Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United – Brighton 2:0. W końcu zwycięstwo! Czerwone Diabły odrobiły zaległości i lekcje

» 15 lutego 2022, 23:09 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United pokonał Brighton & Hove Albion (2:0) w zaległym meczu 18. kolejki Premier League. Czerwone Diabły znów rozegrały spotkanie dwóch odmiennych połów – po słabej pierwszej części przyszła jednak niezła druga. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli Cristiano Ronaldo i Bruno Fernandes.
Manchester United – Brighton 2:0. W końcu zwycięstwo! Czerwone Diabły odrobiły zaległości i lekcje
» Manchester United pokonał Brighton & Hove Albion 2:0 w zaległym meczu 18. kolejki Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Diogo Dalot
Harry Maguire
Victor Lindelöf
Luke Shaw
Scott McTominay
Fred
Anthony Elanga
Bruno Fernandes
Jadon Sancho
Cristiano Ronaldo
Paul Pogba
Marcus Rashford
Alex Telles

Oddano 82 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Już pierwsze minuty wtorkowego spotkania pokazały, że Manchesteru United nie czeka wieczór z kategorii lekkich, łatwych i przyjemnych. Brighton & Hove Albion od początku narzuciło własne warunki gry Czerwonym Diabłom na Old Trafford.

Zespół Grahama Pottera mógł objąć prowadzenie już w 5. minucie. Jakub Moder dostał dobre podanie w szesnastce Manchesteru United, uderzył z ostrego kąta, a bardzo dobrą interwencję na krótkim słupku zanotował David de Gea.

Manchester United odpowiedział błyskawiczną akcją po stracie Mew. Piłkę w pole karne gości podholował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przytomnie podał piętką do lepiej ustawionego Jadona Sancho, ten strzelił po długim rogu, a dobrą interwencję zanotował Robert Sanchez. Było to jedyne celne uderzenie Czerwonych Diabłów do przerwy.

Gracze Brighton z dużą łatwością dochodzili pod pole karne Manchesteru United. Największe zagrożenie pod bramką Davida de Gei obserwowaliśmy w końcówce pierwszej połowy. W 39. minucie hiszpański bramkarz popisał się fenomenalną interwencją po strzale głową Jakuba Modera. Reprezentant Polski dostał idealne dośrodkowanie od Joëla Veltmana, świetnie uderzył po długim rogu z jedenastu metrów, ale kapitalną paradę zanotował De Gea.

Chwilę później znów było groźnie pod bramką Czerwonych Diabłów. Tym razem Moder wystąpił w roli podającego, a mocny strzał w kierunku dalszego słupka oddał Yves Bissouma. Malijczyk pomylił się o dobre dwa metry.

Manchester United tuż przed przerwą miał niezłą okazję na objęcie prowadzenia, kiedy tuż przed szesnastką sfaulowany został Anthony Elanga. Do rzutu wolnego podszedł Cristiano Ronaldo. Portugalczyk trafił tylko w mur.

Drugą połowę Czerwone Diabły zaczęły na zdecydowanie wyższych obrotach. W 51. minucie stratę przed własną szesnastką zanotował Bissouma, któremu piłkę spod nóg wybił Scott McTominay. Futbolówka trafiła do Cristiano Ronaldo. Portugalczyk huknął mocno zza szesnastki i nie dał szans bramkarzowi Mew! Było 1:0!

Chwilę później sytuacja Brighton ze złej stała się jeszcze gorsza. Z boiska usunięty został Lewis Dunk. Kapitan gości próbował naprawić swój błąd w defensywie i sfaulował Anthony’ego Elangę, który wychodził na czystą pozycję. Sędzia Peter Bankes początkowo pokazał obrońcy Mew żółtą kartkę, ale po sygnale od VAR-u zmienił zdanie. Czerwone Diabły grały z przewagą jednego zawodnika.

W 66. minucie Manchester United był bliski podwyższenia prowadzenia. Gospodarze krótko rozegrali rzut rożny, a precyzyjne dośrodkowanie w pole karne na dalszy słupek posłał Bruno Fernandes. Na szóstym metrze pojedynek o piłkę wygrał Cristiano Ronaldo, strzelił głową, ale kapitalną paradą popisał się Sanchez.

W 71. minucie powinno być 2:0 dla Czerwonych Diabłów. Złe wybicie z własnej bramki zanotował Sanchez, a piłkę przed szesnastką przejął Cristiano Ronaldo. Portugalczyk znalazł się w sytuacji 2 na 1 z Fernandesem i podał do Bruna. Ten uderzył z 11 metrów, ale za lekko i golkiper Brighton zdążył ze skuteczną interwencją. Kilka minut później role się odwróciły – Fernandes zagrał na dalszy słupek do Ronaldo, ten strzelił głową z bliskiej odległości, ale obok słupka.

Niewykorzystane szanse mogły się zemścić w 78. minucie. Zaskakujące uderzenie zza pola karnego oddał Jakub Moder. Reprezentant Polski zobaczył wysuniętego z bramki Davida de Geę, uderzył mocno, a piłka tylko odbiła się od poprzeczki.

W kolejnych minutach swoje okazje mieli Bruno Fernandes i Harry Maguire. Uderzenia piłkarzy Manchesteru United zza pola karnego pewnie bronił jednak dobrze spisujący się między słupkami Robert Sanchez.

W końcówce Brighton szukało wyrównania, ale ostatnie słowo należało do Manchesteru United. Czerwone Diabły w siódmej minucie doliczonego czasu gry wyprowadziły szybką kontrę, którą celnym strzałem na bramkę zamienił Bruno Fernandes! Asystę przy bramce Portugalczyka zanotował Paul Pogba, który przytomnie wznowił grę po faulu na środku boiska.

Manchester United – Brighton & Hove Albion 2:0 (0:0)
Bramki: Cristiano Ronaldo 51', Bruno Fernandes 90'+7'
Czerwona kartka: Lewis Dunk 54'

Manchester United: De Gea – Dalot, Lindelof, Maguire, Shaw – McTominay, Fred (Pogba 73') – Sancho (Telles 79'), Fernandes, Elanga (Rashford 79') – Ronaldo

Brighton: Sanchez – Veltman, Dunk, Webster, Cucurella – Bissouma – Gross (Alzate 60'), Mac Allister – Moder – Maupay (Welbeck 70'), Trossard (Lamptey 60')


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Manchester United vs Brighton & Hove Albion. 18. kolejka Premier League
Następny news »
Statystyki: Manchester United - Brighton & Hove Albion 2:0

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (476)


Braks: Wam też się wyświetla co chwilę reklama z Szymonem Hołownia. Nie mogę się jej pozbyć no już mnie bardzo denerwuje.
» 18 lutego 2022, 10:35 #474
majk: Nie oglądam tv, polecam.
Lepszy internet i adBlock.
» 18 lutego 2022, 11:15 #473
atotrikos: Or brave browser.
» 18 lutego 2022, 11:15 #472
Chestnut: Pewnie szybko znikną te komentarze. :P
» 18 lutego 2022, 11:18 #471
majk: Najlepiej całe rtv wyrzucić.
Reject humanity, return to monke.
» 18 lutego 2022, 11:30 #470
GuteFrage: Nie oglądam TV ale cały dzień w necie XD zawsze śmieszy
» 18 lutego 2022, 11:35 #469
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.02.2022 11:45

Reklamy są przypisywane do użytkownika, najwyrazniej cie pan Szymuś interesował, to teraz masz jego reklamy. Oj widac naczelny donosiciel chesnut już zgłosił.
» 18 lutego 2022, 11:42 #468
Braks: Tylko na devilpage mam tą reklame
» 18 lutego 2022, 11:47 #467
majk: W necie sam weryfikuje treści z których korzystam i mam nad nimi kontrolę, w telewizji jestem tylko biernym odbiorcą.
» 18 lutego 2022, 11:56 #466
GuteFrage: Weryfikujesz XD raczej Big Tech weryfikuje
» 18 lutego 2022, 12:19 #465
majk: Zależy jak korzystasz z narzędzi jakie daje ci przeglądarka i inne oprogramowanie. To że klikasz bezmyślnie we wszystko co ci wyskoczy na ekranie, to już twój problem nie mój.
» 18 lutego 2022, 12:42 #464
Chestnut: Nie zgłosiłem tego, sam używam adblocka, jest wbudowany w Operę. Jednak takie komentarze raczej nie podobają się założycielom stron/serwisów internetowych. :)
» 18 lutego 2022, 13:56 #463
Alibaba: Powinnismy już zakontraktować tego kessie nie zależnie od tego kto będzie trenerem bo taki gracz nam się przyda na pewno i wtedy można było by sprzedać Freda.
» 18 lutego 2022, 09:38 #462
Robert3344: Ale po co sprzedawać freda? Do rotacji w nowym sezonie będzie idealny. Nie potrzebujemy ludzi na ławkę tylko jakościowych graczy do pierwszego składu. Tak samo ze Scottem, gość do rotacji i nic więcej. Zostaje czekać na nowego menago i patrzeć co wymyśli z naszym składem.
» 18 lutego 2022, 10:18 #461
Kiharitony: polecam posłuchać rozmowy Korwina ze Stanowskim w hejt parku. Lepsze niż większość stand upów. Prawie 3h śmiechu dzięki mądrościom Janusza :D
» 18 lutego 2022, 09:14 #460
atotrikos: Mnie rodzice uczyli żeby nie śmiać się ze starszych osób, jeszcze przez 3h ? Bez przesady.
Dobry stand-up ? George Carlin.
» 18 lutego 2022, 09:26 #459
kamtor: Real Madryt chce pochettino od nowego sezonu
» 18 lutego 2022, 08:20 #458
DaredevilUtd: Niech biorą, dla nas dobra wiadomość. Menager, a raczej trener, bo z rządzeniem czymś więcej niż taktyka na boisku, to on do tej pory nie miał wiele wspólnego, nie pasujący do nas. No może i pasuje, ale właściciela, bo by im się nie wtrącał jak Ole. Potrzebuję bujemy kogoś kto będzie rządził silna ręka, a zarazem nie będzie robił kwasów jak Mourinho, czy Conte.
» 18 lutego 2022, 08:22 #457
SmokuUtd: Lubię to. Nasi gracze będą płakać i zaczną strajk - przestaną grać w piłkę... A czekaj... w sumie bez różnicy ;)
» 18 lutego 2022, 09:05 #456
wider: teoretycznie mamy już kogoś z silną ręką i ciągle gdzieś słychać ze piłkarzom coś nie pasuje
» 18 lutego 2022, 11:09 #455
DaredevilUtd: My nager tymczasowy nie ma takiej władzy i pilkarze niekoniecznie muszą się go bać czy słuchać.
» 18 lutego 2022, 11:47 #454
zbyszek7: Trzeba uwaznie obserwowac LE i LK bo bedziemy tam kopac przez najblizsze lata
» 17 lutego 2022, 23:40 #453
kckMU: Tak jakbyśmy nigdy w LE jeszcze nie byli. Zdążyliśmy to wygrać i zaliczyć półfinał. Od lat balansujemy między LM a LE. Dzisiaj LE to konkretne rozgrywki, każdy to widzi. Tragedią natomiast byłoby grać w lidze konferencji. Ja sobie tego bez kitu nie wyobrażam.
» 18 lutego 2022, 00:27 #452
AUDIoooo: kck
Nawet w finale byliśmy ;)
» 18 lutego 2022, 06:21 #451
skowron32: Ej no bez przesady z ta liga konferencji to już lepiej nigdzie nie grać. Chociaż to Bodo glim nawet Celtic pocisneli i Rome
» 18 lutego 2022, 07:26 #450
DaredevilUtd: zbyszek7Out! Co za marudny Troll. Czytając twoje wpisy nie mam najmniejszej wątpliwości co do tego. Jak wam się chce logować tylko po to, by trolowac...
» 18 lutego 2022, 07:41 #449
brazylianwisnia: Juniorów do LE i sztos.
» 18 lutego 2022, 08:05 #448
KubaUtd: 🚨 "Daily Mirror": Cristiano Ronaldo może zostać nowym kapitanem Manchesteru United.

Zarówno on, jak i Harry Maguire odbyli rozmowy w tej kwestii z Ralfem Rangnickiem. Anglik niechętnie podchodzi do perspektywy utraty opaski kapitańskiej. Pomimo tego, w szatni panuje przekonanie, że wkrótce dojdzie do zmiany na tym stanowisku.
» 17 lutego 2022, 22:14 #447
rizx: Podobno była to inicjatywa Ralfa, który chciałby "zdjąć presję" z Harry'ego. Ładną wymówkę znalazł :D
» 17 lutego 2022, 22:19 #446
KubaUtd: Zabranie opaski a później Harry na ławeczkę :-)
» 17 lutego 2022, 22:21 #445
RedDan: A później na listę transferową.
» 17 lutego 2022, 22:25 #444
Chestnut: A później nowy kontrakt z podwyżką.
» 17 lutego 2022, 22:27 #443
SzarimMusty: Jestem za tym by zabrać opaskę Harremu. Nie prezentuje ani formy, ani charyzmy na boisku, nie wykłóca się z sędziami dla dobra drużyny, nie wywiera presji. To nie jest kapitan.

Jednak kapitanem ma być najemnik? Człowiek który by odejść płakał do każdych możliwych mediów, który potrafił klaskać na stwierdzenie, że jest "współczesnym niewolnikiem" do tego piłkarz który nie zawahał się użyć jednego z cierni w naszym oku by wywalczyć lepszej pensji? Poddaje się. Moim zdaniem danie opaski kapitańskiej Portugalczykowi to koniec dla tej drużyny. Każdą porażkę, stratę punktów przestanę przeżywać bo to nie będzie mieć sensu skoro idziemy już totalnie w kierunku śmi... udającego piłkarz MU. Dramat.

To już lepiej dać kapitana Bruno, on i tak ostatnio zamiast grać to dyskutuje z sędziami. Teraz jego słowa będą więcej znaczyć.
» 17 lutego 2022, 22:38 #442
Abstrahujacy: Szarim ale jak on ma się kłócić? Przez telefon? Przecież zanim dobiegnie i skręci w stronę sędziego to już jest gwizdek na następną akcję. Szybki i zwrotny niczym kontenerowiec El Capitano.
» 17 lutego 2022, 22:41 #441
dzilu96: Jak dla mnie Bruno, Ronaldo i tak stąd odejdzie, a Fernandesowi pomogło by to złapać wiatr w żagle... I niekoniecznie mowa tu o pyskówkach z sędziami
» 17 lutego 2022, 22:45 #440
Chestnut: Zróbmy po staremu i niech kapitanem będzie bramkarz. Jak dla mnie obecnie De Gea najbardziej zasługuje na opaskę.
» 17 lutego 2022, 22:53 #439
ArktoS: Ronaldo, Bruno, McTominay, De Gea - kandydatów jest wiele i to wcale nie gorszych niż nasz obecny.
» 17 lutego 2022, 23:42 #438
Genek: Jak dla mnie Rashy by był dobrym kandydatem ale musiał by wrócić to swojej najlepszej formy i być pewnym pierwszego składu bo narazie nie jest, więc dla mnie to bruno jak już.
» 17 lutego 2022, 23:57 #437
Chestnut: @ArktoS uważaj Tabaluga za tobą!
» 18 lutego 2022, 01:05 #436
Robert3344: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.02.2022 07:27

Nie no to katastrofalna decyzja w tym momencie. Zresztą po ostatnich wypowiedziach RR wygląda to na plotkę wyssaną z palca. Też uważam, że Harry powinien stracić opaskę, ale to po sezonie jak przyjdzie nowy menago i oceni, kto jest największym liderem w szatni. Robienie takich poważnych zmian w tym momencie tylko zadziała demotywująco na harrego i może spowodować rozłam w szatni, o której i tak się mówi, że jest podzielona na kolonię portugalskojęzyczną i angielską. Oczywiście pomijam fakt, że Ronaldo miałby nim zostać, bo to żaden przykład do naśladowania, ani wzór kapitana.
» 18 lutego 2022, 07:26 #435
Amad: Moim zdaniem bardzo dobrze, że Magkloc straci opaskę. Nigdy nie byłem jego hejterem, pierwszy sezon miał udany ale przy takim zjeździe jaki gość zaliczył no to prostu nie wypada żeby był kapitanem takiego klubu jak Manchester United. To nie są 3 słabsze mecze, to poziom B klasy od ponad pół roku. Dmuchajmy i chuchajmy na te panienki dalej a marazm w który popadliśmy potrwa jeszcze 10 lat ;) Nie wiem tylko czy Ronaldo to odpowiednia osoba. Wiadomo - doświadczenie, umiejętności, staż w klubie (łączny) ale żeby się później nie okazało, że ucieknie w lato.
» 18 lutego 2022, 10:55 #434
Genek: Fajnie że tony strzela niech sie odbuduje i albo wróci do nas bedzie dostawał więcej szans , albo odejdzie za dobry hajs i kupimy za niego kogoś na skrzydło.
» 17 lutego 2022, 22:08 #433
dzilu96: Proponuję Sneijdera
» 17 lutego 2022, 22:13 #432
Anhel: Nkuku tez z bramką, Ralf go polecał- nasz zarząd nie skorzystał to skorzysta City w lato
» 17 lutego 2022, 22:04 #431
brazylianwisnia: Nie ma siana to nie ma siana
» 18 lutego 2022, 08:06 #430
MaciasDevil: Dinamo jest bardzo słabiutkie, oj bardzo. Oby Martial wpakował jeszcze brameczke czy dwie :)
» 17 lutego 2022, 21:53 #429
SzarimMusty: Tony debiutancki gol dla Sevilli. Fajnie bo jego wartość wzrośnie i jeżeli na niego nie postawimy to przynajmniej część pieniędzy wyłożonych na niego odzyskamy.
» 17 lutego 2022, 21:48 #428
MaciasDevil: I jest brameczka Martiala :)
» 17 lutego 2022, 21:47 #427
AUDIoooo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.02.2022 21:48

Martial ukłuł 3-1
» 17 lutego 2022, 21:47 #426
Rebxie: Według portugalskich serwisów CMV , Record i O Jogo , emerytowany sędzia Bruno Paixao jest objęty dochodzeniem w związku z rzekomym otrzymaniem od Benfiki łapówek w wysokości 1,9 miliona euro.
Nieźle się bawią.
» 17 lutego 2022, 21:13 #425
kckMU: Hehe, pięknie BVB lachę kładzie na mecz. Gwiazdorki.
» 17 lutego 2022, 20:03 #424
Zdzichu1: bez gwaranta bramek Halanda to jest przeciętna ekipa
» 17 lutego 2022, 20:06 #423
mikiartur: Martial w 1 składzie Sevilli na mecz le z Dinamo Zagrzeb
» 17 lutego 2022, 19:54 #422
chali2na: I to na szpicy, warto dodać
» 17 lutego 2022, 21:05 #421
adibdg: widziałbym tego taverniera z rangerów fajny pilkarz
» 17 lutego 2022, 19:44 #420
Zdzichu1: może i fajny ale 30 już ma na karku
» 17 lutego 2022, 19:46 #419
Abstrahujacy: Dzisiaj każdy fajny gdy Borussia gra katastrofalnie w obronie.
» 17 lutego 2022, 20:04 #418
Zdzichu1: a swoją drogą Borussia do przerwy srogi prysznic
» 17 lutego 2022, 19:39 #417
Abstrahujacy: Po przerwie dalej ich nie ma na boisku :) 1:4
» 17 lutego 2022, 20:02 #416
Zdzichu1: nie spodziwałbym się
» 17 lutego 2022, 20:03 #415
CRtheSaviour: Brawo Zieliński. Tak powinno się traktować katalońskie kurtyzany.
» 17 lutego 2022, 19:27 #414
SkilledHydra16: Ale to viaplay jest tragiczne
» 17 lutego 2022, 18:57 #413
Reagan: czemu?
» 17 lutego 2022, 19:49 #412
Batigol222: temu, że nie potrafią ogarnąć nawet tak podstawowej rzeczy, jak możliwość ustawienia jakości czy dźwięku bez paska latającego po ekranie. Jakość streamu i stabilność tych i serwerów to już zupełnie pomijam
» 17 lutego 2022, 20:18 #411
kolor: Mam nadzieję, że Canal+ wykupi jakąś sublicencję. Premier League w Polsce to jest Canal+.
» 17 lutego 2022, 20:38 #410
Reagan: Ja to wszystko już jakiś czas temu polikwidowałem i oglądam na strumyku jak potrzebuje. C+ online pomimo dobrego łącza ciągle jakieś opóźnienia i kręcące się kółko za 45 PLN. Viaplay kupiłem i po miesiącu zlikwidowałem, bo tam nic nie ma. Komentarz i studio spoko za to. Polsatu oglądać z kolei nie mogę przez komentarz denny.
» 17 lutego 2022, 20:41 #409
SzarimMusty: @Reagan to dziwne bo ja na C+ online przez 2 lata miałem chyba tylko jeden problem z opóźnieniami w meczu. Poza tym to zawsze jakość wysoka (poza komentarzem) i brak opóźnień.

Odnośnie streamów to... ich niestabilność spowodowała, że uznałem C+ za lepszą opcję. Jednak jeżeli Viaplay nie zachwyca to przyszły sezon może być trudny. Mam nadzieję, że za pieniądze z Premier League postawią silniejsze serwery i zatrudnią odpowiednich komentatorów bo jak tego nie zrobią to... streamy bądź satelitka będzie musiała ratować 4 litery.

PS. Zastanawiam się właśnie nad przyszłorocznymi pakietami by oglądać MU i to wygląda blado bo Polsat ma LM i jeżeli się tam dostaniemy to by w pełni legalnie oglądać mecze po polsku to będzie trzeba wykupić Viaplay - pewnie z 50zł oraz polsat online - jako pewnie pakiet dodatkowy do innej, bezużytecznej telewizji. Dramat. Chyba będzie trzeba zainwestować w brytyjskie kanały.
» 17 lutego 2022, 21:18 #408
axel52: Jeszcze będziecie płakać za Rudzkim, Nahornym i spółką jak posłuchacie gości z Viaplay.
» 17 lutego 2022, 23:07 #407
DjTED: Na jakim kanale Arsenal gra dzisiaj w LE ?
» 17 lutego 2022, 18:51 #406
Rebxie: Comedy Central
» 17 lutego 2022, 18:59 #405
ArktoS: Hahahahaha w punkt xd
» 17 lutego 2022, 19:14 #404
HillsHaveEyes: a w tle muzyczka z Benny Hilla :D
» 17 lutego 2022, 19:22 #403
wilek84: @Rebxie Az sie popłakałem, dzięki
» 17 lutego 2022, 22:00 #402
karolinczyk91: Nie wiem jak wam ale mi strasznie brakuje Greenwooda - oczywiście w kwestii sportowej.

Możecie mnie hejtować, ze pod koniec był samolubem ale ogólnie świetne piłki dogrywał.
Świetny drybling, wykończenie i poruszanie a’la Van Persie.
To był taki czysty talent, wszystko przychodziło z łatwością.
Elanga i Rashford tego nie maja.
» 17 lutego 2022, 18:43 #401
axel52: Że co? Zawodnik jednej akcji czyli zejście do środka i bomba na pałę.
Zauważ, że przy strzałach łeb ma na dół.
Choć kopyto ma trzeba przyznać.
» 17 lutego 2022, 19:17 #400
Blau: Greenwood nawet na moment nie zbliżył się do poziomu, który Rashford prezentował w sezonie 19/20, a w szczególności w pierwszej połowie przed kontuzją.
» 17 lutego 2022, 19:22 #399
brazylianwisnia: Greenwood jest młody i miał mega potencjał. To był jego słabszy sezon ale to był diament do oszlifowania. Szkoda gościa.
» 18 lutego 2022, 08:08 #398
kamtor: Od nowego sezonu też będzie dostępny Diego simeone
» 17 lutego 2022, 17:30 #397
kckMU: Skąd takie informacje?
» 17 lutego 2022, 17:35 #396
Chestnut: Noooo god! No god please no! No! No! Noooooooo!
» 17 lutego 2022, 18:13 #395
Abstrahujacy: To może duet paratrenerski Simeone-Pochettino. Jak szaleć to szaleć!
» 17 lutego 2022, 20:12 #394
brazylianwisnia: Duet simeone Mourinho
» 18 lutego 2022, 08:09 #393
mikiartur: Taka miła wiadomość - Cavani wrócił dziś do treningów :D - liczę na niego przede wszystkim w meczu z Atletico :D
» 17 lutego 2022, 17:13 #392
mikiartur: Varane także dziś trenował :D
» 17 lutego 2022, 17:15 #391
HarryBrown: Ciekawe czy RR odpuści trochę mecz z Leeds zachowując cały potencjał i siły na Atletico.
» 17 lutego 2022, 17:55 #390
Radomirus: HarryBrown

Nie wiem co masz na myśli pisząc o odpuszczeniu meczu z Leeds...
Sugerujesz, że możemy zagramy gorzej niż zazwyczaj gramy ostatnio? Zamiast jednej poprawnej połowy zagramy poprawnie... 20 minut? 15 minut? ;)
» 17 lutego 2022, 18:35 #389
HillsHaveEyes: Odpusci? Oni juz limit odpuszczania wyczerpali, teraz 3 pkt i walka o top 4 jest na wage zlota. Rozumiem jakas rotacja ale nie nazwalbym tego odpuszczaniem.
» 17 lutego 2022, 19:20 #388
mikiartur: Cristiano Ronaldo - 28 meczów - 15 goli - 3 asysty
Romelu Lukaku - 27 meczów - 10 goli - 2 asysty
Harry Kane - 33 mecze - 15 goli - 3 asysty
Mohamed Salah - 29 meczów - 24 gole - 9 asyst
Riyad Mahrez - 29 meczów - 17 goli - 7 asyst
Emil Smith Rowe - 24 meczy - 9 goli - 2 asysty
Jamie Vardy - 22 mecze - 11 goli - 1 asysta

najlepsi strzelcy tych ekip w tym sezonie (biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki).
Jak patrzymy to Ronaldo jakoś źle na ich tle nie wygląda. Myślę że mógłby mieć miejsce nr3 w tym zestawieniu za Salahem i Mahrezem. Bo o ile Kane ma takie same staty to jednak w samej lidze ma 5 goli a Ronaldo 9.

Ale przede wszystkim chciałem tutaj porównać Ronaldo i Lukaku. Bo wiele osób na tej stronie i wielu polskich i zagranicznych ekspertów była wręcz przekonana że Lukaku będzie nową najlepszą strzelbą w lidze i po prostu wniesie Chelsea na wyższy poziom. Tymczasem w lidze 5 goli, w lm 2 gole. A reszta to fa cup i kmś.
Nie skreślam go jeszcze. Lecz przyznaję, że czuję satysfakcję. Z wieloma ludźmi tu i na twitterze dyskutowałem i się kłóciłem mówiąc sceptycznie o tym transferze i zawsze czuje się satysfakcję jak się sprawdza to co sam mówię :D
» 17 lutego 2022, 17:00 #387
Diabelred: Co do statystyk, najlepsi strzelcy Serie A sezonu 20-21:

Ronaldo - 29 goli, srednia goli/mecz - 0,87
Lukaku - 24 goli, srednia goli/mecz - 0,66

Ich staty z obecnego sezonu w PL:

Ronaldo - 9 bramek, srednia bramek/mecz - 0,42
Lukaku - 5 bramek, srednia bramek/mecz - 0,31

Innymi slowy najlepsi strzelcy wloskiej ligi cieniuja w angielskiej lidze w porownaniu do tego jak sobie radzili we Wloszech. Czemu o tym wspominam? Ano dlatego, ze kiedys podczas dyskusji na DP z jednym z kibicow Juve, gosc mial bol czterech liter, gdy mu pisalem, ze Serie A jest wyraznie slabsza niz PL i jest dobra liga dla emerytow i pilkarzy, ktorzy nie sprawdzili sie w lepszych klubach z hiszpanskiej i angielskiej ligi.
» 17 lutego 2022, 18:26 #386
Chestnut: Piątek wyjechał z Włoch i była katastrofa. Nigdy nie wywalczył miejsca w pierwszym składzie, strzelił ze cztery gole. Wrócił do Serie A i znów trafia. Oznacza to, że nasza liga jest marna - ocenił Cassano w podcaście Christiana Vieriego Bobo TV.

Wziąłem z sport.pl
» 17 lutego 2022, 19:02 #385
brazylianwisnia: Przydałyby się staty celności strzałów. Jaki procent strzałów wpada do siatki.
» 18 lutego 2022, 08:10 #384
wider: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.02.2022 16:33

Asysty
Zawodnik PL LM FA LE =
Bruno 5 6 1 0 12
Paul Pogba 8 0 0 0 8
Luke Shaw 2 2 0 0 4
Pogba tyle czasu nie grał a i tak w PL jest naszym najlepszym asystującym ... Nasz trzeci najlepszy asystent w PL ma aż 3 asysty i są to Fred i Ronaldo
» 17 lutego 2022, 16:32 #383
Abstrahujacy: Co z tego, skoro wykręcił to w ciągu pierwszych 4 spotkań. Takich nam trzeba, co pograją przez miesiąc a później pięć kolejnych trzeba ich szukać? To regularności brakuje tej drużynie najbardziej.
» 17 lutego 2022, 20:16 #382
ArktoS: Nie widzę za bardzo innej opcji na zmianę naszej gry niż rozbicie duetu Scott/Fred. Zastanawia jakbyśmy sobie poradzili z trójką pomocników w ustawieniu Bruno-Matić-Pogba. Oczywiście szanuję naszych zawodników a Scott to jeden z moich ulubionych piłkarzy, ale obawiam się, że bez radykalnych zmian będzie ciężko cokolwiek ugrać.
» 17 lutego 2022, 16:18 #381
atotrikos: Scott nie bez powodu nie gra w pomocy Szkocji a w obronie.
» 17 lutego 2022, 16:24 #380
ArktoS: Walczak z niego świetny. Przecina podania, ale to taki zadaniowiec bardziej niż kreator. Z tego wychodzi, że Fred podobnie, z tym, że gdy ustawiany jest wyżej stwarza lepsze pozory. Tak już abstrahując od tego mam nieodparte wrażenie, że i wcześniej Ole i obecnie Ralf jakoś nie potrafią poukładać tej pomocy kompletnie..
» 17 lutego 2022, 16:37 #379
ArktoS: Nawet bym już tych zawodników pozamieniał stronami. Cokolwiek niech się ruszy.
» 17 lutego 2022, 16:44 #378
mikiartur: Ja się z wami zgadzam, że Scott to nie jest 6tka na tym topowym poziomie. Jednak Matić nie ma już zdrowia, fizyczności i kondycji do grania na tej pozycji. Matić jako zadaniowiec lub na jakiś mecz od 1 minuty raz na jakiś czas - może być. Ale do gry co 3 dni od początku się nie nadaje. A poza nim zawodnikiem który najlepiej się nadaje na tą pozycję to McTominay. Do lata to jest konieczność by on grał. Latem trzeba ściągnąć 6tkę a Scott będzie mógł grać rotacyjnie jako 8mka i być ew. jako 6tka w przypadku kontuzji nominalnej 6tki.
A co do Scotta grającego na pozycji obrońcy w Szkocji to nie jest do konca tak. Bo grają tam w systemie z trójką obrońców. Nigdy go nie dawano w czwórce jako stopera, a można zauważyć, że w trakcie meczu czasem zmieniamy formację gdzie Scott gra trochę jako ten 3 defensor.
Dla mnie Scott to bardzo cenny gracz naszego składu. Nie raz pokazywał że umie grać na 8mce. Za Mourinho za Ole i za Rangnicka z Burnley także grał ofensywnie w tym pierwszym meczu.
W dodatku ma świetne warunki fizyczne i moim zdaniem widać u niego rozwój odkąd jest Rangnick. Przede wszystkim widzę u niego lekką poprawę w grze z piłką a bez piłki także jak ma swój dzień jest bardzo dobry. Na przyszłość liczę że nie dopuścimy do jego odejścia. Bo zawodnik o takich warunkach, mogący grać na 1/2 pozycjach w dodatku z dość przyzwoitym zdrowiem to bardzo wartościowy gracz.
» 17 lutego 2022, 17:10 #377
HarryBrown: Matic chociaż jako jedyny z naszych pomocników to urodzony dmc, ale on już fizycznie nie daje rady grać na pełnych obrotach przez 90 min. Natomiast z pozostałych naszych pomocników na dmc siłą rzeczy najmniej niebezpieczny jest Scott, który jest zdyscyplinowany plus nie certoli się w tańcu jeżeli trzeba włączyć tryb nawalanki z przeciwnikami. No i chyba ze wszystkich naszych pomocników najlepiej potrafi bronić jeżeli trzeba wesprzeć duet naszych środkowych obrońców. Aczkolwiek osobiście to widziałbym Scotta postawionego wyżej w pomocy bo chłopak przydałby się jako wsparcie dla ofensywy w pressingu plus ma niezłe kopyto i nie boi się iść z piłką do przodu. Niemniej przydałby się w drużynie koleś o którym można byłoby mówić, że to klasyczny dmc.

@atotrikos
W Szkocji owszem gra jako obrońca bo raz, że grają tam w systemie 3 obrońców, a dwa chyba Szkoci aktualnie nie mają lepszych na tę pozycję. Plus Scott gra tam jako obrońca grający piłką bo większość ataków rozpoczyna się właśnie od niego jeżeli bramkarz nie wali długiej piłki.
@atotrikos
» 17 lutego 2022, 17:38 #376
ArktoS: Podsumowując możliwe, że niechętnie ale trzeba wytransferować Freda. Na podtrzymanie decyzji przemawia też to, że do składu wchodzą młodzi zawodnicy. No i do tego to zawodnik na którym możemy zarobić parę milionów. Szczerze to w podobnej sytuacji znajduje się Maguire i śmiem nawet twierdzić, że i Rashford. Możecie mnie teraz zjechać za Marcusa, ale nie wiem czy samemu piłkarzowi nie wyszłoby to na dobre. Sporo weźmiemy, Marcus zmieni otoczenie, dostanie kontrakt i możliwe, że w nowej lidze byłby olśniewający a my byśmy mogli skupić się na większym dopasowaniu zawodnika, bo aktualnie anglik gra na prawej pomocy..
» 17 lutego 2022, 18:12 #375
mikiartur: zależy jaką formacją będziemy grać w nowym sezonie. Bo jeśli 4-3-3 to warto mieć z czterech graczy na pozycję nr8 i z dwie 6tki. Więc na pewno jedna 6tka musi być ściągnięta. Ale jak mówiono wcześniej - przez sytuacje z Greenwoodem zaraz po śpd - priorytetem może być napastnik.
Więc nie wiadomo, czy nie zdecydujemy się na zostanie z Fredem jako z 8mką do rotacji w przypadku 2 drogich transferów na 6tke i na 9tke.
Dużo zależy co się stanie z Donnym. Bo zakładam że Matić i Mata są na wylocie. Lingard i Pogba też raczej odejdą. Wtedy zostajemy z Bruno Scottem Fredem Donnym i Garnerem który wraca z wypożyczenia. Do tego grona dochodzi potężna 6tka. Nie zdziwiłbym się wtedy, że mając 6 takich pomocników zdecydujemy się na wielki przyszłościowy transfer na 9tke lub na skrzydło. A pamiętajmy, że możliwy będzie też transfer do obrony jeśli Bailly i Jones, Tuanzebe odejdą.
» 17 lutego 2022, 19:54 #374
atotrikos: Czemu nie poszło VdB w United, ? Odcinek 127874: youtube.com/watch?v=PZomJ9UDJEo
» 17 lutego 2022, 15:14 #373
Abstrahujacy: Taki filmik można zrobić też o Macie, Fredzie czy Lingardzie. Każdy zawodnik powinien stwarzać opcje i wybiegać a to, że nie dostanie piłki jak choćby Telles 2 razy w 3 minuty ostatniego meczu, nie świadczy o niczym. Gdy grał to często nie robił większej różnicy na plus, choć miewał przebłyski. Który z początkowo wymienionych ich nie miewał?
» 17 lutego 2022, 15:28 #372
Pyra: Rashford jak kurczak bez głowy xD
No i widać, że Matić ogarnia grę do przodu, McFred albo zatrzymują akcje albo do tyłu
» 17 lutego 2022, 15:38 #371
Pyra: VDB rozegrał u nas przez 1,5 sezonu
3x 90min w lidze
3x 45min
a reszta to ogony

a ile przez ten czas grali McFred?
niech każdy odpowie sobie na to pytanie
» 17 lutego 2022, 15:41 #370
atotrikos: Abstrahujący, piszesz, że jak grał nie robił różnicy - w 8min pod koniec spotkania to sobie można, jeszcze będąc pomocnikiem o jego charakterystyce. Można o każdym ale przecież filmik pokazuje dlaczego nie pasuje do tej ekipy pełnej sosen.
» 17 lutego 2022, 16:23 #369
mycka86: 3 różnych managerów (OGS, Carrick, RR) oglądało go codziennie na treningach i w meczach go nie wystawiało lub grał ogony. Kto ma rację? Ludzie, którzy całe życie spędzili w poważnej piłce czy eksperci z DP ?
» 17 lutego 2022, 17:08 #368
DevoMartinez: Patrząc na to co się u nas wyprawia można mikeć wątpliwości co do tych ludzi znających się na piłce u nas. ;) A to kto ma racje pokaże jego wypożyczenie.
» 17 lutego 2022, 18:21 #367
Abstrahujacy: Nawet wypożyczenie nie musi nic pokazać, bo bywa, że się ludzie nadają do błyszczenia w słabszych drużynach. Soucek, Fellaini, Quaresma, Dembele, Kagawa, Depay, James i setki innych,
» 17 lutego 2022, 20:21 #366
boro: Guardiola wymienia nas jako największe zagrożenie w drodze po LM.. oczywiście nie tylko nas ale jesteśmy w tym małym gronie. Szok
» 17 lutego 2022, 14:44 #365
tygrys26: Chyba beke cisnie
» 17 lutego 2022, 14:48 #364
sztejner: Bo jesteśmy razem z Atletico drużynami które grają największy piach regularnie a z drugiej strony nóż widelec czy nie zagrają na poziomie City czy PSG
Niby piach i gruz a jednak mega nieprzewidywalne
» 17 lutego 2022, 14:49 #363
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.02.2022 15:27

I wcale się nie dziwię Guardioli, że tak myśli. Oczywiście w obecnej formie raczej nie ma szans na wygranie, ale trzeba spojrzeć na to z szerszej perspektywy.

Po pierwsze mamy sporo indywidualiści, które zawsze mogą przechylić szale zwycięstwa na naszą korzyść. Wystarczy spojrzeć na mecz z Brighton, gdzie wyglądaliśmy fatalnie, aż tu nagle Ronaldo błysnął i wyszliśmy na prowadzenie. A przecież oprócz niego mamy jeszcze w składzie Bruno, Sancho, Pogbe czy chociażby Rasha z Cavanim, gdzie każdy z nich nawet jak gra piach to jest w stanie w minutę odmienić losy meczu.

Do tego dochodzi sam problem formy. Aktualnie tak jak pisałem wcześniej - wyglądamy fatalnie, ale nie jest powiedziane, że tak musi być do końca sezonu. Jeśli jakimś cudem wszyscy kluczowi zawodnicy wrócą do formy to będziemy mieli naprawdę bardzo mocną ekipę, która z powodzeniem może grać o wygraną praktycznie z każdym. (Podkreślam, jak wszyscy będą w formie)

Ostatnią i myślę, że najważniejszą rzeczą jest sam system pucharowy. W lidze trzeba zagrać kilkadziesiąt równych meczów, żeby ostatecznie zdobyć mistrzostwo. W pucharach jest zgoła inaczej - tutaj wystarczy zagrać przyzwoity mecz, albo mieć furę szczęścia i już możesz przejść dalej. Taka Chelsea w sezonie 11/12 była w lidze na 6 miejscu, wygrała tylko 18 meczów i miała 25 punktów straty do nas, a mimo to i tak wygrała LM.
» 17 lutego 2022, 15:26 #362
UnitedFan07: Guardiola zawsze z szacunkiem wypowiadał się o United ma szacunek do tego klubu tak samo do SAFa. To on powinien być trenerem United a nie City ale czasu już nie cofniemy.
Co do LM w fazie grupowej United już pokazało ze może wszystkich zaskoczyć także wszystko jest możliwe ….
» 17 lutego 2022, 15:43 #361
ax1d: Ponadto derby zawsze rządzą się swoimi prawami, bez względu na rozgrywki.
» 17 lutego 2022, 16:08 #360
HarryBrown: Nasza ekipa owszem gra w tym sezonie dużo poniżej oczekiwań, a czasami koszmarnie. Niemniej w składzie mamy wielu piłkarzy, którzy mają duże umiejętności i przy odpowiedniej motywacji i nastawieniu mogą odpalić na jakiś konkretny mecz i zrobić z przeciwnika kaszankę. Wszystko zależeć będzie od tego czy im zechce się chcieć zagrać w końcu na miarę ich możliwości i umiejętności.
» 17 lutego 2022, 17:46 #359
brazylianwisnia: Pep był pierwszym wyborem na następcę SAFa ale odrzucil propozycje.
» 18 lutego 2022, 08:12 #358
mikiartur: #mufc have not broached the topic of discussing a new contract with Paul Pogba or his representatives and are already planning to recruit a midfielder in the summer #mulive [@samuelluckhurst]
» 17 lutego 2022, 12:54 #357
DaredevilUtd: Rashford wydaje książkę w tym roku "You Can Do It: How to Find Your Team and Make a Difference". Ciekawe o czym ta książka będzie ;)
Najśmieszniejsze jest to, że on na arenie sportowej wciąż niczego nie osiagnal w footballu.
» 17 lutego 2022, 12:49 #356
majk: Celebryta kolejny, tylko z dobrym serduszkiem.
Najgorsze jest to że to kolejny nietykalski, można posadzić na ławie, ale z klubu nie będzie się go dało pozbyć, jak Lingarda, do 30stki.
» 17 lutego 2022, 13:43 #355
tygrys26: Ogolnie xelebryta, ale znany tylko w Manchesterze...
» 17 lutego 2022, 14:35 #354
DevoMartinez: Coś się wam strona rozwaliła przez reklamy.
» 17 lutego 2022, 12:48 #353
matheo: Naciśnij CTRL+ F5. Gdyby nie pomogło, to daj znać w wiadomości prywatnej, gdzie się dokładnie rozwaliła :)
» 17 lutego 2022, 14:31 #352
majk: Divy z meczyków się rozwalają na całą strone przy wczytywaniu strony za każdym razem
» 17 lutego 2022, 14:50 #351
mikiartur: Official: #mufc Legends will take on Liverpool FC Legends in a charity football match on the 21st May 2022.

The match will see the iconic Bryan Robson return to Old Trafford as manager of Manchester United Legends.
» 17 lutego 2022, 12:48 #350
Blau: Wczorajszy mecz dobitnie pokazał, że dopóki nasze grajki nie zaczną biegać, dopóty będziemy się pałętać gdzieś w okolicy ligi europy.

Wczoraj Bayern z Salzburgiem urządzili sobie istny maraton. Żaden zawodnik nie odpuścił ani jednej piłki, pressing zakładany przez obydwie drużyny był wręcz kosmiczny. To było całkowite przeciwieństwo naszego, chodzonego, stylu gry.

Wisienką na torcie były skrzydła. Jak się patrzy na takiego Comana z Bayernu czy Adeyemiego z Salzburga, którzy z taką łatwością wchodzą w drybling, a później przypomnisz sobie jak to robi Rashford czy Sancho (chociaż ten drugi się ostatnio trochę poprawił) to krew człowieka zalewa.
» 17 lutego 2022, 12:25 #349
atotrikos: To przypomnij sobie też, że Sancho to skrzydłowy ale Rashford to boczny napastnik.
» 17 lutego 2022, 12:32 #348
Blau: Przecież skrzydłowy czy boczny napastnik to są praktycznie synonimy. Czym w takim razie różni się rola Rashforda od Sancho na boisku?
» 17 lutego 2022, 12:41 #347
trojanc: też jestem ciekawy odpowiedzi. Czy jak ktoś jest bocznym napastnikiem to niekoniecznie musi umieć dryblować ?
» 17 lutego 2022, 12:46 #346
atotrikos: Rashford jest najgroźniejszy w świetle może nie bramki ale pola karnego, bo ma odejście na metrze i mocny bardzo precyzyjny strzał - to czyni go świetnym napastnikiem ale też nie taką nr 9.
Gdy gra na boku kopie sie po czole tracąc swoją najlepszą broń - strzał a jego crossy to widać, że są na siłę, że nie jest to dryg wyuczony od dzieciaka grając na skrzydle.

Sancho to nie typowy skrzydłowy gdzie "do linii i cross" ale taki z ulicy, gdzie gra 1vs1 czy 1vs1m jest jego konikiem, polem do popisu, typowy show-man.
» 17 lutego 2022, 12:50 #345
Chestnut: Zgodzę się z @atotrikos. Rashford to taki napastnik, coś w stylu Rooneya, jako ten drugi napastnik, nie jako 9.
» 17 lutego 2022, 12:53 #344
JahKowalski: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.02.2022 13:12

Z Rashforda to taki napastnik że w polu karnym nie istnieje, chyba że z kontry XD
Określenie go skrzydłowym pomocnikiem, który lubi schodzić do środka, jak choćby swego czasu Ariel Robben
» 17 lutego 2022, 13:10 #343
Piwal: Skoro tak to sprzedac czym prędzej bo ma fatalne statystyki jak na napastnika. Rooney nawet w końcowych latach kariery w tym klubie wykręcał lepsze liczby a na boisku był wszędzie i walczył o każdą piłkę w przeciwieństwie do Rashforda który wczoraj tracił i truchtał czekając aż koledzy odbiorą.
» 17 lutego 2022, 13:12 #342
JahKowalski: Ma więcej sensu
» 17 lutego 2022, 13:14 #341
atotrikos: Panowie, spokojnie XD A czy ma kiepskie liczby ? No niektóre ma bo gra za szeroko grając na skrzydle. W chwili gdy grał obok Ibry, obok Cavaniego w niektórych spotkaniach czy nawet Martiala strzelał. Chłopak ma tu miejsce, szatnia się znów przewietrzy i Rash będzie pakował do siaty.
» 17 lutego 2022, 13:14 #340
Chestnut: A kiedy on ostatni raz grał jako napastnik, że tak się zapytam?
» 17 lutego 2022, 13:15 #339
Michau38: Skoro Rashford nie potrafi dryblować, to dlaczego to ciągle robi?
» 17 lutego 2022, 13:46 #338
tygrys26: Kiedys umiał...
» 17 lutego 2022, 14:37 #337
AUDIoooo: Kowalski

Arien*
» 17 lutego 2022, 14:57 #336
JahKowalski: A nawet Arjen, ważne że wiadomo o kim mowa :)
» 17 lutego 2022, 16:55 #335
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.02.2022 12:12

Sytuacja w klubie zaczyna wyglądać trochę jak w pracy w zwykłej firmie, ludzie którzy pracują dłużej no z 5 lat uważają, że mają większe prawo do słuszności swoich racji, oraz, że powinni zarabiać więcej itp. To wynika z tego, że poprostu uważają swój staż w klubie, jako coś co daje im wyższość nad reszta. U nas jest podobnie osoby grające piach, ale siedzące już długo w klubie, oraz ci co utracili podstawowa 11 na rzecz nowych, poprostu mają za złe innym i robi się gęsta atmosfera. Mnie nie dziwi, że gramy jak to widać na boisku, tu trzeba wywalic większość maruderów i oczyścić szatnie.
» 17 lutego 2022, 12:11 #334
atotrikos: Mitrović ? Właśnie pobił rekord bramek na zapleczu, ligę zna i jest takim bandziorem boiskowym i by tu pasował.
Nie wygramy niczego z naszymi dzieciakami na ataku, są za miękcy.
» 17 lutego 2022, 11:55 #333
GuteFrage: Daj spokój XD
» 17 lutego 2022, 12:01 #332
KubaUtd: Bandzior w sam raz na chamionship już go dwa razy PL zweryfikowało.
» 17 lutego 2022, 12:24 #331
atotrikos: Armando Broja znalazł się na celowniku Bayernu Monachium i Borussii Dortmund.

No i elegancko, Borussia weźmie talent za 20-30mln a my od nich Norwega z grubym za 150mln - stonks.
» 17 lutego 2022, 09:38 #330
majk: A za 2 lata będą nas łączyć z Broją za 80 mln
» 17 lutego 2022, 09:48 #329
tygrys26: Nie to ze się czepiam, ale Broja chyba jest tylko wypożyczony z Chelsea. Myślicie ze Londyńczycy po takim sezonie oddadzą go do ligowego rywala? Obstawiam ze albo zostanie juz w klubie zeby pokazać na co go stać, albo.dostnaie jeszcze jedno wypożyczenie
» 17 lutego 2022, 10:04 #328
nieeeeeeee: Oni oddali Salaha De bruyna i Lukaku po udanych wypożyczeniach
» 17 lutego 2022, 10:11 #327
KubaUtd: Borussia to kupi tego małolata z Salzburga Adeyemi a później my go odkupimy za 100baniek.
» 17 lutego 2022, 10:21 #326
tygrys26: Jak tak dalej będzie szło to do nas będą przychodzić takie gwiazdy jak James, a nie przyszłe gwiazdy ;)
» 17 lutego 2022, 10:23 #325
Pyra: Adeyemi sam chce do Borussii, interesowała się nim Barca ale odpuścił temat.
I bardzo mądrze prowadzi swoją karierę, Haaland odejdzie i cyk podstawa, LM co roku.
» 17 lutego 2022, 10:44 #324
atotrikos: Southampton mógł wykupić Broję ale musieliby pobić swój rekord transferowy i odpuścili - Chelsea chciała 25mln, oni mogli tylko 20 i padł temat.

Zawsze mieliśmy łeb do interesów także wystarczy zaufać i poczekać.
» 17 lutego 2022, 10:49 #323
HarryBrown: Pasuje do nas chociażby z powodu swojego wzrostu - ponad 190 cm ;)
» 17 lutego 2022, 17:54 #322
nieeeeeeee: W ostatnich dziesięciu kolejkach, AtlĂŠtico zdobyło 10 na 30 punktów w LaLiga. 8 porażek w 13 meczach. Bramki 16:24 w tym okresie.
Atletico w jeszcze gorszej formie niż my.
» 17 lutego 2022, 09:20 #321
sztejner: Że Atletico jest do przejścia to my wiemy
Ale kibice Atletico pewnie mówią to samo o United
Zobaczymy kto będzie miał racje
» 17 lutego 2022, 09:23 #320
brazylianwisnia: Na nas się odkuja I podbudują morale
» 17 lutego 2022, 11:11 #319
mycka86: Atletico to od lat zespół, który może z każdym wygrać, ale i z każdym przegrać.
» 17 lutego 2022, 11:30 #318
sztejner: mycka
Jakbym słyszał o United....
» 17 lutego 2022, 12:02 #317
pilchu: Salzburg wyszedł dzis na Bayern ośmioma zawodnikami poniżej 23 roku życia, a średnia wyniosła 23,7. Dobrze grali pressingiem, twardo atakowali bawarczykow. Robert praktycznie kompletnie odcięty. Mogli zamknąć mecz i odprawić Bayern 2:0. Szkoda.
» 16 lutego 2022, 23:18 #316
DjTED: W Monachium dostana 7:0. Rób screeny
» 16 lutego 2022, 23:24 #315
pilchu: Tak pewnie będzie.
» 16 lutego 2022, 23:33 #314
kckMU: No powinien mieć Salzburg 2:0. Pavard wybił piłkę z bramki. Kara przyszła bardzo szybko.
» 17 lutego 2022, 01:29 #313
AUDIoooo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.02.2022 01:30

DjTED

Już szedłeś o zakład, że przegramy 2-1 z Brighton wiec nie byłbym taki pewny tego 7-0 ;)
» 17 lutego 2022, 01:30 #312
AUDIoooo: Southampton*
» 17 lutego 2022, 02:40 #311
Lolhunter: Liverpoolowi jak nie idzie to stały fragment, rzut różny i pyk gol. Z drugiej strony United jak nie idzie to rzut różny pyk i tez gol... ale dla przeciwnika z kontry po naszym rożnym :D
» 16 lutego 2022, 23:03 #310
PLInfo: Ale Oni mają zacne grono do bicia stałych fragmentów, a w United dośrodkowanie przechodzi pierwszego obrońce 3 na 10 prób...
» 16 lutego 2022, 23:21 #309
wider: w sumie to jest aż śmieszne że w takim klubie jak MU to nikt nie może się pochwalić dobrym dośrodkowaniem
» 17 lutego 2022, 00:29 #308
brazylianwisnia: Telles ma genialne dośrodkowania. Jednak to nie polega tylko na posłaniu dobrej piłki ale też ktoś musi zrobić sobie miejsce
» 17 lutego 2022, 07:38 #307
OldFasion: Bramka z rzutu rożnego pomogła ale to nie dzięki tej bramce Liverpool pokonał wczoraj świetnie grający Inter.
Liverpool wygrał dzięki silnej ławce. Klopp wpuścił Firmino, Diaza, Keitę i Hendersona w kryzysowym momencie. Impuls z ławki przechylił szalę na stronę The Reds.
» 17 lutego 2022, 08:10 #306
Litosci: Strzelacie ponad 10 bramek w sezonie po rzutach roznych to bardzo duzo daje. Jak nie idzie nic z gry strzelic to zawsze live ma te swietne rozne. W united jak nie idzie to nie idzie i tyle.
» 17 lutego 2022, 11:26 #305
Sideswipe: Nie wiem jak gra Camara w innych meczach, ale biorąc pod uwagę tylko to spotkanie, taki gościu w naszych szeregach odmienilby środek pola znacząco
» 16 lutego 2022, 22:41 #304
Mateo: Granie samymi małolatami, bez gwiazd a naprawdę kopanie fajne dla oka.
U nas gwiazdy i za ch3uj tego oglądac nie mogę.
» 16 lutego 2022, 22:58 #303
szami89: Tez wydaje mi sie ze ten Camara to ciekawy grajek. Troche taki pracus jak Kante
» 17 lutego 2022, 08:32 #302
JahKowalski: Nawet Ajax zrozumiał, że samymi gwiazdami nie wygra trofeów i do każdej linii ściągnął doświadczonego zawodnika, np Blinda
» 17 lutego 2022, 13:06 #301
Kris91: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 22:42

Salzburg to podwaliny Rangnicka. Podejrzewam że mówiąc o pressingu przez cały mecz, myśli właśnie o czymś takim. Nie wiem czy wpoi to naszym gwiazdkom... Bardziej liczylbym że nauczy tego Elange, Diallo, Hannibala...
» 16 lutego 2022, 22:41 #300
motos8: No naszych starych już nie. Widać, że się w piłkę uczą grać od nowa.
» 17 lutego 2022, 05:55 #299
damian182838: Coman masakra co gość miesza, co akcja bez problemu mija tego bocznego obrońcę
» 16 lutego 2022, 22:30 #298
rreddevilss: Alez ten Salzburg gra... Zawodnicy pewnie warci tyle ile jeden Maguire a taka intensywnosc i odwaga my naprawde w du*ie jestesmy XD
» 16 lutego 2022, 22:25 #297
axel52: I tak najlepszy Szpak z "kamą"
» 16 lutego 2022, 22:29 #296
Radomirus: Bez przesady...

Siedzą pod swoją bramką i raz na 5 minut próbują wyjść z kontrą. Zwykła taktyka na silniejszego przeciwnika. Raczej bym powiedział, że Bayern dziś gra raczej niemrawo... choć może mam też wobec niego zbyt duże oczekiwania - prawdę mówiąc nie śledzę Bundesligi...
» 16 lutego 2022, 22:31 #295
wedel242: @Radomirus inny mecz oglądamy
» 16 lutego 2022, 22:34 #294
JahKowalski: In 14 of Southampton’s 24 Premier League games this season, a Saints player has gone down injured between the 60th-70th minute.

Their team-mates then go & consume an energy gel/drink.

Coincidence or plan?
» 16 lutego 2022, 22:17 #293
PiesekLeszek: Patrząc realnie na nasz zespół to mamy jedną z najsłabszych linię pomocy w PL. Patrząc na Scotta i Freda to droga do naszej bramki otwarta, do tego są elektryczni z piłką przy nodze.
Brakuje kogoś kto będzie regulował tempo, potrafił też przyspieszyć grę do przodu.

Z całego składu na miano graczy MU moim zadaniem mogliby aspirować:
De Gea, Varane, Pogba, Bruno, Ronaldo Cavani. Wszyscy pod warunkiem bycia w formie. Z Pogba to wiadomo umiejętności czysto piłkarskie na najwyższym poziomie, a mental przeciwny biegun.
» 16 lutego 2022, 22:16 #292
kamtor: Widzę że dla was to wszyscy są wuefistami
» 16 lutego 2022, 22:15 #291
kamtor: Tak to Niemiec i ma 33 lata i przeważnie stosuje taktykę 14312
» 16 lutego 2022, 21:50 #290
kamilpe: To zagadka?
» 16 lutego 2022, 21:51 #289
Chestnut: @kamtor nie potrafi używać "odpowiedz" i odpowiada komuś w taki sposób, więc to może nie zagadka, a układanka.
» 16 lutego 2022, 21:57 #288
Radomirus: Stawiam, że to odpowiedź na temat zaczęty przez Amycus'a trzy tematy niżej ;)
» 16 lutego 2022, 22:03 #287
majk: kamtor tak naprawdę jest ruskim szpiegiem i zostawia na DP zaszyfrowane wiadomości
» 16 lutego 2022, 22:13 #286
AUDIoooo: Pseudonim

Zakręcony Sasza ;)
» 17 lutego 2022, 02:45 #285
Lisan: Nie no Sule ewidentnie ma jakieś geny wspólne z Maguire. Jak widzę co robi to mam flashbacki z Harrego
» 16 lutego 2022, 21:48 #284
Wirus: Jak ten Salzburg gra, to jest piękne, to się chce oglądać.
Pressing, zero strachu (a grają przeciw Bayernowi), wszyscy do obrony, wszyscy do ataku, nikt nie odpuszcza.
Do tego kibice co ich słychać cały czas, a nie jak pikniki na Old Trafford.
Mecz meczowi nie równy, ale myślę, że od tego Salzburga byśmy do przerwy dostawali z 2-3 do 0 i po totalnej dominacji ze strony Salzburga.
» 16 lutego 2022, 21:45 #283
Amycus: Ktoś coś może więcej powiedzieć o trenerze Salzburga? Śledzi ktoś? Wieże że kolejny Niemiec.
» 16 lutego 2022, 21:40 #282
Chestnut: Wierzę*
» 16 lutego 2022, 21:41 #281
Anhel: Matthias Jaissle, Niemiec- 34 Lata, w przeszłości zawodnik Hoffenheim
» 16 lutego 2022, 21:49 #280
Amycus: A miało być 'widzę' xd
» 16 lutego 2022, 22:03 #279
Radomirus: I tak dzięki autokorekcie temat z wzrokowo-poznawczego zamienił się w architektoniczno-budowlany ;)
» 16 lutego 2022, 22:05 #278
Chestnut: A to w sumie wiele wyjaśnia, bo mi to "Wierzę" nie pasowało do reszty zdania. xd
» 16 lutego 2022, 22:09 #277
kckMU: W sumie to może wierzyć, że niemiecka myśl szkoleniowa jest najlepsza.
» 16 lutego 2022, 22:13 #276
M4S73R: Sule to kopia kloca z United
» 16 lutego 2022, 21:24 #275
Lisan: Różnica jest taka że kosztował coś koło 15 milionów a nie 80:)
» 16 lutego 2022, 21:28 #274
Seba0619: Pięknie RB, wie ktoś o co chodzi z tą cieszynką? Identyczna jak ta Elangi po bramce.
» 16 lutego 2022, 21:22 #273
wedel242: The dance, known as The Griddy, has found fame among NFL players celebrating touchdowns, most famously Minnesota Vikings star Justin Jefferson.
» 16 lutego 2022, 22:13 #272
Anhel: W tych spotkaniach LM doskonale widać jak w tych drużynach z topu ważna kwestia jest posiadać mobilnych środkowych obrońców o ile u nas Varane jak popełni jakis błąd jest w stanie dogonić przeciwnika i naprawić co zepsuł, tak Maguire ze swoją szybkością może już tylko faulować rywala albo komicznie próbować go gonic, mało tego zauważcie drodzy koledzy jak stoperzy innych zespołów nawet walcząc w powietrzu z napastnikiem rywala są w stanie celnie podać głowa do kolegi z drużyny, Harry zaś odbija głowa byle odbić nawet na ślepo pod nogi rywala
» 16 lutego 2022, 21:11 #271
SzarimMusty: Tylko ostatnio głównie bramki tracimy po błędach Varana. W sumie to po jednym błędzie, który jest popełniany praktycznie co mecz - wychodzi on zbyt wysoko do pressingu/odbioru w sposób niesygnalizowany dla swoich kolegów i zostawia dziurę za swoimi plecami. Tak straciliśmy bramki i punkty zarazem z Southampton jak i Burnley.

Problemem jest tu Maguire ze względu na swój brak dynamiki w efekcie czego nie daje rady naprawiać błędy kolegów ale tu nic nie trzeba pisać bo wszyscy wiedzą jak bardzo brak tempa u niego daje nam w kość, w każdym meczu.
» 16 lutego 2022, 21:22 #270
Anhel: Ale tak powinni grać środkowi obrońcy, wysoko wypychać rywala na własna polowe a ze nasi pozostali obrońcy są nauczeni siedzieć z pupami w szesnastce to tak to potem wyglada ze nieogarniaja
» 16 lutego 2022, 21:25 #269
SzarimMusty: Zostawianie dziur za swoimi plecami to nieogarnianie... Stoper jak rusza ze swojej pozycji to musi mieć pewność skutecznej interwencji. Varane co mecz robi 2 albo i 3 puste przeloty. Ze Świętymi nawet Bruno musiał asekurować jeden z jego takich wyskoków no i drugi wyskok to już stracona bramka.
» 16 lutego 2022, 21:29 #268
Anhel: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 21:44

Być może robi to zle, nie mówię ze nie. Tutaj nie chodziło o to żeby Gloryfikować Varane, tylko pokazać ta różnice między top zespołami a nami, żaden nie ma toporów na środku obrony No może Sule w Bayernie ale widzimy jak się to konczy
» 16 lutego 2022, 21:42 #267
wedel242: Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale taki Salzburg by nam naklepał w 1/8
» 16 lutego 2022, 21:10 #266
kckMU: Nie zwracajcie uwagi na formę i wyniki Atletico. Mogą być słabe, ale jak chcemy ten awans, to będzie trzeba przez dobre 200 minut dwumeczu zagrać na wielkiej intensywności i niesamowitym poświęceniu. Oczywiście, że można ich wyrzucić, ale trzeba się przy tym napocić jak z mało kim.
» 16 lutego 2022, 20:58 #265
KubaUtd: Atletico w formie przegrało właśnie mecz z ostatnią drużyna LaLiga.
» 16 lutego 2022, 20:56 #264
Seba0619: Atleti właśnie przegrywa z ostatnim w lidze Levante, bardzo chcą wlać nadzieję w nasze serca ;)
» 16 lutego 2022, 20:54 #263
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 19:21

Wracając jeszcze do dyskusji, jaką się toczy niżej Ole vs Ralf, to moim zdaniem, nie ma co winic menagera. Niestety to pilkarze wybieraja jak im się chce grać i dla kogo. Za czasow Ole byli szczęśliwi i grali chwilami fenomenalnie, a później widac bylo u wszystkich niechęć do biegania, Teraz chwilami było podobnie i nie bagatelizowal bym donosów na temat niechęci szatni. Niezadowolone panienki robia pod górkę Niemcowi, tutaj tylko mocne czystki zrobia robote i niestety Ole największym błędem, bylo to, że nie pozbycie się ludzi robiących zamęt. W tym był idealny Sir Alex, potrafil nawet najwieksza gwiazdę usadzić, lub wytransferowac, by szatni nie psuła i trzymal ich w ryzach.
» 16 lutego 2022, 19:19 #262
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 18:40

Pomyśleć jakbyśmy wygrali mecze z Burnley i Aston Villa to byłby 4 pkt wiecej i dość dobra sytuacja. Akurat Southampton to mocna druzyna wiec strata punktów aż tak bardzo nie boli. Z Burnley a szczegolnie Aston Villa dalismy strasznie ciała i to może nam się odbijać do końca sezonu... Obysmy tylko tym nie odpłacili tym utraty top4.
» 16 lutego 2022, 18:39 #261
mikiartur: #mufc discussed a deal for Christopher Nkunku in January, when Mason Greenwood was suspended, but decided on no transfers #mulive [@cfbayern] - Falk

podobno od jakiegoś czasu mocno się Nkunku interesujemy.
» 16 lutego 2022, 17:39 #260
tygrys26: Ciekawy zawodnik, ale jak narazie to jeden sezon na wysokim poziomie, chętniej bym widział Goncalavesa (czy jakoś tak) jeśli mówimy o środku pola. Nkunku to ofensywny pomocnik vadz cofnięty napastnik;)
Nie bardzo widzę na tę chwilę miejsce dla niego w pierwszym składzie.
» 16 lutego 2022, 20:03 #259
kamilpe: Przecież Goncalaves to lewy skrzydłowy to jak do środka pola?
» 16 lutego 2022, 20:56 #258
Anhel: City idzie po Nkuku, zapewne francuz wybierze obywateli
» 16 lutego 2022, 21:54 #257
SkilledHydra16: DDG wyrównał rekord Van Der Sara pod względem największej ilości czystych kont dla MUN - 128
» 16 lutego 2022, 17:27 #256
trezegram: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 17:51

A przypadkiem nie Schmeichela?
» 16 lutego 2022, 17:51 #255
Abstrahujacy: Dane z 23.1.2022 wg oficjalnej strony manutd.com

1. Peter Schmeichel: 180 czystych kont / 398 występów
2. Alex Stepney: 175 / 539
3. David De Gea: 162 / 469
4. Gary Bailey: 161 / 375
5. Edwin van der Sar: 135 / 266

Dorzucił od tamtej pory już niewiele.
» 16 lutego 2022, 18:03 #254
DaredevilUtd: Szkoda tylko, że nie gra z takimi zawodnikami jak Peter. Niestety sporo więcej meczów mu będzie trzeba do przebicia jego rekordu.
» 16 lutego 2022, 19:08 #253
Radomirus: Abstrahujacy

Edwin bezkonkurencyjny - ponad 50% występów z czystym kontem :)
» 16 lutego 2022, 20:00 #252
tygrys26: Ale jaka obronę miał przed sobą...
DDG aby na początku miał obrońców przed sobą, następnie grały takie tuzy jak Smalling z Dżonsem, maglajer...
Slaba obrona nawet z najlepszego bramkarza zrobi szmacia*za
» 16 lutego 2022, 20:05 #251
Blau: Wyrównał rekord Schmeichela co do ilości czystych kont w PL, a nie we wszystkich rozgrywkach dla klubu.
» 16 lutego 2022, 20:12 #250
Radomirus: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 20:30

tygrys26

Może i masz rację, aczkolwiek ja mam duży sentyment do Edwina - mimo, że był Holendrem miał w sobie taką angielską flegmę. Na boisku chyba mógłby granat eksplodować przed jego polem karnym a ten i tak zachowałby spokój ;)

Choć chyba najbardziej go pamiętam z ćwierćfinału Mistrzostw Świata jak Holandia grała z Argentyną. I jego pojedynki z Baitistutą ;) Kiedy bronił co się dało, kiedy szło w światło bramki a jak strzały szły nawet 5 cm obok słupka to nawet się nie ruszał ;)
» 16 lutego 2022, 20:21 #249
tygrys26: Ja nie odmawiam Edwinowi umiejętności bo był genialny, ale tak tylko zwróciłem uwagę ze jednak miał trochę łatwiej. Tak czy inaczej Holender z Hiszpanem mogą sobie zabić pione za bycie kocurami na bramie
» 16 lutego 2022, 20:39 #248
pilchu: Wynik Davida jest o tyle imponujący, że gra w dużo słabszym United niż Edwin czy Peter.
Od odejścia SAFa United broni jako zespół słabiej, nie winiąc tylko obrońców. Ja bym chętnie zobaczył zestawienie dobrych interwencji czy % obronionych strzałów ogółem, na przestrzeni 20 lat premier league.
» 16 lutego 2022, 20:41 #247
DaroMistrz5: Tygrys sprawdź sobie ile bramek w traciliśmy na sezon z tymi "tuzami" na środku obrony (Harrego nie liczę bo to trochę późniejsze czasy) a potem trochę pomyśl. Jak by nasza defensywa obecnie z mistrzem świata, najdroższym obrońca świata i resztą ekipy traciła tyle bramek co wtedy to nie było by drżenia o wynik co mecz i zastanawiania się kiedy coś wpadnie dla rywala ale co tam przyczepy się dla zasady dla ułatwienia dodam żebyś sprawdził sezony 0od Jose czy też van galem
» 16 lutego 2022, 20:49 #246
Radomirus: DaroMistrz5

A ty tak właściwe to o co się przyczepiłeś do tygrys26 (teraz już pewnie ponad 30 - sądząc po długości przebywania na forum) bo tak do końca nie rozumiem? ;)
» 16 lutego 2022, 20:57 #245
DaroMistrz5: Tak już ponad. O takie swoiste zakłamywanie rzeczywistości pod kształt swojej wizji. Nie twierdzę że obrona z Smallingiem i Jonsem była rewelacyjna i tak pewna i spektakularna jak Rio z Vidiciem którzy grali z van der Sarem ale swoje zadanie spełniała i statystyki straconych bramek były na podobnym poziomie (dokładnie nie sprawdziłem ale raczej poniżej 27-28 bramek wtedy na sezon nie tracilismy). Więc skoro oni byli tacy genialni to znaczy że Holender wcale tak dobrze nie bronił. Bo skoro z bardzo dobrą obroną puszczal mniej więcej podobną liczbę bramek co Hiszpan z fatalna to wychodzi że de Gea zjada van der Sara mówiąc kolokwialnie. Więc albo tak albo poprostu powiedzmy uczciwie że jeden i drugi mieli przed sobą dosyć stabilną defensywe (nie liczę ostatnich sezonów bo tu jednak problemy naszej defensywa widać gołym okiem). Taka zwykla logika
» 16 lutego 2022, 21:11 #244
Abstrahujacy: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 23:10

Taka ciekawostka:
Van der Sar w Premier League dla United obronił tylko 1 rzut karny w 186 meczach - w derbach, zatrzymując strzał Dariusa Vassella 5 maja 2007.
De Gea słynący ze słabego bronienia karnych obronił 4 takie rzuty w 364 meczach.
Oczywiście najlepiej pamiętamy jednak karne VdS w finale LM.

Holender od sezonu 06/07 PL kiedy zaczęto liczyć takie statystyki obronił w 148 meczach 359 strzałów = 2.4 na mecz.
Hiszpan w 364 meczach ma takich obron 1020 - 2.8 na mecz. To może pokazać o ile więcej strzałów dopuszczają obrońcy i/lub jak często strzelano na bramkę United w Premier League.
» 16 lutego 2022, 22:57 #243
SickRabbit: To co ostatnio wyczynia DDG po prostu mnie zachwyca. I ta parada po strzale Modera - jest w życiowej formie.
» 16 lutego 2022, 16:47 #242
NoLogo: Na linii wrócił do TOPki ale te jego wybicia po podaniach od obrony. Z jednej strony zachwyt, a z drugiej stan przedzawałowy.
» 16 lutego 2022, 18:09 #241
tygrys26: Dalej lepszy od Hendersona ;)
W tym momencie DDG jest w top 3 na świecie i nie ma co dyskutować
» 16 lutego 2022, 20:06 #240
skowron32: Bruno po końcowym gwizdku to myślałem że płuca z wątroba wypluje taki był wykończony
» 16 lutego 2022, 16:31 #239
Zyvold: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 16:12

Under Ole this season @ManUtd generated 1.8xG or above in Premier League matches 3 times in 12 games. Under Rangnick we've done it 8 times in 13 games. Defensively - Ole managed less than 1.0xG conceded 4 times. Ralf has done it 7 times.

@LetsTalk_FPL
» 16 lutego 2022, 16:11 #238
brazylianwisnia: Jak to się ma do tych samych rywali co miał RR do zeszłego sezonu Ole i tych samych rywali?
» 16 lutego 2022, 20:31 #237
mikiartur: Paul Pogba is open to Premier League offers if he leaves #mufc this summer #mulive [@mcgrathmike]
» 16 lutego 2022, 15:26 #236
vieeeri: Pogba w City, L'pool albo Chelsea. My tu liczyliby tyle lat, że mu wreszcie coś przeskoczy, a on za fryty poszedłby do ligowego rywala.
Przyznam, że takiej opcji nie rozpatrywałem, ale znając Mino...

A już tak zupełnie serio mówiąc to poza PSG ciężko dziś wskazać kogoś, kto da mu gwiazdorski kontrakt.
» 16 lutego 2022, 15:29 #235
atotrikos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 15:36

Pogba dabujący dla Chelsea na OT, no hit.
@Devo Znane stare numery.
» 16 lutego 2022, 15:33 #234
DevoMartinez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 15:35

Puszczanie plot byle tylko MU zaoferowało jeszcze więcej i nie poszedł do ligowego rywala? Nie no Raiola by tak się nie zachował.
» 16 lutego 2022, 15:35 #233
HarryBrown: Gruby pewnie będzie musiał zatrudnić dodatkowego asystenta bo kilometrowa kolejka klubów z Anglii się już ustawiła po księcia Dubaju.
» 16 lutego 2022, 15:41 #232
mycka86: Tylko PSG lub Real są w stanie dać mu jego wymarzoną tygodniówkę.
» 16 lutego 2022, 17:23 #231
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 19:10

Sprzedajna... W PL jest akurat parę klubów, co są w stanie mu zapłacić słono. Nawet taki Arsenal stać było by Aubie dać kontrakt życia.
» 16 lutego 2022, 19:09 #230
brazylianwisnia: Przecież Real nie płaci tak wysokich pensji.
» 16 lutego 2022, 20:32 #229
mikiartur: Cristiano Ronaldo vs Brighton:

100% successful dribbles
84% pass accuracy
40 total touches
5 shots
3 chances created
2 big chances created
1 goal

[@StatmanDave]
» 16 lutego 2022, 15:26 #228
atotrikos: Zagrania "DZIADKA", ten sezon: youtu.be/p1swus3Nwig
» 16 lutego 2022, 15:37 #227
Pochmurny: Zabawne jest to, że wystarczy spojrzeć jak on się porusza, a jak reszta naszych zawodników. Facet jest dynamiczniejszy niż 90% naszych zawodników... Może czasem jego reakcje są zbyt intensywne, ale przynajmniej widać, że chce aby było dobrze. Nie bez powodu nasz najlepszy zawodnik z poprzedniego sezonu również jest często irytujący. Tak mają, że wymagają od innych więcej, ale i sami starają się dać równie dużo, jak nie nie więcej.
» 16 lutego 2022, 16:43 #226
brazylianwisnia: 5 strzałów i 1 gol to gorsze ratio niż miał u nas Lukaku który potrzebował 4,5 strzału na gol. Nie mówiąc o 23(cos koło tego) strzały i 0 goli..
» 16 lutego 2022, 20:33 #225
ReddeviL1987: Wygrana była? Była. 3 pkt są? Są. 4 miejsce w tabeli jest? Jest. Tyle w temacie. GGMU!
» 16 lutego 2022, 15:13 #224
rreddevilss: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.02.2022 15:09

A widzieliscie jaki Bruno byl wykończony po meczu?? Moze ta teoria ze sa fatalnie przygotowani jest calkiem prawdziwa i dlatego brak presingu przez wiekszosc meczu i nie widac tej mysli Rangnicka
» 16 lutego 2022, 15:05 #223
Witcheraard: Moim zdaniem oni po prostu nie wiedzą kiedy presować a kiedy nie. Co do Bruno to raczej jest to spowodowane naszą ofensywą, która po stracie piłki ma wywalone na powrót do obrony.
» 16 lutego 2022, 15:18 #222
Abstrahujacy: Bruno jest kluczowym elementem tej naszej ofensywy i wywalone akurat nie miał. Może powinien trochę mniej tracić ene