Statystyki: Manchester United vs Norwich City 4:0

» 11 stycznia 2020, 17:59 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał Norwich City 4:0 (1:0) w 22. kolejce Premier League. Czerwone Diabły nie dały Kanarkom na Old Trafford żadnych szans.
» Manchester United pokonał Norwich City 4:0 w 22. kolejce Premier League
Wynik meczu w pierwszej połowie otworzył Marcus Rashford, który z bliskiej odległości zamknął kapitalne dośrodkowanie Juana Maty na dalszy słupek.

Po zmianie stron Czerwone Diabły szybko rozwiały wątpliwości, kto zgarnie 3 punkty w sobotnim meczu. Rzut karny na bramkę zamienił Marcus Rashford. Na listę strzelców wpisali się też Anthony Martial i Mason Greenwood.

Manchester United w najbliższej kolejce Premier League zmierzy się na wyjeździe z Liverpoolem (19 stycznia). Wcześniej Czerwone Diabły czeka mecz z Wolverhampton w powtórzonym starciu III rundy Pucharu Anglii.

Oto najważniejsze statystyki sobotniego meczu.

MANCHESTER UNITED – NORWICH CITY 4:0 (1:0)
Posiadanie piłki: 60,4% – 39,6%
Strzały łącznie: 13 –8
Strzały celne: 6 – 3
Strzały niecelne: 4 – 2
Strzały zablokowane: 3 – 3
Celność podań: 85,9% – 78,3%
Rzuty rożne: 4 – 2