Statystyki: Arsenal vs Manchester United 2:0

» 10 marca 2019, 19:31 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United przegrał z Arsenalem 0:2 (0:1) w 30. kolejce Premier League. Bramki na Emirates Stadium zdobyli Granit Xhaka i Pierre-Emerick Aubameyang.
» Manchester United tym razem nie będzie miło wspominał meczu w Londynie
Czerwone Diabły w Londynie zapłaciły wysoką cenę za niewykorzystane sytuacje i przegrały pierwsze spotkanie w lidze pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera.

Manchester United po meczu w Londynie stracił czwarte miejsce w ligowej tabeli na rzecz Arsenalu.

Oto najważniejsze statystyki niedzielnego spotkania.

Czerwone kartki: 0 – 0

Arsenal – Manchester United 2:0. Niewykorzystane szanse zemściły się na Czerwonych Diabłach
Young: Zostaliśmy ukarani za brak skuteczności

Komentarze (6)

Czarny82r: Arsenal strzały celne 3, MU obrony bramkarza 0? Coś tu nie gra.
» 10 marca 2019, 23:01 #6
voocash91: Gdyby nie karny to Arsenal miałby 1 celny strzał na bramkę a w statystykach są 3?? Nie wiem skąd się to wzięło, nie pamiętam trzeciego no i interwencje bramkarza 0?? Coś tu nie gra
» 10 marca 2019, 21:12 #5
Fenek: Lubię Lukaku bo to fajny człowiek i walczak na boisku. Ale kurna żeby tak marnować sety to aż zęby bolą.
» 10 marca 2019, 19:54 #4
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.03.2019 20:11

Cóż to samo zrobił Rash. Duża nie skuteczność dzisiaj. Może poprostu zmęczenie, albo swietna gra bramkarza Arsenalu, nie wiem.
» 10 marca 2019, 20:11 #3
ax1d: Wszystko naraz. Leno dzisiaj kilka kapitalnych interwencji zaliczył. Za to De Gea kolejny raz niestety zero obron :(
» 10 marca 2019, 20:13 #2
Fenek: Rash zagrał kiepsko, chyba nawet najgorzej ze wszystkich. Ale Lukaku już nie pierwszy raz marnuje sety na potęgę. Wręcz mam wrażenie, że im jest bliżej bramki tym większe prawdopodobieństwo, że nie strzeli.
» 10 marca 2019, 20:30 #1