Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Jest porozumienie w sprawie transferu Romelu Lukaku

» 7 sierpnia 2019, 19:20 - Autor: Rio5fan - źródło: skysports.com
Według najnowszych doniesień, jakie na Twitterze zamieścił między innymi Gianluca Di Marzio, Inter Mediolan i Manchester United wreszcie doszły do porozumienia w sprawie transferu Romelu Lukaku. Informację tę potwierdzają także dziennikarze Sky Sports
Jest porozumienie w sprawie transferu Romelu Lukaku
» Romelu Lukaku wreszcie będzie mógł przeprowadzić się na Półwysep Apeniński?
Wątek ewentualnej przeprowadzki reprezentanta Belgii do Serie A ciągnie się od kilku tygodni. Niezadowolony z braku postępów w negocjacjach Lukaku zdecydował się na treningi z młodzieżowym zespołem Anderlechtu, za co został ukarany przez klub.

Wygląda jednak na to, że 26-latek będzie mógł dopiąć swego i kontynuować swoją karierę w barwach Interu.

- Osiągnięto werbalne porozumienie pomiędzy Manchesterem United i Interem Mediolan w sprawie Romelu Lukaku - napisał na Twitterze Di Marzio.

- Romelu Lukaku do Interu Mediolan, jedziemy! Porozumienie zostało osiągnięte pomiędzy klubami. Trwa oczekiwanie na ostatnie szczegóły. Czas na robotę papierkową. Wielki Rom dołączy do Interu! - dodaje Fabrizio Romano.

Manchester United ma zarobić na transferze Lukaku 65 milionów funtów. Kolejnych 12 milionów ma być zawartych w formie bonusów.

« Poprzedni news
Saha: Dziwię się, że United nie walczą o Garetha Bale'a
Następny news »
Lukaku przyleciał z agentem do Mediolanu. Transfer tuż-tuż

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (692)


asart: A polew jeszcze żyje i ma się dobrze. Chłopie weź odpocznij sobie przez tydzień, żaden nawet najbardziej merytoryczny argument do Ciebie nie trafia, a jak już nie masz nic do powiedzenia bo wszyscy wytłumaczą Ci ze nie masz racji, to przestajesz odpisywać, czym Ty jesteś?
» 8 sierpnia 2019, 21:00 #692
RedOskar18: Co ten lukaku się tak napalił na ten inter , jeszcze jak by to był jakiś znaczący klub
» 8 sierpnia 2019, 16:53 #691
CirclePain: inna liga, inny klimat, pogra, postrzela.. tutaj raczej nie mialbym miejsca na gre, a jest zbyt dobry na lawke
» 8 sierpnia 2019, 17:05 #690
mikon70: Trochę nie wypada pisać taką szyderą bo to inter zajął 3 miejsce w swojej lidze i to inter zagra w następnym sezonie w lidze mistrzów. Trochę pokory.
» 8 sierpnia 2019, 18:40 #689
rgiggs11: niestety nawet piast gliwice mial wieksza szanse wygrac lige mistrzow w nastepnym sezonie niz MU.
» 9 sierpnia 2019, 03:54 #688
Seszele: Czas pokaże, sezon pokaże.
Wzmocniliśmy obronę, tego było nam trzeba. Valencia odszedł i nie mieliśmy żadnego solidnego kopacza na prawą stronę. Darmian nie nadaje się do ofensywnej gry, zaś Dalot nie nadaje się do defensywnej. To była pozycja, którą po prostu trzeba było wzmocnić. Przyszedł Wan-Bissaka - najlepszy dostępny na rynku. Lindelof rośnie nam na naprawdę znakomitego obrońcę, może być tylko coraz lepszy, jest wciąż młody, lecz nie miał się od kogo uczyć. Nie miał nikogo do pary również dlatego, że nie licząc Smallinga co chwilę ktoś był kontuzjowany. Przyszedł Maguire (również najlepszy dostępny stoper na rynku), który ma zadatki na prawdziwego lidera formacji obronnej. Jeśli Anglik utrzyma formę (a przecież jeszcze nie wkroczył w najlepszy wiek dla obrońcy!), a Lindelof będzie się rozwijał, to rośnie nam naprawdę silna formacja, miejmy nadzieję, na lata. W dodatku Shaw w minionym sezonie się przebudził i był jednym z najlepszych zawodników MU. Chyba nie muszę dodawać ile ma lat? Przełamał się psychicznie po latach posuchy i wskoczył na poziom wyżej. Wierzę, że będzie jeszcze lepiej. Reasumując: nasza linia obrony umie nie tylko atakować bokami obrony posiadając szybkich piłkarzy, ale również wyprowadzać piłkę z pola karnego mając solidnych stoperów. Na dodatek każdy z nich defensywnie gra naprawdę bardzo poprawnie, zaś Maguire będzie kimś, kto wstrząśnie obroną. Nie licząc obrony, mamy jednego z najlepszych golkiperów na świecie, który potrafi wyciągnąć takie piłki, że „o matko”. Nie zapominajcie o tym.

Rozpoczął się proces przebudowy. Jeśli ktoś nie ma w sobie cierpliwości, to może rzeczywiście bycie kibicem MU jest nie dla niego. Jak się zastanowić, to defensywę z bramkarzem mamy kompletną.

Można się przyczepić do wszystkiego. A pomoc, a atak, a skrzydło, a to, a tamto... Ale po co?
» 8 sierpnia 2019, 16:51 #687
Krystiano98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 16:49

Szkoda, że tak późno odszedł
» 8 sierpnia 2019, 16:48 #686
blue7one: Jak to jest z wolnymi zawodnikami? Czy taki Llorente może przyjść po zamknięciu okna? Pytam czysto hipotetycznie
» 8 sierpnia 2019, 16:44 #685
Kamil01GGMU: Tak może.
» 8 sierpnia 2019, 16:49 #684
Po6BOOM: Właśnie nie może. Możemy zakontraktować zawodnika do 8 sierpnia.
» 8 sierpnia 2019, 16:50 #683
morrgan: Dokładnie. Od godziny 18 nie będziemy mogli nikogo więcej ściągnąć.
» 8 sierpnia 2019, 16:55 #682
helupa: zawodnicy z wolnego transferu mogą przyjść po 8 sierpnia, piłkarze nie mogą zmieniać drużyn do 8 sierpnia, i tyle.
» 8 sierpnia 2019, 17:08 #681
chong866: Jest jest ale mam radoche że odejdzie miodzio :)
» 8 sierpnia 2019, 16:40 #680
crycha66: Jestem zadowolony z okienka, ale:

Tottenham agree personal terms with Dybala with Sessegnon and Lo Celso set for medicals (link: [link usunięty]) theguardian.com/football/2019/… With
@FabrizioRomano
#thfc

Jeśli to nastąpi to bede mega wkurzony.
» 8 sierpnia 2019, 16:23 #679
CirclePain: Dybali transfer upadl dawno juz z tego co widzialem.

Ta dwojka natomaist juz na testach
» 8 sierpnia 2019, 16:28 #678
helupa: Lo Celso i Sessegnon podobno już podpisali kontrakt @FabrizioRomano
» 8 sierpnia 2019, 16:36 #677
blue7one: Totki mają świetny skład chociaż w drugiej lini troche robi się ciasno. Ktoś wie co się dzieje z Dier'em kiedyś się nim interesowaliśmy
» 8 sierpnia 2019, 16:45 #676
CirclePain: Licze po cichu na jakies mocne uderzenie znienacka..

Tym bardziej, ze Tottki sie obudzily i zaraz potwierdza Sessegona i Lo Celso, a Arsenal potwierdzi Luiza...
» 8 sierpnia 2019, 16:20 #675
helupa: zostało 1.5h, nie ma co się łudzić
» 8 sierpnia 2019, 16:32 #674
CzerwonySayd: Wzmocnienia zrobiliśmy fajne dwóch solidnych i obranych obrońców, James który może wyrosnąć na wielkiego piłkarza i jeszcze coś...chłopak gryzie trawę walczy jak lew czego chcieć więcej?
Środek Pola jeszcze potrzebuję z jednego piłkarza to fakt ale zobaczcie mamy Pogbę, McTomminey, Maticia, Pereirę, Matę nie jest tak źle.
Z napastników Rashforda i Greenwood i tutaj skoncentrowałbym się i jeszcze przed zamknięciem oczka kupił jednego napastnika...jak nie to lewo skrzydłowego a Martiala co jakiś czas wystawiać na szkicu bo ma talent do gry i na skrzydle i jako napastnik.
Jeśli chodzi o mnie to albo kupujemy napastnika np.Williamasa czy Ben Yagerra albo lewo skrzydłowego.

Brakuje dwóch godzin...czymajmy kciuki za jakiś jeszcze transfer...Nic nie stoi na przeszkodzie kupić jednego piłkarza a następnego zaklepać na styczeń.

Pozdrawiam.
» 8 sierpnia 2019, 15:59 #673
DevoMartinez: Lewo skrzydlowego? Mamy tam i Martiala i Jamesa i Sancheza i Rashforda a i Lingard tez grywał. Napastnik w przypadku odejscia Lukaku pewnie sie nie pojawi i tak. Ale ktos na PS i jakis box to box byłby mile witany.
» 8 sierpnia 2019, 16:05 #672
trakol: Mamy 7 lewo skrzydlowych a ten chce kolejnego xd
» 8 sierpnia 2019, 16:12 #671
EmilCioran: Już raczej nikt do nas nie przyjdzie. Zostało trochę ponad dwie godziny do zamknięcia okienka. To za krótki czas dla Eda. Jakby było jeszcze ze dwa miesiące to może i jakiegoś Longstaffa udałoby się Edkowi wyciągnąć za 50 mln + 100 mnl w bonusach w razie wygrania LM. Ole jakoś to ogarnij chociaż łatwo mieć nie będziesz. Dobrze, że chociaż obronę mamy kozacką (przynajmniej na papierze). Aby z tyłu na zero, a z przodu coś się wciśnie.
» 8 sierpnia 2019, 15:55 #670
kckMU: Dawać już Chelsea :)
» 8 sierpnia 2019, 15:49 #669
ManUtdFan94: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 15:38

Pany przestańcie się przejmować czymś na co nie macie wpływu, lepiej wyjść na zewnątrz i pospacerować :) Moim zdaniem i tak to okienko było dobre w Naszym wykonaniu. Kupiliśmy dwóch dobrych obrońców z czego jeden ma zdolności przywódcze, tego tutaj brakowało, na dodatek zatrzymaliśmy Naszego bądź co bądź najlepszego piłkarza, czyli Pogbe. Pomoc nie wygląda tak źle jak ją malują. Co prawda nie wzmocniliśmy środka, ale nie mamy złych piłkarzy i zobaczycie, że chłopaki dadzą radę :) Co do ofensywy to jedynie boję się chimerycznego Martiala i Rashforda. Tutaj liczę na Alexisa, który miał odejść, że odnajdzie swoją formę, pociągnie zespół i udowodni jak dobrym piłkarzem jest.
Oprócz tego pozyskaliśmy utalentowanego Jamesa, który będzie fajnym zmiennikiem i da Nam sporo radości :) Głowa do góry to tylko sport, trzeba trzymać kciuki za Naszych i im dopingować ! Budowa drużyny musi następować stopniowo, a fajnie że zaczeliśmy od obrony. GG Man Utd i pozdrówka Wszystkim !!
» 8 sierpnia 2019, 15:37 #668
kocur224: Brawo dla tego Pana.
Popieram wypowiedź w 100 %
» 8 sierpnia 2019, 15:41 #667
LearningtoFly: Wierzyc w odpalenie Sancheza to jak wierzyc w odpalenie Lingarda czy Smaillnga....
» 8 sierpnia 2019, 15:52 #666
ManUtdFan94: Bądź co bądź gość kiedyś umiał kopać w piłkę jak mało kto, więc zawsze jest szansa że odnajdzie formę. Myślę, że tego się nie zapomina, problem ewidentnie leży jego w głowie i tyle. W te wakacje potrafił być ważną postacią reprezentacji, to dlaczego w United by nie mógł być?
» 8 sierpnia 2019, 16:01 #665
pOLEw: Nawet dobrze zaczęło sie czytać Twoj komentarz do momentu "Naszego bądź co bądź najlepszego piłkarza, czyli Pogbe". Jakos tu sie zaciąłem sie zastanawiac nad tym co czytam i stwierdzam że chyba po powrocie z wakacji wciąż masz na nosie różowe okulary :) Pozbyliśmy sie naszego najlepszego gracza z ataku , naszego najbardziej pracowitego zawodnika środka pola, nie sprowadzilismy w ich miejsce nikogo i jakos ciezko mi byc optymistą jesli obiecana długo przebudowa przyniosła jedynie osłabienie.
» 8 sierpnia 2019, 16:07 #664
dawid27154: Różnica polega na tym, że jeszcze nie tak dawno Sanchez był gwiazda ligi i jej jednym z najlepszych zawodników. Natomiast taki Lingard nie był nie jest i nigdy nie będzie w stanie zbliżyć się choćby w 50% do tego co swego czasu pokazywał Sanchez. Smalling też poza 1/2 sezonami to też dość przeciętny Angielski obrońca. Alexis cała swoją karierę grał na najwyższym możliwym poziomie poza ostatnimi 2 sezonami. Porównywanie do niego Lingarda to z całym szacunkiem ale nie obrazajmy Sancheza.
» 8 sierpnia 2019, 16:09 #663
Blau: Dajcie spokój z tym Sanchezem. Tutaj nawet nie chodzi o głowę, tylko o cialo. Gość całe życie był typem zawodnika, który nawet na sekundę nie odpuszczał, więc organizm ma nieźle zajechany. Dzieje się z nim dokładnie to samo co z Rooneyem kilka lat temu.
» 8 sierpnia 2019, 16:17 #662
ManUtdFan94: @pOLEw Ole podkreślał, że przebudowa nie będzie trwała 1 okienka tylko 2-3, słowa dotrzymał. Nawet po przegranym meczu z Barceloną mówił, że będzie 3-4 transfery do klubu, co ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Nie rozumiem czemu niektórzy tutaj napalali się na przebudowę podczas gdy Ole mówił wyraźnie jak to będzie wyglądać i ile czasu ma to potrwać. Fajnie, że widać pomysł i że chcemy pozyskiwać zawodników, którzy są głodni gry dla Man Utd i chwała Ole za to. Dość już z najemnikami, których interesuje tutaj tylko i wyłącznie kasa. Na transfery powinno się patrzeć przez jakość, a nie ilość. Czy Maguire i Wan Bissaka czy James dadzą Nam odpowiednią jakość? Myślę, że tak, ale to sezon zweryfikuje.
Poza tym jeśli chodzi o dostępnych pomocników, co też pisałem w różnych komentarzach poza Eriksenem nie wydaje mi się, że któryś pomocnik z miejsca dawałby większą jakość niż to czym dysponujemy. Jakoś nie jestem przekonany do tego Bruno pomimo ładnych liczb w bądź co bądź średniej lidze portugalskiej, a tym bardziej nie jestem przekonany do SMS, który według mnie byłby półśrodkiem. Podobnie jest póki co z Longstaff.
Jeśli chodzi o Pogbę to nie noszę różowych okularów, tylko stwierdzam fakt, który jest niepodważalny. Pogba w formie, czy nawet w gorszej dyspozycji jest Naszym najlepszym piłkarzem, potrafi w meczu zagrać taką piłkę, nikt z Naszych pomocników nie może się do Niego równać. Sam nie jestem zwolennikiem pozostania tego piłkarza bo w mediach mówił co mówił i nie jest tajemnicą, że chciałby stąd odejść. Jednak w tym sezonie jest jeszcze potrzebny bo podejrzewam, że o ile nie zmieni się trener za rok będziemy chcieli wzmocnić właśnie drugą formację i wtedy pewnie Francuz odejdzie, o ile oczywiście będzie jakiś dobry pomocnik do kupienia.
» 8 sierpnia 2019, 16:21 #661
Lokator23: Jak mozna goscia ktory ma 26 lat i trafia jedna na 10 nazywac naszym najlepszym napastnikiem. Co z tego ze biega jak nie strzela. Napastnika rozlicza sie z bramek. Liczy sie jakie ma.wykonczenie a nie ze biega. To moze zatrudnijmy jakiegos maratonczyka i bedzie biegal 30 km podczas meczu a to ze nie trafi w bramke bedzie malo.istotne bo biega. Polew na sile probojesz usprawiedliwic Lukaku. Marial ma duzo lepsze wykonczenie niech zagra w ataku tyle co Lukaku a jestem pewien ze bedzie strzelal duzo wiecej. Berbatow kojarzysz goscia ?? On biegal naprawde malo a byl postrachem pola karnego
» 8 sierpnia 2019, 16:22 #660
koko93: No i jedna sprawa czemu sprzedalismy interowi lukkaku skoro oni nam robili tylko problemy jak chcieliśmy ich grajkow.
» 8 sierpnia 2019, 15:16 #659
DaroMistrz5: Myślę że chcieliśmy po prostu sprzedać Belga a Inter był jedynym konkretnie zainteresowanym klubem i tyle
» 8 sierpnia 2019, 15:24 #658
SiYamabushi: Prawda jest taka, że nadają się tylko: Maguaier Lindelof Bissaka Shaw Pogba Scott Rashford, reszta to parodia. Młodzi muszą nabrać masy na premier league.
» 8 sierpnia 2019, 15:14 #657
koko93: Zupełnie szczerze nie dziwię się że Pogba chce odejść, nie ma on z kim grać w środku pola.
» 8 sierpnia 2019, 15:14 #656
Komaros171085: Za 3 godziny zacznie się dopiero płacz 😂
» 8 sierpnia 2019, 15:13 #655
Arko332: Ja to juz placze.
» 8 sierpnia 2019, 15:18 #654
koko93: Pewnie będzie niespodzianka odejście Pogby i wtedy środek na mistrza mamy. Przynajmniej młodzi sie ograja! Nie ważne że w rozgrywkach młodzieżowych słabo im szło.
» 8 sierpnia 2019, 15:21 #653
dev13: My to sobie mozemy wypic browarka poczekac na ndz mecz i napisac co o tym mysle :P
» 8 sierpnia 2019, 15:10 #652
kamtor: Brac kessiego za 30 mln
» 8 sierpnia 2019, 14:52 #651
asart: Zapraszam wszystkich płaczków do niebieskiej czesci miasta, tam wasze frustracje ustaną, a Pep sprawi, że w końcu uwierzycie w siebie i będziecie mogli chodzić z podniesiona głową :)
» 8 sierpnia 2019, 14:48 #650
asart: Wystarczy wpisać w google Manchester city polska strona !! Dla pierwszych zarejestrowanych dzieciaków talon na kukurydze i balon.
» 8 sierpnia 2019, 14:51 #649
Chestnut: Pep odejdzie za rok, dwa i zobaczymy jak to będzie u was wyglądać. Pozdrawiam. :)
» 8 sierpnia 2019, 15:01 #648
asart: U nas? U nas za rok OGS pokaże ze warto mu zaufać, zgarniamy minimum dwa trofea i będziemy powoli kroczyć w stronę finału Ligi Mistrzów!
» 8 sierpnia 2019, 19:53 #647
razzor91: Czyli wg. tych info, sprzedajemy go ze stratą pieniężną i w ogóle, sprzedaż Lukaku to błąd. Nie wierzę w to, żeby United do końca okna było w stanie sprowadzić rasowego napastnika, a opieranie ataku na Rashfordzie jest równie rozsądne co wiara w wierność Pogby do United.
» 8 sierpnia 2019, 14:45 #646
ARTIX20: Potwierdzam jest w Poznaniu klub Cooliozum przy ul. Św Marcin jest całkiem spoko tylko polecam przyjść wcześniej żeby zająć dobre miejsce :)
» 8 sierpnia 2019, 14:43 #645
Arko332: Ta godzina juz lipa a myslalem ze bedzie jakis 4 transfer.
» 8 sierpnia 2019, 14:40 #644
Piotrek92: Martiala ogłosili i pokazali ze 2h po okienku, także nie traćmy nadziei :D
» 8 sierpnia 2019, 14:44 #643
Arko332: To jest nadzieja xd
» 8 sierpnia 2019, 14:48 #642
DawidLoveUnited: Skład na Chelsea:
DDG
AWB LINDELOF MAGUAIRE SHAW
SCOTT POGBA
JAMES MATA RASHFORD

MARTIAL

Dam sobie rękę uciąć że będzie taki skład ewentualnie wskoczy lingard za Jamesa albo mate i tyle... Słabo wyglądamy kadrowo
» 8 sierpnia 2019, 14:38 #641
Blau: Czemu ostatnio wszyscy umieszczają Martiala na napadzie, a Rasha na skrzydle? W tamtym sezonie Ole konsekwentnie stawiał Anglika na ataku i myślę, że w tym sezonie będzie tak samo.
» 8 sierpnia 2019, 14:42 #640
helupa: bo tak grali w sparingach.
» 8 sierpnia 2019, 14:45 #639
Blau: Rashford też grał na napadzie w sparingach.
» 8 sierpnia 2019, 14:52 #638
DawidLoveUnited: Oni się będą zmieniać pozycjami cały czas kto oglądał sparingi ten wie...
» 8 sierpnia 2019, 15:25 #637
Blau: Oglądałem sparingi i wirm, że często zmieniali się pozycjami (szczególnie z Milanem widoczne) Po prostu zaciekawił mnie obecny trend wystawiania Martiala na ataku w tych naszych koncepcyjnych składach, skoro to o Rashu się mówi docelowo jak o napastniku.
» 8 sierpnia 2019, 15:35 #636
DawidLoveUnited: Zawsze jest Sanchez który moim zdaniem dostanie w tym sezonie ostatnia szansę na pokazanie czegoś.
» 8 sierpnia 2019, 15:38 #635
Sideswipe: ani Rashford ani Martial nie są rasowymi napastnikami. Lukaku nim jest, więc trzeba się go pozbyć nie kupując nikogo w zastępstwie :D Kocham ten klub.
» 8 sierpnia 2019, 15:42 #634
Arko332: Skad te info ze zaha do nas przychodzi niby?
» 8 sierpnia 2019, 14:34 #633
Klierek7: pudelek.pl
» 8 sierpnia 2019, 14:39 #632
Blau: Żeby było śmieszniej - w zimę nie kupiliśmy nikogo, a w lato rok temu tylko Fred i Dalot, więc kasa była bankowo. Jesteśmy w plecy i to nie o jedno, ale o dwa okienka i taka jest prawda.
» 8 sierpnia 2019, 14:33 #631
CeTe: Jak można twierdzić że jesteśmy okienko do tyłu jak mamy dwóch zawodników do pierwszego składu? Nienawidzę naszego zarządu ale trzeba patrzeć bardziej obiektywnie
» 8 sierpnia 2019, 14:38 #630
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 14:39

Kolejny co się zna i kupiłby wszystkich jak leci, co z tego, że są bez formy, słabi, nie psują, czy po prostu nie chcą tu grać. ALE NIECH KUPIO BEDE ZADOWOLONY.
» 8 sierpnia 2019, 14:39 #629
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 14:53

CeTe
Co z tego, że doszło dwóch zawodników do podstawy, skoro odszedł Herrera, który też był zawodnikiem pierwszego składu i Lukaku, który też nim był?

Chesnut
Czyli lepiej grać obecnymi zawodnikamiz którzy są słabi, nie pasują tu, są bez formy, a niektórzy nawet nie chcą już tu grać? (Pogba)

Nie twierdzę, że mamy kupić wszystkich jak leci, ale po to są okienka transferowe żeby się wzmacniać. Co z tego, że obrona jest teraz bardzo dobra, skoro w ogólnym rozrachunku jesteśmy tak samo słabi jak byliśmy.(przez osłabienie pomocy i ataku)

Okienko byłoby udane, gdyby przy tych wszystkich fajnych tramsferach został dodatkowo Herrera, a tak to znowu będziemy się męczyć.
» 8 sierpnia 2019, 14:49 #628
Chestnut: "Czyli lepiej grać obecnymi zawodnikamiz którzy są słabi, nie pasują tu, są bez formy, a niektórzy nawet nie chcą już tu grać? (Pogba)"
Wymieniłeś całego jednego zawodnika, więc poprawię twoją wypowiedź.
"Czyli lepiej grać obecnym zawodnikiem który jest słaby [no nie jest], nie pasuje tu, jest bez formy, a jeden nawet nie chce już tu grać? (Pogba)"

Na papierze może to wygląda słabo, dla mnie nie są słabi.

Nie rozumiem czemu przez was tak wychwalany jest Herrera, przecież on spowalniał akcje. Jedynie biegał za dwóch i dobrze czyścił środek pola, ale czekaj mamy już takich zawodników w obecnym składzie. :O

Do budowania drużyny potrzebna jest cierpliwość, tak można kupić wszystkich potrzebnych w jedno okienko transferowe, ale to jest kwestia szczęścia. To zajmie kilka lat. Mam wrzenie, że w końcu Ed wie jak ma wyglądać Manchester United i już nie kupuje piłkarzy pokroju Di Marii, Sanchezów.
» 8 sierpnia 2019, 14:59 #627
Blau: Kto niby u nas biega za dwóch i dobrze czyści środek pola tak jak to robił Herrera? Może jedynie McTominay, ale on jest w miejsce Maticia, a nie Andera.
» 8 sierpnia 2019, 15:20 #626
Goal9: Diabełek, czy ktoś z was się orientuję może czy w Poznaniu jest pub typowo sekcji MU żeby obejrzeć w niedzielę mecz. Z góry dziękuję
» 8 sierpnia 2019, 14:22 #625
wrobel1992: Cooliozum. Zagłębie kibiców United i Realu. Dziwne połączenie, ale byłem kilka razy i było ok. Spotkasz tam chłopaków bodajże z MUSC Poland.
» 8 sierpnia 2019, 14:40 #624
izbinho: Patrząc na lata katastrofy lotniczej United,to nie jest dziwne połączenie. Real moc o wyciągał pomocną dłoń do nas.

W Krakowie jakiś klub do oglądania meczu United?
» 8 sierpnia 2019, 14:49 #623
kulka022: A w Warszawie jakieś znacie?
» 8 sierpnia 2019, 15:00 #622
Goal9: Dzięki piękne, sprawdzę pub
» 8 sierpnia 2019, 16:05 #621
wrobel1992: Po za tym jak masz bliżej na Jeżyce jest fajny pub „U Boćka” nie jest nastawiony na nasz klub, ale atmosfera fajna na mecze-też godny polecenia;)
» 8 sierpnia 2019, 18:14 #620
kondzik: Parsknę śmiechej jak przyjdzie Zaha
» 8 sierpnia 2019, 14:08 #619
pelzebiusz: Lepszy Zajął niż nikt na atak
» 8 sierpnia 2019, 14:11 #618
rizx: A ja parsknę, jak Zaha pójdzie do Evertonu i nas objadą w tym sezonie
» 8 sierpnia 2019, 14:16 #617
Strzelec: Skąd info?
» 8 sierpnia 2019, 14:18 #616
Advm: Dla nas cena 20% wyższa żeby stratni nie byli.
» 8 sierpnia 2019, 14:19 #615
Klierek7: ja parsknę na was śmiechem jak będzie miał super sezon i pójdzie zimą lub za rok za 120 milionów do top klubu a my dostaniemy z tego obiecany %.
» 8 sierpnia 2019, 14:33 #614
Kamil01GGMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 14:06

Lukiton i gdzie ten Williams :D?
» 8 sierpnia 2019, 14:04 #613
Olo13: InFo z PiErWSzEj rEkI
» 8 sierpnia 2019, 14:05 #612
Advm: Williams wraz z Robertem Kubicą ma teraz przerwę letnią.
» 8 sierpnia 2019, 14:20 #611
jassaj: Podobno widziano ich wszystkich razem jak piją drinki z Sereną i Wenus
» 8 sierpnia 2019, 14:22 #610
Klierek7: się wypruł i popsuł transfer, mógł nie gadać a tak się w klubie skumali, że ktoś wynosi pewniaki i żeby go ukarać olali transfer (info od kolegi co siedzi w klubie)
» 8 sierpnia 2019, 14:23 #609
Chestnut: Robin niestety nie żyje.
» 8 sierpnia 2019, 14:42 #608
jassaj: no niestety, ale chociaż wiadomo napewno, że do nas nie trafi :/
» 8 sierpnia 2019, 16:08 #607
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 13:58

Tak bym to widział na Chelsea:

DDG(C)
AWB Lindelof Maguaier Shaw
McTominay Pogba
Lingard Mata Martial/ Greenwod
Rashford


Rezerwa postawić na młodych:
Romero, Smailing, Jones,Sanchez, Gomes , Tuanzebe, Chong
» 8 sierpnia 2019, 13:55 #606
Bourdain: Ja bym jednak zaryzykował i na Alonso (typek ma prawie 190 cm) wystawił na PP Jamesa, który go może zniszczyć szybkością i zwrotnością, stworzyć jakieś zagrożenie po bezpośrednich pojedynkach.
» 8 sierpnia 2019, 14:01 #605
pelzebiusz: Rezerwa to ma atak rażący wystarczy że Rashford kontuzję zalapie i walczymy z Ogsem o utrzymanie ale on jest w tym dobry Cardiff prawie utrzymał a przepraszam on nawet punktu z nimi nie zdobył.
» 8 sierpnia 2019, 14:04 #604
Diabelski97: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 14:15

Zdobył też dwa mistrzostwa Norwegii z rzędu ;)
Pelzebiusz wypad do siebie marny trollu bo jesteś żałosny ;)
» 8 sierpnia 2019, 14:14 #603
Bylak: Program El Chiriguito podaję że kupimy Iniaki Williams, wiarygodne to jest?
» 8 sierpnia 2019, 13:51 #602
helupa: sky już dementuje.
» 8 sierpnia 2019, 13:53 #601
emti357: Czyli co zostajemy bez PS oraz ŚP/ŚPO?? No to fajnie walka o TOP6 będzie emocjonująca :D Już widzę te zacięte pojedynki z Evertonem, Wolves, WHU, Watfordem itd. CO ten klub robi to dramat... zamiast brać SMS lub Fernandesa to nie :)
» 8 sierpnia 2019, 13:50 #600
Wirus: Everton to będzie mega mocna ekipa, bardzo mądrze sie zbroją, a mówi sie, że kupią dzisiaj Zahe, to w ogóle będzie miazga. Wolves nie osłabili sie i dokupili np Cutrone, więc też będą walczyli mocno.
» 8 sierpnia 2019, 13:54 #599
sisinho: Wolves wypozyczyło jeszcze Vallejo z Realu, wykupiło wszystkich wypożyczonych u siebie (Jimenez, Dendoncker) i kupiło młody duet z Lazio (Pedro Neto i Bruno Jordao) za 28 baniek.
» 8 sierpnia 2019, 14:06 #598
emti357: No tak więc środek tabeli biore w ciemno takie 10 miejsce :)
» 8 sierpnia 2019, 14:09 #597
Bourdain: Everton będzie miał taki sam problem w środku pola jak my, Sigurdsson wypadnie z gry albo będzie bez formy i nie będzie miał kto tej gry robić...
» 8 sierpnia 2019, 14:10 #596
sisinho: Z tym że Everton to ma chociaz na skrzydłach Bernarda i Richarlisona, Gomesa w środku jeszcze.
» 8 sierpnia 2019, 14:27 #595
SmokuUtd: Nie zapominaj o Leister, Ci też będą walczyć...
» 8 sierpnia 2019, 14:29 #594
mikon70: Tylko żeby Ole nie odleciał za mocno w swojej filozofii neofergusonowskiej kiedy to stawiano na wielu Anglików i młodzież z akademii. Czasy się zmieniają to i futbol się zmienił a piłkarze już nie są tacy jak kiedyś (w większości). Chodzi mi o to ze kiedyś byli bardziej zmotywowani i poukladani. Teraz wielu podnieca się sparingami gdzie dobrze sobie radziły młode diabły ale prawdziwa piłka zaczyna się w niedziele i tam dopiero spadnie ogromny ciężar presji na tych piłkarzy którzy będą musieli to udźwignąć. Zawsze starałem się być optymista ale realizm podpowiada ze to wszystko jest jedna wielka niewiadomo z wieloma znakami zapytania. Nie mam nic do obrony która cieszę się ze w końcu została na dobre obsadzona a young przestanie tak często denerwować na prawym boku. Z przodu jednak jest już mniej ciekawie z tylko jednym piłkarzem w środku pola w postaci Pogby który jest w stanie wnieść pomoc na wyższy poziom. Pogba jednak jest strasznie nieregularny a jak go w ogóle nie ma to zaczyna się tartak.
» 8 sierpnia 2019, 13:47 #593
Komaros171085: Idziemy po Zahe!
» 8 sierpnia 2019, 13:47 #592
CoJaOgladam: Podliczmy:

James 15mil
Wan Bissaka 50mil
Maguire 80mil

145mil wydane

Fellaini 10mil
Lukaku 75mil
Jeśli Darmian 10mil
Jeśli Rojo 25mil
130mil że sprzedaży

Czyli wychodzi ze wydaliśmy 15 mil. Wstyd a smialismy się z arsenalu
» 8 sierpnia 2019, 13:38 #591
Komaros171085: Słaby z matematyki jesteś
» 8 sierpnia 2019, 13:43 #590
HXDC: Nooo grubo żeś policzyl xD
» 8 sierpnia 2019, 14:41 #589
Komaros171085: Chcąc niechcąc postawimy na naszą młodzież, trzeba wierzyć że dadzą radę...
» 8 sierpnia 2019, 13:23 #588
Goal9: Oczywiście chciałbym zobaczyć transfer tzw z glosnym nazwiskiem, ale też uważam że nasza młodzież powinna grać w pierwszym zespole bo jest kilku chłopaków którzy mogą w nie długim czasie walczyć o wyjściową jedenastkę w tym sezonie. I bardziej by mnie cieszyło gdyby z 2-3 chłopaków na stałe weszło w tryby pierwszej drużyny niż zawodnik kupiony za wygórowaną sumę. Zobaczymy zostało jeszcze 3h 40min, ale nie wierze w transfer do klubu i obym się mylił
» 8 sierpnia 2019, 14:20 #587
Czlowiek: Wg francuskich źródeł Dybala nie idzie do Tottenhamu, bo myślał, że to Arsenal się nim interesuje.

Breaking | French outlets are reporting that Dybala was only told that there was a club from North London that had approached his reps. The player was not aware that the club was Tottenham and rejected the move once he was told by his reps. Tottenham are believed to be furious.

Jeśli to prawda, to niezłe jaja.
» 8 sierpnia 2019, 13:21 #586
sisinho: A juz La gazetta dello sport mówi że dalej jest szansa na Dybale w Tottenhamie ale tylko na zasadzie wypożyczenia.
» 8 sierpnia 2019, 13:22 #585
jassaj: Pamiętam jak lata temu była akcja, że jakiś ziomek podpisał kontrakt z Queens Park Rangers, które było bodajże w League 1 bo myślał, że to Glasgow Rangers (w tamtym czasie na topie w Szkocji)
Tak więc
Edit: Ok zauważyłem, że NIE idzie, na początku myślałem, że pomylił kluby co by było w sumie totalnym absurdem, no ale już zostawię tę anegdotkę bo skoro już napisane to może kogoś zaciekawi jak "nierozgarnięci" potrafią być piłkarze :D
» 8 sierpnia 2019, 13:27 #584
EmilCioran: Robinho swego czasu przez całe okienko był przymierzany do Chelsea, a w końcu trafił do City. A na konferencji prasowej powiedział, że cieszy się, że trafił do takiego wielkiego klubu jak Chelsea. Ale Robinho to był (pewnie jest nadal) idiotą. Ten jego sławny wywiad z galonami, funtami itp (kto czytał ten wie o co chodzi) idealnie obrazował jego poziom intelektualny.
» 8 sierpnia 2019, 14:26 #583
kulka022: Franck Kessie za 28 mln raczej u Wilków, myślę że u nas też by dał radę.
» 8 sierpnia 2019, 13:18 #582
sisinho: Tam ma lepsze perspektywy, mniejsza presja, fajny kreatywny środek pola ;)
» 8 sierpnia 2019, 13:21 #581
kulka022: Zgadzam się, ale u nas w sumie nie miałby ciężko o pierwszy skład.
» 8 sierpnia 2019, 13:23 #580
Lopak5: Najgorsze w tym okienku według mnie było odpuszczenie Tielemansa. 40 baniek i środek od razu by lepiej wyglądał.
» 8 sierpnia 2019, 13:15 #579
trikos: No i przyszedł czas, że muszę odszczekać pewną rzecz - DOBRZE, ŻE POGBA ZOSTAJE (na ten moment) CIESZE SIĘ.

Wszystko jednak ma kilka stron i druga jest taka, że martwię się - jeżeli on dostanie kontuzji to nasza pomoc to poziom championship.
» 8 sierpnia 2019, 13:12 #578
Wirus: Powiem Ci, że mam tako samo. Co jak co, ale bez Pogby to byśmy leżeli całkiem, a tak to chociaż klęczymy.
Brak transferu ŚP w tym okienku, to niestety strzał w kolano.
» 8 sierpnia 2019, 13:28 #577
Batigol222: A tak poza tematem albo w temacie pt. Mustafi> Makgłajer:

youtube.com/watch?v=THIHIY5w3TY
» 8 sierpnia 2019, 13:10 #576
Me89v2: DDG
AWB Maguire Lindelof Shaw

Pogba McT

Lingard Mata Rash

Martial

Wyjściowy i teoretycznie najsilniejszy skład.
Mam jednak nadzieję że Sanchez w koncu odpali i będzie jak nowy transfer np za Lingarda a Gomes, James i Greenwood będą dawali fajne zmiany.
» 8 sierpnia 2019, 13:10 #575
karol100: W teoretycznie najlepszym składzie powinien grać Sanchez
» 8 sierpnia 2019, 13:30 #574
Mistrz1908: Ale mnie irytujecie tym gadaniem jaki to Lukaku nie jest. On nie ma nic innego do zaoferowania jak przepychanie sie w polu karnym , pilki przyjac nie umie , technika jak u drwala. Narzekacie na naszych napadziorów , ale mało kto pamieta ile Oni maja lat? Co w tym wieku robił Lukaku w Chelsea? Wąchał kurczaka w kuchni siedząc z rezerwami. Rashford i Martial maja ogromny potencjał i zobaczycie go w koncu. Ole potrafi wykrzesać w zawodnikach charakter. Nie strzelali teraz wielu bramek , bo sklad nie byl optymalny i na pewno nie dawali z siebie 100% caly czas , bo to Tourne. Tyle ile strzelil dla Nas Lukaku w lidze tyle Martial w pierwszym sezonie grajac na napastniku , pozniej juz niestety gral w pomocy , gdzie gubił się w taktyce. Teraz znowu bedzie na 9 i tylko bramki beda go motywowac i podnosic pewnosc siebie. Na zmiane z Rashfordem dadzą rade .

Ja sie bardzo ciesze , ze poszedl ten toporek z naszego klubu i ustapi miejsca innym. Grenwood naprawde wyglada dobrze mimo ,ze ma 17 lat , Ole w niego wierzy to i my musimy.
» 8 sierpnia 2019, 13:07 #573
sisinho: Doucz się proszę, jeśli chcesz gadać o tym co robił Lukaku w ich wieku.

Obecnie lukaku - 26 lat, Rashford rocznikowo 22 (październik).

7 lat temu w wieku 19 lat sezon 12/13:
17 bramek 7 asyst w WBA

6 lat temu w wieku 20 lat sezon 13/14:
16 bramek 8 asyst w Evertonie

5 lat temu w wieku 21 lat Lukaku sezon 14/15:
20 bramek 7 asyst w Evertonie

4 lata temu w wieku 22 lat Lukaku sezon 15/16:
25 bramek 7 asyst w Evertonie

Możesz nazwać go drewnem bez techniki, ale facet jest rażąco skuteczny jeśli chodzi o Premier League.
» 8 sierpnia 2019, 13:15 #572
RobvanKlu5i: Fajnie jest porównywać Lukaku, który CAŁĄ KARIERĘ gra na pozycji napastnika z Rashfordem, który na pozycji napastnika zagrał w tylu meczach, że na palcach dwóch rąk można to policzyć (ewentualnie kilka u nóg). Brawo brawo i jeszcze raz brawo!
» 8 sierpnia 2019, 13:36 #571
Mistrz1908: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 13:51

No nie mówie , że nie jest skuteczny , wcale. Chodzi o to , że nasi mlodzi potrafią odnaleźć się w wielkim klubie , a On nie potrafił się odnaleźć.

Pytanie dlaczego sisinho? Już Ci mówię ! Bo w wielkim klubie się dominuje na boisku , ma się posiadanie piłki. Trzeba umieć przyjąć piłki , niekonwencjonalnie podać, pomyśleć. W takim klubie skupia się na Tobie minimum 2 zawodników , bo wiedzą, ze jesteś groźny. Dlaczego łupał tak w innych klubach? Bo z reguły były to kontry , gdzie jest on zabójczy i jego walory potrafiły być dobrze wykorzystane.

U nas jego walory się nie sprawdzają i nie sprawdzą , tak jak i w Chelsea , gdzie panuje podobny styl bycia ( wyjątkiem jest sezon za Mourinho ,ale on preferował włąśnie troche styl gry podporządkowanym klubom niedominującym) . Nigdy nie ujmuje graczom , którzy wpakują 100 bramek w sezonie , ale musisz pamięać , że i Dzeko był strasznie skuteczny , Giruod , czy nawet Crouch , ale niestety nigdy nie osiągneli swiatowego poziomu.
» 8 sierpnia 2019, 13:50 #570
pOLEw: Wg transfermarkt Rashford rozegrał 2x wiecej meczów jako napastnik niz jako skrzydłowy.
101 meczów na szpicy i 36 bramek
52 mecze na skrzydle i 11 bramek
Dla porównania Lukaku 96 meczów i 42 bramki na szpicy
» 8 sierpnia 2019, 13:51 #569
Mistrz1908: 100 bramek w Lidze Angielskiej ,a nie w sezonie :D .
» 8 sierpnia 2019, 13:53 #568
sisinho: Sam stwierdziłeś gdzie był Lukaku w ich wieku to Ci odpowiedziałem. Był w klubach gdzie strzelał bramki. W United też 27 bramek w pierwszym sezonie samo nie wpadło. Oczekuje że podobny wynik lub lepszy strzeli w tym sezonie Rashford, w końcu jest lepszy niż Lukaku i taktyka pod niego, prawda?
» 8 sierpnia 2019, 14:08 #567
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 13:07

"Bruno Fernandes training normally with Sporting."
Zwale mam z tej całej nagonki na Bruno Fernandesa a okazuje sie ze zostanie w tym Sportingu a tak go niby wszyscy chcieli a przedewszystkim United xD Pismaki portugalskie nieźle chcialy podbijać cene i zainteresowanie tym zawodnikiem xD
» 8 sierpnia 2019, 13:07 #566
Pady: Mimo wszystko liczę na top 4 lub Ligę Europy, to może być sezon jak poprzedni Chelsea, za rok sprzedamy Pogbe do Realu, ale my nie będziemy mieć zakazu transferowego i wzmocnimy się bardziej i odzyskamy nasz puchar mistrza Anglii.
» 8 sierpnia 2019, 13:01 #565
JkaPumbaTkiShab: Ja bym całą LE zagrał młodymi + rezerwami, w karabało to samo. Reszta by mogła się skupić na lidze i później FA cup, a młodzi by zyskali doświadczenie i całkiem możliwe że zaszliby daleko.
» 8 sierpnia 2019, 13:08 #564
dlabigt23: LE to moze byc jedyna szansa na granie w LM w przyszlym sezonie . To sie okaże dopiero po fazie grupowej bo wiadomo na poczatku mozna grać tam młodzieżą . Jednak jesli wyjdziemy z fazy grupowej i zagramy w 1/16 w lutym to juz bedzie wiadomo zapewne czy United stać na 4 miejsce w lidze i czy dawać wszystko na LE .
» 8 sierpnia 2019, 13:10 #563
bani: Panowie finał Ligii Europy jest w Gdańsku, więc najlepiej jakby to wygrali.
» 8 sierpnia 2019, 13:12 #562
sisinho: Jestem zdania że nie od razu Kraków zbudowano i wszyscy mówią o "wzmocnieniu ofensywy w przyszłym roku" natomiast jaką mamy gwarancję że w przyszłym roku będziemy w lepszej sytuacji niż obecnie? Czysto teoretycznie jeśli znowu nie zagramy w LM (a jest taka szansa) to zakładam że Pogba podziękuje za współpracę, będzie problem ze ściągnięciem takich grajków jak Sancho, a nawet nie wiadomo czy zatrzymamy w składzie obecnych "liderów" (Martial, Rashford). Nie mówiąc już o tym że minął miesiąc od spekulacji dotyczących nowego kontraktu DDG a dalej go nie podpisał.
» 8 sierpnia 2019, 13:00 #561
Batigol222: W końcu, od początku nie rozumiałem sensu pobytu Lukaku w United. A jeżeli ktoś płacze, że "zostaniemy bez klasowego napastnika ojojojoj"

Strzelcy United w PL 2018/19
Pogba-13 bramek
Lukaku-12
Martial- 10
Rashford- 10

Sezon 2016/17, w którym Mourinho z maniakalnym uporem stawiał na Belga: 16 bramek w PL. Faktycznie, normalnie robimy ruch, jakby Liverpool sprzedawał Salaha, żeby przez cały sezon orać Origim.

Rashford grając przez cały sezon na 9 spokojnie wsadzi te 14-15 bramek, ergo różnica właściwie żadna, tyle, że piłka nie będzie mu odskakiwać od nogi na pół metra przy każdym przyjęciu.
» 8 sierpnia 2019, 12:58 #560
sisinho: Czyli o 4 bramki więcej niż grając jako "niby" skrzydłowy? To teraz odejmij sobie te 12 bramek lukaku i powiedz kto je strzeli dodatkowo :)

Róznica też taka że gdy Rashford grał na ataku to praktycznie go nie było w polu karnym, co pokazuje że nie jest typowym napastnikiem od strzelania bramek.
» 8 sierpnia 2019, 13:03 #559
Batigol222: To w końcu problemem jest to, że odchodzi mega snajper Lukaku, czy ogólnie brak wzmocnienia ofensywy? Nie wiem, kto strzeli te "dodatkowe" 12 bramek, ale wiem, kto nie zmarnuje tych dodatkowych 100% okazji do strzelenia bramki...
» 8 sierpnia 2019, 13:07 #558
sisinho: Problemem nie jest odejście Lukaku a brak jego zastępstwa albo pomysłu na niego. Oj nie martw się, Rashford swoje zmarnuje jak co roku :)
» 8 sierpnia 2019, 13:09 #557
pOLEw: Hmm to w sezonie 2016/2017 Mourinho trenował Everton?

Sezon to nie jest tylko premier league:
2017/2018 Lukaku 27 bramek w wszystkich klubowych rozgrywkach
2017/2018 Pogba 6 bramek w wszystkich klubowych rozgrywkach
2018/2019 Lukaku 15 bramek w wszystkich klubowych rozgrywkach
2018/2019 Pogba 16 bramek w wszystkich klubowych rozgrywkach ( z czego dokładnie połowa z karnych)

Co do Rashforda to jedno dorobek bramkowy po 5 sezonach jest o 3 bramki lepszy niż dorobek Lukaku po 2 sezonach. Tyle w temacie.
» 8 sierpnia 2019, 13:15 #556
Batigol222: A umiesz czytać? Była mowa o bramkach PL. Poza tym: karne też trzeba umieć strzelać(odnośnie Pogby).

I faktycznie, w sezonie 2016/17 Lukaku nastrzelał w LM oraz FA CUP sporo bramek takim gigantom, jak Derby County, Huddersfield Town, Brighton, Yeovil Town, Basel czy CSKA Moskwa.
» 8 sierpnia 2019, 14:34 #555
pOLEw: A czemu ograniczamy się tylko do PL ? Zawodnik na przestrzeni sezonu gra i pracuje w wszystkich rozgrywkach wiec czemu mamy go rozliczac tylko z jednych ? Do teorii Ci bardziej pasuje?

No i co z tego ze strzelał wymienionym przez Ciebie rywalom? Gdyby im nie strzelił to byś się pluł że nie potrafi strzelic takim ekipom. To co ma robić? Nie wychodzic na takie mecze? Ogarnij sie troche.

Mało bystry jesteś, w 2016/2017 Lukaku był jeszcze zawodnikiem Evertonu stąd moje pierwsze pytanie.

Co do karnych Pogby to rzeczywiście ma do tego talent, zwlaszcza jego słynny bieg w kierunku piłki robi tu różnice. A tak serio 8 strzelonych 3 niestrzelone to nie jest statystyka która wyróżnia go na tle innych ligowych wykonawców.
» 8 sierpnia 2019, 14:42 #554
cymGiggs11: Napewno ktoś wspominał o tym ale powtórzę: Jutro ( 9 sierpnia ) z Przeglądem Sportowym skarb kibica Premier League 2019/20 ;)
» 8 sierpnia 2019, 12:54 #553
sisinho: Trzeba kupić :)
» 8 sierpnia 2019, 12:57 #552
Masarnia: Ludzie skończcie już.... transferu do klubu nie będzie i .... damy rade! po sezonie przesiać szrot z pomocy i ją upgrad-ować i tyle! za 2 sezony się włączymy do gry o tytuł taraz niech nasza młoda kasta obrasta w pióra bo tyle nam pozostało, po co wiecznie psioczyć, jak tak to się do jakiejś grupy wsparcia zapiszcie tu trzeba pozytywnego nastawienia!!
» 8 sierpnia 2019, 12:51 #551
dlabigt23: I słusznie ten sezon trzeba przebolec i ja o tym wiem ze na top4 nie mamy szans , 5-6 miejsce jest w naszym zasiegu . Trzeba 2 sezony pograć w LE no chyba ze w tym sezonie uda sie wygrać LE i jakims cudem znow nam sie uda uratowac tą drogą wejscie do LM .
» 8 sierpnia 2019, 12:55 #550
Devid91: Amen. Większość wypowiada się jakby 24h przebywało z zespołem i sztabem. Wiedza wszystko, że będziemy po za top4 itd. A może, nie potrzeba nam więcej transferow bo w końcu coś zaczęło się dziać, kazdy ma czystą kartę i każdy daje z siebie wszystko na treningach. Ole jest pod wrażeniem i woli dac im szansę, gdzie jest wielka rywalizacja niż Najemnika czy nie wiadomo kogo za 80mln
» 8 sierpnia 2019, 13:03 #549
GoGoManU25: Bardzo dobre ruchy w defensywie,tragiczne w ofensywie. Druga linia nie istnieje,atak to niewiadoma
» 8 sierpnia 2019, 12:47 #548
RedsFan: W tym tempie to oni nie zdążą nawet Lukaku sprzedać :D
» 8 sierpnia 2019, 12:47 #547
uhahany009: Dzisiaj do 18 można kupować a sprzedawać zawodników znacznie dłużej przez co jakiegoś wielkiego pośpiechu nie ma
» 8 sierpnia 2019, 12:56 #546
flt32705: A ja z innej beczki, GLAZERS OUT!!
» 8 sierpnia 2019, 12:41 #545
trikos: LOVE UNITED, HATE GLAZER !
» 8 sierpnia 2019, 12:44 #544
IntruZ9: Jedno szczęście że to przeczytają i na pewno wezmą do siebie
» 8 sierpnia 2019, 12:49 #543
FetraiNarrator: Mou,Ole i Edek widzą,robi Glazery zobaczą wpisy na D Pejdżu
» 8 sierpnia 2019, 13:10 #542
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 12:41

Jesli to co pisza to prawda ze Everton chce Rojo za 25 mln to brac bez zastanowienia . I tak mało bedzie u nas grał a wszedl jeszcze Tuanzebe wiec na spokojnie mozna jednego stopera sprzedać . Darmiana również bym juz pożegnał . Moze mamy w akademi jakis talent na bok obrony bo szczerze niechcialbym juz tam Younga oglądać jesli Shaw złapie kontuzje . Nie dajcie mi tego oglądać .
» 8 sierpnia 2019, 12:40 #541
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 12:49

Oby go sprzedali bo to najmniej potrzebny u nas obrońca.
» 8 sierpnia 2019, 12:48 #540
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 12:53

Z tego co czytałem przed chwilą to Everton chce.... wypożyczyć Rojo tak jak chciało ze Smallingiem.

Jest młody Laird, gra na prawej i lewej stronie obrony.
» 8 sierpnia 2019, 12:52 #539
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 12:36

Greenwood i Gomes to napastnicy newralgiczna pozycją jest ofensywny pomocnik i nad tym United powinni sie skupic a tu mlodziezy nie widze ;)
» 8 sierpnia 2019, 12:35 #538
bani: Gomes to ofensywny pomocnik :) na przysłowiowej 10 może grać Mata, właśnie Gomes, Pereira, Lingard czy Pogba
» 8 sierpnia 2019, 12:37 #537
kocur224: Gomes może grać na dyszce za napastnikiem.
» 8 sierpnia 2019, 12:37 #536
trikos: @bani Lingardes i pozycja nr 10, normalnie lowe story
» 8 sierpnia 2019, 12:46 #535
rbzdel: Po ciuchy bardziej liczę na transfery z klubu niż do klubu...gdzie miejsce dla młodych z akademii. Skoro mamy solidną obronę...wreszcie. wystarczy pozbyć się zawodników którzy i tak nie grali u nas za kadencji ostatnich trenerów i zobaczymy co z tego wyjdzie.. młodzi w meczach przesezonowych robili sporo szumu w ataku. Gdzie byście widzieli Greenwooda lub Gomesa gdyby ponownie przyszła jakaś gwiazda? Talenty szlifuje się dając szansę w meczach o stawkę a nie raz w roku na sparingach.
» 8 sierpnia 2019, 12:28 #534
sisinho: Odejść mogą w każdej chwili. Nie ma co liczyć na Jonesa czy Smallinga bo ich by chciała tylko anglia, natomiast taki Darmian, Rojo czy Sanchez mogą odejść w kierunku La Ligi czy Serie A.

Ps. Gdzie Twoim zdaniem ma grać Greenwood? Atak? Czy może prawe skrzydło? Bo jeśli atak to na prawe skrzydło dalej nikogo nie ma (gwiazdy), jeśli skrzydło to na atak nie ma nikogo poza Martialem/Rashfordem. Jeśli mamy nim rotować między tymi pozycjami to nie wyjdzie z chłopaka nic dobrego.
» 8 sierpnia 2019, 12:48 #533
dev13: Giovani Lo Celso: Tottenham set to complete ÂŁ55m transfer
» 8 sierpnia 2019, 12:27 #532
Seszele: Co się dzieje, gdzie transfery?
Gdzie Bruno?
Savić?
Longstaff?
Mandżu?

Dawać ich tu!
» 8 sierpnia 2019, 12:23 #531
IntruZ9: Chłopie zejdź już na ziemię,od czerwca latasz z głową w chmurach...jeszcze parę h i spokoj
» 8 sierpnia 2019, 12:30 #530
piter100000: Te transfery to w głowach dziennikarzy się urodziły. Na szczęście jeszcze kilka godzin i koniec tego cyrku.
» 8 sierpnia 2019, 12:38 #529
ARTIX20: Zgadzam się z sisinho w 100%
» 8 sierpnia 2019, 12:22 #528
sisinho: Niestety OGS powiela schematy Fergusona, z tym że jemu to się udawało. Pupilkami fergusona był Park rzucany wszędzie (jak u nas James ma być), Cleverley wychowanek (Lingard?), wyspiarze mimo przeciętności Evans (u nas Jones i Smalling) i w ataku zawsze nieoszlifowany diament w postaci Welbecka (u nas Rashford) czy stawianie na Fletchera (jedyny dobry piłkarz w tym zestawieniu) a u nas Scott. Problem w tym że oni byli tylko dodatkami do Rooneya, Ronaldo, Rio czy Vidicia a obecni piłkarze mają być trzonem.
» 8 sierpnia 2019, 12:20 #527
BartoszP: To z tego zestawienia brakuje tylko Roo i ronaldo.
No chyba że antek odpali
» 8 sierpnia 2019, 12:23 #526
DevoMartinez: Patrząc na jego ruchy i zapłon to on chyba odpala ale fajke i to dość często. :)
» 8 sierpnia 2019, 12:28 #525
jedi: Fletcher jedyny dobry piłkarz? xD Kibicuję temu klubowi od 20 lat. Na DP wchodzę chyba od 2003, 2005 roku? Dziś mówi się, że Carrick był zajebistym pomocnikiem, a doskonale pamietam, jak całe forum tutaj jechalo po SAF, że ściąga za gruby hajs takie beznadziejne drewno i taka ocena trwała latami aż Scholes nie odszedł. Fletcher był jeszcze niżej w hierarchii. Ciśnięto też po Valencii, że to slabiak z jednym zwodem. Ba! Nawet Garry’ego Nevilla uznawano za najsłabszy punkt naszej obrony i było to prawdą. Zobaczcie, jak nisko upadliśmy, że dziś gloryfikujemy zawodników, którzy 10 lat temu byli uznawani za leszczy w naszym składnie. :(
» 8 sierpnia 2019, 12:32 #524
Olo13: Mnie to szczerze trochę żenuje ze próbuje być Fergusonem2
» 8 sierpnia 2019, 12:35 #523
sisinho: @jedi

Jedynym dobrym piłkarzem z tych co wymieniłem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania - mówię o Parku, Cleverley'u, Evansie, Welbecku i Fletcherze. Nie wspominam Carricka, Naniego (swego czasu swietny skrzydłowy), Evry czy innych podstawowych piłkarzy a tylko tych co grali bo musieli (jeden promował United w Azji a reszta była promowana bo wychowankowie).
» 8 sierpnia 2019, 12:45 #522
HXDC: Zmieniając temat to ja też nie rozumiem wychwalania Carricka czy Fletchera, nigdy Ci piłkarze do mnie nie przemawiali swoją grą. Dużo słabych meczy grali, a jak wchodzili na boisko to miałem takie same uczucie tak jak teraz gdy ma grać Young. Nie mozna odjąć im tego, że mieli dobre mecze, ale raz na jakiś czas tak jak wymieniony wyżej Ashley.
» 8 sierpnia 2019, 12:59 #521
Batigol222: Park to akurat był dobry zawodnik: fajna technika, dobre dośrodkowania i mnóstwo biegał. Przydałby się teraz.
» 8 sierpnia 2019, 13:05 #520
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 13:06

@DXDC

Gracze od destrukcji po prostu. Ich wkład jest niezauważalny, tak samo jak Kante w Leicester czy CFC. Praktycznie zero bramek i asyst ale za to obrona nie miała co robić. U nas takim zawodnikiem obecnie jest McTominay, nie wyróznia się niczym w ataku ale potrafi wywalczyć piłkę w środku pola czy mądrze ją zagrać do kogoś bardziej kreatywnego.

@Batigol222

Masz takiego co biega - Lingard się nazywa.
» 8 sierpnia 2019, 13:06 #519
jedi: @sisinho
Aluzji o czytanie ze zrozumieniem nawet nie skomentuję. :) Fletcher nie był dobrym piłkarzem w żadnym zestawieniu.
Nani też był jechany od góry do dołu przez kibiców, że pajac i wieczny talent, a w rzeczywistości przeciętniak. Poza dwoma sezonami grzał ławę, a jak grał to piach. A i te dwa sezony miał najwyżej przyzwoite. Krytykowany Rashford strzela więcej niż Nani, a gra właściwie na podobnej pozycji i w o dwie klasy gorszym zespole. Wypowiadasz się o czasach, które niezbyt pamiętasz. :)
» 8 sierpnia 2019, 14:01 #518
pOLEw: To moze ja sie wypowiem o tym co pamiętam. Nani gdy dostawał do nogi piłke to nikt nie wiedział co się za chwile wydarzy , potrafił szybko ruszyć i minac rywala, potrafił dośrodkować i strzelic z kazdej pozycji był zawodnikiem nieszablonowym.

Tymczasem Rashford do zaoferania ma jedynie szybkosc, jest bardzo przewidywalny w tym co robi, technika co najwyżej dobra i strzaly z dystansu na kiepskim poziomie. Nie mozna mu za to odmówić pracowitości i chęci.

Nani 228 meczów na skrzydle 40 bramek
Rashford 100 meczów na szpicy i 50 na skrydle 45 bramek

Moim zdaniem Nani dawał zespołowi więcej niż Rashford mimo że Statystyki są jednak po stronie Rashforda. Nie jesteśmy w stanie dostrzec różnicy ich realnego wkładu przez różnice standardów. Niestety to co za czasów Naniego było krytykowane stało się obecnie zadowalające.
» 8 sierpnia 2019, 14:28 #517
jedi: Zgadza się. :) W dodatku to nie na Nanim spoczywała główna odpowiedzialność za strzelanie a to tez ma znaczenie w kwestii statystyk. Tylko ta nieprzewidywalność działała niestety w dwie strony. Często głupio kiwał i miał sporo strat. Wtedy uznawano, ze nie spełnił pokładanych w nim nadziei i odchodził bez żalu kibiców. Dziś byłby dla nas turbo wzmocnieniem.
» 8 sierpnia 2019, 16:34 #516
ARTIX20: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 12:20

"Jeżeli chodzi o pomoc i napad to tam mamy również fajnych chłopaków."
Chłopaków może i fajnych ale na top 8 :)
» 8 sierpnia 2019, 12:20 #515
miocinho2: a na jakiej podstawie tak uważasz?ratingu z fify?mamy w zespole mnotwo ciekawych mlodych pilkarzy,z niesamowitym potencjalem wychowanych idealnie pod ten klub,ale dzieci Fify są żadne transferow bo dla nich nowe=lepsze.skauci z youtuba teraz wylewaja frustracje,a dla mnie to byl bardzo dobry okres przygotowawczy i dobre okienko.
» 8 sierpnia 2019, 12:27 #514
sisinho: W środku pola?
Matic - fatalny okres
Fred - beznadziejny od momentu transferu
Pereira - co najwyżej przeciętny, nic nie wnosi
McTominay - Dobry grajek w destrukcji
Pogba - jak mu się chce to coś zagra

Takich piłkarzy masz w środku pola. Można dodać Matę czy Lingarda ale oni częściej będą grali na prawej stronie a i tak wybitnymi graczami ich nie nazwiesz.
» 8 sierpnia 2019, 13:08 #513
ARTIX20: Dokładnie, ja też jestem wściekły, nawet Arsenal robi więcej transferów od nas w tym okienku...
» 8 sierpnia 2019, 12:18 #512
Glory18: Jestem Kibicem z krwi i kości i wierzę w nasz zespół za każdym razem. Nie wiem dlaczego tak cały czas krytykujecie zarząd i trenera za brak transferów . Moim zdaniem wzmocniliśmy się bardzo poważnie takimi zawodnikami w obronie mało kto w lidze dysponuje. Jeżeli chodzi o pomoc i napad to tam mamy również fajnych chłopaków. Ja tam wierzę że będziemy dużo mocniejsi w tym sezonie i udowodnimy wszystkim niedowiarkom na co nas stać. Leicester zdobywając mistrza też nie miało Bóg wie jakiego składu. Do Boju Manchester na początek gnieciemy Chelsea 2:0
» 8 sierpnia 2019, 12:18 #511
Olo13: Porównanie do tego sezonu mistrzowskiego leicester strasznie słabe.
» 8 sierpnia 2019, 12:21 #510
helupa: Porównanie do Leicester, to właśnie pokazuje jak ten klub upadł.
» 8 sierpnia 2019, 12:22 #509
kocur224: Wreszcie ktoś, coś dobrego napisał, A nie ciągle gorzkie żale..
Do boju diabelki w końcu sezon się zaczyna 🙂
Jedziemy po majstra!!
» 8 sierpnia 2019, 12:36 #508
RedRevolta: twitter.com/i/status/1159151574712836097 Troche szkoda teraz, pamiętam jak się cieszyłem gdy to wyszło... ehh
» 8 sierpnia 2019, 12:17 #507
Koltan: Dokładnie, tak samo :/ Ja bardzo lubię RL, ciekawe co poszło nie tak
» 8 sierpnia 2019, 12:28 #506
helupa: Najśmieszniejsze jest to, że przy sprzedaży Lukaku zarząd tak naprawdę wydał około 70 milionów na transfery. Nigdy chyba nie byłem tak wściekły na ten klub jak w tym momencie.
» 8 sierpnia 2019, 12:17 #505
bani: a wsparłeś kiedyś finansowo ten klub?
» 8 sierpnia 2019, 12:18 #504
helupa: Płacę za MUTV już 3 lata, ty jakoś wsparles ten klub?
» 8 sierpnia 2019, 12:20 #503
bani: wsparłem, wsparłem :) aczkolwiek o to nie powinieneś mnie pytac, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie narzekam :)
» 8 sierpnia 2019, 12:22 #502
helupa: Miło wiedzieć, że masz klapki na oczach.
» 8 sierpnia 2019, 12:23 #501
bani: Nie nazwałbym tego klapkami na oczach. Dostrzegam wiele rzeczy, które zrobiłbym inaczej niż nasz zarząd, ale po prostu nie mam na to wpływu. Nie przejmuje się jakoś tak bardzo tym wszystkim - nie wiem może z tego wyrosłem. Po prostu wspieram klub i wierze w sukces klubu z OGS za sterami. Widzę potencjał w naszym składzie i uważam, że mamy mocniejszy skład niż w zeszłym sezonie + widać styl, który mamy prezentować. Jestem przekonany, że namieszamy w lidzę i będę mógł przejść się z Sopotu do Gdańska na finał Ligii Europy z udziałem naszych Diabełków :)
» 8 sierpnia 2019, 12:30 #500
OldFasion: Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział, że w przyszłości Dybala będzie wolał grać w Tottenhamie na nie w United, to wszyscy wysłaliby go do odpowiedniego lekarza.
» 8 sierpnia 2019, 12:14 #499
BartoszP: Słuchajcie ale jakby tak spojrzeć to na papierze ten klub jest na miarę wicemisttrza. Tylko nie wiedzieć czemu każdy piłkarz po przyjsciu tutaj zalicza zniżkę formy
» 8 sierpnia 2019, 12:14 #498
helupa: Może wicemistrza ale chyba championship
» 8 sierpnia 2019, 12:19 #497
AFC07: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 12:20

Tottenham? no być może
» 8 sierpnia 2019, 12:19 #496
wider: tylko że ten papier to chyba zarząd i sztab gdzieś zgubili
» 8 sierpnia 2019, 12:25 #495
BartoszP: Zastanow się co piszesz. Bramkarz top 3 na świecie. Obrona top 3 w lidze. Pomocnik top 3 na świecie. Szybki martial i sanchez. Szybki rash. Tylko nie wiedziec czemu to nie trybi. Chyba że Ole to posklada. Zobaczymy
» 8 sierpnia 2019, 12:27 #494
wider: z tą obroną Top3 w ldize i pomocnik Top3 na świecie to że tak powiem "delikatnie" przesadziłeś
» 8 sierpnia 2019, 12:29 #493
GGMUN6: Martial teraz zapewne weźmie dziewiątke na plecy I będzie śmigał tak jak na początku właśnie gdy miał 9 na koszulce :)
» 8 sierpnia 2019, 12:11 #492
sisinho: Nagle nauczy się biegać po boisku i nie będzie obrażony? :O
» 8 sierpnia 2019, 12:13 #491
GGMUN6: On chyba przez ta 11stke obraził się I przestał się starać, dostanie 9tke I wróci Antek taki jak na początku swojej kariery na OT
Moje skromne zdanie :)
» 8 sierpnia 2019, 12:17 #490
Lokator23: Zabawni sa kibice United ktorzy juz wywrozyli ze nie mamy szans na top 4. Ok Liverpool i City sa lepsze kadrowo ale Tottenham jest w naszym zasiegu co rok gadacie ze beda bic sie o mistrza a oni graja bardzo nieregularnie, Arsenl i Chelsea to zespoly ktore napewno nie sa od nas lepsze. Mamy fajny mlody sklad ktory napewno ma cos do udowodnienia. Obrona wyglada dobrze mamy moc w ataku a uwazam ze Pogba pokaze na co go stac, mlody Szkot uczynil duze postepy a w naszym klubie nigdy nie doceniano pilkarzy ktorzy grali na jego pozycji ( Fletcher pozniej Carrick) wiecej wiary. Pozdrawiam
» 8 sierpnia 2019, 12:11 #489
Olo13: To niezła moc w ataku mamy. Sanchez co się łamie co chwile, strzelający z 40m Rash i tuptajacy Martial.
» 8 sierpnia 2019, 12:16 #488
wider: Olo13 zapomniałeś o naszej legendzie i wiecznym talencie Lingardzie
» 8 sierpnia 2019, 12:26 #487
DevilFan: Niech ten kloc odchodzi, Martial wraca do zabranej 9tki i gra tak jak robił to po przyjściu do United.
» 8 sierpnia 2019, 12:10 #486
GGMUN6: Nieeee właśnie to napisałem xD
» 8 sierpnia 2019, 12:12 #485
Rafau98: Trochę słabo, bo zostajemy z jednym nominalnym napastnikiem, myślę że szanse dostanie Greenwood, ewentualnie można ustawić Martiala na atak, ale na Premier League to trochę mało.
» 8 sierpnia 2019, 12:09 #484
wojtinho: Skoro OGS chce bazować na schematami SAF to marzy mi się powrót do ustawienia 4-4-2. Problemem jest brak (od kilku sezonów) prawego pomocnika, ale ja tam widzę Dalota. Pozdrawiam kibiców Diabelkow i ruszamy z tym sezonem. Jestem pewny pierwszej 4.GGMU
» 8 sierpnia 2019, 12:09 #483
sisinho: Postawisz 100 u buka na top 4? Bo ja bym postawił poza top 4 ale nie ma nigdzie takiego typu :<
» 8 sierpnia 2019, 12:16 #482
wojtinho: Jasne że tak. Bardzo mocno wierzę w obecny projekt
» 8 sierpnia 2019, 12:20 #481
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 12:06

Teraz tak patrze to nasz zarząd faktycznie mial 100 mln tylko na transfery . Dlatego byla taka opieszałość w transferach . AWB 50 mln + Daniel James ok 20 + Maguire 80 mln . Wychodzi 150 mln z czego 70 mln ze sprzedaży Lukaku to mamy jeszcze 20-25 mln na jakis transfer xD Moze ten Mandzukić jednak przyjdzie .
» 8 sierpnia 2019, 12:05 #480
sisinho: Za 6h wszystko będzie jasne :)
» 8 sierpnia 2019, 12:03 #479
Olo13: Juve uznało ze nie sprzedają dybali
Ornstein
» 8 sierpnia 2019, 11:59 #478
sisinho: W Tottenhamie się dzieje. Sessegnion juz zaklepany ( może go cofną na LO), Dybala na testach :)
» 8 sierpnia 2019, 11:56 #477
GGMUN6: Chyba nie...


David Ornstein
@bbcsport_david
¡
8 min
BREAKING: Tottenham’s proposed move for Paulo Dybala is OFF after Juventus ultimately decided not to sell the 25-year-old Argentina forward #THFC #Juve
» 8 sierpnia 2019, 11:59 #476
sisinho: The Independent co innego potwierdził.

W sumie dosyć dziwne że Juve chce go wypchać a nagle decyduje się ze jednak nie...
» 8 sierpnia 2019, 12:01 #475
AFC07: ja znowu czytałem że transfer Dybali upadł ale jeśli by przyszedł to Erikcsen do Was albo Realu ;p
» 8 sierpnia 2019, 12:03 #474
M1LKA: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 12:05

trochę szkoda tego Dybali... ale jak Pogba od nas nie odszedł, a do kfc idzie Dybala to Eriksen do nas może? Będzie dzisiaj kilka niespodzianek i żeby nikogo nie kupić na prawe skrzydło czy ogólnie do ataku to coś mi tu nie gra :)

Szczerze to cieszyłbym się na tego Mandzukicia jako zmiennika. To jest kawał zawodnika walczaka, który raczej by nie płakał i dawał dobre zmiany z ławki.
» 8 sierpnia 2019, 12:04 #473
GGMUN6: AFC07
Jedyny normalny kibic Arsenalu :)
» 8 sierpnia 2019, 12:04 #472
sisinho: Nie wiem co jest bardziej wiarygodne. BBC vs The Independent i The Guardian. Ci pierwsi podają ze koniec a tamci ze juz niemal ustalone.
» 8 sierpnia 2019, 12:04 #471
GGMUN6: Zdecydowanie BBC
» 8 sierpnia 2019, 12:08 #470
Magik1990MU: @AFC07

Przespałeś wczorajszy dzień. Eriksen do nas nie trafi, bo Edek propozycję wysłał listem i zapomniał nadać priorytet, więc dojdzie dopiero w przyszłym tygodniu :)

@sisinho

Oczywiście BBC.
» 8 sierpnia 2019, 12:10 #469
sisinho: To i tak zamiast Dybali mają Lo Celso bo o tym informują.
» 8 sierpnia 2019, 12:11 #468
GGMUN6: Man Utd not completely given up on signings but not looking likely at this stage. (Stone)
» 8 sierpnia 2019, 11:53 #467
BartoszP: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 11:52

Jak nisko ten klub upadł że mówi się "top 4 w zasięgu ręki"
Jest zero szans na poprawę.
Arsenal 2 się zrobił.
I zero szans na zmianę.
Liverpool się odbudował a w United bagno.
Tylko zmiana zarządu tu coś da. Dopóki Glazerowie będą rządzić, dopóty ten klub będzie na miarę max top 4
» 8 sierpnia 2019, 11:49 #466
jassaj: Do ostatniej linijki nawet nie miałem zastrzeżeń. Ale wytłumaczcie mi proszę jak to jest, że generalizujecie tych biednych Glazerów do czasów jedynie 2013-2019. Z tego co pamiętam klub został przejęty w 2005 roku i raczej nie mijam się z prawdą uważając, że od tego czasu mieliśmy jeszcze "jakieś" osiągnięcia. No nie wiem, wygraliśmy LM, kilka mistrzostw itd. Dla mnie takie teksty to czyste populizmy spłaszczające problem do granic absurdu byle znaleźć winnego, zwalić winę i mieć święty spokój. A coś mi się wydaję, że to jednak w tak prosty sposób nie działa...
» 8 sierpnia 2019, 11:54 #465
sisinho: @jassaj

Mieliśmy świetnego trenera z wizją i dobry skład, który trzeba było tylko "dopracowywać" a nie przebudowywać. Fakt jest też taki że SAF pozostawił wiele pozycji bez następców a kolejni Menago sobie z tym nie poradzili. Czy to wina Glazerów? Po części tak bo pewnie Szkotowi ufali co do transferów, a inni dostali nie to co chcieli a tańsze zamienniki.
» 8 sierpnia 2019, 11:59 #464
jassaj: I w związku z tymi perfidnymi oszczędnościami do czasu przyjścia Ole wydaliśmy bagatela około (jeżeli nie ponad) 800 mln? więc teraz już pukamy do granicy miliarda. Problem jest złożony, jak sam widzisz zmienił się trener, więc to już jedna zmienna, niegdyś Fergie współpracował z Gilem, teraz pojawił się Ed- druga zmienna. Za czasów Fergiego mówiono o TOP4 teraz już mamy TOP 6- kolejna zmienna. No ale wszystkie plagi egipskie to tylko wina Glazerów...
» 8 sierpnia 2019, 12:05 #463
BartoszP: jassaaj nie jest tak do końca. Zauważ że United nie było nigdy potęgą europejską na miarę Realu. Czasy się zmieniły. Liga jest wyrównana. Tu potrzebna jest szybka przebudowa. Patrz na City. Mądre transfery. Kupa siana i teraz oni dyktują ligę. Np dlaczego united nie rzuciło kasy na stół za harrego żeby od razu pojechał na okres przygotowawczy? Nie mów że to wina eda, bo on dostał konkretne wytyczne.
Dlaczego nie rzucił od razu kasy na mandzu albo bruno? Bez wiekszego targowania? Zarząd zarabia grube pieniądze na marce. A szuka oszczędności rzędu 5-6mln. Wyobrażasz sobie żeby city grał na skrzydle kims pokroju jesse albo matą? Fergi był najlepszym trenerem w historii. I on potrafił z g.. ukrecic bat, co pokazaly jego ostatnie sezony. Glazerowie myślą że nadal tak się da.
» 8 sierpnia 2019, 12:07 #462
pOLEw: Gdy Glazerowie przejęli klub Ferguson był tu bardzo mocno zakorzeniony, wszystko kreciło się dookoła niego, był tu alfą i omegą i decydował o wszystkim. W klubie nie było i nie ma pewnych struktur i stanowisk które od dawna są juz obecne u innych gigantów (np, Dyrektor sportowy). Ogranieczenie jego "władzy" czy to po przejęciu czy nawet po kilku latach byłoby strzałem w kolano którego trener piłkarze i fani by im nie wybaczyli.

Gdy Sir Alex zdecydował sie isc na emeryture była to dla nich możliwosc wprowadzenia w klubie nowych porządków. Obowiązki Gilla przejął jego dotychczasowy zastępca (Woodward) jednak na jego barki spadło znacznie wiecej obowiązków gdyż władza kolejnego menadzera (Moyesa) została juz znacznie ograniczona. Tak zostało do dziś i do dziś w strukturach klubu brakuje paru ważnych z sportowego punktu widzenia stanowisk.
» 8 sierpnia 2019, 12:09 #461
bani: Nie spodziewajcie się żadnego napastnika. Klub był od początku zdecydowany na sprzedaż Big Roma, więc jak miałby ktoś dojść to doszedłby przed jego odejściem (aby trochę zbić z ceny). OGS będzie stawiał na młodzież z przodu, bo jak wypowiadał się na temat Garnera to mówił, że w środku pola potrzebne jest większe doświadczenie aniżeli w formacji ofensywnej. Możliwy jest jedynie transfer jakiegoś pomocnika, młodzieżowca i przedłużenie kontraktu Davida :)
Przestańmy narzekać, gorzej niż w ostatnich latach być nie może :D
» 8 sierpnia 2019, 11:43 #460
sisinho: Mnie tam 6-7 miejsce nie zadowala.
» 8 sierpnia 2019, 11:48 #459
BartoszP: Heh, to możesz przybyć piątkę z Glazerami
» 8 sierpnia 2019, 11:53 #458
bani: @sisinho mogę się z Tobą założyć, że skończymy maksymalnie na 5 miejscu :)
» 8 sierpnia 2019, 11:57 #457
sisinho: @bani

Na ten dzień to tylko Chelsea wydaje sie do pokonania w walce o top 6. Nie wiem jak pozostałe ekipy z poza top 6 (WHU,Leicester,Wolves,Everton) ale 5 miejsce to dalej porażka dla takiego klubu jak United.
» 8 sierpnia 2019, 12:00 #456
bani: @sisinho daj czas dla OGS. Widać, że gość ma plan długofalowy i chce zbudować solidną drużynę z zawodników chcących być tego częscią, a nie najemników. Na ten moment jedynie jest potrzebna stabilizacja, bo zawodników mamy dobrych tylko muszą się w końcu odblokować. Jestem w 100% pewny, że będziemy w top4
» 8 sierpnia 2019, 12:03 #455
Pady: Pomysł Ole jak za czasów Aleksa obronę zbudować nie do przejścia, a z przodu młodzi wychowankowie jest to jakaś szansa oby się powiodła.
» 8 sierpnia 2019, 11:39 #454
jassaj: Ja to w ogóle myślę (co nie jest oczywiście żadnym zarzutem a wręcz przeciwnie), że Ole w swojej pracy czerpie na potęgę z SAFa, pewnie dużo z nim konsultuje, radzi się w poszczególnych sprawach. Dla mnie to jest super bo po 3 panach, którzy stwierdzili, że poradzą sobie sami a efekty tego są widoczne, teraz pojawił się człowiek, który (mam nadzieję) nie stawia za punkt honoru unoszenie się ambicją i robienie wszystkiego po swojemu, lecz wie co jest grane, wie kto zbudował ten klub, wie kto go rozumie bo w końcu to jego dziecko i wie, że swoim nieocenionym doświadczeniem i geniuszem może chociażby sugestią pomóc. Nie chodzi o to, żeby Ole słuchał jak piesek słów SAFa, ale jak ktoś taki daję Ci radę to warto ją chociaż przemyśleć. Pozatym bądź co bądź, Ole grał u niego tyle lat, dzień w dzień stykał się z jego koncepcjami, dzień w dzień klepał schematy utarte przez Szkota, no nie da się tym nie przesiąknąć i nawet podświadomie nie nawiązywać do czegoś czego tyle czasu było się częścią i co tak fantastycznie funkcjonowało
» 8 sierpnia 2019, 11:45 #453
pOLEw: czasy inne, młodzież inna i szczerze mówiąc oglądajac tych zawodników od kilku lat wątpie w powodzenie projektu Ole. Gdyby jeszcze pozbył się z szatni wirusów typu Pogba, Martial , Lingard i sprowadził wiecej młodych i ambitnych pokroju Jamesa to widniałaby szansa na to że staniemy sie drugim Ajaxem. Niestety wiekszosc naszej kadry na pierwszym miejscu stawia social media i wysokosc tygodniówki.
» 8 sierpnia 2019, 11:59 #452
Lokator23: Ten " wirus" Pogba zachowuje sie 100 razy bardziej profesjonalnie niz Lukaku. Przestancie juz narzekac na Pogbe bo wasza wiedza opiera sie na brukowcach , byle co napisza a Wy lykacie jak pelikan. OGS mowil ze Pogba to profesjonalista i nie ma z nim zadnych problemow
» 8 sierpnia 2019, 12:06 #451
pOLEw: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 12:23

To dlaczego sztab Mourinho musiał po niego jezdzic specjalnie do domu zeby sciagac go na treningi bo mial problemy z porannym wstawaniem? Dlaczego gdy cała kadra została poproszona by wracac po meczu autokarem Pogba musiał wracać sam swoją limuzyną? Dlaczego co chwile on i jego agent puszczaja oko do innych klubów ? Dlaczego kwestionował w mediach taktyke trenera uwazajac ze wie lepiej gdzie powinien grac ? Kto odmówił wyjazdu na mecz z milanem ?

zzapolowy.com/pogba-spoznienie-manchester/
goal.pl/237134-pogba-przeprasza.html
sport.pl/pilka/7,65080,24707285,paul-pogba-odmowil-wyjazdu-do-azji-z-manchesterem-united-wielki.html
magiafutbolu.pl/img.php?id=99125

Lukaku mozna zarzucic tylko tyle ze zrobił absolutnie wszystko by odejść z tego klubu po tym jak jasnym stało się to że nie będzie tu pierwszym wyborem nowego "trenera". Jednak na boisku zawsze zostawiał płuca i nie da sie mu zarzucic braku zaangażowania. Tymczasem Pogba ma tu pewne miejsce a sra na nas od sezonów zarówno na boisku jak i poza nim.
» 8 sierpnia 2019, 12:18 #450
RedDevil86: Nareszcie pozbędą się klocka.
Ale co dalej ?
» 8 sierpnia 2019, 11:31 #449
Magik1990MU: Przestańcie ludzie zaśmiecać stronę kolejnymi nazwiskami, bo ani Fernadesa ani nikogo, gdzie trzeba byłoby negocjować cenę już nie będzie! Jedyna opcja na last minute to ten Williams, bo tam "wystarczy" jedynie wpłacić klauzulę, więc skomplikowany proces jakim są dla Edka negocjacje zostaje pominięty. Szanse jednak na to są niewielkie, bo czasu coraz mniej.

Niestety, ale wraz z odejściem Lukaku plan minimum zamienia się opcje "dno". Można nie lubić Belga, można go nazywać klocem bez techniki, ale fakty są takie, że Rom dawał drużynie ALTERNATYWĘ. Wszystko miałoby ręce i nogi, gdyby udało się sprowadzić wartościowego następcę. A tak? Kto wskoczy na atak w obliczu słabej formy bądź kontuzji Rasha? Jakiś dzieciak z akademii? Nie bądźmy śmieszni. W taki sposób to o top 4 będzie ciężko.

I jeszcze jedna kwestia: dlaczego inne kluby jakoś potrafią dogadywać transfery przed startem okienka, a tutaj wszystko robi się z opóźnieniem? Jeszcze jakby negocjacje przeprowadzano w miarę sprawnie, to ok. Tymczasem przez miesiąc dogadywano kwotę transferu Harrego, a i tak finalnie Lisy postawiły na swoim i uczyniły Magłajera najdroższym obrońcą świata. Jak kibicuje 20 lat temu klubowi, tak nie pamiętam, aby w zarządzie byli tak nieudolni ludzie, jak obecnie.
» 8 sierpnia 2019, 11:31 #448
BajtiMU: W ataku może zagrać Martial,Sanchez czy Greenwood.

Gdybyśmy nie dali tyle za Harrego to Leicester po prostu by go nie sprzedał,jeżeli znowu puścili by go za mniejszą kwotę to wylądował by prawdopodobnie w City.Nazywać zarząd od nieudolnych ludzi jest przesadą.Gdyby klub nie sypnął tyle za niego to byłoby znowu narzekanie,że nie mamy klasowego ŚO.
» 8 sierpnia 2019, 11:53 #447
hraboNX: Ja już naprawdę nie wiem, co jest grane. Niby kasa jest. Niby Bruno na sprzedaż. A jakoś nie widać chęci kupna. Może Portugalczyk ma jakiś ukryty feler albo coś. Podobno Thomas Partey ma klauzulę 45 mln euro. Nawet brałbym tego Longstaffa skoro Ole tak go chciał, to znaczy, że ma coś w sobie, czego 80% ludzi nie widzi. Nawet powalczyłbym o powrót Zahy. Z Bissaką stworzyliby rakietowy duet tak jak w Crystal Palace.
» 8 sierpnia 2019, 11:28 #446
wedel242: Wogóle śmieszna sytuacja z tym Dybalom, bo wychodzi na to że negocjacje upadają nie przez niego, a przez firme, która ma prawa do jego wizerunku i chce jakichs kosmicznych pieniedzy
» 8 sierpnia 2019, 11:28 #445
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 11:28

I z pozoru udane okienko zamieniło się w klape. Zostajemy z przodu bez prawdziwej "9" - klasowo najlepszego napastnika, w najtrudniejszej lidze na świecie.

Wszystkim optymistom chciałbym powiedzieć że oparcie na Rashfordzie siły ataku może skończyć się źle.
Ma przebłyski ale w wielu meczach znika, brakuje mu zimnej krwi w wykańczaniu akcji a często jest jeźdźcem bez głowy i jego rajdy są kompletnie bezproduktywne.

Martial? J/w - tylko przebłyski. Nie równa forma i wiecznie nie zadowolony wyraz twarzy - polecam znaleźć na YT jak ciężko potrafi trenować.

Pozostaje liczyć na odpalenie Alexisa który w formie powinien dać nam ok. 10 bramek i tyle samo asyst ale wygląda na to że to marzenia ściętej głowy.
» 8 sierpnia 2019, 11:27 #444
RobvanKlu5i: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2019 11:27

Jak czytam tu niektóre komentarze, gdzie "proroctwo" ekspertów internetowych rodem z gimnazjum stanowi ich znakomitą większość, to ogarnia mnie śmiech nie do opanowania :)

Jak ktoś płacze po napastniku, który z ledwością strzelał 15 bramek na sezon i uważa, że kredyt zaufania dla Rashforda, Martiala czy Greenwooda to jakieś nieporozumienie gdzie Ci dwaj pierwsi mają więcej bramek strzelonych drużynom z TOP-u niż Lukaku to radzę zabrać tornister i wcześniej rozpocząć rok szkolny, żeby późniejsze braki w inteligencji i trzeźwym myśleniu jak najszybciej uzupełnić.

OGS buduje swój zespół po swojemu, robi to tak jak widział wszystko pracując u SAF-a przez kilkanaście lat i ma trochę większe pojęcie niż wy o futbolu, poza tym widzi w tych gościach potencjał na tyle duży, że dostają kredyt zaufania i jego wsparcie więc radzę na razie zamknąć japy i dać facetowi tworzyć projekt według własnej wizji a nie wizji kibiców z Dybalami, Ronaldami, Eriksenami, Hazardami, Fernandesami itd itd.
Bo jak widać przeszłość i podobne transfery na życzenia kibiców niczego was nie nauczyły. Pozdrawiam.
» 8 sierpnia 2019, 11:27 #443
SmokuUtd: Ja nie płaczę, śalę patrzę też realnie na sytuacje i komentuje bo jako kibic mam do tego prawo. Zobaczymy co będziesz pisał jeśli 3 mecze przegramy i nie strzelimy gola. Ja widzę potrzebę wzmocnienia przynajmniej pomocy na teraz. I cieszę się z obrony. No i w Ole wierzę, zobaczymy
» 8 sierpnia 2019, 11:37 #442
JasnaLiryka: Wszystkim nie dogodzisz:D taka nasza mentalność. Było hurra na ostatnim transferze,nie ma prawdopodobnie jeszcze jednego i już jest wszystko do D.
Zaraz po meczu Ole będzie ten zły, zacznie się wysyp tekstów upokorzenia dla trenera i wrócimy jak dejavu do końcówki poprzedniego sezonu.
» 8 sierpnia 2019, 11:46 #441
DailySmoker: Ja nawet wole widziec mlodych i zaangazowanych wychowankow w ataku niz przeplacone pseudo gwiazdy z funtami w oczach. To co zrobil Lukaku na koniec sprawia, ze stracilem do niego reszte szacunku. Zachowal sie jak rozkapryszony dzieciak i jakby walil z 30 bramek w sezonie... zaraz mnie pewnie jego obroncy zjedza, ale tak to widze
» 8 sierpnia 2019, 12:23 #440
is200second: Tottki się wściekły. Podobno Sesegnon przechodzi badania medyczne. Jeszcze jak ściągnąć Dybale to się robi liga trzech.

Paulo prędzej pójdzie do rodaka Pocettino.
» 8 sierpnia 2019, 11:24 #439
SmokuUtd: Nie liczcie na nic więcej. A nóż nas zaskoczą ;)
» 8 sierpnia 2019, 11:21 #438