Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Solskjaer dostanie nowy kontrakt w Manchesterze United bez względu na puchary

» 25 marca 2021, 11:54 - Autor: matheo - źródło: ESPN
Ole Gunnar Solskjaer może być spokojny o swój nowy kontrakt w Manchesterze United. ESPN informuje, że przedłużenie umowy z Norwegiem nie jest uwarunkowane zdobyciem przez Czerwone Diabły pucharu w tym sezonie.
Solskjaer dostanie nowy kontrakt w Manchesterze United bez względu na puchary
» Obecna umowa Ole Gunnara Solskjaera z Manchesterem United obowiązuje do czerwca 2022 roku
W skali od 1-6 jak oceniasz dotychczasową pracę Ole Gunnara Solskjaera w Manchesterze United?
Manchester United w ostatni weekend odpadł z rywalizacji o Puchar Anglii. To oznacza, że jedynym trofeum, które klub z Old Trafford może zgarnąć w tym sezonie jest Liga Europy. W ćwierćfinale Czerwone Diabły zagrają z Granadą.

Solskjaer nie musi jednak wygrać Ligi Europy w tym sezonie, aby przedłużyć kontrakt, który wygasa w czerwcu 2022 roku. Klub z Old Trafford jest zadowolony z dotychczasowej pracy Norwega i chętnie zwiąże się z nim umową na dłuższy okres.

Obie strony podobno z dużym spokojem podchodzą do kwestii nowej umowy. ESPN informuje jednak, że Manchester United nie chce dopuścić do sytuacji, w której kontrakt Norwega byłby ważny jeszcze tylko przez kilka miesięcy.

Manchester United planuje długoletni pobyt Solskjaera na Old Trafford, o czym świadczą ostatnie zmiany w klubowej strukturze. Czerwone Diabły po raz pierwszy w historii zdecydowały się na angaż dyrektora sportowego. W tej roli obsadzono Johna Murtougha, a dyrektorem technicznym klubu został Darren Fletcher.

Solskjaer brał aktywny udział w tworzeniu nowej struktury. Norweg zastrzegł, że nadal chce pełnić rolę menadżera, a nie tylko głównego trenera. To oznacza, że mimo angażu Murtougha i Fletchera, będzie miał kluczowe zdanie w kwestii rekrutacji zawodników. Będzie mógł też zablokować ewentualny transfer proponowanego piłkarza. Solskjaerowi przysługuje jeden z dwóch głosów weta. Drugi ma departament rekrutacyjny.

Manchester United aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli Premier League. Czerwone Diabły po raz pierwszy od czasu odejścia sir Alexa Fergusona na emeryturę mają szansę na to, aby drugi sezon z rzędu ukończyć rozgrywki w TOP 4.


TAGI


« Poprzedni news
Tahith Chong chce zostać na kolejny sezon w Club Brugge
Następny news »
Solskjaer nieustannie namawia Haalanda na transfer do United

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (518)


Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2021 17:26

W tym sezonie w PL zdobyliśmy 56 bramek z czego przy 44 bezpośrednio był zaangażowany ktoś z dwójki Rashford - Bruno. Nasza ofensywa składa się na dobrą sprawę tylko z tych dwóch panów, jeśli któregoś nie ma na boisku (z naciskiem na Bruno) to nasza gra leży i kwiczy.

Potrzebny jest na już napastnik/skrzydłowy, który ożywi trochę grę i sprawi, że nie będziemy tak bardzo uzależnieni od 1-2 graczy. Haaland wydaje się niemożliwy do sprowadzenia, więc Sancho to powinien być mus na następne okienko i to mam nadzieję, że na nim skupimy się w letnim oknie transferowym.
» 29 marca 2021, 17:25 #485
nieeeeeeee: Luk szoł graczem miesiąca o nas w drużynie
» 29 marca 2021, 17:10 #484
H2O1994: Nie ma zaskoczenia raczej.
» 29 marca 2021, 17:14 #483
MiSt: Jak myślicie, jaka pozycja jest naszym priorytetem do wzmocnienia w letnim okienku?
Moim skromnym zdaniem jest to pozycja defensywnego pomocnika. Dlaczego? Brakuje nam na tej pozycji kogoś kto potrafi kontrolować środek pola. No dobra, jedynie Matić to potrafi, ale nieuchronnie zamienia się w Matę. Nasza pomoc to jeden wielki chaos - głównie za sprawą dwójki Scott-Fred. Niestety oprócz spotkań, w których stawiamy autobus wypadają co najwyżej przeciętnie. Ich ogromna energia często przeszkadza nam w uspokojeniu gry i powoduje dziury w linii pomocy. To oczywiście solidni zawodnicy, ale nie są defensywnymi pomocnikami (choć Fred jest lepszy w "czarnej robocie"). Marzeniem byłoby sprowadzenie gracza pokroju Rice (ale to bardzo drogie marzenie).

Drugim wzmocnieniem powinien być środkowy obrońca. Potrzebujemy kogoś szybkiego na tę pozycję, by mieć możliwość przesuwania wyżej lini obronnej. Pozwoli to zmniejszyć odległości pomiędzy formacjami, co jest jednym z większych problemów za czasów Ole.

Dopiero potem wziąłbym się za ofensywę. Byłbym zadowolony gdyby przyszedł tu Sarr. Jest dużo lepszy od Jamesa, a zostałoby też sporo miejsca na rozwój Diallo.
Co do środka ofensywy - gdyby Martial odszedł za dobre pieniądze to moglibyśmy sprowadzić solidnego napastnika pokroju Calvert-Lewin'a. Jest dobrym strzelcem i byłoby miejsce dla rozwoju Masona na środku ofensywy (na co wciąż czekam, bo chłopak się męczy na prawej stronie).

Wolałbym abyśmy nie pchali się w transfery pokroju Sancho czy Haalanda. Te przykładowe 120mln można wydać dużo lepiej. Chciałbym po prostu rozsądnych transferów i porządnego wsparcia dla Ole skoro ma tu zostać na dłużej.
A co myśli reszta DevilPage? :)
» 29 marca 2021, 16:36 #482
Chestnut: "@H2O1994: Widzę niżej ciekawą dyskusję na temat transferów, wszyscy chyba zgodni, że najpilniej trzeba kupić śo, śpd, prawego pomocnika i napastnika. Nie da się kupić na raz czterech topowych zawodników. Jestem ciekawy jak widzicie kolejność kupowania piłkarzy na poszczególne pozycje. Według mnie w pierwszej kolejności powinniśmy ściągnąć śpd czyli Navesa lub Ndidi(uważam że choćby to był jedyny transfer w lecie to jest on priorytetem), bez dobrego defensywnego pomocnika nie zabezpieczymy obrony i cały czas będziemy grali dwoma defensywnymi piłkarzami w środku pola. W drugiej kolejności prawy pomocnik, od lat mamy problem na tej pozycji. W trzeciej kolejności środkowy obrońca a dopiero później powinniśmy pomyśleć o typowej dziewiątce. Wiem, że gdy wydamy bardzo dużą sumę w lecie żeby kupić Nevada lub Ndidi to już nikogo więcej solidnego nie kupimy ale wydaje się to koniecznością. A Wy jak myślicie?

@Czerwony123: Najwazniejszy jest CDM. Jezeli chcemy grac wyzej tzw high linem, to tez potrzebujemy szybkiego obroncy.. Neves, Ndidi? , ktos tu sie kiedys ze mna spieral, ze MC tomek jest na ich poziomie. Jezeli chodzi o wyzej 2ch wymienionych to cena bedzie z kosmosu.
Ndidi 80mln
Neves ok 60m ze wzgledu na 2 lata kontraktu z wolves.
Mowi sie, ze nie chce przedluzyc z wilkami kontraktu, slyszalem na ich kanale sportowym.
Pytanie jak chce oli grac?
Czy potrzeba mu CDM typu Ndidi?
Czy tez chce Ballera, typu przykladowo Rodri, ktory broni tzw keep the ball.
Mysle , ze Neves jest takim polaczeniem Ndidi I Rodriego. Bardzo uniwersalny.
Wszystkie ptaszki spiewaja, ze bedzie ok 120mln na transfery.
Jezeli tak, to jak to widzisz?
Dla mnie Kunde I Neves.
Mam nadzieje, ze za sprzedaz tez sie cosik zostanie na transfery. Moze Neto?
Olek jednak upiera sie przy napastniku.

@H2O1994: Kounde i Neves to byłoby świetne okienko, z Sancho lub innym pp i napastnikiem można by było poczekać do zimy lub następnego lata.

@Mariano88: Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy Pogba odejdzie czy podpisze nowy kontrakt. Jeśli odejdzie to ze sprzedaży można kupić nowego DMa. Natomiast jeśli zostanie to ja osobiście zaryzykowałbym ustawiając na tej pozycji McTominaya. Tak, wiem, że wielu z Was nie widzi go w tej roli ale skoro w reprezentacji Szkocji potrafił dobrze grać na środku obrony to wydaje mi się, że zasłużył chociaż na szansę na pozycji DMa. Dałbym mu ją właśnie teraz, po powrocie Pogby z kontuzji/przerwy reprezentacyjnej.

@Czerwony123: Dla mnie osobiscie to Neves. Jest znakomity w grze kombinacyjniej. First touch, szybko sie przemieszcza, super piwot.
Dlaczego mamy dziury w pomocy? Wlasnie dlatego, ze nie ma takiej hybrydy jak Neves w skladzie.
Z Nevesem bedzie tak, ze albo teraz, albo za rok wybierze lepsza od nas ekipe ze wzgledu na rok kontraktu..
Teraz powiedzmy, ze Olek dostanie Nevesa I Kunde I mozna obrone przesowac do przodu.
Myslisz, ze Bisaka jest wystarczajaco dobry do gry high linem?
Zawodnikow kupuje sie pod odpowiedni styl, tak jak robi to przykladowo Pep lubKloop.
Cdm, CB. A jak cos sie zarobi to RW .

@vieeeri: Lewonożny stoper, żeby odzyskać Maguire. Pau Torres brałbym na wymiankę z Bailly w ciemno. Potem CDM w postaci Ndidiego bądź Rubena Nevesa. Tył byłby zabetonowany już i można byłoby ustawiać klocki z przodu.

@H2O1994: Lubię McTominaya, uważam że to świetny pomocnik ale po pierwsze to nie jest typowy śpd a po drugie jednak Scott to nie ten poziom co Neves. Może uda się go ściągnąć, Bruno musi z nim pogadać:)

@Mariano88: Czerwony123 i H2O1994, pozostaje przy swoim zdaniu, że DM to nie priorytet, ale gdyby jednak miał w lecie przyjść to zgadzam się, że Neves brzmi ciekawie. Młody, ograny w Premier League a do tego, może głupi argument ale Portugalczycy zazwyczaj się u nas sprawdzali :)

@H2O1994: Vieeeri
Podoba mi się taka opcja, najlepiej budować skład od obrony.

@H2O1994: No oprócz Bebe to chyba wszyscy Portugalczycy się u nas sprawdzali w ostatnich kilkunastu latach :)

@Czerwony123: Dla mnie priorytet to DM
Za wolno wyprowadzamy pilke od tylu. Scott sie absolutnie do tego nie nadaje.
Olek widzi w Scocie potencjal, ale to nie jest zawodnik na nowoczesny football.
Czemu gra Scoot? , raz , ze nie mamy lepszego, a dwa , ze Nasze CB sa niepewni gdy sa przy srodkowej linni boiska, nie maja odpowidniej szybkosci. Olek zwykle wystawiajac Mc tomka asekuruje elektrycznych CB , co jest zrozumiale.

@BillClinton: Bayern zdobył CL z Sule na stoperze. Lepiej kupić Haalanda. Więcej bramek się strzeli. Więcej koszulek się sprzeda.

@GraanManU: Klasowy napastnik i Ndidi i jestem zadowolony. Obrona jak pokazują ostatnie mecze może spisywać się dobrze a na prawym skrzydle możemy wsadzić zawodnikow którzy dadza radę. Dlatego N i SPD."
» 29 marca 2021, 16:48 #481
MiSt: Dzięki, nie widziałem tej dyskusji. Mam nadzieję, że faktycznie podejdziemy do tego okienka na chłodno i nie rzucimy się bezmyślnie na Haalanda czy Sancho :)
» 29 marca 2021, 17:02 #480
SickRabbit: W tej kolejności:
Defensywny pomocnik z techniką i kreatywnością (właśnie tak)
Prawy pomocnik - po prostu Sancho i Amad do rotacji
Stoper - tu Mings by mi styknął bo wszystkich nie kupimy w 1 okienku.
Napastnik - nie mam pomysłu bo ceny zaporowe.
Pogba niech idzie w swoją stronę, on nigdy nie będzie dla nas gryzł trawy.
» 29 marca 2021, 17:04 #479
H2O1994: Ja osobiście bym poczekał z Sancho i napastnikiem. Pomocnik defensywny koniecznie(choćby dużo kosztował i był to jedyny konkretny transfer) a w drugiej kolejności jednak środkowy obrońca, wtedy tyły mamy zabezpieczone i można skupić się na ofensywie.
» 29 marca 2021, 17:17 #478
HillsHaveEyes: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2021 17:21

Yhy! Jak Gralismy z City i Pogba strzelil dwie z 2-0 na 2-2 (mecz wygrany 2-3) to pewnie wtedy przed meczem tez plakales?

Srodek lezy i kwiczy bez Pogby.
» 29 marca 2021, 17:19 #477
HillsHaveEyes: 1-0 z Milanem kto strzela i daje nam awans? Pogba po kontuzji. Wiec ten tego...
» 29 marca 2021, 17:26 #476
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2021 17:29

Wyciągnąłeś jeden mecz, z przed kilku lat. JEDEN MECZ. Zabawny argument.

To może ściągniemy Machede, akurat potrzebujemy napastnika. :)
» 29 marca 2021, 17:28 #475
vieeeri: Jeżeli rzeczywiście Bailly ma lekki kwas z Ole, a do tego jego kontuzje to robiłbym wszystko, aby wymienić go na Pau Torresa z dopłatą. Trzeba odzyskać Maguire jako stopera, a to tylko zapewni mu przesunięcie na prawą stronę bloku defensywnego. Do tego Aarons do rywalizacji z Wan-Bissaka i obrona jest super obstawiona. Na defensywnego widziałbym Ndidiego bądź Rubena Nevesa. Co do pomocy i ataku to tam trzeba będzie ogrom kasy za wartościowych graczy, więc nawet mi się nad tym rozwodzić nie chce. Jeżeli na pozycje ŚO, PO, ŚPD dokonamy 2 wartościowych wzmocnień to i tak będę mega szczęśliwy.
» 29 marca 2021, 17:29 #474
HillsHaveEyes: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2021 17:45

Chestnut

haha! a z Milanem juz nie napiszesz? ;) Gdyby nie Pogba to by odpadli. Zawsze daje jakosc w srodku i lepiej gdy gra i jest w skladzie. Macheda mial jeden dobry mecz wiec slaby ten twoj zart. Musisz wiecej sie starac zeby byc zabawnym. Widze ze probujesz ale to jeszcze nie to ;D Pogba na dzien dzisiejszy to jakosc.
» 29 marca 2021, 17:44 #473
Nowak2007: Douglas Costa, który jest wrakiem piłkarza, jego wartość spadła o 90% na transfermarkt jest dobrą opcją według użytkowników devilpage.
» 29 marca 2021, 16:15 #472
Mariano88: Nowak, nie miałeś jeszcze liczby pojedynczej i liczby mnogiej w szkole? Po pierwsze tylko is200second napisał, że to dobra opcja plus nie jestem pewien czy to nie był sarkazm.
» 29 marca 2021, 16:27 #471
nieeeeeeee: BVB prawdopodobnie nie będzie w top 4 Bundesligi i jest ono lepsze od United które obecnie jest 2 w PL.
» 29 marca 2021, 16:38 #470
H2O1994: Krok wstecz? To jaka jest lepsza opcja dla młodego piłkarza niż City, United lub Chelsea?
» 29 marca 2021, 17:19 #469
tygrys26: Kazdy klub w tym momencie dla młodego zawodnika który chce się rozwijać jest lepszy od United i nie ma co się oszukiwać, w City i Chelsea mają trenerów którzy ogarniają taktyle, Halland Sancho mogą się wykazać w ofensywie. A u nas po trzech meczach by było pisanie ze Haaland i Sancho nie graja w obronie. I tu jest problem, po co szukać dobrych ofensywnych zawodników skoro i tak nasza taktyka polega na wyłącznym bronieniu i ladze na połowę przeciwnika z nadzieją ze ktos w czerwonej koszulce tam będzie...
Sorki, ale jak marazie projekt sportowy w klubie leży i tyle
» 29 marca 2021, 17:25 #468
mycka86: "skoro i tak nasza taktyka polega na wyłącznym bronieniu i ladze na połowę przeciwnika z nadzieją ze ktos w czerwonej koszulce tam będzie..."

#tygrys26 Czy Ty aby na pewno piszesz o obecnej sytuacji? Może nie oglądałeś naszych meczów od 2 lat i myślisz, że ciągle Mourinho jest naszym manago ?
» 29 marca 2021, 17:35 #467
is200second: Bayern odrzuca Douglasa Coste i sam zawodnik ma być do wzięcia przez nowy potencjalny klub w lecie. Dobra opcja.
» 29 marca 2021, 15:36 #466
Mariano88: Możemy się pośmiać, ale jeśli Ole i zarząd spełni marzenia devilpage o Haalandzie i/lub Grealishu to na prawe skrzydło może przyjść Douglas Costa albo Ismaila Sarr albo ktoś jeszcze tańszy.
» 29 marca 2021, 15:53 #465
mycka86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2021 15:55

Nie specjalnie. Jego ostatnie 3 sezony to dramat, do tego często łapie kontuzje.
» 29 marca 2021, 15:54 #464
nieeeeeeee: Co? Dembele
» 29 marca 2021, 15:13 #463
atotrikos: Nie co tylko który XD
» 29 marca 2021, 15:16 #462
nieeeeeeee: Kto? Co? Gdzie? Dlaczego?
» 29 marca 2021, 15:17 #461
awe: Nie wiem czy o to chodzi, ale takie cos dzisiaj przeczytałem
"Manchester United jest pod wrażeniem formy Ousmane Dembele (PP/23) i może spróbować wykupić go z FC Barcelony która ma problem w negocjacjach kontraktowych z zawodnikiem"
» 29 marca 2021, 16:49 #460
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2021 13:54

Sousa. Kibicuje mu w pełni bo sprawia wrażenie mega inteligentego faceta. Ale jest mi go szkoda... bo myśle że gość już sie kapnął w jakie gówno wdeptoł. I nie chodzi mi tu tylko o poziom piłkarski bo nad tym ma pracować ale o ta cala otoczke medialna. Pseudodziennikarzy, "influenserow", pupilkow ktorzy odcieci od koryta beda pluć jadem co zreszta juz sie dzieje
» 29 marca 2021, 13:54 #459
DaredevilUtd: O to Polska, nie elegancja Francja :)
» 29 marca 2021, 14:33 #458
Radomirus: Otoczka medialna reprezentacji jest podejrzewam wszędzie taka sama. Bo o ile o piłce klubowej zazwyczaj wypowiadają się głównie sami zainteresowani to o piłce reprezentacyjnej wypowiadają się już wszyscy. Od dziennikarzy siedzących na co dzień w piłce np. włoskiej po pana Ziutka, który rozwozi i sprzedaje na lewo kradziony na bocznicach kolejowych węgiel...
» 29 marca 2021, 14:51 #457
sisinho: @Radomirus

Jestem ciekaw jak reagują hiszpańskie gazety na grę słabej Hiszpanii w meczach z Grecją i Gruzją.
» 29 marca 2021, 15:11 #456
Abstrahujacy: Z całym szacunkiem, ale Ziutka to proszę szanować! Ani jednego meczu kadry nie zignorował, więc się zna. Kiedyś powtarzał, że Lewy musi zacząć dobrze grać w reprezentacji i zaczął. Mówił, że trzeba Brzęczka zwolnić i w końcu to zrobiono.
» 29 marca 2021, 15:11 #455
Radomirus: sisinho
Podejrzewam, że tak samo jak nasi dziennikarze. Czyli ile redakcji, ilu dziennikarzy, ilu innych anonimowych Jose i Alfonsów - tyle zdań na temat reprezentacji. ;)
» 29 marca 2021, 15:16 #454
mycka86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2021 15:21

Dobrze wiedział gdzie przychodzi i wie też że praca na najwyższym szczeblu wiąże się z dużą presję i brakiem czasu. Prawie wszyscy chcą wyników tu i teraz. Na pierwsze zgrupowanie dostał jeszcze kredyt zaufania, ale od następnego dopiero się zacznie plucie na niego jadem.

Ludzie myślą, że skoro mamy najlepszego piłkarza na świecie to będziemy regularnie wygrywać. A zapominają, że jest on otoczony piłkarzami co najwyżej przeciętnymi (nie licząc 3-4) i Klopp razem z Pepem i SAF'em nie sprawiliby, że będziemy grać piękną piłkę i regularnie wygrywać.

Ale warto zaryzykować, bo z Jurkiem wyniki były słabe, ale chyba i tak ponad jego możliwości. W końcu kiedyś Dania czy Grecja wygrała EURO.
» 29 marca 2021, 15:19 #453
Nowak2007: Jest większy populista niż Stanowski w naszych mediach sportowych? Jego analizy i wnioski są argumentowane na zasadzie:
- nie pamiętam dobrego meczu w defensywie bez Glika
- Grosicki wchodząc asystował z Andorą, więc musi grać w pierwszym zespole.
- Milik nie może współpracować z Lewandowskim, bo nie pamiętam by to kiedyś działało.

Zero fachowej analizy, poziom dyskusji na zasadzie rozmowy kolegów o meczu, a mówimy o podobno ekspercie od piłki. Jak ten człowiek nie będąc byłym piłkarzem zrobił taką karierę?
» 29 marca 2021, 13:44 #452
QUEBON: Zacznijmy od tego - jakim cudem 95% polskich dziennikarzy nimi jest, skoro nie mają bladego pojęcia o fachu?
» 29 marca 2021, 13:54 #451
atotrikos: 95% znajomości
4.9% umiejętność pisania i redagowania + fart
0.1% margines błędu
» 29 marca 2021, 14:13 #450
DaredevilUtd: Jego analizy są tak samo inteligentne jak te filmiki z Nejmanem. Ten sam poziom, poniżej krytyki.
» 29 marca 2021, 14:34 #449
SickRabbit: Kto to jest Nejman?
» 29 marca 2021, 15:40 #448
QUEBON: Dziecko Neymara i Najmana
» 29 marca 2021, 16:17 #447
atotrikos: Odnośnie Lewego to zgadzam się z Bońkiem a dziennikarze szczekający na Sousę to pff, o czymś muszą pisać. Mnie podobają się decyzje selekcjonera, pokazuje jaja robiąc po swojemu, ryzykując i ewentualnie wypije piwo które nawarzył, przynajmniej coś próbuje po swojemu.

Luke Shaw klasyczna, kolejna piękna wrzutka w tym sezonie aczkolwiek ruch Kane'a był jeszcze lepszy i stąd gol. Gdyby podobna sytuacja była w naszym składzie to pewnie nie skończyłoby się w ten sposób bo:
- Cavani u lekarza
- Martial by się obraził, że musiał wybiec zza obrońcy

BTW. Wie ktoś o co chodzi księciowi z Monaco nie podając ręki ziomalowi z kadry ? Bo lepiej mu idzie czy jak?
» 29 marca 2021, 12:56 #446
nieeeeeeee: Teraz ci wszyscy "dziennikarze,, piszą po co Sousa wystawiał Lewego na Andore ci sami dziennikarze którzy narzekali że za mało ofensywnie wyszliśmy i że za słabo zagraliśmy i powinniśmy nastrzelać więcej bramek
» 29 marca 2021, 12:17 #445
mikon70: Im nigdy nic nie pasuje. Jak tak bardzo kręcą głowami, to niech zobaczą, jak najlepsze reprezentacje na świecie obecnie sobie radzą. Hiszpanie wymęczyli zwycięstwo z Gruzją, Francja 2;0 z Kazachami, na dodatek drugi gol po swojaku. Portugalia tak samo się męczy. Polska elita dziennikarska nie jest w stanie pojąć, że Sousa zaczął dopiero pracę, wdraża swój styl, a intensywny sezon sprawia, że piłkarze są zajechani, co potem często odzwierciedla sytuacja na boisku. Od razu pewnie powinniśmy wygrać z Węgrami 3:0, a z Andorą to najlepiej tak z 10 do 0.
» 29 marca 2021, 12:47 #444
KanjoUnited: Witamy w polsce, w kraju gdzie nic nikomu nie pasuje
» 29 marca 2021, 17:14 #443
Nowak2007: Kontuzja Lewego to wina polskiego pseudo dziennikarstwa sportowego, które zrobiło ciśnienie, że Polska musi zniszczyć Andorę, bo taktyczna wygrana 1-0 rezerwami była by wstydem.
» 29 marca 2021, 11:56 #442
mordynator: A skąd pewność że wygralibyśmy ten mecz bez Lewego?
» 29 marca 2021, 12:04 #441
Nowak2007: Nie da się wyciągnąć czystego konta grając 10 kelnerami w obronie. Gol na 1-0 padłby później, ale by padł
» 29 marca 2021, 12:09 #440
mordynator: No wg mnie nie było to wcale takie pewne i nie dziwie sie Sousie że go wystawił od 1'min."Nie da się wyciągnąć czystego konta grając 10 kelnerami w obronie" A co ty jakiś Nostradamus jesteś? Piłka już nie takie rzeczy widziała.
» 29 marca 2021, 12:18 #439
artix206: Lewy uszkodzone więzadła boczne w kolanie.. Mam nadzieję,że jakoś uda mu się pobić rekord Gerda w Bundeslidze..
» 29 marca 2021, 11:37 #438
Nowak2007: Leczenie trwa do 10 dni. Z Lipskiem nie zagra, ale to wicelider, więc dużo goli by nie strzelił. Jeżeli nie złapie innej kontuzji to raczej pobije rekord
» 29 marca 2021, 11:55 #437
pawelisto2: Krioterapia kilka dni i gotowe. Lekarze kadry przekazali, że jeśli mecz byłby w niedziele to by dali radę doprowadzić Lewego do zdrowia, a tak to nie ma co ryzykować.
» 29 marca 2021, 11:58 #436
Tomczo: zobaczymy czy takie 10 dni. Miałem podobną kontuzję, z tym że równocześnie zerwany ACL.
Zależy od stopnia naderwania więzadła bocznego. Lekarze z kadry mówią, że 10 dni, ale obawiam się, że w praktyce spokojnie wyjdzie dłużej. Z 3 tygodnie będzie się zrastać, a potem rehabilitacja i spokojny powrót do gry.
» 29 marca 2021, 13:36 #435
tyber28: Tomczo - porównujesz swój uraz leczony w polskim szpitalu z urazem Lewandowskiego, który będzie leczony przez najlepszych specjalistów i najlepszym sprzecie? XD
» 29 marca 2021, 16:55 #434
MiSt: Pisałem komentarz na co najmniej tysiąc znaków. Dzięki DP za wylogowanie mnie w momencie dodawania komentarza :D

Trzeba jednak nauczyć się kopiować komentarz przed kliknięciem przycisku "Dodaj" :)
» 29 marca 2021, 11:02 #433
nieeeeeeee: Strona po prostu chce nauczyć cię szybszego pisania na klawiaturze i wytrenować twoje palce
» 29 marca 2021, 11:07 #432
nieeeeeeee: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2021 10:57

Manchester United B ten z Mediolanu Chce wziąć Pereire Pereira nie poradził sobie w Lazio a ma iść do Interu Nie zdziwił bym się gdyby do tego doszło Inter robił już dużo takich transferów piłkarzy którzy są za słabi. Ostatnio mówiło się że chcą sprzedać Sancheza Darmiana i Younga bo za dużo zarabiają a oni mają problemy finansowe a tu chcą sprowadzić kolejnego jaśka który zarabia dużo
» 29 marca 2021, 10:56 #431
Lisan: Martial. 25lat, 240tys funtow na tydzień.
Zgłasza sie klub np. Juventus który oferuje równe 50mln euro za Antka plus zapewnia jego transport z klubu, wiadomo bilety drogie.
Przyjmujcie ofere czy odrzucacie, licząc że jeszcze "odpali"?
» 29 marca 2021, 08:55 #430
Dejfmi: Jak miałbym zaklepane zastępstwo to jak raczej bym przyjął
» 29 marca 2021, 09:05 #429
nieeeeeeee: Przyjmujemy i dorzucamy Jonsa za darmo
» 29 marca 2021, 09:08 #428
QUEBON: Wysyłamy kontrofertę, zmniejszamy cenę do 40 mln, wzamian za masę gospodarstw, rozwijamy je, budujemy przemysł, inwestujemy masę pieniędzy w różne przedsięwzięcia i przez to te 10 mln sobie odbijemy w miesiąc.
» 29 marca 2021, 10:07 #427
KOw11alMUN: Oczywiście, że przyjmuję, nawet zbytnio bym się nie zastanawiał.
» 29 marca 2021, 10:45 #426
DaredevilUtd: Typowe DP męczy Polacy wygrali, ale trzeba by wszystkich zmieszać z błotem. Gość poprowadził 2 raz kadre, narazie przeciwnicy nie z najwyższej półki, ale żaden mecz nie był przegrany, a tu płacz i lament.
» 29 marca 2021, 07:48 #425
QUEBON: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2021 10:09

Nie tylko na DP. P0lactwo już wyciągnęło wnioski na następne 20 meczy Sousy. Przykro się na to patrzy. Na Sousę też się przykro patrzy, jak się musi męczyć z tymi samymi idiotami na konferencjach prasowych. Dziennikarz co zapytał o to czy Lewandowski nie marnuje aby swojego potencjału cofaniem się do pomocy to hit, ten Sousa jeszcze odpowiadający "Nie wiem czy wiesz, ale Lewandowski tak gra w Bayernie na codzień". Nasze dziennikarstwo to kpina. Reklama kraju po cholerze.
» 29 marca 2021, 10:08 #424
kckMU: Ja tam bym tak tych Polaków nie atakował. Wygrali jak najmniejszym nakładem sił i to jest najważniejsze. W erze pandemii, oprócz finansów, największym problemem jest natłok gier. On jest wręcz chory. Jeśli gdzieś trzeba będzie zostawić wątrobę na boisku, to właśnie z Anglią i trochę paliwa w baku właśnie zostawiliśmy. Być może z Anglikami wyjdzie nam jedna lub dwie naprawdę fajne akcje na najwyższym poziomie i padnie po nich bramka. Wtedy nikt o wczorajszej słabej kreacji w meczu granym na stojąco nie będzie mówić.
» 29 marca 2021, 06:37 #423
mikiartur: A co do meczu Polaków, to tylko szkoda że tak mało odważnie grali. Też trzeba przyznać że ta Andora to już nie ta ekipa co 5-10 lat temu co dostawała oklep podobny do San Marino albo Gibraltaru. Wg mnie grali za mało odważnie i większość meczu za wolno. A na Anglię to osobiście na taki skład bym postawił
Szczęsny
Bereś Glik Bednarek/Piątkowski Rybus
Jóźwiak Krychowiak Dawidowicz/Zieliński Zieliński/Płacheta
Lewandowski Milik
Osobiście przyznam że lepsze na mnie zrobił przez ostatnie 2 mecze Piątek niż Milik ale Milik lepiej udziela się w defensywie jako napastnik niż Piątek. Choć Wybór Piątka by się obronił. A co do boków no to nam tam potrzeba przede wszystkim energii, szybkości i takiej też fantazji. Zwłaszcza ta nasza lewa strona musi zacząć funkcjonować. Na lewym boku Anglicy będą mieli Shaw'a naszego i pewnie Sterlinga. Shaw w mocnej formie ostatnio a Sterling wiadomo że sporo potrafi. Natomiast z ich prawej strony będzie inaczej. Pewnie postawi albo na Walkera albo na Jamesa + Anglicy po utracie Sancho nie mają typowego ps. Jeśli zagra tam Foden to można ykorzystać to że to nie jego naturalna pozycja. Walker i James zdarza im się zostawiać z tyłu przestrzenie co trzeba wykorzystać jak będzie okazja + obojgu się zdarza jakiś faul lub karny sprokurować. Zwłaszcza tu Walkera mam na myśli. W środku pola będzie trudno z nimi wygrać bo pewnie postawią na dwójkę z trójki Phillips Ward Prowse albo Rice. Do tego na 10tce Mount. Na papierze wiadomo że nas zdecydowanie jakością przewyższają ale trzeba mieć nadzieję że jakoś to będzie. Naprawdę nie obraziłbym się jakby Harry akurat tego dnia jakiś gorszy mecz by zanotował jeśli zagra xd Jeśli ma grać gorszy mecz niech zagra go w środę. Potem niech się wyszumi i na sobotę/niedzielę będzie w dobrej formie xd

Będzie ciężko ale nadzieję trzeba mieć
» 28 marca 2021, 23:41 #422
Nowak2007: „ Bereś Glik Bednarek/Piątkowski Rybus”

Czemu Bednarka tak nie pewnie wystawiasz? Jako jedyny gra z naszymi rywalami regularnie w lidze, ostatnio gorsza forma, ale i tak lepsza niż forma Glika.
» 29 marca 2021, 00:22 #421
Radomirus: Z całym szacunkiem ale ja meczu Polaków z Anglią nie widzę.. jeżeli nie będzie 0:0 to... nawet szkoda gadać.
Andora to właśnie Andora - powiedziałbym, że jeżeli nie wyszła nam akcja to właściwe od razu oddawali nam piłkę - z Angilą tak raczej nie będzie.
Kulało wszystko w tej ofensywie przeciwko tak "wymagającym" przeciwnikom właściwe wszystko. I kulało to dobre słowo bo trudno powiedzieć, że piłkarze podawali do siebie a bardziej, że kulali do siebie piłkę (kopnę... może kiedyś doleci... mamy czas...)
Podania prostopadłe? No chyba śmiech. Jeżeli już były (bo nasi gracze trenowali podania głównie w szerz) to za wolno i niedokładnie - Andorczycy przechwytywali niemal wszystkie.
Nasza ofensywa opierała się na tym aby dać na skrzydło do Jóźwiaka i niech on coś wymyśli (bo nawet nie wychodzili mu inni zawodnicy do jakiegoś krótkiego podania by dać mu jakąś alternatywę). Drugie skrzydło z teoretycznie Zielińskim właściwe nie istniało.
Jeszcze by to mogło wyglądać gdyby na rozegraniu, jako 10-tka, grał Lewandowski ale w sumie po co skoro jeżeli już zagrywał jakąś piłkę komuś na dobieg to był jak w banku, że ten będzie spóźniony bo "nie spodziewał się podania" i ruszył z sekundowym poślizgiem.
Jak zagrała obrona to trudno powiedzieć, bo momenty gdy Andora przekraczała naszą połowę można policzyć na palcach jednej ręki
» 29 marca 2021, 00:27 #420
mikiartur: Nowak2007 nie wiem czy to do końca dobry pomysł wystawiać 2 mało zwrotnych obrońców którzy bardzo możliwe że będą grali dość wysoko. Natomiast Piątkowski jest bardziej mobilny, szybszy itd. co może być większym plusem. Noi co by nie mówić. Obecną formę moim zdaniem lepszą ma Piatkowski. Bednarek nawet w lidze przez ostatni czas wyglądał na przemęczonego. A Piątkowski w porównaniu do Bednarka jest bardzo świeży. No chyba że zagramy 3-4-1-2 z Glikiem Bednarkiem i Piątkowskim, na wachadłach z Beresiem i Rybusem, w środku z Krychowiakiem i Dawidowiczem albo Moderem, przed nimi Zieliński a z przodu Lewy oraz Milik/Piątek. Bardziej defensywne ustawienie ale nikt nie będzie miał zarzutów że zagramy bardziej defensywnie z Anglikami. Poza tym przy osobie Bednarka to się boje jeszcze jednego, bo o ile Glik w repce gra na ogół lepiej niż w klubie to z Bednarkiem bywa to różnie. A Jankowi zdarzają się takie głupie błędy. A pamiętam doskonale że z drugiej strony będzie Sterling, który dobrze wie jak wywalczyć karnego. I jak Janek nie wejdzie dobrze w mecz, może stracić pewność siebie i zrobić jakiś głupi faul.

Radomirus, zgodzę się że trudno myśleć obiektywnie o pozytywnym wyniku ale trzeba mieć nadzieję. Z drugiej strony uważam że obecnie nasze szanse na dobry wynik są większe niż mogą być we wrześniu/październiku pomimo tego że będziemy grać u siebie. Ale obecnie skład Anglików składa się z graczy którzy średnio mają już koło 35-40 meczów w sezonie z czego od grudnia grają co 3 dni non-stop. Krótko mówiąc są solidnie zajechani. Patrząc na naszą kadrę to z tym jest trochę lepiej. Oprócz Bednarka, Jóźwiaka, Lewego i ew. Ziela to każdy ma średniio z 10 meczów rozegranych mniej niż przeciętnie zawodnik z kadry Anglii. Poza tym Anglicy trochę kontuzji mają. Z kreatywnych pomocników to im w sumie tylko Mount został. Nie ma Grealisha Rashforda Sancho Hendersona i jeszcze pewnie kilku mniej znaczących. Mają wciąż bardzo mocny skład ale skoro teraz mamy małe szanse na dobry wynik to co dopiero wtedy gdy oni wrócą do kadry na jesień. A wtedy na pewno będą świeżsi niż są obecnie w tej chwili. Anglicy mają bardzo silną reprezentację ale nie sądzę że nie są nie do ugryźnięcia. Anglicy można nawet powiedzieć że słyną z tego by nie wykorzystywać całkowicie potencjału jaki drzemie w ich kadrze. Oni mając w pomocy Lamparda Gerarda Scholesa Carricka, w obronie takich graczy jak Terry Cole, w atakou Rooneya, Owena, Hargreaves też się przewinął i wielu innych świetnych grajków a prawda taka że nic znacznego nie osiągnęli. Obecnie mają bardzo ciekawe pokolenie ale wciąż większość z nich to jeszcze młodzi i mniej doświadczeni piłkarze. Trzeba mieć nadzieję że nasi będą mieć dzień konia a Anglicy trochę słabszy dzień. A w obecnych eliminacjach niespodzianki się zdarzają. Kto by pomyślał, że Holandia przewali z Turcją, Czechy zremisują z Belgią, Luksemburg wygra z Irlandią, Francja zremisuje z Ukrainą, Hiszpania uratuje się w 93 minucie przed blamażem z Gruzją itd. Może teraz na nas czas by sprawić niespodziankę. A czasem nam się udawało je sprawiać. Choćby mecz z Niemcami pamiętny. Kto pomyślał że po słabym starciu kadencji Nawałki ogramy w meczu o pkt Niemców - wtedy świeżo upieczonych mistrzów świata.
» 29 marca 2021, 10:59 #419
Radomirus: mikiartur
Gdzieś słyszałem, że głównym kłopotem reprezentacji Anglii ze złotym pokoleniem piłkarzy, których wymieniłeś były animozje na tle klubowym. W Anglii konflikt między klubami był po prostu tak nagrzany, że odbijało się to wzajemnych relacjach piłkarzy grających w reprezentacji.
Podobnie było z reprezentacją Holandii za czasów Kluivert'a gdzie, brzydko powiedzieć patrząc na dzisiejszą, liberalną Holandię - ale kłopotem był podział na zawodników białych i czarnych czyli w reprezentacji był problem rasowy.

Co do ewentualnego zmęczenia to bym tego jakoś nie przeceniał bo kłopotem naszej reprezentacji z Andorą (i także z Węgrami) nie były kwestie fizyczne tylko tzw. kultura piłkarska. Nasi piłkarze jak mieli piłkę to po prostu nie wiedzieli co z nią właściwie zrobić. Zazwyczaj ani piłkarz z piłką nie wiedział, ani pozostali nie wiedzieli jak się zachować (ruch bez piłki się kłania) i stąd radosne podania wszerz i do tyłu (na które zresztą Sousa się delikatnie mówiąc wk... denerwował)

Zastanawiam się też z jakim nastawieniem wyjdą nasi na ten mecz. I tu może być problemem trener, a właściwie jego krótki staż. Czemu? Bo niemal każdy trener, który zaczynał trenować naszą reprezentację zaczynał z pomysłem by nasi grali szybko, ofensywnie i agresywnie (teoretycznie mamy do takiej piłki zawodników ale tylko teoretycznie) ale mecz z taką koncepcją wyszedł na przestrzeni lat tylko jednemu trenerowi - czyli Beenhakker'owi z Portugalią.

Nie mam złudzeń. Jeżeli chcemy cokolwiek ugrać w tym meczu to musimy zagrać jak Andora z nami. Zastosować metodę obrony Częstochowy i mieć nadzieję na jakąś kontrę w stylu pierwszej bramki jaką wbili nam Węgrzy parę dni temu
» 29 marca 2021, 13:40 #418
Wirus: A Anglicy U-21 praktycznie odpada z mistrzostw Europy (chyba tylko matematyczne szanse) . Główny faworyt, a już do domu. Pompowali im balonik i szybko ten balon pękł.
» 28 marca 2021, 23:06 #417
Nowak2007: Popatrz na ich trenera. Dramat
» 28 marca 2021, 23:20 #416
RedStreamer: Milik to jest jeden z najgorszych napastników na świecie.
» 28 marca 2021, 21:34 #415
Nowak2007: Dlatego strzelał regularnie w Holandii, we Włoszech, a teraz strzela we Francji. Idź spać dziecko
» 28 marca 2021, 21:37 #414
nieeeeeeee: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2021 22:07

Nowak2007: Idź spać dziecko
2007- 13 albo 14 lat
» 28 marca 2021, 22:07 #413
Nowak2007: @nieeeeeeee 2007 to data mojego ślubu
» 28 marca 2021, 22:12 #412
nieeeeeeee: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2021 22:39

Nowak2007: Niestety nie miałem przyjemności oglądać tego Pana na ławce Man utd (Chodzi o Fergusona)
Też Nowak; 2007 to data mojego ślubu
Większość osób które zaczyna oglądać piłkę nożną są to osoby w wieku (8-14) lat myślę że jednak może to być data urodzin
» 28 marca 2021, 22:39 #411
mikiartur: Milik z karnych to on akurat za wiele nie strzelał. Nie jest to może wybitny napastnik, ale jak był zdrowy i grał regularnie to umiał gole strzelać. Kontuzje go nie oszczędzały więc wiadomo że przez ten czas nie zrobił takiej kariery jak wielu by chciało a zwłaszcza on, ale początek w Marsylii ma w sumie niezły. A jeden jego gol to miód malina była
» 28 marca 2021, 23:28 #410
Nowak2007: Polska ma 85% posiadania piłki. Dawno takich rzeczy nie widziałem u nas w reprezentacji. Guardiola by pozazdrościł
» 28 marca 2021, 21:23 #409
colazeroo: Ten Sosa to taki jeździec bez głowy. Angole postawią go do pionu i będzie żałoba jak po mundialu
» 28 marca 2021, 19:35 #408
sisinho: Anglia to faworyt w tym meczu, wiadomo ale czy grają tak widowiskowo to bym nie powiedział. Z Armenią sporo posiadania ale sama szału nie robi.
» 28 marca 2021, 19:38 #407
Chestnut: Kim jest Sosa? I co zrobił Anglikom?
» 28 marca 2021, 19:42 #406
DjTED: Kaiser Sose ;)
» 28 marca 2021, 20:00 #405
rubin: To ten Sosa, szef kartelu kolimbijskiego, co zadarł z Tonym Montaną.
» 28 marca 2021, 20:13 #404
RyannMistrz: DjTed +1 za dobry film
» 29 marca 2021, 08:26 #403
radlu: Shaw asysta
» 28 marca 2021, 18:40 #402
AUDIoooo: Maguire i Shaw w wyjściowej na Albanię
» 28 marca 2021, 17:11 #401
Seba0619: Martial z Kazachstanem zszedł z boiska z kontuzją
» 28 marca 2021, 16:31 #400
tygrys26: To teraz Ole bedzie mógł wprowadzać młodzieżowców xD Albo dalej grac Jamesem i innymi tworami licząc że nagle zaczną grać jak Ronaldo i Messi
» 28 marca 2021, 17:02 #399
AgEnT: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2021 17:23

Na pewno zszedł z kontuzją? Z relacji wynika, że po faulu wrócił na boisko i nawet strzelał wolnego i dopiero później zszedł jak trener zrobił potrójną zmianę.

51' Anthony Martial (Francja) zwijając się z bólu wyraźnie prosi o pomoc medyczną
53' Anthony Martial (Francja) ruszył do gry po tej kontuzji.
58' Anthony Martial (Francja) ma doskonałą okazję zagrażając bramce przeciwników z rzutu wolnego z krawędzi pola karnego. Posyła ładny strzał na lewą stronę bramki, jednak Aleksandr Mokin zatrzymuje ten atak doskonale broniąc.
59' Potrójna zmiana. Zeszli Martial, Pogba i Griezmann
» 28 marca 2021, 17:21 #398
Hoccu: Kazachowie samobój :D Nie wytrzymali presji wielkiego Pawła Pogby
» 28 marca 2021, 15:45 #397
AUDIoooo: No, muszę zacząć grać w lotka :)
» 28 marca 2021, 15:50 #396
AUDIoooo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2021 15:38

Miałem napisać że Martial dziś strzeli gola , dużo bym się nie pomylił, jest asysta ;) Może jeszcze się uda, jemu albo Pogbie.
» 28 marca 2021, 15:36 #395
mikiartur: noi Martial asysta
dlaczego on tak nie podaje i nie robi zwodów jak w tym meczu xd
» 28 marca 2021, 15:20 #394
mycka86: Bo nie za często gramy przeciwko komuś kto prezentuje poziom League One.
» 28 marca 2021, 15:37 #393
RedStreamer: Bo w United nikt nie umie wyjść na pozycję.
» 28 marca 2021, 15:38 #392
mikiartur: mycka w sumie też racja

W ogóle dobry komentator z polsatu, zastanawiał się czy przy samobuju pogba nie faulował kazacha, gdy na powtórce bylo widać jak rękę gościu uwiesił na Pogbie(dokładnie na szyi chyba) czasem się zastanawiam co Ci komentatorzy widzą.
» 28 marca 2021, 15:46 #391
tygrys26: To prawda.ze w United brakuje takich zawodników xo umieją wyjsc na pozycję. Są przyspawani do swojej i tyle, chockaz na początku Ole widzialem całkowicie cos innego z przodu, cała trójka wymieniała się pozycjami, co akcja to kazdy na innej pozycji i wyglądało to super, a teraz znowu kazdy przyspawany do swojej i tyle. Rashford całkowicie przechodzi onok meczy, Greenwood tez, Martial vhyba juz ma dość grania z kontry i chce odejść (najlepsze wyjście dla niego jak chce ske rozwijać)
» 28 marca 2021, 17:00 #390
mycka86: 'Martial vhyba juz ma dość grania z kontry i chce odejść (najlepsze wyjście dla niego jak chce ske rozwijać)'

Głupszego komentarza dawno nie czytałem. Zawsze wszyscy winni tylko nie Martial. Z ciekawości przejrzałem mecze z tego roku (23) i wyszło mi że z kontry graliśmy w 3 meczach. City i Liverpool na wyjazdach i City u siebie w Pucharze Ligi.
» 28 marca 2021, 17:52 #389
tygrys26: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2021 20:20

Serio? Tylko tyle Ci meczy wyszło? Ja mecze w których kopiemy miedzy Mctominayem a Maglajerem zaliczam do tych grania z kontry :)
Bo sorry, ale gra która nie opierająca się na kontrze polega na tym ze pomocnicy podają do przodu A nie do tyłu jak to u nas wygląda, albo maglajer wykopujr na skrzydła albo w aut. Z kolei try to nie gra Real, Barcelona, City gdzoe cały czas graja pilkaa i choćby nie wiem jaki autobus na nich wyjdzie to i tak to rozklepia, a my? Jeden lepszy pks i stoimy w miejscu bo chłopaki nie mają opracowanej taktyki na taki wariant :)
» 28 marca 2021, 20:19 #388
mycka86: Chyba dawno Realu i Barcy nie oglądałeś :)
» 28 marca 2021, 21:00 #387
tygrys26: Nie, brat jest kibicem Realu i oglądam większość meczy i jeżeli porównujesz nasza grę i ich i mowisz ze obie drużyny graja to samo to albo jeates niewidomy albo nie znasz się na piłce:)
» 28 marca 2021, 21:22 #386
Celt15: Martial na ataku Francji dziś. No to mocne 0:0 się szykuje :D
» 28 marca 2021, 15:00 #385
Chestnut: Nie ważne kogo mają w ataku i tak Giroud ich uratuje.
» 28 marca 2021, 15:17 #384
Murad: Alez Portugalia ma ekipe...Bruno, Bernardo, Jota, Andre Silva, Neto, Neves, Ruben Dias...no i oczywiscie Cristiano ktory najlepsze lata ma za soba, ale to dalej CR7.
» 28 marca 2021, 14:50 #383
Nowak2007: Zapomniałeś jeszcze o Felixie, Semedo i Dalot
» 28 marca 2021, 14:56 #382
Glory1878: I jeszcze Ballack
» 28 marca 2021, 15:03 #381
artix206: Zapomniałeś o Figo i Deco
» 28 marca 2021, 15:18 #380
Mariano88: zapomniałeś też o przyjacielu Tomka Hajty, czyli Paulecie :D
» 28 marca 2021, 16:15 #379
HillsHaveEyes: Nie zapominajmy o Pepe i Fonte
» 28 marca 2021, 16:27 #378
Mariano88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2021 12:15

Czy tylko ja przyjąłem zawieszenie Fernandesa, odeslanie Rashforda oraz brak polowania dla Wan Bissaki z ulgą i radościa? Nie wiem czy to wina Ole, że mało rotuje czy to wina niewystarczajacej głębi składu ale zamiast liczyć, że nasi gracze z dumą będą reprezentować swoje kraje to człowiek się cieszy, że odpoczna.
» 28 marca 2021, 12:14 #377
Nowak2007: Gramy z Anglikami w eliminacjach, więc Rashford i Wan Bissaka na czas eliminacji są naszymi wrogami i życzymy im jak najgorzej dopóki trwa zgrupowanie.
» 28 marca 2021, 12:26 #376
BajtiMU: Mów za siebie panie Nowak.
» 28 marca 2021, 12:47 #375
Strzelec: Jak można komuś źle życzyć? Nie rozumiem tego.
» 28 marca 2021, 12:52 #374
KOw11alMUN: @Mariano88, nie tylko ty ;)
» 28 marca 2021, 12:57 #373
Glory1878: Życzymy im jak najgorzej XD no tak, niech połamią kręgosłupy najlepiej, bo nasza reprezentacja musi zdobyć 3 punkty
» 28 marca 2021, 14:33 #372
Mariano88: Strzelec, odkąd Nowak wspomniał, że był za młody aby oglądać mecze za czasów Fergusona uznałem to za dowód, że 2007 to faktycznie jego rocznik i teraz zamierzam być wyrozumiały. Ja w wieku 14 lat większe głupoty gadałem :)
» 28 marca 2021, 14:34 #371
RedStreamer: Portugalia perfidnie okradziona. Sędziowie powinni dostawać kary za głupie błędy i nie korzystanie z VARU.
» 27 marca 2021, 23:21 #370
Nowak2007: Varu nie było w tym meczu ekspercie. Gol powinien być uznany, ale była to stykowa sytuacja i sędzia mógł się pomylić więc karanie go to głupota.
» 27 marca 2021, 23:38 #369
RedsFan: Nowak post jeden, nad drugim, dwie różne wypowiedzi do tej samej sytuacji. Co za dzban...
» 27 marca 2021, 23:58 #368
Mariano88: Do głowy mi nie przyszło, że kiedyś stanę w obronie Nowaka ale tym razem miał rację. Poniżej irytował się na brak VARu w eliminacjach a powyżej bronił sędziego właśnie z powodu braku możliwości VARu, jedno nie wyklucza drugiego.
» 28 marca 2021, 00:39 #367
Kilerek7: Ja czegoś nie rozumiem, ponoć sędzia po meczu przeprosił za błąd, ale skoro go popełnił, to czemu w protokół pomeczowy nie może wpisać 3:2 dla Portugalii? Błędy sędziowskie były i będą, ale jaki jest problem po meczu sprostować wynik, skoro powtórki pokazują ewidentnie,że padł gol?
» 28 marca 2021, 00:44 #366
Sideswipe: teraz to przeszedłeś samego siebie kilerek.
» 28 marca 2021, 10:35 #365
kckMU: @Sideswipe

To jeszcze nie jest szczyt jego potencjału.
» 28 marca 2021, 11:24 #364
Nowak2007: @Kilerek wtedy byś skrzywdził Serbów, zabierając im prawo do wyrównania na 3-3, bo mecz nie skończył się od razu po tym incydencie.
» 28 marca 2021, 12:01 #363
awe: RedsFan nie rob juz z siebie tego "dzbana" magika twojego mentora ktorego juz tuz nie ma, bo takie glupoty nie raz wypisywales, ze powinno byc ci glupio pouczać kogolowiek.
» 28 marca 2021, 12:13 #362
Kilerek7: Możecie się śmiać ze mnie za glupie dywagacje, ale skoro był oczywisty gol dla Portugalii, to jaki zabrany czas dla Serbów na wyrównanie? A kartki jakoś potrafią anulowac i nie ma problemu?
» 28 marca 2021, 13:52 #361
kckMU: Nikt się nie śmieje, każdy współczuje.
» 28 marca 2021, 13:57 #360
Kilerek7: Współczuje czego? Dla was to głupie myślenie, a ja nie widzę w tym nic głupiego. Bo skoro mecz się skończył po nieuznanym golu, kilka sekund później, to Serbowie i tak by nie mieli czasu odrobić, a skoro po meczu wyszedł poważny błąd, to albo mecz powinien zostać powtórzony albo przypisany w protokole ewidentny gol dla Portugalii, a nie sędzia po meczu przeprasza i cześć, a co mnie jego przeprosiny obchodzą jak może zawalił mi wynik na wagę np. awansu? Skoro wprowadzili durne Vary, gdzie przerywa się mecz w trakcie, to mogliby wprowadzić analizy pomeczowe i poprawiać błędy z meczu, te ewidentnie, naprawdę nie widzę problemu, tylko ludzie sami sobie nakładają prawa i ograniczenia, a nie potem hejt.
» 28 marca 2021, 14:47 #359
NoLogo: awe teraz ty pouczasz, a sam w topie 'porcelanowych' użytkowników bez trudu się mieścisz.
» 28 marca 2021, 14:54 #358
awe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2021 17:17

NoLogo ziomeczek magika (choc jak go tu jecahli to sie go nawet wypierla hmm) wspierany przez konto drutkolczasty kotre jest 11 dni w serwsie przypadek? Standardowo plusy z multikont, oj ktos sie nie moze rozstac z ta strona
» 28 marca 2021, 17:13 #357
NoLogo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2021 17:37

Nie mam pojęcia po co wyskakujesz z nieobecnym użytkownikiem i co to ma wspólnego z tematem, skoro zwróciłem ci uwagę na to, że wytykasz komuś bycie dzbanem, samemu będąc turbo wspomnianym elementem ceramiki, co potwierdza twój kolejny wpis.

Boli cię jakieś ziomeczkowanie z innymi użytkownikami, ja tam z nikim takich znajomości nie zawierałem i nie mam takiego zamiaru, jedynie czasem zgadzam się z czymś zdaniem, a czasem nie, skoro ty to rozpatrujesz pod kątem bycia 'ziomeczkiem' to tylko uwydatniasz swoją płytkość.
» 28 marca 2021, 17:36 #356
awe: Ty sie nologo kolegujesz tak jak jest ci dobrze zeby w grupie dobrze wsypasc dobrze, kraczesz tak jak ci zagraja, jakos nie przeszkadza ci jak redsfan nazwal kogos dzbanem, ale to, ze zaacytowalem jego "dzban" to od razu wyskoczyles z bole tylka, taki obiektywny i prawilny jestes haha :)
» 29 marca 2021, 16:42 #355
NoLogo: Nie przeszkadza bo prawdę napisał o użytkowniku do którego się zwracał, to i po co miałem się odzywać, żeby przyklaskiwać? Co to kółko wzajemnej adoracji?
Zwróciłem uwagę dopiero jak sam wtykałeś, żeby nie pouczał bo sam jest dzbanem, a zrobiłeś to będąc jeszcze większym w twoich dotychczasowych wpisach. Widzisz różnicę, czy zbyt skomplikowane procesy?

Jak nie ziomeczkowanie, to teraz że ktoś kracze... Ciężko ci chyba ogarnąć temat, że ktoś wraża własne zdanie bez przymusu przypodobania się jakiejś grupie, biedna i smutna chyba jest twoja egzystencja z takim przekonaniem.
» 29 marca 2021, 17:30 #354
awe: wlasnie chodzi o to ze ty nie masz tego swojego zdania, redsfan magik no logo jedna wzajemnej adoracji jeszcze tam ktos byl, ale z kim ja pisze jak nowka ma swoje zdanie mimo, ze kotnrowesyjne to soba ktora mozna w twoim mniemaniu nazywac dzbanem to taka bieda intelektualna, wspomnij jeszcze 3 x o tym elemencie ceramki bo to chyba twoje zyciowe osiagniecie., ze to wysmyliles, ktos ci napisze cos niewygodnego i zaraz buractwo z ciebie wychodzi, takiemu Nowak2007 to powinienens przez Pan mowic, bo myslisz ze jakis madry jestes i lepszy, ale tylko tak myslisz.
» 29 marca 2021, 17:55 #353
awe: Temat juz juz w archiwum, ponad 100 komentarzy na dnim, a plusiki z nieba leca :)
» 29 marca 2021, 17:58 #352
NoLogo: Widzisz, a tobie nic niewygodnego pisać nie trzeba, bez tego wieje od ciebie buractwem. Jeśli ciągle masz wątpliwości, to jest moje osobiste zdanie na twój temat.
Tak ślinię się z powodu czy ktoś ma podobne zdanie do mojego, czy też sam kładę wazelinę komuś, wskaż mi choć jeden komentarz popierający to o czym sapiesz...

I nie, tu nie chodzi o 'kontrowersyje' zdanie na jakiś temat, chodzi o podsumowanie nowaka, który tworzy idiotyczne komentarze, a nie ten jeden konkretny, coś jak właśnie o tobie. Mówić na pan do typa który nawet nie miał okazji widzieć SAF-a na ławce (co sam przyznał) to cię poniosło osobniku.
» 29 marca 2021, 19:13 #351
awe: Czyli jestes lepszy od niego bo widziales Fergusona na lawce ?
Co tu sie duzo rozpisywac, problem jest z toba od czasu jak sie przegadywalem z tym najwiekszym prokoaterem tej strony, ktory dostal 2 x bana, a to tlko dlatego, ze administracja przez to ze dlugo tu byl nie chciala go od razu banowac bo polecialby juz duzo, duzo wczesniej, teraz sie pojawiasz w obronie zolnierza miagika - redsfana i jeszcze sie wypierasz, ze nie jestes w tym towarszytskie wzajemnej adroacji, troche sie usmialem nawet.
Dodam tylko, zebys sobie darowal obrazanie, bo myslisz, ze piszac " turbo wspomnianym elementem ceramiki" jestes sprytny i nie mozesz za to dostac ostrzezenia to cie sporwadze na ziemie i za takie wycieczki slowne sa rownoznaczne z obrazaniem.
I na tym koncze, bo nie wchodze tutaj, zeby rozpisywac sie pol dnia interetowymi medrcami.
» 29 marca 2021, 19:35 #350
NoLogo: A w którym momencie napisałem, że jestem lepszy, coś znowu sobie ubzdurałeś? Napisałem, że na Pan nie zasługuje, bo to dzieciak jest.

Wyjaśnię ci najprościej, nie ma znaczenia, że pisałeś do Reds... to samo bym ci napisał, bez względu na to do kogo byś się zwrócił z tymi miernymi przytykami.
» 29 marca 2021, 19:40 #349
Nowak2007: Portugalia powinna dostać 3 pkt. Albo używamy technologi cały czas, albo nie używamy.
» 27 marca 2021, 22:44 #348
Gallacher: Irlandia 0 - 1 Luksemburg xD
» 27 marca 2021, 22:40 #347
sisinho: Dlatego Janusze narzekają na nasz remis z Węgrami a po 2 kolejkach punkty straciły juz Chorwacja, Portugalia, Hiszpania, Belgia, Holandia, Francja, Słowacja (z maltą). Ciekawe będą te eliminacje.
» 27 marca 2021, 23:27 #346
Gallacher: Ja nie rozumiem tego hejtu na kadrę.Zespół mimo utraty 2 goli, podniósł się i ostatecznie skasował 1 pkt.Leo w swoim debiucie przegrał z Finlandią a potem wiemy jak było.Dajcie ludzie Souzie pracować i tyle a nie krytyka wiecznie bo nie wygrali.Na oceny przyjdzie czas.
» 28 marca 2021, 00:06 #345
pawelisto2: Gdyby tak ściągnąć z boiska Pana Cristiano Ronaldo to ta gra Portugalii wyglądałaby naprawdę fajnie. Bruno z Bernardo według mnie fantastycznie się rozumieją - w końcu dwaj magicy - a Jota fajnie szuka sobie wolnych przestrzeni, gdy oni są przy piłce, a Ronaldo mam wrażenie nie do końca może się odnaleźć w ich sposobie grania i oni też do końca nie mogą się odnaleźć z nim.

No i mam wrażenie, że spośród tych wielu rzutów wolnych coś by w końcu wpadło gdyby na siłę wszystkich nie brał CR7.

Oczywiście mam świadomość o kim piszę - zawsze stawiałem go wyżej niż Messiego - i mam też świaodmość, że nawet w trakcie pisania tego komentarza zaraz może ustrzelić bramkę z niczego, albo i stadiony świata, ale z perspektywy całego meczu tak to wygląda; gra bo musi, co nikomu nie jest na rękę.
Choć może jest to wyłącznie spowodowane ogólnąÂ sytuacją w jego aktualnym klubie, jak każdy człowiek przez nieprzyjemną atmosferę w pracy ma czasami wszystkiego dość.
» 27 marca 2021, 22:30 #344
pawelisto2: W eliminacjach do mistrzostw świata nie ma goal line technology?
» 27 marca 2021, 22:38 #343
QsQs: Też tak uważam. Ronaldo może i ma jeszcze dużo jakości jak gra na środku ataku, ale też paradoksalnie może być hamulcowym dla reszty zespołu. Trio Bruno, Bernardo, Jota bardzo dobrze się uzupełnia. Przypomina mi się sytuacja jak Mata, David Silva i David Villa czarowali w Valencii. Trio z Portugalii samo.
» 27 marca 2021, 22:45 #342
Nowak2007: Soyuncu dzisiaj zjadł Haalanda. Mam trochę wątpliwości co do jego umiejętności. Skoro Turek z Leicester dał radę to taki Van Dijk, Thiago Silva, Dias go zniszczą w premier league
» 27 marca 2021, 22:16 #341
DEPE: w zasadzie powinno sie opuszczac takie glupie komnetarze ale tak mi sie przypomnialo jak Tuanzebe w Paryzu zagral mecz zycia i nie dal pograc Neymarowi. Czyli co skoro Tuanzebe dal rade to az strach myslec jakby Neymarem zajal sie Maguirre. a sam Tuanzebe to mial byc juz lepszy od Baresiego.
Wspolczesni "kibice" i ta ich mania oceniania pilkarza na podstawie osttaniego meczu jest zdumiewajaca. Swiadczy tylko o nieprzeniknionej glupocie no bo o czym innym?
» 27 marca 2021, 22:22 #340
JestemNumerem9: On Mbappe bardziej zatrzymal niz Neymara.
Tak samo dzis, ten obronca z z Violi hest strasznie poniewierny przez Jote w meczu serbow.
» 27 marca 2021, 22:27 #339
Chestnut: To czym się teraz zainteresujesz? Liverpool, Manchester City, a może taki Arsenal? :)
» 27 marca 2021, 21:33 #338
Nowak2007: Osoby, które tam się udzielają przeważnie dostały wcześniej bana tutaj, dlatego są tak nie przychylni.
» 27 marca 2021, 19:12 #337
colazeroo: Nie ma sensu bić się o 9. Numer nie gra jak przyjdzie to weźmie na pierwszy sezon inny numer. Tylko wiadomo kasa musi się zgadzać i klub będzie napierać na nr 9....
» 27 marca 2021, 20:22 #336
Nowak2007: Myślicie, że Martial tak dobrowolnie odda numer 9 Haalandowi (jeżeli przyjdzie) ? Martial nie wygląda na takiego, który oddałby za darmo tak ważny numer.
» 27 marca 2021, 18:57 #335
vieeeri: Gdyby przyszedl Haaland (w co mocno watpie) i mialaby miejsce sytuacja oddania nr, to Martial by tego juz psychicznie nie udzwignal
» 27 marca 2021, 19:01 #334
dlabigt23: Ja mam nadzieje ze Martial odda sie dobrowolnie w ręce jakiegoś innego klubu ...
» 27 marca 2021, 20:58 #333
Kilerek7: Co sądzicie o nowej koszulce i loga na środku klaty? Moim zdaniem wygląda to z daleka jak kostium iron mana, wszystko w pionie da efekt suwaka a boki będą puste, szerzej lepiej to wyglądało, udziwniają już na siłę widzę.
» 27 marca 2021, 15:39 #332
Chestnut: Byłoby miło, gdybyś wrzucił linka. :)
» 27 marca 2021, 15:40 #331
Kilerek7: Na stronie jest post można zobaczyć.
» 27 marca 2021, 15:42 #330
Czerwony123: Szajs. Dla mnie Adidas juz kombinuje na maksa.
Bardzo retro, ale ten znaczek niszczy wszystko.
Kiedys widzialem starego mustanga, z diamond cut alofelgami.
Masakra to wygladalo!
» 27 marca 2021, 15:44 #329
Chestnut: Jak jest już na stronie, to po co tu zaczynasz?
» 27 marca 2021, 15:45 #328
Kilerek7: Bo na głównym i tak przewija się wszystko tak naprawdę.
» 27 marca 2021, 15:49 #327
Dejfmi: Mi się podoba strasznie :)
» 27 marca 2021, 15:58 #326
Anhel: Zrobia ze starym logo adidasa, zobaczycie. Wyjazdówka już jest zaprojektowana w ten sposób . Co do układu na domowej to wolałbym aby znaczek adidasa ten stary był normalnie z boku a herb może być na środku. To jest tylko prawdopodobny wygląd wiec bez spiny bo pamiętacie ze ostatnio nasze domowe miały wyglądać jak siedzenia z PKP a wyszło coś innego. Oby tylko poszli faktycznie w styl retro
» 27 marca 2021, 16:06 #325
Kilerek7: Za dużo tych odnośników do przeszłości, może czas iść z duchem techniki?
» 27 marca 2021, 16:07 #324
Chestnut: Takie mamy czasy, remastery gier, robienie nowych wersji starych filmów, inspirowanie się starymi samochodami, taką mamy teraz modę. :)
» 27 marca 2021, 16:31 #323
Dejfmi: Style retro są kozackie i ludzie po prostu zaczęli je doceniać
» 27 marca 2021, 19:02 #322
NoLogo: Jako 'pan maruda' odnośnie wszystkich dotychczasowych projektów adidasa, pierwszy raz stwierdzam, że potencjalny nowy wygląd jest ogromnym pozytywnym zaskoczeniem.
Póki co, wygląda że pójdą w elegancką prostotę, poprzednie to były 'faszyn from raszyn'.

Zbytnio nie ogarniam jak wygląd koszulki miałby iść z duchem techniki? Samo wykonanie idzie, bo robią koszulki z wtórnego przetworzenia np. butelek itp. ale wygląd?
» 27 marca 2021, 19:39 #321
Nowak2007: U nas na bramce jest taki problem jak w reprezentacji. De Gea jak Szczesny niby klasowy bramkarz, wielkie nazwisko, a popełnia błędy. Z drugiej strony jest Henderson, który choć ma mniejsze nazwisko gra solidnie jak Fabiański ale błędów się nie wystrzega. Cóż poradzić można na to ?
» 27 marca 2021, 15:11 #320
Chestnut: Nawet Neuer popełnia błędy, nie rozumiem do czego zmierzasz. Nie ma bramkarza, który nie popełnia błędów, bo każdy ma swoje słabe strony i napastnik, który je zna, będzie wykorzystywał to bezwzględnie.
» 27 marca 2021, 15:25 #319
Jakusa: Co do Szczęsnego to problem polega na tym, że w kadrze dostawał już dużo szans i zawsze w ważnych momentach popełniał duże błędy. Ja jestem z Team Fabian, uważam, że z nim komunikacja defensywy wyglada dużo pewniej a i do samego Łukasza pretensje można mieć w wybiórczych sytuacjach.
» 27 marca 2021, 15:59 #318
Nowak2007: @Chestnut Neuer w swojej najlepszej wersji w 3 sezonach może 2 błędy popełnił.
» 27 marca 2021, 16:01 #317
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2021 16:18

Gdybym miał przed sobą takich wirtuozów(błędów) jak Lindelof i Maguire, to też bym popełniał błędy... w strachu.
» 27 marca 2021, 16:17 #316
H2O1994: Widzę niżej ciekawą dyskusję na temat transferów, wszyscy chyba zgodni, że najpilniej trzeba kupić śo, śpd, prawego pomocnika i napastnika. Nie da się kupić na raz czterech topowych zawodników. Jestem ciekawy jak widzicie kolejność kupowania piłkarzy na poszczególne pozycje. Według mnie w pierwszej kolejności powinniśmy ściągnąć śpd czyli Navesa lub Ndidi(uważam że choćby to był jedyny transfer w lecie to jest on priorytetem), bez dobrego defensywnego pomocnika nie zabezpieczymy obrony i cały czas będziemy grali dwoma defensywnymi piłkarzami w środku pola. W drugiej kolejności prawy pomocnik, od lat mamy problem na tej pozycji. W trzeciej kolejności środkowy obrońca a dopiero później powinniśmy pomyśleć o typowej dziewiątce. Wiem, że gdy wydamy bardzo dużą sumę w lecie żeby kupić Nevada lub Ndidi to już nikogo więcej solidnego nie kupimy ale wydaje się to koniecznością. A Wy jak myślicie?
» 27 marca 2021, 14:07 #315
Czerwony123: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2021 14:26

Najwazniejszy jest CDM. Jezeli chcemy grac wyzej tzw high linem, to tez potrzebujemy szybkiego obroncy.. Neves, Ndidi? , ktos tu sie kiedys ze mna spieral, ze MC tomek jest na ich poziomie. Jezeli chodzi o wyzej 2ch wymienionych to cena bedzie z kosmosu.
Ndidi 80mln
Neves ok 60m ze wzgledu na 2 lata kontraktu z wolves.
Mowi sie, ze nie chce przedluzyc z wilkami kontraktu, slyszalem na ich kanale sportowym.
Pytanie jak chce oli grac?
Czy potrzeba mu CDM typu Ndidi?
Czy tez chce Ballera, typu przykladowo Rodri, ktory broni tzw keep the ball.
Mysle , ze Neves jest takim polaczeniem Ndidi I Rodriego. Bardzo uniwersalny.
Wszystkie ptaszki spiewaja, ze bedzie ok 120mln na transfery.
Jezeli tak, to jak to widzisz?
Dla mnie Kunde I Neves.
Mam nadzieje, ze za sprzedaz tez sie cosik zostanie na transfery. Moze Neto?
Olek jednak upiera sie przy napastniku.
» 27 marca 2021, 14:22 #314
H2O1994: Kounde i Neves to byłoby świetne okienko, z Sancho lub innym pp i napastnikiem można by było poczekać do zimy lub następnego lata.
» 27 marca 2021, 14:36 #313
Mariano88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2021 14:47

Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy Pogba odejdzie czy podpisze nowy kontrakt. Jeśli odejdzie to ze sprzedaży można kupić nowego DMa. Natomiast jeśli zostanie to ja osobiście zaryzykowałbym ustawiając na tej pozycji McTominaya. Tak, wiem, że wielu z Was nie widzi go w tej roli ale skoro w reprezentacji Szkocji potrafił dobrze grać na środku obrony to wydaje mi się, że zasłużył chociaż na szansę na pozycji DMa. Dałbym mu ją właśnie teraz, po powrocie Pogby z kontuzji/przerwy reprezentacyjnej.
» 27 marca 2021, 14:46 #312
Czerwony123: Dla mnie osobiscie to Neves. Jest znakomity w grze kombinacyjniej. First touch, szybko sie przemieszcza, super piwot.
Dlaczego mamy dziury w pomocy? Wlasnie dlatego, ze nie ma takiej hybrydy jak Neves w skladzie.
Z Nevesem bedzie tak, ze albo teraz, albo za rok wybierze lepsza od nas ekipe ze wzgledu na rok kontraktu..
Teraz powiedzmy, ze Olek dostanie Nevesa I Kunde I mozna obrone przesowac do przodu.
Myslisz, ze Bisaka jest wystarczajaco dobry do gry high linem?
Zawodnikow kupuje sie pod odpowiedni styl, tak jak robi to przykladowo Pep lubKloop.
Cdm, CB. A jak cos sie zarobi to RW .
» 27 marca 2021, 14:47 #311
vieeeri: Lewonożny stoper, żeby odzyskać Maguire. Pau Torres brałbym na wymiankę z Bailly w ciemno. Potem CDM w postaci Ndidiego bądź Rubena Nevesa. Tył byłby zabetonowany już i można byłoby ustawiać klocki z przodu.
» 27 marca 2021, 14:48 #310
H2O1994: Lubię McTominaya, uważam że to świetny pomocnik ale po pierwsze to nie jest typowy śpd a po drugie jednak Scott to nie ten poziom co Neves. Może uda się go ściągnąć, Bruno musi z nim pogadać:)
» 27 marca 2021, 14:50 #309
Mariano88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2021 14:51

Czerwony123 i H2O1994, pozostaje przy swoim zdaniu, że DM to nie priorytet, ale gdyby jednak miał w lecie przyjść to zgadzam się, że Neves brzmi ciekawie. Młody, ograny w Premier League a do tego, może głupi argument ale Portugalczycy zazwyczaj się u nas sprawdzali :)
» 27 marca 2021, 14:50 #308
H2O1994: Vieeeri
Podoba mi się taka opcja, najlepiej budować skład od obrony.
» 27 marca 2021, 14:51 #307
H2O1994: No oprócz Bebe to chyba wszyscy Portugalczycy się u nas sprawdzali w ostatnich kilkunastu latach :)
» 27 marca 2021, 14:53 #306
Czerwony123: Dla mnie priorytet to DM
Za wolno wyprowadzamy pilke od tylu. Scott sie absolutnie do tego nie nadaje.
Olek widzi w Scocie potencjal, ale to nie jest zawodnik na nowoczesny football.
Czemu gra Scoot? , raz , ze nie mamy lepszego, a dwa , ze Nasze CB sa niepewni gdy sa przy srodkowej linni boiska, nie maja odpowidniej szybkosci. Olek zwykle wystawiajac Mc tomka asekuruje elektrycznych CB , co jest zrozumiale.
» 27 marca 2021, 15:36 #305
GraanManU: Klasowy napastnik i Ndidi i jestem zadowolony. Obrona jak pokazują ostatnie mecze może spisywać się dobrze a na prawym skrzydle możemy wsadzić zawodnikow którzy dadza radę. Dlatego N i SPD.
» 27 marca 2021, 18:31 #304
Czerwony123: Jestem szczesliwym posiadaczem PS5, dobroduszny Roman Abramovich zwalniajac Franka mi zasponsorowal.
Jak na razie, to sie wstrzymaj, bo raz , ze cena, a dwa multiplatformy.
Dla mnie One caly czas rzadzi, bo gamepass.
Mam tez wielu znajomych na Xie.
Na ps4 mozna wiekszoc ograc na ten moment.
» 27 marca 2021, 12:41 #303
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2021 13:07

Rozważ też Switcha, ale wtedy bym poczekał, bo ma wyjść lepsza wersja w tym roku. Gry z XBOXa są również na PC, więc jak się ma dobrego PC, to się raczej nie opłaca. Więc jak dla mnie PS5 albo Switch, nie wiem w co lubi grać Pana córka.

@edit: Ten gamepass z Xboxa działa też na PC.
» 27 marca 2021, 13:00 #302
vieeeri: Jak byłem dzieciakiem, to nie miałem hajsu na konsole. Teraz jak mam, to nie można od pół roku po ludzku PS5 kupić :D
» 27 marca 2021, 13:23 #301
AllUnited88: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2021 13:27

Pytanie w jakie gry twoja córka gra Play station ma dużo ciekawych gier które są dostępne tylko na PS x box ma dostęp do platformy z grami jest tam jakiś abonament ale to nie są duże kwoty
@czerwony nie oszukujmy się cena ps ani Xboxa w ciągu roku nie spadnie może w grudniu ale to też wątpliwa sprawa
» 27 marca 2021, 13:25 #300
is200second: Można kupić po ludzku ps5 w dobrym zestawie z grami. Ja tak zrobiłem. Wiadomo że nie dać się w robić jakiemuś Januszowi co za gołą konsole wola 3000 no ludzie...

Patrzcie na media markt i neonet. Po dwóch dniach od zakupu miałem konsole z grami w domu, oczywiście gry osobno.

Czytać dobrze informacje sprzedaży! Np media expert otwiera paczki bo wkładają tam gry. Ktoś sobie może nie życzyć, ma być zaplombowane i koniec.

A wracając do tematu. Tak switch dla dziecka będzie dobra opcja, ale warto patrzeć przyszłościowo a to już tylko ps5 lub nowy ix...
» 27 marca 2021, 13:30 #299
Czerwony123: Powiem ci , ze moje dziecko ma switcha I jest przy tym zabawy. Czesto gramy cala rodzina I ze znajomymi.
» 27 marca 2021, 13:32 #298
Czerwony123: Bill , jak to bylo z ta Monika?
» 27 marca 2021, 13:53 #297
RedOskar18: Polecam xboxa osobiście
» 27 marca 2021, 14:11 #296
Czerwony123: Levisnky, xd . Pozdro
» 27 marca 2021, 14:23 #295
JasnaLiryka: 'I Did Not Have Sexual Relations With That Woman'

Jakby Prezydentowi USA już kobieta laski nie mogła zrobić :D
Ja dziś nabyłem PS4 :) z Fifa 21 , AC Valhalla oraz Black Flag
» 27 marca 2021, 14:44 #294
Chestnut: "Jakby Prezydentowi USA już kobieta laski nie mogła zrobić :D"

@BNK jakbyś miał jeszcze wątpliwości jak faceci postrzegają kobiety. :)
» 27 marca 2021, 15:36 #293
JasnaLiryka: @Chestnut

W stringach Cię ścisnęło ? To je luzuj a nie mi wyjeżdżasz z podjazdem " jakbyś miał jeszcze wątpliwości jak faceci postrzegają kobiety. :) " bo mnie nie znasz więc sobie w pochwe schowaj takie określenia do mojej osoby.
Było luźne nawiązanie do znanej historii a Ty tu robisz z igły widły...serio - luzuj stringi
» 27 marca 2021, 20:11 #292
Chestnut: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2021 20:40

Tylko winni się tłumaczą. :)
» 27 marca 2021, 20:40 #291
Nowak2007: Kosmos. Zwiększają liczbę drużyn w LM, żeby Loserpool się załapał. Szkoda, że jak United było poza top 4 to nikt takich genialnych pomysłów nie miał.
» 27 marca 2021, 12:31 #290
Anhel: W tym nowym formacie LM mamy zagwarantowane miejsce czy trzeba być w top4 ?
» 27 marca 2021, 11:57 #289
xarsfanx: Zmiany wejdą w 2024 roku.
» 27 marca 2021, 13:31 #288
Anhel: No okej ale to jakieś drużyny dostają miejsce z automatu czy zostaje tak jak było wszystko ze z ligi się trzeba dostać ?
» 27 marca 2021, 14:15 #287
xarsfanx: Nie, awans do LM bez zmian. Decyduje tabela krajowa. Chyba w planach Superligi były takie zamiary, by konkretne kluby( najbogatsze?) miały gwarantowane miejsca
» 27 marca 2021, 16:09 #286
Mariano88: Ostatnio wiele osób zadaje sobie pytanie skąd u nas tyle szrotu? Moim zdaniem wynika to z przepłacania kasy za poszczególnych graczy i przez to brakuje kasy na inne pozycje, więc wypełniamy to graczami za półdarmo. Wydaliśmy dużą kasę na Maguire`a, Wan Bissake i Fernandesa to trzeba było uzupełnić braki Jamesem czy Ighalo. Teraz też jeśli sprowadzimy kogoś z trójki, która się tylu osobom marzy czyli Sancho/Haaland/Grealish to gwarantuje Wam, że na inne pozycje przyjdzie ktoś tani. Z jednej strony chcecie gwiazdy zamiast "półśrodków" a z drugiej nie chcecie "szrotu" a za to chcecie głębie składu. Tylko jak to pogodzić bez szejkowego portfela?
» 27 marca 2021, 11:40 #285
Czerwony123: Mariano nasz najwiekszy problem to posiadanie debetu, ktorego obsluga kosztuje nas rocznie ok 100mln dol... prawnicy, obsluga kredytow, poreczenia.
Taka jest cena.
» 27 marca 2021, 12:57 #284
Chestnut: Można kupować zawodników dobrych, za małe pieniądze, a nie grube miliony, tylko potrzeba do tego dobrego sztabu. :)
» 27 marca 2021, 13:02 #283
sagnol32: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2021 10:53

Ej serio z tą LM ? Podobno 36 drużyn, wszystkie w 1 grupie, po 5 meczy na wyjeździe i u siebie , terminarz ma być według rozstawienia.8 drużyn wychodzi z grupy , kolejne 16 gra baraże. Jak to bedą takie wały i cyrki że głowa mała. Dramat.
» 27 marca 2021, 10:53 #282
Braks: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2021 11:13

Więcej czytaj takich szmatławców to napewno będziesz wiedział wszystko. Zyjemy w czasach walszywej rzeczywistości. Co przeczytasz w internecie lub usłyszysz w durnej tv to myślisz że to prawda a to są zwykle bzdury które ktoś wymyślą żeby mieć prace
» 27 marca 2021, 11:09 #281
sagnol32: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2021 11:12

Jakich szmatławców ? O co ci chodzi typie xD w środę będzie oficjalne potwierdzenie
» 27 marca 2021, 11:10 #280
Braks: Wydaje mi się gosciu że do tego nie dojdzie ale jeśli ich do końca powaliło to united będzie mistrzem w tej lidze 🙂
» 27 marca 2021, 12:42 #279
Chestnut: @Barks idź spać, bo Cię jeszcze trzyma z wczoraj. :)
» 27 marca 2021, 13:03 #278
is200second: Trzeba było Lingarda oddać już okienko wcześniej i podbijać cenę bo swoją jakość ma i na taki zespół jak widać jest naprawdę wartościowym piłkarzem. 50 mln spokojnie można za niego wołac. Nie takie wirtuozy szły za niewyobrażalne kwoty. Ja do dzis nie wiem co Bartomeu wziął przed kupnem Dembe i Griezmana plus Cou za ponad 400 mln euro.
» 27 marca 2021, 08:25 #277
vieeeri: Jeżeli dociągnie taką formę do końca sezonu i załapie się na Euro to normalnie wołać za niego 40mln. West Ham nie takie pieniądze wydawał, a mają zespół ustawiony pod Jessiego.
» 27 marca 2021, 10:36 #276
kckMU: Podobno w LM duże zmiany i w środę ma to być potwierdzone?

Tj. bez fazy grupowej, 36 uczestników i system szwajcarski.
» 27 marca 2021, 07:58 #275
Lisan: Moim zdaniem Ole zasłużył na nowy kontrakt. Jesteśmy w czołówce i realnie walczymy o trofea poza tym na ten moment nie widze innych kandydatow na to stanowisko. To prawda popełnia jeszcze błędy ale trzeba pamiętać że cały czas się uczy.
» 27 marca 2021, 07:07 #274
tygrys26: Realnie walczymy o puchary... możesz wymienić jakie? Bo jak narazie to od zdobycia jakiegokolwiek jesteśmy daleko
» 27 marca 2021, 07:55 #273
ruffnecky: Puchar Ligi Europy?
» 27 marca 2021, 09:27 #272
tygrys26: Jeżeli kibiców.United zadowala Liga Europy to za 5 lat będziemy zadowoleni jak klub bedzie walczył o top 6 :)
Mysle ze powinno qie wymagać trochę wiecej, przy wydawaniu takiego hajsu i otrzymaniu takiego czasu, a jak narazie to wszystko qie cofa do czasów Mourinho
» 27 marca 2021, 13:18 #271
JasnaLiryka: McGajwer to przesadzony transfer w stosunku do jego gry , decyzji etc.
Natomiast @tygrys26 jak czyta się Twoje komentarze od 2dni tak przynajmniej to już mi się rzygać chce. Wszędzie to samo. Krwa następny gdzie wszędzie pirdli takie same komentarze i żale.
Kolejny mistrz taktyki , zarządzania klubem... no wszystko byście lepiej zrobili niż każdy trener w tym klubie. To jest nie wiem jakaś krwa specjalizacja? Wam dopasować to trzeba naprawdę chyba przysłowiową gwiazdkę z nieba ściągnąć. Ja wiem i zgodzę się , że gra pod wodzą Ole nie zawsze jest prawidłowa itp aczkolwiek gościu pisanie takiego jadu , jeszcze określanie się kibicem tego klubu to strzał w kolano.
Albo krwa wspierasz do końca kto by nie prowadził ten klub albo płaczesz na polskim forum, a ten płacz jest tyle wart co mój mocz z rana po dobrej imprezie.
Nie znoszę takiego podejścia ale pękło we mnie czytanie takiego syfu pod kolejnym tematem i ciągle ten sam przekaz od Ciebie leci. Nudne w uj , zmień płytę typie
» 27 marca 2021, 14:55 #270
GoForWin: Zadał pytanie(tygrys26), dostał odpowiedź(ruffnecky) - bełkocze o jakimś top 6 xD
» 27 marca 2021, 15:07 #269
GandiGanda: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.03.2021 22:20

Dąże do tematu poprzedników w tym tm, Calvert Lewin to nie poziom na United, znowu bawimy sie w półśrodki za +80 baniek kiedy gościu definitywnie wystrzelił za Acelottiego czyt. boss bossów. Jak na moje musi przyjść ktoś jako oszlifowany diament, niby ten Haaland tylko ze to koszt +150 baniek z agentem Mino. Nie wiem kogo byśmy mogli sprowadzić za tą cene lecz myśle ze ktoś by sie znalazł. Ew. Williams z balboa który w 100% pasuje do gry z kontry dla Ole tylko ze staty też nie za dobre jak na 9/lub PS ale jeśli w surrealistycznym świecie była by opcja wymiany za Martiala bym sie w ogole nie zastanawiał.
» 26 marca 2021, 22:20 #268
AllUnited88: Za kwotę 150mln spokojnie byśmy kane wyciągnęli od totków nie wiem czy to nie lepsza opcja niż Halland jednak kane jest ograny w PL A z hallandem w Anglii może być tak naprawdę jak z kagawa czy też z innymi zawodnikami z Borussi których kopowalismy
» 26 marca 2021, 22:50 #267
GandiGanda: No powiem ci ze Kane/Lewy nie brałem pod uwage jest to prawdopodobnie mission impossible, lecz Tottki mają problemy finansowe wiec kto wie. Kejna za 100/150 brałbym w ciemno w dzisiejszych realiach
» 26 marca 2021, 22:57 #266
Mariano88: Smieszycie mnie już z tymi polsrodkami, jakoś Bayern i City nie wydają 80 baniek na jednego piłkarza i są najlepsi.
» 26 marca 2021, 23:03 #265
GandiGanda: Jakos nie trafiles z tym porównaniem. Bayern ma skauting i dyrektorów z najlepszego zdarzenia a my? Oni mozna by rzecz są prekursorami w tym temacie. wystarczy spojrzecz na transfery np Davies'a , Goreatz'ki, Sane. A u nas? Sanchez. Fred. i... słaby James, rzeczywiscie.
I do tego wydali 70-80 baniek na Hernandeza którego mozna porównać do Maguire'a więc...
» 26 marca 2021, 23:12 #264
Mariano88: Chodzi o to, że zamiast Grealisha i Maddisona kupiliśmy duzo tańszego Fernandesa, który okazał się gwiazdą ligi. To, że ktoś nie kosztuje 150 baniek nie znaczy, że jest polsrodkiem
» 26 marca 2021, 23:16 #263
GandiGanda: Bruno nie jest półśrodkiem, gości wali po 30 bramek i 15 asyst w jakiejkolwiek lidzie top6 nie jest żadnym leszczem
» 26 marca 2021, 23:38 #262
Mariano88: GandiGanda, dokładnie, jest gwiazdą a nie pośrodkiem pomimo, że nie kosztował 150 baniek, już rozumiesz o co mi chodzi?
» 26 marca 2021, 23:50 #261
Kilerek7: Ludzie czasy się zmieniły, nikt nie wyda 150 mln za 1 grajka, nawet 100 m, kluby nie są głupie. BvB chciała za Sancho 120m, teraz jak dostanie 80 to powinni się cieszyć.
» 27 marca 2021, 00:56 #260
wider: Bayern nie wydaje takiej kasy bo oni w lidze niemieckiej idą na zakupy jak do marketu na promocje. Kogo chcą tego kupią i to za grosze
» 27 marca 2021, 01:25 #259
AllUnited88: Wolałbym jednak kane ponieważ jest młodszy od lewego czy lepszy to kwestia własnej interpretacji
» 27 marca 2021, 07:37 #258
mycka86: Ledvy prędzej podpali stadion niż puści Kane'a do innego klubu z EPL. Zapomnijcie.
» 27 marca 2021, 09:09 #257
robertbham: W Bayernie też się trenerzy zmieniają i nic nie trzeba ciągle budować. Ulepszać to rozumiem ale u nas co trener to od zera i dno sięga dna. U nas dyrektora sportowego nie było w jakimś celu bo od lat ludzie o tym trąbili a zarząd nic sobie z tego nie robił. Pośmiewiska transferowe co roku i nic. Teraz dali swojego żeby mieć kozła ofiarnego a dalej będzie pewnie co było.
» 26 marca 2021, 22:06 #256
wrobel1992: Tylko, że tam trzon drużyny się nie zmienia tak drastycznie..a po odejściu Sir Alexa nastąpiła erozja starej ekipy i to z różnych powodów. Każdy kolejny trener byl z innej bajki, straciliśmy też Davida Gilla więc nie dziw, że u nas większy bałagan niż w Bayernie. Bez stabilizacji nic nie zdziałamy.
» 26 marca 2021, 23:17 #255
robertbham: Dziwne jest że dla niektórych głównym naszym celem jest walka o top 4 a nie o mistrza. Rozumiem że skład nie jest optymalny ale dlaczego od prawie 10 lat wciąż mamy szrot. Ciągle budujemy i budujemy i za 10 lat powiemy to samo. A za solskiera.wcale nie gramy lepiej, w większości mega dno. Ale każdy ma prawo do swojej opinii.
» 26 marca 2021, 21:32 #254
nieeeeeeee: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.03.2021 21:53

Dlatego że niektórzy uważają że ciągłe zmiany trenerów nic nie dadzą Był już Moyes LVG i Jose co z tego wyszło nic tu trzeba dać czas jednemu trenerowi na zbudowanie drużyny oczywiście Olek nie jest idealny ale uważam że jest on w stanie zbudować drużynę która będzie walczyć o LM czy PL bo obecna taka nie jest tylko trzeba cierpliwości
» 26 marca 2021, 21:52 #253
Chestnut: No właśnie ciągle nie budujemy. Budujemy, potem trzeba trochę zburzyć i odbudować, potem znów trzeba zburzyć i odbudować i potem znów zburzyć i odbudować. Każda zmiana trenera wymaga budowania od początku, bo nie mieliśmy dyrektora sportowego, a każdy trener miał swoje widzimisię. Ed też nie pomagał, sprowadzał średniaków.
» 26 marca 2021, 21:56 #252
ruffnecky: Solskjaer jest menadżerem nie trenerem, jest różnica
» 27 marca 2021, 09:28 #251
Nowak2007: Ale gdzie to przeczytałeś?
» 26 marca 2021, 16:48 #250
nieeeeeeee: W the Sun
» 26 marca 2021, 16:50 #249
awe: Nie sugeruj sie fanpage na FB bo to juz dawno nie jest jakies źródło informacji tylko miejsce gdzie kazdy moze dodac co chce, czy to najgłupsza statystyka na świecie czy napisac "woli lepić piłkarza z Martiala" i czuc sie jak gwiazda the sun..
» 26 marca 2021, 21:42 #248
ManCr7united: Aż jestem nie samowicie zaskoczony i fajnie ale gdy u nas grał to nie strzelał
Ale cieszę się że teraz strzela
» 26 marca 2021, 14:57 #247
mycka86: Niesamowite jak Lingard odżył. Jestem ciekaw jego przyszłości. W takiej formie zdecydowanie by nam się przydał, tym bardziej że może grać prawie na każdej ofensywnej pozycji i od biedy nawet jako wahadłowy. Ale z drugiej strony przez wiele sezonów pokazywał, że nie jest topowym graczem, który potrafi dźwignąć presję gry dla MU.
» 26 marca 2021, 14:42 #246
Nowak2007: Najlepiej wykorzystać jego formę i go sprzedać za niezłą sumkę i kupić za to Grealisha :)
» 26 marca 2021, 14:49 #245
Mariano88: No i gdzie ten Grealish miałyby grać? Na jakiej pozycji?
» 26 marca 2021, 15:33 #244
MrCygan: Jako druga 10, w formacji 4-3-3? Tylko do takiej formacji potrzebny jest defensywny jak Ruben Neves. Wtedy jeden z ofensywnych może być wklejony w linię ofensywą, a drugi ofensywny rozrzuca na skrzydło, podaje na klepkę do drugiego ofensywnego pomocnika lub napastnika lub piłkę prostopadłą. Wtedy grana jest bardzo ofensywna piłka. Wtedy zawodnik grający na skrzydle podczas dogrania piłki do szesnastki ma prawie 5/6 zawodników, którzy mogą strzelić gola.
» 26 marca 2021, 15:57 #243
RyannMistrz: A w City gdzie grają Ci wszyscy piłkarze? Może powinni sprzedać połowę żeby tylko jeden mocny skład mieć?
» 26 marca 2021, 16:02 #242
Mariano88: MrCygan, jeśli sprzedamy Pogbe i kupimy DM to zgoda, przy obecnym składzie bez sensu.
RyanMistrz, city to zły przykład bo oni kupią dwóch tańszych zamiast jednego o cenie Grealisha. Tyle kasy to wyda Chelsea, może my i do niedawna Liverpool, ale ci ostatni chyba przekrecili juz kurek na amen
» 26 marca 2021, 17:36 #241
AllUnited88: Jak to powiedział chyba Guardiola można grać 8 obrońcami ofensywnie A można też grać 5 napastnikami defensywnie
» 26 marca 2021, 22:53 #240
damian3chrosto: Do mixex. Nic o statystyce nie napisałem tylko po mojemu głupota jest stwierdzenie o nauce robienia zmian. Bo piłka nożna to nieprzewidywalny sport, niewiadomo nigdy gdzie dokladnie poleci piłka przy dośrodkowaniu a co dopiero jak zagrają rezerwowi po wejściu na boisko. Nie pozdrawiam
» 26 marca 2021, 13:39 #239
MixEx: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.03.2021 14:06

"głupota jest stwierdzenie o nauce robienia zmian" ??

"Bo piłka nożna to nieprzewidywalny sport, niewiadomo nigdy gdzie dokladnie poleci piłka przy dośrodkowaniu a co dopiero jak zagrają rezerwowi po wejściu na boisko"

Sory ale hahaha
» 26 marca 2021, 14:04 #238
kamilpe: niewiadomo nigdy gdzie dokladnie poleci piłka przy dośrodkowaniu - z tym się nie zgodzę bo poziom najwyższych zawodowych meczy to nie kopanina na orliku
» 26 marca 2021, 14:10 #237
damian3chrosto: Szkoda z takimi uczonymi tracić czas. Dalej jeczcie sobie a United będzie potęga pod wodzą Solskjaera prędzej czy pozniej
» 26 marca 2021, 14:47 #236
MixEx: No szkoda, szkoda. Miał być pocisk, wyszło samozaoranie a potem szybka ewakuacja "szkoda tracić czasu" haha no nie mogę z ciebie gościu.
» 26 marca 2021, 15:04 #235