Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United – Newcastle 3:1. Sroki złapane za ogon, 3 punkty zostały na Old Trafford

» 21 lutego 2021, 21:51 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United pokonał Newcastle United 3:1 (1:1) w 25. kolejce Premier League. Sroki w pierwszej połowie postawiły trudne warunki ekipie Czerwonych Diabłów. Po zmianie stron piłkarze Ole Gunnara Solskjaera wrzucili wyższy bieg i zasłużenie zgarnęli komplet punktów.
Manchester United – Newcastle 3:1. Sroki złapane za ogon, 3 punkty zostały na Old Trafford
» Manchester United pokonał Newcastle United 3:1 w 25. kolejce Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Luke Shaw
Victor Lindelöf
Harry Maguire
Aaron Wan-Bissaka
Fred
Nemanja Matić
Marcus Rashford
Bruno Fernandes
Daniel James
Anthony Martial
Mason Greenwood
Juan Mata
Shola Shoretire

Oddano 241 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Pierwsze minuty niedzielnego spotkania pokazały, że Newcastle United nie przyjechało na Old Trafford wyłącznie grać na remis. Już w 4. minucie mocnym strzałem z woleja popisał się Joelinton. Uderzenie napastnika Srok w kapitalnym stylu obronił David de Gea.

W 10. minucie hiszpański bramkarz sam sprowadził na siebie niebezpieczeństwo. De Gea w prostej sytuacji zagrał piłkę pod nogi Joelintona, ten szybko podał do Jonjo Shelveya na szesnasty metr, ale uderzenie Anglika, choć mocne, było bardzo niecelne.

Manchester United nie zagroził poważnie bramce Karla Darlowa aż do 30. minuty. Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Marcus Rashford. Anglik na prawym skrzydle w bezczelny sposób ograł Emila Kraftha. Najpierw założył Szwedowi siatkę, później wbiegł w pole karne i znów nawinął defensora Srok. Rashford uderzył mocno w krótki róg i nie dał szans golkiperowi Newcastle United.

Czerwone Diabły z prowadzenia cieszyły się krótko. Piłkarze Steve’a Bruce’a do gry wrócili już sześć minut później. Goście mieli rzut rożny, który rozegrali krótko. Posłali dośrodkowanie na szósty metr, gdzie głową piłkę chciał wybić Harry Maguire. Futbolówka spadła jednak pod nogi niepilnowanego Allana Saint-Maximina. Francuz strzelił z dziesięciu metrów pod poprzeczkę i doprowadził do remisu.

Do końca pierwszej połowy nie obserwowaliśmy już klarownych sytuacji podbramkowych po obu stronach. Niegroźny strzał zza pola karnego zanotował Fred, ale z uderzeniem Brazylijczyka pewnie poradził sobie Darlow.

Po zmianie stron pierwszą dogodną sytuację stworzyli sobie goście. W 50. minucie Newcastle United miało stały fragment gry. Po chwili futbolówka spadła pod nogi Saint-Maximina. Francuz uderzył soczyście z linii szesnastu metrów, na szczęście w środek bramki i De Gea pewnie złapał piłkę. Czerwone Diabły dostały poważny sygnał ostrzegawczy.

Gra Manchesteru United nie układała się, ale gospodarze w 57. minucie znów objęli prowadzenie. Piłkę na prawej stronie miał Marcus Rashford, który podał ją do Nemanji Maticia. Serb sprytnym zwodem uwolnił się spod opieki obrońców, zagrał wzdłuż szesnastki, a futbolówkę lekko trącił Fernandes. Ta spadła pod nogi niepilnowanego Daniela Jamesa, który strzałem z bliskiej odległości w krótki róg nie dał szans Darlowowi.

Chwilę później z dobrej strony w końcu pokazał się Anthony Martial. Francuz wziął na siebie dwóch obrońców, ograł ich efektownie w okolicach narożnika pola karnego i posłał potężny strzał na bramkę Skrok. Kapitalną interwencję między słupkami zanotował bramkarz gości.

W 70. minucie na placu gry zameldował się Mason Greenwood. Ole Gunnar Solskjaer ściągnął z boiska bezbarwnego Anthony’ego Martiala. Francuz przez ponad godzinę gry zaprezentował tylko jedną akcję godną zapamiętania i potwierdził, że w tym sezonie nie jest w dobrej dyspozycji.

W 75. minucie Czerwone Diabły prowadziły już 3:1. Sędzia Paul Tierney wskazał na jedenastkę po tym jak Joe Willock zahaczył w polu karnym Marcusa Rashforda. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Bruno Fernandes i z zimną krwią zamienił jedenastkę na bramkę!

Dwubramkowe prowadzenie pozwoliło Manchesterowi United na dużo swobodniejszą grę. W 83. minucie dwie dobre okazje po rzutach rożnych miał Harry Maguire. Do Anglika świetne dośrodkowania posłał Luke Shaw. Pierwszą próbę kapitana Czerwonych Diabłów świetnie obronił Darlow, a przy długiej Maguire przymierzył niedokładnie.

W 89. minucie debiut w Manchesterze United zanotował Shola Shoretire. 17-latek zmienił Marcusa Rashforda. Młody Anglik zanotował kilka kontaktów z piłką i po kilku minutach mógł cieszyć się razem z zespołem z kompletu ligowych punktów.

Manchester United – Newcastle United 3:1 (1:1)
Bramki: Marcus Rashford 30’, Daniel James 57’, Bruno Fernandes 75’ [K] – Allan Saint-Maximin 36’

Manchester United: De Gea – Shaw, Lindelof, Maguire, Wan-Bissaka – Fred, Matić – James (Mata 89'), Fernandes, Rashford (Shoretire 89') – Martial (Greenwood 70')

Newcastle United: Darlow – Clark, Lascelles, Krafth, Lewis – Hayden, Shelvey, Willock – Almiron (Gayle 79'), Joelinton (Fraser 55'), Saint-Maximin (Murphy 77')


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Manchester United vs Newcastle United. 25. kolejka Premier League
Następny news »
Statystyki: Manchester United - Newcastle United 3:1

Najchętniej komentowane




Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (487)


DjTED: Nie żyje 21-letni piłkarz Atalanty Bergamo, Willy Ta Bi. Włoski klub we wtorek poinformował o śmierci zawodnika. Młody Iworyjczyk chorował na nowotwór wątroby.

O ile sie nie mylę to ten kolega Diallo co razem przyplyneli i namotali z papierami
» 24 lutego 2021, 17:39 #487
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.02.2021 19:02

Widziałem wczoraj jego zdjęcie. Chłop wyglądał na 30lat. Tak to ten sam. Szkoda człowieka.
» 24 lutego 2021, 18:59 #486
Bylak: Jutro od 1 minuty chętnie bym zobaczyl hendersona, Williamsa, mate, tumanzebe-ciebie nie, Jamesa, tellesa.
» 24 lutego 2021, 16:50 #485
Fido: Axela też bym sprawdził.
» 24 lutego 2021, 16:57 #484
Mariano88: Podobno tylko 10 klubow stać na Haalanda, w tym 4 z Anglii, ktoś wie o kogo chodzi? Pewniaki to Man Utd, Man City, Chelsea, PSG, Bayern, ale kto dalej? Może jak Messi zwolni budżet to Barcelona, może Real i Juventus. Czwartym z UK będzie Liverpool czy Tottenham? A ostatnim z poza Atletico, Inter a może jeszcze ktoś inny?
» 24 lutego 2021, 15:02 #483
kckMU: Wypisałeś wszystkie topowe kluby, a na początku napisałeś "tylko 10". Żadne tylko, po prostu topowe firmy i tyle.
» 24 lutego 2021, 16:22 #482
H2O1994: Barcelonę nie stać na nikogo teraz, mają fatalną sytuację finansową z tego co kojarzę.
» 24 lutego 2021, 17:28 #481
91nc99: Sancho za Hendersona- bralibyscie?
» 24 lutego 2021, 13:00 #480
vieeeri: Za Haalanda albo Mbappe jeszcze by mi brew drgnęła, ale nie za Sancho. Brałbym Sancho za De Gee albo Pogbe, gdyby ten zdecydował, że chce na 100% odejść.
» 24 lutego 2021, 13:02 #479
Mariano88: Vieeri, zazwyczaj się z Tobą zgadzam ale teraz po co piszesz cos tak nierealnego? Korzystnego dla nas ale nieprawdopodobnego. Ja też wymienilbym Jonesa i Lingarda za Mbappe :)
» 24 lutego 2021, 13:17 #478
Mariano88: 91nc99, jak wspominałem pod innym newsem prędzej wypozyczylbym Hendersona i/lub Williamsa niz sprzedał. Jeśli jednak Borussia postawi sprawę na ostrzu noża i powie, że zejdzie ostro z ceny za Sancho jeśli damy im Hendersona to nie twierdzę, że brałbym ale na pewno rozwazylbym
» 24 lutego 2021, 15:06 #477
robertbham: Z tym martialem to może być różnie na czelsi, bo jak zagra jutro i może pyknie hattricka to wtedy łole stwierdzi że jest on fire i że smerfami go wsadzi. Także niech lepiej odpoczywa długo.
» 24 lutego 2021, 11:52 #476
mikiartur: Jeśli z Sociedad strzelił coś i zagralby z Chelsea i też by coś strzelił to ja bym nie miał nic przeciwko
» 24 lutego 2021, 12:02 #475
BNK: Niech walnie hat tricka, bardzo mu tego życzę.
» 24 lutego 2021, 12:29 #474
mikiartur: Śniło mi się ze wygralismy z Chelsea 3-1. Jeden gol strzelił James drugi ktoś z główki a 3 zza pola karnego Bruno. Dla Chelsea strzelił jorghinho. oby sie to spelnilo
» 24 lutego 2021, 11:41 #473
GraanManU: Zawsze mi mowia że jak coś się śni to będzie odwrotnie - oby nie bo musimy wygrać :D
» 24 lutego 2021, 11:59 #472
nieeeeeeee: Ej na Meczykach pokazuje że w naszym klubie gra Neil Taylor bocznym obrońca 32 lata to jakiś błąd czy na serio w naszym klubie jest ktoś taki.
» 24 lutego 2021, 10:23 #471
grzesiek696: Gościu gra w Aston Villi, ewidentnie jest błąd.
» 24 lutego 2021, 10:29 #470
QUEBON: Ale bramę najpiękniejszy piłkarz świata wczoraj zasadził
» 24 lutego 2021, 09:19 #469
BNK: Wawrzyniak coś strzelił?
» 24 lutego 2021, 10:13 #468
Mariano88: Najpiękniejszy nie najlepszy, pewnie chodziło o Krzynowka
» 24 lutego 2021, 11:30 #467
Wirus: Licze dzisiaj bardzo na Atalante, że rozjadą Real, zwłaszcza, że w Realu plaga kontuzji
» 24 lutego 2021, 08:40 #466
HXDC: Niech pojadą z nimi jak Ajax i będzie spoko
» 24 lutego 2021, 09:03 #465
VaultBoy96: Też mam taką nadzieję. Postanowiłem na nich
» 24 lutego 2021, 13:00 #464
Lisan: Widac zmeczenie w podstawie, obyś Ole nie wyskoczył z podstawowa 11 na Real.

Henderson
AWB Tuanzebe Matic Telles
VDB McTominay
Amad Diallo Mata James
Greenwood
» 24 lutego 2021, 07:41 #463
vieeeri: Matic na ŚO xD

Ja jutro liczę na Williamsa, Tuanzebe, Tellesa, Mata i VDB od początku pod warunkiem, że każdy zdrowy.

I jakieś 30min. Dla Amada jak wynik na to pozwoli. Bruno, Cavani, Rashford, McT, Maguire nie powinni się nawet z ławki oderwać jak nie będzie takiej potrzeby
» 24 lutego 2021, 09:02 #462
sisinho: Musi zagrać Martial w pierwszym składzie bo nie chce widzieć go w meczu z Chelsea.
» 24 lutego 2021, 11:07 #461
Dutchman: Mam pytanko o grę FPL - Czy warto zacząć grać? W sensie czy jest Pay to Win czy można stworzyć tam fajny skład nawet bez inwestowania wielkich pieniędzy? I jak w praktyce to wygląda? Czy ten buddżet na start 100 mln jest wystarczający na stworzenie fajnej drużyny?
» 23 lutego 2021, 22:52 #460
Matys13R: FPL jest całkowicie darmowe, i za 100 mln, na spokojnie idzie stworzyć fajny skład
» 23 lutego 2021, 22:59 #459
Matys13R: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 23:04

Martinez,
Wan Bissaka, Stones, Shaw
Gundogan, Maddison, Fernandes, Son
Bamford, Vardy, Kane
Ławks Fabiański, Alioski, Soucek, Bednarek
To jest mój skład w FPL
» 23 lutego 2021, 23:03 #458
Dutchman: Ło ja cię, a ja byłem przekonany że sam Fernandes to będzie już koszt ponad 60 mln haha
» 23 lutego 2021, 23:06 #457
Dutchman: Ucieszyłeś mnie bardzo bo z United chciałem trio Shaw-McTominay-Fernandes, ale potem się zreflektowałem że na Bruno może nie wystarczyć i myślałem w zastępstwie właśnie o Wan Bissace
» 23 lutego 2021, 23:08 #456
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 23:22

Teraz budowanie składu jest troche cięższe w fpl ze względu na to, że ceny zawodników już poszły w górę, Fernandesa kupowałem na starcie sezonu był wart 10,5 teraz to jest już 11,6 ze względu na jego dobrą formę, mój cały skład jest już warto 104,7 mln a to spora przerwaga nad innymi, w fpl też nie warto kierować się sercem przy wyborze składu ;) polecam tą grę, ja np gram ze znajomymi o kasę, każdy z nas wpłaca po 100zł i na koniec sezonu top3 zgarnia wszystko, i tak już gramy od kilku dobrych lat.
» 23 lutego 2021, 23:21 #455
Murad: Ciekawy sklad @Matys13R ;) moj to: GK: Martinez, Norris DEF: Cancelo, Cresswell, Dallas, Targett, Struijk MID: B.Fernandes, Rashford, Son, Maddison, Saka FWD: Cavani, Ings, Bamford
» 24 lutego 2021, 02:21 #454
RedFox: To w takim razie pozwólcie, że też się pochwalę swoim, choć w zasadzie nie ma czym bo widzę że jest on dość podobny do Matysa):
Martinez - Shaw, Stones, Cresswell - Gundogan, Maddison, Fernandes, Barnes - Bamford, Calvert-Lewin, Kane
Ławka rezerwowych: Fabiański, Wan Bissaka, Dallas, Soucek
Miałem przez długi czas mojego ulubionego Vardy'ego, ale widząc jak Kane ciśnie w tym roku, ostatecznie postanowiłem zamienić go. Ciężki wybór, ale tak też bywa.
» 24 lutego 2021, 02:30 #453
Chestnut: Martinez - Shaw, Cancelo, Diaz - Son, Fernandes, Grealish, Gundogan - Kane, Bamford, Calwert-Lewin

Ławka: Macey, Targett, Justin, Riedewald
» 24 lutego 2021, 09:28 #452
tomekwietniu: Kolego Dutchman nie warto iść w McTerminatora to super zawodnik, ale nie do tej gry, w podobnych cenach kupujesz Raphinię, Gundogona czy Soucka którzy strzelają bramki lub mają astyty. Obrońców bierz, którzy łapią czyste konta (City), mają asysty (Cresswell, Shaw) lub grają bardzo wysoko jak np Dallas.
Napastnicy to wiadomo...
RedRevolta 104,7 jak na cały skład to nie jest jakaś powalająca suma na tym etapie sezonu. Ja ocenie mam 105,9. Fatalnie zacząłem sezon, błędne decyzje, obecnie wskoczyłem do top200k, sezon temu byłem w top10k, tego nie powtórzę teraz, ale liczę, że wskoczę do top100k.
Mój skład to:
Martinez
Stones, Shaw, Cresswell, Dallas, Dier (jego zaraz będę się pozbywał)
Bruno, Salah, Maddison, Gudnogan, Raphinia
Watkins, Bamford i wchodzi Kane na potrójnego C teraz.
Za niedługo Wildcard, a n 29 Free Hit.
» 24 lutego 2021, 12:07 #451
MajkelRoy: Anderas Pereira jest tak slaby ze nawet na 5 zmiane sie nie nadaje?
» 23 lutego 2021, 22:42 #450
RyannMistrz: A oglądałeś jak grał u nas? Dziwisz się?
» 24 lutego 2021, 07:28 #449
Dexxter: Ale brama Żiruuu wow
» 23 lutego 2021, 22:35 #448
DjTED: Tuchel idealnie daje sie wciagać w gre Simeone.... Nie zdziwie sie jak Atletico przejdzie w tej parze. My bysmy lepiej z nimi zagrali
» 23 lutego 2021, 22:21 #447
FriendlyHand: Ja tam czarno widzę nasz mecz z Chelsea. My szukamy formy z grudnia/stycznia, a w Chelsea działa efekt nowej miotły
» 23 lutego 2021, 22:32 #446
duxTomek: Jazda Bayern, cisnac te nie powiem kogo z liverpoolu patrz. lucas leiva (nienawidze go tak samo jak davida luiza)
» 23 lutego 2021, 22:10 #445
GraanManU: TOCHEL, nie no Hajto to jest ancymon xd
» 23 lutego 2021, 21:59 #444
duxTomek: Dzis Hajto porownal zwrotnosc jakiegos zawodnika do okretu Batory ktory zawraca w zatoce gdanskiej xd
» 23 lutego 2021, 22:13 #443
pilchu: Akurat porównanie którego użył Hajto jest dość popularne wśród polskich ligowców. Jeśli ktoś nie jest zwrotny, mówi się właśnie o nim, że jest zwrotny jak Batory w porcie. Batory to nazwa okrętu, a wiadomo że w porcie zwrotność jest żadna.
» 24 lutego 2021, 00:39 #442
GraanManU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 21:57

Tak sobie przypominam, że tydzień temu Hajto mówił że Tominay nie nadaje się na pomocnika przez swoje warunki fizyczne, a przecież Goretzka ma zbliżone warunki do Scotta XD
Wiadomo, że absurdalna teza ale tak mi się przypomniało :D
» 23 lutego 2021, 21:57 #441
HXDC: Hajto niszczy system jak nie wie kto gra i mówi np : "ten z osiemnastką" xD
» 24 lutego 2021, 09:06 #440
Zaku: Albo na Harrego,, Macgyver''
» 24 lutego 2021, 11:07 #439
HXDC: Taaa haha "Macgyver" też było
» 24 lutego 2021, 22:14 #438
Devilmane13: Jak dotychczas to spodziewałem się więcej po Atletico, nie widać w nich tej typowej zadziorności, wyglądają na bardziej zmęczonych od piłkarzy Chelsea, mam nadzieję, że w drugiej połowie coś im wpadnie. Swoją drogą to mega przykra sprawa grać mecz "domowy" przy pustuch trybunach w dodatku w Rumuni, w takim przypadku bardziej fair byłoby zagrać oba mecze na neutralnym terenie.
» 23 lutego 2021, 21:54 #437
CHAMPIONS21: Dla United ważniejszy jest awans Chelsea, bo już są tuż za nami
» 23 lutego 2021, 21:57 #436
zbyszek7: Wiem ze to tylko na papierze ale Chelsea ma mega sklad. Wystarczy popatrzec na lawke. Jak Tuchel to pouklada to beda mocni w nastepnym sezonie
» 23 lutego 2021, 21:44 #435
Michal12371: Atletico - Chelsea warto włączyć?
» 23 lutego 2021, 21:40 #434
pukawka: Lewy maszyna! Ciekawe kto wygra LM, Bayern czy City.
» 23 lutego 2021, 21:35 #433
DjTED: Na pewno nie City :D On juz nie raz byli faworytami
» 23 lutego 2021, 21:36 #432
pawelisto2: Teraz jednak Guardiola po raz pierwszy od dawna ma nie tylko piekielnie mocną ofensywę, ale także i defensywę.
Po raz pierwszy w karierze trenerskiej Guardioli, pozwala swojemu zespołowi zagrać pragmatycznie odrzucając chwilowo swój styl. Ostatni mecz z Arsenalem, derbowy mecz ligowy i 0:0.
Jakby City wygrało to niejako słowa Aguero by się ziściły "Odejdę z City dopiero po wygraniu ligi mistrzów", a że to prawdopodobnie jego ostatni sezon to naprawdę mógłby odejść z tego klubu jako piłkarz spełniony.
» 23 lutego 2021, 21:47 #431
DjTED: Tam karny dla Lazio powinien być ... Co oni robią ?!
» 23 lutego 2021, 21:19 #430
Mateusz131213: Drukują
» 23 lutego 2021, 21:22 #429
DjTED: No i moglo byc 1:1 a juz teraz jest po meczu. No szkoda. Nie przemawiaja do mnie slowa komentatorow , ze szukał kontaktu. Jak by Boateng go nie dotknał to by wyszedł sam na sam
» 23 lutego 2021, 21:26 #428
Ciechanek: Jorginho jest niesamowity
» 23 lutego 2021, 21:12 #427
SkilledHydra16: Bamford 13 bramek (wszystkie z gry) i 5 asyst, a prawie w ogóle się o nim nie mówi.
» 23 lutego 2021, 20:49 #426
HXDC: Na początku sezonu się bardzo dużo mówiło, bo tam miał dobra serię. Później zwolnił i to chyba dlatego wszystko ucichło. Na początku sezonu w 15 meczach 10 bramek, a później w 10 meczach tylko 3. A no i ma 6 asyst w PL.
» 24 lutego 2021, 09:11 #425
Matys13R: Najwyższa pora wyrzucić Bednarka z FPL bo nie przynosi wgl pkt xd
» 23 lutego 2021, 20:45 #424
MaciasDevil: A mi dzisiaj ostro wjechał Bamford i Dallas :D
» 23 lutego 2021, 21:14 #423
Matys13R: Akurat też mam Bamforda :D
» 23 lutego 2021, 21:16 #422
RedRevolta: Takiego Patricka Bamforda to biorę w ciemno w wymianie za naszego Toniego Marsjala, jeszcze trzeba by było im dopłacić, złoto zawodnik.
» 23 lutego 2021, 20:27 #421
vieeeri: To prawda za Bamfordem wiele przemawia. Nie jest wybitnym sprinterem, ale ma nienaganna technike i jest szczurem pola karnego.
» 23 lutego 2021, 20:30 #420
pawelisto2: no i brawo, Mariner sędzia aktualnie nie do podważenia top1 w Premier League, jest decyzja, jest VAR nie boi się cofnąć swojej pierwotnej decyzji i udowadniać swojej racji jak to ostatnio robi Dean, Pawson, czy Friend

Swoją drogą w ostatnim meczu Dean wrócił do sędziowania i dał czerwoną kartkę, która prawdopodobnie znów będzie anulowana, nie rozumiem czemu FA go po prostu nie odsunie.

Samo w sobie to, że FA anulowalo czerwoną kartkę Bednarka, której Dean przyglądał się dobrych kilka minut powinno dawać już jakieś podstawy do degradacji do Championship, tak jak w normalnej robocie
» 23 lutego 2021, 19:39 #419
kckMU: Sędziowie są pod taką opieką, że ręce opadają. Trener nie daje rady (niekiedy nie z własnej winy), 24/7 hejt - leci. Piłkarz nie daje rady - 24/7 hejt, z czasem leci gdzieś indziej.

Sędziowie niekiedy przez tragiczne decyzje nakreślają BYT całego klubu i jego przyszłość, a w tym wszystkim siedzą setki milionów jak nie więcej. To jest absurd. I do ery przed VAR niekiedy podziałało to, że sędzia też człowiek. Ale teraz? Dla mnie powinni być karani jak jasny szlag, bo mają kolegów w wozie, mają czas, nikt ich nie pogania i mają masę kamer i ujęć.

Z wiekiem przestałem być narwanym gnojem, który ściąłby łeb arbitrowi za złą decyzje. Teraz jednak nie ma dla nich żadnych wytłumaczeń. Po cholerę VAR, jak jest tyle samo kontrowersji co przed nim? Ja wiem, że świat nie opiera się o logikę, ale aż tak?
» 23 lutego 2021, 19:54 #418
GraanManU: Co dzisiaj oglądacie?
Lazio - Bayern czy
Atletico - Chelsea ?
Bo ja mam lekki dylemat :D
» 23 lutego 2021, 18:40 #417
Mariano88: A może m jak miłość?
» 23 lutego 2021, 18:57 #416
VaultBoy96: Why not both?
» 23 lutego 2021, 18:58 #415
BillClinton: Atleti
» 23 lutego 2021, 19:30 #414
Czerwony123: Zaczyna sie , Jose moze stracic prace w tym tygodniu. Dawaj Levi... portfel juz czeka!
» 23 lutego 2021, 18:15 #413
VaultBoy96: Mógłby przyjść na jakiegoś asystentka do nas.
» 23 lutego 2021, 18:58 #412
UnitedFan07: Moim zdaniem Levi jeszcze go nie zwolni Spurs mają finał Carabao z City i graja w LE takze maja szanse nam jakies trofeum.... Kto wie moze Spurs powtorza sezon 16/17 United
» 23 lutego 2021, 19:13 #411
Czerwony123: 25 do 1 poszlo 50f na starcie sezonu... jest blisko do wyplaty.
» 23 lutego 2021, 19:51 #410
Glory1878: youtube.com/watch?v=GzK_f2rOkP0&ab_channel=MrDankNoodleClassic
» 23 lutego 2021, 16:12 #409
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 17:00

To jakaś masakra. Z Martiala się zrobił taki Lukaku, ze swoich najgorszych dni u nas. Nie wiem co jest z tym klubem, może poprostu, niektórzy myślą po pewnym czasie, że już maja wszystko i nic więcej nie muszą. Może to brak dalszego celu, a może za duża presją :)
» 23 lutego 2021, 16:57 #408
mycka86: Sam hejtuje w ostatnim czasie Martiala, ale taką kompilację można zrobić dla każdego napastnika na świecie. Łącznie z CR7 i Messim.
» 23 lutego 2021, 18:03 #407
Chestnut: Nie ma konkurencji w ataku, to tak naprawdę będą grali nawet przy słabej formie.
» 23 lutego 2021, 18:28 #406
Batigol222: mycka86

Ta, tylko że to wszystko jest z jednego sezonu i na dodatek ten sezon jest dopiero na półmetku.
» 23 lutego 2021, 18:36 #405
GraanManU: Martial miał swój najlepszy sezon jak nie mail zmiennika - teraz ma Cavaniego i ma wywalone. Może tu jest problem :D
» 23 lutego 2021, 18:38 #404
GraanManU: [LIGA EUROPY]

19-letni pomocnik Ehtan Galbraith został dopisany do listy B na Ligę Europy!

GRUPA NA FB
» 23 lutego 2021, 15:43 #403
tygrys26: No i co z tego? Znajac soksljera to donstanie może 6 minut, albo i nie
Zabierze go zeby sobie popatrzył...
» 23 lutego 2021, 19:23 #402
LukasMUFC: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 15:04

Siemano z tej strony Lookasinho. Odzyskane konto z 2010. Pozdro!
PS: Dzięki Matheo :)
» 23 lutego 2021, 15:02 #401
Chestnut: Konto z 2010
Ilość komentarzy do newsów 1
Zepsułeś sobie konto. :(
» 23 lutego 2021, 18:30 #400
Lookasinho: Komenty sie chyba wykasowaly, bo pamietam, że coś tam komentowałem. Ostatni raz logowałem tam chyba w 2014. Wszystko sie nadrobi.
» 23 lutego 2021, 20:36 #399
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 14:20

Świetna analiza naszych defensorów
Fajnie pokazuje jak Maguire I Lindelof są zbliżeni jeśli chodzi o styl gry, przez co nie uzupełniają się wzajemnie. Jest też wzmianka o naszych bramkarzach. Polecam!
manutd.pl/2021/02/23/the-athletic-co-mocne-i-slabe-strony-lindelofa-oznaczaja-dla-defensywy-manchesteru-united/
» 23 lutego 2021, 14:19 #398
kckMU: Rio i Vidic byli tak świetni, że jeden w ogóle nie robił wślizgów, a drugi słynął z genialnych. Uzupełniali się we wszystkim.
» 23 lutego 2021, 14:35 #397
Blau: Moim zdaniem w temacie Haalanda nie ma mowy o żadnej niechęci klubu w stosunku do Raioli. Gdyby tak było to od początku by go odpuścili, a nie bili się o niego z BvB. Myślę że jeśli Ole będzie chciał Norwega u nas, a Edek stwierdzi, że kasa w klubie na niego jest, to od razu po niego ruszymy. Wtedy jedynym problemem może okazać się chęć samego zawodnika, który niekoniecznie musi chcieć u nas grać, ewentualnie dziwne zachcianki Raioli.


Osobiście uważam Haalanda za niesamowitego zawodnika, ale bardziej wolałbym u nas Sancho. Teraz praktycznie każdy mówi o Erlingu i Mbappe, ale chyba niektórzy zapomnieli jak niesamowity jest Jadon. Chłopak w tym roku kończy dopiero 21 lat, a jego statystyki w przeciągu niespełna 3 sezonów prezentują się następująco - 43 bramki i 55 asyst. Przecież to są fanatyczne liczby jak na ten wiek.
» 23 lutego 2021, 14:12 #396
DaredevilUtd: Przeciez już raz go odpuścili, bo gruby chciał klauzulę.
» 23 lutego 2021, 14:21 #395
satan23: Gorące nazwiska, bańka jest pompowana zatem można spodziewać się kosmicznych kwot...
» 23 lutego 2021, 14:27 #394
Blau: Dlatego napisałem, że ewentualne zachcianki Raioli też mogą być problemem. Chodziło mi o to, że na pewno nie będzie miała miejsca taka sytuacja, że jakikolwiek ewentualny zawodnik będzie odpuszczany z miejsca tylko i wyłącznie za nazwisko agenta.
» 23 lutego 2021, 14:35 #393
PastaDoCiasta: DaredevilUtd no właśnie, odpuścili przez klauzulę, a nie z samego faktu Rioli. Wątpię by w następnym kontrakcie Haaland miał już taką klauzulę, bo ona raczej była nastawiona na to, że Borussia to klub przejściowy i żeby łatwo było mu odejść, u nas też wtedy nie miałby 1 składu, bo Martial grał super, więc nie wiadomo było czy by u nas grał tyle co chciał. Teraz nieważne do jakiego klubu pójdzie to 1 skład ma pewny
» 23 lutego 2021, 14:37 #392
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 14:53

No tak, ale ja osobiście wątpię, że grubcio znowu nie będzie problemów robił, przy negocjacjach. Zreszta jak real będzie stać, to młody do nich pójdzie. Coś tak czuje, że mu się tam spieszy, chociaż nie wiem dlaczego. Biali są w rozsypce i oby tak zostało na lata :)
Sam osobiście uważam, że Haaland byłby lepszym rozwiązaniem niż Jadon.
» 23 lutego 2021, 14:52 #391
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 19:09

Haaland lepszym rozwiązaniem niż Jadon - niby gdzie? na ataku czy na PP? :D
a może od razu zamiast De Gei? :D
» 23 lutego 2021, 19:08 #390
kamilpe: Najwięcej wykreowanych sytuacji bramkowych w Premier League w 2021:

(29) Luke Shaw
(28) Mason Mount
(24) Bruno Fernandes
(24) Jack Grealish
(22) Pedro Neto
(21) Phil Foden
(21) Pascal Groß
(21) Ademola Lookman

Czapki z głów Luke!
» 23 lutego 2021, 14:10 #389
QUEBON: Dobra robota Ademola!
» 23 lutego 2021, 14:16 #388
Lisan: Zaden klub nie wrzadził nam tyle zła jezeli chodzi o transfery co Real. Czytam ze widzieliby Bruno u siebie jaki kalsyczna 10, ze fajnie prezentowałby sie w białym trykocie, ze now zrobia nas w bambuko. Caly czas wykupouja nam najlepszych graczy: Cristiano, Beckham, Van Nistelrooy. Cieszmy sie Bruno
» 23 lutego 2021, 13:28 #387
MrCygan: Może jestem dziwny, ale totalnie nie rozumiem jarania się przejściem do Realu w obecnym okresie, podobnie jak do Barcelony. Kadra jest starzejąca się, wypalona, bez formy, a biorąc pod uwagę, że taki słaby Real jest na drugim miejscu ukazuje, jak cienką ligą jest La Liga.
» 23 lutego 2021, 13:58 #386
Blau: Przecież to oczywiste, że każdy chce mieć dobrych zawodników u siebie - to nie wina Realu, że ta trójka, którą wymieniłeś, na pewnym etapie swojej kariery wolała przejść do Madrytu niż grać dalej u nas. Zresztą Real zawsze płacił za zawodników stosunkowo dobre pieniądze, więc o żadnej krzywdzie raczej bym nie mówił.

Zresztą jeśli chodzi o transfery na linii Real - United to chyba jednak to my jesteśmy tymi gorszymi. Proponowanie Ronaldo do Barcelony "tylko po to żeby nie trafił do Realu", albo słynna akcja z faksem raczej nie jest zbyt dżentelmeńska.


Dodatkowo nie zapominajmy, że bądź co bądź Real historycznie jest jednym z naszych największych przyjaciół. To przecież oni zorganizowali z nami serie kilku meczów towarzyskich zaraz po katastrofie w Monachium, aby pomóc nam wyjść z finansowego i mentalnego dołka.


A co do samego Bruno - nie ma co oczekiwać od takiego zawodnika, że będzie tu siedział do końca życia. Jeśli w przeciągu 2-3 lat nasz projekt nie ruszy w końcu z kopyta i nie zaczniemy na poważnie liczyć się w walce o najważniejsze cele, to tacy piłkarze będą chcieli prawdopodobnie odejść.
» 23 lutego 2021, 14:03 #385
HXDC: Właśnie dlatego opluwam całkowicie prześcieradła. Miałem do nich jeszcze jako tako neutralne podejście kilka lat wstecz, ale kiedy nie chcieli do United sprzedać Moraty i żądali nie wiadomo ile kasy za niego to przyklepali sobie moja niechęć do nich. Dobrze, że wtedy zakupiony został ostatecznie Lukaku. Wiem, że pomogli pół wieku temu i zawsze stosunki między klubami były przyjacielskie, ale z mojego punktu widzenia hiszpanie mają Manchester za frajerów którzy oddadzą za pół darmo, a kupią od nich coś za nie wiadomo ile. Jeszcze nie wiem czy się mylę, ale Fabio Coentrao też nie chcieli nam sprzedać/wypożyczyć, ale tego już nie jestem pewny. O Bruno to sobie mogli myśleć jak był w SCP, a teraz to niech szukają gdzieś indziej. Eriksena niech sobie biorą, albo Delle Alliego czy inne wynalazki.
» 23 lutego 2021, 14:05 #384
BNK: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 16:04

Akurat Beckham i Van Nistelrooy nie mieli już miejsca u Fergusona, kiedy odchodzili do Realu.
» 23 lutego 2021, 16:04 #383
Tomwk1988: Tez się zawsze zastanawialem czemu ich tak ciągnie do Hiszpanii. Myślałem o tym az do czasu kiedy zamieszkałem na wyspach. Pogoda tutaj vs pogoda w Hiszpanii do której niemal wszyscy angole wyjeżdżają rok rocznie na urlopy na pewno jest jednym z czynników. Real i Barca to wielkie marki które zapewniają zarobki na poziomie klubów z Anglii, a do tego nie musisz zmagać się z brakiem słońca, mając dookoła piękne miejsce do życia. Czego więcej chcieć?
» 23 lutego 2021, 17:57 #382
Chestnut: Bruno wielokrotnie mówił, że Cristiano to jego idol i chce podążyć jego ścieżką, więc od dawna jestem przygotowany na jego odejście do Realu. :)
» 23 lutego 2021, 18:34 #381
GraanManU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 13:17

manutd.pl/2021/02/23/the-athletic-co-mocne-i-slabe-strony-lindelofa-oznaczaja-dla-defensywy-manchesteru-united/

Polecam ten artykuł, mega mecz objasnia sprawę naszej obrony :)
» 23 lutego 2021, 13:17 #380
DaredevilUtd: Widzę się spóźniłem z linkiem. :)
» 23 lutego 2021, 14:23 #379
Lingardiho9: Fakt, na tamtym portalu można znaleźć mnóstwo wartościowych artykułów :)
» 23 lutego 2021, 15:42 #378
BillClinton: Z tym Gigio to Raiola mu szuka klubu i nie jest powiedziane, że rozmów nie było.
Hiszpania go nie weźmie, bo biedni są jak mysz kościelna.
Bayern nie, bo wziął Nuebela.
Juve nie, bo Szczęsny jest lepszy.
Inter nie, bo to Inter.
W Anglii wszyscy z topu mają podstawowych bramkarzy, ale tylko u nas są zgrzyty w tym temacie.
Zostaje PSG - Keylor rocznikowo w tym roku 35. A Gigio pogra jeszcze pewnie kilkanaście lat. Więc skłaniałbym się ku Paryżowi.
» 23 lutego 2021, 13:15 #377
Tomczo: Ktoś gdzieś czytał kiedy planowany jest powrót Pogbensa?
» 23 lutego 2021, 11:33 #376
matheo: Solskjaer na razie tylko powiedział, że nie zagra do końca miesiąca, nie padła żadna konkretna data powrotu. Może jutro będzie wiadomo coś więcej, bo jest konferencja przed meczem z Realem Sociedad.
» 23 lutego 2021, 11:44 #375
Tomczo: dziękuje.
» 23 lutego 2021, 11:48 #374
Ciechanek: goal.pl/transfery/media-manchester-united-sprowadzi-nowego-bramkarza-padnie-rekord/

myślicie, że to prawda?
» 23 lutego 2021, 10:48 #373
nieeeeeeee: Pod spodem było dużo komentarzy w tym temacie ja wątpię żeby nasz klub kupił kolejnego bramkarza i to jeszcze Dollaruma chciałby zarabiać najwięcej na świecie z bramkarzy.
» 23 lutego 2021, 10:55 #372
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 11:01

Wy się dziwicie, że te szmatławce wymyślają jedno dziadostwo za drugim, jak to ma takie wzięcie. Wczoraj rano przebijałem się u nas przez stos komentarzy na ten temat.

Pismaki po prostu widzą, że nie do końca wiadomo co z bramką Man United, więc wyjechali z taką bombą.
» 23 lutego 2021, 10:59 #371
H2O1994: Nie no bramkarza raczej nie będą nowego ściągać.
» 23 lutego 2021, 11:59 #370
DevoMartinez: Taaa padnie rekord chyba głupoty jeśli ktoś w to uwierzy. Mamy najwięcej zarabiającego bramkarza świata którego nie sprzedamy do tego klasowego już Hendersona i będziemy bili rekordy na kolejnego. Dziennikarzy którzy wymyślają takie nielogiczne brednie powinni stawiać pod pręgierz pod stadionem.
» 23 lutego 2021, 13:06 #369
DaredevilUtd: Myślę, że nie.
» 23 lutego 2021, 14:24 #368
Grzesiek: Najlepsze tercety w Top 5 lig europejskich.
Bayern 51
PSG 48
Manchester United 47 (Bruno, Rashford, Martial)
Spurs 47

Ale ta statystyka byłaby piękna gdyby Martial trafiał chociaż połowę okazji.
» 23 lutego 2021, 09:55 #367
Mistrz1908: I Rashord :D
» 23 lutego 2021, 11:16 #366
BNK: No z Martialem z zeszłego sezonu, bylibyśmy bezkonkurencyjni.
» 23 lutego 2021, 11:28 #365
Bylak: Czemu większość osób pisze "halland" ? A kto to jest?
» 23 lutego 2021, 07:56 #364
Devil88: Tak sie nauczyli.....

Powinno być Haaland
» 23 lutego 2021, 08:58 #363
Shpongle: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 08:58

Pewnie to arabska wersja szwedzkiego nazwiska Haaland.
» 23 lutego 2021, 08:58 #362
Mariano88: Chciałeś blysnac tylko, że to Norweskie nazwisko a nie Szwedzkie
» 23 lutego 2021, 12:38 #361
satan23: Przez to, że oglądam "Wikingów" przekręcam na Harald, jak jeden z bohaterów, król Norwegii ;]
» 23 lutego 2021, 14:31 #360
BartoszP: Do Maguaiera pasuje ksywa Kapitän Snuja.
» 23 lutego 2021, 00:43 #359
TevezC: Poważnie ktoś wierzy w transfer Hallanda? Przecież jego agentem jest Raiola, który ma mocno nie po drodze z Ole i Edem. Docinki na każdym kroku, wylewanie żółci w mediach po czymś takim na 100% będzie odradzać Erlingowi Nasz klub. Druga sprawa, to Raiola będzie chciał znów zarobić na swoim piłkarzu, bo jeszcze góra dwa transfery może zrobić na Hallandzie, więc będzie chciał wcisnąć do umowy klauzulę wykupu, na co nie zgodzi się United.

W tej chwili niewiele klubów będzie w stanie wyłożyć pieniądze, które ma Halland w klauzuli. Zaliczamy się do tego grona niewątpliwie, ale czy chcemy przez kolejne trzy - cztery lata w okolicy okienka wysłuchiwać żali agenta że jego piłkarz źle się czuje w klubie i chce odejść? Pogba nie osiągnął równej formy przez chociażby pół roku odkąd do Nas przyszedł, między innymi według mnie przez swojego agenta, który za plecami robi mu ciągle ferment.
» 22 lutego 2021, 22:49 #358
H2O1994: Szanse bardzo małe ale to byłby transfer marzenie.
» 22 lutego 2021, 22:53 #357
GraanManU: Jeśli Ole jakimś cudem namówiły Erlinga do transferu to byłby sztos niesamowity - w co osobiście wątpie. Jak miałby już gdzieś pójść to niech idzie do Realu czy innego klubu, byle nie do City i live
» 22 lutego 2021, 23:04 #356
Anhel: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 23:05

Zgodzę się z większością ale nie z tym ze Grubas będzie odradzał mu transfer do United, on wie ze United może zapłacić spora prowizje a ze potem znowu zacznie się gadka typu Halland chce odejść to już jest jego gierka psychologiczna
» 22 lutego 2021, 23:04 #355
Czerwony123: Osobiscie to nie chce zeby Man utd mialo cos wspolnego z ta gruba swi.... Raiola. Takie City ,lub barca od jakiegos czasu nie robi z szumowina interesow I przez ostatnie 10lat zle na tym nie wyszli. Przypomne tylko sytuacje z Pogba przed meczem derbowym I oferowaniu city Pogby. Absolutnie nie dla tego wieprza. Nevile I roy juz sie wypowiadali na ten temat. Haland to super opcja, ale nie za mozlowosc szantazowania zezpolu. Jest Nunez, Martinez lub inni. Raiola mysli, ze jest nad klubem, do tego jakies klauzule. Wystarczy tego pana. UEFA powinna sie wziasc za knura I skonczyc jego gierki. Czemu Zahavi I inni sie tak nie zachowuja? Nigdy wiecej interesow z Jabba the Huth. Basta
» 23 lutego 2021, 00:23 #354
Jong: Serio uważacie że Raiola będzie patrzył że ma nie po drodze z Edem? Myślę że stosunki międzyludzkie grubasa obchodzą najmniej :) dla niego liczy się kasa, a patrząc wstecz, to raczej finansowo dobrze wychodził na transakcjach z United. Nie zmienia to faktu, że pewnie za kilka lat znowu zaczną się cryki, bo będzie chciał przytulić kasę
» 23 lutego 2021, 07:40 #353
NoName: Zalozmy taka hipotetyczna sytuacje, ze dogadujemy sie z zawodnikiem i BVB, ale nie zgadzamy sie na prowizje dla Raioli, taka jaka on chce. Ciekawe czy w tej sytuacji Haaland powiedzialby mu 'ja podpisuje z nimi kontrakt, wiec bierz, co daja', czy raczej czekalby, az sie z grubym dogadamy.
» 23 lutego 2021, 12:58 #352
0listonoszpat: Nie weźmiemy Donnarumy bo już mamy bamkarza z chorymi zarobkami. Jego agent to Raiola więc nic z tego. Degea jest niesprzedawalny więc będzie u nas bronił, lepiej niech zadbają o rozwój Hendersona i go gdzieś oddadzą.
» 22 lutego 2021, 22:15 #351
is200second: Taa a w milanie kto będzie bronił? Jego brat Antonio który już ma ponad 30 lat czy może 36 letni tataruszanu? A może po pepe Reine do kolekcji zadzwonią? Donnarumma to absolutna przyszłość tego klubu.
» 22 lutego 2021, 22:40 #350
0listonoszpat: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 08:47

Nie interesuje mnie kto będzie bronił w Milanie
Taka to przyszłość że albo wydoi Milan na kasę albo sobie pójdzie bo nie przedłuży kontraktu
» 23 lutego 2021, 08:44 #349
GraanManU: Podobno United kontaktowali się z agent Nicoli Milenkovicia
Kto ogląda Fiorentine i może napisać coś więcej o nim?
» 22 lutego 2021, 21:05 #348
is200second: Od tylu lat wkoncu jest szansa wrócić na szczyt i w lidze i w Europie gdzie sporo drużyn bądź co bądź przeżywa kryzys. Tyle lat przepłacania za byle mośka. Może starczy. Kupić w lecie Kounde i Haalanda i mamy sklad że głowa mała.
» 22 lutego 2021, 21:25 #347
Mariano88: Nie tak brzmiało jego pytanie
» 22 lutego 2021, 21:48 #346
emenems: myślisz ze Haaland chetnie do nas przyjdzie? tak o? musimy się pogodzić z tym ze obecnie na rynku jest kilka ciekawszych opcji, np City czy Liverpool. Poza tym jest pandemia, nie mamy tylu pieniędzy na piłkarzy.
» 22 lutego 2021, 21:51 #345
GraanManU: Też nie wierzę w przyjście Haalanda, ale jak kolega wyżej zauważył nie takie było moje pytanie :D
Ale spoko gadajmy :D moze fajna dyskusja się wywiąże :D
» 22 lutego 2021, 21:55 #344
Czerwony123: Nasze transfery sa uzaleznione od gieldy, cash flow tzw, gdzie w tym covidowym czasie nie jest latwo. Koszta kredytow rosna I klub musi sie wywiazac z zaciagnietych kredytow rodziny Glazer's. Podstawa to CB , CDM oraz ktos kto rozrusza skrzydla bo sory, ale rash, mason nie sa na tyle kreatywni zeby dali nam to wazne jedno podanie w meczu z takim city, bayernami itp..
Halland? Dajcie spokoj, bo Mubarak proponuje ojcu Erlinga bycie skautem na rejon skandynawski, w planach kupno zespolu w norwegii zeby byli part of CFG. Funkcja jednego z dyrektorow tez na niego bedzie czekac..Do tego maja 15 procent ze sprzedazy Sancho do kolejnego zespolu, gdzie chca z tego zrezygnowac dla transakcji Halanda.
Co ciekawe ojciec Halanda nabyl nieruchomosc w manchesterze.. Haland? Madryt albo city bo to wiecej niz pewne. No chyba, ze Edek zrobi laske Raioli...
» 22 lutego 2021, 22:11 #343
is200second: Jak nie ma pieniędzy jak Barca podobno odrzuciła 150 mln za fatiego?
» 22 lutego 2021, 22:12 #342
Czerwony123: Od 3 lat jest mowa o wielkich wzmocnienach, 150mln na fatiego? To chyba fata morgana...
» 22 lutego 2021, 22:15 #341
is200second: Któryś działacz Barcy potwierdził ze wpłynęła oferta na 150 mln za fatiego i została odrzucona. Brytyjski goal o tym pisał.

Real wziął pożyczkę na stadion na ponad 200 mln bo sam Perez to mówił. Nie sądzę że rzuca się z ofertą za Erlinga jak oni chcą Mbappe, który z kolei miał się zgodzić przedłużyć umowę z PSG aby odwlec transfer do Madrytu bo tylko tam chce grać. Pisał o tym France football.

Co do City. Wogole w tym nie siedzę. I nawet szczerze nie wiedziałem o jakimkolwiek zainteresowaniu Haalandem. Jeśli to prawda to trzeba się poprostu spieszyć. Dla mnie Norweg to must have na lato absolutnie.
» 22 lutego 2021, 22:33 #340
SickRabbit: Haaland grał pod Ole w Molde. Pytanie czy mu to pasowało i czy to nas wybierze? Poza tym trzymajmy kciuki aby bvb nie dostało się do pucharów.
» 22 lutego 2021, 22:38 #339
Czerwony123: Widzisz , ja w tym siedze bo mieszkam w Manchesterze. Rano jak jade do pracy slucham talka itp, czytam gazety, mam wielu przyjaciol kibicow obywateli. 150mln za fatiego? , gdzie zalowali na sancho 100? . Z calym szacunkiem, ale Man utd to nie PSG ... nie wiedzialem oficjalnego o fattim. Pisane bylo, ale bez przesady.
» 22 lutego 2021, 22:39 #338
is200second: A ja bym był nawet takiego zdania żeby poświęcić w imię Haalanda jakiegokolwiek obrońcę byle Norwega mieć u siebie.
» 22 lutego 2021, 22:52 #337
Czerwony123: Dla mnie CB , CDM to podstawa, najwaznejsze to skrzydlowy, zebysmy mieli pomoc, mogaca grac szbyka pilke. Zebysmy mogli dominowac I zmusic takie city itp do uwaznej gry w pomocy. W tej chwili to juz ok 150-180mln na transfery. Gdzie do tego Halland lub Nunes ? .Nie mowie , ze ich nie chce, ale jestem realista. Kunde, Zakaria lub Ndidi, do tego Sancho I mozna gonic City. Kolejne sezony szukamy napastnika, moze prawego obronce ktory moze dac wiecej z przodu. Uczmy sie od naszych glosnych sasiadow. Wydalismy zblizona kwote na transfery, a gdzie jestesmy?
Dyrektora sportowego tez bym chetnie zobaczyl , bo takie tygodniowki I spozniony zaplon edka juz mi na nerwy dziala.
» 22 lutego 2021, 23:46 #336
cymGiggs11: Na YouTube transmisja naszych Diabłów u23 z evertonem
» 22 lutego 2021, 20:20 #335
RedRevolta: Contrary to reports, #mufc 'absolutely want' to sign Jadon Sancho in the next transfer window. The 'transfer poker’ has already started ahead of the summer #mulive [bild) i bardzo dobrze, że chcemy, Sancho to jeden z elementów które koniecznie potrzebujemy, ale w pierwszej kolejności powienien być ktoś kupiony na pozycję środkowego obrońce, bez tego ani rusz.
» 22 lutego 2021, 19:45 #334
CoachMark: Ja tam o wiele wyżej stawiam Maddisona ale no z Sancho bym się cieszył i tak.
» 22 lutego 2021, 21:34 #333
Mariano88: To dwie różne pozycje, mamy Bruno, więc Maddison i Grealish są mniej potrzebni niz taki Sancho
» 22 lutego 2021, 21:50 #332
Devilmane13: A ten Maddison za pewnie olbrzymią kwotę to gdzie miałby grać? Czy klub wyda powiedzmy te 80 mln i przekona gwiazde konkurencyjnego zespołu, zeby VDB mial towarzystwo na ławie?
» 22 lutego 2021, 21:52 #331
Mariano88: Dokładnie, chyba jeszcze za wcześnie aby mieć na ławce zawodnikow za ciężkie miliony :)
» 22 lutego 2021, 22:10 #330
H2O1994: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 22:14

I gdzie tego Maddisona wciśniemy jak jest Bruno? Szkoda takiego piłkarza na ławie trzymać
» 22 lutego 2021, 22:13 #329
ruffnecky: nie szkoda, ligi nie wygrasz 11oma zawodnikami
» 22 lutego 2021, 23:51 #328
ManUtd9097: youtu.be/gnZgaBzVckA dla mnie nr 1 Beckham z Evertonem , 2 Rash , 3 Ronaldo z Portsmouth . Beckham na 1 , bo byłem jego wielkim fanem odkąd miałem 7 lat , dla mnie najlepszy wykonawca rzutów wolnych ;) (Anglia-Grecja to już poezja)
» 22 lutego 2021, 19:31 #327
colazeroo: Ja dam sobie rękę uciąć, że Diallo ma tak z plus 10 lat przebiegu
» 22 lutego 2021, 18:53 #326
IntruZ9: Weź duży rozbieg a ściana sama cię znajdzie:)
» 22 lutego 2021, 18:56 #325
CHAMPIONS21: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 18:57

Nieźle by zarząd wtopił kasę, ale z twarzy wygląda na swój wiek w przeciwieństwie do tego młodzika z BVB
» 22 lutego 2021, 18:56 #324
CHAMPIONS21: @IntruZ9 jest na to szansa biorąc pod uwagę jego przyjazd do Europy
» 22 lutego 2021, 18:58 #323
RyannMistrz: Ten Traore, który dołączył jakiś czas temu do naszej szkółki w wieku niby 16 lat jest bardziej podejrzany
» 22 lutego 2021, 19:19 #322
DjTED: W Football Bloody fajna ciekawostkę powiedzieli o Shortire. W wieku 14 lat zagrał na mistrzostwach u 19. Jest najmłodszym piłkarzem który tam gral
» 22 lutego 2021, 17:51 #321
Stoperdo: 17 lat temu 14 letni Freddy Adu strzelal bramki w MLS
» 22 lutego 2021, 17:57 #320
Mariano88: Freddy Adu i Klemens Muranka to chyba największe rozczarowania w historii
» 22 lutego 2021, 18:20 #319
is200second: Ole przesadza z tymi mlokosami. Ten shoretire się nie nadaje jeszcze na piłkę seniorska. Powysyłał na wypożyczenia jakichs Jaśków a Puigmala co ma naprawdę papiery na wielkie granie kisi dalej w u23. Rośnie nam naprawdę świetna szóstka.
» 22 lutego 2021, 18:37 #318
Grzesiek: Jakim cudem Puigmal z takimi statystykami nie dostał szansy :D
» 22 lutego 2021, 18:45 #317
mycka86: Przecież tutaj chodzi o zmotywowanie chłopaka do dalszej pracy i docenienie tego co robi obecnie, a także sygnał do wszystkich chłopaków z akademii. OGS nie zamierzał szukać realnego wzmocnienie pierwszego składu.

Myślę, że różnica pomiędzy nim a Puigmalem jest taka, że Shoretire mógł zagrać na prawie każdej ofensywnej pozycji, a więc miał większe szanse na debiut (nawet te kilka minut). Środek pola (Puigmal) to jednak zbyt newralgiczna pozycja na eksperymenty.
» 22 lutego 2021, 18:54 #316
rreddevilss: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 17:42

Ja wiem ze kazdy ma dosc Martiala, ale wlasnie z Sociedad powinien zagrać by zlapac w koncu pewnosci siebie i tak jak ktos nizej napisal najlepiej z kilkoma mlodzikami by wiedzial dlaczego musi grac no i moze taki Diallo by go zawstydzil troche i moze by sie wzial w garsc bo grac potrafi i pokazywal to w poprzednim sezonie
» 22 lutego 2021, 17:41 #315
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 18:09

ja go bynajmniej nie mam dość. Wszyscy na nim wieszają psy, tak jakby nie było meczów, w których i Cavani na 9tce nie błyszczy.
Od jakiegoś czasu nasze 9tki nie są jakoś wybitnie obsługiwane przez pomocników.
» 22 lutego 2021, 18:08 #314
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 18:14

rreddevilss
Ale ile on już łapię tą pewność siebie? Który to już taki mecz.Miał sie przełamać po meczu z AV kiedy strzelił bramke,miał sie przełamać po dublecie z Soton czy dobrym występie przeciwko Leeds po czym zaś wracał do swojej "starej" dyspozycji w tym sezonie.
» 22 lutego 2021, 18:11 #313
JebikMUTD95: Tak z ta różnica, ze to Martial ma gorszy bilans strzelonych bramek od Cavaniego, który jednak tych minut na boisku ma znacznie mniej od Martiala.
» 22 lutego 2021, 18:16 #312
ruffnecky: no tak, lagi na Cavaniego lepiej działają niż lagi na Martiala, trzeba było zatem przedłużyć kontrakt Fellainiemu? ;)
» 22 lutego 2021, 18:23 #311
is200second: Wystawianie Martiala jako dziewiątką to strzał dla niego w stope. Już pomijając fakt faworyzowania Rashforda. Martial był zawsze fałszywym napastnikiem grającym na skrzydle i tam powinien grać. A gorszy od Marcusa nie jest. Gdzie jest ten Martial z początków gry w United gdzie poza może Hazardem byl najlepszym schodzącym ze skrzydła dryblujacym w lidze? Takich rzeczy się nie zapomina.
» 22 lutego 2021, 18:42 #310
RyannMistrz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 18:48

Ale jak można mówić, że martial się nie nadaje skoro cavaniego wszyscy chwalą? Gdzie tu jakiś sens? Tak samo grają na 9 i tak samo mało dostają podań. Mało tego. Martial przynajmniej robi coś żeby dostać piłkę i próbuje coś z nią zrobić. Cavani tylko dla alibi biega do pressingu co i martial owi się zdarza
» 22 lutego 2021, 18:48 #309
mordynator: Tylko Martial sam mówił że lepiej czuje sie na 9-tce niż na skrzydle a do Rasha na ten moment to on nie ma podjazdu a trzeba pamiętać też o tym że sam Rash w jakieś wybitnej formie nie jest w tym sezonie.
ruffnecky
Tylko zauważ też ile pracy na rzecz drużyny robi Cavani w defensywie,non stop pressing jak musi to i nawet sprint pod własne pole karne zrobi za zawodnikiem rywala cały czas jest zaangażowany w grę.U Martiala tego kompletnie nie ma w tym sezonie gra tak jakby mu było wszystko jedno praktycznie wogóle sie nie angażuje w grę,nie pokazuje że ma zależy na dobrze drużyny.Nawet Ole do niego wczoraj krzyczał "Jakiś ruch. Anto, ruszaj się! Zacznij się ruszać!".
» 22 lutego 2021, 18:53 #308
mordynator: @RyannMistrz
Cavani strzela w Premier League co 141 minut, Martial co 347 minut.
Mimo wszystko jest dość spora różnica na korzyść Ediego,którego liczby też nie są jakieś wybitne fakt.
» 22 lutego 2021, 18:56 #307
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 19:00

Mordynator najwyraźniej widzisz co chcesz widzieć albo klepiesz frazesy - aktualnie Martial tyra w obronie nawet w naszej 16ce, co jaśnie Rashowi się nie zdarza
» 22 lutego 2021, 19:00 #306
mycka86: Porównywanie obecnie Cavaniego i Martiala, to jest niemalże obraza dla tego pierwszego. Martial przypomina ostatnio Bale. Tyle, że on nie wygrał 4x LM. Tj. wygląda na kogoś kto chętniej pograłby na PS niż przebywał na boisku. Z takim nastawieniem nie powinien nawet siadać na ławce, pomimo dużych umiejętności czysto piłkarskich.

Nie ma w tym klubie miejsca dla piłkarzy z takim mentalem. Właśnie tolerowanie takiej postawy jaką prezentuje Martial, tj. tego że raz mu się chce, a raz nie spowodowało, że przez ostatnie lata częściej niż o puchary bijemy się o miejsca 4-6.

Niestety nie widzę za bardzo szans na jego sprzedaż. Wszyscy widzą jak gra i jaką postawę prezentuje. Nikt nie da za niego obecnie więcej niż 20mln, a zarząd się nie zgodzi na taką kwotę.
» 22 lutego 2021, 19:00 #305
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 19:06

Bardziej mówie co widze.Skoro wg ciebie Martial tyra w obronie to chyba inne mecze oglądamy bo na pewno to nie jest tyranie.Tyraniem w obronie to można nazwać gre James'a ale napewno nie Martiala.
» 22 lutego 2021, 19:03 #304
HarryBrown: Oczywiście podstawowym zadaniem środkowego napastnika jest zdobywanie goli. Ale dobry środkowy napastnik przede wszystkim powinien wiązać swoją osobą jak najwięcej obrońców przeciwnika dzięki czemu tworzą się wolne przestrzenie w które wchodzić mogą pozostali zawodnicy. Przy tak niby miernych dziewiątkach jak tutaj wielu twierdzi w tym sezonie jak na razie jesteśmy najskuteczniejszą drużyną w lidze.
» 22 lutego 2021, 20:19 #303
CoachMark: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 21:42

O w mordę, tyrajacy Martial. Kolejny wpis do notesu bym musiał dać. Na moim ekranie jakoś nie widziałem, ok był moment gdy się jakoś wrócił, w ostatnim meczu.... ale tyrający?:D Cavani to jest kapelusz wyżej gracz. Po pierwsze nie stosuje pressingu na alibi, po drugie bardzo często i SKUTECZNIE jest pierwszym z broniących, umie o wiele lepiej rozegrać [mimo że to w zasadzie nie jest jakaś jego mocna strona], ma o wiele większe boiskowe IQ, totalnie lepszy instynkt poruszania się, zimną krew przy wykończeniu i grę głową..... jeszcze LAGA NA Cavaniego:D No powiem szczerze nawet śmieszne. Obaj nie mają łatwo z przodu, sęk w tym że Martial jest wręcz wisienką na bardzo mdłym torcie, a Cavani się zwykle pozytywnie wyróżnia, a skuteczność to już tylko udokumentowany detal. Apeluję o chociaż szczątkowy obiektywizm. Tylko dlatego, że Martial dołączył jako swojego czasu najskuteczniejszy nastolatek, za duże pieniądze i miał być od złotych piłek, to nie znaczy że powinien jechać cały czas na ulgowym.
» 22 lutego 2021, 21:42 #302
Anhel: Ruffnecky ale odleciałes z tym Martialem tyrającym w naszej szesnastce, ale spoko nie chce mi się wyprowadzać Ciebie z błędu. Martial nie potrafi grać tyłem do bramki to fakt , Martial rzadko skacze do a jeszcze rzadziej wygrywa główki to fakt , Martial niby lepiej czuje się na 9 a biega w meczu po lewym skrzydle i dubluje się z Rashfordem to tez fakt. Jeśli chciałbyś się zagłębić w analizę chociażby ostatnich 3 spotkań to wszystko o czym napisałem widać jak na tacy, a on nie robi i nie popełnia tych błędów od miesiąca tylko od początku sezonu. Pamiętasz jak Jose rotował Martialem i Rashfordem kiedy Lukaku grał na ataku? Francuz wchodził na murawę jak za karę, zero zaangażowania i chęci podjęcia rękawicy w walce o skład, teraz gdybyśmy mieli jakiegoś napastnika w top formie a nie Cavaniego który często łapie kontuzje to gdybyśmy mieli takiego napadziora który Martiala posadzilby na ławie to gwarantuje Ci ze Francuz by się obraził a nie podjął walki a tak wie ze posiedzi mecz lub dwa a i tak wejdzie z ławy coś poczłapie , zaraz ktoś złapie kontuzje i znowu wskoczy do podstawy i tak się kręci jego przygoda z United. Głaskanie Martiala nie pomaga widocznie mu jest potrzebna terapia szokowa
» 22 lutego 2021, 22:26 #301
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 23:50

to zacznij mecze oglądać może a nie skróty ;)
no ale, zwolnić bo się nie uśmiecha :D

a i jeszcze ten bełkot o mowie ciała, sami szpece od mowy ciała zarówno w tv jak i na forach piłkarskich :D
» 22 lutego 2021, 23:48 #300
Anhel: Wypunktowali Cię jak juniora wiec najważniejsze czego się uczepiłes to mowa ciała hehe pozdrawiam
» 23 lutego 2021, 06:15 #299
DaredevilUtd: Czytam I nie wierze. Gościa punktują po całości, a ten dalej uważa, sie za mądrzejszego. To chyba ty oglądasz same powtórki pisząc takie bzdury :D Po co go odbanowali to ja nie wiem.
» 23 lutego 2021, 07:37 #298
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 10:57

serio, zacznijcie oglądać uważniej mecze i zwracać uwagę na detale, a nie sypać wyświechtanymi frazesami.
warto też przeanalizować ile w ostatnich meczach nasze nominalne 9tki dostają celnych ostatnich podań i mają prób strzałów a ile jest prób strzałów pomocników. Za podanie odpowiada podający, jak w koszykówce, czy może na DP są inne teorie? :D
zresztą całe to pitolenie, który napastnik lepszy, warto dojrzeć do myśli, że 11tką nie wygrywa się trofeów. obaj są potrzebni, a wzmocnień potrzebujemy w defensywie i na prawej pomocy.
» 23 lutego 2021, 10:54 #297
mordynator: Skoro piszesz że "warto też przeanalizować ile w ostatnich meczach nasze nominalne 9tki dostają celnych ostatnich podań i mają prób strzałów" to trzeba też przeanalizować ile razy wychodzą na czystą pozcyję do podania bo skoro takiemu Martialowi nawet Ole krzyczy żeby zaczął sie ruszać to jest coś z nim ewidentnie nie tak.I to ty powinnieś zacząc oglądać mecze bo skoro wg ciebie Martial tyra w obronie to ty chyba nigdy piłkarza tyrającego w obronie nie widziałeś.A to trzeba być ekspretem w mowie ciała żeby wywnioskować że Martialowi w ostatnich meczach ewidentnie nie za bardzo chce sie grać i wogóle nie pokazuje zaangażowania zarówno z przodu jak i z tyłu?
» 23 lutego 2021, 12:11 #296
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 13:46

aha, czyli za podania odpowiada napastnik a Ty wiesz czy mu się chce grać czy nie? Pewnie wiesz więcej niż Ole mówi na konferencjach? oh wait Ole mówi coś całkiem odwrotnego :D
» 23 lutego 2021, 13:45 #295
ruffnecky: i owszem, porównując z Rashfordem, Martial w ostatnich meczach wręcz tyra w obronie
» 23 lutego 2021, 13:47 #294
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 14:41

Oj rufi rufi widać że chyba nigdy w piłke za bardzo nie grałeś.Napastnik nie odpowiada bezpośrednio za podania ale jego zadaniem jest wyjść na pozycję,pokazać sie do podania,dać opcję rozegrania akcji pomocnikowi nwm czy wiesz ale są takie komendy jak:"Wyjdź mu","Pokaż się mu do gry" itd nie chce mi sie teraz tu wszystkich wymieniać (O to chodziło głównie Ole kiedy do niego krzyczał żeby zrobił jakiś ruch,nwm o co ci chodzi z tą konferencją) a nie stać i dreptać cały czas koło środkowych obrońców-być wręcz statystą jak w ostatnim meczu pozą tą jedną akcją w 60min."A Ty wiesz czy mu się chce grać czy nie?"
Dokladnie to wiadomo że nwm bo nie siędze w jego głowie ale WNIOSKUJĄC(tak jak pisałem w poprzednim poście) po tym jak wygląda ostatnio jego gra i zaangażowanie stwierdzam że nie widać w nim za bardzo zapału do gry i gra tak jakby mu było wszystko jedno.Nie zrozum mnie źle bo sam też chciałbym powrotu formy Martiala z tamtego sezonu ale w tym sezonie KRYTYKA a nie hejt w jego stronę jest jak najbardziej zasłużona.
» 23 lutego 2021, 14:40 #293
Anhel: Skoro Ole nie potrafi do niego dotrzeć , zarząd nie potrafi do niego dotrzeć to może Dechamps jak go nie weźmie na Euro to się chłopak obudzi ale patrząc na niego obawiam się ze jeszcze bardziej się obrazi
» 23 lutego 2021, 15:20 #292
ruffnecky: poza ilością zdobytych bramek nie widzę tu jakiejś wielkiej przepaści.
infogol.net/en/player/anthony-martial/2993
infogol.net/en/player/edinson-cavani/3081
infogol.net/en/player/marcus-rashford/3650

Cavani tylko 184, myślałem, że jest wyższy :)
» 23 lutego 2021, 16:45 #291
CoachMark: Ja wskaźnik Xg i Xa to trochę bym włożył między bajki. To jest wyjątkowo nieprecyzyjne, oni tam bardzo dyskusyjnie określają coś takiego jak czysta okazja. Patrzę sobie na te statystyki i są one ...no trochę płaskie. Jeśli przyjąć, że w obronę się wliczają się tylko wślizgi to co zrobić z przechwytami, czy odbiorami na dwóch nogach? Tego brak tu w tym ujęciu. Ja bynajmniej się o Rashfordzie nie wypowiadałem, bo dla mnie jego work rate jest w tyle jest prawie tak samo mierny. Wedle tych danych Martial ma 0,6 wślizgu na mecz, Cavani 1.5, Rash 0.9. U zawodników tak mało prób odbioru to 0.3 jest faktycznie małą różnicą, za to przeszło x2 to jest ogromna różnica. Powtórzę, płaska ta statystyka ale tak czy siak Martial wypada w niej cienko, już była ta wersja Martiala za Mourinho, obrażony na życie chłop, który użala się nie wiadomo nad czym przy każdym niepowodzeniu. Co do podań.....takie myślenie niczym Tomek Hajto, "ten jest od tego, ten od tamtego" to nie tak działa. Zwykle zawodnik na danej pozycji wypełnia pewne role, masz wobec niego jako trener czy kibic pewne określone minimum, każdy kolejny element to dodatkowy walor. Gracze i ich charakterystyka się zmienia co pewien czas. Czasy, że pomocnik ma podać, a napastnik strzelić gola, to były i minęły. Powiedzmy, że są to nadal ważne mierniki jakości ale daleko im do wystarczalnych i jedynych. Liczy się wkład ogólny w grę. Wiesz ile razy Kane kasuje dośrodkowania głową w defensywie? Ile razy posyła nawet jak nie asystę, których ma bardzo wiele, to kluczowe podanie? Ile razy się genialnie zastawia? Jak często wydaje się podejmować nie tyle dobrą co wręcz optymalną decyzję? Ile razy podrywa kolegów do ataku i ratuje z opresji ? Podobny wkład całościowy w atak Bayernu ma Lewy. Z twoich linków wynika że Martial ma 4 gole na 40 strzałów! To jest po prostu wstyd [daje to 9/100 strzałów], dla porównania Calvert-Lewin w tej skali strzeliłby 23. Ogromna różnica. Jak Martial się gdzieś zbliży chociażby do tej granicy, to wtedy można go zwolnić z innych obowiązków. Sęk w tym, że gość : nie asystuje, nie wydaje się błyskotliwy, nie widzi odpowiednio dużo i szybko, nie jest wysoki, nie jest jakiś silny, nie weźmie obrońcy na plecy, nie rozkręca ataków ważnymi podaniami, ma bardzo średni drybling [a to przecież jego największy atut], nie ma nerwów ze stali przy wykończeniu i co najważniejsze nie sprawia NAWET WRAŻENIA ŻE MU ZALEŻY. Gość jest już ładnych parę lat w klubie, w tym czasie zagrał, jeden świetny sezon bo jednak był bardzo młody i jeden powiedzmy spoko. Ile czasu takiego gościa trzeba dłużej zapraszać do tego, by się stał częścią pracującej ekipy na wspólny sukces? Ja nie twierdzę, że to jest ten czas, by go zdyscyplinować jakoś......ten czas był z 2 lata temu. Oczywiście trener widzi trochę więcej, ja jako kibic mogę powiedzieć, że mój kredyt zaufania dla gościa jest już dawno na debecie.
» 23 lutego 2021, 21:07 #290
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.02.2021 21:14

i niby zaczęło się merytorycznie by w trakcie przejść do wrażeń, czy Martialowi zależy czy nie (mina Martiala to rzecz najważniejsza), jak spostrzegłem capslock to mi się odechciało dalej czytać.
z ciekawości: coachujesz jakiś realny klub czy tylko w internetach? :D
» 23 lutego 2021, 21:13 #289
CoachMark: No cóż, możesz tego nie akceptować. Człowiek jest oceniany na każdym kroku, może czasem niesprawiedliwie. Do odbiorcy wysyłasz całą masę sygnałów na minutę: słownictwo, strój, fryzura, postura. To wszystko przekazuje sygnały. Wiadomo im coś jest bardziej schematyczne [patrz konferencja prasowa] tym mniej te przekazy są autentyczne. W sytuacji stresowej, testowej [mecz] piłkarze już się nie kontrolują. Pogba wściekle macha łapkami, Bruno się prawie co mecz z kimś w akcie złości przepycha, Rashford przynajmniej raz manifestuje swoje niezadowolenie kolejną wycinką przez rywala. Celowo użyłem capsa by podkreślić, że ani suche dane, ani słownie nic nie przemawia, za tym by Martial był chociażby dobry graczem do rotacji, czy już w ogóle do jakiegoś niezłego jokera w stylu Paco Alcacera. Tony nawet nie daje sygnałów z cyklu "chcę ale...no jakoś nie idzie". Ja tam do niego nie mam nic jako osoby, bo o tym jaki on jest nie wiem nic, zwyczajnie drużyna traci na trzymaniu go, a w jego miejsce mógłby być ktoś o wiele lepszym profilu, a chociażby z młodziaków z akademii kilku ludziom on blokuje potencjalne miejsce na boisku. Nie coachuje już. Przez 2 lata się bawiłem tym z juniorami.
» 23 lutego 2021, 22:52 #288
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.02.2021 17:19

zaryzykuję stwierdzenie, że Ole i Phelan wiedzą co robią ;)
» 24 lutego 2021, 17:19 #287
Czerwony123: Predzej ja zaczne kibicowac Skislaka z Merseyside jak De gea odejdzie z Manchesteru. Kontrakt Dawida jest bliski 20mln funa na rok, gdzie zostalo mu jescze 3 lata kontraktu. Kto da mu 350tys za tydzien w tych czasach, nie wspominajac juz o jego formie w ostatnich sezonach. Dawid wygral kontrakt zycia, przez idiotyzm naszego zarzadu. Obawiam sie, ze bedzie jak z Balem, gdzie klub bedzie musial splacic zobowiazanie kontraktu Davida.. Tygodniowka Davida bedzie z nami przez nastepne 40 miesiecy, nawet jak Dawida z nami nie bedzie. Edek wpakowal nas w niezle bagno bo tylko 0,5,mln funa tygodniowo idzie na wyplaty Davida I Hendo.
» 22 lutego 2021, 16:34 #286
Glory1878: Kontrakt de Gei jeszcze swoja drogą. Dla mnie wygrywem jest Jones, który podpisał do 2023/24 roku a z piłką już od kilku lat nic wspólnego nie ma. To jest dopiero idiotyzm naszego zarządu
» 22 lutego 2021, 16:38 #285
Czerwony123: Jones dostal kontrakt, bo Edek mial caly czas w pamieci slowa Fergusona, ze Phil to kopia Baressiego....
» 22 lutego 2021, 16:41 #284
DaredevilUtd: Jakby siadł na ławce, to by sam poprosił o przenosiny. Pytanie, czy ma OGS jaja by to wkoncu zrobić. Takie PSG spokojnie jest w stanie go łyknąć, chociaż Navas dużo starszy nie jest od Dawida :)
» 22 lutego 2021, 16:46 #283
Czerwony123: Nawet PSG mu tyle nie da. To najlepiej zarabiajacy pilkarz PL.. Tygodniowka jego jest olbrzymia I raczej w to watpie. Transfer jest mozliwy, ale zobowiazanie tygodniowki zostanie z nami, gdzie w przypadku transferu bedzie trzeba pokrywac roznice.
» 22 lutego 2021, 16:50 #282
Pochmurny: No właśnie problemem jest to, iż żaden klubu go nie potrzebuje. Nikt nie będzie brał bramkarza w średniej formie tylko dlatego, że kiedyś był kozakiem. Kontrakt i kwota transferu nie pomogą. Jedyna możliwość według mnie to transfer do Atletico, ale wpierw musiałby zostać sprzedany Oblak. Jednak tego również nie widzę aby gdzieś wyfrunął... Cóż, każdy odpowiada za swoje decyzje oby tylko nie obarczalo się nimi innej osoby, w tym przypadku klubu. Czy będą mieli jaja aby przyznać, że popełnili błąd. Wszystko się okaże w przyszłym sezonie.
» 22 lutego 2021, 17:24 #281
ruffnecky: Everton co by daleko nie szukać? Chelsea do niedawna miała duży kłopot z Kepą pomiędzy słupkami.
To że De Gea ma trzy lata kontraktu nie oznacza, że przez 3 lata będzie pierwszym bramkarzem.
» 22 lutego 2021, 18:11 #280
Jakusa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 16:12

Nie dziwie się, że Henderson chce odejść. Spróbował zawalczyć o nr 1 w tym roku i z pewnością nie zaprezentował się gorzej od hiszpańskiego spawacza (dobrą ksywkę ktoś tutaj wymyślił). Ja też bym zmienił robotę jakby w mojej firmie faworyzowali jakiegoś typa, który jest słabszy ode mnie i na dodatek zarabia kilka razy więcej.
» 22 lutego 2021, 16:11 #279
Jakusa: Właśnie sobie uświadomiłem, że powinienem zmienić robotę, tylko niestety nie mam na to takich perspektyw jak Hendo...
» 22 lutego 2021, 16:13 #278
SickRabbit: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 16:32

Nieważne
» 22 lutego 2021, 16:31 #277
BNK: Henderson na pewno zdawał i zdaje sobie sprawę z tego, że musiałby się zdarzyć cud, żeby na stałe zagościł w pierwszym składzie od tego sezonu. Co innego eksperci z DP, podsycani artykułami z the Sun.
» 22 lutego 2021, 17:28 #276
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 18:13

dokładnie BNK, poza tym jak sobie przypomnę mecz z Turkami to wcale nie jestem taki "na hura, na zaraz" z Hendersonem
» 22 lutego 2021, 18:12 #275
BNK: Mecz z Turkami był słaby w jego wykonaniu ale ten z Realem zagrał super, więc na pewno na szanse zasłużył. Ja w niego na dłuższą metę nie wierzę, ale przyznaję, że z Realem zrobił na mnie wrażenie. Za to nie wierzę też, że chłop odejdzie po sezonie, bo nie jest teraz nr 1. Tak mogą myśleć tylko chłopaki na DP.
» 22 lutego 2021, 18:17 #274
ruffnecky: nerwowe ruchy transferowe to tylko na DP, zwłąszcza gdy stracimy pierwsi bramkę ;)
» 22 lutego 2021, 18:21 #273
HarryBrown: @ruffnecky
W Wiedniu to przede wszystkim bardzo nie pomogli mu nasi defensorzy zawalając przynajmniej temat przy 2 bramkach.
» 22 lutego 2021, 21:12 #272
ruffnecky: jak obrońcy zawalają w meczach z De Geą to i tak leci wyżyg na hiszpana
» 22 lutego 2021, 23:47 #271
rreddevilss: Dobra panowie jaka propozycja skladu na Sociedad?


Henderson

Williams Bailly Tuanzebe Telles

Matic Donny Mata

Diallo Martial Greenwood/James



Zakładając że każdego mamy do dyspozycji, piorytetem jest rest dla Bruno, Rasha, Harrego, Bissaki i Shawa bo Oni graja wszystko od deski do deski
» 22 lutego 2021, 15:57 #270
DaredevilUtd: James, Greenwood, Diallo. Taka ofensywę bym widział, niestety bardziej niż niemożliwe :) Olek już się wypowiedział, że wystawienie w czwartek Diallo i Shola, "było by dla nich nie fair", co by to nie miało znaczyć w jego mniemaniu :D
» 22 lutego 2021, 16:50 #269
H2O1994: Dobry skład ale wolałbym Martiala na skrzydle a na 9 Greenwooda, Greenwood jest na siłę na skrzydło wciskany
» 22 lutego 2021, 17:29 #268
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 18:15

Greenwood na 9tkę nie ma ani wystarczającej muskulatury aby ustać na nogach, ani chyba nie jest tak dobry w grze tyłem do bramki
» 22 lutego 2021, 18:14 #267
kckMU: De Gea ma 30 lat. Dla bramkarza to totalne nic. Ole musi podjąć decyzje, bo przecież to absurd, żeby w kolejnym sezonie była sytuacja podobna do tej. Dean może rok przecierpi na ławce, ale dwa lata? A jaka jest potem pewność, że zostanie jedynką? Żadna. DDG to młody gość. To nie Buffon, który czasami chce popykać kosztem Szczęsnego.
» 22 lutego 2021, 15:50 #266
DaredevilUtd: A od 27roku życia gra raczej przeciętnie. Jak Ole go nie usadzi to niestety pożegnamy się z Hendo, a tego bym nie chciał, jak i większość z was.
» 22 lutego 2021, 16:51 #265
flt32705: Oblak za DDG plus dopłacić jakieś 50mln funtów i gitara
» 22 lutego 2021, 14:50 #264
VaultBoy96: Po co kupować bramkarza i to jeszcze za takie pieniądze, skoro mamy Hendersona?
» 22 lutego 2021, 15:36 #263
kolokolo98: Pamiętaj, ze rozmawiamy o prawdziwej pice, nie o FM’ie.
» 22 lutego 2021, 17:12 #262
Pyra: Jak popatrzyłem co wyrabia w Interze Lukaku to mi słabo się robi.
Nie ma na chwilę obecną obrońcy, który go przestawi, szybkościowo tez odsadza wszystkich na kilku metrach.

Ale jak to się mówi, trzeba wiedzieć jak wykorzystać zawodnika...
Szkoda, że to nie Martial odszedł bo teraz mielibyśmy zdecydowanie więcej możliwości w ataku.
» 22 lutego 2021, 14:19 #261
Lingardiho9: A wiesz co by Martial robił w Interze ?
Możliwe, że też by niszczył tą śmieszną ogórkową ligę
» 22 lutego 2021, 14:29 #260
BNK: Lukaku chciał odejść no i odszedł. Lepsi od niego odchodzili i świat się nie zawalił.
» 22 lutego 2021, 14:33 #259
Pyra: U nas tak średnio z tym zawaleniem, gdyby Cavani miał kilka lat mniej... a tak to albo liczyć, że Edison będzie zdrowy albo oglądać kalectwo Antona
» 22 lutego 2021, 14:56 #258
DaredevilUtd: Lukaku będąc u nas to był zupełnie inny zawodnik. Wziął się za siebie dopiero jak odszedł.
» 22 lutego 2021, 15:21 #257
Robert3344: Ja jak czasami pomysle, że szkoda lukaku odpalam ten filmik youtu.be/9NiumzzcmEI i mi przechodzi :P
» 22 lutego 2021, 15:26 #256
DaredevilUtd: Nie ma się też co z niego śmiać, gościu ewidentnie nie wytrzymał mentalnie presji że strony klubu I kibicow. Poprostu zbyt duży klub dla niego, w Serie A się jakoś odnalazł i wziął za siebie.
» 22 lutego 2021, 16:56 #255
Robert3344: Prawda jest taka, że kupilismy innego piłkarza, ja lukaku pamiętałem jako takiego gibkiego, ale i silnego gracza, który nie bał się dryblingów i potrafił mocno uderzyć. U nas stał się jakimś potworem, co zanim się rozpędzi to mijają lata świetlne, a jego siła i tak nie była pokaźna na tle drwali z dołu tabeli. Do tego dochodziło słabe przyjęcie piłki i słaba taktyka Mourinho. Partolil sytuacje w najważniejszych momentach, dlatego nie żal, że odszedł, zresztą po swojej decyzji, nikt go z klubu nie wyrzucał. Życzę mu najlepiej, widać włosa liga jest dla niego odpowiednia, tam nie ma takich potężnych graczy jak w PL i gra jest wolniejsza.
» 22 lutego 2021, 17:50 #254
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 18:28

Daredevil, co za banialuki :D
dziwnym trafem stare wygi i "żołnierze Mourinho" wylądowały w Interze, Conte przecież jest typem dobrego wujka co pogłaszcze po główce i powie, że nic się nie stało? ;)
W reprze Belgii też nie wytrzymuje pewnie presji? śmiechu warte
» 22 lutego 2021, 18:27 #253
LTMek: "Poprostu" xD
Ty to robisz specjalnie, nie? :D
» 22 lutego 2021, 18:46 #252
JebikMUTD95: Robert z tym, ze Lukaku "partolil sytuacje w najwazniejszych momentach" bym sie akurat nie zgodził. Wracając chociażby pamięcią do Paryża w 2019 roku, gdy w 2 minucie Lukaku dał nadzieje naszego powrotu do walki o LM mimo pierwszego meczu na Old Trafford. Paryżanie szybko odrobili i doprowadzili do remisu w 12 minucie co z pewnością wielu z nas, którzy oglądali mecz odebrało większość wiary, ze w kolejnej rundzie LM zamelduję się ta PRAWDZIWA JEDYNA CZESC MANCHESTERU, a nie naszpicowane piaskiem arabskim PSG, którym chcąc awansować musieliśmy wbić 2 bramki przy tym nie tracąc ANI JEDNEJ.
Wynik 1:1 utrzymał się 12 minut od bramki strzolnej przez PSG, a w 30 min fatalny błąd PSG z ZIMNA KRWIA wykorzystal nikt inny jak LUKAKU, którego ponownie przywrócił nadzieje w nasz awans do kolejnej rundy LM i na rozstrzygnięcie starcia z PSG od chwili strzelenia drugiego gola pozostała rowna godzina gry, w której nie mogliśmy pozwolić na stratę kolejnej bramki i znaleźć sposób by strzelić jeszcze jedna bramke, ktora dzieliła nas od awansu do kolejnej rundy. Choć w Paryżu bramki jakie strzelił Lukaku nie padły dzięki efektownych i pięknych akcji drużyny czy popisu indywidualnych umiejętności Lukaku, który pociągnął piłkę z własnej połowy w stronę bramki Buffona biegiem na pełnym gazie przeprowadzając indywidualna akcje i wykończył uderzeniem na bramkę i golem, którego ozdobił dryblingiem mijając 2-3 rywali po efektownym dryblingu, którym wkręcił rywali w murawę niczym CR7, który wkręcał piłkarzy druzyn przeciwnej, aż sami przewracali się o własne nogi próbując nadążyć za dryblingiem CR7. Lecz były to BARDZO WAZNE BRAMKI, które PRZYWROCILY nadzieje nie tylko KIBUCOM NA STADIONE CZY PRZED TV, ale daly nadzieje i OGROMNA MOTYWACJE drużynie.
» 22 lutego 2021, 19:21 #251
DevoMartinez: Ale co tu rozkminiać, pierwszy sezeon miał u nas dobry ale został zajechany, po cięzkim sezonie od razu MS, brak przerwy i start nowego sezonu prawie bez okresu przygotowawczego. To kawał chłopa, musi odpocząć bo bez świeżości za długo nie pograsz, ciężej o koncentracje, łatwiej o błędy a on tyrał przez ponad rok mecze, treningi, turniej i od razu kolejny sezon start.
» 22 lutego 2021, 21:19 #250
CoachMark: Moment, czyli co ? Lukaku był cienki, ta? Bo miał kiepski sezon z 14 bramkami, a wcale nie był jakimiś najgorszym z całej ofensywnej trójki wówczas, miał totalnie porównywalny licznik do Rasha i Martiala. Cała drużyna grała wówczas bardzo miernie i wyglądali jak średniak. Lukaku miał spore problemy z dużymi firmami ale liczba stwarzanych szans była znacznie mniejsza niż jest obecnie. Pomysłu taktycznego na niego brakowało trochę. Tylko powiedzmy sobie otwarcie....on nie odszedł bo był za słaby. Dostał do zrozumienia, że będzie zmiennikiem, bo Rash jest ulubieńcem Ole, miał dodatkowo być przystosowany bardziej na skrzydło i te elementy się mu nie podobały, moim zdaniem dość słusznie, bo zasługiwał na traktowanie na równi. Ostatecznie to decyzja Ole.....ja to mam tylko o to żal, że takie osoby jak De Gea, Lingard, czy nawet swojego czasu Wazza, czy Cleverley dostają cały wór szans, w których często się ośmieszają, a tu gość zaliczył jeden chudy sezon, gdy cała drużyna wyglądała blado i część z was pisze o jakimś królu ligi ogórkowej. Ręce opadają.
» 22 lutego 2021, 22:00 #249
Robert3344: Z tymi pupilkami też jest trochę racji, szkoda, że lukaku nie dostał szansy od Ole, ale skoro chciał ułożyć zespół po swojemu to niech układa. A co do spartolonych sytuacji, to wyjątek z PSG tylko potwierdza regułę, ja mu nie zapomnę pustaka z tottenhamem, spartolonych szans z burnley i innymi zespołami, gdy potrzebowaliśmy bramek jak tlenu. Oby przyszła 9 była bardziej wszechstronna
» 22 lutego 2021, 23:27 #248
ruffnecky: co zatem powiesz o Sterlingu :D
» 22 lutego 2021, 23:46 #247
Seszele: Ciekawe czy to ostatni sezon Martiala na Old Trafford?
» 22 lutego 2021, 13:52 #246
DaredevilUtd: Chcialbym, ale wydaje mnie się, że to jednak nie nastąpi tak szybko. Znając życie dostanie minimum kolejny rok.
» 22 lutego 2021, 14:10 #245
ruffnecky: Umowa do: 30 cze 2024
» 22 lutego 2021, 15:37 #244
RobvanKlu5i: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.02.2021 13:34

Samuel Luckhurst, MEN:
Dean Henderson jest sfrustrowany swoją sytuacją w Manchesterze United i może zdecydować się na transfer w letnim oknie.


Jeżeli jest w tym chociaż odrobina prawdy, to OGS będzie niepojętym dzbanem, który pozwolił odejść perspektywicznemu i solidnemu bramkarzowi kosztem hiszpańskiego "spawacza", który ma problem z wyjściem z własnej bramki, o grze nogami nie wspominając.
» 22 lutego 2021, 13:33 #243
MrCygan: Nie żeby coś, ale Pan Samuel to Tier 5 według wiarygodności transferów, więc prawie ta sama półka co The Sun. Spokojnie, najpierw Donnarumma, teraz Henderson. Kliknięcia muszą się zgadzać ;)
» 22 lutego 2021, 13:44 #242
DaredevilUtd: Po występach de Gea, będzie takich informacji mnóstwo, do zakończenia letniego okienka.
» 22 lutego 2021, 14:12 #241
tomekwietniu: W tym roku Sancho i ŚO - kolejność to przede wszystkim najpierw ŚO.
Kolejny rok to dopiero napastnik i wtedy też najprawdopodobniej ŚPD. Damy radę jeszcze jeden sezon zagrać Cavanim/Martialem i trzeba tam też sprawdzić Greenwooda. Ta pozycja może poczekać ten rok.
» 22 lutego 2021, 13:18 #240
tomekwietniu: Nie to okno...
» 22 lutego 2021, 13:20 #239
Blau: Wiecie, że w ciągu ostatnich 13 miesięcy przegraliśmy w lidze tylko 4 razy - najmniej z wszystkich zespołów?
» 22 lutego 2021, 13:14 #238