Statystyki: Manchester United - Brighton & Hove Albion 2:0

» 15 lutego 2022, 23:21 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał Brighton & Hove Albion (2:0) w zaległym meczu 18. kolejki Premier League. Czerwone Diabły dzięki wygranej wskoczyły na czwarte miejsce w ligowej tabeli.
» Manchester United pokonał Brighton & Hove Albion (2:0) w zaległym meczu 18. kolejki Premier League
Manchester United w starciu z Mewami zaprezentował się nieźle w drugiej połowie, kiedy to do bramki Roberta Sancheza trafili Cristiano Ronaldo i Bruno Fernandes. Postawa piłkarzy Ralfa Rangnicka przed przerwą pozostawiała wiele do życzenia.

Czerwone Diabły czeka teraz kilka dni przerwy, a w niedzielę drużyna zmierzy się na wyjeździe z Leeds United.

Oto najważniejsze statystyki wtorkowego meczu pomiędzy Manchesterem United a Brighton & Hove Albion.

MANCHESTER UNITED – BRIGHTON & HOVE ALBION 2:0 (0:0)
Posiadanie piłki: 49,9% – 50,1%
Strzały łącznie: 19 – 10
Strzały celne: 7 – 3
Strzały niecelne: 4 – 6
Strzały zablokowane: 8 – 1
Celność podań: 81,5% – 83,9%
Rzuty rożne: 10 – 2