Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United – Chelsea 4:0. Czerwone Diabły gromią na inaugurację sezonu!

» 11 sierpnia 2019, 19:22 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United w efektownym stylu zaczął sezon 2019/2020 w Premier League! Czerwone Diabły pokonały przed własną publicznością Chelsea 4:0 (1:0). Dwie bramki niedzielnego popołudnia zdobył Marcus Rashford, a po jednym trafieniu dołożyli Anthony Martial i Daniel James.
Manchester United – Chelsea 4:0. Czerwone Diabły gromią na inaugurację sezonu!
» Manchester United pokonał Chelsea 4:0 na inaugurację sezonu 2019/2020 w Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Aaron Wan-Bissaka
Victor Lindelöf
Harry Maguire
Luke Shaw
Scott McTominay
Paul Pogba
Andreas Pereira
Jesse Lingard
Marcus Rashford
Anthony Martial
Daniel James
Juan Mata
Mason Greenwood

Oddano 252 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Manchester United nie zaczął dobrze spotkania z The Blues. To londyńczycy od pierwszych minut przejęli inicjatywę i co chwilę gościli pod bramką Davida de Gei. Już w 4. minucie bliski wpisania się na listę strzelców był Tammy Abraham. Napastnik Chelsea uderzył piłkę z linii szesnastu metrów po długim rogu, trafił w słupek.

Czerwone Diabły pierwszą dogodną sytuację miały trzy minuty później. Błąd w polu karnym Chelsea popełnił Zouma, a przed szansą stanął Anthony Martial. Francuz chciał technicznym strzałem posłać piłkę w długi róg bramki Kepy Arrizabalagi, ale uderzył za lekko i hiszpański golkiper pewnie złapał futbolówkę.

W 12. minucie interweniować musiał David de Gea. Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Mason Mount. Piłka po drodze odbiła się od debiutującego w diabelskich barwach Harry’ego Maguire’a, nie zmyliła natomiast De Gei. Warto dodać, że po Angliku nie widać było debiutanckiej tremy.

W 18. minucie do piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera uśmiechnęło się szczęście. Choć to Chelsea była stroną przeważającą, to błąd w polu karnym popełnił Zouma. Francuz sprowadził do parteru Marcusa Rashforda i sędzia Anthony Taylor bez zawahania wskazał na jedenastkę. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem pokonał Arrizabalagę.

Po objęciu prowadzenia gra Manchesteru United wyglądała lepiej i teraz to gospodarze przejęli inicjatywę. Chelsea zaczęła popełniać też coraz więcej niewymuszonych błędów. W 31. minucie jeden z nich powinien wykorzystać Martial. Francuz zdecydował się na techniczne uderzenie zza szesnastki, nie trafił jednak z dogodnej pozycji w światło bramki.

Ostatni kwadrans pierwszej połowy należał do Chelsea. Najpierw De Geę niecelnym strzałem z dystansu postraszył Ross Barkley. Hiszpan miał natomiast dużo więcej pracy w 37. minucie. W roli głównej znów wystąpił Barkley. Anglik oddał kąśliwe uderzenie w krótki róg, De Gea musiał interweniować nogami.

W 40. minucie zadrżały serca kibiców Manchesteru United. Daleką piłkę w pole karne posłał Jorginho, tam dośrodkowania nie przeciął Aaron Wan-Bissaka, a do futbolówki dopadł Emerson. Defensor Chelsea huknął ile miał tylko sił z ostrego kąta, piłka odbiła się natomiast od poprzeczki.

W pierwszej połowie z dobrej strony pokazała się defensywa Czerwonych Diabłów, zwłaszcza debiutujący w diabelskich barwach Wan-Bissaka i Maguire. Solskjaer mógł mieć natomiast sporo zastrzeżeń do gry drugiej linii, bo pomocnicy United zbyt łatwo dawali się dominować graczom The Blues.

W przerwie ani Ole Gunnar Solskjaer, ani Frank Lampard nie zdecydowali się na zmiany. Pierwszą naprawdę groźną akcję, zakończoną celnym strzałem, przeprowadzili gracze Chelsea. W 55. minucie potężną „bombę” na bramkę De Gei posłał Emerson. Hiszpan pewnie wypiąstkował piłkę.

Manchester United cierpliwie czekał na swoją szansę i zafundował swoim kibicom dwie minuty, które wstrząsnęły Old Trafford. W 65. minucie gospodarze wyprowadzili szybką kontrę po odbiorze Maguire’a. Rashford wyrzucił jednak Lingarda na prawą stronę i wydawało się, że z akcji nic nie wyjdzie. Anglik podał piłkę pod linię do Andreasa Pereiry, ten dograł piłkę na piąty metr, gdzie nogę dołożył mało widoczny do tej pory Anthony Martial. Francuz szczęśliwie zmieścił futbolówkę między nogami Kepy!

Dwie minuty później Czerwone Diabły odzyskały piłkę na własnej połowie, a następnie dalekim zagraniem w kierunku rozpędzającego się Rashforda popisał się Paul Pogba. Anglik w pełnym biegu przyjął piłkę przed szesnastką, a później sprytnie posłał piłkę obok wychodzącego z bramki Kepy. Było 3:0 i stało się jasne, że Czerwone Diabły nie wypuszczą już pierwszego w tym sezonie kompletu punktów.

Przy trzybramkowej przewadze Ole Gunnar Solskjaer zdecydował się na pierwszą roszadę – na placu gry pojawił się Daniel James, który zmienił Andreasa Pereirę. Walijczyk zanotował tym samym oficjalny debiut w barwach Manchesteru United.

James szybko zaskarbił sobie sympatię kibiców na Old Trafford. W 81. minucie Czerwone Diabły przeprowadziły kolejną szybką kontrę. Z piłką z własnej połowy wyszedł Paul Pogba, który wymienił podanie z Martialem. Pogba podholował piłkę kilkadziesiąt metrów, zagrał w pole karne do lepiej ustawionego Jamesa, a ten uderzył na bramkę Kepy. Futbolówka po drodze odbiła się od Emersona i wpadła do siatki!

Chelsea spróbowała się odgryźć w 85. minucie. Dobry strzał z dystansu oddał Mount. Czujność na linii bramkowej zachował De Gea i pewnie obronił uderzenie młodego gracza The Blues.

Na ostatnie pięć minut na placu gry pojawili się jeszcze Mason Greenwood i Juan Mata. Anglik miał nawet swoją szansę chwilę po wejściu na boisko, ale jego uderzenie zostało zablokowane. W doliczonym czasie gry dobrą interwencję po strzale Emersona zanotował De Gea. Hiszpan zachował swoje pierwsze czyste konto w tym sezonie.

Manchester United po efektownej wygranej może zacząć myśleć o kolejnym przeciwniku. 19 sierpnia piłkarzy Solskjaera czeka wyjazdowe starcie z Wolverhampton.

Manchester United – Chelsea 4:0 (1:0)
Bramki: Marcus Rashford 18’ [K], Anthony Martial 65’, Marcus Rashford 67’, Daniel James 81’

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw – McTominay, Pogba – Pereira (James 73'), Lingard (Mata 86'), Rashford (Greenwood 86') – Martial

Chelsea: Kepa – Azpilicueta, Zouma, Christensen, Emerson – Jorginho (Kante 73'), Kovacić – Pedro, Barkley (Pulisic 58'), Mount – Abraham (Giroud 66')

« Poprzedni news
Składy: Manchester United vs Chelsea. 1. kolejka Premier League
Następny news »
Statystyki: Manchester United vs Chelsea 4:0

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (927)


miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.08.2019 11:34

Teraz na forum jest ewidentny rozłam spowodowany tym,że jedni chcieliby transferów gwiazd 1,5 sezonu lig francuskich czy portugalskich,a inni chca mądrych transferów i odważnego wprowadzania wychowanków(czyli tego co Ole robi)
Oczywiście,że można napisać coś negatywnego.Ale ARGUMENTUJCIE.Bo doszukiwać sie na sile dziur i brać swoje założenia za pewnik tak jak robia to "elity wizji upadku"to serio szczyt waszej konstruktywnego myślenia.Jedynie co narazie broni waszego pesymistycznego podejscia to fakt,że mlodzi nie dostali jeszcze prawdziwej szansy.
Ile było transferów od 2013(DO MOMENTU SOLSKJEARA)?strzelam 15.Wypalił tylko Shaw i Martial,Lindelof...bo Herrery nie ma.Pogba wychowanek.
Rashford,Pogba,McTominay.Pereira+Lingz=1
4;3 dla wychowanków,a transfery Solskjeara dopiero ocenimy.
Wiecej wychowankow wprowadziło sie lepiej do skladu w krotszym czasie,od zawodnikow sprowadzonych z zewnatrz przez 6 lat.TO JEST ARGUMENT
Inne wasze walkowanie w kolko.Brak PS,brak ŚPO,ŚP.To NIE JEST ARGUMENT.
PS-James,Chong
ŚPO-Greenwood,Gomes
ŚP McTominay
Teraz ja ARGUMUNTUJE dlaczego powinno się zaufać tym piłkarzom.Ponieważ wielu ekspertom,kibicom,a co najważniejsze sztabowi trenerskiemu bardzo podobała się ich gra podczas touru,oraz pierwszego meczu sezonu.
Ole sobie nie da rady-i tu o dziwo argument macie-końcówke sezonu.No według mnie jest to argument podważający Waszą logike myślenia.Winić go,że pod koniec sezonu psychicznie i fizycznie nie wytrzymal zespół,który był przygotowywany do sezonu przez kogoś innego.MOIM ZDANIEM(a nie moim pewnikiem),wasz tok rozumowania jest krzywdzący dla Ole oraz ogolnego poziomu myślowego tej strony.
Moj kontrargument to fakt,że Solskjear osiagnał najlepszy od 2014 wynik w LM oraz to ze zdobyl 2 pierwsze w historii tytuly dla Molde i fantastycznie tam pracowal z młodzieża.Tymbardziej powinnismy stawiać na młodzież(3 argumenty)
Wam nikt nie broni negatywnego zdania,depresyjnych mysli itp.Ale chodzi o to głupio gadacie,poki nie uzasadnicie.
Bo Wy widzicie za krótka ławke,ja za dużo szrotu za ławką
Nie wymieniajcie mi jakie pozycje WEDŁUG WAS powinniśmy wzmocnic(to nie jest argument),tylko powiedzcie dlaczego nie ufacie danemu zawodnikowi,ktory moze tam grac,i dlaczego ktos z zewnatrz móglby być od niego lepszym wyborem."brakuje ps i nikt zapszetrzy"no ludzie jak juz probujecie mieć inteligentne własne zdanie,to chociaz sprawiajcie pozory inteligentnych i sie nawzajem glaskacie plujac sie"nie mozna miec negatywnego zdania,ale forum arsenalu mnie pocieszą"
» 16 sierpnia 2019, 11:30 #927
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.08.2019 12:01

Najwazniejsze zapomniałem.To,że jestem optymistą w tym co robi Ole,nie znaczy,że ja korone nam na głowe nakładam.Bo widze potencjał w projekcie(młodzi+mądre transfery)jak i w zawodnikach,których już ma(młody skład rozbija Chelsea plus to co pisalem),ale 4 miejsce,będzie bardzo dobrym rezultatem.W niedalekiej przyszłości oczekuje walki o mistrzostwo bo widze ku temu perspektywy(chude lata wasze,ktore widzicie przed tak mlodym i zdolnym zespolem to jest nielogiczne myślenie MOIM ZDANIEM,ale to czas pokaże)
» 16 sierpnia 2019, 11:55 #926
Seszele: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.08.2019 09:32

1) Manchester City,
2) Manchester United,
3) Liverpool,
4) Tottenham,
5) Arsenal,
6) Chelsea.

Tak widzę ten sezon!

Ole do przodu prowadzi drużynę, ole!
Czeka Nas pasmo sukcesów, pasmo zwycięstw, ole!
Czerwony Diabełek rozjedzie wszystkich niczym walec, ole!
Będziemy otwierać na koniec szampana przy rozpaczy rywali, ole!

Go, go, go !!
Czas na Wolves. Kolejne trzy punkty dla Diabłów.
» 16 sierpnia 2019, 09:32 #925
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.08.2019 09:41

mogłeś napisać
Będziemy otwierać na koniec przy rozpaczy rywali z biedry cole,ole
Teraz czas na wolves ktore ro p ole,ole
Twoja niunia to Aniol,jak Gomes,ole
Pasujemy do siebie jak Maguier z Lindelofem,ole
» 16 sierpnia 2019, 09:38 #924
Sancho: Ole, ole, mamy taką słabą pomoc że ja pikole
» 16 sierpnia 2019, 09:50 #923
miocinho2: @sancho
no mamy w niej w Pogbe,co kocha Raiole,ole
tam trzeba wojownika,a to zwykly pozer,ole
» 16 sierpnia 2019, 09:56 #922
Oskar062: Zrobiłem ss zobaczymy za rok ale widząc united na 2 miejscu to coś wątpię haha
» 16 sierpnia 2019, 10:30 #921
Seszele: Cieszę się, źe takie talenty tutaj mamy !
Ole !
» 16 sierpnia 2019, 13:00 #920
Hammurabi: Wstawaj seszele, zesrałeś się!
» 19 sierpnia 2019, 12:07 #919
karolmanu3: Boże kochany.. ostatnie komentarze to jest istny dramat. Ciągła spina, wyzwiska.. ciagle komuś piecze pupcia. Jedni to hurraoptymisci inni jeczydupy. Tylko po co te kłótnie? I to niby kibice jednej drużyny, a tyle tu hejtu jakby to był jeden fanpage realu i barcy, czyli dzieci.

PS. Fajnie ze mamy cały tydzień na spokojne treningi, Wolves ładnie się przejechało po kimś tam w LE :P ale wierze ze damy radę ;)
» 16 sierpnia 2019, 09:04 #918
miocinho2: stary juz 20 komentarz,dajcie tez spokoj.NIE CZYTAJ.Po to jest forum,żeby spinać się i wymieniać swoim punktem widzenia.
» 16 sierpnia 2019, 09:26 #917
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.08.2019 08:22

mam depresje przez Was.gosciu napisal ze beda chude lata,ale jego argumentacja taka jak jego inteligencja(nie było...)mamy chyba najlepszy pod wzgledem wieku do jakosci sklad.A napisalby ktos pozytywnego co moze?Devi moze tu sie wykaz?pewnie nie widziales nic?łatanie składu wychowankami Rashford,Pogba,McTominay czyli trzech najlepszych graczy tego zespołu.Wąska ławka(to jak nazwiesz swoje myslenie?)-Sanchez,Mata,James(pojezdzil po Kante),Smalling,Jones,Darmian,Greenwood,Gomez-ale twoj bystry umysl rzucil podpowiedz ze wychowanek=gorszy.nie w tym klubie tu=lepszy.Bo my dbamy o wychowankow a nie tak jak Live,Arsenal,Chelsea czy City.U nas wychowankowie mają wartość,a to ze transfery Ci nie pykly no to trudno.W Realu pykły i odchodzą już..Najstarszy gracz w meczu z Chlsea z pola-26lat.Graliśmy młodziakami,którzy w drugiej połowie,byli o 3 klasy lepszym zespolem.Żaden zespol nie ma lepszych perspektyw niż my.Arsenal?!moj kolega kibic tego klubu stwierdzil,ze to nawet jest ciezkie porownywac o ile lepsza pilke United grało z Chelsea niż Arsenal z Newcastle.od 8 lat nie bylo takiej fajnej druzyny z tak ogarnietym trenerem,ktory wyciagnal 120%,ze zwlokow ktore zostawil mu mou w mu.
» 16 sierpnia 2019, 08:19 #916
DevoMartinez: No wlasnie o takich jak ty pisałem. Jesli tam argumentacji z mojej stony nie widziales to akurat cos tobie nie pykło dzbanku. Jaki myslisz, ze wychowanek = lepszy to jestes torche ograniczony bo nawet z tych wychowankow ktorych wprowadzil SAF tylko 3 bylo wybitnych - Becks, Gigss i Scholes. Reszta to byli sredniacy a Phil i Butt moze nawet ponizej. Z tych wychowankow tylko McT i Rashford są zawodnikami do 1 składu. Greenwoody, Gomesy, Chongi to melodia przyslzosci. A ocenianie jaka fajna pilke gramy po 1 meczu czy pisanie bzdur o wyciganiu 120% to chyba masz kolegow w piaskownicy. Gratuluje a teraz wroc do lepienia babek z piasku :)
» 16 sierpnia 2019, 08:43 #915
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.08.2019 09:23

czekaj.
-chude lata-brak argumentow
-krotka lawka-brak argumentow
-braki w pomocy-to samo w argumentacji
-pierwsze kroki Solskjeara-powiedziales SAF wprowadzil 3 wychowankow,no to Solskjear tez juz 3 wprowadzil i sa najlepsi w druzynie-nie dosc ze brak argumentow to kontrargumenty(znasz takie slowo?)
-nieszczęśliwi zawodnicy-brak argumentow
Ty wiesz co to jest argument?To dam Ci przyklad.
Ja daje (hipo)teze
DevoMartinez to niedokończony w umysłowym rozwoju użytkownik

A ty tej hipotezie każdym swoim zdaniem dajesz argumenty(dowody).
» 16 sierpnia 2019, 09:21 #914
DevoMartinez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.08.2019 10:10

Ciebie to chyba Maceik z klanu wystrugał bo jakis lekko przytrzymany jestes. Kazdy w miare ogarniety kibic wie, ze mamy braki w pomocy gdzie odeszlo 2 MC przyszlo 0. Odszedl napastnik - przyszlo 0. Odszedl PO - przyszedl 1 PO. Wcmocnienie jeden Harry w tym okienku i James na ławke. Krotka ławka to chyba nawet widac, ze nie mamy jakosci na lawce. Nieszczesliwi zawodnicy? Chyba kazdy kibic wie, ze Pogba chce odejsc i Sanchez tez szczesliwy w Utd nie jest. WYchowankowie - SAF nie wprowadzil 3, 3 bylo na poziomie, reszta przeciętna = skutecznosc 50%. Ole wproawdzil 3? Myslalem, ze to van Gaal wprowadzil Rasha i LIngarda, a Jose MacTommianya. Ole nie wprowadzil poki co zadnego. I nie kazdy wprowadzony do zespolu sie sprawdzi. W tym okienku wydalismy jakies 60 mil kiedy budzet bylo podobno 200 a braki jak stad na księzyc. łatanie dziur wychowankami i drugie okienko z rzedu gdzie wydajemy niewiele + trener bez dosiwadczenia na tym poziomie, ktory juz pokazal, ze nie potrafi ugasic pozaru pod koniec zeszlego sezonu (tak to tez agument Maciusiu Jr) = konkluzja czekają nas chude lata. Dotarło do tej pustej głowy cokolwiek?
» 16 sierpnia 2019, 09:58 #913
Magik1990MU: @micinho2

Chcesz argumentów? Proszę bardzo. Może po kolei.

- chude lata i krótka ławka.

Ostatnio Mou wypowiedział się na temat drużyn walczących o mistrzostwo i wśród nich podał sarkastycznie Manchester City B. Wiesz dlaczego? Bo jak spojrzysz na ławkę City, to możesz sklecić pełną drużynę, która sama mogłaby o coś powalczyć. A teraz spójrz na naszą ławkę. Mata? Gość, który od kilku lat jest zapchajdziurą? Alexis? Od momentu transferu do nas jest kompletnym niewypałem. Smalling? Litości. Greenwood? Gomes? To melodie przyszłości. James? To samo.

Jesli dodamy do tego potężną podstawę, która niemal w ogóle nie posiada słabych punktów, to City znów jest faworytem do zdobycia tytułu. Dalej mamy LFC, które nie przypadkowo zdobyło LM. Więc tak, czekają nas chude lata, bo LAT potrzeba, aby dogonić tę dwójkę. Obie ekipy mają duże lepsze kadry, obie mają światowej klasy szkoleniowców i obie mają swój styl, który daje efekty. Trzeba być realistą.

- braki w pomocy.

Nie wiem o co ci chodzi, że tutaj potrzebujesz argumentacji. Póki co jedynym pomocnikiem, który może zrobić coś z niczego jest Pogba... tyle, że Francuz gra jak mu się zechce. Scott to póki co jeszcze nie jest światowy poziom. Fred, Perreira czy Lingard to średniaki. Porównaj ich sobie z pomocnikami City.

- kwestia wychowanków.

Po pierwsze to nie wiem czemu liczysz Pogbę, skoro to tylko papierowy wychowanek. Jego stworzył Juventus. Poza tym pan tancerz chce odejść, więc to żaden przyszłościowy piłkarz. Co do Scotta i Rasha, to się zgodzę, że są najlepsi w drużynie na swoich pozycjach, ale głównie dlatego, że nie mają konkurencji. Różnica pomiędzy nimi a pokoleniem Fergusona jest taka, że ci drudzy byli najlepsi w lidze. Czy osiągną ten poziom? Kto wie. Ale daleka droga do tego i nie można ich w ogóle porównywać, bo to tak jakbyś Jamesa porównał z CR7.

To tyle. Osobiście nie lubię wiecznego narzekania, ale hurraoptymizm to też głupota, bo póki co daleko nam do ligowego topu.
» 16 sierpnia 2019, 10:00 #912
miocinho2: wprowadzil do pierwszej 11.tu ja nie dopisalem.
Stary mnie interesuje kto przyszedl,z zewnatrz ja jestem zwolennikiem wprowadzenia wychowankow.Dla mnie jak James PS ogarnie to mamy kompletny skład,gdzie na kazdej pozycji mamy mlodych i bardzo utalentowanych zawodników(moja hipoteza).Wiec nie mow mi kto przyszedl,kto nie,bo akurat dla mnie im mniej przyszlo tym lepiej.Ja wole ogladac,jak to napisales "Chongów,Gomesów,Greenwódów"bo dla mnie to bardziej wartosciowi zawodnicy niż twoje ukochane transfery typu Falcao,di Maria,Sanchez,Lukaku,Depay,Darmian,Rojo,Blind,Felle,ten francuz z ciezkim nazwiskie Schne....
Transfery sie nie sprawdzily czas na akademie(WRESZCIE)
» 16 sierpnia 2019, 10:09 #911
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.08.2019 10:16

@magik
czyli Ole powinien zrobić weług Ciebie 12 transferów?
A to,że Ty uważasz młodych,za melodie przyszlosci to nie jest argument.Hipoteza
bo ja ich uważam za wartościowych zmiennikow do rotacji.A moje argumenty to ostatnie ich mecze
To nie jest argument ze TY uważasz,bo póki nie damy im szansy,nie masz żadnych argumentow.Moze oni tez beda najlepsi w lidze,Giggs,Beck,bracia N,Scholesy,tez musieli kiedyś zacząc.Pgba od 14 roku zycia w akademii,nie jest wychowankiem??aha.
» 16 sierpnia 2019, 10:12 #910
miocinho2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.08.2019 10:22

właśnie to jest to wasze podejście.W domu też ufacie bardziej obcemu niż swojej rodzinie?
bo tak wygląda,że obcym zawodnikom dywan rozkładacie.A do naszych wychowankow,ktorzy musza uczyc sie brac coraz wieksza odpowiedzialnosc macie podejscie jakby pilki prosto nie umieli kopnac.W Ajaxie sie nie bali.Tam przed rokiem tez byscie widzieli duze braki w kadrze...
» 16 sierpnia 2019, 10:21 #909
CeTe: Mam pytanie do was. Czy ktoś wie kiedy będzie można kupić bilet na finał LE? I gdzie?

Szczerze mówiąc nigdy nie bylem na żadnym meczu i nic o tym nie wiem, a w necie są jakieś strony ale nie wiem czy są pewne
» 16 sierpnia 2019, 07:07 #908
mikon70: Mam wrażenie ze na tej stronie niektórzy pisząc komentarze zupełnie oderwane od rzeczywistości albo coś biorą mocnego albo po pijaku bierze ich na wylew swoich fantazji. Fajnie jakby zamiast tego zaczeli usuwać swoje konta z tej strony.
» 15 sierpnia 2019, 23:37 #907
Veron: 12l czystego alkoholu na głowę rocznie wliczając dzieci i emerytów (choć ci drudzy dobrze dają w palnik)
» 15 sierpnia 2019, 23:50 #906
HardenToUnited: ksieza tez
» 16 sierpnia 2019, 00:12 #905
braku: Minęło parę dni od meczu i zaczęły się komentarze na poziomie podstawówki
» 15 sierpnia 2019, 23:26 #904
GGMUN6: Jak dobrze, że już w poniedziałek gramy z Wolves :P
» 15 sierpnia 2019, 23:49 #903
braku: Trole trzesa portkami bo united się odradza. Mamy świetna młodzież która chce walczyć do upadłego i parę gwiazd co zapewni nam bramki do tego świetnych obrońców których Ole załatwił i wiem że nam im zazdroszczą. W tym sezonie napsujemy dużo krwi a ja mam nawet nadzieję że będziemy walczyć o mistrza bo to Manchester United i ambicje nie kończą się na to4
» 15 sierpnia 2019, 23:18 #902
PiesekLeszek: Kiedy konferencja prasowa Ole?
» 15 sierpnia 2019, 23:13 #901
damianmufc: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 22:06

Nie da sie czytać niektórych komentarzy....
Skąd ci ludzie się biorą??
Polecieliśmy z Chelsea 4:0 pierwszy raz od 1965 ale nadal narzekają.

Po raz pierwszy od 6 lat ten klub wyglada tak jak go pokochałem za szasow Fergiego! Co wasz Live obchodzi ważne ze wyglądamy dużo lepiej niż w ostatnim sezonie i Jones Smalling i Matic nie wyszli w podstawowym składzie a co najlepsze nie było ich nawet na ławce.

Wkoncu raduje się jak małe dziecko ich gra i najważniejsze nie martwię się ze taki Jones, Smalling albo Rojo popełnia głupi błąd w którym stracimy bramkę.
Już nie mogę się doczekać meczu z Wolves!
Zamienił bym tylko Perreira za Jamesa i Jessiego na 10tke przesunął
Pozdro dla tych prawdziwych fanów, lepsze czasy nadchodzą!
» 15 sierpnia 2019, 22:04 #900
Sancho: Jessie to nie powinien wąchać murawy, w poprzednim meczu jak Martial leciał z kimś z kontrą a z przodu widzieli Lingarda i Pereirę to woleli wstrzymać akcję i czekać na posiłki :)
» 15 sierpnia 2019, 22:17 #899
DevoMartinez: Nie da sie tez czytac tego hura optymizmu po jednym meczu. Pompowanie balonika zle sie konczy bo przewaznie te same osoby ktore teraz tu ekscytują sie wygraną będą pierwszymi wieszającymi psy na zawodnikach i trenerze. Mi osobiscie lfc lata, mają swoje 5 minut i tyle. U nas duzo wskazuje na to, ze bed lata chude. Mamy baaardzo krotka ławke, braki w pomocy, łatanie składu wychowankami, mamy zawodnikow ktorzy chca odejsc, jak i zawodnikow nieszczesliwcyh, trenera ktory stawia pierwsze kroki na takim poziomie i juz udowodnil w koncowce zeszlego sezonu, ze nie potrafi zmobilizowac i natchnac zawodnikow do przyzwoitego finiszu i walki do konca mimo, ze LM byla w zasięgu. Smiejecie sie z fanow arsenalu, ze zyja w iluzji i stawiaja sie na podium a sami robicie to samo nie patrząc na realia.
» 15 sierpnia 2019, 22:22 #898
Olo13: DevoMartinez. Mądrego to aż miło posłuchać :) milego wieczoru!
» 15 sierpnia 2019, 22:24 #897
Olo13: DevoMartinez. Mądrego to aż miło posłuchać :) milego wieczoru!
» 15 sierpnia 2019, 22:26 #896
damianmufc: @ Sancho
Oglądałeś mecz z Chelsea? Jessie zagrał naprawdę bardzo dobrze szczególnie w drugiej połowie jak zszedł do środka.

Jasne ze jest wcześnie żeby mówić już o Top 3 ale Maguire i ADW naprawdę zmieniają bardzo dużo w naszej grze. Brakuje pomocy 1-2 zawodników. Żeby załatali lukę po Anderze to wył bym spokojny o Top 3
» 15 sierpnia 2019, 22:34 #895
Sancho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 22:43

Wyróżnił się jedynie w akcji kiedy poszedł rajdem i sfaulowali go na żółtą. Na tym skończyła się jego przydatność.
» 15 sierpnia 2019, 22:41 #894
braku: Sancho ty chyba jestes po szkole specjalnej bo jak czytam twoje głupoty to tak śmiać mi się chce ze mi ciebie szkoda
» 15 sierpnia 2019, 23:23 #893
braku: Tak w skrócie: Lingard jest od czarnej roboty czyli walczy o piłkę, wychodzi na pozycję i podaje do tego ma dobry drybling, szybkos i strzał. Można by wymieniać jeszcze dlugo
» 15 sierpnia 2019, 23:35 #892
Sancho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 23:53

Takie teksty to sobie mów do mamy o ile ci pozwoli. Doskonale wiem od czego jest Lingard, inna sprawa że to mu nie wychodzi, nie wiem więc po co te głupie gadki. Jest mnóstwo świetnych graczy którzy daliby sporo jakości w zamian za niego, to jest zawodnik na poziomie spadkowicza PL i nic więcej. Ani to ŚPO, ani skrzydłowy, człowiek od biegania i ściągania na siebie uwagi+ wychowanek bo ich liczba też musi się zgadzać. Broń sobie go, niewiele mnie to interesuje, ale ten człowiek jest jednym z symboli upadku tego klubu. Parę lat temu tacy wychowankowie kończyli w o wiele niżej notowanych klubach bo widać było że to nie ten poziom, dziś "próbują" grać pierwsze skrzypce. Na szczęście pomału, małymi krokami widać że Ole próbuje to zmieniać, niestety na ten moment nie ma kim grać, można tylko żałować Bruno Fernandesa.
» 15 sierpnia 2019, 23:52 #891
Ybov: Kogo dajecie na kapitana w tej kolejce Fantasy Premier League :P?
» 15 sierpnia 2019, 22:03 #890
CeTe: Ja mam z tych gwiazd Aube, Salaha i Sterlinga i zdecydowałem się postawić na Aube. Salah grał w pucharze, Sterling z totkaki. Arsenal gra z Burnley więc jest szansa ze coś wrzuci
» 16 sierpnia 2019, 07:32 #889
RedsFan: Masakra co tu się dzieje. Jedni się wyzywaja inni przepychaja o to, który klub ma więcej trofeów. Dajcie na luz wyjdźcie do ludzi. Kiedyś bylo lepiej, wymiana zdan na żywo jak cos nie pasi to po pysku, teraz to każdy mocny zza ekranu monitora czy innego telefonu :/
» 15 sierpnia 2019, 21:45 #888
EmilCioran: Jeśli liczyć wszystkie rozgrywki czyli Liga angielska, puchar Anglii, puchar ligi, tarcze wspólnoty, LM/Puchar Europy, Puchar UEFA/Ligę Europy, Puchar Zdobywców Pucharów, puchar interkontynentalny, KMŚ to wygrywamy z Liverpoolem o 4 trofea. Mamy 65 Pucharów, a Liverpool 61. A jak kibice Liverpoolu liczą sobie tak, żeby wyszło, że oni mają więcej i nie uwzględniają tego czy tamtego pucharu to widać, że ciągle mają kompleks United.
» 15 sierpnia 2019, 21:43 #887
EmilCioran: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 21:54

Poprawka, 66 pucharów mamy. I oczywiście zaliczamy do tego również super puchar Europy bo nie napisałem o tym wcześniej.
» 15 sierpnia 2019, 21:53 #886
KUBA06: Fani Loserpoolu są zdesperowani że nigdy premier league nie wygrali i nigdy nie wygrają więc zmyślają głupoty, że niby mają więcej trofeów żeby się dowartościować.Oto cała prawda.
» 15 sierpnia 2019, 23:10 #885
Czarnobialy: Ale tam nie liczą Tarczy(Superpuchar Anglii) , KMŚ, dlaczego? Bo tak wygodniej? :D
» 15 sierpnia 2019, 19:39 #884
Spadkobierca: Bo nikt nie traktuje KMŚ i Tarczy Wspólnoty jako poważne trofea.
» 16 sierpnia 2019, 10:14 #883
porfavor: Sanchez podobno zdeterminowany do opuszczenia klubu. Do Italii chce iść. Ciekawe za ile jest tak zdeterminowany pójść. Bo z tego co mi się wydaje to w serie A bieda...
» 15 sierpnia 2019, 18:44 #882
Czarnobialy: Skąd Wy bierzecie te info że Lfc wyprzedziło nas z trofeami? Przecie MU dalej ma więcej
» 15 sierpnia 2019, 18:01 #881
Kkacper102: Szukałem informacji i nic nie zlałem... To chyba kibice lfc wymyślili sobie jakiś ranking. Najważniejsze są tytuły Premier League, a my ich tam gnoimy w klasyfikacji.
» 15 sierpnia 2019, 18:49 #880
artix206: Gnoimy aż o 2 tytuły!
» 15 sierpnia 2019, 19:29 #879
OldFasion: Wejdźcie na stronę Tygodnika Piłka Nożna. Czwarty rząd od góry znajduje się artykuł: "Liverpool najbardziej utytułowanym klubem!"
Dziewięć i pół sekundy szukania ;).
Pozdrawiam.
» 15 sierpnia 2019, 19:34 #878
Seszele: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 19:46

OldFasion, dzięki za namiary.
A powiedz mi, skoro taką wiedzę posiadasz, o ile tytułów mistrza Anglii Liverpool wyprzedza Manchester United?
» 15 sierpnia 2019, 19:45 #877
ReedSnakee: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 20:15

Gdzies czytalem ze jest 43 do 42 dla nich ale nie dam sobie reki uciac za te staty.
» 15 sierpnia 2019, 20:14 #876
Seszele: Zidane zostanie zwolniony po nadchodzącym sezonie.
Real kilka dni temu zremisował z Romą i przegrał po karnych.

Żenada roku będzie.
» 15 sierpnia 2019, 16:52 #875
vanantygaal: No jak to? Przecież miał być wybawcą MU, dwie trzecie devilpage go chciało.
» 15 sierpnia 2019, 17:29 #874
Chestnut: Też go chciałem, niby czemu ktoś miałby go nie chcieć?
» 15 sierpnia 2019, 17:50 #873
Seszele: Też się dziwię, że aż tylu go chciało.
A może się nie dziwię? Sam już nie wiem.
Od samego początku pisałem, że Real był wielki dzięki Ronaldo. Bez niego Zidane już nie będzie miał tak łatwo.
» 15 sierpnia 2019, 18:25 #872
Chestnut: To, że mieli Ronaldo nie oznacz, że trenować mógł byle kto i by odniósł sukces.
» 15 sierpnia 2019, 19:30 #871
Seszele: Pewnie, że tak.
Niech Zidane udowodni swoją wartość i ponownie osiągnie sukces z Realem :)
» 15 sierpnia 2019, 20:52 #870
braku: United idzie w dobra stronę. Nie mogę się doczekać kolejnego meczu i oklepu od MU i zgarnięcia 3pkt.
» 15 sierpnia 2019, 16:01 #869
Kruszon: Obyś miał rację, jednak trzeba mieć na względzie, że klub z Wolverhampton to trudny przeciwnik. Obawiam się, że będzie to cięższe spotkanie od tego z Chelsea. Zespół Lamparda nie był wtedy poukładany i stabilny, dlatego zagraliśmy świetne zawody, szczególnie od początku drugiej połowy, kiedy nasi chłopcy się rozkręcili. Wolverhampton zremisowali z Leicester 0:0 w pierwszej kolejce. Dzisiaj grają w Lidze Europy - raczej zadziała to na naszą korzyść, bo nie działamy na kilku frontach i możemy skupić się na Premier League, w przeciwieństwie do Wilków.
Pozdro!
» 15 sierpnia 2019, 20:04 #868
braku: Zajebis.ty pomysł ma OGS na mój ukochany klub. Widać że zaczęła panować super atmosfera w klubie i każdy chce udowodnić na czym polega gra dla united i tylko głupie trole się osmieszaja bo zazdroszczą że mamy tylu wiernych kibiców i zaczynają trzasc gaciami bo widzą że united się odradza. GGMU
» 15 sierpnia 2019, 15:52 #867
Gallacher: Z tutejszymi fanami.kibicami United jest tak jak z korposzczurami w firmie.Zrobią wszystko dla szefa byleby się przypodobać nawet kosztem podkapowania swojego kolegi do szefa.Zauważyłem to od pewnego dłuższego czasu że nie jeden mnie "zjedzie" byleby pokazać że jest ode mnie niby lepszym fanem tylko dlatego by przypodobać się tutejszym jakim to on nie jest wiernym i kochanym kibicem klubu.To jak z pewnymi dzieciakami na podwórku którzy kibicują klubowi x bo pierwszy i drugi kolega tak samo kibicuje.Tutaj większości brakuje samokrytyki i mają strach w gaciach by cokolwiek złego powiedzieć na klub nawet jeśli to prawda bo boją się poniżenia i bluzg.
» 15 sierpnia 2019, 15:03 #866
jassaj: Dziwisz się, że ktoś Cię "zjedzie" jak sam prowokujesz swoimi komentarzami tak jak teraz. Na Twoim miejscu nie próbowałbym na siłę pokazywać ludziom, że żyją w bańce mydlanej tylko cieszył się z Tego, że potrafię spojrzeć ponad horyzont. Serio. Lepiej dla Ciebie, bo nie będziesz się denerwował i dla nas bo nie będziemy musieli czytać jacy to głupi jesteśmy bo jako fani klubu piłkarskiego mamy czelność wierzyć w jego świetność....
A strach w gaciach to najbardziej mają jęczydupy, które potrafią kwieciście się wypowiadać jak jest źle a w momencie kiedy coś się poprawia siedzą cichutko i czekają do następnej porażki, żeby znowu lansować się na mędrca, który wychodzi ponad horyzont ze swoimi przemyśleniami i nie chce, ale po prostu musi doczepić się do wszystkiego bo on sięga tam gdzie nikt nie sięga
» 15 sierpnia 2019, 15:26 #865
Gallacher: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 15:43

@jassaj
Dobra skończ,myślisz że jak napiszesz swoje mądrości pod moim adresem to będziesz lepszy ? samo to że odpowiadasz na moje komentarze o czymś świadczy a do wypowiadania swojej opinii każdy ma prawo a ty nie jesteś żadnym szeryfem devilpage byś mi pisał że ja kogoś prowokuję bo niby czym ? Ty piszę jaki jest obecny stan faktyczny klub i jego osiągnięć ? Czy według Ciebie napisanie coś w stylu"Liverpool na dzień dzisiejszy jest wyżej niż United" uważasz za prowokację ? Każdy ma prawo wierzyć w jego świetność,ja też wierzę że to nastąpi,ale czasem lepiej spuścić z głowy różowe okulary i popatrzeć na rzeczywistość.
» 15 sierpnia 2019, 15:42 #864
arkusz: Co mnie to wszystko interesuje?
» 15 sierpnia 2019, 15:43 #863
jassaj: Z tego co wiem to Ty też nie pozostajesz mi dłużny i też odpowiadasz na moje posty. Piszesz coś na publicznym forum, do tego o tym, że każdy ma prawo do swojego zdania a potem się ciskasz, że ktoś Ci odpowiada....Pozatym już w jednym z niższych wątków pokazałem Ci jak nadinterpretujesz i wgl nie interpretujesz moich słów. Ja o lipie ty o .... dębie. Prowokacyjne jest porównywanie do korposzczurów
Ja bym Twoje posty skwitował jednym słowem: hipokryzja- sam walczysz "o wolność słowa" a potem umniejszasz ludziom którzy mają inne zdanie.
W sumie z jednym się zgodzę, muszę ograniczyć odpisywanie na Twoje posty bo tylko marnuje cenne chwile swojego życia
» 15 sierpnia 2019, 15:57 #862
karolmanu3: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 16:44

Brawo @jassaj. Przez takich asów taki @gallacher DP schodzi na psy
» 15 sierpnia 2019, 16:43 #861
Gallacher: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 16:48

@jassaj
a jest jakiś przymus bym na nie odpisywał ? wiele ludzi na moje nie odpisuję i z tego nie robię afery poza tym to Ty nieustanie analizujesz moje wypowiedzi i rozkładasz je na czynniki pierwsze jakby ci ktoś za to płacił bo każdy mój wpis ( no może większość ) jest komentowania przez ciebie i nawet bym to określił mianem "szukania ofiary" to komentowania i szukania w człowieku jego hipokryzji jak to nazwałeś gdzie ty sam jesteś takim sam człowiekiem jak ja i sam pewnie nie jedną rzecz głupią palnąłeś na forum,ale oczywiście Pan jassaj woli komuś wytykać i publicznie przedstawić kogoś w roli tego bardziej hipokrytycznego niż on sam .Ty masz jakiś ból pupy bo z tego co się orientuję to ty odpowiadałeś na moje komentarze i od tego zaczęła się ta cała saga i zgrzyt na linii Gallacher - Jassaj.Pamiętaj,nie każdy mnie musi kochać i lubić tak samo jak Ciebie.Gdybyś był mądrzejszy to byś nie wdawał się ze mną w polemikę i byś to zignorował,ale jak widać coś cię do mnie "ciągnie" że odpisujesz w sumie nawet mi się to podoba bo im bardziej moje wpisy komentujesz to na dłuższą metę ludzie zaczną to uznawać za objaw kompleksów wobec użytkownika.W powyższym wpisie jasno uzasadniłem że są użytkownicy którzy zrobią wiele byleby się podlizać innymi by pokazać jacy to oni są cudowni i wierni że zjadą kogoś za swoje poglądy,a poglądy nie zawsze idą w parze z Twoimi czy innymi dlatego nazwałem ich korposzczurami bo chyba każdy nie raz miał styczność z ludźmi w pracy co dla szefa zrobią wszystko by mieć lepszą pozornie pozycję w pracy by się przypodobać.Co ci tutaj nie pasuje ? Nie napisałem że wszyscy tacy są,ale na pewno jakiś odsetek jest.Ja może na twoje komentarze odpowiedziałem raz albo dwa,ty znacznie więcej na moje a więc to ty bardziej pokazujesz hipokryzje wdając się z człowiekiem w dyskusję.Nie podoba ci się ? to nie odpowiadaj i zignoruje.Zaoszczędzisz sobie problemu i stukania w klawiaturę,a żeby nie być takim tchórzem to ci powiem więcej - chętnie będę ci odpowiadał nawet jakbyś miał sprzeczne opinie ze mną.
» 15 sierpnia 2019, 16:47 #860
GGMUN6: Dokładnie @jassaj, nie ma co się podpuszczać trollowi :)

@gallacher wydaje mi się, że Ty piszesz komentarze po to tylko aby prowokować.
» 15 sierpnia 2019, 17:18 #859
Gallacher: @GGMUN6
No jeśli trollem mnie nazywa ktoś kto ma 109 raptem dni na tym portalu i już 3 na 5 ostrzeżeń to niech będzie ze jestem trollem,ale żeby było jeszcze zabawniej i ciekawej to przytoczę pewną definicję Trollingu:

W odniesieniu do Internetu pojęcie to określa antyspołeczne zachowania charakteryzujące użytkowników forów dyskusyjnych i innych wirtualnych miejsc, w których ma miejsce wymiana poglądów.

A więc wszyscy de facto jesteśmy trollami bo udzielamy się na forum i mamy sprzeczne poglądy i się nimi wymieniamy :)
» 15 sierpnia 2019, 17:30 #858
GGMUN6: Widzisz, te ostrzeżenia zawdzięczam dzięki Tobie. Jeśli chodzi o to, że jestem na stronie od 109 dni to jakoś jestem gorszy?
Nie będe się chwalił tym, że miałem konto od paru lat, ale okoliczności :)
» 15 sierpnia 2019, 17:36 #857
Gallacher: @GGMUN6
No widzisz,ktoś mi zarzuca że ja prowokuję a tym samym mnie ktoś prowokuję i jeszcze mi zarzuca że przeze mnie ma więcej niż połowa ostrzeżeń.Nie wiem czy gorszy czy lepszy,ale to pokazuje że długo się nie utrzymasz jeśli w tak krótkim czasie łapiesz "cyferki".
» 15 sierpnia 2019, 17:50 #856
KalinaRIP: Bez urazy Gallacher ale to co piszesz to jeden wielki belkon bezsensowny nawet nie bardzo wiem o co chodzi czytajac to :P Ale takie smaczki na forum jak zgrzyt na linii x-y calkiem spoko, nie powiem usmiechnalem sie czytajac twoje wypociny
» 15 sierpnia 2019, 20:51 #855
Strzelec: memypilkarskie.pl/img/19005/rooney-vs-arsenal-i-liverpool-d/
» 15 sierpnia 2019, 14:00 #854
Gallacher: Nas kibiców zabiję jak nie zabiło ego wyższości nad innymi zespołami.Większość nadal żyję czasami Fergusona i myśli że znowu na ten tron wrócimy co nie koniecznie musi się zdarzyć.Szydzimy z innych gdy sami po odejściu Szkota jesteśmy klubem który patrzy na sukcesy City czy Liverpoolu i nie ma to znaczenia czy City wydaje kokosy na transfery czy trenerem jest Guardiola,po prostu takie są fakty.Co osiągnęliśmy po odejściu Fergusona ? Ligi oraz CL nie wygraliśmy,jedynie te 2 miejsce za czasów Mourinho.Niestety,ale Nas własne ego wyższości mimo że nie wygrywamy niczego znaczącego po prostu zabija i sami siebie ośmieszamy wśród innych.To tak samo jak z kibicami Górnika którzy żyją swoimi tytułami zdobytymi w innym ustroju.Powinniśmy się skupić na teraźniejszości i to co United osiągnęło w poprzednich dekadach to już tylko historia.Dzisiaj w lidze nie rozdajemy kart i nie uważa się Nas za kandydata na mistrza,no bo chyba tylko głupiec by sobie tak pomyślał patrząc na to że w lidze mamy City czy Liverpool.My śmiejemy się z Liverpoolu itd a na dzień dzisiejszy sami siebie ośmieszamy.Liverpool osiąga sukcesy w Europie gdzie my na dzień dzisiejszy możemy tylko patrzeć na to,i żadne pisanie tutaj o tym że my kiedyś też zdobyliśmy jest bez sensu,bo kogo dzisiaj obchodzi to co United zdobyło 5 lat temu ?! liczy się dziś i to co będzie...
» 15 sierpnia 2019, 13:49 #853
Hammurabi: Gadasz jak ktoś, kto przyzwyczail sie do dostawania oklepu i żyje w smutnej rzeczywistosci, gdzie nie ma już nadziei na lepsze jutro.
To jest Manchester United i masz byc dumny z historii tego klubu i masz prawo się nią obnosic kiedy tylko Ci sie podoba. Pokore to możesz okazac po przegranym meczu, okazac szacunek przeciwnikowi, po przegranym mistrzostwie itd. Ale takie płacze jak powyżej, nie przystoją prawdziwemu kibicowi MU, prawdziwemu Czerwonemu Diabłowi. Tfuuu co za wstyd, wspolczuje. Twojemu tok myslenia, ktorym sie ograniczasz, jest toksyczny i mam nadzieje ze nikogo nim nie zarazisz. GLORY GLORY MAN UNITED!
» 15 sierpnia 2019, 14:02 #852
Koronke: Wlasnie mowi o zachowaniu pokory bo patrzy na aktualna sytuacje i na zblizajaca sie przyjsc, a pamietaj ze obrona jest teraz swietna to prawda, ale Herrera odszedl, Pogba po sezonie tez to prawdopodobnie zrobi, Lukaku juz nie ma, a Lingard sobie nadal hasa po boisku w podstawie u kolejnego trenera, a wlasnie to unoszenie sie w tym momecie jest nie na miejscu po jednym meczu.
» 15 sierpnia 2019, 14:10 #851
Seszele: Co za typy...
Myślą, że w historii to samymi zwycięstwami się żyje. Przyzwyczajeni do wygranych, nie znających porażki.
Zamiast być dumni z bycia kibicem Manchesteru United, to jęczą jak to jest źle, bo nie mamy klasowych piłkarzy. Gadają o tym na okrągło, jakby nikt poza nimi sobie sprawy z tego nie zdawał, myślą że mają monopol na jedną jedyną rację. Rzygam tym, czuję wstręt do takich. Sezon się dopiero rozpoczął, ale już na starcie potrafili skreślić naszą drużynę. Nie cieszy ich nawet zwycięstwo na otwarcie, bo są przekonani o swojej racji, wieczni pesymiści, prowadzący smutne życie. Okno transferowe zostało zamknięte, mamy skład jaki mamy. My, kibice nie mamy wpływu na taki stan rzeczy. Nikt nie mówi o mistrzostwie, ale o równej walce z każdym przeciwnikiem. Naszą rolą jest wspierać, wierzyć, trzymać się nadziei na lepsze jutro.
1) Liverpool potrzebował czasu. Zobaczcie ile lat zajęło im, aby znów się liczyć na europejskiej arenie. Zobaczcie ile „klasowych” graczy do nich dołączyło. Macie krótką pamięć.
2) Zobaczcie na Tottenham. Wciąż bez pucharów. Grają ładnie dla oka, ale co z tego? Ile gwiazd ich reprezentuje?
3) Chelsea bez Hazarda. Zobaczyliście świetny występ The Blues i jesteście przekonani, że Lampard jest cudotwórcą i ma pomysł na drużynę. W jego przypadku nie ma mowy o efekcie „nowej miotły”, hm? Mało kto pamięta, że MU po przejęciu sterów przez OGS naciskał niemiłosiernie na bramkę rywala. To wtedy pojawiły się pytania w prasie czy właśnie jesteśmy świadkami nowego stylu w wykonaniu Czerwonych Diabłów.

Rzygam już, naprawdę.
» 15 sierpnia 2019, 16:38 #850
Seszele: Kiedy Liverpool zdobędzie majstra?
» 15 sierpnia 2019, 13:20 #849
KUBA06: Never Ever.....
» 15 sierpnia 2019, 13:21 #848
Seszele: Też tak myślę.
Niby najbardziej utytułowani, ale co to za utytułowanie nie będąc ani razu mistrzem Anglii...?
» 15 sierpnia 2019, 13:34 #847
karol100: Hahaha dobre pytanie.
» 15 sierpnia 2019, 13:42 #846
karol100: Puchar a puchar to jest różnica.

Trzeba by zrobić punktacje i np za mistrzostwo lub LM 5 punktów, za puchar Anglii, Super puchar Europy, klubowe MS i Lige Europy 3 punkty, za puchar ligi 2 punkty, za tarcze wspólnoty i takie tam 1 pkt. Komuś się chce to może policzyć, wydaje mi się że punktacja jest ok.
» 15 sierpnia 2019, 13:46 #845
Seszele: Pod kątem mistrzostw to Everton jest bardziej utytułowany od The Reds :)
» 15 sierpnia 2019, 14:03 #844
kckMU: twitter.com/MUFCDATA/status/1161867948526583808?s=20

To jest święto.
» 15 sierpnia 2019, 10:50 #843
Hammurabi: Jeden z najlepszych dni dla kibicow MU oraz jeden z najgorszych dla kibicow kapiszonow. To, że odniosl u nas sukces od razu po transferze, tylko poteguje nienawisc jaka pawają do niego kanonierki. I to jest piękne. U nas spelnil sie jako pilkarz, a kanonierzy dalej jedyne o co walcza to puchar wengera. Najśmieszniejsze, że nazywaja nas najwiekszym wrogiem, gdzie za najwiekszego wroga powinni uwazac cwelsów everton czy aston ville. To sa kluby na ich poziomie sportowo-historycznym. Gdzie im do nas? Goscie nie maja wstydu i totalnie odlecieli w swoją sfere marzeń.
» 15 sierpnia 2019, 11:38 #842
Sancho: Lata upokorzeń sprawiły że wstyd to jest u nich normalny stan, nic dziwnego że się tak zaadoptowali i przeobrazili w to czym są teraz. Pozostaje tylko współczuć
» 15 sierpnia 2019, 12:03 #841
GGMUN6: Dokładnie, mnie śmieszy to że oni uważają nas za głównego wroga. Ani historycznie ani teraz oni nam nie są równi.
» 15 sierpnia 2019, 12:16 #840
Kruszon: Tego typu komentarze są tylko udowodnieniem stereotypu, który mówi o nas, kibicach United, nieprzychylnie. Zamiast traktować każdego z respektem (wśród kibiców Arsenalu jest pełno takich jak my. Różni ich tylko klub, któremu kibicują), to wolimy unosić się dumą i historią klubu, nic sobą nie reprezentując.

Zachowajcie jakiś poziom na tym forum. Wymagacie szacunku do własnego klubu, nie okazując szacunku komukolwiek. Gdzie w tym jest logika.
» 15 sierpnia 2019, 12:58 #839
GGMUN6: Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
» 15 sierpnia 2019, 13:04 #838
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 13:13

Panie Kruszon, taka chyba polska mentalność.
Co niektórzy woleli nawet śledzić stronę Kanonierów i wyśmiewać tamtejsze komentarze niż oglądać nasz niedzielny mecz.
Co gorsza, są to sami historycy, bo żyją sukcesami sprzed x czasu, a nie dostrzegają, że aktualnie jesteśmy na tym samym poziomie, a może i gorszym niż chyba każda drużyna z top6.
Zero pokory.
A to podobni oni mają kompleks na naszym punkcie.
» 15 sierpnia 2019, 13:11 #837
GGMUN6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 13:21

Panie Pawle, wiem że Pana komentarz dotyczył teraz mojego wpisu, proszę więc zwrócić się do mnie ws. tego komentarza ;)


Ta wielka nienawiść pomiędzy Kanonierami I Nami to panuje chyba tylko w Polsce przez strony Kanonierzy.com I devilpage :D
» 15 sierpnia 2019, 13:15 #836
NoName222: Zawsze jak któryś z klubów zrobi fajny transfer lub wygra wysoko jakiś mecz to tym drugim żal dupę ściska i na odwrót :)
A jako że to są chyba dwie największe strony fanowskie w Polsce to robi się jeszcze ciekawiej. A jak ktoś wygra mecz między sobą to co się na obu stronach dzieje! Po prostu palce lizać :D
Jakby nie patrzeć ma to swój urok
» 15 sierpnia 2019, 13:44 #835
Lisan: Zdaje się że Liverpool jest już najbardziej utytułowanym angielskim klubem. Licząc wczorajsze trofeum wyprzedza nas o jedno, ma ich 45 a my 44. Smutne
» 15 sierpnia 2019, 10:29 #834
Diabelski97: Znam coś o wiele bardziej smutnego..

Mistrzostwa Premier League:

Mamchester United-13
Liverpool-0

:)
» 15 sierpnia 2019, 10:42 #833
18konrad78: Tylko w tym zestawieniu chyba nie jest liczona tarcza wspólnoty, a przecież to superpuchar Anglii, a mamy ich więcej od live
MU: 21
LFC: 15
» 15 sierpnia 2019, 11:06 #832
Diabelski97: Manchester * t9..
» 15 sierpnia 2019, 12:33 #831
OldFasion: Liverpool po wczorajszym ponownie został najbardziej utytułowanym klubem w Anglii.
Parafrazując Sir Alexa. Liverpool wrócił na pieprzoną grzędę.
» 15 sierpnia 2019, 13:05 #830
RememberMe: serio? stawiać jakieś śmieszne pucharki za mecz w którym grają drużyny które zdobyły jakiś puchar i do tego jeden z bardziej absurdalnych, bo zwycięzca Ligi Mistrzów czyli najważniejszego trofeum w Europie gra przeciwko zwycięscy jakiegoś podrzędnego pucharu w którym nawet niespecjalnie kluby chcą grać, do tego jeszcze sie wliczają te barabara cup w których każdy wystawia juniorów xD

podsumowując: Manchester United - 20
Liverpool - 18
» 15 sierpnia 2019, 13:27 #829
izbinho: Pogba dobrze zrobił zostając. Za pół roku Zidane nie będzie już trenerem Realu.
Komu ze znanych piłkarzy kończą się kontrakty za rok?
» 15 sierpnia 2019, 09:48 #828
Strzelec: Christian Eriksen, Timo Werner, Willian, Callum Hudson-Odoi, Cavani, De Gea, Matić, Bailly
» 15 sierpnia 2019, 10:04 #827
RememberMe: Ale Matić i Bailly nie mają czasem jeszcze opcji przedłużenia?
» 15 sierpnia 2019, 10:28 #826
GGMUN6: Mają, mają
» 15 sierpnia 2019, 10:37 #825
Magik1990MU: David ma również
» 15 sierpnia 2019, 11:45 #824
Sancho: Mandżukić ma iść do Bayernu za 15 mln jako zmiennik Lewego. Ciekawe ile od nas wołali, pewnie z 30.
» 15 sierpnia 2019, 09:36 #823
EmilCioran: Podobno też 15 mln od nas chcieli.
» 15 sierpnia 2019, 09:54 #822
izbinho: Nie pójdzie do Bayernu. Z Lewym mają kosę.
» 15 sierpnia 2019, 10:02 #821
karol100: Trzeba by się przejechać po Wolves tak z 3-0 żeby nas znowu zaczęli brać na poważnie i skończyli gadać o potędze Chelsea.
» 15 sierpnia 2019, 09:16 #820
Diabelski97: Potęga>Chelsea
» 15 sierpnia 2019, 09:18 #819
Diabelski97: Świetny bilans Franka Lamparda, dwa mecze, dwie porażki, a ciekawe co będzie jak skończy się efekt nowej miotły..
» 15 sierpnia 2019, 09:03 #818
awe: najpierw ten efekt musi przyjsc, zeby sie mogl skonczyc... czyli jak u Solskiera gdzie na poczatku zdobyl 29 pkt w 10 meczach , a pod koniec sezonu tylko 7
» 15 sierpnia 2019, 09:09 #817
RememberMe: Czyli Lampard będzie zbierał ujemne punkty
» 15 sierpnia 2019, 09:13 #816
84cantona7: Nie ma możliwości zdobycia 29 pkt w 10 meczach.
» 15 sierpnia 2019, 09:36 #815
kckMU: Może 28 z gry +1 bonusowy za uśmiech Ole?
» 15 sierpnia 2019, 09:52 #814
JustDoIt: Za uśmiech bombelka
» 15 sierpnia 2019, 13:44 #813
awe: wiec wytlumacze dla niedomyslnych, z pospiechu za remis odjalem tylko 1 pkt, a nie 2 ;)
» 16 sierpnia 2019, 16:23 #812
Me89v2: Obecnie brakuje 3 transferów żeby United było piekielnie mocne tj ŚP, 10 i PS. Ale i bez tych wzmocnień mamy młody ciekawy skład który może zaskoczyć. Nie ludzmy się że powalczymy o majstra ale myślę że 3 miejsce będzie w zasięgu. Nie wiem czemu ale liczę na sancheza w tym sezonie. Że odnajdzie się w tej szybkiej technicznej grze.
» 15 sierpnia 2019, 06:32 #811
artix206: 9,10, śp, ps.
» 15 sierpnia 2019, 08:18 #810
porfavor: Też liczę na Sancheza. Na prawym skrzydle. I na Garnera w środku.
» 15 sierpnia 2019, 08:38 #809
Pomiasik911: Ja bardziej obstawiam Sancheza jako 10 i cos czuje ze odpali
» 15 sierpnia 2019, 10:25 #808
RedsFan: Poczekajmy za rok bedziemy walczyc o mistrza :)
» 15 sierpnia 2019, 12:46 #807
braku: Ja nie wierzę, że w tym sezonie gramy o top4, wierzę że będziemy walczyć o mistrzostwo bo taki taki to jest klub i za to go pokochalem.
» 15 sierpnia 2019, 01:21 #806
BartoszP: Wszystko jest możliwe, ale trzeba patrzeć na razie realnie 3 miejsce biorę w ciemno, za rok wzmocnić środek pomocy i wtedy po majstra.
» 15 sierpnia 2019, 01:40 #805
braku: Dosyć wydawania pieniędzy. Mamy dobry. Trzeba dawc młodym szansę a nie później słuchać marudzenia o jakiś najemnikach czy innych balwanach.
» 15 sierpnia 2019, 01:51 #804
OldFasion: Ale zauważyłeś, że rywale do mistrzostwa są piekielnie mocni? City i Liverpool zdobyli prawie sto punktów w ubiegłym sezonie i mieli przewagę ponad dwudziestu punktów nad trzecim zespołem.
A przypomnę, że tym trzecim zespołem nie był United.
Twoim zdaniem tę różnicę uda się zniwelować kupując jedynie dwóch obrońców?
» 15 sierpnia 2019, 08:49 #803
blue7one: Kante w formie najlepszy DP na świecie. Zazdroszczę go Smerfą najbardziej
» 15 sierpnia 2019, 01:12 #802
primasort: Herrera w pierwszym sezonie zjadał Kante
» 15 sierpnia 2019, 01:16 #801
HXDC: Szkoda, że tylko w pierwszym
» 15 sierpnia 2019, 03:16 #800
awe: w zeszlym sezonie tez nie byl specjalnie gorszy
» 15 sierpnia 2019, 07:46 #799
blue7one: Nie przypominam sobie meczu w którym Herrera tak zdominowałby drugą linie w przeciągu całego meczu. Kante cały mecz pod grą, mnóstwo odbiorów a starty ograniczone do minimum
» 15 sierpnia 2019, 07:53 #798
Saberem47: Herrera zjadal kante hahaha a potem się dziwicie, że śmieją się z nas inni kibice xd
» 15 sierpnia 2019, 08:32 #797
Insanity: Saberem47

Śmiech to z Ciebie, że nawet nie wiesz jaki sezon wtedy Herrera rozgrywał. Zjeżdżaj na stronę The Blues, bo ewidentnie z Czerwonymi Diabłami nie masz nic wspólnego. Nawet na SkySports był artykuł porównujący Herrere z Kante i yo ówczesny Diabeł był gora. Spłyń pseudokibicu
» 15 sierpnia 2019, 08:50 #796
Vaxiu: A Pobga był naszym najlepszym strzelcem w poprzednim sezonie, ile to pomoglo druzynie? Statystyki to fantastyczna rzecz, szkoda ze nie graja :)

Ander mial sezon zycia i tak Kante dawal o wiele wiecej niebieskim.
» 15 sierpnia 2019, 10:01 #795
DevoMartinez: Akurat to nie byl pierwszy sezon Herrery tylko sezon 16/17 po ktorym zostal wybrany zawodnikiem sezonu i faktycznie mial lepsze statystyki niz Kante. Potem chyba przyszedl Matic i bask juz mniej grał. Coz teraz nam brakuje takiego pracusia ale chyba Ole ma plan, zeby taką robote robił MacTomminay.
» 15 sierpnia 2019, 10:12 #794
Saberem47: Już się nie pogrążaj typie tam wyżej, bo ja kibicuje United 20 lat. Żyjesz chociaż tyle??
Nic mnie nie obchodzą statystyki. Kante to jest poziom dla Herrery nieosiągalny dzieciaku
» 15 sierpnia 2019, 14:49 #793
Insanity: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 19:04

Gdzieś mam twoje statystyki O których notabene Ani słowa nie wspomniałem bajkopisarzu. coś jeszcze chcesz na wymyślać? Artykuł był konkretnie o roli Herrery w wielu meczach za Mou i ile czarnej roboty odwalil o której nawet kibice jak Ty nie wiedzą.
Pewnie Ani jednego meczu tamtego sezonu nie widziałeś, a wszystko wiesz z memow i komentarzy.
Kibic co nigdy swojego niedoceni A obcego wychowali pod niebiosa, żałosne.
Dzieciaków szukaj wśród bliskich, bo to Twój poziom się pogrąża i nie wychodzi na wierzch.
» 15 sierpnia 2019, 19:01 #792
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.08.2019 00:43

City zremisowało z Liverpoolem 1:1 w meczu u Tarczę Wspólnoty.
Liverpool zremisował z Chelsea 1:1 (2:2 po dogrywce) w meczu o Superpuchar Europy.
Chelsea została rozgromiona przez United 4:0 na Old Trafford

A więc wychodzi że:

United > Chelsea = LFC = City

Jesteśmy obecnie najmocniejszą ekipą w całej Anglii!
» 15 sierpnia 2019, 00:41 #791
Spawn23: Taka matematyka mi odpowiada.
» 15 sierpnia 2019, 00:54 #790
Wave: taa tylko ze oni z trofeami a my z niczym
» 15 sierpnia 2019, 03:15 #789
KUBA06: Mądrego aż miło posłuchać :)
» 15 sierpnia 2019, 07:43 #788
RysiozWilkowa: raczej wychodzi na to, że Chelsea przegrała z nami za wysoko co zresztą potwierdzał przebieg meczu.
Równie dobrze do przerwy mogli prowadzić 3-1
» 15 sierpnia 2019, 07:56 #787
Lokator23: #rysiozwilkowa mogli ale nie wygrali. Moglismy kupic Eriksena, Sancho i wieli innych i moglibysmy wygrac lige. Liczy sie wynik. Strzelilismy 4 bramki a to nie lud szczescia tylko zabojcza skutecznosc. Mecza mnie kibice ktorzy ciagle gdybaja.
» 15 sierpnia 2019, 09:36 #786
RysiozWilkowa: Jak mi odpisujesz to zachowaj choć pozory normalności.
Męczy mnie taki bełkot ortograficzny kibica.
» 16 sierpnia 2019, 00:23 #785
PogbaKingOfMANU: Dobre meczycho było. Szkoda niebieskich, mieli lepsze akcje, zasłużyli bardziej na zwycięstwo.
» 15 sierpnia 2019, 00:27 #784
GoForWin: Hahahaha... Że co? :D
» 15 sierpnia 2019, 12:35 #783
karlik148: Czego oczekiwaliście po Chelsea, po odejściu Hazarda !?
» 15 sierpnia 2019, 00:15 #782
kckMU: I po co te przepisy walkuja? Adrian wyszedł przed karnym. Kobieca ekipa o tym zapomniała?
» 15 sierpnia 2019, 00:14 #781
Olo13: Ja w ogóle nie rozumiem po co dawali sędzie kobietę itd. Rozumiem propagowanie równości itp itp. Ale z tego co wiem to mecze kobiet sędziują kobiety i jakoś żaden facet im nie wchodzi ze hurr durr mamy te same prawe dajcie sędziować.
» 15 sierpnia 2019, 00:28 #780
DjTED: Zółta dla van dijka musiała byc (jak nie czerwona) typ zatrzymuje reka podanie do zawodnika, ktory wychodzi sam na sam. Nikogo nie obchodzi , ze jest to w strefie srodkowej. Kartka musi byc
» 15 sierpnia 2019, 00:33 #779
OldFasion: Liverpool kolejne trofeum. Tłusty rok na Anfield. Paradoksem jest to, że bohaterem jest facet, którego dwa tygodnie temu nie było w klubie a przyszedł za darmo. Ale za kilka lat nikt o tym pamiętać nie będzie.
» 15 sierpnia 2019, 00:05 #778
Strzelec: To było jedyne trofeum Liverpoolu w tym sezonie. Tak, więc więc nie rób sobie nadziei :)
» 15 sierpnia 2019, 00:14 #777
braku: Ja już zapomniałem
» 15 sierpnia 2019, 01:34 #776
eragon30971: Dobra ta Chelsea, dobrze że mecz z nimi mamy już za sobą :D
» 14 sierpnia 2019, 23:57 #775
DjTED: Bardzo dobrze bo sie rozkrecają... Dlatego pozdro dla kanonierek :*

Ta słaba Chelsea zmiecie was z powierzchni ziemi...
» 15 sierpnia 2019, 00:08 #774
Strzelec: Chelsea znowu zagrało lepiej od rywala i znowu przegrali.
» 14 sierpnia 2019, 23:54 #773
ManUtdFan94: Od kiedy drużyna która traci 4 bramki i nie strzela żadnej była lepsza? xd
» 14 sierpnia 2019, 23:59 #772
kckMU: Chelsea była lepsza bo zagrała dobre 30 minut i zaliczyła 2 obramowania bramki.

United było słabsze bo zagrało dobre 60 minut i trafiło 4 razy do siatki.
» 15 sierpnia 2019, 00:01 #771
Strzelec: Pisząc to miałem na myśli 1 połowe Chelsea w meczu z nami. W drugiej połowie podchodzili pod bramke United, ale nic wielkiego nie zrobili, jednakże tamten mecz pokazał, że Man Utd brakuje pomocnika.
» 15 sierpnia 2019, 00:07 #770
rizx: Szkoda Abrahama, oby na młodego nie wpłynęło to bardzo negatywnie (ciężko będzie). Przypominam, że już kiedyś pewien młody napastnik w drużynie Chelsea nie strzelił karnego w finale, a jednak nie najgorzej skończył
» 14 sierpnia 2019, 23:53 #769
karpiu87: Dziwne, bo przed strzałem właśnie przypomniał mi się Lukaku :-P
» 15 sierpnia 2019, 00:04 #768
mrm86: Będą z niego ludzie....
» 15 sierpnia 2019, 00:07 #767
mikon70: Szkoda ze Chelsea zostaje bez niczego. Bardzo dobry mecz w ich wykonaniu i większa rozwaga niż w niedziele na pewno. Trochę przesadzili chyba z kolejnością piłkarzy bo tych najmniej doświadczonych zostawili na najważniejsze karne...
» 14 sierpnia 2019, 23:50 #766
BrodaUTD: Adrian graczem meczu. Ciekawe co będzie jak wróci Alison.
» 14 sierpnia 2019, 23:49 #765
RedDan: Najlepszy transfer. Za darmo.
» 14 sierpnia 2019, 23:51 #764
DolphZiggler: A co ma być? Wróci na ławe
» 15 sierpnia 2019, 00:02 #763
BrodaUTD: Znając jurgena nie był bym taki pewny tego co piszesz. Jeżeli (Adrian) utrzyma forme to Alison wróci dopiero po jego wpadce tak obstawiam.
» 15 sierpnia 2019, 00:39 #762
karol100: Haha słaby ten Liverpool, po karnych z Chelsea? Czekam na mecz z nimi
» 14 sierpnia 2019, 23:46 #761
Gallacher: Widzę emocje po meczu z Chelsea jeszcze nie opadły.Nie dziel skóry na żywym niedźwiedziu.
» 14 sierpnia 2019, 23:47 #760
Kamil01GGMU: karol spokojnie mecz meczowi nie równy.
» 14 sierpnia 2019, 23:49 #759
mikon70: Tak bo przecież jak Liverpool się męczył z Chelsea która z United przegrała 4:0 to oznacza ze są od nas słabsi. Trochę rozsądku proponuję
» 14 sierpnia 2019, 23:51 #758
karol100: Pisałem z przekąsem :-)
» 15 sierpnia 2019, 06:42 #757
GGUnited: Czytam często komentarze niewiele się udzielając, ale zauważyłem, że dzban z ciebie pierwsza klasa.
» 15 sierpnia 2019, 09:16 #756
BrodaUTD: Szkoda. Moim zdaniem smerfy zasłużyły na wygraną.
» 14 sierpnia 2019, 23:45 #755
jassaj: Mówcie co chcecie, ale po minie tego chłopaka już było przed strzałem widać, że tego nie trafi :/ zjadły go nerwy, szkoda, bo szczególnie Ci młodzi przeżywają to namjmocniej i ciężkie dni przed nim
» 14 sierpnia 2019, 23:45 #754
RedDan: Też tak pomyślałem gdy patrzył się na tą piłkę jak "będę go zjadł".
» 14 sierpnia 2019, 23:47 #753
PogbaPaul: Powiem więcej: daje głowę, ze sam grałeś w piłkę i widziałeś coś podobnego na własne oczy. Oczywiście kibice tez to dostrzegają, ale moim zdaniem masz 100% racji. Widac było jak przejął się tym strzałem i choć oczywiście miał powód by być przejętym to jednak powinien uderzyć na chłodno. Bez tych głębokich oddechów i braku kontaktu wzrokowego. Zreszta więksi od niego marnowali karne
» 14 sierpnia 2019, 23:48 #752
jassaj: Ja sobie zrobiłem porównanie Mount vs Abraham. Pierwszy podszedł, spojrzał na piłkę, zero emocji na twarzy. Arturo coś tam powiedział o tym, że chyba się boi bo nie patrzy na bramkarza, ale on podszedł, strzelił, tak jakby po prostu miał wykonać jeden z treningowych strzałów. Abraham podszedł, oczy uciekają wszędzie, niepewność na twarzy i już wiesz co się stanie. Oczywiście mógłby mieć farta i to trafić, ale strzał delikatny, w środek, coś na zasadzie "niech już będzie co ma być byle było już za mną"
No szkoda mi go, ale myślę, że Frank też to zauważy i będzie miał pole do popisu, żeby to z chłopakiem przegadać i uspokoić bo też widać było jak potem płakał, a teraz musi jak najszybciej zapomnieć i ogarnąć głowę
» 14 sierpnia 2019, 23:53 #751
Olo13: Szkoda Chelsea. Trochę więcej szczęścia i Kepa by minimum 2 obronił:(
» 14 sierpnia 2019, 23:45 #750
DjTED: Bravo by wyciągnał
» 14 sierpnia 2019, 23:48 #749
sisinho: Rzuty karne, to co misie lubią najbardziej.....
» 14 sierpnia 2019, 23:31 #748
Czolgu: ten kante to jakaś masakra ,jest wszędzie w obronie plus za sarriego poprawił bardzo grę do przodu
» 14 sierpnia 2019, 23:31 #747
Michux3: Adrian dzisiaj mnóstwo razy ratuje Lfc
» 14 sierpnia 2019, 23:24 #746
BartoszP: Ferguson powiedział kiedyś :
Z chwilą gdy jeden z piłkarzy staje się ważniejszy niż manager, klub umiera. Historia tego zespołu doskonale to uświadamia. To ja jestem najważniejszym człowiekiem w United. Tak już musi być.
» 14 sierpnia 2019, 23:24 #745
joyrider: Pijesz do czegoś konkretnego?
» 14 sierpnia 2019, 23:26 #744
BartoszP: Nie, tak napisałem. Więc keep calm :D
» 14 sierpnia 2019, 23:29 #743
BrodaUTD: Jestem mega zaskoczony gra Chelsea. Oczywiście pozytywnie. Liverpool w środku pola nie istnieje. Żeby nie trio z przodu było by po meczu. Nie widać braku alisona
» 14 sierpnia 2019, 23:20 #742
DjTED: Gdzie te drwale jadą w weekend ? aaa na Southampton.... To mozecie w ciemno stawiac na gospodarzy
» 14 sierpnia 2019, 23:19 #741
cropps: Już z nami Chelsea zagrała bardzo dobrze, a nie grał od początku Kante, a i tak w środku byli lepsi.
» 14 sierpnia 2019, 23:15 #740
BrodaUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.08.2019 23:29

W pierwszej połowie owszem. W drugiej było na równi (manutd vs chelsea) ofc moim zdaniem w Liverpoolu brakuje kogoś takiego jak Pogba tzn magika( kiedy mu się chce)
» 14 sierpnia 2019, 23:24 #739
GGMUN6: Zobaczycie Chelsea będzie w tabeli napewno przed Arsenalem.
» 14 sierpnia 2019, 23:15 #738
Strzelec: Pisałem, że w wyjściowym składzie Chelsea niema, ani jednego Anglika to teraz Lampard Anglików wpuścił.
» 14 sierpnia 2019, 23:14 #737
dareknt: Imponuje mi styl Chelsea.....te wejścia z głębi pola,prostopadle podanie.....jak im środkowi obrońcy wskoczą na wyższy poziom to mogą namieszac
» 14 sierpnia 2019, 23:10 #736
artifex: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.08.2019 23:10

To Adrian...? O żeż...Karius co Ty tam robisz?
» 14 sierpnia 2019, 23:08 #735
Advm: Najlepszy obrazek z dzisiaj to jak Kante kryje van Dijka przy rożnym :D
» 14 sierpnia 2019, 23:07 #734
Seszele: The Reds naprawdę słabo dzisiaj.
» 14 sierpnia 2019, 23:06 #733
Magik1990MU: 2-2! Brawo!
» 14 sierpnia 2019, 23:06 #732
pawelisto2: Ktoś mógłby tego Wichniarka wziąć ze studia komentatorskiego?
Współczuje jedynie Borkowi, że od lat wciskają mu samych nowicjuszy jak Hajto czy teraz ten Wichniarek, a w C+ mógłby mieć może mniejszy status gwiazdy, ale za to w doborowym towarzystwie samych ekspertów w swoim fachu.
» 14 sierpnia 2019, 23:04 #731
DjTED: Niewykorzystane się mszczą....
» 14 sierpnia 2019, 23:01 #730
BartoszP: I live na grzędzie
» 14 sierpnia 2019, 23:02 #729
DjTED: Nieeee . Sami tez nawalili
» 14 sierpnia 2019, 23:07 #728
DjTED: Kante to jest brakujace ogniwo w naszej pomocy.


static.fangol.pl/content/3/4/e/34e2e41017d79c471b2c765fcf0d6967-598.png
» 14 sierpnia 2019, 22:52 #727
joyrider: Raczej każdej pomocy, nie tylko naszej
» 14 sierpnia 2019, 22:58 #726
dareknt: Kante, ten gość jest niesamowity.....zrobił mu przysługę sarri wystawiając nie na dp,gość niesamowicie się rozwinął . Nie dość że znakomity w destrukcji to również rewelacyjny w rozegraniu
» 14 sierpnia 2019, 22:41 #725
BartoszP: I znowu live będzie na grzędzie... Ole będzie musiał ich strącić
» 14 sierpnia 2019, 22:40 #724
pawelisto2: Kante to jest kosmita.
Jeśli nigdzie się chłopak nie ruszy przez najbliższe kilka lat to będziemy mogli mówić o jednym z najlepszych pomocników Premier League drugiej dekady XXI wieku
Od kilku sezonów cały czas ta sama - absurdalna - wydolność, odbiór piłki, niewiele strat, a na dodatek każde podanie jest dokładnie linie do przodu, nie tak jak wieku innych na jego pozycji - w bok i do tylu.
Brakuje nam kogoś takiego.
» 14 sierpnia 2019, 22:39 #723
Devid91: Pólboczku spraw, żeby Ed kupił Kante :)
» 14 sierpnia 2019, 22:37 #722
DjTED: Kante + Pogba i wszystko pozamiatane
» 14 sierpnia 2019, 22:37 #721
Devid91: Dokładnie.
» 14 sierpnia 2019, 22:47 #720
mikon70: Fajnie by było ale Chelsea musiałaby wpaść na jakiś głupi pomysł żeby się francuza pozbyć ze składu.
» 14 sierpnia 2019, 23:54 #719
HXDC: No oni idealnie się uzupełniają, ale by była masakra. Szkoda, że pierwsi go nie kupiliśmy :p
» 15 sierpnia 2019, 03:27 #718
Magik1990MU: Mam nadzieję, że Chelsea to wygra chociażby po to, aby zamknąć na chwilę mordy ekspertom, którzy po naszym meczu stwierdzili, że przecież to nic wielkiego, bo Smerfy to obecnie średniak ligowy. Najwięcej takich opinii tworzyli, jak zawsze, oświeceni kibice Arsenalu, którzy w tym sezonie przewidują walkę ich ekipy o majstra.

Drugi powód jest jeszcze ważniejszy: ewentualne zwycięstwo LFC sprawia, że czerwonki prześcigną nas w klasyfikacji najważniejszych trofeów.
» 14 sierpnia 2019, 22:34 #717
SzarimMusty: Wolałbym aby Liverpool wygrał... Ta ekipa prędzej czy później pęknie - brak wzmocnień i brak jakości wśród rezerw. Pytanie tylko kiedy Klopp zacznie ich składać do kupy. Jeżeli przez kilka ligowych kolejek będą trwać w obecnym stanie to ich powrót na dobrą drogę będzie dłuższy niż gdyby już dzisiaj sobie uświadomili, że mają spore braki.
» 14 sierpnia 2019, 22:39 #716
DjTED: Menadzer Chelsea ładnie obronił ! Klasa
» 14 sierpnia 2019, 22:32 #715
BartoszP: Piłkarze nie kłócą się z sędzią - no bo co, z kobietą będziesz się kłócić? Nie masz szans, nie przegadasz :D
» 14 sierpnia 2019, 22:28 #714
Seszele: Ten cały van Dijk co chwilę gubi takie drewno jak Giroud.
Maguire w tym sezonie będzie lepszy od Holendra, zobaczycie.
» 14 sierpnia 2019, 22:19 #713
BartoszP: Virgil to dobry zawodnik co pokazal przez cały zeszły sezon. Jeden gorszy mecz nie oznacza że bedzie słabszy od Henia
» 14 sierpnia 2019, 22:21 #712
Seszele: Ale jak to...?
Kibice z dewilpejdża mają w zwyczaju skreślać swoją drużynę jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, a tymczasem Virgil to wielki gość i jeden mecz o niczym nie świadczy? Hohoho :)
» 14 sierpnia 2019, 22:24 #711
BartoszP: Nie mów za wszystkich, ja tak nie uważam. Sądzę że top 4 lekko. A jak się postarają to top 3
» 14 sierpnia 2019, 22:26 #710
Seszele: Szanuję.
Bo jak czytam co niektórych to się za głowę łapię.
» 14 sierpnia 2019, 22:31 #709
DjTED: BartoszP: jak jeden ? Juz 2 mecz gra dno.. Tyle ze tam bramke strzelił
» 14 sierpnia 2019, 22:33 #708
SiYamabushi: Tak top 4 lekko spokojnie, tylko wystarczy kontuzja Pogby i leżymy, takich mamy pomocników.
» 14 sierpnia 2019, 22:35 #707
Magik1990MU: Lepiej! Tutaj eksperty skreślają takiego Pepe, chociaż gość jeszcze nie zaczął grać w PL na dobre. Ćwiąkały się chowają, internetowe eksperty górą!
» 14 sierpnia 2019, 22:37 #706
Seszele: SiYamabushi - ojej, to chyba tyczy się każdej drużyny, co?
Liverpool straci swojego wyśmienitego Virgila, to defensywa będzie rozbita, taką mają kapitalną obronę.
Chelsea straci fenomenalnego Kante, to będą dostawać bęcki 4-0, tak jak dostali z nami. Hę?
Arsenal straci Aubę, i w ataku nie będą istnieć.
Wyobrażasz sobie Tottenham bez interwencji Llorisa? Albo, tym bardziej, bez Eriksena? Co do tego drugiego, to uratował im ostatni mecz ligowy. Duńczyk robi robotę.

A my mamy Pogbę :)
» 14 sierpnia 2019, 22:50 #705
BartoszP: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.08.2019 22:19

Live to jednak kolos na glinianych stopach. Wystarczy jeden zawodnik poza składem i leżą
P. S PRZYDAŁ by się taki Kante w United...
» 14 sierpnia 2019, 22:17 #704
porfavor: Jednak to jest automat. Wszedł gość i zmienił schematy. Piłka to prosta gra.
» 14 sierpnia 2019, 22:11 #703
BartoszP: Nie uważacie, że Kepa powinien nabrać trochę masy mięśniowej? Bo wygląda jak wystraszony chłopak z gimnazjum
» 14 sierpnia 2019, 22:08 #702
sisinho: Jak nasz David w pierwszych dwóch sezonach.
» 14 sierpnia 2019, 22:13 #701
BartoszP: Chodzi mi o to że łatwo go przestawić przy stałych fragmentach
» 14 sierpnia 2019, 22:14 #700
primasort: Ale umiejętności ma,tylko z taką posypaną obroną niebieskich nie poszaleje.Największa beka,że Real mógł go chyba mieć za 10 baniek,a Zizu zablokował transfer,.tak jak teraz ponoć blokuje Eriksena i van Beka
» 14 sierpnia 2019, 22:18 #699
DjTED: Firminho to jest gosc
» 14 sierpnia 2019, 22:08 #698
levy181: Who??
» 14 sierpnia 2019, 22:13 #697
GGMUN6: Bez jaj, że napisał Firminho to chyba każdy się domyśla o kogo chodzi tak?
» 14 sierpnia 2019, 22:17 #696
RedDan: Na prawdę mieliśmy dużo szczęścia. Okej, ukłuliśmy z kontr, ale po pierwszej połowie z gry i słupku, spojeniu, nie wyglądało to wcale dobrze.
Podoba mi się czelsi lampsa i uważam że namieszają w lidze. Gra podoba mi się dużo bardziej, niż męczenie buły Sarriego. Widać mają jakiś plan, czego niestety dotąd u nas nie mogę znaleźć. Gra z kontry, ale poza tym? Nie widać tego czegoś.
Będzie bardzo ciasno w lidze.
» 14 sierpnia 2019, 21:57 #695
Seszele: Skoro mówimy o szczęściu, to jakim cudem wbiliśmy aż cztery bramki...?
» 14 sierpnia 2019, 22:08 #694
SzarimMusty: @Seszele bo Martial spudłował... inaczej byłoby 5 goli.

PS. Słupek? Poprzeczka? Spojenie? Czym to się różni od strzału w aut? I to jest pudło i to jest pudło. Oczywiście przeciwnicy potrafili doprowadzić do dogodnych sytuacji ale byli za słabi by coś z tego wyciągnąć. Dlatego Chelsea przegrała. Zabrakło szczęścia? Może zabrakło umiejętności skoro zawodnik z kilku metrów nie trafia do bramki?!
» 14 sierpnia 2019, 22:14 #693
Seszele: Dokładnie.
Nie rozumiem takiej linii obrony. Słupki wzbudzają zdecydowanie za dużo emocji. Czasem mam wrażenie, że powinna wygrać drużyna, która ustrzeliła najwiecej słupków i poprzeczek, a nie bramek :)
Ah, to gdybanie.
» 14 sierpnia 2019, 22:16 #692
Devilfanforever: Drodzy użytkownicy tego portalu. Z racji tego, że nie ogladalem w tamtym sezonie meczów liverpoolu mam pytanie. Czy ta ich "fantastyczna" obrona polegała na tym samym co dziś? Czyli unikanie jakichkolwiek pojedynków 1 na 1 i liczenie, ze przeciwnik poda niedokładnie? Czy po prostu jeszcze nke weszli w sezon?
» 14 sierpnia 2019, 21:51 #691
KacperskyMu: Nie no w tamtym sezonie obrona żelazna
» 14 sierpnia 2019, 21:59 #690
Czerwony123: To jest poczatek sezonu a ty chcesz juz ich oceniac? Wiesz na czym polegala obrona loosepolu w zeszlym sezonie? Po pierwsze na zelaznym Virgilu a po drugie na full backach. Robertson I Arnold podzielili miedzy soba 28 asyst, po ktortch padly gole. Cos jeszcze chcesz wiedziec?
» 14 sierpnia 2019, 22:04 #689
SimplyJack: Ja chciałbym wiedzieć po jakich asystach nie padają gole? :D
» 14 sierpnia 2019, 22:10 #688
porfavor: Mou znowu miał rację. Kante, Giroud i Pulisic robią grę. Mamy ogromnego farta, że Lampard zbiera doświadczenie. LFC nie gra dobrze. Co nam trzeba oddać to przejście z obrony do ataku mamy topowe.
» 14 sierpnia 2019, 21:50 #687
HXDC: I to bez klasowych zawodników w pomocy, nie licząc Pogby xD
» 14 sierpnia 2019, 22:14 #686
EmilCioran: Van Dijk popełnił dzisiaj więcej błędów niż przez cały poprzedni sezon.
» 14 sierpnia 2019, 21:48 #685
KacperskyMu: Coś w tym jest:-D
» 14 sierpnia 2019, 22:01 #684
Seszele: Dzisiejszy mecz tylko pokazuje jak MU zamknął Chelsea w pomocy i nie dopuścił do szybkiej gry ani też kontry.
Ciekawe czy The Reds się odnajdą w drugiej części.
» 14 sierpnia 2019, 21:47 #683
porfavor: Nie było Kante
» 14 sierpnia 2019, 21:51 #682
Rochanv: tak zamknal ze Chelsea po pierwszej polowie mogla wygrywac 2-0 albo ze 3;1. Taki wynik jaki padl to wielka niesparwiedliwosc w pilce no ale trudno, zyje sie dalej
» 14 sierpnia 2019, 21:51 #681
RobvanKlu5i: No tak, 4:0 to straszna niesprawiedliwość....
Uwielbiam takich troglodytów myślowych :)
» 14 sierpnia 2019, 21:56 #680
Michux3: To fan Chelsea, zrozumiałe że boli go taka porażka
» 14 sierpnia 2019, 21:58 #679
Strzelec: Chelsea nie wykorzystała swoich okazji, a później za to zapłaciła.
» 14 sierpnia 2019, 21:58 #678
Michux3: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.08.2019 22:00

Pierwsze 30 min Chelsea mialo niezłe ale w drugiej połowie to nie istnieli
» 14 sierpnia 2019, 21:59 #677
Seszele: Ty, Rochanv - kibice Chelsea lubią Cię, to nie przypadek.
Jesteś niemożliwy. Chelsea mogła strzelić tę jedną bramkę, nawet dwie. Tylko co by im to dało, skoro wpuścili aż cztery :)
Nasza obrona wraz z bramkarzem spisali się bardzo dobrze. U nich wyglądało to nieco gorzej :)

Nie było Kante? Przecież wszedł w drugiej połowie i niewiele wniósł do gry :)
» 14 sierpnia 2019, 22:02 #676