Manchester United zaprezentował domowy strój na sezon 2026/2027

» 14 maja 2026, 08:57 - Autor: matheo - źródło: United Store
Manchester United w czwartek oficjalnie zaprezentował nową koszulkę domową na sezon 2026/2027. Na trykoty Czerwonych Diabłów wraca kultowy kołnierzyk.
Manchester United zaprezentował domowy strój na sezon 2026/2027
» Manchester United w czwartek oficjalnie zaprezentował nowe stroje na sezon 2026/2027 | Fot. United Store
Czy zamierzasz kupić domową koszulkę Manchesteru United na sezon 2026/2027?
Nowe stroje Manchesteru United są inspirowane klubowymi koszulkami z lat siedemdziesiątych, w których Czerwone Diabły zdobyły Puchar Anglii w 1977 roku.

Uwagę w nowych koszulkach zwraca uwagę przede wszystkim kołnierzyk oraz mankiety przy rękawkach. Adidas zadbał również o detale. Z tyłu nowego stroju znajduje się mała flaga z napisem UNITED. Uzupełnieniem czerwonej koszulki są białe spodenki i czarne getry.

Oficjalna premiera nowych strojów na boisku będzie miała miejsce jeszcze w tym sezonie. Manchester United w nowych koszulkach zagra w dwóch ostatnich ligowych meczach z Nottingham Forest (17 maja) i Brighton & Hove Albion (24 maja).

Nowe stroje Manchesteru United dostępne są już w oficjalnym klubowym sklepie United Store. Wersję meczową wyceniono na 120 funtów, a replikę na 85 funtów.

Manchester United w sezonie 2026/2027 po raz pierwszy w historii ma mieć aż cztery stroje meczowe. Premiera czwartego kompletu przewidziana jest na początek 2027 roku i prawdopodobnie będzie wykorzystywana w rozgrywkach pucharowych.

Nowa koszulka Manchesteru United na sezon 2026/2027


Nowa koszulka Manchesteru United na sezon 2026/2027


Nowa koszulka Manchesteru United na sezon 2026/2027


Preferowane Źródła Google Lubisz czytać newsy na DevilPage.pl? Dodaj nas do Preferowanych Źródeł w Google i miej szybszy dostęp do treści, które cenisz.

TAGI


« Poprzedni news
„Nadszedł odpowiedni czas”. Manchester United rusza po Elliota Andersona
Następny news »
Manchester United będzie miał problem z transferem Andre Onany

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (19)


PawelB: Super jest! napewno lepsza od poprzedniej.
» 16 maja 2026, 00:28 #19
gorzky: Taka se
» 15 maja 2026, 00:33 #18
pbskarpy: Słabizna
» 14 maja 2026, 20:49 #17
Banan: Nie mogę się doczekać chwili kiedy adidas przestanie ubierać naszych.
» 14 maja 2026, 16:10 #16
s4m: No nie popisał się adidas...
» 14 maja 2026, 16:00 #15
moonTrafford: W koszulkach lubię prostotę. Im bardziej przypominają czasy bez głupich wzorków i eksperymentów wszelkiej maści, tym lepiej. Jest prawie dobrze, ale efekt psują te przerośnięte pasy adidasa na rękawach... Po uj?!
» 14 maja 2026, 13:42 #14
adamII: Bezpieczna, klasyczna, calkiem ok.
» 14 maja 2026, 11:29 #13
RedGRBW: Te stroje świetnie pasują do obecnej formy Mbeumo. Kto w ogóle po pierwsze te stroje projektuje a po drugie kto akceptuje te projekty? Co roku w necie można znaleźć wiele fanowskich propozycji które wyglądają zazwyczaj kozacko a gdy stworzenie projektu koszulek MU trafia w ręce profesjonalistów z adidasa to dostajemy taki chłam. Jak już udało się po latach pozbyć tego złotego krzyża na froncie i wreszcie logo sponsora wygląda fajnie to adidas podjął wyzwanie i udowadnia, że fajne logo sponsora można idealnie zepsuć krojem koszulki. Chapeau bas!
» 14 maja 2026, 11:03 #12
Trombocyt: Adidas i wszystko jasne, stabilnie beznadziejne.
» 14 maja 2026, 10:44 #11
Guzik: Przy okazji nowych koszulek zawsze warto przypomnieć ten filmik. Tak sie powinno reklamować nowe stroje:
youtu.be/fG5ktdCndpU?si=zIkm_Of9edjT4M6T
» 14 maja 2026, 10:37 #10
maro10: Okropne te koszulki ... dramat
» 14 maja 2026, 10:32 #9
RedGRBW: Nie wiem czy Adidas robi komuś gorsze koszulki. Na piłkarzach to mi wszystko jedno byleby dobrze w nich grali ale sam raczej się na zakup nie skuszę. Chyba jedyna nadzieja to ten tajemniczy 4 komplet.
» 14 maja 2026, 10:26 #8
MU1212: Trzeba było większe i szersze te paski od Adasia dać. 2/10
» 14 maja 2026, 09:51 #7
sturmik: Ciekawe czy ktoś of Adidasa bierze pieniądze za design tych koszulek. Wygląda to tak jakby 2 lata temu zrobili parę opcji, wybrali jedną a resztą będą rotować przez następne 2-3 lata.
» 14 maja 2026, 09:49 #6
Rashy10: Generyczna średniawka
» 14 maja 2026, 09:21 #5
Wirus: Taka troche średnia.

Dla nas adidas sie średnio stara, jak sie porówna np z Bayernem, gdzie tam mają od adidasa co roku kozackie koszulki
» 14 maja 2026, 09:21 #4
M4S73R: Póki co dostajemy bardzo ładne stroje. Współczuć innym klubom Chelsea, Liverpool również będzie miał nieciekawą koszulkę domową PSG wczoraj grało z labubu
» 14 maja 2026, 09:20 #3
44everUnited: Nawet nie jest źle choć może faktycznie troszeczkę wieje nudą. Na pierwszy rzut oka podobna do tej z poprzedniego sezonu. W tej wersji z krótkim rękawem grubsze pasy nie wyglądają nawet źle... tylko ten kołnierzyk no rzecz gustu, osobiście jestem wielkim antyfanem. Czekamy na wyjazdówkę i trzeci komplet ;)
» 14 maja 2026, 09:06 #2
Wazza: Ja bym nawet powiedział, że to koszulka sprzed dwóch sezonów, do której doszyto kołnierzyk ;)
» 14 maja 2026, 09:17 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.