Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Premier League: Mecz Manchesteru United z Liverpoolem przełożony

» 2 maja 2021, 18:39 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Mecz Manchesteru United z Liverpoolem w ramach 34. kolejki Premier League nie odbędzie się w niedzielę.
Premier League: Mecz Manchesteru United z Liverpoolem przełożony
» Mecz Manchesteru United z Liverpoolem w ramach 34. kolejki Premier League nie odbędzie się w niedzielę
Spotkanie na Old Trafford miało rozpocząć się o godzinie 17:30 czasu polskiego. Przed spotkaniem na murawę Teatru Marzen wtargnęła jednak grupa około 200 osób, która protestowała przeciwko obecności rodziny Glazerów w Manchesterze United.

– Po rozmowach z Policją, Premier League, Radą Trafford i klubami, nasz mecz z Liverpoolem został przełożony ze względów bezpieczeństwa po dzisiejszych protestach. Obędą się teraz rozmowy z Premieir League w sprawie nowej daty spotkania – głosi komunikat Manchesteru United.

– Nasi kibice są w pełni oddani Manchesterowi United i w pełni rozumiemy ich prawo do wyrażania opinii i pokojowych protestów. Żałujemy natomiast, że kibice przeszkodzili zespołowi, a ich działania naraziły innych fanów, pracowników i policję na niebezpieczeństwo.

– Dziękujemy policji za wsparcie i pomożemy im w dalszych dochodzeniach – czytamy w oświadczeniu Manchesteru United.


TAGI


« Poprzedni news
Neville o protestach kibiców: Odpowiedni czas, aby Glazerowie sprzedali klub
Następny news »
Keane: Kibice Manchesteru United mają dosyć Glazerów

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (989)


DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 15:37

Podobno Herrera po meczu płaczę, że byli lepsza drużyna i oskarża sędziego, że kazał "spadac*(wersja soft)", jednemu z zawodników PSG. Wydaje mi się że przesiąkł ta szatnia w Paryżu.
» 5 maja 2021, 15:34 #982
mikon70: Przesiąkł? On był taki zawsze. Jak się ustępowało rywalom umiejętnościami, to miał za to najwiecej ze wszystkich do powiedzenia przed kamerami. Wczoraj niestety przypomniał mi o sobie jak wymachiwał rękoma i się kłócił bez przerwy.
» 5 maja 2021, 16:03 #981
karolmanu3: Długo nie trzeba było czekać na news ze Mou idzie po Maticia. Oby to była prawda. Lubię Serba ale niestety klub nie ma już z niego pożytku. Za niego Ndidi/ Neves i Sancho. A za rok napastnik;)
» 5 maja 2021, 15:21 #980
rreddevilss: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 15:15

Z PSG bralbym jedynie Marquinhosa ( marzenie na SO gosc moglby odmienic nasza gre w defensywie) no i wiadomo, ze Veratti gosc mimo ze pajacuje to jest fenomenalny, nam wlasnie takich 2-3 transferow brakuje, absolutnych kozakow a nie kupowac dla samego kupienia jakis kotow w worku
» 5 maja 2021, 15:12 #979
Pyra: Ja nie rozumiem tych zachwytów nad Verattim, kręci te kółka w środku i to w sumie tyle.
» 5 maja 2021, 15:15 #978
Robert3344: W sumie o tym samym wczoraj pomyślałem. Mieć takich 2 grajków to byłby sztos, pomarzyć se można niestety. Verratti to mega wrażenie od zawsze na mnie robi. Samo przyjęcie piłki to klasa światowa, do tego kreatywność. Wczoraj jak oglądałem jak PSG wychodzi spod pressingu to aż szczena opadała, verratti był wszędzie. Zastawka, kółeczko, drybling i celne podanie pomiędzy zawodnikami na uwolnienie spod pressingu, czego chcieć więcej? Oglądając mcfreda w pomocy można się odzwyczaić od poważnej piłki :P
» 5 maja 2021, 15:22 #977
DEPE: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 15:02

W zeszłym sezonie PSG trafilo do finalu LM. naczytalem sie duzo o tym ich heroizmie. Tylko ze ten heroizm wygladal tak ze do finalu mieli wiosenną drogę w postaci: Dortmundu, Atalanty i Lipska. Mozna mowic ze to potezne kluby, nie wiem kto w to uwierzy bo z pewnoscią nie ja. To kluby z ktorych smiem twierdzic dwa ostatnie nigdy juz nie zagrają chocby w polfinale LM.
Dlaczego o tym wspominam?
Ano dlatego:
Olimpiakos, Porto, Marseille, Dortmund, Gladbach.
Co to za 5 klubów? Ano 5 klubow z ktorych ponad polowa-3- raczej nie zagra w kolejnej edycji LM. I co te kluby łączy? Ano to ze one byly na drodze City do ... uwaga, tak! do polfinalu LM! Dopiero w polfinale LM City zagralo z pierwszą powazna druzyną. Smiem twierdzic ze gdyby ktos ulozył te kluby w drabince Arsenalu w LE to nikt nie moglby pomyslec inaczej, niz: coz, zyczymy powodzenia w LE. No bo komu przeszloby na mysl ze to rozgrywki LM az do 1/2?
Tak sie wlasnie trafia sie do finalu LM. Nie dobrą grą co dobrą drabinką. W 1/2 czy napewno City bylo lepsze od PSG? Jakos wyraznie? Nie sadze. Porownajcie sobie drabinke PSG: United, Lipsk w grupie a potem Barca i Bayern. Jest roznica? Czy nie ma?
» 5 maja 2021, 15:01 #976
Lisan: A to nie było wtedy tak że PSG i Bayern nie grały w rodzimych ligach bo hehe pandemia i covid a pykały sobie na lajce w LM? Z tego co pamiętam czytałem nawet jakiś artykuł że PSG wdrożyło specjalny plan treningowy tylko pod turniej LM. To że City dostaje łatwiejszych rywali to fakt, ale nic na to nie poradzimy co nie zmienia faktu że potrafili odpadać z Lyonem czy osiągać hokejowe wyniki z Monaco.
» 5 maja 2021, 15:14 #975
HarryBrown: Tyle tylko, że nazwy klubów nie grają. Liczy się aktualna dyspozycja i forma zawodników. Klub może być wielki oraz kasiasty. Ale w danym momencie może prezentować słabą formę sportową. Oczywiście wielkim klubom o wiele łatwiej jest wrócić na właściwe tory niż klubom średnim czy małym, które zazwyczaj grają dobrze 1-2 sezony a po rozsprzedaży najlepszych graczy notują zjazd w dół. Także to, że City grało z mniej utytułowanymi markami nie musi oznaczać od razu łatwiejszej drabinki.
» 5 maja 2021, 15:55 #974
DEPE: przesledz sobie liste zdobywcow LM i znajdz tam kluby pokroju Atalanty czy Lipska. Albo Olimpiakosu, Gladbach. To dobitnie ci pokaze ze tak, nazwa klubu ma znaczenie. Ogromne. Tylko Dortmund mozna uwazac za cokolwiek znaczacy klub, chociaz jesli spojrzysz na tabele ligi niemieckiej to dowiesz sie ze oni byc moze nie awansują nawet do przyszlorocznej LM.
» 5 maja 2021, 16:11 #973
sisinho: I co mi z tych "klubów" jak my potrafiliśmy ich ograć, Barca w drugim meczu to ich dominowała jakby to było jakieś elche i Bayern to samo. Mieli więcej szczęścia niż umiejętności że w ogóle z grupy wyszli.
» 5 maja 2021, 16:34 #972
lees07: Niech Real wygra tą LM. Też nie pałam do nich miłością, ale to chyba najmniejsze zło. Z innej beczki- co Wy macie z tą siłą ligi angielskiej? Nic wam to nie da, poza tym że jak przegramy jakiś finał z City, Arsenalem, albo CFC to będzie mocniej bolało. Niech nasi spokojnie wygrają LE, bez żadnych szalonych come backów, dosyć mam już nerwów, Co za różnica czy wygramy z Arsenalem czy Villarealem? To samo z Superpucharem Europy. Kłócenie się która liga jest najlepsza jest dziecinnie. Niektórzy lubią Leeds, bo grają ładną piłkę. Ja życzę im spadku, bo to jeden z naszych wrogów.
» 5 maja 2021, 14:31 #971
UnitedFans123: Manchester United jest gotowy złożyć tego lata ofertę 90 milionów funtów na napastnika Tottenhamu Harrego Kane'a, informuje MySportDab.

Jakby to się udało to brawa dla Eda i Glazerów. Do tego kupić Botmana i mamy pake niezłą.
» 5 maja 2021, 13:49 #970
mcscotyy: a czy PS nie jest nam bardziej potrzebny? Trudny wybór przed zarządem
» 5 maja 2021, 13:51 #969
UnitedFans123: Dla mnie bardziej potrzebny jest N. Na PS mamy Greenwooda, Jamesa no i bardzo powoli wprowadzanego Amada. Greenwood jest bardzo dobrym zawodnikiem a jakby coś nie szło to możemy zagrać diamentem
» 5 maja 2021, 13:55 #968
mcscotyy: ale czy nie zabijamy potencjału Masona takim rzucaniem go na PS/PP, rezerwach grał jako N i tam stukał większość bramek
» 5 maja 2021, 13:58 #967
Chestnut: RvP też zaczynał na skrzydle.
» 5 maja 2021, 14:14 #966
pawelisto2: Tylko, że rezerwy a Premier League to trochę inna bajka. Osobiście nie widzę Greenwooda na szpicy, ani nie urwie się tak jak Rashford(choć jest szybki, to jednak nie tak jak Rash), na ścianę tyłem di bramki nie zagra, a i w polu karnym głową nie zwojuje za wiele. Kane na szpicy daje możliwość i rozegrania, walki w polu karnym jak i centralnego stania na szpicy.
Greenwood to dla mnie osobiście taki Ronaldo, tyle, że z drugiej strony, czyli skrzydłowy, który absolutnie nie bierze udziału w grze obronnej, jest czymś pomiędzy skrzydłowym a napastnikiem jednak przeważnie schodzącym do boku. Mówię oczywiście o tym Ronaldo z Realu, bo szczerze mówiąc nie wiem jak teraz wygląda w Juve.
» 5 maja 2021, 15:00 #965
szczecinianin: Za 90mln to my dostaniemy jego fotografię od Levy'ego
» 5 maja 2021, 15:05 #964
Widziwoj: Manchester United pod przywództwem Sir Alexa Fergusona był zespołem legendarnym. Jeśli Guardiola pobędzie w City jeszcze parę sezonów i w ich trakcie zdobędzie kilka tytułów Mistrza Anglii, a w tym sezonie sięgnie po Champions League to czy nam się podoba czy nie, to Manchester City też będzie określany mianem legendarnego. Już teraz do nich należy wiele rekordów. Wprawdzie długo nie dogonią United czy Liverpoolu w liczbie tytułów mistrzowskich, ale era Guardioli, rozpatrywana osobno będzie pamiętana przez fanów angielskiej piłki latami
» 5 maja 2021, 13:22 #963
SickRabbit: Chyba era łamania ffp, city nigdy nie będzie postrzegane tak jak United tylko jako jeden z tworów, który kupił sobie sukces. EOT
» 5 maja 2021, 13:57 #962
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 14:00

Dlatego nie jestem fanem tego, żeby rywal zza miedzy naszpikowany kasą szejków stał się bardziej utytułowany niż MU, które na swoją markę i wielkość pracowało wiele lat. Liverpool mimo, iż największy nasz wróg to też szanuje za historie, a Chelsea czy City to twory które mnie nie przekonują, nie chcę by sąsiad miał więcej tytułów LM czy Anglii, mam nadzieję, że nie doczekam takich czasów.
» 5 maja 2021, 14:00 #961
mcscotyy: Pep nie będzie nigdy jak nasz SAF, to jest trener który skacze z kkwiatka na kwiatek i główinie tam gdzie są pieniądze lub klub poukładany, teraz brakuje trenerów jak SAF czy Arsene
» 5 maja 2021, 14:09 #960
Widziwoj: FFP zostało stworzone po wejściu kapitału ZEA w City. Poza tym zapewne niewielu z was rozumie, że jest ono niezgodne z prawem UE ( art. 101 i art. 102 Traktatu o funkcjonowaniu UE ). Chodzi głównie o to, że FFP ogranicza zasady konkurencji na wolnym rynku. Zresztą na podobne podstawy prawne powoływali się założyciele Superligi ( w tym United ) w dochodzeniu z UEFA. Chodziło o to, że UEFA nie może blokować powstania Superligi z uwagi na zakaz ograniczenia konkurencji na wolnym rynku. Ględzicie o tym FFP, a ta postkomunistyczna zasada już dawno powinna być zdjęta, bo czołowe kluby europejskie po prostu się jej nie trzymają. Co np. z FFP miało wspólnego założenie Superligi? Większość ludzi nie lubi bogatych, bo po prostu im zazdroszczą. To jest prawdziwa twarz FFP, a nie te romantyczne bajki o równych szansach dla wszystkich
» 5 maja 2021, 15:07 #959
SuperRedDevil: Oficjalnie kibice wracają na stadiony na dwie ostatnie kolejki Premier League
» 5 maja 2021, 13:13 #958
Klimaa: Czekamy zatem na potwierdzenie daty przełożonego meczu bo wygląda na to że derby z udziałem kibiców ;)
» 5 maja 2021, 13:27 #957
Pyra: Ja tam jestem za Realem, liga Angielska i tak od 3 sezonów zdobywa bardzo dużo pkt i przez najbliższe lata będzie niezagrożona na 1 miejscu.
City jest najlepsze od lat, chętnie bym zobaczył jak zagrają w finale przeciw Casemiro - Kroos - Modrić, legendarne trio LM w formie vs najlepszy kolektyw od lat.
» 5 maja 2021, 12:32 #956
Wirus: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 11:30

Już pare m-cy temu pisałem, że Ruben Dias, to będzie lepsza wersja VVD. Pep trafił z tym transferem w 10-tke. Jeśli City wygra lige (już bardzo bardzo blisko) i LM (będe im kibicował - Realu i Chelsea bardziej nienawidzę), to będzie ich najlepszy sezon w historii.
Ruben Dias - Phil Foden to będzie ich przyszłość na lata, do tego najlepszy pomocnik na świecie KDB. Jeszcze jakby kupili jakiegoś snajpera (mówi sie o którymś z 2-jki Lukaku / Haaland) to będzie w ogóle już kosmos.
» 5 maja 2021, 11:29 #955
Manmanchesrer: Yhy, to jeszcze do tego proponuję Ci zamienić barwy z czerwonych na niebieskie i na stronie City pisz sobie takie komentarze.
» 5 maja 2021, 11:32 #954
RedOskar18: Chyba koledze się strony internetowe pomyliły
» 5 maja 2021, 11:33 #953
Dh97: Teraz to żeś pojechał
» 5 maja 2021, 11:36 #952
Wirus: Real - białe prześcieradła, nienawidzę ich. Ilu to nam to zawodników podkupowali.
Chelsea - bardziej utytułowana drużyna niż City.

Z 3 drużyn które zostały wole już żeby City wygrało LM, a na dodatek West Ham wygryzło Chelsea z TOP 4 i żeby Chelsea nie grała w LM w przyszłym sezonie.

Kibicuje Manchesterowi United od 99 roku i kocham ten klub (pewnie nie którzy ludzie na devilpage mają mniej lat).
» 5 maja 2021, 11:52 #951
Killgor: nick mowi wszystko
» 5 maja 2021, 11:52 #950
Chestnut: O co wy macie do niego ból tyłka? Prawda boli? :)
Kupcie sobie maść.
» 5 maja 2021, 12:07 #949
Wirus: Killgor Akurat mój nick to coś znaczy dla mnie - kiedyś byłem chory na pewien rodzaj wirusa i z nim wygrałem, ale do tej pory mam przez niego pewne ograniczenia. Ja nigdy nie obrażałem ani głupio nie pisałem o kimś z powodu nicka.
» 5 maja 2021, 12:12 #948
GGMUN6: Chestnut kup nam maść
» 5 maja 2021, 12:15 #947
Kapitan1230: Chestnut

A jakiej używasz ? :)
» 5 maja 2021, 12:33 #946
Chestnut: Jakbym jakiejś używał, to bym wam polecił, nieprawdaż? :)
A że ja nie mam takich problemów, niestety nie mogę wam polecić. :(
» 5 maja 2021, 12:47 #945
ProviCFC: A co to już nie można obiektywnie doceniać potęgi rywali? City to najlepsza drużyna ostatnich 10lat w Anglii, i też strasznie się rajcuje ich ekipą bo grają od kilku lat jedną z najlepszych piłek a co ważne stabilną.
» 5 maja 2021, 12:57 #944
kolokolo98: Dias to nieco inny typ obroncy od van Dijka. Dias jest bardziej agresywny, robiący bardzo efektowne interwencje, natomiast van Dijk bardziej ostrożny i zapobiegawczy, stad tez brał się jego rekord gdy nikt go nie mógł przedryblować. Van Dijk ma tez lepsze długie piłki i jest groźniejszy przy stałych fragmentach.
» 5 maja 2021, 14:02 #943
Chestnut: Lindelofa też podobno nikt nie przedryblował w poprzednim sezonie. :)
» 5 maja 2021, 14:08 #942
kolokolo98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 14:17

I co to ma do rzeczy? Zarówno van Dijk jak i Lindelof nie należą do agresywnych obrońców (w przypadku Lindelofa widac duża różnicę, gdy zamiast jego gra Bailly, który stylem gry jest zupełnie inny). Ale van Dijk w formie był do tego bardzo pewny, inteligentny, nie popełniający błędów.
Gdyby zestawić duet van Dijk - Dias, to uzupełnialiby się niczym Ferdinand i Vidic.
» 5 maja 2021, 14:17 #941
artix206: @Wirus

1. Niektórzy*
2. Faktycznie lepiej niech wygra jeden z dwóch naszych głównych rywali.
3. Realu nie ma szans doścignąć w ich zdobytych Lm, więc najlepiej niech mają ten puchar i się nim wypchają.
4. I tak jak wyżej, pomyliłeś chyba fora
» 5 maja 2021, 14:35 #940
Chestnut: Napisałem to, bo jak się wspomina o tym rekordzie van Dijka, to są ohy i ahy, a jak przy Lindelofie to meh. Nie napisałem tego by komuś coś umniejszać.
» 5 maja 2021, 14:36 #939
Barte1995: Wracając do wczorajszego meczu to może jako kibicowi United nie przystoi tego powiedzieć ale cieszę się że wygrało City. Od dawien dawna a może i jeszcze nigdy wcześniej nie było sytuacji, że o dwa największe europejskie trofea mogą bić się cztery angielskie zespoły. To jest naprawdę fajne dla kibica ligi angielskiej. Zwykle bywało że drużyny z wysp szybko odpadały z pucharów przez co pozycja ligi angielskiej jako najlepszej ligi świata była kwestionowana. Dla kibica byłoby super zobaczyć dwa angielskie finały. Nie dość że w lidze te pojedynki budzą podziw to finały dodałyby dodatkowego smaczku! I oczywiście zwycięskie diabły! GGMU!
» 5 maja 2021, 11:25 #938
MatiMU10: 2 lata temu Arsenal Chelsea w LE i Liverpool Spurs w LM ;)
» 5 maja 2021, 11:30 #937
marcelinho07: Całkiem niedawno mieliśmy angielskie finały w LM oraz w LE 😉
Liverpool-Spurs
Chelsea-Arsenal
» 5 maja 2021, 11:33 #936
Mariano88: Barte był jeszcze wtedy za młody, ma prawo nie pamiętać tych czasów :)
» 5 maja 2021, 11:33 #935
Barte1995: Faktycznie pisząc ten post jakoś zupełnie mi to z głowy wypadło że angielski finał był całkiem niedawno:) skupiłem się na dalszych czasach a teraźniejszość mi umknęła, przepraszam:)
» 5 maja 2021, 13:14 #934
Robert3344: Ze wszystkich tych gwiazdek w PSG to chyba najbardziej bym chciał marquinhos'a. totalny kozak w obronie, aż dziwne, że nie ma jakichś zakusów na niego, jeden z najlepszych ŚO na świecie według mnie.
» 5 maja 2021, 09:38 #933
szczecinianin: Dobry kontrakt (za frytki nie gra), monopol w lidze i krajowych pucharach, mają fajny zespół, po co to zmieniać
» 5 maja 2021, 10:32 #932
Mariano88: od tego sezonu nie mają monopolu w lidze
» 5 maja 2021, 10:51 #931
Dejfmi: Jeżeli miałbym wskazać obrońce którego chciałbym za nieograniczone pieniądze to byłby to właśnie on.

Co do plotek, Marquinhos to absolutny lider PSG na ten moment. Jest kapitanem i podejrzewam, że może mieć status - za żadne skarby nie chcemy nawet słyszeć o chęci kupna tego gościa.

Coś jakbyś się odzywał po KDB do City albo Bruno w United
» 5 maja 2021, 11:50 #930
keymil1990: Wie ktoś ile już jest złożonych aplikacji na finał ? Czy to tajne info? Jestem ciekaw ile mamy procent szans na dostanie biletów
» 5 maja 2021, 09:35 #929
SmokuUtd: Nie wiem, ale szansa pewnie nikła. Nie napalałbym się kolego ;). Lepiej się pozytywnie zaskoczyć
» 5 maja 2021, 09:52 #928
mikon70: Jestem pełen podziwu dla wczorajszej gry City. Świetnie Pep to rozegrał. Jako kibic United nie jest mi łatwo tego mówić, ale zagrali jak wyrachowani mistrzostwie. Zazwyczaj City jest ciagle przy piłce w meczu. Natomiast wczoraj dali pograć trochę PSG i wyczekiwali na ich błędy. Druga bramka pokazała, jak bardzo ważne jest wyprowadzanie kontrataków w piłce. Żeby nie było, że Ole jest taki zły, bo on tylko umie kontrataki (co jest oczywiście bzdurą);).
» 5 maja 2021, 09:34 #927
pawelisto2: Ja jako przede wszystkim też kibic piłki nożnej ubolewam nieco, że w tym historycznym sukcesie City Aguero odgrywał tak marginalną rolę, bo to dopiero by było coś. Przywitał się, dając sensacyjne mistrzostwo, a odejdzie z potrójnąÂ koroną.

Choć mimo wszystko liczę na Real w finale. Przy całej mojej antypatii do tego klubu, jego kibiców i tamtejszego prezesa to fajnie by było zobaczyć jak wyśmiewany i zwalniany przez cały sezon Zidane przechytrza Kloppa, Tuchela i Guardiolę i świętuje swoją 4 ligę mistrzów. A do tego Ligę Europy wygrywa równie mocno wyszydzany i równie często zwalniany Ole Gunnar Solskajer. Ot taki sezon wuefistów.
» 5 maja 2021, 11:15 #926
CHAMPIONS21: Pawelisto2 City NIE MA SZANS na potrójną koronę! Kukuryku cup to nie puchar Anglii tylko ligi
» 5 maja 2021, 13:26 #925
BartoszP: Odnośnie konsekwencji za protesty- z jakiej racji ma odpowiadać klub?
Za zabezpieczenie protestu odpowiada policja. Ponad 100 sebixów zaczęła robić zadymę. Ochroniarzy musiało by być z 80 i to w jednym miejscu. Kibiców na stadionie nie ma więc ilość ochrony też się zmniejsza. Oni jedynie mogą mieć gaz łzawiący i paralizator o ile mają na niego pozwolenie. Za to tłum może mieć noże i palki.
Sorry ale widząc tylu facetów i mając do obrony praktycznie nic co mieli zrobić?
Policja ma większe pole do manewru. Skoro widzieli że gdzieś się bardziej koncentruje akcja(walenie w drzwi, próba włamu) tam powinni iść.
Konie + armatki poszły po akcji i tu jest problem. Nikt nie spodziewał się że protest przybierze taki obrót.
Więc przykro mi wobec tych którzy liczą na walkower- nie ma podstaw.
» 5 maja 2021, 09:33 #924
Quahadron: Dokładnie. Ludzie zapominają, że dzień meczowy bez kibiców nie jest imprezą masową. Najsmutniejsze jest to, że każdy o tych protestach wiedział.. włącznie z Policją, i co? Nawet oni nie spodziewali się takiego obrotu spraw.

Karanie klubu, a raczej drużyny która pracowała cały sezon by być na obecnej lokacie to bzdura. Zawiodła przede wszystkim policja. Klub przecież po wcześniejszych protestach zwiększył nawet liczbę ochroniarzy.. no ale żeby sami mieli ogarnąć tłum przed stadionem?
» 5 maja 2021, 10:10 #923
szczecinianin: Fajnie by było w końcu te 3 transfery dokonać a nie desperacja w postaci dwóch skrzydłowych po 18 lat w Deadline Day albo Ighalo.
» 5 maja 2021, 10:57 #922
ruffnecky: a Bruno jakim był powiewem desperacji czy Cavani, a i Maguire ;D
» 5 maja 2021, 13:41 #921
Dh97: Denerwuje mnie to wychwalanie pod niebiosa City.jak dla mnie to to nie jest drużyna kompletna Chalsea jest lepsza i wygra lm
» 5 maja 2021, 08:32 #920
DjTED: A Chelsea to drużyna kompletna? Bez napastnika w składzie? City na ten moment to drużyna kompletna. Na każdą pozycję mają po 2 graczy. Nawet świetny Bayern nie ma takiej głębi skladu
» 5 maja 2021, 08:50 #919
Rashy10: City brakuje jedynie rasowej 9tki.
» 5 maja 2021, 09:25 #918
DjTED: Świetnie gra. Dobry koks. Wczoraj z 3 ważne strzaly blokował cialem
» 5 maja 2021, 08:06 #917
Robert3344: Strasznie im go zazdroszczę.. Totalny kozak na obronie.
» 5 maja 2021, 09:36 #916
AllUnited88: Czyli United wygrywa LE City LM
» 5 maja 2021, 07:27 #915
xarsfanx: Tak jak myślałem. Wychodzi na to, że Arsenal będzie miał jeszcze jeden mecz z City w tym sezonie.
» 5 maja 2021, 07:00 #914
DjTED: Jaki?
» 5 maja 2021, 07:03 #913
Glory1878: Arsenal to niech pierwsze do finału dojdzie
» 5 maja 2021, 07:03 #912
DjTED: Mogą dojść, nawet mogą wygrać, ale superpuchar jest liczony jako rozpoczęcie nowego sezonu. Taki towarzyski meczyk
» 5 maja 2021, 07:07 #911
tomekwietniu: Chyba towarzyski podczas tournee ;)
Superpuchar to mecz na kolejny sezon kolego :)
A najbardziej prawdopodobny scenariusz to derby Manchesteru :p
» 5 maja 2021, 07:08 #910
DjTED: Do tego chyba mało finałów oglądał. Finały rządzą się swoimi prawami. Nawet City może nie dac rady jak trafia czasami na Real , który umie w te klocki
» 5 maja 2021, 07:10 #909
xarsfanx: Wiem Panowie, Trochę ironii, jak narazie Arsenal ma najmniejsze szanse zagrać o superpuchar Europy, nie licząc Romy
» 5 maja 2021, 07:14 #908
DaredevilUtd: I jak tam wielki Pochettino? Ten to potrafi zagrać z Pepem, nie to co wuefista :]
» 5 maja 2021, 04:54 #907
wazzowski: wciąż lepszy niż ole i nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości
» 5 maja 2021, 16:23 #906
BartoszP: Galakticos pomimo wielu gwiazd nie dominowało.
Klucz to mieć 1/2 playmakerow i resztę solidnych grajków. To ma być kolektyw a nie kłótnie kto ma wykonywać wolne, karne etc.
U nas brakuje kilku pozycji. Mamy Pogbę i Bruno.
Potrzeba dzika na PS oraz solidnego ŚPD. Reszta może nie powala ale są gotowi gryźć murawę.
Rash, Mason, AWB, Harry, Bailly są gotowi grać zawsze i wszędzie.
Nie jest źle, brakuje tylko 2/3 żeby to w miarę spiąć.
Potem można tylko robić kosmetyczne zmiany i wzmacniać ławkę.
Jest dobrze zapowiadający się Hannibal, Amad, Axel.
I bez przesady z City. Są mocni ale coraz bardziej w zasięgu. Mają dobry finish ale środek sezonu mieli mierny. Gdyby nie głupio potrąconego punkty walczyli byśmy z nimi jak równy z równym do końca.
» 5 maja 2021, 03:28 #905
Glory1878: Bailly gotowy grać zawsze i wszędzie XDDDDDDDD
» 5 maja 2021, 07:03 #904
BartoszP: I przyszedł Pan maruda.
» 5 maja 2021, 08:34 #903
PogbaKingOfMANU: Jaki to chichot losu, że City których w tej LM w ogóle nie powinno być (ffp, kara od UEFA ban na dwa lata gry w LM, odwołanie się i magiczne anulowanie kary) być może wygra ten turniej. I tym samym takimi właśnie szwindlami Manchester jeszcze mocniej umocni się w niebieskich barwach, przyćmiewając te czerwone. Ehh smutne to czasy :/
» 5 maja 2021, 01:46 #902
LTMek: No ale jeśli chcemy patrzyć pod takim kątem, to psg też tutaj nie powinno być... :)
» 5 maja 2021, 10:39 #901
PogbaKingOfMANU: Tylko United nie robią nic wygrane Paryża, a każde trofeum City bezpośrednio wpływa i na nas, stąd mnie to bardziej boli. No i PSG wg śledztwa nie złamało przepisów i nie zostali nigdy skazani. City tak, mieli konkretną karę, tylko się odwołali. Mini różnica, oskarżony =/= skazany.
» 5 maja 2021, 13:59 #900
LTMek: Jasne, ale umówmy się, że City przez ostatnich kilka lat było po prostu poza naszym zasięgiem, bo sukcesywnie wzmacniało skład i posiadało niemalże 2 bardzo mocne "11". U nas problemem nie była kasa, tylko albo brak chęci ze strony zawodników żeby wzmocnić nasz klub (Haaland) lub zbyt wywindowana cena w/g zarządu. Szejkowie traktują kluby jak zabawki i regularnie wkładają tam hajs - nasi właściciele regularnie ten hajs sobie wypłacają, taka delikatna różnica...

Skoro odwołanie przyniosło skutek, to czemu podnosisz ten temat? Póki wyrok/decyzja nie jest ostateczna, to przecież klub ma prawo do obrony i widocznie w tym wypadku mieli swoje argumenty...
» 5 maja 2021, 16:06 #899
PogbaKingOfMANU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 17:36

Jasne, między Szejkami a Glazerami nie ma porównania w polityce prowadzenia klubu. Z tym się nie będę kłócił, jak i z klasą piłkarską City.

A dlaczego nie można o tym mówić? To na tej stronie można już tylko chwalić największego rywala? Zostali złapani na nieprawidłowościach, kontrole ściśle to sprawdziły, to nie były podejrzenia, gdybania, a musieli mieć konkretne dane, skoro wystosowali karę, którą później zmniejszyli do śmiesznej grzywny (nie anulowali, a zmienili karę, czyli skoro jakaś została, niewinni nie byli). Gdyby UEFA trzymała się swoich własnych decyzji i przepisów, City nie byłoby w tych rozgrywkach. Teraz jeśli wygrają, ta sama UEFA wręczy im puchar. To jest ironia losu.
» 5 maja 2021, 17:33 #898
LTMek: Ejejejejej, jakiego największego rywala?
Największym rywalem to był, jest i będzie zawsze lpool. Na drugim miejscu oczywiście leeds i potem dopiero możemy rozmawiać o city. Swoją drogą wielka nienawiść między MU a leeds to w Polsce chyba została zupełnie zapomniana, bo nasi komentatorzy zawsze z mega sympatią wypowiadają się o Bielsie...
Ale wracając - moje słowa są następstwem Twoich porównań. Przepisy UEFA zakładają możliwość odwołania się od decyzji i uczyniło to właśnie city.
Dla mnie ironią losu jest to, że w tym sezonie w półfinałach były same kluby, w które wpompowano masę kasy i tylko Real ma z nich jakąś konkretną historię... :)
» 6 maja 2021, 09:32 #897
BartoszP: youtu.be/BfFlXQnSMKw
Nasz Eric :D
» 5 maja 2021, 00:39 #896
Batigol222: Niektórzy tutaj ostatnio pisali, że w grupie z PSG "United dominowało", "było zdecydowanie lepsze do czerwonej kartki" itd, to z ciekawości obejrzałem sobie powtórkę pierwszej połowy na ipli, bo może, może moje wrażenia były mylne, ale bez jaj: to była różnica klas na korzyść PSG. Operowanie piłką: zupełnie inny poziom. Mbappe i Neymar robią co chcą w środku boiska, United z ogromnym trudem wyprowadza piłkę z własnej połowy, Mc Tominay i Fred są o wiele gorsi, niż Verratti-Paredes, Martial gubi piłkę przy prawie każdej próbie dryblingu.

Jak ktoś nie wierzy albo dalej upiera się przy swoim to: ipla.tv/wideo/sport/Liga-Mistrzow/5000042/Faza-grupowa/5014699/Manchester-United-Paris-Saint-Germain/effc2bad8b31c9555b67f7d2828c600a?seasonId=5014699

Wniosek jest taki, że bez poważnych wzmocnień osiągnięcie czegoś większego w LM to mrzonka. Nawet takie PSG nie jest w stanie wygrać tych rozgrywek, a piłkarzy mają o wiele lepszych, niż United. Właściwie ze składu United to tam łapaliby się Bruno, i może Wan Bissaka oraz Shaw. Taki Fred to mógłby sobie co najwyżej w rezerwach pograć a Martial wchodzić na końcówki w Pucharze Francji. Jakie kadry mają City, Bayern, Real?

Casemiro-Kroos-Modric vs Fred-Mc Tominay- Bruno

Martial-Cavani-Rashford vs Neymar-Mbappe-Di Maria

No raczej nie za bardzo jest co porównywać.
» 5 maja 2021, 00:26 #895
Mariano88: Real ma zajebisty środek pola ale stary, PSG ma zajebisty atak ale reszta składu jest taka sobie. Zgadzam się, że potrzebujemy wzmocnien ale przedstawisz sytuację tak jakbyśmy my bronili się przed spadkiem a tamci byli największymi kozakami na planecie. Osobiście uważam, że niewiele nam do nich brakuje i liczę, że już w przyszłym sezonie się o tym przekonasz.
» 5 maja 2021, 00:35 #894
Batigol222: Odnosiłem się do LM, bo niektórzy tutaj chyba troszkę odjeżdżają: "za rok zmażemy Pepowi ten uśmieszek w finale" itp. No właśnie jak wrzucisz sobie chociażby to linkowane spotkanie, to PSG jest tam wyraźnie lepsze od United w każdej formacji. Prawda jest taka, że takich piłkarzy, jak Maguire, Lindelof, Fred, McTominay(jego akurat lubię, ale to raczej wyrobnik), czy Martial po prostu w pierwszych składach najmocniejszych europejskich zespołów, ponieważ tam są piłkarze o wiele bardziej utalentowani.

Btw, ta "taka sobie reszta składu" PSG czy Realu to Verratti, Paredes, Mariquinios, Kimpembe, Florenzi, Draxler, a z drugiej strony: Ramos, Varane, Mendy, Benzema, Cortouis, Vinicius, Carvajal, i nawet ten Hazard, który przecież prędzej czy później wróci do formy.
» 5 maja 2021, 00:43 #893
PogbaKingOfMANU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 01:12

+1
Nasz problem jest taki, że gra opiera się na dwóch graczach. Na Bruno i Pogbie. Jeśli ich nie ma lub mają zły dzień, to nie istniejemy. Jak długo da się tak jechać? Pogby za rok tu pewnie nie będzie (nie wierzę, że zostanie, dla mnie gra o transfer i mistrzostwa), a i (jeśli wierzyć pogloskom) Bruno wtedy też zastanowi się nad swoją przyszłością, jeśli nie będzie wzmocnień. Gołym okiem widać, że lubi grać z Pogbą i chce wygrywać. A niektórzy zachowują się jakbyśmy z palcem w nosie mogli już teraz wbić z buta w fazę pucharową LM i ogrywać nie wiadomo kogo, podczas gdy nie wyszliśmy nawet z grupy. Trochę pokory i spojrzenia na realia. Obecnie mimo dobrej passy i niezaprzeczalnych wyników, zmian na lepsze, tak do europejskiej topki wciąż nam brakuje.

Zaś w PSG wg mnie problem jest obrona. Dopóki jej nie wzmocnią, nic nie wygrają. Atak mają kozacki, bramkarz klasa, podstawą środka pola jest Veratti (ale odkąd chorował 3 razy na covid i mu coś siadło). Śledzę ligę, tam jest to samo, babol obrony nie raz przesądził o wyniku. Jednak wg mnie obronę akurat my mamy stabilniejszą niż oni. Kilku znajomych za PSG mówiło mi, że przydałby im się taki Wan-Bissaka, jak czasem coś oglądamy, to zawsze go chwalą że robi kawał roboty.
» 5 maja 2021, 01:10 #892
DjTED: Real z tym środkiem pola wygrał 3 razy LM. Akurat w LM zawsze sobie dobrze radzą
» 5 maja 2021, 01:23 #891
Radomirus: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 01:38

Porównania z du... tyłka...

Pomoc:
Fred-McT-Bruno? Raczej Fred/McT - Pogba - Bruno.
Pogba nie grał przez długi czas i wraca po kontuzji
Atak:
Martial-Cavani-Rash? To ja się pytam ile razy graliśmy takim atakiem bo ja sobie nie przypominam. Nie założę się, że się nie zdarzyło ale ile razy to było? Raz? Dwa? Trzy? Więcej? Nie sądzę.

Chyba nikt na tej stronie nie twierdzi, że mamy kompletną kadrę aby grać na wszystkich frontach o zwycięstwa. Wszyscy zgadzają się że potrzebujemy wzmocnień. Różnimy się oczywiście kto byłby tym wzmocnieniem i oczywiście, którzy piłkarze z naszej kadry jeszcze "odpalą" a którzy powinni przenieść się do naszej Ekstraklasy bo są tak beznadziejni... ewentualnie do Interu ;)

Poza tym z tą beznadziejną wg ciebie kadrą to akurat z Man City w lidze jeden mecz zremisowaliśmy z drugi wygraliśmy... z PSG jeden meczy wygrany, drugi przegrany... Że nie mieliśmy 70% posiadania piłki a bilans strzałów nie był 12-2 na naszą korzyść? No i co z tego? Liczy się co w bramce a nie punkty z styl. Styl z Sheffield United mieliśmy... 75% posiadania piłki, w strzałach 16-5... i przegraliśmy 1:2.

Poza tym wbrew temu co piszesz nie wydaje mi się, że gdyby Maguire czy Lindelof nie grali u nas to nie mieliby szans grać w topowych klubach. To trochę w myśl zasady, że cudze zawsze fajniejsze. Nawet w tym sezonie Van Dijk (ponoć nr 1 na świecie) oczywiście przed kontuzją już tak nie zachwycał... prawdę mówiąc nie zachwycał już w drugiej połowie zeszłego sezonu.
» 5 maja 2021, 01:35 #890
Batigol222: PogbaKingOfMANU

Też mnie ciekawi ten tok myślenia: United drugi sezon z rzędu na wiosnę gra w LE, ale co tam: za rok Liga Mistrzów jest nasza i porobimy te wszystkie Bayerny, Reale, Barcelony czy PSG.
» 5 maja 2021, 01:35 #889
PogbaKingOfMANU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 02:29

Nie wiem czy to bardziej miłość do własnego klubu, czy nienawiść do drugiego. W tym przypadku do PSG. Wystarczy popatrzeć na narracje - ludzie ich nie lubią, więc niezależnie czy wbijają 5, później 3 gole w dwumeczach z topowymi drużynami i tak będą to negować, twierdząc że to przypadek, niesłusznie i nieprawda. Z nami Neymar i Mbappe bawili się jak na treningu, ale co tam i tak byliśmy o kilka klasy wyżej niż oni XD Co za problem więc, by odpadając z grupy i bijąc się w LE już któryś sezon, wygrywać finały LM? :D Bayern i inne Reale już drżą! W świecie myślenia życzeniowego wszystko jest możliwe.
» 5 maja 2021, 02:26 #888
HarryBrown: Nie ma to jak skrytykować wszystko i wszystkich oraz pławić się w przekonaniu o swojej wyższości nad pozostałymi. No i koniecznie trzeba widzieć wszędzie braki, mankamenty, słabości i oczywiście na dokładkę - no future. A tak w ogóle to najlepiej by było rozwiązać United, chłopaków rozpuścić do domów bo przecież mamy wybitnie beznadziejny skład, nie potrafimy grać w piłkę i nie mam żadnych szans.
A co do dominacji to przypomnijcie sobie czasy LvG. Nie było meczu żeby United nie dominowało - jeżeli za dominację uznamy czas posiadania piłki. Tylko niestety w wielu meczach nie zgadzało się to co jest najistotniejsze - wynik.
» 5 maja 2021, 08:19 #887
Czerwony123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.05.2021 23:35

Rzezniki z paryza kontra mistrz anglii. Paryzowi zawsze puszczaja nerwy. Wystarczy zobaczyc sobie ile czerwieni zobaczyli w calym sezonie ligowym, puchary. Jakim cudem zaden z sasiadow nie wyszedl z tego meczu z konuzja ,to nie wiem...
Trzeba pogratulowac I brac przyklad z obywateli.
Nie lubie ruskich onucy, ale chce angielski final.
Gorsze od Chelsea jest tylko Looserpool I Madryt...
» 4 maja 2021, 23:34 #886
Mariano88: City nie jest mistrzem Anglii, Liverpool, który przezywasz Looserpoolem nim jest.
» 4 maja 2021, 23:50 #885
GoForWin: @Mariano88
Niestety, teraz już tylko oficjalnie.
» 5 maja 2021, 00:05 #884
Mariano88: po 1sze to nie ma znaczenia co jest oficjalnie, mistrz Anglii to mistrz Anglii. Po 2gie nie wiem czemu niestety? Co to za różnica City czy Liverpool? Ważne jest abyśmy my w końcu się włączyli do tego wyścigu.
» 5 maja 2021, 00:19 #883
Saberem47: Kiedy wygrasz premier league to jesteś najlepszy w Anglii. Jak wygrasz ligę mistrzów, to analogicznie najlepszy na świecie. A kim jesteś jak wygrasz carabao cup albo puchar Anglii? Dla mnie te pomniejsze trofea są nic nie warte. Ot taki miły dodatek. Mam nadzieję że kiedyś kluby je oleją i będą w tych pucharach grać drugie i trzecie garnitury, to może UEFA ogarnie że meczy jest za dużo
» 4 maja 2021, 23:33 #882
Mariano88: Zanim Cie tu zjedza albo zwyzywaja to wiedz, że ja Cię popieram :)
» 4 maja 2021, 23:51 #881
Chestnut: "Jak wygrasz ligę mistrzów, to analogicznie najlepszy na świecie." No właśnie nie. :)
» 4 maja 2021, 23:52 #880
hraboNX: @Chestnut Dość często rozmijamy się z opiniami, ale teraz to wyjaśniłeś sprawę zawodowo. ;)
» 5 maja 2021, 00:06 #879
HarryBrown: Za rok Ole znowu zmaże te uśmieszki z twarzyczek Pepa i jego trupy. Niemniej za dzisiejszy mecz i sposób w jaki potraktowali PSG to się należą im słowa uznania. I ten Foden!
» 4 maja 2021, 23:06 #878
Zbirek: Ole niech się skupi na wygraniu jakichkolwiek pucharów. Od odejścia Fergusona jest najdłużej menadżerem i jako jedyny wciąż nic nie wygrał.
» 4 maja 2021, 23:08 #877
Saberem47: Wolę już być drugi w lidze bez pucharu niż wygrać fa cup i skończyć na miejscu 4-6 prawdę mówiąc
» 4 maja 2021, 23:15 #876
Mariano88: Ja też wolę być 2 i 3 w lidze
» 4 maja 2021, 23:19 #875
HarryBrown: @Zbirek
Coś taki w gorącej wodzie kąpany? SAF też sporo czekał na pierwszy sukces z United. Puchary przyjdą i to szybciej niż myślimy.
» 4 maja 2021, 23:23 #874
Zbirek: Poziom ligi w tym sezonie jest bardzo niski, tylko City nie zawodzi, więc to drugie miejsce niewiele znaczy.
» 4 maja 2021, 23:24 #873
Zbirek: W historii liczą się tylko trofea. Kiedyś ten okres będzie uważany jako pucharowa posucha, nikogo nie będzie interesowało, że mieli drugie miejsce.
» 4 maja 2021, 23:28 #872
cantona007: Poziom wcale nie jest niski, a nasza jakość w tym sezonie znacznie wzrosła.
» 4 maja 2021, 23:30 #871
Saberem47: Zbirek
Daj spokój. Kto będzie sprawdzał za kilka lat zwycięzcę carabao cup? Nikt. Już prędzej tabele zobaczą z danego sezonu
» 4 maja 2021, 23:35 #870
GoForWin: @Zbirek
Spoko. Zgodnie z Twoją prośbą, Ole już jutro o godzinie 11:30 podniesie trofeum z zespołem.
» 4 maja 2021, 23:47 #869
HarryBrown: @Zbirek
Poziom nie jest niski a raczej cały czas idzie w górę i różnice między najlepszymi a średniakami a nawet tymi teoretycznie słabszymi się zmniejszają. City mimo tego, że ma sporą przewagę to już nie wygrywa tak wysoko i łatwo jak jeszcze parę sezonów temu.
» 5 maja 2021, 08:30 #868
kckMU: Wygrała drużyna przez duże D i tyle.

Ja tam nie będę wracać i uprawiać gdybologii, ale zgodzimy się, że gdyby nie kontuzja Lewego to PSG zobaczyłoby półfinał jak świnia niebo.
» 4 maja 2021, 23:03 #867
Zbirek: Lewy nic nie pokazał w finale przeciw nim, a gdyby PSG było w pierwszej połowie bardziej skuteczne, to mogli wtedy wygrać. Na pewno Mbappe miał setę i chyba Neymar.
» 4 maja 2021, 23:05 #866
kckMU: No nie strzelił w finale, ale czy to ma większe znaczenie? Mamy 2021 już. Bayern był w strefie obronnej PSG ponad 110 razy w samym Monachium. Bayern w pełnym składzie dałby im po ryju, jestem o tym przekonany.

Osobiście czekałem, pewnie jak miliony ludzi, na dwumecz Bayern - City. Bo to byłyby fajerwerki.
» 4 maja 2021, 23:07 #865
PogbaKingOfMANU: Ja się nie zgodzę. Bayern jest genialny z nim, jak i bez niego. To klub, który nie opiera się na jednym graczu, by jeden element był decydujący. A Chupomoting jako jego zamiennik zrobił robotę. Lewy w finale z PSG co takiego pokazał, ile nastrzelał, by brać go jako gwarant sukcesu?
» 4 maja 2021, 23:14 #864
kckMU: Finał, a dwumecz we wcześniejszej fazie, to jednak jest różnica. Poza tym tamto PSG było lepiej zamknięte, był znak Tuchela. Tegoroczny Paryż to parodia w obronie.

Coście się uczepili tego finału. Jakby tam władował 2 gole to już pewnym byłoby, że w dwumeczu strzeli 4? Ciężko mi zrozumieć czasami niektórych.
» 4 maja 2021, 23:34 #863
PogbaKingOfMANU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.05.2021 23:49

Pomijasz fakt, o którym wspomniał kolega wyżej - samo PSG miało tam kilka setek. Mogli zamknąć ten mecz już w jednej połowie. A Bayern nie jest drużyną, która opiera się na jednym graczu.

My się czepiliśmy finału, gdzie widzieliśmy realnie jego grę i wyniki, za to Ty w ciemno uważasz, że Lewy na pewno wpakowałby nie wiadomo ile bramek i poprowadził Bayern do zwycięstwa.
» 4 maja 2021, 23:45 #862
Batigol222: kckMU

Właśnie tutaj niektórzy chyba nie do końca łapią, że faza grupowa czy mecz ligowy a spotkanie w 1/4 lub 1/2 LM to troszkę dwie inne bajki. Taki Real ledwo się wyczołgał z przeciętnej w sumie grupy, a taki Liverpool wygrał swoją grupę na luziku, na dodatek odprawiając Atalantę na ich stadionie 5 bramkami, więc...
» 4 maja 2021, 23:47 #861
Diabelred: Przeciez w tym dwumeczu ewidentnie brakowalo z przodu Lewego. Sytuacji Bayern mial sporo, ale nie bylo komu tego wykanczac. Zreszta juz sama jego obecnosc na boisku powoduje, ze gracze tacy jak Muller, Sane czy Coman maja wieksza swobode w grze.
» 4 maja 2021, 23:51 #860
PogbaKingOfMANU: @Batigol222: tylko nikt nie mówi tu o fazie grupowej, czy meczu ligowym, a właśnie ćwierćfinale i finale. Robienie z Lewego zbawcy przy drużynie takiej jak Bayern, jest zastanawiające. To nie jesteśmy my, którzy uzależniamy swoje wyniki od Bruno czy Pogby.
» 5 maja 2021, 00:06 #859
kckMU: Mecz w Monachium nie wyglądał tak, że "Bayern cisnął", "Bayern miał dużą przewagę" i tak dalej. Bayern po prostu ich zjadł. To wyglądało jak spotkanie licealistów z przedszkolakami. Zakładam więc w ciemno, że z najlepszą 9 na świecie wygraliby ten mecz.
» 5 maja 2021, 00:38 #858
PogbaKingOfMANU: W takim razie oglądaliśmy chyba inne mecze, albo tak nienawidzisz PSG, tudzież uwielbiasz Lewego, że zakrzywia Ci to rzeczywistość. Cóż, powiem tylko tyle - w takim razem życzyłbym sobie w United takich "przedszkolaków", którzy zostaliby "zjedzeni" wygrywając mecz na tym etapie rozgrywek z oficjalnie najlepszą drużyną Europy, dając celność 5 z 6 strzałów na bramę i wpakowując im 3 gole.
» 5 maja 2021, 02:02 #857
kckMU: Oglądaliśmy to samo. Nie jestem fanbojem Lewego, a PSG mi powiewa tak naprawdę. Bayern gra zawsze bardzo wysoko i z tego korzystali Neymar z Mbappe. To było do przewidzenia dla każdego laika futbolowego. Grając wysoko grasz często 1na1, więc znakomity atakujący zawsze ma przewagę nad obrońcą. Nie zmienia to faktu, że drużyna klasy światowej w tamtej rywalizacji była tylko jedna. Ot, weryfikacja PSG przyszła szybko. Znowu marazm, czerwone kartki, tragiczny przez 1,5 meczu Neymar i jedna wielka frustracja. Ta banda rozpieszczonych kretynów z pewnością miała po dziurki Tuchela, a teraz nie wygrają ligi krajowej.
» 5 maja 2021, 02:39 #856
PogbaKingOfMANU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 04:46

Każdy laik przewiduje jak gra Bayern, dlatego też ów Bayern prowadził mega serię 19 meczów bez porażki w LM, ponad 2 lata... Do tamtej pory żaden trener, ani napastnik nie wiedział jak ich "ugryźć", mimo że byle laik wie. Dopiero przedszkolaki z PSG zdołały przerwać to pasmo zwycięstw. Nie wiem czy trollujesz, czy to tak na serio...

City to inna historia, City zagrali mądrze i zasłużenie wygrali. PSG odpadło, ale w półfinale, a poprzednio finale nie znaleźli się z urzędu, za nazwiska, tylko strzelając bramki. Na tym polega ta gra. Nie na % posiadania piłki, strzałach, czy dobrych chęciach - za to awansu nie dają. O sytuacji z Tuchelem nie masz widać pojęcia opowiadając takie bzdury. Szatnię to on miał za sobą, poszło o konflikt z Leonardo.

Odpowiedz mi w takim razie, jak wobec tego oceniasz klasę United? Zostaliśmy zweryfikowani jako co, skoro półfinał LM z najsilniejszą drużyną najsilniejszej ligi to "szybka weryfikacja", a my o tym możemy tylko pomarzyć, bo od dwóch sezonów bijąc się w LE? Jaka jest nasza klasa?
» 5 maja 2021, 04:43 #855
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.05.2021 08:19

Odrobina czytania ze zrozumieniem. Każdy laik wie, że tak wysoko grająca drużyna może zostać niekiedy skarcona przez najszybsze ofensywy na świecie. To cena dominacji boiskowej i nie ma w tym nic złego. Myślisz, że jak tracą bramki w Bundeslidze, to po składnych akcjach rywali? Nie. Są łapani na linie spalonego, wykorzystywane są małe błędy w linii obrony stojącej blisko środka boiska. Na tym też polegał cały plan PSG i fajnie, bo mają do tego idealnych gości.
» 5 maja 2021, 08:17 #854
H2O1994: City pewnie wygra tą LM, do trzech razy sztuka.
» 4 maja 2021, 23:01 #853
hansolo: przepraszam a to oni już grali 2 razy w finale, że do trzech razy sztuka?
» 4 maja 2021, 23:07 #852
kckMU: @H20

Atletico miałoby Ci to za złe :)
» 4 maja 2021, 23:12 #851
H2O1994: Nie grali, byli rok temu i 2 lata temu faworytami i się nie udało dlatego napisałem do trzech razy sztuka.
» 4 maja 2021, 23:13 #850
reddevil10: Panowie czy jak sie dostaniemy juz oficjalnie do finału to jest szansa na autograf albo pamiątkowe zdjecie od któregoś z naszych pod stadionem Gdańsku?
» 4 maja 2021, 22:54 #849
matheo: Piłkarze od ubiegłego sezonu są w tzw. "bańkach covidowych", więc raczej bym na to nie liczył. Jeśli chcesz autograf, od któregoś z zawodników, to najlepiej będzie w obecnych czasach wysłać list do klubu z odpowiednią prośbą :)
» 4 maja 2021, 22:57 #848
Zbirek: Autografy osobiście Woodward przesyła faxem.
» 4 maja 2021, 23:11 #847
Dh97: Trzeba Chelsea kibicować nie chcę ale muszę
» 4 maja 2021, 22:52 #846
Saberem47: Lepiej real niż smerfy
» 4 maja 2021, 22:57 #845
pilchu: Kimpembe i Danilo mogli zobaczyć po czerwonej. Oni kompletnie nie radzą sobie z sytuacją. Dostają 4:1 w łeb, City z nimi jeździ. Sędzia powinien pokazać drugą czerwoną, żeby ich sprowadzić na ziemię.
» 4 maja 2021, 22:52 #844
DjTED: 4 min do końca, 4 bramki do odrobienia, komentator " MC chyba już w finale"
» 4 maja 2021, 22:52 #843
Zbirek: 3 bramki, przy 2-3 City odpada.
» 4 maja 2021, 22:58 #842
hansolo: W sumie dziwne, że Guardiola niby taki wybitny trener (tego nie kwestionuję bo jest top) a potrzebował aż 6 lat aby dotrzeć z City do finału LM. O wydanych miliardach na transfery nawet nie wspomnę. Przy takim Zidane'ie albo Kloppie wygląda słabo w europie.
» 4 maja 2021, 22:50 #841
ruffnecky: z Bayernem też jakoś w LM nie poszalał
» 4 maja 2021, 22:51 #840
CHAMPIONS21: Niestety Ferguson też nie miał łatwo w Europie
» 4 maja 2021, 22:53 #839
PogbaKingOfMANU: A do tego jak przejmował Bayern, to była to maszyna, buldożer zbudowany przez Heynckesa.
» 4 maja 2021, 22:59 #838
Batigol222: Ta, bo inne kluby nie wydają milionów na transfery. "Aż 6 lat" to i tak spoko, bo większość trenerów nigdy nie osiągnie finału, nie mówiąc o dwukrotnym wygraniu tych rozgrywek. Gdyby zrobić Fergusonowi przelicznik: lata pracy/finały LM, to pewnie też wyszłoby ok. 5-6 lat, ale nie chce mi się tego teraz sprawdzać.
» 4 maja 2021, 23:27 #837
Batigol222: PogbaKingOfMANU

Problem z takimi "buldożerami" często polega na tym, że potem potrzebują sporo czasu, aby wrócić na najwyższy poziom: Barca po Guardioli, Barca po Enrique, Milan po Ancelottim i pewnie dałoby się wyliczyć jeszcze sporo podobnych przypadków.
» 4 maja 2021, 23:30 #836
Mariano88: Jakim cudem pominales United po SAFie? :)
» 4 maja 2021, 23:55 #835
NoName: Boss wygral LM w 1999, w nastepnym finale zagral 9 lat pozniej, czy przez tem czas byl slabym menagerem?
W jakim sensie Pep wyglada slabo na tle Kloppa? W sensie, ze 1>2?
» 5 maja 2021, 10:55 #834
RedStreamer: Ale w tym Paryżu grają czuby...
» 4 maja 2021, 22:50 #833
CHAMPIONS21: Najgorsze jest to, że jak ci eksperci wmówią ludowi, że City wygrało potrójna koronę, jeżeli zdobędą LM to już raczej trudno będzie zmienić myślenie zwykłego Kowalskiego...
» 4 maja 2021, 22:49 #832
Bourdain: Po co on tego Mbappe dzisiaj brał do kadry, co za młotek, chyba go nie oszczędza na Ligue...
» 4 maja 2021, 22:49 #831
DjTED: Straszak
» 4 maja 2021, 22:50 #830
ruffnecky: jeszcze Aguero, będzie T.K.O?
» 4 maja 2021, 22:47 #829
Ta3k: PSG to jednak stan umysłu
» 4 maja 2021, 22:46 #828
lukJakubowski: Mam nadzieję, że finał będzie City z Realem.
Nie lubię Realu, ale kij w to.
I tak są ponad wszystkimi w wygranych w LM/PE więc mi to lotto.
Teraz, jak ktoś mówi Manchester to często ma na myśli City, a to boli.
A i jestem ciekawy zachowania Pereza :D
» 4 maja 2021, 22:42 #827
RedOskar18: Wkoncu ktoś dobrze powiedział , nie wiem jak można być kibicem Utd i jednocześnie życzyć City wygranej w lidze mistrzow
» 4 maja 2021, 22:57 #826
hraboNX: @RedOskar18: Też tak myślę. Chyba trzeba niektórym użytkownikom DP załatwić korepetycje u Roya i Erica. ;) Sir Alex też by to skwitował "suszarką". City to dla nas jeden z kluczowych rywali. Nie ma co im wpychać w łapska pucharów na siłę.
» 4 maja 2021, 23:04 #825
DjTED: No look pass przy strzale... Fodden szaleje
» 4 maja 2021, 22:40 #824
franek95: Może 200mln za Fodena styknie żeby odkupić XD
» 4 maja 2021, 22:40 #823
Mariano88: niestety ale mamy zagrożona te kasę na Ansu Fatiego
» 4 maja 2021, 22:50 #822
reddevil10: Teraz rozumiem dlaczego w Ligue 1 sypie się tyle czerwonych kartek
» 4 maja 2021, 22:39 #821
PogbaKingOfMANU: W zeszły weekend Lyon grał, to po końcowym gwizdku się nawalali i bodaj 5 czerw poleciało XD taki tam mają klimat
» 4 maja 2021, 22:45 #820
MiSt: Klasyczne PSG - nie idzie więc zamiast zachować klasę i walczyć do końca to wolą kopać po nogach. Nawet przemówienie SAFa nie zadziała na zawodników z taką mentalnością.
» 4 maja 2021, 22:37 #819
RedStreamer: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.05.2021 22:39

No niestety mentalności to oni nie mieli, nie mają i nie będą mieć. Ten pluszowy miś na ławce trenerskiej też nie pomaga.
» 4 maja 2021, 22:39 #818
RedStreamer: Rudy też kawał chama.
» 4 maja 2021, 22:37 #817
szczecinianin: Minęło 6 lat, a Di Maria nadal pokazuję, że nigdy nie nadawał się do Anglii. Co innego kręcić ogórków we Francji a co innego jechać na Burnley, Aston Villa i innych rzeźników.
» 4 maja 2021, 22:36 #816
ojciectomka: Chyba nie skończy się na jednej czerwieni.
» 4 maja 2021, 22:34 #815
DjTED: To jest drugie czerwo dla makarona
» 4 maja 2021, 22:34 #814
HarryBrown: Ale Fernandinho też powinien wylecieć za prowokowanie. Po kiego grzyba lazł za tym di Maria. Pewnie puścił mu jakąś wiąchę.
» 4 maja 2021, 22:34 #813
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.05.2021 23:06

ano słychać było, że coś tam "materacuje"
» 4 maja 2021, 23:05 #812
ruffnecky: ahaha Foden to się prawie do Irwell odturlał :D jakoś mi nie żal, że u nas nie gra
» 4 maja 2021, 22:34 #811
UnitedFans123: No i szczurek jak zawsze
» 4 maja 2021, 22:34 #810
pilchu: Szczur to szczur. PSG gacie już brudne, nie wytrzymali ciśnienia.
» 4 maja 2021, 22:33 #809
DjTED: Manchestery niszcza psychicznie szczura
» 4 maja 2021, 22:32 #808
ojciectomka: "Słabe głowy"
» 4 maja 2021, 22:32 #807
RedStreamer: Znowu paryskim panienkom puściły nerwy XD
» 4 maja 2021, 22:32 #806
HarryBrown: Że ten Foden nie gra dla nas to bolesna porażka.
Btw. będą jaja jak Tuchel awansuje do finału, w którym pyknie Pepa. Katarskie szejki chyba szału wtedy dostaną.
» 4 maja 2021, 22:30 #805
Zbirek: Chciałbym, żeby United grali na poziomie City.
» 4 maja 2021, 22:27 #804
DjTED: No daleko do nich nie mamy. Nawet czesciej ostatnio wygrywalismy z MC niz z PSG
» 4 maja 2021, 22:29 #803
Zbirek: No w sumie 13pkt to nic, inni mają jeszcze więcej.
» 4 maja 2021, 22:31 #802
is200second: Mają świetna obronę. Tyle w temacie. Jak wkoncu United ogarnie obronę, a tego się nie da zrobić w jedno okno. Będziemy grać w finale LM. Jestem tego pewien.
» 4 maja 2021, 22:35 #801
Bourdain: Stones to nie jest świetny obrońca...
» 4 maja 2021, 22:43 #800
SpiderCop: A ja jako kibic Chelsea wam kibicuje w le (może inaczej bym mówił gdyby to Chelsea była w le a United w lm). Z angielskich drużyn w europejskich pucharach nie kibicuje tylko Spurs, mimo, że np. żadna wygrana nie smakuje jak ta z wami.
» 4 maja 2021, 22:27 #799
DjTED: Jednak to Tuchel był fachowiec. Gral w finale z ta zbieranina gwiazd + wszystko w lidze co sezon. Pochetino wyleci
» 4 maja 2021, 22:26 #798
levy181: Mial za długa przerwę. Nie wiem PSG chyba ma taki mental. Oni myślą ze graja nazwiska i każdy będzie rozkładał nogi.
» 4 maja 2021, 22:29 #797
PogbaKingOfMANU: Nie przesadzaj. Bayern i Barca też rozłożyły nogi przed nazwiskami? Pokonanie najlepszej drużyny na świecie (Bayern) nie bierze się z przypadku. PSG położyły ich własne karygodne błędy w pierwszym meczu, a City nie wypadło sroce spod ogona, by to zaprzepaścić. Grają mądrze.
» 4 maja 2021, 22:38 #796
cezgal: Pamiętajmy, że pokonali Bayern bez głównej armaty... trochę jakby ktoś nas pojechał bez Bruno
» 4 maja 2021, 23:00 #795
PogbaKingOfMANU: Z całym szacunkiem, ale nie porównuj Bayernu do nas. Bayern to klasa, drużyna kompletna na każdym polu, od bramkarza po atak, od podstawowej 11 do ławki (Choupo-Moting strzelał? strzelał). Nie jeden, dwa elementy, które ciągnął resztę. Lewy główna armata? Że to jego brak przesądził o wyniku? To przypomnij mi ile strzelił w finale z PSG?
» 4 maja 2021, 23:37 #794
41009267: Akcja ciacho !!
» 4 maja 2021, 22:26 #793
mordynator: No to City w finale.
» 4 maja 2021, 22:26 #792
levy181: Nie lubię sąsiadów jednakże trzeba powiedzieć że graja mądrze w tym spotkaniu. PSG dużo głupich strat. City wydało kupę kasy ale póki co mają dobry zespół. Jutro zatem liczę mimo wszystko na Real no i w finale też za Realem bo nie za City.
» 4 maja 2021, 22:24 #791
RedStreamer: Takiej bezjajecznej drużyny jak PSG to dawno nie widziałem. Zamiast siedzieć na City jak szpak na czereśni, to oni sobie chodzą po boisku i czekają aż awans się sam wywalczy.
» 4 maja 2021, 22:23 #790
Dexxter: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.05.2021 22:23

Co Ci z Polsatu tak się podniecają tym Zinchenko?
Non stop się nim zachwycają...
» 4 maja 2021, 22:23 #789
DjTED: Neymar też fajny grajek. Głowa w dół, patrzy się tylko na piłkę i niech się dzieje wola nieba
» 4 maja 2021, 22:17 #788
sagnol32: Jestem prawie pewny że gra tak ponieważ wie że reszta nic nie jest w stanie zrobić i próbuje sam. Zresztą to widać w poprzednich meczach że Neymar i Mbappe grają głównie ze sobą. Reszta tam z wyjątkiem Marquinhosa i Navasa to statyści.
» 4 maja 2021, 22:23 #787
HarryBrown: To City więcej wysiłku wkłada grając przeciwko Burnley czy C.Palace.
» 4 maja 2021, 22:17 #786
DjTED: Dlatego PSG nigdy nie wygra LM. Takie City ma co tydzień taki półfinał w lidze
» 4 maja 2021, 22:18 #785
szczecinianin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.05.2021 22:20

Muszę to napisać, każdy kto ogląda mecz na Polsat Sport Premium wie o co chodzi ...

Panie Kowalski... Potrójna Korona jaką zdobył MU w 1999 roku to Puchar Anglii, Liga i Liga Mistrzów.

City nie zdobędzie Potrójnej Korony bo odpadli z FA Cup!! Carabao Cup to inna bajka...uszy bolą od słuchania tych pseudo znawców. Za chwilę to Panasewicz będzie komentował te mecze.
» 4 maja 2021, 22:15 #784
HarryBrown: No to będzie wielkie wietrzenie w szatni PSG.

A co do Poche to chłop sympatyczny jest ale nie ma szczęścia za grosz. Ciekawe czy przynajmniej majstra ugra.
» 4 maja 2021, 22:02 #783
Saberem47: Jak City wygra to jakoś przeżyję. Byle nie Chelsea
» 4 maja 2021, 22:00 #782
DjTED: Dokładnie. Tuchel wtedy nawet w lodówce bedzie
» 4 maja 2021, 22:04 #781
Saberem47: Kumpel - fan cfc żyć mi nie da xd
» 4 maja 2021, 22:05 #780
RedStreamer: Chelsea wygra z Realem na luzie.
» 4 maja 2021, 22:12 #779
AUDIoooo: Ja uważam że Real przejdzie
» 4 maja 2021, 22:15 #778
Batigol222: Myślałem, że City będzie bardziej atakować, ale reszta się zgadza. PSG te kontry po prostu nie mają szansy wchodzić, zwłaszcza że z oślim uporem pchają się stroną gdzie grają Walker i Stones. Bez Mbappe to naprawdę marnie to widzę. Widać też, jak bardzo, mimo wszystko, PSG jest ograniczone w ofensywie: boczni obrońcy nic nie dają, jeżeli są w ataku pozycyjnym, to de facto gra tam 4 piłkarzy: Verratti i 3 atakujących. Pchając się w ten sposób środkiem po prostu trudno im będzie przełamać defensywę City.

Btw, ten Markinios według oficjalnych danych ma 183 cm wzrostu, na oko co najwyżej 181, a mam wrażenie, że na 20 pojedynków w powietrzu z Lindelofem wygrałby gdzieś tak 20.
» 4 maja 2021, 21:59 #777
ruffnecky: Lindelof 187, piorunująca różnica wzrostu ;)
» 4 maja 2021, 22:26 #776
lukJakubowski: Ja dla zasady jestem przeciwko angielskim drużynom.
Trochę to bolesne dla kibica United, że najwięksi rywale pewnie zagrają w finale drugi rok z rzędu.
Będę trzymał kciuki za Real Madryt, żeby wykopali Chelsea, a potem powalczyli z City, no chyba, że stanie się cud w drugiej połowie.
» 4 maja 2021, 21:55 #775
keymil1990: Przecież rok temu nie było angielskich drużyn w finale
Ja tam wolę wszystkich od płaczków w Hiszpanii
» 4 maja 2021, 21:59 #774
PogbaKingOfMANU: Z tego nic nie będzie, City jest zbyt dobre w obronie. Icardi niewidoczny, Neymara pilnuje 3 chłopa. Oby jutro Chelsea przeszło, bo finał Real City to dla mnie jak wybierać między dżumą a cholerą. Dwa znienawidzone kluby (gorsza byłaby tylko barca).
» 4 maja 2021, 21:52 #773
pilchu: Dobrze wiedzieć, że Icardi gra. Występ bezobjawowy. Musiałem aż skład sprawdzić, bo nie widziałem go przy piłce.
» 4 maja 2021, 21:56 #772
sagnol32: Co masz do Realu ? Akurat z tych wszystkich drużyn kibicom United to najlepiej by było jakby wygrał Real.
» 4 maja 2021, 22:04 #771
PogbaKingOfMANU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.05.2021 22:09

Dokładnie tak. Śmiem zaryzkować, że już Kean chociaż pokazywałby się do piłki.

edit: co do Realu - lata wałów w LM, sędziowania na ich korzyść, kupionych finałów. a i ostatnio pomysłodawca i główny promotor super ligi.
» 4 maja 2021, 22:05 #770
DjTED: Serio gra Icardi? Nie no wkrecacie mnie teraz
» 4 maja 2021, 22:05 #769
sagnol32: Glazerowie w superlidze też sporo pewnie namieszali .
Z tymi kupionymi finałami to się nie ośmieszaj. Dodatkowo przypominam że po katastrofie w Monachium oni nam sporo pomogli.
» 4 maja 2021, 22:13 #768
PogbaKingOfMANU: To nie Glazer wypowiadał się że chce ratować futbol i rzucał głodne kawałki o za długich meczach, czy że United nikt nie chce oglądać. O finale mam swoje zdanie, ekhem, spalony, ekhem, Ramos.

To, że nam pomogli nie znaczy, że jesteśmy im teraz winni kibicowania.
» 4 maja 2021, 22:18 #767
DjTED: Francuzi na razie zdemolowani. Ale tydzień temu do przerwy to MC był demolowany. Jak się rzuca to może być ciekawie. No i MBappe
» 4 maja 2021, 21:49 #766
Anhel: Ja tam jestem w tym pojedynku za City, wiadomo klub zbudowany na kasie szejków ale oni się z tym nie kryją, dominują w najsilniejszej lidze świata, maja swój styl jako drużyna a nie polegają tylko na 2 zawodnikach jak Paryzanie. W dodatku zaczyna mnie już wkurzać to ze od jakiegoś czasu te PSG jest wybielanie na wszelkie sposoby ze LM ratują, ze świetna drużyna itd. Ale nikt nie powie głośno ze ratowali LM bo maja za to najwiecej kasy (za poprzedni sezon zarobili więcej niż zwycięzca Bayern), nikt nie pamięta już ze notorycznie łamali FF, nikt nie wypomina na każdym kroku im ze w tym sezonie moga zdobyć majstra dopiero rzutem na taśmę gdzie z ich budżetem i kadra to powinni sobie zapewniać w tej ogórkowej lidze mistrzostwo już w max 30 kolejce. Dzisiaj słyszałem ze Poche to najlepszy motywator na świecie i ja się pytam jakie argumenty za tym przemawiają? Ze raz wprowadził totki do finału? To jakim motywatorem jest Ole kiedy pojechał do Paryża pol rezerwowym składem i wywalił PSG z LM ? O Qatarskim pochodzeniu właściciela PSG już nie wspominam i łamaniu w tamtym kraju praw człowieka.
» 4 maja 2021, 21:46 #765
wider: zawsze mnie to zastanawia że kibice MU są w jakimś spotkaniu za City lub Live. Ciekawe czy w takiej sytuacji np kibice Milanu byli by za Interem albo kibice Atletico za Realem
» 4 maja 2021, 21:49 #764
Ciechanek: Może normalni kibice którzy nie mają podejścia żeby dla zasady kogoś nienawidzić tak o po prodto to by byli. Ja tam również jestem za City. Pozdro
» 4 maja 2021, 21:50 #763
SickRabbit: Jeszcze nie wspomniałeś o łamaniu ffp przez te kluby, oboma gardzę.
» 4 maja 2021, 21:51 #762
SzarimMusty: Każdy z półfinalistów LM to ekipy gdzie kombinują itp. Chelsea i MC mieli nawet kary za numery z nieletnimi, PSG nagminnie łamie FFP, ale co tam swego nie będą banować. No i do tego Real, który powinien po erze Galaktikos ogłosić bankructwo, ale dobre miasto Madryt wykupiło od nich za 1mld boiska treningowe nie warte nawet 10mln...
» 4 maja 2021, 22:02 #761
Ciechanek: Ależ to PSG dziś beznadziejne
» 4 maja 2021, 21:46 #760
AllUnited88: Ten foden z City to jest prze kot
» 4 maja 2021, 21:45 #759
Dejfmi: Zawsze się zastanawiam co on takiego nieprawdopodobnego na tym boisku robi :) oczywiście to świetny zawodnik ale czy czasami nie jest moda na hypowanie go?
» 4 maja 2021, 21:49 #758
Anhel: Od naszego Masona różni go tylko Dynamika bo młynek w nodze obaj maja taki sam, na korzyść Greenwooda przemawia zaś wykańczanie akcji obiema nogami
» 4 maja 2021, 21:56 #757
sagnol32: Dejfmi oczywiście że moda plus media jak zwykle mają swojego faworyta i nakręcają. Już na meczykach piszą o talencie stulecia, drugim Ronaldo czy Messim. Oczywiście gościu jest zdolny , ale nic niesamowitego jeszcze nie pokazał.
» 4 maja 2021, 21:59 #756
Dejfmi: No mam te same przemyślenia. Ani nie notuje wyróżniających liczb ani nie wygrywa meczów w pojedynke. Jest dobry technicznie, piła klei mu się do nogi ale co takiego w nim wspaniałego to nie kumam
» 4 maja 2021, 22:09 #755
sagnol32: I tak to się kręci, dobra prasa, nakręcanie, ludzie co głównie czytają nagłówki , nie oglądają spotkań i w ten sposób wyrabia się opinie o zawodniku. A potem dyskutuj o piłce z ludźmi xD
» 4 maja 2021, 22:17 #754
GandiGanda: Ten Diallo z PSG jest ladnie cienki, normalnie Williams gra lepiej na LO.
W ogole slaby ten polfinal, chyba przez ta murawe.
» 4 maja 2021, 21:44 #753
Ciechanek: Komentatorzy mówią że bardzo wysoki poziom ale też nie wiem w którym miejscu :D
» 4 maja 2021, 21:48 #752
GandiGanda: Oni moze inny mecz ogladaja
» 4 maja 2021, 21:51 #751
PiesekLeszek: Herrera to hamulcowy akcji w dzisiejszym meczu.
» 4 maja 2021, 21:43 #750
DjTED: A na final LM też szykują kibiców?
» 4 maja 2021, 21:39 #749
Spiker2405: Będzie angielski finał.
» 4 maja 2021, 21:38 #748
DjTED: Fodden to zdecydowanie największy angielski talent
» 4 maja 2021, 21:31 #747
Mariano88: Lingardowi może buty czyścić
» 4 maja 2021, 21:33 #746
franek95: Dzik i byczeq w jednym
» 4 maja 2021, 21:45 #745
devilek777: Wolę naszego Greenwooda
» 4 maja 2021, 21:57 #744
RedRevolta: Tam jest śnieg na tym boisku czy co to jest? :O
» 4 maja 2021, 21:29 #743
Mariano88: kamerzysta ma łupież
» 4 maja 2021, 21:34 #742
FergusonHistory: cebulowy
» 4 maja 2021, 21:41 #741
HillsHaveEyes: Poche ponownie wyjasniony w LM ? widzialbym Mahreza w United albo tego szczurka na skrzydlo z PSG
» 4 maja 2021, 21:26 #740
bodziec666: Di Marie?:O Temu panu już podziekujemy...
» 4 maja 2021, 21:36 #739
DjTED: Ale ten Herrera to jest pajac
» 4 maja 2021, 21:23 #738
Mariano88: Myślałem, że pilkarz
» 4 maja 2021, 21:34 #737
mikon70: Dlatego całe szczęście, ze już go tutaj nie ma.
» 4 maja 2021, 21:41 #736
41009267: Najlepiej w tv
» 4 maja 2021, 21:21 #735
Mariano88: czemu nie w radiu?
» 4 maja 2021, 21:35 #734
wider: mma nadzieję że PSG to odrobi bo człowiek by sobie przynajmniej spokojnie finał zobaczył. A tak City w finale to tak nie bardzo
» 4 maja 2021, 21:21 #733
41009267: Jak PSG odpadnie to zaraz gwiazdka Neymar będzie odchodził.
» 4 maja 2021, 21:17 #732
FergusonHistory: Przyjemnie by było zobaczyć dzisiaj dogrywkę i karne
» 4 maja 2021, 21:15 #731
franek95: Co to sie dzieje, że tam leży śnieg XD I czemu sie nie topi, nie mają grzania murrawy>?
» 4 maja 2021, 21:14 #730
PogbaKingOfMANU: Bo to chyba grad nawet xD to tak szybko się nie stopi. Aż piłkę ledwo widać gdzie lata
» 4 maja 2021, 21:17 #729
Ciechanek: Di Maria jest taki zimny że ogrzewanie nie nadąża
» 4 maja 2021, 21:18 #728
franek95: Hahahah, zimniejszy niż serce byłej i kufel złotego płynu z nalewaka w pubie XD
» 4 maja 2021, 21:28 #727
DjTED: Ale pila od bramkarza
» 4 maja 2021, 21:12 #726
karol100: Brawo City
» 4 maja 2021, 21:12 #725
SmutnyGrabarz: PSG ma szanse zdobyc puchar LM. Herrera i Di Maria lubia to. Jak wszystko potrafi zmienic kierunek o 180 stopni. Mieli odpasc z naszej grupy a odpadlismy my.
» 4 maja 2021, 21:12 #724