Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United – Norwich City 4:0. Czerwone Diabły nie dały Kanarkom żadnych szans

» 11 stycznia 2020, 17:49 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United w dobrym stylu pokonał Norwich City (4:0) w 22. kolejce Premier League i odniósł pierwsze zwycięstwo w 2020 roku. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Marcus Rashford, a po golu dołożyli Anthony Martial i Mason Greenwood.
Manchester United – Norwich City 4:0. Czerwone Diabły nie dały Kanarkom żadnych szans
» Marcus Rashford dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w meczu z Norwich
Oceń zawodników:
David de Gea
Aaron Wan-Bissaka
Victor Lindelöf
Harry Maguire
Brandon Williams
Nemanja Matić
Fred
Andreas Pereira
Juan Mata
Marcus Rashford
Anthony Martial
Daniel James
Mason Greenwood
Angel Gomes

Oddano 85 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Manchester United zgodnie z oczekiwaniami od pierwszych minut dyktował warunki gry w starciu z ostatnim zespołem angielskiej ekstraklasy. Czerwone Diabły zepchnęły ekipę Kanarków pod pole karne, długo natomiast nie potrafiły poważnie zagrozić bramce Tima Krula. Gospodarze próbowali strzałów z dystansu, nie przynosiły one jednak efektów.

W 27. minucie piłkarze Ole Gunnara Solskjaera otworzyli wynik spotkania. Z prawego skrzydła do środka zszedł Juan Mata. Hiszpański pomocnik dorzucił znakomitą piłkę na dalszy słupek bramki Norwich, Marcus Rashford idealnie wkleił się w linie defensywy Norwich i strzałem z trzech metrów pokonał Krula. Anglik w sobotę rozgrywał swój 200. występ w barwach Czerwonych Diabłów i prezentował naprawdę wysoką formę.

Po zdobyciu bramki Manchester United starał się iść za ciosem i szukał kolejnych trafień. Szybko okazje bramkowe mieli Rashford i Andreas Pereira. Oddali mocne uderzenia, ale Tim Krul interweniował bez większych problemów.

Manchester United miał mecz pod kontrolą, ale Czerwone Diabły w 44. minucie dostały sygnał ostrzegawczy. Emiliano Buendia przepchnął Freda na środku połowy i na bramkę United ruszyła kontra. Argentyńczyk podał piłkę do niepilnowanego Todda Cantwella, ten świetnie przymierzył w długi róg, ale kapitalną interwencję w bramce zanotował David de Gea.

Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla Czerwonych Diabłów. W 51. minucie sędzia Anthony Taylor wskazał na rzut karny dla gospodarzy po tym jak Tim Krul spowodował upadek rozpędzonego Brandona Williamsa. Do piłki podszedł Rashford i mocnym strzałem podwyższył na 2:0.

W 54. minucie było już 3:0 dla Manchesteru United. Czerwone Diabły szybko rozegrały rzut rożny – Pereira podał do Maty, a ten posłał kolejną znakomitą piłkę w pole karne. W szesnastce najwyżej wyskoczył Anthony Martial i mimo asysty obrońców wpakował futbolówkę głową do bramki.

W 57. minucie Manchester United mógł prowadzić już czterema bramkami. Martial do spółki z Pereirą rozmontowali defensywę Norwich, Brazylijczyk zagrał wzdłuż linii bramkowej do Williamsa, któremu pozostało dołożyć nogę. Młody Anglik zrobił to, ale ze zbyt dużą siłą i z trzech metrów posłał piłkę nad poprzeczką.

W kolejnych minutach tempo spotkania zdecydowanie spadło. Ole Gunnar Solskjaer, mając w perspektywie napięty terminarz, postanowił oszczędzić Marcusa Rashforda. W miejsce Anglika pojawił się Daniel James. Później na placu gry zameldował się także Mason Greenwood.

Greenwoodowi wpisanie się na listę strzelców zajęło pięć minut. Nastolatek zebrał piłkę przed polem karnym Norwich, ustawił sobie ją na lewej nodze i strzelił nie do obrony w długi róg bramki Krula.

W końcówce spotkania Kanarki walczyły o honorowe trafienie. Z dystansu uderzali Christoph Zimmermann i Ibrahim Amadou. Bardzo pewne interwencje notował natomiast David de Gea.

W doliczonym czasie gry szansę na gola miał Juan Mata. Hiszpan dostał świetne podanie od Angela Gomesa, uderzył mocno z ostrego kąta, trafił tylko w boczną siatkę.

Manchester United po wygranej z Norwich może myśleć o kolejny spotkaniu. W środę piłkarze Ole Gunnara Solskjaera w powtórzonym meczu III rundy Pucharu Anglii zmierzą się z Wolverhampton.

Manchester United – Norwich City 4:0 (1:0)
Bramki: Marcus Rashford 27’, Marcus Rashford 52’ [karny], Anthony Martial 54’, Mason Greenwood 76’

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Wiliams – Matić, Fred – Pereira (Greenwood 71'), Mata, Rashford (James 59') – Martial (Gomes 80')

Norwich City: Krul – Aarons, Hanley (Lewis 80'), Zimmermann, Byram – McLean, Tettey, Vrancic (Amadou 65'), Buendia, Cantwell – Idah (Hernandez 65')


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Manchester United vs Norwich City. 22. kolejka Premier League
Następny news »
Statystyki: Manchester United vs Norwich City 4:0

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (807)


hraboNX: A portugalskie źródła podają, że mogła pójść oferta za Bruno: kasa + Pereira, ale nie Joel (bramkarz) tylko Adreas Pereira.
» 14 stycznia 2020, 14:18 #800
kamilpe: Tweet:

Big Ed Woodward on the Eurostar to Paris at the minute watching the UK Office. Different players for different needs MUFC

twitter.com/G4llagher/status/1217013417992753154

Z Bruno załatwione, teraz lecimy po Cavaniego/Soumare :D
» 14 stycznia 2020, 13:59 #799
Diabelski97: Ciekawe :)
» 14 stycznia 2020, 14:11 #798
Seszele: Jaki Cavani? Jaki Soumare?
Powiadam wam, że Mbappe !!
» 14 stycznia 2020, 14:47 #797
hraboNX: Może wymiana Pogba za Mbappe ;)
A tak na serio to ten Soumare najbardziej prawdopodobny.
» 14 stycznia 2020, 14:54 #796
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.01.2020 14:05

edit: nie tu...
» 14 stycznia 2020, 14:04 #795
Seszele: Ludzie, apeluję o spokój.

Bruno wsiądzie do samolotu dopiero po piątkowych derbach z Benficą. Sprawa oczywista, że chce w tak ważnym meczu na własnym stadionie pożegnać się godnie z kibicami. Nie ma w tym nic dziwnego. Jak Bruno będzie płakać po meczu, to na 100% jest zaklepany przez MU.

Pozdro!
» 14 stycznia 2020, 12:28 #794
Pilosz: Bruno miał być u nas w zeszłe okienko. Wtedy też płakał po meczu żegnając się z kibicami.
Pozdro
» 14 stycznia 2020, 12:42 #793
IntruZ9: Nie wiem co ty bierzesz :D... Naprawdę szacun
» 14 stycznia 2020, 12:51 #792
Blau: Jak to nie ma w tym nic dziwnego? Szykuje się wielomilionowy transfer, a my mamy czekać aż sobie zagra w DERBACH Lizbony? W ich ostatnim meczu było bodaj 11 kartek, ryzyko kontuzji jest ogromne. Nie chcę mi się wierzyć, że jesteśmy na tyle głupi aby pójść na taki układ.
» 14 stycznia 2020, 13:16 #791
Po6BOOM: @Blau Bruno jest ich zawodnikiem, więc to oni rozdają karty.
» 14 stycznia 2020, 13:42 #790
Scott: Jest ktoś chętny żeby założyć grupę i dyskutować na bieżąco o wszystkimzwiązanym z man Utd jak i o innym sprawach piłkarskich fb pozwoli łatwiej podyskutować
» 14 stycznia 2020, 12:23 #789
kamilpe: Jest już pare takich grup na fb
» 14 stycznia 2020, 12:45 #788
RememberMe: zajmij sie czymś pożytecznym a na dp lepiej wchodzić sporadycznie dobrze radze
» 14 stycznia 2020, 13:36 #787
Tomek19950307: 11:52
Bruno Fernandes chciałby jeszcze tej zimy dołączyć do Manchesteru United, ale kluby nie mogą porozumieć się w sprawie ceny, informuje „Sky Sports”. Sporting CP z chęcią przyjąłby zawodników na wymianę w ramach rozliczenia, mowa tu głównie o Marcosie Rojo.
źródło
transfery.info
» 14 stycznia 2020, 11:59 #786
Glory1878: Problemem jest Rojo, który nie chce dołączyć do Sportingu, bo podobną ma lepszą ofertę. Miernota bez ambicji, dostał taka tygodniówkę że nie musi się nigdzie ruszać i dalej będzie kontuzjowany przez 3 sezony
» 14 stycznia 2020, 12:10 #785
Tomek19950307: to za bardzo nie ma kogo już wywalić. No chyba że Bailly ale jego na 100 % nikt nie będzie chciał bo to człowiek pół sezonu kontuzja
» 14 stycznia 2020, 12:16 #784
Glory1878: Pół kadry jest jeszcze do wywalenia
» 14 stycznia 2020, 12:19 #783
Tomek19950307: ale nie w zimowym okienku. wywalając kogoś z pomocników zostajemy de facto już bez pomocy patrząc ze Pogba nie ma ochoty tu grać
» 14 stycznia 2020, 12:22 #782
Glory1878: W zimowym czy letnim i tak bez różnicy bo Edek 5 zawodników w 10 lat się nie pozbędzie
» 14 stycznia 2020, 12:29 #781
GoForWin: Ludzie, spokojnie, pozwólcie Edkowi pracować. On doskonale (nie) wie co robi.
» 14 stycznia 2020, 11:46 #780
kamilpe: To ja podczas wszystkich otwartych okienek transferowych:

twitter.com/_WoManUnited_/status/1216799738349129730
» 14 stycznia 2020, 11:36 #779
Glory1878: Bruno + wygrana z liverpulem, oj może to być piękny tydzień
» 14 stycznia 2020, 11:25 #778
Sancho: Jaka oficjalka, media dopiero się rozkręcają !
» 14 stycznia 2020, 11:12 #777
CoJaOgladam: Zaraz konferencja prasowa ciekawe czy Ole sie jakoś odniesie do tych plotek o bruno
» 14 stycznia 2020, 10:41 #776
Hubert23: Wiesz może gdzie można obejrzeć ?
» 14 stycznia 2020, 10:49 #775
GGMUN6: Tradycja. Powie, że nie będzie rozmawiał o piłkarzach innych drużyn.
» 14 stycznia 2020, 10:54 #774
Michux3: MUTV.
» 14 stycznia 2020, 10:55 #773
kckMU: Nie odniesie się :)
» 14 stycznia 2020, 10:59 #772
Michux3: "no transfer update"
» 14 stycznia 2020, 11:05 #771
Chestnut: "A na co mi on? Mam Lingarda" :)
» 14 stycznia 2020, 11:23 #770
jean6: To już prawie jak oficjalka :

Bruno Fernandes' mother was spotted buying a red pepper this morning.

More to come!

Stay Tuned #GGMU
» 14 stycznia 2020, 10:35 #769
kamtor: Najbogatrzy klub w angli a zydza na transfery zenada
» 14 stycznia 2020, 10:20 #768
GoForWin: Dobór słowa "żydzą" jest jak mniemam, przypadkowy? :P
» 14 stycznia 2020, 10:26 #767
mleko: Znając nasze szczęście kupimy Bruno, po tygodniu dostanie kontuzji i znowu będzie cyrk xd
» 14 stycznia 2020, 10:18 #766
Premislaus: Niech ta saga się wreszcie skończy...
» 14 stycznia 2020, 10:07 #765
GGMUN6: Ta saga dopiero się rozkręca. Cierpliwości.
» 14 stycznia 2020, 10:11 #764
Premislaus: Domyślam się, że to jeszcze trochę potrwa ale chciałbym, żeby jakaś informacja się pojawiła od klubu
» 14 stycznia 2020, 10:16 #763
piter100000: Od klubu pojawi się tylko oficjalna informacja jeśli go kupimy. W innym wypadku nic się nie pojawi
» 14 stycznia 2020, 10:20 #762
Premislaus: Chociaż pamiętam, że jak kupowalismy Wan-Bissake i Maguire'a to była informacja na tej stronie, że kluby osiągnęły porozumienie i niedługo piłkarz będzie na testach i właśnie czegoś takiego mi brakuje, takiej informacji
» 14 stycznia 2020, 10:25 #761
piter100000: Bo wszystko było dogadane i testy były tylko formalnością. Widocznie w tej sytuacji jest inaczej. Jak Edek ogarnie ten transfer to chyba miesiąc urlopu weźmie ze zmęczenia. Mam wrażenie, że jakiekolwiek negocjacje transferowe to dla niego katorga i strasznie się chłop męczy
» 14 stycznia 2020, 10:29 #760
GGMUN6: Czekać trzeba na Craiga Norwooda.
» 14 stycznia 2020, 10:49 #759
Himself: No i co? Wylądował? :D
» 14 stycznia 2020, 09:40 #758
Antol: Co on przez Azję leci? :D
» 14 stycznia 2020, 09:49 #757
GGMUN6: Większość pisze, że dopiero po meczu z Benfica będzie u nas.
» 14 stycznia 2020, 10:03 #756
MiSt: BREAKING NEWS

Man Utd and Sporting Lisbon have finally agreed that Bruno Fernandes is a Portuguese international #mufc
» 14 stycznia 2020, 09:18 #755
klb9k: „ Bruno Fernandes didn't train with the rest of the Sporting squad today. #mufc”
» 14 stycznia 2020, 09:01 #754
GGMUN6: Co to za źródło?
» 14 stycznia 2020, 09:10 #753
klb9k: Sport witness na Twitterze
» 14 stycznia 2020, 09:19 #752
kamilpe: To z dziś tweet? Bo już wczoraj takie wpisy krążyły po Twitterze.
» 14 stycznia 2020, 09:58 #751
izbinho: I gdzie ten Seszele pracujący podobno na Old Trafford? Opowiesz nam jeszcze jakąś bajeczkę?;))
» 14 stycznia 2020, 07:48 #750
levy181: Kolega się wczoraj przyznał że nie pracuje na OT. Gryzły go sumienie. Oszukał i poszedł się wyspowiadać. Wróci spokojnie.

A tak na serio to tak jak niżej napisałem spokojnie, nie mamy na nic wpływu.
» 14 stycznia 2020, 07:49 #749
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.01.2020 07:56

Serio uwierzyliscie w ten wkręt jego :D Chłop sobie jaja robił, a tu jak pelikany.
» 14 stycznia 2020, 07:55 #748
izbinho: Za dużo troli tutaj żeby wierzyć w takie coś...
» 14 stycznia 2020, 08:49 #747
levy181: Nie spinajcie się tak bo to i tak nic nie da. Jeśli transfer będzie to będzie. Nie jest to fifa, że negocjacje trwają parę chwil. Także dajmy na wstrzymanie.
» 14 stycznia 2020, 07:40 #746
zylkos1988: Nasz zarząd jak zwykle mistrzowie negocjacji. West ham byl już prawie dogadamy z gersonem Fernandesem wpadł Tottenham, 48h cyk testy medyczne deal done a u nas ? Szkoda slow
» 14 stycznia 2020, 07:27 #745
Dejfmi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.01.2020 07:31

było 4 dni spokoju :D

A czemu nie podasz przykładu Interu który się 2 tygodnie cacka z Eriksenem, który przecież za 20mln jest do wzięcia?
» 14 stycznia 2020, 07:30 #744
Lingardiho9: No i ? gdzie ten Bruno ? kolejny raz zrobili z nas naiwniaków ?
» 14 stycznia 2020, 06:52 #743
jarko82: Ed jak zwykle kłóci się o 5 baniek, czas mija, okienko na półmetku a potem będzie gadanie, że nikogo nię ściągną bo za mało czasu zostało. Najbogatszy klub na świecie a jak zwykle problemy z kasą.
» 14 stycznia 2020, 05:03 #742
Strzelec: Negotiations for Bruno Fernandes to Manchester United are continuing, with Jorge Mendes understood to be involved #mufc [telegraph]
» 14 stycznia 2020, 01:05 #741
top4fun: Bruno zanim się przestawić na premier league to sezon się skończy. Drugi pepe z ogorkowej ligi więc nawet jak przyjdzie drużyny nagle nie zbawi nie oszukujmy się
» 14 stycznia 2020, 00:43 #740
zbyszek7: Ty juz wiesz ze nie zbawi
» 14 stycznia 2020, 00:59 #739
DjTED: ha ha ha co za typ :D Wielu Portugalczyków zniszczyło na start PL wiec nie wiem o co ci biega dziecko
» 14 stycznia 2020, 01:05 #738
GGMUN6: A słyszałeś może kolego o takim piłkarzu jak Cristiano Ronaldo?
» 14 stycznia 2020, 01:09 #737
DjTED: Bernardo Silva, Joao Moutinho
» 14 stycznia 2020, 01:32 #736
GGMUN6: Z tych dzisiejszych to można dac również Rubena Nevesa.
» 14 stycznia 2020, 01:50 #735
HXDC: Ricardo Pereira i Diogo Jota, też całkiem nieźle sobie radzą.
» 14 stycznia 2020, 12:28 #734
Batigol222: No i gdzie ten Bruno?? 16 mam urodziny, wolałbym Thiago albo młodego Chiesę w koszulce United, ale na Bruno też się nie obrażę, tylko czy Edek w ogóle zrobi mi jakiś prezent czy może zostanę z Lingardem i rozdziawionym głupio ryjem zastygłym w wyrazie pt. "ale jak to?"
» 14 stycznia 2020, 00:25 #733
Sideswipe: Dajcie sobie na wstrzymanie. Dziwicie się, że to tyle trwa? Dzięki takim ludziom właśnie na tej sadze transferowej wszyscy zyskują - kluby, szmatławce, sponsorzy, itd. miliony kliknięć piechotą nie chodzą. Przyleci to przyleci. Dobranoc.
» 13 stycznia 2020, 23:59 #732
kolokolo98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 23:33

Czekamy na oficjalke Bruno, ale doszła inna tez ciekawa
Oficjalnie: Ernesto Valverde zwolniony z FC Barcelony.
» 13 stycznia 2020, 23:32 #731
Diabelred: Smieszny ten zarzad Barcelony. Barca ma aktualnie pierwsze miejsce w lidze, wygrala swoja dosc ciezka grupe w LM, a mimo to ich trener zostal zwolniony. Jak zle by nie grali pod wodza Valverde, to jednak goscia bronily wyniki. Zeby jeszcze na jego miejsce zatrudnili takiego ten Haga czy Allegriego, to jeszcze mozna by bylo jakos zrozumiec, a oni wzieli kogos z lapanki. Tak jak zwykle Barca byla mi obojetna tak teraz mam nadzieje, ze przegraja lige i jak najszybciej odpadna z LM.
» 14 stycznia 2020, 01:08 #730
WloskiDynamit: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 23:29

Mattias ma rację. Tylko robicie sobie złudną nadzieję. Na Anfield Liverpool rozjeżdża rywali jak walec. Nie przegrał tam od niepamiętnych czasów. Przed rokiem Mourinho zamurował bramkę i gdy wydawało się że wywieziemy remis Szakiri nas rozstrzelał. Żeby zespół Ole mógł ugrać coś na tym terenie musiałoby dojść do jakieś niewyobrażalnej kumulacji farta.
» 13 stycznia 2020, 23:27 #729
Magik1990MU: To nie oglądaj. Ja obejrzę.
» 13 stycznia 2020, 23:46 #728
Fredzio118: Jestem świadom siły Liverpoolu ale jako kibic United wierzę w zwycięstwo bo to jest mój zasrany obowiązek. Przed każdym meczem wierzę w zwycięstwo i jestem optymistą. Czemu kibice United przegrywają mecz jeszcze przed jego rozpoczęciem? Przepraszam, takiego kogoś nie można nazwać kibicem. W piłce wszystko jest możliwe a piłka "jeszcze w grze".

PS. Mam nadzieję, że dopną tego Bruno. Najlepiej jeszcze na sobotę ale to mało prawdopodobne.
» 14 stycznia 2020, 00:02 #727
Batigol222: E tam, oglądać trzeba, chociażby dla samego futbolu. Też nie nastawiam się na punkty(bądźmy rozsądni), ale chcę zobaczyć, jak Rash i Martial będą wyglądali przy Van Dijku a Wan Bissaka przy Mane. Pierwszy mecz niby był spoko, ale jednak Anfield to trochę inna bajka. Ostatnio obejrzałem sobie jeszcze raz Liverpool-City w tym sezonie i to była miazga. Ten pressing, gra piłką na jeden kontakt, ustawianie się Van Dijka, De Bruyne całkowicie odcięty od gry... Ale zobaczymy, w końcu to jednak derby.
» 14 stycznia 2020, 00:28 #726
DjTED: Fredzio118: "Czemu kibice United przegrywają mecz jeszcze przed jego rozpoczęciem?" to jest jeszcze nic ... cała liga przegrywa mecz z live przed rozpoczeciem.... Ogladajac wszyskie mecze Live moge stwierdzic , ze my i wilki (nawet wiecej my) zniszczylismy ich w 1 meczu... Oni powinni z 4:0 do przerwy dostac... i var by nic nie pomogł... Druzyna skazana na porazke (według niektorych i 8:0 :D zniszczyłe taktycznie i piłkarsko Kloppa. Mielismy ostatnio mecz z MC na wyjezdzie , w którym nie mielismy szans na nic... tymczasem 2 mecze na arabian stadium i 2 zwyciestwa pod rzad...
» 14 stycznia 2020, 02:20 #725
BartoszP: Cóż te okienko może być słodko - gorzkie
United zyska potrzebnego bruno ale może stracić perłę w koronie, uzdolnionego i niedocenianego przez amatorów flecistę - Lingarda...

Lingardinho - na zawsze zostaniesz zapamiętany na DP...
» 13 stycznia 2020, 22:46 #724
GoForWin: Aż serce się kraje na samą świadomość, że możemy stracić taki talent.
» 13 stycznia 2020, 23:28 #723
MiSt: Według Telegraph Joel Pereira został zaoferowany jako dodatek do transferu Bruno.
Edek, nie kombinuj...
» 13 stycznia 2020, 22:41 #722
rizx: Według różnych źródeł Rojo nie chce iść do Sportingu, tylko do Turcji ($$$), nie wszystko to wina Eda, szczególnie, że transferami zajmuje się Matt Judge
» 13 stycznia 2020, 22:44 #721
kamtor: Mam nadzieje ze juz bruno bedzie z nami i jeszcze soumare
» 13 stycznia 2020, 22:40 #720
Mattias: Serio ktoś tu wierzy że na Anfield czeka nas coś innego niż porażka? Przecież oni nas tam zjedzą.
» 13 stycznia 2020, 22:25 #719
hraboNX: Jasne, że będzie ciężko, ale trzeba walczyć. Jeśli nasi nie zostaną głowami w szatni (jak choćby w przypadku meczu z Watford), to jest szansa coś ugrać.
» 13 stycznia 2020, 22:29 #718
Strzelec: Wierni kibice zawsze wierzą w zwycięstwo swojej drużyny. Bez względu na to jak gra drużyna.
» 13 stycznia 2020, 22:31 #717
MiSt: Ostatnio też mieli nas zgnieść i ledwo wyszarpali remis. Mecze derbowe rządzą się swoimi prawami i tak naprawdę wszystko może się zdarzyć.
Nie mówię oczywiście, że jesteśmy na ich poziomie, ale nie warto składać broni jeszcze przed meczem.
» 13 stycznia 2020, 22:32 #716
Puszek2100PL: Zdaje się że na początku sezonu też tak mówili. Jesteśmy jedyna drużyna która zabrała punkty w tym sezonie więc liczę na pełną pulę
» 13 stycznia 2020, 22:32 #715
helupa: a czy ktoś wierzył, że na etihad wygramy? Każdy mecz to inna historia, nie można być nastawionym na pewną porażkę.
» 13 stycznia 2020, 23:20 #714
NoName: Was czyli kogo ? Chelsea? Tottenham?
» 14 stycznia 2020, 01:25 #713
hraboNX: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 22:10

Wracając jeszcze do ostatniego meczu. Lubię zerkać na te materiały z oficjalnego kanału MU. Uwypuklają jakość występu naszych faworytów. youtu.be/ubwDGyd6qqQ

Niektórzy powiedzą, iż to tylko Norwich, ale Kanarki w tym sezonie potrafiły urwać punkty City, Arsenalowi, Tottenhamowi i... Leicester.
» 13 stycznia 2020, 22:09 #712
zbyszek7: No i edek dalej negocjuje. Zobaczymy czy mu starczy czasu
» 13 stycznia 2020, 21:52 #711
SickRabbit: I tak do końca stycznia...
» 13 stycznia 2020, 21:43 #710
SzarimMusty: Wypowiedź pewnego kolegi z wczoraj:
"Także tak jak pisałem godzinę temu, Bruno oficjalnie dzisiaj, maks jutro. Wszystkie szczegóły dogadane, kwestia czasu(pewne źródło) "

Moje pytanie czemu takie pewne źródło się pomyliło odnośnie "maks jutro"?
» 13 stycznia 2020, 21:38 #709
Seszele: Bo ten kolega pracuje dla The Sun.
» 13 stycznia 2020, 21:41 #708
Blau: Transfer do United bez sagi to nie transfer. U nas nawet James był ściągany przez kilka tygodni, więc skoro o Bruno się zrobiło głośno jakoś we czwartek/piątek to wcale się nie zdziwie jak to będzie się tak ciągnęło do końca okienka. Trzeba się uzbroić w cierpliwość - jak ma przyjść to przyjdzie, prędzej czy później.
» 13 stycznia 2020, 20:57 #707
izbinho: Wchodzę na tą stronę co 10 minut czekając na jakąś konkretną informacje a tu nic...
Idę spać może jutro coś będzie
» 13 stycznia 2020, 20:42 #706
helupa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 20:50

polecam nie wchodzić tylko na twittera, tutaj informacje są z bardzo dużym opóźnieniem
» 13 stycznia 2020, 20:49 #705
Daka: Wszędzie głośno o Bruno, a godzinę temu na twitterze TheUnitedStand podali, że od wiarygodnego gościa mają informacje jakoby Pochettino miał przyjść w lecie za Ole i rozmowy między nim a MU odbyły się kilka tygodni temu. Zarząd ma być przekonany, że Mauricio lepiej spisze się w roli szkoleniowca od Ole.
» 13 stycznia 2020, 20:14 #704
helupa: nieważne na jakim miejscu skończymy, Ole nie zostanie zwolniony, nie łudźcie się
» 13 stycznia 2020, 20:23 #703
hraboNX: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 20:52

Mi się wydaje, że jeśli Ole dostanie tego Bruno i jakość ataku pozycyjnego poprawi się, to nie widzę sensu zmieniać trenera. Dużo osób chce w MU rządów Pocha, a mi się wydaje, że nie jest to fajna opcja. Wystarczy zobaczyć jak się posypały Koguty pod jego ręką (przecież to finalista ubiegłorocznej LM, który nie został osłabiony w letnim oknie transferowym). Różne źródła podawały, iż Poch jest typem trenera, który nie potrafi nawiązywać bliższych kontaktów z graczami, podtrzymywać odpowiednią atmosferę. Woli siedzieć godzinami w gabinecie i analizować zapisy wideo z treningów. Forsował nawet pomysł jakiś futurystycznych kamer, ale Levy zawetował pomysł. Mi to pachnie jakimś Big Brotherem ;)
» 13 stycznia 2020, 20:50 #702
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 20:12

Mnie to się wydaje, że jeżeli Bruno przyjdzie i zagra kilka złych meczów bo będzie się aklimatyzowal, to połowa z tych niecierpliwych, co tu się nad transferem jaraja będzie pisała BrunoOut :D
» 13 stycznia 2020, 20:11 #701
HXDC: Haha dokładnie
» 13 stycznia 2020, 20:26 #700
Kamil01GGMU: A czego się spodziewasz po tym jak pół tej strony to chorągiwy, nie urażając nikogo stwierdzam tylko fakt.
» 13 stycznia 2020, 20:31 #699
HXDC: Lindelof nie został przedryblowany od 1890 minut xD mamy tutaj drugiego VVD. Tylko jakby w innych poczynaniach na boisku mu szło tak dobrze to by było spoko.
» 13 stycznia 2020, 20:08 #698
helupa: Statystyka może robić wrażenie, ale to nie zmienia faktu, że jest bardzo przeciętnym obrońcą.
» 13 stycznia 2020, 20:15 #697
Diabelski97: Z Maguir'em Lindelof wygląda solidnie, gdyby poprawił aspekt walki o górne piłki to byłoby już super.
» 13 stycznia 2020, 20:24 #696
Batigol222: A od ilu minut nie przegrał główki??
» 14 stycznia 2020, 00:29 #695
Batigol222: Diabelski97

Nie, nie byłby. Źle się ustawia, jest wolny i na dodatek raczej słaby fizycznie jak na stopera. Ta statystyka z dryblingami to nie wiem skąd, może po prostu na niego nie dryblują... W meczu z Arsenalem Lacazette dwa razy objechał Magłajera jak dzieciaka, a przecież on jest dużo lepszy w odbiorze, niż Lindelof.
» 14 stycznia 2020, 00:33 #694
DjTED: Co z tego jak jest zamieszany w bramke co drugi mecz ?
» 14 stycznia 2020, 02:25 #693
SajminatoR: Każdy tu napalony na Bruno jak prawiczek na młodą ci*ke. Radzę się uzbroić w cierpliwość bo chociaż sam chciałbym go tu już dzisiaj czy jutro to znając nasze możliwości powinniśmy się cieszyć że wgl tu przyjdzie już mniejsza w to czy w tym tygodniu czy następnym. A zakładając że chcemy umieścić Rojo w tej transakcji raczej wszystko tutaj jeszcze sie wydłuży. Wgl jeśli Ed klepnie ten transfer opychając jeszcze saneczkarza to będzie jego najlepszy deal every :D
» 13 stycznia 2020, 20:03 #692
rizx: Podobno Rojo woli iść do Fenerbahce, bo są w stanie zapewnić mu dużo wyższe zarobki niż Sporting
» 13 stycznia 2020, 20:06 #691
SajminatoR: To już nie ważne gdzie pójdzie byle dalej od United
» 13 stycznia 2020, 20:31 #690
helupa: twitter.com/ManUtd/status/1215733208152756225
Eric dopiero co wrócił i już się prawie połamał
» 13 stycznia 2020, 18:37 #689
DailySmoker: Ładna przewrotka co Ty chcesz:) Fosu Mensah przebiegł w tym meczu z piłką od jednego pola karnego do drugiego i prawie brame wpakowal
» 13 stycznia 2020, 18:45 #688
MiSt: Zakładając, że nie zdarzy się katastrofa i kupimy Bruno mam pewne przemyślenia. Myślę, że jest on uosobieniem tego czego nam od dłuższego czasu brakuje. ŚPO ze świetnym przeglądem pola, dobrym podaniem i strzałem. Dodatkowo świetnie wykonuje rzuty rożne/wolne/karne. Potrafi nawet strzelać głową. Sporo także biega i potrafi dryblować. Gra bardzo mądrze dzięki czemu jest skuteczny w niemal każdym aspekcie gry. Piłka lubi go też szukać w polu karnym.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że przerastał ligę portugalską, której daleko do Premier League - stąd tak świetne statystyki. Nie mam też pełnej wiedzy na jego temat(w zasadzie to oglądałem filmiki na YT i przeczytałem garść statystyk).

Osobiście wierzę, że dzięki niemu nasza gra znacząco się poprawi. Z pewnością ma do tego wystarczające umiejętności.

Na razie pewne jest jedynie to, że trwają jakieś rozmowy. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy go w koszulce United :)
» 13 stycznia 2020, 18:27 #687
panlemon: Jak myślicie, Bruno zagra od początku w meczu z Liverpoolem? Derby Anglii to zawsze temperatura wrzenia, czy Ole zdecyduje się na tak głęboką wodę rzucić nasz nowy nabytek? W takich meczach debiut oznacza, że można z miejsca stać się bohaterem, bądź otrzymać bardzo ciężką (ze względów psychologicznych) lekcję.
» 13 stycznia 2020, 18:17 #686
dlabigt23: Zeby on tylko do piątku sie tutaj zjawił . Mysle ze nawet jesli przyjdzie to nie zagra w takim meczu i to jeszcze w derbach Anglii .
» 13 stycznia 2020, 18:17 #685
Diabelski97: Na pewno nie zagra od początku i ogólnie radzę się wstrzymać dopóki nie będziemy wiedzieć czegoś więcej bo w wakacje też miała być oficjalka "w poniedziałek" fakt że teraz jest o wiele więcej lepszych źródeł aczkolwiek to nie jest nic pewnego.

Długi tydzień przed Nami.
» 13 stycznia 2020, 18:22 #684
artix206: Najpierw wypadałoby go kupić.
» 13 stycznia 2020, 18:23 #683
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 18:26

Myślę, że on do tego czasu to może nawet jeszcze nie przejść do nas.
» 13 stycznia 2020, 18:26 #682
EmilCioran: Przedstawiciele Bruno potwierdzili, że Portugalczyk przechodzi do nas. Dołączy jednak dopiero po meczu z Benficą. To będzie jego pożegnalny mecz.
» 13 stycznia 2020, 18:26 #681
panlemon: @EmilCioran a nie sądzisz, że to zbyt duże ryzyko dla obu stron. Gdyby miał zagrać w derbach Lizbony i na przykład złapać kontuzję? W grę wchodzi kilkadziesiąt milionów funtów, a tu o całym dealu może zdecydować nawet przypadek (niekoniecznie faul). Według mnie jest to nierealna opcja i Bruno nie zagra już w barwach Sportingu.
» 13 stycznia 2020, 19:02 #680
GGMUN6: Bez sensu oni chcą Bruno na Benfice. Po pierwsze ogromne ryzyko, a po drugie Sporting nawet nie walczy o mistrzostwo.
Ile oni go chcą tam trzymać, muszą sie pogodzić w końcu..
» 13 stycznia 2020, 19:41 #679
helupa: @EmilCioran
nikt nic nie potwierdził...
» 13 stycznia 2020, 20:16 #678
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 18:17

Tottenham serio płaci aż 50-60 mln za tego Gedsona Fernandesa ? Szok , bo w sumie niewiadomo czy nie kupuja czasem kota w worku . Jesli nam uda sie ściągnąć Bruno za 60 mln albo za 50 mln + dorzucic im Rojo to zrobimy o wiele lepszy deal . Bruno jest juz bardziej doświadczony i robi świetne liczby .
» 13 stycznia 2020, 18:16 #677
zylkos1988: Oni go wypożyczają z opcją pierwokupu..
» 13 stycznia 2020, 18:40 #676
trakol: Jaki klub taki Fernandes
» 13 stycznia 2020, 18:40 #675
dlabigt23: zylkos własnie czytalem ze płacą za niego z góry . Tak podają media .
» 13 stycznia 2020, 18:53 #674
zylkos1988: Śmiem wątpić...
» 13 stycznia 2020, 19:48 #673
mordynator: gedson fernandes w totkach
» 13 stycznia 2020, 18:13 #672
GGMUN6: I co z tym Bruno, bo nie jestem na bieżącą?
» 13 stycznia 2020, 17:47 #671
helupa: piszą o nim praktycznie wszędzie, do jutra ma być oficjalka chociaż wątpię
» 13 stycznia 2020, 17:51 #670
izbinho: Jak by jutro miała być oficjalka to dzisiaj musiałyby być testy medyczne. Wydaje mi się, że Bruno jest dograny tylko Rojo nie może dogadać się w sprawie umowy.
» 13 stycznia 2020, 17:57 #669
helupa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 17:43

twitter.com/DrawtyDevil/status/1216760190160310272
już mi się podoba :D
» 13 stycznia 2020, 17:41 #668
DailySmoker: To po tej czerwonej kartce?
» 13 stycznia 2020, 18:32 #667
mikifiki: Jak to było kilka lat temu? Alcantara na testach medycznych, już kontrakt podpisuje lada moment?
Póki nie będzie oficjalki, te wszystkie przecieki ekscytują mnie tak samo, jak zeszłoroczny śnieg.
» 13 stycznia 2020, 17:20 #666
kckMU: Żeby ten śnieg jeszcze był...
» 13 stycznia 2020, 17:24 #665
Szymekas: wie ktoś na jakim kanale będzie transmitowany mecz z Wolves? Z góry dzięki
» 13 stycznia 2020, 17:17 #664
hraboNX: Środa Eleven Sports 1 20:40 :)
» 13 stycznia 2020, 17:26 #663
NoName222: Teraz tylko czekać na potwierdzenie od The Sun
» 13 stycznia 2020, 17:05 #662
Przemek807: Jak The Sun napisze, że transfer jest dopiety, to ja mam pewności, że... nic z tego nie będzie.
» 13 stycznia 2020, 17:20 #661
RedRevolta: Już napisali xd macie artykuł poniżej, umowa do 2025 XD
» 13 stycznia 2020, 17:25 #660
NoName222: Fantastyczne wieści! Zaklepany.
» 13 stycznia 2020, 17:31 #659
Kamil01GGMU: Bruno Fernandes is on the verge of completing a transfer to Manchester United. #MUFC [Sky Sports] hah ciekawie się robi, coraz lepsze media piszą
» 13 stycznia 2020, 16:59 #658
MiSt: #mufc and Sporting Lisbon have held face-to-face talks for Bruno Fernandes. He's keen on a move but no fee agreement yet #mulive [bbc]
» 13 stycznia 2020, 16:52 #657
MiSt: Polecam twittera @utdreport do śledzenia nowinek transferowych :)
» 13 stycznia 2020, 16:54 #656
Hubert23: Ja polecam śledzić #brunofernandes na instagramie, co chwilę coś nowego , chociaż nie wszystko warte uwagi :D
» 13 stycznia 2020, 17:59 #655
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 16:49

Już za 6 dni LFC spuści nas w Kloppie.
» 13 stycznia 2020, 16:49 #654
MiSt: Ostatnio ledwo się z tego Kloppa wydostał :)
» 13 stycznia 2020, 16:54 #653
DailySmoker: Szkoda ze Ciebie nie spuścił nikt w klopie
» 13 stycznia 2020, 17:17 #652
FetraiNarrator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 17:38

Mattias

Jedziecie na wycieczkę szkolna na Anfield ?

Nie zapomnij zabrać sprzętu do nurkowania.
» 13 stycznia 2020, 17:35 #651
Zelas12: Pożyjemy , zobaczymy.
» 13 stycznia 2020, 19:59 #650
Bylak: Wydaje mi się, że Ole stawiał ostatnio na Linieste tak często, żeby udowodnić Edkowi jaki jest słaby i nie ma kim grać na 10. Lingard pokazał swoje fantastyczne umiejętności i od razu pojawiły sie doniesienia, że prawdopodobnie zostanie sprzedany + na gwałt kupujemy Bruno.
» 13 stycznia 2020, 16:38 #649
Kamil01GGMU: Bruno Fernandes' representatives say a deal is in place with #mufc — the financial terms are there. Sporting expect the deal to be completed this week. Ideally, they keep the player for their match vs Benfica, and he moves afterwards #mulive [duncan castles, @TransferPodcast]
» 13 stycznia 2020, 16:28 #648
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 16:12

pbs.twimg.com/media/EOK4FJWXsAEIGvC.jpg A pamiętacie z letniego okienka to? także ostrzegam i radze czekać na oficjalke i nie napalać się zbytnio na ten transfer ;D
» 13 stycznia 2020, 16:12 #647
Damian5221: Significant progress was made during Friday's meeting between #mufc and Sporting officials. There is an agreement over Bruno Fernandes' valuation #mulive [duncan castles, @TransferPodcast]
» 13 stycznia 2020, 16:09 #646
RedRevolta: "Mino Raiola has offered Jesse Lingard to Roma, AC Milan, Inter Milan and Napoli. " Gruby chociaż raz się przysłuży klubowi.
» 13 stycznia 2020, 15:56 #645
kckMU: O ile ktoś go weźmie...
» 13 stycznia 2020, 15:59 #644
RedRevolta: Dopłace nawet do tego interesu, niech ktoś się zlituje...
» 13 stycznia 2020, 16:04 #643
hraboNX: Myślę, że Roma może się skusić. Smalling im wypalił, to może i Jessie'ego reanimują ;) (oby wybrali taki tok myślenia :D )
» 13 stycznia 2020, 16:11 #642
GoForWin: Czy naprawdę? Czy jedno z moich największych marzeń się spełni?
» 13 stycznia 2020, 16:16 #641
Zelas12: Widzę światełko w tunelu. Panowie i Panie oby. Bo oczy krwawiły jak był na boisku .
» 13 stycznia 2020, 19:59 #640
hraboNX: Taka plotka od Daily Mail: "...the 25-year-old [Bruno] turned down the chance to hire Mino Raiola as his agent. He’s instead decided to stick with brother-in-law Miguel Pinho.".

Szacun dla Bruno :D
» 13 stycznia 2020, 15:55 #639
Arturrodeldziko: Oby okazało się to prawdą, z Bruno, oraz to, iż Ed zapowiadał 2 transfery w to okienko. Tylko kogo jeszcze? Jaką pozycje wzmocnić już teraz, biorąc pod uwagę "dostępność" w środku sezonu. Wiem oczywiście które pozycje wyglądają u nas słabo, lecz trzeba brać pod uwagę wspomnianą dostępność piłkarzy w zimowym okienku. Tym niemniej drugi transfer byłby baaaardzo przydatny. Tylko kto? Na jaką pozycję? Ole ma raczej podejście indywidualne do zakupu piłkarzy. Więc jak trzeba kupić defensywnego pomocnika, to nie będzie aprobował kupić byle kogo, byle dostępnego, tylko raczej będzie chciał konkretnego piłkarza, o odpowiednim profilu. Tak przynajmniej rozumiem to słynne, wyszydzane przez co poniektórych DNA. ;)
» 13 stycznia 2020, 15:54 #638
Dejfmi: Edek nie obiecywał żadnego drugiego piłkarza. Plotka prasy
» 13 stycznia 2020, 16:01 #637
Arturrodeldziko: Może i masz rację z tymi zapowiedziami. Zobaczymy. Oby jednak tych dwóch "trafionych" :)
» 13 stycznia 2020, 16:29 #636
Kamil01GGMU: United and Sporting are yet to agree a fee for Bruno Fernandes. #mufc [BBC]
» 13 stycznia 2020, 15:20 #635
Bylak: Kiedy oficjalka, dużo tych informacji, ale nie ma tej najważniejszej.
» 13 stycznia 2020, 15:27 #634
MiSt: Na razie pewne jest jedynie to, że trwają jakieś rozmowy. Niestety Edek nie umie szybko załatwiać transferów, ale myślę, że Bruno będzie nasz :)
» 13 stycznia 2020, 15:33 #633
Dejfmi: Bardzo dobrze, niech Edzio nie daje się dymać
» 13 stycznia 2020, 15:55 #632
mzrk: Redakcja nie wrzuca żadnych newsów przed meczem z Wilkami bo czeka na oficjalke z Bruno żeby dać na jedynkę ;D
» 13 stycznia 2020, 14:53 #631
Arturrodeldziko: I dobrze czynią :)
» 13 stycznia 2020, 15:40 #630
artix206: Fernandes przechodzi w Londynie, testy medyczne przed transferem do Tottenhamu.



Gedson Fernandes.
» 13 stycznia 2020, 14:41 #629
hraboNX: Ale dałem się złapać :D Zapomniałem o tym drugim Fernandesie. Serce mi stanęło :D
» 13 stycznia 2020, 14:51 #628
DevoMartinez: Lepiej serce niż coś innego. :p
» 13 stycznia 2020, 15:47 #627
FetraiNarrator: Hahaha włosy na głowie ? :)
» 13 stycznia 2020, 16:18 #626
Diabelski97: Bruno Fernandes keen to join Manchester United from Sporting Lisbon this month
BBC
» 13 stycznia 2020, 14:25 #625
Normalnyfan: No to fajnie.
» 13 stycznia 2020, 14:36 #624
piotrek19: Grealish czy Fernandes cena pewnie podobna gdyby byli obaj dostępni kogo byście woleli ? Jako że dużo oglądam naszą ligę to mogę powiedzieć że Jack mi bardzo imponuje zawodnik kompletny potrafi przedrybliwac kilku zawodników oraz dużo widzi na boiski ,potrafi świetnie dograc prostopadła piłkę cała gra AV jest oparta na nim ,a on nie ma tam z kim grać u nas mógłby się jeszcze rozwinąć . Do tego jest darzy Utd sympatią . Z kolei Brudno za wiele on nim powiedzic nie mogę na pewno świetne liczby, ale w lidze portugalskiej. Wydaje się być słaby fizycznie jakoś mocno obawiam się tego transferu że sobie nie poradzi.
» 13 stycznia 2020, 13:46 #623
Batigol222: Jeden nie wyklucza drugiego. Na tym forum wielu myśli jakimiś schematami z Fify typu prawo skrzydłowy, ŚPO. W rzeczywistości futbol wygląda trochę inaczej. Zresztą, nawet w PES możesz sobie ustawić w taktyce np. żeby ofensywni pomocnicy rotowali przy skrzydłach a inaczej będzie grał ŚPO ze stylem gry "Diez clasico" a inaczej "Jugador de huecos";) Grealish jest elastyczny, lubi schodzić do lewego skrzydła. Jak dla mnie jak najbardziej do pogodzenia z Bruno.
» 13 stycznia 2020, 13:56 #622
DevoMartinez: Grealish na pewno za 70 mil nie zostałby puszczony zimą. Wolałbym jego bo pewniejszy ale Bruno też byłby wzmocnieniem w naszej sytuacji. A latem trzeba się szarpnąć i tak na koljegnego pomocnika więc kto wie czy i Grealish do nas nie trafi. ;)
» 13 stycznia 2020, 14:19 #621
Kkacper102: Bruno Fernandes, Grealish nam nie potrzebny.
» 13 stycznia 2020, 14:25 #620
kamilpe: Grealish bardzo dobry zawodnik, taki cwaniak na boisku (w pozytywnym sensie) ale ms dużą wadę - przewraca się nawet od wiatru. Bruno kolejny sezon uzasadnia jakim jest klasowym piłkarzem więc w tej układane na ten moment: Fernandes > Grealish
» 13 stycznia 2020, 14:27 #619
piotrek19: Kamilpe Grealish przewraca się od wiatru ? Fernandes trzyma poziom w lidze portugalskiej myślę że angielska jest odrobinkę lepsza :) Grealish jest już kozakiem w słabej drużynie oczywiście że może grać na prawym czy lewym skrzydle jak np mata ale najwięcej daje na 10 jak mamy kogoś takiego na skrzydło to lepiej kogoś o profilu Sancho z Borussii
» 13 stycznia 2020, 15:10 #618
kamilpe: @piotrek19 jak ostatnio oglądałem AV to co ktoś go lekko dotknął to od razu był na ziemi - o to mi chodziło mówiąc, że przewraca się od wiatru
» 13 stycznia 2020, 15:25 #617
kamilpe: Jetro Willems:

- Grałem przeciwko wielu znakomitym graczom, ale żaden nie był tak szybki jak Adama Traore. To niesamowity zawodnik, prawdziwa bestia. Nie tylko jest piekielnie szybki, ale także bardzo silny. Dopóki nie zagrałem przeciwko niemu, myślałem, że to ja jestem szybki. Grałem przeciwko Cristiano Ronaldo, który jest szybki, ale nie aż tak. Ronaldo ma wielkie umiejętności, ale czasem łatwiej bronić się przed nim, niż przed zawodnikiem o takiej szybkości.

/Five O'Clock
» 13 stycznia 2020, 13:30 #616
kckMU: Tak czy inaczej, to stary Valencia, a obecnie James czy Adama, potrzebują kogoś kto dobrze te piłki rozprowadzi. Wtedy ich atuty są wykorzystywane w 200%. Bo podworkowo puszczać piłkę i ścigać się z rywalem - całego sezonu się na tym nie przejedzie.
» 13 stycznia 2020, 13:53 #615
Kkacper102: Super piłkarz Adama Traore, szkoda że rezerwowy w 7 drużynie z PL
» 13 stycznia 2020, 14:25 #614
QsQs: United bierze Bruno Fernandesa za 65 mln a Liverpool wziął Minamino za 8 mln.
Ciekawe kto na tym lepiej wyjdzie. Obydwaj mają statystyki na takim samym poziomie w dotychczasowych klubach czy to w lidze czy w europejskich pucharach:

Bruno w Sportingu - gole (Liga) co 182 minuty, (LM, LE) co 188 minut
asysty (Liga) co 236 minut, (LM,LE) co 225 minut

Minamino w Salzburgu - gole (Liga) co 197 minut, (LM, LE) co 170 min
asysty (Liga) co 275 min, (LM, LE) co 227 min

Obydwaj mają po 25 lat.
Ciekawe jak to się potoczy.
» 13 stycznia 2020, 12:03 #613
Veron: Salzburg 3,66 gola na mecz
Sporting 1,75 gola na mecz

matematyka mówi tak:
Minamino udział przy bramkach zespołu w lidze 16%
Bruno udział przy bramkach zespołu w lidze 54%
» 13 stycznia 2020, 12:09 #612
Dejfmi: Wiadomo oceniać będziemy na koniec sezonu ale tak czy siak Bruno jest tutaj kupowany aby grać w pierwszym składzie. Minamino złapie chociaż z 500 minut?
» 13 stycznia 2020, 12:13 #611
QsQs: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 12:34

Dla mnie liczy się łączne przebywanie na boisku i w tym aspekcie statystyki goli asyst mają podobne. Udział przy golach to wiadomo bo Salzburg więcej strzelał ale miał do strzelania przede wszystkim Haalanda i Chee Chana, którzy grali w napadzie. W Sportingu Bruno jest wolnym elektronem i gra ułożona jest często pod niego. Trzeba wszystkie aspekty brać pod uwagę.
Porównaj też Hazarda z Chelsea do np. de Bruyne z City z sezonu 17/18
City 2,78 gola na mecz, 1,63 gola na mecz.
Udział Hazarda przy golach Chelsea był nieporównywalnie większy niż De Bruyne przy golach w City, a nie powiesz, że Hazard dużo lepszy od KDB

Swoją drogą wiadomo, że jak Bruno zostanie sprowadzony to będzie gwiazdą i kluczowym elementem zespołu. Minamino będzie zawodnikiem w rotacji - ofensywna pomoc/skrzydła/cofnięty napastnik.

po prostu ciekawi mnie jak się obydwaj zaadoptują w PL. Bo według mnie statystyki mają podobne.
» 13 stycznia 2020, 12:31 #610
OldFasion: Levenstein powiedział, że statystyka jest jak bikini: pokazuje wiele, ale nie pokazuje najważniejszego.
Nowa liga, nowe wymagania, nowi partnerzy do grania. Czas pokaże. Podstawową różnicą jest to, że Bruno ma być kluczowym zawodnikiem i z marszu ciągnąć United w kierunku top4 a Minamino będzie zmiennikiem trójki z przodu, lub dla któregoś z trzech pomocników. Nikt od Japończyka nie będzie wymagał natychmiastowych fajerwerków i liczb. Odpali, świetnie. Nie odpali, poczekamy lub sprzedamy z zyskiem. Tyle.
» 13 stycznia 2020, 12:45 #609
mikon70: OldFasion chyba, ze mówimy o Lingardzie
» 13 stycznia 2020, 12:57 #608
Batigol222: Racjonalnie rzecz biorąc to Bruno powinien być lepszym wzmocnienie, niż Minamino. Problem w tym, że tutaj wszyscy z jednej strony boją się klątwy wielce obiecujących transferów do United, a z drugiej strony magii pozornie mało znaczących transferów do Liverpoolu i pewnie stąd te obawy, że ostatecznie Bruno może okazać się niewypałem, a Minamino kocurem kupionym za grosze...
» 13 stycznia 2020, 13:41 #607
Kamil01GGMU: Z serii "Kolejne ploteczki o Bruno" ;)

Bruno Fernandes to United is imminent. The deal could be closed today, or ‘at the limit’ tomorrow, with talks to conclude the deal in the ‘next few hours’. #mufc [A Bola, @Sport_Witness]
» 13 stycznia 2020, 11:53 #606
Seszele: Drodzy użytkownicy,
Jak sądzicie, kto przyszedłby w zastępstwie za Guardiolę od nowego sezonu?
Macie jakieś typy?
» 13 stycznia 2020, 11:36 #605
miloszek5555: Mauricio
» 13 stycznia 2020, 11:45 #604
gregorvts: Pochettino bym typował. U nas pewnie zostanie Ole
» 13 stycznia 2020, 11:45 #603
Strzelec: Prawdopodobnie to będzie Pochettino. Albo Allegri.
» 13 stycznia 2020, 11:48 #602
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 11:51

Wzieliby ofensywnego faceta. Mauricio prawdopodobnie.

Ale też nie ma co przesądzać. Może Pep kupi w lato ze 2 dobrych piłkarzy, wróci Laporte i Sane i zostanie na kolejny sezon.
» 13 stycznia 2020, 11:50 #601
QsQs: ponoć żona nalega by wrócili do Hiszpanii, kontrakt ma do 2021 roku, ale ponoć jest w nim klauzula, że może odejść po tym sezonie bez konsekwencji. Coś mi się wydaje, że wróci po sezonie do Hiszpanii robiąc sobie roczną przerwę, a później obejmie Juventus. Potrenuje ich 3 lata i wróci do Barcelony kiedy już nie będzie Messiego, Pique, Busquetsa.

Bo wiadomo jaki futbol Pep preferuje. Ciągła praca na boisku, pressing i zaangażowanie zarówno w ofensywie jak i defensywie, a wiadomo, że tym 3 legendom Barcy już się nie chce za bardzo ganiać za piłką w defensywie a i Pep pewnie nie zamierza się z nimi użerać.

Wróci około roku 2024/2025 do Barcy i będzie układał to na nowo. Takie jakoś mam przeczucie.
» 13 stycznia 2020, 12:10 #600
Seszele: Też myślę nad Pochettino. Podejrzewam nawet, że czeka na tę posadę. Pół roku przerwy to jeszcze nie dramat. Allegri odpada. Guardiola zbyt długo budował drużynę pod ofensywny futbol, aby zarząd miał teraz ściągać kogoś, kto będzie grać odwrotnie, a więc defensywnie. To byłoby nielogiczne.

Guardiola chyba ma tak w zwyczaju, że po tych kilku sezonach odchodzi. Zawsze wymówki typu: wypalił się, jest zmęczony, musi zrobić sobie przerwę itd. Prawda jest taka, że ani z Bayernem, ani z City nie udało mu się wygrać Ligi Mistrzów. Coś w tym jest. Wydaje mi się, że może zdawać sobie sprawę, iż drużyna Kloppa jest poza zasięgiem i po prostu odejdzie pod jakimkolwiek pretekstem, byle nie dźwigać takiego ciężaru.

Juventus? Też kiedyś tak myślałem. Tylko problem w tym, że tam nie otrzyma takich pieniędzy na transfery. Wszystko zależy od tego jak Juve będzie poukładane w najbliższych latach. Być może prędzej mógłby to być Inter, ale Conte na pewno tak prędko nie odejdzie.
» 13 stycznia 2020, 12:23 #599
Batigol222: Wątpię, żeby Guardiola odszedł po tym sezonie. Bayern to jednak było co innego, ponieważ tam Pep całkowicie zdominował niemiecką piłkę a w LM finały były o krok. Gdyby odszedł w tym momencie to wyglądałoby trochę na kapitulację przed wschodzącą potęgą Kloppa a na coś takiego Guardiola jest raczej zbyt ambitny. Po mojemu to raczej potężnie wzmocni skład latem a w następnym sezonie postara się zdetronizować Kloppa.
» 13 stycznia 2020, 13:44 #598
eragon30971: Bruno wciąż leci?
» 13 stycznia 2020, 11:33 #597
PiesekLeszek: W Anglii sztorm przez to lot się wydłuża.
» 13 stycznia 2020, 11:40 #596
Premislaus: Witam wszystkich, chciałem tylko oznajmić, że własnie założyłem konto i dołączam do Was :)
» 13 stycznia 2020, 10:45 #595
GGMUN6: Witamy!
» 13 stycznia 2020, 10:51 #594
Klierek7: Witamy! Bardzo mam miło.
» 13 stycznia 2020, 10:54 #593
levy181: Witaj i mam nadzieję że nie znasz Primasorta. Tutaj jest dobra ekipa.
» 13 stycznia 2020, 10:58 #592
Luke88: Nie rób tego
» 13 stycznia 2020, 11:15 #591
FetraiNarrator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 11:35

Premislaus

Za co??!!
Skąd jesteś?
.....

Nikogo nie sprzedałeś! Za dawanie na psy odrazu h w d.
Jako zwierzak będziesz na odstawce,Roman ci powie co i jak!

Na bajere masz podklepywać do mnie ,przez pierwszy tydzień chodzisz na spacery,zobaczymy czy nikt ci nie będzie jechał po rajtach!
To kojo jest twoje!
» 13 stycznia 2020, 11:32 #590
Lingardiho9: Czołem kolego !
» 13 stycznia 2020, 12:32 #589
Batigol222: Pamiętaj, żeby nie wierzyć w info o transferach podawane w komentarz. Po drugie: wygrany mecz to zawsze idziemy po mistrza/top 4/ mamy świetny zespół z OGROMNYM pontecjałem. Przegrany mecz: Ole out, won z wuefistą, spadniemy z ligii. Przyzwyczajaj się ale nie kopiuj.
» 13 stycznia 2020, 13:46 #588
kamilpe: Kogo widzieliścieby za partnera Maguire'a do środka obrony za Lindelofa? Skriniar, Upamecano, Romagnoli?
» 13 stycznia 2020, 10:36 #587
Dejfmi: Nikogo. Victor nim będzie długo
» 13 stycznia 2020, 10:41 #586
Himself: O Skriniarze to możemy sobie tylko pomarzyć, to top światowy, niczym nie możemy go skusic
» 13 stycznia 2020, 11:11 #585
Me89v2: Ruben Dias
» 13 stycznia 2020, 11:58 #584
Kkacper102: De Vrij, Upamecano, a może Koch z Freiburga
» 13 stycznia 2020, 12:24 #583
Strzelec: Upamecano lub Elvedi z Borussi Monchengladbach. Ewentualnie Ake. Skriniar to marzenie, ale nierealne.
» 13 stycznia 2020, 12:27 #582
trakol: A po co mamy zastepowac lepszego obronce slabszym? Gdzie logika?
» 13 stycznia 2020, 12:53 #581
Alibaba1711: Victor to skała...która się kruszy
» 13 stycznia 2020, 13:43 #580
Alibaba1711: Victor to skała...który się kruszy
» 13 stycznia 2020, 13:45 #579
FetraiNarrator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 14:02

Nie łatwiej było edytować jak rozkruszyć na dwa ? :)
» 13 stycznia 2020, 14:00 #578
Diabelred: Smallinga. :) Nie mamy budzetu transferowego z gumy i latem powinnismy sie skupic na kupnie PS i SP.
» 13 stycznia 2020, 14:08 #577
Szym1: marzy mi się wymiana Fede za Pogbe , dobrze ,że chociaż w fifie za marzenia nie karają
» 13 stycznia 2020, 10:27 #576
lukJakubowski: Fede zrobił to, co zrobiłby każdy myślący zawodnik.
Mi tam nie przeszkadzają faule taktyczne. To część footballu.
Bardziej brzydzi mnie symulowanie.
» 13 stycznia 2020, 10:10 #575
Dejfmi: Zrobił co zrobił. Dzięki temu Real podniósł puchar. Sam z resztą w bardzo honorowy sposób odniósł się do tego co zrobił. Nie pochwala tego i nie jest z tego dumny ale w danej chwili to jedyne co mógł zrobić żeby powstrzymać przeciwnika.

Jeżeli mam być szczery to pomimo czerwa powinien dostać też parę dodatkowych spotkań za to aby innych powstrzymać przed nadużywaniem takich środków
» 13 stycznia 2020, 10:17 #574
Veron: nie powinie dostać absolutnie żadnej dodatkowej kary
zwykły atak od tyłu bez piłki, baz zbytniej brutalności, tak aby przewalić i mieć pewność, że akcja będzie przerwana
po to są przepisy, żeby zawieszać wg. taryfikatora, jak już coś to niech zmienią przepisy i tyle
» 13 stycznia 2020, 10:30 #573
jassaj: To jest część piłki, facet zrobił coś co nam się do końca nie podoba w sensie widowiska, ale tak jak mówisz był to faul taktyczny. Poświęcił 1 dobro (swój występ) na rzecz innego. Bilans dobra i zła jest wyrównany. Skrajną sytuacją było zagranie ręką Suareza na MŚ bo dla mnie to już było przegięcie, ale też rozumiem człowieka. W każdym razie była "zbrodnia" była "kara" i koniec tematu. A tak jak mówisz dla mnie też symulki są bardziej wbrew duchowi tego sportu a mimo Varu i całej otoczki nadal są powszechne i nikt nie robi z tego sensacji więc dla mnie to delikatnie mówiąc niekonsekwencja
» 13 stycznia 2020, 11:02 #572
kolokolo98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 12:56

Zarówno faule taktyczne, jak i symulki są częścią tego sportu. Symulki są po prostu zbyt opłacalne, żeby piłkarze ich nie robili. I nie mam na myśli jedynie turlania się po murawie, ale również takie subtelne symulki - np lekkie dodanie czegoś od siebie to coś na porządku dziennym. Wiadomo, ze każdemu przeszkadzają, no ale co zrobić. Symulką przynajmniej nie złamiesz nikomu nogi, jak faulem taktycznym (przypadek Sona).
» 13 stycznia 2020, 12:54 #571
NoName: Symulki to po prostu perfidne oszustwo,a nie żaden element gry i nie ma co tego porównywać z faulami taktycznymi. Właśnie obejrzałem sobie video z 10 momentami fair play w Bundeslidze w ostatnich 10 latach i tam goście którym sędziowie dawali karne, przyznawali się, że nie było faulu i sędzia zmieniał decyzję. To wyłącznie od piłkarza zależy, czy chce być przyzwoity czy nie.
» 13 stycznia 2020, 13:15 #570
kolokolo98: Noname, w symulkach chodzi mi głównie o takie lekkie dodanie czegoś od siebie. Np piłkarz wyczuje lekki kontakt w polu karnym i normalnie gdyby chciał, to ustalby na nogach, ale bardziej opłaca się paść na murawę. Kontakt był? Był, analiza VAR tez była i karny podyktowany słusznie. I nie chodzi tylko o sytuacje w polu karnym, ale również na całym boisku, gdzie piłkarze zawsze dodadzą coś od siebie. Nie chodzi mi o takie oczywiste i chamskie symulki, gdzie nawet nie było kontaktu.
» 13 stycznia 2020, 13:35 #569
kolokolo98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 13:47

Przypomniał mi się przykład - Mane w meczu z Leicester, kiedy wygrali 2-1 po karnym w doliczonym czasie. Mane poczuł lekki kontakt i potem wykorzystał to i dał nura. Ale kontakt był, wiec trzeba było dać karnego, analiza var tego nie zmieniła. Nawet w studiu Sky potem mówili, ze ten kontakt był za słaby, żeby go wywrócić i on sam przewrócił się z „opóźnieniem”, ale gdyby sami byli menadżerami, to krzyczeliby, żeby szukał kontaktu i próbował paść na glebę. Zreszta Mane nie będzie się bawił w super sprawiedliwość, gdy Liverpool walczy o pierwsze od 30 lat mistrzostwo.
» 13 stycznia 2020, 13:44 #568
NoName: Wiadomo, że symulowanie czy nawet 'lekkie dodanie czegoś od siebie' jest opłacalne, ale z moralnego punktu widzenia jest to słabe i mnie takie coś obrzydza, tak samo jak np Youngowi czy niektórym innym z naszej drużyny wyrzut z autu zajmuje 30 sekund, gdy prowadzimy 1 bramką. Ja rozumiem, że ktoś to robi dla dobra drużyny, i że nie da się tego wyplewić, ale jednak niesmak mam zawsze widząc coś takiego. Jeśli coś jest elementem gry, to faul taktyczny (co już z samej nazwy wynika), a skoro o Sonie wspominasz, to nie faulem taktycznym łamie się nogi (bo takim faulem może być np pociągnięcie za koszulkę), ale wślizgiem i idąc dalej tym tropem, to wślizgi są najgorszą rzeczą w futbolu, teoretycznie każdy z nich może skończyć się złamaniem nogi.
» 13 stycznia 2020, 14:23 #567
dev13: Z zakupami cisza jak widze ;)
» 13 stycznia 2020, 09:54 #566
IntruZ9: Dlaczego cisza? Byłem rano w piekarni, świeże pieczywko jest
» 13 stycznia 2020, 10:01 #565
levy181: Ale śmieszek. W sumie to ja wolę ciszę niż te setki plotek. Lepiej niech się pojawią oficjalne wiadomości.
» 13 stycznia 2020, 10:04 #564
karolmanu3: youtube.com/watch?v=1waQJ3dC5ro

fede valverde wczoraj, szacun :D
» 13 stycznia 2020, 08:44 #563
Dejfmi: Z tym Bronkiem Ferdynandem w sumie to spoko, że teraz go bierzemy bo będzie się mógł przed nowym sezonem na spokojnie oswoić z agresorami z Anglii. Niech już przyjdzie bom niespokojny
» 13 stycznia 2020, 08:31 #562
Seszele: Muszę przyznać, że jest świetna atmosfera na OT wśród pracowników.
Dzisiaj z samego rana otrzymaliśmy info, że na dniach mamy się spodziewać oficjalnych wieści. Od razu nastroje poszły w górę, bardzo nas ta wiadomość uradowała.
OGS wykonuje dobrą robotę, mówię wam.

Liczę, że wjedziemy z buta do TOP 4.
» 13 stycznia 2020, 07:52 #561
SajminatoR: Seszele Ty na serio pracujesz na OT czy wkrecasz nas wszystkich bo już sam nie wiem co myśleć o twoich informacjach.
» 13 stycznia 2020, 08:32 #560
levy181: No raczej klub nie informuje całej obsługi o tym że mają zamiar kupić jakiegoś zawodnika. To wiedzą pewnie w sztabie szkoleniowym.
» 13 stycznia 2020, 08:44 #559
eMGieKa: Zapewne nie tylko sztab,pewnie też zarząd,ludzie od zdjęć,od tych filmików prezentujących itd,itd
» 13 stycznia 2020, 09:21 #558
Seszele: Dokładnie. Nie mówią wprost, bo obowiązuje ich tajemnica. Nie mogą ot tak ujawniać nazwisk każdemu koledze bądź koleżance. Jednak wszyscy w ostatnich dniach słyszą o potencjalnym transferze, media trąbią głośno, dlatego informacja, że czekają nas dobre wieści jest dla nas jednoznaczna.

Jestem szatniarzem.
I chciałbym dodać na koniec, że na takim stanowisku pracy wykazuję dużo więcej zaangażowania (podobnie jak inni współpracownicy biurowi, portier itd.) niż niektórzy piłkarze grający z barwach MU. Nie wspomnę o tym, że zarabiamy nieporównywalnie mniej.
» 13 stycznia 2020, 09:24 #557
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 10:03

Nie ma znaczenia jaką rolę tam pełnisz i jak jesteś zaangażowany w pracę. Stary szacun że możesz tam być widzieć jaka jest atmosfera przed i po meczu. Po prostu zazdroszczę. Ja to nawet nigdy koło OT nie przejeżdżałem a co mówić aby być na stadionie.
» 13 stycznia 2020, 09:57 #556
SajminatoR: Dokładnie Seszele szacun bo wielu z nas pewnie by chciało mieć taką fajną posadkę w ukochanym klubie. Moim marzeniem jest kiedyś chociaż raz w życiu pojechać na OT na mecz a Ty na codzien chodzisz sobie po klubie widujesz piłkarzy którzy dla wielu z nas są idolami i widujemy ich tylko na ekranach a Ty pewnie nie raz zbiłeś z niektórymi pione :) A tak wgl prośba do administracji, może warto wykorzystać trochę kolegę i pomyśleć nad jakimś artykułem typu " dzień z życia na Old Trafford" napewno wielu z chęcią by się dowiedziało jak to wszystko wygląda od podszewki może jakieś ciekawe bądź śmieszne historie napewno kolega Seszele trochę tam widział i pewnie nie było by problemu żeby podzieli się kilkoma taki smaczkami z życia codziennego klubu. Aż dziw że nie pomysleliscie o tym szybciej. Była by to fajna odskocznia od tych wszystkich spekulacji i głupich artykułów z jakiś szmatlamcow które szukają tylko taniej sensacji.
» 13 stycznia 2020, 10:21 #555
DaredevilUtd: Hehe pelikany.
» 13 stycznia 2020, 10:31 #554
Seszele: No dobrze.
Dziękuję za miłe wypowiedzi, ale dłużej tak nie mogę.
Jak przeczytałem te wypowiedzi, to prawie się wzruszyłem. Zaczęło mnie gryźć sumienie.
Przepraszam, ale nie sądziłem, że zajdzie to aż tak daleko.
Wybaczcie. Nie jestem szatniarzem na OT, a na OT byłem jeden raz w życiu, i to na dodatek w celu zwiedzenia pustego stadionu.

Poprawię się, obiecuję.
» 13 stycznia 2020, 10:34 #553
SajminatoR: A tak coś czułem że nas wkrecasz no ale nie było jak tego sprawdzic. No cóż trochę głupi żart z twojej strony ale dobrze że miałeś jaja wkoncu się przyznać niż zgrywać durnia do końca ;)
» 13 stycznia 2020, 10:52 #552
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 10:56

Wstawaj nie udawaj. Liczę do 3 i się obudzisz. Dobra nic się nie dzieje.

Tylko musisz się z tego wyspowiadać.
» 13 stycznia 2020, 10:55 #551
izbinho: Aston Villa midfielder Jack Grealish has emerged as a transfer target for Manchester City, who could face competition to sign the 24-year-old English player from local rivals Manchester United. (Metro)
» 13 stycznia 2020, 06:56 #550
levy181: Ciekawe, w sumie w City miałby ogromną konkurencję i nie mógłby być pierwszym wyborem a jak wiemy to zawodnik który lubi aby kręciło się wokół niego. Zobaczymy, czas pokaże.
» 13 stycznia 2020, 07:43 #549
Dejfmi: Nie sądzę, żeby teraz ktokolwiek z Aston Villi go puścił ze względu na walkę o utrzymanie, on jest główną postacią. Tak czy siak nie umniejszając naszym rywalom zza miedzy ale po co tam kolejny ofensywny pomocnik? Zastępstwo Silvy? Przecież podobno Foden miał być naturalnym następcą.
» 13 stycznia 2020, 07:48 #548
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 08:06

Nie wiemy co siedzi w głowie Pepa ale City w tym sezonie nie gra tak równo jak w poprzednich 2 latach.
» 13 stycznia 2020, 08:05 #547
Dejfmi: Moim zdaniem Łysy się zawinie po tym sezonie bo pewnie jest juz zmęczony i musi odpocząć. W sumie drużyna też chyba jest nim troszkę zmęczona.
» 13 stycznia 2020, 08:09 #546
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2020 08:19

Pep zazwyczaj co 4 lata zmieniał klub. Trzeba mu przyznać że zrobił robotę w City i na pewien czas pozamiatał ligę. Potem z buta wszedł Jurgen i Live teraz gra świetnie. Jak nie lubię tych ekip to muszę uznać ich wyższość i okazać szacunek. Teraz chciałbym aby i United wróciło na właściwe tory i abyśmy liczyli się w walce o mistrzostwo. Można przegrać i zawsze będę za klubem ale tylko jeśli widać chęć walki i zaangażowania. Można przełknął gorzką pigułkę porażki ale tylko wtedy jeśli rodzi ona się w bólach.
» 13 stycznia 2020, 08:19 #545