arczibald
 User
|
| Imię: |
Arkadiusz |
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
03-11-2016 |
| Dni w serwisie: |
3508 |
| Ostatnia wizyta: |
04-06-2026 o 10:00 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
|
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
Paul Scholes |
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 3508 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika arczibald | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 1219 |
| Liczba komentarzy, które arczibald dodał(a) dziennie | 0.35 |
| Liczba ostrzeżeń | 3/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
01.06.2026 do newsa Manchester United intensyfikuje starania o Mateusa Fernandesa
Pokaż
Domyślam sie ze 2 max 3 przyjdzie ale nikt nie zabroni żyć marzeniami. Chcąc na serio wlaczyc sie do walki o mistrzostwo trzeba robic topowe transfery ktore z miejsca zrobią różnice. Coz ze sprowadzamy Fernandesa i Edersona, bedzie to upgrade ale nie na tyle zeby myslec o wygraniu PL. Tonalli, Fernandes to wg mnie must have jeżeli chodzi o pomocnikow
01.06.2026 do newsa Manchester United intensyfikuje starania o Mateusa Fernandesa
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.06.2026 13:10Wszystko pewnie bedzie uzależnione od tego kogo i za ile uda sie sprzedac. Zirkze, Onana, Rashford, do tego fajnie by bylo pozbyc sie Mounta i Turka. Rash 30, Zirkze 25, Oanna 20, Turek z 5, Ugarte 20 to takie realne transfery wychodzące, wychodzi ok 100mln, po 50 na LO i na N, to jest do ogarnięcia
31.05.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej
Pokaż
Teraz czas zaczac patrzeć na siebie i działać z transferami. Chcąc wrocic na stale do czolowki i nie odstawac od niej nie ma co zwlekac i czekac nie wiadomo na co. Kupic jak najszybciej Tonalliego, M. Fernandesa, wybadać sytuację Andersona/Whartona czy tam Baleby. Do tego LO, jakis napastnik do Sesko.