Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Składy: Young Boys vs Manchester United. 1. kolejka Ligi Mistrzów

» 14 września 2021, 17:36 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Manchester United rozpoczyna rywalizację w sezonie 2021/2022 Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły w 1. kolejce zmierzą się z Young Boys. Poznaliśmy składy, które o 18:45 rozpoczną rywalizację na Stadion Wankdorf.
Składy: Young Boys vs Manchester United. 1. kolejka Ligi Mistrzów
» Ole Gunnar Solskjaer dokonał trzech zmian w porównaniu do meczu z Newcastle United
Ole Gunnar Solskjaer dokonał trzech zmian w porównaniu do spotkania z Newcastle United (4:1). Szansę od pierwszych minut dostają Donny van de Beek, Victor Lindelof i Fred. Dla holenderskiego pomocnika to pierwszy mecz w wyjściowym składzie w sezonie 2021/2022.

Young Boys vs Man Utd: Relacja na Żywo



Początek spotkania Young Boys vs Manchester United o godzinie 18:45.

Young Boys: Von Ballmoos – Hefti, Camara, Lauper, Garcia – Sierro, Pereira – Fassnacht, Aebischer, Ngamaleu – Elia

Rezerwa: Zbinden, Faivre, Zesiger, Spielmann, Kanga, Sulejmani, Jankewitz, Burgy, Siebatcheu, Mambimbi, Maceiras, Rieder

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw – Van de Beek, Fred – Sancho, Fernandes, Pogba – Ronaldo

Rezerwa: Heaton, Kovar, Bailly, Dalot, Varane, Matic, Mata, Lingard, Elanga, Martial, Greenwood


TAGI


« Poprzedni news
Neville: Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz wszech czasów
Następny news »
Young Boys – Manchester United 2:1. Falstart Czerwonych Diabłów, gol Ronaldo nie wystarczył

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (650)


OldFasion: W takim meczu trener może zrobić różnicę.
Solskjear nie zrobił.
» 14 września 2021, 21:17 #650
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 23:57

a klop niby zrobił w meczu Chelsea gdzie pół meczu grał w przewadze? skończ już ten swój scouserski bełkot
» 14 września 2021, 23:57 #649
req: Ole taktyk, co to za zmiany on zrobił, zwolnić tego wuefistę proszę....
» 14 września 2021, 20:58 #648
robertbham: Nie rozumiem ludzi którzy mówią że graliśmy w 10, że trawa sztuczna, że nie wiem co jeszcze że YBB to potęga futbolu czy co?
Sorry ale drużyna aspirująca w mistrza mając wynik do przerwy nie potrafi nawet wymienić kilku podań i uspokoić gry? Czy to był jakiś Bayern czy co że zesrani byliśmy jak nie wiem co?
» 14 września 2021, 20:52 #647
Klimaa: Panowie spokojnie. Wiadomo że dzisiejszy mecz to festiwal błędów ale to dopiero pierwszy mecz. Teraz należy wygrać oba następne mecze i liczyć na to iż Young Boys komuś również urwą punkty.
» 14 września 2021, 20:52 #646
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 20:55

Spokojnie z drugiego wyjdziemy xDDD Pewno oszczedzali sie na West Ham. Wyszli pokopali byle nie przegrac no ale sie nie udalo xD Dobra bez jaj. To jest przykład meczu ktory pokazuje dobitnie ze z tym trenerem nic nie osiagniemy wielkiego. Wagner go zjadł taktycznie juz od poczatku spotkania. Nie wmawiajcie mi ze to przez czerwoną kartke bo jak ktos ogladal ten mecz od poczatku to odrazu bylo widać ze mielismy problemy z niżej notowanymi Young Boysami. W pewnym momencie ja myslalem ze gramy w 9ciu na boisku z Borussia Dortmund na wyjezdzie. No bez jaj... Ogolnie poczatek sezonu tylko jeden mecz na wyszedł i był to pierwszy mecz z Leeds. Z Wilkami i Southampton wiadomo jak bylo. A Newcastle ? fakt wygralismy ale tez jakos szału na mnie to spotkanie nie zrobiło. Widać jak bedziemy teraz grać a szczegolnie po transferze Ronaldo. A juz w ogole to wprowadzenie Lingarda to mnie rozwalilo. Jesli my wyjdziemy z drugiego to bedzie to i tak wstyd i jak ktos mysli inaczej to wydaje sie ze nie wie jakiemu klubowi kibicuje.
» 14 września 2021, 20:52 #645
SkilledHydra16: Kiedy my przestaniemy się ośmieszać? Znowu wstydu na całą Europę
» 14 września 2021, 20:51 #644
Vamp: Gramy tak jak ustawił ten klub Pan "trener" najchętniej zbluzgał bym tego "trenerzyne" ale nie mogę bo mnie strona nie puści. Wolałbym żeby przez następne 2 sezony MU nie mogli zrobić żadnych transferów ale żeby ten Pan już zniknął i odszedł w zapomnienie. Inaczej proces będzie trwał 20 lat.
» 14 września 2021, 20:51 #643
DaredevilUtd: Ja pitole panie Ole jak to moglismy przegrac. Jeszcze xo innego jakbysmy przed zejsciem AWB grali ladnie, ale tam w ogole nie bylo pomysłu i checi walki. Znowu przegralismy mentalnie.
» 14 września 2021, 20:50 #642
Jarecki: Taki kubeł jest wskazany teraz
» 14 września 2021, 20:48 #641
United4Ever23: Żenada i tyle. Mam nadzieję, że opadną naszym piłkarzom piórka w jakie obrośli po kilku fajnych meczach.
» 14 września 2021, 20:45 #640
SkuzikRedDevil0: Ronaldo zaczyna zalowac. I dobrze. Ten klub to juz niestety poziom Ligi Konferencji
» 14 września 2021, 20:43 #639
olek1143: Hahahaha ja bym na miejscu Ronaldo pakował walizy. Z tego śmiesznego klubu.
» 14 września 2021, 20:42 #638
karmnik: Zostań tam już lingard piękna asysta nie wracaj do Manchesteru
» 14 września 2021, 20:42 #637
mcscotyy: Macie swojego wilczka XD
» 14 września 2021, 20:40 #636
TitoMosquito: Oj chłopaki, nic tylko żałować, że żaden z Was nie został trenerem. Wtedy United strzelałoby 11 bramek na mecz, a OGS by nadal prowadził Molde.
» 14 września 2021, 20:40 #635
CzteroListny: Akurat Molde to poziom Ole i to max
» 14 września 2021, 20:49 #634
Domin31: nikt z nas nie został trenerem bo nikt nie grał w United a Ole nie oszukujmy sie tylko dlatego został trenerem United
» 14 września 2021, 20:55 #633
mateuszmu07: Brawo Ole za podstawowy skład a potem zmiany!! Najlepiej wyjść na ligę mistrzów zawodnikami co ligi nie powąchaja nawet niech sobie pobiegają w LM a co tam. Nic z tym trenerem nie wygramy. To samo było w tamtym roku gdzie brakło pkt w lm bo przecież można rezerwami pierwsze mecze grać brawo Ole brawo za wyciąganie wniosków
» 14 września 2021, 20:40 #632
Quebambino: Mamy i nasze tureckie czary sprzed roku xD
» 14 września 2021, 20:39 #631
Anhel: KOMPROMITACJA , świetnie Lingard idealna prostopadła
» 14 września 2021, 20:39 #630
Domin31: asysta pierwsza klasa
» 14 września 2021, 20:39 #629
Paps: Solskjear trafił że zmianą.Lingard z asystą !!
» 14 września 2021, 20:39 #628
zgrzycistopa: no i brawo nalezalo sie nam
» 14 września 2021, 20:39 #627
Xchrisx7: Beka z tego jazgotu tutaj.
» 14 września 2021, 20:39 #626
saezuri: Tak się kończy granie na czas z jakimiś pastuchami ze Szwajcarii
» 14 września 2021, 20:39 #625
Quebambino: Mamy i nasze tureckie czary sprzed roku xD
» 14 września 2021, 20:39 #624
Michux3: Ciasteczko od magika ....
» 14 września 2021, 20:39 #623
mcis: No jeszcze niech kupią Messiego, Mbapee i Haalanda to wtedy może zremisujemy ze szwajcarską potęgą
» 14 września 2021, 20:39 #622
NexaT: Wstyd mi za to co widzę. Wstyd.
» 14 września 2021, 20:38 #621
Micci: Pewnie brońcie ich tym ze gramy w 10 xD
» 14 września 2021, 20:38 #620
RVN1989: Co za upokorzenie...
» 14 września 2021, 20:38 #619
Diabelski97: Linhardinho
» 14 września 2021, 20:38 #618
DaredevilUtd: Co do o bylo! Co za dzbany!
» 14 września 2021, 20:38 #617
SkuzikRedDevil0: Kolejny festiwal żenady już w weekend
» 14 września 2021, 20:38 #616
kamilpe: Piękna asysta
» 14 września 2021, 20:38 #615
Muzyk07: Wy na furani jesteście ponad połowe meczu gramy w 10 to czego wy oczekiwaliście ?
» 14 września 2021, 20:38 #614
robertbham: Nie do wiary. Ale należało się za taką padline
» 14 września 2021, 20:38 #613
Vamp: Brawo Ole warto było murować
» 14 września 2021, 20:38 #612
mcscotyy: Pierwszy mecz i już kuponik poszedł sie paść XD
» 14 września 2021, 20:37 #611
skay21: Śmiech
» 14 września 2021, 20:37 #610
ManUtd91: Kurcze ale sobie niepotrzebnie utrudnilismy początek LM. Będziemy musieli szukać pkt u innych rywali. Trochę czerwona kartka ustawiła mecz ale to nie zmienia faktu że słabo ta gra wyglądała. Ja bym na 2 połowę wpuścił Greenwooda na środek żeby biegał i odbierał pilki. Ronaldo już za stateczny na to żeby biegać za pressingiem
» 14 września 2021, 20:37 #609
Robert3344: Matic joga bonito w 93 minucie w środku pola
» 14 września 2021, 20:36 #608
karmnik: Przypomnę może poniektórym, ze gramy w 10
» 14 września 2021, 20:36 #607
SkuzikRedDevil0: Przypomne moze poniektorym ze od 2 lat nie mamy trenera
» 14 września 2021, 20:37 #606
Paps: Mając takich zawodników to żadne usprawiedliwienie na to co dziś zobaczyłem.My gramy jakbyśmy nie mieli conajmniej 3 zawodników.
» 14 września 2021, 20:38 #605
olek1143: Ale kupsko z naszej strony
» 14 września 2021, 20:36 #604
Bolech1991: Są piłkarze, nie ma drużyny, nie ma taktyki, planu, pomysłu i trenera.
» 14 września 2021, 20:35 #603
karol100: Hahaha
» 14 września 2021, 20:36 #602
TitoMosquito: są malkontenci i kanapowi geniusze taktyczni :)
» 14 września 2021, 20:37 #601
CR7thebest: Jak widzę te statystyki tego meczu to aż nie wiem co mam myśleć.
» 14 września 2021, 20:35 #600
Paps: Sędzia kończ ten mecz.Szybko do autokaru i nie pokazywać się:D
» 14 września 2021, 20:35 #599
Robert3344: Zabiegały nas młode byczki. Przecież od nich to nawet pogba się odbija. Coś czuję, że mogą namieszać w tej grupie piłkarze z berna
» 14 września 2021, 20:35 #598
Jong: Nic nie namieszają, to będą dostarczyciele punktów. Czuję że tylko my stracimy tam punkty.
» 14 września 2021, 20:37 #597
DaredevilUtd: Pogba sie kiwa w swojej 16 stce ehh
» 14 września 2021, 20:35 #596
zgrzycistopa: Wiecie co najbardziej boli? Ze nawet taki Sousa lepiej widzi ci sie dzieje na bosiku niz OGS... uwielbiam goscia ale mam wrazenie ze on nie rozumie o co chodzi w zmianach zawodnikow. O tym ze caly czas to nie jest druzyna tylko zlepek przypadkowych osób to chyba nie ma co wspominac bo do tego jestesmy juz przyzwyczajeni od lat
» 14 września 2021, 20:33 #595
Vamp: Pamiętaj ze Sousa to trener, taki prawdziwy, a Ole no cóż, za zasługi dla klubu w przeszłości dostał podwórko do zabawy :)
» 14 września 2021, 20:36 #594
siwy32: Generalnie to takie murowanie praktycznie zawsze sie kończy stratą bramki. Ostatnio to chyba chelsea sie często to udaje bo sa mega zorganizowani w obronie.
» 14 września 2021, 20:33 #593
klusek0128: Chelsea w 8 by nie straciła tutaj bramki. Ale to efekt trenera co w pół roku zniszczył mit postępu Ole.
» 14 września 2021, 20:36 #592
Pochmurny: Ta połowa pokazuje jak ogólnie gramy cały czas. Paru zawodników ofensywnych zostawionych sobie samym a reszta zespołu wspiera obronę... Jak tu można coś ugrać gdy naszą jedyną szansą jest laga lub przejście wszystkich obrońców przez któregoś z ofensywnych? Tak trudno przenieść ciężar gry do przodu przesuwając wszystkie formacje? Naprawdę jestem coraz krytyczniej nastawiony do Norwega. To on nie wspiera w zadent sposób tych chłopaków, a jeszcze utrudnia. Super, że robi atmosferę, ale tylko tym się nie wygra. Każdy z poprzednich trenerów by chyba ekstazy dostał patrząc jakie mieliśmy transfery, a tu dalej to samo.
P S. Za tą zmianę na alibi Martiala w 89 min to chętnie bym wygarnął Olemu...
» 14 września 2021, 20:33 #591
mcis: Mam informacje z pewnego źródła, że Ole chciał się dowiedzieć co to jest ta taktyka, o której tak wszyscy mówią. I przeczytał przed spotkaniem pierwszy rozdział jakiejś fachowej książki. I dowiedział się, że w taktyce kluczem jest zaskoczenie przeciwnika. I wprowadził to w życie: Lingard za Ronaldo. I co? Wszyscy zaskoczeni, a najbardziej Ronaldo i Lingard.
» 14 września 2021, 20:33 #590
Batigol222: wchodzi najbardziej leniwy łysy człowiek na świecie
» 14 września 2021, 20:33 #589
pbskarpy: Boże panowie, ewidentnie gramy na utrzymanie wyniku. Czego się dziwicie.
» 14 września 2021, 20:33 #588
Olo: Dobra. Tak szczerze to to YB gra taką kupę że szok XD 20 strzałów i żaden niegroźny, przy golu szkoda że Shaw i Maguire się minęli, ale no to się zdarza. Niemniej mecz nuuuuda.
» 14 września 2021, 20:33 #587
karol100: Solskjaer od początku widział, że będzie ciężko na tej murawie, cały czas gramy na czas
» 14 września 2021, 20:32 #586
sisinho: Z ogórkami grac na czas, no szacun, 2 strzały oddane nawet w 10tkę to wstyd dla takiego klubu.
» 14 września 2021, 20:33 #585
SkuzikRedDevil0: Wstyd, żeby murawa byla wymowka
» 14 września 2021, 20:33 #584
radlu: Wstyd żeby Szwajcarów nie było stać na normalne boisko.
» 14 września 2021, 20:35 #583
MrCygan: O oświetlenie się czepiają, ale o nawierzchnię jak na Orliku to już nie...
» 14 września 2021, 20:36 #582
NexaT: Co my robimy w tym momencie. xD
Przecież to nieporozumienie, żeby tak wyglądała gra z takim zespołem. OStatnie minuty, a my nawet nie udajemy że zależy nam na strzeleniu bramki. Tragedia. Chyba najgorszy mecz OGS. I jeszcze te zmiany haha
» 14 września 2021, 20:31 #581
karol100: U nas na normalnej murawie będzie 6-0
» 14 września 2021, 20:30 #580
Paps: No tak,murawa była zła i piłka też była zła i tory też były zle :D
» 14 września 2021, 20:31 #579
MixEx: 15-0 od razu
» 14 września 2021, 20:32 #578
Robert3344: Martial w 94 minucie gol, god i wish
» 14 września 2021, 20:30 #577
SzarimMusty: Uwielbiam Tonego ale ku...wa ma szybkiego Greenwooda a stawia na Francuza. Ludzie czemu nie Mason, czemu nie ten speedy?
» 14 września 2021, 20:30 #576
sisinho: Bo Ole nie chce wygrać tego meczu.
» 14 września 2021, 20:32 #575
Kopec91: BO chodzi o przytrzymanie piłki z przodu.
» 14 września 2021, 20:34 #574
klusek0128: Czy Bayern lub Liverpool dałyby sobą "wycierać' boisko nawet w 10 tak jak Ole ze swoją taktyką dziś i w sumie zawsze jak jest pressing ??
» 14 września 2021, 20:30 #573
TheGreatSAF: Ciągle się dziwię co oni widzą w tym Fredzie.... Jak patrzę na ten mecz to ten gość mnie nic a nic nie przekonuje, myślę że Matic już więcej zrobił przez te parę minut..
» 14 września 2021, 20:30 #572
Vamp: Myślę ze ten temat jest już wyczerpany, nie próbuj zrozumieć tego ze Fred gra w prawie każdym mecz. Tylko Nasz geniusz trenerki zna odpowiedz na te pytanie i ale nigdy tej odpowiedzi nie zdradzi.
» 14 września 2021, 20:32 #571
Kralik077: 99% was nigdy nie było profesjonalnymi piłkarzami więc rozumiecie ze ta murawa sztuczna a normalna to jest mega różnica. Oni tam grają co 2 mecz i są u sb. Jak zagrają na normalnej murawie to ich rozniosą
» 14 września 2021, 20:29 #570
SkuzikRedDevil0: No zgadzam sie. YB nas rozniosą na OT
» 14 września 2021, 20:30 #569
Paps: Hahaha :D
» 14 września 2021, 20:30 #568
levy181: Ole powiedział że nie ma wymówek. Tak na serio to ciężki mecz był i murawa murawa ale to nawet nie jest wyrównane spotkanie tylko przeciwnik wygląda o niebo lepiej.
» 14 września 2021, 20:31 #567
MrCygan: Przypomina mi się mecz z Rostowem albo Krasnodarem, również na sztucznej jeszcze za Mourinho. Oni nie mogli piłki dobrze przyjąć i się ślizgali jak na wodzie.
» 14 września 2021, 20:31 #566
damian2987: Wstyd Panie Ole..
» 14 września 2021, 20:29 #565
Carlitozz: Pierwsze koty za ploty.
» 14 września 2021, 20:30 #564
SkuzikRedDevil0: Chyba co drugi mecz sa te pierwsze koty
» 14 września 2021, 20:31 #563
Anhel: Słabe jest tez to ze my sobie nie tworzymy sytuacji wcale
» 14 września 2021, 20:29 #562
karol100: Się podniecacie dziewczyny jakby to był polfinal
» 14 września 2021, 20:29 #561
szymc11: Dalaczego wciąż gra Pogba, jeśli gramy jednego mniej. Przecież takie braki wypełnia się właśnie idealnie osobami typu Lingaard. Ruchliwymi.
» 14 września 2021, 20:29 #560
Paps: Bardzo dobrze,może zejdą na ziemię i zaczną poważnie podchodzić do każdego spotkania.Powinni się zapaść pod ziemię po tym co tu zagrali.A Ogs jak to on, zamiast pomóc zmianami to tylko przeszkadza.Mam wrażenie ,że gdyby trenerem United był Smuda to byłoby to samo.
» 14 września 2021, 20:29 #559
rreddevilss: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 20:29

Brak jakiegokolwiek planu po czerwonej, wielcy zawodowcy nie wzięli pod uwage ze moze byc taka ewentualnosc i teraz jak dzieci we mgle niewiedza co sie dzieje z tym trenerem to my mozemy wygrac Carabao Cup a nie lige czy i zgrozo LM
» 14 września 2021, 20:28 #558
karol100: Zrozum, że na tej murawie nawet po 11 ciężko nam szlo
» 14 września 2021, 20:29 #557
Dejfmi: Ooooooo wrócił, witamy witamy :D jutro porosimy o minimum 5 komentarzy
» 14 września 2021, 20:31 #556
Zdzichu1: my nawet Kurakao Cup nie potrafimy z nim wygrać
» 14 września 2021, 20:32 #555
PastaDoCiasta: I tak dziwne ze jeszcze nie wyzywa klubu
» 14 września 2021, 20:32 #554
sisinho: @karol100

Na tej samej murawie Ajax ich zaorał bezproblemowo ale nie no, my musimy się meczyć bo murawa nie ta ;)
» 14 września 2021, 20:35 #553
siwy32: NIe no kurcze nawet w 10 nie ma prawa taki faworyt grać taką obrone częstochowy. Tak jak niżej piszecie, powazne drużyny nawet grając w osłabieniu tak się nie osmieszają.

Niech OGS pracuje, ale mocno obawiam się o to, że nawet jak przyjdzie za rok ten defensywny pomocnik, który ma niby diametralnie zmienic gre to sie może okazać że dalej będziemy sie kopac w lidze ze słabszymi druzynami, a wtedy norweg nie będzie miał juz nic na swoją obrone.
» 14 września 2021, 20:28 #552
lukiton0589: Ole na kole i wszystko jasne.
» 14 września 2021, 20:28 #551
SkuzikRedDevil0: Aby czekac az Ronaldo dostosuje poziom do trenera i Freda. Albo zacznie załować, że nie wybral city
» 14 września 2021, 20:28 #550
levy181: Suchar...
» 14 września 2021, 20:28 #549
Kopec91: Wiecie co jest gorsze od tego meczu? I to o wiele?
Poziom "kibiców" na tej stronie.

Wygramy - łoooooo miszcze!
Układa się nie po naszemu - łooooo patałachy, co łuni grajo!

I'm out..
» 14 września 2021, 20:28 #548
SkuzikRedDevil0: Widzisz roznice miedzy meczem który nie wyszedł a murowaniem z YB?
» 14 września 2021, 20:29 #547
Litosci: Ale by się taki rash teraz przydał
» 14 września 2021, 20:27 #546
mcscotyy: Żeby wbiegać na pełnej pidzie w obrońców? :D
» 14 września 2021, 20:28 #545
Litosci: Przynajmniej byłby ktoś szybki
» 14 września 2021, 20:32 #544
robertbham: Nic nie zabił tylko gramy piach i to od dawna. Dobry zespół powinien i tak to kontrolować. Przecież na papierze jesteśmy o kilka półek wyżej od jakiegoś young boys
» 14 września 2021, 20:26 #543
TitoMosquito: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 20:27

Bawią mnie "kibice", którzy uważają że każdy mecz z takim składem musimy wygrać. Czemu nie doceniacie drużyny przeciwnej? Zagrali świetne zawody, bardzo angażując się w grę. Genialne odczytanie gry przez ich trenera, który całkowicie wykluczył Pogbe z gry. W momencie kiedy miał przyjmować piłkę momentalnie miał 3 przeciwników na plecach, tym samym straciliśmy wiele możliwości rozegrania. GGMU!
» 14 września 2021, 20:26 #542
Vamp: bzdury, bzdury bzdury, pytanie brzmi czemu Nasz geniusz trenerki nic nie odczytał przed meczem?
» 14 września 2021, 20:29 #541
mikiartur: bo wielu z nich to nie kibice naszego klubu a kibice innych klubów któzy chcą tu zadymę zrobić

Zauważ że wielu co tak pisze to normalnie pomiędzy meczami w ogóle nic nie piszą
» 14 września 2021, 20:29 #540
MixEx: Kto normalny pisze tutaj pomiędzy meczami?
» 14 września 2021, 20:30 #539
Tomczo: Pogbe to wyklucza na 4 kolejne mecze 3 trenerów.
» 14 września 2021, 20:31 #538
TitoMosquito: Nie jestem w stanie wejść w głowę OGS'a, aby odpowiedzieć dokładnie czemu postawił na taki skład i ustawienie. Zgaduję że nie zakładał tak niezrozumiałego zachowania AWB w pierwszej połowie, przez co plan gry nie mógł zostać zrealizowany. Sytuację takie jak ta z AWB są marzeniem dla drużyn typu YB, którzy grają rocknrollową piłkę. Beznadziejna mentalność, zamiast pogratulować gry lepszej drużynie, trzeba zgnoić swoją...
» 14 września 2021, 20:32 #537
FergusonHistory: Konferencja Solskjaera: Nasz cel to wygranie Ligi Mistrzów
» 14 września 2021, 20:26 #536
Vamp: ale nie mówił w którym roku :P ani ze chodzi o prawdziwa piłkę. Może później robią turniej w fifie :P
» 14 września 2021, 20:28 #535
mcscotyy: Syn: tato co to czyste konto
Ojciec: nie wiem jestem kibicem MU
» 14 września 2021, 20:26 #534
atos1987: AWB pięknie zabił nam mecz.
» 14 września 2021, 20:25 #533
mikiartur: Niech za Lindelof wejdzie Greenwood i spróbujmy to wygrać
» 14 września 2021, 20:25 #532
SkuzikRedDevil0: City, Chelsea czy nawet Liverpool w 8 zawodników by to wygrali
» 14 września 2021, 20:25 #531
karol100: Ty się znasz
» 14 września 2021, 20:25 #530
mikiartur: samymi bramkarzami by na luzie wygrali. Naprawdę czasem jak was się niektórych czyta to ręce opadają.
» 14 września 2021, 20:26 #529
Kopec91: Taa...W 3 by wygrali.
» 14 września 2021, 20:26 #528
SkuzikRedDevil0: By ich oklepali jak dzieci. Cos jak nas YB teraz klepia
» 14 września 2021, 20:26 #527
DjTED: City to nawet dostalo oklep jak Leeds gralo w 10 :D
» 14 września 2021, 20:27 #526
Anhel: W zeszłym sezonie zaczęliśmy od wygranej z faworytem grupy i nie wyszliśmy to w tym zacznijmy od porażki z najgorsza drużyna w grupie i wyjdźmy z niej potem
» 14 września 2021, 20:24 #525
SkuzikRedDevil0: Tak wyjdziemy. Z ostatniego miejsca do ligi konferencji
» 14 września 2021, 20:25 #524
SkilledHydra16: Co tu się odwala? Gramy ma jakimś orliku w Szwajcarii,w trakcie meczu wbiega na boisko jakiś typek i robi fikołki. Do tego Lingard zmienia Ronaldo XD.
» 14 września 2021, 20:24 #523
kamil2257: Jeszcze bęcki od atalanty i villarealu i macie wolne pany
» 14 września 2021, 20:24 #522
CR7thebest: Nie spodziewałem się takiej gry dziś
» 14 września 2021, 20:23 #521
BillClinton: Zdjąć Ronaldo i Bruno, wprowadzać Maticia i Lingarda. No, Panie OGS ja chyba frakcję zmienię.
» 14 września 2021, 20:23 #520
FergusonHistory: Ściągnął Sancho,Bruno,Ronaldo a gro Dolotem,Maticem,Lindelofem i Lingardem,dramatyczny typek
» 14 września 2021, 20:23 #519
MixEx: On takie kwiatki robi średnio co parę spotkań.
» 14 września 2021, 20:24 #518
Paps: Czerwo czerwem,ale mając taki skład i dać się tak zniszczyć jest wstydem.Jestem przekonany że taka Chelsea czy City dołożyli by im z 2 gole.Wstyd panie solskjear
» 14 września 2021, 20:23 #517
RafixBlue: nie mamy środka pola a to najważniejsza formacja jeżeli chcesz dominować cokolwiek
» 14 września 2021, 20:25 #516
rreddevilss: Miec taki sklad i taka padake grac nawet gra w 10 nieusprawiedliwia takie zenady, juz nic nie ma na obrone trenera
» 14 września 2021, 20:22 #515
mcscotyy: Gość jakie salto zrobił XD
» 14 września 2021, 20:22 #514
SkuzikRedDevil0: My to mozemy pograć w Lidze Konferencji. A i tam bysmy mieli problemy
» 14 września 2021, 20:22 #513
nieeeeeeee: Ochroniarze też się ślizgają na tej ,,murawie''
» 14 września 2021, 20:22 #512
MrCygan: Daj spokój... Murawa jak na orliku i graj porządną piłkę... Decyzja o braku karnego też śmiech na sali...
» 14 września 2021, 20:23 #511
AgEnT: Zdecydowanie najciekawszy moment tego meczu
» 14 września 2021, 20:21 #510
SzarimMusty: Szczerze to nie wiem po co przeszliśmy na 3 obrońców. Shaw gra prawie na bliższym słupku więc to wychodzi nam 4 stoperów. Dalot odnaleźć się nie może i próbuje dziwadł. Powinniśmy zostać z 4 obrońców zmienić w przerwie Donego na Greenwooda i Bruno/Pogbę na Maticia. No i grać typowo pod kontrę pod Masona. Ewentualnie na ostatnie 10 minut wpuścić Lingarda/Martiala za CR7 i odklepać ich kontrami.

Niestety poszliśmy w murarkę i... przeciwnicy wchodzą w nas taranem. Raz się przedostali, drugi raz może oznaczać Lose Game.
» 14 września 2021, 20:21 #509
Vamp: Myślę ze każdy widzi to tak samo, a nie jesteśmy nawet trenerami to kim jest OgS?
» 14 września 2021, 20:23 #508
SzarimMusty: Kibice troszkę inaczej to widzą. My podjęlibyśmy "odważniejsze" decyzje wychodząc z założenia najlepszą obroną jest atak. Ole natomiast nie może sobie pozwolić na tego typu odwagę i ryzyko. Stąd dla nas oczywiste ruchy są trudnym wyborem dla trenera.
» 14 września 2021, 20:25 #507
Kilerek7: Haha AWB wrócił w nowym wydaniu:-)
» 14 września 2021, 20:21 #506
kamilpe: Nasz 11 zawodnik wleciał :D
» 14 września 2021, 20:21 #505
Wafelek100: Katastrofa, kompletnie się nie spodziewałem tak żenującej gry z naszej strony nawet mimo gry w 10 powinniśmy wyglądać lepiej, brawo dla YB bo grają naprawdę ładnie dla oka a my? No cóż oby takich meczów jak najmniej
» 14 września 2021, 20:21 #504
Anhel: Aha czyli już nawet nie ma kto dośrodkować wiec musi to robić Dalot ?
» 14 września 2021, 20:20 #503
Bolech1991: Prędzej świnia ujrzy niebo niż my czyste konto w meczu Man United
» 14 września 2021, 20:20 #502
Vamp: Nawet w tym klubie prześladuje mnie polska reprezentacja ...
» 14 września 2021, 20:22 #501
Robert3344: Ten remis to ja w tym momencie to w ciemno biorę. Lepszy 1 punkt niż 0. Odkujemy się w następnych meczach
» 14 września 2021, 20:20 #500
SkuzikRedDevil0: Taaaa odkujemy xD zbierzemy lanie
» 14 września 2021, 20:21 #499
sisinho: No tak, w końcu Atalanta czy Villareal to drużyny do bicia, zwłaszcza ten drugi pokazał nam ostatnio :)
» 14 września 2021, 20:21 #498
Robert3344: Mr autobus i zespół podobny do Leeds? Nie sądzę żeby to było wyzwanie nie do przejścia
» 14 września 2021, 20:23 #497
sisinho: Basaksehir czy Lipsk to też byli chłopcy do bicia a później walczyliśmy w LE.
» 14 września 2021, 20:29 #496
SzefSzefow: Nie rozumiem dlaczego moje merytoryczno-krytyczne komentarze wobec OGS są usuwane. Nie łamię regulaminu. Wyrażam tylko swoją opinię. W mojej opinii Conte lepiej by to ułożył niż OGS. Czy na tej stronie jest jeszcze wolność słowa?
» 14 września 2021, 20:20 #495
tygrys26: To je Devilpejdz jak cos mowisz zle o Ole to nie możesz tak mowic.
» 14 września 2021, 20:21 #494
mikiartur: tak samo ułoży jak LVG albo Mourinho?
» 14 września 2021, 20:21 #493
robertbham: Dokładnie to samo się chce zapytać. Za co mi usunięto? Bo grzecznie przyznałem rację że Olek się nie nadaje na to stanowisko? Admin może jeszcze ostrzeżenie mi dasz za coś takiego? Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
» 14 września 2021, 20:23 #492
Anhel: Przegrajmy to , zimny prysznic się przyda bo wygrali w lidze z ogórkami i myślą już ze są top
» 14 września 2021, 20:19 #491
Reico100: Tylko z Leeds jako tako gra wyglądała. Z resztą wyglądało to tak sobie.
» 14 września 2021, 20:21 #490
Pochmurny: Co do cho... z tymi zmianami? O co tu chodzi? My robimy w pampersy przed Szwajcarami? To niezłe te DNA pokazuje Ole. Żałosne zmiany i podejście do meczu...
» 14 września 2021, 20:19 #489
nowakman85: te kasztany zaraz strzela gola
» 14 września 2021, 20:19 #488
rreddevilss: Fajne zmiany, boimy sie jakiegos Young Boys smiech na sali
» 14 września 2021, 20:19 #487
Bolech1991: Przepraszam, ale jeżeli nie takim składem grać ofensywie, efektywnie i efektownie to przepraszam, ale k***a kiedy!!?? Pozwoli dociera do nas, że to trener bez taktyki i planu jest tu problemem.
» 14 września 2021, 20:18 #486
Abstrahujacy: Zauważyłeś już, że gramy 10 na 11?
» 14 września 2021, 20:19 #485
Vamp: i co z tego ze 10 na 11? z takim przeciwnikiem to my w 9 powinniśmy prowadzić grę i tworzyć sytuacje, a w 11 na 11 YB nie powinni nawet spod bramki wychodzić
» 14 września 2021, 20:21 #484
sisinho: @Abstrahujacy

Zobacz sobie jak City w 10kę grało, dominowało lepsze zespoły niż Young Boys. 2 połowa - żadnego strzału = wstyd dla takiego klubu.
» 14 września 2021, 20:22 #483
Vamp: dokładnie, Ale City ma mentalność i wole zwycięstwa w każdej nawet niekorzystnej sytuacji. Nasi to tylko mogą o tym gadać, ale jaka jest prawda to widzimy wiele razy do roku
» 14 września 2021, 20:26 #482
Quahadron: Ja wiem ze tutaj każdy zaraz zacznie mieć ze narzekam bo możliwe ze zgubione punkty.. ale.. gratulacje dla ludzi którzy decydują że takie murawy są dopuszczane. Tak jeżdżących naszych graczy to nie widziałem od lat. Jedynie Fred się nie wyróżnia bo on to jeździ w ten sposób bez względu na murawę.
» 14 września 2021, 20:18 #481
Carlitozz: Bo narzekasz i szukasz dziwnych wymówek, murawa jest taka sama dla wszystkich.
» 14 września 2021, 20:20 #480
mik99: Co do Freda to jebłem, ze śmiechu ale 150% prawdy :)
» 14 września 2021, 20:21 #479
Ciechanek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 20:23

Carlitozz gościu hahahahha z tą różnicą, że Young Boys na niej gra CAŁY CZAS :D Ty nie no rozbawiłeś mnie teraz serio :D

To może sobie YBB powinni lodowisko zrobić, nauczyć się na nim grać, potem zapraszać drużyny i mówić, że przecież takie same warunki mieliście. Nie no nie wierzę, że to napisałeś
» 14 września 2021, 20:22 #478
Carlitozz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 20:24

Tak i nauczyli się nie ślizgać, źle dobrane obuwie i tyle. Pisz nastepny raz komentarz jak dorosły człowiek, a nie trzynastolatek.

PS. Był czas na dobranie obuwia na treningu przed meczem.
» 14 września 2021, 20:23 #477
Quahadron: Każdy kto grał w piłkę zna różnice pomiędzy sztuczną murawą, a tą normalną. Od początku widać jak nasi dziwnie czują się z piłką, jak nie potrafią wyczuć na ile ona im odejdzie od nogi. Pograj w piłkę trochę zamiast jedynie oglądać to będziesz wiedział o co chodzi :) na sztucznej to i w korkach jak na łyżwach.
» 14 września 2021, 20:24 #476
Ciechanek: A może mam 13 lat? :D
» 14 września 2021, 20:24 #475
Carlitozz: Moj blad, nie wiedziałem, że to sztuczna. Ogladam od drugiej polowy, wybacz.
» 14 września 2021, 20:26 #474
Quahadron: Oczywiście ze można nauczyć się nie ślizgać na takiej murawie. Kwestia wyczucia i doświadczenia na takiej nawierzchni robi swoje.
» 14 września 2021, 20:27 #473
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 23:56

przewaga boiska? miałem przyjemność być pod stadionem w La Paz, mieście położonym na wysokości 3700 metrów nad poziomem morza, gdzie nie było mocnych na Boliwijczyków przyzwyczajonych do cholernie rozrzedzonego powietrza ;)

Od jakiegoś czasu Boliwia ma prikaz rozgrywania meczów reprezentacji gdzieś indziej ;)
» 14 września 2021, 23:56 #472
wojacki: Nieporozumienie, decyzje Ole. O co tu chodzi, powinniśmy normalnie zostać 4 z tyłu i grać a nie murować się przed mistrzem Szwajcarii...
» 14 września 2021, 20:18 #471
MixEx: Nie pierwsza nie ostatnia. Temu trenerowi w stykowych sytuacjach styki chyba przepala.
» 14 września 2021, 20:19 #470
Vamp: To jest Ole a nie trener, nie powinno Cię to dziwić
» 14 września 2021, 20:19 #469
ArktoS: Fajne zmiany... Teraz mam wrażenie, że gramy w 8kę a nie 10tkę.
» 14 września 2021, 20:18 #468
tygrys26: Lingard to kiedys chociaz biegał, a teraz sobie truchta... Nie wiem co on robi jeszcze w tym klubie
» 14 września 2021, 20:18 #467
Paps: Wyniki z Wilkami i Newcastle trochę zaciemnily prawdziwy obraz.Oprocz spotkania z Leeds gramy bardzo przeciętnie i tylko geniusz zawodników przeważa szale na naszą korzyść.
» 14 września 2021, 20:18 #466
Vamp: temu klubowi nic nie pomoże, ani Ronaldo ani inne transfery efekt co sezon będzie zawsze taki sam. Przepowiadam zero trofeów na koniec tego sezonu i od razu też kolejnego.
» 14 września 2021, 20:18 #465
Bylak: YB mieli być chłopcem do bicia, gwarantem 3 pkt. A tu taki klops
» 14 września 2021, 20:18 #464
kolokolo98: Mourinho pewnie patrzy na tą murarkę i te zmiany i jest dumny.
» 14 września 2021, 20:18 #463
mateusz09874: Obraz jakby się oglądało reprezentację Polski
» 14 września 2021, 20:17 #462
Judas: Lingz ratuj
» 14 września 2021, 20:17 #461
MadBuzzer: I to jest ich całe podejście do gry w United. Jest aut dla nas. Piłka w polu karnym, ale żaden z naszych nie ruszy żeby szybko wznowić grę. To jest po prostu żenujące. Dla nich mecz się już skończył. Ręce po prostu opadają. Granie w 10 w takim "stylu" przeciwko Young Boys to jest kpina.
» 14 września 2021, 20:17 #460
DaredevilUtd: A Mr truchtacz wciaz na boisku
» 14 września 2021, 20:17 #459
Kilerek7: Pogba powinien zejść, on człapie, z przodu powinni być szybcy, to na silę upycha Bruno z Pogbą.
» 14 września 2021, 20:17 #458
PogbaKingOfMANU: Miało być przyjemnie, a są męczarnie. Sorry not sorry, chcąc liczyć się w poważnej grze w LM trzeba mieć pomysł na grę nawet w osłabieniu, a nie machać łapkami. A tu już przed czerwem była wyrównania gra.
» 14 września 2021, 20:17 #457
Paps: Wyrównana?Przeciez YB cały czas nas ciśnie od tego momentu.
» 14 września 2021, 20:19 #456
PogbaKingOfMANU: "Już przed czerwem była wyrównana gra" - była. Czas przeszły. Przed czerwoną. Teraz są męczarnie, cudem jest nadal ten remis.
» 14 września 2021, 20:34 #455
tygrys26: Tera to pójdą
» 14 września 2021, 20:16 #454
mcscotyy: Lingard za Ronaldo?
Piją na tej ławce czy co? XD
» 14 września 2021, 20:16 #453
tygrys26: Przynajmniej oni ciekawie mają
» 14 września 2021, 20:17 #452
RafixBlue: To ma sens (a raczej miałoby gdyby było to zrobione jak prowadziliśmy 1:0) Lingz w przeciwieństwie do Ronaldo potrafi nakładać pressing i będzie pracować w defensywie
» 14 września 2021, 20:19 #451
saezuri: Ja nie mogę, remis albo porażka z jakimiś Young boys... Co za start
» 14 września 2021, 20:16 #450
Robert3344: Gramy teraz 5-4-0? Xd
» 14 września 2021, 20:16 #449
Rashy10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 20:17

Co?! XD Przecież w ofensywie już nam nic nie zostało.
» 14 września 2021, 20:16 #448
Tomczo: Z takimi pastuchami to w 10 powinniśmy klepać. City czy chelasea by ich zmiazdylo. Niestety takie są fakty. Oby forma przyszła szybko..
» 14 września 2021, 20:16 #447
nieeeeeeee: Co to za zmiany.
» 14 września 2021, 20:16 #446
motos8: W ogóle nie widać Bruno w drugiej połowie.
» 14 września 2021, 20:16 #445
DaredevilUtd: Ale zmiana, z jednej strony Cristiano nie daje nic w presingu, z drugiej jednak jedyny, ktory ma cela. Matic wedlug mnie to kolejne spowolnienie w naszej druzynie.
» 14 września 2021, 20:15 #444
skay21: No Nie Ole jedank jest śmieszny, tłumaczył się Ronaldo dlaczego go zdjął
» 14 września 2021, 20:15 #443
kamilpe: Dlaczego? Dla mnie to zachowanie profesjonalne
» 14 września 2021, 20:16 #442
Tomczo: Ole nie ma jaj. To jest atmosferić.
» 14 września 2021, 20:17 #441
Ciechanek: Skoro jesteś taki pewny, to co mu powiedział?
» 14 września 2021, 20:17 #440
Czlowiek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 20:19

Powiedzial mu, ze to nie ma sensu. Zeby zachowal sily na Lige, bo w LM nic nie ugraja.

O czym zreszta pisalem kilka dni temu, ze na slabiakow taki srodek pola wystarczy, ale zadnych trofeow nie bedzie.
» 14 września 2021, 20:19 #439
RVN1989: Mózg roz... Bruno out, Matic in...
» 14 września 2021, 20:15 #438
Pochmurny: Ale my mamy super taktykę i schematy gry... Dlaczego na ściągamy Sancho i potem gramy chyba z kontry? Dlaczego się cofamy mając tylko graczy którzy czują się pod polem przeciwnika, a nie w obronie? Dlaczego znowu to Ole nie potrafi sprostać i ustawić chłopaków w jakiś sensowny sposób? Widać, że taktyka na radosny football to chyba sprawdza się tylko w zależności od humoru piłkarzy... Rozumiem, że można się cofnąć i grać z kontry, ale my się cofnęliśmy i nie gramy zupełnie nic... No do jasnej... Ehhh
» 14 września 2021, 20:15 #437
dabro90: Ale ty zauwazyles ze gramy w 10?
» 14 września 2021, 20:17 #436
Pochmurny: Ale ty zauważyłeś, że oni w ogóle nie grają? Czy grając w 10 nie da się utrzymać piłki lub chociaż grać z kontry? Obrona Częstochowy to styl United?
» 14 września 2021, 20:22 #435
DjTED: UUU u Olego trzeba zapierdzielac. Nie ma wyjatkow
» 14 września 2021, 20:15 #434
Lahcimek93: Uważacie ze zostanie 4 obrońcami, kosztem pozycji z przodu byłoby lepsze ?
» 14 września 2021, 20:15 #433
tomciocr7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 20:15

Najbardziej boli, że powinniśmy gryźć trawę. Co prawda sztuczną :)
» 14 września 2021, 20:15 #432
marcino186: Komentarz w tym meczu to dno …
» 14 września 2021, 20:15 #431
Anhel: My już bronimy wyniku haha
» 14 września 2021, 20:14 #430
robertbham: Ja myślę tak samo. Da się go lubić ale marnuje potencjał tej drużyny. On się po prostu do tego nie nadaje.
» 14 września 2021, 20:17 #429
Bylak: Hahahaha serio liniesta..
» 14 września 2021, 20:14 #428
Rashy10: To jest hit nie potrafić wyjść ze swojej połowy czy ogólnie spod pressingu z takim przeciwnikiem…
» 14 września 2021, 20:14 #427
levy181: Wszystko wina Freda.... hahaha
» 14 września 2021, 20:14 #426
DjTED: wygramy 1:3
» 14 września 2021, 20:14 #425
Ciechanek: Trudny ten polski język...
» 14 września 2021, 20:19 #424
MixEx: CO ONI ROBIĄ? Im ten remis pasuje w 100%.
» 14 września 2021, 20:13 #423
Boombakla: Doping pierwsza klasa
» 14 września 2021, 20:13 #422
ArktoS: Przydałby się Greenwood za Fernandesa. Trochę dynamiki byśmy nabrali, bo za dużo pomocników jest.
» 14 września 2021, 20:13 #421
dlabigt23: Ostatnio nasze mecze wygladają raczej nie za dobrze. Tylko mecz z Leeds chyba nam dobrze wyszedł. Newcastle niby rozwalilismy 4;1 ale tez jakos szalu nie gralismy.
» 14 września 2021, 20:13 #420
SzarimMusty: Musi wejść Greenwood bo jest najszybszy z tych na ławce. W ten sposób przeciwnicy nas nie zamkną jak w zamku bo jedno wybicie i młody wychodzi sam na sam.
» 14 września 2021, 20:13 #419
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.09.2021 20:13

Wyglada jakby się koszulkami zamienili.
» 14 września 2021, 20:13 #418
bani: Ludzie opanujcie sie! To pierwszy mecz w grupie! Poza tym jest jeszcze czas
» 14 września 2021, 20:13 #417
SkuzikRedDevil0: Rok twmu to samo mówiles? Mam nadzieje ze strzelą nam jeszcze jednego i Ole poleci
» 14 września 2021, 20:14 #416
bani: Nie nazywaj sie kibicem lepek
» 14 września 2021, 20:15 #415
Ciechanek: Czyli może w ogóle pierwsze mecze powinno się przegrywać zawsze, bo jest jeszcze czas? Co to za wytłumaczenie w ogóle?
» 14 września 2021, 20:21 #414
Bolech1991: Nie zrozumcie mnie źle, jestem obrońcą Ole ale powoli przypomina mi to ostatni sezon Lamparda w Chelsea. Są świetni piłkarze, ale nie ma człowieka który to taktycznie poukłada. Takimi osobowościami grać taki piach. Mimo wyniku z Newcastle i Wolves to też wyglądało nieciekawie.
» 14 września 2021, 20:12 #413
siwy32: Ktoś kiedys wspominał, że ole poleci jak nie da Glazerom miejsca w top4. Mi sie wydaje że nawet przy tych transferach bedziemy dalej sie kopać ze słabszymi bo nie potrafimy dominować w srodku pola.
» 14 września 2021, 20:16 #412
Czlowiek: Varane juz babol sadzac po komentarzach? Kto by sie spodziewal. Przeciez bez Ramosa w Realu sadzil babola za babolem. Nihil novi.
» 14 września 2021, 20:12 #411
SkuzikRedDevil0: Brawo! Brawo! Festiwal żenady. Tak grać z jakimś Young Boys. To jest dramat. Miec taki skład. My nie wyjdziemy z tej grupy. Totalna żenada
» 14 września 2021, 20:12 #410
Domin31: Ale tam trybuny robią grę
» 14 września 2021, 20:12 #409
mcis: i znowu gra bez pomysłu, organizacji, taktyki. Bez dobrego trenera, to my raczej niczego nie ugramy. Teraz to zwykły samograj i to nie taki co sam wszystko wygrywa, tylko taki, że jak ktoś z pola ma dobry dzień to strzeli.
» 14 września 2021, 20:12 #408
skay21: Gramy jednego mniej więc powinnyśmy więcej biegać A nasi grają na stojąco
» 14 września 2021, 20:12 #407
CR7thebest: Dramat
» 14 września 2021, 20:12 #406
SkilledHydra16: DRAMATYCZNE wejście w LM. Wszystko się źle układa
» 14 września 2021, 20:12 #405
olek1143: To są jaja taką kupę gramy hahaha..
» 14 września 2021, 20:11 #404
Amadi89: Za co czerwo?
» 14 września 2021, 20:11 #403
pbskarpy: Za złamanie zasad.
» 14 września 2021, 20:14 #402
robertbham: Nawet w 10tke nie można tak grać z taką druzyna jak ta. Przecież jak tak dalej pójdzie to nam wklepią następną
» 14 września 2021, 20:11 #401
Reico100: Ale ten mecz jest żenujący w naszym wykonaniu. Wiem, że w 10 gramy, ale z kim...
» 14 września 2021, 20:11 #400
kamil2257: Ja w to nie wierzę męczyć się z kimś takimi xdd
Olek wypad
» 14 września 2021, 20:11 #399
tygrys26: Maglajer pokazuje właśnie dlaczego 80mln zs niego to o 70 mln za dużo
» 14 września 2021, 20:11 #398
Bylak: Dramat. Totalnie nic nie gramy
» 14 września 2021, 20:11 #397
MixEx: Bardzo dobrze. Za grę w taki sposób się płaci. Niech teraz gryzą trawę.
» 14 września 2021, 20:10 #396
Paps: Niestety kompromitacja póki co jak z Turkami rok temu.Varane krył powietrze.
» 14 września 2021, 20:10 #395
Roxyx: Super robota.
» 14 września 2021, 20:10 #394
CobyD: Zaczyna się... powtórka z rozrywki... :/
» 14 września 2021, 20:10 #393
Dejfmi: Czyzby to koniec United w tej edycji ligi miszczow?
» 14 września 2021, 20:11 #392
mikiartur: Słabo grają co tu dużo mówić.

Young Boys zasłużyło na tego gola
» 14 września 2021, 20:10 #391
Bolech1991: No dobra....to teraz murarka by tego nie przegrać. Aczkolwiek nawet 10 na 11 nie wypada tak grać, takim składem...nie wypada