Statystyki: Manchester United vs Chelsea 4:0

» 11 sierpnia 2019, 19:32 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał Chelsea 4:0 (1:0) w 1. kolejce Premier League. Czerwone Diabły w efektownym stylu rozpoczęły ligowy sezon 2019/2020.
» Daniel James na długo zapamięta swój debiut na Old Trafford
Dwie bramki niedzielnego popołudnia zdobył Marcus Rashford, a po jednym trafieniu dołożyli Anthony Martial i Daniel James. Dla Walijczyka był to oficjalny debiut w barwach Manchesteru United.

Po raz pierwszy na Old Trafford zagrali także Aaron Wan-Bissaka i Harry Maguire. Defensorzy będą miło wspominać starcie z The Blues.

Oto najważniejsze statystyki niedzielnego spotkania.

Czerwone kartki: 0 – 0

Manchester United – Chelsea 4:0. Czerwone Diabły gromią na inaugurację sezonu!
Oceny: Manchester United - Chelsea 4:0

Komentarze (11)

malymagic: Wiem, ze sie naraże, ale to pierwszy mecz, super , że wygrali ale czemu sie tak wszyscy tym podniecają? Po to wyszli na boisko
» 12 sierpnia 2019, 10:40 #11
Czarny82r: Statystyki nie oddają wyniku meczu który po pierwszej kolejce pozwala zająć nam pozycję wicelidera.
» 11 sierpnia 2019, 22:13 #10
Matcsu1: W obronie bardzo dobrze, widać zdecydowanie większą jakość z nowymi nabytkami. AVB świetnie w defensywnie i bardzo dobrze w ofensywie, Harry solidnie i kilka ważnych odbiorów, widać spokój i jakość, nie panikował, kilka ciekawych piłek. Pierwsza połowa bardzo chaotyczna i to z obu stron, wtedy lepiej wyglądała Chelsea. Po przerwie zagraliśmy spokojniej, podania miały pomysł, a sami zawodnicy lepiej się pokazywali. Środek pola niestety kuleje, jeśli Pogba zostanie trochę z tyłu, to nie ma kto budować akcji. Pereira bardzo słabo, właściwie niewidoczny, jedno szczęśliwe dośrodkowanie, po którym bramkę strzelił Martial. Lingard tak samo, dopiero w drugiej połowie miał kilka niezłych zagrań.
» 11 sierpnia 2019, 20:09 #9
awe: w obronie niezle, ale jednak 1 inrewencja bramakrza CFC, przy 7 De Gea to troche daje do myslenia
» 12 sierpnia 2019, 15:51 #8
tara1982: Gra w pomocy mogłaby być lepsza, ale takich piłkarzy mamy, cóż poradzić, Pogba za asysty brawo, gorzej już z bieganiem, ale ogólnie ok. Obrona super do tego David kilka interwencji klasa Światowa, gra z kontry na szybkości mega, do tego debiut Jamsa z golem, takie United chce oglądać, brawo Rash i Ant.
» 11 sierpnia 2019, 19:51 #7
sinedd91: właśnie jakby Pogba pogba pracował tyle w kazdym meczu co w tym to by się nikt nie odezwał nawet :D
» 11 sierpnia 2019, 20:03 #6
Hiploo5: Ma ktoś może statystyki przebiegniętych km?
» 11 sierpnia 2019, 19:37 #5
Mako: squawka.com tam powinieneś znaleźć
» 12 sierpnia 2019, 09:26 #4
adik1331: Maguire i Wan Bissaka super zagrali w deffensywie :) Linderof to samo, niekiedy wydaje mi się że Shaw był spóźniony i zostawiał tam sporo miejsca ale za to próbował działać w offensywie wiec też nie było tak źle :)
» 11 sierpnia 2019, 19:36 #3
Pasek1234: Dziwne statystyki jak na taki wynik :)
» 11 sierpnia 2019, 19:36 #2
Matcsu1: A co masz tutaj dziwnego? To tylko statystyki, mecz to inna bajka. Chelsea strzelała prawie z każdej możliwej pozycji. Ile strzałów faktycznie zagroziło bramce? Ja pamiętam dwa w pręty, do tego jeden Barkleya i Emersona, reszta to albo nad bramką, albo De Gea bez problemów łapał. A samo posiadanie.. Trochę sobie jej nabili w pierwszej połowie, też trzeba pamiętać, że nasze akcje zazwyczaj były szybkie, Chelsea najczęściej piłkę holowała.
» 11 sierpnia 2019, 20:17 #1