Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United vs Burnley. Zapowiedź 24. kolejki Premier League

» 21 stycznia 2020, 13:51 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl, BBC Sport
Manchester United musi szybko zapomnieć o porażce z Liverpoolem (0:2), bo już w środę piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera czeka spotkanie z Burnley w ramach 24. kolejki Premier League.
Manchester United vs Burnley. Zapowiedź 24. kolejki Premier League
» Manchester United w 24. kolejce Premier League zagra z Burnley
Kto powinien zagrać w parze z Harrym Maguirem, jeśli z chorobą nie upora się Victor Lindelof?
Czerwone Diabły na Anfield robiły co mogły, aby sprawić niespodziankę w starciu z The Reds. W środę to Manchester United wystąpi w roli zdecydowanego faworyta i musi zrobić wszystko, aby przeciwko The Clarets zgarnąć komplet punktów.

Kto? Manchester United vs Burnley
Kiedy? 22.01.2020, 21:15
Gdzie? Old Trafford
Sędzia? Jonathan Moss
Transmisja? CANAL+SPORT


Porażka Manchesteru United z Liverpoolem nie miała dużego znaczenia dla miejsca Czerwonych Diabłów w ligowej tabeli, bo punkty solidarnie straciły także drużyny Chelsea, Leicester City, Manchesteru City i Arsenalu.

Manchester United niespełna miesiąc temu pokonał Burnley 2:0 na Turf Moor. Powtórka z rozrywki jest konieczna, jeśli Czerwone Diabły chcą poważnie myśleć o finiszu w TOP 4 w tym sezonie.

Sytuacja kadrowa:
Manchester United w najbliższych tygodnia będzie musiał sobie radzić bez Marcusa Rashforda, który doznał złamania kompresyjnego kręgosłupa i wypadnie z gry na przynajmniej sześć tygodni. Lukę po Angliku, który jest najskuteczniejszym strzelcem drużyny w tym sezonie, będzie musiał wypełnić młody Mason Greenwood.

We wtorek trening pierwszego zespołu opuścił Victor Lindelof. Szwed rozchorował się i jego występ w środowym meczu stoi pod znakiem zapytania. Kontuzjowani są nadal Paul Pogba, Scott McTominay, Axel Tuanzebe i Marcos Rojo.

W ekipie Burnley wykluczony jest udział Ashleya Barnesa (przepuklina). Pod znakiem zapytania, ze względu na uraz uda, stoi natomiast występ Johanna Berga Gudmundssona.

Przewidywane składy:

Manchester United: De Gea – Williams, Maguire, Bailly, Wan-Bissaka – Fred, Matić – James, Mata, Greenwood – Martial

Burnley: Pope – Taylor, Mee, Tarkowski, Bardsley – McNeil, Cork, Westwood, Hendrick – Wood, Rodriguez

Przedmeczowe wypowiedzi:

Ole Gunnar Solskjaer – Graliśmy z nimi 3,5 tygodnia temu. Musieliśmy ciężko pracować, aby zdobyć punkty. Bronili się naprawdę dobrze i za każdym razem, kiedy gramy z zespołem Seana, to musimy pracować na punkty. W ostatnim sezonie po raz pierwszy widziałem zawodników wracających do gry, przegrywaliśmy 0:2 na siedem minut przed końcem. Strzeliliśmy dwie bramki. Musimy więc podejść do tego meczu tak, jakby rywal wygrał ostatnich 5 meczów z rzędu. Nie ma z nimi łatwych meczów.


Sean Dyche – Manchester United to zespół w okresie przejściowym. Dużo się zmieniło od czasu odejścia sir Alexa Fergusona. Nie sądzę, aby teraz drużyny mniej bały się Manchesteru United na Old Trafford. Ich wyniki u siebie wciąż są całkiem dobre. To wciąż dobry zespół. Mają bardzo dobrych zawodników. Są drużyną w okresie przejściowym. To musi zająć trochę czasu. Wyjazd na Old Trafford zawsze jest trudny.


Przedmeczowe ciekawostki:
– Manchester United po grudniowym zwycięstwie z Burnley (2:0) ma nadzieję na pierwszy dublet przeciwko The Clarets od 1976 roku.

– Burnley nie wygrał z Manchesterem United w najwyższej klasie rozgrywkowej na Old Trafford od września 1962 roku (5:2). Bilans meczów: 7 remisów, 8 porażek.

– Trzy ostatnie mecze pomiędzy Manchesterem United a Burnley na Old Trafford kończyły się remisami.

– Burnley wygrał pierwszy mecz z Manchesterem United w historii Premier League, ale pozostaje bez zwycięstwa w kolejnych 10 spotkaniach (4 remisy, 6 porażek).

– Manchester United wygrał 3 razy i przegrał 3 razy w ostatnich 6 ligowych meczach.

– Dorobek 34 punktów po 23 ligowych meczach to najsłabszy wynik Manchesteru United na tym etapie sezonu od rozgrywek 1989/1990.

– Manchester United w tym sezonie przegrał w Premier League tylko jeden mecz na Old Trafford. 24 sierpnia komplet punktów z Teatru Marzeń wywiózł Crystal Palace (1:2).

– Manchester United stoi przed szansą zdobycia czterech bramek w trzech meczach z rzędu na Old Trafford po raz pierwszy od listopada 1997 roku.

– Manchester United w obecnym sezonie wywalczył 9 rzutów karnych. To wynik lepszy o 4 jedenastki, niż jakikolwiek inny zespół. Czerwone Diabły na bramkę zamieniły 5 karnych.

– Anthony Martial wpisywał się na listę strzelców w każdym ze swoich trzech występów przeciwko Burnley.

– Marcus Rashford opuścił zaledwie 15 ze 148 ligowych meczów od czasu swojego debiutu w Manchesterze United.

– Burnley w ostatniej kolejce zakończyło serię czterech ligowych porażek z rzędu. The Clarets pokonali u siebie Leicester City.

– Wygrana z Lisami była dla Burnley pierwszym zwycięstwem w tym sezonie z zespołem z górnej połówki tabeli. Na 11 ostatnich takich meczów przegrali 10, a 1 zremisowali.

– Średnia dokładność podań w ekipie Burnley to 68%. To najgorszy wynik w całej Premier League.

– Sean Dyche nie wygrał żadnego z 9 meczów w Premier League z Manchesterem United (4 remisy, 5 porażek).

Spotkanie Manchester United vs Burnley rozpocznie się w środę 22 stycznia o godzinie 21:15. Mecz będzie transmitowany na kanale CANAL+SPORT. Zapraszamy także do śledzenia naszej relacji tekstowej na Live.DevilPage.pl.


TAGI


« Poprzedni news
Posada Solskjaera bezpieczna bez względu na wyniki
Następny news »
Grealish złożył transferową obietnicę Aston Villi

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (467)


DaredevilUtd: Podobno United zbylo 4 razy kilka lat temu niejakiego Gabriela Marinelli, który między innymi wczoraj strzelil gola w meczu Arsenal - Chelsea. Chlopak ma 18 lat i sie fajnie zapowiada, a my rozgladamy się, żeby kupić za 36mil innego 16 latka. Taki to nasz klub wybredny.
» 22 stycznia 2020, 19:46 #466
dziobko: Fajnie sie zapowiada bo strzelił jedną bramkę podczas wywrotki Kante? no bez przesady jeżeli faktycznie jest dobry to czemu nie biła się o niego Barcelona ? Real czy inna potęga?
» 22 stycznia 2020, 19:49 #465
Magik1990MU: jak dobrze kojarzę, to ten Martinelli przyszedł z 4 ligi brazylijskiej i póki co pochwalić się może kilkoma dobrymi meczami. Generalnie to taki talent pokroju Garnera albo Gomesa, czyli piłkarz, który zaraz może zniknąć. Nie ma co przeżywać.
» 22 stycznia 2020, 19:50 #464
Veron: to chcesz, żeby Rashford wylądował na ławce czy zamiast Greenowooda wchodził z rezerwy?
jak mamy problemy na ŚP to szukamy ŚP a nie kolejnego napastnika
jeżeli już mamy coś w ataku zmieniać to trzeba poszukać PS i ewentualnie wymienić Martiala na kogoś lepszego
» 22 stycznia 2020, 19:50 #463
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 19:55

No nie piszę, że jest Bogiem. Ma 18 lat i już 3 bramki w PL i nawet się zapowiada spoko. Co do ŚP to powinniśmy kupić kogoś już rozwiniętego, a nie kolejnego 16 latka szczególnie za taki hajs. Ps napastnika też nam potrzeba, Greenwood niestety, ale lepiej gra na PS jak na typowej 9. Kilka meczów miał slabych będąc ustawionym typowo na szpicy. Musi nauczyć się wychodzić na pustą przestrzeń i dobrze się ustawiać, bo te aspekty bardzo u niego kuleje. Lubię go i to mega, ale ma jeszcze sporo pracy Przed soba.
» 22 stycznia 2020, 19:52 #462
Spadkobierca: Martinelli ma za sobą świetne mecze w LE i coraz więcej dobrych występów w Premier League. Jestem ciekaw jego rozwoju, ale nam on jest zbędny, gdy Rashford może grać.
» 22 stycznia 2020, 19:54 #461
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 19:56

Z tego, co można wyczytać, to tym 16-latkiem zainteresowane są największe kluby na świecie, więc musi mieć coś w sobie. Zresztą skoro United chce tyle za niego dać, to również coś oznacza. Nie ma co bawić się w porównania, a tym bardziej z jakimś Martinellim. Tacy piłkarze jak Welbeck czy Macheda też się dobrze zapowiadali. Może i chłopak zaistnieje w wielkiej piłce, ale czeka go długa droga do tego.
» 22 stycznia 2020, 19:55 #460
Diabelski97: Ten 16 latek gra w podstawowym składzie i jest ogromnym talentem, a co najważniejsze to jest to pomocnik. Co do Martinelliego życzę mu dobrze ale nam byłby zbędny zwłaszcza że mamy lepszego IMO Greenwooda który ma cztery bramki w lidze ;d
» 22 stycznia 2020, 20:05 #459
Veron: ale ten Raiola to jednak chytry lis
Haaland klauzula w Salzburgu 20M, żeby można było szybko go pogonić
forma wystrzeliła, pół europy się o niego bije
Borussia płaci 20M, pewnie drugie tyle dla grubasa i oczywiście następna klauzula 60M, żeby w wakacje, najpóźniej za 1,5 roku znowu zarobić ze 20M na transferze i wymusić na nowym klubie załóżmy klauzulę 150M
nawet jak nie uda mu się wymusić następnej klauzuli to na 100% wyciśnie z tego ostatnie soki

zapytacie czemu młodzi pchają się pod jego skrzydła?
bo zapewni im w wieku 19-20 lat zarobki na poziomie najlepszych na świecie, wypromuje ich, zapewni podstawowy skład w przyszłym klubie itd. itp.
nawet jak komuś się noga powinie to spokojnie znajdzie jakiś słabszy klub, żeby się odbudować oczywiście z pensyjką z poprzedniego zespołu

jedynie kluby tracą na jego zachłanności i dlatego przez kibiców jest znienawidzony a przez podopiecznych wielbiony
» 22 stycznia 2020, 19:35 #458
DaroMistrz5: Z tego co kojarzę to Salzburg zarobił 20M. Do tego 10M dostał jego ojciec i Riola 15M czyli agenci zarobili więcej niż sam klub który sprzedawał. Taki mały paradoks
» 22 stycznia 2020, 20:02 #457
DaredevilUtd: Czy ktoś gdzieś widział info, że Bruno mówił po ostatnim meczu, że to jego ostatni w barwach sporting? Dzisiaj mi takie info kolega Anglik powiedział, ale nie wypytalem skąd to info.
» 22 stycznia 2020, 19:18 #456
kckMU: Gdyby tak powiedział to wierzysz, że cały Internet by o tym nie wiedział?
» 22 stycznia 2020, 19:29 #455
hraboNX: Tego nie widziałem nigdzie. Aczkolwiek czytałem wczoraj informację, że prezes Sportingu dzwonił do Bruno, by poinformować, że pierwsza oferta transferu od United została odrzucona. Podobno Bruno miał się zdenerwować, bo już zeszłego lata obiecano mu transfer, a guzik z tego wyszło. Zarząd miał wtedy też powiedzieć coś w stylu: "Zostaniesz jeszcze pół sezonu, pomożesz nam i w styczniu na 100% przejdziesz do nowego klubu". Niestety nie wiem ile w tym prawdy.
» 22 stycznia 2020, 19:33 #454
DaredevilUtd: Mnie też zdziwiło dlatego pytam.
» 22 stycznia 2020, 19:43 #453
RedRevolta: Taki zawodnik jak Bruno Fernandes może okazać się zbawienny dla tego klubu, a niektórzy tam zaczęli dostrzegać, że przepłacają na rynku, w porę się obudzili, akurat jak jesteśmy w d... jeśli chodzi o kadrę która wygląda mizernie, najgorzej z całej top 6 według mnie, masakra jeśli do końca okienka oni coś z tym nie zrobią, jak my mamy osiągnąć top 4 z takim składem bez Rashforda, nie widzę tego.
» 22 stycznia 2020, 18:33 #452
Fido: Uświadomiłem sobie właśnie że zaraz koniec okienka transferowego, a mi nikogo nie kupiliśmy... W obecnej sytuacji to niepojęte. Po cichu liczę jednak na Bruna i "kogoś jeszcze". P.s. może United dziś poprawi mi humor i zbliżymy się do top 4 na 3 pkt.
» 22 stycznia 2020, 18:31 #451
olo31: "Fair to say all sides in agreement that Bruno Fernandes deal as it stands will not be agreed. Needs Sporting to either lower their demands or United to increase what they are offering." Simon Stone na twitterze
» 22 stycznia 2020, 17:52 #450
SikamNaPapugi: Ja to nie wiem czy my serio jesteśmy takimi partaczami czy Sporting wymaga Nie wiadomo czego...
» 22 stycznia 2020, 18:20 #449
Przemek807: MU nie ma pieniędzy. Glazzerowie wprowadzają kasę. Sporting w wakacje chciał tyle samo co teraz. My nie mamy kasy. Smutne
» 22 stycznia 2020, 19:02 #448
DaredevilUtd: Heh nie ma pieniędzy, a dzisiaj był artykuł, który mówi, że Manchester United zwiększył swoją wartość o 450mil :D
» 22 stycznia 2020, 19:19 #447
NoLogo: Na papierze, dzięki kreatywnej księgowości można zostać bogaczem, a taki stan nijak nie ukazuje stanu faktycznego. Co z tego, że marka jest wyceniana na ileś tam miliardów?
» 22 stycznia 2020, 19:29 #446
Martialowsky: Hej ktoś tu ostatnio pisał że był na meczu arsenalu z sheffield, pamietacie nick? Bo mam kilka pytan odnosnie cen
» 22 stycznia 2020, 17:52 #445
Noowak: Jak daleko dojdziemy za rok w LM? Ja typuję ćwierćfinał ale jak los będzie nie miły to możemy nawet z grupy nie wyjść
» 22 stycznia 2020, 17:45 #444
Tomek19950307: w czym ?? Poprawka chodziło ci o Ligę Europy chyba. Z tym składem nie ma ani cienia szans na Ligę mistrzów
» 22 stycznia 2020, 17:53 #443
Noowak: Jak nie ma? W top 4 będziemy na 70% a jak będziemy mieli pecha to LE do ugrania spokojnie
» 22 stycznia 2020, 18:00 #442
UnitedFan07: Spokojnie narazie jestesmy za słabi na Europe nawet tegoroczną LE będzie trudno wygrać bo jest pare dobrych druzyn z LM; oby tylko zarząd się ogarnął i przeprowadzał odpowiednie transfery a kiedyś wrócimy do walki o najwyższe cele w PL i Europie
» 22 stycznia 2020, 18:54 #441
nowakman85: szkoda ze nie pozniej bedzie ten mecz o 4:45 trzeba wstac a tu mecz o 21:15 przez te prawa do transmisji chyba :(
» 22 stycznia 2020, 17:42 #440
SWAT: Pełna zgoda, ja mam podobnie sop.
» 22 stycznia 2020, 17:52 #439
9imar9: Z ciekawości - jeśli mogę zapytać - gdzie pracujecie?
» 22 stycznia 2020, 18:39 #438
DaredevilUtd: Ja ostatnio miałem podobnie, wypadł mi wyjazd z samego rana i pobudka o 4:00 :)
» 22 stycznia 2020, 19:23 #437
pilchu: Ciekaw jestem już składu na dzisiejszy mecz. podejrzewam, że szanse dostanie dzisiaj Mata. James wróci na lewą stronę. Greenwood na prawej flance, na szpicy Martial. Chciałbym zobaczyć dziś od początku Williamsa. Wątpię, że Bailly wyjdzie w pierwszym składzie. Pewnie wejdzie za Jonesa coś koło 60-70 minuty.
» 22 stycznia 2020, 17:19 #436
logarytm: Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my KIBICE. ZBIERZMY GRUPĘ 300 KIBICÓW POD SIEDZIBĄ UNITED, W ŚRODKU TŁUMU KIBICE Z PODSTAWIONYM WORKIEM NA ŚMIECI ŻEBY PRZENIEŚĆ WOODWARDA DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO POD SIEDZIBĄ. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY BIURO Z RASHFORDEM I SOLSKJAEREM. KIBICE ODPINAJĄ EDA I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA. I WYCHODZIMY. ONI W ŚRODKU OSLANIANI. JEDZOEMY WSZYSCY PRZED I ZA ZEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ I CIĄGLE BLOKUJEMY DOSTĘP POLICJI DO EDA. SŁUCHAJCIE ON ZABIJE KLUB JAK BĘDZIEMY CZEKAĆ..
» 22 stycznia 2020, 17:14 #435
demektczew: XD Che Guevara devilpejdżu
» 22 stycznia 2020, 18:05 #434
Advm: Ta, a Edek w Londynie w biurze.
» 22 stycznia 2020, 18:44 #433
GrayMid: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 19:09

Rozbawiłeś mnie do łez tym komentarzem XD
» 22 stycznia 2020, 19:05 #432
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 16:35

Jak dziś wyjdzie Jones to mamy przegrana albo remis
» 22 stycznia 2020, 16:34 #431
FetraiNarrator: A jak będzie remis bez Jonesa to kogo będzie wina?
» 22 stycznia 2020, 16:49 #430
Blau: Jonesa bo siedział na ławce i dekoncentrował
» 22 stycznia 2020, 16:50 #429
mycka86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 17:07

Mam dobrą historię odnośnie tego co piszecie.

"Hajto w Cafe Futbol uraczył nas kilkoma zabawnymi historiami. Jupp Heynckes delikatnie mówiąc nie był fanem talentu Polaka. - Przyszedł do nas Anibal Matellan i zagrał w pierwszym składzie. Ja akurat pauzowałem za kartki. Na odprawie trener do każdego mówił po dwa zdania. Ja starałem się nie łapać z nim kontaktu wzrokowego. W końcu mówi do Matellana: '€žChico, jak mi ciebie żal' Nie wiem o co chodziło, bo zawinił przy trzech bramkach. 'Wiem, że biedaku zrobiłeś trzy błędy, ale jak masz ich nie popełniać, skoro na treningach patrzysz codziennie na Hajtę' - wspomina z uśmiechem na twarzy były piłkarz Schalke."
» 22 stycznia 2020, 17:02 #428
SWAT: Noo jak kogo?? Jonsa oczywiście....;)
» 22 stycznia 2020, 17:55 #427
Kapitan1230: Bo wszystkie transfery
To jedna rodzina
Sneijder czy czy Piątek
Chłopak czy dziewczyna
Hej Hej bawmy się
Hej Hej śmiejmy się
nocą ,nocą ,nocą ,nocą
Gdy po meczu w domu śpisz
Nocą ,nocą,nocą,nocą
Wtedy o Wzmocnieniach śnisz
Bo wszyscy.....
A rano,a rano ,a rano,a rano
Kiedy słońce jeszcze śpi
To wtedy ,to wtedy,to wtedy,to wtedy
Z ręka w nocniku się budziiiiiiiiiiiiisz !!
Bo wszystkie transfery to jedna ....
» 22 stycznia 2020, 16:34 #426
DaredevilUtd: Ani to śmieszne, ani to dobre. Nic tylko zasmiecasz forum, bzdurnymi niby piosenkami rodem z disco polo.
» 22 stycznia 2020, 16:44 #425
FetraiNarrator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 16:48

Stary ! Powiedz ze nie tańczyłeś albo nie śpiewałeś przy tym nigdy ? :D
» 22 stycznia 2020, 16:46 #424
trakol: Daj mu spokoj dalej go trzyma po sylwestrze
» 22 stycznia 2020, 16:56 #423
krzysiek1239: Fiołki na górze,
Róże na dole,
Twoje wiersze są brzydkie,
Że ja 3,14erdole
» 22 stycznia 2020, 18:48 #422
Kapitan1230: Naucz się pisać wierszy Krzysiu drogi
Bo będziesz wiecznie zmywał podłogi

Na górze róże
Na dole fiołki

:)
» 22 stycznia 2020, 19:51 #421
Kilerek7: Mark Goldbridge z United Stand o Piątku: He is Polish Charlie Austin haha.
» 22 stycznia 2020, 16:29 #420
Kapitan1230: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 16:16

Rzeki przepłynąłem
Mecze oglądałem
Na Old Trafford Byłem
Bruno nie widziałem
Żeby dobić targu
Trudno będzie lata
Powiadają przyjaciele ze za góra ze za góra
Powiadają przyjaciele ze za rzeka ze za rzeka ....
Żeby Bruno przyszedł
Się nie doczekata !
» 22 stycznia 2020, 16:15 #419
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 16:04

Najgorsze jest że nawet pomimo dobrego dla nas wyniku we wczorajszym meczu Chelsea to i tak jesli nikt przyjdzie w styczniu to nasze szanse na top4 bedą nadal bardzo małe bo kto nam zastąpi Rasha który kilka meczów wygrał nam w pojedynke tak naprawde.Kimś takim mógłby być Bruno wiadomo inna pozycja ale mógłby być naszym game-changerem jak wczesniej Rash tylko wszyscy wiemy jak wyglada z nim sprawa. Napastnik typu Piątek/Cavani to za dużo tu nie zmieni bo to nie są goscie którzy wygrają ci mecz pięknym rajdem a raczej tacy którzy żyją z podań a wiadomo u nas ich jak na lekarstwo.
» 22 stycznia 2020, 16:03 #418
primasort: Piszą,że Pochettino powiedział tak United i postawił warunek, że chce mieć pełną kontrole nad transferami.
» 22 stycznia 2020, 16:02 #417
Michux3: Jeżeli to prawda to ten warunek jest najważniejszy, lubie Ole ale przy edzie i Glazerach nie ma on żadnej władzy
» 22 stycznia 2020, 16:04 #416
Devil156PL: Piszą też ,że Bruno już jutro do nas przyjdzie
» 22 stycznia 2020, 16:09 #415
hraboNX: Takie rewelacje były już po porażce z City. Nie wiem może jakieś przedruki w prasie. Trzeba po prostu o czymś pisać. Tak jak Sky z Bruno. Już niby był na Old Trafford, już witał się z drużyną, a tu nagle... telenowela dalej trwa w najlepsze ;) Ja tam szanuję Pocha za jego dotychczasową pracę, ale my już mamy trenera na lata :)
» 22 stycznia 2020, 16:10 #414
piter100000: Ostatnio był tu trener co chciał pełną władzę nad transferami i każdego zawodnika jakiego chce. Skłócił wszystkich, nie dostał tego co chce i wyleciał z hukiem
» 22 stycznia 2020, 16:11 #413
Magik1990MU: ale co nas obchodzi jakiś Pochettino, skoro my mamy trenera?
» 22 stycznia 2020, 16:20 #412
awe: To, że można miec lepszego trenera, wyniki i inne drobiazgi
» 22 stycznia 2020, 19:08 #411
Magik1990MU: ręce opadają
» 22 stycznia 2020, 19:44 #410
awe: Tak po meczu Ole opadaja kolejny raz
» 23 stycznia 2020, 07:46 #409
mat90: Jedyny sensowny skład
De gea
Wan Bissaka-Victor-Harry-Brandon
Fred-Matic
James-Mata-Martial
Greenwood
» 22 stycznia 2020, 15:55 #408
mordynator: Wszystko spoko tylko Lindelofa nie ma w kadrze wiec raczej Eric w jego miejsce
» 22 stycznia 2020, 15:57 #407
hraboNX: Kadra na Burnley:

Bramkarze: De Gea, Romero, Grant

Obrońcy: Wan-Bissaka, Dalot, Jones, Maguire, Bailly, Shaw, Williams

Pomocnicy: Matic, Fred, Pereira, Gomes, Mata, Lingard

Napastnicy: Chong, Greenwood, Martial, James
» 22 stycznia 2020, 15:48 #406
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 15:41

Ludzie ogarnijcie sie. Trzeba wspierac druzyne znajodowac pozytywy a nie tylko jeczec na wszystko i wszystkich.
Nie jestesmy teraz na poziomie Liv,City czy Barcelony ,Bayernu Realu ale to nie powod zeby jechac po Ole. Gosc podjal sie ciezkiego zadania wprowadza udanie mlodziez mysli tez o perspektywicznych wzmocnieniach trzeba to docenic.
Wiadomo kibice patrza na dzialania klubu z innej perspektywy chca dawnego United i sukcesow ale nie da sie tak pstryk i wygrywamy Premiere League ,LM etc.
Trzeba na to zapracowac z drugiej strony wiadomo ze laska kibica na pstrym koniu jezdzi ale ci prawdziwi fani zrozumieja beda wspierac w domu na stadionie gdzie moga natomiast krytycy znajda sie zawsze i wszedzie wiec niech sobie ulza, wynaleziono internet jako narzedzie komunikacji wie tak najlatwiej pisac madrosci swoje opinie i przemyslenia siedzac przed komputerem. Zapewne wiekszosc nie miala doczynienia z zawodowa pilka nie ma zadnego pojecia o zarzadzaniu pewnie tez o biznesie ale tu wiedza wszystko i na wszystko maja recepty.
Osobiscie jestem pewien ze United wroci ile to czasu zajmie nie wiem ale musimy czekac wierzyc i wspierac.Pzdr
» 22 stycznia 2020, 15:40 #405
Veron: Przy transferach za 150M co roku musimy wrócić, pytanie tylko czy przy obecnym trenerze i bez dyrektora sportowego.
» 22 stycznia 2020, 15:42 #404
Magik1990MU: I jak tam w temacie Bruno? Jakieś nowe doniesienia? Bo zostało mi jeszcze trochę popcornu, a innych seriali nie śledzę.
» 22 stycznia 2020, 15:36 #403
Veron: udajesz, że cię to nie rusza a wywołujesz kolejny temat o nim
logika
» 22 stycznia 2020, 15:40 #402
Magik1990MU: Logika nie jest twoją mocną stroną, co? Otóż wyjaśniam: ponieważ mamy REALNĄ szansę na top 4, to temat Fernandesa mnie jak najbadziej rusza, bo jako kibic United widzę w nim wzmocnienie, dzięki któremu możemy wrócić do top 4. Natomiast trochę okienek w swoim życiu przeżyłem i widziałem już nie takie sagi, a tym bardziej wiedząc, że u nas za wszystko odpowiada bankier, to jestem w pełni świadomy, że w lutym kadra się może nie zmienić. Ostatecznie, jak chyba każdy, wyczekuję tego transferu, ale póki nie będzie oficjalki, to się na nic nie stawiam i wolę ironizować z faktu, że na ten moment wygranymi są jedynie pismaki, którzy dzięki pisaniu kolejnych "sensacyjnych" doniesień znów przytulą spore premie.
» 22 stycznia 2020, 15:48 #401
Veron: czytasz czasem co piszesz?
» 22 stycznia 2020, 16:50 #400
Magik1990MU: Widzę za trudne dla ciebie. niepotrzebnie się rozpisywałem...
» 22 stycznia 2020, 16:51 #399
Gary1920: Z okna hotelu widzę Old Trafford, jeszcze kilka godzin i " bum" . Jazda United!!
» 22 stycznia 2020, 15:27 #398
MikeMU: Gdzie śpisz ?
» 22 stycznia 2020, 15:31 #397
Gary1920: W Ibisie
» 22 stycznia 2020, 15:35 #396
DailySmoker: Ja siedzę z wnukiem 500m od Old Trafford u rodziny w oczekiwaniu na mecz:)
» 22 stycznia 2020, 15:44 #395
FetraiNarrator: DailySmoker

Jak wrazenia po Anfield ? Jak wnuk? Przeżył jakoś ?
» 22 stycznia 2020, 16:04 #394
Mattias: Jak nie mamy skrzydeł? A James to co?
» 22 stycznia 2020, 15:13 #393
WloskiDynamit: James to cienias godny Championship. Gość biegnie z głową wpatrzoną w ziemię. Taki ktoś ma według ciebie gwarantować gole i asysty?
» 22 stycznia 2020, 15:14 #392
Mattias: Ale ma szybkość, dynamikę. To się liczy na tej pozycji.
» 22 stycznia 2020, 15:15 #391
WloskiDynamit: Sam tu wylewałeś żale że Van Bissaka ma tylko atuty czysto fizyczne a teraz próbujesz bronić równie ubogiego technicznie typa.
» 22 stycznia 2020, 15:17 #390
SajminatoR: Spokojnie Rash też był jeźdźcem bez głowy. James ma niesamowitą szybkość ale widać jeszcze nie jest gotowy na poziom PL. Rozwinie się i będziemy mieli z niego dużo pociechy :)
» 22 stycznia 2020, 15:19 #389
MiSt: Jeśli James odpowiednio się rozwinie to może być świetnym asem w rękawie. Spokojnie może jeszcze poprawić technikę, a jeśli nie to chociaż mądrze z niej korzystać.
» 22 stycznia 2020, 15:23 #388
Magik1990MU: James do rezerw, kupmy Pepe.
» 22 stycznia 2020, 15:37 #387
Me89v2: Nawet jak przyjdzie Bruno to nie mamy skrzydeł przez kontuzje rasha. James Martial Greenwood raczej do top4 nas nie wprowadza. Chyba że Bruno odpali i szybko wróci Pogba plus jego chęć do gry.
» 22 stycznia 2020, 14:56 #386
MiSt: A ja myślę, że gdy Bruno przyjdzie to nasz atak z miejsca skoczy o poziom wyżej(zakładam, że nawet bez dobrej formy/zgrania Bruno jest o klasę lepszy od Pereiry/Lingarda). Martial w końcu doczeka się dobrych podań, James będzie mógł wykorzystać swoją szybkość, a Greenwood zaskoczy niejednym zwodem po dobym podaniu Bruno.

Tak, to na razie czysta fantastyka, bo musimy dopiąć ten transfer. Jedyne czego możemy być pewni to tego, że jakieś rozmowy trwają. Mam nadzieję, że Edek w końcu to ogarnie.
» 22 stycznia 2020, 15:17 #385
FergusonHistory: Wystarczyło by kupić Bruno i Cavaniego,dołożyć starań żeby Pogba był jak facet i większość problemów znikłaby z miejsca,ale to za trudne dla zarządu,na prawdę tak nie wiele brakuje..
» 22 stycznia 2020, 14:35 #384
piter100000: Jakie to proste. Tego kupić, tamtego kupić, z gwiazdeczką porozmawiać i cyk jak w FM-ie poczwórna korona.
» 22 stycznia 2020, 14:46 #383
izbinho: A jak przegramy wczytać save
» 22 stycznia 2020, 15:33 #382
Noowak: Jak skończymy sezon w top 4 to jaka będzie wasza reakcja? Przed sezonem to był główny cel ale fakt faktem poza 3 klubami z góry to każdy nasz rywal o top 4 jest gówniany w tym sezonie i tak naprawdę to wyścig inwalidów
» 22 stycznia 2020, 14:29 #381
piter100000: Tak jest bardzo często, zwłaszcza w ostatnich latach kiedy różnice między najbogatszymi, a najbiedniejszymi zacierają się. Pokaż mi sezon gdzie 4 zespoły walczyły o mistrza, a reszta była tylko tłem? Ostatnio 1-2 zespoły górują nad resztą i inni biorą udział w pasjonującym wyścigu żółwi o TOP4
» 22 stycznia 2020, 14:35 #380
AlexChapman1986: Jakbyśmy jakimś cudem weszli na 4te miejsce, to powiem że pierwszy pkt planu powrotu na szczyt wykonany.
Inna rzecz, że taki obrót spraw wymaga znacznego wzmocnienia składu, jeśli nie chcemy być tylko statystami w LM.
Byłby to na pewno duży pozytyw.
» 22 stycznia 2020, 15:07 #379
piter100000: Oczywiście transfery są konieczne, ale z głową. Tak jak mówi Solskjaer. Przez ostatnie lata menago, którzy u nas byli rozpieprzyli wszystko co jest związane z rekrutacją i kuonem nowych zawodników. Brali byle co za wielkie pieniądze do tego dając olbrzymie tygodniówki półpiłkarzom. Teraz potrzeba kolejnych kilku lat, żeby ten bajzel posprzątać. Dlatego śmieszą mnie opinie niektórych osób co wywalały stąd Sancheza, Felka, Lukaku, Smallinga, a teraz płaczą, że powinni oni zostać. Wreszcie ktoś zabrał się za ten bałagan i trzeba to dokończyć nawet kosztem europejskich pucharów w przyszłym sezonie. Wcześniej Luj czy Jose robili wszystko na już bez ładu i składu i efekt mamy taki, że po kilku latach jesteśmy dalej w czterech literach. Dlatego słowa klucz to czas, porządek i transfery, ale tego nke da się zrobić w rok
» 22 stycznia 2020, 15:32 #378
Spiker2405: @ManUtd_HQ Manchester United could finally seal a deal for Bruno Fernandes TODAY after making 'improved ÂŁ55m offer' for Sporting Lisbon star [link usunięty]
» 22 stycznia 2020, 13:31 #377
Spiker2405: Latest reports from Portugal claim Fernandes to United could be done today #mufc
» 22 stycznia 2020, 13:29 #376
pilchu: Nie wiem czy ktoś wczoraj zwrócił uwagę na mecz Everton Vs Newcastle. W 93' było 2:0 dla Evertonu, została 1 minuta z 4 doliczonych. Newcastle wyciągnęło na 2:2.
» 22 stycznia 2020, 13:23 #375
DaroMistrz5: I obydwie bramki środkowy obrońca strzelił
» 22 stycznia 2020, 13:38 #374
helupa: o kurde ta druga bramka
» 22 stycznia 2020, 13:59 #373
dev13: Zaden transfer wypozyczenie bez wykupu ;)
» 22 stycznia 2020, 12:44 #372
kamtor: A moze paco z dortmundo mysle ze duzo by nie kosztowal
» 22 stycznia 2020, 12:44 #371
Kkacper102: Nieee, gość od pół roku siedzi na ławce, ostatnio nawet nie trenuje. Piątek wypożyczenie chyba najlepszą opcją jak na razie.
» 22 stycznia 2020, 13:30 #370
Hames: Nie przyjdzie tu bo nie ma DNA United.
» 22 stycznia 2020, 14:29 #369
kamtor: My kupimy bruno i piatka wypozyczymy
» 22 stycznia 2020, 12:41 #368
Kkacper102: Zgodziłbym się na takie coś w ciemno
» 22 stycznia 2020, 13:29 #367
GGMUN6: I proszę. Bayern już ogłosił transfer Odriozoli.
A my męczymy się dalej z Sportingiem.
» 22 stycznia 2020, 11:34 #366
Dejfmi: Zgodziłbyś się żeby opłacać jakieś umowy miedzy Sportingiem a Medesem?
» 22 stycznia 2020, 11:38 #365
GGMUN6: Jeżeli Mendes pomaga w tym transferze to sam nie wiem, ale tego nie wiemy czy w ogóle on uczestniczy w rozmowach.
» 22 stycznia 2020, 11:42 #364
Dejfmi: On w tym transferze nie uczestniczy ale ”podobno” domaga się swojej doli za pomoc Sportingowi. Sporting chce żebyśmy my to opłacili. Wszystko to oczywiście domysły ale jeżeli tak jest i jeżeli co lepsze zgodzilibyśmy się na to to jesteśmy dośmiertnie traktowani jako klub do wyciskania. Obecnie jak widać staramy się to zmienić i chwała za to. Sporting jest pod ścianą, Bruno chce odejść także staranie się o jak najlepszą cenę jest na miejscu. To czy będziemy mieli go jutro czy 30 stycznia nic tu nie zmienia.

A jeżeli Sporting szuka frajera to niech szuka gdzie indziej. W tamto lato już chyba sobie szukali ale każdy pokazał im środkowy palec
» 22 stycznia 2020, 11:48 #363
kckMU: Dejfmi

Zgodzilbys się 6 lat temu, żeby kretyn wydał łącznie miliard na transfery, a my możemy być w czarnej dziurze bo wyleciało dwóch 23-latkow? I to w walce o 4 miejsce i w dwumeczu z Club Brugge, a nie że przez ich kontuzję nie damy rady wywalczyć mistrzostwa i odpadniemy z Messim.

Z tym cwokiem i jego załosnymi ludźmi są wiecznie problemy. Raz przeplaca 2x za mocno, później skąpi gdy totalnie nie mamy kim grać. Jak go Sporting chciał wydymac to jazda po innego piłkarza.
» 22 stycznia 2020, 11:52 #362
Dejfmi: KckMU ja się z Tobą zgadzam. Z mojego punktu widzenia to Edzio się zaczyna uczyć jak prowadzic klub, przez swoje błedy z poprzednich lat wyciąga wnioski. Innej drogi nie ma żeby to zmienić, musimy twardo negocjować
» 22 stycznia 2020, 11:54 #361
GGMUN6: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 12:04

Całkowita racja. Teraz skąpi gdy transfery są potrzebne na już. Nie ma pomocy, dziury są olbrzymie. A ten zaczyna się bawić w mistrza od transferów.
Jeżeli chcą nas wyrąbać na hajs to właśnie powinien szukać gdzie indziej, ale w tym momencie to tylko Bruno jest realna opcja.
» 22 stycznia 2020, 12:04 #360
kckMU: Z mojego też ale wcale mnie to nie uspokaja. Przez 6 lat dał się dymac i sypal 300k/tydzień dla każdego, a teraz doznał oświecenia i będziemy w du.ie w druga stronę. Nienawidzę tych ludzi, ale nic się z nimi nie zrobi.
» 22 stycznia 2020, 12:15 #359
Noowak: Moim zdaniem Van Dijk do Liverpoolu nie pasuje. Przypomina mi w gabarytach Rio. Szkoda, że nie zauważyliśmy jego potencjału kiedy grał w Sou. Ostatnio sobie myślałem nad potencjalną ofertą za niego. Gdybyś my oddali De Gea za którego i tak przyjdzie Dean Henderson, Lindelofa który jest średni i Freda który coś tam umie nawet i dołożyli te 50 mln to może by się zgodzili. Prowadzą ten klub Amerykańce a oni są łasi na kasę pewnie znają wartości piłkarzy tylko ze strony transfermakt a według nich to ten transfer byłby bardzo opłacalny. Klopp jest tylko pionkiem i dużo do powiedzenia nie ma, a my możemy oszukać amerykanców i pozbyć się szrotu za Van Dijka. Problemem było by to, że pewnie nie chciałby dołączyć do na tą chwilę gorszego zespołu ale on też jest łasy na kasę bo jest holendrem a oni są jak amerykańce. Tygodniówka taka jaką dostał Sanchez i pewnie od razu by podpisał.
» 22 stycznia 2020, 11:33 #358
Dejfmi: Nawet śmiechłem :D
» 22 stycznia 2020, 11:37 #357
GGMUN6: Ale Ty żartujesz tak? Jeśli nie to zazdroszczę fantazji.
» 22 stycznia 2020, 11:38 #356
Noowak: Ty no ale pomyśl? Myślisz że oni się znają na piłce? Nie! To są biznesmeni, którzy sugerują się wartości ze transfermarku. Kroenke też jest dobrym przykładem jak to u nich wygląda. Ich obchodzi tylko kasiora więc łatwo ich można wydymać
» 22 stycznia 2020, 11:43 #355
Hames: Zgadzam się z Noowak. Myślę że transfer całkowicie możliwy.
» 22 stycznia 2020, 11:44 #354
Diabelski97: Przecież Nowak to kibic Liverpoolu ;d
» 22 stycznia 2020, 12:13 #353
Noowak: @Diabelski97 w całym moim długim życiu nikt mnie jeszcze tak nie obraził
» 22 stycznia 2020, 12:14 #352
pilchu: Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale United z Liverpoolem nie robią transferów. W długiej historii angielskiej piłki takich było chyba na palcach jednej ręki do policzenia. Pośrednio kojarzę tylko Owena, który do nas przyszedł. Bezpośrednio nie znam takiego przypadku za mojego 30letniego życia.
» 22 stycznia 2020, 13:55 #351
HXDC: Chelsea wczoraj wzięła z nas przykład i wieksze zagrożenie było dla nich po ich rzucie rożnym. Takie to trochę znajome skądś było.
» 22 stycznia 2020, 10:38 #350
Magik1990MU: Lampard się uczy od najlepszych!
» 22 stycznia 2020, 10:39 #349
Veron: Chelsea w 3 ostatnich meczach:
Burnley 3-0 strzały 18-7
Newcastle 0-1 strzały 19-8
Arsenal 2-2 strzały 19-2

oni prawie cały sezon grają to samo tylko raz atak zawiedzie, raz obrona da sobie wbić głupią bramkę i tak powoli żyją na tej wsi
» 22 stycznia 2020, 11:09 #348
Veron: a tu hit sezonu
United - Chelsea 4-0, strzały 11 - 18
» 22 stycznia 2020, 11:33 #347
artifex: A teraz wyobraźcie sobie negocjacje Eda z Danielem Levym....saga trwałaby latami chyba :P
» 22 stycznia 2020, 10:26 #346
Magik1990MU: no niektórzy sobie wyobrażają i nadal wierzą w Eriksena
» 22 stycznia 2020, 10:27 #345
NoName: Żeby było jeszcze śmieszniej, to te osoby uważają, że ściągnięcie Eriksena do nas to dobry pomysł i zarząd powinien zrobić wszystko, aby on do nas trafił.
» 22 stycznia 2020, 11:23 #344
marc: Psg wyceniło Cavaniego za 20 mln €.
» 22 stycznia 2020, 10:20 #343
SajminatoR: Czytałem gdzieś dzisiaj że jego ojciec chciałby żeby poszedł do Atletico takze male szansę na to by przyszedł do nas.
» 22 stycznia 2020, 11:25 #342
dlabigt23: I co ten Bruno wkoncu popłakał się wczoraj ? :D leci już do nas i będzie na trybunach na dzisiejszym meczu ?
» 22 stycznia 2020, 09:19 #341
Kamil01GGMU: Hahahahaha takie to śmieszne jak wspomniane o Gaitanie czy innym łysym Holendrze.
» 22 stycznia 2020, 10:13 #340
PiesekLeszek: Płakał jak dziecko coś w tym jest.
» 22 stycznia 2020, 10:13 #339
izbinho: Sami nakręcacie się o ten transfer.
» 22 stycznia 2020, 10:22 #338
KUBA06: Spokojnie stoji w korkach ze Snejderem za niedługo przyjadą ;)
» 22 stycznia 2020, 10:37 #337
mikon70: KUBA06 dobrze, ze nie STOI. Podręcznik z gramatyką otwórz może, albo poczytaj książkę.
» 22 stycznia 2020, 11:13 #336
Hames: Ponoć widziano go wczoraj na imprezie w Manchesterze niedaleko Carrington. Bawił się tam wraz z niejakim Gaitanem i Sneijderem. Źródło: Sky Sports
» 22 stycznia 2020, 11:46 #335
Seszele: Co drugi to głupszy.
Denne żarty.

Gaitan, Sneijder, to już było.
Wysilcie się.
» 22 stycznia 2020, 12:50 #334
Hames: Masz rację. Zapomniałem że potem wbili na after party do Eriksena i towarzyszył im Bale.
» 22 stycznia 2020, 14:34 #333
Wafelek100: Ja myślę że za dużo byśmy chcieli pragnąć transfer Bruna czy innego klasowego zawodnika. Ten klub niestety stacza się na dno i jak bardzo my tego nie chcemy tak zarząd ma to wszystko w poważaniu ważne aby pieniążki się zgadzały. Obecnie kiedy tak bardzo potrzebujemy wzmocnień spowodowanych kontuzjami ale i nie tylko żeby walczyć o top 4 nie robimy nic na rynku transferowym. Jak to człowieka wkur***
» 22 stycznia 2020, 08:38 #332
Sancho: To co dziś rano powtórka że Fernandes dogadany, jak to w telenowelach zawsze. A potem kolejny odcinek, znowu nastąpiły komplikacje, Sporting chce żeby United spłaciło Mendesa i nie zamierza do tego dokładać.
» 22 stycznia 2020, 07:53 #331
Glory18: Tylko Zwycięstwo
» 22 stycznia 2020, 07:17 #330
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 07:17

Gdzie ten wielki ganiusz Lampard? Graja przeciwko 10 zawodnikom, a remisuja z tym słabym Arsenalem, z którym my nie mieliśmy mieć prawa przegrać.
» 22 stycznia 2020, 07:16 #329
rizx: My nie mieliśmy prawa przegrać, a zaorali nas bardziej niż Liverpool
» 22 stycznia 2020, 08:20 #328
MiSt: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 08:44

Prawdę mówiąc to ciężko powiedzieć który z trójki Ole, Lampard, Arteta jest najlepszy.
Ole ma najmłodzy skład w lidze, kluczowi zawodnicy łapią kontuzje. Styl gry wygląda fatalnie(brak rozgrywającego) lecz całkiem nieźle punktujemy(patrząc na siłę naszej kadry).
Lampard też ma młody skład, ale więcej w nim jakości od naszego. Podoba mi się styl w jakim grają. Ostatnio jednak potykają się w co drugim meczu.
Arteta - tutaj ciężko ocenić, bo dopiero co objął Arsenal. Styl gry także mi się podoba, ale ewidentnie brakuje im dobrej obrony.

Według mnie każdy z tych managerów dopiero uczy się prowadzić takie wielkie kluby. Nie ma sensu oceniać, który z nich jest najlepszy. Zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja za rok, bo z pewnością będzie można już więcej powiedzieć na ten temat.
» 22 stycznia 2020, 08:43 #327
Magik1990MU: łehehe, hohohho, hahaha. Ale śmieszki. Akurat z kim jak z kim, ale z Arsenalem mieliśmy prawo przegrać, ponieważ United z tego sezonu jest dobre przeciw silnym ekipom, natomiast ogórkom rodzajemy pkt seryjnie. Watford, Soton, Arsenal - ta sama półka.
» 22 stycznia 2020, 10:18 #326
izbinho: Z Chelsea gramy dopiero 17 lutego, jest szansa, że kilku zawodników wróci już po kontuzji.
» 22 stycznia 2020, 06:48 #325
dawid27154: O ile do tego czasu nie wypadną z gry inni, np Martial regularnie łapie jakieś drobne urazy wykluczające go z gry na kilka spotkań
» 22 stycznia 2020, 08:44 #324
Klimaa: Musimy wygrać. Trzeba wrócić na właściwą ścieżkę - jutro musi ktoś wziąć na siebie ciężar który dotąd nosił Rashford.
» 22 stycznia 2020, 00:52 #323
artix206: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 00:32

Bruno z klubu disco
Bruno nieznajomy
Oddalbym chyba wszystko
Bys wybiegl na Old Trafford boisko.
» 22 stycznia 2020, 00:31 #322
HXDC: I cyk 1/8 Ligi Europy Manchester United-Sporting CP
» 22 stycznia 2020, 10:41 #321
MadUTD: Jak nie sciagna jakiegos zawodnika do konca okienka transferowego to mozna zapomniec o jakiejkolwiek nadzieji na top 4. Nie spodziewalem sie takiego partactwa jesli chodzi o transfery, de facto wszystko juz powinno byc przygotowane przed rozpoczeciem sie okna transferowego w styczniu, a w styczniu powinno zalatwiac sie formalnosci.
» 22 stycznia 2020, 00:10 #320
artix206: Zapomnieć o nadziei. Czyż to się nie wyklucza w pewien sposób?
» 22 stycznia 2020, 00:28 #319
MadUTD: nadzieja matka glupich
» 22 stycznia 2020, 00:44 #318
Dejfmi: MadUTD to Ty sobie nie wierz a my sobie w tabele spojrzymy oki?:)
» 22 stycznia 2020, 06:22 #317
Alibaba: Jutro wygrany i edek odpuści transfery bo stwierdzi ze mamy bardzo mocna kadre i nie długo wróć zawodnicy po kontuzjach co będzie odbierał jako transfer :D
» 21 stycznia 2020, 23:57 #316
Reico100: A jak przegramy, to stwierdzi, że nic już nie zagwarantuje nam top 4, więc odpuści to okienko...
» 22 stycznia 2020, 00:22 #315
Advm: Czyli musimy zremisować
» 22 stycznia 2020, 00:23 #314
MadUTD: Najwazniejsze ze kasa sie zgadza, najwieksze zarobki ze wszystkich CEO w Premier League
» 22 stycznia 2020, 00:25 #313
DjTED: Tak ogólnie to nie znieśli karania podwojnie za to co zrobił Luiz ? Nie powinna byc zołta i rzut karny ?
» 21 stycznia 2020, 23:39 #312
pawelisto2: Również przyłączam się do pytania, bo wszędzie ostatnio głośno było o tym podwójnym karaniu, a tutaj czerwona + rzut karny
» 21 stycznia 2020, 23:51 #311
mufcforever1811: Też mnie to ciekawi!? Jeżeli faul był na czerwoną i w polu karnym, to jak nie da się tego podwójnie karać.....czyli czerwona i rzut z autu, czy facet co urywa nogę gra dalej i tylko karny? Gdyby tak to miało działać to warto by było łamać nogi w polu karnym. Przeciwnik gra w osłabieniu i nie ma zmian, a drużyna faulująca tylko 3 żółte?
» 22 stycznia 2020, 00:05 #310
mufcforever1811: Karny to nie zawsze gol, a po dwóch lub trzech takich meczach nie byłoby kim grać? Ciekawe jak miałoby to działać....hmm?
» 22 stycznia 2020, 00:11 #309
DjTED: Tak tylko tu był typowo faul taktyczny, bez zadnej szkody czyli po co czerwo ? Czerwo to moze dac przed polem karnym jak idzie ktos sam na sam. Kare dostali w postaci rzutu karnego + zołta za własnie umyslny faul...
» 22 stycznia 2020, 00:12 #308
mufcforever1811: Zgadzam się z tobą DjTED w tym wypadku tak, tylko wziąłem pod uwagę jak miało by to być interpretowane w przypadku faulu na czerwo......taki przepis zostawiałby otwartą furtkę do kombinowania. Myślę że rozumiesz co mam na myśli...zabierz Live VVD i Arnolda i może to dużo zmienić, a faulujący grałby pewnie do rewanżu. Moje pytanie to, czy miało te prrawo być rozdzielone na faul taktyczny jak dzisiaj, czy ogólnego podwójnego niekarania?
» 22 stycznia 2020, 00:29 #307
piotrek19: Ktoś oglądał może mecz Sportingu z Braga 4 czerwone dwie juz po ostatnim gwizdku ciekawe co tam się wydarzyło
» 21 stycznia 2020, 23:39 #306
Anhel: Ja oglądałem, Rudy obrońca sfaulował bez piłki zawodnika Bragi po czym dostał bezpośrednia czerwona z ławki gospodarzy wybiegł w jego stronę rezerwowy bramkarz, potem ruszyły na siebie całe sztaby szkoleniowe interweniowała ochrona czy tam policja nie wiem koniec końców skończyło się na 3 czerwonych dla Sportingu i 1 dla Bragi z czego Sporting kończył mecz w 9 a Braga w 11. Uprzedzając pytanie o Bruno to był to słaby mecz w jego wykonaniu może dlatego że cała 2 połówkę grali w osłabieniu i Bruno grał na prawym skrzydle. Mam nadzieję że on gra tak bo wie że odchodzi bo jeśli nie to on za dużo nie biega i Premier League go wypluje.
» 22 stycznia 2020, 07:44 #305
hraboNX: A na rozkładzie Chelsea ma w najbliższym czasie Leicester, MU i Tottenham :) Oby nasi jutro skorzystali z okazji.
» 21 stycznia 2020, 23:17 #304
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2020 23:22

My lżej też nie mamy: Wolves, Watford, Everton, City i Tottenham.

Trzeba ich stuknac na Stamford za chwilę.
» 21 stycznia 2020, 23:21 #303
GGMUN6: Cholerne kontuzje. Przez to będzie nam duużo trudniej. Szczególnie Rash ://
» 21 stycznia 2020, 23:27 #302
Puchaty: Arsenal grając w osłabieniu wepchnął Chelsea dwie bramki.
Że niby Lampard lepszy niż OGS?
» 21 stycznia 2020, 23:13 #301
Sideswipe: obecnie z wuefistów to Arteta 'żondzi'. Jutro Ole wygra i on dostanie statuetkę wuefisty tygodnia.
» 21 stycznia 2020, 23:14 #300
MixEx: @Sideswipe całkiem zabawne nawet się uśmiechnąłem :D
» 21 stycznia 2020, 23:16 #299
kolokolo98: To akurat nie wina Lamparda, ze Kante się ślizga, a Abraham się potyka i daje okiwać Bellerinowi.
» 21 stycznia 2020, 23:17 #298
DjTED: Bellerin z lewej zza pola karnego.. takich cudów nie widziałem ;D
» 21 stycznia 2020, 23:24 #297
NoLogo: Ba Puchaty, jak przejedziesz po komentarzach to wyczytasz, że Lampard jest świetny bo wprowadza młodzież do zespołu i jakoś próbuje sobie radzić z brakiem transferów, a OGS jest żenujący bo myśli, że zaciągiem z akademii coś osiągnie, także tego...
» 22 stycznia 2020, 02:37 #296
DaredevilUtd: #kolokolo98 to akurat nie jego wina, ale jak Lingard, Pereira, czy inny zawodnik tak mają to juz wina OGS.
» 22 stycznia 2020, 07:47 #295
jassaj: No przecież to jest proste jak budowa cepa
Ole wygrał z Lampardem
Arteta wygrał z Ole
Arteta zremisował z Lampardem
czyli jasno z tego wynika, że najlepszy jest Jurek Brzęczek
» 22 stycznia 2020, 11:21 #294
kolokolo98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2020 14:37

Daredevil
Fajnie, ze wsadzasz w moje usta słowa, których nigdzie nie napisałem. Jakbyś nie wiedział, to ja jestem zwolennikiem Ole. Ale jeśli bronię Lamparda, to nie, oczywiście musze być przeciwny Ole i wyzywać go od wuefistów. Bo u was wszystko jest takie zero-jedynkowe.
Niedawno zacząłem się częściej tutaj udzielać, ale chyba przestane, bo poziom dyskusji na tej stronie jest zerowy.
» 22 stycznia 2020, 14:32 #293
awe: Tyle ze Lampard mial dobry okres, mlodziki brak transferow musial wyjsc, Arteta moze ma ten swoje 5 min teraz, a Ole mial w 2018 roku swoje 5 min a teraz mamy 2020
» 22 stycznia 2020, 15:57 #292
jassaj: Kiedy Ole miał lepszy okres ?
Proszę państwa tak oto manipuluje się wypowiedzią żeby podbić jej ton
Posłużenie się porównanie 2018 do 2020 jakoby to był taki szmat czasu w sytuacji kiedy Ole objął zespół w grudniu 2018 i większość spotkań swojej dobrej serii rozegrał do marca 2019 przy jednoczesnym spostrzeżeniu, że mamy raptem styczeń 2020, co daje łącznie jakieś 9 miesięcy jest śmieszne
Nie żeby te 9 miesięcy to było pierdnięcie ale raczej 9 miesięcy to nie 2 lata
» 22 stycznia 2020, 16:09 #291
awe: Od wygodnych porownan dla siebie sie zaczelo Pff...
Na dobra sprawe biorac poczatek efektu nowej miotly to mowimy o grudniu, ogolnie chodzi o to ze on mial dobry okres w zeszlym sezonie wiec w tym sezonie to narazi moze z podziwem patrzec na Lamparda i jak tak pojdzie to i Arteta bedzie mial lepszy sezon od niego.
» 22 stycznia 2020, 18:39 #290
NoLogo: Trzeba odpowiednio manipulować byle tylko nasr..ć na klub i trenera.
Lampard biedny bo młodziki, brak transferów...
OGS wuefista, No bo w United są transfery, nie ma kontuzji i jest bogactwo w wyborze personalnym...
Jeśli to nie jest trolostwo to 'rynce' opadają.
» 22 stycznia 2020, 19:09 #289
hraboNX: Trzeba przyznać, że Kanonierzy zagrali ambitnie :)
» 21 stycznia 2020, 23:12 #288
chemik: nooo. to jest jakaś nowość. takie mecze zdarzają im się raz na dekadę.
» 21 stycznia 2020, 23:16 #287
kolokolo98: Oddali całe dwa strzały w całym meczu, niezle ambicje. 19-2 w strzałach, 17-5 w roznych. To Chelsea była hojna i podarowała remis.
» 21 stycznia 2020, 23:19 #286
NicPozytywnego: No tak przecież przez 70 minut w osłabieniu mieli grać tiki take mieć 75% posiadania pilki i 20 strzałów...
» 21 stycznia 2020, 23:22 #285
kolokolo98: A gdzie tak napisałem niby?
» 21 stycznia 2020, 23:31 #284
Lookasinho: Tak z innej beczki, nie wiedziałem że na kanonierach tyle kibiców :O
» 21 stycznia 2020, 23:11 #283
kckMU: Więcej niż bylo tu po 0-4 z MK Dons to nigdzie nie ma :D
» 21 stycznia 2020, 23:12 #282
Lookasinho: Hehe true :D
» 21 stycznia 2020, 23:14 #281
Batigol222: ło pani, ale meczycho na tym stamfordzie bridżu
» 21 stycznia 2020, 23:10 #280
kolokolo98: Ale Chelsea sfrajerzyla. Mieli Arsenał w 10 na tacy, i dali sobie wbić gole po błędach. 19-2 w strzałach, a wynik 2-2.
» 21 stycznia 2020, 23:10 #279
Glory1878: btw dlaczego mamy mecz w środę, a liverpul dopiero w czwartek? dzień dłużej na odpoczynek, może to ktoś wyjaśnić?
» 21 stycznia 2020, 23:09 #278
Batigol222: spiseq
» 21 stycznia 2020, 23:11 #277
MixEx: Bardzo dobry wynik dla nas. Obyśmy wygrali jutro z Burnley.
» 21 stycznia 2020, 23:09 #276
dlabigt23: Wyczuwam jutro remis . Nie lubimy takich sytuacji wykorzystywać niestety .;/
» 21 stycznia 2020, 23:09 #275
Wafelek100: No to gonimy smerfy!! Jutro tylko wygrana, Bruno w tym tygodniu w United i oby ruszyła maszyna xD
» 21 stycznia 2020, 23:09 #274
Reico100: Jeszce Cavani i będę ukontentowany.
» 21 stycznia 2020, 23:11 #273
Reico100: Jutro proszę o zwycięstwo, o nic więcej. Chociaż będzie to bardzo ciężki mecz.
» 21 stycznia 2020, 23:08 #272
kckMU: Wielki Arsenal. Trzeba jutro wygrac i tylko -3.
» 21 stycznia 2020, 23:08 #271
rvn10: Remis czyli Chelsea Lamparda nie znowu taka pewna Top4. Trzeba walczyć do końca.
» 21 stycznia 2020, 23:08 #270
jassaj: teraz przed nimi United, Leicester i bodajże Tottenham i to praktycznie pod rząd. Oni jeszcze mogą bardzo dużo potracić w krótkim okresie czasu. Ale jak wygrają z nami i nam się jeszcze noga gdzieś powinie (odpukać) to w lutym możemy chyba stawiać wszystkie eurogąbki na LE
» 21 stycznia 2020, 23:10 #269
rvn10: W PL nie ma łatwych meczów. terminarz nie wszystko ci powie:) Ważne, by MU nie miał tak fatalnej końcówki sezonu jak rok temu a na pewno powalczymy o top4.
» 21 stycznia 2020, 23:12 #268
jassaj: No to też jest fakt. Może powiem inaczej. Bardzo bym się wkurzył, jakby w lutym Ole odpuścił PL i to raczej na 100% się nie stanie, ale jak przegramy z Chelsea i stracimy jakieś głupie punkty to ja zacznę coraz bardziej zerkać na LE, bo przy nierównej formie obu klubów i sinusoidzie wyników to spadek do poziomu -6, -7,-8 pkt będzie coraz cięższe do odrobienia z każdym meczem i teoretycznie to tylko 2-3 spotkania i przy nierównej formie niby realna opcja ale dla mnie to już wtedy będzie igranie z losem i szczerze, z całą miłością do naszego klubu to obawiam się, że ten sezon dla nas już taki będzie krok do przodu, krok do tyłu, potem 2 kroki do przodu, jeden do tyłu, 2 do tyłu, jeden do przodu, przeplatanka i oczekiwanie, że coś z niczego się urodzi
» 21 stycznia 2020, 23:16 #267
jassaj: Niech już ten wynik się utrzyma
Arsenal ma TOP 10
Chelsea ma prowizoryczne poczucie spokoju
a my nadzieję, że jak wszystko pójdzie "planowo" to w meczu z nimi powalczymy o wszystko- zrównanie punktami albo skupionko na LE
Wszyscy szczęśliwi
» 21 stycznia 2020, 23:05 #266
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2020 23:05

Kurczę, Rudzki powiedział, że Azpilicueta zagrał zbyt brutalnie i należał się faul Arsenalowi, strasznie pod Arsenal komentuje, strasznie stronniczy.

A i jeszcze powiedział, że Arsenal ma godną podziwu wolę walki, typowy gunner.
» 21 stycznia 2020, 23:04 #265
roshen14: przecież Rudzki to kibic Chelsea. Zanim palniesz głupotę to doczytaj.
» 21 stycznia 2020, 23:07 #264
jassaj: Czuję nutkę ironii, ale to bardzo dobrze :D
Bo ja już słyszałem, że Rudzki to fan Chelsea, że jest stronniczy na ich korzyść, że jest kibicem Liverpoolu i 5 innych drużyn conajmniej... Chłop sam jeszcze o tym nie wie ale może zaraz ktoś nas olśni, że jest fanboyem Podbeskidzia ?
» 21 stycznia 2020, 23:07 #263
okocim52: Djted zapewne słuchał tego z niedowierzaniem
» 21 stycznia 2020, 23:08 #262
top4fun: Stronniczy ale pod Chelsea
» 21 stycznia 2020, 23:08 #261
helupa: Bo cały ten komentarz to ironia?
» 21 stycznia 2020, 23:08 #260
Sideswipe: roshen lepiej się już nie kompromituj i doczytaj zanim coś palniesz.
» 21 stycznia 2020, 23:10 #259
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2020 23:14

Mnie to po prostu bawi, bo naprawdę gdyby on otwarcie rozpływał się nad grą Chelsea, mówił kocopoły, że zasługują na mistrza Anglii, a przecież nic takiego nie ma miejsca. Fajną robotę robi Lampard w Chelsea, sam Lampard to również postać bardzo pozytywna, więc aż głupio byłoby mówić o nich w jakimś chłodnym tonie, bo ktoś z devilpage tak chce.

Tym bardziej, że tak jak już pisalem kiedyś w poście na forum dla rozwiania wątpliwości - po jednym z półmaratonów Warszawskich zagadnąłem Przemka Rudzkiego i powiedział, że aktualnie nie ma nikogo z kim by jakoś szczególniej sympatyzował(to było 3 lata temu), ale niegdyś największe wrażenie na nim robiła Chelsea Mourinho i tamtejsi zawodnicy jak Drogba, Terry, czy Lampard(który jest jego ulubionym zawodnikiem w erze Premier League)

A propo pierwszego akapitu, to nie znaczy, że jest lepszym trenerem niż OGS. Mimo wszystko stawiam przy nich znak równości. Lampard po prostu ma lepszy klub - jako całość. Wydawałoby się, że przed sezonem nie miał takiej presji, a i sama otoczka dookoła Chelsea nie jest tak negatywna jak u nas, co na pewno działa przychylniej na morale wszystkich w klubie.
» 21 stycznia 2020, 23:12 #258
roshen14: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2020 23:19

Sideswipe - youtube.com/watch?v=7ad2u224rLY

proponuję sobie obejrzeć. Od ok 16 minuty rozmawiają o klubach. Rudzki wymienia dwa kluby. Obejrzyj, wróć i ładnie przeproś.
» 21 stycznia 2020, 23:15 #257
DaredevilUtd: Przeciez Rudzki nie raz o tym mówił, że lubi Chelsea, a później się wykreca na antenie bo ludzie go o stonniczosc oskarżają. Powinien pilnować języka za zębami i mniej o nich gadać to by go nie posadzali.
» 22 stycznia 2020, 08:02 #256
mikon70: Nie jest obiektywny i dziwi mnie, ze ktoś może inaczej myśleć. Ja nie mówię, ze United jest rewelacja tego sezonu i gra tak, ze można ich chwalić pod niebiosa. Jednak kiedy tylko komentuje mecz z udziałem Czerwonych Diabłów, non stop leci krytyka, a jak coś dobrego to o tym, jak to kiedyś było za sir Alexa. Tu jest naprawdę tak źle, ze się nic dobrego nie da powiedzieć?
» 22 stycznia 2020, 09:40 #255
DjTED: Ten jak sie rozdarł :D ... Finał LM normalnie
» 21 stycznia 2020, 23:01 #254
top4fun: Rudzki strasznie stronniczy
» 21 stycznia 2020, 23:02 #253
Sideswipe: ładnie się dzieje tam :D
» 21 stycznia 2020, 23:01 #252
hraboNX: i gitara :D
» 21 stycznia 2020, 23:01 #251
pawelisto2: Haha! Kapitan daje znak walki! Kurcze, jak ja tego chłopaka lubię to głowa mała, odmówił Barcelonie, bo chciał zostać legendą Arsenalu, a tymczasem połowę kariery ma z głowy przez kontuzje, szkoda, bo zapowiadał się na najlepszego prawego obrońcę
» 21 stycznia 2020, 23:01 #250
Reico100: Ale mecz.
» 21 stycznia 2020, 23:00 #249
UnitedFan07: haha... i 2:2
» 21 stycznia 2020, 23:01 #248
Magik1990MU: Co tam się dzieje?! :D
» 21 stycznia 2020, 23:00 #247
rvn10: Mustafi to jednak klasa;)
» 21 stycznia 2020, 23:00 #246
Me89v2: Hahahaha
» 21 stycznia 2020, 22:59 #245
crycha66: Hahaha remis
» 21 stycznia 2020, 22:59 #244
jassaj: A jak świat światem tak Arsenal Arsenalem zostanie :/ tylko ich człowiek trochę pochwalił :/
» 21 stycznia 2020, 22:58 #243
DjTED: Chwali ich :D Belerin z lewej :D
» 21 stycznia 2020, 22:59 #242
jassaj: już ich nie pochwalę bo znowu coś skaszanią, ale doceniam :D
» 21 stycznia 2020, 23:00 #241
dlabigt23: W sztabie Arsenalu jest asystentem Artety ten co był u nas za Van Gaala , dobrze kojarzę ?
» 21 stycznia 2020, 22:49 #240
Lookasinho: Dobrze kojarzysz
» 21 stycznia 2020, 22:58 #239
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.01.2020 22:49

Chelsea kompletnie nie radzi sobie grając z Arsenalem w przewadze. Tutaj trener jest kluczowy czyli zmiana taktyki i ustawienia..Lampard ma z tym problem i Arteta póki co bardzo dobrze to rozgrywa.
» 21 stycznia 2020, 22:48 #238
Reico100: Dawaj Arsenal!! Utrzymaj wynik!
» 21 stycznia 2020, 22:47 #237
DjTED: Jeszcze jedna dla Arsenalu bys sie przydała. Wtedy mamy (przy jutrzejszym ewentualnym) 1 oczko straty... W tym trzeba liczyć za chwile mecz o 6 punktow z nimi... To by było piekne
» 21 stycznia 2020, 22:47 #236
top4fun: Z drugiej strony gdy Arsenal wygra ma tylu 2pkt straty do nas
» 21 stycznia 2020, 22:51 #235
krzysiek1239: No nie bardzo.
Chyba że jutro gramy za 4pkt.
» 21 stycznia 2020, 22:54 #234
DjTED: Tak 2 oczka
» 21 stycznia 2020, 22:56 #233
pilchu: Chciałem coś napisać, ale CFC właśnie strzeliło na 2:1.
» 21 stycznia 2020, 22:57 #232
pilchu: Wygrać jutro z Burney to podstawa. Chelsea jedzie do Leicester, my mamy Wilki u siebie. Jeśli Ekipa Vardiego wygra, a my pokonamy Wilki to przed bezpośrednim meczu ze Smerfami wskoczymy na 4th miejsce. Wtedy po prostu nie przegrać z nimi.
» 21 stycznia 2020, 23:07 #231
Magik1990MU: O, cholera. Ogórasy strzeliły gola. A ja właśnie jadę do kolegi kibica Chelsea na końcówkę meczu :D
» 21 stycznia 2020, 22:41 #230
Veracruz: I polecam jeszcze się nie cieszyć. Grają z Arsenalem po 1 a po drugie w bramce mają Leno.
» 21 stycznia 2020, 22:39 #229
Veracruz: Teraz okaże się czy ta Chelsea jest mocna czy jednak kiepska jak i my. Bez kappy
» 21 stycznia 2020, 22:38 #228
NicPozytywnego: Zapomniałeś dodać, że Lampard jest lepszym trenerem.
» 21 stycznia 2020, 22:40 #227
rvn10: Dla mnie Ole i Lampard to ta sama półka trenerska jeśli chodzi o taktyke i trenerke.
» 21 stycznia 2020, 22:46 #226
Magik1990MU: Niech Lamps spróbuje potrenować tak wybrakowaną drużynę jak United. Wtedy pogadamy
» 21 stycznia 2020, 22:49 #225
Diabelski97: Dobry wynik, trzymać tam Arsenal.
» 21 stycznia 2020, 22:38 #224
izbinho: Żeby to utrzymali
» 21 stycznia 2020, 22:38 #223
kolokolo98: Kante oddaje hołd Gerrardowi
» 21 stycznia 2020, 22:37 #222
Sideswipe: kante się gerrarda naoglądał
» 21 stycznia 2020, 22:37 #221
United89: Dobry wynik dla nas. Rudzki oszalał haha
» 21 stycznia 2020, 22:37 #220
Alkoparanoic: Remis jak najbardziej ok :) śmiesznie
» 21 stycznia 2020, 22:36 #219
rvn10: Kante lol
» 21 stycznia 2020, 22:36 #218
jassaj: dziwnie się to pisze, ale brawo Arsenal
» 21 stycznia 2020, 22:36 #217
gregorvts: Arsenal wraca
» 21 stycznia 2020, 22:36 #216
DjTED: Ale wynik pod nas
» 21 stycznia 2020, 22:36 #215
GGMUN6: Brawo Arsenal! Raz za wami jestem.
» 21 stycznia 2020, 22:36 #214
kckMU: Woooow
» 21 stycznia 2020, 22:35 #213
DjTED: Same 0 w statystykach... Dawno nie widziałem takiego czegos
» 21 stycznia 2020, 22:35 #212
helupa: Co tam się wydarzyło na Goodison?
» 21 stycznia 2020, 22:30 #211
pelzebiusz: Co uważacie jak Poche w miejsce Ogsa a Ogs na dyrektora sportowego!? Ja uważam za bajkę taka możliwość Ed do Rady Nadzorczej i każdy zadowlony
» 21 stycznia 2020, 22:25 #210
Veracruz: Wystarczy dac wolną rękę trenerowi co do transferów i nie kłócić się o każdy milion bo nigdy nie kupimy piłkarza który nam pomoże
» 21 stycznia 2020, 22:26 #209
CesarJJ: OGS, Rio, Evra czy Fletcher każdy z nich byłby tylko marionetką w rękach Woodwarda, żeby mógł się chronić przed "gniewem" kibiców.
Na dyrektora sportowego trzeba tutaj kogoś takiego jak Luis Campos, albo tak jak pisał Veracruz dać wolną rękę trenerowi i odkręcić kurek z kasą na zawodników, ale niestety wszyscy wiemy dlaczego tak się nie stanie...
» 21 stycznia 2020, 22:33 #208
Veracruz: I to jest najsmutniejsze w tym wszystkim. Każdy mówię o przebudowie klubu. Tylko, że czasy się zmieniły, zawodników nie wyciągnie się za grosze... A Ci szkodują 5 mln przy takim braku kadrowym