Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United – Fulham 1:1. Mecz na pół gwizdka i nieudane pożegnanie z Old Trafford

» 18 maja 2021, 20:53 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United tylko zremisował z Fulham 1:1 (1:0) w 37. kolejce Premier League. Czerwone Diabły chciały zgarnąć komplet punktów najmniejszym nakładem sił i za lekceważącą postawę zostały zasłużenie skarcone. Ozdobą ostatniego meczu na Old Trafford w tym sezonie był piękny gol Edinsona Cavaniego.
Manchester United – Fulham 1:1. Mecz na pół gwizdka i nieudane pożegnanie z Old Trafford
» Manchester United zremisował z Fulham 1:1 w 37. kolejce Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Aaron Wan-Bissaka
Axel Tuanzebe
Victor Lindelöf
Luke Shaw
Fred
Scott McTominay
Paul Pogba
Bruno Fernandes
Mason Greenwood
Edinson Cavani
Marcus Rashford
Amad Diallo
Donny van de Beek

Oddano 145 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Manchester United błyskawicznie narzucił Fulham swoje warunki gry, w czym po części na pewno pomogli kibice, którzy po raz pierwszy od 14 miesięcy pojawili się na Old Trafford. Drużynę Czerwonych Diabłów na żywo dopingowało 10 tysięcy fanów.

Już w 6. minucie niezłą okazję miał Paul Pogba. Francuz strzelił głową nad bramką Alphonse’a Areoli po mocnym dośrodkowaniu Aarona Wana-Bissaki.

Kibice głośnym dopingiem nieustannie motywowali piłkarzy Manchesteru United. W 15. minucie Old Trafford eksplodowało z radości! David de Gea zainicjował akcję z własnego pola karnego i zagrał długą piłkę do Bruno Fernandesa. Portugalczyk na środku boiska sprytnie trącił ją lekko butem do wybiegającego zza linii obrońców Edinsona Cavaniego. Urugwajczyk zauważył wysuniętego bramkarza Fulham i strzałem z ponad 30 metrów przelobował francuskiego golkipera! Na takiego gola warto było czekać!

Dominacja Manchesteru United była bezdyskusyjna, a przewaga w posiadaniu piłki sięgała 75%. W 26. minucie bliski podwyższenia na 2:0 był Bruno Fernandes. Scott McTominay wystawił futbolówkę Portugalczykowi przed szesnastką, ten huknął mocno, ale Areola popisał się świetną interwencją.

Fulham wyglądało na zespół, który tylko czeka na przyjęcie kolejnych ciosów. Choć goście popełniali błędy przed własną bramką, to Manchester United nie potrafił tego wykorzystać. Czerwone Diabły momentami próbowały zawiązać zbyt efektowne akcje.

W 38. minucie zrobiło się gorąco na połowie Manchesteru United. Błąd przed szesnastką popełnił Victor Lindelof, który przegrał pojedynek z Fabio Carvalho. Portugalczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z Davidem de Geą, ale górą z tego starcia wyszedł Hiszpan.

Tuż przed przerwą ofensywnym rajdem błysnął Luke Shaw. Anglik podprowadził sobie piłkę pod szesnastkę Fulham, strzelił równie mocno, co niecelnie.

Po zmianie stron Manchester United pierwszą dogodną okazję na podwyższenie prowadzenia miał w 51. minucie, gdy przed szesnastką gości sfaulowany został Scott McTominay. Do futbolówki podszedł Bruno Fernandes, uderzył kąśliwie w krótki róg i pomylił się o kilkanaście centymetrów.

W 61. minucie groźny atak wyprowadzili londyńczycy. Piłkę pod linią końcową dostał Ademola Lookman i zdecydował się na strzał w krótki róg bramki Davida de Gei z ostrego kąta. Hiszpan przytomnie zostawił rękę i nie dał się zaskoczyć.

Manchester United rozdawał karty we wtorkowym spotkaniu, ale nie potrafił tego udokumentować kolejną bramką. W 74. minucie bliski wpisania się na listę strzelców był Mason Greenwod. Anglik dostał kapitalne podanie na wolne pole od Edinsona Cavaniego i znalazł się w sytuacji sam na sam z Areolą. Uderzy z bliskiej odległości, ale dobrą interwencję zanotował golkiper Fulham.

Dwie minuty później było już 1:1. The Cottagers wyrównali po akcji, której nic nie zapowiadało. Z prawego skrzydła dobrą piłkę w szesnastkę Manchesteru United dorzucił Bobby Decordova-Reid, a na dalszym słupku dopadł do niej Joe Bryan i strzałem głową pokonał De Geę.

Po straconym golu nie było podkręcenia tempa przez Manchester United. Efekt był taki, że Czerwone Diabły zgubiły kolejne punkty na Old Trafford w tym sezonie.

Manchester United – Fulham 1:1 (1:0)
Bramki: Edinson Cavani 15’ – Joe Bryan 76’

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Tuanzebe, Lindelof, Shaw – Fred, McTominay (Rashford 62') – Pogba, Fernandes, Greenwood (Amad 83') – Cavani (Van de Beek 87')

Fulham: Areola – Ream, Adarabiyo, Bryan – Carvalho (Loftus-Cheek 63'), Reed (Andersen 31'), Lemina, Decordova-Reid – Lookman (Tete 88'), Anguissa – Cavaleiro


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Manchester United vs Fulham. 37. kolejka Premier League
Następny news »
Statystyki: Manchester United - Fulham 1:1

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (729)


primasort: 10 najlepszych trenerów na świecie według "FourFourTwo":
10. Brendan Rodgers
9. Gian Piero Gasperini
8. Mauricio Pochettino
7. Thomas Tuchel
6. Hans-Dieter Flick
5. Julian Nagelsmann
4. Jurgen Klopp
3. Diego Simeone
2. Antonio Conte
1. Pep Guardiol
Siódme miejsce Tuchela to absurd!
» 21 maja 2021, 10:11 #722
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.05.2021 10:25

że za wysoko czy że za nisko? XD

Mnie to dziwi obecność tutaj pozycji 8-10. Bo to trenerzy którzy a zwłaszcza Pochettino i Gasperini. Dlaczego? Bo nic nie wygrali. Gasperini super zrobił robotę w Atalancie ale 2 finały pucharu włoch przegrał choć nie mozna powiedzieć że nie miał ekipy na miare tego trofeum, skoro umiał z nimi zrobić obecnie top2 w lidze. Natomiast Pochettino przez 5 lat w tottenhamie zrobił fajną ekipę, grającą ofensywnie itd. ale nie wygrał dosłownie nic. Brak Zidane który jako trener wygrał 3 lm, 2 ligi hiszpańskie (ma jeszcze szanse na trzecią) to dla mnie skandal. Rozumiem że Ancelottiego i Mourinho ze względu na to że ostatnie sukcesy osiągnęli długi czas temu nie zostali uwzględnieni. Ale np. dziwi mnie brak choćby Kovaca, bo w Bayernie owszem mu nie wyszło, ale wcześniej z Eintrachtem a teraz z Monaco robi naprawdę solidną robotę. Noi jednak dublet z Bayernem dał radę zrobić. No i dziwne że żaden selekcjoner to nie jest uwzględniony. A Luis Enrique, Loew, Mancini mogliby tu się załapać.

Oraz pozycja Nagelsmanna nad Flickiem i Tuchelem jest też dla mnie niezrozumiała.
» 21 maja 2021, 10:24 #721
KOw11alMUN: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.05.2021 10:30

Primasort
No kurde, pierwsze miejsce powinien mieć i już 5 pomników wybudowanych. Co ten dziennik sobie wyobraża... potężnego Tuchela tak potraktować... Przecież on ich wszystkich zjada na śniadanie....
» 21 maja 2021, 10:28 #720
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.05.2021 10:42

To, że znalazł się na liście Pochettino i paru innych to absurd. No i jak nie lubię Zizu jako menagera tak dziwi jego brak. Jednak chłop osiągnął trochę w tym sporcie, a już napewno dużo więcej od paru innych co się na tej liście znajdują :)
» 21 maja 2021, 10:40 #719
szczecinianin: -murarz Simeone bojący się gry ofensywnej jak diabeł święconej wody
-Nagelsmann, który dopiero teraz zacznie pracę w wielkim klubie
-Flick, z całym szacunkiem ale Bayern to był jego pierwszy (i pewnie ostatni) klub bo na długie lata będzie prowadził kadrę. Bayern tak czy siak i tak by zdobywał mistrzostwa Niemiec.
-Pochettino, którego lubie ale bez przesady, prowadził Totki bez żadnego trofeum dysponując fajną kadrą a z PSG moze nie wygrać ligi
» 21 maja 2021, 10:43 #718
matizek92: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.05.2021 11:01

Szczerze to nie wiem na jakiej zasadzie tworzone są te rankingi :D Liczba zdobytych troferów? Raczej nie bo wtedy nie byłoby miejsca 8,9,10. Styl gry drużyn? No nie, bo nie byłoby 2 i 3. W ogóle Simeone na 3, Nagelsmann na 5 to jest totalny żart i brak szacunku dla takiego ZZ. Ranking totalnie z czapy.
» 21 maja 2021, 11:00 #717
wedel242: O ile się nie mylę w tym rankingu solskjer jest przed Zidanem xD więc no tyle jest warty ten ranking co jakiegoś szczecinianina na devilpage
» 21 maja 2021, 11:02 #716
DevoMartinez: Ranking z pupy szkoda tracić czas i strzępić ryja. :)
» 21 maja 2021, 11:07 #715
Lisan: ZA 5 dni finał. Mam nadzieję że Ole przygotował się taktycznie na ten mecz - bo może być ciężko. Pamiętajmy że Emery to mistrz wygrywania LE i dla niego to będzie normalny dzień w pracy.

Wejdziemy pewnie taką jedenastką bez zaskoczeń chociaż ani Pogba na lewym skrzydle ani duet McFred mnie nie przekonują.

Edinson
Pogba Bruno Greenwood
Fred McTominay
Shaw Maguire Lindelof AWB
DDG
» 21 maja 2021, 09:05 #714
rubin: Na Maguire'a nie liczę.
» 21 maja 2021, 09:18 #713
franek95: Ten Fred... eh. Potrzeba kogoś za niego bardzo.
» 21 maja 2021, 09:28 #712
DevoMartinez: Oj potrzeba. Z Fredem nasza kultura gry piłką cierpi. Chłop musi oddawać piłke kolegom przy byle presingu na niego. Nawet nasi boczni obrońcy lepiej się przy niej utrzymują. Do tego te koszmarne podania w panice do nikogo albo do rywali.
» 21 maja 2021, 10:13 #711
Seszele: Mam pytanie do niektórych.
Co Wy macie z tym proponowaniem na defensywny środek Raphaela Varane?
Skąd się u Was wziął w ogóle ten pomysł?
» 21 maja 2021, 08:07 #710
RedsFan: Co masz na myśli defensywny środek? Chodzi o obrone pomoc, czy co?
» 21 maja 2021, 08:27 #709
DjTED: Skoro grajek jest mistrzem Europy i Swiata do tego parę razy wygrywał LM i Lige to na pewno jest za słaby dla nas....
» 21 maja 2021, 08:39 #708
Bylak: Kiedy Varane zdobył mistrza Europy?
» 21 maja 2021, 08:41 #707
DjTED: AJ sorry nie zdobył. Zwracam honor
» 21 maja 2021, 08:46 #706
mikiartur: Varane to jedna z możliwości po prostu. I z wielu powdów. Po 1 kończy mu się kontrakt za rok więc jeśli nie podpisze nowego no to nie będzie jakieś wielkiej ceny za niego. Po 2 brakuje nam szybkiego obrońcy dobrego w powietrzu oraz mającego doświadczenie. No i w sumie nie jest w najgorszym wieku więc może okazać się niezłym wzmocnieniem. Owszem to raczej nie jest typ obrońcy lidera ale skoro z Ramosem (takowym liderem) grał świetnie to może z Maguire'm ktory także jest typem stopera który jest najgłośniejszy na boisku, może dobrze się spisać. Mam nadzieję że choć w jakimś stopniu angielski rozumie.

Choć szczerze jak ściągniemy kogoś z trójki Varane Kounde Torres będę zadowolony. A i Botman z Lille robi na mnie coraz większe znaczenie. Z PL jeśli już to tylko Fofana przychodzi na myśl z takich zawodników którzy mogliby pasować do charakterystyki którą szukamy.
» 21 maja 2021, 10:00 #705
Mariano88: Seszele, wziął się u nas ten pomysł z doniesień transferowych i faktu, że Varane jest na szczycie listy
» 21 maja 2021, 10:12 #704
RyannMistrz: A ja tam jestem fanem szczecinianina. Łykacie każdy jego bait jak takie pelikany. Robi z wami co chce i nawet nie macie pojęcia ile chłop ma z tego frajdy.
» 21 maja 2021, 07:26 #703
HarryBrown: Ja również jestem jego fanem. I dlatego kręcę bekę z niego. O folklor trzeba dbać.
» 21 maja 2021, 07:33 #702
Dejfmi: Ja również jestem fanem, taki zawodnik to jeden na 10 mln
» 21 maja 2021, 07:56 #701
RedsFan: Mieć frajdę z bycia głupim, a już w ogóle, być fanem takiej osoby. Ciekawe pomysły na życie nie ma co XD
» 21 maja 2021, 08:29 #700
DaredevilUtd: Ten gość już tu nie raz byl pod różnymi nazwami. To nie troll tylko niedowartościowana osoba, która ma nikłe pojęcie o footballu i tym co pisze. Najwięcej wiedzy czerpie z FM i Fiffy, próbuje to później przelać na forum, przy okazji ponarzekać. Nie rozumiem jak ludzie mogą takie osoby lubiec, które ciągle sądzą, że szklanka jest do połowy pusta.
» 21 maja 2021, 08:33 #699
DjTED: DaredevilUtd jakby czerpał wiedzę z FM to pół biedy. Jest przypadek , że typ grający w FM został menadżerem. On bierze wiedzę z bravo sport.
» 21 maja 2021, 08:43 #698
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.05.2021 08:46

@HarryBrown
Dokładnie. Trollować trolla warto, bo to tylko przybliża takiego do bana. Powoli, pomalutku - aż do skutku.
» 21 maja 2021, 08:45 #697
franek95: Skąd 100% pewność i przekonanie, że Ty masz racje i jego wypowiedzi to baity, a nie że pisze na serio? Neverknow :D
» 21 maja 2021, 09:00 #696
RyannMistrz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.05.2021 09:41

Bo takich bredni nikt normalny nie dałby rady wymyślić
» 21 maja 2021, 09:40 #695
RyannMistrz: @redsfan wyjmij z kija pupki ;p będziesz miał weselsze życie
» 21 maja 2021, 09:40 #694
DaredevilUtd: Skąd pewność, że jest normalny?
» 21 maja 2021, 09:41 #693
ermac: Dokładnie, im człowiek głupszy tym ma weselsze życie. ;)
RedsFan +1
» 21 maja 2021, 09:45 #692
RyannMistrz: Normalny nie dałby rady walić was ciągle w bambuko. Znudziłby się. To "nienormalny" to tak bardziej w pozytywnym sensie.
» 21 maja 2021, 09:45 #691
LukasMUFC: Jakie ceny biletów na finał... Od 3 do 6 tysi pytanie skąd oni mają te bilety jak są tak trudno dostępne. A tu pyk zamawiasz dziś i bilet masz na następny dzień.
» 21 maja 2021, 07:14 #690
artix206: @szczecinianin

Nie miałeś internetu, to tylko w rodzinie wiedzieli żeś głupi.
» 21 maja 2021, 06:30 #689
Mariano88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.05.2021 00:38

Nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśli się to potwierdza to za tę cenę mamy Sancho, Kounde i jeszcze 30 mln euro na trzeci transfer zostanie.
Daniel Levy is quoting a price of Ł150m for Harry Kane. [@LeahSmith_]
» 21 maja 2021, 00:37 #688
Dutchman: Sancho zapewne 70-80 mln, nie wierzę by Kounde puścili za mniej niż 70 mln. I gdzie ty widzisz niby te dodatkowe 30 mln? Mogą się one zebrać tylko pod warunkiem, jeśli sprzedadzą paru graczy + dojdą do tego dodatkowe bonusy z ligi i za możliwe zwycięstwo w Lidze Europy.
» 21 maja 2021, 01:03 #687
Mariano88: Nie doprecyzowalem, 150 mln funtów to 175 mln euro. Teraz matematyka się zgadza.
» 21 maja 2021, 01:37 #686
Czarny777: Poprawcie terminarz ... West Brom nie gra dwa razy w 38 kolejce.
» 21 maja 2021, 00:14 #685
matheo: Poprawione, dzięki!
» 21 maja 2021, 08:39 #684
Hoccu: Nie wiem czy macie tak samo, ale z dnia na dzień czuję większą presję przed finałem. Jakbym to ja musiał wyjść na murawę w Gdańsku...
» 20 maja 2021, 22:24 #683
szczecinianin: Chyba każdy tak ma, Villarreal jest na fali, my w kryzysie, nigdy nie mieliśmy formy w maju. Oni mogą, my musimy. Nie wyobrażam sobie porażki w tym meczu. Jeśli damy plamę to już nigdy nie zdobędziemy trofeum tym składem. Jedyna i ostatnia szansa. Więcej okazji nie będzie, bo ligi nie wygramy, z pucharów krajowych też nas City wyeliminuje a LM? Bez szans. Ligę Europy możemy wygrać tylko dlatego, że potężne kluby odpadły wcześniej z rozgrywek. Albo teraz albo nigdy.
» 20 maja 2021, 23:04 #682
AUDIoooo: Hoccu

Jak naszym nie będzie szło to wchodź bez presji i strzelaj ;)
» 20 maja 2021, 23:11 #681
hraboNX: Fragment: "Jeśli damy plamę to już nigdy nie zdobędziemy trofeum tym składem. Jedyna i ostatnia szansa."; strasznie mnie zdołował. Koledzy złoci idę zatem nad rzekę. Nic już nie ma sensu.
» 20 maja 2021, 23:15 #680
Dejfmi: Faktycznie, jak nie teraz to nigdy nic nie zdobędziemy. To koniec.
» 20 maja 2021, 23:24 #679
Strzelec: Jakie to potężne drużyny odpadły z LE w tym sezonie? Jeśli w finale jest United i Villareal to chyba, dlatego że grali najlepiej w tych rozgrywkach przez cały sezon.
» 20 maja 2021, 23:29 #678
Batigol222: szczecinianin

Koleś, czasami mam wrażenie, że Tobie jak by podstawić Megan Montaner to też zacząłbyś marudzić, że nie, bo taka jakaś za bardzo opalona, tyłek niby fajny, ale są lepsze, włosy ni to czarne ni to brązowe i wgl, co to za laska?
» 20 maja 2021, 23:54 #677
DjTED: Dobry jest troll. Nakręca wszystkich i robi to w taki sposób, że bana nie zalapie.
» 20 maja 2021, 23:59 #676
mikiartur: W tym sezonie le wyeliminowaliśmy Real Sociedad, AC Milan, Granadę i Romę. Nie wydaje mi się by to była najprostsza droga do finału le.
szczecinianina do końca rozgryźć jeszcze nie mogę. Bo z jednej strony mocno śmierdzi trollem a z drugiej strony paru tu było mega czarnowidzów którzy nie byli trollami ale jednak mega negatywni.

I też nie prawda że oni mogą a my musimy. Pod względem wizerunkowym może tak. Ale pod względem finansowym itd. to Villareal jest bardziej pod ścianą. My już lm mamy zapewnioną w następnym sezonie. A Villareal nie. To jest gra o 70 mln. Jak przegramy będziemy mega zawiedzeni to rzecz oczywista. Ale świat dla naszego klubu się nie zawali. A Villareal dzięki kasie z lm może spokojnie rozwijać zespół i nie musi dramatycznie sprzedawać graczy. Zwłaszcza, że w lidze mają bardzo trudną sytuację. Bo aby wejść do le muszą ograć Real Madryt i liczyć że Betis albo Sociedad się potkną. A inaczej ich czeka confference league. A nie ukrywajmy że w sytuacji gdy Real walczy wciąż o lm to ich wygrana jest mało spodziewana. A w dodatku Sociedad i Betis grają z drużynami które już o nic nie grają. Więc prawdopodobnie Villareal czeka confference league jeśli nie wygrają finału. A pod względem finansowym to jest niebo a ziemia grać w lm a grać w confference league. Więc nie tylko my musimy. Oni też zdecydowanie. Bo inaczej pewnie Gerard Moreno, Pau Torres i paru innych odejdą z klubu nie za jakieś wybitne pieniądze. A jak wejdą do lm to mogą spokojnie być panem sytuacji i żądać wysokich cen za swych graczy
» 21 maja 2021, 00:13 #675
Chestnut: @szczecinianin: Możesz nie zatruwać ludziom życia jęczypupo? Już tak przy okazji, to jesteś żałosny.
» 21 maja 2021, 00:24 #674
kckMU: "Nakręca wszystkich i robi to w taki sposób, że bana nie zalapie."

Banów nie daje system tylko drugi człowiek. Dodatkowo decyzyjnym nie grozi komisja i tlumaczenie się. Mogliby raz na kilka miesięcy wykluczyć takie dziadostwo.
» 21 maja 2021, 00:38 #673
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.05.2021 04:37

Jak tak obserwuję to wszystko i bezkarne działania takich użytkowników jak "szczecinianin", odnoszę wrażenie, że jest tu za mało moderatorów. No, i da się zauważyć, że regulamin ma sporo dziur, które tacy jak on wykorzystują, nie dostając przy tym bana - bo za co? Inteligentny troll czy szczęściarz w swej głupocie? Ciężko powiedzieć. W każdym razie - tacy jak on powinni łapać bany już po napisaniu kilku EWIDENTNIE prowokacyjnych komentarzy.
» 21 maja 2021, 04:34 #672
RedsFan: Spokojnie, chlopak wylądował na liście axd1, z tego co czytałem już się o nim tu wypowiadał, biorac to pod uwagę, plus jego popularność na stronie i że ma już 2 upomnienia będąc lekko powyżej miesiąca zarejestrowanym użytkownikiem, to jego ban jest bliżej niż myślicie :D
» 21 maja 2021, 07:20 #671
GoForWin: @RedsFan
No i git :)
» 21 maja 2021, 07:24 #670
UnitedFans123: Brandon Williams, Phill Jones, Dean Henderson oraz Harry Maguire pojawili się dzisiaj na premierze filmu o naszej legendzie Sir Alexie Fergusonie.
Jones ze szpitala wyszedł:)
» 20 maja 2021, 22:19 #669
hraboNX: Co bardzo, bardzo istotne kapitan Harry też był na tej premierze bez kul i ochronnego buta. Tli się jakaś iskierka nadziei.
» 20 maja 2021, 22:58 #668
vieeeri: Jones jak Jones, ale Harry bez tego pokrowca na noge był
» 20 maja 2021, 22:58 #667
hraboNX: @vieeeri zobacz jaki timing (moment dodania) komentarza ;)
» 20 maja 2021, 23:10 #666
vieeeri: Rzeczywiście! Wybitne jednostki myślą podobnie :D
» 21 maja 2021, 09:39 #665
mikiartur: Myślicie, że Mejbri może dostać nagrodę w postaci występu przeciw Wolves za cały ten sezon w u23 i za zostanie piłkarzem sezonu MU w u23?
» 20 maja 2021, 20:32 #664
MiSt: Myślę, że jak najbardziej powinien zagrać w tym meczu. Jeśli nie od pierwszej minuty to niech rozegra chociaż jedną połowę.
Mejbri, Elanga, Shoretire, Amad... Może jeszcze ktoś się załapie :)
» 20 maja 2021, 20:59 #663
vieeeri: Ja bym właśnie chciał zobaczyć Mejbriego obstawionego dobrymi graczami naszymi, a nie jakiś mecz o pietruszke w pucharze ligi. Tak, aby miał z kim poklepać, kogo wypuścić do przodu itp.
» 20 maja 2021, 21:32 #662
mikiartur: Ale sam gest taki w jego stronę. Pokazać że może u nas coś osiągnąć itd.
» 21 maja 2021, 00:16 #661
MiSt: Wciąż nie jestem przekonany, czy Dean powinien dostać szansę tak wcześnie. To solidny bramkarz z potencjałem, ale na razie nie dorównuje Davidowi. Sam De Gea ma przed sobą jeszcze kilka lat gry na najwyższym poziomie. Nawet pomimo okazjonalnych wpadek wciąż jest lepszy od Deana. Mocno poprawił grę nogami i na przedpolu radzi sobie lepiej. Nadal posiada umiejętność bronienia strzałów, które powinny zakończyć się bramką.

Z drugiej jednak strony kasę ze sprzedaży Davida możemy przeznaczyć na wzmocnienia, a nadal zostaniemy z solidnym bramkarzem. Lista dziur w składzie wciąż jest spora, nie mówiąc o głębi składu.

David to dla mnie legenda United. To on wraz z Rooneyem przyciągnęli mnie do United. Jeśli w środę zagra swój ostatni mecz w naszych barwach to mam nadzieję, że podniesie puchar :)
» 20 maja 2021, 18:46 #660
Chestnut: A David jak zaczynał karierę w Manchesterze? :)
» 20 maja 2021, 18:52 #659
mikon70: Tak wcześnie? Chłop ma 24 lata, to kiedy ma grać? De Gea nie miał skończonych 21 jak przyszedł do United.
» 20 maja 2021, 18:54 #658
Robert3344: Szczerze mówiąc Deano chyba nie miał takiego meczu po którym byśmy powiedzieli "tak to dzięki niemu dowieźliśmy wynik!", ale z 2 strony mam wrażenie, że obrona jest dużo pewniejsza mając za plecami Deana oraz sam Dean nie boi się wychodzić z bramki i czyścić te długie piłki kopane za obrońców. To będzie bardzo ciężki wybór kogo wybrać.. Ja chyba bym wybrał jednak Deana, bo w obecnych czasach sama gra na linii to nie wszystko. Kasa za Davida i Hendersona może być akurat stosunkowo podobna więc tym kryterium zbytnio bym się nie sugerował
» 20 maja 2021, 18:55 #657
Mariano88: Powiem krótko, jak David obniży pensje o połowę to może zostać, a jesli nie to dajmy szansę Hendersonowi.
» 20 maja 2021, 19:09 #656
KOw11alMUN: Ze wszystkim się zgodzę oprócz tego, że Dawid gra lepiej na przedpolu, moim zdaniem w tym aspekcie Dean dużo lepszy. Ale wszystko inne w punkt :)
» 20 maja 2021, 19:21 #655
awe: Mariaono a co cie tak jego pensja boli? Powiedz szefowi ze chcesz mniej zarabiac, bo za lata pracy i zazslugi nalezy ci sie obnizka pensji bo jestes coraz starszy...
» 20 maja 2021, 19:28 #654
tygrys26: Jak dla mnie to Dean bedzie kolejnym Pickfordem, jak zaczal grać w podstawowej jedenastxe to zaczęły mu tez się zdarzał błędy A to źle obliczył lot piłki, albo cos. Gość ma już 24 lata, i jak dla mnie nie rozwinie się tak jak De Gea.
Hiszpan to nadal TOP wśród bramkarzy i nie ma co się oszukiwać, początek sezonu całkowicie beż formy, ale to jak cala obrona. Ostatni mecz w lidze Europy pokazal na co go stav i gdyby nie on to nie byłoby nas teraz w.finale.
Reasumując jak dla mnie to Henderson jak nie chce grzać ławy to powinien odejść. Hiszpan jest nadal dwa poziomy wyżej od niego.
» 20 maja 2021, 19:30 #653
Mariano88: Awe, jesli ktoś pracuje gorzej to dostaje obniżke lub zwolnienie. Poza tym mnie nie boli jego pensja tylko uważam, że De Gea nie prezentuje już poziomu aby być najlepiej oplacana osoba w klubie. Dlatego mając do wyboru dwóch bramkarzy, którzy prezentują porównywalny poziom wybieram tego, który zarabia mniej i który może się jeszcze rozwinąć a wolałbym pozbyć się tego co zarabia duzo i który obniżył loty. Ale to nie znaczy, że widzę Hendersona jako kandydata na lata. Nie wykluczam, ze może się nie rozwinąć i trzeba będzie go sprzedać i kupić kogoś innego. Czas pokaże.
» 20 maja 2021, 19:40 #652
Mariano88: Tygrys26, De Gea był dwa poziomy wyzej wieki temu, teraz to może conajwyzej swoje mecze na YouTube pooglądac
» 20 maja 2021, 19:42 #651
KalinaRIP: Awe dobrze gada, co was cebulaki ta pensja obchodzi? 3/4 debili ciagle o tej zasranej pensji, kibicujecie klubowej kasie czy pilkarzom? Co ma ta kasa do tego co dany zawodnik robi na boisku? Ja moge pojsc za 100 funtow za mecz bronic to moze mnie wolicie?
» 20 maja 2021, 20:01 #650
Mariano88: Kalina, dałem bardzo racjonalne argumenty, a Ty przychodzisz i obrażasz. Widać nie masz argumentów. Dodam coś jeszcze, chodzą plotki, że zarząd Manchesteru będzie chciał postąpić z DeGea jak z Sanchezem, dać mu odejść za darmo byle tylko zwolnić pensje. Natomiast całe to rozwazanie nie wynika z zazdrości, że ktoś dużo zarabia tylko z chęci zwolnienia budżetu na nowych zawodników.
» 20 maja 2021, 20:14 #649
UnitedFans123: Tygrys26
Jestem tego samego zdania. Henderson nie jest młodzikiem w wieku 20 lat tylko on ma już 24 lata. David to nadal moim zdaniem absolutny Top bramkarzy. Jak Hendersonowi się nie podoba to nara i tyle.
» 20 maja 2021, 20:15 #648
Mariano88: Dziekuje za taki top, jesli mamy z takim topem zostać to szukajmy nowego bramkarza
» 20 maja 2021, 20:22 #647
nieeeeeeee: Panie Tygrys to nie jest 2018 rok tylko 2021 De gea nie jest już Topem wśród bramkarzy i jeden mecz z Romą tego nie zmieni. I ciekawi mnie skąd ci wyszło że DDG jest 2 razy lepszym bramkarzem od Deana.
» 20 maja 2021, 20:22 #646
Mariano88: Z pitagorasa wyliczyl
» 20 maja 2021, 20:27 #645
tygrys26: Jeżeli De Gea nie jest już topem to Henderson t bardziej i nigdy nim nie będzie.
» 20 maja 2021, 20:41 #644
Chestnut: Wywróżyłeś to z fusów czy z tarota? Czy może widziałeś to w swojej kuli?
» 20 maja 2021, 21:14 #643
GoForWin: Tygrysie... tygrysku nasz. Skąd ta niechęć do Deana? Nie zrobił Ci nic(chyba, że o czymś nie wiemy).
» 20 maja 2021, 21:34 #642
kamilpe: Uważam, że Piotrek jest lepiej wyszkolony technicznie ode mnie. W trakcie pobytu we Włoszech miałem z nim bardzo dobre relacje. To świetny facet. Jest nieliczną osobą, która poznałem we Włoszech, a z którą jestem w ciągłym kontakcie. To topowy zawodnik. Kilka miesięcy temu powiedziałem mu, że chciałbym z nim jeszcze kiedyś zagrać - Bruno Fernandes o Piotrku Zielińskim

wow!
» 20 maja 2021, 18:00 #641
dziobko: Niby jest ale co z tego skoro taki malinovski z Atalanty go zjada statystykami :/ uwazamy go za topke graczy a sam tego udowodnic nie umie w lidze grając enty sezon we Włoszech
» 20 maja 2021, 18:05 #640
Pyra: Malinowski 8goli 12 asyst
Zieliński 8 goli 10 asyst

Cóż za deklasacja
» 20 maja 2021, 18:15 #639
RedsFan: Nikt tu nie pisał o deklasacji, a o zjadaniu stratami. Patrząc na liczby asyst ma więcej :D
» 20 maja 2021, 18:24 #638
Mariano88: 2 asysty więcej to zjadanie statystykami?
» 20 maja 2021, 19:10 #637
SzarimMusty: Pewnie chodzi o to, że Malina osiągnął nieznacznie lepsze wyniki mając na liczniku blisko 700minut gry mniej.
» 20 maja 2021, 19:17 #636
kckMU: Atalanta to maszyna do strzelania goli i również ich tracenia. Napoli jest inne.

Zieliński gra świetnie w klubie. No ale tam jest inny poziom niż "niech mu się w głowie rano coś przestawi".
» 20 maja 2021, 19:20 #635
dziobko: +1 dla szarim za ogarnięcie a reszta niestety wypada z gry :/ no Reds też przechodzisz dalej :)
Robimy z chłopa top piłkarza ale to pierwszy sezon 28 latka w którym ma szanse zrobić staty dwa razy +10 gdzie taki Ukrainiec grając 2 rok ma lepsze staty od goscia który poł zycia spedzil we Włoszech
» 20 maja 2021, 19:24 #634
dziobko: A pyra zwróćmy też uwagę na ogólne liczby w ciągu sezonu Zielu lubie go strasznie ale mając prawie 3100 minut i 10 bramek 12 asyst przy prawie 2200 minutach i 10 bramkach i 12 asystach daje do myślenia bo w te prawie 1000 minut przypuszczam ze kilka bramek i asyst by wpadlo na konto Ruslana czy innych pomocnikow

Nie umniejszam lubie Ziela, jego brat grał w moim Śląsku ale to nie czas nazywać go topowym graczem jeżeli sam nie udowadnia swojej wartości w liczbach które powinien mieć dużo lepsze
» 20 maja 2021, 19:30 #633
HarryBrown: Ale nie porównuje się gruszek do jabłek. Ukrainiec gra głównie jako ofensywny pomocnik i czasami jako skrzydłowy. A Zieliński to typowy środkowy pomocnik do tego często grający jako lewy pomocnik. Także to są trochę inne pozycje, inne zadania i inne możliwości jeżeli chodzi robienie statystyk.
» 20 maja 2021, 21:45 #632
dziobko: Obaj grają jako ofensywni pomocnicy ale to szczegół, nie chodzi mi juz nawet porownianie do goscia z ukrainy ale ogolnie jest wielu lepszych pod wzgledem statystyk zawodnikow ale to wlasnie Piotrka uwazamy my Polacy za jakis cud natury a co uwazam za glupote jest dobry ale nie "akcentuje " tego tyle, koniec tematu.
» 20 maja 2021, 22:39 #631
Mateusz131213: Jest tu ktoś kto kupił bilet na Finał Ligi Europy? Jeśli tak to proszę o kontakt, bo udało mi się kupić i mam pytanie.
» 20 maja 2021, 17:22 #630
Mateusz131213: A właściwie to problem ze sprawdzeniem statusu biletu z linku przez poczte. (strona nie działa)
» 20 maja 2021, 17:29 #629
welllone: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 17:50

Musisz pobrać na fona appke UEFA LE finał i tam podać mail na który kupowałeś bilet. Przyjdzie kod, który jak skopiujesz wpuści Cię i powinieneś widzieć swój bilet.
» 20 maja 2021, 17:49 #628
mikiartur: Brat Pogby znów dał o sobie znać.

Teraz mówi o transferze Pogby do Barcelony.

Niech dają 80-100 mln to im jeszcze w bonusie Jonesa dostarczymy. Skoro Umtiti się wyleczył to im na pewno brakuje kogoś w szpitalu
» 20 maja 2021, 16:37 #627
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 16:40

Ten sam brat, który jest mistrzem wolnych transferow, bo nikt go nie chce kupić? Idealny kandydat, by mówić innym jakie mają transfery robić heh. Widac pomysł Pogby w realu upadł i roznosi się teraz po nim głośne echoo...
» 20 maja 2021, 16:40 #626
szczecinianin: O! Jak zawsze przed najważniejszym meczem albo brat albo agent Pogby muszą po raz nty uświadomić nas, że Paul nie chce przedłużyć kontraktu i zamierza stąd odejść.

Nowe, nie znałem:)
» 20 maja 2021, 16:57 #625
hraboNX: Barca z gigantycznymi długami. Barca szukająca wzmocnień wśród wolnych piłkarzy (Aguero, Depay). I wreszcie Barca, która w panice stara się sprzedać swoje niewypały transferowe. Na pewno Barcelona ruszy po Pogbe. Eh, czyste farmazony.

Już prędzej Paul trafi do Realu, gdzie może pojawić się dobrze mu znany Allegri. Niemniej jeśli już sprzedawać Pogbe, to za godziwe pieniądze - żadne wymiany zawodników (Barca ponoć będzie szukała nabywcy dla Griezmanna i Dembele).
» 20 maja 2021, 17:43 #624
Mariano88: Jesli Pogba nie podpisze kontraktu to rozwazylbym nawet wymianę.
» 20 maja 2021, 18:34 #623
Chestnut: Za kogo? W Barcelonie prócz Messiego, to nikogo takiego nie ma.
» 20 maja 2021, 18:41 #622
Mariano88: Jesli Pogba ma odejść za darmo za rok to już wolę się wymienić. Pytasz za kogo? Ter Stegen, De Jong, może Griezmana dalibysmy radę odbudowac? Takie wrażenie z fusow. Tak na serio to liczę, że Pogba podpisze nowy kontrakt i odejdzie gdy kluby będzie na niego stać.
» 20 maja 2021, 19:06 #621
mikiartur: Jeśli faktycznie Pogba nie przedłuży to także byłbym za sprzedaniem go. Ale w Barcy jesli wymiana to tylko za De Jonga, a na to Barca raczej za żadne skarby nie pójdzie. Czy kogoś takiego jak Griezmann nam potrzeba? Trudno powiedzieć. Ter Stegena też nie ma szans na wymianie dostać. Dlatego jeśli z Barcą deal to tylko gotówka. A jeśli nie mają to z kimś innym próbować negocjować.
» 20 maja 2021, 20:12 #620
SickRabbit: Grealish wrócił do składu i powiem, że przyjemnie oglądało się AV wczoraj.
Btw on ma tak przytyrane nogi jak ze Street Fightera normalnie :p
» 20 maja 2021, 16:22 #619
DaredevilUtd: Zamienił bym z chęcią jego za Pogbe :)
» 20 maja 2021, 16:25 #618
tygrys26: Inna pozycja, ale co tam wymieniajmy. :)
A później płacz bo w środku pola gra Fred z McDonaldem...
» 20 maja 2021, 17:24 #617
SickRabbit: Pogbę to ja bym na Tielemansa wynienił bez mrugnięcia okiem. Już w Rosji przykuł moją uwagę ten grajek.
» 20 maja 2021, 17:25 #616
pictor: On nie grał w Anderlechcie przedtem?
» 20 maja 2021, 17:26 #615
SickRabbit: Grał, potem Monaco i teraz wiadomo.
» 20 maja 2021, 17:30 #614
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 18:22

Inna pozycja? Gralish gra na lewym skrzydle, jako lewy pomocnik i jako ofensywny pomocnik. Pogba na lewym skrzydle i jako lewy pomocnik. Jaka to inna pozycja? Ja tam widzę tylko tyle, że Grealish jest bardziej wszechstronny. Kompletne bzdury, Tygrys w McDonalds to ty możesz sobie co najwyżej zjeść nawet nie potrafisz napisać poprawnie nazwiska zawodnika z drużyny.
» 20 maja 2021, 18:20 #613
Mariano88: Pogba docelowo powinien grać na 8ce i moim zdaniem lepiej się tam sprawdza niz Grealish. Z kolei na lewej pomocy czy na 10tce Grealish lepiej sobie radzi niz Pogba. Myślę, że to tygrys mial na myśli.
» 20 maja 2021, 19:21 #612
hraboNX: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 15:45

W ramach ciekawostki:
River Plate incredible night

- 20+ Covid cases
- Goalkeepers ruled out
- No list changes allowed
- 11 players available (!)
- Midfielder Enzo Perez starts as GK vs Santa Fe in Copa Libertadores
- PĂŠrez plays through a hamstring injury

...and River won 2-1

Gruba historia :)
» 20 maja 2021, 15:45 #611
hraboNX: Perez z tytułem MVP. Materiał na dobry film. I motywator dla naszych przed finałem ;)
» 20 maja 2021, 15:51 #610
DaredevilUtd: Zrobili wszystko, by nie wygrali, a ci jednak na przekór :D
» 20 maja 2021, 16:26 #609
kamilpe: “Negotiating with Daniel Levy is more painful than hip replacement surgery” - Sir Alex Ferguson
» 20 maja 2021, 15:27 #608
DaredevilUtd: SAF zawsze w punkt :D
» 20 maja 2021, 15:41 #607
welllone: W czepku rodzony. W losowaniu UEFA nie dostałem ani jednego biletu.
Za to Manchester United Membership Services uraczył mnie wczoraj:
"Dear Łukasz,

We have a limited number of tickets available for the Europa League final. We would like as many Manchester United fans as possible to be in attendance to support the team, and would therefore like to offer you, as a local supporter in Poland, the opportunity to purchase. Please note that availability is very limited and tickets will be allocated on a first-come, first-served basis. "

Wyląduje na stadionie. Niesamowite :D
» 20 maja 2021, 15:18 #606
Mariano88: W takim razie do zobaczenia
» 20 maja 2021, 15:19 #605
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 16:31

Ja nawet się nie rejestrowałem do losowania i dostałem, ale nie zdążyłem, o minutę się za długo zastanawiałem. :(
» 20 maja 2021, 16:30 #604
Kaio: Tak sobie myślę, co jest większym policzkiem dla Arsenalu? Gra na 3 szczeblu rozgrywek europejskich i rywalizacja z druzynami pokroju Rakowa czy w ogóle nie zakwalifikowanie się do pucharów? Patrząc z perspektywy kibica Arsenalu, jakbym widzial nagłówek w gazecie "Arsenal pewny wyjścia z grupy Conference League!" To chyba bym sie wstydził takiego "osiągnięcia".
» 20 maja 2021, 14:44 #603
Robert3344: Cóż może i puchar 3 kategorii, ale zawsze to szansa na zdobycie jakiegoś trofeum w sezonie.
» 20 maja 2021, 15:03 #602
mikiartur: Lepsze jakiekolwiek rozgrywki europejskie niż żadne. Będzie tam miał możliwość do testowania różnych piłkarzy młodych itd. + im więcej meczów (zakładając, że będą kibice) tym więcej pieniędzy w klubie z okazji dnia meczowego, praw telewizyjnych itd.

A to że jakiś klub grał w 2 albo 3 poziomie rozgrywkowym europie? Ważne by zobaczyli że zespół robi jakiś progress. A szansa wygrania trofeum nawet takiego zawsze jest mile widziana. A przecież prawda taka że w le w ostatnich paru sezonach jedyną top ekipą z Anglii która tam nie grała to był Manchester City. Liverpool był raz w finale przecież z Kloppem już, Chelsea wygrało raz czy 2 razy te rozgrywki. Arsenal w 18/19 byli w finale teraz półfinał. My już raz je wygraliśmy, rok temu półfinał w tym roku finał przynajmniej. Ogólnie wiadomo że każdy woli grać w lidze mistrzów z oczywistych względów. Ale skoro już nie ma szans na ligę mistrzów no to wolę grać w lidze europy czy confference league niż nigdzie.
» 20 maja 2021, 15:09 #601
Kaio: Co do testowania zawodników to zgoda, pod tym względem dobra opcja. Ale czy dochód będzie aż taki dobry z tych rozgrywek? Szczerze w to wątpię. Jeśli dla angielskich zespołów czesto już rozgrywki le generowaly niezbyt atrakcyjne sumy, to co takiego może im zaoferować 3 szczebel rozgrywek? Należy wziąć również pod uwagę to, że często mogą być tam dalekie wyjazdy, np Kazachstan czy Azerbejdżan itd, a to korzystnie na pewno nie wpłynie na druzyne, jeśli chodzi o przygotowania do meczy ligowych. A sam prestiż zdobycia tego pucharu? W mojej ocenie nie większe osiągnięcie niz wygranie pucharu ligi, zwane szyderczo pucharem myszki miki. To jest tylko moje zdanie i zapraszam do wyrażania swoich myśli :)
» 20 maja 2021, 15:27 #600
rizx: Wiadomo coś na temat transmisji tych rozgrywek? Kiedy niby mieliby je rozgrywać (może równolegle z LE)? Szczerze mówiąc, wątpię czy większość tych spotkań będzie w ogóle transmitowana w wielu krajach
» 20 maja 2021, 15:37 #599
NoName: Wie ktos, czy moze zwyciezca Conference League dostaje przepustke do LM?
» 20 maja 2021, 15:50 #598
Kaio: Z tego co pamiętam, to mecze chyba maja odbywać się w środy (bądź czwartki, dokładnie nie pamiętam). A zwycięzca tych rozgrywek zapewnia sobie bodajze prawo startu w LE.
» 20 maja 2021, 16:12 #597
SzarimMusty: Większym policzkiem będzie gra na 3 szczeblu rozgrywek europejskich. Granie tam podstawowym składem to męczenie podstawowego składu dla pucharu z którego i tak wszyscy będą się śmiać. Z drugiej strony gra rezerwami to zawsze ryzyko, że przeciwnicy coś ugrają i... wtedy to już nawet kibice Burnley będą się z nich śmiać.

Dla Armatek najlepiej grać tylko na wyspach, ogarnąć 100% skupienia na Premier League i wrócić do top4, albo co najmniej do LE.
» 20 maja 2021, 19:24 #596
MrJordanooo: Ktoś sprawdzał jeszcze czy są jakieś bilety po użyciu kodu? albo jest w stanie taki kod użyczyć? okazuję się, że mimo włączonej opcji na dostawanie newsów na koncie membership nie dostałem maila z kodem :(
» 20 maja 2021, 14:39 #595
Chestnut: Oferta już nie działa.
» 20 maja 2021, 14:54 #594
MrJordanooo: Hmm no cóż szkoda, trzeba teraz czekać na ponowną sprzedaż na OT w przyszłym sezonie. Dzięki za info ;)
» 20 maja 2021, 15:01 #593
rizx: Becks w HoF
» 20 maja 2021, 14:02 #592
Diabelski97: Arteta: "If somebody told us in November, December that we would have the chance to qualify for Europe in the last game, I would have said 'you are crazy'."

Haha
» 20 maja 2021, 13:50 #591
Bourdain: Ale na co oni mają szansę jak 6 w tabeli West Ham ma 62 pkt, a Artety tylko 58? Przecież za ostatni wygrany mecz nie dostaną 4 pkt. Pewnie chodzi o ten nowy twór, ale ja na ten temat nic nie wiem i nawet nie mam ochoty nic czytać na ten temat, więc liczę na jakiś krótki złośliwy komentarz, który pokrótce uwypukli moją ignorancję w tym obszarze.
» 20 maja 2021, 14:03 #590
ojciectomka: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 14:11

Europa Conference League ( mecze z Rakowem, Pogonią i Śląskiem )
» 20 maja 2021, 14:09 #589
RyannMistrz: No nie wiem czy jakaś polska ekipa tam się dostanie
» 20 maja 2021, 14:33 #588
hraboNX: Arteta zostaje w klubie. Oferta Ekka odrzucona, klub chce wzmocnić/uzupełnić sporą liczbę boiskowych pozycji, a budżet transferowy będzie podobno niewielki. Przed Kanonierami kolejny ciężki sezon. I piszę to bez szydery. Arsenal to zasłużony klub.
» 20 maja 2021, 14:42 #587
Diabelski97: Harry Kane:

- Nigdy nie powiedziałem, że zostanę w Spurs do końca mojej kariery. Nadszedł moment, w którym muszę odbyć szczerą rozmowę z prezesem.

- Chcę grać w Lidze Mistrzów i występować w najlepszych rozgrywkach.
» 20 maja 2021, 13:46 #586
Diabelski97: Wywiad Gary'ego Neville'a z Harrym Kanem:

Nie wiem, wydaje mi się, że Daniel Levy może chcieć mnie sprzedać. Może sobie pomyśleć - "Jeśli dostanę za niego 100 milionów funtów, czemu nie?". Nie będę tyle wart za dwa, trzy lata.
Myślę, że mamy do przeprowadzenia rozmowę. Mam nadzieję, że nasze stosunku są wystarczająco dobre, by po szesnastu latach szczerze porozmawiać.
Chcę grać w Lidze Mistrzów, nie ma w moich działaniach jednak żadnej desperacji. Chcę po prostu brać udział w najwiekszych meczach.
Nie chce niczego żałować na koniec kariery, chcę być tak dobry, jak to tylko możliwe. Nigdy nie powiedziałem, że zostanę w Tottenhamie do końca kariery.
Nigdy nie powiedziałem też, że opuściłbym Spurs. Jestem w sytuacji, w której ludzie mogą myśleć sobie - "Jest zdesperowany by wygrywać trofea, potrzebuje ich".
» 20 maja 2021, 13:48 #585
KOw11alMUN: A ja Wam powiem, że jestem w stanie sobie wyobrazić, że go kupujemy. Wierzę, że to może sie udać.
» 20 maja 2021, 13:52 #584
Robert3344: I to są mocne słowa. Tylko ciekawe czy pójdą mu na rękę? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pewnie trafi do City, a wtedy na prawdę będzie ciężko z nimi konkurować...
» 20 maja 2021, 14:03 #583
Abstrahujacy: Pozostanie kwestią sporną czy z nim na pewno te trofea przyjdą :) Na pewno będzie ich bliżej niż w Londynie na ten moment.
» 20 maja 2021, 14:05 #582
tygrys26: Dziwni jesteście, jaracie sie tym Kanem a pomyślicie kto będzie grał na środku obrony, środku pomocy czy prawym skrzydle? Wzmocnimi jedna pozyche kosztem trzech innych?
Całkowicie beż sensu byłby taki ruch ze strony klubu:)
» 20 maja 2021, 14:09 #581
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 14:12

wyjątkowo zgadzam się z tygrysem. Podpisując na następny rok Cavaniego raczej nie ma sensu ściągać napastnika za grube pieniądze. Jestem zdania że trzeba kupić jakiegoś napastnika lub ogólnie uniwersalnego gracza do ataku. Ale czy jest sens wydawania 100 mln kosztem braku wzmocnień na stoperze 6tce i prawym skrzydle? Bo Kane to jest typowa rasowa 9tka która raczej nie jest w stanie zagrać na skrzydle.

I jak już miałbym wybierać między Sancho a Kane'm. To wybrałbym Sancho .

Choć i tak najbardziej marzy mi się Ronaldo hahaha
» 20 maja 2021, 14:12 #580
hraboNX: Cóż, coś rzeczywiście dzieje się w temacie Kane'a. Niemniej żaden klub nie złożył jeszcze oficjalnej oferty. Nawet te 100 mln funtów to wysoka cena, szczególnie w obecnych czasach. I jeszcze nie wiadomo, czy Levy nie będzie jej podbijał. Pewnie w grze jest City i ewentualnie Chelsea. Ciekawe czy Harry wybrałby hipotetyczną ofertę United. City to już gotowa drużyna, a my ciągle w przebudowie. Ale miałby u nas sporą grupkę kumpli z reprezentacji. ;) Bardziej krajowy, angielski skład.
» 20 maja 2021, 14:22 #579
tygrys26: #mikiartur
Dziękuję za poparcie :D
» 20 maja 2021, 14:32 #578
szczecinianin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 15:20

City, City i jeszcze raz City. U nas zdobędzie tyle samo trofeum co w kogutach, tyle ze czasem moze jakaś LE wpadnie.
» 20 maja 2021, 15:19 #577
DevoMartinez: Jasne, że nie wydamy takiej kasy na 9tke kiedy dopięlismy Cavaniego. Zresztą wątpie żebysmy latem wydali więcej jak 80 mil. A chyba będziemy szukać SO i pewnie z połowa na niego pójdzie.
» 20 maja 2021, 15:37 #576
DaredevilUtd: Co do transferu Harrego to wszystko zależy od Levyego, ceny za niego i możliwości finansowych, oraz chęci klubu kupującego. Myślę, że dokladnie w tej kolejności. Jeżeli jaka kolwiek z tych rzeczy będzie stwarzała problem to on poprostu tam zostanie.
» 20 maja 2021, 15:47 #575
Mariano88: Za Kane'a możemy mieć Sancho i Torresa, a kto wie, może nawet Sancho i Kounde. Ja osobiście jestem na nie, no chyba, że the sun trafił z Martialem i Lingardem w rozliczeniu P.S. Szczecinianin skończ już z tym marudzeniem, rok w rok robimy postęp, zobaczysz, że w przyszłym roku będziesz zadowolony o ile naprawdę kibicujesz United :)
» 20 maja 2021, 15:53 #574
mikiartur: A jakie typy 11stki macie na Wolves?
Ja osobiście jestem za tym, aby dać odpocząć naszym ważnym filarom w pomocy i ataku, ale w obronie wolałbym byśmy wyszli galowo. Tej formacji bez Maguire'a potrzeba zgrania dlatego wystawiłbym podobną linię defensywną do tej jaką chcemy wystawić przeciwko Villareal

Dlatego widzę coś takiego

Dean
AWB Tuanzebe/Bailly Lindelof Shaw
Matić Donny
Amad Mata James/Shoretire/Elanga
Greenwood/Rashford/Cavani

jedynie w ataku uważam że po prostu ktoś z tej trójki powinien zagrać. Na lewym skrzydle tak samo. A w środku obrony niech zagra ten którego Ole chce wystawić w Gdańsku
» 20 maja 2021, 12:57 #573
sisinho: Pamiętam jak SAF odpuścił sobie ostatni mecz przed finałem LM i za dobrze to nie wyglądało później.
» 20 maja 2021, 13:06 #572
Mariano88: Ja jednak odpuscilbym najbardziej eksploatowanych piłkarzy jak AWB
» 20 maja 2021, 13:22 #571
HarryBrown: Najsilniejszy skład minus AWB i Marcus (tych bym wpuścił w II poł.). Ekipa musi być w rytmie meczowym.
» 20 maja 2021, 13:27 #570
hraboNX: Dać odpocząć Marcusowi, Aaronowi i niech grają ci co będą pierwsi do wejścia z ławki w finale LE (Beek, Matic czy nawet Amad - niech łapią rytm meczowy). Victor niech gra i zgrywa się z Ericem.
» 20 maja 2021, 13:50 #569
PLInfo: Ruben Dias wins the 2020-21 FWA Footballer of the Year award
» 20 maja 2021, 11:28 #568
Anhel: Dramat , fakt zagrał spoko sezon ale jak się ma takich obrońców u boku jak wlaker stones itd to trudno nie wyglądać dobrze, city straciło sporo goli wiec nie ma argumentu ze to defensywa nie do przejścia moim zdaniem Bruno zasługiwał bardziej
» 20 maja 2021, 11:36 #567
Chestnut: Tylko Bruno nic jeszcze nie wygrał, a to zawsze ma wpływ. :)
» 20 maja 2021, 12:05 #566
kamilpe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 12:15

@Anhel nie zgodzę się z Twoją tezą ponieważ Otamendi też miał u boku takich obrońców i jak grał? Dużo by wymieniać takich piłkarzy. City straciło sporo goli ale i tak najmniej w całej lidze. Nie bronię ani nie lubię City ale trzeba przyznać, że Dias to kot w obronie i rozgrywa bardzo dobre zawody, szkoda, że go odpuściliśmy.
» 20 maja 2021, 12:15 #565
Anhel: Bo Lindelof był tańszy a Edek jak ma do wyboru tańszego czy lepszego to zawsze wybierze tańszego
» 20 maja 2021, 12:35 #564
PLInfo: @Anhel
To tylko nagroda grajka roku od dziennikarzy, ale i tak się z Tobą nie zgodzę - " jak się ma takich obrońców u boku jak wlaker stones itd" - Stones przed przyjściem Diasa był dramatyczny, Walker to też nie jest jakiś mega ogarnięty obrońca. Dias miał taki impact na defensywę City jak VVD na LFC, z nim na boisku City w ogóle nie traciło bramek, dopiero pod koniec sezonu się to zmieniło i głownie dlatego, że Dias coraz mnie grał np. mecz z Newcastle.

Bruno świetnie wygląda, ale nic nie wygrał i tak jak pisał Chestnut - ma to niesamowite znaczenie.
Rok temu tą nagrodę wygrał Henderson, a ile miał goli i asyst łącznie ? 9-10 ?
» 20 maja 2021, 12:49 #563
kckMU: Przecież to Stones zyskał przy Diasie. To była nędza i rozpacz ten zawodnik.
» 20 maja 2021, 12:59 #562
Abstrahujacy: Zabawne, że można wybierać tylko między tańszym lub lepszym. Zastanawiam się spośród tych dwóch epitetów, który pasował do Alexisa Sancheza.
» 20 maja 2021, 14:08 #561
kamtor: Tielemans jest do wyciągnięcia z lisów nie chcą z nim umowy przedluzyc
» 20 maja 2021, 10:41 #560
KanapowyEkspert: Fabrizio Romano pisze co innego, że dopinają Soumare i biorą się za przedłużenie umowy z Tielemansem
» 20 maja 2021, 10:54 #559
mikiartur: Soumare to raczej jako następca Ndidiego a nie Tielemansa myślę. Tielemans nigdy 6tka nie był a Soumare bliżej do 6tki niż do 8mki raczej.
» 20 maja 2021, 11:06 #558
Lisan: Nie lubię LVP ale trzeba powiedzieć uczciwie, że ostatnimi meczami to oni najbardziej zasłużyli na LM. Podczas gdy my skupialiśmy się na tym że zdobyć ten jeden punkcik i mieć wicemistrza, oni przyjechali na OT jak po swoje. Leicester okazało się zbyt słabe ale kończą sezon ze świetnym wynikiem: raz że zdobyli FA, dwa że mają awans do LE. Myślę że przed sezonem braliby taki wynik w ciemno.
» 20 maja 2021, 08:28 #557
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 08:34

Leicester świetny wynik bo są na 6 miejscu? Poza pucharem, to nie mają z czego się cieszyć spadli o 3 miejsca i stracili LM! Chwalić liverpool za to, że zagrali kilka dobrych meczów, a cały sezon po czołach się kopali, to też jest mocne. My mecz z nimi odpuściliśmy za bardzo i tu jest nasz błąd, bo powinni skończyć bez top 4.
» 20 maja 2021, 08:33 #556
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 08:41

Są na 5 to raz, dwa że gdyby "top six" było w formie mogliby sobie pomarzyć o tym 5 miejscu i awansie do LE. To że kopali sie po czole cały sezon i są na 4 miejscu też o czymś świadczy. Trzeb było im wybić LM z głowy na OT
» 20 maja 2021, 08:37 #555
RedsFan: A to oni nie mieli kontuzji? Cały czas byli w formie? No jakoś nie wydaje mi się. Wszyscy z top 6 I lisy mieli problemy w tym sezonie, więc bez sensu argument.
» 20 maja 2021, 08:42 #554
Lisan: No mieli mieli, dlatego ja upieram się że na taką ekipę jak Lisy wynik który osiągnęli i tak jest świetny :)
» 20 maja 2021, 08:53 #553
rvn10: Z tego co mi wiadomo, to Leicester ma szanse jeszcze w LM być. Spokojnie zobaczymy co się stanie w ostatniej kolejce.
» 20 maja 2021, 10:54 #552
Dutchman: @Lisan trochę bzdury gadasz. Już od co najmniej 2 sezonów Leicester udowadnia że są lepszą drużyną od choćby Arsenalu, a w obecnym stanie są lepsi też od Tottenhamu i stanowią jak dla mnie naszą 5 największą siłę ligi. Nie sądzę więc by choćby taki RedFox, stały bywalec na stronie i fan Lisów, był zadowolony z tego 5 miejsca, im też zależy na Lidze Mistrzów i wiele razy byli już jej blisko. Lecz niestety fatalnym meczem z Newcastle zawalili sobie sprawę. Jeszcze jest jakaś mała szansa w ostatniej kolejce, ale no jednak Liverpool gra u siebie na Anfield z kibicami (a to jakby grali w 12 na 11), więc niestety obejdą się z pewnym niedosytem. Brać to oni by brali 3-4 miejsce w ciemno, bo na taki poziom ich stać.
» 20 maja 2021, 11:14 #551
PLInfo: @RedsFan

Kopali się po czole w zimie, do stycznia byli liderami, od marca nie przegrali meczu, czyli mieli zjazd notabene 2 miesiące, tylko z tym, że ten zjazd był mocny (6 czy 7 porażek na Anfield z rzędu to było pierwszy raz w historii ich klubu, jak się nie mylę) - fajny CAŁY sezon xd.
» 20 maja 2021, 11:15 #550
mikiartur: Nie ma że komuś się bardziej lm należy a komuś nie. O tym kto na nią zasługuje świadczy cały sezon i ilość punktów jaką uzbierają. W tej chwili różnicą bramek wygrywa Liverpool. Ale sprawa wciąż jest otwarta w ostatniej kolejce. I nie wykluczone także, że I Liverpool i Leicester znajdą się w top4. Chelsea wcale nie jest bezpieczna. I wystarczy remis a mogą wypaść z top4. A co by nie mówić mają najgorszy mecz z tej trójki. Leicester ma tottenham u siebie. Liverpool ma crystal palace u siebie a Chelsea ma Aston Ville z Grealishem w składzie na wyjeździe. Wczoraj ograli totki więc niewykluczone że postawią ciężkie warunki the blues. Może AVL już o nic nie gra. Ale na pewno chcą godnie uczcić powrót kibiców na swój stadion. W dodatku z Grealishem w składzie ta drużyna umiała długi czas być w top6 w lidze. Może być jeszcze ciekawie w ostatniej kolejce
» 20 maja 2021, 11:56 #549
DaredevilUtd: Wszystko się może zdążyć jeszcze, czekamy niecierpliwie na ostatnią kolejkę i oby jeszcze sytuacja w tabeli uległa zmianie :)
» 20 maja 2021, 13:25 #548
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 06:35

Mnie to zastanawia zakup Pellistriego . Gość nawet jest rezerwowym w Deportivo Alaves i szału nie gra z tego co czytałem . Daliśmy za niego chyba 10-15 mln . Raczej nic z tego nie będzie. Szkoda hajsu ogólnie . Oby tylko z Amada mieli pociechę bo tam już daliśmy grubo i to 30 mln . Młody musi iść na wypożyczenie bo u nas raczej sobie nie pogra . I czekać na rozwój wydarzeń . Takie Crystal czy inne Leeds by mu się przydało . Zdecydowanie musi się ograć w PL już nieważne gdzie .
» 20 maja 2021, 06:35 #547
Lisan: Niektórzy pisali że nawet PP w postaci Sancho nie potrzebujemy no mamy Amada i Pellistriego :D. Niestety ok kilku lat gramy bez PP i czekanie znowu 5 lat az ogra się jeden z drugim to poroniony pomysł. Dziwne były te zakupy, tym bardziej że potrzebujemy klasowego PP tu i teraz
» 20 maja 2021, 07:28 #546
Robert3344: A kto powiedział, że to musi być odrazu transfer do 1 zespołu? Tutaj trochę widać nowa strategię United wobec transferów. Wydaje mi się, że chcemy trochę iść drogą Chelsea lub City, czyli wykupywać obiecujących graczy z różnych stron świata i Europy i wypożyczać ich do różnych klubów w celu powiększenia wartości gracza i sprzedania z zyskiem bądź jak odpali, włączenie go do pierwszego zespołu. Według mnie jak operujemy w kwotach ok. 10mln to jest to warte zachodu. Tylko brakuje nam satelickiego klubu jak Vitesse lub Girona :D
» 20 maja 2021, 07:37 #545
Dejfmi: Pellistri to chyba ostatnio miał jakąś kontuzję. Przed nią grał regularnie w pierwszym składzie
» 20 maja 2021, 07:56 #544
mycka86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 10:26

Kupiliśmy go za 7mln. Np. Kapustka poszedł do Leicester za 5mln. Kluby z EPL mają tyle kasy, że takie talenty mogą kupować hurtowo paletami. Jak 1 na 10 wypali i stanie się piłkarzem pierwszego składu to można to uznać za sukces. Pozostałych 9 można wypożyczyć za opłatą (tak robi Chelsea czy City) lub później sprzedać nie tracąc za wiele albo nawet coś zyskać, bo po kilku latach nawet gdy się nie rozwinie ciągle będzie młodym dobrym piłkarzem.
» 20 maja 2021, 10:24 #543
sisinho: @mycka86

Czyli mamy tyle hajsu że nie potrafimy dołozyć tych 7 czy 14 mln do Sancho tylko odpuszczamy transfer? :D Albo targujemy sie jak z Bruno czy Harrym o 5 mln przez pół miesiąca a w międzyczasie wydajemy taką samą kwotę na kogoś, kto nawet w rezerwach nie zachwycał.
» 20 maja 2021, 13:05 #542
mycka86: Zdaje się, że do Sancho brakowało ok. 30. Tam nie było nawet blisko porozumienia.
» 20 maja 2021, 13:32 #541
Abstrahujacy: Ciężko też było mówić o rozmowie z Zorcem. Według medialnych spekulacji i plotek rzucił on kwotę zaporową i nie chciał gadać bez 130 baniek na stole.
» 20 maja 2021, 14:11 #540
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 05:57

A Leicester tymczasem powoli dopina dwa transfery: pomocnik Boubakary Soumare z Lille za 15-20 mln funtów i napastnik Edouard z Celtiku 15-20 mln. Za rok obydwaj będą pewnie gwiazdami w PL.
Transfery robione z głową bez wydawania 200mln co sezon. Można?

My co roku przerzucamy się kasą walcząc o błyszczące gwiazdki na szczycie transferowej choinki.
» 20 maja 2021, 05:54 #539
KalinaRIP: Twoim zdaniem te dwa typy rozwinęliby sie w identyczny sposób w United co w jakimś tam Leicester? Pomyśl nad tym 5 minut, jeśli dalej będziesz tak jęczał jak stara baba to chyba do tego właśnie zostałeś powołany w życiu bo innego wytłumaczenia nie znajdę.
» 20 maja 2021, 06:02 #538
RedsFan: A Leicester powoli wypada z Top 4.ten klub chyba nie potrafi inaczej kończyć sezonu.
» 20 maja 2021, 07:04 #537
DjTED: Kalina mielismy pare spiec tutaj , ale teraz musze sie z Toba zgodzic i dac okejke. Mieliśmy wiele przykładów takich gwiazdeczek u nas. Depay, Miki, Kagawa, VDB (On może jeszcze wypalic). Nie można zakładać z góry, że ktoś wypali
» 20 maja 2021, 07:14 #536
mycka86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 10:30

Gdybyśmy my spinali takie transfery teraz, to były by głosy że niepotrzebnie kupujemy średniaków, którzy nie poprowadzą tego klubu do trofeów. 'Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma'
» 20 maja 2021, 10:29 #535
Dutchman: @RedsFan nie potrafi inaczej kończyć sezonu choćby dlatego, że nie mają tak szerokiej kadry jak i reszta drużyn w głównej stawce. Dodać do tego, że w trakcie sezonu wyleciało im parę ważnych zawodników jak Maddison i Barnes i tworzy się nie za fajna sytuacja. Choć prawdą jest, że sami są też sobie winni. Mieli wszystko na tacy. Wystarczyło wygrać z Newcastle i to zawalili. Szkoda, ale w Premier League nie ma czasu na odpuszczanie. Bo tu każdy może wygrać z każdym.
» 20 maja 2021, 11:21 #534
Dutchman: A co do transferów to przyznać trzeba, że bardzo przemyślanie do tego podeszli. Edouard od dawna robi wrażenie, silny byk, a im potrzeba dobrego ŚN, bo Vardy się już starzeje i nie daje tyle drużynie co 2 lata temu, a sam Iheanacho LM im nie zapewni. Dziwi mnie tylko, że nie szukają nowego ŚO, bo ten Soyoncu to trochę taki zapalnik jak Fred.
» 20 maja 2021, 11:23 #533
KalinaRIP: +1 djted mordeczko xd
» 20 maja 2021, 12:36 #532
PLInfo: Oprócz walki o TOP4 ciekawie również zapowiada się walka o indywidualne osiągnięcia.

Król strzelców: Kane 22 bramki, Salah 22 bramki , Bruno już nie liczę - 4 bramki straty do tej dwójki.

Najlepszy asystent: Kane 13 asyst, Bruno 12 asyst, KdB 11 asyst.

No i ciekawe który obrońca okaże się "najbardziej ofensywny", najbardziej skutecznego już znamy - Dallas'a z Leeds nie da się już dogonić (8 bramek, drugi Dunk ma 5), ale wyścig o najczęściej asystującego wygląda ciekawie: Cresswell - 8 asyst, TAA - 7 asyst, Robertson - 7 asyst, Digne - 7 asyst.


Jak typujecie ?

Ja Salah strzelec, Kane asystent (Bruno pewnie nie zagra z Wolves), Cresswell najlepszy asystujący wśród obrońców.
» 20 maja 2021, 00:51 #531
PogromcaTroli: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 03:06

Kane

Pod warunkiem ze lisy ich rozjadą 4:3
Kane strzeli dwa gole a Salah z Krysztslowyn Pałacem zero i Live przegra lub zremisuje. Nigdy nie typuje na Liverpool ani na cokolwiek z tym klubem związane.

Asystent Kane- asysta do Sona na 4-3 dla lisów. Koniec meczu a Kane zgarnia wszystko i w lato przechodzi do nas.

Piękny scenariusz :)

Glory
» 20 maja 2021, 03:01 #530
DjTED: Tam po meczu Totków na serio Kane wyglądał jakby się pożegnał
» 20 maja 2021, 00:36 #529
hraboNX: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.05.2021 00:44

Myślę, że zwykła nadinterpretacja. :) Taka ogólna - mediów i ludzi.
» 20 maja 2021, 00:43 #528
GoForWin: A może prowokacja?
» 20 maja 2021, 02:00 #527
RedsFan: Oni mają jeszcze jeden mecz ;D W nastepnym się przywita.
» 20 maja 2021, 07:41 #526
Abstrahujacy: Może i mają, ale nie na swoim stadionie.
Nie zmienia to jednak, że mógł podziękować kibicom zwyczajnie.
» 20 maja 2021, 14:15 #525
Batigol222: Wiem, że niektórzy tutaj nie lubią Liverpoolu (mnie to rybka), ale no bez jaj: mają przegrać u siebie, i to jeszcze z CP, które ostatnio jechali bez wazeliny? 7:0, 4:0, 2:1, 2:0, 4:3 - to ostatnie wyniki. Bilans w 5 meczach: 19 do 4.
» 19 maja 2021, 23:45 #524
Mariano88: Są też tacy co mają wywalone jak ja
» 20 maja 2021, 00:02 #523
Batigol222: Ja tam chyba wolę Liverpool w LM: będzie ciekawsza edycja. Patrząc na rozwój angielskich zespołów (United się wzmocni, Chelsea się wzmocni, do Liverpoolu wrócą kontuzjowani, City też pewnie kogoś kupi), Bayern i ewentualne wzmocnienia w Realu, to następna edycja powinna być w pytę ciekawa. PSG może i straci Mbappe, ale raczej nie będą bierni na rynku transferowym.
» 20 maja 2021, 00:08 #522
franek95: Apeluje o więcej optymizmu zgromadzonych co do finału LE i okienka transferowego. Wszyscy będą zdrowsi przy pozytywnym nastawieniu! :D
» 19 maja 2021, 23:27 #521
Mariano88: bądź wyrozumialy, ściana płaczu jest bombardowana, więc wylewają swoje żale na devilpage
» 19 maja 2021, 23:32 #520
Batigol222: No przecież chyba nikt poważny nie panikuje. Mecz z Fulham to bardziej przypominał trening: Fulham trenowało wyprowadzanie piłki od tyłu, a United zakładanie pressingu;) Do do Liverpoolu, to jednak trzeba pamiętać, że to jest Liverpool, plus na Old Trafford zagrali naprawdę dobrze.

Villareal to jest mocny zespół, ale nie jakiś Bayern. Grają kompaktowo, mają dwóch ŚP z świetną techniką, podaniem i przeglądem pola, plus z przodu Moreno. Zakładam, że jakość operowania piłką będzie po ich stronie, ale to jeszcze nic nie znaczy. Ten środek obrony Albiol-Torres wygląda solidnie, ale też bez przesady, to nie Nesta-Thiago Silva. Na dodatek, ich boczni obrońcy grają raczej ofensywnie, i nie są specjalnie dobrzy w defensywie. Myślę, że tutaj Pogba i Greenwood powinni sobie radzić, zwłaszcza jeżeli będzie częste oskrzydlanie przez Shawa. Stawiam tak 55 do 45 dla United.
» 19 maja 2021, 23:38 #519
Mariano88: Jak Świętej Pamięci to chyba nie mają dobrej techniki
» 19 maja 2021, 23:41 #518
mikiartur: Przed ostatnią kolejką jeszcze 7 ekip ma grać o coś: Chelsea, Liverpool, Leicester
» 19 maja 2021, 23:18 #517
mikiartur: Teraz zauważyłem że większość posta mi się usuneło xd
» 20 maja 2021, 00:25 #516
szczecinianin: Który to już sezon z rzędu tracimy formę w maju? Bardzo zły prognostyk.
» 19 maja 2021, 23:16 #515
franek95: Tutaj to raczej kwestia częstości meczów plus City już z mistrzem z top4 małe szanse wypadnięcia były i tak sie potoczyło. Ważny jest 26maja.
» 19 maja 2021, 23:21 #514
DjTED: Ostatnia kolejka zapowiada się bombowa. Tylko Manchestery na razie w LM.
» 19 maja 2021, 23:15 #513
Mariano88: Mówisz o Izraelskiej lidze?
» 19 maja 2021, 23:33 #512
mikiartur: Im więcej czytam tych różnych newsów tym większego dystansu nabieram do tych różnych plotek transferowych.

Ktoś na pewno do nas pzyjdzie. Po prostu liczmy na to że nasz sztab i zarząd będzie miał nosa do transferów i tyle.
» 19 maja 2021, 23:07 #511
Mariano88: Pytanie czy ten nos będzie bliższy mojej opinii czy Twojej? Będzie śmiesznie jak zwolennicy Kane'a nas pogodza :p
» 19 maja 2021, 23:20 #510
mikiartur: Przyjście Kane'a by mnie kompletnie rozbroiło hahahaha Ale jak to mówią. Gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta. Więc może tak też będzie i w tej sytuacji. Ja che Ronaldo, ty Sancho a przyjdzie Kane hahaa
» 20 maja 2021, 00:23 #509
Mariano88: Akurat mi chodziło, że chcesz DMa, zapomniałem o Ronaldo :)
» 20 maja 2021, 01:14 #508
Bourdain: Dla mnie to będzie spore zaskoczenie, jak Live z taką linią obrony dobije do tego Top 4, atakując chyba z 8 miejsca, gdzie my bez 1 podstawowego obrońcy nie możemy wygrać meczu.
» 19 maja 2021, 23:04 #507
PLInfo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.05.2021 23:08

LFC ma dużo więcej jakości, taka prawda. Oni bez samego VVD byli liderami ligi w grudniu/styczniu, dopiero jak wypadł Gomez, Matip, Jota itd. zaczęło się sypać.
» 19 maja 2021, 23:07 #506
Diabelred: LFC mial jakis czas temu tragiczna serie, gdzie w 7 meczach zdobyli zaledwie 3pkt na 21pkt mozliwych, a mimo w tej chwili maja 4 punkty przewagi nad WHU, 7 pkt nad Tottenhamem i 8 nad Arsenalem. To najlepiej pokazuje, ze ich konkurencja w walce o top 4 byla wyjatkowo slaba.

Mnie na minus zaskoczyly Lisy. Tak jak w sezonie 15-16 wygrali majstra glownie za sprawa slabej formy topki ligi. Tak w tym sezonie korzystajac ze slabej dyspozycji LFC i Tottenhamu mieli ogromna szanse zakonczyc sezon w top 4, a wszystko wskazuje na to, ze zagraja w LE.
» 19 maja 2021, 23:43 #505
frachu82: Problem będzie jak w nowym sezonie James będzie biegał po prawej. Mason w formie jest ok, ale dobrze by było jednak mieć Sancho. Taka moja opinia. Mariano88 na razie to tylko słoneczko,ale kto wie?
» 19 maja 2021, 23:03 #504
Mariano88: Ufff....to co straszysz? :p
» 19 maja 2021, 23:16 #503
Anhel: Następna kolejka Liverpool wymęczone 1:0 a Lisy 6:0 z totkami i lisy w LM
» 19 maja 2021, 23:02 #502
PogromcaTroli: Mam nadzieje że Zaha uciszy Anfield i Liverpool przegra a Lisy pykną Kuraki.
» 19 maja 2021, 23:03 #501
OldFasion: @Anhel
Chłopie nie pij tyle w środku tygodnia.
» 19 maja 2021, 23:08 #500
Anhel: Szczepionka tak na mnie działa chyba
» 19 maja 2021, 23:11 #499
Mariano88: Sprawdzałes czy masz chromosomy w normie?
» 19 maja 2021, 23:40 #498
DjTED: Lingard świetna asysta. Dobrze ,że godzinę temu napisałem że Arsenal będzie w LE ;) Zawsze na odwrot
» 19 maja 2021, 23:01 #497
mordynator: Klątwa rzucona
Przed finałem LE musisz koniecznie napisać że Villareal wygra, wtedy o wynik możemy być spokojni ;)
» 19 maja 2021, 23:06 #496
SmutnyGrabarz: liverpool to jest mental level hard. Klopp robi robote i moga jeszcze wskoczyc na 3 miejsce. Takie byly smieszki z nich ze beda grac na kartofliskach w LE. Sami im oddalismy punkty jak dzieci we mgle. Leicester w tytke pozniej Liverpool nokaut na OT i wielki Fulham 1:1. To sa ambicje? Zeby czasem Emery nie wciagnal Norwega nosem w Gdansku bo jak narazie to gramy jak Tottenham.
» 19 maja 2021, 22:53 #495
szczecinianin: Sama prawda. Nie zdziwię się jak Villareal wciągnie nas nosem i znów posada Ole będzie wisieć na włosku. Mamy talent do tracenia formy w maju. To nie pierwszy taki sezon.
» 19 maja 2021, 23:08 #494
maczak4: Klopp robi robotę i Liverpool może wskoczyć na trzecie miejsce. Solskjaer nie robi roboty i jesteśmy na drugim miejscu. Na mecz z Leicester wyszły rezerwy więc tego meczu nawet nie ma co brać pod uwagę. Poza tym jak to napisałeś "wielki Fulham" pyknął całkiem niedawno Liverpool. Nawet mi nie żal teraz tego Leicester. Mieli świetną sytuacje i to spartolili. Jeśli Liverpool zagra w lm to płakać nie będę. W LM jest trochę trudniej niż w LE więc też będzie większe zmęczenie. Nie ma co płakać tylko kibicować.
» 19 maja 2021, 23:22 #493
franek95: Znowu narzekasz. Wciągną nas nosem.. serio? Więcej wiary. Jak ktoś ma kogoś wciągnąć to my ich ale mecz raczej będzie wyrównany
» 19 maja 2021, 23:23 #492
ruffnecky: Paprykarz cały czas trzyma swój równy niski biadolący poziom. Zdecydowanie idzie w ilość nie jakość ;)
» 20 maja 2021, 10:17 #491
mycka86: Powinien tu przyjść Tuchel albo Pochetino. Oni wygrywają każdy mecz i nie mają wpadek.
» 20 maja 2021, 13:38 #490
frachu82: Sancho prędzej pójdzie do Tuchela, a pismaki donaszą o ofercie 93 mln euro od Abramowicza.
» 19 maja 2021, 22:50 #489
Mariano88: Ciekawe jakie pismaki?
» 19 maja 2021, 22:51 #488
DjTED: Jezus Maria. Pójdzie to pójdzie. W czym problem. Wielu naprawdę wielkich piłkarzy wybieralo inne kluby i nic się nie stało. Sancho na razie nie jest wielkim pilkarzem
» 19 maja 2021, 22:53 #487
hraboNX: Mariano88: Ha, no a jak myślisz? Istna śmietanka wiarygodnego dziennikarstwa (w przypadku transferów). Trata ta! (werble) - The Sun ;D
» 19 maja 2021, 22:59 #486
Mariano88: Myślałem, że Bravo Girl :)
» 19 maja 2021, 23:28 #485
Wirus: Myślałem, że w Hiszpanii jest monopol sędziowski na Real i Barcelonę, ale to co wyprawia sędzia w meczu Atalanty z Juventusem to jest patologia (sędziowanie pod Juventus).
» 19 maja 2021, 22:48 #484
SickRabbit: No to lfc już jest w top 4 różnicą bramek a my im w tym pomogliśmy, jeszcze niech Sancho kupią :/
» 19 maja 2021, 22:43 #483
Mariano88: Jesli będą w LM to może Salah zostanie, a wtedy nie kupią Sancho
» 19 maja 2021, 22:46 #482
Diabelred: Nas nie bylo stac, a myslisz, ze ich bedzie? :)
» 19 maja 2021, 22:53 #481
insane: Cześć diabły,
Bez płaczu proszę, jeśli do LM w przyszłym sezonie awansuje United, City, Chelsea i Liverpool to to zdecydowanie ekipy z największym potencjałem i wstydu lidze nie przyniosą. Kolejna sprawa to fakt, że skoro w przyszłym sezonie mamy się bić o mistrzostwo, to życzyłbym sobie żeby nasi głowni przeciwnicy też grali na wielu frontach w topowych rozgrywkach, a dla Nas najistotniejsze powinno być to, że jesteśmy wicemistrzem Anglii. Fergie w 2012 roku, po niesamowicie brutalnym dla niego i fanów MU zakończeniu sezonu powiedział, że w tej lidze na każde miejsce w tabeli trzeba sobie zapracować. Jeśli Liverpool zajmie 4 miejsce to sobie na takie właśnie zasłużył w przeciągu całego sezonu, trochę szacunku i patrzymy na siebie, nie rywali.
GGMU.
» 19 maja 2021, 22:41 #480
kckMU: W zeszłym sezonie było mi szkoda Leicester, ale teraz to karny penis im się należy. Grali z Soton 80 minut w przewadze, a to ostatnie mordobicie od Newcastle jeszcze dopełniło dzieła autodestrukcji.
» 19 maja 2021, 22:30 #479
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.05.2021 22:31

Liverpool będzie w top4 tak samo jak Arsenal w LE . Te zespoły nie miały zagrać a jednak zagrają w tych rozgrywkach . Jaki ten sezon jest dziwny . Wszystko potrafi się tak obrócić w przeciągu 3-4 meczy . Jeszcze kilka kolejek wstecz wydawało się że Arsenal będzie okupywal 10-12 lokatę a Liverpool 6-8 . A jednak .
» 19 maja 2021, 22:30 #478
pawelisto2: Teraz należy zastanawiać się co jest większym fenomenem, wejście Arsenalu do LE, który przez praktycznie cały sezon nie był nawet w czołowej dziesiątce, czy wypadnięcie z LE Tottenhamu i Evertonu, którzy byli swego czasu nawet liderami tabeli.
» 19 maja 2021, 22:34 #477
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.05.2021 23:03

Whu prowadzi z WBA więc na ten moment koniec marzeń Arsenalu o LE.
Edit WHU już 3-1 więc Arsenalu w LE już na 100% nie zobaczymy.
» 19 maja 2021, 23:01 #476
PogromcaTroli: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.05.2021 22:15

Zerknąłem na flashscore i pokazuje, że w tym momencie Live jest na 4 pozycji a Lisy spadają na 5 miejsce. Przecież lisy mają 66 bramek strzelonych na ten moment a Live 64. Jakaś pomyłka czy do bilansu wchodzą też stracone ?

Coś ktoś?
» 19 maja 2021, 22:14 #475
Hoccu: W przypadku, gdy dwa lub więcej zespoły zakończą rozgrywki z tą samą liczbą punktów, o kolejności w tabeli zadecyduje: 1. Różnica bramek 2. Strzelone bramki
» 19 maja 2021, 22:16 #474
PogromcaTroli: Dzięki Hoccu
» 19 maja 2021, 22:18 #473
PLInfo: Czy do bilansu wchodzą też stracone XD, zajebiste pytanie, takie na poziomie iq 10. Skoro bilans bramowy, to chyba logiczne, że to różnica między straconymi i strzelonymi.
» 19 maja 2021, 22:18 #472