Statystyki: Manchester United - Fulham 1:1

» 18 maja 2021, 21:12 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United zremisował z Fulham 1:1 (1:0) w 37. kolejce Premier League. Czerwone Diabły zlekceważyły The Cottagers i zasłużenie straciły kolejne punkty na Old Trafford.
» Manchester United zremisował 1:1 z Fulham w 37. kolejce Premier League
Manchester United wtorkowy mecz powinien rozstrzygnąć w pierwszej połowie. W 15. minucie fenomenalnym golem popisał się Edinson Cavani, który przelobował Alphonse’a Areolę strzałem z ponad 30 metrów.

Później dobre okazje pod bramką Fulham mieli m.in. Mason Greenwood i Bruno Fernandes. Graczom Czerwonych Diabłów brakowało jednak koncentracji na połowie londyńczyków.

Fulham odgryzło się w 76. minucie. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła w pole karne akcję pod bramką Manchesteru United zamknął Joe Bryan, który strzałem głową pokonał Davida de Geę.

Oto najważniejsze statystyki wtorkowego spotkania Manchesteru United z Fulham.

MANCHESTER UNITED – FULHAM 1:1 (1:0)
Posiadanie piłki: 57% – 43%
Strzały łącznie: 13 – 8
Strzały celne: 6 – 5
Strzały niecelne: 5 – 2
Strzały zablokowane: 2 – 1
Celność podań: 86,5% – 81,5%
Rzuty rożne: 6 – 1