sauerlandevent7
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
05-02-2017 |
| Dni w serwisie: |
3410 |
| Ostatnia wizyta: |
08-06-2026 o 01:00 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
|
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
|
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 3410 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika sauerlandevent7 | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 685 |
| Liczba komentarzy, które sauerlandevent7 dodał(a) dziennie | 0.2 |
| Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
03.06.2026 do newsa Manchester United uzgodnił transfer Edersona
Pokaż
Co jak co ale liga to nie zawsze wyznacznik , Tonali ogarnął temat np , Guimaraes też z Ligue 1 , .
Zobaczmy jak grał Fred , właśnie jego nam brakowało obok Casemiro w sezonie 23/24 bo brakowało takiego pracusia w środku pola.
02.06.2026 do newsa Manchester United intensyfikuje starania o Mateusa Fernandesa
Pokaż
Hackneya szkoda to fakt ale jednak uwierzmy Ineos , nie zawiedli nas póki co , trafili idealnie z transferami , sztab ludzi pracuje nad tym żeby skalkulować transfery żeby nie kupować kolejnych Sancho , Antony'ego czy Lukaku .
Każdy transfer musi być trafiony, niech obserwują , dogadują , negocjują i nie przepłacają .
Dlatego też nie idziemy w Lewego - chcemy odciążyć budżet , pozbyć się balast jak Rash czy Onana.
Praktycznie gigantyczne kontrakty odejdą w niepamięć i do tego dążymy.
Dużo jest odejść w planie , kasa będzie powoli spływać , zaczniemy ruszać do przodu
Na dziś klucz to poszerzenie kadry , ciche marzenia to Murillo , Hall , Bowen , Guimaraes , Xavi Simons
01.06.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej
Pokaż
Na dole ktoś napisał że Rice wygrał Premier League i był w finale Champions League więc jest w dobrym miejscu hmm gdyby Lewy myślał ta samo to prawdopodobnie nigdy nie pobiłby rekordu Bundesligi , nie wygrał ilu mistrzostw z rzędu i nie skończył kariery w Barcy.
Jeżeli grasz w Arsenalu , trafia ci się oferta tak na dziś z City , Realu, Bayernu , PSG czy Barcy to po prostu tam idziesz nie gnijesz w klubie bo potem zostaje kariera niczym Harry Kane , przywiązanie fajne ale wygrać też coś w życiu trzeba.