Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United – Southampton 9:0. Kanonada Czerwonych Diabłów na Old Trafford!

» 2 lutego 2021, 23:08 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United nie miał litości dla Southampton w meczu 22. kolejki Premier League. Czerwone Diabły w pełni wykorzystały fakt gry w przewadze przez praktycznie całe spotkanie i rozgromiły Świętych aż 9:0!
Manchester United – Southampton 9:0. Kanonada Czerwonych Diabłów na Old Trafford!
» Manchester United rozbił Southampton 9:0 w 22. kolejce Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Aaron Wan-Bissaka
Harry Maguire
Victor Lindelöf
Luke Shaw
Fred
Scott McTominay
Marcus Rashford
Bruno Fernandes
Mason Greenwood
Edinson Cavani
Donny van de Beek
Anthony Martial
Daniel James

Oddano 159 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Southampton przyjechał na Old Trafford mocno osłabiony kontuzjami. Trudna sytuacja Świętych skomplikowała się w 2. minucie. Sędzia Mike Dean wyrzucił z boiska Alexa Jankewitza, który brutalnie zaatakował Scotta McTominaya. Szkot został trafiony w udo, przez chwilę nie podnosił się z murawy, ale ostatecznie skończyło się tylko na siniakach. Czerwona kartka dla gracza Świętych była absolutnie zasłużona.

Manchester United grając w przewadze szedł jak po swoje. Czerwone Diabły nieustannie okupowały pole karne Southampton. Na efekty nie trzeba było bardzo długo czekać. W 18. minucie wynik meczu otworzył Aaron Wan-Bissaka. Anglik świetnie zamknął akcję na dalszym słupku po znakomitej wrzutce Luke’a Shawa na szósty metr. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki Alexa McCarthy’ego.

W 25. minucie mieliśmy już 2:0 dla Manchesteru United. Czerwone Diabły po raz kolejny przeprowadziły składną akcję na lewej stronie boiska. Harry Maguire podał do Luke’a Shawa, ten odegrał do Masona Greenwooda, który sprytnym podaniem wypatrzył Marcusa Rashforda. Anglik uderzył z pierwszej piłki z jedenastu metrów i podwyższył na 2:0.

W 28. minucie do interwencji zmuszony został David de Gea. Goście mieli rzut wolny tuż przed polem karnym po tym jak Edinson Cavani sfaulował Moussę Djenepo. Potężne uderzenie na bramkę Manchesteru United posłał James Ward-Prowse, a Hiszpan popisał się efektowną paradą. Chwilę później akcja przeniosła się pod bramkę Southampton. Strzał Bruno Fernandesa zza szesnastki dobrze obronił McCarthy.

W 34. minucie mieliśmy trzeciego gola dla Manchesteru United. Czerwone Diabły przycisnęły Świętych, a mocną piłkę w pole bramkowe wstrzelił z prawej strony Marcus Rashford. Dośrodkowanie próbował przeciąć Jan Bendarek i zrobił to tak niefortunnie, że zaskoczył własnego bramkarza. Gdyby nie interwencja polskiego defensora, to akcję na dalszym słupku prawdopodobnie i tak zamknąłby Fred.

W 39. minucie na listę strzelców wpisał się Edinson Cavani, a kluczową rolę znów odegrał Shaw. Anglik z chirurgiczną precyzją posłał piłkę na dziesiąty metr, tam świetnie znalazł się Cavani, który skontrował futbolówkę i głową posłał ją do siatki.

Przed przerwą Manchester United powinien mieć jeszcze rzut karny. Kayne Ramsay spóźnił się z interwencją na linii pola karnego i sfaulował Edinsona Cavaniego. Mike Dean wskazał początkowo na jedenastkę, ale jego decyzję zmienił VAR, który uznał, że Urugwajczyk faulowany był tuż przed szesnastką. Powtórki telewizyjne pokazywały jednak, że Cavani w momencie faulu miał jedną nogę na linii.

Spotkanie na Old Trafford rozstrzygnęło się praktycznie do przerwy, więc Czerwone Diabły na drugą część wyszły z dwiema zmianami. Ole Gunnar Solskjaer dał odpocząć Shawowi i Cavaniemu, a w ich miejsce pojawili się Donny van de Beek i Anthony Martial.

Przewaga Manchesteru United była bezdyskusyjna, ale w 53. minucie piłkę do bramki Davida de Gei wpakował Che Adams. Obrona Czerwonych Diabłów zaspała przy rozegraniu stałego fragmentu gry. Adams dostał piłkę pod linią końcową i uderzył celnie po długim rogu bramki De Gei. Sytuację przeanalizował VAR i uznał, że gracz Southampton w momencie podania był na minimalnej pozycji spalonej.

Manchester United nieustannie okupował połowę Świętych i miał pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Nie oddawał natomiast strzałów na bramkę McCarthy’ego. W 60. minucie Ole Gunnar Solskjaer dokonał ostatniej zmiany – Daniel James zastąpił Marcusa Rashforda.

W 69. minucie Manchester United dopiął swego i podwyższył prowadzenie. Dobrą piłkę w szesnastkę posłał Bruno Fernandes. Futbolówkę na klatkę piersiową przyjął Martial, lekko sobie ją poprawił i huknął pod poprzeczkę. McCarthy był bez szans!

Po chwili mieliśmy już 6:0 dla Manchesteru United. McCarthy zdołał obronić mocny strzał Greenwooda przy krótkim słupku, ale futbolówka została wybita poza pole karne. Tam zgarnął ją Scott McTominay i mocnym uderzeniem po ziemi wpakował ją do bramki.

Wysokie prowadzenie nie wystarczało Czerwonym Diabłom. Gospodarze szukali kolejnych trafień. Bliski podwyższenia wyniku był Anthony Martial, który sprytnie przerzucił piłkę nad wychodzącym z bramki McCarthym. Futbolówka minęła jednak dalszy słupek o centymetry. Chwilę wcześniej świetną okazję pod bramką Davida de Gei zmarnował Adams.

W 84. minucie w polu karnym Southampton sfaulowany został Anthony Martial. Sędzia Mike Dean wskazał na jedenastkę, a następnie mieliśmy długą analizę starcia Martiala z Bednarkiem przez VAR. Po chwili arbiter zdecydował się usunąć z boiska polskiego defensora i podtrzymał swoją pierwszą decyzję. Jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Bruno Fernandes.

W 90. minucie na 8:0 podwyższył Anthony Martial. Francuz dostał świetne podanie z prawej strony boiska od Wana-Bissaki, przyjął piłkę na klatkę i z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do bramki!

Nie był to jednak koniec strzelania na Old Trafford. W ostatniej akcji meczu Greenwood wrzucił piłkę do Fernandesa pod linię końcową, ten strącił ją do Daniela Jamesa, który z kilku metrów ustalił wynik meczu na 9:0!

Manchester United – Southampton 9:0 (4:0)
Bramki: Aaron Wan-Bissaka 18’, Marcus Rashford 25’, Jan Bednarek 34’ (sam.), Edinson Cavani 39’, Anthony Martial 69’, Scott McTominay 71’, Bruno Fernandes 87’, Anthony Martial 90’, Daniel James 90'

Czerwone kartki: Alex Jankewitz 2’, Jan Bednarek 86’

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw (Van de Beek 46') – Fred, McTominay – Fernandes, Rashford (James 60'), Greenwood – Cavani (Martial 46')

Southampton: McCarthy – Ramsay, Stephens, Bednarek, Bertrand – Ward-Prowse, Jankewitz, Djenepo (Tchaptchet 78'), Amstrong – Adams, Ings (Redmond 70')


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Manchester United vs Southampton. 22. kolejka Premier League
Następny news »
Statystyki: Manchester United - Southampton 9:0

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (914)


kamilpe: Liverpool najprawdopodobniej nie uda się do Niemiec na pierwszy mecz z RB Lipsk 16 lutego.

Według informacji Jamesa Pearce’a, są dwie opcje - rozegranie meczu na neutralnym stadionie bądź „anulowanie” dwumeczu: czyli obie drużyny zmierzą się w jednym meczu na neutralnym terenie, bez rewanżu.

Co to się dzieję..
» 5 lutego 2021, 15:16 #909
OkuratnyCzlek: Śmieszne jak zad w krzakach.
» 5 lutego 2021, 13:33 #908
duxTomek: BREAKING NEWS: Jack Grealish has accepted the terms and conditions on Manchester United website. [SkySqorts]
» 5 lutego 2021, 12:51 #907
kamilpe: Co to za źródło? :D
» 5 lutego 2021, 12:55 #906
mikifiki: Źródło: LOL News Sport
» 5 lutego 2021, 13:06 #905
duxTomek: @kamilpe no SkySqorts;)
» 5 lutego 2021, 13:08 #904
kamilpe: @duxTomrk wiesz, że to fake bo jest Sky Sports przez P jak Paweł
» 5 lutego 2021, 13:19 #903
QUEBON: @kamilpe

Nieprawda. To prawdziwe SkySports!
» 5 lutego 2021, 13:19 #902
duxTomek: @kamilpe oczywiscie ze wiem ze to fake bo sam go stworzylem + terms and conditions on a website ma sie nijak do kontraktu ;)
» 5 lutego 2021, 13:31 #901
KanjoUnited: Ajax:
>Nie udało im się sprzedać Promesa do Spartaka
>Przez ich pomyłke Sebastian Haller nie zagra w LE
>Andre Onana zdyskwalifikowany na rok

:)
» 5 lutego 2021, 12:37 #900
Jakusa: Na papierze przed City mega ciężki kalendarz. 6 spotkań z trudnymi rywalami + liga mistrzów. Trzymam kciuki aby stracili możliwie najwiecej punktów w nadchodzącym czasie ;)
» 5 lutego 2021, 11:50 #899
Pyra: Mogą se nawet w LM wygrywać aby w lidze im nie szło
» 5 lutego 2021, 11:57 #898
QUEBON: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2021 11:36

Andre Onana został zdyskwalifikowany i nie będzie mógł grać, ponieważ przyłapano go na stosowaniu dopingu. Dyskwalifikacja trwa rok.
» 5 lutego 2021, 11:35 #897
Strzelec: Joe Hugill:
- Natychmiast przerósł klubowe oczekiwania
- Od powołania do seniora dzieli go tylko kilka miesięcy
- Trwają prace nad programem dodawania mięśni
- Obecnie przechodzi szkolenie medialne Premier League

[Laurie Whitwell]
» 5 lutego 2021, 11:32 #896
kamilpe: - Trwają prace nad programem dodawania mięśni - Hulk Program
» 5 lutego 2021, 11:46 #895
Pyra: chłop jest bardzo wysoki, prawie 190cm w wieku 17lat więc nawet do 195-200 może urosnąć
niech idzie drogą Haalanda
» 5 lutego 2021, 11:59 #894
kamilpe: Laporte: Jestem szczęśliwy w Manchesterze City i zawsze myślałem, że spędzę tutaj wiele lat. Wciąż mam nadzieję na to, że tak się stanie. Teraz zobaczę jednak, co wydarzy się do końca sezonu. Na razie jestem szczęśliwy.

Dziwny ruch, swego czasu miał swoje 5 min i był w czołówce obrońców w PL, po kontuzji chyba obniżył loty. Jeśli cena oscylowała by w granicach 30 mln widzieliścieby tego obrońcy w naszym składzie? Wiadomo, że to niebieska strona Manchesteru a to rządzi się swoimi prawami ale z ciekawości zapraszam do dyskusji.

PS. Uprzedzając komentarze - wiem Laporte nie mówi po polsku
» 5 lutego 2021, 11:24 #893
Wirus: Ja bym go chciał u nas jakby była taka opcja
» 5 lutego 2021, 11:35 #892
mcscotyy: Live - MC według mnie najlepszy remis, odskoczymy wtedy Poolowi i zmniejszymy stratę do City. Te dwa zespoły będą groźne do końca sezonu, zwłaszcza City.
» 5 lutego 2021, 09:29 #891
Pyra: Sheffield nie nauczyło jeszcze, że przed meczem nie dopisujemy sobie 3 pkt?
» 5 lutego 2021, 09:31 #890
mcscotyy: A gdzie ja napisałem ze wygrany mecz? Chodziło mi o tą ze będziemy mieli tą bezpieczna przewagę
» 5 lutego 2021, 09:50 #889
Pyra: Piszesz, że jak będzie remis to zmniejszymy stratę do City i odskoczymy Live.
W wypadku kiedy zremisujemy lub przegramy to jej nie zmniejszymy. Czyli dopisałeś nam 3pkt.
» 5 lutego 2021, 10:56 #888
QUEBON: Przecież on jedynie przypuszcza jaka będzie tabela, jakie będą dla nas korzystne wyniki jeśli wygramy. Nie widzę nic w tym złego.
» 5 lutego 2021, 11:48 #887
Pyra: To ten jego drugi komentarz był chyba niepotrzebny.
» 5 lutego 2021, 12:00 #886
Bylak: Wlasnie uświadomiłem sobie, że city ostatnie 13 spotkań wygrało, z czego 10x czyste konto, tracąc w tych 13 spotkaniach tylko 3 bramki. Będzie ciężko o majstra.
» 5 lutego 2021, 08:23 #885
ReDevil07: Mają formę niestety... Oby powinęła im się noga w weekend po naszym zwycięstwie co doda kolejnego smaczka w nadchodzących meczach.
» 5 lutego 2021, 08:41 #884
Celt15: Każda seria się kiedyś kończy... Chociaż trochę przestałem się łudzić po meczu z Szablami, to chyba jeszcze nie ten sezon. Ale warto wierzyć do końca, tak blisko dawno nie byliśmy. :)
» 5 lutego 2021, 08:45 #883
miminka: Dlatego trzeba wierzyć że Liverpool wyszarpie przynajmniej remis. Inni mogą mieć z tym problem..
» 5 lutego 2021, 08:59 #882
Ciechanek: Co będzie? Będzie ciężko? Kurde, przecież my nie mamy nawet co myśleć o mistrzostwie w tym sezonie. Jesteśmy daleko daleko za City, jeśli chodzi o poziom gry. Odpuśćcie sobie lepiej, żeby rozczarowania nie było :)
» 5 lutego 2021, 09:42 #881
miminka: No nie nawet marzyć nam zabraniają :D

Wolę wierzyć do ostatniego momentu i się rozczarować - trudno za mocno kocham ten klub :)
» 5 lutego 2021, 10:10 #880
Pezet: Dokładnie . Nie mamy co marzyć haha . W lutym będąc max 6 p za liderem w premier League nie mamy co marzyć x D . Chłop chyba od wczoraj piłkę ogląda
» 5 lutego 2021, 10:25 #879
BNK: Oh nieee, możemy się rozczarować! Na przyszły sezon najlepiej nastawny się na 5 miejsce. Tak będzie najbezpieczniej...
» 5 lutego 2021, 10:25 #878
miminka: 5? Ty szalony - najlepiej nad strefą spadkową.. Max środek tabeli :D
» 5 lutego 2021, 10:43 #877
BNK: No masz rację, trochę mnie poniosło. Sezon jest długi, mogą się zdarzyć kontuzje, kartki itd. Nastawny się na 10.
» 5 lutego 2021, 11:04 #876
miminka: Myślę że to uczciwe by się nie rozczarować :D
» 5 lutego 2021, 11:10 #875
Seszele: No i Liverpool pęka... Brak młodzieńców odbija im się czkawką. Po sezonie odejdzie Salah i będzie pozamiatane.
Ciekawe czy to ostatni sezon Kloppa.
» 5 lutego 2021, 07:53 #874
DaredevilUtd: Ja pisałem w tamtym sezonie, że to nie możliwe, by Klopp powtórzył ich najlepszy zwyciezki sezon. No i wkoncu po przyjściu kontuzji wychodzi granie jednym składem, braki transferowe, kadrowe i mentalne. Wcześniej byli nakręceni na maxa na wygranie LM, później ligi. No i sprężynka musiała się popsuć zeszlo ciśnienie i nie ma teraz co ich napędzać.
» 5 lutego 2021, 08:12 #873
ManUnited307: mam wrazenie ze Józek sie zatrzymal w czasie, i gdy wszystko idzie do przodu on dalej te busy stawia;) nic sie nie zmienił. Za jakis czas go pogonia z Tottenhamu. A z tego co mowil Murinjo to Spurs ma lepszych pilkarzy niz United ;)
» 5 lutego 2021, 04:37 #872
91nc99: Ale ma gorszego trenera ^^
» 5 lutego 2021, 08:24 #871
Kilerek7: Evra powiedział, że SAF mówił iż on i Giggs wg Bossa byliby najlepszymi trenerami, swoją drogą fajnie byloby zobaczyć Evrę w sztabie Ole chociaż, obserwuje też Rooneya jak sobie poradzi. Ciekawe czy Messi, Ibra lub Ronaldo zostaną kiedyś trenerami.
» 5 lutego 2021, 03:46 #870
miminka: Evrę bardzo bym chciała zobaczyć w roli trenera.. Ma niesamowity mental, ale też umie zjednywać sobie ludzi.. Nie wiem czy jako Menedżer by się sprawdził, ale jako trener jakieś formacji …

On by grał tego dobrego policjanta..
» 5 lutego 2021, 08:58 #869
Pyra: Messi nie zna języków i jest jaki jest
CR to by chyba taki reżim wprowadzał jak Simeone
» 5 lutego 2021, 09:33 #868
miminka: CR7 nawet jak o swoim synu się wypowiadał to byłam lekko przerażona..
Mam nadzieję że Gio też ma coś do powiedzenia tam..
» 5 lutego 2021, 10:11 #867
Pyra: Ja bym o jego syna się nie martwił, jak chłopak ma być piłkarzem to będzie. Jak uzna np. w wieku 15lat, że oleje to wszystko bo jest za ciężko to nikt go nie będzie torturował.
Można powiedzieć nawet więcej, kiedyś może jeszcze podziękuje ojcu, że nakierował go tam gdzie trzeba.
» 5 lutego 2021, 11:30 #866
miminka: No wiesz dzieciak któremu ojciec zabrania coli i chipsów.. I nie że codziennie je je tylko od czasu do czasu.. I pozostałe dzieci które się z tym kitrają.. Trochę pod tyranię zajeżdża..

Może podziękuje, a może będzie miał pretensje że nie mógł mieć dzieciństwa jak inne dzieci?
» 5 lutego 2021, 12:24 #865
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.02.2021 18:02

przy takich zarobkach tatusia można mieć udane dzieciństwo bez czipsów i coli ;D
» 18 lutego 2021, 18:02 #864
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2021 00:42

Rudzki to dziwny chłop, klepie te regułki a ja mam wrażenie, że nie czuje meczu. Bardzo dziwny komentator taki pusty.
» 5 lutego 2021, 00:41 #863
mikifiki: Gorszy jest chyba tylko Olek, który kompletnie nie czuje komentowania meczów. Choć wywiady i materiały robi niezłe.
» 5 lutego 2021, 11:25 #862
18lech2804: Jakby liczyc Jessiego to w JWPL az 6 zawodnikow United w 11 kolejki a Lingard nawet zawodnikiem kolejki .
» 5 lutego 2021, 00:05 #861
Czerwony123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 23:39

Z poczatkiem sezonu obstawilem u buckmachera, ze Arsenal wygra lige, bylo 35 do1 oraz , ze Totenham zwolni Jose 25 do 1 . Prosze cofnac sie do moich komentarzy. Pozniej postawilem, ze Lampard starci prace, bo bylo 5-1 po porazce Chelsea ze city. To , ze arsenal nie wygra to bylo pewne, ale ktos kiedys postawil na leicester I zgarnal 80tys f.... Mozna zarobic w tym sezonie. Panie levi, zrob to pan, portfel juz czeka!
» 4 lutego 2021, 23:34 #860
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 23:48

Do kiedy masz termin tego zakładu?

Mi się wydaje, że finał pucharu ligi Jose na pewno rozegra, w końcu sam tam doszedł.

Edit. Chyba, że do końca całego sezonu, no to kto wie, kto wie.
» 4 lutego 2021, 23:43 #859
GandiGanda: Z czym by sie nie zgodzic, moze sie okaze prawdom, ale Arsenal mistrzem? Hej hej czapko Gadzeta...
» 5 lutego 2021, 01:41 #858
Czerwony123: Do konca sezonu, wiec jeszcze zostalo troszke czasu. Tydzien temu postawilem, ze Chelsea bedzie w top4, 9do 1 , poszlo 30 funta. Jak na razie na plusie ok 1140 funtow na plusie. Utd mi troszke zawalilo statystyki. Pozdro.
» 5 lutego 2021, 03:52 #857
DaredevilUtd: Heh pamiętam twoje wpisy, z lampsem ci się udało myślę, że Juzek też może polecieć, ale najpierw musi się pojawić jakiś odpowiedni kandydat na zastepstwo, a tego nie widać.
» 5 lutego 2021, 08:14 #856
GraanManU: Prawdziwa weryfikacja Chelsea i Tuchela będzie 28 lutego w meczu z Nami. Gdyby nie karny to pewnie byłoby 0:0. Nudne drużyny, jeden murowanie, drugiemu załączyła się ticitaca...a już się podniecają eksperci
» 4 lutego 2021, 23:08 #855
DjTED: Juz Ci pisze wynik. Możesz sie zdziwić, ale bedzie 0:0
» 4 lutego 2021, 23:28 #854
Abstrahujacy: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.02.2021 00:04

Ja liczę na to, że Sheffield utrzyma formę i sprowadzi na ziemię tę nową miotłę.
» 5 lutego 2021, 00:02 #853
kckMU: Już mógł ten Tottenham wyrównać, bo Rudzki zapomina jaką zawodowo pełni rolę i mało mu się nie popuściło. Wygrywająca Chelsea powoduje w jego głosie radość podobną do tej, gdy dziecko dostaje wymarzone lego.

Pasje do klubu to ja doceniam, ale poza pracą.
» 4 lutego 2021, 23:07 #852
Advm: Wypraszam sobie. Jestem dorosły a jakbym dostał Lego Old Trafford to też bym się cieszył...
» 5 lutego 2021, 00:39 #851
rvn10: Rudzki to dla mnie pseudo komentator.
» 5 lutego 2021, 00:46 #850
GandiGanda: Serio tak odlecial? Przeciez to wymeczone 1:0 po karnym nie wiem bo nie ogladalem
» 5 lutego 2021, 01:46 #849
kckMU: Rudzki ma potężną wiedzę i ja bym nigdy nawet nie pomyślał, że mogłoby go zabraknąć w C+. Ale, przy meczach Chelsea... cóż, marzenia widza.
» 5 lutego 2021, 02:01 #848
miminka: Rudzki przy meczach Chelsea zachowuje się jak napalony nastolatek..
Mam nadzieję że nie dostanie naszego meczu 28.02 do komentowania bo chyba nie wytrzymię..
» 5 lutego 2021, 08:56 #847
duxTomek: Mecz tragedia, oba kluby siebie warte
» 4 lutego 2021, 22:58 #846
Michux3: Dzięki chelsea :D kursik był zacny
» 4 lutego 2021, 22:57 #845
BNK: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 22:54

Poche pewnie teraz siedzi w tej Francji, pije czerwone wino, żuje ślimaki i ma bekę z Totkow.
» 4 lutego 2021, 22:54 #844
Michal12371: Rzeczywiście ma się z czego śmiać, zwłaszcza ze PSG wygląda tak samo beznadziejnie w tym sezonie jak i Tottenham.
» 4 lutego 2021, 23:03 #843
BNK: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 23:30

No ma, bo z nim Tottenham nigdy takiej padaki nie grał.
» 4 lutego 2021, 23:29 #842
BNK: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 23:34

No i też sprawdziłem sobie 4 ostatnie mecze obu drużyn. Tottenham 3 porażki/1 wygrana, PSG 3 wygrane/1 porażka. Tak jak mówiłem, Poche ma się z czego śmiać.
» 4 lutego 2021, 23:34 #841
PogromcaTroli: PSG i Poche klepią ogórków, zobaczymy co pokażą w LM.
» 5 lutego 2021, 03:26 #840
BNK: Ogórki, czy nie, napewno to Poche skorzystał lepiej na tej zmianie, niż Tottenham i to on może się teraz śmiać.
» 5 lutego 2021, 07:29 #839
wider: Tottki bez HK to są ciency jak sik pająka
» 4 lutego 2021, 22:48 #838
DjTED: Myslicie , ze Levy wywali Siwego w tym sezonie ?
» 4 lutego 2021, 22:43 #837
BartoszP: W tym nie, ale w przyszłym tak.
» 4 lutego 2021, 22:45 #836
HarryBrown: Nie byłbym taki pewien. Spursi z meczu na mecz wyglądają coraz gorzej. O europejskich pucharach powoli mogą zapominać.
» 4 lutego 2021, 22:51 #835
miminka: Jak dla mnie pożegnają się po sezonie..
Chyba że Jose zacznie spektakularnie wszystko przegrywać.. Wtedy możemy się pożegnać wcześniej :)
» 5 lutego 2021, 09:01 #834
QUEBON: Ale nuda te London Derby. Wyłączam to. Już większe emocje były jak czytałem komentarze na sąsiednich stronach.
» 4 lutego 2021, 22:43 #833
BartoszP: Ja mam wlaczone żeby nie przegapić JWPL ale sprzątam żeby nie tracić czasu
» 4 lutego 2021, 22:51 #832
emenems: z roku na rok te wszystkie hity kolejki coraz bardziej mnie zawodzą, czy to z naszym udziałem czy innymi. odnoszę wrażenie ze z widowiskowych meczy wszystko zmienia się w szachy i ciężko to się ogląda:[
» 4 lutego 2021, 22:34 #831
sagnol32: Zawsze na meczach chelsea tak jarają się Wernerem ? Toż gościu nie gra nic specjalnego , a podjarani jakby co najmniej Ronaldo tam biegał.
» 4 lutego 2021, 22:33 #830
DaredevilUtd: 67 min Tottenham 2 strzaly, 1 na bramkę. Chelsea 12 strzałów i 1 na bramkę (karny) 1:0 napewno widowiskowy mecz :) Mam nadzieję, że tam remis wejdzie.
» 4 lutego 2021, 22:23 #829
DjTED: Nie ma opcji niestety :(
» 4 lutego 2021, 22:30 #828
BartoszP: Niech poskacze na piętach - to pomaga
» 4 lutego 2021, 22:14 #827
colazeroo: Porównując wypożyczenie Lingardinho i widoczny efekt. Dobrą okazją jest zainteresowanie się D. Allim. Każdy zna co może grać na swoim wysokim poziomie. W tej rotacji która mamy ciagle z przodu pasowałby idealnie.
» 4 lutego 2021, 22:08 #826
mycka86: Gdzie on by grał ? Za kogo ? Jego naturalna pozycja to 10. Rzucanie go po skrzydłach ma tyle sensu, co wystawianie tam Maty.
» 4 lutego 2021, 23:15 #825
MixEx: Jose po prostu stąpał po cienkim lodzie. Postawił wszystko na duet Son i Kane, jeden się wysypał i gra siadła.
» 4 lutego 2021, 22:06 #824
BartoszP: Oglądanie kuraków to swoiste Deja vu
» 4 lutego 2021, 22:06 #823
duxTomek: Bale - najbardziej przereklamowany pilkarz swiata. Nie jestescie w stanie zmienic mojego zdania
» 4 lutego 2021, 22:02 #822
Vilen: Teraz? Nie sadze bys ktokolwiek probowal. Swoj peak mial 8 lat temu, gdy sie o niego staralismy. Zniszczyly go kontuzje i moze brak zaufania trenerow w Realu
» 4 lutego 2021, 22:06 #821
mycka86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 23:22

A nie przypadkiem brak ambicji i wypalenie? Czyli szeroko pojęty mental. Moim zdaniem osiągnął dokładnie tyle ile miał osiągnąć. Talent, bez ciężkiej pracy w pewnym momencie się rozmyje.

W zasadzie można już o nim mówić jak o emerycie. Bo gdy skończy mu się kontrakt z Realem, to nikt o zdrowych zmysłach nie da mu nawet 1/3 tygodniówki jaką zgarnia obecnie. Pozostanie mu MLS lub Chiny, ale ich chyba Tevez skutecznie wyleczył z takich transferów.

Totki goniły wynik i Mourinho nawet go w końcówce nie wpuścił. Nie wykorzystał nawet limitu 3 zmian. To chyba wiele świadczy o tym jak wypaliło (nie wypaliło) ściągnięcie Bale. I jakim jest piłkarzem w obecnej chwili.
» 4 lutego 2021, 23:21 #820
PiesekLeszek: Co się dzieje z Reguilónem w Tottenhamie? Kontuzja czy slaba gra?
Sprawdziłem składy i nie ma go nawet na ławce, a swego czasu był łączony z nami.
» 4 lutego 2021, 21:57 #819
QUEBON: ten faul Dajera to podsumowanie tego co się w Tottenhamie dzieje XDDDDD
» 4 lutego 2021, 21:52 #818
mikon70: Jose chyba coraz bardziej się wypala. Przed zatrudnieniem do United albo do Tottenhamu, było można się zastanawiać, czy coś przemyślał i zmieni w warsztacie trenerskim. Tymczasem, jest coraz gorzej, bo jego legendarny drugi sezon okazuje się, że przestaje się sprawdzać. Oczywiście ma szansę jeszcze na puchar ligi, ale z taką grą znowu ligi mistrzów raczej nie będzie, a co za tym idzie, Levy go prawdopodobnie na koniec sezonu wtedy pożegna.
» 4 lutego 2021, 21:52 #817
Matys13R: Według mnie tottenham to drużyna One Man show czyli Harry Kane, jego zabrakło i gra się posypała, zobacz ile meczy tottenham dzięki niem u wygrał bo albo asystował do Sona albo strzelał bramki
» 4 lutego 2021, 22:06 #816
redman123: Ja tylko powiem, że Dier to ich najlepszy obrońca haha
» 4 lutego 2021, 21:51 #815
duxTomek: Tottenham chce chyba byc na miejscu Arsenalu xd tragicznie wyglada tottenham, smieje sie z nich
» 4 lutego 2021, 21:48 #814
rvn10: Widzę, że Jose robi robotę w Tottenhamie:) Szkoda mi ich bo za Poche grali naprawdę atrakcyjną piłkę.
» 4 lutego 2021, 21:41 #813
BartoszP: Jak myślisz ile Tuchel wytrzyma na ławce Chelsea zanim Romek go wywali?
» 4 lutego 2021, 21:43 #812
rvn10: Nie wiem. Nie obchodzi mnie to;)
» 4 lutego 2021, 21:44 #811
DjTED: Akurat ta Chelsea Tuchela sie rozkreca...
» 4 lutego 2021, 22:00 #810
damian3chrosto: BartoszP dobre pytanie haha. Poprawileś mi poranek. Kto ma wiedzieć ten wie;)
» 5 lutego 2021, 06:02 #809
BartoszP: Ciekawe ile Levy wytrzyma pracę Mou
» 4 lutego 2021, 21:38 #808
karolmanu3: Spurs, zamiast grać coraz lepiej, grają coraz gorzej. Czemu mnie to nie dziwi, cały Mou.

Swoją droga ich gra tak mi przypomina nasze grę, jak siwy stał za naszymi sterami. Zero polotu, fantazji.. tylko defensywa i laga gdzies do przodu. Widać ze on lubi taka grę bo nawet zawodników dobiera takich topornych, wielkich i silnych, zero kreatywności. Ehh

Zamienić taka dziesiątkę jak eriksen na woza z węglem, ndombele. To mówi wszystko
» 4 lutego 2021, 21:36 #807
Batigol222: Ta, bo Eriksen odszedł z Tottenhamu za kadencji Mourinho. A Ndbombele to też transfer Jose, jak nic.
» 4 lutego 2021, 22:25 #806
Batigol222: Fajnie wygląda to 3-4-3 Chelsea. Trochę zaczynają przypominać Lipsk: i ustawieniem, i sposobem gry
» 4 lutego 2021, 21:33 #805
QUEBON: mimo to żadnej klarownej sytuacji w pierwszej połowie nie mieli, no ale w sumie zwycięzców się nie osądza
» 4 lutego 2021, 21:54 #804
mordynator: Dier przydzbanił troche.
» 4 lutego 2021, 21:24 #803
BartoszP: Co ten Dier zrobił to głowa mała
» 4 lutego 2021, 21:24 #802
Reico100: Mou pewnego czasu chciał do nas go sprowadzić... Przynajmniej takie ploty były.
» 4 lutego 2021, 21:25 #801
BartoszP: Mou sprowadził świetnego Erica i Zlatana.
» 4 lutego 2021, 21:28 #800
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 20:55

FA cofnęła czerwoną kartkę dla Bednarka. No i dopiął swego. Cieszę sie, że chłopak nie będzie podwójnie ukarany za ten niby faul.
» 4 lutego 2021, 20:54 #799
SzarimMusty: Bezsens, na filmikach lepszych jakościowo widać, że skrobie marchewkę Martiala. To, że Francuz troszkę też dodał od siebie nie zmienia faktu, iż faul był i czerwona zasłużona.
» 4 lutego 2021, 21:02 #798
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 21:07

Martial zrobił Co umie najlepiej, czyli nurkował. Sam zobaczył, że piłka za mocno poleciała i odrazu bramkarz ja wyłapie. W 90% nasze karne gdzie Martial się wykłada to jego aktorstwo. Martial już leciał do przodu przed jakim kolwiek dotknięciem Bednarka.
» 4 lutego 2021, 21:06 #797
Michux3: Kontakt był ale Martial kładł się zanim jeszcze te delikatne draśnięcie nastąpiło, sędzia miał prawo podyktować 11 ale równie dobrze mógł dać Martialowi żółta za symulke
» 4 lutego 2021, 21:07 #796
awe: Jak ja to lubie... Martial w formie - brawo wywalczyl karnego, obroncy nie daja rady z naszymi szybkimi napasnitkami, 100% karny, Martial bez formy - zwykly nurek, aktor...
» 4 lutego 2021, 21:14 #795
Kryptospiderman: Jak tak się cieszysz czemu martialowi nie cofnęli kartki za udawanie lameli w przegranym 6;1 który zmienił oblicze meczu na początku a nie ostatnie 20min . Druga sprawa a cavani środowisko łacińskiej Ameryki było mega oburzone gracz przeprosił był nowy nikogo nie uraził a musiał tez odpuścić mecze? I co fair ni fair bo jak utd się ograbia z napastników to spoko należało się a jak polaczek dostanie czerwona gromy z nieba! PL zrobi wszystko by utd nie osiągnęło tytułu póki się ktoś nie zbliży do ich liczby mistrzostw kraju tak dla mnie to wyglada. Sędziowie w PL ustawiają mecze by było co ogladac
» 4 lutego 2021, 21:36 #794
Cieniu: Fiu fiu zaraz pęknie 800 komentarzy, dawno tego nie było.
» 4 lutego 2021, 20:01 #793
Klierek7: I to po zwycięstwie!! Po porażkach 500 było w godzinę
» 4 lutego 2021, 20:46 #792
awe: Liverpool przegral takze sie podbilo troche
» 4 lutego 2021, 21:01 #791
kociak153: Coraz więcej mediów podaje że Trippier u nas.
» 4 lutego 2021, 19:55 #790
PogromcaTroli: Media lubią dużo pisać, nie zawsze prawdę wiec ten teges...
» 4 lutego 2021, 20:50 #789
miocinho2: Wszyscy o Jessym a Tahith Chong debiut tez w Brugii dobry-gol i asysta.
» 4 lutego 2021, 19:28 #788
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 19:35

Życze mu powodzenia . Ja raczej w niego nie wierze . Jest zwyczajnie za słaby i takie są fakty . Moze gdzies w innej lidze i słabszym klubie pogra sobie i bedzie mu lepiej szlo . U nas jednak ta liga jest za ciężka i było to widać gdy dostawał szanse . Nie zrobił na mnie jakiegos wrazenia . Bardziej spodziewam sie ze ten Pellistri albo James bedą przydatni niż Chong . A mamy jeszcze Daillo .
» 4 lutego 2021, 19:34 #787
Klierek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 19:52

Dlabig pisz proszę zamiast kropek ze spacjami słowo: "stop" będzie przynajmniej wiadomo, że nadajesz telegramy.
» 4 lutego 2021, 19:51 #786
Abstrahujacy: Angel Gomes w 11 kolejki Primeira Liga w Portugalii, ale to nie wypożyczenie :P
» 4 lutego 2021, 20:22 #785
SzarimMusty: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 21:01

Przecież Gomes przeszedł do Boavisty w formie wypożyczenia... O to między innymi ja mam do niego lekki żal. Od nas odszedł bo nie dostał szansy na grę i nie chciał iść na wypożyczenie, a potem poszedł do Lille i odraz na wypożyczenie i tu jego zdaniem nie było problemu. Prawda jest taka, że poleciał na kasę i wypada o chłopaku zapomnieć.
» 4 lutego 2021, 21:00 #784
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 19:29

Lingard spoko grajek . Na wejscie z ławki czy na Puchary nadalby sie jeszcze napewno . Zawsze biegał duzo , stosował pressing , pomagał w obronie jak trzeba było . Bardzo uniwersalny gracz czy to na Lewe czy Prawe skrzydlo albo pomoc . Natomiast jest teraz Greenwood i Daillo wiec praktycznie nie ma dla niego miejsca . Noi pewnie bedziemy chcieli jeszcze sciagnac kogos na skrzydlo , może tego Sancho ? takze raczej dla niego tutaj nie ma miejsca . Noi nie zapominajmy o naszych młodych co walcza na wypozyczeniach jak Pellistri , Chong ( chociaz w jego raczej nie wierzę xD ) noi w akademii mamy niby tego Shoretire co podpisał profesionalny kontrakt . Jest w kim wybierać także mysle ze Lingard powinien odejść szczegolnie dla swojego dobra . On szuka raczej regularnej gry zeby reprezentować jeszcze reprezentacje Anglii . Dlatego WHU moze mu w tym pomoc . I za kazdym razem gdy rozegra fajny mecz w West Hamie czy strzeli fajna bramke , prosze nie mowic ze szkoda ze odszedl albo robić ahhy i ohhy bo to nie ma sensu mysle . W tym klubie moze sobie pozwolić na wiecej gry i grać lepiej bo są mniejsze oczekiwania .
» 4 lutego 2021, 19:27 #783
zbyszek7: Tymczasem Sporting po odejsciu Bruno rozgrywa znakomity sezon i prowadzi w tabeli majac szanase na mistrza tak jak MU hehe
Wiec nie wazne czy Bruno odchodzi czy przychodzi kazdy gra wtedy lepiej :p wilk syty i owca cala mozna by powiedziec ;)
» 4 lutego 2021, 19:07 #782
getryscholesa: Oni to zaczęli grać lepiej bo mają świetnego trenera. Do pewnego momentu nic im się nie układało, ale Amorim to poukładał.
» 4 lutego 2021, 19:09 #781
DEPE: mogą zdobyc mistrza po raz pierwszy od ponad 20 lat! oby im sie udało.
» 4 lutego 2021, 20:25 #780
Kilerek7: Lingard strzelił 2 gole i już debata, że zrobiliśmy błąd, poczekajmy na kilka meczów. Martial w jednym wali hatricka a potem w 5 go nie ma. Lingard tak jak Pogba mieli w MU mnóstwo czasu na pokazanie swojego potencjału, najważniejsze to utrzymać poziom przez cały sezon, to jest głównie bolączka naszej drużyny, w zasadzie tylko Bruno, Cavani, Shaw, Fred i Maguire trzymają równy poziom, reszta miewa wahania. Jest wielu graczy którzy też przechodzą późniejszą przemianę, przykład Depaya, odszedł a dziś gra świetnie, co nie znaczy, ze u nas grałby znowu lepiej, w takim klubie jak MU są zupełnie inne standardy, w WHU Lingard ma więcej swobody, tutaj 1 nieudany mecz i Martialowi grożą śmiercią, tak to chore, ale tak jest ponieważ MU przyzwyczaiło nas do wygrywania trofeów i najmniejsze lenistwo jest przez kibiców nieakceptowalne.
» 4 lutego 2021, 18:15 #779
getryscholesa: Nawet jak Lingard strzeli 10 goli do końca sezonu to nie będzie żaden błąd. Miał wystarczająco dużo szans, aby pokazać swój talent.
» 4 lutego 2021, 19:09 #778
Abstrahujacy: Jak wyczuć Martiala czy to jest ten mecz z 5? Gdyby może 4 odsiedział na ławce to w ani jednym by się nie irytował.
» 4 lutego 2021, 20:24 #777
hraboNX: Fajnie, że Jessie zaliczył zacny debiut w WH, aczkolwiek nadal nie jest piłkarzem na miarę United. Moim zdaniem. On po po prostu pasuje do tego bezpośredniego futbolu lansowanego przez Moyesa. Wybieganie, 2-3 szybkie podania i robimy sytuację pod bramką rywali. Żadna wirtuozeria, choć efektywne. Może Młoty zdecydują się na transfer definitywny. Oby, trzymam kciuki. Jessie wykręcaj fajne liczby :)

No i jak widzę JL cieszącego się po drugiej bramce. Trochę to takie dziecinne - jakieś tańce, "pajacowanie". Eh, jakoś nie widziałem Rashforda, aby fiziował w taki sposób. Marcus młodszy od Jessiego, a jakoś bije od niego większa dojrzałość.
» 4 lutego 2021, 18:13 #776
Kilerek7: To samo było z Lukaku jak odszedł i zaczął strzelać dla Interu to lament, że oddaliśmy takiego snajpera, ale jak grał w MU to marnował setek więcej niż Martial, czasami piłkarz dojrzewa i jego powrót ma sens, a czasami nie, nikt nie przewidzi tego jaki będzie ktoś po czasie. Nie każdy ma etos pracy jak Cavani czy CR7
» 4 lutego 2021, 18:18 #775
RedDan: Również cieszyłem się po bramkach naszego Dinho i tak samo również byłem zniesmaczony po tej "cieszynce". Od razu cały czar prysł.
Niech mu się wiedzie i pójdzie w lecie za dobrą kasę, razem z pogbą.
» 4 lutego 2021, 18:30 #774
Kamil01GGMU: Manchester United niechętnie uwzględnił opcję kupna, gdy zgadzał się na wypożyczenie Jesse Lingarda do West Hamu.

[The Athletic]

Ciekawe jaka kwota
» 4 lutego 2021, 18:03 #773
duxTomek: Pewnie paczka fajek i worek pilek, bardziej sie przyda
» 4 lutego 2021, 19:20 #772
Strzelec: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 18:03

twitter.com/utdreport/status/1357362637907066883


Chyba prędko Amad Diallo w pierwszym zespole nie zagra. Przy Pogbie wygląda jak dziecko.
» 4 lutego 2021, 17:57 #771
Michal12371: W końcu 9lat różnicy.
» 4 lutego 2021, 19:21 #770
RyannMistrz: Dokładnie. Muszą poczekać aż będzie miał przynajmniej 175,8 cm wzrostu i 75,3 kg samych mięśni. Inaczej na 100% nie ma sensu wpuszczać go na boisko
» 4 lutego 2021, 20:06 #769
Abstrahujacy: Kto oglądał fragmenty meczu z Liverpoolem z perspektywy murawy (był filmik wrzucany tu), ten wie, że Pogba to spore bydle. Widać to dużo lepiej z bliska i na tle innych.
» 4 lutego 2021, 20:26 #768
QUEBON: Reine-Adelaide, były zawodnik Arsenalu również zerwał więzadła. Z tymi byłymi reprezentantami Kanonierów to jest jakąś klątwa.
» 4 lutego 2021, 17:55 #767
RedStreamer: Dobrze, że Jankowi anulowali to czerwo. Jednak ta komisja sędziowska na coś się przydaje czasami.
» 4 lutego 2021, 17:40 #766
Klierek7: jeszcze gdyby Bielikowi anulowali te kolano :(
» 4 lutego 2021, 17:51 #765
getryscholesa: Ciężko biegac bez kolana
» 4 lutego 2021, 19:10 #764
NoName: Tak sobie pomyslalem, dlaczego Pep trzyma sie na topie i po 'slabszym' sezonie ogarnal druzyne, ktora znowu jest maszyna nie do zatrzymania, a Mourinho juz nie jest, jak zaczal isc w dol, to nie potrafi zawrocic z kursu i nie zanosi sie, aby sie to mialo zmienic? Moim zdaniem Jose przestal sie rozwijac, jest tak zapatrzony w swoje wizje i tak uparty, ze za nic ich nie porzuci, a bez tego zawsze bedzie robil te same bledy i dlatego na szczyt juz nie wroci. Gra City ewoluowala w porownaniu do poprzednich sezonow. To co robili najlepiej, czyli atak pozycyjny wciaz graja dobrze, ale poprawili defensywe i graja nieco bardziej pragmatycznie. Np wczorajszy mecz z Burnley, 13-2 w strzalach. Rok temu pewnie byloby 25-9 i latwiej o strate punktow.
» 4 lutego 2021, 17:31 #763
kielbasior: Mourinho to trener z innej epoki. On potrzebuje 11 zabijaków, którzy będą gryźć trawę przez 90 min, kogoś kto pójdzie za nim w ogień. W każdym zespole miał liderów, którzy nie dość że trzymali szatnię, to jeszcze napędzali siebie nawzajem. Ibra, Terry, Carvalho, CR7 (mimo ich konfliktu). Piłka niestety się zmieniła. Teraz ciuchy, fryzurki, tańce i aktorstwo są na porządku dziennym. Guardiola jest młodszym trenerem, który lepiej dogaduje się z młodymi, gdzie Mourinho został w miejscu ze swoim "kiedyś to było". To stąd wziął się ten magiczny 2 sezon Mourinho - w pierwszym sezonie wpaja im swoją filozofię, dokupuje sobie gotowych graczy pasujących mu profilem (u nas to był Matić i Ibra, w Spurs Holbjearg), którzy gwarantują krótkotrwały sukces. Im dalej w las, tym bardziej Mou staje się toksyczny dla otoczenia, zaczynają się wojenki z klubem, piłkarzami i kibicami, czego efektem jest wywalenie go w kiepskiej atmosferze.
» 4 lutego 2021, 17:44 #762
NoName: Czyli generalnie wszystko sprowadza sie do tego, ze Mou zatrzymal sie w rozwoju kilka lat temu i nie ogarnia, ze wszystko inne poszlo do przodu, a zaadaptowac sie w nowych warunkach nie potrafi. Czyli przydomek 'dinozaur' uzasadniony.
» 4 lutego 2021, 20:12 #761
DEPE: roznica jest taka ze mou to trener defensywny, pep ofensywny. mniej wiecej od polowy pierwszej dekady XX wieku tryumfy swieci futbol "na tak", dlatego nie tylko mou jest w odworcie, dlaczego np. wloscy trenerzy sa tak slabi? bo tam 99% gra staroswiecka pilkę rodem z ich catenacio co przy mocno ofensywnych ekipach nie ma dzis racji bytu.
» 4 lutego 2021, 20:30 #760
NoName: No tak, na poczatku XXI w. dominowal futbol defensywny - Mourinho, Wlochy na MS, Milan. Potem mniej wiecej od 2008, kiedy to pojawil Pep ze swoja tiki-taka zaczal dominowac futbol osfensywny. Jednak przez Kloppa ostatnimi czasy znowu trend sie zmienil i Guardiola potrafil sie dostosowac. Po ostatnim slabszym sezonie dla City i marnym poczatku biezacego wiele osob skreslalo juz Pepa, twierdzac, ze sie konczy, a on poprawil gre druzyny i znowu jest na topie.
» 4 lutego 2021, 23:00 #759
Diabel76: Czytaliście że Bednarkowi anulowali czerwo?
Ale jaja hehe
» 4 lutego 2021, 17:23 #758
getryscholesa: No i słusznie. Bednarek tam nie faulował. Jedyny kontakt jaki miał z Martialem to to, kiedy Martial zahaczył o niego nogą podczas nurkowania.
» 4 lutego 2021, 17:30 #757
hraboNX: Teraz jak Tony (lub inny Diabeł) będzie faulowany w polu karnym, to sędziowie nie wskażą na wapno, bo łatka "symulanta". Już i tak sędziowie nas nie lubią. Brak karnego po faulu na Edim, brak karnego po faulu na Fredzie (inny mecz).
» 4 lutego 2021, 17:32 #756
Diabel76: Zahaczył go ręką także faul ewidentny, ale generalnie czerwa i tak bym nie dał.
» 4 lutego 2021, 17:47 #755
hraboNX: @Stoperdo Tak myślę, że nie w każdym. Jednak znajdzie się kilka sytuacji, gdzie jednak był rzeczywisty faul.
» 4 lutego 2021, 17:52 #754
NoName: Jesli zawodnik idzie sam na sam z bramkarzem i sedzia gwizdze faul, to czerwona musi byc z automatu. Nie mozna w takiej odgwizdac faulu i dac zolta.
» 4 lutego 2021, 22:50 #753
Abstrahujacy: Shola Shoretire - utalentowany 17-latek z Anglii - był transferowym celem Bayernu Monachium. Rozmowy zakończyły się fiaskiem, gdyż młody piłkarz nie chce przenosić się do Niemiec. Woli zostać w Manchesterze United.
O naszego młodego wg mediów biją się jeszcze Juve i PSG.
» 4 lutego 2021, 16:49 #752
rreddevilss: Mamy 46 goli strzelonych po 22 kolejkach, to prawie tyle ile w calym sezonie Van Gaala


Jezu jak to brzmi
» 4 lutego 2021, 14:53 #751
Glory1878: Strzelone bramki cieszą, ale tyle wylewów co w obronie było to powodu do radości za bardzo nie ma
» 4 lutego 2021, 15:03 #750
BartoszP: Dokładnie, obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski. Może rzeczywiście Ramos jest remedium na problemy w obronie.
» 4 lutego 2021, 15:15 #749
Jakusa: Naprawdę wierzysz, że Ramos może grać w United? Daj spokój, to kaczka dziennikarska.
» 4 lutego 2021, 15:18 #748
miocinho2: Za LvG czy Mourinho to sie strasznie ciezko to ogladalo.Uwazam ze zespół OGS jest o dwie klasy lepszą drużyna niz Man United za czasów Mou czy Van Gaala.
» 4 lutego 2021, 15:20 #747
Pyra: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 15:58

Mi United z sezonu 2017-18 bardzo się podobało
81pkt
25 zwycięstw w lidze
bramki 68-28 (stosunek + -) 2,42 - 1
gdyby nie forma City to inaczej ten sezon byłby odbierany

dla porównania teraz symulacja z tego sezonu przy założeniu, że do końca będziemy tak samo grać
pkt 76
zwycięstwa 22 lub 23
bramki 79 - 46 stosunek 1,72 - 1

ps. gra też nie była taka zła w 22 spotkaniach strzeliliśmy 2 lub więcej bramek
» 4 lutego 2021, 15:57 #746
mikiartur: Jednak trzeba dążyć do ideału czyli MU z lat 2006-2009 noi jeszcze te 2 ostatnie zwycięskie sezony za SAFa. W tych sezonach zdobywaliśmy odpowiednio 89,87,90,80,89 a jeszcze sezony 2005/2006 (83pkt) 2009/2010(85pkt) i sezon 2011/2012(89pkt) Były pod względem punktowym bardzo dobre.
W ogóle pod koniec SAF miał serię 8 sezonów z rzędu powyżej 80pkt. Nieprawdopodobna seria. Jak w tym sezonie zbliżymy się albo przebijemy 80pkt to można uznać to jako spory progress. Noi to na pewno da ligę mistrzów noi jakieś widoki na mistrza. 48pkt mamy jeszcze do zdobycia więc jakbyśmy wszystko wygrywali jak leci (niech nam w tym Bóg dopomoże) to byśmy 102 pkt xd. Jednak wiadomo to jest liczba nie możliwa. Ale takie 80-85 pkt mpim zdaniem jest w zasięgu tego składu
» 4 lutego 2021, 16:22 #745
Replikant: @Pyra a ja bardzo słabo wspominam ten sezon, styl był koszmarny, każdy mecz z ogórami to było kopanie się po czole. Przy formie City, które grało piękny futbol to 2gie miejsce smakowało bardzo gorzko. Teraz też nam się ciągle zdarzają wstydliwe wpadki, ale w tym sezonie jak tracimy bramkę to przynajmniej jest też wiara, że jesteśmy w stanie odkręcić ten wynik. Za Murarza jak traciliśmy bramkę to było wiadomo, że zostanie włączony tryb długa laga na Felaniego i liczenie na cud.
» 4 lutego 2021, 16:29 #744
miocinho2: @mikiartur 44+48=92
» 4 lutego 2021, 16:56 #743
awe: Ten mecz mega podbil ta statsytyke, w ostatnich 8 meczach ligowcyh udalo sie lacznie zdobyc 10 goli ...
» 4 lutego 2021, 18:20 #742
Abstrahujacy: Może i podbił, ale mecz z Kurakami nam zepsuł.
» 4 lutego 2021, 20:28 #741
awe: To racja, z ciekawosci spradzilem to we wspomnianych przeze mnie 8 spotkaniach stracilismy wlasnie 6 bramek, tyle co w meczu z Tottenhamem ;)
» 4 lutego 2021, 21:04 #740
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 13:30

Wam tez wyskakują na roznych stronach (np na meczykach)reklamy z napalonymi mamuśkami w waszej okolicy,ktore chca, byscie zrobili z nimi to co United zrobiło z Southampton?Pytam bo chce wiedziec czy ktos to sprawdzil wczesniej i czy warto sie rejestrowac
» 4 lutego 2021, 13:28 #739
BNK: Zarejestruj się i koniecznie podaj kartę kredytową, to te "mamuśki" zrobią z twoim kontem to, co my z Southampton:p
» 4 lutego 2021, 13:48 #738
PastaDoCiasta: Tak - a pamiętam jak ***owcy zrobili z Tomasza Lisa zboczeńca że niby mu się takie pokazują bo szuka
» 4 lutego 2021, 13:48 #737
VaultBoy96: Potwierdzam, to w 100% prawda. Po zarejestrowaniu nie mogę się odpędzić od napalonych mamusiek. Radzę się dwa razy zastanowić przed rejestracją, bo nie każdy potrafi to wytrzymać.
» 4 lutego 2021, 13:56 #736
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 14:09

Ok to odspuszczam to
» 4 lutego 2021, 14:04 #735
Abstrahujacy: Incognito i nie będziesz miał takich reklam :) Google (lub producent Twojej przeglądarki) dopasowuje reklamy do profilu Twojej osoby jaki sobie zbudował.
Nie koniecznie musisz wchodzić na takie strony, ale jak wynika z innych like, kliknięć itd, że jesteś mężczyzną w pewnej kategorii wiekowej to jest większa szansa na Twój klik w mamuśki niż w reklamę biżuterii czy damskiej bielizny.
Jak jesteś do tego (sprofilowanym) młodym mężczyzną za granicą swojego kraju, to nawet w Incognito będziesz miał takie oferty. Twój system sam z łatwością określi Twoją płeć, język systemu jaki używasz wskaże, że jesteś za granicą.
» 4 lutego 2021, 16:28 #734
kamilpe: Przecież to żart był..
» 4 lutego 2021, 18:19 #733
Seszele: Roy Keane był boiskowym brutalem, fakt.
Jednak on się z tym nie krył i jak się wku.rwił, to z pełną świadomością, że lada chwila wyleci z boiska. Był bardzo bezpośredni. Jak zasłużył na czerwoną, to zanim sędzia wyciągnął kartonik Roy już był w drodze do szatni.
Sergio Ramos również bywa boiskowym brutalem, ale nie aż tak.
Różnica jednak taka, że na boisku stara się to ukryć. Fauluje licząc, że mu się upiecze i sędziowie tego nie zauważą. Bardziej sprawia wrażenie zaczepnej pchły. Jak sędzia wyciąga zasłużony kartonik, to ten jeszcze dyskutuje, że nic nie zrobił.
» 4 lutego 2021, 13:26 #732
miocinho2: W meczu City z Live mam nadzieje ze obydwie druzyny przegrają
» 4 lutego 2021, 13:16 #731
ax1d: O to to!
» 4 lutego 2021, 13:22 #730
Pyra: najlepiej jakby im jeszcze dali po -3pkt
» 4 lutego 2021, 13:26 #729
devilek777: Liverpool musi wygrać
» 4 lutego 2021, 13:35 #728
PastaDoCiasta: Dla nas zdecydowanie najlepiej gdyby wygrał Liverpool, potracili dużo punktów, są wykończeni fizycznie, do tego mają dużo kontuzji. A City jedzie walcem przez ligę, więc w dłuższej perspektywie bardziej prawdopodobne, że to Obywatele będą większym zagrożeniem
» 4 lutego 2021, 13:50 #727
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 14:28

Liverpool ma 4 pkt straty do nas, więc nie wiem czy tak dużo potracili. Wszyscy są wykończeni fizycznie nie tylko Liverpool. Mają dużo kontuzji, ale nie wiesz co nas jeszcze czeka i lepiej mieć większą przewagę nad 3 i 4 miejscem i walczyć o mistrza z City, niż mieć ścisk i ciągłą presję z dołu. Dla mnie remis, albo wygrana City. Musimy wygrać z City i wtedy mamy tyle samo pkt, ale City mają zaległy mecz, coś jeszcze zgubią.
» 4 lutego 2021, 14:26 #726
ax1d: City ma teraz ciężką serię:
Liverpool away, FA cup, Spurs home, Arsenal away, LM, West Ham home i derby z nami.
Muszą coś stracić...
» 4 lutego 2021, 14:38 #725
UnitedFan07: ax1d Oby tak było... ale bedzie cięzko o to mają szeroką kadrę no i wkońcu Pep ma ogarnietą defensywę a to jest przewaga nad resztą.
Oby United szło łeb w łeb a sprawa mistrzostwa wazyła sie w ostatniej kolejce marzeniem byloby zalatwic City tak jak oni załatwili United w sezonie 11/12 tylko teraz na odwrót... marzenie
» 4 lutego 2021, 15:26 #724
Abstrahujacy: LFC mają jeden dzień odpoczynku więcej przed spotkaniem z City, więc odrobinę zwiększa to szanse w tym szalonym zgniecionym terminowo sezonie.
» 4 lutego 2021, 16:30 #723
duxTomek: Eden Hazard we wszystkich rozgrywkach w 2020/2021 : 3 gole w 12 występach

Jesse Lingard we wszystkich rozgrywkach w 2020/2021 : 2 gole w 4 występach.
» 4 lutego 2021, 12:56 #722
kamilpe: Zaczynają powoli mnie irytować te komentarze więc pozwolę sobie odpisać:

Hazard 245 mecze w PL: 85 goli / 61 asyst
Lingard 134 mecze w PL: 20 goli / 12 asyst

Dziękuję, zamykam temat, jedna jaskółka wiosny nie czyni a ślepej kurze to i trafi się ziarno
» 4 lutego 2021, 13:04 #721
Wirus: Hazard to w Chelsea był jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Uwielbiałem jego rajdy i tą lekkość przy piłce. Szkoda, że z Lille jednak nie trafił do nas
» 4 lutego 2021, 13:08 #720
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 13:29

Oho ale obrazalscy ci z Chelsea :D
Jak to mówia, co było, a nie jest nie pisze się w rejestr.
Bale ma jeszcze lepsze liczby od Belga, a jednak ludzie po nim cisną. Sanchez to samo, więc w czym masz problem :)
» 4 lutego 2021, 13:25 #719
PastaDoCiasta: Pamietam jak dziś tę sagę z Hazardem czy wybierze nas, City czy Chelsea :D I to codzienne wyczekiwanie czy już podjął decyzję... aż no wybrał :D
» 4 lutego 2021, 13:51 #718
RyannMistrz: Hazard w Chelsea to tylko wydawał się taki dobry na tle reszty tych kopaczy z Chelsea
» 4 lutego 2021, 15:48 #717
Abstrahujacy: @kamilpe dajmy JL dograć pozostałe 111 spotkań przed porównaniem. Na razie ewidentnie się oszczędzał!
» 4 lutego 2021, 16:32 #716
duxTomek: youtube.com/watch?v=BfFlXQnSMKw&ab_channel=ZaanTV

Dla rozluznienia momenty z naszym Eryczkiem
» 4 lutego 2021, 12:47 #715
mikon70: Tak trochę nie na temat klubu i ligi. Chodzi mi o temat Koemana. Uważam, ze należy mu się duży respekt za to co robi z Barceloną w tym sezonie. Klub nie ma kasy, zarząd na każdym kroku się kompromituje, a jednak jakoś potrafi ten klub zebrać i w lidze nie idzie im najgorzej i poza 3:0 z Juve, to dobry występ w lm. Oczywiście rozczarowaniem w Barcelonie jest przegrany superpuchar. Ale jednak patrząc na to co się dzieje do dzisiaj, to śmiem twierdzić, ze w Barcelonie jest stabilniej jeśli chodzi o grę, niż w Realu Madryt. Oczywiście tam też mają kłopoty kadrowe różnorodne, ale w Realu nikt nie wypuszcza do informacji publicznej szczegółów kontraktów albo raportów o tym, kto się do tego klubu nie nadaje.
» 4 lutego 2021, 12:47 #714
DEPE: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 13:15

wprowadził kilku młodych pilkarzy z czego dwoch: Araujo i Pedri robi prawdziwą furorę. poza tym jesli dodac do nich kolejnych pilkarzy ponizej 23 roku zycia : Dembele (ktory wyglada wreszcie jak pilkarz), Desta, De Jonga, Ansu (ktory ma kontuzje od chyba 4 miesiecy), czy nawet Minguezę to jest z czego tworzyc druzyne na kolejne lata. W meczu z Juventusem tym 0-3 Koeman wyszedł 5 zawodnikami ponizej 23 roku zycia, w tym dwoch nastolatkow. Tamta 11 nie miala prawa powalczyc, bardzo ciezko znalezc sklad wielkiego klubu ktory wychodzi tyloma mlodymi pilkarzami w waznym meczu. Zapłacili frycowe.
» 4 lutego 2021, 13:14 #713
mikiartur: Trzeba przyznać że w ostatnim czasie zrobił z nimi spory progress. Przede wszystkim zaczęli regularnie punktować. Ale dopóki tam nie ogarnie się zarząd to tam nie będzie się działo dobrze na dłuższą metę. Bo fajnie że wprowadził tych młodych itd. Ale kto wie czy nie dojdą do takiej katastrofy finansowej że będą musieli paru z nich sprzedać. Tam podobno w grę wchodzi kwota zadłużenia ponad 1mld euro. Jak nie więcej. Dla mnie odejście Messiego w tej chwili ma większy sens niż kiedykolwiek. Bo klubu po prostu na niego nie stać. Choć i to nie pomoże. Real pod tym względem jest w zdecydowanie lepszej sytuacji. Wiadomo że w żadnym obecnie hiszpańskim klubie za wesoło nie jest ale tam jest mimo wszystko prezes który łeb na karku ma. W Realu mają kryzys sportowy który łatwiej w dłuższej perspektywie zażegnać niż kryzys finansowy. A co do ich meczów lm to się z wami nie zgadzam. Bo z tej grupy co mieli to by wyszedł nawet Arsenal z przełomu listopada grudnia gdzie grał słabiutko. Albo nawet my z początku zeszłego sezonu. Poważny test to teraz z PSG będą mieli. Bo z Juve jeden mecz wygrali ale tam też mecz mógł w 2 strony pójść, noi 3 do jaja dostali w 2 meczu. A w lidze to co by nie mówić formę ustabilizowali na tą chwilę. Ale i tak przed tym klubem dłuuuga droga powrotu na szczyt
» 4 lutego 2021, 16:35 #712
mordynator: Jakbyście sklasyfikowali na ten moment TOP3 piłkarzy sezonu w naszym zespole?
Oczywiście to taka luźna zabawa bo do końca sezonu jeszcze daleko i dużo może sie zmienić.Moje TOP3
1-Bruno
2-Shaw
3-Pogba
» 4 lutego 2021, 12:40 #711
mikon70: 1. Shaw
2. Bruno
3. Pogba
Tylko dwa pierwsze miejsca u mnie na odwrót, a to dlatego, ze Luke od października według mnie jest stabilniejszy od Bruno. Co nie zmienia faktu, że Portugalczyk w tym czasie również wnosi ogromne wsparcie do gry zespołu.
» 4 lutego 2021, 12:42 #710
GenLancelot: i raczej McTerminator na trzeciej pozycji
» 4 lutego 2021, 12:49 #709
is200second: Bruno, Fred, Pogba.

Shaw zrobił spore postępy ale odnośnie samego siebie. I uważam że w samej lidze są od niego lepsi piłkarze. Digne, Cresswel, Robertson.
» 4 lutego 2021, 12:51 #708
mordynator: Myślałem o Mctomku lub Harrym na 3 miejscu
Ale mimo wszystko gdyby nie Pogba to w samym styczniu mielibyśmy z 6pkt mniej conajmniej.
» 4 lutego 2021, 12:58 #707
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 13:08

Jeden dobry miesiac Pogby to za malo.poza tym przez niego przegralismy pierwszy mecz z Arsenalem i w duzej mierze przez niego nie wygralismy na Anfield
1.Bruno
2.Rashford
3 Shaw
» 4 lutego 2021, 13:00 #706
Strzelec: 1. Bruno
2. Shaw
3. Cavani

@is200second

Cresswell lepszy od Shawa? Poważnie?
» 4 lutego 2021, 13:14 #705
mordynator: miocinhio2
Zaś nie przesadzaj że przez niego nie wygraliśmy na Anfield-ok zmarnował setke
ale przez cały mecz był aktywny i dużo próbował grać do przodu,sam kilka akcji też wykreował.Do tego Bruno też zmarnował setke a Rash to do dzisaj nwm czemu wtedy Cavaniego na solo z Alissonem nie wypuścił.Co do meczu z Arsenalem to zgoda.
» 4 lutego 2021, 13:15 #704
miocinho2: Bruno mial setke ale moim zdaniem Pogba mial dwusetke.
» 4 lutego 2021, 13:23 #703
BNK: No to można napisać, że w meczu z Arsenalem straciliśmy dwa punkty przez Cavaniego, bo on miał tam 3 setki;)
» 4 lutego 2021, 13:51 #702
miocinho2: Skoro Pogbie przypisuje sie wygrana kiedy ten strzela zwycięskiego gola to powinno sie mu tez zarzucac to ze marnuje piłkę meczowa w meczu z odwiecznym rywalem
» 4 lutego 2021, 14:14 #701
getryscholesa: 1: Bruno 2. Shaw 3. Pogba

W dalszej kolejności McTominay i Rashford.
» 4 lutego 2021, 14:25 #700
mordynator: miocnihio
Nie koniecznie bo z AV na przykład nie strzelił a gdyby nie on to raczej byśmy nie wygrali.
» 4 lutego 2021, 15:02 #699
HarryBrown: Absolutnym top1 jest duet McTominay - Fred. Jak tych chłopaków nie ma w składzie to mamy problem żeby nawet zremisować.
» 4 lutego 2021, 16:17 #698
ax1d: Pogba? Serio? Jeśli mówimy o top3 piłkarzach SEZONU, to Pogba nijak się nie łapie. Przypominam, że mamy 22 kolejki za sobą, a Paul zagrał 3 dobre mecze...

Dla mnie Bruno i Shaw w tym sezonie rządzą. Na trzecim już ciężko. Może Rashford, który sporo marnuje, ale jednak liczby robi, może Fredominay, bo zawsze dobrze wpływa na naszą grę, uspokajając środek, może nadal bardzo niedoceniany AWB. Cavani za mało grał, żeby mówić o graczu sezonu.
» 5 lutego 2021, 00:00 #697
Saberem47: Gorąco wierzę, że Liverpool zatrzyma city. Muszą się jakoś odbić od dna
» 4 lutego 2021, 12:39 #696
Chestnut: Napiszę to co niżej.
"Najlepszy byłby remis, albo wygrana City jak dla mnie. City jest w formie i to, że teraz przegra z Liverpoolem jak dla mnie bardziej nam zaszkodzi niż pomoże. Liverpool jest zbyt blisko nas, a my potrafimy gubić punkty. Lepiej utrzymać obecną pozycję. :)"
» 4 lutego 2021, 12:57 #695
Pyra: Odnośnie ewentualnego transferu Ramosa (w zasadzie to przejścia za darmo)
Ja jestem tak samo nastawiony jak z Cavanim, poziomem sportowym obroni się bez dwóch zdań, jest to jeden z lepszych obrońców na świecie w powietrzu i z piłką przy nodze. Przy nim nawet Varane wygląda jak profesor.
A że wtedy w każdej formacji byłby zawodnik przed którym wszyscy srają to chyba jeszcze lepiej.
I nie przekonują mnie argumenty a stylu cham boiskowy itp. Roy Keane lubiliśmy bo grał u nas, cała reszta ligi go nienawidziła (a może bardziej bała).

Ktoś tu jeszcze pisał o kominach płacowych, jak DDG i Pogba mają po 350tys/tydzień to 250 dla Ramosa przy przyjściu za darmo z jego profesjonalizmem jest jak promocja.

Ferguson sam by o niego walczył.
» 4 lutego 2021, 11:00 #694
Chestnut: Teraz mi to dopiero do głowy przyszło, bo wszyscy ciągle, że Ramos to cham, ale ile on daje przy stałych fragmentach, ile on strzelił bramek, teraz byłby wybór, nie tylko Maguire, ale była by opcja na Ramosa. No i Ramos może nauczyłby Harrego jak celniej strzelać. :D
» 4 lutego 2021, 11:07 #693
Pyra: Tu nawet nie o jego bramki chodzi, Real bez niego w obronie wygląda jak bez Ronaldo w ataku, po prostu mizernie.
Nie wiedzę żadnych minusów tego transferu, chyba że ktoś uważa, że zablokuje on rozwój Tuanzebe...
Bo Bailly i Lindelof jacy są każdy wie.
Maguire ze względu na kwotę niestety nie do ruszenia ze składu
» 4 lutego 2021, 11:13 #692
ax1d: Wybór pewnie byłby taki, że grałby Ramos z Maguire'em, bo przecież kapitana nie posadzą na ławce, sprzedaż też pewnie wykluczona, zwłaszcza że teraz to może wzięlibyśmy za niego połowę kwoty zakupu, a może nie...
» 4 lutego 2021, 11:13 #691
GenLancelot: Nie lubię Ramosa, chyba jak każdy, ale jego jakość by się przydała. Spokojnie dwa sezony jeszcze pogra
» 4 lutego 2021, 11:14 #690
kamilpe: Osobiście wolałbym transfer Dayota, transfer Ramosa zablokowałby możliwość sprowadzenia go i jego rozwój
» 4 lutego 2021, 11:38 #689
miminka: Ramos jest Ramosem.. Dupek jakich mało z niego wychodzi.. Ale mentalnie to jest potwór.. To jest dobry nauczyciel dla naszych. Bo drużyny nie buduje się na samych młodych zawodnikach
» 4 lutego 2021, 11:38 #688
RedDan: Też byłbym na tak dla Ramosa. Ja tam lubię takiego "chama", w końcu obrona nie byłaby bezjajeczna, a za to wyeliminowanie salaha w finale to palce lizać.
Fergie sam pozbył się Stama i wziął chyba 35-letniego wtedy Blanca. W czelsi 36 letni silva ok, u nas 35 letni ramos nie ok.
Wtedy na każdej formacji byłby Pure Class (Ramos, Bruno, Cavani)
» 4 lutego 2021, 11:53 #687
NoName: Roznica miedzy Keanem, a Ramosem jest taka, ze ten pierwszy gral po prostu ostro, raczej nie majac na celu uszkodzenia przeciwnika. Sytuacja z Hallandem to wyjatek, ale nawet wtedy wiedzial co zrobil i zaakceptowal czerwo bez dyskusji. Ramos umyslnie depcze komus po klacie, kopie w gardlo, wali z lokcia w nos, wjezdza od tylu w nogi w ogole nie zainterwsowany pilka, to zalozy zapasnocza dzwognie i jak sedzia go wyrzuca slusznie z boiska, to jeszcze jakies problemy ma, ironicznie przyklaskuje sedziemu itp. To jednak nie to samo.
Co do jego poziomu sportowego, to w tym sezonie jakos czy z nim, czy bez niego Varane gra slabo, a i sam Ramos nie wystrzega sie wylewow.
Jak Cavani zmarnuje setke, to malo kto o tym mowi, ale jak to samo zrobi Antek albo Rash, to jest to niesamowicie wyolbrzymiane. Jak Martial strzeli, to 'Cavani by strzelil 3', a jak Urugwajczyk strzeli, to 'Rashford i Martial na 100% by to zmarnowali', albo '...nawet nie doszliby do tej pozycji'. Podobnie by bylo z Ramosem i Harrym/Lindelofem, gdyby Hiszpan do nas przyszedl.
» 4 lutego 2021, 13:13 #686
Pyra: noname
jak dla ciebie Keane tylko raz umyślnie zrobił komuś krzywdę to polecam okulistę
» 4 lutego 2021, 13:25 #685
DaroMistrz5: Na szybko to mi się przypomina jak po bramkarzu porto przebiegł chociaż bez problemu by nad nim przeskoczył
» 4 lutego 2021, 15:55 #684
Klierek7: Jak ja się cieszę, że temu lingardowi idzie od początku. To na prawdę dobry chłopak.
» 4 lutego 2021, 10:43 #683
NoName: W tym momencie mamy 46 strzelonych goli po 22 meczach, co oznacza, ze w tym tempie powinnismy strzelic 79 bramek do konca sezonu. No i postanowilem sprawdzic jak to wygladalo w ostatnich sezonach. W sezonie 2012/13 strzelilismy w lidze 86 goli, od tamtego czasu ani razu nie strzelilismy nawet 70! W tym czasie byly nawet 2 tak haniebne sezony pod rzad, gdzie strzelalismy 49 i 54 gole.
» 4 lutego 2021, 10:19 #682
DaredevilUtd: Liczy się wygrana, nie ilość bramkę. Jakbyśmy wygrywali wszystko 1:0 przez cały sezon, to ja to biorę w ciemno i mistrzostwo :)
» 4 lutego 2021, 10:42 #681
kamilpe: Myślicie, że jutro Diallo zagra kolejny mecz w U23 czy będzie w kadrze na mecz w sobotę z Evertonem?
» 4 lutego 2021, 09:54 #680
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 10:04

Mysle ze zadebiutuje on z West Hamem w FA,mecz z Evertonem kiedy walczymy o najwyzsze cele w lidze to chyba zly moment na debiut wiec raczej lepiej zeby jutro pogral niz siedzial caly mecz na lawce
» 4 lutego 2021, 10:01 #679
kamilpe: Jeśli mecz potoczy się tak jak z Świętymi to idealny moment aczkolwiek takie rzeczy się nie zdarzają
» 4 lutego 2021, 10:21 #678
klb9k: Jesse niech gra i strzela co się w go lato sprzeda za wyższe pieniądze, ma kontrakt do końca sezonu 2022 zgadza się? Swoją drogą to co bramkarz zrobił przy jego dwóch golach to dramat
» 4 lutego 2021, 09:28 #677
nieeeeeeee: Jessy po wypożyczeniu wróci do nas na białym koniu i wtedy żaden Sancho czy te inne piłkarzyki będą przy nim jakimiś cieniasami. w przyszłym sezonie Jessy pobija rekord asyst De bruyne i złoty but a w 2023r. złota piłka.
» 4 lutego 2021, 09:32 #676
miminka: wydaje mi się że po części kolega ma rację - jeśli będzie dla niego miejsce a forma odpali to zostanie jak książę na białym koniu.. On ten klub kocha i tego się nie da nie zauważyć..
A jeśli odpali a nie będzie dla niego miejsca sprzedamy go z zyskiem :)
» 4 lutego 2021, 09:42 #675
ax1d: Ej, ale byłyby jaja, jakby Jesse zanotował takiego Salaha, nie? Za młodu grał w czelski i nie dał rady, później w Fiorentinie i Romie tak sobie, co najwyżej przeciętnie, a później przyszedł do Liverpoolu w podobnym wieku i... no i wiadomo, co tam pokazał ;D
» 4 lutego 2021, 09:50 #674
mikon70: 29 lat i 25 to podobny wiek? Oj nie wiem, nie wiem.
» 4 lutego 2021, 10:06 #673
ax1d: Myślałem, że Jesse ma 28, a Salah miał 26. My bad, ale nadal historia byłaby niezła :)
» 4 lutego 2021, 10:25 #672
miminka: Jesse 1992 jest :D
» 4 lutego 2021, 10:28 #671
QUEBON: Liverpool nie strzelił gola na Anfield od 27 grudnia.
» 4 lutego 2021, 09:19 #670
CHAMPIONS21: Może Lingard ma skautowac Rice
» 4 lutego 2021, 08:34 #669
Diabelski97: Lingard ma już więcej goli w lidze niż Havertz i więcej goli z gry od De Bruyne.

Strach pomyśleć co będzie na koniec sezonu.
» 4 lutego 2021, 08:22 #668
Foxiowof: Jessi z efektem Bruno ^^ Podejrzał coś na treningach.
» 4 lutego 2021, 08:02 #667
ManUnited307: plakał juz Klopp o sedziego czy jeszcze nie? xd
» 4 lutego 2021, 04:34 #666
Abstrahujacy: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 02:38

Zainteresowani konferencją Kloppa:
- Najpierw opowiadał, że Brighton zasłużyło na zwycięstwo
- Później żalił się, że mentalnie nie dotarli na mecz bo przerwa była bardzo krótka + podróż
- Na koniec powiedział, że to działa na wszystkie drużyny więc nie jest wymówką a oni mają teraz jeden dzień więcej odpoczynku niż będzie miało City i mają nadzieję to wykorzystać.

Znający angielski mogą posłuchać youtube.com/watch?v=AcI7oY2AOnw
» 4 lutego 2021, 02:34 #665
Batigol222: Grealish 12 asysta w tym sezonie a zagrał dopiero 20 spotkań. Coś czuję, że w tym roku ten rekord duetu Henry-De Bruyne może zostać przełamany, co byłoby niesamowite, bo AV to zespół, który najpewniej skończy sezon nie tylko poza TOP6, ale może nawet poza TOP8.
» 4 lutego 2021, 01:04 #664
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 06:10

Lingard go wyjasnil jak amatora.i jeszcze Soucek
» 4 lutego 2021, 06:06 #663
braku: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 00:09

Głupio się przyznać ale w niedzielę będę za liverpoolem
» 4 lutego 2021, 00:07 #662
Gallacher: Nie martw się,nie ty jeden się "przerzucałeś" na inny klub.
» 4 lutego 2021, 00:11 #661
kckMU: Nigdy nie zapomnę sezonu 09/10, gdzie byłem za Liverpoolem całym sobą, a oni oddali (zresztą za pomocą wielkiego kapitana) mecz dla Chelsea na własnym stadionie.

Zawsze powtarzam, że poślizg Gerrarda w 2014 roku to żaden pech czy nieszczęście. To po prostu klasyczna, bolesna karma. Zrządzenie losu takie, że też z Chelsea u siebie i też 0-2 :)
» 4 lutego 2021, 00:54 #660
braku: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 01:00

Wtedy oddali mecz bo kupili Torresa i wszyscy w buku grali Chelsea. Chyba nie o ten mecz mi chodziło bo tamten był 10/11
» 4 lutego 2021, 00:57 #659
kckMU: youtube.com/watch?v=8WAtBe2gYnc

Piękny pass Gerrarda. Czapki z głów.
» 4 lutego 2021, 01:18 #658
jean6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2021 07:51

Ja bym jednak wolał remis. Jeszcze dużo meczy przed nami.
Dorzuciłbym jeszcze jakieś kontuzje i gitara.
» 4 lutego 2021, 07:50 #657
miminka: To nie wstyd to chłodna kalkulacja..
City musi stracić punkty bo inaczej będzie słabo