Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Arsenal – Manchester United 2:0. Niewykorzystane szanse zemściły się na Czerwonych Diabłach

» 10 marca 2019, 19:26 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United przegrał z Arsenalem 0:2 (0:1) i doznał pierwszej porażki w Premier League pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. Czerwone Diabły na Emirates Stadium zapłaciły wysoką cenę za nieskuteczność pod bramką Kanonierów.
Arsenal – Manchester United 2:0. Niewykorzystane szanse zemściły się na Czerwonych Diabłach
» Manchester United doznał pierwszej porażki w Premier League za kadencji Ole Gunnara Solskjaera
Oceń zawodników:
David de Gea
Ashley Young
Victor Lindelöf
Chris Smalling
Luke Shaw
Nemanja Matić
Fred
Diogo Dalot
Paul Pogba
Marcus Rashford
Romelu Lukaku
Anthony Martial
Mason Greenwood

Oddano 78 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Mecz lepiej zaczęli piłkarze Arsenalu, ale to Manchester United pierwszy stworzył sobie znakomitą okazję do otworzenia wyniku mecz. W 9. minucie kapitalną piłkę w pole karne posłał z lewego skrzydła Luke Shaw. Na szóstym metrze nogę do dośrodkowania dołożył Romelu Lukaku, lecz futbolówka tylko odbiła się od poprzeczki.

Arsenal odpowiedział trzy minuty później. Zaskakującą próbę zza pola karnego podjął Granit Xhaka. Szwajcar oddał mocny strzał zza pola karnego. Na Emirates Stadium niedzielnego popołudnia było dość wietrznie i tor lotu piłki zaskoczył Davida de Geę. Hiszpan spodziewał się uderzenia w krótki róg, futbolówka nabrała rotacji w drugą stronę i ugrzęzła w siatce.

Manchester United bliski wyrównania był w 18. minucie. Do szczęścia znów zabrakło centymetrów. Strzał zza pola karnego oddał Fred, Bernd Leno nie sięgnął piłki, ale ta odbiła się tylko od słupka i wyszła poza boisko.

W pierwszej połowie Czerwone Diabły miały jeszcze dwie dogodne sytuacje. W 36. minucie Romelu Lukaku dostał dobre podanie od Marcusa Rashforda, wpadł w pole karne, położył golkipera Arsenalu, a ten w ostatniej chwili zablokował uderzenie Belga.

Tuż przed przerwą Manchester United przeprowadził efektowną kontrę. Piłkarze Solskjaera szybko przenieśli grę pod pole karne Arsenalu. Pogba rozciągnął akcję na prawe skrzydło do Lukaku, ten podał do obiegającego go zza pleców Dalota, który wyłożył futbolówkę na jedenasty metr do Rashforda. Anglik spóźnił się jednak z oddaniem strzału i został zablokowany przez Xhakę.

Czerwone Diabły drugą połowę rozpoczęły od zdecydowanych ataków i szybko wypracowały sobie świetną okazję na doprowadzenie do remisu. W 51. minucie Rashford kapitalnie zagrał między obrońców Arsenalu, piłkę na jedenastym metrze przyjął Lukaku, stanął oko w oko z Leno, ale niestety znów przegrał pojedynek z bramkarzem Kanonierów.

Po zmianie stron przewaga Manchesteru United była zdecydowana. Nie przekładało się to natomiast na liczbę klarownych sytuacji pod bramką Leno. W 65. minucie jeden z nielicznych ataków wyprowadzili gospodarze. Niecelnym strzałem zza pola karnego zakończył go Xhaka.

W 69. minucie sędzia Jonathan Moss podjął kontrowersyjną decyzję. Alexandre Lacazette przewrócił się w polu karnym United po starciu z Fredem. Francuz łatwo upadł w szesnastce, a arbiter odgwizdał jedenastkę. Do rzutu karnego podszedł Pierre-Emerick Aubameyang i strzałem w środek bramki pokonał De Geę.

Stracony gol podciął skrzydła Czerwonym Diabłom. Chwilę po wznowieniu gry błąd w defensywie popełnił Lindelof, a przed szansą stanął Lacazette. Francuz uderzył mocno po długim rogu, ale niecelnie.

Na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry na boisku pojawił się Mason Greenwood. Dla młodego Anglika był to debiut w angielskiej ekstraklasie.

W końcówce nie było szaleńczych ataków Manchesteru United i pogoni za wynikiem. Czerwone Diabły doznały pierwszej porażki w Premier League od grudnia i skomplikowały sobie sytuację w walce o TOP 4.

Arsenal – Manchester United 2:0 (1:0)
Bramki: Granit Xhaka 12’, Pierre-Emerick Aubameyang 69’ [K]

Arsenal: Leno - Maitland-Niles, Sokratis, Koscielny, Monreal, Kolašinac - Xhaka, Ramsey - Özil (Iwobi 77') - Lacazette (Nketiah 87'), Aubameyang (Suarez 80')

Manchester United: De Gea - Young, Lindelöf, Smalling, Shaw - Matić (Greenwood 80'), Fred - Dalot (Martial 70'), Pogba, Rashford - Lukaku

« Poprzedni news
Składy: Arsenal - Manchester United
Następny news »
Statystyki: Arsenal vs Manchester United 2:0

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (602)


Assault: Nie wyobrażam sobie nawet gdzie bysmy byli teraz z Mou. Ten kto popisał papier o jego zwolnieniu miał nosa jak Ibra
» 14 marca 2019, 20:33 #602
primasort: Bayern wyjaśniony,jak mnie to cieszy,tak obiektywnie patrząc na te dwumecze to chyba się najsłabiej zaprezentowaliśmy z całej ósemki,która awansowała.
» 13 marca 2019, 22:58 #601
Daka: Z taką grą jak w dzisiejszym meczu Bayern chyba musiałby grać z Arsenalem, żeby przejść dalej.
» 13 marca 2019, 22:56 #600
man1717: Moim zdaniem liga francuska i Bundesliga po max 2 druży w LM, bo to kpina jest...
» 13 marca 2019, 22:50 #599
NexaT: No tak, bo angielska osiągała takie świetnie wyniki w ostatnich 5 latach, że szok.
» 13 marca 2019, 22:54 #598
Abstrahujacy: Nie było VARu, to nie osiągała. Tylko Hiszpanie byli wyciągani za uszy do góry.
» 13 marca 2019, 22:56 #597
man1717: Nie zdaje mi się, żeby jakieś angielskie drużyny dostawały takie baty oprócz Arsenalu
» 13 marca 2019, 22:58 #596
CirclePain: Ale Bayern dziś grał jakby każdemu z nich uciekły jaja do brzucha... Liverpool nie zagrał nic szczególnego. Wielka szkoda, Liverpool może niestety na stałe zagościc na salonach przy trenerze, który z "byle jakosci" wydobywa maksimimum.
» 13 marca 2019, 23:00 #595
Assault: W ćwierćfinale AJAX w półfinale PORTO i w finale pokonujemy liverpool.
Tak bedzie
» 13 marca 2019, 22:48 #594
wider: Teraz live vs Juve i Barca vs City
» 13 marca 2019, 22:47 #593
man1717: City-Juve
Barcelona-Tottenham
Liverpool-Porto
United-Ajax
» 13 marca 2019, 22:46 #592
DjTED: Nie ma szans. Beda chcieli pozbyc sie angielskich. beda 2 mecze z 4 angielskimi.... zawsze tak robia
» 13 marca 2019, 22:50 #591
man1717: Zobaczysz, ze my nie zagramy z Live ani z City a Uefalona dostanie Tottenham!
» 13 marca 2019, 22:53 #590
Assault: Mamy duże szanse na wyjecie konkretnych piłkarzy po tym sezonie zobaczymy co Ole wymysli
» 13 marca 2019, 22:45 #589
DjTED: Messi geniusz. Wczoraj Ronaldo , a dzisiaj Messi show
» 13 marca 2019, 22:43 #588
artifex: Odkąd zszedł Ribery to Robert jest odcięty od podań :/ Bayern nie ma argumentów na wyrównanie.
» 13 marca 2019, 22:43 #587
karol100: No i bajeczka
» 13 marca 2019, 22:43 #586
Advm: Ty powazny jestes? Jak mozna im kibicowac?
» 13 marca 2019, 22:44 #585
Qbek: Normalnie. W meczu Premier League kontra reszta świata kibicujemy ekipie z PL. Nie robi się kupy do własnego gniazda. A jak chcesz uspokoić sumienie to pamiętaj, że im dłużej Liverpool w lidze mistrzów tym większa szansa, że mistrzem Anglii nie będą.
» 13 marca 2019, 22:50 #584
pawelisto2: Kibicowanie Liverpoolowi nawet w pojedynczym meczu powinno być traktowane na równi z mową nienawiści.
» 13 marca 2019, 22:50 #583
Qbek: @pawelisto2: odkąd z moich podatków jest opłacane 500+ dla twoich rodziców na ciebie, mam prawo ingerować w twoje życie. Dlatego teraz polecam ci spakowanie tornistra i udanie się do łóżka.
» 13 marca 2019, 22:52 #582
Advm: Pamietaj, ze City tez gra dalej wiec wychodzi na 0. Zawsze gadka, że się zmęczą jak zagraja 2 mecze wiecej a wychodzi zawsze to samo.
» 13 marca 2019, 22:52 #581
karol100: Jak byś miał wokół siebie większość kibiców La ligi też byś się cieszył a nie zastanawiał kto tam kogo nie lubił w angli dziesiątki lat temu
» 13 marca 2019, 22:53 #580
Advm: Pamietaj takze, ze z kazdym wygranym meczem Live w CL sa blizej wygrania rozgrywek. To tez bys chcial?
» 13 marca 2019, 22:54 #579
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2019 22:57

@Qbek, można wiedzieć skąd takie chamstwo jeśli można?
» 13 marca 2019, 22:55 #578
Qbek: @Advm: no właśnie potwierdziłeś moje słowa, gdyby Liverpool odpadł miałby mniej meczów. Sam się zaorałeś.
» 13 marca 2019, 22:56 #577
kckMU: Liverpool nie odpadnie (jak zwykle) w lidze przez zmęczenie tylko wrodzone frajerstwo.
» 13 marca 2019, 22:58 #576
Qbek: @pawelisto: skąd twoja nienawiść do Liverpoolu? Wychowałeś się w Merseyside czy przeczytałeś w Bravo Girl, że musisz ich nienawidzieć?
» 13 marca 2019, 22:59 #575
Qbek: @kckMU: tu pełna zgoda
» 13 marca 2019, 22:59 #574
Advm: @Qbek
Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Daj znać jak załapiesz co tam napisałem
» 13 marca 2019, 23:05 #573
pawelisto2: Nawet odpowiadając na pytanie nie potrafisz zachować jakiejkolwiek netykiety, pewnie palce Cie świerzbią jeśli w każdym Twoim zdaniu nie znajdzie się jakiś chamski tekst.

Wiesz co, najgorsze jest to, że Ty jako taka dorosła osoba dumnie opłacająca to jakże dumne 500+ pokazujesz mi(jako niby osobie młodej) totalny brak kultury. I nie, stan majątkowy czy też opłacanie podatków nie daje Ci prawa rozkazywania komukolwiek - chyba, że gdzieś u Ciebie, ale w cywilizowanych miejscach są inne sposoby na uzyskanie poważania.

Swoją drogą, skąd u Fergusona taka nienawiść do Liverpoolu? Zapewne wyczytał w Bravo Girl jak to pięknie określiłeś.
» 13 marca 2019, 23:06 #572
Qbek: Ferguson nienawidzący Liverpoolu? Skąd Ci to przyszło do głowy?
» 13 marca 2019, 23:08 #571
Janek: No właśnie ja też nie mam pojęcia skąd u Was taka niechęć do naszego odwiecznego rywala. Czy nie możemy żyć w zgodzie tak jak np. kibice Lecha i Legii, Barcy i Realu czy choćby Milanu i Interu? Tylko wiecznie jakieś dogryzanie i naśmiewanie się z LFC. :(
» 13 marca 2019, 23:14 #570
Advm: Nie rozmawiaj z nim dalej pawelisto. Takich wazniakow to olać i w koncu sami pojda. Gorsze to niz trolle.
» 13 marca 2019, 23:14 #569
Qbek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2019 23:18

@Janek: oczywiście, że na angielskim podwórku to nasz "wróg" ale myślę, że większość z nas oprócz kibicowania United jest też fanami Premier League. I w meczach PL vs. reszta świata dla mnie normalne jest, że kibicuję ekipie z PL. Co innego miejscowi z Merseyside czy Londyńskich dzielnic, oni mają to z dziada pradziada ale nieodmiennie śmieszą mnie gostki z Suwałk czy innego Rzeszowa nienawidzący Liverpoolu.
» 13 marca 2019, 23:17 #568
Advm: Ten Liverpool to jest dopiero klub. W herbie dumny ptak oznaczajacy wole walki i męstwo a w tym Manchesterze jakies diably i inne szatany a my to katolicki kraj!!
» 13 marca 2019, 23:17 #567
Qbek: @Advm: teraz to odleciałeś. Szkoda, że jak brakuje argumentów, zaczyna się bełkot.
» 13 marca 2019, 23:20 #566
Advm: Ale to ja Cie co chwilę punktuje a Ty nie odpowiadasz ;)
» 13 marca 2019, 23:35 #565
Gallacher: Bayern THE END !
» 13 marca 2019, 22:43 #564
man1717: Meczczi
» 13 marca 2019, 22:42 #563
wrobel1992: Bayern niby mocny, ale budowany z zawodników, którzy nie stanowili o sile swoich poprzednich zespołów przegrywa kolejny raz. Stają się ofiarą braku realnej konkurencji na własnym podwórku... Wyciąganie najlepszych z Bundesligi i skupowanie niespełnionych graczy to jednak za mało. Szkoda, że Coman tak często jest kontuzjowany, bo jest chyba lepszym skrzydłowym jak nasz Martial. Szkoda mi Lewego, ale bez prostopadłych piłek czy dobrych dośrodkowań ciężko o bramki. Przed sezonem niby Chelsea była nim zainteresowana i na pewno byliby ładnych kilka punktów z przodu z Robertem w składzie... I ten van Dijk- w tym sezonie na pewno najlepszy stoer na świecie: technika, siła, ustawienie i gabaryt- obrońca nie z tej Ziemi!
» 13 marca 2019, 22:41 #562
Assault: Lyon na 2:2 i barca out?
» 13 marca 2019, 22:38 #561
DjTED: taaak
» 13 marca 2019, 22:40 #560
Janek: Tak. I oby tak się stało.
» 13 marca 2019, 22:40 #559
CirclePain: Tak, w pierwszym było 0:0
» 13 marca 2019, 22:41 #558
Me89v2: 3:1 juz
» 13 marca 2019, 22:41 #557
DjTED: juz na 3:3
» 13 marca 2019, 22:41 #556
Assault: Marzenie xd
» 13 marca 2019, 22:42 #555
Abstrahujacy: No dobra, na 4:4
» 13 marca 2019, 22:44 #554
DjTED: No dobra na 5:5? Ktos da wiecej?
» 13 marca 2019, 22:47 #553
DjTED: Wykrakałem :D
» 13 marca 2019, 22:49 #552
Blau: Nie martw się Robert, w niedzielę gracie z Mainz to sobie strzelisz bramkę, albo dwie :D
» 13 marca 2019, 22:36 #551
Tratasrata: Jakby taki Lewandowski grał w United to byś nim tak nie gardził mały czlowieczku
» 13 marca 2019, 22:46 #550
RedDan: Może jakiś karniaczek jeszcze wpadnie to już w ogóle miodzio.
» 13 marca 2019, 22:53 #549
marsin7: No to prawdopodobnie będziemy mieć 4 angielskie drużyny w ćwierćfinale
» 13 marca 2019, 22:30 #548
DjTED: 20 min.. kupa czasu
» 13 marca 2019, 22:31 #547
Janek: Niestety gra Bayernu dzisiaj to również kupa...
» 13 marca 2019, 22:37 #546
Assault: Ja tam mniej sie obawiam Liver niz Bayernu w LM jakos tak wlasne podworko xd
» 13 marca 2019, 22:37 #545
marsin7: Ja mam tak samo i dlatwgo ten wynik mnie cieszy
» 13 marca 2019, 22:40 #544
Abstrahujacy: "Liga hiszpańska jest najsilniejsza, bo finały są czysto hiszpańskie!" - 2017 n.e
Wprowadzenie VARu w LM od fazy pucharowej 2019 - 2018 n.e
Wszystkie kluby z Hiszpanii odpadają w pierwszej możliwej sprawdzanej przez VAR rundzie. Nie ma wsparcia UEFA - 2019 n.e

To byłoby coś pięknego... :D
» 13 marca 2019, 22:29 #543
MixEx: Dlaczego ten Van Dijk nie gra w United ehh
» 13 marca 2019, 22:28 #542
Abstrahujacy: LYON!! Jeszcze jedną!
» 13 marca 2019, 22:22 #541
DjTED: niestety sprawdza
» 13 marca 2019, 22:23 #540
Abstrahujacy: Wszystko wyjaśnione, teraz jeszcze zostawić Hiszpanię w płaczu! Jeszcze jeden!
» 13 marca 2019, 22:26 #539
DjTED: Dawaj Lyon !!
» 13 marca 2019, 22:21 #538
ReDevil07: Thiago co to jest kot to brak słów...
» 13 marca 2019, 22:15 #537
pawelisto2: Dawać komplecik drużyn z Anglii, z wyjątkiem Liverpoolu.
» 13 marca 2019, 22:09 #536
karol100: Dawać komplecik drużyn z Anglii.
» 13 marca 2019, 22:03 #535
MixEx: No i po co ci ten komplecik ty mi powiedz
» 13 marca 2019, 22:15 #534
Spawn23: Bo tak.
» 13 marca 2019, 22:38 #533
karol100: Moi pracownicy to fani ligi hiszpańskiej. Teraz to ja im pocisne
» 13 marca 2019, 22:44 #532
artix206: Ale ten Fabinho jest fatalny.
» 13 marca 2019, 21:54 #531
MiSt: Polakowi rodakowi zabrali brameczkę :o Niech Lewy ich dobije w drugiej połowie :)
» 13 marca 2019, 21:53 #530
Spawn23: Matip myślał, że jak strzelą drugą, to uspokoją mecz
» 13 marca 2019, 21:51 #529
Janek: Są jeszcze nadzieje :) Bayern nie może to LFC samo sobie strzeli jeśli trzeba :)
» 13 marca 2019, 21:40 #528
DjTED: Brawo. Jeszcze 2 poproszę
» 13 marca 2019, 21:39 #527
Advm: Widzieliscie baner za bramka Neuera? Cytuję: "Fuck Var! Fuck Uefa!" Co im Var zrobił xD
» 13 marca 2019, 21:37 #526
artix206: W tamtym sezonie na Bayernie byly podobne transparenty o ile się nie mylę z Ufea. Ale o co im chodzi, to nie jestem w temacie.
» 13 marca 2019, 21:52 #525
Abstrahujacy: Var jest do bani, bo wszyscy są wyrównani.
Nie ma przewagi dla oszustów, nie rozważa się ludzkich gustów.
» 13 marca 2019, 22:03 #524
Bylak: Ale ten bajern jest slabiutki.
» 13 marca 2019, 21:35 #523
DjTED: Ty jestes słabiutki
» 13 marca 2019, 21:40 #522
MixEx: Jeżeli Bayern jest słabiutki w tym meczu to jakie było United w spotkaniu z PSG?
» 13 marca 2019, 21:41 #521
emenems: @MixEx, skuteczne :)
» 13 marca 2019, 21:44 #520
Bylak: Do momentu 1-1 to słabo wyglądali. Po bramce odżyli.
» 13 marca 2019, 21:50 #519
DjTED: To nie pisz ze sa słabiutcy tylko ze słabo grajoooo
» 13 marca 2019, 21:52 #518
Gallacher: Wolałbym w losowaniu uniknąć Juve,chociaż to wielce prawdopodobne.Porto z punktu siły zespołów byłoby w sam raz.
» 13 marca 2019, 21:34 #517
ReDevil07: Porto byłoby czymś pięknym
» 13 marca 2019, 21:40 #516
Me89v2: Totki porto ajax
» 13 marca 2019, 21:56 #515
Ciechanek: Zgadza się. Totki porto ajax to 3 druzyny z ktorymi spokojnie mozemy powalczyc. Jest na to az 3/7 szans. Wcale niemalo :P
» 13 marca 2019, 22:15 #514
ReDevil07: Bardzo bym chciał abyśmy trafili na Totenham.
» 13 marca 2019, 21:32 #513
Gallacher: Po odpadnięciu Bayernu z CL ,zobaczymy jutro w prasie "Lewandowski myśli o transferze"
» 13 marca 2019, 21:30 #512
Widmo: ,,James RodrĂ­guez w Realu"
» 13 marca 2019, 21:51 #511
DjTED: Niestety Live... Mam nadzieje , ze Bayern sie ogarnie
» 13 marca 2019, 21:29 #510
Cisco: Czemu niestety?? Fajnie byłoby obejrzeć np w ćwierćfinale mecz Liverpool- Man Utd.
» 13 marca 2019, 21:31 #509
Janek: Co w tym fajnego? Gramy z nimi co najmniej dwa razy w sezonie, plus są na to jeszcze szanse w pucharach krajowych. Więc raz, że liczę LFC jak najgorzej, a dwa, że brakowało mi w ostatnich latach rywalizacji na poziomie z klubami z innych lig.
» 13 marca 2019, 21:34 #508
DjTED: Ja mam byc za Live ... chyba zartujesz
» 13 marca 2019, 21:35 #507
jassaj: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2019 21:42

Właśnie- to jest Liga Mistrzów a nie Puchar Anglii. O ile fajnie by było dać po tyłku takiemu Liverpoolowi w finale tak w tej fazie 1) po prostu nie życzę im zwycięstwa w tym dwumeczu z Bayernem 2) chciałby zobaczyć możliwie jak najwięcej par "międzynarodowych". Z Liverpoolem już graliśmy a z taką Barceloną od 2011 w poważnym meczu nie. Zawsze to coś nowego, świeżego. Idealnym przykładem przejedzenia do pożygu jest El Classico. 10 spotkań Realu z Barceloną w ciągu tygodnia i ja już na to patrzeć nie mogę. Tęsknie za czasami jak coś znaczyły Inter,Milan, bo wtedy tych wariantów było więcej do mieszania a teraz... Przynajmniej nie jest to kolejny sezon, gdzie z LM robi się LaLiga i do 21 jeszcze mi się marzyło, że może hiszpański wirus puści LM ale Lyon to za słaba piguła na Barcelonę jednak :/
» 13 marca 2019, 21:40 #506
Cisco: Nojer głupi kretyn po co wychodził...
» 13 marca 2019, 21:28 #505
Judas: Dobry ten Neuer
» 13 marca 2019, 21:27 #504
Advm: Ładnie Noja.
» 13 marca 2019, 21:27 #503
rvn10: Będzie komplet angielskich w ćwierćfinale?
» 13 marca 2019, 21:27 #502
Janek: Brawo Neuer :D
» 13 marca 2019, 21:27 #501
Blau: Jak na razie to ładnie w szachy grają
» 13 marca 2019, 21:22 #500
MixEx: O widzę że w Monachium powoli malpiszon się odpala
» 13 marca 2019, 21:14 #499
celny: Daley Blind w 85 minucie zdobyl bramke na 2:1 dla Ajaxu, jak sie pozniej okazalo, zwycieska!
» 13 marca 2019, 20:28 #498
Po6BOOM: Co sądzicie o Boatengu na ŚO? W Bayernie nie gra, a u nas wskoczyłby na kilka lat do pierwszej jedenastki.
» 13 marca 2019, 20:21 #497
Blau: A czemu w Bayernie już nie gra?
» 13 marca 2019, 20:25 #496
tygrys26: Z tego co kojarzę to lubi się połamać, a przez brak rytmu meczowego popełnia błędy
» 13 marca 2019, 20:41 #495
jassaj: Nie, nie i jeszcze raz nie. Jeżeli chcemy wrócić do czołowki Europy to nie możemy wykupować od nich podstarzałego szrotu pewnie z nieziemską tygodniówką. Potrzebny nam nowy Sanchez obrony ? Kłopoty ze zdrowiem, w tym sezonie tylko 16 występów w lidze, rezerwowy Bayernu zbawieniem dla nas ? To ja już wolę albo dołożyć i szarpać się o jakiś talent albo rzeczywistą gwiazdę a nie taką spadającą
» 13 marca 2019, 20:45 #494
Veron: Wissam Ben Yedder
powiem, że jako czwarty do brydża byłby idealny a ponoć jesteśmy zainteresowani
» 13 marca 2019, 18:33 #493
Himself: a kim my nie jestesmy zainteresowani? xd
» 13 marca 2019, 19:04 #492
karol100: W cwiercfinale 4 druzyny z jednego kraju ostatnio graly w sezonie 08/09 I byly to ...Arsenal Chelsea Liverpool Manchester United. Doszlismy do finalu i przegralismy z Barcelona.
» 13 marca 2019, 17:13 #491
BajtiMU: Dwie najlepsze drużyny w czołowych ligach Europy:

Manchester City i Liverpool - 147 punktów
Juventus i Napoli - 132 punkty
Barcelona i Atletico - 119 punktów
Bayern i Borussia Dortmund - 114 punktów
PSG i Lyon - 131 punktów
» 13 marca 2019, 15:46 #490
kckMU: W Bundeslidze jest 18 drużyn, zawsze to 4 mecze mniej.
» 13 marca 2019, 16:14 #489
gupidyn: racja, na te chwile City i Pool maja rozegranych po 30 spotkan, wlosi 27, hiszpanie 27, niemcy 25, francuzi 27/28... A, no i na 2 miejscu Lige 1 jest Lille a nie Lyon
» 13 marca 2019, 18:17 #488
BukajGGMU: nasze mlode diabelki wlasnie remisuja z midtjylland 1-1 strzelcem capitan z karnego angel gomes
» 13 marca 2019, 14:33 #487
Pietrus: niestety już przegrywają
» 13 marca 2019, 15:33 #486
BukajGGMU: no niestety juz 3-1 jestem zdziwiony bo caly mecz praktycznie przewazali bez problemow pod swoja bramka szybka kontra i bramka
» 13 marca 2019, 15:44 #485
HXDC: Słabo w mlodziezowce z obroną, z przodu nawet dobrze Chong, Gomes dobrze grał
» 13 marca 2019, 15:49 #484
Pietrus: Strzały niestety byly do wybronienia
» 13 marca 2019, 17:21 #483
karol100: Jak Liverpool awansuje, moze dojsc do sytuacji w cwiercfinale typu Anglia kontra Reszta Swiata.
» 13 marca 2019, 13:46 #482
kckMU: Reszta Europy*

Z resztą świata zagramy my podczas kolejnych KMŚ.
» 13 marca 2019, 14:37 #481
RememberMe: Jesli Liverpool dziś awansuje no i Barca:
-Wlochy (Juve)
-Hiszpania (Barca)
-Portugalia (Porto)
-Holandia (Ajax)
-4x Anglia (MU MC Live Kurczaki)
Potega Premier League
» 13 marca 2019, 11:44 #480
Cisco: Szkoda wczoraj Atletico, liczyłem na nich ale ten portugalski pajac wszystko popsuł...
» 13 marca 2019, 11:53 #479
Tomczo: Potęga ? Bo w tym roku się udało ? Angielskie kluby mają raczej spory regres patrząc kilka lat wstecz. Liga angielska jest najbardziej wyrównana ale czy grają w niej najlepsze kluby ? Nie jestem pewny. Zobaczymy co city pokaże w tej edycji LM.
» 13 marca 2019, 12:04 #478
Wirus: Cisco Atletico wczoraj grało tak, że aż oczy bolały. STOP murarce, już nawet Mourinho nie grał aż takiej murarki
» 13 marca 2019, 12:17 #477
karol100: Najprawdopodobniej drugi raz z rzedu zdobedziemy najwiecej punktow do rankingu Uefa, jeszcze jeden taki rok i moze przegonimy hiszpanie.
» 13 marca 2019, 13:41 #476
Cisco: Wirus akurat nie oglądałem wczoraj tego meczu bo byłem w robocie ale szkoda mi Atletico... Trudno, tym razem nie wyszło. Dziś liczę na Bayern i Lyon :) ale jak przejdzie dalej Liverpool i Barca to tragedii nie będzie.
» 13 marca 2019, 14:43 #475
Kriss92: Jakie typy na dzisiejsze mecze? I na piątkowe losowanie?
W sumie to szkoda że Griez nie wbił te 2 lata temu.
» 13 marca 2019, 11:13 #474
karol100: Losowanie chyba w pon
» 13 marca 2019, 13:43 #473
matheo: W piątek o 12:00 :)
» 13 marca 2019, 14:12 #472
karol100: Fakt , jak zwykle przeciez. Gdzies czytalem, ze 17 go ale teraz spojzalem ze to byl rok 2017. I tak z 17 go sobie zaokraglilem na szybko do poniedzialku ,ktory de facto wypada 18 go :-)
» 13 marca 2019, 14:55 #471
bacalinho: Griezmann już dawno powinien tu być, on chciał żeby Atlethico nie miało zakazu transferowego odszedłby do nas. Ale zachował się jak porządny zawodnik. Na PS grałby ze aż miło. Ale czy transfer realny ?
» 13 marca 2019, 07:56 #470
Me89v2: Realny tylko kosztowny :)
» 13 marca 2019, 08:48 #469
bacalinho: Akurat ze tego zawodnika 130-150 mln bym położył. Gość to jest ten kogo potrzebujemy. Lepiej daj tyle za niego niż za Coutinho
» 13 marca 2019, 09:23 #468
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2019 11:06

Rozwiń prosze to zdanie, co masz na mysli "Gość to jest ten kogo potrzebujemy"? Griezmann to środkowy napastnik, ewentualnie gra na lewej. Jest lewo nożny, ale czy by dal rade grac na prawej stronie?
» 13 marca 2019, 10:59 #467
Blau: Tak się złożyło, że w tym okresie, kiedy były bardzo nasilone plotki na temat ewentualnego transferu Girezmanna, oglądałem jakiś mecz Atletico. Był to mecz w LM z kimś w miarę mocnym (nie pamiętam już z kim), Antoine grał wtedy jako prawy napastnik (grali wtedy chyba 4-4-2) i byłem zachwycony jego grą (nawet napisałem komentarz tutaj o nim) Pamiętam, że wtedy najbardziej zafascynowała mnie jego bardzo dobra gra w obronie (jak na typowo ofensywnego zawodnika) i ogromne zaangażowanie połączone z zadziornością (była taka akcja, gdzie sam odebrał piłkę pod własnym polem karnym, a potem poprowadził kontrę chyba nawet strzelając gola). Dodatkowo walczył o każdą piłkę nawet jak miał bardzo małe szanse na dobiegnięcie/przechwycenie.
» 13 marca 2019, 14:23 #466
bacalinho: To normalne ze może grać na prawej stronie grając na 4-3-3 szybki, dobre pokrętło w Rep Francji tez tak grywał i dobrze sobie radził. Wszystko zależy od wizji Olę ale go akurat z wielką chęcią chciałbym u nas
» 13 marca 2019, 18:31 #465
Me89v2: Griezmann może zda sobie sprawę w końcu że lata lecą a on w tym defensywnym bagnie ciągle :)
» 13 marca 2019, 07:22 #464
Veron: tak, bo mistrzostwo świata to małe osiągnięcie
» 13 marca 2019, 07:25 #463
Xchrisx7: A co ma MŚ do rozgrywek klubowych?
» 13 marca 2019, 07:37 #462
Me89v2: Ten typ tak ma :)
» 13 marca 2019, 08:47 #461
Veron: to, że sportowo może jest spełniony a w Atletico ma kasę jaką miałby tylko w Chinach lub u Arabów a może rywalizować na najwyższym poziomie co sezon
ale dla takich tłuków jak wy ciężko to pojąć, pewnie po jednym słabszym sezonie już byście zmieniali klub
» 13 marca 2019, 09:05 #460
Xchrisx7: Tłuków? „Byście, żeście”, myślałem, że masz więcej oleju w głowie...
Wyobraź sobie, że są sportowcy z większymi ambicjami, niż tylko odniesienie sukcesu reprezentacyjnego.
Nie mówie, że Griezi nic nie osiągnął z Atletico bo na dobrą sprawę wygrał z nimi wszystko oprócz Ligi Mistrzów!
Także, jest to idealny czas dla niego by zmienić barwy i spróbować wygrać gdzieś coś więcej.
A co do pensji to o to byłbym spokojny. Znajdą się kluby które mu zapłacą i więcej niż obecnie inkasuje w Madrycie.
» 13 marca 2019, 09:15 #459
Veron: Barcelony nie było na niego stać a ty tu piszesz o kimś innym?
United obecnie sportowo to co najwyżej ta sama półka - transfer bez sensu
City nie płaci nikomu nawet 15M netto za sezon a Griezmann ma 25!
PSG już ledwo daje radę
Real - no chyba nie (z wiadomych względów)
Bayern - nie zapłacą za nikogo 100M, nie dadzą nikomu 25M pensji

szukaj dalej poza chinami
» 13 marca 2019, 09:41 #458
Veron: a po drugie wnerwia mnie takie Januszowe podejście jakby wiedział kto wygra jakąś ligę czy LM
po pierwszym meczu Atletico miało chyba większe szanse na wygranie LM niż Ajax czy United
a teraz jak ktoś się potknie to wychodzi z nory i myśli, że jest śmieszny
tfuu
» 13 marca 2019, 09:50 #457
Xchrisx7: Nie wiem skąd wziąłeś 25m, z tego co właśnie wyczytałem jest to 20m. Chyba, że mówisz o innej walucie niż EUR.
Kto powiedział, że Barcelonę nie stać na Griezmanna? Suarez młodszy i lepszy nie będzie.
United - Nie powiedziałbym, że bez sensu. Nowe wyzwania.
Arsenal - płaci Oezilowi podobną tygodniówkę.
Chelsea - pieniądze są. Przeszkodą ban transferowy.
City - nie jest im potrzebny.
Real - komentarz zbędny bo transfer raczej niemożliwy.
PSG - też raczej niepotrzebny. Chyba, że odejdzie Neymar/Mbappe.
Bayern - turaj się zgodzę.
Juve - Może ale nie musi. A za Ronaldo? Kto wie.
» 13 marca 2019, 10:00 #456
Xchrisx7: Ewidentnie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że Atletico nie ma szans na LM. Chodzi o nowe wyzwania w bądź co bądź większym klubie!
» 13 marca 2019, 10:05 #455
Advm: A to Barcelona jest taka bogata, że innych byłoby nie stać? XD
» 13 marca 2019, 10:29 #454
DEPE: Veron: barcelony nie bylo stac? skad ty sie urwales? przeciez oni byli dogadani, i koszt transferu i pensja, tylko ze sa griezman zdecydowal sie zostac w atletico (slynne la decisione).
obecnie jego klauzula to 200mln euro , zarabia 25mln euro netto na sezon. czyli wiecej niz alexis w united.
» 13 marca 2019, 10:43 #453
Veron: gdybyś wiedział to Atletico zatrzymało go tylko i wyłącznie kasą, Barca dawała ile mogła, każdy klub w Hiszpanii boryka się za limitami płac, z tego względu Godin czy Lucas odchodzą w lato
zamiast niego kupili znacznie tańszego w utrzymaniu Dembele i nawet na Coutinho starczyło
mówię tu tylko o pensjach
» 13 marca 2019, 14:37 #452
Veron: Advm
wirtualnemedia.pl/artykul/fc-barcelona-pierwszym-klubem-z-pensja-10-mln-funtow-dla-kazdego-pilkarza-dlaczego-sportowcy-zarobki
» 13 marca 2019, 14:43 #451
DjTED: Dzisiaj o 13:50 graja w LM nasi młodziezowcy. Na 130 kanale
» 13 marca 2019, 00:15 #450
jassaj: Man United
"that night in Barcelona"
Liverpool
"that night in Istambul"
Chelsea
"that night in Munich"
Arsenal
"that night in London where we beat Man United 2-0 at home and acted like it was a cup final"
Internety dzisiaj nie zawodzą :D tyle perełek, że aż szkoda oczy odrywać
» 12 marca 2019, 23:45 #449
jassaj: "Oglądam sobie elegancko meczycho aż tu nagle po trzeciej bramce Ronaldo usłyszałem że coś przechodzi za drzwiami mojego pokoju, jednak gdy wyszedłem to sprawdzić nikogo nie było, sytuacja powtórzyła sie jeszcze kilka razy aa to się okazało że chłop jest tak z...bisty że to ludzkie pojęcie przechodzi"
~Jakiś ziomek na fb
Ale trzeba przyznać, jak sympatią do Ronaldo nie pałam to jest kosmitą, zawsze będzie można tylko gdybać, czy Messi też by tak dał radę, ale właśnie za to, że Ronaldo w 3 kolejnej topowej lidze ciągnie swój zespół za uszy i za takie mecze jak dzisiaj uważam, że chłop jest kozak i od kilku sezonów najlepszy, mimo, że dużo ludzi i nawet ja od kilku lat dowala mu się do wieku i "Wyczekuje" aż to się sprawdzi to chłop robi robotę
» 12 marca 2019, 23:36 #448
CHRCH: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2019 08:55

Messi może Ronaldo buty czyścić co najwyżej. Ronaldo już w trzecim klubie pokazuje klasę jak również w reprezentacji. Messi gra ciągle w jednym klubie gdzie dobierają mu zawodników jakich chce, do tego nic nie pokazał w reprezentacji co świadczy o tym, że ktoś musi za niego odwalać robote. Taki Ronaldo by nam się przydał jak nic z młodym Rashem w ataku.
» 13 marca 2019, 08:54 #447
jassaj: No myślę podobnie, ale boję się argumentu jednego klubu, żeby rykoszetem nie walić po naszych legendach. Scholes czy Giggs też nie udowodnili nic czy w Hiszpanii czy Włoszech a nikt nie ma wątpliwości co do ich wielkości. No nie wiem, ja zawsze bardziej ceniłem umiejętności Ronaldo a wczoraj mi zaimponował więc się tym podzieliłem :D
» 13 marca 2019, 08:57 #446
CHRCH: Scholes i Giggs grali w czasach gdzie to Menadżer rządził w zespole. Więc porównywanie ich sytuacji do messiego nie ma sensu. Przeczytaj sobie biografie Ibry tam jest kilka słów o Barcelonie Messiego :-) Do tego myślę, że przy Ronaldo, Rash wskoczyłby na wyższy poziom.
» 13 marca 2019, 09:09 #445
Diabelred: CHRCH,

,,gdzie dobierają mu zawodników jakich chce"

W Realu z Ronaldo bylo podobnie, myslisz, ze czemu przez tyle lat Perez nie kupil zadnej topowej 9? Czemu ciagle gral jego kolezka Marcelo, ktory jest tragiczny w obronie grajac jako LO i jedynie Mourinho mial jaja by go odstawic, wiedzac czym moze sie skonczyc wystawianie go na dobre zespoly, ktore potrafia grac z kontry.

,,do tego nic nie pokazał w reprezentacji"

final MS, 2x final CA

Czy Messi dalby sobie rade w innej lidze to raczej nie ulega watpliwosci patrzac na to, ze w starciu z top6 PL strzelil w LM 22 bramki (rowniez niestety i nam w obu finalach w tym z glowki majac przeciez duet Vidic - Ferdinand na srodku obrony...). Pamietam jak w pierwszym badz drugim sezonie Guardioli w City szejki staraly sie wyciagnac Argentynczyka z Barcelony. Naprawde cieszymy sie, ze do tego nie doszlo, bo City z nim w skladzie emocje w walce o majstra bylyby takie jak w Serie A.

Patrzac na kariery obu to jak dla mnie:

najlepszy strzelec/napastnik w historii: Ronaldo - jego liczby(szczegolnie w LM) mowia same za siebie
najlepszy pilkarz w historii: Messi - wykonczenie, wizja gry, drybling, wiecej dodawac nie trzeba
» 13 marca 2019, 10:20 #444
CHRCH: Dziwna ta Twoja ocena najlepszego piłkarza w historii. Messi nie gra głową a Ronaldo to piłkarz kompletny, dziwne, że nie wspomniałeś o dryblingu Ronaldo ? Dodaj do tego Adaptacje w 3 różnie grających klubach... Moim zdaniem wszystko na korzyść Ronaldo.
» 13 marca 2019, 10:36 #443
Diabelred: ,,Dziwna ta Twoja ocena najlepszego piłkarza w historii."

Czemu dziwna? Po prostu ja ich oceniam na podstawie samych umiejetnosci czysto pilkarskich. Kiedys sam myslalem, ze Messi to tylko bramki i swietny drybling, ale jak zobaczylem pare meczy Barcelony to nie moglem wyjsc z podziwu ile on widzi na boisku i jak dokladne ciasteczka potrafi poslac. Ktos kiedys pisal, ze Argentynczyk to takie polaczenie wizji gry i podan Xaviego, techniki i dryblingu Iniesty i wykonczenia topowego napastnika, cos w tym jest.

Ronaldo juz dawno zatracil drybling jakim czarowal u nas, a przekladanie nog nad pilka stojac w miejscu ciezko nazwac dryblingiem :D.
» 13 marca 2019, 11:02 #442
CHRCH: Czy ja wiem? wpisz sobie cristiano ronaldo best dribbling skills 2018/2019, to wideo mówi co innego. Druga sprawa, że Devilpage mało orgazmu nie dostało jak Dalot zrobił przekładankę z PSG :p
» 13 marca 2019, 11:31 #441
CHRCH: Dla równowagi odpaliłem też podobne wideo Messiego, facet kręci kółka niczym nasz Alexis i holuje piłkę, to że rozgrywa piłkę wynika z innego ustawienia, Ronaldo jest ustawiony wyżej.
» 13 marca 2019, 11:48 #440
jassaj: Wy tutaj Juventusy, Manchestery a wielki futbol dział się we Francji. PSG po raz kolejny pokazało swoją dominację. Tym razem grając w środku tygodnia i to na wyjeździe rozgromili rywali aż 4-0. Niesamowity pokaz dominacji Paryżan
Szkoda, że potem się obudzili i mieli łóżko do sprzątania, bo ten środek tygodnia który dla niektórych kojarzy się z wielkim graniem to dla nich kolejny mecz z ogórkami o nazwie brzmiącej jak rodzaj musztardy :/ I cały czar prysł...
» 12 marca 2019, 23:13 #439
Daka: Ehh żebym wcześniej wiedział, że PSG gra szlagier z potężnym Dijon, to nie traciłbym czasu na jakiś podrzędny mecz ligi mistrzów :(
» 12 marca 2019, 23:37 #438
HXDC: PSG nawet w weekend nie grało, żeby zebrać siły na ten mecz
» 12 marca 2019, 23:57 #437
Janek: Fajna ta La Liga, taka nie za mocna. Jeszcze żeby tak jutro Barca out i będzie pięknie :)
» 12 marca 2019, 23:06 #436
Gallacher: Nie licz na to,UEFA nie może dopuścić do tego by nie było żadnego hiszpańskiego zespołu bo on musi być.UEFA byłaby zawiedziona.
» 12 marca 2019, 23:25 #435
Janek: Realowi się nie udało pomóc, to liczę na to, że i Barcelonie też. Aczkolwiek ciężkie zadanie przed Francuzami, z drugiej strony nie takie cuda się w tej edycji działy.
» 12 marca 2019, 23:29 #434
Magik1990MU: Teraz, kiedy jest VAR, to machloje są cięższe do zrobienia.
» 13 marca 2019, 07:39 #433
awe: fajnie sie tak smiac dopiero co rozgrywki europejskie wszly w gre a juz sie nasmiwasz, nie pamietajac kto ogral wielkie United rok temu kto wygral owa LM i co dzialo sie w LE ;)
» 13 marca 2019, 18:41 #432
primasort: I bardzo dobrze że nie będę musiał oglądać tego drewna z Madrytu następnej rundzie,Simeone podobnie jak Mou jest już skończony takim antyfutbolem to sobie mogą....
» 12 marca 2019, 23:01 #431
MixEx: Gościu jesteś chyba jedynym użytkownikiem tej strony którego podziwiam.Miec w sobie tyle samozaparcia żeby praktycznie codziennie kogoś tu prowokować albo trolowac swoimi wpisami to jest kosmos:D Nie raz się usmiechnalem pod nosem czytając twoje komenty. Tak trzymaj xD
» 12 marca 2019, 23:35 #430
RedsFan: Naczelny hejter wrocil jupii, juz myślałem, że bana wylapales :)
» 13 marca 2019, 00:01 #429
primasort: Jaki hejter,oglądanie Atletico za Simeone to żadna przyjemność całe szczęście że Ronaldo go skarcił
» 13 marca 2019, 00:09 #428
Lokator23: Fajnie Ronaldo odegral sie na Simone i cieszyl sie ze zwyciestwa w ten sam sposoc bo Simone w Madrycie.
» 13 marca 2019, 01:43 #427
Wirus: Man City rozniosło Schalke, chyba lepiej jakby oddali walkowera.

A co do meczu Juventus z Atletico, to Juve zagrało koncert, przecierałem oczy jak zdominowali Atletico.
Atletico mega frajerzy, wystarczyło strzelić 1 gola Juventusowi, co taka Parma strzeliła nawet 3 nie tak dawno.
No ale to może i dobrze, bo za taką murarke, to właśnie powinno sie wylatywać z LM.

I tak na koniec, CR7 - król LM
» 12 marca 2019, 23:00 #426
rvn10: Piękne te rewanże i jednak dwa mecze to nie jeden. W piłce wszystko jest możliwe, tak naprawdę wszyscy już skreślili MU, Ajax, Juventus a tu taka niespodzianka.
» 12 marca 2019, 22:59 #425
Widziwoj: Powiedz to piłkarzom Schalke
» 12 marca 2019, 23:02 #424
rvn10: Schalke? Kto tam brał ich na poważnie;P
» 12 marca 2019, 23:04 #423
Widziwoj: Ale pisałeś, że "wszystko jest możliwe":-) Jak widać nie
» 12 marca 2019, 23:06 #422
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2019 23:08

Możliwe ale Schalke to nie ta liga;)
» 12 marca 2019, 23:07 #421
karpiu87: To prawda! Nie pamiętam takich dwumeczy.
Do wszystkich trenerów - nie da się bronić cały mecz! :P
» 12 marca 2019, 23:09 #420
dzilu96: To tylko pokazuje z jakimi tuzami Bayern mierzy się w lidze niemieckiej
» 13 marca 2019, 08:45 #419
CHRCH: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.03.2019 09:02

City też rozniosło chelsea o ile dobrze pamiętam 6:0 całkiem niedawno. Więc z tymi niemieckimi tuzami nie przesadzajcie. Guardiola zbudowal zespół top, który w mojej opinii ma bardzo dużą szansę sięgnąć po puchar CL i puchar ligi angielskiej w tym sezonie. A i jeszcze zostaje przecież FA, które też jest w ich zasięgu.
» 13 marca 2019, 09:00 #418
marcinbblack: Tak, tylko Schalke akurat ostatnio słabo przędzie w Bundeslidze, więc nie są żadnym wyznacznikiem ligi (14 miejsce na 18). Nie sądzę, żeby drużyny z top 6 tak bardzo dałyby sobie wpakować aż tyle bramek, nawet jeśli prawdopodobnie i tak przegrałyby z City.
» 13 marca 2019, 09:13 #417
Sideswipe: Simeone zimny prysznic, jaja się skurczyły to wstyd było pokazywać, na szczęście nie miał okazji.
» 12 marca 2019, 22:57 #416
CeTe: Po meczu juve z Atletico naszła mnie jedna konkluzja. W prawdziwej piłce powinni wprowadzić zasadę z fify. Nie gramy drużyną z Ronaldo :D
» 12 marca 2019, 22:55 #415
dzilu96: A ja tam zawsze śmieszkuje jak kumple biorą Juve bo Ronaldo a potem dostają oklep
» 13 marca 2019, 08:46 #414
jassaj: Quiz
Kto się bardziej dziś "ośmieszył"
Atletico czy Schalke ?
Swoją drogą jutro wszystkie kciuki za Lyon i Bayern i LM uwolni się zarazem od Hiszpanów, co od razu podniesie atrakcyjność i Liverpoolu
» 12 marca 2019, 22:52 #413
Me89v2: AM. Blazny.
» 12 marca 2019, 22:55 #412
kckMU: Patrząc po formie ligowej Schalke, to nie mogą być rywalem dla Atleti. Ale syf.
» 12 marca 2019, 22:55 #411
Magik1990MU: A może tak konkurs na największego frajera tegorocznej LM?
» 12 marca 2019, 22:57 #410
sisinho: To w sumie obie ekipy z Madrytu by walczyły ze sobą o to miano plus PSG.
» 12 marca 2019, 23:00 #409
jassaj: Nie no PSG
Za bardzo urzekł mnie tekst o tym, że Real ma tak frajerski sezon, że przegrał nawet tytuł najbardziej frajerskiego odpadnięcia z LM z PSG :D
A w parze Schalke-Atletico właśnie o to mi chodziło. Niemcy dostali 7, no ale oni mają katstrofalny sezon w lidze, wgl nie ta skala jeżeli porównamy ich z City z drugiej strony Atletico które dostało niby 4 bramki mniej, ale patrząc na klasę zespołu i pozycję wyjściową w dwumeczu...
Edycja comebacków nam się zrobiła i to takich grubych
» 12 marca 2019, 23:07 #408
Widziwoj: Biedne Schalke
» 12 marca 2019, 22:51 #407
Gallacher: Biedna to była ROMA jak Marciniak im VARował.
» 12 marca 2019, 22:53 #406
Gallacher: Zamiast Los Colchoneros to powinni po tym meczu mieć Los Frajeroneros
» 12 marca 2019, 22:50 #405
sisinho: To się nazywa najlepszy piłkarz świata, sam ciągnie ekipę do ćwierćfinału :)
» 12 marca 2019, 22:49 #404
Me89v2: AM jest tak żenujące że zasługują dziś na 5:0 i totalne ośmieszanie
» 12 marca 2019, 22:47 #403
Sideswipe: Dokładnie, w ogóle mi ich nie szkoda. Oni chyba myśleli, że mecz mają w kieszeni, a z własnej połowy chyba wyszli trzy razy, o groźnym strzale na bramkę nie mówię.
» 12 marca 2019, 22:50 #402
Sideswipe: Correa IQ poniżej wartości temperatury ciała
» 12 marca 2019, 22:46 #401
Gallacher: Boże,co te Atletico Madryt pokazuję :| to na pewno ekipa Simeone ?!
» 12 marca 2019, 22:45 #400
Tomek19950307: ale to atletico to są frajerzy pfff
» 12 marca 2019, 22:45 #399
pawelisto2: Guardiola widzę dobrze się bawi, fajna imprezka.
» 12 marca 2019, 22:45 #398
karol100: City 7-0 niezle bundesliga dostala po glowie
» 12 marca 2019, 22:45 #397
rvn10: Atletico dziś nie dojechało na stadion jeszcze.
» 12 marca 2019, 22:43 #396
lele1986: Co te City robi z schalke
» 12 marca 2019, 22:41 #395
Sideswipe: Chiellini pokazał :D Za takie coś powinni zawieszać na kilka spotkań.
» 12 marca 2019, 22:30 #394
nani3210: ciekawe czy kiedyś do United zawita piłkarz pokroju Ronaldo
» 12 marca 2019, 22:17 #393
Michux3: już wielu takowych było ,teraz liczymy na Rasha
» 12 marca 2019, 22:19 #392
karol100: Hahahah nani idz sobie
» 12 marca 2019, 22:25 #391
Magik1990MU: Ale co by nie mówić, to gdybyśmy my mieli CR7 to wówczas liga byłaby nasza.
» 12 marca 2019, 22:29 #390
karol100: Ehe, Cr 7 uciekl do wloch bo tylko tam sobie jeszcze moze dac jakos rade. Na anglie juz zbyt wiekowy. No moze ten sezon jeszcze by dal rade ale z kazdym kolejnym tego nie widze
» 12 marca 2019, 22:38 #389
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2019 22:55

Niby tak, ale zobacz sobie na Giggsa w jego wieku, który potrafił dalej grać na wysokim poziomie. Pewnie, to nie był już poziom światowy, ale wyróżniał się tle zespołu. Z CR7 byłoby podobnie, a może i nawet lepiej, bo Ronaldo to absolutny fenomen i tytan pracy. Tacy zawodnicy są warci fortunę, bo dają ogromną jakość całej drużynie. Wystarczy popatrzeć jak Real się stoczył po stracie RRonaldo.
» 12 marca 2019, 22:47 #388
celny: Karol100

Przecież to jest maszyna, chłop już w 3 lidze udowadnia swoją wartość, teraz w wieku 35 lat ładuje 3 bramy Atletico.
Ja bym się nie martwił o to czy by sobie poradził, gdyby postanowił wrócić do Anglii
» 12 marca 2019, 22:48 #387
Dejfmi: Takiego piłkarza jak CR7 raczej przez najbliższe 50-100 lat nie będzie nigdzie.

Ktoś tam wyżej napisał że poszedł sobie do Włoch bo w Anglii by nie dał rady - heh co za żenada :D
» 13 marca 2019, 06:37 #386
Sideswipe: Kiedy Atletico dojedzie na mecz?
» 12 marca 2019, 22:12 #385
rvn10: Nie wiem, ale jak nie dojedzie to nie będzie nawet dogrywki.
» 12 marca 2019, 22:13 #384
Gallacher: Spodziewałem się czegoś lepszego po ekipie Simeone w tym meczu.
» 12 marca 2019, 22:07 #383
rvn10: Juve już odrobił:)
» 12 marca 2019, 22:07 #382
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2019 21:50

Bernardeshi to zawsze taki kot? Bardzo,bardzo podoba mi się jego gra.


Zinchenko jakie zagranie,wyśmienite.
» 12 marca 2019, 21:44 #381
Sideswipe: nie, nie zawsze, miewa spotkania, w których jest kompletnie niewidoczny.
» 12 marca 2019, 22:13 #380
Ciechanek: City to city ale z tego powodu że po dzisiejszym dniu na 6 drużyn w ćwierćfinale będziemy mieć 3 angielskie to ja się cieszę. Dobry znak !
» 12 marca 2019, 21:43 #379
wmatpl: naucz się najpierw liczyć do 8
» 12 marca 2019, 21:49 #378
triadevil: Ty naucz się czytać ze zrozumieniem, po dzisiejszym dniu będzie 6 drużyn, dobrze napisał.
» 12 marca 2019, 21:53 #377
primasort: Naucz się czytać ze zrozumieniem,
po dzisiejszym dniu.....
» 12 marca 2019, 21:54 #376
wmatpl: @primasort, powinien więc napisać do końca dzisiejszego dnia, bo jutro już będzie ich 8
» 12 marca 2019, 22:04 #375
BajtiMU: Ale się czepiasz i zgrywasz mądrego jak wiesz o co mu chodziło.Jezeli ktoś jutro rano Cię zapyta ile jest drużyn w ćwierćfinale to ile powiesz,ze jest? W tym ile angielskich drużyn? I będzie to dzisiaj czy jutro? Patrząc z teraźniejszego czasu.
» 12 marca 2019, 22:20 #374
Ciechanek: Ty a czym się różni "do końca dzisiejszego dnia" od "po dzisiejszym dniu"?
» 12 marca 2019, 22:35 #373
DaroMistrz5: "Do końca dzisiejszego dnia" ma więcej liter
» 13 marca 2019, 00:58 #372
DevoMartinez: "do końca dzisiejszego dnia" do godz 24."po dzisiejszym dniu" po godz 24 ;)
» 13 marca 2019, 00:59 #371
Abstrahujacy: Schalke już wyjaśnione...
» 12 marca 2019, 21:39 #370
emenems: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2019 21:34

Jak długo wytrzyma Juve grajac takim tempem? Coś czuje ze jak utrzyma się do przerwy taki a nie inny wynik to Atletico coś wciśnie w drugiej, Ci się wypompuja. Coś jak ajax z realem w 1 meczu.
» 12 marca 2019, 21:33 #369
Spawn23: Cristiano jest niezawodny.
» 12 marca 2019, 21:29 #368
primasort: CR7 wyjaśni dzisiaj tych murarzy z Madrytu
» 12 marca 2019, 21:29 #367
Michux3: Juve nie może sie przebić przez żelazną obrone simeone
» 12 marca 2019, 21:20 #366
Michux3: A jednak ,Portugalczyk wbił
» 12 marca 2019, 21:28 #365
DjTED: Atletico to najlepiej broniaca druzyna na swiecie. Co do tego nie ma watpliwosci
» 12 marca 2019, 21:17 #364
Magik1990MU: No to wątpliwości się pojawiły
» 12 marca 2019, 22:30 #363
shaya: Panowie i panie, mecz do zapomnienia.
Mysle ze nie jestem jedynym osobnikiem zdziwionym, ze MATIC gral w tym meczu, w 1 jego sezonie na Old Trafford byl fantastyczny, w tym sezonie bardzo ospały i gra jak taka slamazara. W jego miejscu powinien grac Scott, to nowy Carrick!
Z Pogbą tez jest cos nie tak, widac ze brakuje mu na boisku Lingarda, ktory jest swietny, razem z Rashfordem, Paulem i Martialem są jedną z najlepszych ofensyw w PL.
Co do Marcusa, musi odpoczać z Wilkami, koniecznie... Chong/Greenwood? Szykujcie się! :D
» 12 marca 2019, 13:29 #362
Advm: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2019 15:45

Znowu ten Chong? Jeszcze na FA Cup gdzie nie ma rewanzu?
Juz lepiej Martial-Lukaku-Dalot
» 12 marca 2019, 15:44 #361
Kkacper102: Chong ma dopiero 19 lat! Skreślasz go po 3 meczach? Pamiętasz pierwsze mecze Beckhama w United? Jakby każdego skreślać po 3 meczach to by nie wiem co się działo.
» 12 marca 2019, 17:10 #360
RysiozWilkowa: z Pogbą coś nie tak to jest od początku.
Gra dobrze kiedy mu się chce a tego nie wolno tolerowac w klubie który chce siegać po tytuły.
» 12 marca 2019, 18:09 #359
Nowekonto124: Jak dla mnie połowa osób skreśla Chonga przez włosy i nie widzi w nim profesjonalisty, a moim zdaniem da rade, a z wiekiem przejdzie mu ochota do tak wielkiej fryzury
» 12 marca 2019, 18:10 #358
Janek: Kto Chonga już skreśla? Mamy po prostu zbyt ważne mecze teraz żeby stawiać na niego, może co najwyżej na końcówki wchodzić, gdy wynik korzystny.
» 12 marca 2019, 18:11 #357
CHRCH: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2019 18:18

Nie włosy chonga są problemem, tylko jego umiejętności- A raczej ich brak. Widać było z Psg, że Max dla niego to wejścia w 80 minucie z ogórkami by łapać ogranie.
» 12 marca 2019, 18:17 #356
Kkacper102: Widział 15 minut w akcji Chonga i go skreśla... Niestety co raz bardziej jestem zniesmaczony do użytkowników Devilpage.
» 12 marca 2019, 19:06 #355
Janek: Kto tutaj niby Chonga skreślił? Bo ja nic takiego nie widzę.
» 12 marca 2019, 19:08 #354
Advm: Janek ma rację. A ja Kacper jestem coraz bardziej zniesmaczony takimi wywyższającymi się osobami jak Ty :)
» 12 marca 2019, 19:14 #353
9imar9: Btw. nie da się być zniesmaczonym "do" czegoś. Hm.
» 12 marca 2019, 20:29 #352
Bydgoszczanin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2019 11:04

Jestem bardzo ciekawy zbliżającego się okna transferowego. Będzie ono jeszcze bardziej ekscytujące z tego względu, że Ole preferuje ofensywny styl gry i wreszcie zaczyna mieć to ręce oraz nogi, wraca powoli stary dobry MU.
Są piłkarze, którzy mogą się pożegnać najbliższego lata z Old Trafford:
- Valencia, Darmian, Rojo, Jones, Bailly, McTominay, Pereira, Mata, Sanchez.
Lista nie jest moim widzimisię, ale realnie patrząc wydaje się prawdopodobna.
Kto z nich odejdzie? Kto przyjdzie na ich miejsce? Robi się intrygująco.
» 12 marca 2019, 11:02 #351
RedsFan: Chcess aie pozbyc McTominaya ktory na te chwile jest jedynym zmiennikiem dla Maticia, a w dodatki w tym momencie gra zdecydowanie lepiej od niego.
» 12 marca 2019, 11:47 #350
Janek: Valencia, Darmian, Rojo out, reszta pewnie zostanie.
» 12 marca 2019, 11:53 #349
Me89v2: DDG
Bissaka Skrinar Victor Shaw
Pogba Herrera Coutinho
Sanchno Lukaku Martial

Rez:Rashford, Lingard, Matic, Fred, Smalling, Dalot, Romero

W rotacji Jones, Tuanzebe, Fosu, McT, Perreira, Greenwood, Young,

Out: Sanchez, Mata, Darmian, Rojo, Bailly, Valencia

W 1 składzie ewentualnie
PEPE za Sancho i inny śp za Coutinho (on na podstawie plotek ostatnich ale byłby fajnym transferem).

I byłoby pięknie hehe :D
» 12 marca 2019, 13:32 #348
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2019 14:40

Ja nie chciałbym Coutinho, kosztowałby sporo, na jego pozycję mamy Pogbę, do tego bez formy i kontuzje. Dorzuciłbym do pomocy Rubena Nevesa.
» 12 marca 2019, 14:40 #347
Me89v2: Tylko wypada Pogba i nie ma kto dograć piłki. Nam potrzeba drugiego playmaker'a.
Neves to dobry pomocnik, ale to taki typowy łącznik jak Herrera czy Fred. Przynajmniej w mojej opinii. Wolałbym tego Bruno Fernandesa lub właśnie Coutino. Mamy Herrerę, Matica, McT i Freda na pozycje bardziej skupiające się na walce i trzymaniu środka. Do kreacji tylko Pogba.
» 12 marca 2019, 14:46 #346
Bydgoszczanin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.03.2019 15:29

Nie napisałem, że chcę.
Napisałem za to, że nie jest to moje widzimisię, lecz biorę pod uwagę wszystkie aspekty i podejrzewam, że taka opcja zostanie rozważona. Dlaczego? Dlatego, że jest młody i ma szansę się rozwijać. W United częściej usiądzie na ławce niż zagra. A po transferach to może i na tą ławkę się nie załapie.

P.S.: Faktem jest, że widziałbym go na wypożyczeniu. Tylko czy jest sens? Ilu piłkarzy wraca do nas z wypożyczeń?
» 12 marca 2019, 15:27 #345
lele1986: Kurde tak szkoda tego meczu z Arsenalem 3 v 4 setki i nie wlecialo . Co myslicie co Gary powiedzial tez tak mysle przegrywalismy jedna bramka nie bylo jakiegos mocnego ataku z naszej strony jak w wczesniejszych meczach . Mysle brak na poczatku roku dobrego przygotownia fizycznego .
» 12 marca 2019, 10:18 #344
Saberem47: Top 4 w zasięgu, ale pomoc Liverpoolu się przyda w tym celu. Boże co za ironia losu xd