Klub z Old Trafford w letnim okienku chce przebudować linię pomocy. Z Czerwonymi Diabłami pożegna się wkrótce Casemiro i konieczne będzie znalezienie następcy doświadczonego Brazylijczyka. Manchester United chce być na to dobrze przygotowany.
Sky Sports informuje, że pion sportowy Czerwonych Diabłów pracuje obecnie nad skróconą listą zawodników, którzy mogliby zasilić ekipę United. W planach jest sprowadzenie przynajmniej dwóch środkowych pomocników.
Priorytetem pozostaje Elliot Anderson z Nottingham Forest, ale panuje powszechne przekonanie, że reprezentant Anglii wybierze ofertę Manchesteru City. Czerwone Diabły nie chcą zostać na lodzie, dlatego pracują nad innymi celami transferowymi.
Transferowa lista życzeń
Sky Sports twierdzi, że klub z Old Trafford intensyfikuje starania o pozyskanie Edersona z Atalanty i Mateusa Fernandesa z West Hamu United. Nieprawdziwe okazały się natomiast doniesienia, że
Czerwone Diabły już uzgodniły warunki kontraktu indywidualnego z Brazylijczykiem.
Wysoko na liście życzeń Manchesteru United pozostaje też Carlos Baleba. Czerwone Diabły mogą podjąć próbę zakontraktowania Kameruńczyka już na początku letniego okienka transferowego.
Sky Sports wśród celów transferowych Manchesteru United wymienia również Aureliena Tchouameniego i Federico Valverde z Realu Madryt, Sandro Tonaliego z Newcastle United, Adama Whartona z Crystal Palace oraz duet z Bournemouth – Tylera Adamsa i Alexa Scotta.