Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Solskjaer: Ostatni sezon był dobry. Teraz trzeba zrobić kolejny krok

» 1 sierpnia 2021, 16:46 - Autor: matheo - źródło: goal.com
Ole Gunnar Solskjaer jest zadowolony z postępów, które poczynił skład Manchesteru United w ostatnim sezonie. Norweski menadżer zdaje sobie sprawę, że w najbliższym czasie jego zespół musi zacząć walczyć o najwyższe cele.
Solskjaer: Ostatni sezon był dobry. Teraz trzeba zrobić kolejny krok
» Ole Gunnar Solskjaer liczy na udaną inaugurację sezonu 2021/2022 w wykonaniu Manchesteru United
Manchester United przed startem sezonu 2021/2022 dokonał trzech transferów. Klub z Old Trafford zasilili Tom Heaton i Jadon Sancho, a wkrótce kontrakt z zespołem podpisze Raphael Varane. Na Czerwonych Diabłach będzie więc ciążyć presja zdobycia pucharu.

– Uważam, że się rozwijamy i notujemy postęp. Ostatni sezon był dobry, oprócz tego, że nie wygraliśmy trofeum – mówi Ole Gunnar Solskjaer.

– Wszyscy mogą łatwo zobaczyć nasz postęp. W sezonie 2019/2020 trzecie miejsce było świetnym wynikiem po wszystkich zmianach, które dokonaliśmy. Spróbowaliśmy stworzyć nowy zespół.

– Przyjście Bruno Fernandesa było katalizatorem naszych zwycięstw. W ostatnim sezonie byliśmy blisko rywalizacji o najwyższe miejsce. Teraz trzeba zrobić kolejny krok. Najważniejsze, aby zacząć ten sezon dobrze – dodaje Solskjaer.

Manchester United sezon 2021/2022 zainauguruje już 14 sierpnia. Na Old Trafford przyjedzie drużyna Leeds United.


TAGI


« Poprzedni news
Manchester United rozważy transfer Daniela Jamesa
Następny news »
Fletcher odegrał ważną rolę w transferze Varane’a

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (612)


KanapowyEkspert: Jak czytam ze Grealish to świetny zawodnik to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Średni zawodnik z potencjałem, lubi zajrzeć do szpitala, często tez znika podczas spotkań, brak dynamiki i szybkość, jedynie ułożona noga, ogólnie to nie wiem gdzie go Łysy ulokuje ale on przepadnie w City przy De Bruyne, domyślam się ze będzie grał jako lewo skrzydłowy, w miejscu Sterlinga, żeby te cało Galacticos się nie wywróciło bo jak tam dojdzie Kane to zacznie się gwazdorzenie, ogółem nie podoba mi się to co robi City z rynkiem, wydają na potęgę nie licząc się z niczym, gdzie tu FFP, niemożliwym jest że jednak musza się pilnować a drudzy wydają ile chce, przecież jak podpiszą Kanea to z bonusami za podpis, dla agentów to sięgnie Ok 300 mln, w dobie pandemii, joke
» 5 sierpnia 2021, 11:39 #612
mycka86: Zapytam trochę z innej beczki. Orientuje się ktoś czy w nadchodzącym sezonie kluby EPL będą w końcu mogły zrobić 5 zmian podczas meczów czy beton w FA jest zbyt twardy?

O Grealishu. Świetny grajek z potencjałem na wybitnego. Zobaczymy czy dźwignie presję. Ta niejednego już paraliżowała. Póki co transfery City to strata Aguero (ich najlepszego strzelca w historii) i przyjście Grealisha. Dalej pozostają bez klasowego napastnika (sory Jesus). Nie ma co płakać zawczasu, że wszystkim odjechali. Chyba, że ściągną jeszcze Kane'a...
» 5 sierpnia 2021, 10:12 #611
mikon70: To akurat nie jest wina FA, tylko większości klubów Premier League, które nie chcą na 5 zmian się zgodzić. Wychodzą pewnie z założenia, że będą mieć jeszcze większe problemy z silniejszymi zespołami, bo nie dysponują jak oni mocnymi ławkami rezerwowych.
» 5 sierpnia 2021, 10:22 #610
ArktoS: Grealish to naprawdę fajny grajek. Zazdroszczę, że idzie do City a nie do nas, ale.. Jak sobie przypomnę, że jakiś czas temu ktoś go zapytał na jakiejś konferencji, czy chciałby do nas dołączyć, a on w odpowiedzi mówi, że po co nam on, skoro mamy Bruno, to trochę mnie teraz na śmiech bierze. Konkurencja Bruno mu przeszkadzała, ale KDB, Fodena, Sterlinga to już nie będzie :D
» 5 sierpnia 2021, 09:59 #609
tygrys26: Nie chce tu z Guardioli rób Boga czy cos, ale on stosuje rotacje, czego nasz norweg nie robi...
» 5 sierpnia 2021, 10:28 #608
RedsFan: Dlatego tez pisalem, ze nie zagrq chlop u Guardioli tyle ile by chcial. Duza ilosc zaś odnikow ,moze wplynac nikorzystnie na jego wystepy. Późny my zobqczymy, ja wciaz tqierdze, ze u nas bym go nie chcial, jakos mi nie pasuje do druzyny.
» 5 sierpnia 2021, 10:30 #607
Anhel: Już widzę te komentarze jak po słabszych spotkaniach Bruno a lepszych Grealisha będzie tutaj płacz ze mieliśmy brać Anglika zamiast Portugalczyka haha
» 5 sierpnia 2021, 09:40 #606
Dejfmi: Tak bedzie :D
» 5 sierpnia 2021, 09:43 #605
JasnaLiryka: Róbcie ss :D chłop przewidział przyszłość hahhaa
» 5 sierpnia 2021, 10:29 #604
RedsFan: juz jest placz, a co dopiero...
» 5 sierpnia 2021, 10:31 #603
RedDan: Pepik prawdziwy "rewolucjonista", gra w football managera za prawdziwą kasę. Niesamowity taktyk i wizjoner.
Ha tfu na nich, oby znowu odpadli z LM.
» 5 sierpnia 2021, 09:29 #602
BillClinton: Dziwne uczucie w dobie pandemii, gdy real i barca umierają i nie potrafią zasypać dziur w budżetach, a City wydaje 100 M funtów na zawodnika do rotacji na lewym skrzydle, United wchodzi do Madrytu i bierze sobie ich najlepszego stopera jak kilogram ziemniaków w warzywniaku. Za chwilkę Chelsea wyda 130 na najlepszego zawodnika sezonu w Serie A. Zaraz kontynent (prócz PSG) zacznie grać wychowankami z akademii. No zaczynają się poważnie bawić angielscy lordowie.
» 5 sierpnia 2021, 09:26 #601
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.08.2021 09:04

Czas na odpowiedź.Fabrizio Romano: Harry Kane Here we go Manchester United!


A tak poważnie to mimo,że nie wydajemy dużo mniej od City to Nasz klub był tak zarządzany,że wciąż potrzebujemy klasowego środkowego pomocnika do podstawy kiedy obywatele kupują klasowego piłkarza ogólnie do zespołu,by móc jakościowo nim rotować ale za sterami Ole poprawiliśmy już ten aspekt bardzo mocno i oby tak było cały czas,czyli do przodu.
» 5 sierpnia 2021, 09:03 #600
RedsFan: Ja bym Kane nie chcial mysl, ze Haaland za rok to by byl strzal w 10 tylko sie pozbyc tgo grubaska. Norweg jest bardziej przyszlosciowym trqnsferem i bedzie tqnszy oe Anglika.
» 5 sierpnia 2021, 10:35 #599
Glory1878: To będzie 7 sezon Martiala u nas, do tej pory udany miał jeden, a ludzie dalej liczą że odpali. Gość jest za słaby na ten klub, lepiej dawać szansę Greenwoodowi czy Diallo
» 5 sierpnia 2021, 09:02 #598
tygrys26: Jeden udany? Miał co najmniej 3 udane i jeden średni. Reszta są słabe, ale trzeba być ślepym zeby nie widzieć tego ze nie zawsze grał na 9 I ze skrzydła wiele wnosił. Ale co tam lepiej klepać się po czole Dżejmsem który za grosz nie ma techniki użytkowej...
» 5 sierpnia 2021, 09:09 #597
mikon70: Temu Jamesowi w tamtym sezonie to Martial mógł co najwyżej buty wiązać.
» 5 sierpnia 2021, 09:25 #596
kamilpe: @Glory prześle Ci pewna statystykę: Matrial - 0.30 gola na mecz, 0.19 asysty na mecz
Rashford - 0.32 gola na mecz, 0.21 asysty na mecz

Ich statystki są bardzo porównywalne więc nie gadaj, że góry jest za słaby na ten klub bo według Twojej opini i Matrial i Rashford powinni pakować walizki.
» 5 sierpnia 2021, 09:30 #595
tygrys26: Taaa, czy ja powiedziałem ze każdy sezon miał dobry? Zdarzyło się, że miał słaby okres. Zobaczymy w tym sezonie :) gdzoe James nawet w przedesonowych meczach pokazywał jakim jest ogórkiem...
» 5 sierpnia 2021, 09:36 #594
kamilpe: Zgadza się - nie powiedziałaś że każdy sezon miał dobry ale powiedziałeś, że jest za słaby na Manchester a statystyki ma zbliżone do Rashforda
» 5 sierpnia 2021, 09:51 #593
tygrys26: Ja to powiedziałem ze James jest słaby, a nie Martial...
» 5 sierpnia 2021, 10:08 #592
Kortney: Napisał to kibic City.
Glory1878 słuchaj, Martial miał przynajmiej 4 bardzo dobre okresy w United. 1. Za Van Gaala, 2 za Mourinho, 3 zaraz jak przyszedł Solskjear, 4 po wznowieniu rozgrywek po pandemii.
Martial dla MU: 258M, 78G i 50A
Rashford dla MU 271M, 88G, 56A
Praktycznie nie widzę różnicy, a różnice w ocenie przez niektórych są spore.

Idź siać tą swoją propagandę do swoich na stronę City.
» 5 sierpnia 2021, 10:30 #591
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.08.2021 10:37

Nad ale przeciez ma potencjal niee? Jq bym gracz j powiedzoal, ze gosc jest zbyt leniwy na ten klub. Nie potrzebujemy takich zawodników.
» 5 sierpnia 2021, 10:35 #590
mikon70: Ten Martial co mu niewiadomo co pasuje już? Najpierw było zle bo on chciał grać na środku ataku a Mourinho go pchał na skrzydło. Potem jak grał na środku ataku to już było można przeczytać ze lepiej by mu było na skrzydle. Może w takim razie lepiej mu będzie w innym klubie?
» 5 sierpnia 2021, 10:56 #589
Kortney: Tak może lepiej mu będzie w innym klubie, może nie będzie takiej dużej nagonki na niego.

Wejścia do drużyny Rashforda i Martiala były bardzo dobre z tym że:

Martialowi bez konsultacji z nim zabrano numer na koszulce, zepchnięto na boczny tor, oskarżano o różne rzeczy, spadła na niego krytyka zwykle za to, że nie podobała się co niektórym mimika jego twarzy.

Rashford wszedł do drużyny zaczął strzelać, po jakimś czasie dostał nr10, dostał rzuty karne i rzuty wolne (które wykonywał ze średnim skutkiem, jedynie w okresach gdy był Zlatan i teraz przestał być 1 wyborem do SFG), marnuje sytuacje 100% na potęgę a i tak co po niektórych jest głaskany po głowce.
» 5 sierpnia 2021, 11:08 #588
mikon70: Oj tak bo przeciez Martial JAK MU SIE CHCE to jest lepszy od Rashforda. Biedny Martial. Bo po Rashfordzie nikt nie jezdzi tylko po biednym Francuzie, ktory nie potrafi ustabilizowac swojej formy od 6 lat. Jeszcze niech go z 4 lata potrzymaja to moze w koncu zacznie regularnie grac na poziomie jak Bruno ktory robi to od ponad roku jak przyszedl.
» 5 sierpnia 2021, 11:59 #587
Pyra: Ale wy wiecie, że na boisku nie może być 5 piłek na raz?
Jak w City oczywistym mózgiem jest KDB to Grealish nie będzie miał nawet 50% czasu przy piłce co w AV. Tam każda akcja szła przez niego, tu idzie przez Kevina. Stanie się jednym z wielu jak Mahrez, Bernardo czy Sterling.

O wiele większe wzmocnienia są u nas, ŚO z prawdziwego zdarzenia, coś jak Dias w City i konkretne PS, gdzie nie mieliśmy tam nikogo od 10lat.
» 5 sierpnia 2021, 08:03 #586
Dejfmi: Panowie poczekajmy po prostu :D ocenimy wszystkich piłkarzy po sezonie
» 5 sierpnia 2021, 08:15 #585
wielkifanMU: To jest nieprawda, że Grealish nie będzie miał nawet 50 procent czasu przy piłce co w Aston Villi, może być wręcz odwrotnie, bo City to drużyna, która częściej atakuje i częściej jest przy piłce niż Aston Villa.
Mecz trwa półtorej godziny, więc uwierz mi to wystarczająco by Jack wykręcał jeszcze lepsze liczby w City niż Aston Villi xD. Ilość kluczowych zagrań i wykreowanych sytuacji przez Anglika w poprzednich sezonach musi robić wrażenie.
Piszesz tak jakby de Bruyne był przeszkodą ku rozwinięciu skrzydeł Grealisha, co w praktyce zapewne będzie wyglądać zupełnie odwrotnie. Obecność lepszych piłkarzy u boku tylko mu pomoże. Ja wiem, że można być niezadowolonym z faktu, że Obywatele będą jeszcze mocniejsi, niż w ubiegłym sezonie, ale nie szukajmy na siłę argumentów przeciwko temu transferowi, bo takowych nie ma. Stać ich to biorą. Niestety.

A i Bailey był gwiazdą Bundesligi, ubiegły sezon miał świetny 9 goli 9 asyst w 30 meczach, to, że żaden wielki klub wcześniej go nie zakontraktował nie zmienia tego faktu.
» 5 sierpnia 2021, 08:27 #584
OldFasion: @Pyra
Różnica jest taka, że United buduje pierwszy skład a City buduje ławkę.
To, że Guardiola może sobie pozwolić na zmiennika za 100 baniek to już inna para kaloszy.

Guardiola będzie miał poprostu ogromny komfort w rotacji. Wystarczy sobie pomyśleć, że jak w 65 minucie KDB będzie schodził z boiska i rywale sobie pomyślą, że będzie łatwiej, to na murawę wejdzie świeżutki Grealish. Można chcieć więcej?
» 5 sierpnia 2021, 08:27 #583
wielkifanMU: OldFasion - ty serio myślisz, że Grealish będzie grzał ławę na Etihad? Chyba przebywanie na lfc.pl ci zaszkodziło xD
» 5 sierpnia 2021, 08:32 #582
OldFasion: Sezon jest długi. City, jak zwykle gra o wszystkie trofea. Tam wszyscy pograją. Grealish nie będzie zmuszony, jak w AV grać wszystko od deski do deski. Czasem zagra od początku, czasem nie. Taki luksus Guardioli.
» 5 sierpnia 2021, 08:42 #581
wielkifanMU: Nie to co w loserpoolu, gdzie zmuszeni są cały sezon grać jednym składem haha
» 5 sierpnia 2021, 08:47 #580
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.08.2021 09:14

Fan.

Toć Fasion napisał bardzo trafnie.Nie chodzi przecież o to,że Grealish będzie siedział non stop na ławce.Tylko,że w każdym meczu któraś z ofensywnych gwiazd City będzie musiała na nią usiąść bo zwyczajnie w podstawie nie będzie dla niego miejsca.Przestań się zachowywać jak taki dzban bo Live chociaż miał ten jeden,podstawowy i klasowy pierwszy skład a My go WCIĄŻ budujemy.
» 5 sierpnia 2021, 09:11 #579
Pyra: Rooney potwierdza, że piłkarze z intelektem nie mają za dużo wspólnego.
Wielokrotnie przyłapywany na jeździe po alkoholu, kasyna, prostytutki, nawet ostatnio gdzieś balował z trzema małolatami.
» 5 sierpnia 2021, 07:53 #578
Dejfmi: Czemu porównujesz pojedyncze przypadki do wszystkich?

To bardzo niedojrzałe podejście
» 5 sierpnia 2021, 10:12 #577
Robert3344: To bardzo smutne patrzeć jak liga angielska i bogaci właściciele (patrz PSG) odjeżdżają reszcie świata. Właściwie gdzie każdy zaciska pasa to kluby z Anglii wydają po 100 mln+ na transfery. To śmieszne, że taki Bailey - gwiazda BL przechodzi do AV. Grealish w City, ale stanie się tylko jednym z wielu. Nie zdziwię się jak będzie grzać ławę, bo kogo ma posadzić? Sterlinga? Fodena? Pep to chyba będzie co kolejka wychodzić innym składem żeby wszystkich zadowolić (tak BTW nie polecam brać ich zawodników w FPL XD). Dla mnie to jest smutne jak City zdominowało ligę angielską, z takim bogatym i ogarniętym właścicielem to było nieuniknione. Słaba obrona? Wymienimy wszystkich! Potrzebny atakujący? O Kane chce odejść i nie zdziwię się jeżeli jego też kupią. Przy takiej polityce, w tej układance brakowało im tylko geniusza na ławce trenerskiej, aż w końcu go dostali. Nie wiem kto mógłby ich zdjąć ze stołka szczerze mówiąc.. To jest chore mieć niemalże 25 zawodników na wysokim poziomie, którymi można rotować do woli.. Kto z takim czymś może rywalizować? Chyba tylko kluby, które mają sezon konia jak LVP. Dopóki będzie tam Guardiola doputy ta liga będzie zdominowana niestety. Całe szczęście, że nie mogą wygrać LM i oby tak było dalej za te wszystkie machlojki, robienie wała z FFP i olewanie wszystkich zasad zdrowej rywalizacji. Przynajmniej nikt ich nie zapamięta jako wspaniała drużyna, tylko taką co klepie gorszych od siebie na swoim podwórku i nic poza tym.
» 5 sierpnia 2021, 07:49 #576
Pyra: Jak na razie to my robiliśmy droższe transfery od City.
A po drugie - Bailey gwiazdą BL? XDDD
Gdyby tak było to już dawno zmieniłby klub i to nie na średniaka PL.
» 5 sierpnia 2021, 07:55 #575
Robert3344: Tylko taka różnica, że tacy gracze jak B. Silva, Mahrez czy KDB wybierali City zamiast nas, a my próbując ich gonić wydajemy niebotyczne kwoty na jednego zawodnika, podczas gdy oni kupują za tyle 1,5 zawodnika (uśredniając ;) ). No i zawodnicy wybierali Guardiole przede wszystkim, a nie Mourinho, gdzie zawodnicy byli gnojeni, a styl gry był tragiczny. W końcu nadgonimy stracony czas, bo mamy również ogromne dochody, ale to jak ten czas został wykorzystany przez szejków, a przez nas to jest niebo a ziemia. Nie wszystkie transfery się da dokonać, bo na to ma wpływ również osoba szkoleniowca i projekt sportowy, gdzie te 2 czynniki u nas kulały, aż za bardzo.
» 5 sierpnia 2021, 08:23 #574
IntruZ9: Widzę że już zaczyna się klasyczne wychwalanie cudzego zawodwnika a umniejszanie swoim,Jack super grajek ale nie na teraz nie na dziś dla nas,jakby ktoś mi postawił wybór sancho vs grealish....biorę tego pierwszego z opaska na oczach,ktoś pisał że kręcił liczby w słabej bundeslidze,co jest dla mnie kompletnie odklejonym od rzeczywistości argumentem... my właśnie takiego zawodnika potrzebowaliśmy,co innego jakby nie było Bruno(on nakrywa każda 10 na świecie) czy pogby...na to okienko mieliśmy zdecydowanie ważniejsze pozycję do obstawienia,nadal niektóre jeszcze wymagają wzmocnien
» 5 sierpnia 2021, 06:54 #573
OldFasion: Nie zauważyłem żeby ktoś umniejszał Sancho. Ludzie chwalą Grealisha, bo to jeden z najlepszych piłkarzy Premier League.
A wracając do Bundesligi. Historia pokazuje, że liczby które zawodnicy robią w Niemczech nie przekładają się na liczby w Premier League. Zwłaszcza w pierwszym sezonie. Przeskok jest duży i nie wszyscy dają radę. Przykładów jest cała masa. Sprzed lat Kagawa a ostatnio choćby Werner.
» 5 sierpnia 2021, 07:32 #572
IntruZ9: Oczywiście że tak,historia jasno pokazuje że łatwo wtopić,nie gloryfikuję jednego jak i drugiego,ale na ten moment,profil zawodnika który united potrzebuję,to bez wątpienia jest sancho...a prawda jest taka ze obydwoje są tak dobrzy w tym co robią że nie ma drużyny które nie chciałaby ich mieć w składzie:)
» 5 sierpnia 2021, 07:41 #571
Czerwony123: Tylko ,ze Werner to byla kalika w Bundes.... Robil liczby, ale potrzebowal 5 sytuacji na gola... Zapytaj kogos kto bundes ogladal.
Panie , gdzie Werner do Sancho.
» 5 sierpnia 2021, 07:54 #570
OldFasion: @Czerwony123
Werner taka kaleka, że w ostatnim sezonie w Bundeslidze strzelił 28 bramek i miał 8 asyst.
Sancho w ostatnim sezonie BL miał 8 bramek i 12 asyst.
» 5 sierpnia 2021, 08:10 #569
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.08.2021 08:22

8 bramek i 12 asyst jak na skrzydłowego to biore w ciemno, ale 6 bramek i 12 asyst jak na napastnika to jest smiech na sali.... a tyle wykrecił boski Timo w PL. Old nie osmieszaj sie. 6 bramek to strzelił chyba Lingard w pare miechow jako AMF
» 5 sierpnia 2021, 08:21 #568
OldFasion: @DjTED
Nie rozumiesz.
Porównałem liczby Wernera i Sancho z ich ostatnich sezonów w Bundeslidze.
Liczby Wernera po przejściu do PL pokazują jak trudno powtórzyć swoje statystyki w silniejszej lidze.
Jaki jest sens Twojego porównania liczb Sancho z Bundesligi i Wernera z PL?
» 5 sierpnia 2021, 08:34 #567
DjTED: Jaki sens jest porownywac skrzydłowego z srodkowym napastnikiem ? Przeciez polowa graczy przybyła z farmerskich lig do PL i kreca lepsze liczby. Zobacz takiego Salaha , czy Firminho. Co ty bredzisz chlopie to glowa mala. Masz przyklady w swojej druzynie. Nawet kreca lepsze liczby. Bruno to pozamiatal z marszu ta lige
» 5 sierpnia 2021, 08:44 #566
Czerwony123: Sancho to nie jest jakis tam albanczyk,zebys mu cos wyliczal , tylko anglik ktory zna lige...
Przecie mowilem, ze werner robil liczby, ale marnowal sytuacji od diacka. Sancho? Prosze Cie on wraca do piaskownicy, to nie jest niemiec, ktorych szukac ze swieczka w premier.. Niemiec w premier? World class, to nie pamietam. Nawet Ballack byl przecietny u smerfow...
» 5 sierpnia 2021, 08:48 #565
OldFasion: @DjTED
Werner nie jest typowym środkowym napastnikiem. Bardzo często jest ustawiany z lewej strony boiska. Pooglądaj trochę, popytaj mądrzejszych, zanim coś napiszesz.

Werner w ostatnim sezonie grał na lewym skrzydle 14 spotkań a na środku ataku 15.
W ostatnim sezonie w RB Lipsk jeszcze częściej był przez Nagelsmanna ustawiany po lewej stronie i partnerował Schickowi lub Poulsenowi, którzy grali na środku ataku.
» 5 sierpnia 2021, 09:02 #564
BillClinton: Grealish super zawodnik. Tylko że po co on nam w obecnej sytuacji? Na jego pozycji grają u nas Rashford, Martial, Bruno, Pogba. Zresztą Pep też go będzie musiał upchać z KDB i Sterlingiem. Pewnie Bernardo pójdzie na sprzedaż. Nie każdy musi do nas przychodzić. Swoją drogą tego Bernardo to ja bym przygarnął bardziej od Grealisha. Szkoda, że niemożliwe.
» 5 sierpnia 2021, 05:18 #563
OldFasion: Po co Bruno w United? Pewnie po to, żeby była zdrowa konkurencja.
Jaką ma konkurencję Bruno? Rashford wiecznie kontuzjowany, M artial wiecznie obrażony i bez formy, Pogba ciągle jedzie w United na drugim biegu. Bruno nie zagra wszystkiego a spadek jego formy było widać już w końcówce poprzedniego sezonu i podczas Euro.
» 5 sierpnia 2021, 07:37 #562
BillClinton: O Józefie święty! Zapomniałem jeszcze o Lingardzie!
» 5 sierpnia 2021, 09:11 #561
Blau: Trzeba zrozumieć, że nie każdy topowy transfer będzie przeprowadzany tylko i wyłącznie do United.

Jack to na pewno świetny gracz, chciałbym go u nas, ale z drugiej strony nie jest to piłkarz kluczowy do układanki. Grealish gra albo na lewym skrzydle, albo na ofensywnym pomocniku, czyli na pozycji Rashforda/Bruno. Czy to są pozycje wymagające wzmocnia? No nie wydaje mi się.


Zresztą w City biega tam De Bruyne i Sterling, czyli moim zdaniem zawodnicy i tak lepsi na ten moment niż Jack. Do tego dochodzi fakt, że my kupiliśmy Sancho, czyli piłkarza, który w żaden sposób nie odbiega umiejętnościami od Grealisha - powiem więcej, statystycznie nasz Jadon jest lepszy niż Jack.
» 5 sierpnia 2021, 01:15 #560
hraboNX: Normalnie głos rozsądku. Nigdy nie da się kupić wszystkich topowych graczy. Mamy braki na innych pozycjach .
No i warto dodać, że na lewej stronie może grać też Amad.
» 5 sierpnia 2021, 01:51 #559
rreddevilss: Boli mnie ten transfer Grealisha, bardzo chcialem by u nas zagrał po odejściu Pogby... Jednak wierze ze Sancho bedzie wiekszym kozakiem od niego


Fakty na dzis sa jednak takie, ze chyba dalej nie mamy podjazdu do walki o tytul gdyz City jest zwyczajnie potężniejsze od nas a teraz wzieli sobie jeszcze goscia, ktory jest magikiem i swietnym kreatorem
» 5 sierpnia 2021, 00:41 #558
Czerwony123: No trzeba przyznac , ze deal nie jest taki zly, bo 75 mln teraz , plus 25 w bonusach.... 100 baniek ? , to bardzo duzo, ale jak Maguire 80 kosztowal, to Jack za mniej nie bylo szans. Swoja droga jak widze , ze Kapiszony placa za White 50 , to nie mam pytan I watpliwosci co do tej ceny. Jestem wielkim fanem Jacusia, szkoda w uj... bo to lider I kapitan.
Maja rozmach sku.... Cos mnie sie wydaje, ze jeszcze czyms zaskocza. Derby w tym roku, zreszta jak co roku beda wyjatkowe. Manchester to jednak dawny Mediolan, stolica pilki.
» 5 sierpnia 2021, 01:13 #557
RedFox: Często w fabrykach widnieje napis "ilość dni bez wypadku". Analogicznie można by więc takie ogłoszenie co do dni bez kontuzji "wywieszać" co tydzień (o ile się uda) jako wsparcie dla jednego z Czerwonych Diabłów. Zatem rozpoczynając: PHIL JONES 2 DNI BEZ KONTUZJI!
I oby tak dalej!
» 4 sierpnia 2021, 23:59 #556
SkilledHydra16: No i stało się Grealish here we go...
» 4 sierpnia 2021, 23:49 #555
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 23:53

Jak kupią Kanea to wybaczcie, ale nasz skład wciąż wyglądać będzie blado na ich tle. Naszą odpowiedzią było by kupienie Rice albo Haalanda za rok, ale czy tak będzie?
» 4 sierpnia 2021, 23:52 #554
VaraneRed: Kilerek7: to pawda, niestety.
» 4 sierpnia 2021, 23:56 #553
kckMU: Odpowiedzią? Chyba w kwocie transferu. 100x bardziej wolę Nevesa za ~30 niż płacić za gnoja z paszportem 100 baniek, bo się idiotom w Anglii uroiło, że to nowy terminator. Znając życie to będzie gnić w tym West Hamie.
» 5 sierpnia 2021, 00:08 #552
GGMUN6: @kck

Czemu gnoja? :D
» 5 sierpnia 2021, 00:10 #551
kckMU: Zmieńmy na "młodego zawodnika".

Daj McT angielską flagę i nikt by se 4 liter nie zawracał Ricem.
» 5 sierpnia 2021, 00:14 #550
GGMUN6: Według mnie również ten Rice jest strasznie przereklamowany, i ten angielski podatek jest okropny.
» 5 sierpnia 2021, 00:38 #549
Kilerek7: Jack Grealish to Manchester City, here we go! Paperworks signed tonight between Aston Villa and City. ÂŁ100m final fee, contract also signed until June 2026. #MCFC

Nie wiem czy było, ale oficjalnie banka poszła, teraz ciekawe czy dadzą drugą na Kane.
» 4 sierpnia 2021, 23:48 #548
69eyes: Fofana ze złamaną nogą w sparingu z Villarealem, fatalnie to wyglądało, chłop ma chyba sezon z głowy. Fer Nino 20 lat totalny dzban, odwalać taką bandyterkę w przedsezonowym sparingu.
» 4 sierpnia 2021, 22:56 #547
szczecinianin: Typa w Fantasy miałem ....
» 4 sierpnia 2021, 22:57 #546
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 23:00

Okropna kontuzja, aż mi się Shaw przypomniał, szkoda go bo sezon mógł być super akurat w jego wykonaniu..
» 4 sierpnia 2021, 22:59 #545
getryscholesa: Jestem fanem Manchesteru United, ale śmieszy mnie robienie lamusów z pilkarzy, których kupują nasi rywale. Grealish to świetny piłkarz i jeśli kupują go za 100 milionow, to nie po to, by siedział na ławce. Kane, klasa sama w sobie. Lukaku, no jeśli ktoś uważa, ze on się nie sprawdził w EPL to pozdrawiam. Chłop ladowal bramy w każdym klubie w jakim był, a to, że nie grał u Ole w pierwszym składzie, to kwestia tego, że nie pasował do naszego stylu gry. To również kapitalny napastnik. Robimy świetne ruchy transferowe i cieszmy się z tego, ale nie umniejszajmy bezpodstawnie rywalom, bo ci tez się zbroja.
» 4 sierpnia 2021, 22:14 #544
OldFasion: Ta krytyka to tak dla poprawy nastroju. My to robimy prawdziwe transfery a nie tamci jakieś Grelisze, Kejny czy Lukaki. ;)
» 4 sierpnia 2021, 22:26 #543
kamilpe: Nie uważam, że na DP ktoś robi "lamusów" z Grealisha albo Kane
» 4 sierpnia 2021, 22:31 #542
PogromcaTroli: OldFashion

Przygarniał kocioł garnkowi :D
» 4 sierpnia 2021, 22:40 #541
RedsFan: Jak pijesz do mojego postu to raczej masz problem ze zrozumieniem tekstu :) U pepa jest duza rotacja i nikt nie gra wszystkiego od A do Z, a duzo osob odchodzi poprzez zbyt mala ilosc gier.
» 4 sierpnia 2021, 22:51 #540
mikon70: RedsFan ja myśle ze bardziej chodzi o ludzi którzy powiedzą ze nie jest wart tej kasy ale jak ktoś im powie ze Maguire nie jest wart 80 milionów to dostają białej gorączki
» 4 sierpnia 2021, 23:07 #539
rizx: Dokładnie OldFasion, my w Liverpolu to robimy prawdziwe transfery, a nie jakieś Sanczo, Warany. ;)
» 4 sierpnia 2021, 23:14 #538
Luke88: dziękuję za pozdrowienia
» 4 sierpnia 2021, 23:16 #537
szczecinianin: Jeszcze trzy miesiące temu nikt by nie uwierzył, że Varane i Sancho do nas trafią. Dla każdego takie nazwiska były spełnieniem marzeń, a dziś? Nadal twierdzę, że pomocnik i Trippier to obowiązek. Bez wymówek. Jeżeli transfery rywali staną się faktem (Chelsea - Kounde i Lukaku oraz MC - Grealish i Kane) to będziemy mieli z nimi bardzo ciężko. Mam nadzieję, że na Sancho i Varanie nie skończymy tego okna. Jest jeszcze robota do wykonania :D
» 4 sierpnia 2021, 21:51 #536
mikon70: Może ty nie wierzyłeś w Sancho, ale ja tak.
» 4 sierpnia 2021, 21:54 #535
Dejfmi: Nawet gdyby przeciwnicy nikogo nie kupili i tak byłoby ciężko z nimi ;)
» 4 sierpnia 2021, 21:54 #534
ManUnited307: Otóż to, i sprzedać kogoś.
» 4 sierpnia 2021, 21:55 #533
GoForWin: @mikon70
Ja szczerze też nie wierzył. No, ale życie bywa przewrotne ;)
» 4 sierpnia 2021, 22:00 #532
kamilpe: Jak Werner i Havertz przechodzili do Chelsea to też każdy tak pompował balonik o mistrzostwie więc o Chelsea się nie martwię :) stoczymy zacięty bój o mistrzostwo z City
» 4 sierpnia 2021, 22:02 #531
mikon70: O Varanie w ogóle nie słyszałem wtedy plotek, ale Sancho to już był tak napoczęty temat, te wszystkie różne informacje, które wyciekły jeszcze rok temu. Po prostu ten transfer musiał się wydarzyć.
» 4 sierpnia 2021, 22:03 #530
NexaT: " Jeszcze trzy miesiące temu nikt by nie uwierzył, że Varane i Sancho do nas trafią. "

Nie byku, to tylko ty płakałeś jak ledwo okienko się otworzyło, że nie ma transferów i jacy to jesteśmy tragiczni na rynku.
» 4 sierpnia 2021, 22:05 #529
szczecinianin: @NexaT - tak, to prawda:) bije się w pierś, a w tych chorych czasach mało kto ma tą cechę :D niemniej jednak jeśli rywalom wypalą te transfery (oficjalek jeszcze nie ma) to warto wyjaśnić przyszłość Pogby, sprowadzić pomocnika i pozyskać Trippiera moim zdaniem, warto sięgnąć jeszcze głębiej do kieszeni jak nasi rywale
» 4 sierpnia 2021, 22:25 #528
manegarrincha: Panowie, nie żebym się chwalił ale chybajuż na przełomie marca i kwietnia wpisywałem tu hasztag #teamSancho&Varane. Sam do końca nie wierzyłem. Wielu mówiło że to zły pomysł, chyba dlatego że mieli inne własne ;)
» 4 sierpnia 2021, 23:20 #527
mikon70: Ja teraz przeczytałem na Facebooku, ze Sancho wraca do trenowania w piątek. Dziwna sytuacja bardzo, ale może się coś pod tym innego kryje, czego nie podaje klub.
» 4 sierpnia 2021, 21:50 #526
Genek: musiał kwarantane przejsc :)
» 4 sierpnia 2021, 22:06 #525
tomekwietniu: Dużo się mówi o zainteresowaniu Saulem - naprawdę tego nie rozumiem. Saul od dwóch lat obniżył mocno loty. Do tego jest Scott i VDB, którzy mogą zagrać na 8, a Hiszpan jest 8, nie 6. Do tego i to przede wszystkim zostaje chyba Pogba.
Nam jest potrzebny ktoś na 6 i tu są może 2/3 opcje: Rice mega drogi, Bissouma niby ograny w PL, ale nie jestem przekonany do niego, no i Neves który idealnie się wpisuje w tego kogo potrzebujemy.
30-40 mln funtów to cena, którą na pewno jesteśmy w stanie dać. Zwłaszcza, że jest sporo opcji które mogą odejść i dać kasę. Kończy się era dziwnych kontraktów i przedpłaconych zawodników. Ogólnie często za grosze sprzedawaliśmy, ale czy nie możemy zrobić tego po raz ostatnio i finalnie oczyścić skład?
Przykładowo taki Andreas niech idzie za te 10, Lingard za 20, Tuanzebe za 10, James 25 - będzie na takiego Rubena i jeszcze zostanie, a za rok ruszyć tylko po jeden transfer Haalanda za 75mln i mega paka. Zwłaszcza, że odejdzie nam konkurencja w postaci City czy Chelsea. Zostanie Barca i Real. To jest napastnik ze stajni Raioli, ale i tak to przyszłość, którą czy chcesz czy nie musisz kupić.
Na wypożyczenia Amad, Pellistri, Williams.
Da nam to skład na ten sezon:
GK: Henderson, DDG, Heaton, Grant
PO: AWB, Dalot (PO i LO)
LO: Shaw, Telles
ŚO: Maguire, Varane, Lindelof, Bailly, Jones i choćby Mengi
ŚPD: Neves, Fred, Matić
ŚP: Pogba, McTomminay,
ŚPO: Bruno, VDB (ŚP)
Skrzydłowi: Sancho, Greenwood (N), Rashford (N), Mata (ŚPO)
N: Cavani, Martial (LP)
Jest skład i głębia, wszystko co potrzeba. Tylko pozbyć się balastu, taniej niż zakładamy i kupić Nevesa.
» 4 sierpnia 2021, 21:20 #524
bani: Cale szczescie, ze nie masz nic do gadania
» 4 sierpnia 2021, 21:35 #523
tomekwietniu: Wolę mieć swoje zdanie, niż nic nie mieć do powiedzenia i ocenić innych, a przy tym grać chojraka.
Bo co lepiej mieć kolejnego na 8 albo wydawać pieniądze na kontrakty zawodników z ławki, którzy nic nie dają?
Nie ma tu nic głupiego, trzeba zebrać po raz ostatni żniwo po tych dziwnych latach i oddzielić to grubą krechą. Tyle
» 4 sierpnia 2021, 21:44 #522
ManUnited307: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 21:50

Ale mam smiechawe jak ktoś pisze swoje zdanie jak tomekwietniu i przyjdzie taki bani i napisze że "całe szczęście,ze nie masz nic do gadania" xDDD I z takimi mądrymi komentarzami spotykałem się nie raz;)
» 4 sierpnia 2021, 21:50 #521
ManUnited307: Tomekwieniu
Podobne zdanie mam. Z tym że Amada bym zostawił na ławkę. Fajnie by było chociaż 2 zawodników sprzedać np. Jonesa i Pereire.
» 4 sierpnia 2021, 21:53 #520
tomekwietniu: Obawiam się, że na Jonesa nikt się nie skusi.
Tuanzebe natomiast można sprzedać z opcją wykupu.
Jones i Mengi to mogliby być 5 opcją na ŚO.
Co do Amada można się zgodzić, może zostać i już coś dawać, ale czy nie lepiej żeby zbierał jak najwiecej minut?
» 4 sierpnia 2021, 22:01 #519
kujawa: Mim zdaniem jak tomekwietniu znajdziesz kupców z te kwoty co podałeś to znajdziesz zatrudnienie w United, powodzenia. Neves całe szczęście opcja ostateczna gdyż w United zdaja sobie sprawę , że to nie jest zbyt duzy skok jakościowy. Saul to samo co Varane a jednak każdy liczy, że będzie kozakiem, ja tak samo.
» 4 sierpnia 2021, 22:03 #518
tomekwietniu: Te kwoty są rzucone tak o.
Jakby wspomnianą 4 sprzedać za 50 co jest możliwe to siłą rzeczy jest kasa Nevesa.
Saul to oczywiście wartość dodana, dobra 8, tylko po co nam taki zawodnik? My potrzebujemy kogoś na 6 za Freda, który jest mega elektryczny. Nie wiem jak często oglądasz PL, ja często, w tym Wilki, a co za tym idzie Rubena i to będzie ogromny skok jakościowy, a w porównaniu do Freda to ogromna, bo o nim mam zdanie jak Troy Deeney.
» 4 sierpnia 2021, 22:35 #517
SickRabbit: Pomyślcie ile teraz byśmy krzyknęli za Bruna gdyby ktoś chciał go pozyskać.
Te 63M ojro co zapłaciliśmy to promocja w dzisiejszych czasach (bo nie jest anglikiem :) a obecnie na transfermarkt wyceniają go na 90M
» 4 sierpnia 2021, 21:05 #516
dominikMU: 130mln za Lukaku który już dwa razy nie do końca sprawdził się w Anglii, to dość ryzykowna inwestycja, dla Lukaku też wyzwanie, w razie wtopy kibice go zjedzą. Plus jest taki, że w przyszłym roku odpadnie nam jeden rywal w walce o Halanda.
» 4 sierpnia 2021, 20:54 #515
mikon70: Chłop strzelił 113 goli w PL i się nie sprawdził? To nieźle.
» 4 sierpnia 2021, 21:00 #514
GGMUN6: Haaland marzenie, ale ten Raiola smh
» 4 sierpnia 2021, 21:02 #513
RedOskar18: Jestem ciekaw jak się lukaku spisze po powrocie jeśli do niego dojdzie a coraz bardziej jest to prawdopodobne, ja bym nigdy nie chciał żeby wrócił a tymbardziej za taki hajs więc rozumiem tez kibiców chelsea bo z tego co widziałem nie są oni zachwyceni tym transferem
» 4 sierpnia 2021, 21:25 #512
dlabigt23: Mikon toć to są jakieś trolle bo innego wytłumaczenia nie ma.
Lukaku nawet w słabym WBA strzelal gole i w średnim Evertonie ładował. Tutaj dla niektórych kibiców Lukaku to słaby napastnik. Chyba pamiętają tylko jego niewykorzystane sytuacje albo potknięcia. Tacy tutaj eksperci właśnie.
» 4 sierpnia 2021, 21:28 #511
mikon70: No ja właśnie nie cierpię naginania w taki sposób rzeczywistości. Tu właśnie takich osób jest sporo, co gloryfikuje wszystkich z Manchesteru United, a inni piłkarze to już co innego.
» 4 sierpnia 2021, 21:32 #510
dominikMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 21:41

Z tym nie do końca sprawdził chodzilo mi o jego słabsze mecze przeciwko lepszym drużyną w PL :) nie twierdzę, że jest słaby, dla mnie jest bardzo dobrym napastnikiem, ale są lepsi od niego, gdyby był wyśmienity dalej grał by u nas, bo takich napastników się nie oddaje tak jak zrobił to Ole :)
Według mnie do Kane mu trochę brakuje :)
» 4 sierpnia 2021, 21:38 #509
mikon70: jeśli chodzi o Kane’a to masz w stu procentach rację
» 4 sierpnia 2021, 21:48 #508
dlabigt23: To oczywiste że wolałbym Kane'a od Lukaku. Nie oszukujmy się ale na ten moment słaby jest wybór jeśli chodzi o napastników. Na Haalanda nie nastawialbym się w przyszłym roku. Konkurencja będzie mega noi trzeba będzie wyłożyć sporo hajsu. A jeśli Kane przejdzie do City a Lukaku do Chelsea to lepszego napastnika nie będzie na rynku do wyciągnięcia. ;)
» 4 sierpnia 2021, 22:08 #507
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.08.2021 00:30

Dziwie się kibicom Chelsea ze nie chcą Lukaku mając słabiutkiego Wernera. Belg mając tyle setek co Niemiec to miałby na koncie koło 20 bramek w lidze.
» 5 sierpnia 2021, 00:30 #506
RedsFan: Mnie tam cieszy, ze Jack do nas nie trafil, nie lubie tego typu zaodnikow, za bardzo przypomina martiala, w tym przewracaniu sie po kazdym dotknieciu. W city napewno ni zagra kazdego meczu tak jak by chcial i zobaczymy, czy za pare lat nie bedzie krzyczal ze chce odejść.
» 4 sierpnia 2021, 20:41 #505
Matys13R: Dokładnie jestem tego samego zdania, a poza tym on nie jest wart takich pieniędzy
» 4 sierpnia 2021, 20:43 #504
vieeeri: Jego kopią, bo to oznaka frustracji rywali. To coś ala Hazard przed laty.
» 4 sierpnia 2021, 20:44 #503
RedsFan: MAja sie zasady zminic co do fauli i karnych itp wiec ciekawe jak to bedzie wygladalo przy tym ich nurkowaniu w nastepnym sezonie.
» 4 sierpnia 2021, 20:46 #502
Dejfmi: Ja z osądami poczekam. Jack to genialny i unikatowy w swoim stylu piłkarz ale wiemy, że Guardiola może go wystawiać co 3-5 mecz :D ciekaw jestem gdzie go w sumie będzie wystawiał.
» 4 sierpnia 2021, 20:48 #501
RedOskar18: Tranafer ingsa to dla mnie spore zaskoczenie
» 4 sierpnia 2021, 20:17 #500
Dejfmi: TeżÂ się zdziwiłem ale to bardzo dobre wzmocnienie Villi. Trochę już zainwestowali w ten skład, ciekawe jak im w tym sezonie pójdzie. Nie ukrywam, że trzymam kciuki żeby im wypaliło
» 4 sierpnia 2021, 20:41 #499
Grzesiek: Aston Villa szaleje, ale coś czuję że Smith poleci w trakcie sezonu.
» 4 sierpnia 2021, 20:00 #498
vieeeri: Dokąd? Typ sobie fajny skład ulepił. Będę zdziwiony jeżeli AV nie bedzie w gornej polowie tabeli na koniec sezonu.

Buendia, Watkins, Ings, Bailey, solidna obrona z bdb bocznymi, mur w bramce.
» 4 sierpnia 2021, 20:42 #497
Amycus: Inter Mediolan wciąż jest winien Manchesterowi United 55 milionów euro za transfer Lukaku do włoskiego klubu, który miał miejsce w 2019 roku. Inter jest również winien United procent z przyszłej opłaty transferowej, która według szacunków ma wynosić około 5 procent.
◾ Sport Italia
» 4 sierpnia 2021, 19:44 #496
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 20:33

No to nam na reke , ze go wytransferuja, oby jak najwiecej
» 4 sierpnia 2021, 20:33 #495
szczecinianin: No właśnie... muszą oddać tą kase i będzie na Trippiera i pomocnika.
» 4 sierpnia 2021, 21:12 #494
IntruZ9: Jakie liczby robił Jack w ostatnich 3 sezonach? Ma ktoś może pod ręką?
» 4 sierpnia 2021, 18:36 #493
nieeeeeeee: 20/21:27m, 7b 12A
19/20: 41m 10b 8A
18/19: 35m 6b 8A
» 4 sierpnia 2021, 18:42 #492
awe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 18:47

Uprzedziles mnie, do skasowania
» 4 sierpnia 2021, 18:46 #491
IntruZ9: Dzięki! Dobre liczby jak na silną PL..ciekawe czy automatycznie zrobi krok do przodu,mając wokół siebie lepszych zawodników...czy jednak stanie się jedną z wielu "gwiazd"...w AV jednak lider drużyny...mimo wszystko to nie jest zawodnik którego definiuja tylko liczby,jego obecność w składzie to już spora wartość dodatnia dla drużyny,ciąg na bramkę, drybling,utrzymywanie się przy piłce,gra do przodu,wizja...dobry grajek
» 4 sierpnia 2021, 18:53 #490
OldFasion: Grealish nie zrobi w City liczb podobnych do tych z AV z prostego powodu. W City bramki i asysty rozkładają się na większą liczbę piłkarzy. Jednego możemy być pewni w meczach, w których będzie grał będzie robił różnicę. Poza tym KDB ma już trzy dychy na karku, to Pep będzie mógł mu dać trochę więcej oddechu.
» 4 sierpnia 2021, 19:04 #489
69eyes: Warto dodać, że był w czubie wykreowanych sytuacji bramkowych w lidze. Gdyby nie grał w zespole z takimi pokemonami jak Watkins jego liczby byłyby duże lepsze.
» 4 sierpnia 2021, 19:50 #488
izbinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 20:14

Tylko musi przestawić się z szybkiej gry zazwyczaj z kontry na powolny atatk pozycyjny
» 4 sierpnia 2021, 20:13 #487
RedsFan: Mam podobne zdanie co Oldfasion, chlopak powinien byc dobry w city, ale liczb z AV nie powtorzy, bo tu bedzie jednym z wielu, a nie najlepszym na boisku.
» 4 sierpnia 2021, 20:36 #486
Kiharitony: W City bramki się rozkładają na większą liczbę zawodników ale z tego co kojarzę to nasi sąsiedzi strzelają ciut więcej goli niż AV.
» 4 sierpnia 2021, 21:35 #485
tom93: oj szkoda tego grilisza :/
» 4 sierpnia 2021, 17:46 #484
SickRabbit: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 18:03

Stanowczo wolę Sancho a my mamy Bruno, 100M to zdecydowanie za dużo i nie sądziłem, że ktoś wyłoży na niego taką kasę ale jak się okazuje szejki chyba spełnią kolejną zachciankę Pepa.
» 4 sierpnia 2021, 17:59 #483
Abstrahujacy: Nie będę narzekał na Sancho bo jeszcze dla nas nie grał, ale różnica jest podstawowa i to póki co na korzyść Jacka - Jadon robił wyniki w średniej lidze, mogąc asystować Haalandowi. Grealish natomiast grał ze średniakami w jednym teamie i robił dobre wyniki w PL.
Poczekajmy na zakończenie sezonu z wyrokami, ale walka o tron będzie ciekawa :)
» 4 sierpnia 2021, 18:09 #482
tom93: co racja to racja. Z tą kwotą 100mln z deka odlecieli, powiedzmy że taka kwota 75 mln by uszła. Fakt, u nas dublowałby bruno, chociaż nieraz i bruno potrzebuje odpoczynku (patrz kompletnie nieudane występy na euro, gdzie był hamulcowym druzyny) ale szkoda patrzeć, że tak dobry grajek poszedł i to jeszcze do City.
Suma sumarum, rzeczywiście lepiej mieć skrzydłowego z topu na prawą stronę, gdyż ogólnie obecnie nie ma dobrych prawych na świecie i nie mieliśmy tej pozycji obstawionej od przeszło 10 lat.
» 4 sierpnia 2021, 18:42 #481
PastaDoCiasta: Ale zanim przyszedł Haaland robił niemal identyczne liczby
» 4 sierpnia 2021, 19:45 #480
mordynator: @Abstrahujący
Tylko weź pod uwagę to że Sancho jest 5 LAT młodszy od Jacka.Grealish powoli bedzie wchodził w swój Prime gdzie Sancho ma jeszcze troche miejsca na zrobienie postępu.
» 4 sierpnia 2021, 19:58 #479
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 17:40

Jesli Chelsea pozyska Lukaku to moim zdaniem mogą powalczyć o Majstra. Ciekaw jestem czy transfer Lukaku blokuje automatycznie transfer Kounde bo jakby nie patrzec to ponad 100 mln na jednego zawodnika patrząc ile wydali rok wczesniej to nie wydaje mi sie by mieli tyle hajsu zeby zrobic aż 2 takie transfery rowniez i w tym okienku. Wracajac do sedna wydaje mi sie ze City , Liverpool , United i Chelsea to bedą najmocniejsze zespoły ktore umocnią sie pewnie w top4. Niewiadomo jak bedzie wygladala oczywiscie kolejność no ale Chelsea może nabrudzić w tym sezonie. Te zespoly narazie dzieli przepaść nad resztą stawki. Tottenham i Arsenal raczej walka o 5 i 6 miejsca bedą walczyć. No chyba ze zaskoczy jakis Everton czy inny Leeds i bedą w top6 kosztem kurakow czy kanonierów. Ciekawie sie to zapowiada , ciekawie.
» 4 sierpnia 2021, 17:39 #478
Abstrahujacy: Według Romano to Kounde jest najważniejszy dla nich. Lukaku nie zmieni ich szans na mistrza in plus.
» 4 sierpnia 2021, 18:07 #477
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 18:31

Abstrahujący czemu tak uważasz ? Jesteś z tych którzy kwestionują talent Lukaku ? Myślę że z takim składem i stylem jaki mają to jest w stanie być królem strzelców PL bo czemu niby nie ? U nas mająco wiele słabszy skład nastukal i tak wiele bramek. Zresztą gdziekolwiek nie był tam robił dobre liczby i takie są fakty.
» 4 sierpnia 2021, 18:30 #476
OldFasion: Lukaku nie zmieni szans Chelsea na mistrza?
Przecież to jest facet, który przy tak silnej linii pomocy jest w stanie strzelić 20 bramek lub więcej.
Pomijam, że obsada ataku to był jedyny i najsłabszy element w układance Tuchela.
Chelsea plus Lukaku to przepis na mistrza. Z zastrzeżeniem, że City jest jeszcze silniejsze i Guardiola znów szaleje na rynku transferowym.
» 4 sierpnia 2021, 18:40 #475
tom93: Mówcie sobie co chcecie...ja tam nigdy jakoś do tego lukaku przekonany nie byłem, w wielu ważnych, kluczowych momentach marnuje setki najczęściej przez fatalne przyjęcie, gdzie potem goni piłkę 5 metrów i strata. Jedyne, za co go podziwiam to zastawianie się..world class, no ale taki byk to co się dziwić. Natomiast Drogbą nigdy nie będzie, gdyż tamten technicznie go zjadał.
» 4 sierpnia 2021, 18:46 #474
OldFasion: Z takim serwisem jak w Chelsea będzie, mimo braków technicznych, murowanym kandydatem do tytułu króla strzelców.
» 4 sierpnia 2021, 18:52 #473
ferdas: Serwisem do kawy chyba
» 4 sierpnia 2021, 20:16 #472
Abstrahujacy: Nikt już tu nie wróci do starego posta głównego, ale odpowiadając - Tak. Lukaku w moim odczuciu nie poprawi ofensywy CFC. To nie jest wybitny napastnik a jedynie dobijacz bez psychiki na wielkie spotkania.
W Belgii też ma magiczną pomoc a jednak regularnie zawodzi gdy inni na niego liczą. Lautaro Martinez zrobił za niego tytaniczną pracę w tamtym sezonie, pozwalając mu się wydostać z Mediolanu i to Lautaro był mądrzejszym, sprytniejszym z napastników.
@dlabigt nie wiem czy to sam talent ma znaczenie. Nie mam dobrego odczucia wobec tego zawodnika a jego styl gry nie jest jakiś charakterystyczny w pozytywnym sensie. Nie jest ani lisem pola karnego ani skrzydłowym, ani fałszywą 9. Taki duży umięśniony nieszczególny napadzior bez techniki. Potrafi być szybki jak ma 100m rozbiegu. Tak go widzę.
» 5 sierpnia 2021, 12:39 #471
medaliku22: Witam jeśli ktoś z was gra w FPL to zapraszam do kontaktu
» 4 sierpnia 2021, 17:17 #470
GGMUN6: Znalazłem dzisiaj na tt coś takiego:

"Winning trophies at city is like losing your virginity to a prostitute"
» 4 sierpnia 2021, 16:37 #469
KalinaRIP: Trafne porównanie
» 4 sierpnia 2021, 16:38 #468
SzefSzefow: Po co czytać newsy jakiegoś Romano czy Ornsteina skoro losowi użytkownicy z devilpage już wiedzą, że Lukaku w Czelsi i Greaslish w City to transfery zaklepane, a Kane już jedną nogą w szejkach? :)

Użytkownicy tego forum jak zwykle top forma dziennikarska
» 4 sierpnia 2021, 16:28 #467
Dejfmi: Aaaaaj brakowało Cię Szefuńciu. Dawno nie czytałem niczego mądrzejszego od reszty ! :) gdzieś był?
» 4 sierpnia 2021, 16:33 #466
Chestnut: Poganiał plebs.
» 4 sierpnia 2021, 16:34 #465
Dejfmi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 16:37

Do usunięcia
» 4 sierpnia 2021, 16:36 #464
Kilerek7: City i Chelsea psuja rynek trochę takimi transferami, potem MU za Sancho czeka rok, a za Kane wołają 150 i więcej. Czy Grealish jest warty 100 a Lukaku 130? Może tak może nie, nie moja kasa. W każdym razie jeśli te transfery dojdą do skutku, będzie to bardzo mocny impuls. Pomoc City: Grealish - KDB - Gundogan - Fernandinho wygląda zacnie i powiedziałbym, że lepiej niż u nas bo Pogba grający gwiazdorzy, w dodatku bez podpisanego kontraktu, VDB przykoksił, ale to nic nie znaczy. Fred i McT to jak podzielić Fernandinho na 2 części, no i Bruno mimo ogromnej sympatii, to nie ta para kaloszy co KDB i nie chodzi o statystyki a precyzje i stabilizacje formy. Chelsea ma pomoc kompletną i obronę też, a Lukaku z Havertzem może ładnie szaleć. Wierzę mocno w Sancho i Varane, ale sądzę, że to wciąż za mało.
» 4 sierpnia 2021, 16:51 #463
NoLogo: A ty podobno się tu miałeś więcej nie udzielać, coś o stracie czasu bredziłeś...
» 4 sierpnia 2021, 16:57 #462
PastaDoCiasta: Przyszedł skompletować 5 warna
» 4 sierpnia 2021, 17:08 #461
GoForWin: "Zainteresowania: Bycie kozakiem"
Prędzej piątym kołem u wozu.
» 4 sierpnia 2021, 17:52 #460
DjTED: Aston Villa domyka roczne wypożyczenie Axela Tuanzebe. Całość dojdzie do skutku po tym jak Anglik podpisze roczne przedłużenie kontraktu z Manchesterem United.
The Athletic
» 4 sierpnia 2021, 16:28 #459
rreddevilss: Jakie sa wasze oczekiwania na ten sezon zwazywszy ze City kupi Grealisha i moze Kane? Liczycie na Tytul? Bedziecie bardzo rozczarowani w przypadku braku mistrzostwa?
» 4 sierpnia 2021, 16:22 #458
Dejfmi: Będę się cieszył jak będzie mistrz, nie będę płakał jak to nie będzie. Etap zbytniego przejmowania się futbolem mam już dawno za sobą :)
» 4 sierpnia 2021, 16:24 #457
DjTED: Dobrze , ze piszesz "wasze" bo juz myslałem , ze jesteś fanem MU. Co wygonili z K.com ?
» 4 sierpnia 2021, 16:24 #456
MixEx: DjTED ehhh nie wiem czy się śmiać czy płakać.
» 4 sierpnia 2021, 16:27 #455
MixEx: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 16:31

Chyba nie trzeba tutaj tłumaczyć, że słowo "wasze" odnosi się do nas mnie ciebie i wielu innych. Po porstu reddevils pyta innych kibiców o ich zdanie a ty tu wyjeżdżasz od razu z jakimiś dywagacjami na temat tego, czy jest kibicem innego klubu czy nie. Po prostu żenada.
» 4 sierpnia 2021, 16:30 #454
DjTED: "Liczycie na Tytul? " nie kibic MU nie liczy na tytuł....
» 4 sierpnia 2021, 16:32 #453
Chestnut: #itscominghome
» 4 sierpnia 2021, 16:33 #452
GoForWin: Oczekiwania? Żadne, bo już dawno oduczyłem się mieć jakiekolwiek oczekiwania wobec czegokolwiek i kogokolwiek. Co będzie to będzie.
» 4 sierpnia 2021, 16:37 #451
Kilerek7: Nasz atak wygląda na papierze zacnie: Sancho - Rashford - Greenwood - Cavani, tyle tylko, że Cavani to sprawdzony produkt, a reszta? Rashford po operacji może pokaże potencjał, ale póki co był słaby, na Greenwooda jest ogromna ekscytacja, ale też nie jest maszyną która co mecz jest świetny, jedynie z tej super trójki tylko Sancho daje największe nadzieje, bo sprawdził się w BvB, ale Anglia to też inna para kaloszy. Jak na tym polu wyglądają rywale? City: Sterling - Mahrez - Foden to prawie sprawdzony atak, dojdzie Grealish i kto wie czy nie Kane, mają większe prawdopodobieństwo stabilnego ataku, a u nas każdy widział jak to kulało ostatnio, czy sam Sancho to poprawi? Wątpie. Chelsea kupując Lukaku też dostanie skok jakości i pewności bramek. Reasumując u nas atak wygląda zacnie, ale nie jest 100% pewny, mamy dużo talentu ale nie daje to gwarancji, ok możemy powiedzieć tak o każdym, ale Lukaku czy Kane czy Grealish dają ten współczynnik zdecydowanie wyżej, to tak jak u nas Varane w obronie daje większą pewność odpalenia niż jakiś Pau Torres.
» 4 sierpnia 2021, 17:02 #450
Czerwony123: To , ze city kuoi Grealisha nie oznacza , ze maja miszcza gwarantowanego. Dajcie spokoj, to jest premierleague. Przypominam, ze na boisku jest tylko 11 pilkarzy I sezon to 38 meczy. Dopisywanie mistrza w tej lidze to idiotyzm.
» 4 sierpnia 2021, 17:23 #449
DjTED: MC - Jack , może Harry K
Chelsea - Lukaku
MU - Varane, Sancho
Liverpool - Konate, może Saul
.
.
.
Arsenal - Bmem Łajt
» 4 sierpnia 2021, 15:22 #448
obiektywny91: Dzień bez wspomnienia o Arsenalu dla teda to dzien stracony. Magik v2.0
» 4 sierpnia 2021, 15:29 #447
KalinaRIP: To już klubik na poziomie west bromu, też się dziwię że ktoś o tym wspomina
» 4 sierpnia 2021, 15:35 #446
DjTED: Wczoraj nie pisałem. Sie nie skichaj :P
» 4 sierpnia 2021, 15:36 #445
PastaDoCiasta: Ominęły mnie oficjalki Grealisha, Kane'a i Lukaku?
» 4 sierpnia 2021, 15:36 #444
GGMUN6: Obiektywny91 to forum, każdy kibic United może sobie tutaj pisać co chce, dopóki nie łamie regulaminu.
» 4 sierpnia 2021, 15:44 #443
Mariano88: Dlatego obiektywny miał prawo nabijać się z obsesji Teda, to nie jest złamanie regulaminu
» 4 sierpnia 2021, 16:20 #442
GGMUN6: Bo to strona dla kibiców Manchesteru United?
» 4 sierpnia 2021, 16:40 #441
RedOskar18: Ciekawe czy te słuchy o tym że transfer lukaku do chelsea jest coraz bardziej możliwy to tylko pisanie czy jednak romelu by chciał wrócić bo jeśli by wrocil a chelsea sypnęła za niego 130mln to zrobiło by się jeszcze ciekawiej
» 4 sierpnia 2021, 15:08 #440
Rashy10: Gdzieś ostatnio na dniach czytałem, że podobno sam Romek nie ma zamiaru wracać do premier league i dobrze mu w Interze, a sam Inter twierdzi, że Lukaku nie jest na sprzedaż
» 4 sierpnia 2021, 15:12 #439
kckMU: Niech on lepiej nie wraca bo ludzie nie daliby tu żyć. Każdy jego pojedynczy krok na boisku byłby komentowany.
» 4 sierpnia 2021, 15:23 #438
MixEx: Jakby na prawdę Chelsea dawała za Lukaku 130 to myślę, że Inter by to przyjął. Pytanie czy sam zawodnik chciałby wrócić do niebieskich? Jakby Roman dobrze posmarował z tygodniówką to pewnie Lukaku by na po poszedł.
» 4 sierpnia 2021, 15:23 #437
DjTED: By miał blizej Pogbe do potancowania
» 4 sierpnia 2021, 15:39 #436
DaroMistrz5: Nie śledze na bieżąco sagi z lukaku ale z tego co mi wiadomo od kibica Interu to lokalu na klauzulę 120 mln i to nie jest problem dla Chelsea. Problemem jest to że sam Belg nie ma chęci odchodzić
» 4 sierpnia 2021, 15:44 #435
Seszele: Jeżeli chodzi o Premier League.

Lubię:
Manchester United.

Nie lubię:
- Chelsea,
- Arsenal,
- Manchester City,
- Liverpool.

Kolejność dowolna.

Pozdrawiam.
» 4 sierpnia 2021, 14:24 #434
RedOskar18: Ciekawe jak wyjdziemy na początku sezonu, czy z martialem na lewym skrzydle a pogba w środku czy martial ława a pogba na lewym
» 4 sierpnia 2021, 13:42 #433
GeorgeBest73: Pogba to będzie gotowy do gry w okolicach Wszystkich Swiętych.
» 4 sierpnia 2021, 13:45 #432
Dejfmi: George wiem, że nie powinienem zwracać na twoje posty uwagi ale powiedz mi dlaczego ma być niegotowy na początku sezonu ?
» 4 sierpnia 2021, 14:11 #431
GeorgeBest73: Bo jeszcze leżakuje. Niestety nie on jedyny.
» 4 sierpnia 2021, 14:38 #430
mordynator: Ja na Leeds to widze tak:
DDG
AWB-Lindelof/Varane-Maguire-Shaw
Mctomek
Bruno - Lingard
Greenwood - Cavani - Sancho

Varanowi pewnie troche zajmie wejście na obroty, wiec sie nie zdziwie jak na Leeds w podstawie zobaczymy Lindelofa.Do tego mam jeszcze wątpliwości co do Sancho i Cavaniego bo oboje nadal nie zaczeli trenować,więc sie nie zdziwie jak ostatecznie zobaczymy Martiala na dziewiątce a James'a na lewym skrzydle.Pogba i Fred również nadal nie zaczął trenować wiec jest to być może szansa dla Jessego bądź VDB.Natomiast na 2 kolejkę czyli na mecz z Southampton myśle zobaczymy już naszą najmocniejszą 11 bo Pogba,Jadon,Cavani i Varane bedą mieli już te 2 tygodnie treningu w nogach przynajmniej.
» 4 sierpnia 2021, 14:42 #429
mordynator: George
Zaś nie przesadzaj, Paweł mecz z Leeds pewnie zacznie na ławce natomiast na Southampton czy w ostateczności na Wolves będzie już gotowy.
» 4 sierpnia 2021, 14:45 #428
Rashy10: @GeorgeBest73 Pawełek wrócił wczoraj lub dzisiaj do treningów z drużyną, są foty w necie.
» 4 sierpnia 2021, 15:07 #427
rreddevilss: Lepiej by City wzielo Grealisha niz Kane , bo z konkretna 9 mamy male szanse by ich wyprzedzić, a jak bedzie tam biegal Jesus/Sterling to szanse jednak duzo wieksze, a obu raczej nie kupia
» 4 sierpnia 2021, 13:38 #426
sisinho: Konkretną 9tkę my mamy a jakoś zbytnio dużo okazji mu nie stwarzamy, raczej nie problem u nas z 9tką (Cavani wiekowy owszem) a raczej z tym by mu tą piłkę dostarczyć.
» 4 sierpnia 2021, 13:56 #425
Wirus: Nie zdziwie sie jak City sprzeda Sterlinga (gdzieś chodziły takie słuchy) i kupią jeszcze Kane'a.

Wtedy:
Grealish - Kane - Mahrez
Foden - Fernandinho - De Bruyne

Totalna miazga, a o ławce nawet nie wspominając.
» 4 sierpnia 2021, 13:59 #424
MixEx: Ktoś im zabroni kupić obu?
» 4 sierpnia 2021, 14:05 #423
JasnaLiryka: Ahh te potyczki w komentarzach :D na DP , cały czas widzę chłopcy w formie.
Zawsze poprawicie humor :D kabaret przed sezonem a co to będzie w trakcie.
Największe show, większe niż oficjalki transferowe :D
» 4 sierpnia 2021, 13:24 #422
Dejfmi: dla mnie największe show jest zawsze po przegranym albo zremisowanym meczu :D
» 4 sierpnia 2021, 13:30 #421
JasnaLiryka: Haha :D taaak i jeszcze po straconej bramce :D wieje wtedy ,ojj wieje
» 4 sierpnia 2021, 13:41 #420
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 13:45

Jak sie zacznie sezon, to wtedy dopiero bedzie tu zlot wyszxzekqnych sierot...
» 4 sierpnia 2021, 13:44 #419
KanapowyEkspert: Widzę jakiś obiektywny fan się trafił, również obiektywny podczas dyskusji z kibicem innego klubu?
Pozdrawiam
» 4 sierpnia 2021, 16:03 #418
Wirus: W nadchodzącym sezonie wg mnie bardziej uwidaczni sie TOP 4 nad resztą stawki - Manchester United, Manchester City, Chelsea Londyn, Liverpool.

Leicester, Tottenham, West Ham, Arsenal, Everton coś tam zagrożą w/w klubów, ale w końcowym rozrachunku to nic nie da i TOP 4 będzie jak pisze wyżej.
» 4 sierpnia 2021, 13:14 #417
rizx: To by nic nie dało, on był drugi w kulach
» 4 sierpnia 2021, 13:36 #416
Jarecki: Oj sąsiedzi też się ostro zbroją... Będzie ciekawie :)
» 4 sierpnia 2021, 12:33 #415
IntruZ9: Kto już się uzbroił? Bo coś mnie ominęło Chyba
» 4 sierpnia 2021, 12:59 #414
Jarecki: Chwilę poczekaj...
» 4 sierpnia 2021, 13:34 #413
RememberMe: Z racji przejęcia reprezentacji Holandii przez LvG myśle, że warto poruszyć temat transferu Wesleya Sneijdera do Czerwonych Diabłów.
» 4 sierpnia 2021, 12:04 #412
kamilpe: A to nie leci w samolocie już do Nas?
» 4 sierpnia 2021, 12:21 #411
KanjoUnited: Leci! Gaitan razem z nim
» 4 sierpnia 2021, 12:37 #410
szczecinianin: i Milinkovic-Savic w pakiecie
» 4 sierpnia 2021, 13:35 #409
KalinaRIP: Poważnie macie tak marne poczucie humoru? Ojej emerytowany snejder do United, bo wiecie hehe, kiedyś było dużo plotek transferowych na jego temat hehe
» 4 sierpnia 2021, 15:45 #408
VaraneRed: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 11:40

Zaczyna się na portalach (zwłaszcza twitter) pieprzenie w stylu "ten widok jak Lukaku strzela zwycięskiego gola na Old Trafford i najazd kamery na OGS". - ludziom to się chyba nudzi haha.
» 4 sierpnia 2021, 11:37 #407
DaredevilUtd: Niech Lepiej pocisna bk z Chelsea ktora go miala i sprzedala stawiajac na kogos inngo.
» 4 sierpnia 2021, 12:58 #406
rizx: Filozof oficjalnie obejmuje kadrę Holandii
» 4 sierpnia 2021, 11:31 #405
Dejfmi: Fajnie, lubię osobowość Van Gaala. Bez takich person jak on i Mourinho futbol straci na show :D
» 4 sierpnia 2021, 11:40 #404
Wirus: Holandia ma teraz bardzo dobrych piłkarzy, tylko potrzeba im takiej silnej i doświadczonej ręki, a LVG jest takim człowiekiem.
Jak to wypali, to będą bardzo groźni i może wróci ta Holandia, gdzie byli jednym z groźniejszych ekip na starym kontynencie.
Jakoś zawsze miałem do nich taki sentyment, głównie za czasów Patrick'a Kluivert'a i Edgar'a Davids'a.
» 4 sierpnia 2021, 11:46 #403
Dejfmi: Holandia ma perspektywicznych graczy ale nie sądzę żeby byli to gracze porównywalni do ich złotych czasów ;)
» 4 sierpnia 2021, 11:55 #402
Tomczo: Memphis Depay lubi to :D
» 4 sierpnia 2021, 12:56 #401
DEPE: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 11:02

bląd w wiadomosci, mialo byc cytowanie do usera :)
» 4 sierpnia 2021, 11:01 #400
pbskarpy: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 08:33

Ciekawe co na to wszystko Lukaku? Przecież odchodził od nas do swojego wybawiciela Conte, MU bylo be, w Interze piękny projekt, majster, nowi ludzie, nowe miasto, dopiero 2 lata mijają. Jeśli będzie go wypychal Inter, to prawda jest taka, że kasa będzie dla nich najważniejsza. Bo nie ma przekazu typu bvb- piłkarz nie jest na sprzedaż. Dalej gadają o transferze. Ciekawe czy już sobie mowę pożegnalna szykuje i powitalna do Czelsi?
» 4 sierpnia 2021, 08:32 #399
Mariano88: Osobiście nie uważam aby to co myśli Lukaku albo to czy szykuje mowę pożegnalna czy powitalna było ciekawe ale szanuję Twoje zdanie
» 4 sierpnia 2021, 10:48 #398
OldFasion: Jedno jest pewne. Lukaku po transferze do Chelsea płakał nie będzie. Dostanie gwiazdorską pensję i szansę na walkę o najważniejsze trofea z Ligą Mistrzów na czele.
» 4 sierpnia 2021, 11:07 #397
PogbaKingOfMANU: Ostatnie doniesienia jakie widziałem, to że Inter odrzucał dotychczasowe oferty i woleliby zatrzymać Romelu, ale jeśli zaproponują zaporową kwotę, to decyzje zostawią zawodnikowi. Lukaku podobno jest pod wrażeniem uporu w tych staraniach Chelsea, ale ceni też Inter, przyjechał wcześniej z wakacji by poznać nowego trenera. Czyli wiemy tyle co nic i wszystkie opcje są brane pod uwagę ;) zgadzam się z @OldFasion - Lukaku czy zostanie we Włoszech, czy wróci do Anglii, stratny nie będzie, a może nawet zyskać. Tuchel w kilka miesięcy ułożył drużynę na wygranie LM, nie sądzę by było gorzej, gdy będzie miał z nimi cały sezon.
» 4 sierpnia 2021, 14:04 #396
Dejfmi: Szczerze ta domniemana oferta 130 mln funtów plus Alonso to już szaleństwo :)

Superliga powoli się klaruje, jest nią Premier League. Dystans pomiędzy resztą Europy będzie się zwiększał i zwiększał. Dla nas w sumie fajnie ale szkoda wielkich klubów z La Liga, Serie A i Bundesligi.
» 4 sierpnia 2021, 07:40 #395
szczecinianin: Te FFP to największe kłamstwo XXI wieku. To, na co pozwalają Chelsea, PSG czy City to kosmos. Ale cóż...dobrze, że włoska Spezia prawie została ukarana banem transferowym, ponieważ jej działania są niedopuszczalne w dzisiejszym futbolu ;) ^^
» 4 sierpnia 2021, 08:04 #394
vieeeri: Był moment, kiedy nikt nie miał podjazdu do Barcy i Realu, więc jakoś mi ich nie szkoda. Włoska wg mnie pewnego poziomu nie przeskoczy ze względu na ograniczenia finansowe, a Bundesliga to Bayern, który wg mnie skończy prym w Europie w momencie odejścia Lewego. Krótko mówiąc życze tej Chelsea ściągnięcia Lukaku, bo ubędzie nam jeden kandydat do walki o Haalanda.
» 4 sierpnia 2021, 08:05 #393
DaredevilUtd: MNIE ich nie szkoda. W Hiszpani taka przepasc jest bo tylko 3 kluby maja wiekszosc kasy z praw do TV, u nas jest to lepiej podzielone i kazdy klub stac na wieksze, lub mniejsze wydatki i kazdy się rozwija. Moim zdaniem takie ligi jak La Liga same sa sobie winne, a kryzys w Barsie, czy Realu byl nie unikniony.
» 4 sierpnia 2021, 08:25 #392
pbskarpy: Ja zrozumiałem, że w pierwszej opcji było 100+Alonso. Teraz jest tylko 120/130. Ale kto wie.
» 4 sierpnia 2021, 08:26 #391
Dejfmi: Vieeeri mi generalnie Barcy czy Realu też nie szkoda ale z taką tendencją Liga Mistrzów całkowicie straci na atrakcyjności. Będzie to kolejny puchar anglii.

Liga Mistrzów zawsze kojarzyła się ze starciem tytanów z różnych krajów.

Patrząc na to okno, pieniądze wydaje Anglia plus PSG i ewentualnie Ci, którzy sporo zarobili na sprzedaży piłkarzy. Zacytuje też wypowiedź Philipa Holzera - prezesa rady nadzorczej Eintrachtu:

''Wszystko jest utrudnione i w zasadzie wszystkie kluby nastawione są przede wszystkim na sprzedawanie piłkarzy. Pandemia wyjątkowo silnie dotknęła kluby o wysokiej reputacji. Mamy też takie kluby, jak RB Lipsk, któremu udało się zarobić, a następnie kluby jak Paris Saint-Germain, które nadal mogą kupować. Muszę powiedzieć, że nie podoba mi się taki rozwój sytuacji i wydaje mi się, że wiele osób związanych z futbolem nie chciałoby, aby to właśnie oni wygrali Ligę Mistrzów. Chelsea i Liverpool również zamierzają zainwestować w swoją drużynę. Z tego co mi wiadomo, Bayern dokona wzmocnień, musi kogoś sprzedać. Nawet Inter jest zmuszony wygenerować około 100 milionów euro zysków. Zarządzanie klubem stało się teraz dużo bardziej skomplikowane i dla przykładu dotyczy to również ustalania terminów płatności. Wszystko jest dużo trudniejsze i nigdy nie widziałem podobnego okna transferowego, w którym praktycznie wszystkie kluby muszą sprzedawać piłkarzy.''
» 4 sierpnia 2021, 08:53 #390
DEPE: mnie sie wydaje ze to przesada. liga hiszpanska sie sama obroni bo po 1. wroca kibice na stadiony wiec wroca pieniadze (wtedy do barcy i madrytu nikt nie jest w stanie podskoczyc), a po 2. produkuje sie tam po prostu najlepsych pilkarzy. bundesliga z kolei jest niebywale specyficzna. wloska wiadomo, ale u nich kryzys trwa od dekady bo szkola wg starego systemu. natomiast francja od 20 lat jest dostarczycielem pilkarzy do anglii, niemiec, hiszpanii.
najwiekszy problem bedzie miala seria A, ale oni ten problem maja nie od wczoraj. hiszpanska i bundesliga dadza sobie rade spokojnie. a ich kluby (glownie tych pierwszych) nie raz i nie dwa razy beda bic kogo popadnie.
poza tym jedna rzecz: ludzie za bardzo wierzą ze ktos kto kosztuje 60mln jest lepszy od kogos kto kosztuje 10mln. taka mania troche celebrycka. swiat kibicowski wierzy w pilkarzy-celeberytow. a poza messim i CR nie bylo w ostatnim XV-leciu prawdziwego pilkarza-celeberyty czyli takiego ktory w pojedynke decydowal o losach druzyn. i takiego juz nie bedzie bo szkolenie idzie mocno w kierunku gry druzynowej. uwierzcie mi, mnostwo pilkarzy grajacych na wyspach to celebryci ubrani w ladnie pieniadze, i tylko tyle. jasna, mozna sobie wmawiac ze Maguirre jest lepszy od przykladowego Torresa z Villareal. Ale nie. nie jest lepszy. jest gorszy. po prostu, czysto pilkarsko jest gorszym futbolistą. jednak jest celberytą. i przecietny janusz mysli ze jest lepszy.
oczywiastym jest ze w dobie covida najwiecej do powiedzenia na rynku maja kluby-panstwa i kluby z bogatymi wlascicielami. ale jak tylko pozostale kluby (glownie hiszpanskie + Bayern) zaczna generowac kase z biletow, znowu wszystko wroci do normy.
gwarantuje wam ze za rok Haaland nie pojdzie do Agnlii tylko do Hiszpanii :) zreszta nie tylko Haaaland :) a wiecie doskonale ze w moich osadach jestem niemal bezbledny .
» 4 sierpnia 2021, 09:07 #389
PastaDoCiasta: "jasna, mozna sobie wmawiac ze Maguirre jest lepszy od przykladowego Torresa z Villareal. Ale nie. nie jest lepszy. jest gorszy. po prostu, czysto pilkarsko jest gorszym futbolistą. jednak jest celberytą. i przecietny janusz mysli ze jest lepszy"

Aż zerknąłem na nick czy to ten nowy troll tu jest czwarty dzień
» 4 sierpnia 2021, 09:12 #388
Dejfmi: DEPE a no ciekawa wizja ciekawa :D aż sobie zapamiętam z tym Haalandem, odniosę się do tego w przyszłym roku
» 4 sierpnia 2021, 09:36 #387
olej911: To na co pozwalają? United wydaje dużo więcej niż Chelsea. Biorąc pod uwagę wydatki i zarobki z transferów to przez ost 10 lat United wydali ok 500 mln więcej na transfery. Kolejny Janusz się urwał który nie ma pojęcia a pieprzy glupoty bez pokrycia.
» 4 sierpnia 2021, 09:53 #386
GGMUN6: Ten nasz Maguire celebryta ehhh, DEPE chłopie pisz takie głupoty na stronie Barcelony.
» 4 sierpnia 2021, 09:55 #385
dildayo: Poleciałeś trochę bo przy naszych wydatkach/przychodach to raczej nie powinniśmy się wychylać. Chelsea sprzedała młodych zawodników za ponad 60 mln w tym okienku. Wygrali LM. Myślę, że tego typu transfer i wydawanie takich kwot akurat dla nich jest do przełknięcia
» 4 sierpnia 2021, 10:01 #384
CzarliCFC: Tylko Chelsea w tym okienku póki co nie wydała nic a sprzedała zawodników za ponad 50 milionów euro
» 4 sierpnia 2021, 10:15 #383
NoLogo: Różnica między United a np. Chelsea jest znacząca, bo United budżet ma z tego co w całości samo wypracuje i do tego jeszcze karmi tym pijawki zza oceanu, a w Chelsea, jeśli coś się nie spina - Romek weź dej! Czy też w City szejk robi przelew przez jakąś fundację... Jest różnica między Klubem, a klubem.

Dużo wydawane na transfery w ostatnich latach (choć dyskusyjne decyzje za poprzednich trenerów) ale dzięki swojej wielkości mają z czego to finansować.
» 4 sierpnia 2021, 12:18 #382
RedsFan: Ale depe odplynal.
» 4 sierpnia 2021, 13:48 #381
PogbaKingOfMANU: @NoLogo - pieniądz nie śmierdzi. Co mają do wydawanych kwot i pożytku z nich, źródła tego pieniądza? Mogą je mieć nawet z hodowli jedwabników, jeśli zmieszczą się tym w przepisach czy umiejętnie je dla siebie zagną. Klubów sprzedających graczy, piłkarzy podpisujących papier, kibiców cieszących się z wygranych, nie mówiąc o innych inwestorach, to nie obchodzi. Business is business.
» 4 sierpnia 2021, 14:32 #380
NoLogo: Jeżeli są przepisy, że klub nie może wydawać ponad to co zarobi to jednak źródła tej kasy mają znaczenie. Znaczy mają dla kogoś kto potrafi je szanować i się do nich stosować. Jak widać z historii, "sztucznie" zasilane kluby mają w tyle takie zasady. Wiadomo, że wszystkim rządzi kasa.
» 4 sierpnia 2021, 15:07 #379
PogbaKingOfMANU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 15:41

Dlatego niestety niektórzy potrafią sprytnie obejść te przepisy, że na papierze są czyści i nawet jak jakimś cudem UEFA wszcznie postępowanie, to nie znajduje (a może nie chce znaleźć) na nich kwitów. Każdy tyle mówi o tym łamaniu przepisów, każdy w teorii o tym wie, a jak przychodzi do konkretów, to ups, nagle nikt nie ma dowodów i nic się nie da zrobić. Więc jest jak jest i sprytni księgowi oraz prawnicy zawsze będą tu górą.
» 4 sierpnia 2021, 15:40 #378
Dario88: No że inni z klubów logują piszą i obrażają przydała by się taka wewnątrzna strona zamknięta dla kibiców mu
» 4 sierpnia 2021, 07:03 #377
Krzybson: I jak to weryfikować? Ilu tu jest kibiców którzy wchodzą tylko po przegranym meczu, by cisnac Olego i spółkę. . . Przypomnij sobie ile kwasu było po wpadce z Totkami czy Finale LE. Nigdy nie dogodzi się ludziom, więc trolli nie karmić i tyle
» 4 sierpnia 2021, 07:27 #376
Dejfmi: Tak już jest i nic się z tym nie zrobi, tak jak mówi Krzybson, generalnie jak temat się oleje to szybko im się znudzi
» 4 sierpnia 2021, 07:37 #375
wielkifanMU: Mam wrażenie, że w redakcji brakuje twardej ręki, która zajębały się tymi kibicami loserpoolu, których się tutaj narobiło jak mrówek.
Godność by nakazywała odejść z miejsca, w którym jest się niechcianym. Ale jak widać kibicom loserpoolu brakuje honoru, dodatkowo w dyskusji są jak ten przysłowiowy gołąb grający w szachy.
» 4 sierpnia 2021, 06:51 #374
artix206: Przed kloppem, to oni juz kibicow nie mieli (:
» 4 sierpnia 2021, 07:01 #373
Krzybson: Mówienie o honorze i nazywanie przeciwników loserpool? Troche to płytkie. Zgodze się ze dyskusje z fanami poolu są specyficzne... ale czy Ty chciałbyś by ktoś wypowiadał się Muły np? Forum jest dla wszystkich, niech będzie kto chce... jeśli będą to wypowiedzi z szacunkiem, to czemu mamy dyskryminować ich? Niech patrzą na nasze plecy powoli !
» 4 sierpnia 2021, 07:23 #372
wielkifanMU: Krzybson - gdybym ja założył konto na ich stronie, po to aby prowokować, to bym się nie dziwił, że nazywają mnie ekhm... ,,Mułem(?)" xD
» 4 sierpnia 2021, 08:13 #371
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.08.2021 10:37

"Godność by nakazywała odejść z miejsca, w którym jest się niechcianym. Ale jak widać kibicom loserpoolu brakuje honoru, dodatkowo w dyskusji są jak ten przysłowiowy gołąb grający w szachy."
Co? XD
Przypominam, ze Kopernik też był niechciany. Jakby oni wszyscy mieli godność, to Ziemia byłaby płaska i ciągle bylibyśmy poganami. To, że Cię nie chcą, po pierwsze nie znaczy, że mają rację, po drugie nie znaczy, że mają do tego prawo.
Dla was samo, to że ktoś jest kibicem Liverpoolu jest już prowokacją. Naprawdę nie rozumiem tych chorych podziałów, tych śmiesznych wojenek.
» 4 sierpnia 2021, 10:37 #370
Dario88: Glory Glory Man united
» 4 sierpnia 2021, 05:55 #369
AmerikanoPseudo: Kane i Grealish do City, Kounde i Lukaku do Chelsea ale będzie wojna o majstra
» 4 sierpnia 2021, 01:06 #368
IntruZ9: Rozumiem że już były oficjalki? Że będzie wojna o majstra
» 4 sierpnia 2021, 06:56 #367
VaraneRed: Jutro Rafa przyleci do Manchesteru.
» 3 sierpnia 2021, 23:21 #366
GeorgeBest73: Łaskawca.
» 3 sierpnia 2021, 23:23 #365
Chestnut: Za każdym razem jak czytam "Rafa", to przychodzi mi do głowy Benitez. xd
» 3 sierpnia 2021, 23:26 #364
ArktoS: @Chestnut Chyba znaczna większość ma takie skojarzenie :D
» 3 sierpnia 2021, 23:34 #363
kckMU: Ewentualnie mocnym fanom tenisa jeszcze na sekundę mignie Nadal w głowie. Tak czy inaczej fakt, obecny trener Evertonu i wielka legenda Liverpoolu nasuwa się najbardziej.
» 4 sierpnia 2021, 00:04 #362
mikon70: W takim razie skoro Pogba jednak trenuje z druzyną, to ciekaw jestem co się dzieje z Sancho i Cavanim. 11 dni do meczu, a słuch o nich zaginął.
» 3 sierpnia 2021, 22:25 #361
cantona007: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.08.2021 22:14

@Anhel Otóż to.
» 3 sierpnia 2021, 22:14 #360
Anhel: Lukaku do Chelsea, Kane do City to my zgarniamy w przyszłe okienko Halanda za kwotę z klauzuli
» 3 sierpnia 2021, 21:57 #359
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.08.2021 23:10

@wielkifanMU - Bardzo liczna grupa to ile? :)
» 3 sierpnia 2021, 23:10 #358