Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Bayern - Manchester United 1:0. Czerwone Diabły oblały ostatni sprawdzian przed startem sezonu

» 5 sierpnia 2018, 22:06 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United przegrał z Bayernem Monachium 0:1 (0:0) w ostatnim meczu towarzyskim przed startem sezonu 2018/2019. Czerwone Diabły na Allianz Arenie nie pokazały ani chęci, ani pomysłu na grę. Przez 90 minut piłkarze z Old Trafford oddali tylko jeden, w dodatku niecelny, strzał.
Bayern - Manchester United 1:0. Czerwone Diabły oblały ostatni sprawdzian przed startem sezonu
» Manchester United nie rozegrał dobrego meczu na Allianz Arenie
Jose Mourinho wystawił do gry mocny skład i z dużym prawdopodobieństwem taką samą jedenastkę zobaczymy w starciu z Leicester City, które już 10 sierpnia otworzy nowy sezon w Premier League. Swoje pierwsze występy po przerwie wakacyjnej zanotowali Marcus Rashford i Victor Lindelof.

Bayern Monachium w niedzielny wieczór nie miał zamiaru pełnić roli gościnnego gospodarza i szybko narzucił swoje warunki gry. Piłkarze Manchesteru United swój występ w pierwszej połowie ograniczyli do defensywy i nie zanotowali ani jednego strzału na bramkę Manuela Neuera. Solidnie na środku obrony prezentowali się Eric Bailly i Victor Lindelof.

Dużo więcej działo się pod bramką Davida de Gei. Hiszpan już w 6. minucie zanotował bardzo dobrą interwencję po mocnym strzale zza pola karnego w wykonaniu Thiago Alcantary. Równie pewnie De Gea obronił także uderzenie Serge’a Gnabry’ego z 19. minuty spotkania.

Z kolei w 40. minucie De Gea musiał zachować dużą czujność, aby się nie dać zaskoczyć. Zza pola karnego mocno uderzył Niklas Süle. Piłka najpierw odbiła się od Erica Bailly’ego, następnie od Andera Herrery, ale De Gea zanotował skuteczną interwencję. Kilka minut później Bawarczycy mieli kolejną dogodną okazję do objęcia prowadzenia, lecz fatalnie skiksował Franck Ribery.

W przerwie Jose Mourinho nie zdecydował się na żadne zmiany, ale szybko musiał zrewidować swoje plany, bo już w 50. minucie urazu nabawił się Eric Bailly. W ekipie Bayernu mieliśmy natomiast kilka nowych twarzy. Na placu gry zameldował się m.in. Robert Lewandowski.

W 59. minucie ataki Bayernu Monachium przyniosły efekt w postaci bramki. Gospodarze egzekwowali rzut rożny z lewej strony boiska. Precyzyjną piłkę na szósty metr posłał Thiago, najwyżej w szesnastce wyskoczył Javi Martinez i strzałem głową w długi róg nie dał szans De Gei.

Kilka minut po stracie bramki na murawie zameldowali się Scott McTominay, Timothy Fosu-Mensah i Phil Jones. Czerwonym Diabłom cały czas brakowało pomysłu na rozegranie akcji i wyglądało to tak, jakby Jose Mourinho nakazał swoim zawodnikom wyłącznie ćwiczenie wariantów defensywnych.

W 74. minucie swoją szansę miał Robert Lewandowski. Polak znakomicie obrócił się z piłką w kierunku bramki na szesnastym metrze, zwiódł Chrisa Smallinga, strzelił natomiast wysoko nad bramką. Siedem minut później bliski podwyższenia prowadzenia dla gospodarzy był Goretzka, który dostał dobre podanie od Komana, ale trafił tylko w boczną siatkę bramki De Gei.

W 88. minucie kibice na Allianz Arenie poderwali się z krzesełek, aby świętować drugiego gola dla gospodarzy. Piłkę do siatki skierował Arjen Robben. Sędzia słusznie zauważył jednak pozycję spaloną holenderskiego zawodnika Bawarczyków. Była to ostatnia akcja godna odnotowania w niedzielnym spotkaniu.

Teraz piłkarze Manchesteru United muszą skoncentrować się na piątkowym meczu z Leicester City. Tam, taka postawa jak w spotkaniu z Bayernem Monachium, zaowocuje niestety brakiem punktów.

Bayern Monachium – Manchester United 1:0 (0:0)
Bramki:
Javi Martinez 59’

Bayern Monachium: Neuer – Alaba (Bernat 56’), Suele, Hummels (Boateng 46’), Kimmich (Rudy 72’) – Thiago (Rafinha 60’), Martinez, Gnabry (Koman 60’), Robben, Ribery (Goretzka 46’) – Mueller (Lewandowski 46’)

Manchester United: De Gea (Grant 78’) – Darmian (Jones 65’), Lindelof (Tuanzebe 78’), Bailly (Smalling 50’), Shaw (Mitchell 78’) – Fred (Chong 78’), Herrera (Garner 82’), A. Pereira – Mata (McTominay 65’), Rashford (Fosu-Mensah 65’), Alexis


« Poprzedni news
Marcus Rashford nową 10 w Manchesterze United
Następny news »
Statystyki: Bayern Monachium vs Manchester United 1:0


REKLAMA

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (896)


primasort: W tym roku na pewno nie będzie rekordu w sprzedaży koszulek
» 9 sierpnia 2018, 15:40 #887
Gallacher: Przespaliśmy letnie okienko i za to słono zapłacimy frycowe.
» 9 sierpnia 2018, 15:35 #886
primasort: Ma już ktoś tą nową appkę MU,warto instalować?
» 9 sierpnia 2018, 14:57 #885
Cavron: Ja mam, na razie jeszcze ją ogarniam, ale ogólnie nie jest źle, wszystkie wiadomości o klubie pod ręką.
» 9 sierpnia 2018, 15:01 #884
TylkoLechia: a to jest po polsku?
» 9 sierpnia 2018, 15:06 #883
RedDevils4life: Jeszcze zapytaj czy za darmo. Mourinho osobiście przekłada na język polski, w końcu to poliglota.
» 9 sierpnia 2018, 15:09 #882
TylkoLechia: aha czyli jak zwykle polske pominięto
» 9 sierpnia 2018, 15:15 #881
DiMaryja: Bardzo fajna apka, ale trzeba znać Angielski.
» 11 sierpnia 2018, 14:17 #880
PanEdek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 14:55

To czyste szaleństwo! Ile lat żyje to takiego deadline day nie pamiętam! Oferujemy Leicester 75 mln za Maguira ale oni odmawiają. Targujemy się z nimi od samego rana. Zawodnik jest zdecydowany na transfer ale nie możemy nic zrobić. Wypiłem dziś już chyba z sześć kaw! Za chwilę mam samolot do Londynu gdzie czeka na mnie agent Zoumy. Ale to tylko opcja awaryjna. Czas nam ucieka. Jose naciska. Mówi że bez transferu stopera nie będziemy w stanie grać na kilku frontach i będziemy zmuszeni odpuścić niektóre rozgrywki - krajowe puchary a nawet Ligę Mistrzów. Nie możemy sobie na to pozwolić! Tempo Premier League jest zabójcze. Dzwonił do mnie Sneijder ale chyba pomylił numer... Moi ludzie rozsiani po całej Anglii trzymają rękę na pulsie. Chyba jednak zagramy vabank i sypniemy 100 mln za Maguira! A może jednak ten Mina? Miał mieć testy medyczne w Evertonie ale może uda nam się go przechwycić na ostatniej prostej skoro Barcelonie się ta sztuka udała z Malcomem. Znów ktoś dzwoni... Od tych ciągłych telefonów pada mi już bateria w smartfonie! No nic. Będziemy działać do ostatniej minuty a nawet ostatniej sekundy tego okienka! Trzeba wierzyć w sukces i walczyć do końca jak nasz wspaniały klub w finale Ligi Mistrzów z Bayernem. Jeszcze wszystko się ułoży ale teraz wybaczcie. Muszę lecieć!
» 9 sierpnia 2018, 14:54 #879
RedDevils4life: Edek, albo dopinasz jakiś transfer dzisiaj albo o butelce Chivas od sponsora możesz zapomnieć.
» 9 sierpnia 2018, 14:59 #878
primasort: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 15:01

To ładny zap... tam macie
» 9 sierpnia 2018, 14:59 #877
Mattias: Tak to jest jak się wszystko na ostatnią chwilę odkłada...
» 9 sierpnia 2018, 15:04 #876
karpiu87: Typer będzie?
» 9 sierpnia 2018, 14:22 #875
nijit: To okienko to trochę żart w dodatku nawet śmieszny, ale to tylko dlatego, że słońce ostro mi przygrzało w głowę. Kupiliśmy kota w worku, który na koszulce nosi nazwę swojej ulubionej maskotki z Old Trafford za worek hajsu (wiąże z nim nadzieje bo nie wyglada najgorzej, ale nic o nim nie wiadomo) i młodego względem którego mam nadzieje, ale to jeszcze trochę czasu minie zanim zacznie grać. O bramkarzu nie wspominam bo nie ma po co. Czyli wzmocniliśmy pozycje, które nie wyglądały najgorzej a skrzydło, lewa obrona i ta nieszczęsna środkowa wciąż będą kulawe. W sumie co mi tam i tak wierzę, że wygramy ligę. Do boju!
» 9 sierpnia 2018, 14:17 #874
BajtiMU: Mam tak samo jak Ty diabełku!
» 9 sierpnia 2018, 14:52 #873
Vectra: Nikt nie chce przyjść do teamu Mourarza?? Ciekawe dlaczego...
» 9 sierpnia 2018, 14:12 #872
BajtiMU: Trochę pokory bo kiedyś nosiliśćie go na rękach.
» 9 sierpnia 2018, 14:51 #871
RedDevils4life: Niecałe 4 godziny, zdążymy coś zdziałać? Na obecną chwilę to wygląda tak, że jeżeli ma ktoś przyjść to jakiś nowy ŚO. Toby, Harry, Boateng, Mina i Godin wydają się zamkniętymi tematami. Ale najbardziej jeszcze realny byłby Boateng moim zdaniem. Albo wyłożymy 60 baniek w funtach za Toby'ego i tyle.
» 9 sierpnia 2018, 14:09 #870
klb9k: Wydaje mi się, że temat jest tylko otwarty jeśli chodzi o Tobyego, reszta raczej niemożliwa
» 9 sierpnia 2018, 14:12 #869
RedDevils4life: No tu jest kwestia finansowa. Jak nie będzie się czego złapać to wiedzą, że mają taką opcję do wzięcia. Myślę, że z pustymi rękoma nie zostaniemy.
» 9 sierpnia 2018, 14:15 #868
KINGofDP: Toby odejdzie jak Spurs znajda nastepce nie łudzmy sie ze bedzie taki transfer .
» 9 sierpnia 2018, 14:23 #867
Kilerek7: Ktoś wie jak to jest z rejestracją nowego gracza przed końcem okna? Musi podpisać kontrakt?
» 9 sierpnia 2018, 14:09 #866
RedDevils4life: Do 18 muszą zostać uzgodnione warunki sprzedaży oraz kontraktu. Jeżeli było to blisko końca to zawsze jest jakiś dodatkowy czas na testy medyczne.
» 9 sierpnia 2018, 14:10 #865
is200second: Ktos caly czas sledzi transfery?:D
» 9 sierpnia 2018, 14:02 #864
klb9k: co kilka minut odświeżam twittera i staram się patrzeć na wiarygodne źródła, cisza :)
» 9 sierpnia 2018, 14:07 #863
is200second: Trzeba bylo o Marquinhosa zapytac. Grzeje lawe w PSG.
» 9 sierpnia 2018, 13:54 #862
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 13:47

Jak mieć nadzieję na wzmocnienia w kolejnym oknie po takim jak ten? Co robił Ed przez tyle czasu? Czy zarząd ślepo wierzy, że nie trzeba nam wzmocnień? Czy Jose uparł się na graczy nie do wyjęcia? Są przecież inni gracze niż Bale czy Varane itd.
» 9 sierpnia 2018, 13:46 #861
Ekspertinio: Ed w poprzednich okienkach pokazał, że potrafi kupować. Wychodzi na to, że cele Mourinho były nierealne albo klub nie chce przepłacać.
» 9 sierpnia 2018, 13:50 #860
Klierek7: może zarząd wie że nie będzie już Murinho i a nowi zawodnicy będą chętni grać dla nowego trenera.
» 9 sierpnia 2018, 13:52 #859
Wirus: Moim zdaniem Ed jest ciapa w transferach. Pogba, Lukaku, Mkhitaryan i Ibra byli od grubasa, to wcisnął Edowi ich za wielką kase, bo pewnie nikt inny by nie brał za taką kase + prowizja dla grubego. Bailly, Lindelof, Matic przyszli za wielkie pieniądze, co inne kluby też by nie dali tyle. Alexis Sanchez przyszedł, bo chciał wielką tygodniówkę i tym sie go skusiło.
Jakoś nie widze w żadnym transferze geniuszu Eda, tylko danie sie wyrolować na wielką kase. No ale to moje zdanie
» 9 sierpnia 2018, 14:21 #858
pawbuk6: No i być może Ed stwierdził wreszcie, że nie da się dalej robić w konia i nie będzie wydawał mnóstwa kasy na średnich piłkarzy. Jedno czy dwa takie okienka, w których United nie szasta kasą na prawo i lewo i przestaną inne kluby doić tak kasę.
» 9 sierpnia 2018, 14:26 #857
TylkoLechia: mourinio jest żałosny,znowu daje popis... mówi że jest dumny z drugiej lokaty
» 9 sierpnia 2018, 13:29 #856
Stringer: Jeszcze niech powie, że z występu w lidze mistrzów jest dumny.
» 9 sierpnia 2018, 13:38 #855
DevoMartinez: Wicemistrz anglii bez nominalnego prawoskrzydłowego i z pomocnikami na obu bokach obrony, Wysil te resztko iq i zrozum, ze wynik w lidze mieliśmy ponad stan.
» 9 sierpnia 2018, 13:41 #854
Ekspertinio: Wcześniej mówił jak Moyes, teraz jak Wenger, który miejsce w top 4 uznawał za wielki sukces.
» 9 sierpnia 2018, 13:42 #853
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 13:45

Z takim skladem ktorym dysponował to i tak sukces ... Ja mam nadzieje ze sie myle ale z taka obroną jaka my posiadamy to ciezko nam bedzie o top3 a nawet niezdziwie sie jak zajmiemy 5 miejsce . Boki obrony praktycznie niewzmocnione . Darmian i Shaw zostają dalej z nami . Valencia juz łapie kontuzje , a jesli wroci Young to napewno on bedzie grał a nie Shaw , no chyba ze naprawde odpali w co wątpie bo raczej Mourinho nadal bedzie sie z nim meczył i nie da mu zbyt wiele szans co spowoduje złe emocje u zawodnika . Reasumując mamy dobre boki obrony bo Young i Valencia nie są źli ale przydałaby sie jakas nowa krew bo wkoncu maja juz swoje lata a znajac Mourinho to bedzie ich ciągle eksplatował .
» 9 sierpnia 2018, 13:42 #852
Slawek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 13:45

DevoMartinez-Ty bez przytykow do innego uzytkownika nie umiesz prawda?Zalosna wypowiedz tak jak ta w ktorej mowi,ze chodzilo o dume by wysoko nie przegrac.On ma Mojsowskie wypowiedzi i w sumie styl,rozczarowal mnie chlop.
» 9 sierpnia 2018, 13:44 #851
Stringer: A pod nami w lidze Liverpool ze swoją śmieszną obroną, Tottenham, który nigdy za zawodnika nie dał powyżej 40 mln, Chelsea w której trener był skłócony praktycznie ze wszystkimi i Arsenal z Wengerem na ławce. Po wydaniu 300 mln drugie miejsce i strata 19 pkt do lidera to rzeczywiście sukces.
» 9 sierpnia 2018, 13:47 #850
TylkoLechia: dzieki Slawek7, DevoMartinez sam oczernia innych i wyzywa od troli a sam nie lepszy gagatek. cieszę się że coraz większa rzesza kibiców MU widzi nieudolność mourinio i z niecierpliwością czeka na jego wygnanie z klubu
» 9 sierpnia 2018, 13:49 #849
DevoMartinez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 13:57

Slawek7: Umim. Na przytyki pozwalam sobie tylko wobec tych którzy pozwalają sobie na obrażanie klubu/trenera/zawodników. Proste i sprawiedliwe. Mou mozna lubic albo nie ale na pewno nie mozna powiedziec, ze nie jest szczery. To, że to często boli to tak jest własnie z prawdą. Zacznij mówić ludziom wokół prawde to zobaczysz jak szybko stracisz popularnosć i narobisz sobie wrogów.
» 9 sierpnia 2018, 13:52 #848
Ekspertinio: Nie będzie Godina w MU.
» 9 sierpnia 2018, 13:25 #847
primasort: Agent Godina szuka domu w Manchesterze
» 9 sierpnia 2018, 13:07 #846
klb9k: Ta, chyba na wakacje
» 9 sierpnia 2018, 13:13 #845
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 13:07

"Claude Puel on Harry Maguire: he'll go to #mufc, but only for two hours when we play there.” haha nawet śmiechłem masakra, śmieją nam się w twarz, wstyd.
» 9 sierpnia 2018, 13:07 #844
DevoMartinez: I dobrze, na co nam kolejny sredniak na SO. To nie jest pozycja ktora w pierwszym rzedzie potrzebuje wzmocnien, są conajmniej dwie inn.
» 9 sierpnia 2018, 13:35 #843
RedRevolta: DevoMartinez Harry w ostatnim sezonie spędził w samej PL 3420minut na boisku, kontuzje go omijały, zdajesz sobie sprawe, że ani Smalling ani tym bardziej Jones nawet nie zbliżyli się do takiego wyniku przez całą swoją kariere gry w United, kim Ty chcesz grać w ŚO przez cały sezon + LM i puchary? tymi szklankami? jakim cudem według Ciebie nie potrzebujemy tutaj wzmocnień?
» 9 sierpnia 2018, 13:42 #842
dzilu96: youtube.com/watch?v=hQLTwae61g0 jak ktoś jeszcze nie widział ;)
» 9 sierpnia 2018, 13:04 #841
klb9k: "No new signings are expected today #mulive [times]" - amen
» 9 sierpnia 2018, 13:01 #840
lukiton0589: Gary Neville napisał na Twitterze, żeby obserwować Sky Sports News, ponieważ United dziś przeprowadzi aż 3 transfery!
» 9 sierpnia 2018, 12:58 #839
klb9k: na koniec rzuci trollem o trzech umowach sponsorskich i tyle :)
» 9 sierpnia 2018, 12:59 #838
Devil88: Machaster United chce w 5 godzin 5 zawodnikow gdzie w 2 miesiace sie edek opierniczal ..... i to wszystko na ten temat:(
» 9 sierpnia 2018, 12:44 #837
wedel242: "I can confirm he is going to Manchester," the Leicester boss said. “But only for two hours when we play there on Friday.

"I am happy to keep Harry and all our best players. We lost Riyad, he was valuable for us but was important to keep all our best players." XDD
» 9 sierpnia 2018, 12:43 #836
wedel242: przyjdzie za rok albo dwa za grosze :)
» 9 sierpnia 2018, 12:44 #835
Cavron: Z tym Godinem nasze okienko może nie byłoby takie złe. Zostało 5,5 godz., kto wie...
» 9 sierpnia 2018, 12:28 #834
Me89v2: Ten klub jak.co roku zamiast planować konkretne transfery i realizować to na sam kon8ec okienka patologia
» 9 sierpnia 2018, 12:22 #833
bani: Harry Maguire jeszcze dzisiaj u Nas. Róbcie screeny :D
» 9 sierpnia 2018, 12:11 #832
AFC07: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 12:12

jeśli uda Wam się kupić Godina to byłby to prawdopodobnie najlepszy transfer okienka w Premier League
» 9 sierpnia 2018, 12:10 #831
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 12:15

Skąd info o Godinie?

Edit: Dobra coś widzę, ale nie oficjalnie. Godin miał chyba klauzulę wykupu.
» 9 sierpnia 2018, 12:13 #830
Sancho: Niby Sky o tym pisze a to zawsze konkretniejsze źródło
» 9 sierpnia 2018, 12:17 #829
RedDevils4life: Miał klauzulę 20 mln euro, co jest śmiesznym pieniądzem na dzisiejsze czasy. Jego wiek to nie jest żadna przeszkoda. Jakby zrobili taki transfer to byłoby bajeczne zakończenie.
» 9 sierpnia 2018, 12:19 #828
AFC07: przynajmniej próbowaliście
» 9 sierpnia 2018, 15:15 #827
primasort: 5h i 50min do końca okienka
» 9 sierpnia 2018, 12:10 #826
ArktoS: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 12:10

Wooooooooooo możliwe, że Godin dzisiaj wjedzie. Wszystkie źródła tak mówią [sky] :D
» 9 sierpnia 2018, 12:09 #825
mordynator: Siema,Tak sie zastanawiałem czy my serio aż tak potrzebujemy tego ŚO jest Lindelof który jak bedzie grał z pewnośćią siebie jak w rep.Szwecji to grać potrafi.Eric jak nie ma kontuzji jest naszym najlepszym obrońcą .
Jones,Smalling wiadomo czasem przydarzą się im błedy ale ogólnie grają w miare równie i jest jeszcze Rojo. Wiadomo Toby czy Magurie to pewnie troche lepsi obrońcy od naszych ale nie jakoś dużo a nie mamy jakiegoś kryzysu na tej pozycji patrząć wyżej co napisałem dlatego jak już mielibyśmy kogoś kupować to tylko PS.
» 9 sierpnia 2018, 11:45 #824
RememberMe: Bailly - Lindelof i Smalling - Jones - dwa solidne duety obrońców, to zdecydowanie wystarczy
» 9 sierpnia 2018, 11:56 #823
DiMaryja: Zgadzam się. Brak prawoskrzydlowego jest najbardziej ewidentny. Bardziej niż ŚO potrzebujemy klasowych LO i PO.
» 9 sierpnia 2018, 11:57 #822
KINGofDP: Jones i Smalling to obecnie poziom WHU , Evertonu są po prostu za słabi na United .
» 9 sierpnia 2018, 12:02 #821
pawbuk6: Wszyscy tu piszą o braku transferów, a i tak klub wydał spokojnie z 70 mln. Może właśnie potrzebna jest stabilizacja składu i formy?

Doszedł Fred, odeszli Blind i Carrick, którzy praktycznie i tak nie grali. Wydaje się, że jednak kadra jest nieco mocniejsza niż w zeszłym sezonie. Szkoda tylko tego beznadziejnego, ze względu na MŚ, okresu przygotowawczego. Owszem, kilku młodzikow pograło więcej, ale sporo graczy podstawowego składu nie jest gotowych do sezonu. Te pierwsze 3 mecze to będzie trochę taka prowizorka. Być może szansę dostana gracze rezerwowi, ale z kilkoma zawodnikami nie wiążę już żadnych nadziei. Darmian czy Fellaini to są tylko gracze do uzupełnienia składu i zasadniczo juz w tym okienku powinni odejść. Wielka szkoda, bo to byli kiedyś naprawdę bardzo solidni gracze...
» 9 sierpnia 2018, 11:40 #820
Bylak: Chelsea kupiła dżordżinio i kovacica. Kante pewnie odejdzie do PSG/real
» 9 sierpnia 2018, 11:26 #819
Carlitozz: Sam w to nie wierzysz ze go gdzies puszcza teraz, na kilka godzin przed zamknieciem okna.
» 9 sierpnia 2018, 11:27 #818
RedDevils4life: Sprzedawać mogą do końca sierpnia.
» 9 sierpnia 2018, 11:29 #817
Carlitozz: Ze sprzedawac moga to wiem, ale co z tego jak nie mogliby sciagnac zastepstwa, tak jak mowie to jest z transferow nie mozliwych na ostatnia chwile.
» 9 sierpnia 2018, 11:32 #816
RedDevils4life: No, ale przecież wzmocnili się dwójką do środka pola... Jakiś czas temu były plotki o Kante do PSG za 100 mln, ale szybko ucichły.
» 9 sierpnia 2018, 11:34 #815
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 11:38

To ze sie wzmocnili dwojka w srodku, a jeden na wypozyczenie to nie znaczy ze Kante odejdzie. Dzis pewnie pogonia Bakayoko i Drinkwatera, tak mi cos brat wczoraj mowil ze takie informacje chodza po necie.

Kante sie nie da zastapic 1-1 zadne 100milionow tu nie zalatwia sprawy, miedzy innymi wedlug informacji Kante byl jako pierwszy na liscie Jose.
» 9 sierpnia 2018, 11:38 #814
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 11:41

PS.

Ciekawi mnie czy jeszcze wyciagnie Ed jakis transfer i kim byla ta postac przykryta czarna plachta.
» 9 sierpnia 2018, 11:40 #813
RedDevils4life: No ja nie sugeruje, że te dwa wzmocnienia oznaczają, że Kante odejdzie. Chodziło mi raczej o to, że byliby przygotowani na ewentualne odejście. Drinkwater'a ma Leicester podobno odkupić.
» 9 sierpnia 2018, 11:45 #812
Vectra: Kante to niedlugo dostanie nowy kontrakt a nie ze odejdzie. Sam Kante mowil ze nie zamierza odchodzic nigdzie bo jest mu dobrze w Chelsea, no chyba ze sam klub zdecyduje ze chca go sprzedac.
» 9 sierpnia 2018, 11:57 #811
Rochanv: Chelsea na bank nie sprzeda Kante, Sarri ma na niego pomysl i odbyl z nim rozmowe ;) szykuje sie dla niego nowy kontrakt 300tys tyg. Kovacic to tylko wypozyczenie na rok bez mozliwosci wykupu. Kante- Jorginho- Kovacic
» 9 sierpnia 2018, 13:15 #810
MaciasDevil: Kovacic w Chelsea... i to jest transfer :)
» 9 sierpnia 2018, 11:13 #809
matizek92: Jak to? Przecież jak my go chcielibyśmy to odpad z Realu, który siedzi na ławie.
» 9 sierpnia 2018, 11:15 #808
RememberMe: Carlitos w Legii... i to jest transfer, Ed powinien sie uczyć
» 9 sierpnia 2018, 11:21 #807
MaciasDevil: matizek92... a teraz mi zacytuj gdzie tak napisalem:) Bo jezeli poczytasz to bylem fanem tego transferu.
A Ty RemeberMe po co trollujesz? Najzwyczajniej w swiecie napisalem. Szkoda ze tacy zawodnicy (moim zdaniem) ida do rywali.
» 9 sierpnia 2018, 11:34 #806
RememberMe: nie trolluje tylko chcę Ci lepiej pokazać jakie farmazony klepiesz
» 9 sierpnia 2018, 11:39 #805
MaciasDevil: Wyrażam swoje zdanie po prostu, lubie kovacicia i szkoda ze poszedł do rywala. Ale czego mam sie spodziewać po gościu ktory jest w serwisie ponad 100 dni, jak nie prowokacji :)
» 9 sierpnia 2018, 11:48 #804
Wirus: "Mam informację, że nic się nie dzieje. Nie jestem pewny, rynek zamyka się dzisiaj, więc dla mnie czas na zaprzestanie myślenia o nim." - Jose Mourinho

Podziękujmy Edowi ... Kpina, kpina i jeszcze raz kpina !!
» 9 sierpnia 2018, 10:44 #803
RedDevils4life: Nie nauczyłeś się, że Mourinho w większości przypadków się tak wypowiada?
» 9 sierpnia 2018, 10:47 #802
Wirus: Wiem, że sie tak wypowiada, ale teraz widać konflikt na linii Jose - Ed i tą wypowiedzią zaznacza to, że to Ed jest winny tego, że nie będzie transferów
» 9 sierpnia 2018, 12:33 #801
RedDevils4life: Leicster poluje na Souyuncu oferując 19 mln. Zaczyna wyglądać na to, że szukają alternatywy za Maguire'a. Czyżby jednak?
» 9 sierpnia 2018, 10:43 #800
vieeeri: Na SkySports jest info, że potencjalne dwa wzmocnienia w obronie Leicester nie wpłyną w żaden sposób na fakt odejścia z klubu Maguire'a
» 9 sierpnia 2018, 10:54 #799
RedDevils4life: No to pozostaje czekać na rozwój sytuacji.
» 9 sierpnia 2018, 11:02 #798
klb9k: Jose Mourinho : "Second place last season was one of my biggest achievements in the game" - trochę dowalił
» 9 sierpnia 2018, 10:43 #797
RedRevolta: Jose Mourinho is 'not confident' #mufc will make any #DeadlineDay signings: 'My information is no.' można się rozejść.
» 9 sierpnia 2018, 10:33 #796
RememberMe: XD to ktoś tego nie wiedział?
» 9 sierpnia 2018, 10:43 #795
QsQs: Masakra z tymi transferami. Ale niestety mało kto chce dla dino grać. Inni mają zaporowe ceny i taka to jest sytuacja.
» 9 sierpnia 2018, 10:31 #794
matizek92: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 10:44

Oni nie grają dla 'dino' tylko dla klubu :) Nie chcą grać w United i już. Nie ma co się oszukiwać - konkurencyjni, dla tych najlepsi, to my nie jesteśmy. Trener dorzuca tylko kilka swoich groszy do całej tej sytuacji (w końcu zawsze mogą go zwolnić).
» 9 sierpnia 2018, 10:42 #793
QsQs: Bo z dino zaliczają zjazd niektórzy piłkarze. Martial np. Czemu do transferu alexisa grał bardzo dobrze? Wielu piszę, że się nie przykłada do treningów itp. Czemu u van gaala nie było z tym problemów (a van gaal chyba jeszcze bardziej przywiązuje wagę do ciężkiej pracy). Był najlepszym graczem zaraz po de gei. Przychodzi inny piłkarz i zabiera ci za nic twój numer na koszulce, przychodzi następny książę i zabiera ci miejsce w składzie za nic. Nie jeden by się wkur...
» 9 sierpnia 2018, 11:09 #792
matizek92: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 11:13

Martial do transferu Alexisa grał bardzo dobrze? Co najwyżej poprawnie. Jak wchodził z ławki to robił różnicę, ale w pierwszym składzie grał dno. Jego straty piłki są tak samo irytujące jak straty Alexisa, ale ten drugi przynajmniej się wróci. Martial grał, bo nie było lepszego za niego, przyszedł Alexis i go posadził, nic nadzwyczajnego :) Martial to w ogóle zły przykład, ten koleś jest dziwny, nawet trener Francji nie chciał go w kadrze.

Nie będę się kłócił. Piłkarz ma grać dla klubu - trener jest, a za rok go może nie być, wtedy taki gracz odchodzi bo odszedł trener? Takich chyba nie potrzebujemy :)
» 9 sierpnia 2018, 11:12 #791
ARTIX20: Jak Arsenal jeszcze wypożyczy Dembele to będą u nich najlepsze transfery od lat podobnie jak w Liverpoolu.
City ma wiadomo bardzo mocną pake. Tottenham nikogo nie kupił ale też nie sprzedał a mają bardzo solidny skład i ciekawego trenera. Dlaczego do nas nikt nie chce przyjść, przecież stać nas na najlepszych zawodników...
Taki Alderweireld powinien już 2 tygodnie u nas trenować i zgrywać się z zespołem, to samo nowy skrzydłowy, nie mówię już o lewym obrońcy, którego brakuje od zeszłego sezonu.
Strach pomyśleć co by byłó gdyby Lukaku i Sanchez mieli jednocześnie kontuzję...
Najgorsze okienko jakie pamiętam - kibicuje od 2007 roku United.
» 9 sierpnia 2018, 10:10 #790
Rochanv: Tak z ciekawości.. jak wygląda Wasza historia ostatnich godzin okienka transferowego? kupowaliście kogoś już w ostatni dzień? czy raczej nie ma co liczyć? jest kilka klubów co lubią kupować na ostatnie godziny.
» 9 sierpnia 2018, 10:03 #789
ArktoS: Wasza ?
» 9 sierpnia 2018, 10:05 #788
rizx: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 10:10

Z dużych nazwisk w ostatnich latach to najbardziej pamiętny jest transfer Falcao, Fellainiego, Berbatova no i Rooney
» 9 sierpnia 2018, 10:08 #787
Blau: ArktoS

Tamten kolega jest fanem Chelsea, dlatego napisał "waszej".
» 9 sierpnia 2018, 10:16 #786
rizx: I jeszcze o Martialu zapomniałem :)
» 9 sierpnia 2018, 10:23 #785
Rochanv: czyli do 18stej mozecie miec nadzieje, ze cos sie wydarzy. Martial to byl duzy transfer
» 9 sierpnia 2018, 10:38 #784
Me89v2: Gdyby gra w zeszlym sezonie była na niezlym poziomie to nie martilbym się tak tym brakiem transferów. Ale biorąc pod uwagę jakość gry (choć jakimś cudem ugralismy 2 miejsce) i biorąc pod uwagę teraz brak okresu przygotowawczego no i ten brak transferów sezon może być bardzo słaby. Z drugiej strony skład mamy na tyle mocny żeby poza Liverpoolem Chelsea totkami czy City bić każdego. A i z czołówka pewnie się ugra jakieś punkty. Chciałbym w końcu pooglądać emocjonujący United a nie ta padline mou. Liczyłem że gra się odmieni z nowymi pilkarzami bo na zmysł mou do fajnej gry trudno liczyć. Trzeba zatem od meczu do meczu liczyć na punkty i może jakaś niezła grę. Jeśli jednak znów będzie to katorga dla oczu i czynnik odrzucajacy klasowych piłkarzy chcących grać w piłkę a nie w lagi to siwy musi polecieć jak najszybciej.

Ocenimy tak na prawdę team po kilku kolejkach. Myske że w piatek wygrany spokojnie bo lisy mają słabiutki skład.
» 9 sierpnia 2018, 09:58 #783
Kilerek7: L equipe, MU bid for 16 years old left back Zagre from PSG.
» 9 sierpnia 2018, 09:40 #782
Seszele: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 09:36

De Gea, Romero, Grant
Valencia, Darmian
Bailly, Lindelof, Rojo, Jones, Smalling
Shaw, Young
Matić, Herrera
Fred, Pereira
Pogba, Fellaini
Mata, Lingard
Sanchez, Martial
Lukaku, Rashford

Naliczyłem 24 kopaczy. W jakiej ilości kadrę dopinał w poprzednich sezonach Mourinho? Jeśli 25, to możemy spodziewać się jeszcze jednego transferu przed zamknięciem okna. Dalot na moje rozpocznie w rezerwach. Najgorzej prezentują się oczywiście środek obrony i prawe skrzydło.
Środek obrony:
Bailly - wiązałem z nim ogromne nadzieję, ale jest coraz mniej pewny, głównie przez kontuzje, ponieważ nie może ustabilizować formy;
Lindelof - niewiadoma, zeszły sezon miał na aklimatyzację, Mundial w jego wykonaniu bardzo dobry, więc może w tym sezonie będzie mocnym punktem naszej defensywy?;
Rojo - częste kontuzje, przez co nie może ustabilizować formy;
Jones - częste kontuzje, przez co nie może ustabilizować formy, kiedyś pretendował do jednego z najlepszych na świecie na swojej pozycji;
Smalling - najpewniejszy punkt defensywy, co na swój sposób jest trochę niepokojące; idealna opcja jako rezerwowy na ostatnie minuty (dobra gra głową, aktywność przy rzutach różnych) albo mecze z rywalami ze średniej i niższej półki;

Generalnie linia obrony mnie niepokoi. Mamy na niej niewątpliwie dobrych i stosunkowo młodych graczy. Sęk w tym, że są oni niszczeni przez kontuzje. Liczę na trojkąt Bailly-Jones-Lindelof. Niestety realnie patrząc regularnie może grać jedynie Szwed, dlatego dla świętego spokoju jestem za sprowadzeniem doświadczonego obrońcy, który z miejsca poprawi jakość naszej obrony i ostatnie lata wskazywałyby, że nie jest podatny na kontuzje.

Prawego skrzydła komentować nie trzeba. Matę widzę jako idealnego zmiennika dla Pogby albo do pary z Francuzem przy natarciu ofensywnym w ostatnim kwadransie, kiedy moglibyśmy grać dwójką ofensywnych pomocników. Lingard jako zmiennik na skrzydło to bardzo dobry wybór. Już nieraz pokazał, że potrafi mieć niespodziewany wkład w zwycięstwa. Nadal jednak nie mamy pierwszoplanowego skrzydłowego na prawej stronie... Może Mourinho ma plany wobec Rashforda? Obawiam się jednak, że to za mało.

Realnie dwa transfery by się przydały. Skrzydłowy do zamknięcia kadry 25 osobowej, zaś obrońca w miejsce któregoś z obecnych. Typowałbym Rojo.
» 9 sierpnia 2018, 09:33 #781
RememberMe: zapomniales o McTominayu
» 9 sierpnia 2018, 09:59 #780
mycka86: I Fosu.
» 9 sierpnia 2018, 10:48 #779
Seszele: Faktycznie zapomniałem. Wydaje mi się, że McTominay za dużo nie pogra w nadchodzącym sezonie. Mamy całkiem szeroki wybór do środka pola. Osobiście bym go wypożyczył, aby się wciąż rozwijał.

Fosu został wypożyczony, tak samo Tuanzebe. To dobrze. Będą się ogrywać i w każdej chwili można ich ściągnąć z powrotem, jeśli - odpukać - przytrafi się plaga kontuzji w obronie.
» 9 sierpnia 2018, 11:06 #778
IntruZ9: NIE BĘDZIE JUŻ ŻADNEGO TRANSFERU...róbcie screeny:)
» 9 sierpnia 2018, 09:32 #777
DiMaryja: Miały być transfery i nima. Czyjjas głowa powinna polecieć jeśli nie będzie dzisiaj transferu i cały sezon będziemy się męczyć bez bocznych obrońców i prawego skrzydła.
» 9 sierpnia 2018, 09:27 #776
klb9k: Chyba coś się dzieje, zmienili godzinę konferencji prasowej na dużo wcześniejszą, może chcą mieć więcej czasu na jakiś transfer last minute?
» 9 sierpnia 2018, 09:17 #775
Bylak: Ostatni dzień - ostatnia nadzieja
» 9 sierpnia 2018, 07:27 #774
RuudVN: Obcy - decydujące starcie
» 9 sierpnia 2018, 09:22 #773
vieeeri: Nie kumam jednej rzeczy- Kante z Hazardem w Chelsea już grają mimo mistrzostw w nogach, A Pogba z Lukaku albo jeszcze nie zaczęli treningów albo dopiero zaczną. Czy oni są bardziej zmęczeni ze względu na większy wzrost i masę ciala...?
» 9 sierpnia 2018, 07:00 #772
Romek1981: A skąd maszinformacje że Lukaku nie ćwiczy? (Są błędne)
» 9 sierpnia 2018, 07:46 #771
RememberMe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 09:27

Pogba z Lukaku zaczęli treningi w poniedziałek.
» 9 sierpnia 2018, 09:26 #770
mycka86: Gdzie grają? W pierwszej kolejce będą poza składem.
» 9 sierpnia 2018, 10:38 #769
sk8bob: Chelsea i Real doszły do porozumienia... za35mln euro ! Bramkarz chelsea idzie do Realu a na roczne wypożyczenie z Realu do Chelsea idzie kovacic... a do nas podobno nie chciał przyjść
» 9 sierpnia 2018, 06:30 #768
untraceable: Ja czytajac komentarze ze nikogo nie potrzebujemy to mnie zal za dupe sciska...
Prawa strona kuleje tutaj i United caly sezon beda znow lewa grali ? toz to ,,Probierz by rozkminil",
jesli nie kupia nikogo na prawe skrzydlo do 10 kolejki zapomna o mistrzostwie :)
» 9 sierpnia 2018, 06:28 #767
wedel242: Jutro oficjalka Toby'ego , róbcie screeny
» 9 sierpnia 2018, 02:18 #766
JkaPumbaTkiShab: buki myślą tak samo, szkoda wolałbym Maguirea no ale obaj teoretycznie bedą wzmocnieniami więc jest ok
» 9 sierpnia 2018, 02:40 #765
Michux3: bardzo na to licze ,transfery do północy czy jest jakaś wyznaczona godzina?
» 9 sierpnia 2018, 03:03 #764
rreddevilss: Do 18 czasu polskiego ,później juz tylko można sprzedawać
» 9 sierpnia 2018, 05:22 #763
RedDevils4life: No pachnie mi jakimś cichym transferem. To się musi wydarzyć.
» 9 sierpnia 2018, 02:11 #762
Michux3: Podobno chcemy Dembele za 89 mln
» 9 sierpnia 2018, 01:33 #761
Michux3: Ja jestem za ale nie ma opcji na sprzedaż pogby
» 9 sierpnia 2018, 01:35 #760
Carlitozz: Jakos nie moge sobie wyobrazic tego dziecka tutaj.
» 9 sierpnia 2018, 08:58 #759
Mattias: Ponoć chcemy Kurzawe z PSG.
» 9 sierpnia 2018, 01:10 #758
RememberMe: Transfery w tym roku:
-Sanchez - napastnik
-Fred - pomocnik
-Dalot - obrońca
-Grant - bramkarz
Wzmocniona każda linia zespołu i to jest jak najbardziej wystarczająca liczba, do tego wcale nie jest powiedziane, że będziemy grać ze skrzydłowymi, a jeśli tak sie zdarzy to Mata jak najbardziej może tam grać. Mamy rezerwowy atak Martial, Rashford, Lingard, a pomoc Herrera, Fellaini, Pereira. Obecne okienko to uzupełnienie składu a nie wyjeżdżanie z jakimiś bombami. Jesteśmy przygotowani do sezonu znacznie lepiej niż do poprzedniego.
» 9 sierpnia 2018, 00:23 #757
RedDevils4life: Ktoś by się jeszcze jednak przydał na domknięcie. Nie chcę wierzyć, że nikogo nie kupimy, bo szukamy gdzie popadnie tak naprawdę. Jakiś transfer będzie.
» 9 sierpnia 2018, 00:27 #756
Blau: Ehh

Gdzie jest wzmocnienie boków obrony? (bo chyba szczyl, który rozegrał kilka meczów w lidze portugalskiej nie jest wzmocnieniem, prawda?) Gdzie jest wzmocnienie środka obrony? (sezon się jeszcze nie zaczął, a szklanka Bailly już się połamał) Gdzie masz prawe skrzydło? (Mata może tam grać? Nie rozśmieszaj mnie, przecież dobrze wiesz, że on na prawym skrzydle jest tylko na papierze, a w meczu i tak biega po środku - tak samo Lingard)
Wcale nie startujemy silniejsi, jesteśmy na tym samym poziomie - co w efekcie daje spadek, bo taki Liverpool nie próżnował i się wzmocnił. (dodatkowo nie wiadomo jak sfochowany Martial będzie grał i czy Pogba nie zacznie wymuszać transferu)
» 9 sierpnia 2018, 00:36 #755
7DEVIL7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 01:37

Bo to wlasnie jest ta bomba. Brak transferow.
W rzeczywistosci mamy kompletny sklad, jedynie tego srodkowego obroncy brakuje. Smola, Rojo(wiem kintuzja), Szwed, Jones(szklana), Bailly i jeszcze moglby ktos do nas trafic, a to dlatego, ze jak dla mnie jeat pewne, ze bedziemy grac 352 czyli...
Stad walka o kolejnego SO, wczesniejsza proba pozyskania Perisicia. I to na pewno bylaby lepsza opcja niz w kazdej formie Shaw. Wyobrazmy sobie takie whadla: Perisic lewa prawa noga, na drugiej, wersja troche ubozsza, Valencia lub Young, gdzie Young potrafi dobrze dosrodkowac, czasem niezle zakrecic przeciwnika i prawdopodobnie po jakis czasie bylby podstawa lub z pewnoscia bylby regularna rotacja.
Srodek pola tez niekiepsko bedzie wygladac Pogba, Matic, Fred(balans) rotacje znamy i w koncu atak, lewy Sanczez, prawy Kukaku. Dlatego tez jak mozna sie domyslic chcial odejsc gosc z ogromnym potencjalem, ktory zostanie przyhamowany przez Sancheza na jescze kolo dwa sezony, jesli oczywiscie Martial z nami zostanie. Malo kto tak potrafi, ze tak sie wyraze, plynac z pilka przy nodze.

Zyczylibysmy tylko sobie zmiany stylu z topem, reszte zdominujemy.
» 9 sierpnia 2018, 01:33 #754
AnotheReDevil7: Szkoda że nikt w przed sezonowych przewidywaniach nie uwzględnia prawie że transferu w postaci Sanchez. Nie dawno Mourinho obiecywał , że Chilijczyk dopiero się rozkręci, i tak prawdopodobnie będzie.
Plus Fred , może Toby i wcale nie jest tragicznie . Wręcz przeciwnie . Pamiętajmy że to my byliśmy drugim zespołem; jakby nie było to inni muszą nas gonić
» 9 sierpnia 2018, 00:16 #753
Blau: Komentarz zedytowany przez usera dnia 09.08.2018 00:20

"Pamiętajmy że to my byliśmy drugim zespołem; jakby nie było to inni muszą nas gonić"

Właśnie byliśmy drugim zespołem z 19 punktami straty do lidera, którego też przydałoby się gonić, prawda?
» 9 sierpnia 2018, 00:20 #752
AnotheReDevil7: Tak, jednak z tyłu głowy miałem komentarze , że zajmie czwarte albo i gorzej
» 9 sierpnia 2018, 00:32 #751
DjTED: Skoro Live daje za obronce 80 mln, Chelsea za jakiegos Kiepa a'la 7 czystych kont 80 mln to Pogba dzisiaj jest wart 200 mln najmniej
» 8 sierpnia 2018, 23:52 #750
RedDevils4life: Lepiej mi powiedz ile jest DDG warty przy 80 mln za no-name'a. Rynek się totalnie zepsuł. Bramkarze teraz nawet tyle kosztują więc ceny za resztę pozycji też będą szły do góry. 60 mln za Alissona już było absurdem a 80 za Kiepa to nie wiem nawet jak skomentować.
» 8 sierpnia 2018, 23:55 #749
DjTED: Realu by nie było stac... dlatego wydymali tych łochów i dali im 30 mln za bardzo dobrego bramkarza...
» 8 sierpnia 2018, 23:58 #748
BartkoGGMU: Czyli teraz walczymy o Zoume.
Więc skończyło się tak jak mówiłem - klęska i zenada. Na szczęście kupiłem już koszulki Tottenhamu, City i Liverpoolu, poczekam na to, który z tych zespołów najlepiej wystartuje i wtedy zadecyduje którego klubu będę fanem.
» 8 sierpnia 2018, 23:48 #747
Kilerek7: A myślałem, że gorzej od Miny być nie może hah.
» 8 sierpnia 2018, 23:50 #746
RedDevils4life: Jeszcze tu jesteś po wczorajszym popisie? Żałosne jest co obecnie wypisujesz próbując być śmiesznym.
» 8 sierpnia 2018, 23:54 #745
Magik1990MU: Normalnie Pan kibic
» 8 sierpnia 2018, 23:57 #744
BartkoGGMU: Z tego co widzę to masz więcej ostrzeżeń ode mnie, także radziłbym się pilnować. Ja w przeciwieństwie do Ciebie trzeźwo analizuje sytuacje i nikogo nie obrażam. Ale rozumiem, wybacz, że wymagam kultury od osoby, która w co drugim poście obraza przeciwników.
» 8 sierpnia 2018, 23:59 #743
Kilerek7: Pijecie do mnie? Jakim wczorajszym popisie?
» 9 sierpnia 2018, 00:12 #742
SiYamabushi: A sio a sio
» 9 sierpnia 2018, 00:13 #741
RedDevils4life: Haha, nie do Ciebie Kilerek.

Nie mam czego się obawiać a nikogo bezpodstawnie nie obrażam. Jesteś spalony na tej stronie chłopie i już nie udawaj takiego super inteligentnego. Żaden z Ciebie kibic, co najwyżej niedzielny fan piłki.
» 9 sierpnia 2018, 00:15 #740
BartkoGGMU: Kilerek7
Do mnie
» 9 sierpnia 2018, 00:15 #739
Kilerek7: Aa spoko, bo zacząłem się zastanawiać kiedy kogoś obraziłem, a dużo też jest tutaj kont o podobnym nicku do mojego.
» 9 sierpnia 2018, 00:19 #738
spOntan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2018 22:52

Co wy tak placzecie o te transfery to ja nie wiem. Wrócił Pereira,który może grać na prawym skrzydle, i tak pewnie zostanie wystawiany. Zostaje pewnie Martial. Shaw wrócił, sam uważa że jest lepszy niż kiedyś. Jak by wrócił do formy z przed kontuzji to by było mega. Przyszedł młody perspektywiczny Dalot, no i Fred, który w sparingach pokazuje,że może być świetnym transferem. Nie na darmo chciał to też Pep. Wróci do składu Pogba, Lukaku, Lingard będzie git. Co prawda na so przydał by się ktoś ale Eric,Small,Jones i Lindelof też powinni da radę.
» 8 sierpnia 2018, 22:50 #737
BartkoGGMU: Ciekawe co sie musi stac, żeby stłukły ci się te różowe okulary. Jesteś naiwny
» 8 sierpnia 2018, 23:46 #736
Magik1990MU: Rok temu płakali, że kupujemy Drewniaku zamiast wielkiej gwiazdy Moraty, że kupujemy od Chelsea ochłapy, a oni tymczasem kupują Bakayoko przez duże B. Spokojnie, szkoła się zacznie to wrócą grzecznie do nauki, miast zasmiecac stronę.
» 8 sierpnia 2018, 23:56 #735
Mattias: Chelsea bierze na bramkę jakiegoś noł-nejma tyle że w taktyce Sarriego ta pozycja jest najmniej kluczowa gdyż The Blues będą teraz na boisku dominować rywali. Pozyskanie Kovacicia to świetny ruch gdyż to silny, i wybiegany pomocnik idealny do zakładania pressingu na przeciwniku.
» 8 sierpnia 2018, 22:37 #734
RedDevils4life: No, City tak zdominowali, że nie wiedzieli czy są na meczu...
» 8 sierpnia 2018, 22:49 #733
Rochanv: Ty masz jakis kompleks Chelsea? czy jeszcze pupa piecze po pucharze Anglii? porownujesz 3rok pracy Pepa z 3 miesiacami pracy Sarriego gdzie w City nie gral tylko Kevin a w Chelsea Hazard, Kante, czy nawet Bats..
» 8 sierpnia 2018, 22:54 #732
RedDevils4life: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2018 22:58

Jedyną osobą, która ma kompleks jest kibic Chelsea siedzący na tej stronie. Mówię prawdę i najwidoczniej zabolała prawda skoro tak atakujesz. Schowaj pazurki, bo je sobie złamiesz.

Poza tym chyba jeszcze liczyć was nie uczyli, bo Pep pracuje 2 lata a Sarri 3 tygodnie.
» 8 sierpnia 2018, 22:56 #731
DjTED: Sralli jeszcze meczu nie rozegrał , a juz dominuje lige... Wczoraj cos pisałem o trollach na tej stronie
» 8 sierpnia 2018, 23:11 #730
Rochanv: chodzilo mi o to ze Pep zaczyna 3 rok pracy a nie ze przepracowal tyle. Przeciez nie napisalem ze Sarri dominuje lige ale jezdze po nim ze po 3tygodniach pracy pracy okrojonym skladem nie wygral z mistrzem kraju to glupota ;p zobaczymy jak bedziecie szczekac gdy nawet lagi na Lukaku Wam nie pomoga ;)
» 8 sierpnia 2018, 23:14 #729
DjTED: Rochanv Pisałem do autora posta, no chyba, ze sie nie przelogowałes....
» 8 sierpnia 2018, 23:16 #728
RedDevils4life: No już szybciutko na chelsealive... a nie zaraz, tam 5 osób wchodzi na dzień i nie ma z kim pogadać. Rosyjski klub co zmienia trenerów jak rękawiczki. Zarząd nie dał pieniędzy Conte po takim sezonie a daje Sarriemu, który nie wiadomo czy w ogóle cokolwiek ugra. Ty się już o Lukaku nie martw, bo akurat napastników to nam nie brakuje w porównaniu do Chelsea. Co tam Morata? Co tam Giroud? Drewna tyle, że by całe Premier League się ogrzało przy kominku zimą. Moderacja i tak odpisze, że kibicowanie innym zespołom to nic złego i mogą tutaj wchodzić. Ale później taki bażant się poczuwa i gada wprost o szczekaniu i co? Dostanie może jedno ostrzeżenie i na tym się skończy. Wszyscy kibice z innych klubów co tutaj wchodzą to zwykłe pety co je Sarri wyrzuca na treningach.
» 8 sierpnia 2018, 23:20 #727
DjTED: Żwirek jest ok.
» 8 sierpnia 2018, 23:26 #726
RedDevils4life: No niektórzy rzeczywiście byli. Jak np. ten co kibicował Juve i był również sympatykiem United. Albo wcześniej kilku również w porządku gości się przewinęło. Ale obecnie to same zamknięte łebki co od razu szukają spiny. Piszę o innych klubach co myślę. Jestem na stronie mojego ukochanego klubu, więc?
» 8 sierpnia 2018, 23:29 #725
United3232: RedDevils4life
Od kilku lat chelsealive nie jest stroną fanów Chelsea ( ta strona nie żyje od kilku lat dla większości fanów) . I nie tam się wypowiadamy. Od długiego czasu jest inna strona na której są newsy, a dyskusja odbywa się na facebooku (grupie).
» 8 sierpnia 2018, 23:36 #724
DjTED: Czego Ty oczekujesz po fanach chelsea? Przeciez ten klub istnieje od 10 lat, a "fani" dopiero do gimnazjum idą.... .
» 8 sierpnia 2018, 23:37 #723
RedDevils4life: Spoko. Nie śledzę innych stron poza tymi o klubie co mnie interesuje.
» 8 sierpnia 2018, 23:38 #722
DjTED: United3232 tak sie wstydzisz swojego klubu ze w nick musisz wstawiac nasz? Kryptofan?
» 8 sierpnia 2018, 23:40 #721
Magik1990MU: Żwirek był ok. Teraz poziomem się dostosował do Moraty.
» 9 sierpnia 2018, 00:00 #720
RedDevils4life: O Zoumie ucichło po kontuzji, później wypożyczenie itp. Ale nie rozumiem czemu traktujecie go jak jakiś transfer z ekstraklasy? Jeżeli byłby za rozsądne pieniądze to nie widzę nic złego. Oczywiście, że priorytetem jest Toby/Boateng.
» 8 sierpnia 2018, 22:26 #719
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2018 22:24

Zouma?!! To ma być ta zapowiadana bomba transferowa?! Edek opamiętaj się zanim będzie za poźno! Żadnych przeciętniaków!!
» 8 sierpnia 2018, 22:24 #718
primasort: To że Mou zostanie zwolniony to nie podlega wątpliwości,pytanie tylko kto w jego miejsce.
Blanc,Zidane,Lee Johnson?
» 8 sierpnia 2018, 22:19 #717
BajtiMU: Hahaha
» 8 sierpnia 2018, 22:21 #716
SiYamabushi: primasort co Ty bierzesz, szkoda zdrowia.
» 9 sierpnia 2018, 00:31 #715
mikon70: Moim zdaniem Chelsea kupuje bramkarza co najwyżej dobrego. Gość w Chelsea był średni a czasem wręcz beznadziejny (sporadycznie dobry). Potraktował Chelsea jak śmieci, pokazując po raz kolejny jakim jest człowiekiem. Cieszę się ze go więcej w tej lidze nie zobaczę i nie do zobaczenia.
» 8 sierpnia 2018, 22:13 #714
VasperCFC: Courtois jest przereklamowany. U nas każdy wypominał mu, że broni tylko to co musi, a nie potrafił ratować meczów jak Wam De Gea. Kiepsko gra nogami, a jego atut to wzrost. Jest solidnym bramkarzem, ale do najlepszych mu troche brakuje. Obiektywnie to jak dla mnie w Atletico bronil na wyższym poziomie.
» 8 sierpnia 2018, 22:23 #713
mikon70: Oj, oczywiście chodziło mi o Real a nie Chelsea
» 8 sierpnia 2018, 22:39 #712
ProviCFC: @mikon70

Nie mam mu za złe że odszedł, bo miał kilka mocnych powodów. W Madrycie mieszka jego rodzina, i wiadomo Real to klub który daje większą szanse na europejskie trofea. Lecz zgodzę się z tym że sposób w jaki to zrobił, był chamski i nie profesjonalny. Foszki i ucieczka z Anglii... pfff wielka gwiazdeczka. Trzeba przyznać że kluby zbyt bardzo rozpieścili swoich najlepszych zawodników. Jeśli podpisał 5-cio letni kontrakt a nie chciał go przedłużać, to chociaż powinien go wypełnić w całości, i odejść za darmo. I zgodzę się z Vasperem, że zawsze miałem wrażanie, że wymienianie Courtois w ścisłej topce bramkarzy było przesadą.
» 8 sierpnia 2018, 23:52 #711
mikon70: Oj ta rodzina w Madrycie to tez śmiech na sali. Ci idioci kibice realu tłumacza jego zachowanie w tem sposób, ze właśnie to przez rodzine która tam mieszka. Tylko, ze ten imbecyl wiedział przeprowadzając się do Londynu, ze jego rodzina zostaje, a 4 lata jakos w tym mieście poza rodzina siedział
» 9 sierpnia 2018, 09:23 #710
lukiton0589: Jeśli te plotki o transferze Zoumy będą prawdziwe to nasz klub sięgnie transferowego dna tego lata.
» 8 sierpnia 2018, 22:06 #709
RedRevolta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2018 22:11

chelseanews24.com/files/2016/02/zouma_knee.jpg dobry będzie, na zastępstwo za Ibre.
» 8 sierpnia 2018, 22:11 #708
Carlitozz: Chelsea nie sprzeda Zoumy choć Jose go lubi.
» 8 sierpnia 2018, 22:19 #707
Rochanv: dlaczego ma nie sprzedac? jesli wplynie dobra oferta to jasne ze sprzeda. Gosc przed kontuzja byl najlepszym obronca w Chelsea ale po niej strasznie obnizyl loty. Conte go nie widzial u siebie i Sarri podobnie go nie widzi. Ma zajebiste warunki fizyczne, szybki, fajnie gra wslizgami ale jesli chodzi o gre pilka to jest drewnem niesamowitym ;p Mou go wynalazl wiec ten tranfer nie taki nierealny
» 8 sierpnia 2018, 22:24 #706
RedDevils4life: Ja mam taką teorię, że kluby spoza Anglii czekają do ostatniej chwili. Pierwszy raz mamy okienko tak krótko i jest to nowa sytuacja. Kto się wzmocnił to ma już to z głowy. Ale np. nam inne kluby nikogo nie muszą oddawać. Oni mogą spokojnie działać do 31 sierpnia. Jest presja ze strony angielskich klubów i myślę, że reszta próbuje to wykorzystać aby wyciągnąć więcej kasy. Akurat w naszym przypadku takim transferem jest Boateng. Jak nie kupimy go do jutra, to PSG będzie miało jeszcze sporo czasu aby tego dokonać. Reszta to wzmocnienia z naszej ligi. Nie wiem, może jutro wypłynie jakaś niespodziewana informacja o kimś nowym.
» 8 sierpnia 2018, 21:39 #705
mikon70: Obyś miał racje
» 8 sierpnia 2018, 22:15 #704
BajtiMU: Ja mam wrażenie,ze Boateng ostatecznie jednak trafi do Nas,czego bardzooo bym chciał.Na szczęście jeszcze kilkanaście godzin i koniec tych spekulacji,jeżeli chodzi o kupno zawodników.
» 8 sierpnia 2018, 22:20 #703
RedDevils4life: Może to rzekome wypożyczenie zadziała chociaż.
» 8 sierpnia 2018, 22:22 #702
is200second: Swoja droga. Chelsea placi krocie za tak niopierzonego bramkarza zamiast zrobic podmianke z Keylorem.

Teraz sie kostarykanin bedzie kisil zapewne na lawie na rzecz wcale nie lepszego Belga. Aczkolwiek bramkarz topowy.
» 8 sierpnia 2018, 21:37 #701
zdenek10213: Jeszcze pokażą na co ich stać :D Panowie więcej wiary !!
» 8 sierpnia 2018, 21:34 #700
Kilerek7: L equipe podaje, że chcemy Zoume.
» 8 sierpnia 2018, 21:33 #699
RedDevils4life: Jak nie Toby, Boateng ani Mina to lepszy rydz niż nic. Tylko pytanie, za ile?
» 8 sierpnia 2018, 21:47 #698
Carlitozz: Zouma podpisał 5letnia umowę, więc nawet jeśli miałoby dojść do transferu to sobie krzykną z 40.
» 8 sierpnia 2018, 22:20 #697
is200second: Jedno jest pewne. Jak przyjdzie ktokolwiek to tylko Alderweireld.

Boa idzie do psg, Maguaier nie na sprzedaz a Mina jutro w Evertonie.

A ja to widze tak. Jutro konczy sie okno w angli. I raczej nie przyjdzie nikt z premier league. Zapewne ani Lester ani Tottenham nie maja gotowych zamiennikow. Albo skonczy sie bez zadnego transferu albo bedzie jakis nieoczekiwany.
» 8 sierpnia 2018, 21:27 #696
ManUtdFan94: jeszcze Zouma i Shawcross!
» 8 sierpnia 2018, 21:45 #695
United3232: Oficjalnie Kovacic w Chelsea.
Zaraz będzie oficjalka Kepy w Chelsea.

Oficjalnie Courtois w Realu.
» 8 sierpnia 2018, 21:17 #694
RedRevolta: Real kupił Kurtułe koniec sagi z Davidem huraaaa...
» 8 sierpnia 2018, 21:12 #693
RedDevils4life: W zasadzie to fajniejsze niż osłabienie Chelsea.
» 8 sierpnia 2018, 21:33 #692
Rochanv: zadne oslabienie. Mecze w ktorych Thibo uratowal punkty mozna policzyc na jednej rece.. o wiele lepiej gral w Atletico. To nie ten kaliber bramkarski co Wasz David. A Kepe, jest moze teraz gorszy ale ma predyspozycje by byc po Davidzie najlepszym bramkarzem ligi
» 8 sierpnia 2018, 21:39 #691
RedDevils4life: Taa, ciągle to słyszę od kibiców Chelsea. Najpierw niech zagra sezon to zobaczymy.
» 8 sierpnia 2018, 21:44 #690
Carlitozz: RedDevils no właśnie niech zagra, bo tutaj DeGea też byl sprzedawany bo roku.
» 8 sierpnia 2018, 22:22 #689
Kilerek7: Dla mnie to jest niepojęte by nikogo nie kupić do tej pory, wszyscy wokół trąbią a tutaj cisza. Czy możliwe by klub za kulisami negocjował jakiś graczy? Nie sądze. Czemu nie chcemy zapłacić skoro nas stać? Czy Jose uparł sie na graczy nie do wyjęcia? I nie widzi alternatyw? A może zarząd nie kupuje bo chce wylać Mourinho? To wszystko jest chore i dziwne.
» 8 sierpnia 2018, 20:50 #688
piter100000: Ja mam już po dziurki w nosie tego okienka (zresztą jak każdego). Czekam na piątek i udany początek sezonu. Może nie jestem optymistą jeśli chodzi o naszą drużynę, ale będę ich wspierał i wierzył, bo nadzieja umiera ostatnia.
» 8 sierpnia 2018, 20:55 #687
Carlitozz: Może to przez cele Jose, podają że Kante był na szczycie listy Jose na środek pola.
» 8 sierpnia 2018, 21:04 #686
Klierek7: ja się cieszę że nie kupili nikogo, wydaje mi się że w obecnej sytuacji wygranie ligi jest niemożliwe. Lepiej przeczekać pozbierać siano i zaatakować za rok.
» 8 sierpnia 2018, 21:22 #685
pbskarpy: Bardzo dobre pytanie: co w takim razie robił eD? Okazuje sie, ze nie bylo oferty za Tobiego, nie bylo oferty za Williana - potwierdzone przez zawodnika. Czyzby jego dzialania ograniczaly sie do monitorowania? Zapytan czy jest na sprzedaz? Ustalenia warunlow kontraktow? Dziwna sprawa.

Z drugiej strony nego na ostatnią chwilę są ok jesli chce sie uzyskać niższa cenę. Bo tak szczerze my nikogo panicznie kupowac nie musimy. Składu gorszego nie mamy.
» 8 sierpnia 2018, 20:43 #684
dlabigt23: Cos czuje ze nikt juz do nas nie dołączy ... A myslalem ze jednak sciagniemy jakiegos obrońcę bo na wiecej to raczej nie liczyłem . Obym sie mylił ...
» 8 sierpnia 2018, 20:31 #683
DjTED: Bedzie typer w tym sezonie?
» 8 sierpnia 2018, 20:03 #682
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2018 20:04

Mnie zastanawia co przez ten czas robił Ed, że na dzień przed końcem okienka nadal nic. Jedynie spekulacje o wypożyczeniu Boatenga, to jest jakiś żart.
» 8 sierpnia 2018, 20:00 #681
BartkoGGMU: Na te chwile nikogo nie wypożyczyliśmy
» 8 sierpnia 2018, 20:02 #680
RedsFan: Jedyne czego można żałować w tym lecie to brak PP, dalej nie rozumiem czemu nie starali się O Shaqiriego, dla mnie to był mega dobry zawodnik w promocji :(
» 8 sierpnia 2018, 19:45 #679
mycka86: A skąd wiesz, że się nie staraliśmy? Bo w gazetach nikt tego nie napisał ?
» 8 sierpnia 2018, 20:02 #678
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2018 20:58

Myślę że bez echa by tak nie przeszło jakbyśmy się nie starali to raz, a dwa Liverpool by go nie wyciągnął za taka kasę jakby było więcej chętny w tym my. Kolejna sprawa to fakt że w LFC jest zmiennikiem Salaha z marnym szansa I na grę w podstawie u nas byłby jako jedyny PP więc pierwsze skrzypce by tam grał myślisz że wybrały LFC gdzie będzie ławkę grał?
» 8 sierpnia 2018, 20:55 #677
RedsFan: Sorry za pisownię słownik szwankuje.
» 8 sierpnia 2018, 21:00 #676
bedajaja: wiesz w Liverpoolu jest tylko zmiennikiem ale pogra sobie na połowie rywala, a u nas będąc w podstawie nie jest takie oczywiste czy dużo by przebywał pod bramką rywala, na jego połowie, widząc naszą taktykę z meczów towarzystkich
» 8 sierpnia 2018, 21:11 #675
RedsFan: taaa no bo lepiej caly sezon grzac lawe i wejsc z 5 razy w roku na boisko :D
» 8 sierpnia 2018, 23:39 #674
Blau: Z naszymi wzmocnieniami (a raczej ich brakiem) nie ma co liczyć na majstra, ale tragedii też nie powinno być. Jak będziemy w top4 i zagramy chociaż w ćwierćfinale LM to sezon można udać za poprawny. Jeśli nie będzie poprawy w naszym stylu to po sezonie czas się pożegnać z JM.
» 8 sierpnia 2018, 19:36 #673
vanantygaal: Poprawą w porównaniu do poprzedniego sezonu będzie mistrzostwo i ćwierćfinał ligi mistrzów
» 8 sierpnia 2018, 19:56 #672
kckMU: Co w przypadku ponownego wicemistrzostwa ligi ale z półfinałem LM? Lub wicemistrzostwa, ćwierćfinału LM ale tym razem z wygraniem finału FA Cup na przykład?
» 8 sierpnia 2018, 20:24 #671
Spiker2405: SKY SOURCES: Manchester United remain interested in signing Jerome Boateng but only on loan deal. #SSN pic.twitter.com/G0C5adA…
» 8 sierpnia 2018, 19:32 #670
Ybov: Witam, czy jest prawdopodobne że Lukaku zagra w meczu z Leicester? Jak obstawiacie?
» 8 sierpnia 2018, 19:23 #669
KMWTW: Małe szanse Mou kiedyś wspomniał że gracze z mundialu nie będą do jego dyspozycji na początku sezonu
» 8 sierpnia 2018, 20:49 #668
welllone: Zobaczycie, że zjemy Lisy. Jak wrócą wszyscy piłkarze to będzie dobrze. Może faworytem ligi nie jesteśmy ale to jest United. Zawsze trzeba wierzyć, bo wszystko zaczyna się od kibiców.
Jak pamiętam czasy SAF-a to nie zawsze byliśmy zespołem najlepiej wyglądającym na boisku ale to co cechuje ten klub to walka do końca.
Tak znam realne bolączki tego klubu w obecnych czasach, ale też widzę co się dzieje.
Żeby zwolnić Mou trzeba mieć kogoś na jego miejsce, a realnie takich managerów raczej nie ma.
Żeby kogoś kupić to ten zawodnik musi być lepszy niż posiadany obecnie, a przy cenach i zarobkach pozostałych zbyt łatwe to nie jest.
Będzie lepiej niż większość z was zakłada.
» 8 sierpnia 2018, 19:16 #667
PanEdek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2018 19:06

BREAKING!

Witam was gorąco moi drodzy fani. Chciałbym was poinformować iż na koniec okienka szykujemy z Jose prawdziwą bombę transferową. Trzymamy to przed wścibskimi mediami w tajemnicy. Jak wszystko dobrze pójdzie i wyrobimy się z czasem to jutro testy oraz prezentacja nowego zawodnika. Trzymajcie rękę na pulsie.
» 8 sierpnia 2018, 19:05 #666
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2018 19:10

Ja tylko mam nadzieję że to będzie prawdziwa gwiazda a nie jakiś cienias Magłajer.
» 8 sierpnia 2018, 19:09 #665
WloskiDynamit: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.08.2018 19:16

Jak wyrobicie się z czasem? Oj Ed, ty znów wszystko odkładasz na ostatnią chwilę. Lepiej sprawdź czy FAX działa jak należy żeby potem nie było.
» 8 sierpnia 2018, 19:14 #664
RedDevils4life: Edzio mordooo, czekam do jutra.
» 8 sierpnia 2018, 19:22 #663
Kilerek7: Jeśli przyjdzie obrońca, to o wiele za mało.
» 8 sierpnia 2018, 20:08 #662
mikon70: Ed a może by tak DWÓCH zawodników? Jakiś może śo i ps? Na koniec okienka 4 lata temu w ostatni dzień ściągnęliśmy blinda i falcao
» 8 sierpnia 2018, 22:17 #661
RedDevils4life: Ostatnie 24 godziny nadziei i czekania.
» 8 sierpnia 2018, 18:04 #660
Sancho: Przymierzany do nas Gołowin już doznał kontuzji i będzie pauzował miesiąc. Może dobrze że i nie przyszedł bo u nas szczególnie z kontuzjami jest coś nie tak
» 8 sierpnia 2018, 17:59 #659
grzesznik83: Dobrze że jutro o godzinie 18 skończy się ten cały cyrk ! ;]
» 8 sierpnia 2018, 16:35 #658
pawbuk6: Zgadzam się - mam już dosć tych płaczów tutaj na słabe okienko transferowe. W zeszłym sezonie ten skład zdobyłÂ 2 miejsce w lidze, a w tym doszedł jeszcze Fred, Sanchez też przepracował cały okres przygotowawczy.

Wreszcie będzie można w spokoju pokibicować United!
» 8 sierpnia 2018, 17:03 #657
PeterUnited1986: No wkoncu koniec tego cyrku. Ale chyba nikt z was nie wierzy ze ten ktos kto wjechal dzisiaj na trening innym wejscie i przykryty jakims prześcieradlem w samochodzie to pogba jak gazety pisza.
» 8 sierpnia 2018, 17:43 #656
Veggie: Cyrk to się dopiero zacznie. Jeśli nie będzie wyników, to wszyscy będą zwalać na brak transferów. Według mnie to tu nie o transfery chodzi, bo nawet gdybyśmy uzupełnili braki na ŚO i PP to nic nie da, dopóki styl się nie zmieni.
» 8 sierpnia 2018, 17:58 #655
WloskiDynamit: Cyrk to się dopiero zacznie bowiem na horyzoncie widać już trzeci sezon Mourinho.
» 8 sierpnia 2018, 18:52 #654
mikon70: Oj nie pieprz, drugi sezon tez miał być świetny ,a nie byl
» 8 sierpnia 2018, 18:53 #653
RedDevils4life: Dobrze jakby dzisiaj już się pojawił jakiś konkret odnośnie rzekomego transferu kogokolwiek. Da to większą nadzieje na jutrzejsze dopięcie sprawy.
» 8 sierpnia 2018, 16:19 #652
DelPiero: Witam. Jak myslicie, kto bedzie gral na prawym skrzydle w tym sezonie? Najlepsze odpowiedzi nagrodzę lajkiem ;p
» 8 sierpnia 2018, 16:07 #651
Blau: Ci co zwykle: Lingard/Mata
» 8 sierpnia 2018, 16:12 #650
RedDevils4life: Killerek7, od biedy Ekspertinio.
» 8 sierpnia 2018, 16:16 #649
Ekspertinio: O co Ci chodzi?
» 8 sierpnia 2018, 17:09 #648
lastalexever: A ja myśle ze Murinho ma plan n Rasha
» 8 sierpnia 2018, 17:15 #647
Gale: Ma plan, sprzedać albo posadzić na ławie.
» 8 sierpnia 2018, 18:33 #646
Sideswipe: sprzedać to może nie ale jak ma tak dalej grać to niech siedzi.
» 8 sierpnia 2018, 19:51 #645
Mariusz199012: Składu nie mamy przeciez złego . w sparingach było zle ale to tylko sparingi .w piątek sie zacznie prawdziwe granie ! Glory Man united !!
» 8 sierpnia 2018, 16:04 #644
cps530: Dokładnie, City dobrało tylko Mahreza żeby poszerzyć kadrę (LM przecież też dla nich będzie ważnym celem), poza tym zostawiają skład tak jak był. My dobraliśmy Freda (najwidoczniej był potrzebny + Carrick odszedł) i mnie nie dziwi brak mnóstwa transferów. Mieliśmy drugie miejsce w lidze co oznacza że jednak coś potrafią. Mała korekta (Fed) i jedziemy.
» 8 sierpnia 2018, 16:36 #643
RedDevils4life: Nie zapominajmy, że oni "dostali" również Mendy'ego, które prawie cały sezon był kontuzjowany. A u nas jeszcze Pereira może okazać się wzmocnieniem, o ile zostanie.
» 8 sierpnia 2018, 16:53 #642
zbyszek7: Wydaje sie ze nie bedzie transferu i bedziemy meczyc bułe tym skladem przez caly sezon ale wiecie co? Dalej bede ogladal kazdy mecz i liczyl na zwyciestwo bo tylko to fani swojego klubu moga zrobic ;D
» 8 sierpnia 2018, 15:55 #641
klb9k: Samuel Luckhurst (MEN) : Leicester open to selling Harry Maguire, albeit at a fee United will scotch at #mufc
» 8 sierpnia 2018, 15:37 #640
Kilerek7: Ale męczące są te spekulacje.
» 8 sierpnia 2018, 15:41 #639
klb9k: niby tylko jeden dzień ale boję się, że jak zagramy kaplice w dwóch pierwszych meczach to newsy o pogbie i barcelonie sie nasilą do końca sierpnia..
» 8 sierpnia 2018, 15:43 #638
Kilerek7: Gorzej jeśli Pogba będzie grał piach byleby go sprzedali.
» 8 sierpnia 2018, 15:52 #637
Mariusz199012: Ludzie troche pokory ! . czemu tak Narzekacie ? Bo w sparingach było słabo ? To tylko sparingi i tyle ,sezon sie Rozpocznie w piątek i Nie mozemy zakładac odrazu ze to będzie zły sezon . w tamtym sezonie mielismy taki sam skład i bylismy na 2 Miejscu pl ,gdyby city tak dobrze nie grało to bysmy walczyli o Mistrza Angli ! Ja jestem optymistą i wierze ze zaczniemy dobrze sezon a to ze nie ma transferów to nie jest tragedia bo graczy mamy nie byle jakich
» 8 sierpnia 2018, 15:28 #636
Xchrisx7: Witsel wolał iść do BVB zamiast do nas...
» 8 sierpnia 2018, 15:18 #635
Kilerek7: Nie chciał do nas, bo trener BvB obiecał mu podstawę w zespole. Ponoć też nie był na szczycie listy Mourinho, na 1 miejscu miał być Kante.
» 8 sierpnia 2018, 15:21 #634
BajtiMU: I bardzo dobrze,ze go nie ma u Nas.My się mamy wzmacniać!
» 8 sierpnia 2018, 15:24 #633
klb9k: Fred , Pogba , Matic , Herrera , Fellaini , Scott , Pereira - po co tu Witsel ?
» 8 sierpnia 2018, 15:27 #632
RedDevils4life: Witsel to nic specjalnego, więc zbędny nam piłkarz.
» 8 sierpnia 2018, 15:34 #631
sisinho: Juz wystarczy nam defensywnych co nie potrafią nic do przodu.
» 8 sierpnia 2018, 19:05 #630
ManUtdFan94: Jerome Boateng wants to move to #mufc from Bayern Munich #mulive [sky sports] jednak zmienił zdanie xd
» 8 sierpnia 2018, 15:15 #629
klb9k: nie spotkałem się z takim newsem na stronie ani twitterze skysports
» 8 sierpnia 2018, 15:24 #628
ManUtdFan94: Wziąłem to ze strony twitterowej UTD Report. Wiadomo trzeba to traktować z przymrużeniem oka aczkolwiek abstrakcyjna sytuacja :d
» 8 sierpnia 2018, 15:31 #627
Po6BOOM: Z tego co wiem to ta strona ma dość sprawdzone źródła. Gdyby faktycznie przyszedł Boatenga to chyba lepiej tego okienka nie dałoby się zakończyć.
» 8 sierpnia 2018, 15:53 #626
klb9k: SkySports: Maguire ciągle ma nadzieję na przejście do United.
» 8 sierpnia 2018, 15:08 #625