Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Co robił Erik ten Hag w pierwszym dniu pracy na Old Trafford?

» 23 maja 2022, 17:12 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Erik ten Hag w poniedziałek rozpoczął nowy rozdział w swojej menadżerskiej karierze i historii Manchesteru United. Holender został oficjalnie zaprezentowany na Old Trafford. Dla 52-latka był to bardzo pracowity dzień.
Co robił Erik ten Hag w pierwszym dniu pracy na Old Trafford?
» Erik ten Hag w poniedziałek 23 maja został oficjalnie zaprezentowany na Old Trafford
Czy Twoim zdaniem Erik ten Hag odniesie sukces w Manchesterze United?
Ten Hag przygotowania do sezonu 2022/2023 rozpoczął już w ubiegłym tygodniu. Holender początkowo pracował w Amsterdamie, a ostatnie dni spędził w Londynie, gdzie mieści się zamiejscowe biuro Manchesteru United. Tam holenderski menadżer rozmawiał z szefostwem Czerwonych Diabłów na temat okresu przygotowawczego i celów transferowych. W niedzielę obejrzał z trybun spotkanie z Crystal Palace (0:1).

Wizytacja Old Trafford
W poniedziałek Ten Hag po raz pierwszy postawił nogę na Old Trafford. Holender wziął udział w oficjalnej sesji fotograficznej, a następnie odpowiadał na pytania dziennikarzy na swojej pierwszej konferencji prasowej.

Ten Hag już na początku spotkania z mediami zaskoczył dziennikarzy. Holender wszedł do sali i następnie podał rękę każdemu z reporterów siedzących w pierwszym rzędzie. Dziennikarzom znajdującym się dalej serdecznie pomachał.

– Bardzo się cieszę, że dziś mogę spotkać się z wami wszystkimi. Jestem bardzo podekscytowany tym, że tutaj się znalazłem. Przywitano mnie w klubie bardzo ciepło. Nie mogę doczekać się współpracy z wami. To jest mój dom i chcę odnieść tutaj sukces – stwierdził Ten Hag w krótkim oświadczeniu otwierającym konferencję.

Holendra po Old Trafford oprowadził John Murtough, dyrektor sportowy Manchesteru United. Ten Hag w poniedziałek spotkał się nie tylko z przedstawicielami mediów, ale także z szeregowymi pracownikami Czerwonych Diabłów – tymi pracującymi w klubowej kantynie czy klubowym sklepiku.

Plany na przyszłość
Ten Hag podkreślał, że w Teatrze Marzeń czeka go wiele pracy. Holender na razie nie spotka się z piłkarzami, którzy rozjechali się na wakacyjne urlopy. 52-latek zręcznie uniknął odpowiedzi na pytania o transfery z klubu i do klubu.

– Tak jak mówiłem, jestem dopiero w procesie analizy naszych potrzeb. Nie mogę doczekać się współpracy z naszymi zawodnikami. Sezon wcześniej ten zespół zajął drugie miejsce w Premier League, więc ma olbrzymi potencjał – stwierdził Ten Hag.

Holender w najbliższych dniach będzie kontynuował pracę nad planami dotyczącymi okresu przygotowawczego i letniego okienka transferowego. Ten Hag w rozmowie z klubową telewizją MUTV potwierdził, że zawodnicy wrócą do treningów w Carrington 27 czerwca. Piłkarze, którzy w czerwcu będą brać udział w zgrupowaniach swoich reprezentacji, dostaną dłuższe urlopy.

Manchester United najbliższy mecz rozegra 12 lipca. Czerwone Diabły zmierzą się wtedy towarzysko z Liverpoolem. Po spotkaniu w Bangkoku drużynę czeka objazdowe tournée po Australii.

Ten Hag jest 20. etatowym menadżerem w historii Manchesteru United. Łącznie Czerwone Diabły prowadziło 29 szkoleniowców.

Klub z Old Trafford w poniedziałek potwierdził, że asystentami Ten Haga w sezonie 2022/2023 będą Mitchell van der Gaag i Steve McClaren.






TAGI


« Poprzedni news
FC Porto chce odkupić Tellesa od Manchesteru United
Następny news »
Ten Hag o poradzie Van Gaala: Rozmawiałem z nim na ten temat

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (418)


milsco: zauważył ktoś wczoraj po finale LK jak chyba Mancini uderzył jednego ze swoich kolegów, ciekawe o co poszło nie wyglądało to na żarty
» 26 maja 2022, 11:41 #417
Greenlife: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2022 10:28

Cześć, z góry przeprasza,, za mały offtop ale zaprojektowałem swoją wizję koszulki dla naszego klubu i chętnie poczytam wasze zdanie na jej temat.

Przede wszystkim kierowałem się połączeniem koloru złotego oraz czerwieni. Strasznie podobały mi się złote napisy na dawnych koszulkach miedzy innymi Milanu, Włoch czy nawet Realu. Jako pattern wykorzystałem mapę Manchesteru, który nawiązuje do "Manchester is RED". Oczywiście uwielbiam połączenie czerwonego z czarnym dlatego zdecydowałem na czarne dodatki. Przedstawiam dwie wersje. Jedna cała złota a druga z białym logo sponsora.

v1: i.imgur.com/PHgX3Xu.jpg

v2: i.imgur.com/7QZrXvM.jpg

Liczę, że obejdzie się bez komentarzy typu "Manchester nie jest RED aktualnie" itp. Po prostu otwórzcie się na to :) Pozdrawiam Diabły
» 26 maja 2022, 10:27 #416
ax1d: Pierwsza wersja naprawdę kozacka! Kupiłbym :)
» 26 maja 2022, 10:39 #415
milsco: koszulki fajne takie bardzo nowoczesne, ale jednak bardziej mi siedzą klasyczne retro, liczę, że kiedyś wrócą koszulki w kolorze żółtym i zielonym :D
» 26 maja 2022, 11:32 #414
rvn10: Mamy trenera który w ostatnim czasie był najbardziej gorącym nazwiskiem na rynku trenerskim. Po ostatnim wywiadzie mam jednak watpliwości co do tzw rewolucji, którą głosił Ragnick. Moim zdaniem cała defensywa jest do wymiany i przyjście jednego czy dwóch obrońców nie załatwi problemu na tyłach. Zarząd musi wydać już 300 mln żeby dokonać widocznych zmian, a niestety jedno czy dwa okienka to za mało. Inna sprawa , że ETH musi szybko przeanalizować fatalny dopiero co zakończony sezon. 3,4 okienka i będzie widać nowe United, tylko żeby zarząd wytrzymał ciścienie na niełatwy przyszły sezon.
» 26 maja 2022, 09:45 #413
Bylak: I taka spiewka od 9 lat.
Kazdy nowy trener i gadanie to samo. Potrzebne 3/4 okienka bla bla bla.
» 26 maja 2022, 09:56 #412
ax1d: Czekam jeszcze na Neville'a i jego nieśmiertelne "United potrzebuje 6-7 zawodników" ;)
» 26 maja 2022, 10:02 #411
ax1d: U Jose wszystko po staremu ;)

Właśnie dlatego nie było mi nawet przez moment żal, jak się pożegnaliśmy. Nie trawię takiego kalkulowanego futbolu w myśl "byle strzelić jedną i za wszelką cenę dowieźć".
Niemniej życzę i Romie, i Jose dalszego powodzenia i gratuluję sukcesu :)
» 26 maja 2022, 08:56 #410
milsco: ahaha
lepiej wyjść jak wesoły Norweg i z klasą odpaść :D

zwolnienie Mou to był błąd i 2 kroki w tył, pozdrawiam :D
» 26 maja 2022, 09:22 #409
sztejner: Nie trawię takiego kalkulowanego futbolu w myśl "byle strzelić jedną i za wszelką cenę dowieźć".

A może właśnie ze względu na ten kalkulowany futbol zdobywa trofea gdzie by nie poszedł ?
Kluby pod jego wodzą wcale nie grają widowiskowego futbolu,za to gra piekielnie skutecznie,jak dochodzi do finałów to ich nie przegrywa
Bardziej widowiskowy futbol graliśmy za Solskjaera i co nam to dało ? Jedyne co udało się podnieść do tyłki ze stadionu,kiedy mecz się kończył po 90 minutach
» 26 maja 2022, 09:26 #408
ax1d: Jakoś dziwnym trafem, nawet mimo sukcesów, każdy kolejny klub popełnia ten sam błąd zwalniania Jose w trzecim sezonie. Jak dla mnie, to o czymś to świadczy ;)

sztejner, oczywiście, że z tego względu wygrywa. I nie da mu się tego odmówić. Natomiast każdy na swój sposób podchodzi do tematu. Dla mnie futbol nie sprowadza się tylko do cyferek i pucharków. Najważniejsza jest przyjemność z oglądania go i towarzyszące temu emocje. A w drużynach Jose często jest z tym słabo. Co mi po tym, że wygraliśmy z Jose LE, skoro połowy meczów nawet nie chciało mi się wówczas oglądać? To nie dla mnie i cieszę się, że mamy to już za sobą.
» 26 maja 2022, 09:53 #407
Smola0015: Bardzo widowiskowy futbol graliśmy za Ole?
Chodzi o ten którym nie mogliśmy wyjść spod pressingu? Czy o ten z rozgrywanie od tylu pod nogi rywala?
Za Ole ładnych widowiskowych meczy zagraliśmy może z 10 kilka po jego przyjściu i może z 5 po przerwie covidowej,reszta to były mecze indywidualnych zawodników który w danym meczu robili różnice i tyle,nie był to ładny widowiskowy futbol zespołowy
» 26 maja 2022, 09:53 #406
sztejner: Smola0015
BARDZIEJ widowiskowy futbol
to nie BARDZO widowiskowy futbol ;)
i nie wmawiaj mi że za Ole graliśmy brzydszą piłkę,bo to totalna bzdura.Wielu narzekało na styl gry Mourinho i wielu się podobało to co Ole zrobił w pierwszym roku swojego pobytu,mecze oglądało się dużo przyjemniej niż za Jose i tyle.
Nie mówię tu o wynikach takich czy innych tylko po prostu o tym,że Ole tymczasowo odświeżył styl gry,to co było później to inna inszość,ale futbol za Norwega był efektowny,ale nie efektywny
Za Jose był efektywny ale nie efektowny
» 26 maja 2022, 09:59 #405
ArktoS: Po prostu chłopa nie lubisz, tak jak ja nie lubię Guardiolii. Swego czasu Mourinho z Guardiolą podzielili prawie cały świat. Z racji, że Cristiano (a byłem jego fanem od pierwszego dnia w naszym klubie) odszedł do Realu i trenerem został Mourinho to nawet trochę trzymałem za niego kciuki. Cieszyłem się jak został naszym trenerem i było mi przykro jak odchodził. Spodziewałem się, że nasza gra pod jego skrzydłami będzie wyglądała jak w Realu (kiedy w lidze bił wszystkie rekordy) i Interze (zawodowcy). Teraz już każdy wie dlaczego to u nas nie wypaliło. Nie mniej jednak doceniam, że z tego burdelu wycisnął vice i LE.
Jestem bardziej zwolennikiem jego stylu gry (Kloppa niestety też) niż naszego sąsiada zza miedzy. Potrafił rozkładać inne drużyny na czynniki pierwsze, a nie tylko narzucać swój styl.
» 26 maja 2022, 10:03 #404
Smola0015: Racja był trochę ładniejszy,ale dalej z big 6 to była gra na kontry i tyle. Masz racje źle trochę zinterpretowałem bardziej efektowny od efektywny:)
» 26 maja 2022, 10:07 #403
ax1d: sztejner, zgadzam się :)

arktos, w tym też coś jest. Dla mnie Jose w Anglii to Chelsea. Zresztą dla niego samego też. Nie byłem szczęśliwy, jak po niego sięgnęliśmy, zwłaszcza po jego drugim pobycie w Londynie. Nie lubię jego kalkulowania i dla mnie właśnie narzucanie swojego stylu gry świadczy o sile drużyny. Dostosowywanie się świadczy o jej słabości - jeśli nie możesz/nie potrafisz grać swojego, to uniemożliwiasz przeciwnikowi granie swojego.
I w zasadzie jak się głębiej zastanowić, to faktycznie - nie lubię Mourinho za Chelsea, nie lubię jego stylu gry i podejścia do meczów, nie lubiłem jego sposobu wypowiadania się w mediach, traktowania zawodników. Oprócz niewątpliwej wartości w postaci pucharu LE wszystko inne mi nie pasowało. Nie moja bajka.
» 26 maja 2022, 10:16 #402
milsco: @ax1d Spurs też mogło wygrać pierwsze trofeum ale woleli zwolnić Jose przed finałem i skończyli jak skończyli :D

Jose po SAFie był najlepszym trenerem, przypominam wygrał 3 ostatnie trofea dla MU i od 5 lat nikt nie zdobył z Manchesterem N I C
» 26 maja 2022, 10:17 #401
ax1d: milsco, mało mnie Spurs obchodzą, ale skoro już o tym wspominasz, to jak myślisz - zwolnili go przed finałem, bo Levy wstał lewą nogą i tak mu się akurat umyśliło? Czy może w klubie działy się inne rzeczy, o których możemy nie wiedzieć, które do tego doprowadziły? ;)
Jak dla mnie, to musiało tam być już tak źle, że zwolnili go NAWET POMIMO tego, że byli przed finałem. Kiedyś już się zastanawiałem, jak toksyczny i trudny we współpracy musi być Mourinho, skoro nawet mimo sukcesów jest seryjnie wykopywany. Jaki musiał być syf w Spurs, skoro zdecydowali się zwolnić go właśnie przed finałem. To nie jest przypadek i jeden czy dwa kluby, gdzie się "nie dogadywali". To jest schemat, niemal wszędzie wyglądało to tak samo.
» 26 maja 2022, 10:35 #400
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2022 08:37

Mam nadzieje ze Ten Hag nie stwierdzi nagle ze Pereira czy Chong potrzebuja troche czasu zeby mógl sie im przyjrzec...
Licze na Amada, Garnera i Pelleistriego ze dostana troche czasu w druzynie.
» 26 maja 2022, 08:36 #399
milsco: Garner owszem, Amad i Pellistri do sprzedaży ani jeden ani drugi nic nie pokazali na wypożyczeniu do słabszego klubu
» 26 maja 2022, 09:23 #398
rreddevilss: A tymczasem Julian Alvarez 5 goli w Copa Libertadores szkoda ze przespalismy go..
» 26 maja 2022, 01:16 #397
zylkos1988: To się jeszcze okaże. Zmiana ligi i przede wszystkim poziomu go zweryfikuje. Oglądałem parę ostatnich meczów River ze względu na Fernandeza i bardzo często ginął w tych meczach. Miał nawet 2 takie spotkania z rzędu że był jednym ze słabszych na boisku
» 26 maja 2022, 05:51 #396
milsco: My woleliśmy Facundo i Amada :D
» 26 maja 2022, 08:28 #395
KubaUtd: Liczę na Amada że wskoczy do pierwszej 11
» 26 maja 2022, 08:32 #394
JudgeOUT: Ralf chciał go, ale co to obchodziło takich fachowców jak Florydziarzy czy Judge'a. Odczep się Ralf, mamy superstar Martiala, diamencik Greenwood, dziecko z DNA Elange XD po co nam jakiś Alvarez XD różnica klas, różnica poziomów niczym najnowsze auto z salonu do malucha.

Brawo Pep, Alvarez (14m) + Haaland (75m) = klasa ;) nas czeka oglądanie kalectwo Martiala i Rashforda bo zapomniałem, że TYLKO w naszym klubie się daje 542136467469 szans, może jednak coś z nich będzie hahaha
» 26 maja 2022, 09:14 #393
majk: Mourinho po raz kolejny The Special One
» 26 maja 2022, 00:50 #392
brazylianwisnia: To tylko LK. Roma ma większe ambicje.
» 26 maja 2022, 01:43 #391
KalinaRIP: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.05.2022 06:16

Niby jakie? Niczego nie wygrali od lat. To już nasze United powinno mieć większe ambicje a wszyscy tylko truchleja zeby top 4 było
» 26 maja 2022, 06:15 #390
milsco: Ole nawet LE nie wygrał a miał skład który sobie sam zbudował
» 26 maja 2022, 08:29 #389
sturmik: Tego wlasnie braklo Ole w scementowaniu druzyny - mial kilka pólfinalów/finalów które wtopil wszystkie. Jose raczej nie przegrywa takich rzeczy.
KIlka takich sezonów i morale w druzynie Olego poszlo na wakacje a sam Norweg podazyl za nim.

Sukcesy cementuja druzyne, nadaja sens i wrazenie jednosci. Pilkarze sa szczesliwsi. Co ci z grania w pucharach jak masz trenera ,który znany jest z tego ze notorycznie przegrywa wszystkie finaly?
» 26 maja 2022, 08:33 #388
brazylianwisnia: Jednak LE to poziom wyżej niż LK. To taki śmieszny puchar jak puchar ligii. Ambicja Romy jest grać w LM.
@KalinaRIP
truchleja o top 4?
Przypominam że final LE i wicemistrz był tutaj porażka wśród kibiców.
» 26 maja 2022, 08:52 #387
rizx: Zapewne każdy już tutaj usłyszał o Pani Kath Phipps, recepcjonistce United, która ostatnio została nagrodzona za swoją wieloletnią pracę. Dzisiaj odwiedził ją we własnym domu Juan Mata z bukietem kwiatów - takich ludzi, na takim poziomie i z taką klasą w tym sporcie brakuje. Brawo Juan, czapki z głów!
» 26 maja 2022, 00:47 #386
Kilerek7: Romano mówił, że De Jong chce grać w LM, to samo Nunez, gdyby nasi mieli ambicje, to dzisiaj wielu graczy by może nas wybrało, a tak przyjdzie Timber, może Antony i SMS, zostaną tacy co albo pójdą bo znają ETH albo nie ma chętnych. Już też widzę te kolejki po Martiala czy AWB, czuje, że zostaną w klubie.
» 25 maja 2022, 23:35 #385
brazylianwisnia: Przecież to jest absurd. To że pograja w jakiejś drużynie co gra w LM i nie ma nawet szans powachac ćwierćfinału spełnia ambicje takiego zawodnika? Najczęściej to takie głupie dziennikarskie gadanie.
» 26 maja 2022, 01:45 #384
mikiartur: Gościu zrobił:
2 mistrzostwa Portugalii i lm z Porto
Zrobił 2 mistrzostwa Włoch i lm z Interem Mediolan
Zrobił mistrzostwo Hiszpanii z Realem
Zrobił 3 mitrzostwa Anglii z Chelsea
Zrobił ligę europy z nami
Zrobił lke z Romą

Patrzę tylko na puchary za ligę i za grę w Europie. Zrobił 12 takich trofeów a takie zwycięstwa lm z Porto i Interem na długo zostaną czymś niesamowitym osiągnięciem

Brawo dla Jose :D
» 25 maja 2022, 23:30 #383
GuteFrage: O LM z Porto i Interem mało kto pamięta odkąd
» 26 maja 2022, 00:16 #382
Pete1S: Do FC Porto dorzuć jeszcze Puchar UEFA, który zdobył sezon przed zdobyciem LM
» 26 maja 2022, 02:04 #381
szubik: Z Porto jak wygrywał to bodajże w 1/8 ograł United. Pamiętam te mecze jak dzisiaj i tego "dziada" McCarthy-ego
» 26 maja 2022, 08:09 #380
MatiMU10: ja wspominając tamten mecz mam przed oczami ten rzut wolny i "piękną" paradę Howarda
» 26 maja 2022, 09:44 #379
JudgeOUT: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 23:29

Jose!! Gratulacje!! Cieszyłem się jak dziecko, gdy Cię zatrudniliśmy, odetchnąłem z ulgą gdy odszedłeś, ale z perspektywy czasu wiem, że ten nieudolny zarząd, banda amatorów nie była Ciebie warta! Wyciągnąłeś maxa z tych panienek i miałeś 100% rację do parodystow typu Pogba, Shaw czy Martial.

Żałuję, że MU i Totki zniszczyły Ci trenerskie CV. Woodward i Judge, grabarze United NIGDY na Ciebie nie zasłużyli. Do pięt Ci nie dorosną nigdy.

Buduj w tej Romie fajną drużynę, tam masz żołnierzy, nie leniwych instagramowych leniuchów, machaczy rękoma z jakimi my się jeszcze pomęczymy kolejne lata. Tam masz zarząd, który kocha piłkę, nie hajs z koszulek "a reszta jakoś to będzie". Tam masz miłośników, nie typów z Florydy, którzy nie wiedzą co to spalony.

BRAWO JÓZEK!! DAJE ROMA!!
» 25 maja 2022, 23:27 #378
Seszele: Spoko foko.
Pijemy kawkę z Józkiem.
Pragnie Ci podziękować.
» 26 maja 2022, 07:15 #377
Wirus: Piękny jest ten puchar jest za wygranie Ligi Konferencji. O wiele ładniejszy od pucharu Ligi Mistrzów i Ligi Europy.
» 25 maja 2022, 23:12 #376
creo21: Te finały to Mou zawsze rozgrywa idealnie. Gratulacje dla Romy.
» 25 maja 2022, 23:04 #375
Wirus: AS Roma !!
Brawo każdemu piłkarzowi, zwłaszcza Zalewskiemu, mega Polski talent, oby tak dalej sie układała jego kariera i oczywiście wielkie brawa dla Jose !!
Tak jak napisał niżej piotrek19, też uwielbiam Jose i było mi mega smutno jak "piłkarze" go pogonili u nas.
Włochy kochają Jose, zwłaszcza Mediolan, a teraz to Rzymianie będą go nosić na rękach.
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo dla Jose Mourinho i AS Romy.
» 25 maja 2022, 23:03 #374
milsco: brawo Roma i Mou
» 25 maja 2022, 23:02 #373
kckMU: Gratulacje dla Jose!!

Feyenoord. No cóż, klasyka gatunku. Grali z polotem, werwą, atakowali, skradli serca. Efekt - żadnej bramki przez 90 minut, a stary wyga z kolejnym pucharem do kolekcji.
» 25 maja 2022, 23:01 #372
AUDIoooo: Brawo Żoze ;)
» 25 maja 2022, 22:57 #371
piotrek19: Jose Mourinho jak ja tego gościa uwielbiam. Zdecydowanie ulubiony trener od odejścia Alexa . Ciężko mi przeboleć jego odejście . Jakie jest wasze zdanie o Jose Mourinho?
» 25 maja 2022, 22:49 #370
karmnik: w finaly to on umie
» 25 maja 2022, 22:50 #369
mikiartur: świetny trener
którego wypowiedzi jako trener U doskonale się starzeją (co nie świadczy dobrze o klubie)
» 25 maja 2022, 22:50 #368
cantona007: No to prawda, że finałów Jose nie zwykł przegrywać.
» 25 maja 2022, 22:52 #367
karmnik: Champions League 2/2
Europa League 2/2, oby dowiozl lige konferencji
» 25 maja 2022, 22:55 #366
GOAT: Zarząd powinien wybrać w tedy jego a nie piłkarzy. Jeśli teraz postąpiom przy Ten Hagu to znowu będzie to samo.
» 25 maja 2022, 22:55 #365
majk: Najlepszy trener po Fergusonie
» 25 maja 2022, 23:16 #364
brazylianwisnia: Mimo wszystko dobrze ze odszedł. Nawet jeśli gralibysm skutecznie to ciężko by się oglądało mecze. Tak żyjemy nadzieja ze kiedyś będziemy grać jak nasza konkurencja - ładnie i skutecznie.
» 26 maja 2022, 01:47 #363
Gallacher: Ostatnio Kręcidło szydził i śmiał się z Mourinho że nic nie wygra w Romie i nie wiem czy miał na myśli puchary krajowe czy ogółem, bo Portugalczyk jest bliski wygrania Ligę Konferencji.
» 25 maja 2022, 22:44 #362
karmnik: kto to jest krecidlo
» 25 maja 2022, 22:49 #361
tomekwietniu: Malacia wygląda jak Evra - jeżeli by się dało to trzeba brać, bo zaraz przyjdzie jakiś Bayern albo cieplutka Barcelona...
» 25 maja 2022, 22:44 #360
SIERPU: Jak ten Malacia śmiga??
» 25 maja 2022, 22:27 #359
cantona007: Wychodzi wysoko w ofensywie i widać u niego przebojowość.
» 25 maja 2022, 22:29 #358
mikiartur: trochę głupią kartkę dostał
» 25 maja 2022, 22:36 #357
pawelisto2: Jak dla mnie, to Smalling gra dzisiaj tak, jak żaden z naszych środkowych obrońców przez cały sezon nie zagrał. Świetny występ póki co.
» 25 maja 2022, 22:26 #356
cantona007: Dobre uderzenie ma Malacia, nadałby się.
» 25 maja 2022, 22:22 #355
milsco: dziwne, że nie było faulu i czerwonej za takie ciągnięcie przy wyjściu 1vs1
» 25 maja 2022, 22:17 #354
Wirus: Jestem za Romą (ze względu na Mourinho, Zalewskiego i Mikiego), ale to z jakim polotem gra Feyenoord to głowa mała. To Feyenoord powinien już wygrywać minimum 3 golami.
» 25 maja 2022, 22:15 #353
mikiartur: chyba mecz od w2 połowy oglądasz
w 1 połowie poza pierwszymi 5 minutami - mecz pod kontrolą Romy potwierdzony golem Zaniolo
» 25 maja 2022, 22:24 #352
milsco: Może by kupił tego Smallinga, dobrze gra w tej Romie i Anglik
» 25 maja 2022, 21:49 #351
Domin31: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 21:53

Szczerze nwm czy nielepszy od naszych aktualnych obrońców
» 25 maja 2022, 21:53 #350
mikiartur: Ja nie miałbył nic przeciwko Zaniolo
Ino ryzyko bo trochę chlopak szklany
Gdyby nie kontuzje to pewnie grałby dziś w o wiele lepszym zespole niż Zaniolo
» 25 maja 2022, 21:54 #349
milsco: Zaniolo dobry wariat ale po poważnej kontuzji, która może zawsze wrócić i zatrzymać mocno rozwój
» 25 maja 2022, 21:56 #348
GOAT: Też lubię Zaniolo zawsze w karierze menadżer go sprowadzałem ale te kontuzje trochę go wyhamowały.
» 25 maja 2022, 22:27 #347
mikiartur: Rashford się zaręczył :D
» 25 maja 2022, 21:28 #346
Glory1878: To teraz musi biedaczysko myślec o ślubie, na futbolu nie może się skupić niestety
» 25 maja 2022, 21:36 #345
essaEdek: Jak zwykle narzekanie. ;) Może właśnie teraz odzyska świeżość i chęci do gry?
» 25 maja 2022, 21:37 #344
DevoMartinez: Będzie miał o czym pisać w swojej kolejnej książce. :P
» 25 maja 2022, 21:38 #343
essaEdek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 21:44

Ten wasz płacz panienki jest już nudny. Co by nie zrobili nasi gracze to i tak źle. Dali ciała. Ten sezon był fatalny, dla nas, kibiców, dla graczy (w większości) też. Każdy zdaje sobie sprawę z tego jak grał. To nie jest tak, że Rashy wstaje rano i mówi se: "hehe, ale dziś zagram padake byleby wkurzyć ekspertów z DP, będzie beka XD". Sezon się skończył, trzeba oddzielić wszystko gruba kreską i żyć dalej. Męczące jest ciągle czytanie takich bzdur. Dziś każdy brukowiec może napisać co chce o Marcusie, a Wy łapiecie wszystko w ciemno.
» 25 maja 2022, 21:43 #342
GOAT: essaEdek: Niby racja ale w kwestii "Ten sezon był fatalny, dla nas, kibiców" to poprawka bo to jest już 9 fatalny sezon, no może kilka w miarę sezonów było ok ale żaden nie był na miarę standardów United do których przyzwyczaił Ferguson.
» 25 maja 2022, 22:32 #341
DevoMartinez: essaEdek: Sorry ale takie moje zbójeckie prawo. Kibicuje klubowi a nie takim piłkarzom. Nie pokazujesz zaangażowania? To ja sobie wrzuce kpiący koment tu czy na stronie MU. A Rashford ten który zaczynał u van Gaala a ten w dwóch ostatnich sezonach to bardziej Martial 2.0 jeśli chodzi o zaangażowanie. Ulało mi się. A kibicuje od 90 któregoś tam.
» 26 maja 2022, 10:45 #340
LouiVanGaal: szkoda ze do "zarzadu" dotarlo tak pozno co trzeba zrobic...czyli wszystko do poczatku.
nic dziwnego ze Mourinho stracil szatnie skoro teraz wychodzi na swiatlo dzienne kto jakie ma podejscie do gry w wielkim Manchesterze United
» 25 maja 2022, 20:41 #339
OldFasion: Wszystko od początku? Ja tego początku nie widzę. Zmiana trenera to nie wszystko.
W składzie United nadal są: Maguire, Phil Jones, Wan-Bissaka, Lingard czy Martial.
O początku można powiedzieć jak zamiast takich gagatków pojawią się jakościowi zastępcy.
» 25 maja 2022, 21:22 #338
essaEdek: Lingarda nie ma.
» 25 maja 2022, 21:46 #337
Dobrze: co z lingardem?
» 25 maja 2022, 22:00 #336
LouiVanGaal: sa bo musza byc ale to nie oznacza ze beda w przyszlym roku
» 25 maja 2022, 23:05 #335
JudgeOUT: DDG - Timber, Pau, Varane, Sosa - De Jong, van de Beek - Ronaldo (z ławki Antony), Bruno, Sancho - Darwin

mój wymarzony skład ;) fakt, zakosztuje, ale tego ten zespół potrzebuje a nie wrzucenia 2 nowych nazwisk do gorącego, palącego się kotła :)
» 25 maja 2022, 20:17 #334
nieeeeeeee: 60 Nunez, 60 Antony, 80 De Jong, 25 Sosa, 60 Torres, 35 Timber.
Luźne 320 mln. wydane.
» 25 maja 2022, 20:26 #333
PastaDoCiasta: Nawet jakby ich wszystkich kupili to tydzień później i tak byś jęczał że zarząd ma klub w doopie i nie ma co nawet oglądać przyszłego sezonu
» 25 maja 2022, 20:31 #332
is200second: Antony zjada tego Sancho bez popicia. Tyle w temacie.
» 25 maja 2022, 20:43 #331
OldFasion: Tu nie chodzi o pieniądze ale z tej szóstki większość nie zdecyduje się na transfer do klubu bez LM.
Nunez już oficjalnie o tym powiedział.
» 25 maja 2022, 21:08 #330
JudgeOUT: @Pasta - nie, po takich transferach w ciągu 1 okna byłbym na prawdę zadowolony i pod wrażeniem, nie prowokuj ;) jak ktoś udziela się normalnie, uszanuj to i nie zaczynaj pierwszy, bo nigdy z Tobą dyskusji nie prowadziłem.
» 25 maja 2022, 21:10 #329
Strzelec: @oldfasion

Daj linka albo podaj źródło.
» 25 maja 2022, 21:14 #328
OldFasion: Pierwsze z brzegu.

The United Stand
@UnitedStandMUFC
Darwin Nunez has rejected both #mufc and Newcastle as he prefers to play in the Champions League next season. [
@RMCsport

Darwin Núùez has rejected approaches from both Manchester United and Newcastle as he wants to play Champions League football next season.
Man Utd are ready to spend €80m to sign him.

Darwin Nunez prefers to play in the Premier League and has rejected Man Utd and Newcastle because they don't offer Champions League football. City, Liverpool, Spurs don't want a new striker which means he prefers a move to Chelsea.
» 25 maja 2022, 21:26 #327
Diabelred: Nie wiem co wy widzicie w tym Torresie. Dla mnie to taki Lindelof, tyle że lewonożny. O wiele chętniej widziałbym jego kolegę Albiola, który jest szefem obrony Villareal. Jednak z racji wieku ten transfer jest praktycznie nierealny... Z drugiej taki Thiago Silva jest rok starszy, a zagrał w tym sezonie 48 spotkań w barwach Chelsea. :)
» 25 maja 2022, 21:36 #326
Strzelec: Ale gdzie Nunez powiedział, że nie chce przechodzić do klubu bez LM, bo to co wysłałeś to tylko niepotwierdzone plotki, a wspominałeś, że Nunez powiedział o tym oficjalnie.
» 25 maja 2022, 21:38 #325
KalinaRIP: OFICJALNIE POWIEDZIAŁ XD co za dzban
» 26 maja 2022, 06:04 #324
Klierek7: Ja bym powalczył o snajdera, belottiego i SMSa
» 25 maja 2022, 20:05 #323
majk: Gajtan marzenie ;)
» 25 maja 2022, 20:08 #322
Dario88: A jo o Frankowskego bo miał lepsze liczby od Messiego
» 25 maja 2022, 20:28 #321
AUDIoooo: Jeszcze Hazard, Bale i Jones z nowym kontraktem. Do tego ciężarówka pełna gipsu pod Old Trafford.
» 25 maja 2022, 20:33 #320
Lisan: Ja poczekam na pierwsze decyzje i efekty pracy. To samo było z Rangnickem: rewolucja, zmiany, gegenpressing, taktyk i młode talenty.
Ostatecznie przez te pół roku nie potrafił nie tylko odebrać Maguire opaski kapitana co nawet odstawić go od składu.
» 25 maja 2022, 19:57 #319
essaEdek: Odbieranie opaski pod koniec sezonu, byłoby to mega mądre. A kim miał grać jak mamy 3 obrońców z czego jeden był na L4? XD
» 25 maja 2022, 20:39 #318
Lisan: Skoro nic nie mógł zrobić to jego przyjście tutaj nie miało sensu
» 25 maja 2022, 20:40 #317
dawidlp92: Ronaldo na LS to chyba najlepsze wyjście jak poniżej wspomniał kolega... z tym że za plecami musiałby mieć kogoś kto biega od jednej linii do drugiej przez cały mecz a Shaw by się połamał po paru meczach zapewne
» 25 maja 2022, 16:14 #316
mycka86: W zeszłym sezonie Shaw tak biegał. Momentami był jak cyborg.
» 25 maja 2022, 17:16 #315
Tomczo: Wizja nowego kontraktu czyni cuda :-)
» 25 maja 2022, 18:31 #314
OldFasion: Z jakiego powodu Ronaldo miałby grać na skrzydle?
» 25 maja 2022, 20:01 #313
boro: Nie liczę na trofea. Na to przyjdzie czas. W przyszłym sezonie liczę na ładną dla oka grę. Ten Hag musi to ogarnąć
» 25 maja 2022, 15:56 #312
artix206: Rok temu Brighton moim zdaniem gralo najlepsza piłkę w lidze, a o utrzymanie walczyli do samego konca. Dziekuje za takie cos :D
» 25 maja 2022, 17:24 #311
MiSt: Brighton gra bardzo dobrą piłkę, ale wykończenie akcji mają na poziomie Championship. Gdyby to poprawili to mogą włączyć się do walki o puchary.
» 25 maja 2022, 19:35 #310
cantona007: Przede wszystkim Eric będzie musiał ogarnąć szatnie i usunąć z niej gagatków, którzy sieją ferment, w innym wypadku niezadowoleni będą pod nim kopać dołki. Na dłuższą metę albo Eric pozbędzie się zgniłych jabłek, albo oni pozbędą się jego jak to było z Mourinho. Liczę, że dokona wszelkich zmian jakich potrzebuje.
» 25 maja 2022, 15:36 #309
pawelisto2: W kwestii dzisiejszego finału Ligi Konferencji liczę, że Mou raz jeszcze pokaże swój kunszt taktyczny, tak jak zrobił to w finale Ligi Europy przeciwko Ajaxowi, który chyba nie zagroził naszej bramce ani razu. Chyba jeden z najlepszych taktycznie meczów jaki oglądałem kiedykolwiek, a trochę tego widziałem. Bo to nie była kwestia jakiejś formy dnia u nas, czy sezonu życia naszych zawodników. Tak, jak do finału ledwie doszliśmy, tak finał wyglądał, jakby Mourinho dzień wcześniej widział jego przebieg i kropka w kropkę wyjaśnił zawodnikom, co, gdzie i kiedy mają grać.
» 25 maja 2022, 14:58 #308
Mateo: Zalewski w 11, ciekawe co pokaże rodak
» 25 maja 2022, 19:59 #307
mikiartur: Erik ten Hag has a high opinion of JurriĂŤn Timber and he is a target for #mufc this summer. It is now an important stage for TImber and his management. He can imagine leaving Ajax #mulive [
@Plettigoal
]

#mufc are still pushing for Frenkie de Jong in the background. It is not easy to sign him #mulive [
@Plettigoal
]
» 25 maja 2022, 14:40 #306
mikiartur: Erik ten Hag has ordered a full profile of all of the #mufc players before he meets them in person. He also wants to know where all of his players are going for their summer break #mulive [
@DiscoMirror
]

Erik ten Hag is said to want to know all about the #mufc players' families and home life, so he can make a full assessment of their character and how they lead their lives #mulive [
@DiscoMirror
]

A former #mufc player who played under Erik ten Hag is understood to have told his old team-mates he will have them "dreaming about pressing in their sleep" #mulive [
@DiscoMirror
]

Erik ten Hag has warned #mufc's players to stay in peak condition for when they return and to prepare for the most demanding pre-season of their careers #mulive [
@DiscoMirror
]

#mufc and Dean Henderson’s camp are not in talks with any club. Talk of a move to Newcastle being close is wide off the mark - they have yet to discuss a transfer for Henderson. [
@StrettyNews
]
» 25 maja 2022, 13:45 #305
mikiartur: Manchester United have made a call to Valencia goalkeeper Giorgi Mamardashvili (21) as they look for a new back-up to replace Dean Henderson. An offer of around €15m would be considered. #MUFC [
@sanchis14
,
@diarioas
]
» 25 maja 2022, 12:55 #304
tygrys26: Ogolnie ten Gruzin to jeden lepszych bramkarzy młodego pokolenia. Ciekawe jak się potoczy jego kariera, ale przy odpowiednim zarządzaniem to na pewno będzie ciekawa postać
» 25 maja 2022, 13:40 #303
JudgeOUT: Wątpie, że zgodzi się być numerem dwa. Tu bym prędzej widział powrót Sama Johnstone'a.
» 25 maja 2022, 13:54 #302
mikiartur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 12:41

A number of players under contract at #mufc, including Anthony Martial, Eric Bailly and Dean Henderson, have already decided they want to move on. [
@RobDawsonESPN
]

Erik ten Hag made it clear during talks that it was unrealistic for #mufc to expect a serious challenge in the PL overnight - something Murtough, Fletcher and Arnold agreed with - but there's already pressure to get back into the #UCL at the first attempt. [
@RobDawsonESPN
]

Part of the reasoning behind appointing Steve McClaren as a coach is to help improve the mood and togetherness within the #mufc squad. [
@RobDawsonESPN
]

The #mufc squad are split over whether Harry Maguire should continue with the armband next season. [
@RobDawsonESPN
]

Sources have told that Maguire is not even guaranteed to start under the new manager because of his lack of pace and Erik ten Hag's tendency to play with a high defensive line. [
@RobDawsonESPN
]

There are question marks about De Gea's ability on the ball to play in Erik ten Hag's system, although there is an acceptance that signing a striker and a midfielder is more important this summer. [
@RobDawsonESPN
]
» 25 maja 2022, 12:38 #301
Pyra: Maguire?
TOP xD
» 25 maja 2022, 12:50 #300
DaredevilUtd: Wkoncu informatorzy z szatni, którzy sprzedawali dla mediów się zamknęli, a DP placze, że klub nic nie robi bo Pismaki nie donoszą haha Jakie to Dewilpejdzowski XD
» 25 maja 2022, 12:37 #299
tygrys26: Zamknęli się bo jak zobaczyli tego Van der Gaaga to się przestarszyli. Ogólnie koles serio wygląda jakby miał takich kretów w szatni zjadać na śniadanie xD
» 25 maja 2022, 13:41 #298
Pyra: one Hag
two Hag
three Hag
four Hag
five Hag
six Hag
seven Hag
eight Hag
nine Hag
Ten Hag, Ten Hag, Ten Hag, ooooo, Ten Hag, Ten Hag, Ten Hag
» 25 maja 2022, 12:17 #297
sturmik: Oby mu wyszlo bo zamiast Hag bedzie Hog.
» 25 maja 2022, 12:31 #296
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 12:16

I pomyśleć ze w finale LK grają teoretycznie lepsze zespoły i na papierze lepiej ten mecz wygląda niż finał LE. Według mnie bez wątpienia finał Roma - Feyenoord jest ciekawszym meczem ( na papierze) i ciekawie sie zapowiada. Dziś teoretycznie w LK powinien grać Eintracht z Rangersami. To tylko taka moja obiektywna opinia jeśli chodzi o poziom tych drużyn :P
» 25 maja 2022, 12:15 #295
lopekk: Zgadzam się z tą tezą co do obsady finałów. Będzie okazja przyjrzeć się w ważnym meczu Tyrell'owi Malacia z FEY - ETH od jakiegoś czasu ponoć miał na niego baczenie...
» 25 maja 2022, 13:29 #294
Dario88: Ciekawe kiedy się wyjaśni z greenwoodem to wszystko?
» 25 maja 2022, 11:08 #293
sztejner: Jak się wyjaśni to na pewno będzie o tym post ;)
a do tego czasu radzę zapomnieć o tym graczu,bo to wspominanie co jakiś czas Greenwooda robi się nudne.
Bez urazy ale będzie to będzie,a jak nie to nie.
Po co to dalej komentować,przyjdzie czas na wyjaśnienie sprawy to się wszystkiego dowiemy
Na tą chwilę taki gracz w tym klubie nie występuje i radzę się z tym oswoić na raczej dłuższy czas
» 25 maja 2022, 11:15 #292
Litosci: Jeżeli wróci do gry a United nie będzie go chciało to Newcastle z wielka chęcią go weźmie
» 25 maja 2022, 11:29 #291
cantona007: Wątpię, że Greenwood wróci do gry na profesjonalnym poziomie.
» 25 maja 2022, 11:44 #290
mordynator: Nawet jeśli zostanie oczyszczony z zarzutów to nie ma wątpliwości że troche zajmie mu powrót do najwyższej formy(Jeśli wogóle zdoła do niej wrócić) a jego potenciał i tak już pewnie troche wyhamował niestety.
» 25 maja 2022, 11:54 #289
brazylianwisnia: Będzie proces to się wyjaśni. Jak działają sądy chyba każdy wie.
» 25 maja 2022, 12:00 #288
majk: Greenwood pewnie teraz gra w podziemu, za pieniądze z innymi szubrawcami. Żadnych przepisów, żadnych zasad, wszystkie chwyty dozwolone, z weterynarzem bez licencji na widowni.
» 25 maja 2022, 12:02 #287
AUDIoooo: Majk


Hahahaha! Dobre ;)
» 25 maja 2022, 12:10 #286
Domin31: Szkoda, że nie walczymy o Gravenbercha jeszcze nie jest dogadany z Bayernem.
» 25 maja 2022, 11:02 #285
majk: Może walczymy, dlatego jeszcze nie było oficjalki.
» 25 maja 2022, 11:04 #284
Domin31: Może, ale raczej chodzi o to że Bayern się na razie nie dogadał z Ajaxem co do kwoty transferu
» 25 maja 2022, 11:08 #283
majk: Może pojawiła się lepsza oferta na stole. Bayern lubi przyskąpić, my nie. My mamy Erica i Van der Sara, oni nie. Kto wie, może coś się dzieje za kulisami.
» 25 maja 2022, 11:19 #282
brazylianwisnia: Może walczyliśmy i przegraliśmy? Czemu nikt nie zakłada takiego scenariusza?
» 25 maja 2022, 12:01 #281
majk: Może.
» 25 maja 2022, 12:02 #280
tomekwietniu: DDG - Timber(PO), Varane, Torres, Shaw - FDJ(6), VDB/Fred(8), Bruno - Sancho, Nunez, Ronaldo(LS)

Heaton, Dalot?, Maguire, Lindelof, Telles, Scott, Fred, Garner, Rashford, Elanga, Mason ?, Amad ?

Kto mówi nie?:)

Ronaldo w jednym z meczów zagrał LS i takiego fałszywego napastnika, wyglądał najlepiej. Mógł tak grać, ewentualnie 9, a wtedy jest szansa na powrót do formy Marcusa. Można różnie rotować. Ronaldo też będzie potrzebował odpoczynku…

Myślę, że to transfery w zasięgu naszych możliwości, przy sprzedaży innych zawodników. A taki skład jest już mocno odświeżony.

Osobiście wymieniłbym tylko Dalota…
» 25 maja 2022, 10:59 #279
KubaUtd: Wierzę w Amada że pod wodzą ETH stanie się zajebistym graczem bo potencjał ma dobry.
» 25 maja 2022, 11:04 #278
mordynator: Tak Ronaldo w wieku 38 lat na pewno ci bedzie popylał na skrzydle :)
Już pomijam to że zakładasz bardzo optymistyczny scenariusz i ściągniecie aż 4 zawodników do podstawy to jeśli już to Nunez by grał na lewym skrzydle a CR na dziewięć idzie,Cristiano już nie ma takiej dynamiki w nogach i dryblingu żeby był z niego pożytek na skrzydle ale za to na napastniku dalej może ładować po 20+goli w sezonie i myśli że Ten Haag zdaje sobie z tego sprawę i bedzie szukał napastnika który również dobrze czuje się grać na jednym ze skrzydeł żeby nie zabierali sobie miejsca w składzie kiedy oboje są zdrowi.Co do Amada to chyba dla niego ostatnia szansa żeby odpalić, bo póki co nie widać w nim kompletnie tych zainwestowanych 40 mln i wygląda to na wtopę transferową bo poza główką z MIlanem to nic za bardzo nie pokazał.
» 25 maja 2022, 11:52 #277
brazylianwisnia: Mówię nie. Drugim pomocnikiem powinien być typ Kante a CR nie ma już dryblingu na LS.
» 25 maja 2022, 12:02 #276
Rashy10: Timber to ŚO, a nie PO (dużo osób powiela, że on przyjdzie na PO, a on zagrał na tej pozycji marginalną ilość), a Ronaldo nie nadaje się już na skrzydło, bo brakuje mu dynamiki - to już nie ten sam Cris co kiedyś.
» 25 maja 2022, 12:08 #275
tomekwietniu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 12:13

mordynator - Romano twierdzi, że będziemy mocno aktywni na rynku transferowy, jednak można to brać za jakąś konkretną informację. 4 zawodników, to jeden więcej niż zwykle sprowadzamy, czy to dużo? Nie sądzę....

Ronaldo na LS to tak naprawdę wolny elektron, dokładnie taką rolę pełnił w Realu, miał dużo mniej zadań defensywnych niż standardowo można przypisać tej pozycji i dokładnie o to mi chodziło. Natomiast Nunez, może być wtedy bardziej pracującym na Ronaldo.

Jeżeli drugi pomocnik ma być Kante, a jego nie wierzę żeby wyciągną, to jednak jakoś najbliżej mi teraz do Sangare...

Rashy10 dużo się mówi, że Timber i Torres (tu co raz więcej opini)... ETH wie co to zawodnik, wątpię żeby mając Varane, Victora i Harrego, brał jeszcze 2 ŚO. To jest transfer na PO.
» 25 maja 2022, 12:11 #274
Rashy10: To raczej będzie jeden z dwóch, albo Timber albo Torres i na ten moment więcej wskazuje na to, że przyjdzie Timber.
» 25 maja 2022, 12:54 #273
mordynator: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 13:00

Racja tylko jak grał w Realu to był o kilka lat młodszy niż teraz, dodatkową rożnice robi tu poziom ligi wtedy grał w Realu który był Hegemonem w Hiszpanii, w Anglii to nie przejdzie bo tu boczny pomocnik musi pomagać bocznemu obrońcy w defensywie tymbardziej kiedy grają na niej takie ananasy w defensywie jak Dalot czy Telles którzy bronić wogóle nie potrafią, wiec ten pomysł raczej nie ma prawa wypalić bo to już nie ten Cris i nie ta liga.Co do transferów to oczywiście że chciałbym ściągniecia aż 4 zawodników do pierwszej 11 jednak nie raz już tak było że bedziemy bardzo aktywni na rynku a kończyło sie panic buy w ostatni dzień okienka transferowego jak 2 lata temu gdy ściągaliśmy Cavaniego i Tellesa.
» 25 maja 2022, 12:55 #272
tomekwietniu: Rashy10 to Twoja opinia, że jeden z dwóch... Media trąbią Timber już u nas i jeszcze do tego teraz Torres. Zwłaszcza, że z PO łączony był chyba tylko na poważnie Mukiele i po tym długo, długo nic. ETH dobrze wie jakim jest zawodnikiem Timber, więc to może być sprytny ruch, zwłaszcza że w Ajaxie na PO był Mazraoui. Natomiast taki Jurrien jedzie na kadrę i tam był też ustawiany na PO.
Nie będę się sprzeczał, możesz mieć rację, ale nie zdziwię się jak Timber będzie PO.

mordynator: Boczny napastnik to wspomagający zawodnik bocznych obrońców to to samo, jak powiedzieć, że PL to nie miejsce dla Silvy czy Maty... A to tak naprawdę kwestia ustawienia całej drużyny oraz tego co i jak chcesz grać. Zawodnicy pokroju Mane, MO, Son stosują pressing, ale nie są zawodnikami, którzy pomagają bronić w takim znaczeniu jak Ty piszesz.
Wiek, o którym piszesz. Ronaldo wchodzi do PL i 37 latek, w beznadziejnym United strzela 18 goli.
Jeżeli dobrze ustawisz drużynę i dasz luz Ronaldo, to może być z tego mega profit...

Z Tellesem to nie był panic buy tylko długie negocjacje... Cavani, Ronaldo to był last minute. Od tego czasu cały sztab tych ludzi się zmienił, może być tylko lepiej, bo gorzej się i tak nie dało, ewentualnie mogą być panic sell...
» 25 maja 2022, 14:15 #271
Bourdain: Torres i SMS to nie transfery jakich się spodziewałem po ETH, oby tylko nic z tego nie wyszło, nam potrzeba w środku pola mobilności, a nie kolejnego sztywnego klocka, charakterystyką przypominającego Pogbę, Matica, McTomka...
» 25 maja 2022, 10:24 #270
KubaUtd: Myślę że Timber przyjdzie na dniach.
» 25 maja 2022, 10:44 #269
sztejner: Torres i SMS to nie transfery jakich się spodziewałem po ETH, oby tylko nic z tego nie wyszło

Ale wiesz że to on sobie ustala skład a nie Ty ?
Jeśli będzie w swojej wizji widział Bednarka to kupi Bednarka
Jak będzie pewien że z Krzepisza z Arki Gdynia zrobi drugiego Neuera to trzeba go w tym wspierać,a nie narzekać "ehhh bo ja gom nie kciałem,mam nadzieje sze to tego nie dojdzie...."

Luuuuuudzie Wam dogodzić to awykonalne
» 25 maja 2022, 10:48 #268
Bourdain: Zakładam, że każdy kibic ma w swojej głowie własną koncepcję lub wizję klubu. Wspomniani gracze do mojej subiektywnej wizji po prostu kompletnie nie pasują, argumentuję to tym, że istnieją na rynku znacznie ciekawsze i tańsze opcje, dodatkowo są to gracze o wątpliwej jakości oraz ze względu na wiek również z ograniczonym potencjałem.
» 25 maja 2022, 10:56 #267
brazylianwisnia: Pewnie ze mamy koncepcję ale my jesteśmy amatorami, nic nie wiemy poza tym co amatorsko ocenimy w TV. Gdzie tu porównywać do decyzji fachowców.
» 25 maja 2022, 12:03 #266
Seszele: Powiem Wam, że szykują się ekscytujące lata. Nadchodzące tygodnie i miesiące to kwestia transferów. Ktoś odejdzie, ktoś przyjdzie. Ruszamy z nowym menedżerem, a więc czysta karta. Ciężko powiedzieć czy czeka nas rewolucja kadrowa jednego lata, osobiście nie sądzę, ale każde kolejne okno będzie służyć wymianie wadliwych elementów tej układanki do czasu osiągnięcia kompletnego kolektywu. Każda pozycja na boisku zostanie przebudowana. Od bramki, poprzez obronę i pomoc, aż do ataku. Myślę, że za 2-3 lata będziemy liczyć się w walce o tron. Coś wspaniałego. Jestem ewidentnie podjarany.
» 25 maja 2022, 09:51 #265
GuteFrage: #takbedzie
» 25 maja 2022, 09:55 #264
Lolhunter: Ile razy w ciągu ostatnich 9 lat miałeś podobne odczucie przy okazji zmiany trenera? :D
» 25 maja 2022, 10:21 #263
Seszele: Raz, może dwa, może nawet trzy razy. Ciężko powiedzieć.
Jak przyszedł Moyes to byłem zaintrygowany, bo zaczynała się nowa era.
Jak przyszedł van Gaal - nie pamiętam reakcji.
Jak przyszedł Mourinho - na pewno miałem lepsze odczucia od tych, gdy przychodził van Gaal, ale nadal nie jestem w stanie głębiej sięgnąć pamięcią jak potężna ta ekscytacja mogłaby być.
Jak przyszedł OGS - chyba miałem mieszane odczucia. Jak się w pierwszych meczach MU rozpędził to byłem cały w skowronkach.
Jak przyszedł Rangnick - obojętność.

A teraz? Czuję na nowo ekscytację.
Jestem kibicem, mam do tego cholerne prawo.
» 25 maja 2022, 11:52 #262
majk: Tak to już jest, jak się kibicuje. Nie raz wiesz, że to głupie, że to tylko sport i banda chłopaków kopiąca piłkę, ale i tak się jarasz. Sport nie jest racjonalny.
» 25 maja 2022, 11:56 #261
brazylianwisnia: Nigdy nie miałem poczucia ze teraz to ściągnęliśmy wspaniałego trenera. Teraz też tego nie czuje ale mam najlepsze odczucia dotychczas.
» 25 maja 2022, 12:04 #260
DevoMartinez: Nie podpalałbym się. Ogrom pracy by zbudowac drużynę, do tego jeśli nawet uda to konkurencja w anglii jest gigantyczna i nawet w 100% działająca maszyna niczego nie gwarantuje. U mnie podjarki brak, chociaż jest nadzieja, że zespół chociaż zacznie walczyć a nie odpuszczać mecze jak miękkie pi....
» 25 maja 2022, 12:55 #259
Blau: Fabrizio Romano:

W Manchesterze United rzeczy dzieją się za kulisami.

Mark Ogden:

Manchester United chce zrobić kilka dużych transferów.

Klub po odejściu Eda Woodwarda "dokręcił trochę śruby", po to by więcej rzeczy działo się za kulisami. Jeśli coś zostanie dogadane, to zostanie dogadane bez takiego szumu.

(Znalezione na polskiej, fanowskiej stronie Manchesteru United na Facebooku)
» 25 maja 2022, 09:24 #258
kamilpe: W końcu jakieś zmiany ale zaraz przyjdzie @JudgeOUT i będzie i tak narzekał, że nic nie robimy.

PS. Uprzedając Twoje pytanie @JudgeOUT nie szukam atencji.
» 25 maja 2022, 09:47 #257
JudgeOUT: Kamilek poczekajmy, ocenimy, po co się kłócić skoro wszyscy powinniśmy być w jednym teamie
» 25 maja 2022, 12:21 #256
kamilpe: FabrizioRomano: „Darwin Nunez podjął decyzję. Odejdzie na 100% — powiedziano mi, że bardzo kusi go ruch do PL. #MUFC wielokrotnie dyskutował o Urugwajczyku podczas wewnętrznych dyskusji w klubie. Nunez jest na pewno na liście United. @podcastherewego / znalezione na fb
» 25 maja 2022, 09:14 #255
Lisan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 08:33

Pirmadonna powraca. Czerwone dywany na OldTrafford na przyjęcie gwiazdy
» 25 maja 2022, 08:32 #254
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 08:28

Manchester United will sign a striker, central midfielder, centre-back and a full-back this summer. #MUFC [@FabrizioRomano on TikTok]
Na moje to potrzeba nam 2 ŚP. To powinien być priorytet. Jakiś defensywny i b2b. Odchodzi Matić, zapewne Mata, Lingard i Pogba. Mamy tylko Freda, Scotta, Bruno i Donnego. Na ten moment nie mamy ŚPD a jeszcze trzeba kogoś za Freda czy Scotta bo na takim środku pola daleko nie zajedziemy.
» 25 maja 2022, 08:27 #253
Stanior: A na prawe skrzydło kogo mamy?
» 25 maja 2022, 09:04 #252
bacalinho: Garner wróci z Wypożyczenia a bardzo dobrze sobie radził w Nottingham
» 25 maja 2022, 09:16 #251
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 09:35

Bardzo dobrze sobie radził w Nottingham... No własnie... To tylko Championship a wy myslicie ze gość odrazu u nas zrobi robotę. Oczywiście ze jestem za tym zeby wroocil i dać mu szanse, aczkolwiek mysle ze tutaj przyda sie wieksze doświadczenie do pierwszej 11nastki. Z takim środkiem pola to mozemy bić sie własnie z tym Nottingham a nie z Newcastle, Evertonem. A juz nie mówie o City, Tottenhamie, Chelsea i Live.
» 25 maja 2022, 09:35 #250
ArktoS: Nigdy nie widziałem takiego płaczu na tej stronie odkąd jestem na niej zarejestrowany, a to już dobre parę lat.
Czy z wami ludzie wszystko jest ok? XD
» 25 maja 2022, 08:20 #249
JudgeOUT: my chcemy transfery :( gdzie mój De Jong? :( przecież na 95% dograny transfer :(
» 25 maja 2022, 08:27 #248
ArktoS: Z tego co widzę, JudgeOUT, to przejąłeś pałeczkę i jesteś na czele :D

Śmiechem żartem. Transfery robi się kiedy okienko transferowe jest otwarte. Te transfery, które zostały klepnięte w ostatnim czasie to albo zawodnicy, którym skończył się kontrakt albo kluby pozwoliły na odejście i zezwoliły rozmawiać z innymi. Wątpię, że super gwiazdy i perełki od tak mogą sobie powiedzieć, że odchodzą już teraz.
» 25 maja 2022, 09:21 #247
Dario88: Ja tam zawszę pozytywnie nastawiony tym bardziej nowy trener nowe nadzieje
» 25 maja 2022, 11:14 #246
JudgeOUT: Thomas Tuchel to receive ÂŁ200m summer war chest as Todd Boehly's Chelsea takeover edges closer |
@Matt_Law_DT and @Tom_Morgs (TIER 1)

Chelsea będąca w 3x lepszej sytuacji dostanie 200mln na transfery, u nas "rewolucja" zakosztuje tylko 120mln :) i to są te detale, różnice między komercją a piłką. Na Stamford Bridge serio chcą zagrozić City i LFC, my tylko pięknie mówimy :)
» 25 maja 2022, 08:12 #245
ArktoS: Tak, dostanie z zablokowanymi środkami;)
» 25 maja 2022, 08:19 #244
Tomczo: Bo jakiś dziennikarz tak powiedział, to tak będzie. Niesamowite.
» 25 maja 2022, 08:54 #243
Rochanv: Matt Law.. najlepszy dziennikarz jesli chodzi o Chelsea, prawie wszystko od niego sie sprawdza wiec to nie jakis zwykly dziennikarz
» 25 maja 2022, 09:07 #242
Strzelec: @JudgeOut

Wytłumacz mi jedno. Odkąd tu jesteś to mówisz, że United powinno ściągać tanie perełki zamiast przepłaconych gwiazd. Teraz jak mamy rzekomo tylko 120 mln na transfery to marudzisz, że to za mało. Niższy budżet sprawia, żd United będzie szukało tańszych zawodników. Powinieneś być zadowolony z niższego budżetu, tymczasem dalej narzekasz.
» 25 maja 2022, 09:12 #241
Rashy10: Judge jedyne co tu robi to narzeka i zmienia zdanie co 5 minut sam sobie przecząc.
» 25 maja 2022, 09:18 #240
Dario88: Ty to ciągle negatywnie nastawiony pesymista czy co dopiero trener przyszedł niech se ogarnie to na spokojnie
» 25 maja 2022, 11:18 #239
essaEdek: Już rok temu mieli zagrozić wydając kolosalne pieniądz na Bukaku. Oj jak to miało potężnie wzmocnić kadrę, teraz już jest kompletna, Rom z MINIMUM 20 bramkamki... Oh ale będzie walka do ostatniej kolejki. No i walczyli. O TOP4 XD
» 25 maja 2022, 11:46 #238
JudgeOUT: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 12:07

@Strzelec - czuje się wezwany do tablicy. Nie chce wielkich transferów, bo gwiazdy nas olewają i wbijają tylko dla hajsu. Chce transfery młodych, tanich, ambitnych zawodników typu Mukiele, Ekitike, Sosa, Timber, Antony (itd itd itd). Ale moim (i nie tylko moim) marzeniem jest żeby zarząd zdjął różowe okulary, dał te 200mln i żebyśmy zaczęli coś robić. Bo za chwilę z tej listy którą podałem do wzięcia nie zostanie nikt i zostaniemy z Perejrami, Antkami itd. A przypominam że City, Chelsea, Totki, LFC będzie tylko mocniejszy. Nie wolno nam tego okna olać bo inaczej cofniemy się o kolejne lata.
» 25 maja 2022, 12:06 #237
Pyra: Patrząc na suche statystyki, to z Conte bylibyśmy na miejscu Tottenhamu, co jak co ale wyniki to on zawsze umiał robić i nie przekonują mnie argumenty, że u nas są lenie itd, mielibyśmy top4.
Tylko co z tego jak gra 3-5-2 zostawia po sobie skład nieprzystosowany do innych taktyk, masz w składzie 4, 5 ni to bocznych obrońców ni to pomocników itd.
Dlatego ja się cieszę, że jesteśmy tam gdzie jesteśmy i możemy spokojnie budować zespół na młodzieży, którą Erik uwielbia i wprowadzi tu ładny ofensywny styl niż Conte, który zasypie teraz Tottenham 30sto letnimi zadaniowcami pod swoją wizję i jak odejdzie to będą bujać się z podstarzałymi włochami.
» 25 maja 2022, 07:36 #236
lopo92: Ludzieeee, serio chcecie transferów tu i teraz? Przecież jest nowy trener, który zagwarantował sobie (podobno) wpływ na transfery. Dajcie mu czas na analizę, prace, wyciągnięcie wniosków itp. Chłop jest w klubie od kilku dni. Mnie właśnie cieszy brak pośpiechu, jak kogoś sprowadza to mam nadzieje, ze będzie się pasował w 100% do koncepcji ETH, a nie jakieś transfery na sile, żeby po prostu kogoś kupić
» 25 maja 2022, 06:57 #235
DjTED: Po tym jak w zeszłym sezonie z tym składem zajęliśmy 2 miejsce w lidze nie zdziwię się jak się okaże że coś im się poprzestawialo i nie będziemy potrzebowali wzmocnien
» 25 maja 2022, 01:48 #234
Batigol222: to drugie miejsce to były 74 punkty. Tamten sezon był specyficzny i raczej już się nie powtórzy.
» 25 maja 2022, 02:27 #233
DjTED: Każdy sezon jest specyficzny. W tym w ostatniej kolejce mieliśmy walkę o mistrza i o puchary. Co roku jest wyścig żółwi do top 4. Top 4 parzy. Juz nic mnie nie zdziwi
» 25 maja 2022, 02:56 #232
JudgeOUT: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 06:31

Bo my potrafimy tylko pięknie gadać, a rywale od tygodnia działają. Mukiele za 10m? Nie ma. Kamara za free w AV. Miesiąc gadają nad Timberem XD
» 25 maja 2022, 06:29 #231
Bacardi: tamten sezon byl przy pustych trybunach a teraz jak sa zapelnione to nie wytrzymuja presji na wyjazdach
» 25 maja 2022, 10:12 #230
Blau: Uspokójcie się trochę, sezon się skończył raptem kilka dni temu, nowy menago nie odbył jeszcze żadnego treningu z piłkarzami, a niektórzy tutaj już panikują, że nie ma jeszcze transferów.

Ostatnie czego nam teraz potrzeba to nieprzemyślane transfery. Niech Erik pozna osobiście skład, przekona się na własne oczy gdzie leży problem, kto odstaje od składu, kto ma predyspozycje na dalszy rozwój, niech ułoży sobie plan na grę i dopiero wtedy zacznie kompletować skład.
» 25 maja 2022, 00:45 #229
DaredevilUtd: Jedyny głos rozsądku na DP.
» 25 maja 2022, 06:56 #228
essaEdek: MAMY TO! OFICJALNIE!!

Sevilla potwierdziła, że nie ma zamiaru wykupić Anthony'ego Martiala z Manchesteru United.
Francuz wraca na Old Trafford.
» 25 maja 2022, 00:21 #227
zbyszek7: No kidding to jest gosc typu: nawet ze darmo go nie chce
» 25 maja 2022, 00:31 #226
majk: Jest i pierwszy transfer. W następnym sezonie na bank odpali i rozwinie swój potencjał.
» 25 maja 2022, 00:33 #225
HillsHaveEyes: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 00:41

wow, juz jeden transfer z glowy :D Jest moc :D

Jeszcze jak sie usmiechnie na tourne, to na bank wystrzeli z forma :D
» 25 maja 2022, 00:39 #224
wider: może by mu tak na zachętę dali jakąś podwyżkę ?
» 25 maja 2022, 00:58 #223
DaredevilUtd: Serio ktoś myślał, że po tak nieudanym wypożyczeniu oni go będą chcieli??
» 25 maja 2022, 06:57 #222
mikiartur: Manchester United will sign a striker, central midfielder, centre-back and a full-back this summer. #MUFC [@FabrizioRomano on TikTok]
» 25 maja 2022, 00:17 #221
JudgeOUT: Cztery transfery po najgorszym sezonie w historii, a Totki będące dziś klasę lepszym zespołem chcą dać Conte sześć wzmocnień, co Ducker potwierdza.

To jest właśnie ta różnica klas.
» 25 maja 2022, 06:26 #220
Gallacher: Widzę że w PSG Kylian już sobie ustawia ludzi kto gdzie i jak xD
» 24 maja 2022, 23:42 #219
mikiartur: The arrival of Erik ten Hag this week has created uncertainty within the squad, with several players fearful about their positions [
@sampilger
]
» 24 maja 2022, 22:47 #218
Rashy10: I dobrze, koniec z pewnym miejscem w składzie niezależnie od formy. Niech się pokażą z dobrej strony to nie będą mieli czego się bać.
» 25 maja 2022, 09:21 #217
mikiartur: Chris Armas, Ewan Sharp and Sascha Lense will leave #mufc, but Richard Hartis and Eric Ramsay are staying #mulive [
@ChrisWheelerDM
]
» 24 maja 2022, 22:46 #216
69eyes: youtube.com/watch?v=Vbo3BUiCXtI Podrzucam film o Ten Hagu w Man Utd od Tomka Weinerta, długoletniego fana Ajaxu. Można się dowiedzieć ciekawych rzeczy od osoby oglądającej prawie wszystkie mecze Ajaxu od lat. Materiał ma mało wyświetleń a uważam, że warto sobie obejrzeć, opinia takiej osoby na pewno jest rzetelniejsza niż Rudzkiego czy Twarowskiego co widzieli 3 mecze Ajaxu przez ostanie 5 lat.
» 24 maja 2022, 22:25 #215
StrawFoot: Niby tak, ale również oglądając Sunderland aż po grób można się zastanawiać czemu jeszcze Czarne Koty nie obroniły Ligi Mistrzów.
» 25 maja 2022, 00:43 #214
GuteFrage: Rice też pewnie nie kupimy,bo ten chce grać w LM
» 24 maja 2022, 22:17 #213
kamilpe: I dobrze
» 24 maja 2022, 22:24 #212
AUDIoooo: Przecież gracie w LM i stać was na ryż za 100 melonów ;)
» 24 maja 2022, 22:25 #211
roggu: nie wiem jak ty ale ja już mam dość przepłacanych Anglików na jakiś czas
» 24 maja 2022, 22:56 #210
kamtor: Wszyscy się wzmacniają a my czekamy nie wiadomo na co Philips też już dostał ofertę o city
» 24 maja 2022, 22:11 #209
JudgeOUT: Ta "rewolucja" coś nie idzie zgodnie z planem :D zaraz nie będzie się kim zainteresować bo każdy już działa :D
» 24 maja 2022, 22:21 #208
essaEdek: Tak... wszyscy już mają gotowe składy, podpisanych zawodników i nawet miejsca w tabeli są już ustawione. Koniec. Nic z tego nie będzie. #erikout Dawać sezon 23/24 bo z 22/23 i tak nic nie będzie. Kolejny stracony.
» 24 maja 2022, 23:08 #207
SzarimMusty: Ciekawe co tam zrobią z tym Livarpoolskim lub Shitowskim żartownisiem... No BBC, czas na reakcję.
» 24 maja 2022, 21:57 #206
KubaUtd: 🚨 Aston Villa FC remain keen on signing Yves Bissouma from Brighton even after capturing Bouba Kamara.

A deal worth in the region of ÂŁ30m could be enough to land the midfielder.

(Source: 90min) kolejny grajek nam ucieka.
» 24 maja 2022, 21:49 #205
JudgeOUT: zdziwienie? każdy działa, my tylko pięknie gadać potrafimy :D
» 24 maja 2022, 22:20 #204
kamilpe: @JudgeOUt każdy działa? Przecież to kolejna plotka marnego źródła. Jak chcesz to wyślę Ci milion takich na temat transferów United i będziesz zadowolony?
» 24 maja 2022, 22:25 #203
Bacardi: my to od lat jestesmy dziadami a cos czuje ze na ostatnia chwile beda kupowac jakis wypiertkow za 10-25mln bo nie bedzie w czym wybierac
» 24 maja 2022, 22:32 #202
KubaUtd: Mike Phelan nie znajdzie się w sztabie szkoleniowym Erika Ten Haga 👀

Póki co nie wiadomo jednak czy Anglik całkowicie opuści Manchester United. Możliwe, że 59-latek obejmie inne stanowisko w klubie.

- Daily Mail
» 24 maja 2022, 21:12 #201
DevoMartinez: Chłop będzie miał trudne zadanie. Zbudować nowy zespół, odbudować mental, zjednoczyć skłóconą szatnię, utemperować pare gwiazdeczek, nie podpaść Ronaldo i zaszczepić motywację i wiarę w projekt. Coś jak mission impossible.
» 24 maja 2022, 20:11 #200
MiSt: Zrobił przynajmniej dobre pierwsze wrażenie. Jasno określił to jakim jest menedżerem i czego wymaga od siebie, zawodników i współpracowników. Przyszedł tu jako zwycięzca i widać w nim odpowiednią mentalność. Oby potrafił zaszczepić takie podejście w nowej drużynie i nie zderzył się ze ścianą.
» 24 maja 2022, 20:24 #199
milsco: Ronaldo nie jest konfliktowy, to nie Messi ze zwolni trenera tylko razem z nim będą szukać rozwiązań dla klubu, CR nie przyszedł tez dla pieniędzy
» 24 maja 2022, 20:29 #198
MiSt: Moim zdaniem dla Ronaldo najbardziej liczy się profesjonalizm, ciężka praca i głód zwycięstwa. Po pierwszych wywiadach wygląda na to, że ETH ma właśnie takie cechy. Jeśli tak jest to z pewnością się dogadają :)
» 24 maja 2022, 20:42 #197
DaredevilUtd: Akurat coś czuję, że Ronaldo będzie jego najmniejszym zmartwieniem.
» 24 maja 2022, 20:54 #196
kckMU: Ronaldo jak zobaczy progres i coraz większe szanse na wygranie czegokolwiek, to jeszcze bardziej będzie rósł w siłę.
» 24 maja 2022, 20:57 #195
Zdzichu1: jak widzicie taktykę za ETH ? 4-3-3 czy 4-3-1-2 ? bo te 2 najczęściej stosuje holender
» 24 maja 2022, 20:04 #194
KalinaRIP: pewnie te dwie
» 24 maja 2022, 20:06 #193
DaredevilUtd: Bramka numer 3.
» 24 maja 2022, 20:55 #192
AUDIoooo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.05.2022 21:00

Daredevil

Zonk ;)
» 24 maja 2022, 20:59 #191
DaredevilUtd: Idz na całość!
» 24 maja 2022, 21:04 #190
brazylianwisnia: 4-3-3 w obronie i 4-1-2-3 w ataku
» 25 maja 2022, 02:09 #189
mikiartur: Pau Torres could play for #mufc next season. United and Tottenham have both offered €50m, but Torres prefers United. His agent will travel to the UK in the next few days to negotiate a contract. Nothing final yet #mulive [@carrusel]
» 24 maja 2022, 20:03 #188
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.05.2022 20:00

It is true that Manchester United have made an official bid for Sergej Milinković-Savić, but Lazio want more money than what they’re offering. #MUFC [@angelomangiante

Manchester United have made a â‚Ź55m bid for Sergej Milinković-Savić. The offer is too low as Lazio want â‚Ź80m, while his agent believes a deal could be agreed for â‚Ź65-70m. There will be more meetings ‘in the next few days’. #MUFC [La Reppublica via @Sport_Witness
]


Sergej Milinković-Savić and N'Golo KantĂŠ are midfield targets for Manchester United this summer. #MUFC [@mirkonicolino
]
Barcelona value Frenkie de Jong at â‚Ź80m ‘minimum’. #MUFC [@RogerTorello
via @ReshadRahman_
]

Na osłodę po Tchouamenim, że niby coś robimy:D tak wiem źródła nijakie:D Swoją drogą, jak przyjdzie SMS, Torres, to szału tutaj nie widzę. Drugi Matić i drugi Maguire.
» 24 maja 2022, 20:00 #187
DaredevilUtd: Skąd ty bierzesz tych informatorów lol.
» 24 maja 2022, 20:57 #186
M4S73R: AurĂŠlien TchouamĂŠni graczem Realu
» 24 maja 2022, 19:43 #185
milsco: Kto by się spodziewał, nam żeby zakontraktować zawodnika musimy zacząć 3 lata wcześniej
» 24 maja 2022, 19:51 #184
StrawFoot: 10 miesięcy pracy wesołego Holendra, potem angaż Sergio Conceicaco i dekada sukcesów. A jak my go nie zaangażujemy, to zgarnie go albo City po Pepie, albo Liverpool po Jurgenie. Róbcie screeny.
» 24 maja 2022, 19:29 #183
kckMU: City będzie pewnie chciało jakiegoś kontynuatora wizji. SC nim nie będzie.
» 24 maja 2022, 19:33 #182
JudgeOUT: W 2008 roku fani Barcelony w większości także chcieli Mourinho, byli w szoku gdy mianowano jakiegoś żółtodzioba, Pep mu było na imię :D w życiu poza podatkami i śmiercią nic nie jest pewne :D
» 24 maja 2022, 19:35 #181
StrawFoot: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.05.2022 19:39

@kckMU Są dwa kluby, poza United, które oglądam regularnie, i naprawdę, to jak gra Porto to jest ultra radosny, ofensywny futbol. Potrafią grać z kontry, pozycyjnie, przytrzymać piłkę. No to jednak jest pep 2.0. Wiele wielkich klubów się po niego zgłaszało, on jednak odmawiał. Ciekawe czy odmówi City lub Liverpoolowi.
Edit: Te kluby to Porto i Lyon :)
» 24 maja 2022, 19:38 #180
Blau: Już bez przesady, ETH nawet treningu nie zdążył poprowadzić, a już snujesz plany kto by go mógł zastąpić :D

Moim zdaniem ETH przynajmniej na papieże wygląda elegancko. Odkąd objął Ajax to co sezon zdobywał mistrzostwo co wcale nie jest takie oczywiste, bo przed jego angażem mieli tam w Amsterdamie kilkuletnią posuchę. W LM też dawał radę, najpierw półfinał, gdzie przegrali tylko przez zasadę goli na wyjeździe (a po drodze wyeliminowali Real i Juve), a teraz przeszli jak burza przez fazę grupową.
» 24 maja 2022, 20:08 #179
kckMU: Dla mnie SC nie ma nic wspólnego z Guardiolą, a oglądam go od czasów Bragi, Nantes aż po wielkie Porto. Jest świetny, ale dużo bliżej mu do zamkniętego futbolu. On często cierpi na defensywnym przesadyzmie w kluczowych meczach europejskich.
» 24 maja 2022, 21:00 #178
StrawFoot: @kckMU być może dlatego odmawiał dużym, europejskim klubom, że go stawka przerasta. Natomiast na krajowym podwórku jego porto gra jak na cztery skrzypce.
» 25 maja 2022, 00:41 #177
StrawFoot: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.05.2022 00:58

@Blau no kurka jego stara, mieliśmy dobrego Moyesa, legendy futbolu czyli Luja i Jose, czyli gości, którzy na dobrą sprawę wymyślili ten sport na nowo i polegli. Mieliśmy też OGS, który wygrał bodaj 16 ze swoich pierwszych dwudziestu meczów, Rangnick to była w ogóle kpina, więc go nie liczę . I ja niby mam się jarać jakimś gościem z ogórkowej ligi holenderskiej? Przecież to gość musi zapracować na moje zaufanie i będę patrzył spod byka do grudnia. Jak po 9-12 kolejkach zacznie gadać coś o procesie to chyba mnie krew zaleje
» 25 maja 2022, 00:57 #176
majk: Hrabia StrawFoot nie jest pod wrażeniem ten Haga, albo jak to ujął ''Wesołego Holendra", hrabiemu trzeba imponować. Jako szpec od marketingu, on wie że tylko przyjście Sergio Conceicaco, da nam dekadę sukcesów.
» 25 maja 2022, 11:17 #175
kamilpe: AurĂŠlien TchouamĂŠni has already communicated to his teammates the intention to join Real Madrid, as per @JulienMaynard. He dreams of Real.
#RealMadrid Price will be way more than €50m, still to be negotiated - Real Madrid plans have changed after Mbappé’s refusal. [Fabrizio]

Niestety kolejny wielki talent Nam ucieka ale skoro chce gry dla Realu to nie ma go co na siłę ściągać.
» 24 maja 2022, 18:06 #174
KubaUtd: Następny grajek na ławkę do Realu he
» 24 maja 2022, 18:32 #173
kamilpe: Może i na ławkę ale Tchouameni i Camavinga to przyszłość Realu o której my możemy narazie pomarzyć.
» 24 maja 2022, 18:40 #172
brazylianwisnia: Bale, Robben, Sneijder, Van der Vaart to też była wspaniałą przyszłość Realu. Nigdy nie wiadomo jak to się potoczy.
» 24 maja 2022, 18:47 #171
kamilpe: Tak, tylko, że patrząc na to co już robi Camavinga w Realu to inaczej się nie może potoczyć a przed nimi jeszcze kilkanaście lat gry. Ja zazdroszczę osobiście tych dwóch graczy.
» 24 maja 2022, 18:59 #170
dawidlp92: Świetne jest to wejście Ten Haga do klubu... czuć w nim pewną energię która mam nadzieję przełoży się na ligę mistrzów w przyszłym sezonie... a ta wypowiedź o live i city to już wgl szef
» 24 maja 2022, 17:59 #169
top4fun: Klopp 99, 98, 92 pkt = 1 tytuł
Ferguson nigdy nie przekroczył 91pkt = 13 tytułów
» 24 maja 2022, 17:39 #168
majk: Skandal, trzeba nam odebrać te tytuły i oddać klopowi.
» 24 maja 2022, 17:41 #167
Strzelec: To oznacza, że w czasach Fergusona stawka była bardziej wyrównana niż w obecnych czasach ;)
» 24 maja 2022, 18:01 #166
dawidlp92: Warto zaznaczyć że ferguson gdy przegrywał mistrza w PL to dosłownie różnicą bramek lub o punkt.. nigdy to nie była duża różnica