Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Premier League: Manchester United - Burnley 0:2. Blamaż na Old Trafford

» 22 stycznia 2020, 23:07 - Autor: Bart - źródło: DevilPage.pl
Manchester United przegrał niespodziewanie mecz 24. kolejki Premier League z Burnley 0:2 (0:1) na własnym stadionie. Gracze Burnley pokazali dużo lepsze przygotowanie taktyczne i wysoką skuteczność. Zespół z Manchesteru raził natomiast bezradnością i brakiem pomysłu na sforsowanie defensywy rywali.
Premier League: Manchester United - Burnley 0:2. Blamaż na Old Trafford
» Szybkie zmiany Solskjaera nie przyniosły oczekiwanego rezultatu
Oceń zawodników:
David de Gea
Aaron Wan-Bissaka
Phil Jones
Harry Maguire
Brandon Williams
Fred
Nemanja Matić
Andreas Pereira
Juan Mata
Daniel James
Anthony Martial
Mason Greenwood
Luke Shaw
Jesse Lingard

Oddano 104 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Czerwone Diabły od pierwszych minut spotkania nadawały rytm grze i kontrolowały jej przebieg. Tempo prowadzenia akcji i ich składność również cieszyła oko w początkowej fazie meczu. Pierwsza dogodna akcja pojawiła się jednak dopiero w 23. minucie. Juan Mata znalazł się przed bramką, oddał strzał, ale został zablokowany. Futbolówka po rykoszecie wróciła do Freda przed pole karne, który od razu zdecydował się na strzał. Pope zdołał jednak wyłapać strzał Brazylijczyka.

Kilka minut później Nemanja Matić świetnym podaniem rozciągnął akcję na prawą flankę do Aarona Wan-Bissaki. Obrońca zagrał piłkę na 6. metr do Juana Maty. Hiszpan doszedł do 100% sytuacji, ale nie trafił w futbolówkę w wyniku delikatnego rykoszetu zawodnika Burnley.

32. minuta to kolejna ofensywna akcja Wan-Bissaki. Boczny obrońca podciągnął akcję pod linię końcową i dośrodkował miękko na 4. metr. Do główki, pomimo niewysokiego wzrostu, doskoczył Daniel James. Pope zdołał jednak przenieść futbolówkę zmierzającą do okienka bramki nad poprzeczkę i na rzut rożny.

Nemanja Matić popisał się świetnym przeszywającym podaniem zaledwie minutę później. Serb wypatrzył wbiegającego Martiala i podał między 2 rywali. Francuz znalazł się na wprost bramkarza, ale w porę zainterweniował Charlie Taylor, który szybkim wślizgiem wygarnął futbolówkę spod nóg Anthony’ego.

Pomimo licznym ataków United, to goście otworzyli wynik spotkania w 39. minucie po typowej akcji Burnley. Z rzutu wolnego blisko linii środkowej piłka została zagrana w pole karne. Kapitan Burnley, Ben Mee wygrał przebitkę z Maticiem i skierował ją do Wooda, który szybki wolejem wpakował piłkę do siatki obok słupka bramki De Gei. Snajpera kiepsko upilnował Harry Maguire.

Ole Gunnar Solskjaer w przerwie postanowił wzmocnić formację ofensywną Manchesteru United, wprowadzając na murawę Masona Greenwooda. Niestety kibice Czerwonych Diabłów nie oglądali po wznowieniu gry diametralnie lepszej gry swoich podopiecznych.

Wręcz przeciwnie – szybki i bardzo prosty atak Burnley w 56. minucie w niespodziewany i piękny sposób z 16. metrów i ostrego kąta zakończył Jay Rodriguez. Napastnik Burnley wcisnął futbolówkę w samo okienko bramki De Gei. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki bramki. Hiszpan był bezradny.

W 62. minucie o swojej obecności na murawie przypomniał Daniel James. Walijczyk po krótkiej wymianie podań na linii pola karnego zdecydował się na techniczne uderzenie. Strzał był niezły, ale przeleciał obok bramki Pope’a.

Mason Greenwood był bliski wypracowania sobie sytuacji sam na sam po bardzo efektownym przyjęciu piłki w powietrzu. Młody napastnik został niestety sfaulowany na granicy pola karnego przez Taylora. Rzut wolny wykonał Juan Mata. Hiszpan jednak przestrzelił nieznacznie bramkę rywali.

Anthony Martial próbował dwukrotnie zaskoczyć bramkarza Burnley w przeciągu 4 minut. Oba strzały były celne, ale oba zbyt lekkie i proste, aby zaskoczyć goalkeepera gości.

Mason Greenwood poderwał kibiców United na Old Trafford w 83. minucie po bardzo szybko oddanym strzale z dystansu. Dobra i odważna decyzja Anglika. Niestety nie zakończona celnym trafieniem.

Zawodnicy Burnley mądrze i skutecznie bronili się do ostatniej minuty spotkania na Old Trafford. Manchester United nie wykorzystał po raz kolejny okazji do odrobienia straty punktowej do TOP 4 i przegrywa niespodziewanie z The Clarets.

Manchester United 0:2 (0:1) Burnley
Bramki: Chris Wood 39', Jay Rodriguez 56'

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Jones, Maguire, Williams (Shaw 69') – Fred, Matić – Pereira (Greenwood 46'), Mata, James (Lingard 69') – Martial

Burnley: Pope – Tarkowski, Mee, Taylor, Lowton – Westwood, Cork, McNeil, Hendrick – Wood, Rodriguez


« Poprzedni news
Raiola: Chcę, aby moi piłkarze byli szczęśliwi
Następny news »
Statystyki: Manchester United vs Burnley 0:2


REKLAMA

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (834)


kamtor: To lepiej już kessiego i piatka
» 24 stycznia 2020, 15:49 #829
Miki1980: Transferów lepiej żeby nie było , niż taki Slimani to już są żarty . Mam nadzieje ze Ogs ogarnie bez takich żenujących wzmocnień . Szkoda mi Olo
» 24 stycznia 2020, 15:46 #828
GGMUN6: Jeśli interesujemy się kimś takim jak Ighalo, Slimani czy Tevez, to świadczy o upadku klubu. Zakupy jak przystało na sredniaka :-|
» 24 stycznia 2020, 15:50 #827
Dexxter: Taka ciekawostka:
1.Liverpool - 67 pkt
2. Manchester United + Arsenal - 64pkt
3. Manchester City - 51 pkt
.
Taki memy latają po necie, że mamy nową "drużynę", która goni Liverpool...
"Marsenal United"
» 24 stycznia 2020, 15:32 #826
cinek92: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.01.2020 15:38

Wyczuwam ponad 100 pkt Liverpoolu na koniec. Około 50 pkt więcej jak Man Utd. I jeśli poradzą sobie na etihad to może być bez porażki
» 24 stycznia 2020, 15:38 #825
VasperCFC: Porównajmy Manchester United z Liverpoolem pozycja po pozycji. W tysiącach funtów:

Allison: 90 – De Gea: 375.
Alexander-Arnold: 40 – Wan Bissaka: 90.
Van Dijk: 180 – Maguire: 190
Matip: 100 – Lindelof: 120
Robertson: 55 – Shaw: 130
Fabinho: 100 – Matić: 120
Henderson: 140 – Pogba: 290
Wijnaldum: 75 – Mata: 160
Mane: 100 – Rashford: 200
Salah: 200 – Alexis*: 200
Firmino: 180 – Martial: 250

Tak sobie myślę który z Waszych zawodników zasługuje na ten hajs.. Rashford okej, Maguire też można upchac, AWB zarabia dość mało, ale jak najbardziej, a reszta? Za to w ogóle płaci się im takie tygodniówki.. Taka statystka płac dokładnie pokazuje w jakim kierunku idą oba kluby. Ten cały Edd z całym zarządem na czele i właścicielami to ja nie wiem co oni chcą budować, ale na pewno nie klub z myślą przyszłościowa, bo to jest chore że tym zawodnikom płaci się taki hajs. Liverpool kiedyś był w kryzysie, nie było kolorowo, ale jak widać dobry trener i właściciel/zarząd z myślą odbudowy robią robotę. Owszem, wydali też ostatnio ładna sumke na transfery, ale to były strzały w dziesiątkę. Van Dijk czy Alisson za tyle kasy to konkretne transfery które się spłacaja, a dodać do tego Robertsona czy Arnolda " za grosze" to pokazuje jak się buduję przyszłościowo duży klub. U Was niestety nie idzie to w tym kierunku co trzeba, przykro się na to patrzy.
» 24 stycznia 2020, 15:21 #824
mordynator: Martial chyba 250 aż nie zarabia
» 24 stycznia 2020, 15:26 #823
helupa: zarabia 250, podpisał nowy kontrakt jakiś czas temu.
» 24 stycznia 2020, 16:43 #822
cinek92: Porównajmy Manchester United z Liverpoolem pozycja po pozycji. W tysiącach funtów tygodniowo

Allison: 90 – De Gea: 375.
Alexander-Arnold: 40 – Wan Bissaka: 90.
Van Dijk: 180 – Maguire: 190
Matip: 100 – Lindelof: 120
Robertson: 55 – Shaw: 130
Fabinho: 100 – Matić: 120
Henderson: 140 – Pogba: 290
Wijnaldum: 75 – Mata: 160
Mane: 100 – Rashford: 200
Salah: 200 – Alexis*: 200
Firmino: 180 – Martial: 250
Można też dodać, że Klopp zarabia mniej niż OGS. Gracze live na każdej pozycji zarabiają mniej niż odpowiednio w Manchesterze United. Tabela Liverpool 67pkt (moze byc 70) Man Utd 34. Czyli jednak nie trzeba przepłacać żeby stworzyć potwora do ogrywania wazystkich.
» 24 stycznia 2020, 15:16 #821
GGMUN6: Wszystko się zgadza, ale to Klopp zarabia więcej od OGSa.
» 24 stycznia 2020, 15:17 #820
OldFasion: Patrząc na poziom gry wymienionych piłkarzy United każdy zarabia przynajmniej trzy razy za dużo. A De Gea cztery razy za dużo. Mówiąc wprost zarabiają, jak gwiazdy a grają, jak piłkarze środka tabeli PL.
» 24 stycznia 2020, 15:25 #819
cinek92: Teraz policzyć te tygodniówki wszystkich przez cały rok... To ja się dziwię skąd brać kasę na transfery...
» 24 stycznia 2020, 15:35 #818
Sancho: Jaka to jest rozpacz i chaos, od piłkarzy po sztab, Eda i zarząd słynne I have no idea what i'm doing
» 24 stycznia 2020, 14:57 #817
NoName222: Zorganizujmy zrzutkę i wykupmy United od Glazerów.
» 24 stycznia 2020, 14:55 #816
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.01.2020 14:43

Bruno? Grealish? Maddison? Nie!
Pozyczenia : 30letni Nigeryjczyk Odion Ighalo gdzies z Chin albo Islam Slimani , ktory sie nie lapal do Leicester nawet.
Dzieki Ed! Tylko pytanie czemu nie ktos z naszej Ekstraklasy? Drozsi by nie byli do pozyczenia...
» 24 stycznia 2020, 14:42 #815
Kkacper102: Jakby było tak łatwo ściągać zawodników tak jak z was większość myśli to by u nas hasał Messi z Mbappe, oraz De Bruyne.
» 24 stycznia 2020, 14:58 #814
helupa: wcale nie jest łatwo ściągać zawodników, Inter musi mieć jakieś wtyki, że w tym sezonie zrobili już 14 transferów, co nie?
» 24 stycznia 2020, 16:44 #813
dawid27154: Informacja zaczerpnięta od Admina z brygady TJMMNW, Lego wypuszcza nasz Teatr Marzeń z klocków, prawie 4 koła elementów i na mnie osobiście robi to mega wrażenie, postawienie takiego modelu gdzieś na półeczce w pokoju, biurze, gabinecie, salonie czy gdzie tam ktoś chce wydaję mi się super sprawą dla kibica United. Ja fanem Lego nigdy nie byłem, jednak robi robotę, nie wyobrażam Sobie nawet gdy ktoś ma właśnie zajawkę na Lego... Dla mnie cena raczej za wysoka bo to jednak 1200zł lub więcej, także ja temat odpuszczę ale może znajdzie się tu ktoś kto się skusi. Swoją drogą jest tu ktoś z brygady TJMMNW?
» 24 stycznia 2020, 14:16 #812
Pezet: Obecny !
» 24 stycznia 2020, 14:21 #811
fworyt: Slimanii-13 męczy 7-7 to jednak nie tak źle:p
» 24 stycznia 2020, 13:54 #810
FetraiNarrator: Ale ze męczy bułe tak? ;)
» 24 stycznia 2020, 13:59 #809
fworyt: Klakier się wkradł:D
» 24 stycznia 2020, 14:05 #808
rizx: Jeśli ta oferta za Slimaniego to nie żart, to faktycznie staczamy się coraz bardziej
» 24 stycznia 2020, 13:45 #807
fworyt: Nie wiem kto to ale wiem,że 90% spekulacji to tylko spekulacje więc nie gorączkuje się tak mordko
» 24 stycznia 2020, 13:50 #806
FetraiNarrator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.01.2020 13:57

Dokładnie ! Tevez tez już był widziany pod OT :) Wiec jeszcze wielu graczy bedzie blisko United
» 24 stycznia 2020, 13:56 #805
slaff: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.01.2020 13:36

moje kandydatury do transferu( na dziś realne)
Bruno
Grealish
Zyiech
Richalison
Rice
Dembele(OL)
Neves
Jimenez
Ings
Zaha
To tak na szybko z głowy
Ktos powie że nie ma wielkich nazwisk-ok bo wielkie nazwiska tu nie przyjdą ale jakby z tego wybrać 3,4 graczy to już było by czym grać
Taki Ings strzela na zawołanie, Zaha kreci w CP Neves czyści w Wolves do tego Bruno i mamy 4 nowych zawodników...każdy z nich jest do wyjecia ale trzeba chcieć
A jakie były by wasze nazwiska ? kogo umieścilibyście na swojej liscie życzen?(relne proszę bez Lewego Messiego i Mbappe )
» 24 stycznia 2020, 13:35 #804
fworyt: Nie jestem Manchesteru trenerem więc nie wiem który piłkarz by leżał najlepiej pod zespół,uzupełniał składnie całość.Choć jeśli szukać piłkarza na grę która jest w cenie to byłby to piłkarz pracowity z umysłem pomocnika i umiejętnościami obrońcy.Także dobry boczny obrońca na miarę Evry by się przydał
» 24 stycznia 2020, 13:47 #803
bestija: To mają być reale transfery ? Tu może 3 są realne i to za cieżki hajs i najwczesniej w lato.
» 24 stycznia 2020, 14:16 #802
slaff: a który z nich jest nierealny? a kto powiedział że mają być tani?
» 24 stycznia 2020, 14:21 #801
bestija: Zaha, Neves, Rice, Ings, Jimenez, Rihalison tu nie trafia. Bruno nie zgodnosc kasy. Dembele, Zyiech Grealish może w lato. Ale na 3 razem nas nie stać
» 24 stycznia 2020, 14:44 #800
KMWTW: Timo Werner nr 1 na liście powinien być
» 24 stycznia 2020, 15:24 #799
fworyt: Dawno mnie tu nie było i widzę że dzieci mają problem. Słuchajcie więc marni znawcy futbolu trener nie jest tylko trenerem! Absurd myślicie.To już tłumaczę,couch to też psycholog musi umieć odpowiednio podejść do piłkarzy odpowiednio wyprowadzić młodego z Akademii tak żeby mu woda sodowa nie uderzyła do głowy kiedy zagra parę meczy i już pomyśli że jest super bo trener go pochwalił! Większość trenerów panowie i panie Jeśli są na tej stronie źle ustawia zespół taktykę i wszystko inne. Taktykę ustawia się pod poddanych piłkarzy piłkarzy nie na odwrót. Każdy piłkarz to indywidualna kwestia, indywidualne umiejętności, lepsze strony i te gorsze. Przecież nie może wolny piłkarz być ustawiony pod szybkie sprinty i na odwrót. Tak w skrócie. Ja osobiście sądzę że solskier ma w bitą taktykę Fergusona na pamięć i wie co robić. Odbudowywuje ciężko i pracowicie to co zostało zatracone przez kilku trenerów po dejściu naszego Bossa. To nowy etap który potrzebuje czasu żeby wejść, widać to bardzo dobrze w trakcie meczu gdzie przez jakieś 15-20 minut nasi grają z finezją i stylem niczym z świetlanych lat MU. Ktoś powie że za mało tego ale czego wy się spodziewacie że że to wypali od razu, to potrzeba czasu jak za Fergusona. Jego początki wdrażania całej swojej filozofii gry też trwały i nie były ładne a na pewno nie było efektywne. Na początku tworzenia nie jest ważny wynik panowie i panowie tylko czy widać rezultaty pracy danego trenera na podstawie stylu jakim prowadzą grę,czy choć trochę wnoszą na boisko sportową jakoś a wyniki przyjdą z czasem
» 24 stycznia 2020, 13:09 #798
artifex: Dzięki za tę pigułkę wiedzy, przekażę swoim kolegom w 5. klasie
» 24 stycznia 2020, 13:42 #797
fworyt: Nie kraj sam siebię bo to boli;)
» 24 stycznia 2020, 14:06 #796
Cholender: Jak tak czytam tutaj co niektórych, którzy się śmieją z zarządu Interu, to aż chce się płakać... Ludzie. Young przyszedł do nich za grosze, kontrakt ma na pół roku, Moses wypożyczony na pół roku. Wiecie po co te ruchy? Ano po to, bo Inter będzie miał bardzo intensywną drugą część sezonu. Serie A, Puchar Włoch i Liga Europy. Conte nie miał takiej kadry, żeby mógł np, dać odpocząć co niektórym i byli piłkarze, co grali non stop. Fenerbahce i tak będzie opłacało połowę zarobków Mosesa, Young za drobne, a to zawsze jest alternatywna, dodatkowe dwie nogi, dodatkowe płuca, żeby móc gościa wstawić na jakiś mniej ważny mecz, żeby móc rotować. Conte chce w dwa sezony zrzucić Juventus z tronu. Serie A zapewne jest priorytetem. Nie wymagajmy, że zrobią to w tym sezonie, bo tak naprawdę byli jeszcze dwa lata temu w takim szambie jak my, a powoli się z niego wygrzebują. Marotta dla mnie to jeden z najlepszym dyrektorów sportowych na Świecie. Razem z Conte wyciągnęli Juventus, który był na 7 miejscu w tabeli Serie A, a potem stworzyli potwora Starej Damy, którym jest do dziś. Zrobili z tego klubu najlepszy klub we Włoszech i jeden z najlepszych na Świecie. Eriksen za 20 milionów to będzie majstersztyk, Facet ma 534 mecze w karierze, 133 gole i 177 asyst. W formie był w top3 pomocników w Anglii. Poza tym, jakbyście nie zauważyli, to we Włoszech zupełnie inaczej wydaje się pieniądze. Juventus wydał sporo na Ronaldo, a tak, to głównie na wolnych transferach jadą i piłkarzami kupionymi za grosze, a są w topce klubów. Milan to jedyny klub, który wydał w ostatnich latach mnóstwo kasy, ale oni są źle zarządzani i to jest fatalny przykład. Naprawdę po całej lidze włoskiej nie ma co cisnąć, bo tam jest dość specyficzne wydawanie kasy - o wiele mniejsze niż w Bundeslidze, a uważam, że Serie A jest lepszą ligą od Bundesligi. Jestem fanem Premier League, jak najbardziej, ale to, jak w ciekawy i nie bogaty sposób zbroją się zespoły z Serie A robi wrażenie. Nie zapominajmy, ze tam nie ma ogórkowatych klubów, bo Liverpool, który goli wszystkich w Anglii przegrał z Napoli, które jest w ogromnym kryzysie... Uważam, że z top5 lig, to największe zastrzeżenia można mieć do Bundesligi i Ligue 1, bo te dwie ligi wydają mnóstwo kasy (nie wszystkie kluby, ale większość), a i tak są słabsze od Serie A. Wracając jeszcze do Interu - życzę im jak najlepiej, tak samo jak nam. Oni tak samo jak my wiele nadal znaczą w Europie i miejmy nadzieje, że odbudowa zacznie się już niedługo z pozytywnymi skutkami. Na pewno wolę w topie mieć Inter, Milan, nas niż znowu Barcę czy Real. Pozdro Panowie.
» 24 stycznia 2020, 12:49 #795
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.01.2020 13:16

Dla mnie Conte to najlepszy fachowiec na świecie. Gościu wchodzi i po beznadziejnym sezonie odkurza Costę, Hazarda i wielu wielu innych, wdraża swoją taktykę 3-4-4 gdzie początkowo patrzą na niego jak na wariata, a potem chyba każdy w Anglii próbował zagrać kilka meczów takim systemem i ostatecznie zdobywa mistrzostwo.
W drugim sezonie dostał półśrodki typu Drinkwater, czy Morata(od początku wiadomo było, że Conte wolał Lukaku) i walczył na kilku frontach, napastnik w osobie Costy obraził mu się, a ostatecznie wykręcił i tak 5 miejsce, postraszył mocno Barcelonę w 1/8 i zastąpili go Sarrim, który z niewiadomych powodów miał miano zbawcy, a zagrał chyba największy antyfutbol w historii Chelsea.

A wracając do Conte, to, to co zrobil z Juve to stawia go naprawdę na piedestale, teraz z Interem również świetna praca.
Co nie zmienia faktu, że dużo osób go nie lubiło za skakanie przy linii, co jest dla mnie absurdem.
» 24 stycznia 2020, 13:14 #794
kojothehe: Jak to jest, że bedąc na 5 miejscu bliżej nam punktowo do strefy spadokwej niż do 3 miesjca??
Dziwna ta liga w tym sezonie...ba, wielu tu mówi nawet o 4 miesjcu, a w tym przypadku to bliżej nam do 14...

jak się nie pozbieramy, a sie na razie nie zanosi, to może byc ciężko i o LE...
» 24 stycznia 2020, 12:47 #793
FetraiNarrator: Ja pamietam! dlabigt23

Szkoda chłopaka bo to on pisał ze nikogo nie kupimy a ja przeciwnie,no ale cóż ! Jak się ma nieudaczników w zarządzie to taka padaka...
» 24 stycznia 2020, 12:52 #792
klepan3439: Jeżeli nikogo nie kupimy więcej nawet jeśli nie kupimy 2 zawodników to oznaczać będzie że Glazerzy nie dali kasy i szykują go do sprzedaży. Żaden klub myślący o jakimkolwiek sukcesie baa mający choć trochę ambicji nie pozwoliłby sobie mieć tak przeciętną kadrę i w dodatku mieć w niej takie braki.
Solskjera bym wyrzucił ale nie za wyniki bo z tą kadrą w tym momencie ma szanse powalczyć nawet mistrz Polski o dobry wynik ale za to że pozwolił na odejście tylu zawodników nie dostając w zamian nikogo on jest tylko twarzą tego mało śmiesznego żartu jaki Glazerzy robią sobie z nas kibiców jak by miał jaja to by wyszedł i powiedział nie tak się umawialiśmy właściciele nie znają się na piłce kierują go ku równi pochyłej kocham ten klub nie chce być twarzą jego upadku a to by było początkiem ich końca kibice by zobaczyli co się dzieje i by przestali chodzić na mecze a myślę że wystarczyło by parę kolejek przy pustym Old traford by nastąpił pozytywny wstrząs. Zobaczcie co zrobił inter jak uzupełnił kadrę w zimie baa on ja znacząco wzmocnił tam rządzą ludzie którym leży na sercu dobro klubu i znają się na swoim fachu.

Jeszcze raz podkreślę Solskjer albo się sprzedał za te 3 lata fajnej pensji albo po prostu jest idiotą nikt normalny nie pozwoliłby tak wyprzedać kadrę bez nowych nabytków.
» 24 stycznia 2020, 11:51 #791
miminka: A ja mam inny pogląd - wydaje mi się że jakby nie sprzedał i wypożyczył co po niektórych to Ed powiedziałby - no czego ty chcesz masz kim grać..

Popatrz co się działo za czasów Mou - prosił, groził, a i tak musiał nimi grać..

Nie mając realnie piłkarzy na utrzymaniu łatwiej wymóc transfery...

I jeszcze jedna kwestia - spójrz jaki szum robią osoby związane z klubem, które są bliżej niż my - one wprost zarzucają winę dla Zarządu Manchesteru United za ich postępowanie..

Na razie bardzo będę bronić Olego choć to co się dzieje boli jak cholera ale czas na weryfikację jego poczynań przyjdzie wtedy gdy naprawdę uratujemy się z tego bagna w które wrzucił nas Ed
» 24 stycznia 2020, 12:01 #790
Luk: Plan jest prosty, pozbyć się graczy zarabiających miliony, nikt kontraktów nie przedłuża bo nowe są gorsze niż stare. Pogba też nie gra dlatego że odcięli mu 25% a za 250k na tydzień to on może conajwyzej w szpitalu siedzieć.
» 24 stycznia 2020, 12:09 #789
klepan3439: Przecież to nie jest okręgówka to nie Solskjer sprzedaje i kupuje on może jedynie wyrażać swoje zdanie wierzysz w to że van gaal i Mourinho nie mieli mocy sprawczej a żółtodziób ją dostał?

Tak się nie robi przebudowy zespołu pokaż mi choć jeden przykład gdzie tak ktoś zrobił lub podobnie do tego co się tu dzieje a przypominam że my rozmiawamy o Manchesterze United.!

Przebudowa to proces trwa dłuższy czas ale nie polega na sprzedawaniu i robieniu dziur w kadrze tylko na stopniowym wymienianiu słabych punktów lub o tworzeniu rywalizacji w zespole i pozbywaniu się słabych pkt my pozbyliśmy się felainiego, herery, smalinga Younga Sancheza, lukaku, darmiana uzupełniliśmy to maguire WAN bisaka i James czy tak powinna wyglądać przebudowa?
Nie wspominając o raszfordzie pogbie i scot mctom gdzie przy tych kontuzjach obowiązek uzupełnić kadrę w zimie choćby wypożyczeniem.

Ale o czym my mówimy w tym klubie nie ma skrzydłowego prawego od x lat i środka pola też od x lat grają memy albo jakieś miernoty.
Wstyd, płakać się chce naprawdę wielki klub staje się memem.
» 24 stycznia 2020, 12:34 #788
Noowak: Pal licho z tym Bruno. Kupmy Szymańskiego talent ma niesamowity, drogi nie będzie plus zawsze fajnie polaka widzieć w klubie
» 24 stycznia 2020, 11:28 #787
ManUfan222: Mamy 24 stycznia a transferów dalej nie ma. Coś czuję, że nikogo nie kupimy.
» 24 stycznia 2020, 11:14 #786
IntruZ9: No bo nie kupimy, przecież to było wiadomo od początku
» 24 stycznia 2020, 12:24 #785
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.01.2020 11:10

Podobno dzieli nas zaledwie 10 mln od transferu Bruno . Myślę że dalibyśmy 5 mln wiecej i by to przeszło . Nie oszukujmy się ale za transfer ofensywnego pomocnika jak Bruno to 50-55 mln nie jest aż tak wcale dużo . Takiego Grealisha czy Maddisona będzie trzeba dużo , dużo więcej wyłożyć . Już widzę to targowanie się Eda o Maddisona czy innego pomocnika . Nikt nam promocji nie będzie robić . Niestety żeby wyjść na prostą to trzeba wejść na poziom wyżej ale na razie się na to nie zanosi . Tak zrobiło City i zobaczmy jaką mają kadrę i jak fajnie grają i zdobywają puchary. Później jest łatwiej bo taki klub przyciąga najlepszych piłkarzy . A te bonusy co dajemy to Sporting ma gdzieś bo nikt normalny nie uwierzy w wygranie LM czy PL przez nasz klub w najbliższym czasie.
» 24 stycznia 2020, 11:08 #784
rzeznik89: A w dodatku skąd pewność że uda nam się zakontraktować chociaż jednego z dwójki Grealish i Maddison. Na pewno nie będziemy jedynym klubem który będzie się o nich starał. Kasa może nie wystarczyć.. planować zakupy sobie możemy, czas pokaże co z tego będzie.
» 24 stycznia 2020, 11:16 #783
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.01.2020 11:20

To też druga kwestia . Konkurencja też Czycha rzeznik
» 24 stycznia 2020, 11:19 #782
dawid27154: A skąd wiesz, że te bonusy o których mówisz dotyczą wygrania Ligi mistrzów czy też Premier League?
» 24 stycznia 2020, 11:26 #781
dlabigt23: Tak właśnie pisały media i to samo robiliśmy przy transferze AWB latem co nas Crystal Pałace wyśmiali
» 24 stycznia 2020, 11:53 #780
kamtor: To o emre can tez mozemy zapomniec dogadany z dortmundem
» 24 stycznia 2020, 10:11 #779
RyannMistrz: No i całe szczęście
» 24 stycznia 2020, 10:20 #778
GGMUN6: I o Cavanim też. Podobno o krok od Atleti.
» 24 stycznia 2020, 10:34 #777
Bylak: Dostajemy w tytę z burnley u siebie, pół składu nadaje się do tarcia chrzanu, nasi najlepsi zawodnicy rash, Mct, Pogba są kontuzjowani. A zarząd dalej bierny w działaniach transferowych. Kiepsko to widzę.
» 24 stycznia 2020, 09:07 #776
cinek92: Ani Manchester United Sir Alexa Fergusona, ani Manchester City Guardioli, ani Arsenal „Invincibles” Wengera...

W całej historii Premier League nigdy nie było takiego zespołu jak ten, po 23 meczach, zdobył 67 z 69 możliwych punktów. Liverpool JĂźrgena Kloppa wstał z kolan i po wielu latach powraca na sam szczyt. Już zapisali się na kartach historii.
» 24 stycznia 2020, 07:55 #775
zawad: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.01.2020 08:24

Statystyka 31-1-0 , ostatnich 32 spotkań w PL wygląda jeszcze bardziej niewiarygodnie. Ciężko było o takie wyniki w FM-ach.
» 24 stycznia 2020, 08:23 #774
AlexChapman1986: Klopp to świetny trener, nie ma co gadać.
Prawda jest jednak taka, że nigdy też nie było chyba sytuacji kiedy tak wiele klubów z dawnego topu tak bardzo osłabło. United - największy dramat od 30 lat, Chelsea - buduje, Arsenal - buduje, City - zasapali się, Leicester - grają najlepszy sezon od ok 4 lat ale i tak 3cie miejsce to będzie max.

Liverpool trafił z mega formą w sezon kiedy inni ledwo wiążą koniec z końcem. Nie umniejsza to pracy Jurgena, ale patrzmy też obiektywnie. Taka dominacja czerwonych nie byłaby możliwa za SAFa, czy np. Jose w Chelsea.
» 24 stycznia 2020, 08:27 #773
atos1987: Tu jest strona Manchesteru United a nie liverpoolu.
Grają kosmicznie, są świetnie zorganizowani a przede wszystkim są projektem sportowym a nie marketingowym.
I to tyle na ich temat.
» 24 stycznia 2020, 08:27 #772
asart: Trzeba oddać Cesarzowi co cesarskie ale spokojnie Manchester tez w końcu zatrybi i nie będzie to pojedynczy zryw :)
» 24 stycznia 2020, 08:38 #771
AlexChapman1986: asart:

Skąd ten optymizm ? Ja tu widzę jedynie powolne acz stanowcze pogrążanie się w chaosie. Coraz częściej i głośniej mówi się złym zarządzaniu klubem. Jeśli tam jest problem, to poczekamy na kolejny tytuł tyle co Liverpool. Trenera można zmienić, zarząd sam się nie zwolni, nie mówiąc o właścicielach.
Jestem zdania, że jak przekroczymy masę krytyczną i nie będzie gruntownych zmian w klubie w najbliższym czasie, to będziemy musieli przywyknąć do porażek na OT z takim Burnley.
» 24 stycznia 2020, 08:48 #770
rzeznik89: no dokładnie, jeśli zarząd nie zmieni polityki ( bo w wymianę lub dymisję nie wierzę ) to zmiany na niższych szczeblach nie wiele wniosą ( sztab trenerski ). Kosmetyka, tymczasowa poprawa i znowu bagno..
» 24 stycznia 2020, 09:05 #769
Wave: Z city im mecz varowcy ladnie przekrecili, powinien liverpool to przegrac
» 24 stycznia 2020, 10:13 #768
DevoMartinez: Jaki zarząd, jaka wymiana. W zarządzie to siedzi 5-6 Glazerów więc oczywistym jest, że własciciele = zarząd i sami siebie nie zwolnią. :) Niestety lepiej już było. Jeśli zydzi nie sprzedadzą klubu a mysle, ze nie sprzedadza go bo ostatnie letnie okienko jednak wskazuje, ze jakąs tam przebudowe chcą zrobić to bez dobrych transferów latem to my leżymy. Dojdzie jeszcze syf z Pogbą latem zobaczycie, do tego ME, ceny pójdą w górę więc jeszcze cięzej będzie nam wydać pieniądze.
» 24 stycznia 2020, 10:22 #767
OldFasion: Nawet kibice The Reds są zaskoczeni tym, jak skuteczny jest obecny Liverpool. Wczorajszy przykład. Liverpool gra słaby mecz, na wyjeździe z bardzo silnym, wybieganym i niewygodnym przeciwnikiem, który gra świetne zawody. Do tego z kontuzją schodzi najlepszy strzelec zespołu. I co? I nic. Kolejne zwycięstwo, jak kolejny dzień w biurze. Kibice zaczynają pytać, jeśli grając słabo z tak trudnym rywalem nie tracimy punktów, to z kim mamy stracić?
A jeśli chodzi o Wasze dyskusje o właścicielach, trenerze, transferach, słabym składzie itd, to przypominają mi się rozmowy kibiców Liverpoolu sprzed kilku i kilkunastu lat. My czekaliśmy baaardzo długo na odbicie się od dna.
» 24 stycznia 2020, 10:56 #766
AlexChapman1986: OldFasion:

Coś mi mówi, że role się odwrócą. Od nas odszedł człowiek instytucja: Boss, menadżer, trener, strateg, psycholog i wychowawca w 1 osobie. Można teraz zobaczyć na jak wielu polach odczuwamy jego brak. Panuje chaos. Do Live przyszedł, ktoś kto ogarnia w/w sprawy + mądre decyzje władz i widać, że działa.

Dodatkowo obecność SAFa i jego współpracowników zaciemniała prawdziwy obraz i chyba intencje właścicieli. Zaczęło się psuć i nie ma kompletnie planu ratunkowego. Nie wiem jak to działa, ale nawet jeśli Glazerom zależy jedynie na pieniądzach, to nie da się obejść tego bez aspektu sportowego. Kto kupi koszulki/szaliki/gadżety drużyny ze środka tabeli ?
Trzeba włożyć, żeby wyjąć.
» 24 stycznia 2020, 11:12 #765
slaff: czeka nas tzw. panic buy? Bruno za cenę jaką chce Sporting 31.01 po porazce na City jakieś 3,4-0, Cavani z kosmiczną tygodniówką? a może Piątek? co myślicie?
» 24 stycznia 2020, 07:22 #764
BartoszP: Nie, nikt nie przyjdzie
» 24 stycznia 2020, 07:25 #763
dlabigt23: A jak było z Lukaku jak go sprzedawaliśmy też do końca chcieliśmy uzbierać jak najwięcej a i tak sprzedaliśmy go za mniejszą kwotę w ostatnich dniach . To samo było z Maguire targowali się 3 tygodnie a i tak przepłacili na końcu . Trzeba się przyzwyczaić że średnio jeden transfer robimy w 3 tygodnie od rozpoczęcia negocjaci . Także latem dużo również nie zrobimy bo żadnych promocji nie będzie dla nas . Nawet za młodych trzeba będzie dawać z 20 czy 30 mln . Potrzebujemy prawoskrzydłowego , ofensywnego pomocnika , napastnika i pomocnika b2b oczywiście licząc że nikt nie odejdzie acos czuję że Pogba i Matic się z tad zawiną latem więc będzie mało czasu na zakupy przy ty takim tempie
» 24 stycznia 2020, 07:31 #762
IntruZ9: Złóż cv, może cię przyjmą
» 24 stycznia 2020, 08:18 #761
Devid91: Ole przed sezonem chwalił wszedzie gdzie sie dało swoją kadrę. Młodzi,piękni,ambitni. Widocznie Ed wziol sobie do Serduszka te słowa i zamrozil Transfery.
» 24 stycznia 2020, 06:57 #760
dlabigt23: Został tydzień ! I skończy się wreszcie to wspaniałe okienko transferowe i te wszystkie spekulacje. Spokojnie latem ściągniemy 4 -5 nowych zawodników . xD
» 24 stycznia 2020, 06:23 #759
BartoszP: Chyba z rezerw
» 24 stycznia 2020, 07:26 #758
GGMUN6: Myślałem, że porażka z Burnley przyspieszy transfery, a jednak zarząd nas zaskoczył...
» 24 stycznia 2020, 05:08 #757
Quahadron: Każdy klub jest zdany na siebie, a my z Edem u celu płyniemy na skały. Prawda jest taka, że wszystko po odejściu SAFa mogło się udać.. bo David Gill potrafiłby pięknie poprowadzić za rękę odpowiedniego menadżera. Jeśli nie Moyes, to Van Gall, jak nie Holender to Mohrinho. Jednak panowie odeszli wspólnie, a to cios po którym możemy się długo nie podnieść.

Niewspierany trener, słaby zarząd to największe gwoździe do trumny każdego klubu. Milan, Liverpool, my .. nawet Benitez uciekł z Newcastle bo właściciele mieli słabe ambicje, a potrafił im przywrócić ligę angielską.
» 24 stycznia 2020, 02:58 #756
rreddevilss: Niech mi ktos wytlumaczy bo nie ogarniam, jak to jest ze Inter (ten ktory niby zydzi) dokonuje wlasnie 3 transfer a patrzac na ich kadre to wcale tego nie musi robic... a bogacze z Manchesteru potrzebuja 2-3 transferow jak tlenu by ratowac sezon a siedza i sie patrzą i chyba licza na cud rodem z Paryza??
» 24 stycznia 2020, 01:10 #755
GGMUN6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.01.2020 01:23

Giuseppe Marotta- ten gość robi całą robotę. Odkąd został dyrektorem generalnym w Interze, to ten klub zaczął istnieć od nowa. Zatrudnił profesjonaliste na ławkę trenerską. W lecie dokonali prawdziwa rewolucję, a Conte publicznie i tak skrytykował to, że ma bardzo wąska i niezbyt dobra kadrę. I co? Jest zima, a ci już zaklepali Younga, Mosesa, zaraz Eriksena może potem Giroud.
Ktoś taki jak Marotta, marzy mi się.
» 24 stycznia 2020, 01:22 #754
Lokator23: No no . Takich transferow to kazdy im zazdrosci:) Young ,Moses i tyle reszta to znak zapytania
» 24 stycznia 2020, 01:45 #753
Quahadron: Sorry, ale Eriksen to nie jest znak zapytania. Facet nie raz poprawiał jakość pomocy Tottenhamu w tym sezonie, ale chęć odejścia sprawia, że często korzystają z niego jako jokera. Niestety Duńczyk jest piłkarzem który potrzebuje minut by pokazywać swoje atuty.

Liczba minut w żaden sposób nie odzwierciedla tego jak dobry jest to piłkarz. Jest tak tylko wyłącznie przez to, że nie jest pierwszym wyborem.
» 24 stycznia 2020, 02:47 #752
DaredevilUtd: Ano to jest tak, że oni nie mają za prezesa Edka drewnianego i posiadają Dyrektora sportowego.
» 24 stycznia 2020, 06:18 #751
kckMU: Atletico hahaha
» 23 stycznia 2020, 23:29 #750
MiSt: Gramy z Tanmere Rovers w Pucharze Anglii(na wyjeździe).
» 23 stycznia 2020, 23:24 #749
MiSt: To, że jesteśmy nadal w top5 pokazuje jak nienormalny jest to sezon w Premier League. Prawdę mówiąc nawet przy tak fatalnej grze możemy nagle wskoczyć do top4 lub na odwrót - do środka tabeli.
No cóż, i tak jest lepiej niż wielu się tu spodziewało. Pamiętam, że niektórzy pisali o walce o utrzymanie :D
» 23 stycznia 2020, 23:06 #748
Gallacher: Nawet jeśli zajmiemy 4 pozycję przy takiej grze to będzie to tylko pięknie zapudrowany pryszcz który prędzej czy później trzeba będzie usunąć.Na pół środkach nie ma co się kierować.
» 23 stycznia 2020, 23:51 #747
MiSt: Wtedy jednak byłyby większe szanse na dokonanie dobrych transferów, więc zdecydowanie jest o co walczyć :)
» 24 stycznia 2020, 00:04 #746
chojnas95: A do konca okienka coraz mniej czasu...
» 24 stycznia 2020, 00:53 #745
pilchu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 23:06

Liverpool ma coś, co my mieliśmy ostatnio w sezonie 2012/13 - bardzo dobrą skuteczność. U nich ruchliwość jest na mega wysokim poziomie. W momencie gdy boczni dostają piłkę, lecą na złamanie karku na bramkę rywala. Dla porównania proszę zobaczcie akcje Shawa, gdy chwilę po wejściu dostał piłkę i miał wolne pole. To są te detale.
» 23 stycznia 2020, 23:02 #744
slaff: dokładnie, u nas Shaw czy AWB stają w miejscu i pyk do tyłu podanie, o ile AWB może się tego nauczyć o tyle Shaw gra tak od lat i tu już nic się nie zmieni poza tym jak taki Robertson dostanie piłkę to do przodu w pełnym biegu u nas zazwyczaj do nogi gdy boczny już tylko stoi i potem z miejsca musi ruszyć.
» 24 stycznia 2020, 07:18 #743
MadUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 23:02

The Sun: Ed Woodward tajnym agentem liverpoolu, ma za zadanie znisczyc Manchester United. Pomuc ma w tym Phil Jones i Jesse Lingard.
» 23 stycznia 2020, 23:02 #742
pilchu: Tobie pomÓc może słownik. Woodword trzyma ten klub bardzo wysoko finansowo pomimo złych wyników sportowych. Nie nadaje się na head managera tak wielkiej korporacji, ale ma swoje zalety.
» 23 stycznia 2020, 23:05 #741
MadUTD: A Tobie moze pomOc wizyta u lekarza, jesli twierdzisz ze Manchester United ktory jest najbardziej zadluzonym klubem w Europie na pol miliarda stoi wysoko finansowo. Widze ze na Tobie tez zrobila wrazenie iluzja Edka rzekomo bedacego master finansjery?
» 23 stycznia 2020, 23:11 #740
pilchu: Nie wiem czy wiesz, skąd wziął się ten dług. Glazerowie kupili United, po czym zaciągnęli kredyt właśnie na konto United. W innym przypadku, byliśmy na plusie drugie tyle, ile dziś jesteśmy na minus. Ed zmarnował z 700 mln funtów na szrot. Gość powinien przeprosić, że był wiceprezesem United I udać się spowrotem do gabinetów księgowych. Liczenie idzie mu dużo, dużo lepiej niż kupowanie Sznejderlenów, Depajów, Szwajnsztajgerów, Blindów, Darmianów i wielu innych.
» 23 stycznia 2020, 23:18 #739
Fido: Plichu ma rację. Choć to trochę pogmatwane pomimo stałe rosnącego długu nasz klub w niespełna pół roku podbił wartoś na giełdzie o ponad pół miliarda i jest obecnie wyceniany na około 2.5 miliarda. Także Edek to nie lada finansista, ale do spraw sportowych to antytalent.
» 23 stycznia 2020, 23:20 #738
MadUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 23:25

United to byl samograj wystarczylo zatrudnic odpowiednich ludzi. Wedlug Ciebie Woodward ma zalety bo co roku powieksza dlug klubu, zaiste niepodwazalna jest Twoja arcylogika, zreszta nie tylko twoja bo wiekszosc ma tutaj problemy z odpowiednim przyswajaniem faktow.

Edit:
@Fido to teraz zobaczysz jak wartosc szybko zacznie spadac tego pompowanego baloniku, bo inwestorzy po prostu wycofaja swoje pieniadze i akcje pojda mocno w dol przez co wartosc klubu spadnie.
» 23 stycznia 2020, 23:22 #737
RedsFan: Nie rozumiem po co wy w ogóle odpisujecie temu trolori, który myśli, że wszystkie rozumny pozjadal.
» 24 stycznia 2020, 06:25 #736
Dexxter: My gramy następny mecz w lidze z Wilkami...
Jak będą grali jak dziś, to szykuje się kolejna porażka na Old Trafford
» 23 stycznia 2020, 22:55 #735
pilchu: Traore to jest potwór. Widać, że obrońcy czują do niego respekt.
» 23 stycznia 2020, 22:59 #734
hansolo: Robertson sobie dziś kompletnie z nim nie radził a to najlepiej świadczy o klasie Traore. Szkoda, że pewnie nie do wyjęcia z Wolves za mniej niż 60-70 mln.
» 23 stycznia 2020, 23:01 #733
zbyszek7: To juz nawet nie jest smieszne :(
» 23 stycznia 2020, 22:49 #732
Domelo: Dożyłem czasów, w których Liverpool wszystko wygrywa, a United wszystko przegrywa, jak mi źle z tym faktem :(
» 23 stycznia 2020, 22:47 #731
tragikomix: Boli? Ma boleć.
» 24 stycznia 2020, 00:04 #730
DailySmoker: Ja już to raz przezylem:) pomyśl co oni czuli przez ostatnie 30 lat
» 24 stycznia 2020, 06:38 #729
Sancho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 22:46

Goal.com pisze że sam Joel Glazer interweniował w sprawie porzucenia rozmów na temat transferu Fernandesa. Tym samym podważył jego autorytet
» 23 stycznia 2020, 22:45 #728
NoLogo: To teraz można sobie wymyślać kolejne spekulacje;
- czy Edek naciskał na transfer, a górę wzięła pejsata natura, bo skoro wpływy maleją to trzeba mieć fundusze na wypłaty.
- czy nagle zaczął znać się na sporcie i tym biznesie i już ma dość nieudolności Eda w tym aspekcie.

Jeśli już te kanalie są w klubie to mam nadzieję, że opcja nr. 2 i będzie to się wiązało z ograniczeniem władzy Ediego ale niestety będąc realistą i znając ich dotychczasowe działania to stawiam na nr. 1.
» 24 stycznia 2020, 00:30 #727
Fido: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 22:25

Inter dogadał już trzeciego grajka(Young, Moses, Eriksen), a księgowy dalej się brendzluje nad Brunem...
» 23 stycznia 2020, 22:18 #726
GGMUN6: I tak nic nie zrobi. Bez pomocnika i napastnika i przy kontuzjach możemy się pożegnać z top4.
» 23 stycznia 2020, 22:24 #725
Fido: Dokładnie. Ja to po cichu liczyłem, że minimum 2 transfery zrobimy.
Teraz nawet mnie nie zdziwi jak nikogo nie kupimy.
» 23 stycznia 2020, 22:29 #724
Domelo: Jakie Top 4? my musimy patrzeć żeby się utrzymać w lidze....
» 23 stycznia 2020, 22:48 #723
SickRabbit: Akcja Wilków to coś pięknego, perfekcja
» 23 stycznia 2020, 22:11 #722
MiSt: Niech chociaż Wilki nam poprawią humor i ukradną punkty Liverpoolowi. Na razie 1-1 :)
» 23 stycznia 2020, 22:10 #721
jassaj: Niby nas wyprzedzą w tabeli, niby Liverpool może stracić tytuł tylko w skutek jakiejś katastrofy, ale jednak mój wewnętrzny "Janusz" byłby szczęśliwy jakby Wilki wygrały i rozwiały marzenia somsiada o tytule bez porażki
» 23 stycznia 2020, 22:19 #720
MiSt: Di Marzio podaje, że dogadaliśmy się z Fernandesem co do warunków umowy, ale potrzeba jeszcze porozumienia ze Sportingiem.
» 23 stycznia 2020, 22:08 #719
HXDC: Z Fernandesem to już od ponad tygodnia ponoć jesteśmy dogadani. Tak podawali.
» 23 stycznia 2020, 22:39 #718
mcscotyy: Oj długo będzie trwała przebudowa tego szamba, popatrzcie ilu mamy piłkarzy co nic nie graja a zarabiają krocie Shaw, Rojo, Bailly, Lingard ciężko się będzie ich pozbyć bo będą się trzymać rękami i nogami Manchesteru bo nikt im nie da takiego kontraktu, a tutaj wakacje i zarobki co niektórzy lepsi piłkarze mogą pomarzyć. To wszystko wina Eda i Żydów, za brak pomysłu na budowę zespołu tylko zlepek partaczy, Wiec będziemy drugim Liverpoolem aż odbijemy się od dna kupując właściwych piłkarzy za małe ceny i promowanie wychowanków. pozdrawiam
» 23 stycznia 2020, 22:04 #717
komaros1985: My toniemy i jeden Bruno tutaj nie pomoże, ale gdyby do tego dołożyć takiego Cavaniego to sezon jest do uratowania
» 23 stycznia 2020, 22:00 #716
Noowak: Niech ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe że Southamton które jeszcze 2 miesiące temu było pewniakiem do spadku teraz traci 3 punkty do pucharów
» 23 stycznia 2020, 21:55 #715
rvn10: Brak ambicji zarządu co za tym idzie brak Top4, bo bez transferów można o LM pomarzyć. Brak LM=Wartość klubu spada i tak w koło Macieju.
» 23 stycznia 2020, 21:39 #714
QsQs: Jak teraz drugi raz pod rząd nie awansują do LM to z 75 mln funtów które dostają od adidasa będą dostawać tylko 50 mln.
» 23 stycznia 2020, 21:42 #713
Anhel: Nie wiem co za gościa z Interu chcieliśmy pozyskać ale to jak nas potraktowali powinno przekreślić jakiekolwiek inne transakcje między klubami, bo my im oddaliśmy Lukaku który strzelił im połowę bramek w dodatku na raty bo biedaków nie stać, sanchezowi opłacamy tygodniówkę a oni potraktowali nas jak ścierwo. Komuś tam sodówka uderzyła do głowy bo są w czubie ligi.
» 23 stycznia 2020, 21:33 #712
Quahadron: Sodówka? Ja myśle ze niektórym na tej stronie strzeliła sodówka. Inter decyduje o losie swoich zawodników i wcale nie muszą iść nam na rękę. Tymczasem podchodzicie tutaj do sprawy, ze nam się po prostu należy..
» 23 stycznia 2020, 21:41 #711
Anhel: Źle mnie zrozumiałeś kolego, my Lukaku nie musieliśmy sprzedawać bo kontrakt miał ważny jeszcze kilka lat zgodziliśmy się na ich śmieszna ofertę więc mogli chociaż z wdzięczności tego gostka wypożyczyć skoro i tak nie gra a nie tłumaczą się że zostawia go w rozliczeniu za Alana z Napoli. Ale zgodzę się ich zawodnicy to oni decydują być może przemawia przeze mnie zazdrość że im się powodzi
» 23 stycznia 2020, 22:02 #710
Quahadron: To, że od lat sprzedajemy za grosze, że nie zarabiamy na zawodnikach to całkowicie inna kwestia przyjacielu. Inter nie jest nam nic winien i dba o własny interes.
» 24 stycznia 2020, 02:56 #709
dev13: Ta wypowiedz raczej konczy temat:
SPORTbible
@sportbible
¡
1 g.
Joel Glazer has said Bruno Fernandes is not worth the money.
» 23 stycznia 2020, 21:21 #708
Magik1990MU: to pozamiatane. żegnamy się definitywnie z walką o top 4 w tym sezonie. Polecam oglądać bez spiny, bo co za różnica, czy będziemy na 5 miejscu, czy 10
» 23 stycznia 2020, 21:28 #707
MadUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 21:35

No i prawde powiedzial a co mial powiedziec. Jakby mi ktos zaspiewal 300k za Honde to bym podziekowal. Trzeba sie szanowac.
» 23 stycznia 2020, 21:35 #706
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 21:41

a jakbyś został zmuszony czymś dojeżdżać do pracy 20 kilometrów do roboty? To co? Rzuciłbyś pracę i wydając resztę oszczędności na życię bylbyś dumny, że nie dałeś się wydoić?
» 23 stycznia 2020, 21:40 #705
MadUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 21:46

Latwo sie wydaje nie swoje pieniadze, a Ty co krowa jestes ze dalbys sie wydoic? kazdy juz teraz jak widzi ze United chce kupic od nich jakiegos zawodnika to chca oskubac frajerow bo maja kase. Ja szedlbym do tej pracy chociazby na nogach, a nie wydawal pieniadze na ktore pozniej w przyszlosci bedzie trzeba 10x ciezej pracowac, przez nie rozsadne ich wydawanie.
» 23 stycznia 2020, 21:45 #704
Magik1990MU: no i my idziemy na piechotę, efekty widać.

"kazdy juz teraz jak widzi ze United chce kupic od nich jakiegos zawodnika to chca oskubac frajerow bo maja kase."

I myślisz, że jak Sportingowi pokażemy środkowy palec, to takie myślenie się zmieni w przyszłości?
» 23 stycznia 2020, 21:52 #703
MadUTD: ''no i my idziemy na piechotę, efekty widać.''

NA PIECHOTE? My wydalismy w przeciagu ostatnich 6 lat prawie miliard funtow i jedziemy ale zamiast gladko i przyjemnie to rozwalonym heblem gdzie jestesmy rozjezdzani przez składy z węglem.
» 23 stycznia 2020, 21:58 #702
Magik1990MU: ten hebel to już od dawna jest na złomowisku, a Edek udaje, że nowy samochód nie jest potrzebny, bo przecież można się przejść
» 23 stycznia 2020, 22:19 #701
DevoMartinez: Tia bo wszyscy się uwzieli na to biedne Utd i tylko te Utd chcą wydoić. Zadnego innego klubu juz nie. A te inne kluby jednak jakos robią te transfery. Jak trzeba to biją rekordy swiatowe np ten liverpool, 2 pobite rekordy w tamtym czasie za GK i SO. Po prostu Glazerowie mają ostatnie słowo i oni wyceniają zawodników a, ze na piłce sie g znają to mamy taki burdel jaki mamy. Ze płacimy po 500k tygodniowki Sanchezowi albo sprzeadajemy za poł darmo Lukaku a kupić konkrtnego zawodnika nie potrafimy bo wg speca od transferów którego mamy gośc nie jest wart takiej kwoty - nbotabene nie wiadomo nawet o jakies kwocie mowa. Wątpie, zeby Sporting postawil cene zaporową bo też potrzebują kasy.
» 23 stycznia 2020, 22:39 #700
kamtor: Dawac piatka i ziyacha
» 23 stycznia 2020, 20:59 #699
FetraiNarrator: Jasne ! i Kuszczak w pakiecie.
» 23 stycznia 2020, 21:34 #698
Czarnywch: Co się dzieje z naszym klubem? Nie mogę już słuchać o tym DNA....pytam kto. Złego klubu zasługuje na grę w nim. Transfery padaczka, zawodnicy obecni w klubie ( oprócz kilku) padaczka, gra....to już nie komentuje, ale Olę ciagle widzi pozytywy
Jak można pozbyć się kilku zawodników, nie zastąpić ich nikim porządnym i nie przewidzieć ze w trakcie sezonu mogą być kontuzje
Oczy mi krwawią jak to wszystko oglądam o kilku lat
» 23 stycznia 2020, 20:44 #697
Rebxie: #mufc tried to sign Franck KessiĂŠ on loan from AC Milan #mulive [
@DiMarzio
, sky]
Kiepski żart
» 23 stycznia 2020, 20:35 #696
Lans: to juz nie jest smieszne xD
» 23 stycznia 2020, 20:40 #695
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 20:47

Ale desperacja z naszej strony, może odrazu lepiej wywiesic reklamę w stylu MU kupi w promocjitym lub wypożyczy hah.
» 23 stycznia 2020, 20:45 #694
dev13: utdreport
@utdreport
¡
2 min
#mufc tried to sign Franck KessiĂŠ on loan from AC Milan #mulive [@DiMarzio
, sky]
» 23 stycznia 2020, 20:35 #693
Lans: Coś czuje, ze za niedlugo jak bedziemy walczyc o 13 miejsce i to powoli stanie sie to norma, bo klub bedzie zadowolony z samej gry w PL. Brak transferow, zalosnie slaba kadra, przecietny trener, jak dlugo to bedzie trwac?
Ano pewnie dopoki nie odejdzie Woodward i Glazerowie - wtedy moze w koncu te kolo wzajemnej adoracji pier******. Poki co czekaja nas chude lata. Z Arsenalu sie smiejemy, a nam blizej jest obecnie do Milanu.
Przyznam, ze od kiedy ogladam United, to nie widzialem tak zalosnego sezonu jak ten. Najlepsze jest to ze zarzad jakby to wszystko ma gleboko gdzies, mimo, ze wszyscy dookoła jawnie to krytykuja.
Eh jak my nisko upadlismy.
» 23 stycznia 2020, 20:35 #692
Blau: awe
Mówisz, że nasza kadra nie jest problemem tylko Ole i podajesz jako przykład wycenę składu. No to jedziemy:

Pogba (kontuzja) - 100 milionów.
Rash (kontuzja) - 80 milionów.
Jak widać tylko tych 2 zawodników, którzy mają kontuzje, jest wart łącznie 180 milionów - czyli 1/4 całej wyceny kadry.

Maguire - 70 milionów
Martial - 60 milionów
De Gea - 60 milionów

Łącznie tych 6 zawodników daje nam 370 milionów - czyli POŁOWĘ wyceny całej kadry.

Oznacza to, że tych SZEŚCIU zawodników jest wart tyle samo co pozostałych DWUDZIESTU.

I ty mi mówisz, że kadra nie jest problemem?! W sytuacji, gdzie takie tuzy jak Periera (który nawet w Valenci kopał się po czole) i Lingard (który jest parodią piłkarza) są odpowiedzialni za kreaowanie gry?

Jak nie chcesz ufać użytkownikom to chociaż zaufaj specjalistą - Mou, Rio czy Neville też upatrywali problemu w zarządzie i zawodnikach, a nie trenerze.
» 23 stycznia 2020, 20:33 #691
klb9k: Edit: Pereira kopał się po czole nawet w Grenadzie...
» 23 stycznia 2020, 21:02 #690
sztejner: Szanuje wypowiedź. Jest w punkt.
Ale łatwiej jest zwolnić trenera niz piłkarzy,czego domagają się tutejsi "kibice"
Niektórym do rozsądku nie przemówisz.
Ole zasługuje na wsparcie zarządu.
Porażki z Burnley Crystal Palace czy Watford ?
"Mourinho by nie dopuścił do takich wyników"
To mi przypomnijcie jakie wyniki notował Mourinho z tym "gorszym składem" przeciwko tym drużynom ??
Odejmijmy pierwszy sezon,gdzie zdobył co chciał.
Co było potem każdy wie. Wielki płacz że laga na Felle i Big Smoke'a...
Jedyny plan Jose. A miał do dyspozycji skład lepszy niż Solskjaer
» 23 stycznia 2020, 21:06 #689
NoLogo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 21:19

A weź przestań, przecież dobrze wiadomo, że jak był Mou to ci kopacze nieudacznicy, samo zło, a teraz to w sumie przecież nie taki zły ten skład jest.
» 23 stycznia 2020, 21:19 #688
Noowak: To ile dzisiaj przegrywa Liverpool? Ja obstawiam 3-1 dla wilków
» 23 stycznia 2020, 20:25 #687
gregorvts: Niestety moje obawy z początku sezonu odnośnie kontuzji przy tak wąskiej kadrze się potwierdzają. A to nie koniec moim zdaniem urazów obym się mylił . Obecnie martial, James, fred, matic, maguire, AWB, greenwood,mata grają lub będą grać każdy mecz. Na pogbe nie ma co czekać. O ile w obronie może sobie poradzimy z ewentualnym urazem to jeśli kolejny z ofensywy wypadnie to bd grać chongiem, gomezem, garnerem lub co gorsze liniesta i Pereira, a na nich niestety opierać gry nie możemy. Transferów/wypożyczeń narazie brak i raczej nikogo nie ściągniemy. Zapowiada się walka o top10, a co dopiero top4. I tak będę oglądał to dziadostwo na boisku bo kocham United.
» 23 stycznia 2020, 19:48 #686
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 19:56

Jak w weekend w meczu Pucharowym wybiegnie Fred , Maguire , Martial i AWB a szans nie otrzymaja Gomes , Greenwood , Chong , Lingard( niestety bo nie ma nikogo innego ) , Garner czy Levitt i Laird na PO to znaczy ze OGS sam pod sobą dołki kopie . Moim zdaniem powinnismy "odpuscic " te puchary i zdecydowac do tak naprawde jest wazne w tym sezonie z tak wąską kadra . LE i Liga powinna byc priorytetem a w tych pucharach powinni grać zawsze młodzi i tymbardziej w tym sezonie przy takich brakach kadrowych . Tak jak zrobil to Liverpool gdzie na Arsenal i Aston Ville wyszli młodzieża bo dla nich wazne byly KMŚ . Tak samo powinien zrobic teraz nasz menago i wybrac ze najwazniejsze jest zdrowie naszych piłkarzy i realne cele na ten sezon . Jesli tak sie nie stanie to bede podejrzewał Solskjaera o sabotaż bo inaczej tego nazwać nie bedzie mozna . Mysle ze powinnismy wyjść takim składem Romero - Laird - Bailly - Jones - Shaw - Garner - Matic - Gomes - Greenwood - Lingard - James .
» 23 stycznia 2020, 19:55 #685
creative0015: Już raz tak postąpił, że wyszedł młodzieżą żeby oszczędzić podstawy skład. Z Astaną, pamiętasz? I co? I tak "nasi fachowcy" z devilpage nie zostawili na nim suchej nitki. Niestety, co by OGS nie zrobił w tym sezonie to będzie linczowany. Szkoda mi go. Oby przetrwał ten sezon a potem już będzie tylko lepiej. Zobaczycie.
» 23 stycznia 2020, 20:32 #684
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 19:45

Ludzie Ed nie zwolni OGSa do konca sezonu . Chocbysmy byli na 10 miejscu to go nie zwolni . Po 1 wyszedlby na głupka i przyznałby sie znowu do swojego błedu . Po 2 wytarłby buzie kolejny raz innym menagerem a po 3 Nikt w trakcie sezonu nie obejmie tego klubu . Pochettino robi sobie wolne do konca sezonu , tak samo jest z Allegrim . Na ten moment nie ma nikogo lepszego do wyciagniecia na już . A branie jakiegoś średniaka na tymczasowego do konca sezonu to na moje bez sensu , bo niby jaki normalny trener przyjdzie tutaj w trakcie sezonu co sie szanuje i jest dobry w swoim fachu i przddewszystkim jest dostepny na teraz? Mysle natomiast ze po tym sezonie bedzie ktos inny menagerem i Solskjaer jednak poleci .
» 23 stycznia 2020, 19:44 #683
MadUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 19:45

He is doing his thing right Ole s at the wheel Man United are BACK
» 23 stycznia 2020, 19:44 #682
zbyszek7: Slyszeliscie co mowil Andy Goldstein z talkSPORT?? Haha niezle odlecial
» 23 stycznia 2020, 19:35 #681
MixEx: Takie czysto hipotetyczne pytanie. Gdybyście byli piłkarzem i mielibyście do wyboru pracować z Ole,Conte, Mourinho, Guardiola, Klopp, Poche to kogo byście wybrali oczywiście zapominamy tu o jakiejkolwiek przynależności klubowej, mówię tu o sprawach czysto sportowych.

Ja bym chyba wybrał Conte.
» 23 stycznia 2020, 19:23 #680
kamilpe: Klopp
» 23 stycznia 2020, 19:41 #679
kckMU: Ja bym wybrał Mou gdyby ten miał jeszcze kilku, którzy pójdą za nim. Coś ala Inter czy pierwsza Chelsea. Niestety to odległe czasy, piłka się zmienila.

Też wybieram Conte. Wydaje się że to jednocześnie wybuchowy i sprawiedliwy gość + świetny taktyk.
» 23 stycznia 2020, 20:11 #678
Wafelek100: Jurgen Klopp xD
» 23 stycznia 2020, 20:59 #677
levy181: Ja chyba jednak Pepa podoba mi się jego styl gry.
» 23 stycznia 2020, 21:43 #676
Ronal: Ten klub to jest kpina. Być w czołówce najwięcej wydających na transfery klubów i nie mieć żadnej jakości po tylu latach. Ludzie w zarządzie to są nieudacznicy, a teraz też wychodzą jednak kompetencje Mourinho który wycisnął chociaż te 2 miejsce i puchary. Kolejny sezon poszedł nie powiem gdzie...
» 23 stycznia 2020, 19:23 #675
zbyszek7: Od 2 lat nie wydajemy na transfery prawie nic bo co to jest 50mln na Freda i 45 na Bissake
» 23 stycznia 2020, 19:37 #674
Anhel: Szkoda że ten księciunio z Arabii to taki typ z pod ciemnej gwiazdy, szkoda ze nie chce nas kupić jakiś normalny Arab - jakkolwiek śmiesznie to brzmi bo chyba takich nie ma, a ten najbogatszy Anglik chyba powiedział że nie kupiłby United ale mogę mylić fakty
» 23 stycznia 2020, 18:38 #673
Daka: OGS powoli traci poparcie wśród zawodników. Według doniesień w „The Independent” w szatni MU narasta niepokój związany z zarządzaniem drużyną i ogólnym podejściem, nawet jeśli wielu członków drużyny wciąż go popiera. Podobno gracze denerwują się niektórymi taktycznymi podejściami i ćwiczeniami kończącymi trening.
» 23 stycznia 2020, 18:29 #672
DaredevilUtd: Niech się nie osmieszaja, bo to nie tylko OGS, a raczej te patałachy na boiski są winne. Taktyka to jedno, a brak umiejętności jej zagrania to drugie.
» 23 stycznia 2020, 18:39 #671
DevilFan: Jakoś te "patałachy" potrafiły wygrać LM, hmm to tak, dziwne że jednak coś potrafili :o
» 23 stycznia 2020, 20:44 #670
DevilFan: Ligę Europy oczywiście, człowiek ma głowę w niebie i myśli o czymś niemożliwym
» 23 stycznia 2020, 20:51 #669
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 21:08

Jakbyś nie pamiętał to była zupełnie inna kadra. Mieliśmy Ibrahimovicia, Sergio Romero - Antonio Valencia, Chris Smalling, Daley Blind, Matteo Darmian - Juan Mata (Wayne Rooney 90.), Marouane Fellaini, Ander Herrera, Paul Pogba, Henrik Mchitarjan (Jesse Lingard 74.) - Marcus Rashford (Anthony Martial 84.) Jak umiesz liczyć to zobacz ilu z tych zawodników zostało u nas. Pomyśl jeszcze o tym, że dwóch z sześciu, którzy widnieja na liście i wciąż u nas graja, to maja kontuzje, a taki Romero, czy Lingard to na ten moment tylko rezerwy.
» 23 stycznia 2020, 21:05 #668
AlexChapman1986: DaredevilUtd:

Obowiązkiem trenera i sztabu szkoleniowego jest zaprowadzić dyscyplinę w drużynie. Jeśli patałachy jak piszesz nie potrafią grać, to ich trzeba zmotywować do ciężkiej pracy. SAF to potrafił, OGS nie.
» 24 stycznia 2020, 12:35 #667
Mattias: Edek zna się na finansach. Zaufajcie mu.
» 23 stycznia 2020, 18:27 #666
awe: Mowicie, ze sklad za slaby ? A trener ok ? Ok sklad wymaga wielu wzmocnień bo przecież mierzymy wysoko, ale czy TEN sklad jest za słaby na:
Burnley - 2-0 Na wlasnym sadionie!
Watford 2-0
Bournemouth 1-0
Newcastle 1-0)
West Ham 2-0
Crystal Palace 2-1 Na wlasnym stadionie!
Do tego remisy z Evertonem i Wolves - no ok moze sie zdarzyc - ale dalej Aston Villa, Sheffield Utd, Southampton ?
To wyniki to nie wypadek przy pracy tylko rutyna, ale skład za slaby? Drużyna w której niemal każdy obniżył loty co za tym idzie jego wartość rynkowa spadła jest warta 745 milionow ? Czyli parawie 4 razy tyle co pogromca OT Burnley...
Jeszcze raz się powtórzę to nie kadra jest tym złem jak to sobie wielu tłumaczy, bo nikt mi nie powie, że mamy za słaby skład na drugą polowe tabeli... Problemem brak druzyny, a kto jest odpowiedzialny druzyne ? Wg. mnie trener...
» 23 stycznia 2020, 18:21 #665
Mattias: Z drugiej strony potrafiliśmy rozgromić Chelsea, ograć Tottenham, City na Etihad i jako jedynie w lidze zremisować z LFC.
» 23 stycznia 2020, 18:28 #664
Kkacper102: Pereira, Fred, Shaw, Matić, Lingard, Mata, James, czy widziałbyś chociaż jednego z tych zawodników w takim Lipsku, Atalancie, czy Valencii? Bo ja nie.
» 23 stycznia 2020, 18:39 #663
awe: Mattias czyli kolejny dowod na to ze to nie kadra jest problem :)

Kkacper102 Przeciez Pereira grał w Valenci i to my go sciagnelismy do klubu i tak widziałbym ich mniej lub bradziej z w kazdym z tych klubow.
» 23 stycznia 2020, 18:50 #662
MixEx: Ja bym widział. To że w United grają słabo niczemu nie dowodzi. Ba to dowodzi tego, że Ole nie potrafi wydobyć że słabiakow ich 110%, to dowodzi tego, że tutaj nie ma drużyny tylko zbiór indywidualności. Nie ma Rasha nie ma gry. Kto jest odpowiedzialny za to żeby z tej zbieraniny ułożyć zgrany zespół? Moim zdaniem trener.
» 23 stycznia 2020, 18:50 #661
Magik1990MU: Norwich 3-2 City
Newcastle 2-2 City
City 2-2 Palace

Czyli Pepa już nie powinno być na Etihad, a jednak nadal jest. Za SAF-a nie takie mecze się przegrywało. Czasami wystarczy fartowna sytuacja dla drużyny przeciwnej, a potem można postawić autobus i czekać na koniec meczu. Czasami sędzia wypaczy wynik, a czasami jakiś parodysta (pokroju Perreiry) pomoże rywalom. Jakbyśmy mieli dobre wyniki z drużynami pokroju Burnley, to dziś walczylibyśmy o majstra. To samo można napisać o Mou i Tottkach, Lampardzie i Chelsea czy wspomnianym Pepie i City. Nie spodziewam się, że to zrozumiesz, bo pewnie o piłce wiesz tyle, co napiszą w Bravo Sport, ale mimo wszystko uświadamiam cię. Nie musisz dziękować.
» 23 stycznia 2020, 19:23 #660
helupa: @Magik1990MU
porównujesz porażkę i 2 remisy do 6 porażek i 5 remisów.
» 23 stycznia 2020, 20:42 #659
Magik1990MU: może porównamy wspólnie kadry, co? Bo Pep na brak bogactwa nie może narzekać, a mimo to ogróki mu też zabrały punkty (ja wypisałem 3 z pamięci, a było ich trochę więcej).
» 23 stycznia 2020, 20:45 #658
awe: Magik porownuje wicemistrza + 3 krajowe trofea, druga druzyne w lidze ktora "tylko" teoretycznie nie ma szans na mistrzoswo kraju, a dalej walcza na 3-4 frontach ?
» 24 stycznia 2020, 16:26 #657
mufcforever1811: glazOUT....koszulkę se zrobie taką.
» 23 stycznia 2020, 18:09 #656
Sideswipe: - Pomysł na grę,
- stałe fragmenty gry,
- często bezmyślne zmiany,
- stawianie na Davida czy Lingarda mimo kompletnego braku formy,
- no i moim zdaniem zbyt wielkie oczekiwania co do naszych "talentów" ze szkółki. Oni nie mają się od kogo uczyć, naprawdę.
To moje zarzuty do Ole i jego sztabu. Według mnie nie można tego wytłumaczyć kontuzjami i wąską kadrą, która jest jaka jest, ale na pewno nie jest słabsza od Burnley i innych potęg, z którymi oberwaliśmy. Pomysł na grę - kontry. To działa, ale tylko z lepszymi drużynami, nigdy nie mamy planu B. Wystarczy, że przeciwnik pierwszy strzeli bramkę i się cofnie, leżymy. Ktoś powie, że gdyby był Pogba wyglądałoby to lepiej, może faktycznie, ale tak graliśmy za Mou, gra z kontry + liczenie na fajną lagę od Francuza. Komuś się to podobało? Efekty niby nie były złe, ale chyba nie tego od United oczekujemy. Poza tym Pogbusia nie ma i wątpię, że będzie można na niego liczyć kiedykolwiek. Trzeba wykorzystać maksimum tego, co jest, a moim zdaniem to naszym trenerom nie idzie najlepiej. Zanim mnie zlinczuje Magik i reszta to dodam, że moim zdaniem mimo wszystko to i tak za mało żeby krzyczeć "Ole out". Nie spodziewałem się po nim cudów, bo on nie ma żadnego doświadczenia, nigdy ktoś z takim CV nie dostałby posady United gdyby nie miał tego słynnego DNA. Pewne rzeczy można zrobić lepiej, inne zaś nie są od niego zależne i dlatego jest tak ciężko, trudno więc ocenić jednoznacznie czy to odpowiednie osoby na stanowisku czy nie. W przyszłym sezonie już nie będzie wymówek, o ile letnie okienko się uda. Prawda jest taka, że w całym tym klubie jest dużo więcej osób, do których powinno się mieć pretensje w pierwszej kolejności - piłkarze i zarząd. Jestem pewien, że to właśnie Ole daje z siebie wszystko, nie mogę tego samego powiedzieć o grajkach, którzy klub mają w d., co widać często na boisku. Z Edem i spółką każdy wie jak jest.
» 23 stycznia 2020, 17:30 #655
sztejner: Nie spodziewałem się po nim cudów, bo on nie ma żadnego doświadczenia, nigdy ktoś z takim CV nie dostałby posady United

No bo Lampard czy Arteta to mają tak bogate CV żeby prowadzić kluby z Londynu że głowa mała.
Zidane przejmując Real to też był przecież tak wybitnym trenerem na skalę światową...
Aż nie chce się dalej czytać tego co piszesz
» 23 stycznia 2020, 17:35 #654
Sideswipe: ym... nie chcesz, nie czytaj. Tylko najpierw mógłbyś trochę pomyśleć o co w tym chodzi. Lampard ma "DNA" Chelsea, Arteta to były zawodnik Arsenalu, Zidane grał w Realu.
» 23 stycznia 2020, 17:42 #653
sztejner: No ja rozumiem. Ale co tu wskóra nowy trener ??
Co zrobił Moyes ? Van Gaal ? Mourinho ?
Moyes - wpuścił nas w bagno.
Van Gaal - jak Solskjaer. Wyniky z top6 spoko. Reszta klasycznie w czape.
Mourinho ? Pierwszy sezon i to tyle. W miarę ok wyniki przy tym że raczej nikt nie chciał oglądać jego UNITED
Solskjaer ?
3 transfery w punkt.
Sprzedany szrot
Ale koniec końców brak pełnego składu.
Łatanie dziur dzieciakami jakoś mu wychodzi. Nie można powiedzieć że nie.
Brakuje im tego piłkarskiego sprytu ale na pewno nie brakuje zaangażowania. Mogą być z niektórych pociechy jak z Williamsa Masona Rasha czy Scotta.
Ale to póki co tyle. Wprowadzić pojedynczych - fajnie. Przyszłościowo. Z pomysłem.
Grać nimi cały sezon ? To już błąd. Ale... Kim on ma grać jak jeden transfer zajmuje nam 95 % lata i całą zime ??
» 23 stycznia 2020, 17:48 #652
Veron: Maguire transfer w punkt?
to ja chyba inne mecze oglądam, James też poza kilkoma przebłyskami to taki Grosicki, robi dużo zamieszania a mało z tego wychodzi
» 23 stycznia 2020, 18:04 #651
Magik1990MU: "W przyszłym sezonie już nie będzie wymówek, o ile letnie okienko się uda."

Ale ja bym chciał taki scenariusz zobaczyć. Z chcęcią wolałbym widzieć United kadrowo na poziomie co najmniej Tottehhamu i wówczas możnaby rozliczać Solskjaera.
» 23 stycznia 2020, 18:16 #650
FabianWawa: Twierdziłem, że nie należy zwalniac Ole, ale teraz sądzę , że trzeba. Zatrudnić topowego managera(Mou już był i błędem było zwolnienie go) i dać mu w końcu te trzy lata. Fajnie ze wszyscy juz widza ze trzeba dac czas managerowi, ale ole tego nie udzwignie. oby nie popelnili kolejnego bledu. poche dluzej niz do konca sezonu czekal nie bedzie
» 23 stycznia 2020, 17:14 #649
sztejner: A co Ci zagwarntuje kolejny menadżer z tym samym składem ??
Załóżmy. W lutym zatrudniamy nowego trenera.
Do kwietnia jest super. Nowa miotełka chodzi jak burza. Pogba superstar i w ogóle.
Przychodzi maj. Nagle cały miesiąc gramy padake.
Kibice " ale trzeba mu Dać czas na ustawienie składu.
Przychodzi lato " w sierpniu dokonujemy dwóch wzmocnień i nie sprzedajemy nikogo"
Zaczyna się sezon. W listopadzie płacz bo trener kijowy. I nowy trener i bajka zaś od nowa.
Luuudzie ile można.
Nie ma wsparcia zarządu i tu Klopp Guardiola Sarri Mauricio nic nie wskóra.
Obudź się.
My prosimy o transfery piłkarzy a nie o wytransferowanie Trenera.
To znaczna różnica. Pozdrawiam ;)
» 23 stycznia 2020, 17:30 #648
Strzelec: Mou pokazuje w Tottenhamie jakim jest managerem. Kiedyś to był top. Dzisiaj pokazuje, że jego czas minął. Jego zwolnienie było dobrą decyzją.
» 23 stycznia 2020, 17:34 #647
FabianWawa: Pogby mam nadzieje tu nie bedzie na poczatku kolejnego sezonu , niezaleznie od tego czy bedzie nowy manager czy nie.
A co do Ole... Po prostu straciłem w niego wiare, ja nie krzyczałem i nigdy nie apelowalem o zwolnienie, nigdy nie twierdziłem , że jest beznadziejny... Ale coś we mnie pękło, nie mam już wiary, że odniesie sukces, może dlatego , że nikogo nie kupiliśmy przez 3 tyg tego okienka, podczas gdy nie ma kim grać, może dlatego , że mimo okrojonego składu bije nas Na OT Burnley ... Za Fergusona na takie teamy mogliśmy wychodzić połową głębszych rezerw, połową zawodnikami pierwszego składu i kończyło się 5-1 , 3-0 3-1, 4-1 4-2 ... Tutaj nie padła ani jedna brmka dla nas wtf ... mimo kontuzji ... powinniśmy wygrać ten mecz ... skoro oni strzelili dwie, my powinniśmy mieć 5 ... Nawet takim składem ... Ale Ole zdaje się nie umieć poprowadzić zespołu tak, aby to osiągnął.
» 23 stycznia 2020, 17:40 #646
awe: sztejner nie ze jakos chce zwolnienia trenera, ale opdowiadajac na Twoje pytanie:
Moze inny terner nie przegralby z druzyna GORSZA od tego sklad ktory ma, z druzyna z 15stego miejca, ktora wygrala DWA wyjazdowe mecze (wczoraj trzeci), mozna wziac nerwy na bok kiedy przegyrwamy z swietnymi druzynami z top4 czy paroma innymi z takim Wolves nie mozna przegranje nazwac wpadka, ale nie mozna go bronic kiedy przegyrwamy z takimi druzynami ...
» 23 stycznia 2020, 18:02 #645
Magik1990MU: Człowieku, w jakim świecie ty żyjesz? Żaden menadżer nie wytrzymał na OT 3 lat, a kadrowo wyglądało to lepiej. Tu nie minie pół sezonu, a zacznie się zwalnianie nowego menago. Co do twojego kolejnego posta, to radzę odswieżyć pamięć, bo nie z takimi drużynami za SAF-a przegrywaliśmy - i to grając podstawowym składem. Tak m.in. oddaliśmy majstra City w końcówce sezonu.
» 23 stycznia 2020, 18:14 #644
mycka86: Po tym jak napisałeś, że błędem było zwolnienie Mou przestałem czytać :) Chyba nie pamiętasz co tu się działo.
» 23 stycznia 2020, 20:50 #643
FabianWawa: Wow, jestem pełen podziwu dla Twej stanoeczosci. Przestałes czytać, straszne. No ja pamiętam co się działo. Pogba vs mou, kiedy ja byłem za mou, edd go zwolnił, a głównym zamiarem było zatrzymanie pogby, istny majstersztyk. Z tym że pogba jeszcze bardziej niszczy teraz szatnie niż za mou.
» 24 stycznia 2020, 06:12 #642
lele1986: Przegrywamy wczoraj 2- 0 i w 69 minucie by odrobić straty wchodzi Shaw i Lingard no kurde oni maja te straty odrobić .
» 23 stycznia 2020, 17:07 #641
GGMUN6: Rekompensata dla nas kibiców powinno być podpisanie Bruno i napastnika!
» 23 stycznia 2020, 17:09 #640
9imar9: A kogo według ciebie miał wprowadzić?
» 23 stycznia 2020, 19:00 #639
DaroMistrz5: A ja bym postawił na to żeby np przejść na 2 napastników i uwzględniając że przechodzimy na 3-2-3-2 czyli:
De Gea - Wan-Bissaka, Jones, Wiliams - Matic, Fred - Dalot (Za Maguaiera), Mata, Gomez (Za Jamesa) - Martial, Greenwood.
Wynik i tak nie korzystny i trzeba gonić to co się da w ofensywę bo bronić nie było czego
» 23 stycznia 2020, 19:41 #638
helupa: na moje oko to mógł wprowadzić Shawa, ale tego Lingarda to już nie mogę wytłumaczyć. Nic nie wniósł, Gomes powinien wejść, ten chłopak już chyba nigdy nie dostanie szansy...
» 24 stycznia 2020, 16:42 #637
IntruZ9: Dobijemy z tym "płaczem" dziś do 1000 komentarzy? :D
» 23 stycznia 2020, 17:00 #636
kamtor: Ja slyszeliscie jakich napastnikow mamy na radarze tevez llorente girou to moze van nistelrooya z emerytury sciagnijmy zamiat sciagnac paco albo piatka to interesujemy sie starymi dziadami
» 23 stycznia 2020, 16:49 #635
Veron: no żaden szanujący się napastnik nie przyjdzie, żeby pograć tu 2 miesiące a po tym czasie ławka albo powrót na stare śmieci
» 23 stycznia 2020, 17:07 #634
Iro95: Dlaczego trener jest odpowiedzialny za pozbywanie się zawodników, a zarząd za pozyskiwanie nowych? To powinno być chyba w kompetencjach jednej strony
» 23 stycznia 2020, 16:28 #633
bestija: Trener nie jest odpowiedzialny za ozbywanie się zawodników niestety. Pogba i Martial przykładem.
» 23 stycznia 2020, 16:36 #632
Iro95: Czyli to nie wina trenera że mamy tak wąski skład?
» 23 stycznia 2020, 16:39 #631
Klierek7: Nie jest to wina trenera
» 23 stycznia 2020, 16:39 #630
Iro95: Dzięki za odpowiedź, chciałem się upewnić czy ktoś jeszcze sobie z tego zdaje sprawę
» 23 stycznia 2020, 16:44 #629
Magik1990MU: trener może poprosić o kupno/pozbycie się określonych piłkarzy, ale nie ma mocy decyzyjnej. Efekty są takie czasami, że wbrew woli trenera przychodzą/odchodzą określeni grajkowie. W głównej mierze to zależy od klubu i zasad w nim panujących. W United trener jest marionetką. Bez znaczenia jaki.
» 23 stycznia 2020, 16:54 #628
bestija: Dokładnie tak jak napisał Magik. W normalnym klubie transfery odbywają się pod dyktando trenera albo zwalnia się trenera jeśli klubowi nie pasuje jego wizja. U nas chcą zjesć ciastko i mieć ciastko. Np. Martial i Mourinho. Błagał o wymiane na Wiliana, klub dał Martialowi nowy kotnrakt. Skończyło się na braku wzmocnien, niezawolonym zawodniku i niezadowolonym trenerze.
» 23 stycznia 2020, 17:06 #627
hraboNX: Jakoś nie pojawiają się dziś ploteczki o Bruno. Albo temat transferu do MU upadł, albo media zmęczyły się już tą telenowelą. Coś tam piszą o Cavanim i Tevezie, ale tak jakoś... Może to cisza przed burzą ;)
» 23 stycznia 2020, 16:07 #626
jassaj: Gdyby temat Teveza faktycznie pojawił się chociaż w planach to wtedy faktycznie byłby upadek tego klubu....
» 23 stycznia 2020, 16:14 #625
Veron: tak
ja pamiętam jak jechał po United, nie ma tu wstępu
» 23 stycznia 2020, 17:09 #624
RyanScholes1878: LUDZIE OGARNIJCIE SIE !! MU to klub drugi na swiecie pod wzgledem płacy swoim zawodnikom, co wam da zmiania trener ? wiekszosc zawodnikow ktora miala by problem byc podstawowym graczem w championship i tak nie zacznie biegać bo po co jak i tak fajnie płacą. Po pierwsze zmiana zarządu to by sie rownało do zawodikow albo wyniki albo nizsze pensje, druga rzecz transfery do, i po za klub, jak by to nie pomoglo to dopiero wtedy mozna szukac trenera. Dziekuje za uwage
» 23 stycznia 2020, 16:05 #623
bestija: Da nam np. vicemistrza i puchary miszki miki chociaż. Murarz umiał to przynajmniej zrobić. Jaką taktyke ma Ole bo jeszcze jej nie widać. Po 14 miesiącach
» 23 stycznia 2020, 16:37 #622
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 15:47

Nie rozumiem tego czemu nasz zarząd nie załatwia transferów duzo , duzo wczesniej . Naprzyklad czemu nie zalatwiaja juz transferów na przyszle lato ? pewnie zaczna dopiero aż okienko sie otworzy . Juz widzę te nasze wspaniale letnie okienko transferowe . Maksymalnie przyjdzie 2-3 graczy a jeszcze ze 2 odejdzie . Czemu nie moglismy robić podwaliny w grudniu ? zeby miec duzo wiecejj czasu i rozgladac sie kto jest dostepny i kogo by tu sciagnnąć . Inne kluby jakos potrafia szybko to robić i jjuz przyklepywać duzo wczesniej . U nas to wyglada jakby to bylo wszystko na ostatnia chwile i jeszcze targowanie sie o 5 mln xDD Masakra . Jesli nie zrobimy transferu zimą to nawet w LE nie zagramy . Potrzebny na juz napastnik i pomocnik i to najlepiej Bruno bo jest spokojnie do wyciągniecia . I teraz jak mamy nóż na gardle a zostaje coraz mniej czasu bo niechce Edzio przepłacać inne kluby wiedza ze jestesmy zdesperowani i pewnie jak juz kogos kupimy to i tak damy sie wyr***** na kase
» 23 stycznia 2020, 15:45 #621
kujawa: Ole powinien przesłać listę nazwisk pilkarzy, których chce na devilpage, użytkownicy zrobią zrzute i kupią kilku (nie ma to jak obwiniać trenera za brak transferów) dodatkowo namówią na powrot tych piłkarzy którzy kopali się po czole ( których Ole się pozbył) i będę stanowić trzon drużyny , pamiętam ta rozpacz kiedy któryś z nich grał (obecnie też by nie grali bo nie byli lepi od Lingsa).
» 23 stycznia 2020, 15:39 #620
sturmik: Ceballos wracal bedzie z Arsenalu do Madrytu - moze szybkie wypozyczenie ? Gorszy od Pereiry czy Freda pewnie nie bedzie...
» 23 stycznia 2020, 15:28 #619
Magik1990MU: będzie
» 23 stycznia 2020, 15:29 #618
GGMUN6: Krótko i na temat!
» 23 stycznia 2020, 15:35 #617
Dexxter: Perejra czy Fred nie grały w 1 składzie w żadnej drużynie w PL ,tylko oczywiście w United.
I potem płacz, że przegrywamy z dołem tabeli
» 23 stycznia 2020, 16:39 #616
Veron: Ja już szczerze obawiam się o zdrowie piłkarzy, jest -30 a może dojść do -50, ciężko przeżyć w takiej temperaturze
» 23 stycznia 2020, 15:27 #615
Magik1990MU: aleś ty śmiszny. Aż opułem telewizor kawą.
» 23 stycznia 2020, 15:31 #614
Pepeel: Zastanawiam się czym Ole zyskał takie zaufanie zarządu i tyłu kibiców
» 23 stycznia 2020, 15:27 #613
Blau: Sympatię kibiców zaskarbił swoją kariera piłkarską, a zarządu tym, że siedzi cicho, nie narzeka publicznie i robi dobrą minę do złej gry.

Dodatkowo fani przestali już wierzyć w te historyjki jakoby nasza kadra jest jedną z najlepszych na świecie i widzą, że z tymi piłkarzami nikt nic nie osiągnie.
» 23 stycznia 2020, 15:46 #612
miminka: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 15:49

przede wszystkim dlatego że potrzebujemy wzmocnień i każdy dureń to widzi

I każdy widzi jak nasz cudowny Zarząd się opindala ..

I Ole nie może być oceniony obiektywnie przez pryzmat osiągnieć bo ma za słabą kadrę..
» 23 stycznia 2020, 15:49 #611
Pepeel: Wiadomo potrzebujemy wzmocnień ale nie wydaje mi się żeby ta kadra była tak słaba żeby przegrywać z Burnley, Watfordem czy Bournemouth.
» 23 stycznia 2020, 22:08 #610
dg120: Ole niestety przeszacował możliwości piłkarzy, dodatkowo nie ubezpieczył się na wypadek tego co się właśnie dzieje (braki kadrowe). Mało tego, przyczynił się do uszczuplania i tak wąskiego składu. Co do potrzeby uporządkowania personaliów to pełna zgoda, ale działanie powinno przebiegać w tej kolejności: gram tym co mam -> szukam zastępców, a nie w tej: pozbywam się tego co mam i szukam zastępców. Co najbardziej mnie irytuje to te nieustające szablony wypowiedzi mówiące o ciężkich pracach na treningu i tego efektach. Nie ma żadnych efektów u graczy, którzy są po prostu za słabi na oczekiwania wobec MU. Jeśli chodzi o taktykę, nie na dany mecz, ale jak rozumiem pewien styl naszego klubu to jak mantra powtarzane jest słowo "kontratak" . Że co ? A czemu niby mamy grać kontratakami a nie atakami ? :) Ole nie ma w zasadzie żadnego doświadczenia jako manago dużego klubu. Pytanie czy powinniśmy być miejscem, gdzie ktoś dopiero się uczy rzemiosła ? Tyle uwag do Olego. Jeśli zaś chodzi o zarząd to chyba zostało już powiedziane wszystko przez przedstawicieli każdego ze środowisk związanych z piłką nożną. Więc pojawia się pytanie czy w związku z tym zarządczym dnem jakikolwiek inny trener dał by radę ? Moim zdaniem może zaistnieć chwilowy efekt miotły, ale bajoro przeciętności pozostanie ... W takim stanie rzeczy czy ktoś będzie managerem, czy nikogo nie będzie, czy to będzie Ole czy Klopp w duecie z Guardiolą nie ma dla mnie większego znaczenia. Ludzie którzy rządzą w MU są całkowicie pozbawieni jakiegokolwiek zmysłu pozwalającego mieć nadzieje, że coś ich z piłką łaczy prócz pieniędzy. Idziemy na dno.
» 23 stycznia 2020, 15:26 #609
miminka: Ole może przeszacował nie tyle co możliwości niektórych (np. Martiala) a ich chęci.

Nie ubezpieczył się na braki kadrowe - a jak miał to zrobić skoro nie on ściąga piłkarzy, on może podać co najwyżej listę swoich życzeń a mamy takiego pana Edka co skąpi

Pozbył się najpierw piłkarzy, nie mając zastępstwa - ale jakby tego nie zrobił to byśmy słyszeli że nic nie robi, A Ed już w ogóle miałby argument - no przecież masz piłkarzy

Ze stylem z kontry - fajny pomysł mamy szybkich piłkarzy.. Tyle że brakuje nam pomocy
» 23 stycznia 2020, 15:37 #608
Magik1990MU: właśnie, niektórzy muszą zrozumieć w końcu, że to nie menadżer kupuje, tylko zarząd. Może być np. tak, że Ole bardzo chce Bruno, a efekty negocjacji widzimy sami (raczej ich brak). I co? Po zamknięciu okienka to będzie jego wina, że patałachy nie umiały mu kupić Portugalczyka? Łatwo zwalać winę na menadżera za całe zło tego świata.
» 23 stycznia 2020, 15:47 #607
Me89v2: Ja bym chciał poche nie dlatego że w 2 miesiące coś poprawi. Chłop gdzie był tam budował coś fajnego i ma doświadczenie, jest w tym dobry. Jego nazwisko też już ma renomę i korzystnie wpłynie na odbiór United w piłkarskim świecie.

Z Ole to ludzie co najwyżej cisną beke.

Uważam że Poche plus dalsza przebudowa to właściwą droga.
» 23 stycznia 2020, 15:01 #606
GGMUN6: Wyobrażam sobie już to PocheOUTino na devilpage.
» 23 stycznia 2020, 15:03 #605
tygrys26: Człowiekowi nie dogodzisz
» 23 stycznia 2020, 15:06 #604
Magik1990MU: haha

założę się, że po miesiącu będą już tu dominować Poczeoutowcy. I to w większości ci sami, co teraz wywalają Ole.
» 23 stycznia 2020, 15:11 #603
pbskarpy: Tak to będzie przebudowa tego co rozpoczął Ole. Kolejna.
» 23 stycznia 2020, 15:27 #602
Kkacper102: Olmo w Lipsku, to może pora olać Bruno i pytać o Forsberga? Nawet dogadać żeby latem do nas przyszedł i zapomnieć o żmudnych negocjacjach z Portugalczykiem.
» 23 stycznia 2020, 14:51 #601
41009267: Ciekawe ile w niedzielę nabierzemy ??
» 23 stycznia 2020, 14:45 #600
GGMUN6: Swoją drogą zobaczcie co się dzieje z napastnikami z Angli. Rash, Kane, Abraham i lekki uraz Varydego. Liga angielska. Dają się we znaki ten program meczów.
» 23 stycznia 2020, 14:30 #599
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 23.01.2020 15:49

Sami się wyeliminuja z nadchodzących mistrzostw.
» 23 stycznia 2020, 15:48 #598
GGMUN6: Ta strona prezentuje poziom k.com.
Tylko tam wszyscy byli zgodnie by pozbyć się Drakuli. A tutaj ten to ten to. Idźcie płakać dzieciaki, każdy wie jaka jest kadra i jaki zarząd. I Z tym obecnym składem nasza pozycja 5 jest optymalna.
» 23 stycznia 2020, 14:02 #597
artifex: Mądrzy ludzie próbują się dowiedzieć i czegoś nauczyć od każdego i w każdej sytuacji. Głupi ludzie tak nie robią bo już mają wszystkie odpowiedzi - Sokrates.
» 23 stycznia 2020, 14:22 #596
Sideswipe: no popatrz, ludzie na forum dyskutują i mają inne zdanie. Czegoś ty się spodziewał? Jakiegoś nadmiernego płaczu tutaj nie widzę, chyba zrozumiałe z resztą, że ludzie po drugiej porażce z rzędu są rozgoryczeni. Każdy tu jest zgodny co do zarządu, ale ich nikt nie "zwolni", trzeba to zaakceptować i "szukać" innych rozwiązań. Cudzysłów bo jak wiadomo, każdy post tutaj w żaden sposób nie poprawi sytuacji w klubie. To tylko dyskusja i wymiana zdań.
» 23 stycznia 2020, 14:33 #595
GGMUN6: Oczywiście, zgadzam się to jest forum. Ale ludzie tutaj prezentują niezły poziom.
Jak ktoś płacze, że nie ma jeszcze Poche to naprawdę jest śmieszne już.
» 23 stycznia 2020, 14:51 #594
hraboNX: Przeglądam fancamery na United Stand i jak słyszę, że Young lepszy od Aarona, a Smalling od Harry'ego. Jezusie... Naprawdę? To teraz będziemy zachwalać piłkarzy, których każdy wypychał z United jeszcze przed transferem do Romy, Interu czy innego klubu?
» 23 stycznia 2020, 13:50 #593
Veron: na ale w tym sezonie Smalling > Maguire
to przecież oczywiste
» 23 stycznia 2020, 13:58 #592
Seszele: Tak.
Serie A > Premier League.

To jest jeszcze bardziej oczywiste.
» 23 stycznia 2020, 14:02 #591
Veron: Ronaldo < Vardy
bo SA < PL
» 23 stycznia 2020, 14:10 #590
Kkacper102: Porównujcie dalej ligi.... Przecież to nie ma sensu wiecie? Porównywanie lig...
» 23 stycznia 2020, 14:52 #589
Magik1990MU: Veron > primasor

a nie, to ten sam poziom
» 23 stycznia 2020, 14:56 #588
Veron: dno i wodorosty > magik
» 23 stycznia 2020, 15:00 #587
Magik1990MU: łehehe. ale riposta. uśmiałem się normalnie. a teraz wracaj do swoich kolezków pogadać o fifie.
» 23 stycznia 2020, 15:06 #586
FetraiNarrator: Pogodzę was

Magik = Veron
» 23 stycznia 2020, 15:15 #585
Magik1990MU: o Ty! Teraz mnie obraziłeś. Why? Why?
» 23 stycznia 2020, 15:16 #584