Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Huddersfield – Man Utd 1:1. Czerwona latarnia zakończyła marzenia United o TOP 4

» 5 maja 2019, 16:56 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United tylko zremisował z Huddersfield Town 1:1 w 37. kolejce Premier League. Czerwone Diabły nie potrafiły pokonać czerwonej latarni ligi i sezon 2018/2019 definitywnie zakończą poza czołową czwórką.
Huddersfield – Man Utd 1:1. Czerwona latarnia zakończyła marzenia United o TOP 4
» Manchester United tylko zremisował z Huddersfield 1:1 w 37. kolejce Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Victor Lindelöf
Phil Jones
Ashley Young
Luke Shaw
Nemanja Matić
Scott McTominay
Paul Pogba
Juan Mata
Alexis Sánchez
Marcus Rashford
Tahith Chong
Ander Herrera
Diogo Dalot

Oddano 80 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Ole Gunnar Solskjaer dokonał trzech zmian w składzie Manchesteru United w porównaniu do ostatniego meczu z Chelsea (1:1). Po raz pierwszy od marca szansę gry od początku otrzymał Alexis Sanchez.

Czerwone Diabły dobrze zaczęły mecz na John Smith’s Stadium i już w 8. minucie objęły prowadzenie. Akcję przed polem karnym gospodarzy rozegrali Juan Mata i Marcus Rashford. Piłkarze Huddersfield nie potrafili wybić futbolówki spod szesnastki, futbolówka trafiła pod nogi Scotta McTominaya, który nie zastanawiając się długo uderzył mocno z lewej nogi z szesnastu metrów. Jonas Lössl zanotował następnie kiepską interwencję i piłka wpadła do siatki.

Kilka minut później swoją szansę miał Rashford. O piłkę przy linii końcowej powalczył Sanchez. Chilijczyk podał do lepiej ustawionego Rashforda, który strzałem z bliskiej odległości chciał zaskoczyć bramkarza Terrierów. Anglika w ostatniej chwili zablokował Terence Kongolo.

W 24. minucie Huddersfield wysłał pierwszy sygnał ostrzegawczy. Piłkę przed szesnastką stracił Juan Mata. Przejął ją Juninho Bacuna, który postanowił skończyć akcję strzałem. Uderzył niecelnie i De Gea nie musiał interweniować.

Minutę później Manchester United przeprowadził najładniejszą akcję przed przerwą. Czerwone Diabły zagrały na jeden kontakt, a piłka świetnie krążyła pomiędzy Sanchezem, Pogbą i Rashfordem. Ten ostatni wystawił ją piętką Macie na szesnastym metrze, ale Hiszpan nie dokręcił odpowiednio futbolówki i ta nieznacznie minęła bramkę Huddersfield.

Czerwone Diabły później zdjęły nieco nogę z gazu, co przełożyło się na sytuacje dla Huddersfield. W 40. minucie Bacuna przejął piłkę przed szesnastką United. Zagrał w uliczkę do Karlana Granta, ten uderzył mocno po ziemi, a znakomitą interwencję nogami zanotował De Gea.

W 42. minucie Manchester United był bliski podwyższenia wyniku spotkania. Z lewej strony boiska świetną piłkę w pole karne dorzucił Mata. Na siódmym metrze wysoko wyskoczył Pogba, na moment zawisł w powietrzu i oddał dobry strzał głową. Futbolówka minęła Lössla, ale tylko odbiła się od poprzeczki.

Po zmianie stron Czerwone Diabły szybko stworzyły sobie niezłą okazję, aby zdobyć drugiego gola. Mocny strzał z lewej nogi w kierunku dalszego słupka oddał Luke Shaw. Piłka minęła jednak światło bramki. Później ładną akcję skonstruowali gospodarze – strzał Granta powędrował nieznacznie nad poprzeczką.

W 54. minucie Ole Gunnar Solskjaer dokonał pierwszych korekt w składzie. Z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Alexis Sanchez. W jego miejsce pojawił się Tahith Chong. W tym samym czasie mało widocznego Maticia zastąpił Ander Herrera.

W 60. minucie Huddersfield doprowadził do wyrównania w dość zaskakujących okolicznościach. Manchester United miał rzut rożny, po którym strzał głową oddał McTominay. Lössl złapał futbolówkę i dalekim wykopem uruchomił Isaaca Mbenzę. Z piłką minął się Shaw i belgijski napastnik znalazł się w styuacji sam na sam z De Geą. Mbenza z dużym spokojem posłał piłkę między nogami Hiszpana.

Po golu Mbenzy mieliśmy przerwę w grze, bo gracz Terrierów złamał słupek z chorągiewką w narożniku boiska. Minęło aż sześć minut zanim zainstalowano nową sztukę, a sędzia Jonathan Moss pozwolił wznowić mecz.

W 71. minucie dobrą okazję na zdobycie bramki zaprzepaścił Phil Jones. Anglik dobrze wkleił się w linie obrońców Huddersfield przy rzucie wolnym Younga, dostał niskie dośrodkowanie, lecz z bliskiej odległości przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

Kolejna akcja to kolejna szansa Manchesteru United – Mata, po ładnej zespołowej wymianie podań, wyłożył piłkę Rashfordowi, ten fatalnie skiksował będąc kilkanaście metrów od bramki i uderzył nad poprzeczką.

W grze Manchesteru United nie było widać wielkiej determinacji i szukania kolejnego gola za wszelką cenę. Ataki Czerwonych Diabłów najczęściej rozbijały się na defensywie Terrierów.

W 88. minucie z dobrej strony pokazał się Chong. Holender dostał dobrą piłkę na lewym skrzydle, uniknął spalonego i popędził na bramkę Terrierów. Oddał mocny strzał po długim rogu, a kapitalną interwencją popisał się Lössl. Chwilę później goście mieli kolejną znakomitą okazję – techniczny strzał zza pola karnego oddał Pogba, trafił natomiast tylko w poprzeczkę.

Manchester United do końca nie potrafił znaleźć sposobu na Huddersfield i definitywnie wypadł z walki o TOP 4. Za tydzień Czerwone Diabły w ostatnim meczu sezonu zagrają u siebie z Cardiff City.

Huddersfield Town – Manchester United 1:1 (0:1)
Bramki: Isaac Mbenza 60’ – Scott McTominay 8’

Huddersfield Town: Lossl – Kongolo, Schindler, Durm (Smith 46'), Lowe – Hogg, Bacuna, Mooy, Mbenza (Diakhaby 90'), Pritchard – Grant

Manchester United: De Gea – Lindelof (Dalot 83'), Jones, Young, Shaw – Matić (Herrera 54'), McTominay, Pogba – Mata – Sanchez (Chong 54'), Rashford

« Poprzedni news
Składy: Huddersfield Town vs Manchester United
Następny news »
Statystyki: Huddersfield Town vs Manchester United 1:1

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (1378)


maticr7: Myślicie że Alderweilerd chciałby teraz do nas przychodzić?xd WĄTPIE.
» 9 maja 2019, 02:16 #1378
maticr7: W finale niech wygra lepszy.Obydwa zespoły zasługują na sukces.Oczywiście byłoby lepiej,jakby to był Tottenham,ale jakby stało się inaczej,to nie będę z tego powodu popadał w depresje, jak co poniektórzy tutaj na tej stronie.Najważniesze żeby Kane zdołał się wykurować,a wtedy widowisko tym bardziej nabierze rumieńców.
» 9 maja 2019, 01:46 #1377
RedDan: Zajumane z yt:

Man City : Can get EPL + FA + LC
Liverpool : Can get EPL + UCL
Tottenham : Can get UCL
Chelsea : Can get UEL
Arsenal : Can get UEL
Man United : Thanks for participatingďťż
» 9 maja 2019, 01:23 #1376
TomekG: W przerwie (czy tam po drugiej bramce dla Ajaxu) stwierdziłem, że jak Pochettino wymyśli jak to odwrócić, to trzeba (było) go brać. No i cóż... ;)
» 9 maja 2019, 01:02 #1375
maticr7: Czułem że tak będzie.XD
» 9 maja 2019, 02:15 #1374
HXDC: Emocjonująca LM comeback'ów United z PSG, Live z Barca Tottenham z Ajaxem, Ajax z Realem, Juventus z Atletico, Porto z Romą, chyba niczego nie pominąłem. Ile bym dał, żeby przeżywać takie emocje jak dziś kibice Tottenhamu czy wczoraj Liverpoolu tylko, że z udziałem United...
» 9 maja 2019, 00:36 #1373
Sancho: Przecież dopiero były z PSG
» 9 maja 2019, 11:15 #1372
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.05.2019 00:16

Bardzo się cieszę z awansu Tottenhamu i liczę na nich w finale. Jestem cichym sympatykiem i zawsze życzę im dobrze (chyba że wpłynie to na Nas). Mimo braku transferów prezentują się świetnie, brawa dla najlepszej londyńskiej ekipy ;)
» 9 maja 2019, 00:14 #1371
RedsFan: Gratulacje dla obu drużyn i Ajax i Tottenham pokazali sie z dobrej strony! Bedzie ciekawy Final mam taka nadzieje :)
» 9 maja 2019, 00:06 #1370
Kilerek7: I Alderwaireld kosztuje grosze ale zle.
» 8 maja 2019, 23:59 #1369
blue7one: 200 mln na letnie okienko, brać za 100 Pochetino !
» 8 maja 2019, 23:45 #1368
Spawn23: Po co on miałby tu przychodzić? Źle mu w Londynie.
» 9 maja 2019, 00:17 #1367
Miniu: Jak Ajax prowadził do przerwy 2:0 to wszyscy w komentarzach ich chcieli kupować. Jak totki strzeliły 3 bramkę to piszą że ajax się obsrał. Na tym forum są więksi hipokryci, wirusy i niedowartościowane typy niż sam WASZ pogbuś i reszta. Specjalnie założyłem konto żeby napisać mój pierwszy i ostatni post, bo szkoda tutaj cokolwiek się wypowiadać w tym towarzystwie "znawców"...
» 8 maja 2019, 23:25 #1366
rvn10: Podpisuje się.
» 8 maja 2019, 23:26 #1365
MixEx: To idz się udzielaj na forum związanym z fizyką kwantową. Gościu czego ty oczekujesz od kibica, który pisze pod wpływem emocji?
» 8 maja 2019, 23:26 #1364
DaroMistrz5: Myślenia?
» 8 maja 2019, 23:28 #1363
FetraiNarrator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 23:36

Ale Miniu ma racje! ZnaFcy na poziomie wuefisty wiedzą wszystko najlepiej hehe Lepiej od sztabu United! A jak zawieje wiatr to cyk i zmiana,jedzenie i narzekanie...Przeprowadzanie transferów na DP i pisanie składów na przyszły rok przebija wszystko hehe
» 8 maja 2019, 23:34 #1362
RememberMe: 100% racja, też zmniejszam czas spędzony tu do minimum
» 8 maja 2019, 23:35 #1361
DjTED: Jezeli Pogba zostanie w tym ciezkim dla klubu czasie, pokaze swoje przywiazanie i bedzie zasługiwać na wsparcie. Widac, ze pomimo statystyk nie nadaje się na lidera , ale lepiej z nim niz przeciwko niemu.
» 8 maja 2019, 23:36 #1360
Snakus: idioci, wszędzie idioci. jeśli zespół prowadząc 2-0 traci 3 bramki u siebie to z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że jego zawodnicy nie wytrzymali presji czyt. obsrali się. opowiedz nam teraz jaki to ma związek z tym, że chciano ich tutaj kupić w komentarzach. czy to że się obsrali to znaczy że już nie potrafią grać w piłkę i nie można ich kupować? :D gdzie jest logika, zgwałciłeś ją po drodze?
» 8 maja 2019, 23:37 #1359
pepeMU: Tak się wydaje, że hipokryci. Po prostu raz jedna część fanów się odzywa, a raz druga w zależnosci od sytuacji
» 8 maja 2019, 23:59 #1358
flt32705: Niestety Miniu Ale masz rację dlatego rzadko zabieram głos
» 9 maja 2019, 00:08 #1357
Assault: Zobaczcie co Pochettino zrobił z Lucasa, Trippiera, Rose myślę, że u niego to i Sanchez by ruszył a tak mamy co mamy. Nie zmienia to faktu, że wierze w Ole ;)
» 8 maja 2019, 23:21 #1356
Diabelski97: Skoro wymieniasz w tym gronie Trippera to licz się z tym że twoje wypowiedzi nie będą poważnie traktowane.
Co do meczu to brawa dla Tottenhamu !
» 9 maja 2019, 00:11 #1355
Xchrisx7: Brawo Tottenham!!
» 8 maja 2019, 23:20 #1354
rvn10: W tym finale nie ma faworyta no chyba że finał LM odbył się na anfield. 50 na 50 w szansach.
» 8 maja 2019, 23:20 #1353
MixEx: Football bloody hell.
» 8 maja 2019, 23:17 #1352
Assault: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 23:17

Panowie trzeba być hipokrytą, żeby po tej edycji LM pisać o jakimkolwiek faworycie w finale
» 8 maja 2019, 23:15 #1351
jassaj: Ja powiem tylko, że wygra Tottenham, ale tylko dlatego, że jak z kumplami typowałem poszczególne fazy, to wszyscy byli ostatnio za City a tylko ja za Totkami, teraz wszyscy byli za Ajaxem a ja się zgrywałem, że Totki dzisiaj wygrają i awansują. Może im przynoszę szczęście ? W każdym razie, już dzisiaj zapowiadam, że Tottenham wygra
» 8 maja 2019, 23:20 #1350
Assault: Oby oby Nostradamusie ;P
» 8 maja 2019, 23:23 #1349
Killgor: Ja to inaczej,bylem za Spurs,bo wiem jaka kose maja z Arsenalem.Ja do nich nic nie mam,ale fani kapiszonow zesraja sie,gdy Kane podniesie puchar LM,ktorego Kanonierzy nie posiadaja. :D
» 8 maja 2019, 23:30 #1348
Sancho: Do 3 razy sztuka, pewnie teraz się pomylisz ale oby nie
» 8 maja 2019, 23:45 #1347
Walnuts: Liverpool będzie nieznacznym faworytem. Trzeba jednak wziąć pod uwagę pasmo porażek Kloppa w finałach.
» 8 maja 2019, 23:14 #1346
Ciechanek: A ja nie wiem co ma pasmo porażek Kloppa w finałach do tego finału. Każdy taki przegrany finał przez Kloppa to jest kolejne doświadczenie i nauczka na następny finał i z każdym jego szanse rosną. A Mauricio i Tottenham nie ma tego doświadczenia W OGÓLE.
» 8 maja 2019, 23:24 #1345
Walnuts: Jego zespoły nie wytrzymują presji w najważniejszych meczach. Może będzie inaczej, po prostu zwróciłem na to uwagę i nie będę zaskoczony wygraną Tottenhamu. Ti jeden mecz, na neutralnym terenie, wszystko może się zdarzyć.

Obie drużyny zasługują na zwycięstwo.
» 8 maja 2019, 23:34 #1344
Joker7: ciekawe co powie Mourinho teraz ze poche i jurgen nic nie wygrali hahah
» 8 maja 2019, 23:14 #1343
Qbek: Słyszałeś co wczoraj mówił o Kloppie? Więc zmilcz netowy kozaczku.
» 8 maja 2019, 23:18 #1342
Joker7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 23:52

netowy kozaczku hahahah
no i co ze wczoraj dobrze sie wypowiadal o kloppie jak go szybciej jechal caly czas...
mou to taki hipokryta jak ty
» 8 maja 2019, 23:51 #1341
Qbek: Dobra Kozaczku: idąc nawet twoim tropem, wygra tylko jeden z nich. Ile to będzie zwycięstw w porównaniu z Jose?
» 9 maja 2019, 00:02 #1340
Joker7: nie kozaczku tylko taka prawda ze mou sie z obu caly czas smial a teraz jak sa w finale bedzie slodzil im i mowil jacy to oni sa naj naj naj
» 9 maja 2019, 00:11 #1339
artix206: Niektórzy po prostu nie rozumieją gierek psychologicznych Mourinho.
» 9 maja 2019, 00:54 #1338
Assault: PSG to jak tam Lucas? xD
» 8 maja 2019, 23:14 #1337
BajtiMU: Ale edycja Champions League!

Pochettino klasa sama w sobie.
» 8 maja 2019, 23:13 #1336
NexaT: Życie devilpejdzowiczów januszowych się skończy, mam nadzieje, że nie popadną niektórzy w depresje.
Wiecznie wyśmiewany Tottenham i Liverpool, którzy do gabloty dorzucali hehe "skończyliśmy sezon nad Arsenalem", albo "zagraliśmy w finale LM" prawdziwy puchar. Niestety. Będzie cięcie żył. xD
» 8 maja 2019, 23:13 #1335
Michux3: Spokojnie,tylko jeden z nich wygra więc bedzie beka z tego drugiego :) xD
» 8 maja 2019, 23:14 #1334
Walnuts: Na razie to jest beka z Manchesteru. Zatrudnili specjalistę z jakiegoś Molde, żeby nawiązał do sukcesów Fergusona.

Na szczęście przyszły sezon szybko sprowadzi go na ziemię.
» 8 maja 2019, 23:21 #1333
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 23:25

Walnuts ty lepiej weź coś na uspokojenie. Beka to jest z ciebie
» 8 maja 2019, 23:23 #1332
maticr7: Czemu od razu zakładasz jak będzie?Czy to jest sprawiedliwe oceniać Ole już tym momencie?Z jakiego powodu?Takiego że dał nam troche się pocieszyć w walce o top 4?Chociaż przez tą chwile.
» 9 maja 2019, 01:37 #1331
artix206: W FINALE, WSZYSCY JESTEŚMY KOGUTAMI!
» 8 maja 2019, 23:13 #1330
Spiker2405: Tak jest, COYS
» 8 maja 2019, 23:12 #1329
Ciechanek: Teraz niech tylko arsenal wygra LE, dostanie piąte miejsce w LM. Już widzę te wszystkie memy na United... to będzie CIĘŻKI rok
» 8 maja 2019, 23:11 #1328
Assault: 2 dni temu Klopp najgorszy trener dzisiaj eksperci znowu w akcji. Tottenham zostanie zniszczony przez wielkiego Kloppa xD
» 8 maja 2019, 23:11 #1327
artix206: Futbol cholera jasna. Coś niesamowitego co w tej edycji LM się dzieję. Każdy mecz trzymający w napięciu, do ostatniej sekundy, no może z wyjątkiem jednego. Po prostu magia piłki!
» 8 maja 2019, 23:11 #1326
Blau: Angielski finał LM i angielski finał LE (raczej) Kiedykolwiek zdarzyła się taka sytuacja?
» 8 maja 2019, 23:10 #1325
jassaj: nie, mówili chyba podczas meczu, że nasz finał z Chelsea był jedynym wewnątrz angielskim więc, czegoś takiego nie było chyba nigdy. Zastanawiam się czy było tak, że Hiszpania miała "swój" finał LM i LE ale nie chce mi się już kminić o tej porze, czy kiedyś się tak to zazębiło im
» 8 maja 2019, 23:14 #1324
DaroMistrz5: Mi się wydaję że nie
» 8 maja 2019, 23:22 #1323
Spawn23: Dożyliśmy czasów kiedy Tottenham jest bardziej diabelski od United.
» 8 maja 2019, 23:09 #1322
MixEx: To chyba najlepsza edycja LM jaką w życiu widziałem.
» 8 maja 2019, 23:08 #1321
DaroMistrz5: Ja też
» 8 maja 2019, 23:09 #1320
dlabigt23: Lucas Moura i pomyslec ze moglismy go miec za 30 czy 35 mln z tego co pamietam to Edek chcial 20-25 i zrezygnowal :D masakra az sie noz w kieszeni otwiera jak patrze jak inne zespoly angielskie graja w finale LM czy LE albo wygrywaja puchary w anglii ( City )
» 8 maja 2019, 23:07 #1319
jassaj: W sumie jakby nie spojrzeć to z takich najświeższych nabytków w PL (no bo nie będziemy liczyć Aguero czy Hazarda sprzed prawe 10 czy tam 6 lat) to najlepiej się sprawują takie under dogi. Liverpool i ich trio, które, jak boli mnie serce, kosztowało w całości chyba tyle co nasz Pogba, Lucas za grosze. No dobra może przekłamuje bo jest kilku zawodników,którzy też grają dobrze a swoje kosztowali, ale jak widać, czasem skarb leży na ziemii "tuż pod butem" i wystarczy się po niego schylić
» 8 maja 2019, 23:10 #1318
Walnuts: Na pewno u wuefistów z Portugalii i Norwegii zagrałby na takim poziomie.

Czas się obudzić, tutaj od lat każdy notuje regres.
» 8 maja 2019, 23:11 #1317
Assault: Kolego u nas by tak neie grał to magia Poche
» 8 maja 2019, 23:18 #1316
primasort: Takiej LM to ja chyba jeszcze nie oglądałem
» 8 maja 2019, 23:07 #1315
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 23:07

W finale LM spotykają się dwie drużyny który "nic nie wygrały" XD a my tymaczasem jesteśmy w czarnej d.. jaki ten świat mały.
» 8 maja 2019, 23:07 #1314
rvn10: No i?
» 8 maja 2019, 23:10 #1313
rvn10: Anglicy grają do końca. Świetny mecz i nie powiem świetna edycja Champions league w tym roku.
» 8 maja 2019, 23:07 #1312
Lopak5: Z grupy ledwo wyszły i tottki i live a teraz grają w finale. Niesamowita LM w tym sezonie.
» 8 maja 2019, 23:06 #1311
Joker7: jak liverpool w 2005 tez ledwno wlazl a final wygral z milanem
» 8 maja 2019, 23:08 #1310
Wirus: Kolejny szok i mamy angielski finał na hiszpańskiej ziemi !!
Dla angielskich zespołów ta LM jest świetna - w ćwierćfinałach 4 drużyny, a w półfinałach i w finale 2. Oby to był powrót angielskiej piłki na salony

Całą 2-gą połowe Totki zagrali świetnie, a Lucas Moura mega. Za ile on poszedł z PSG ? Za śmieszne 28mln ? Ehh szkoda już gadać o tych naszych transferach ...

Całym sercem w finale za Tottenhamem, chociaż lekkim faworytem będzie jednak Liverpool
» 8 maja 2019, 23:05 #1309
ruffnecky: Angielski finał. Nasze szanse na LM, choć minimalne, nadal istnieją.

Można pozazdrościć Liverpoolowi i Totenhamowi charakteru - nie tylko na murawie ale i na trybunach. Na OT głośniej słychać przyjezdnych niż 75000 kanapkowiczow. Na forach też większość to rozkapryszone dzieciaki, zupełnie jak piłkarze
» 8 maja 2019, 23:05 #1308
sisinho: "Nasze szanse na LM, choć minimalne, nadal istnieją."

What? MY NIE MAMY SZANS.

Nie wiem czy ludzie nie myślą czy nie znają zasad ale ŻADNYCH DODATKOWYCH MIEJSC ZA LM NIE MA....
» 8 maja 2019, 23:06 #1307
Qbek: "Nasze szanse na LM, choć minimalne, nadal istnieją." - hahahahahahahahahahahhahaha
» 8 maja 2019, 23:08 #1306
ruffnecky: W ubiegłym roku zmieniono zasady i pewnie masz rację, co nie zmienia faktu, że pisanie capslockiem nie doda ci powagi ;)
» 8 maja 2019, 23:12 #1305
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 23:16

W żadnym ubiegłym roku, już parę lat temu zmienili zasad i nigdy nie przyznawali dodatkowych miejsc. Fakt jest taki że max może być 5 drużyn z danego kraju, ale to że taki Real wygrał 3x LM nie uprawniał nigdy 5 miejsca w La Lidze do grania w LM bo "real sie zakwalifikował przez ligę".

Nie ma tutaj odnośników do osób w komentarzach wiec starałem się żebyś zauważył bo może masz z tym problem skoro z zasadami miałeś...
» 8 maja 2019, 23:15 #1304
Qbek: @ruffnecky: a tak przy okazji, jak często bywasz na OT, że oceniasz ludzi jako "kanapkowniczków"? Aaaaa tak myślałem, specjalista telewizyjny.
» 8 maja 2019, 23:16 #1303
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 23:27

Artykuł na Eurosport z 28 lutego 2018.
Qbk wystarczająco często, zresztą nawet na starym Rubinie byłoby widać i słychać różnicę między Anfield a OT. A teraz idź wygugluj sobie co to Rubin, o lejne wcielenia któregoś z co chwilę bamowanych troli ;)
» 8 maja 2019, 23:24 #1302
FetraiNarrator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 23:29

Ja byłem na OT dokładnie 11 razy... Tak tam jest plaga pikników! Hot dogi i czipsy i atmosfera jak na pogrzebie ! Jeden sektor z Anfield by ich zagłuszył. Atmosfera na meczach Tottenhamu czy Live w porównaniu do meczy na OT to niebo a ziemia....Nasi kibice na wyjazdach dają czadu! Raz byłem na meczu United-City,masakra jaka atmosfera na naszym sektorze :) był to wygrany przez nas mecz dodam :)
» 8 maja 2019, 23:27 #1301
Qbek: Nie o to chodzi. Wiem jak tam jest bo bywam. Chodzi o to, że niektórzy jakby to dopiero odkryli i szukają dziury w całym. Kibicowanie United bierze się z całym bagażem, również z piknikami na trybunach. P S Ja miałem Jowisza.
» 8 maja 2019, 23:29 #1300
Eryw: Przypomnę, że Lucas Moura półtora roku temu został kupiony z PSG za 28 mln euro
» 8 maja 2019, 23:05 #1299
pies: KFC nie robi transferów a grają w finale bo mają trenera na topowym poziomie. :/
» 8 maja 2019, 23:04 #1298
Joker7: nie! po prostu tam pilkarze nie zarabiaja 3x tyle co w UNITED i chce im sie grac...
» 8 maja 2019, 23:10 #1297
FergusonHistory: Całym sercem za Tottenhamem w finale! Brawooooooo! Szanse 50 - 50 Wraca Kane na finał!
» 8 maja 2019, 23:04 #1296
Joker7: oby nie tottki sa paradoksalnie lepsze bez kane
» 8 maja 2019, 23:07 #1295
UnitedFan07: Coś pięknego no i mamy angielski finał;
» 8 maja 2019, 23:04 #1294
Qbek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 23:03

Erikssen jest przesłaby a Llorente głupi, ich szczęście, że Moura ich uratował. Brawo koguty.
» 8 maja 2019, 23:03 #1293
CHRCH: Grube półfinały, faworyci odpadli.
» 8 maja 2019, 23:03 #1292
mikon70: Najpiękniejsza edycja lm jaka widzę w moim 19 letnim życiu
» 8 maja 2019, 23:03 #1291
FetraiNarrator: To ty dziecko jeszcze :)
» 8 maja 2019, 23:08 #1290
mikon70: Ale wierny kibic od 13 lat:D. Dlatego przeżywam ten kryzys, bo jednak przyzwyczajony jestem do wielkich sukcesów...
» 8 maja 2019, 23:31 #1289
Diablo2018: A nasz pajac chciał Moure, zrezygnowal bo wolał Alexisa. Ed, miej honor, przepros Pochettino i negocjuj z nim od nowa.
» 8 maja 2019, 23:02 #1288
Joker7: Anglia rzadzi angielski final w LM i prawdopodobnie w LE
a gdzie sa dwa Manchestery? za duzo kasy??
» 8 maja 2019, 23:02 #1287
mikon70: Jeden z nich prawdopodobnie będzie chociaż mistrzem Anglii a drugi jest daleko daleko w czarnej dziurze...
» 8 maja 2019, 23:04 #1286
Joker7: to nasze 6 miejsce nie jest wcale takie zle jak patrzec gdzie gra nasza czolowka hahah ale my powinnismy byc wyzej bez wymowek
» 8 maja 2019, 23:06 #1285
mikon70: Niestety ale United jest cieniem klubu sprzed lat. Boli mnie to ze dopiero teraz to przyznaje ale miłość do tego klubu utwierdzała mnie w zakłamaniu
» 8 maja 2019, 23:30 #1284
MixEx: Moura plus minus 30 mln. No aż mnie krew zalewa.
» 8 maja 2019, 23:01 #1283
primasort: I bardzo dobrze już nie mogłem słuchać i czytać tych zachwytów nad Ajaxem.Teraz nie wiem co gorsze Live z LM czy żydek Levy
» 8 maja 2019, 23:01 #1282
DjTED: Dzisiaj odszczekuje jak piesek wszysko co pisałem o przegrywach... przyznaje się do błedu
» 8 maja 2019, 23:00 #1281
sisinho: No i git. Większe szanse ma Tottenham niz ajax w starciu z Liverpoolem :>
» 8 maja 2019, 23:00 #1280
Michux3: Walka o 1 trofeum Kloppa w lfc i Poche w Tottkach i to w finale LM
» 8 maja 2019, 22:59 #1279
Spawn23: Muzk zepsuty...
» 8 maja 2019, 22:58 #1278
Damian54321: Niezle totki
» 8 maja 2019, 22:58 #1277
Deny1: Jeeeest!!
» 8 maja 2019, 22:58 #1276
RedRevolta: To fajny ajax w finale hahaha
» 8 maja 2019, 22:57 #1275
RedDan: Ja pitole
» 8 maja 2019, 22:57 #1274
Me89v2: Hahahahaha
» 8 maja 2019, 22:57 #1273
stasiu669: Ja piernicze
» 8 maja 2019, 22:56 #1272
Lopak5: Na ziyecha się rzuca w okienku. Wątpię żeby nas wybral
» 8 maja 2019, 22:56 #1271
Me89v2: Ten lorente 3 różne i 3 balony nad bramkę :D
» 8 maja 2019, 22:56 #1270
Me89v2: Liverpool dojedzie ten ajax.
» 8 maja 2019, 22:49 #1269
rvn10: Kogo?
» 8 maja 2019, 22:59 #1268
Munai: I niech ktoś mi powie że Ajax się nie obsrał? w finale klopp zrobi ich tak samo jak Mou
» 8 maja 2019, 22:48 #1267
DjTED: My i tak za pozno odpadliśmy. Powinnismy nie wyjsc z grupy i wtedy nie byłoby za duzych oczekiwan, a tak były całkowicie nie adekwatne do siły druzyny
» 8 maja 2019, 22:48 #1266
Munai: Nawet jak Ajax przejdzie do finału to tak się tutaj obnażył, że Klopp sobie z tym poradzi bez większych trudności..
» 8 maja 2019, 22:33 #1265
DjTED: Live się obnazył w 1 meczu z Barcą.... Ten Haag sobie poradzi... Co za durne rozumowanie
» 8 maja 2019, 22:36 #1264
Munai: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 22:44

Czym się obnażył? o czym ty mówisz. Barca w pierwszym meczu wygrała dzięki geniuszowi Messiego. Przyczym zdecydowana większość osób uważa że to LFC byli lepsi w tym meczu. Strzał z wolnego którego Messi zamienił na gola? powiedz jak się przed tym bronic ?XD I do tego piłka odbita od poprzeczki spadająca w prost pod nogi Messiemu który pakuje ją do piłki. Bądźmy obiektywni LFC był lepszy w dwu meczu. A Ten Haag obsrał zbroje tak samo jak Valverde wczoraj.
Dlatego uważam że jak Ajax awansuje do finału to Klopp ich pocisnie tyle.
» 8 maja 2019, 22:43 #1263
eragon30971: To Djted czego ty oczekujesz. On zawsze krytykuje wszystkie angielskie drużyny z top 6, nawet kiedy United jest w takiej gównianej sytuacji jak teraz. Brak mu obiektywnego spojrzenia.
» 8 maja 2019, 22:52 #1262
Dexxter: Kurde wszyscy o coś grają...
Tottenham o finał LM. Liverpool już w finale jest.
Arsenal i Chelsea pewnie zagrają w finale LE a my? Przed telewizorem
» 8 maja 2019, 22:33 #1261
eragon30971: Pamiętam jak mogliśmy ściągnąć tego Lucasa za mały pieniądz, zawodnika w świetnym wieku, nominalnego prawego skrzydłowego i zachowując przy tym Ormianina, którego można by było opchnąć. No ale Ed chciał zrobić szum, scenariusz i fortepian już był przygotowany, a Brazylijczyk pewnie nie umiał na nim grać...
» 8 maja 2019, 22:32 #1260
lukJakubowski: Chorągiewy, mendy, świnie. Odwalcie się od Ole i Mou, Odwalcie się od Barcy i Realu.... Odwalcie się... Ludzie, gdzie ja żyję. Wśród Bogów wiedzy? Dajcie zyciu i footbalolowi czas.
» 8 maja 2019, 22:32 #1259
CHRCH: Fajnie by było jakby Poche wygrał, coś mu się za te wszystkie lata należy. Ale raczej wątpliwa sprawa.
» 8 maja 2019, 22:31 #1258
DjTED: Angielski finał?
» 8 maja 2019, 22:23 #1257
BrutalAnal: Kuraki - Angry birds
» 8 maja 2019, 22:21 #1256
Ciechanek: Ależ ten Llorente jest tragiczny :D
» 8 maja 2019, 22:21 #1255
CirclePain: Totki comeback zaraz zrobią. Moura mega kot
» 8 maja 2019, 22:20 #1254
dareknt: Naszym chłopakom brakuje trawki i dont worry
» 8 maja 2019, 22:06 #1253
Bylak: Od kilku lat większość zawodników którzy do nas przychodzą zaliczają regres lub mają tylko przeblyski. Jaki jest wniosek? Chore tygodniowki i włącza się lenistwo.
» 8 maja 2019, 21:51 #1252
emenems: Brak autorytetu w drużynie. Wchodzisz do szatni jako ambitny chłopak, a tam tance i swawole piłkarzy United, nie ma kto krzyknac, zmobilizować.
» 8 maja 2019, 21:54 #1251
Me89v2: Ja bym powiedział że od odejścia safa nie ma żadnego wypracowanego systemu gry.

Jak nie ma systemu to nie kupujesz piłkarza który Ci pasuje pod system i pn w niego się wpasowywyje. Dlatego każdy kolejny.ma regres. U nas to od lat wygląda tak jakby każdy kolejny trener wybierał kto ma grać ale nie jak ma grać.
» 8 maja 2019, 21:55 #1250
KROL88: Siedzisz tam w szatni że wiesz co się tam dzieję xDD
» 8 maja 2019, 22:06 #1249
joyrider: Ale powrót...Pogba by zażądał 100 tys. premii za taki sprint
» 8 maja 2019, 21:50 #1248
BrutalAnal: Pogout
» 8 maja 2019, 21:49 #1247
zyxzyx: Pogbexit...
» 8 maja 2019, 21:54 #1246
Me89v2: Myślę że Liverpool ich pocisnie mimo wszystko.
» 8 maja 2019, 21:48 #1245
nexilus: A ja powiem tak:

United - Ajax 2:0 finał LE

Zobaczcie, od tego czasu gdzie jest Ajax, a gdzie my...
» 8 maja 2019, 21:47 #1244
Cavron: Właśnie się zalogowałem, bo chciałem pisać, że powinniśmy się cieszyć, że z nimi wygraliśmy w finale Ligi Europy.
» 8 maja 2019, 21:48 #1243
CHRCH: To prawie ten sam skład, tylko że oni grają w określonym celu z dobrym menadżerem A nie na jego zwolnienie .
» 8 maja 2019, 21:49 #1242
iMarMU: Trener jest inny.
Blid iTalic gra dla Ajaxu, a takze kilku graczy odeszlo z Ajaxu.
Np Sandzez ktory jest wlasnie w Totkach.
» 8 maja 2019, 22:00 #1241
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 22:18

CHRCH,

6 innych graczy, faktycznie prawie ten sam... :D
» 8 maja 2019, 22:14 #1240
Ciechanek: Jak sobie tak popatrzę co taki Ajax z takim budżetem i takim składem osiągnął a co prezentuje nasz United to aż się niedobrze robi !! A najgorsze, że tym naszym patałachom to nawet nie da nic do myślenia ani na minutę :(
» 8 maja 2019, 21:45 #1239
levy181: Już widzę że byście połowę graczy Ajaxu kupili. Ważne jest to aby Ole pokazał jaja i pozbył się graczy takich jak Rojo, Bailly, Smaling, Jones, Young, Mata, Martiala, Sanchez i oczywiście Lingard. A to kogo kupią to zobaczymy.
» 8 maja 2019, 21:43 #1238
CHRCH: Wczoraj chcieli kupić Liverpool, ja już się przyzwyczaiłem do szybkich zmian decyzji na DP.
» 8 maja 2019, 21:53 #1237
levy181: Nie ujmuje niczego zawodnikom Ajaxu ale to może być drużyna jednego sezonu tak jak Lisy wygrywając PL. Najważniejsze są dwie rzeczy tylko i aż dwie. Jedna to jak wspomniałem pozbyć się szrotu. Na dobrą sprawę jeśli Pogba chce odejść niech idzie. DDG w sumie jeśli nie chce kontraktu z taką kasa też pożegnać bo tacy jak on Sanchez i Pogba psują atmosferę tymi zarobkami. Druga trzeba kupić zawodników którzy będą umierali na boisku. Ja chcę widzieć pasję a nie galop.
» 8 maja 2019, 21:57 #1236
CHRCH: To nie takie proste, bo oni mają też cele marketingowe by klub istniał jako gigant, aspekt sportowy to nie jest jedyną sprawa. Ajax ma cel prosty wyprodukować graczy i sprzedać by zarobić na szkółkę ajaxu.
» 8 maja 2019, 22:09 #1235
dawidlp92: Ciekawe czy ten Ziyech byłby do wyjecia... nasze ps kuleje od lat a gość robi robotę
» 8 maja 2019, 21:43 #1234
artix206: Zyiech w Bayernie
» 8 maja 2019, 21:55 #1233
joyrider: Tu jest DRUZYNA, to samo co w Liverpoolu. Weźmy pojedynczego piłkarza Ajaxu do nas i zacznie grać piach.
» 8 maja 2019, 21:41 #1232
robertbham: No właśnie dopiero co napisalem, ale pewnie parę dni i Bayern już go klepnie. Dla edzia za mało marketingowy.
Ale finał się szykuje masakra.
» 8 maja 2019, 21:40 #1231
CHRCH: Liverpool będzie miał ciężko z ajaxem. Oni są szybcy i do tego silni... aż dziw że przegrali z nami w LE.
» 8 maja 2019, 21:39 #1230
RobvanKlu5i: Wtedy grali już zbliżoną piłkę do obecnej ale Mourinho ich załatwił taktycznie (czy się to komuś podoba czy nie).
» 8 maja 2019, 21:46 #1229
Diabelred: to juz jest zupelnie inny Ajax z innymi pilkarzami(tylko 3 gra dzis co grali w finale LE), innym trenerem i wlasnie ta zmiana trenera mocno im wyszla na plus
» 8 maja 2019, 21:48 #1228
CHRCH: Myślę, że gdyby Mou został i dokonał zmian co chciał bez marudzenia zarządu to byśmy ich pykneli jak i Liverpool.
» 8 maja 2019, 21:56 #1227
RedDan: Ale Ajax zarobi kapuchy po sezonie.
» 8 maja 2019, 21:39 #1226
cinek92: Tottenham więcej xD
» 9 maja 2019, 11:44 #1225
nani3210: Boże proszę zatrudnijcie Van der Sara
» 8 maja 2019, 21:38 #1224
CirclePain: Gdyby rashford umiał kopać jak ziyech..
» 8 maja 2019, 21:38 #1223
robertbham: Ten zyjech też niezły. W ogóle wszyscy patrząc na naszych są zajeisci.
» 8 maja 2019, 21:34 #1222
RedRevolta: "Official: Mino Raiola, agent of Paul Pogba, has been suspended by the FIGC for three months in relation to sports agency activities " dobrze tak grubasowi! haha
» 8 maja 2019, 21:30 #1221
Tusiu: Ja bym się tak nie cieszył, bo jak Pogda zostanie, to nie za dobrze nam to wróży :D
» 8 maja 2019, 21:56 #1220
emenems: Van De Beek tez jest genialny.
» 8 maja 2019, 21:26 #1219
karolmanu3: De jong jest kotem. On nawet jak podaje do tylu to robi to z klasa i mądrze. Pogba przy tym młodzieńcu jest jak mrówka.
» 8 maja 2019, 21:15 #1218
RedDan: On i wariat de ligt. Jak Barca go jeszcze lyknie to mają dwóch top class na lata.
» 8 maja 2019, 21:20 #1217
RobvanKlu5i: Daley Blind - ostoja drużyny Ajaxu - teraz może śmiać się głośno i prosto w twarz całej tej świcie władz United i zapytać gdzie on jest a gdzie United...
Pozbyto się solidnego i uniwersalnego zawodnika, który nie marudził, grał i zawsze oddawał kawał serca na boisku.
» 8 maja 2019, 21:12 #1216
JackDaniels: No właśnie miałem pisać, że doświadczeni eksperci z devilpage wyklinali go i sprzedawali do najgorszych lig, a gościu w tym momencie nie dość, że odżył to jeszcze ma szansę na finał LM.
» 8 maja 2019, 21:14 #1215
RedDan: W United wszyscy zaliczają regres. Dziwne.
» 8 maja 2019, 21:15 #1214
Reico100: To nie pierwszy piłkarz, który u nas się poprostu nie sprawdził. To smutne, że w United zawodnicy odnoszą regres formy...
» 8 maja 2019, 21:19 #1213
RobvanKlu5i: Myślę, że to nie do końca regres tylko nie potrafią się na boisku dogadać z zawodnikami, którzy we krwi mają pajacowanie a ich priorytetem jest aktywne życie w social mediach. Po prostu tacy ludzie nie zrozumieją się na boisku i poza nim.
» 8 maja 2019, 21:23 #1212
vanantygaal: Panowie zobaczcie na spokojnie mecze Blinda w MU i zastanówcie co piszecie. Blind wraz z pozostałymi piłkarzami w Ajaxie wygląda dobrze ale u nas to był cień zawodnika. Na LO za wolny, na ŚO za mały, za wolny, bezjajeczny. On na prawdę grał tu słabo. Sprawdza się w innej lidze, mniej fizycznej, w zespole budowanych z zawodników, którym się chce biegać i grać. Trzeba życzyć mu powodzenia ale dobrze,że go nie ma w MU.
» 8 maja 2019, 21:34 #1211
RobvanKlu5i: O czym Ty piszesz?
Facet był traktowany jako zapchajdziura, gdyby go ustawić z takim van Dijkiem na środku obrony to byłby to duet doskonały - świetne rozegranie z obrony plus dobra destrukcja.
Poza tym on najlepiej czuł się jako defensywny pomocnik. Na palcach jednej ręki policzę ile razy go tak ustawiano. Nie dostał prawdziwej szansy i uważasz, że byłby gorszy od Maticia? Długimi piłkami za obronę i mądrością rozegrania zjada Serba na śniadanie. Oddano go za "grosze" (choć taniej United sprzedawało różnych piłkarzy).
Najpierw trzeba trzeźwo spojrzeć na styuację w jakiej był w United a potem się wypowiadać.
Poza tym argument, że sprawdza się w innej lidze, mniej fizycznej....LM jest bardzo fizyczna i powtórzę jeszcze raz - gdzie Blind a gdzie United?
» 8 maja 2019, 21:44 #1210
vanantygaal: Blind wygląda dobrze bo Ajax jest drużyną a nie zlepkiem indywidualności i pajaców jak obecnie MU. W MU wygladał słabo, źle, momentami grał jak pokraka. Miewał przyzwoite momenty ale to nie był zawodnik, który dawałby nam tyle ile potrzebowaliśmy. Pogba w Juventusie tez wyglądał dobrze a jak wygląda teraz każdy widzi. Innymi słowy Blind do MU nie pasował i chwała Mourinho, że się go pozbył.
Co do szans, które dostał....proszę Cie litości. Był tu trzy lata chyba to za mało?? Grał swego czasu jako podstawowy zawodnik i lepiej tego okresu nie pamiętać za bardzo. Jako defensywnego pomocnika to widziało go pół devilpage ale skoro dwóch trenerów tam go nie wystawiało to chyba miało jakiś powód, nie sadzisz? Mou niektórzy wprawdzie posądzali o sabotaż ale LvG też??
Raz jeszcze chwała Mou, że go sprzedał. Blind w innym zespole się odnalazł i trzeba mu życzyć sukcesów. Nie każdy pasuje do MU, co więcej obecnie większosć naszego skłądu nei pasuje
» 8 maja 2019, 22:02 #1209
vanantygaal: i jeszcze jedno. Gdyby Rashforda ustawić między Ronaldo, Messim toteż byłby zabójczy atak. To nie ma żadnego znaczenia. Blind grał z tymi co grał i wygladał w tych warunkach słabo dlatego go tu nie ma.
» 8 maja 2019, 22:05 #1208
Diabelred: Tez mi szkoda, ze tak latwo pozbylismy sie Blinda. Na LO fakt byl tragiczny, jednak w Anglii szybkosc u bocznego obroncy to podstawa, a tej szybkosci mu brakowalo, podobnie zreszta jak i Darmianowi. Jednak na SO wygladal bardzo przyzwoicie i jego wspolpraca ze Smallingiem wygladala znacznie lepiej niz Lindelofa ze Smallingiem. Do dzis pamietam jak Holender schowal do kieszeni Lukaku. Nie potrzebowal do tego szybkosci czy sily, bo wystarczyl sam spryt i boiskowa inteligencja(swietne ustawienie i przewidywanie gdzie pojdzie pilka). Szkoda, ze nie dostal szansy od Mou na DP, no ale niestety Portugalcyk preferowal silne, wieze na tej pozycji.
» 8 maja 2019, 22:08 #1207
RobvanKlu5i: @Diabelred

Wszystko fajnie i generalnie zgadzam się ale z Lukaku to nie trafiony argument, bo schowanie Lukaku do kieszeni to od 2-3 sezonów żaden wielki wyczyn :)
» 8 maja 2019, 22:12 #1206
RedDan: Trypiel piękne krycie.
» 8 maja 2019, 21:12 #1205
joyrider: Przyjemnie się słucha tych trybun, przyjemnie się ogląda. Jak Ole się nie powiedzie, ale jax utrzyma poziom to trenera trzeba wyciągać zanim znowu nam podbiorą...
» 8 maja 2019, 21:10 #1204
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 21:11

do usuniecia
» 8 maja 2019, 21:10 #1203
emenems: Zmęczony?xd
» 8 maja 2019, 21:12 #1202
CirclePain: Ale Ajax jest niesamowity, po wyciągać kogo się da stamtad
» 8 maja 2019, 21:07 #1201
emenems: A kogo się da? :)
» 8 maja 2019, 21:10 #1200
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 21:02

Jesteście strasznymi pesymistami. W końcu czeka United nowe otwarcie po niewypałach trenerskich od czasów SAFa a wy narzekacie na wszystko. Pragnę przypomnieć że wielki Liverpool rok temu miał 4 miejsce w lidze a my 2. Ole potrzebuje czas na przygotowanie zespołu do sezonu. Od 1 kolejki będzie rozliczany i się tego trzymajmy. Do tego czasu nie ma za co go krytykować czy tam typować nowego trenera w listopadzie..
» 8 maja 2019, 21:00 #1199
RysiozWilkowa: Aha czyli według ciebie Ole to wypał tak? Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo go każdy lubi?
Troche mało co?
» 8 maja 2019, 21:03 #1198
Rooni126: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 21:17

Proponuje zrobić kolejke, KAŻDY chętny niech otrzymuje minimum jeden sezon + kilkaset mln na transfery, jeżeli jednemu nie wyjdzie to nastepny w kolejce rozpoczyna swój etap. Moze ktos bedzie mial szczescie i mu sie uda...

Tak to własnie teraz wygląda, jeden z największych klubów prowadzi ktoś kogo osiągnięcia, to spuszczenie Cardiff do Championship i zakończenie pracy na 17 pozycji w nastepnym sezonu w tejże lidze. Bo chyba nie mowimy o prowadzeniu Molde, gdzie nawet nie udalo mu sie dostac do LE.
» 8 maja 2019, 21:14 #1197
CHRCH: Lol, i co myślisz, że w wakacje zrobi z nich maszyny do wygrywania? Formę i umiejętności buduje się latami A nie w 2 miesiące.
» 8 maja 2019, 22:03 #1196
rvn10: Wy go zwalniacie bez okienka i okresu przygotowawczego więc nie mamy o czym rozmawiać.
» 8 maja 2019, 22:39 #1195
RysiozWilkowa: Ludzie, nie dość że mało kto klasowy czy młody czy stary zechce tu przyjść to na dodatek MU nie ma normalnego trenera.
Nawet jak jakimś cudem Ole skleci w miarę nową drużynę to jak go porównać do innych trenerów z czołówki?
Sami piłkarze to za mało, a to co pokazuje do tej pory OGS nie napawa optymizmem niestety.
» 8 maja 2019, 20:54 #1194
cantona007: Jak wczoraj w trakcie pierwszej połowy i prowadzenia Liverpoolu 1-0 realizator dał zbliżenie na Kloopa, to po jego minie od razu było widać, że ten gościu rzeczywiście wierzy, że oni to odrobią i awansują. Takich ludzi trzeba w United
» 8 maja 2019, 20:35 #1193
RedDan: Ponoć Kovacic na wylocie. Można by się zainteresować.
» 8 maja 2019, 20:17 #1192
primasort: Widziałeś typa w Chelsea?To zwykły kapiszon.
» 8 maja 2019, 20:23 #1191
RememberMe: to jest bolec
» 8 maja 2019, 20:28 #1190
dlabigt23: Podobno niechcial do nas przyjsc w zeszlym sezonie wiec nie ma juz takkiej mozliwosci . Zreszta w Chelsea nie gra dobrze . Odpadl z Realu i w CFC go nawet niechca wiec z czym do ludzi :D
» 8 maja 2019, 20:42 #1189
RedDan: No to nic. Kieeedys pamiętam go z Interu i tam zapowiadał się nieźle.
I w fmie też jest niezły :D
» 8 maja 2019, 21:13 #1188
Dejfmi: Mateło "odklepywacz piłek" Kovacic.

Ten koleś jest tragiczny. Nigdy
» 8 maja 2019, 21:21 #1187
kristoff16: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 19:59

https:// [link usunięty]

chciałbym, że by takie czasy powróciły

w obecnych czasach przy 0-3 w pałe by już dreptali z wzrokiem w obłokach gdzie te prawdziwe diabły ehh
» 8 maja 2019, 19:58 #1186
piotrek19: Chłopaki co myślicie na temat młodziutkiego Grenwooda z świetnymi warunkami fizycznymi i lewa nogą żebyśmy go zobaczyli na prawym skrzydełku ? Widziałem kilka meczy chłopka lubi schodzić z bocznych sektorów do środka boiska , nogą ułożona genialne ,185 cm wzrostu, a u nas tej pozycji nie ma lub kuleje fajnie gdyby Ole dałyby mu szansę się pokazać na tej pozycji na turne
» 8 maja 2019, 19:40 #1185
Michux3: Mam nadzieje że zagra z Cardiff ,i najlepiej chyba jako 9
» 8 maja 2019, 19:45 #1184
piotrek19: Tak jego nominalna pozyja to 9 ale przy takich zawodnikach jak Lukaku Rashford to jego występy będą bardzo sporadyczne na prawym skrzydełku ma większe szanse na minuty a grywał już na tej pozycji
» 8 maja 2019, 19:51 #1183
Michux3: można spróbować,z młodzików licze najbardziej na niego,ponad 30 bramek w u23 .Zasłuzył na szanse i mam nadzieje że zagra 90 min w ostatnim meczu
» 8 maja 2019, 20:08 #1182
Michux3: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 19:36

"Panowie i Panie! Na szczescie Ed i Glazerkowie czytaja, analizuja kazdy Wasz komentarz. Zapewne niebawem wdroza wszystkie "zlote rady".
A tak powaznie...chcecie pomoc United? To przegonmy te pasozyty, ktore uczepily sie klubu i zrobily sobie z niego finansowe korpo. Jednym z istotnych dla nich wskaznikow jest liczba obserwujacych w roznych kanalach social media. Pod kazdym mozliwym postem/ zdjeciem wyrazmy swoje niezadowolenie i "odlajkujmy" oficjalne profile tej parodii pod rzadami ksiegowych.

#unfollowUnited until #woodwardOut" - komentarz użytkownika ToughRoy

Zgadzam się,zarząd musi zobaczyć że tracą również na polu rozpoznawalności i popularności.

youtube.com/watch?v=D4LkgiNV1ws #UnfollowManUnited
» 8 maja 2019, 19:35 #1181
Michux3: youtube.com/watch?v=d1qinSPj7Pk
twitter.com/ESPNUK/status/1125743451721621504
Kampania przeciwko Woodwardowi ruszyła i choć może być to smieszne bo jakieś media społecznościowe ale dziś ma to siłe przebicia .
» 8 maja 2019, 19:43 #1180
Michux3: socialblade.com/twitter/user/manutd/realtime
Póki co 20tys. followersów znikneło od wczoraj,angielskie media podłapały informacje i może sie to rozszeszyć
» 8 maja 2019, 19:50 #1179
Michux3: Wiadomo że w polsce mało kto używa twittera ale jak już to robi to zachecam
» 8 maja 2019, 19:52 #1178
RedsFan: Poszedl unlike :)
» 8 maja 2019, 20:22 #1177
bambuczan: cos mi sie wydaje ze glazerowie wydoja klub, a kiedy totalnie upadnie i przestanie przynosic zyski, to sie go pozbeda
» 8 maja 2019, 19:18 #1176
BajtiMU: A pomyśleć,ze bodajże w 15 minucie Barcelona stworzyła sobie sytuacje gdzie mogła wejść z piłką do bramki,pod warunkiem gdyby Messi tak bardzo sam nie chciał kończyć tej sytuacji,jak to wszystko potrafi się bardzo szybko odwrócić.Live pokazuje Nam co to znaczy mieć solidną obronę oraz zawodników którzy naprawdę mają charakter do piłki nożnej,nie trzeba mieć wielkich nazwisk.Pozostała jedynie nadzieja,ze Ole będzie dobierał odpowiednich piłkarzy dla tego klubu.Tylko czy po sytuacji z Mourinho czy Herrerą rzeczywiście możemy iść w dobrym,znacznym lepszym kierunku mając Eda? Ciężko powiedzieć ale co Nam innego pozostaje jak wierzyć i mieć nadzieje.
» 8 maja 2019, 17:40 #1175
Domelo: Liverpool na szczycie, a my na samym dole, nigdy nie myślałem, że dożyje takich czasów i nic nie wskazuje na to by miało coś się zmienić.
» 8 maja 2019, 17:38 #1174
atos1987: Dokładnie. Mam to samo odczucie.
» 8 maja 2019, 19:05 #1173
rvn10: To płacz dalej.
» 8 maja 2019, 20:41 #1172
Misiek87: a ten Dybala to nie jest ziomek Pogby? bo z tego co się orientuje to się swego czasu kumplowali.
» 8 maja 2019, 17:22 #1171
dlabigt23: No niestety tak . Wiesz jesli przyjdzie taki Dybala a to bardzo prawdopodobne to niestety Pogba tez zostanie . Bedzie to zły transfer ktory jak zwykle nam nic nie da . Da nam tylko marketingowo czyli Edkowi bedzie grało bo hajs troche pojdzie do góry . I pewnie taki trasnfer jest realny czyli kolejny najemnik .
» 8 maja 2019, 17:25 #1170
Misiek87: nom, masakra, najgorsze że ilość tańców, dabów itp cudów będzie się zgadzać, jeśli chodzi o Pogbe, Lingarda i do tego jeszcze Dybale.
» 8 maja 2019, 17:28 #1169
Blau: Pytałem się kibiców Juve jak sobie radził Dybala w tym sezonie i ogólnie masakra jeśli tu przyjdzie. W tamtym sezonie miał mocny początek, ale później systematyczny regres formy, który się utrzymał przez cały następny sezon. Gorzej z nim mieli niż my z Pogbą, bo francuz chociaż dwa miesiące miał dobre, a Dybala podobno ani jednego meczu.
» 8 maja 2019, 17:50 #1168
Sovvy: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 18:34

Ale płaczecie na Dybale, jeden gorszy sezon ( ewidentnie w cieniu Ronaldo ) i już gadanie jaki on beznadziejny. Nie ważne że poprzednie sezony miał bardzo dobre.
Paulo gra też na prawym skrzydle gdzie nam pilnie kogoś potrzeba, jego zgranie z Pogba to tylko atut. Popatrzcie jak świetnie układała się gra 2ch ziomków Romelu i Paula na początku ;D Potem Romelu zgasł, Pogba niestety też. Pogba mając do okola siebie piłkarzy nie bojących się gry kombinacyjnej i nie bojących się pokazywać! XD wtedy Pogba jest topowym pomocnikiem czy tego chcecie czy nie. Jeśli odejdzie nie będę płakał a jeśli zostanie to będę zadowolony. Dybala to świetny zawodnik ale nie wiem czy do końca to czego nam potrzeba ale kto wie, to na pewno świetny piłkarz, który może zrobić różnicę która obecnie u nas robi co najwyżej Pogba a tak to długo przeciętność... Uwielbiam Martiala ale ten chłopak gra taka padakę, że szkoda gadać. Nie mamy nikogo kto wziąłby grę na siebie poza Paulem a Dybala mógłby być takim zawodnikiem.
Płacz i płacz. Moim zdaniem 85mln euro to jest w obecnej sytuacji ( w sensie rynku transferowego ) bardzo dobra cena.

Sorki że trochę chaotycznie ale pisane na szybko na telefonie.
» 8 maja 2019, 18:30 #1167
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 18:44

Właśnie Dybala na skrzydle gra kupe i to podobno główna przyczyna jego słabej gry w tym sezonie.

EDIT: I oczywiście to nie jest piłkarz, który weźmie ciężar gry na siebie. Przecież on w większości ważnych meczów znika z boiska.
» 8 maja 2019, 18:41 #1166
dlabigt23: Sovvy my potrzebujemy typowego prawoskrzydlowego a nie znowu robic z kogos na sile skrzydlowego tak jak Mate czy Lukaku . Tak naprawde niby to wszechstronny zawdonik i moze grac jako SPO czy tez Napastnik ale z gory wiem ze to u nas niewypali bedzie rzucany wszedzie i znow bedzie sie robił chaos . Tutaj potrzeba transferow mądrych i przedewszystkim graczy na swoich nominalnych pozycjach a nie znowu kogos kto bedzie rzucany z braku laku na PS bo takowego nie mamy . Juz wole tam widzieć Dalota niż Dybale .
» 8 maja 2019, 20:17 #1165
iMarMU: Chelsea zostaje z banem na 2 okna transferowe.
Wiec jeśli stracą Hazarda będą mieć bardzo ciężki sezon.
» 8 maja 2019, 16:47 #1164
Kilerek7: #mufc have contacted Lorenzo Pellegrini (AS Roma) #mulive [cds via sportwitness]

#mufc are now in pole position to sign João Félix this summer. The club are ready to make a €75m bid for him but his release clause is €120m #mulive [tmw via sportwitness]

Karuzela ruszyła.
» 8 maja 2019, 16:46 #1163
Diabelski97: Czas pokażę.
» 8 maja 2019, 16:56 #1162
Michux3: Pellegrini spoko ale chyba lepszy jest Barella a może obu
» 8 maja 2019, 17:04 #1161
lele1986: To ten napastnik z Benfici ?
» 8 maja 2019, 17:09 #1160
Ciechanek: Kolejny co nie umie rozroznić pierwszej osoby od trzeciej.. "Czas pokażę". Ile razy można mówić? Ty nam pokażesz ten czas?
» 8 maja 2019, 20:35 #1159
RedDevil86: Jak to bywa ,to lfc lubi w ostatnich meczach coś zrąbać, więc liczę na to bardzo.
Trzeba mocno trzymać kciuki za Ajax lub Tottenham z czego wolałbym Ajax ,bo zawsze ich darzyłem sympatią.
» 8 maja 2019, 16:28 #1158
welllone: Jakoś City, LFC, Barca i kilka innych zespołów potrafią kupić cracka oraz piłkarzy mniej znanych. My też tak kiedyś robiliśmy. Ci mniej znani u nas dopiero stawali się topowymi graczami jak Evra, Ronaldo, Vidic itd. Przychodziły też gotowce jak Cantona, Berba, RvP i tak właśnie tworzyliśmy mieszankę która skutkowała.
Po LvG nie było co zbierać, wywaliliśmy doświadczonych graczy, nakupiliśmy bezjajecznej młodzieży, a mniej znani nie wybili się i już tu nie grają. Przy braku kręgosłupa, a zdecydowanie brak go w United. Ciężko będzie budować na talentach, bo przy kim mają się rozwijać? Z kogo brać przykład?
Inna sprawa, że nudny styl LvG był regularny. Jemu było bez znaczenia kto gra, zespół grał tak samo. Co tworzyło okazję dla młodzieży. Był dobrym taktykiem, brakowało tego błysku z przodu. Klopp jak nie wygrał nic przez lata w LFC to dostał obrońcę za 70 baniek, plus dokupiono bramkarza. Możliwe, że nic nie wygra w tym sezonie ale drugi finał LM ma. Zespół grający bez wstydu również.
LvG zdobył mniejsze puchary, a pozbyto się go w sposób przykry jak na niegdyś "szlachecki" klub.
Mourinho zdobywa LE, mniejsze pucharki, drugie miejsce w lidze i jakie dostaje wsparcie? Projekt przedłużył się bo nikt nie zakładał problemów zdrowotnych Carricka i Zlatana. Mimo to wydajemy 50 mln na noname player i to wszystko w oknie, bo Granta i Dalota chyba nikt nie liczy.
Jak mamy cokolwiek osiągnąć jak po 2 maksymalnie 3 sezonach w których mniejsze bądź większe sukcesy były, rezygnujemy z obranej ścieżki?
Powiem Wam dlaczego tak jest. Przez takich płaczków w mediach społecznościowych właśnie. Nimi kieruje się Ed. Dla mnie United może grać jakkolwiek, nudnie, defensywnie, kontry, dominować, atakować, kopać się po czole. Liczą się zwycięstwa i trofea. Nikt za 5, a co dopiero za 15 czy 20 lat nie będzie pamiętał stylu. Tylko będzie widać tabelkę na wiki czy innym soccer.
SAF po 4 latach miał cokolwiek.
Guardiola bodaj po 3.
Klopp po 3 nie ma nawet zdechłego pucharku Myszki Miki.
Moyes 3/4 sezonu out.
Lvg 1 i 3/4 sezonu out.
Mou 2 i 1/2 sezonu out.
Gdyby w United był Guardiola nic by z nami nie wygrał, nie bylibyśmy na miejscu City. Jego pierwszy sezon zakończył się fiaskiem, u nas zostałby zwolniony niczym Moyes.
Klopp nie pograłby u nas dłużej niż LvG, ponieważ w tym samym okresie czasu LFC nie liczył się już w walce o trofea. Również by poleciał.
Ile Poche wraz z Tottkami jest przymierzany do wielkiego sukcesu? Ile wsadził trofeów? Jakie ma problemy finansowe? Gdzie są Koguty, a gdzie Diabły?
» 8 maja 2019, 16:25 #1157
mycka86: U nas warunek minimum na każdy sezon top miejsce w LM. Brak takiego miejsca jest równoznaczny ze zwolnieniem. Nie ma tu większej filozofii.
» 8 maja 2019, 19:02 #1156
GGMUN6: Dybala w United
Dobrze czy zle ?
» 8 maja 2019, 15:19 #1155
Blau: Nawet mnie nie strasz takim transferem..
» 8 maja 2019, 15:33 #1154
artix206: Źle.
» 8 maja 2019, 15:43 #1153
LearningtoFly: Przeciez to wyssane z palca
» 8 maja 2019, 15:57 #1152
LearningtoFly: Herrera w PSG :(
» 8 maja 2019, 15:10 #1151
Quahadron: Herrera jest piłkarzem którego wymieniłbym z naszego składu chyba jako jednego z ostatnich. Złoty chłopak i to, że oczekuje pieniędzy to nie jest jego wina.. to ma być jego ostatni kontrakt, każdy musi myśleć o przyszłości. Herrera to nie Ronaldo, że kasa będzie ogromna.. musi liczyć każdy milion, musi wyciągnąć dla siebie jak najwięcej. Zresztą.. takie łaki jak Martial dostają u nas około 200+ na tydzień, a nawet Lingard kosi więcej niż Ander. Dla mnie te jego 75 tysięcy przy tym co obecnie się u nas dostaje to po prostu jawny żart. Jeśli Martial dostał ponad 200, to i dla Hiszpana kwota powinna być taka sama. Wiek wiekiem, ale Ander to zawsze jakiś poziom.. zawsze pokazuje wole walki w przeciwieństwie do takiego Paula Pogby czy właśnie Martiala. Tak jeszcze dodam, że Sanchez robi wypłatę Andera za samo powąchanie murawy.. a to jak plucie w twarz. Po sezonie w którym wygraliśmy Ligę Europy powinniśmy mu dać przynajmniej 120 tysięcy. Tak się robi w normalnym klubie.. dostajesz podwyżkę za osiągnięcia. Ander nie jest jakimś wirtuozem ale będę tęsknił za jego zadziornością.. przecież u nas chyba tylko Scott ma coś podobnego. Lubiłem te jego perfidne faule, doskakiwanie do przeciwnika. Może słabe strzały z dystansu, ale facet przynajmniej próbuje i czasami właśnie mu się udawało. Pierwszy sezon miał świetny u nas, później sezon u Mourinho, ława za jakieś przyprowadzenie kolegi do ośrodka treningowego.. a on jak wchodził to zawsze dawał z siebie wszystko. Takich graczy nagradza się kontraktami, de Gea powinien mieć już kontrakt przed nosem rok temu, nie dziwie się, że przestało mu zależeć i już nie gra tak samo skoro jakość naszego składu to jest kpina. Właśnie z tym zarządem będziemy dawać jakieś chore pieniądze Sanchezowi, Martialowi, Pogbie, Lingardowi czy Lukaku.. ludziom którzy nic nie zdobyli dla tego klubu, zamiast komuś kto zawsze gra na 100%, nawet jak nie szło.
» 8 maja 2019, 14:44 #1150
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 17:15

Tymbardziej ze chlopak na taką tygodniowke sobie zapracował przez całe sezony . A przyjdzie jakis inny baran i dostanie z miejsca 120-150 tys tygoniowki . Smiech na sali . Przeciez bedziemy potrzebowali zastepstwo to juz trzeba wyłożyć 40 mln jak nie wiecej na nowego pomocnika ktory nawet moze nie bedzie na tym poziomie co Hiszpan . Druga sprawa bedą musieli dać tez wiekszą tygodniowkę wiec nierozumiem czemu nie mogli dać poprostu wieksze tygodniowki zeby został . Totalnie nie poszanowaliśmy Herrery i ja mu sie nie dziwie ze odchodzi . Kontrakty dla innych gorszych juz byly dawno gotowe a dla naszego jednego z najlepszych oczywiscie nie bo lepiej oddać za darmo . Ed i te jego myślenie . To jest chyba najwieksza zakała w klubie .
» 8 maja 2019, 17:14 #1149
welllone: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 17:33

To jest właśnie obraz upadającego United. Powolnego rozpadu na tle 6 lat.
Przeciągania pomysłów z lewa na prawo. Tylko my wyznajemy jak nikt inny w handlu zasadę drożej kupię taniej sprzedam.
Nie wiem czy Herrera chce zostać, czy nowy sztab go chce.
Jednak jeśli jest tu chciany, a odejdzie dla tygodniówki 130 tysi w PSG to jest obraz frajerstwa United, jak pozbycie się Rooneya i dopłacanie do jego tygodniówki.
» 8 maja 2019, 17:33 #1148
Quahadron: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.05.2019 14:18

Co myślicie o Isco w kontekście ewentualnego wzmocnienia naszego środka pola? Uważacie, że byłby realnym wzmocnieniem?
» 8 maja 2019, 14:17 #1147
Me89v2: Jak chcemy grać szybko agresywnie i walecznie to nie :)
» 8 maja 2019, 14:30 #1146
Mattias: A po co nam taki boiskowy obibok? Przecież on gra identycznie jak Mata. Nam potrzeba takiego Wijnalduma - dynamika, agresja, odbiór, zaangażowanie. W dzisiejszej piłce takie cechy robią różnicę co udowadnia Liverpool Kloppa.
» 8 maja 2019, 14:37 #1145
kckMU: "A po co nam taki boiskowy obibok?"

Do kolekcji.
» 8 maja 2019, 18:05 #1144
DaroMistrz5: Jak album z pokemonami:)
» 8 maja 2019, 20:27 #1143
primasort: Lol 1000 komentarzy...,Chelsea jednak nie zawiesili zakazu na transfery jak Hazard odejdzie to będą w czarnej ...
» 8 maja 2019, 14:15 #1142
Me89v2: Pulisica mają :) do tego dalej Wilian Pedro i będzie grał często Odoji. Ale fakt, pewnie stracą na tym bardzo dużo.
» 8 maja 2019, 14:16 #1141
Me89v2: Oglądałem starą i słynną konferencję prasową jak wyszedł oburzony z sali :D "Wygrałem SAM więcej mistrzostw niz pozostali trenerzy razem wźięci więc respect!". Szkoda, że nigdy nie powiedział, że SAM zawalił poszczególne sezony, tylko wtedy już wszystko inne złe :D
» 8 maja 2019, 14:05 #1140
Diabelski97: OFICJALNIE: FIFA odrzuciła odwołanie Chelsea w sprawie zakazu transferowego!"

Elegancko :)
» 8 maja 2019, 13:26 #1139
pies: Biedaczki z obacną kadrą daleko nie zajadą a w LM nie zawojują.
» 8 maja 2019, 13:36 #1138
benx: Raczej bym się martwił sytuacją United a nie Chelsea.
» 8 maja 2019, 13:38 #1137
Cisco: Jak się odwołają do Trybunału Arbitrażowego to pewnie zakaz im zawieszą na czas postępowania.
» 8 maja 2019, 16:15 #1136
CHRCH: Barca ma jeden problem a nazywa się Messi, wczoraj został wzięty w klatkę i nie ma zespołu. Piłkarze mieli bardziej klarowne sytuacji a i tak podawali do Messiego ( te charakterystyczne hiszpanskie zagrania do tyłu). Przecież tak już się nie gra, Klop zjadł ich taktycznie a piłkarze motorycznie.
» 8 maja 2019, 13:20 #1135
Veron: w pierwszym meczu wszystko wpadało dla Barcy, w drugim dla Liverpoolu
z gry awansował lepszy tyle
» 8 maja 2019, 13:37 #1134
Veron: DDG - Dalot, Lindelof, Jones, Shaw - Tominay, Fred, Herrera - Sanchez, Rashford, Lukaku

trener Jurgen
top4 co sezon

a tak na poważnie wymieniłem 11-stu piłkarzy którzy nadają się do gry szybkiej, z jajem, jak Ole chce iść tą drogą to musi pozbyć się holowników (Mata, Pogba, Smalling, Matić, Martial, Young itd.) dokupować co okienko piłkarzy którym się chce i wypracowywać swój styl

jak ktoś mi pisze, że on będzie budował kadrę wokół Pogby to nie wiem czy się śmiać czy płakać
» 8 maja 2019, 13:18 #1133
Mattias: Barcelona wydała na Coutinho i Dembele jakieś 300 mln a obaj w tym dwumeczu się skompromitowali. Pierwszy praktycznie nie istniał choć wyszedł w obu meczach w podstawowym składzie a drugi zmarnował dwie wyborne okazje w końcowe pierwszego spotkania które jak się okazało miały wpływ na to kto ostatecznie awansował.
» 8 maja 2019, 13:11 #1132
benx: Jedna rzecz odnośnie wczorajszego meczu jest dla mnie zupełnie niepojęta - postawa Barcy od momentu stracenia 4 bramki. 0-1, 0-2 ok, mamy awans , dowieziemy. 0-3 ok , mamy dogrywkę i karne , damy radę .
Ale od 0-4 nie było już czego bronić . A ciągle było mnóstwo czasu żeby strzelić JEDNĄ bramkę dająca awans. A oni przeczłapali te ostatnie 15 minut jak Pogba z Martialem , niepojęte . Narzekamy na naszych człapaczy ale coraz więcej klubów ma problem z zawodnikami którym się zwyczajnie nic nie chce.
» 8 maja 2019, 13:02 #1131
Batigol222: Liverpool ich zabiegał, poza tym byli wyraźnie przytłoczeni atmosferą na Anfield. W poprzednim sezonie, w spotkaniu z Romą to wyglądało podobnie. Barcelona to jest zespół, który gra dobrze wtedy, gdy wszystko się układa: jeśli mają zły wynik i grają na "gorącym" terenie, to wysiadają.
» 8 maja 2019, 15:14 #1130
wider: przegrana barcy ma jeszcze 1 plus - dużo fajnych memów po ich meczu jest xD
Ciekawe jak tam Dembele po pierwszym meczu się czuje :D
» 8 maja 2019, 12:26 #1129
Ziyo23: Wiwat Liverpool, wiwat Klopp. Niech piknikowce na Old Trafford nauczą się dopingu. Gratulacje
» 8 maja 2019, 11:49 #1128
JackDaniels: W drużynie United aktualnie nie ma komu kibicować.
» 8 maja 2019, 11:59 #1127
Ziyo23: To fakt no może Shaw i Rashford na to zasługuje
» 8 maja 2019, 12:10 #1126
JackDaniels: Trybuny byłby żywe, gdyby oni chcieli walczyć o każdy wynik... Przez te lata od ostatniego sezonu Fergiego poprzez Moyesa, LVG i Mou... ludzie są po prostu zmęczeni.
» 8 maja 2019, 12:33 #1125
kckMU: Za Fergusona to też był piknik. W teatrze nie wypada się drzeć...