Stanior
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
25-04-2022 |
| Dni w serwisie: |
1504 |
| Ostatnia wizyta: |
04-06-2026 o 23:17 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
|
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
|
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 1504 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika Stanior | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 1432 |
| Liczba komentarzy, które Stanior dodał(a) dziennie | 0.95 |
| Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
03.06.2026 do newsa Manchester United uzgodnił transfer Edersona
Pokaż
A teraz jedna z najważniejszych rzeczy jeśli chodzi o moje osobiste odczucia to pozbyć się Masona Mounta i Luke Shawa. Dosyć szpitalnictwa, za rok jeśli będą powtórki to Lisandro i de Ligt.
19.05.2026 do newsa „Istny cyrk”. Zaskakujące słowa Keane’a po rekordzie Fernandesa
Pokaż
Menopauzę? Przecież odkąd odszedł SAF to Keane ani razu się pozytywnie o klubie nie wypowiedział. Wcale się też specjalnie nie dziwię bo momentów z poziomu złotej ery nie było za wiele pod wodzą innych menedżerów. Ktoś kto zainteresował się klubem 3-5 lat temu to może przyzwyczajony już jest do safandulstwa, inni, którzy pamiętają erę lat 90 nigdy się nie pogodzą z takim poziomem.