miarę daje radę, nawet DDG obniżył tak loty, że chętnie wymieniłbym go na jakiegoś Ter Stegena czy Oblaka. Ederson czy Allison są obecnie lepsi. No takie są fakty, nasi piłkarze mają potencjał na bycie najlepszymi, ale im się zwyczajnie po ludzku NIE CHCE!
» 4 kwietnia 2019, 18:09 #498
REDBOSS: Moim zdaniem mamy trochę za mało anglików w składzie, myślę, że tożsamość narodowa powinna być w jakimś stopniu zachowana rodzimi zawodnicy lepiej znają znaczenie klubu historię itd. Co myślicie czy w reprezentacjach "brytyjskich" jest ktoś kogo nam potrzeba? Ja chętnie bym zobaczył Delle Aliego, Maguiera, Hudson Odoi i może Rice. W przypadku odejścia de Gei Pickford powinien być pierwszym wyborem.
» 4 kwietnia 2019, 14:47 #497
RysiozWilkowa: Raczej nie ma na tyle dobrych anglikow dostepnych na rynku ktorzy by mogli wzmocnic MU.
Tych co wymieniasz + paru innych sa nie do kupienia
» 4 kwietnia 2019, 15:00 #496
REDBOSS: Dużo w tym racji ale myślę, że jednak znalazło by się kilku Maguiere jak najbardziej moim zdaniem do wyjęcia może jeszcze ten obrońca Keane, Rice też myślę, że spoko opcja. Marzy mi się Alli, ale z jego zakupem było by ciężko.. chociaż warto próbować.
» 4 kwietnia 2019, 15:04 #495
tomekwietniu: Czterech Anglików którzy z miejsca wzmocniliby nasz skład:
Wan-Bissaka, Maguire, Rice, Sancho
» 4 kwietnia 2019, 15:09 #494
RyannMistrz: XD Pickford XD
» 4 kwietnia 2019, 15:22 #493
joyrider: Będzie co ma być, poczekamy do lata. Najgorzej jak się nie zakwalifikujemy do LM, wtedy znowu naszym jedynym argumentem będzie kasa.
» 4 kwietnia 2019, 13:34 #492
Veron: jeżeli chcemy na stałe włączyć się do walki o mistrzostwo to może i będzie lepiej ten jeden sezon się pomęczyć
w lidze będziemy grali zawsze najsilniejszym składem a w LE Gomes, Chong, Greenwood itd.

a co do zawodników to tak naprawdę nie potrzebujemy totalnej rewolucji, 5 przemyślanych transferów (nie wszystkie muszą być do podstawy, np. Dalot) i będzie git

może taki szok w postaci LE da w końcu do zrozumienia niektórym żydkom, że miejsce najbogatszego klubu na świecie jest w 1/2 LM co sezon a nie poza top4 w lidze
» 4 kwietnia 2019, 14:51 #491
RysiozWilkowa: Haha nie potrzeba rewolucji? Dobre sobie.
Dzieki wesolej tworczosci 3 panow po Fergusonie + dokonania Woodwarda sklad tego klubu wymaga wypalenia żywym ogniem do cna.
Nie oznacza to jednakże totalnej wyprzedaży bo to niemożliwe.
Ale 5? Raczej 10 nowych i nie byle jak kupionych tylko tam gdzie są potrzeby.
Ale to robota na 2-3 lata bez ingerencji Woodwarda.
» 4 kwietnia 2019, 15:07 #490
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 12:26

Herrera jest tu niedoceniany podobnie jak Darmian. Ale zobaczycie że jak stąd odejdą to w innych klubach pokażą na co ich stać. Gdyby Ander był tak słaby jak niektórzy piszą to nie interesowałoby się nim PSG tylko Crystal Palace.
» 4 kwietnia 2019, 12:25 #489
dlabigt23: Swojego czasu chciala go nawet Barcelona . Nie twierdze ze to jakis wirtuoz ale naprawde przydalby sie na ławke na wejscie od 70 minuty albo nawet od poczatku od czasu do czasu na pozycji ŚPD . Bardzo cenny zawodnik do tego daje z siebie zawsze 100% . Szkoda jeszcze ze odchodzi za darmo to jest najgorszy ból ze oddajemy go wlasnie za darmo . Jeszcze jakby odszedl za 25-35 mln to spoko chociaz cos a tak to nie za fajnie .
» 4 kwietnia 2019, 12:50 #488
Danutd11: Będzie Top4 i Barce przejdziemy.
» 4 kwietnia 2019, 11:10 #487
sisinho: Taa i jeszcze na ziemi istnieją jednorożce :O
» 4 kwietnia 2019, 12:50 #486
HXDC: Istnieją widziałem xd
» 4 kwietnia 2019, 13:15 #485
Koronke: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 10:46

Herrera prawdopodobnie odchodzi, świetna informacja...
sky-sports-ander-herrera-porozumial-sie-z-nowym-klubem-odejscie-z-manchesteru-united-tuz-tuz
» 4 kwietnia 2019, 10:45 #484
MixEx: Przecież to jest jakaś kpina. Ten kto odpowiada za kontrakty powinien beknac
» 4 kwietnia 2019, 11:31 #483
Veron: żeby zastąpić Herrerę 1 do 1 to trzeba wydać na transfer +- 50M
nowy zawodnik pensję też będzie pobierał
wychodzi na to, że zamiast dać mu 5M więcej rozłożone na 3-4 lata wywalimy 50M w błoto
BRAWO
» 4 kwietnia 2019, 11:52 #482
Me89v2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 11:59

Jeśli klub założył, że będzie grał 433 w ustawieniu Nowy PŚP - Fred - Pogba a na ławce jest McT od zadań defensywnych, Matic a także Pereira i Sanchez mogący wskoczyć na 10siątkę przy przejściu na 4231 to taki ruch jest zasadny. Nie dajemy gościowi 200 koła/ tydzień, który w planach będzie grzał ławę. A umówmy się, Ander to świetny plaster, do gry asekuracyjnej, ale nie box to box,a tym bardziej kreatwny rozgrywający.
» 4 kwietnia 2019, 11:58 #481
BajtiMU: Jak się oddaje takich walczakow rzemieślników z charakterem to jestem ciekawy kogo sprowadza z równie mocnym charakterem.Mialo iść wszystko do przodu a nie pchać się głębiej w tych bezjajecznych obrażalskich zawodników.


Zgadza się Veron,gdzie tu jakakolwiek logika.


Ole tez powinien porozmawiać stanowczo z Edem w tej sprawie.
» 4 kwietnia 2019, 12:03 #480
kckMU: @Me98v2

Tak jak pisze Veron - sprzedajmy Herrerę i kupmy za 50 milionów kolejnego Freda, by potem na boisku było to co przeciwko Wolves.

Od naszych ruchów transferowych do i z klubu, od lat boli mnie głowa, cztery litery, oczy, totalnie wszystko.

Herrera chce 200? Już widzę jego 'następcę', który ochoczo przyjdzie grać za 100k :) Pomijając, że lepszy i tak nie będzie. Płacimy i będziemy płacić za to, czym się staliśmy. Zdrowe płace i spokój pod tym względem w szatni to podstawa; pokazuje to City, które ma niezliczony budżet.
» 4 kwietnia 2019, 12:07 #479
LearningtoFly: Nie przesadzajcie z tym Anderem gość ma 30 lat, strasznie dużo razy grał u nas co najwyżej przeciętnie, zauważcie, że w większości meczy nasz środek wyglądał fatalnie. Do dziś odnoszę wrażenie, że gość jedzie na hypie bo kiedyś tam schował do kieszeni Hazarda i nagle wielki lider środka pola. Ogólni odnoszę wrażenie, że Herrera, potrafi tylko grać na plastrze, a i to nie zawsze, często w meczach chociażby z City był tłamszony i gubił krycie. Jak na tak "kreatywnego", pamiętam głównie jego umiejętność bezproduktywnej klepki z jego ziomkiem Matą, podania do stoperów i do boku. Mam też dziwne wrażenie, że gość nie umie odnaleźć się na boisku w żadnej roli. Próbowany był chyba na 10 i na ŚPD i na b2b, regiście chyba wszędzie i na każdej wyglądał co najwyżej przeciętnie. Wiadomo ceni się to, że gość jest walczakiem i prawdopodobnie kocha ten klub, ale często próbujecie zatuszować tym jego prawdziwe umiejętności. Powiedzcie mi ile on wykreował szans, sytuacji, miał jakieś decydujące podania, odbiory, przechwyty. Wnikliwie oglądam gościa i nie rozumiem jego fenomenu, może przez to, że co mecz ma inne zadania, ta jego gra wygląda tak przeciętnie?
Po za tym jak mówię najmłodszy nie jest, a i nie bez powodu długo nie stawiał na niego czy to LVG czy Mou, chyba sami nie byli przekonani do jego umiejętności.
» 4 kwietnia 2019, 12:11 #478
Me89v2: Mój wpis nie dotyczył założenia, że zapłącimy 50 za kolejnego Freda. To tylko wymysł Verona, który tak samo może mieć rację jak i kompletnie jej nie mieć.

Ja zakładam, że dołączy do nas pomocnik o wartości sportowej dużo wyższej niż herrera (tu akurat aż tak dużo nie trzeba). Nam nie potrzeba kolejnego walczaka. Nam potrzeba polotu i kreatywności. Ile było spotkań, gdzie mieliśmy Matca Herrerę i Pogbę? Walecznością dominowaliśmy rywali? Nie - bo żeby zdominować rywala to trzeba umieć się utrzymywać przy piłce i kreatywnie ją rozgrywać z parciem do przodu. Ander nie ma nic wspólnego z takim graniem.

Także reasumując: ja to widzę tak, że nie specjalnie nam zależy na Anderze, bo nikt mu nie chce płacić 200, jeżeli docelowo miałby być tylko zmiennikiem. Lepiej dać 200 + koszt transferu za kogoś, kto będzie desygnowany do pierwszego składu na nowy sezon i wniesie duzo wyższą jakość. A na zmienników mamy McT itp.

Wiem że kazdy tu lubi Andera za waleczność itp. Ale jak mielibyśmy przejść do jego atutów innych niż serducho, to wiele tego nie ma. McT przejmie jego rolę doskonale, a my kupmy jakiegoś playmakera, bo z takimi Wilkami mamy duży problem zdominować środek.
» 4 kwietnia 2019, 12:14 #477
Veron: Ander zarabia 75tys, chce coś ok. 120
my mu dajemy 100
z prostego rachunku 52 tygodnie x 4 lata x 20tys = 4.1M

tyle mu żałujemy gdzie wg. plotek PSG daje mu 175tys

nikt nigdy nie ma prawa mówić złego słowa na tego piłkarz w kwestii przywiązania do klubu, każdy inny piłkarz już w styczniu miałby podpisany kontakt z PSG/Barcą

czas gra na naszą niekorzyść, dzbany zamiast załatwić sprawę od razu czekają hgw na co
pewnie skończymy z ręką w nocniku

wyobraża sobie ktoś taką sytuację z DDG czy Pogbą, oni bez litości by już dawno zwinęli mandżura przy okazji osrywając klub z każdej strony

bez odbioru
» 4 kwietnia 2019, 12:34 #476
DaroMistrz5: Me89v2
Niby masz rację że Herrera wirtuozem nie jest itp. itd. Ale jeśli odejdzie to mi mimo wszystko będzie żal. Może nie dlatego że jest to piłkarz nie do zastąpienia czy jakiś bardzo kluczowy. Napewno bedzie mi to szkoda bo to lubię ale bardziej chodzi mi o inny aspekt.

Mianowicie jeśli odejdzie trzeba będzie sprowadzić kogoś na jego miejsce a nie oszukujmy się jeden pomocnik sprawy nie załatwi bo w niektórych meczach np. Watford w środku pola mamy wyrwe niczym po wybuchu atomówki i autostradę przed naszych stoperow którzy co tu dużo mówić do najlepszych nie należą i jak są cały czas naciskani to prędzej czy później błąd popełnią A David to nie ten sam zawodnik co rok do tyłu czy wcześniej i no poza pojedynczymi przypadkami jakoś za wiele w tym sezonie nas nie ratuje A jego przyszłość też jest nie pewna.

Tak że potrzebujemy 2 pomocników minimum jeśli Ander odejdzie, przydał by się solidny zamiennik dla Shawa, prawa obrona bo Valencia niemal napewno odejdzie A Young mam wrażenie że z miesiąca na miesiąc jest coraz słabszy A o wrzutkach które nawet ciężko tak nazwać nie wspomnę i do tego Dalot który według mnie został skrzywdzony we wcześniejszych latach tym że zrobiono z niego bocznego obrońcę. Bardziej bym to widział na skrzydle bo chłopak ma ciąg do przodu i naprawdę solidne dośrodkowanie ale z tyłu ma ewidentne braki. Dalej wiadomo że potrzebujemy stopera, ktoś na LS do walki z Martialem bo chłopak wydaję się że spoczął na laurach. Myślę że jest w pełni świadom że Alexis to dla niego żadna konkurencja i jest poprostu pewniakiem na tą pozycję. No i te mityczne PS na które cierpimy od lat.

Podsumowując stawiam się tego że przy transferach Eda uzupelnimy braki po zawodnikach którzy odeszli za darmo i się okaże że np. zabrakło funduszy na PS i znów będziemy tam oglądać Lingarda który grą tam tylko teoretycznie bo większość czasu spędza w środku lub nawet na lewej stronie albo matę z którego żaden skrzydłowy A on też może odejdzie za darmo.

Dlatego mi żal bo robi nam się nie potrzebna luka w składzie a Ed jaki jest każdy widzi i kolejne okienko transferowe może być dla nas rozczarowaniem i zamiast wzmocnień może być łatanie tego co straciliśmy za darmo
» 4 kwietnia 2019, 12:54 #475
Me89v2: Pełna zgoda, że oddanie go za darmo to frajerstwo zarządu. Mogli negocjować wcześniej, albo sprzedać go wcześniej. Oczywiście najlepszą opcją byłoby gdyby został, bo na pewno by się przydał w rotacji, na drugie połowy itp. Można tylko liczyć, że jeśli odejdzie to wyjdzie nam to na dobre po przez nowe, bardzieje jakościowe transfery.

Dla mnie mus to PO, ŚO, ŚP i PP.
» 4 kwietnia 2019, 13:13 #474
DaroMistrz5: Każdy widzi że te pozycję to priorytet. Ale też od kilku lat wiadomo że potrzebne na PS i od lat to nie ma. Przykre no ale my na to nic nie poradzimy. Możemy tylko liczyć że ktoś w tym zarządzie pójdzie wkoncu po rozum do głowy i zatrudnia człowieka który ma o tym pojęcie A nie bankiera
» 4 kwietnia 2019, 13:32 #473
sisinho: Jeśli ktoś liczy na odejście Smallinga, Younga czy Jones'a to jest w grubym błędzie. Nie po to klub z OGS'em przedłużali im niedawno kontrakty by ich teraz sprzedawać :) Toż to "podpora drużyny" a przede wszystkim HG.
» 4 kwietnia 2019, 10:01 #472
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 10:03

Ja na Barce wyszedlbym takim skladem : Dalot - niestety innej opcji nie ma Dalot jest troche slaby w defensywie i do tego młodziak i to mogloby nas zgubić i niewiem czy nie lepiej postawic na Younga niestety , - Smalling/Jones - tutaj dylemat bo jeden jak i drugi moze wejsc i zagrac dobry mecz jak i rownież zrobić jakiegos glupiego kiksa nie mamy zbyt duzego pola manewru w tej formacji , aczkolwiek Jones ostatnio dobrze wchodził w mecze ... Lindelof i Shaw wiadoma . Srodek pomocy no tutaj zrobilbym chyba duzo zmian i wprowadzilbym chyba mlodych naszych wychowankow : Scott - Pereira - Fred - Herrera ( no chyba ze odchodzi to lepiej niech niewychodzi i wejdzie Lingard ) Jesli chodzi o atak to postawilbym na Marcusa i Lukaku . Mysle ze to optymalne i chyba dobre ustawienie na mecz . Z Pogba moze sie to nie udać i posadzilbym go zdecydowanie na ławce aczkolwiek wiadomo ze tak sie raczej u Ole nie stanie . W obiegu zostana Martial i Rojo bo wiadomo w niektorych pozycjach wystawilem po dwoch wiec albo Jones czy Smalling moga wybiec sam niewiem ktory lepszy ... Wiem jedno niechce widzieć Maticia i Pogby w tym meczu a nawet Herrery jesli serio chce odejsc , a cos moze byc na rzeczy skoro ostatnio tak słabo gra i ostatnio usiadl na ławce . Martial w sumie tez maloby nam raczej dal w tym meczu . Gość malo biega i słabo pokazuje sie do gry na swoje pozycje , czasem tylko zdarzaja mu sie przeblyski , ale to tylko czasem z ogorkami . Ostatnio ma totalny regress formy , zreszta w meczu z PSG pokazal jak mozna na niego liczyc , a tymbardziej z Barca tego nie widze . Takze chyba najlepsze ustawienie na ten moment to jest takie i zostalbym przy tym : Dalot - Jones / Smalling - Lindelof - Shaw - Scott - Pereira - Fred - Lingard - Lukaku - Rashford . Mlodzi , głodni gry , polowa wychowankow i zawsze daja z siebie 100% . Nie mamy nic do stracenia to Barca musi .
» 4 kwietnia 2019, 10:01 #471
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 10:06

Zapomnialem xD została tylko bramka ... w sumie sam niewiem czy warto byloby dać szanse również Romero i zrobić własnie taka zmiane . Moglby to dobrze wplynać na niego , bo De Gea ostatnio bez formy albo mysli naprawde o odejsciu . A to daloby troche De Gei do myslenia ze nie jest niezastąpiony . Romero nigdy niezawodzi i nie pogniewalbym sie jakby wyszedl .
» 4 kwietnia 2019, 10:05 #470
Lokator23: Romero nigdy nie zawodzi?? Dobre
» 4 kwietnia 2019, 11:20 #469
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 11:28

Jesli dostaje szanse zawsze ma jakies świetne interwencje . Oczywiscie zdarzyly mu sie tez ze 2 bledy ostatnio ale to ile nam wybronil to juz sie nie liczy . Nie jest rowniez w stanie nam wszystkiego wybroonic to jest normalne . Mamy slaba obrone i pomoc i dlatego tak sie dzieje . Tutaj żaden bramkarz niebylby wstanie wszystkiego wybronić . Jednak mysle ze jakby dostal kredyt zaufania to napewno moglby wskoczyc do 1 skladu .
» 4 kwietnia 2019, 11:28 #468
robertbham: Rozumiem że mamy szrot ale czemu wielu narzeka że jak mamy wygrywać jak są rojo, darmian? Przecież to nie oni zawalają mecze bo grają może 3 razy w sezonie więc nie do nich powinno się uderzać mimo tego to nie są zawodnicy na miarę MU. Winni to są smallingi i jungi bo to oni grają pierwsze skrzypce, w środku pan dab (może dzisiaj będzie mi się chciało może nie), a z przodu mistrz lingard
» 4 kwietnia 2019, 09:33 #467
RedRevolta: No właśnie sam sobie odp na pytanie, "bo grają może 3 razy w sezonie " właśnie dlatego ludzie uważają ich za szrot, bo nawet nie mieszczą się do 1 składu ze swoimim umiejętnościami jeśli można tak je nazwać, Rojo chłop który w poprzednim sezonie spędził na boiskach PL w sumie 600minut a w sezonie 2016/17 1500 min no ludzie o czym my rozmawiamy on nie ma zdrowia na tę ligę o Darmianie nawet nie wspomne.
» 4 kwietnia 2019, 09:39 #466
Diablo2018: Sky Sports na Twitterze potwierdza, że latem MU może wydać o wiele większe wydatki niż w ciągu ostatnich 4 lat i przeprowadzić rewolucje transferową. Ja się cieszę, przecież to aż się płakać chce jak widzę Younga, Smallinga, Jonesa, Rojo, Darmiana w naszych barwach. Piłkarze max na Crystal Palace, nie obrażając orłów.

My potrzebujemy lata jak City i AC Milan w 2017, totalnej przebudowy. I błagam, nie piszcie, że życie to nie FIFA, bo przykład City i Milanu sprzed 2 lat jasno wskazuje, że można dokonać rewolucji, jeśli tylko się chce. Niestety, trzeba wydać ponad 400mln. Transfery typu Sancho, Bruno Fernandes, Wan-Bissaka, Ruben Neves, Koulibaly to oczywisty obowiązek, tu nie ma co czekać.

Stara piłkarska prawda mówi, że zespół buduje się od tyłu. My możemy mieć nawet Ronaldo, Neymara i Messiego z przodu a dalej będziemy nikim mając takich profesorów obrony jak Smalling, Rojo, Jones itd.
» 4 kwietnia 2019, 08:58 #465
LearningtoFly: Oby to nie były tylko pogłoski, bo za przeproszeniem niedobrze mi się robi gdy sezon w sezon trykot czerwonych diabłów zakładają tacy piłkarze jak: Young, Darmian, Smalling, Jones, czy Rojo. Dodatkowo za dużo mamy przeciętnych piłkarzy i opłaconych gwiazdeczek, gotowych podnieść bunt i sabotować swoją grą ten klub. Tak jak święcie prawił SAF: "Nikt nie może być większy od klubu", dopóki Edek sobie tego nie wpoi do głowy dopóty będziemy zmuszeni oglądać tę błazenadę.
Osobiście uważam, że powinniśmy pożegnać oprócz wymienionej paczki takich piłkarzy jak:
Alexis - nic już tu więcej nie wniesie, poza odcinaniem kuponów do emerytury
Andreas Pereira - niestety za wysokie progi dla chłopaka, nawet w Valencii wyglądał mizernie
Pogba - wszystko co złe na boisku zaczyna się od niego, nie możemy być zależni od humorków jednego Pana.
Mata - sympatyczny bloger, po za ładnymi stałymi fragmentami, na boisku porusza się jak mucha w smole, plus wiek robi swoje i Juan już więcej nie wniesie.
Tacy piłkarze jak: Scott, Lingard powinni zostać bo są wychowankami i jednak trochę serducha dają w ten klub, czym często zasłaniają swoje "umiejętności" jednak góra jako zmiennicy. Z Anderem sytuacja jest inna, tu wszystko zależy od tego czy się klub z nim dogada czy jednak zdecyduje się na sprzedaż 30 letniego Hiszpana.
Pójdźmy w jakieś 6-7 wzmocnień i zacznijmy piąć się do góry, naprawdę Edek nie spapraj tego.
» 4 kwietnia 2019, 09:16 #464
primasort: A teraz wyłącz FIFE i do szkoły
» 4 kwietnia 2019, 09:27 #463
Me89v2: Ja myślę że limit FFP mamy w uj wielki. To tylko Edek i włodarze musza chcieć wydawać to siano. Jestem przekonamy że i 400 mln euro możemy wydać tylko czy chcemy.
» 4 kwietnia 2019, 09:36 #462
pilchu: @primasort
Goście mają sporo racji, a Ty od razu atakujesz.
Szrot kupiony za Van Dzbana trzeba sprzedać. O rewolucji mówi się od kilku lat, a przeważnie idziemy w złą stronę. Valencia, Darmian, Rojo, Jones, Mata, Pereirra, Sanchez. Dla mnie to są nazwiska do odstrzału na już.
Jeśli Herrera chce odejść to trudno, nie tacy odchodzili. Jeśli Pogba będzie chciał odejść, to samo. Na nim przynajmniej klub powinien zarobić. Pogba to świetny grajek jeśli ma dzień. Jeśli mecz się układa. Pokazał to w pierwszych tygodniach pracy Ole. Jest przy nim jednak za wiele znaków zapytania. Jeśli zostanie to spoko, jak odejdzie to płakał nie będę.
» 4 kwietnia 2019, 09:45 #461
welllone: Co do Pogby to coraz bardziej jestem przekonany o słuszności pozbycia się go. O ile braków takich piłkarzy jak Darmian, Rojo czy Mata nie zauważymy, tak Pogba daje coś od siebie. Jednak jak wszyscy zauważyli daje w mocną kratkę. Nie miał wybitnej serii, nie miał wybitnej części sezonu, okresu. W dodatku po wypowiedziach Mou który nazywa go Jaśnie Panem czy tam Jego Ekscelencją, widać niestety, że Pogba się wozi. Możliwe, ze te nowe pokolenie już takie jest. Większość potrafi się zachować. Dla jednych jest to piłka z której wynika biznes i pieniądze. Dla drugich jest to biznes i pieniądze z których wynika piłka. Sam Pogba i jego agent na transferze do nas zarobili ogromne pieniądze. W przypadku kolejnego transferu będzie jeszcze lepiej. Dla nich ważne jest aby o nich mówiono. Pogba ma problem, żeby skupić się tylko na tym co istotne w piłce. Po mistrzostwach liczyłem, że wyciągnie wnioski i przeniesie to na poziom klubowy. Jednak 2 msc to nie prawie 10. Gdyby Real wyłożył ok 200 mln pozbyłbym się go bez mrugnięcia okiem. Za takie pieniądze można kupić światowej klasy pomocnika który daje regularność i nie sieje fermentu za sceną.
» 4 kwietnia 2019, 12:19 #460
wrobel1992: Tu sie zrobiło forum mazgajów?? Ktoś się spodziewał, że do końca sezonu będzie tylko fala wznosząca?? Zmienił się trener, ale nie zawodnicy. To, że Young wyleciał z boiska chyba po raz pierwszy w tym sezonie to cud. Gość w każdym meczu jest workiem trotylu z tymi bezsensownymi faulami. Największy kłopot wydaje się być oczywiście z naszą gwiazdą Pogbą. Po odejściu Mou i niezłej grze większość kibiców (w tym ja) zapomnieliśmy/pominęliśmy fakt co tak naprawdę zrobił Francuz. Gość rozsadzał drużynę od środka i jak wiadać taki stan rzeczy odbija się teraz. Chłopak czuje się nietykalny i ma zamiar robić co mu się podoba i wydaje się, że bardziej można skorzystać na jego odejściu. Wiadomo, że zastąpienie umiejętności jakie posiada będzie ciężkie, jednak jest mu bliżej do Neymara niż Messiego czy CR dla których pierwsza jest piłka, a w drugiej kolejności gwiazdorzenie. Nie wiadomo czy lub kiedy on wydorośleje więc jeśli będzie chciał odejść to najgorszą rzeczą będzie zostawianie go na siłę.
Co do końcówki sezonu jeszcze. Mamy szanse na Top4- większe mniejsze, ale mamy. Także gadanie, że na pewno się nie uda to najłatwiejsze wyjście, bo później będzie wymądrzanie na forum „a nie mówiłem”. Rozsądne podjeście jest potrzebne, ale trzeba szukać swoich szans, a nie zachowywać się jak ostatni laluś-usiąść i płakać! Dziwię się, że ktoś kto interesuje się piłką nożną w ogóle może mieć takie podejście, ale cóż.... Pozdrawiam zdroworozsądkowych z odrobiną wiary!
» 4 kwietnia 2019, 08:54 #459
pbskarpy: Rozwalenie wiekszosci pomocy poprzez sprzedaz to bedzie blad. Jesli nie bedzie Herrery, Maty, Pogby... to zostaniemy z Maticiem -> wiadomo, Fredem -> wiadomo, Perrejrą -> wiadomo. McTomek ma przyszlosc. Sanchez -> szkoda gadac. Zupelnie nowi gracze spoza ligi sa taka samą niewiadomą jak Fred. Herrera lub Pogba w tej ukladance sa bardzo istotni.
» 4 kwietnia 2019, 08:02 #458
mikon70: Ale na tej stronie śmierdzi pesymizmem. Wy jesteście jak bohaterowie uniwersum szkolnej 17 (jeśli w ogóle ktokolwiek wie o co chodzi). Gorzej niż baby z tymi waszymi nastrojami. Kiedy wygrywa United, zachowujecie się jakbyście byli w 7 niebie, natomiast porażka oznacza lament i snucie niepokojącej przyszłości.
» 4 kwietnia 2019, 07:01 #457
Veron: 1) trudniejszy terminarz od innych
2) strata punktowa
3) obecna forma

wiadomo, że będziemy oglądać i wszystko może się zdarzyć ale na logikę prędzej zajmiemy 6 miejsce niż 3
myślałem, że Chelsea czy Arsenal spuchną na koniec sezonu ale to oni teraz wyglądają z tej czwórki najlepiej
» 4 kwietnia 2019, 08:34 #456
DjTED: Coś czuję , ze mecz z Chelsea bedzie jednym z najwazniejszych naszych meczy na przestrzeni paru lat. Na teraz bedzie bardzo ciezko....
» 4 kwietnia 2019, 02:03 #455
PanEdek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 01:17

Witam wszystkich fanów United.

Muszę wam o czym powiedzieć bo nie daje mi to spokoju.

W swoim życiu popełniłem wiele błędów. Bardzo wiele. Szczególnie w ostatnich latach. To ja go wyhodowałem - tego potwora. Uczyniłem go jednym z najlepiej opłacach piłkarzy na tej planecie. Dałem mu wolność i swobodę o jakiej nawet nie marzył. Jednak jemu było ciągle mało i mało. Był żądny władzy. Chciał mieć status jak Messi w Barcelonie. Chciał decydować o kwestiach na które nie powinien mieć wpływu. Kiedy latem podczas okienka transferowego szukaliśmy napastnika on sam wyszedł z propozycją. Wtedy jeszcze nie widziałem w tym nic złego. Wmawiałem sobie że to całkiem normalne działanie. Miarka jednak się przebrała. Pewnej chłodnej zimowej nocy przybył do mojego gabinetu i powiedział - wybieraj, albo on albo ja. I wtedy popełniłem najprawdopodobniej największy błąd w mojej zawodowej karierze. Pozwoliłem mu sobie wejść na głowę. To nie ja podjąłem decyzję. To on zrobił to za mnie a ja niczym posłuszny podwładny żołnierz wykonalem rozkaz. Początkowo myślałem że to dobre rozwiązanie. Wszyscy wokół klubu wpadli w euforię. Były wyniki i atmosfera. Wszystko zmieniło się jak za dotknięciem magicznej różdżki. Ja jednak podświadomie wiedziałem że to nie potrwa zbyt długo. Że stare skrywane wewnątrz szatni problemy powrócą niczym boomerang. Złamałem świętą zasadę w futbolu - Nikt nie jest większy niż klub. Teraz gdy zdałem sobie z tego sprawę i gdy nie ma odwrotu wiem że przyjdzie mi za to zapłacić a cały klub na tym straci. Manchester będzie musiał jeszcze swoje odpokutować ale nie martwcie się moi drodzy. Kiedyś wyjdziemy na prostą i zbudujemy drużynę. Drużynę złożoną z prawdziwych Czerwonych Diabłów. Tego nam wszystkim życzę.

Pozdrawiam [EdWoodward]
» 4 kwietnia 2019, 01:12 #454
cinek26: Niezła wyobraźnia Panie Edziu.
» 4 kwietnia 2019, 04:11 #453
Kilerek7: One source has said Herrera has already agreed to join PSG next season, although this has not been confirmed by either his representatives or the club #mulive [bbc]

#mufc could sell as many as six players this summer #mulive [bbc]
» 4 kwietnia 2019, 00:15 #452
Kilerek7: #mufc's possible summer window: In: Jadon Sancho, Aaron Wan-Bissaka, Raphael Varane, Kalidou Koulibaly, Declan Rice, Saul Niguez Out: Valencia, Darmian, Rojo, Herrera, Mata, Sanchez [telegraph]

Trochę poniosła wyobraźnia Telegraph. O ile sprzedaż by się zgadzała o tyle transfery które wymienili kosztowaliby jakieś 500 mln. Sancho pewnie zostanie w BvB, Wan Bissaka pójdzie gdzieś indziej, Varane zostanie w Realu, Koulibaly jest za drogi, a Saul wybierze City. Niestety brak Top4 napewno nie pomoże w transferach.
» 4 kwietnia 2019, 00:14 #451
Advm: Sancho, Wan-Bissaka, Varane, Saul. Ta czwórka jest kluczem do sukcesu.
» 4 kwietnia 2019, 00:19 #450
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.04.2019 23:42

Jak my wtopimy to nikt nie wtopi wszyscy wygrywaja , jak wygrywamy to wszyscy wygrywaja , a jak ktos wtopi to my również to jest nasza nawieksza bolączka . Wracamy na swoje upragnione 6 miejsce i tyle taki nasz poziom niestety . Wracamy do naszego marazmu i znow bedziemy meczyc kiche . Niech juz ten sezon sie skonczy i mam nadzieje ze Pogbiszon stąd odejdzie bo niechce go juz ogladac w United i jego podejscia do grania dla takiego klubu jak United .
» 3 kwietnia 2019, 23:41 #449
Diablo2018: Widze że już zaczęły sie dyskusje transferowe. Przestańcie się łudzić - 10 sierpnia 2019 roku nadal piłkarzami naszego klubu będą Rojo, Darmian, Smalling, Young i Jones. Te władze są za głupie by te miernoty sprzedać. Od ilu lat chcemy ich odejścia? Ile oni meczy już nam przegrali? I co? Odeszli? Nie odeszli i nie odejda.
» 3 kwietnia 2019, 23:39 #448
Lokator23: Wrozbita sie znalazl
» 3 kwietnia 2019, 23:41 #447
dlabigt23: dlatego ja sie ciesze ze zagramy w nastepnym sezonie w LE bo przynajmiej zyski troche spadna jesli nie załapiemy sie do top4 a o to Edkowi przeciez wlasnie chodzi . Moze chociaz kupi ze dwoch klasowych zawodnikow do naszego klubu .
» 3 kwietnia 2019, 23:43 #446
Lokator23: Zostalo 6 kolejek my mamy 3 pkt straty. Troche wiecej wiary. Przeciez jestes kibicem Man Utd a my mamy we krwi te spektakularne powroty w koncowkach :)
» 3 kwietnia 2019, 23:52 #445
CHRCH: Nawet jakbyśmy się prseslizgneli do top 4 , to nic z tego nie wynika. W CL będziemy się blaznic, więc lepiej zagrać w LE i budować od nowa. W zespole jest konflikt, widać to po wypowiedziach np lingarda. Ole to fajny człowiek, ale jego zmiany są na oślep A taktyka nie wiadomo w zasadzie jaka. Naprawdę trzeba było poczekać do końca sezonu z jego kontraktem, a nóż przyszedłby jakiś trener z doświadczeniem.
» 4 kwietnia 2019, 00:02 #444
Lokator23: Czemu z gory zakladasz ze bedziemy sie plazinic w lm ?? Zrobimy transfery, przepracujemy okres przygotowawczy i w nowym sezonie to moze byc calkiem inna druzyna.
» 4 kwietnia 2019, 00:24 #443
CHRCH: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.04.2019 14:41

Zakładam na podstawie obserwacji zespołu. Serio spodziewacie się rewolucji transferowej ? MU był ostatnimi czasy pośmiewiskiem w sensie piłkarskim, nie widzę powodu, dla którego topowi piłkarze mieliby tu przyjść.
» 4 kwietnia 2019, 14:39 #442
UnitedFan07: Tak z innej beczki to fajny ten nowy stadion ma Tottenham może kiedyś UEFA zrobi tam finał LM.
Wymogi raczej spełnia bo ma pojemność ok 70 tys
» 3 kwietnia 2019, 23:27 #441
CHRCH: Beka będzie jak przegramy kolejne mecze i skończymy sezon z -12 do top 4 hehe ;)
» 3 kwietnia 2019, 23:07 #440
rvn10: Mniej beki będzie bez takich głupich komentarzy jak twoje:)
» 3 kwietnia 2019, 23:10 #439
CHRCH: Radzę ograniczyć fife, może wtedy zrozumiesz komentarz.
» 3 kwietnia 2019, 23:32 #438
mikon70: No niezła beka, jak klub przegra walkę o top 4. Wszyscy się uśmiejemy, a najbardziej ty.
» 3 kwietnia 2019, 23:40 #437
Lokator23: #CHRCH radze ograniczyc uzywki, moze wtedy przestaniesz pisac takie glupoty
» 3 kwietnia 2019, 23:42 #436
CHRCH: Tak usmieje się bo tylko wtedy zarząd może przejrzy na oczy.
» 4 kwietnia 2019, 00:03 #435
RedsFan: Co ma fifa wspólnego z tym że twój komentarz jest głupi?
» 4 kwietnia 2019, 06:06 #434
CHRCH: To, że w fifie nie ma takich czynników jak granie na zwolnienie trenera, sabotowanie drużyny czy człapanie po boisku bo pensja za niska.
» 4 kwietnia 2019, 14:37 #433
Gallacher: Niech Woodward idzie pracować w JP Morgan a nie w klubie piłkarskim.
» 3 kwietnia 2019, 23:04 #432
rvn10: Same płaczki na tej stronie w następnej kolejce możemy wskoczyć do Top4 a niektórzy porównują 6 miejsce Ole do Mourinho i strate w Grudniu 12pkt do top4..Brawo.
» 3 kwietnia 2019, 22:48 #431
Ciechanek: Gościu... My mamy w pozostałych 4 kolejkach z sześciu do rozegrania mecze z West Hamem Evertonem Chelsea i City. Jesteśmy aktualnie na 6 miejscu. O jakim top 4 Ty mówisz??
To może zostało 6 kolejek a mamy 18pkt straty do liverpoolu to może powiesz że za 6 kolejek możemy być na 2 miejscu a my płaczemy? Daj spokój. Top4 odjechało i się pogódź z tym. Tak mnie też to boli
» 3 kwietnia 2019, 23:05 #430
rvn10: Ciechanek-Gościu a skąd pewność że rywale nie potracą więcej punktów? Tylko nie gadaj mi o terminarzu.
» 3 kwietnia 2019, 23:09 #429
MadUTD: rvn10 Ty chyba zyjesz w swoim nie realnym swiecie, bo juz od dluzszego czasu co widze to piszesz glupoty.
» 3 kwietnia 2019, 23:23 #428
Lokator23: I co z tego ze mamy West Ham ,Everton czy Chelsea te druzyny nie sa w najlepszej formie i uwazam ze mozemy je spokojnie ograc. Najwiekszym wyzwaniem bedzie Man City. Mamy tylko 3 pkt straty do top4 a jeszcze jest 6 kolejek wiele moze sie zdarzyc. Przestancie w koncu z tym narzekaniem jak jest zle bo nie bedzie top 4 bo w grudniu to moglismy jedynie pomarzyc o top 4 a teraz mamy je na wyciagniecie reki. Przestancie wieszac juz psy na OGS bo ten facet zrobil swietna robote poki co. Zacznijcie go oceniac chociaz po polowie przyszlego sezonu. Niech kupi odpowoednich pilkarzy , dostanie okres przygotowaqczy. Straszne to jest jak po 3 meczach wiele osob zmienilo nastawienie. Jak Man Utd klepal wzzystkich to bylo super i pieknie potrzebowalismy gora 3 transferow ( przynajmniiej polowa uzytkownikow tak pisala) a teraz juz musimy wymienic prawie cala 11
» 3 kwietnia 2019, 23:50 #427
Sideswipe: 9gag.com/gag/aA3X629
» 3 kwietnia 2019, 22:45 #426
RedDan: Uśmiałem się :D
» 4 kwietnia 2019, 00:33 #425
Dexxter: Oczywiście wszyscy z top 6 swoje mecze wygrywają oprócz nas...
Typowe United
» 3 kwietnia 2019, 22:26 #424
GrayMid: I to jest smutne, że się do takiego stanu rzeczy przyzwyczajamy.
» 3 kwietnia 2019, 22:31 #423
rvn10: Dobra, nie płacz. Sezon jeszcze się skończył.
» 3 kwietnia 2019, 22:50 #422
dlabigt23: rvn no wlasnie sie skonczyl dobrze piszesz :D
» 3 kwietnia 2019, 23:44 #421
Me89v2: Punkty punktami ale my mamy -1 pkt w stosunku do wszystkich za bramki słabe
» 3 kwietnia 2019, 22:16 #420
WloskiDynamit: Wracamy na 6 miejsce. Czyli nic się w tym klubie przez te kilka miesięcy nie zmieniło. Jesteśmy dokładnie tam gdzie byliśmy w grudniu za Mourinho.
» 3 kwietnia 2019, 22:11 #419
Lokator23: Tylko teraz mamy do top 4 dwa pkt straty za Mou mielismy 11 a gdyby Mou dalej bylbybu sterow to teraz byloby z 20 pkt straty bo nie uwierze ze za Mou te wszystkie mecze bysmy wygrali
» 3 kwietnia 2019, 23:56 #418
iMarMU: Będziemy w Top4 zobaczycie. O to się nie martwię :)
» 3 kwietnia 2019, 22:03 #417
Spiker2405: Kosztem Arsenalu czy Spurs?
» 3 kwietnia 2019, 22:30 #416
Me89v2: CP frajerzy jak i my. Gol w prezencie
» 3 kwietnia 2019, 22:01 #415
Advm: 100 razy ciekawsze mecze Arsenalu i Totków a oni City puszczają :D
» 3 kwietnia 2019, 21:31 #414
Dexxter: Masz rację, mecz Arsenalu megaaaa.
Tyle, że dziś nie grają xDDD
» 3 kwietnia 2019, 21:34 #413
Advm: Oczywiscie chodzilo o Chelsea, przepraszam :)
» 3 kwietnia 2019, 21:45 #412
GrayMid: City ma i pierwszy skład, i ławkę, i wizję. I my chcemy z nimi rywalizować ? Zapomnijcie. Tak się krytykuje te pieniądze od szejków, ale piłka będzie coraz droższa, ta na topie, i żeby rywalizować trzeba będzie wydawać coraz więcej na zawodników, sztab, trenerów. Albo zarząd United to zrozumie i sięgnie głęboko do kieszeni albo nie odzyskamy inicjatywy przez długie lata. Od tego nie ma ucieczki. Spójrzcie na ich skład, tam jest głębia i możliwości, bo jest jakość i jeszcze raz jakość. Tyle.
» 3 kwietnia 2019, 21:31 #411
lele1986: A najlepsze ze placimy wieksze pensje swoim pilkarzom niz City swoim .
» 3 kwietnia 2019, 21:40 #410
GrayMid: lele1986 No dokładnie. Zarządzanie tym klubem to jakaś parodia.
» 3 kwietnia 2019, 22:26 #409
lele1986: Chelsea juz prowadzi .
» 3 kwietnia 2019, 21:27 #408
rreddevilss: I to jest ta różnica, City Odrazu siada na rywala nawet grając bez 4 najlepszych zawodników i widać tam jakość w każdej formacji, niestety jesteśmy lata świetlne za nimi
» 3 kwietnia 2019, 20:56 #407
Spawn23: Sad but true
» 3 kwietnia 2019, 22:31 #406
awe: Atmosfera za Mou byla nie do zniesienia takze ten tego, nie zaluje ze go tu nie ma, ale...
- okienko trasferowe coraz blizej, a juz od zimowego media kipia, ze United chce (musi) kupic obronce, Mourinho nacislak na ten transfer juz rok temu, kiedy to malo, ktory kibic mysla o wzmacnianu akurat tej pozycji
- skrzydlowy potrzebny na gwalt ... Jose prosil sie o niego juz dwa sezony temu ( np Persic)
- Pogba wirus, po przyjsciu Ole zyskla w oczach niemal wszystkich, lada moment moze reprezentowac barwy Realu, United w kluczowej fazie sezonu zostaje bez swojego "lidera" bo nic nie gra, a w dwumeczu z PSG pokazal tylko, ze jego brak może dac wiele pozytywnego, w pierwszym meczu nie zagral doslownie, a w drugim dziekowac bogu, ze go nie bylo...
Ole, ktory przyszedl z pozytywna energia dal zastrzyk optymizmu dla kibicow, ale problem nadal jest ten sam.
Jesli z klubu faktycznie odejdzie kilka nazwisk na, ktorych United bazowalo ostatnie 3 sezony potrzebne beda ok 2/3 transfery + 3/2 transfery, ktore sa potrzebne przez przespanie ostaniego okienka transferowego + 2/3 tranfery dla uzupeniania kadry (odejscie wiekowych bez formy, kupienie mlodzika na przyszlosc) czyli nie liczył bym na sprzedaz Rojo itp bo United na pewno nie sporawidzi tylu pilkarzy, a z gra poza top4 juz nie wspominam na co możemy liczyć...
» 3 kwietnia 2019, 19:58 #405
Gallacher: Jak tak słyszę ludzi tutaj którzy liczą na cud czy los że Arsenal czy Totki zaczną gubić punkty to mnie śmiech ogarnia.Trzeba liczyć na siebie a nie na to czy Arsenal czy Totki stracą punkty.Śmieszne myślenie,a może to my zaczniemy tracić a oni zaczną wygrywać ?! Ludzie mają idiotyczne myślenie polegające na zasadzie "jesteśmy United i nam się należy" gdzie możemy przegrać 3 następne mecze i mieć problemy.Ludzie(!) jest takie powiedzenie "umiesz liczyć ? liczyć na siebie" sporo meczy zawalonych to to już ludzie szukają oparcia w losie by Arsenal zaczął przegrywać,ale co z tego jeśli my nie będziemy wygrywać.
» 3 kwietnia 2019, 19:12 #404
RememberMe: Ostatni raz straciliśmy 4 bramki z Mistrzem Anglii, Chelsea w 2016
Barcelona wczoraj z bijącym sie o utrzymanie Villarrealem
» 3 kwietnia 2019, 18:45 #403
kckMU: I strzeliła 4 pokazując charakter.

Jeden z tych wesołych ligowych meczów. Za Fergusona to była norma, żeby potem w tygodniu zagrać dobry mecz.
» 3 kwietnia 2019, 18:52 #402
Mattias: Na kanonierzy.com wszyscy pewni miejsca w TOP4. Oni chyba zapomnieli jakiemu klubowi kibicują. Mają jeszcze do rozegrania 5 meczów na wyjeździe gdzie jak wiemy zazwyczaj gubią punkty więc żeby się nie zdziwili jak skończą ostatecznie na 6 miejscu. Ta drużyna ma frajerstwo w swoim DNA.
» 3 kwietnia 2019, 16:44 #401
H2O1994: Bez przesady, powinni lekko na 3 skończyć a w pierwszej czwórce to bankowo będą.
» 3 kwietnia 2019, 17:20 #400
gunnersfan9: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.04.2019 17:53

Tak kibicujemy klubowi, który zajmuje 3 miejsce w lidze, ma 2 punkty przewagi nad wami i 1 mecz mniej. Nie gra z nikim z top 6 już do końca sezonu. Dzięki tej 2 punktowej przewadze mamy możliwość gdzieś wtopić mecz w odróżnieniu do was. Znając twój tryb rozumowania Arsenal straci wszystkie punkty jakie są do zdobycia, a wy wygracie wszystko i jeszcze zdobędziecie Ligę Mistrzów.
» 3 kwietnia 2019, 17:53 #399
Mazi1989: Raczej Arsenal tego nie wypuści. Bardziej liczyłbym na słabszą formę Tottenhamu i Chelsea
» 4 kwietnia 2019, 07:58 #398
Kilerek7: #mufc have joined the race to sign Saul Niguez from Atletico Madrid. The club see him as a good fit to partner Matić and Pogba. Scouts have been closely monitoring him since his 13/14 loan at Rayo Vallecano #mulive [espn]
» 3 kwietnia 2019, 16:42 #397
DelPiero: Matic to w przyszlym sezonie nie powącha murawy jak bedzie gral tak jak teraz.
» 3 kwietnia 2019, 19:08 #396
Dejfmi: Saul Niguez to jest moje osobiste marzenie w tym klubie. 150mln trzeba wypłacić ale już inaczej nie da się wracać na szczyt.

Dodatkowo to solidny materiał na kapitana. Oby to wypaliło
» 3 kwietnia 2019, 19:52 #395
UnitedFan07: Też myśle że bylby to dobry transfer plus technike ma;
» 3 kwietnia 2019, 23:24 #394
RedDan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.04.2019 16:31

transferyKROPKA info/123491,mourinho-opowiada-historie-z-pogba-wbijajac-szpile-francuzowi-jego-ekscelencja-chcial-jechac-rolls-roycem
» 3 kwietnia 2019, 16:30 #393
RedDan: A na depaya narzekali bo przyjeżdżał rolsem
» 3 kwietnia 2019, 16:32 #392
GrayMid: Tak, ten news już wczoraj ktoś tu zapodał, wiemy.
» 3 kwietnia 2019, 16:34 #391
primasort: Gdybyś miał RR jeden z drugim to też byście chcieli nim jeździć,a nie 90 min parkowanie busa i jeszcze powrót autobusem
» 3 kwietnia 2019, 17:24 #390
Advm: usuń https z linku, reszte zostaw i bedzie działać pozdrawiam
» 3 kwietnia 2019, 17:45 #389
kckMU: @primasort

Tylko Pogbę stać na rollsa w United? Nie widzisz o co tu chodzi?
» 3 kwietnia 2019, 17:47 #388
DelPiero: @Primaaprilis
Jak pracodawca kaze ci do pracy jezdzic sluzbowym autem to tez strzelasz focha i wsiadasz do swojego prywatnego łazika? Serio masz takie lagi na zwojach, czy udajesz ?
» 3 kwietnia 2019, 19:12 #387
RememberMe: Nie gadajcie głupot. Do końca sezonu 6 meczów, a do TOP4 możemy wskoczyć na przełomie 1 kolejki. Wszystko możliwe, Tottenham i Arsenal nie są stabilne, tylko My musimy się wziąć w garść, no ale czy tak się stanie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że wierzyć to czysty obowiązek, bo szanse są spore.
» 3 kwietnia 2019, 16:20 #386
Gallacher: Oby działacze nie mieli mentalnej sraczki po zatrudnienia Norwega a mogli to ewentualnie zrobić pod koniec sezonu.
» 3 kwietnia 2019, 15:22