Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United kreśli plany transferowe po rozmowie z Ten Hagiem

» 24 marca 2022, 09:25 - Autor: matheo - źródło: The Telegraph
Manchester United w ostatnich dniach spotkał się z Erikiem ten Hagiem, aby porozmawiać z holenderskim menadżerem na temat pracy na Old Trafford. Dziennik The Telegraph informuje, że Czerwone Diabły zaczęły też kreślić plany transferowe odnośnie najbliższego okienka.
Manchester United kreśli plany transferowe po rozmowie z Ten Hagiem
» Manchester United w letnim oknie transferowym chce pozyskać dwóch pomocników oraz napastnika
Która formacja Twoim zdaniem wymaga największych wzmocnień w Manchesterze United?
Manchester United na początku tygodnia odbył rozmowę kwalifikacyjną z Ten Hagiem. Choć ostateczna decyzja w sprawie 52-latka jeszcze nie zapadła, to wygląda na to, że Holender jest faworytem do objęcia posady menadżera Czerwonych Diabłów od sezonu 2022/2023.

Klub z Old Trafford prowadzi także rozmowy z innymi kandydatami. Na skróconej liście życzeń są Mauricio Pochettino (Paris Saint-Germain) i Julen Lopetegui (Sevilla).

Angaż nowego menadżera to tylko jedna z wielu kwestii, która zaprząta głowę działaczy Manchesteru United. Czerwone Diabły robią też plany dotyczące letniego okienka transferowego.

Według The Telegraph, Manchester United uznał, że w letnim oknie transferowym będzie chciał sprowadzić dwóch pomocników oraz napastnika.

W drużynie Czerwonych Diabłów szykuje się spora wymiana kadr. W czerwcu wygasają kontrakty Edinsona Cavaniego, Paula Pogby, Jessego Lingarda i Juana Maty. Niepewny jest też los Masona Greenwooda.


TAGI


« Poprzedni news
Nowy kontrakt dla Bruno Fernandesa na ostatniej prostej
Następny news »
Paul Pogba na celowniku klubów z Premier League

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (501)


DaredevilUtd: Cash w tym momencie biegnie do nocnego sprawdzone info ;)
» 29 marca 2022, 23:06 #501
Radomirus: Ze stadionu Śląskiego? No to mu życzę powodzenia w szukaniu ;)
Jak pobiegnie w złą stronę to ma jakieś 4-5 km do Siemianowic... albo podobną drogę na Załęże :D

Tysiąclecie jest najbliżej ale szybciej niż w pół godziny nawet Cash nie obróci ;) Nie mówiąc, że pewnie teraz i tak będzie musiał stać w kolejce ;)
» 29 marca 2022, 23:32 #500
majk: Kiedy losowanie grup?
» 29 marca 2022, 23:00 #499
MiSt: Cholibka, nawet nie wiedziałem, że aż tak bardzo brakowało mi pozytywnych emocji piłkarskich. Niestety United ich nie dostarcza, ale chociaż nasze Orły się postarały :)
» 29 marca 2022, 22:59 #498
DaredevilUtd: Brawa dla biało czerwonych, ale tylko pilkarzy, zachowanie kibiców godne pożałowania. Te gwizdy jak byli Szwedzi przy pilce masakra...
» 29 marca 2022, 22:48 #497
Wirus: Pięknie!!
Szczęsny dzisiaj jak nie Szczęsny, pięknie bronił.
Cash to nie Piszczek, ale super ciągnął prawą stronę.
Bednarek z Glikiem skały na obronie.
Moder i Zieliński to nie Kroos i Modric, ale grali bardzo mądrze i Zieliński super poszedł i piękna brama.
Brawa dla Michniewicza za Szymańskiego, który ciągnął atak, super grał dzisiaj.
No i Lewandowski, klasa sama w sobie. Gol z karnego bez stresu, ale to co jest kapitanem, to jak pomaga, to jak wraca, to jak ciągnie grę to szkoda słów nawet. Lewandowski graj jak najdłużej w kadrze!!
Brawo, jeszcze raz brawo!!
» 29 marca 2022, 22:47 #496
MiSt: Dużo szczęścia przy faulu Góralskiego. Druga połowa bardzo dobra. Aż szkoda, że nie strzeliliśmy więcej bramek. Lewy jak zwykle absolutny top.

Ciekawe na kogo trafimy w grupie :)
» 29 marca 2022, 22:46 #495
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2022 22:46

Brawo dla naszych od 70 minuty wyglądaliśmy naprawdę dobrze. Szkoda trochę Szwedów, ale na moje oko do 70min wyglądali jak Nasze Diably, więcej przy pilce, sporo kreowali, a nie potrafili dojść do sytuacji strzeleckiej, słabe wykonczenie, brak podejmowania decyzji co do strzalu i straty bramke po swoich bledach. Typowe tak jak United.
» 29 marca 2022, 22:45 #494
CRtheSaviour: United może się od nas uczyć jak się zakłada pressing.
» 29 marca 2022, 22:34 #493
DjTED: Oczywiście , że Polacy grają lepiej niż MU. No tak , ale w reprze np taki Glik ma jaja większe niż cała nasza druzyna
» 29 marca 2022, 22:39 #492
rubin: Czterech Czerwonych Diabłów na stadionie.
» 29 marca 2022, 22:31 #491
rvn10: Polska jak zwykle więcej szczęścia niż rozumu ale jak wiadomo do Kataru pojadą rozegrać trzy mecze i do domu.
» 29 marca 2022, 22:24 #490
Wirus: Lepiej jechać i walczyć niż jak Włosi w ogóle nie jechać :)
» 29 marca 2022, 22:26 #489
DjTED: Jak portugalce wygrywali euro po 3 remisach w grupie to nie było to szczęście. Ba nawet nie wygrali żadnego meczu w regulaminowym czasie gry
» 29 marca 2022, 22:27 #488
rvn10: Na taki Mundial najlepiej nie jechać. Polacy mogą się nacieszyć.
» 29 marca 2022, 22:28 #487
DjTED: Polacy chwycili przeciwnika jak MC.
» 29 marca 2022, 22:23 #486
Lisan: Lindelof ale forma dzisiaj xD nie zawiodłem się
» 29 marca 2022, 22:23 #485
KubaUtd: Dobrze że Varane bez kontuzji.
» 29 marca 2022, 22:22 #484
Wirus: Polska do boju!!
Narazie pięknie, jeszcze 15 minut!!
» 29 marca 2022, 22:22 #483
marcino186: Odnosze wrażenie ze część ludzi tutaj piszących komentarze nie powinna mieć dostępu do internetu
» 29 marca 2022, 22:14 #482
skowron32: Elanga wchodzi
» 29 marca 2022, 22:12 #481
DaredevilUtd: Fernandes 2 Bramki. Razi mnie niestety zachowanie kibicow polskich i te gwizdy jak Szwedzi przy pilce. mocny hejt był na Anglikow, a tu taka hipokryzja.
» 29 marca 2022, 22:10 #480
wider: tak ważny mecz powinien zawsze być rozgrywany na neutralnym terenie
» 29 marca 2022, 22:16 #479
skowron32: Bruno 2 Gol!
» 29 marca 2022, 22:07 #478
tobby: Szczęsny mecz życia.
» 29 marca 2022, 22:05 #477
DjTED: Cash w MU jak najbardziej. On ma żelazne pluca
» 29 marca 2022, 22:02 #476
DaredevilUtd: Może się wkoncu coś rozkręci ten mecz.
» 29 marca 2022, 21:57 #475
AUDIoooo: Senegal-Egipt widzę konkurs kto więcej pudeł zaliczy
» 29 marca 2022, 21:53 #474
DaredevilUtd: jest i on Krysia :D On jest trochę jak nasz Harry nie wazne jak gra, on poprostu musi grac.
» 29 marca 2022, 21:51 #473
JahKowalski: Ty to rzeczywiście zaliczasz w komentarzach fail za failem xD
» 29 marca 2022, 21:57 #472
marcino186: Daredevilutd . Ale mnie zirytował Twoj komentarz
» 29 marca 2022, 22:17 #471
DaredevilUtd: Na plus można mu zaliczyć kilka efektownych wywrotek po czym dostaliśmy karnego nic więcej. Panie Ponglish.
» 29 marca 2022, 23:10 #470
Bylak: Lagaczester Junajted oraz Lagapolska Lewy.
» 29 marca 2022, 21:46 #469
majk: Robert Lagadowski i Marcus Lagford. Cristiano Lagaldo.
» 29 marca 2022, 21:49 #468
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2022 21:44

1 celny strzal na bramke. Ciekawe co pokażą w 2 połowie, narazie mało widowiskowe to spotkanie, a Szwedzi wyglądają lepiej.
» 29 marca 2022, 21:44 #467
Kilerek7: Manchester gra ze Szwecją, coraz dziwniejsze te towarzyskie😅
» 29 marca 2022, 21:31 #466
kamilpe: To wyłącz jak Ci nie pasuje i nie będziesz narzekać
» 29 marca 2022, 21:35 #465
pawelisto2: Ale nie ma co, Cancelo ma takąÂ wizję gry, że aż pięknie się na to patrzy, prostopadle piłki, których niejeden środkowy pomocnik nigdy by nie wymyślił.
» 29 marca 2022, 21:31 #464
skowron32: My mamy Harrego dokupimy Rice dwóch kolesi którzy mają taki przegląd pola że hoho
» 29 marca 2022, 21:36 #463
Rafaelvom: Dokładnie, Cancelo TOP
» 29 marca 2022, 21:38 #462
rizx: Do dziś mnie zastanawia jak Juventus mógł sobie pozwolić na oddanie go
» 29 marca 2022, 21:40 #461
skowron32: My mieliśmy Bruno z takim przeglądem pola ale si zacial
» 29 marca 2022, 21:53 #460
skowron32: Zaraz pogramy w 10 hahaha ciemniak góralski
» 29 marca 2022, 21:25 #459
majk: Góralskiego wszyscy przestawiają jak chcą.
» 29 marca 2022, 21:27 #458
skowron32: Bo on nie powinien wogole grać dzisiaj osłabia Nas
» 29 marca 2022, 21:29 #457
DaredevilUtd: nie prawda wpuścimy zbawiciela do środka pola, który momentalnie spowolni nam gre :D
» 29 marca 2022, 21:46 #456
skowron32: Tymczasem Bruno Gol!
» 29 marca 2022, 21:18 #455
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2022 21:19

Bruno bramka, asysta Ronaldo
» 29 marca 2022, 21:18 #454
skowron32: U Nas laga na CR i u Nas laga na Lewego;)
» 29 marca 2022, 21:17 #453
DjTED: Jak fajnie obejrzeć dobrą grę po ostatnich meczach MU. Polacy grają o niebo lepiej niż czerwone diabły. A o takich różnych czy dośrodkowaniach przez prawego obrońcę możemy pomarzyć
» 29 marca 2022, 21:16 #452
MiSt: To jest reprezentacja Polski, czy Manchester United? Momentami mam flashbacki z gry naszego klubu - zero precyzji, zero rozegrania, wybijanie piłki w aut.
» 29 marca 2022, 21:15 #451
kamilpe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2022 21:17

Że co? Moim zdaniem w porównaniu do meczu ze Szkocją to grają bardzo dobre zawody
» 29 marca 2022, 21:16 #450
MiSt: Grają dużo lepiej, ale to nadal gra, która działa jedynie w kontrataku. Dlatego przypomina mi to grę United.
» 29 marca 2022, 21:31 #449
majk: Jeśli tak, to dobrze że nie oglądałem meczu ze Szkocją :D
» 29 marca 2022, 21:36 #448
Sheep: Taktyka laga na lewego srednio działa
» 29 marca 2022, 21:10 #447
skowron32: Póki co średnio to wygląda. Jak mecz się nie skończy dla Nas w 90 min to w dog lub karnych przegramy
» 29 marca 2022, 21:08 #446
MiSt: Dośrodkowanie Casha było lepsze niż każde w wykonaniu zawodników United. Może by tak kupić Polaka? :)
» 29 marca 2022, 21:00 #445
CRtheSaviour: Ale ten Cash ma odejście, potrafi się ładnie zabrać z piłką.
» 29 marca 2022, 20:59 #444
majk: Ktoś dzisiaj nie ogląda meczu repry?
» 29 marca 2022, 20:30 #443
GuteFrage: Ja nie oglądam.
» 29 marca 2022, 20:43 #442
DaredevilUtd: Guter woli niemiecka repke obejrzeć :)
» 29 marca 2022, 20:45 #441
GuteFrage: Nie oglądam żadnej reprezentacji.
» 29 marca 2022, 20:48 #440
majk: Oglądałby ruskich pewno, gdyby nie walkower xD
» 29 marca 2022, 21:03 #439
LisyUnited: Całkowita racja, widać że to bolszewik.
» 29 marca 2022, 21:42 #438
Lisan: Ogląda Francję bo myśli że to Chelsea gra
» 29 marca 2022, 21:52 #437
KubaUtd: Niemieckie media informują, że Timo Werner planuje latem odejście z Chelsea. Kwota transferu wyniesie około 40 mln euro. Zainteresowanie Niemcem wykazuje Borussia Dortmund... Który to już napastnik jest wielkim niewypałem w Chelsea coś czuję że typ by zmienił na byle inna drużynę w PL i by postrzelał więcej goli.
» 29 marca 2022, 16:09 #436
SickRabbit: Szczerze mówiąc to wolałbym Enrique w pierwszej kolejności od Ten Haga ale jak przyjdzie Holender to nie będę kręcił nosem.
Byle tylko nie Pocze - jemu wejdą na głowę nasze gwiazdeczki.
Enrique wydaje mi się najbardziej charakterny abstrahując od samego warsztatu trenerskiego.
» 29 marca 2022, 16:09 #435
KubaUtd: Dawać ta sobotę jestem ciekawy jak zagrają nasze Asy po takiej przerwie ;)
» 29 marca 2022, 11:07 #434
sztejner: jak miałbym obstawiać to pewnie tak samo jak przed przerwą
» 29 marca 2022, 11:56 #433
SmokuUtd: Jak już coś to gorzej pewnie. O ile się da. Zobaczymy ;)
» 29 marca 2022, 12:37 #432
Pyra: Sancho, CR, Cavani, Martial, Rashford, Greenwood - idziemy po mistrza!!
Marzec - Elanga ciągnie United xDDD
» 29 marca 2022, 13:06 #431
sztejner: Elanga ciągnie United... weźcie dajcie spokój,i nie nakładajcie presji na młodego
Do kadry wpisany 01.2022 ledwie 2 i pół miesiąca(zaraz 3) - szanuje że wbił do składu i nie zamierza go opuścić,podtrzymuje dobrą formę,ale jak niżej w komentarzach czytam że to kolejny GoldenBoy i że "przynajmniej mu się chce grać a nie jak Rashbeckowi" to mnie krew zalewa
Rashfordowi też się chciało,nawet dłużej niż 3 miesiące bo z dobre 2-3 lata

Pożyjemy zobaczymy nie ma co mu korony na głowę nasadzać
» 29 marca 2022, 13:33 #430
Pyra: Nikt od niego cudów nie wymaga, po prostu śmiesznie to wygląda jak mamy atak, który bierze łącznie ponad 1,5mln tygodniowo a musi grać młodzik bo reszta to łamagi (Sancho zagrał nieźle 1/5 sezonu także lipa)
» 29 marca 2022, 15:02 #429
sztejner: Ronaldo 18 goli - bezsensowny powrót nic nam nie daje
Elanga 2 gole 1 asysta- ciągnie United
» 29 marca 2022, 15:09 #428
Pyra: 18 bramek CRa przez 3/4 sezonu, normalnie szok, wyrywa mnie z butów
na 100% CR jest zadowolony ze swoich statystyk i miejsca w tabeli
» 29 marca 2022, 15:15 #427
sztejner: Nooo a Elanga po rozegraniu 3 miesięcy już jest kolejnym Ronaldo XDDDDDD
Ulubieniec kibiców,przyszły zdobywca złotej piłki,napastnik przed którym drży cała Europa XD

Sorry ale myśmy już mieli tyle talentów i przy każdym pompowaliśmy balonik,że już mnie żadne "wystrzałowe" wejście do składu nie jara
Wolę poczekać i zobaczyć co z niego wyrośnie,a nie wychwalać pod niebiosa,bo dziś jest idolem kibiców z Old Trafford,a jutro może pykać w Norwich bo akurat taki będzie z niego "talent"
Dziś go wielbicie,a zaraz będziecie go wypychać ze składu jak Rasha Martiala czy nawet Greenwooda przy którym nadal toczy się postępowanie
» 29 marca 2022, 15:23 #426
majk: Pompowanie balonika wokół naszych wychowanków to nic nowego. Co 2, 3 lata robimy przebudowe składu i dużo osób tworzy skład z młodzików na przyszłe sezony, a chłopaki, w najlepszym wypadku, kończą jak Rashford/ Mctomek.
» 29 marca 2022, 15:29 #425
mycka86: Pamięta ktoś jeszcze Machedę i Jamesa Wilsona. Przyszłych zdobywców złotej piłki i napastników na lata ? :)
» 29 marca 2022, 17:32 #424
majk: Oczywiście. Legendy United.
» 29 marca 2022, 18:52 #423
kamtor: Aby tylko ten hag przeszedł puzniej niech on sobie dobiera zawodników pod swoją wizję
» 29 marca 2022, 10:19 #422
majk: puzniej xD
» 29 marca 2022, 10:32 #421
PiesekLeszek: Putem.
» 29 marca 2022, 11:47 #420
Marqin: Nam nie są potrzebne plany na okienko transferowe, tylko spójna i stabilna polityka transferowa i sportowa.
» 29 marca 2022, 09:55 #419
RedFox: Przy całym szacunku do Lindelofa, Ibrahimovicia i Elangi, trzymam kciuki za to by Polska wyrzuciła dziś Szwecję w jakikolwiek sposób. Lewy musisz!
» 29 marca 2022, 09:41 #418
Pyra: Mnie to już ani grzeje ani chłodzi. I tak czeka nas tradycyjny oklep w grupie marzeń. Jak Szwecja awansuje to przynajmniej może trochę namieszać.
PZPN to beton i od lat kolesie przy korycie.
» 29 marca 2022, 11:06 #417
wedel242: A może po prostu jeśteśmy słabi i trzeba się z tym pogodzić?
» 29 marca 2022, 14:18 #416
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2022 14:28

Pod tym pseudo selekcjonerem to trzymanie kciuków nie pomoże :) co do PZPN i kolesiostwa 100% Racji większość w tym państwie z kartonu tak funkcjonuje.
» 29 marca 2022, 14:27 #415
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2022 14:30

I co nam to da? Trafimy naprzykład na jakis Iran, Australie, Algierie czy inne Mali lub Maroko i odpadniemy xD. Tylko sie skompromitujemy. Nasza kadra to nadaje sie na chrzan. Oni jeżdżą na takie Mistrzostwa jak na wakacje. Pełen relaks... A tak na poważnie to raczej dzis odpadniemy. Nie liczę na awans na Mistrzostwa. I tak bedzie chyba lepiej.
» 29 marca 2022, 14:29 #414
JasnaLiryka: Sam Glik na wywiadzie mówił, że nie ma drużyny z którą gra im się łatwo:D
Kurs 2.90 na Szwecję mnie zachęcił do podjęcia ryzyka :)
Wspominając grę reprezentacji i jej poukładanie (a raczej brak) nie wróżę niestety tu wygranej. Z resztą jak napisał kolega wyżej. Co z tego że nawet dali by radę, wygraliby po walce i szarpaniu? Jak każdy następny mecz...to samo co ze Szwecją czyli 200% bo 100 to za mało w przypadku reprezentacji i turniejów jak ME czy MŚ.
» 29 marca 2022, 14:37 #413
Lisan: Pochetchino w United chce połączyć porzadek jaki zbudował w PSG z trofeami wygranymi w Totenhamie
» 29 marca 2022, 06:41 #412
KalinaRIP: Na odwrót i wszystko by się zgadzało :)
» 29 marca 2022, 09:26 #411
Pyra: Jak Ole osiągał gorsze wyniki z najdroższą i najlepiej opłacaną kadrą w PL, to połowa ludzi pucowała berło Olusiowi.
Prawda jest taka, że przy Pepie czy Kloppie jak u nich nie posypie się kilku kluczowych piłkarzy to zostaje walka o 3 miejsce. Trzeba czekać aż Pep, Klopp, KDB, Dijk, czy Salah znikną z tej ligi.
» 29 marca 2022, 11:04 #410
kckMU: @Pyra

Mówisz tak jakbyśmy się przyczepili tego 3. miejsca i nie mogli wejść wyżej tylko przez ogólną siłę City i Liverpoolu. Ale jak coś się tam popsuje to ich dorwiemy. Zlituj się... my drżymy o LM, od której na ten moment jesteśmy bardzo daleko.
» 29 marca 2022, 11:36 #409
Pyra: A czy ja mówię, że się przyczepiliśmy 3 miejsca?
Każdy tu myśli o mistrzostwie a o nim możemy zapomnieć przez najbliższe X lat, tu potrzeba 90+ pkt, z tym składem NIEREALNE.
Musi jeszcze nowy trener odpalić, nowi zawodnicy itd.
» 29 marca 2022, 13:00 #408
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2022 13:06

Ciągle się kręcimy wokół "musi przyjść nowy sztab i nowi piłkarze". Może początek lepszych czasów powinno przewodzić hasło "muszą zostać wypieprzeni niekompetentni pracownicy i żałośni etycznie oraz słabi jakościowo piłkarze?". I wtedy to mogłaby być rewolucja z jakimkolwiek podłożem sensu.
» 29 marca 2022, 13:06 #407
Pyra: Ale mówimy o jednym i tym samym. Trzeba wywalić większość kadry, na czele z piłkarzami bo z Maguire, Bissaką, Tominayem czy Rashfordem stabilizacji nie uświadczysz.
Nie wspominając o kleszczach typu Pogba czy Martial.
» 29 marca 2022, 13:23 #406
Kilerek7: Mówi się, że gdyby Ten Haag przyszedł, to chciałby zabrać Antonyego, wolicie jego czy Raphinie?
» 29 marca 2022, 00:10 #405
majk: Jak przyjdzie Ten Hag, to niech bierze kogo chce. Jak nie, to wolę Raphinie.
» 29 marca 2022, 00:23 #404
devilek777: Antony marzenie.
» 29 marca 2022, 01:31 #403
Robert3344: Wolę Raphinhe. Właściwie wszystko za nim przemawia. Warunki fizyczne, umiejętności, ogranie w premier league. Antony to dopiero melodia przyszłości i kupujemy tak na prawdę kota w worku.
» 29 marca 2022, 07:41 #402
kamilpe: Ja osobiście chciałbym Pedro Goncalvesa ze Sportingu
» 29 marca 2022, 07:52 #401
Pyra: Antony 60kg żywej wagi do PL xDDDD
» 29 marca 2022, 11:12 #400
kamilpe: Antony 174cm, 63kg a np. Bernardo 173cm, 64kg xDDDD
» 29 marca 2022, 11:27 #399
KubaUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.03.2022 11:36

Raphinha 60 kg i daje radę.W sumie u nim to pisza róże wagi raz 58 a na innej stronie 68
» 29 marca 2022, 11:32 #398
Pyra: To może od razu Tadicia. Statystyki 2x lepsze od Antona.
Och wait....
» 29 marca 2022, 13:01 #397
KubaUtd: Laurie Whitwell, na łamach portalu The Atlhetic, poinformował, iż Harry Kane będzie głównym celem dla Manchesteru United, jeśli chodzi o pozycję napastnika. Anglik ma być priorytetowym wzmocnieniem ofensywy klubu z Old Trafford, niezależnie od nazwiska nowego permanentnego menedżera. Alternatywą dla 28-latka ma być Darwin Nunez, występujący na co dzień w Benfice
» 28 marca 2022, 22:31 #396
rizx: No ok, jesteśmy komercyjnym klubem, jak każdy duży klub na świecie? Van Gaal? No fajnie było, śmieszne konferencje, przewrócił się w meczu z Arsenalem i były memy. Była też fatalna gra, brak jakiegokolwiek progresu, awantury z zawodnikami, często betonowy skład (oj bardzo dobrze pamiętam ile tu wyzwisk leciało, że RvP nic nie gra ale jest pupilkiem i zawsze wychodzi w podstawowym składzie) no i nietrafione transfery. Przez te 2 lata ściągnął tu 13 zawodników (w tym wynalazki takie jak Darmian, Schweinsteiger, Valdes czy połamany Falcao) i ilu z nich się sprawdziło? Herrera i Shaw? Może jeszcze Romero, choć rezerwowy bramkarz to nie jest szczyt marzeń udanych ruchów transferowych. Di Maria - najdroższa ówcześnie katastrofa, pomimo świetnej gry na początku sezonu, zdażył się pokłócić z trenerem i pod koniec roku już go nie było, Depay wielki talent i wielki niewypał, podobnie Martial (choć tu początek był obiecujący), zawodnicy tacy jak Blind, Rojo i Schneiderlin - średniaki nie na poziomie United. Przy okazji wywalił kilku prrzydatnych zawodników, którzy pomimo dłuższego stażu w United nie dostali nawet szansy żeby pokazać się w meczach towarzyskich.

Filozof może sobie teraz opowiadać, że nie dostał wsparcia, ale fakty i transfery temu przeczą, dostawał zawodników na wszystkie pozycje, wprowadzał cały czas swoją filozofię gry (i to cholerne 3-5-2), a koniec końców jedyny dobry okres gry, który mieliśmy pod jego rządami był na samym początku podczas tournee w USA, które wygraliśmy (ECC czy jakoś tak). Miał dostać się do LM? Nie dostał się, wymęczony puchar niższej kategorii go nie uratował i poleciał, z czym chyba do dziś nie może się pogodzić.
» 28 marca 2022, 22:28 #395
majk: Co do transferów, to Van Gaal twierdzi że dostawał piłkarzy nr 5,6 z jego listy transferowej. Czy coś w tym stylu gadał.
» 28 marca 2022, 22:37 #394
PastaDoCiasta: Tak, jednocześnie gadał ze jego nr 1 i 2 był Neymar z Lewandowskim
» 29 marca 2022, 00:27 #393
majk: Wtedy jeszcze takie transfery były realne dla nas.
» 29 marca 2022, 00:38 #392
rizx: Oczywiście, że tak twierdzi, bo przecież nie przyzna, że jego filozofia i upór go zgubiły. Zresztą nie mam pojęcia co oni tam wyprawiali ze sztabem na treningach, że w pewnym momencie musieliśmy grać Blackettem, McNairem i CBJ...

Co do braku topowych zawodników, dostał Di Marie - rewelacyjnego skrzydłowego, fani Realu się za głowy łapali dlaczego klub go sprzedaje. Wejście do klubu - niesamowite, prawdziwy magik, nazbierał liczb, a później zaczął się konflikt z trenerem, bo Argentyńczyk mało pracował w obronie.. No i się zaczęło.. (do tego doszło włamanie itd)
» 29 marca 2022, 01:13 #391
Diabelred: rizx,

,,leciało, że RvP nic nie gra ale jest pupilkiem i zawsze wychodzi w podstawowym składzie)''

Pomyliłeś piłkarzy, ten opis pasuje do Rooneya, a nie RVP. Holendrzy nie dogadywali się na między sobą, czego skutkiem było odejscie Robina po zaledwie jednym sezonie pracy z LVG.
» 29 marca 2022, 03:46 #390
majk: Też mi coś tu nie pasowało z RvP. LvG wyrzucił stąd całą mase weteranów i nakupowali mu w zamian szrotu. Można powiedzieć, że zniszczył te mityczne DNA klubu, kiedy jeszcze ono istniało.
» 29 marca 2022, 10:36 #389
kamtor: jak nie ten hag to narazie niech bedzie ralf a po mistrzostwach swiata luis enrique
» 28 marca 2022, 21:31 #388
Lisan: Liczę jutro że Lindelof zagra tak jak w United i podtrzyma swoją wspaniała dyspozycję dając się objeżdżać od prawa do lewa i z przodu i z tyłu. Do boju Polacy!
» 28 marca 2022, 21:05 #387
KalinaRIP: Co za bieda, to się trochę przeliczysz
» 28 marca 2022, 21:58 #386
skowron32: MU już po koniec rządów SAFa stał się komercyjny, smutne ale prawdziwe. To jest klub komercyjny nie piłkarski. Ktoś przytoczył wypowiedź LVG. Niestety z bólem serca piłkarskim klubem jest na ten moment Live, potem MC i moim zdaniem Arsenal. Tak z PL tylko.
» 28 marca 2022, 21:03 #385
majk: Kluby generalnie są komercyjne, inaczej by nie zarabiały, za darmo to można z kolegami na orliku pograć.
» 28 marca 2022, 21:13 #384
klb9k: Luis Enrique na pytanie o zainteresowaniu United powiedział, że skupia się na Katarze, dał słowo i chce prowadzić reprezentacje na mistrzostwach a potem zobaczymy.. Cóż Lopetegui tez chciał prowadzić kadrę a dowiedział się, że zostaje zwolniony bo mial rozpocząć prace z realem po turnieju.
» 28 marca 2022, 20:51 #383
Klimaa: Z perspektywy czasu na pewno żałuje ten decyzji
» 28 marca 2022, 21:00 #382
kamtor: Mam nadzieję że to z pochettino to jakiś zart
» 28 marca 2022, 18:58 #381
OkuratnyCzlek: Przyjdzie Poche i zrobi porządek dla jego!
» 28 marca 2022, 20:10 #380
KubaUtd: Przyjdzie Maurycy kupimy Kane i Rice i będziemy się bić o top 6.
» 28 marca 2022, 20:39 #379
klb9k: MUFC are ready to open contract talks with Marcus Rashford and Luke Shaw after agreeing a new long-term deal with Bruno Fernandes. [@RobDawsonESPN] - aha
» 28 marca 2022, 16:32 #378
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2022 17:25

Rashfordowi dać z 300 tys. Może mu się zechce. Na ten moment Shaw jak i Rash mają po 200 tys chyba. Jeszcze im mało ? :D jak im się nie podoba to won z klubu. Koniec z sentymentami i przekupstwem do wielkich pieniędzy.
» 28 marca 2022, 17:24 #377
MrCygan: To brzmi jak kiepski żart. Co takiego pokazali, żeby rozmawiać o nowych kontraktach? Budować kolejne kominy płacowe i zostać z umowami, z którymi nie będzie można nic zrobić? Między innymi dlatego, w tym klubie jest tak wielu zawodników, których nie powinno być. Bo mają długie kontrakty z astronomiczną pensją i wolą siedzieć tutaj, niż szukać szczęścia gdzie indziej. Mam nadzieję, że to tylko plotki jak ESPN ma w zwyczaju podawać
» 28 marca 2022, 17:33 #376
SzarimMusty: 3 kominy pojawiły się w lato... kogo teraz dziwi, że co drugi piłkarz strzela focha bo emeryt, fan L4 i typ biegający jak Giroud zarabiają co najmniej 340tys. Naprawdę jest ktoś zaskoczony, że mając taki wzór najlepiej zarabiających w klubie ktoś chce podwyżkę?

Lato które zachwalało wiele osób obecnie jest naszym olbrzymim problemem. Mam nadzieję, że uda się nam jakoś wypchnąć z klubu wszystkie zeszłoroczne transfery ale... gdzie oni dostaną co najmniej połowę obecnej pensji?
» 28 marca 2022, 21:15 #375
wedel242: Panowie, jakie byłoby dla was wymarzone ale REALNE okienko letnie? Dla mnie:
1. Nunez, TchouamĂŠni i Antony lub Raphinia (wersja bez Greenwooda).
2. Wersja z Greenwoodem to Rice i Nunez.
Odchodzi Pogba a na jego miejsce wraca Donny, więc w środku zostaje nam tyle samo piłkarzy i gramy Bruno, Fred i nowy ŚPD.
W obronie Wan bissaka i Maguire są niesprzedawalni więc nie ma co liczyc na jakiekolwiek transfery, chyba, że jakiś tani zmiennik typu Bailly
» 28 marca 2022, 15:41 #374
majk: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2022 15:55

Brozovic, Skriniar, Raphinha, Cash, Toney, Kamara.
Brozovic i Kamara mają koniec kontraktu, reszta do wyciągnięcia za rozsądne pieniądze.
» 28 marca 2022, 15:49 #373
United45: Przecież Brozovic z tego co wiem podpisał nowy kontrakt z Interem.
» 28 marca 2022, 15:58 #372
majk: No to lipa jeśli tak ;/
» 28 marca 2022, 15:58 #371
wrobel1992: McGinn i SMS
» 28 marca 2022, 16:21 #370
Batigol222: Skriniar - gość to skała, praktycznie się nie myli i jest kapitalny w odbiorze, chociaż nie ma jakiejś wybitnej szybkości
Araujo (gdyby nie dało rady ze Skriniarem) - w kut szybki, świetny w odbiorze, agresywny. Zdarzają mu się pomyłki w ustawianiu, ale jak na stopera to ciągle bardzo młody gracz
Cash - też w kut szybki, mnóstwo biega w obydwie strony, fajne dośrodkowanie i czasami potrafi wejść w pole karne
Brozovic - tutaj nie widzę zastępstwa w skali 1 do 1, chociaż mam świadomość, że trudno byłoby sprowadzić tego grajka. Na podstawie samej Serie A miałem do niego dystans, ale jak zobaczyłem go na Anfield to wszelkie wątpliwości zniknęły. Gość jest całkowicie pressingo-odporny, do tego ma bardzo dobre, celne podanie, walczy w środku pola, odbiera piłkę i jest dość silny fizycznie, co też ma znaczenie na tej pozycji
Dennis (przy założeniu, że Łotford spadnie i gość będzie do wyjęcia za mniejszą kasę) - trochę chimeryczny, ale ma bardzo dobry drybling, potrafi strzelać bramki (chociaż jak go oglądam, to sporo też partoli) i można go ustawiać na każdej pozycji w ataku. Raphinha jest lepszy, ale Leeds raczej się utrzyma, a nie wierzę, żeby taki grajek był do wzięcia za mniej, niż 60-70 milionów funtów
Ewentualnie Antony - wbrew niektórym opiniom, to jest bardziej taki brazylijski grajek w stylu właśnie Rapihni czy Richarlisona, niż Neymara czy Viniciusa. Gość dużo biega, jest agresywny i nie boi się gry w obronie
Toney, Raul de Tomas, Broja (gdyby Chelsea chciała go sprzedać za jakieś rozsądne pieniądze) - ktoś z nich, zależnie od koncepcji nowego trenera
» 28 marca 2022, 18:51 #369
DevoMartinez: Na te okienko byłbym szczęśliwy z: Tielemans za Pogbe, Anthony (jesli Greenwood się nie oczyści) i trzeci DM. I tu nie wiem szczerze mówiąc kto. Oby nie Rice bo będzie to grubo przepłacony zawodnik i pewnie zabraknie na inne pozycje. Obrony bym nie ruszał, no chyba że starczy nam $.
» 28 marca 2022, 19:23 #368
atotrikos: Erik ten Hag powinien dołączyć do klubu piłkarskiego, a nie komercyjnego. Manchester United to klub komercyjny - Louis Van Gaal


Będziecie z taką tezą walczyć czy nie ?
» 28 marca 2022, 14:20 #367
sztejner: Nieee
» 28 marca 2022, 14:26 #366
MrCygan: Szczerze to biorąc pod uwagę, jak ten klub "zatrudnia" nowego menadżera, to mam tego dość. Po części chciałbym żeby Erik ten Hag przyszedł do nas, a z drugiej strony boję się że zniszczy sobie tutaj karierę, ze względu na "cudowny zarząd" który będzie robił transfery na swoją modłę.
» 28 marca 2022, 14:42 #365
Robert3344: Van Gaal dalej obrażony za to zwolnienie :D ale ma chłop racje
» 28 marca 2022, 14:52 #364
gawlo4: Obrazony czy nie, nie ma znaczenia. Ma 100% racji.
» 28 marca 2022, 15:04 #363
majk: Mi tam kariera Erika Ten Haga jest kompletnie obojętna, chyba że przyjdzie do nas, wtedy życzę mu jak najlepiej ;)
» 28 marca 2022, 15:05 #362
Chestnut: Jak przyjdzie i nie będzie się dogadywać z zarządem, to po prostu może odejść i sobie tej kariery nie niszczyć? :)
» 28 marca 2022, 15:14 #361
Cieniu: Luj ma rację w 100%
» 28 marca 2022, 15:15 #360
zbyszek7: Ciekawe czy po przerwie na repry nasz trener pacholek da szanse Mejbri na gre czy dalej bedziemy ogladac Pogbusia w akcji?
» 28 marca 2022, 14:13 #359
sztejner: Nasz "trener pachołek " z pewnością postawi na Harrego Maguire No bo Lisy to w końcu jego były klub,więc siedząc na ławce rezerwowych nie ma szans na strzelenie gola dla Lester a jednak fajnie by było wystąpić i strzelić swojaka
» 28 marca 2022, 15:04 #358
sztejner: Jedynym powodem, dla którego stałem się trenerem jest Manchester United. Swego czasu zaproponowano mi rozmowę kwalifikacyjną w Evertonie, ale chcę być menedżerem United. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem teraz na to gotowy, ale muszę zaplanować wszystko tak, by pewnego dnia poprowadzić Manchester.
Wayne Rooney

Trzymam kciuki Wazza :D
Szlifuj szlifuj a może kiedyś dotrzesz do celu
Powodzenia w drodze do spełnienia marzeń,będę bacznie obserwować Twoje postępy w karierze trenerskiej
(i wątpię że będziesz tak łagodny jak pewien Norweg,z charakteru jesteś bliżej Jose i nie nazywasz szamba perfumerią )
» 28 marca 2022, 13:39 #357
atotrikos: "What I hope is that Marcus Rashford f***ing gets his head out of his a**e and goes and breaks that record. He’s a Manchester lad"
» 28 marca 2022, 13:42 #356
atotrikos: Nie macie wrażenia, że zarząd usilnie czeka na Poche ?
» 28 marca 2022, 12:50 #355
kamilpe: Dlaczego usilnie na niego czeka? Każdy z potencjalnych menadżerów ma obowiązujący kontrakt.
» 28 marca 2022, 12:51 #354
atotrikos: Bo ślinią się na niego i Kane'a od lat.
» 28 marca 2022, 13:04 #353
motos8: To by było tak głupie posunięcie, że aż zaczynam się martwić, że to może być prawda. Jeszcze brakuje tego Rice'a do kompletu za 120mln
» 28 marca 2022, 13:10 #352
rizx: Jeśli Rashford po jednym słabym sezonie chce uciekać z klubu, to tylko pokazuje, że nie ma mentalności na grę w topowym klubie
» 28 marca 2022, 11:59 #351
motos8: "JEŚLI" bo tego tak naprawdę nie wiemy. To napisało The Mirror więc w zasadzie nie wiadomo ile w tym prawdy. To już jest poważna robota dla naszych fachowców z forum, który to "Tier" jest.
» 28 marca 2022, 12:15 #350
rizx: Biorąc pod uwagę w jak mocny sposób skomentował to Rooney, coś musi być na rzeczy
» 28 marca 2022, 12:44 #349
motos8: Może wie a może nie. Ferdinand też miał wiele do powiedzenia nt Jonesa a potem się dowiedział i się tłumaczył w mediach, przepraszał.
» 28 marca 2022, 13:03 #348
Piotrek1991d: W jego przypadku to jest juz kolejny slaby sezon
» 28 marca 2022, 13:36 #347
rizx: 2019/2020 - 22g 12a
2020/2021 - 21g 15a

Statystyki na wszystkie rozgrywki, to nie są "słabe" sezony
» 28 marca 2022, 14:49 #346
Daka: #MUFC chce Harry'ego Kane'a, niezależnie od tego, kto będzie trenerem w przyszłym sezonie. (Lauriewhitwell)
Ten sam gość podaje, że zamierzamy kupić w lecie jeszcze dwóch pomocników (defensywnego i ofensywnego) i prawoskrzydłowego. Kane to dobre 100mln, więc nie wiem jak oni chcą tego dokonać, wątpie by budżet na to pozwolił. Być może postarają się o mniej znanych piłkarzy.
» 28 marca 2022, 11:49 #345
KubaUtd: Pewnie 150/200 ml będzie na transfery do tego sprzedadzą Rashforda i Martiala i już będzie hajs na Kane.
» 28 marca 2022, 11:56 #344
MrCygan: Czy oni są niepoważni z tym Kanem? Kolejny przepłacony Angol. Poza tym, przyjście Kane bardzo śmierdzi mi ewentualnym angażem Pochettino.
» 28 marca 2022, 11:59 #343
atotrikos: 100mln Kane
Gdzie ŚPD ?
Gdzie ŚO ?
Gdzie PP ?

Czyli co ? Pogba in, Martial in, Maguire in, Rashford in i jesteśmy ciągle w dupiein ?
» 28 marca 2022, 12:07 #342
Daka: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2022 12:46

Widocznie zarząd nie widzi problemu i sądzi, że Maguire i reszta są wystarczająco dobrzy. Pewnie marzy im się angielski kręgosłup drużyny Maguire - Rice - Kane. Napastnik i defensywny pomocnik mają być priorytetami i to by się zgadzało.
» 28 marca 2022, 12:45 #341
Rashy10: Kane przepłacony? Jakimś jego wielkim fanem też nigdy nie byłem, ale trzeba obiektywnie oddać, że typ jest solidny. Od lat sezon w sezon wali po 20-40 bramek, a w reprezentacji Anglii brakuje mu już tylko 4 trafień żeby zrównać się z rekordem wszechczasów (53 bramki Rooneya) Gość ma 28 lat, więc wszystko wskazuje na to, że spokojnie pobije ten rekord.
» 28 marca 2022, 12:57 #340
Bylak: Przebudowa składu part 1838839294773771.
Jakie to smutne, ze tyle hajsu wydalismy, a nadal jest beznadziejnie.
» 28 marca 2022, 11:00 #339
wider: Ciekawe jakie plany ma zarząd na letnie wzmocnienia. Patrząc ilu zawodników może nas opuścić po sezonie to tutaj będzie potrzeba z 8 transferów albo i więcej
» 28 marca 2022, 10:11 #338
brazylianwisnia: 4 z juniorow I max 4 transfery. Tak to będzie.
» 28 marca 2022, 12:18 #337
Giggsy: Dzisiaj natknąłem się na ciekawy filmik - Vidic vs Maguire XDD

you tube.com/watch?v=VH0rNhUKOto&ab_channel=The12thMan
» 27 marca 2022, 23:12 #336
GeoVo: To jest całe podsumowanie naszego "kapitana". Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w tym sezonie przez 80-90% czasu tak właśnie wygląda jego gra jak w tej krótkiej kompilacji. Każdy z kibiców widzi, że gość powinien siedzieć na ławce tymczasem czy za Olka czy za Rangnicka, slabhead nadal ma miejsce w pierwszej jedenastce.
» 28 marca 2022, 00:42 #335
Wirus: Vidic - najlepszy obrońca wg mnie w historii Manchesteru United i jeden z najlepszych w ogóle w historii obrońca. "Nie bał się włożyć głowy tam, gdzie inni bali się włożyć nogę".

Maguire - wg mnie najgorszy transfer Manchesteru United w historii (kwota zatrważająca za takiego kloca) i najgorszy kapitan w historii. Gość, który z obroną ma tyle wspólnego co, Najman z boksem.
» 28 marca 2022, 00:43 #334
Robert3344: Ależ to były czasy jak sam Vidic trzymał całą obronę w ryzach i obok niego mógł zagrać nawet Rooney bez spadku jakości w obronie. Maguire to wygląda jak parodysta przy potężnym Serbie. Ależ bym se pooglądał go w obecnym United, takiego gościa z taką mentalnością i dominatora w obronie, a nie te panienki co odbijają się od każdego gracza i są objeżdżani w każdym meczu. Szkoda, że te czasy już minęły bezpowrotnie, ze świecą szukać teraz takich graczy.
» 28 marca 2022, 09:23 #333
Giggsy: Vidic moze też nie był wirtuozem szybkości ale nadrabial to odpowiednim ustawieniem i umiejętnością przewidywania, tymczasem Harremu jak ktoś ucieknie to zawsze musi chwytać kogoś przeszczepami co, np. mnie doprowadza do szału no i ogólnie brak mu boiskowej inteligencji.
Opchnac go z powrotem do Sheffield Utd, na jego poziom będzie to wystarczający klub, a i wróci na stare śmieci
» 28 marca 2022, 11:13 #332
karmnik: maguire to jawny sabotaż i kpina z klubu nie porównujmy tych dwóch piłkarzy, to nie ma sensu.
» 28 marca 2022, 12:34 #331
swees: W ankiecie powinna być jeszcze piąta możliwość: "Każda"
» 27 marca 2022, 18:58 #330
dlabigt23: Taka prawda. Na dobrą sprawe to chyba przydalaby sie zmiana nawet na bramce. Z całym szacunkiem do Davida ale w tych czasach bramkarz musi umiejetnie grać na przedpolu. W tym De Gea jest słaby i wybija czesto piłki na oślep. Jesli przyjdzie tutaj trener z odpowiednia wizją gry to napewno bedzie chcial to zmienic.
» 27 marca 2022, 20:27 #329
brazylianwisnia: Tu musi przyjsc trener który ma pomysł jak wykorzystać obecną kadre. Wymiana 8+ piłkarzy nie wchodzi w grę bo to zajmie 4-5 lat.
» 28 marca 2022, 00:16 #328
Daka: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2022 17:58

Plany, które umożliwiłyby klubom zakwalifikowanie się do #UCL na podstawie historycznych wyników, a nie ich pozycji w lidze są z powrotem na stole. (Guardian_Sport)
Jeśli obowiązywałyby od przyszłego sezonu to wracamy do Ligi Mistrzów :)
» 27 marca 2022, 17:57 #327
Zdzichu1: bez szans
» 27 marca 2022, 18:03 #326
Abstrahujacy: Ależ ciekawa sportowa rywalizacja. Budujesz drużynę, wygrywasz po latach ligę i każda drużyna się boi twojej ale i tak nie może ona grać w LM, bo nie ma sukcesów w poprzednich latach :D
Średniaki za to mogą grać w Lidze rzekomych mistrzów i robić pieniądze nie prezentując wysokiego poziomu sportowego. Wspaniała idea.
» 27 marca 2022, 18:52 #325
wider: świetny pomysł. Przecież to historia i trofea grają w piłkę xD
» 27 marca 2022, 18:54 #324
Daka: Ta idea polegałaby na utworzeniu 1-2 miejsc dla zespołów z bogatą historią w LM, gdyby zajęły niższe miejsca w ligach domowych i nie uzyskały awansu, a nie na tym by zastępować mniejsze zespoły, które w sposób sprawiedliwy zakwalifikowały się. Wydaje mi się, że ten pomysł powstał głównie z powodu Premier League, gdzie jest duża konkurencja i co roku jakiś wielki zespół nie łapie się do top 4, a jak wiadomo to głównie takie kluby przyciągają widownię.
» 27 marca 2022, 19:07 #323
swees: Patrząc na podstawę historycznych wyników to i tak wszystkie kluby grają lub grały w tym sezonie w lidze mistrzów :P Chyba że mówimy o włączeniu Nottingham Forest, Celticu czy innej Steaua'y Bukareszt :P
Chyba że chodzi o historyczne wyniki w swojej lidze tylko to już totalnie bez sensu :p
» 27 marca 2022, 19:11 #322
kckMU: To są typowe podrygi w odpowiedzi na superligę. Ich w/w pomysł jest oczywiście do dpy.
» 27 marca 2022, 20:20 #321
brazylianwisnia: Premier League powinno dostac 5 I 6 te miejsce w kwalifikacjach. Boisko by zweryfikowało czy sportowo 6ta drużyna w Anglii należy do top 32 w Europie. W obliczu Newcastle ma to sens bo za chwilę będziemy mieć tu 7-8 mocnych zespołów.
» 28 marca 2022, 00:19 #320
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.03.2022 07:46

co za bzdura. Ogladac wypalone już kluby, zamiast najlepszych. To tak jak z Celebrytami, duża ich ilość jest znana, ale nikt nie pamieta dlaczego.
» 28 marca 2022, 07:46 #319
CoachMark: @brazylianwisnia No i to jest pomysł. Tylko ślepy by nie zauważył, że wypadkowy poziom górnej połowy tabeli w Anglii mocno uciekł wypadkowemu poziomowi pod tym względem Hiszpanii, czy Francji. Co prawda w ich miejsce wjechali Włosi, ale znów Niemcy bym powiedział słabiej wyglądają w kwestii miejsc 2-8. Powinno być dokładnie tak jak piszesz. Mecze kwalifikacyjne niech wyłaniają kto faktycznie zasługuje. Byle je uczciwie rozpisać i byłoby idealnie. Niestety władze piłkarskie z uczciwości raczej nie słyną.
» 28 marca 2022, 09:12 #318
ArktoS: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2022 16:27

Tchouameni, Neves czy Tielemans?
Którego z tych piłkarzy chcielibyście zobaczyć u nas i dlaczego najchętniej wszystkich trzech? ;)
Odbiegając od tych wyżej, do tej pory żałuję, że Camavinga do nas nie trafił.
» 27 marca 2022, 16:26 #317
rizx: Tchouameni, ale niestety będzie z tej trójki najbardziej rozchwytywany
» 27 marca 2022, 16:32 #316
majk: 2 sprawdzonych grajków w PL, czy Tchouameni? Skąd taki hajp na niego?
» 27 marca 2022, 17:24 #315
DevoMartinez: Tielemans bez dwóch zdań.
» 27 marca 2022, 20:09 #314
United45: Maguire też był sprawdzony w PL w porównaniu do Rubena Diasa
» 28 marca 2022, 09:27 #313
majk: Różnica jest taka że Pep chciał Rubena Diasa. A u nas kto chce? Kibice, bo nagle Real się nim interesuje, więc to teraz top grajek?
» 28 marca 2022, 14:56 #312
PanPilkarz123: Niech przychodzi już I niech bierze ze sobą Antony Timber
» 27 marca 2022, 15:59 #311
KubaUtd: Manchester United To ‘Do Everything’ To Get £80 Million Striker
[@NewsUnitedStand] #mufc

👉 [link usunięty] [link usunięty]
» 27 marca 2022, 15:25 #310
kamilpe: Aurélien Tchouaméni’s agent has denied to Le Parisien any agreement on personal terms with Real Madrid. #transfers Real are following Tchouaméni’s performances with Monaco since long time alongside two Premier League clubs and PSG but there’s nothing agreed with any club. [Romano]

Może jest cień nadziei na sprowadzenie Tchouameniego za odpowiednią kwotę.
» 27 marca 2022, 15:04 #309
MrCygan: Tak szczerze mówiąc, to nie dziwię się, że klub jest w tym miejscu, w którym jest. Chimeryczny Martial, gdzie już drugi klub się na nim poznał, jaki to z niego "grajek". Rashford, który zmienił się w pisarza i filantropa, zamiast być przede wszystkim piłkarzem, który dodatkowo ma focha, bo grając piach nie gra w podstawowej 11. Pogba, którzy znowu zaczyna medialną szopkę "o chęci wygrywania trofeów". Po co oni są tutaj w ogóle w tym klubie z takim podejściem. Można City nie lubić, ale trzeba przyznać im jedno - zachowują się jak nasz stary zarząd. Nie pasuje ci klub, masz jakiś problem - żegnamy, na twoje miejsce jest kilku chętnych. U nas jest tylko opieranie się na sentymentach, zamiast na wynikach i postawie boiskowej. Jeżeli nic nie zmieni się w tej kwestii, to zamiast odbić się od dna, to będziemy sobie tam urządzać gniazdko.
» 27 marca 2022, 13:14 #308
motos8: Też o tym często wspominam tutaj na stronie, że tylko my się tak cackamy z zawodnikami. Za SAFa tak nie było. Już posłużę się przykładami, tymi najbardziej znanymi.
Kleberson - 2 sezony, 30 spotkań.
Djemba-Djemba - 2 sezony, 39 spotkań.
Veron - 2 sezony, 82 spotkania
Kagawa - 2 sezony, 57 spotkań
Forlan - 3 sezony, 97 spotkań
Poborsky - 2 sezony, 47 spotkań
I wiele innych choćby historie z bramkarzami. Wszyscy odeszli z różnych powodów, niektórym podziękowano, niektórzy sami doszli do wniosku, że to nie ma sensu i sportowa ambicja kazała próbować sił gdzie indziej. Łączy ich za to krótki pobyt na OT. Kiedyś nikt się tyle nie cackał. Nie dajesz rady? Do widzenia. To nie jest tragedia i koniec świata, że się zawodnikom dziękuje za współpracę. Przykłady Pique czy Forlana to sztandar, tu nie pasujesz ale może gdzie indziej jest miejsce idealne dla ciebie, może inna liga, inny klimat.
Dla kontrastu Mata(8lat), Martial(7lat)
Mój rodzynek Pogba(6lat) - część tutaj ostatnio się awanturowała o to czy SAF chciał puścić Paula czy nie. Nie wiem jak było, ale jestem prawie pewien, że SAF tyle by francuza nie trzymał nawet gdyby wtedy udało się go zatrzymać, wątpię by się z kimkolwiek tyle patyczkował.
» 27 marca 2022, 14:52 #307
Litosci: A taki anderson i reszta?
» 27 marca 2022, 16:20 #306
Abstrahujacy: Anderson w 2010 według Wiki zarabiał 80k na tydzień. Martial choć nie gra to zarabia 250k. Anderson był tak biedny, że miał brać udział w zorganizowanej grupie przestępczej o co został oskarżony w 2021 roku. Chyba nikomu nie starczyłoby na chleb mając tylko 320 000 funtów pensji na miesiąc :) Dobrze, że United podpisuje lepsze kontrakty i Martial ma ponad 3 razy więcej aby od 7 lat starać się zacząć prezentować poziom za który mu płacą.
» 27 marca 2022, 19:02 #305
KubaUtd: 🚨 Arsenal and Man United will battle it out for the signature of midfielder Youri Tielemans. It’s thought £35m will be enough to tempt Leicester into selling.

(Source: Metro)
» 27 marca 2022, 13:06 #304
Reagan: Mou miał racje. Całkowitą. Z perspektywy czasu trzeba mu było oddać lejce i dać pracować. Pogba, Martial. On w tych piłkarzach czyta jak w książce. Szkoda wielka, że go zwolnili. Kilka lat straconych z OGS. Może ten Hag ogarnie, ja tego nie widzę. Może się mylę. Tu trzeba rewolucji. Odejść ma Henderson, Dalot, Bailly, Jones, Matić, Pogba, Mata, Lingard, Greenwooda nie liczę choć modlę się żeby ten gość dostał 2 szanse, Martial, Cavani, może CR. To 11-12 piłkarzy. Niech bierze chłopaków ze szkółki i 2-3 transfery i niech buduje.
» 27 marca 2022, 11:47 #303
tygrys26: Serio! Greenwood razem z Pogba jako pierwsi powinni wylecieć z klubu, dziwię się ze jeszcze nie został z nim zerwany kontrakt...
» 27 marca 2022, 14:34 #302
devilek777: A dlaczego miałby być zerwany kontrakt?
» 27 marca 2022, 15:14 #301
tygrys26: No tak trzymajmy w klubie gwałcicieli o damskich bokserów... A co tam dajmy im jeszcze nowy kontrakt.
» 27 marca 2022, 16:37 #300
mycka86: 'gwałcicieli'

Wiem, że w internetach od razu jest wydawany wyrok w takich sprawach, ale póki nie został skazany jest niewinny.
» 27 marca 2022, 17:32 #299
awe: Prawomocnie nadal jest niewinny
» 27 marca 2022, 18:15 #298
tygrys26: Szkoda ze sam się do tego wszystkiego nie odniósł, czy chocoaz nawet jakis jego przedstawiciel...
Wszyscy ske odcięli od razu od niego, nikt go nie bronił itp.
Będzie jak tym z City i tyle... szkoda bo fajnie się zapowiadał, ale widać że glowa nie nadąża za talentem
» 27 marca 2022, 18:30 #297
swees: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2022 18:35

@tygrys26
Nie oceniaj tak ludzi po pomówieniach, bo kiedyś trafi na Ciebie i zrozumiesz jakie to gnojstwo.
A co do Pogby to po tym jak się rozstał z klubem za SAFa nigdy nie powinien zostać sprowadzony spowrotem.
» 27 marca 2022, 18:34 #296
awe: Z tym ocenieniam to tez tak jest, ze nie mozna napisac jak mycka86, to ze nie zostal nadal skazany nie oznacza, ze tego nie zrobil i nie trzeba isc do pierdla zeby byc winnym swoich czynow.
» 27 marca 2022, 20:33 #295
brazylianwisnia: Gość narazie jest niewinny. Prawda jest taka że wielu już tu grało gorszych od niego tylko kiedyś nie było to nagłaśnianie i piętnowane. Standardem było już że jak ktoś chleje i szarpie się z żoną to do United jak znalazł.
» 28 marca 2022, 00:22 #294
dildayo: Co to za sformułowanie "prawomocnie jest niewinny?" XDD Prawomocnie to może zostać wydany wyrok skazujący lub uniewinniający a z tego co wiem to w jego sprawie żaden wyrok jeszcze nie zapadł...
» 28 marca 2022, 09:09 #293
awe: Sfromulowanie jak najbardziej poprawene, tylko moze troche zle uzyte, wystarczylo napisac, ze w swietle prawa nadal jest niewinny...
» 28 marca 2022, 15:41 #292
Lisan: [Martial]
Wg. nieoficjalnych źródeł Martial nie czuje się szczęśliwy w stolicy Andaluzji. Piłkarz jak dotąd nie odnalazł się w nowym środowisku. Zawodnik najprawdopodobniej powróci do Manchesteru a Sevilla nie zamierza rozważać opcji ściągnięcia go na stałe.
» 27 marca 2022, 10:58 #291
Batigol222: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2022 11:31

no i nie poznali się na nowym Pele
» 27 marca 2022, 11:31 #290
Giggsy: Raczej miał być nowy Henry XD
Tymczasem jedyne co po nim ma to łysą glace
» 27 marca 2022, 12:24 #289
Chestnut: To miał być nowy Henry. :)
» 27 marca 2022, 12:35 #288
OkuratnyCzlek: Henry też, ale przecież jeden z naszych rudych Glazerów określał Martiala nowym murzyńskim Pele!
» 27 marca 2022, 12:52 #287
mikiartur: Trochę jestem smutny że prawie na każdej przerwie reprezentacyinej są jakieś szpilki szpileczki od naszych grajków w klub.
Nie chcę takich grajków w naszym klubie. Albo mówisz o swoim klubie dobrze w mediach albo w ogole. Krytykować postawę możesz jak najbardziej ale po meczu a nie będąc na zgrupowaniu. Jak masz jakieś zarzuty to do zarządu lub trenera a nie do mediow. Po co oni dodatkowy szum robią.

Wcześniej Pogba, dziś Shaw. Ciekawe kto będzie następny
» 27 marca 2022, 03:02 #286
Tomczo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2022 10:18

Co ten dzban mówił?
Jednak Jose to potrafił ocenić piłkarzy. I Pawełek i Łukaszek dla niego nie istnieli. Widać słusznie
» 27 marca 2022, 10:17 #285
Tomczo: Dobra już widzę i przeczytałem na głównej :-)
» 27 marca 2022, 10:31 #284
wider: podobno włamali się do domu Chonga gdy ten spał
jakieś info czy to fake czy nie ? jeśli nie tą ma ktoś więcej informacji ?
» 27 marca 2022, 00:04 #283
Chestnut: dailystar.co.uk/sport/football/tahith-chong-man-utd-robbed-26565176
» 27 marca 2022, 00:42 #282
reggieynot: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.03.2022 23:23

Miło, że Shaw strzelił gola w reprze.
Ładnie przymierzył przy słupku i wyrównał na 1:1 ;) Miejmy nadzieję, że w United też odpalii.
A tak z innej beczki, to jak to jest z tym Świderskim, że nie przyjechał na zgrupowanie reprezentacji z powodu kontuzji, a ok. godzinę temu strzelił gola dla Charlotte..?
» 26 marca 2022, 23:21 #281
reggieynot: Aktualiz. Już 2 ;)
» 26 marca 2022, 23:26 #280
majk: Od 2014 czekamy aż odpali.
» 26 marca 2022, 23:31 #279
reggieynot: @majk, przedostatni sezon miał dobry. I za Euro trzeba go pochwalić.
» 26 marca 2022, 23:47 #278
majk: I to by było na tyle przez 8 lat.
» 26 marca 2022, 23:48 #277
Chestnut: Przed tą kontuzją ze złamaną nogą, też grał dobrze.
» 26 marca 2022, 23:54 #276
Chestnut: Osobiście widziałbym Brandona Williamsa na lewej stronie, choć lubię Shawa, to jednak zarabia za dużo by siedzieć na ławce.
» 27 marca 2022, 11:35 #275
Alibaba: Potrzebujemy PO , SO i spd do tego PS i nowego N czyli potrzebujemy minimum pięciu zawodników dla tego nie możemy kupić jednego Rice tylko trzeba za te pieniądze kupić 3-4 innych zawodników . Do tego pozbędziemy się paru zawodników. I tak za pogbe tez będzie trzeba kogoś mulić ale mam nadzieje ze nie już rak przereklamowanego gościa jak on. Tylko kogoś kto da od siebie coś więcej niż tylko reklamy i ładny wizerunek…
» 26 marca 2022, 21:35 #274
Genek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.03.2022 22:10

Na ps myśle że bedzie grał snacho od nastepnego seznou u ten haga a rash na lewej.
» 26 marca 2022, 22:10 #273
brazylianwisnia: Najważniejsze transferu to SPD i box to box. Może jakiś napastnik a reszta będzie musiała poczekać z braku funduszy.
» 28 marca 2022, 00:24 #272
KubaUtd: Nasz Luke Shaw strzelił dziś brameczke:)
» 26 marca 2022, 20:53 #271
sztejner: Wróci do klubu i usiądzie na ławeczkę :D
» 26 marca 2022, 23:18 #270
vanantgaal: Niech siedzi bo nie zasługuje na pierwszy skład
» 27 marca 2022, 14:32 #269
MtN: tu trzeba nowych pilkarzy a nie ciagle wine zwalac na trenera
» 26 marca 2022, 20:13 #268
Chestnut: Tu trzeba lepszy zarząd, a nie ciągle zwalać winę na piłkarzy i trenera.
» 26 marca 2022, 20:15 #267
majk: Nikt nie mówi o chłopcach podających piłki, a ktoś widział ich kiedyś w trakcie meczu?
» 26 marca 2022, 20:17 #266
Chestnut: Zostali zwolnieni przez covida.
» 26 marca 2022, 20:18 #265
trezegram: Podstawa to dużo mniejsze tygodniówki, a nie na start jakby piłkarz już wszystko w United wygrał to jest problem.
» 26 marca 2022, 20:22 #264
Genek: Bez przesady niektórzy piłkarze dalej mają jakość tylko są poprostu bez formy ( shaw,rash), a niektórzy chyba poprostu nie dokońca pasują do takiej gry, w sensie jaką prerefuje ten hag (maguire,AWB).
» 26 marca 2022, 20:53 #263
Reagan: Spytam raz jeszcze o dysproporcje w zarobkach zawodników Premier League. Gdzie można je oglądnąć?
» 26 marca 2022, 19:53 #262
KubaUtd: Statystyki Bruno Fernandesa od momentu jego debiutu w Premier League (porównując do wszystkich pomocników):

▫ 653 podania w pole karne (2 miejsce)
▫ 230 strzałów (1 miejsce)
▫ 201 stworzonych szans (1 miejsce)
▫ 35 bramek (1 miejsce)
▫ 25 asyst (1 miejsce)

A ludzie i tak powiedzą że ma spadek formy.
» 26 marca 2022, 19:17 #261
Genek: No tak śmieszne to jest dla mnie, że ludzie tak mówią, przecież chłop przez ostanie 2 lata był naszym najlepszym zawdonikiem w sumie razem z raszem ciągneli gre.
Wiadomo, że ten sezon troche gorzej mu idze ale i tak dalej ma bardzo dobre staty.
» 26 marca 2022, 19:24 #260
majk: Wciąż ciągnie tą drużyne, ale spadek formy jest widoczny.
» 26 marca 2022, 19:29 #259
kujawa: Podziel to na sezony, odnośnie punktu 1 i 2 ile było celnych podań i strzałów oczywiście z rozbiciem na sezony.
» 26 marca 2022, 20:31 #258
Tomczo: Statystyki nie grają.
» 26 marca 2022, 21:25 #257
brazylianwisnia: Przed tym sezonem grał znacznie lepiej = spadek formy.
» 28 marca 2022, 00:25 #256
CoachMark: Statystyka jest ok, ale coś nie tak z twoją interpretacją jej. Koledzy wyżej dobrze Ci wskazali co robisz źle.
» 28 marca 2022, 09:18 #255
Kilerek7: Tak z innej beczki, mógłby ktoś przybliżyć sylwetki takich graczy jak: Nkunku, Diaby, Kamara, Touchameni, Gravenberch, Antony itp. Który byłby realnym wzmocnieniem?
» 26 marca 2022, 18:45 #254
Reagan: All of them.
» 26 marca 2022, 18:47 #253
Reagan: Tchouameni z wymienionych zawodników jest w tym momencie najlepszy. Jak go nie oglądałeś to bym Ci powiedział że to taki młody Casemiro. Jak dla mnie wart każdej kasy. Kamara to jego gorsza wersja czyli taki Fabinho. Nkunku wielowymiarowy środek, skrzydło porównałbym go do Bernardo Silvy, ale nie taki techniczny tylko fizyki więcej. Gravenberch jest najbardziej technicznym z defensywnych pomocników. Mógłby grać wyżej w Ajaxie to taki Busquets, gdzie indziej można jeszcze Rodriego porównać. Generalnie materiał na top. Antony i Diaby to ta sama pozycja, ta którą u nas kuleje. Obydwaj lewonożni, grają na prawej stronie, schodzą do środka. Diaby energetyczny, szybki, napakowany jak sprinter. Z kolei Antony to taki młody Neymar beż AŻ takiego skillu, ale techniczny top. WSZYSTKICH tych zawodników bardzo potrzebujemy. Każdy dałby impuls.
» 26 marca 2022, 19:35 #252
Kilerek7: Dzięki za wyjaśnienie.
» 26 marca 2022, 22:00 #251
OldFasion: Który z przedsezonowych transferów miał Waszym zdaniem, największy wpływ na grę United?
Ronaldo>Sancho>Varane, czy jakoś inaczej?
» 26 marca 2022, 17:21 #250
Pyra: Ale dobry czy zły? Bo wyniki mieliśmy lepsze bez nich ...
» 26 marca 2022, 18:33 #249
Reagan: Jestem w szoku że Varane tak słabo wszedł. Przed sezonem para Maguire Varane przy świetnych mistrzostwach Europy Anglika była na papierze topowa. Na dziś w praktyce wygląda to groteskowo. Lindelof wygląda na najpewniejszego środkowego co jest jakimś żartem. Sancho długo odpalał ale to jeden z lepszych graczy na świecie. Jeszcze nam dużo da. Co do Ronaldo to GOAT. Miałem nadzieję, że on pociągnie Rashforda i Greenwooda w górę. Potencjał mają na bycie najlepszymi na świecie. Rashford się zes..ał, a Greenwooda nie ma sensu komentować. Symptomatyczne jest to, że w tym sezonie najmniejsze pretensje mam do Freda i Lindelofa których w zeszłym sezonie chciałem usmażyć.
» 26 marca 2022, 18:59 #248
nieeeeeeee: Akurat Varane gra dobrze. Dobitnie to pokazuje statystyka wedle której bez Varane tracimy 2,2 bramki na mecz, a z nim tylko 0,8. Z tego co pamiętam zawalił w 100% do tej pory tylko jedną bramkę z Newcaste. Największym minusem Rafy jest to że często odwiedza Jonesa w szpitalu.
» 26 marca 2022, 19:17 #247
Genek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.03.2022 19:26

Prawda jest taka, że każdy u nas w tym sezonie gra poniżej oczekiwań oprócz davida, elangi, bruno i varane reszta albo słabo albo fatalnie.
Wiadomo jadon już się rozkrecił od jakiegoś czasu gra dobrze, było wiadome raczej, że potrzeba mu bedzie troche czasu,a cr7 ciągnał nas przez pierwszą cześć sezonu a od przyjscia ragnicka cienuje.Miejmy nadzieje że ten hatrick go odblokował.
» 26 marca 2022, 19:22 #246
majk: Varane szklana, obrona kwiczy cały sezon więc klapa transferowa na dzień dzisiejszy. Sancho powoli się rozkręca i przyzwyczaja do PL. Ronaldo jak na swój wiek dał tyle ile mógł dać. Niestety nasze gwiazdeczki (obstawiam Martial, Shaw, Lingz, Rash, Maguire, Pogba) strzeliły focha najwyraźniej, że ktoś dostał większe pieniądze od nich, postanowili sabotować drużyne i uciec z burdelu, który sami stworzyli, po sezonie. Dodatkowo doszło złe zarządzanie szatnią przez poprzedniego trenera, brak charyzmy, autorytetu, no i pomysłu na drużyne. W rezultacie wylało szambo i wylewa się z niego do dzisiaj.
» 26 marca 2022, 19:28 #245
LouiVanGaal: 5 years ago, JosĂŠ Mourinho said:

• Pogba is a virus, not a team player.
• Martial is lazy and needs to leave the club.
• Rashford can't be Man United's main striker.
• Luke Shaw doesn't use his head.

He was crucified for speaking the truth.
» 26 marca 2022, 15:43 #244
Veggie: Wszystko się zgadza, tylko sam tego wirusa sprowadził z powrotem do klubu.
» 26 marca 2022, 15:51 #243
kckMU: Ja po wywiadach van Gaala nie byłbym pewien, czy przychodzące nazwiska były tymi wybranymi (lub najbardziej chcianymi) przez trenerów.

Woodwardowi na akcje #Pogback to aż wacek stawał. Bo sprzedało to to się świetnie.
» 26 marca 2022, 15:54 #242