Statystyki: Manchester United - Newcastle United 3:1

» 21 lutego 2021, 22:03 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał Newcastle United 3:1 (1:1) w 25. kolejce Premier League. Czerwone Diabły na Old Trafford dużo lepszą grę zaprezentowały po przerwie.
» Bruno Fernandes pewnie wykorzystał jedenastkę w meczu z Newcastle United
Wynik meczu w 30. minucie otworzył w efektownym stylu Marcus Rashford. Na trafienie Anglika błyskawicznie odpowiedział jednak Allan Saint-Maximin.

W drugiej połowie Czerwone Diabły podkręciły tempo. Najpierw objęły prowadzenie za sprawą bramki Daniela Jamesa, a wynik spotkania, po pewnie wykonanej jedenastce, ustalił Bruno Fernandes.

Manchester United kolejne spotkanie rozegra już w najbliższy czwartek. Rywalem Czerwonych Diabłów będzie Real Sociedad w Lidze Europy.

Oto najważniejsze statystyki niedzielnego meczu pomiędzy Manchesterem United a Newcastle United.

MANCHESTER UNITED – NEWCASTLE UNITED 3:1 (1:1)
Posiadanie piłki: 72,2% – 27,8%
Strzały łącznie: 15 – 10
Strzały celne: 7 – 6
Strzały niecelne: 4 – 3
Strzały zablokowane: 4 – 1
Celność podań: 86,5% – 68,1%
Rzuty rożne: 6 – 4