Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United vs Paris Saint-Germain. Zapowiedź meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów

» 11 lutego 2019, 14:58 - Autor: matheo - Źródło: DevilPage.pl, uefa.com
Koniec wielkiego wyczekiwania, wraca Liga Mistrzów! Manchester United w 1/8 finału Champions League podejmie Paris Saint-Germain.
Manchester United vs Paris Saint-Germain. Zapowiedź meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów
» Manchester United w 1/8 finału Ligi Mistrzów zmierzy się z Paris Saint-Germain
Ile bramek padnie w meczu Manchester United vs PSG?
Kiedy Manchester United 17 grudnia wylosował PSG w fazie pucharowej LM, nastroje na Old Trafford były dalekie od szampańskich. Kilka dni później z posadą menadżera pożegnał się Jose Mourinho. Mistrzowie Francji mogli wówczas myśleć o spacerku i łatwej przeprawie w Teatrze Marzeń. Za sprawą Ole Gunnara Solskjaera sytuacja zmieniła się jednak diametralnie.

Kto? Manchester United vs Paris Saint-Germain
Kiedy? 12.02.2019, 21:00
Gdzie? Old Trafford
Sędzia? Daniele Orsato (Włochy)
Transmisja? Polsat Sport Premium 1


Manchester United pod wodzą Solskjaera wygrał 10 z 11 spotkań. Czerwone Diabły na przestrzeni niespełna dwóch miesięcy awansowały z szóstego na czwarte miejsce w Premier League oraz odprawiły z kwitkiem Arsenal w Pucharze Anglii. Teraz meczem z PSG mogą udowodnić, że drużyna wróciła na właściwe tory.

Dla Manchesteru United i Paris Saint-Germain będzie to pierwsze bezpośrednie starcie w europejskich pucharach. Ole Gunnar Solskjaer w trakcie swojej krótkiej menadżerskiej kariery na Old Trafford udowodnił, że lubi zapisywać się na kartach historii i z pewnością zrobi wszystko, aby dokonać tego po raz kolejny.

Sytuacja kadrowa:
Jedynymi nieobecnymi w składzie Manchesteru United na poniedziałkowym treningu byli Antonio Valencia i Matteo Darmian. Do dyspozycji Ole Gunnara Solskjaera będzie więc Victor Lindelof, który opuścił mecz z Fulham oraz Marcus Rashford, który spotkanie z The Cottagers przesiedział na ławce rezerwowych.

Dużo większe problemy mają paryżanie. Thomas Tuchel nie będzie mógł skorzystać z Neymara, Edinsona Cavaniego, Thomasa Meuniera i Adriena Rabiot’a. Siła ofensywna Paris Saint-Germain będzie więc mniejsza, choć nie należy zapominać, że mają oni w swoim składzie takich zawodników jak Kylian Mbappe czy Angel Di Maria.

Przewidywane składy:

Manchester United: De Gea – Shaw, Lindelof, Jones, Young – Herrera, Matić, Pogba – Martial, Rashford, Lingard

PSG: Buffon – Bernat, Kimpembe, Silva, Kehrer – Marquinhos, Verratti – Di Maria, Draxler, Alves – Mbappe

Przedmeczowe wypowiedzi:

Ole Gunnar Solskjaer – Zdaję sobie sprawę, że przed meczem będą porównania. Jestem przekonany, że PSG będzie patrzyło na Marcusa tak, jak my patrzymy na Mbappe. Jest jednym z głównych zagrożeń w ich zespole. Na żywo widziałem Mbappe tylko raz. Widzę natomiast Marcusa każdego dnia i będzie on naprawdę klasowym zawodnikiem. Uwielbiam pracę z nim. Ta para wywrze ogromne wrażenie na światowym futbolu przez następne dziesięć lat. Ich gwiazda rozbłyśnie


Phil Jones – Futbol to futbol i wszystko może się zmienić bardzo szybko. Wiem o tym doskonale, bo doświadczyłem tego wiele razy. W jednej chwili możesz być na szczycie, a w drugiej szorujesz po dnie. To frazes, ale twardo stąpamy po ziemi i podchodzimy do tego mecz po meczu. Nie możemy doczekać się spotkania z PSG we wtorek. Mamy trudny terminarz, ale to mecze, w których chcesz grać, chcesz być w nich do dyspozycji menadżera.


Przedmeczowe ciekawostki:
– Od 1/8 finału Ligi Mistrzów sędziowie będą mogli skorzystać z systemu VAR. Przed monitorami usiądą włoscy arbitrzy: Marco Guida i Massimiliano Irrati. Sędzią głównym będzie Daniele Orsato, a asystować będą mu Fabiano Preti i Alessandro Costanzo.

– Manchester United i Paris Saint-Germain nigdy nie grali ze sobą w europejskich pucharach. Cztery lata temu Czerwone Diabły zagrały z PSG na tournée w USA. Francuzi wygrali wówczas 2:0 po golach Zlatana Ibrahimovicia i Blaise’a Matuidiego.

– Manchester United ostatni raz z klubem z Francji rywalizował w Europie w sezonie 2016/2017. Czerwone Diabły pokonały wówczas AS Saint-Étienne w 1/16 finału Ligi Europy.

– Ostatni mecz Manchesteru United z Francuzami w Lidze Mistrzów to sezon 2010/2011. Czerwone Diabły wyeliminowały wówczas w 1/8 finału drużynę Olympique Marsylia. We Francji był remis 0:0, a na Old Trafford gospodarze wygrali 2:1. Dwie bramki zdobył wówczas Javier Hernandez.

– Paris Saint-Germain w tym sezonie Ligi Mistrzów gościł już w Anglii. Paryżanie rywalizowali w fazie grupowej z Liverpoolem. Na Anfield przegrali 2:3.

– Ostatnia wizyta PSG w Manchesterze to rok 2016 i ćwierćfinał Ligi Mistrzów z Manchesterem City. The Citizens pokonali wówczas paryżan 1:0, a w dwumeczu wygrali 2:2.

– Manchester United w swojej historii nie przegrał jeszcze ani jednego meczu na Old Trafford z francuskim zespołem w europejskich pucharach (10 wygranych, 3 remisy). Łączny bilans starć z Francuzami to 26 meczów, 14 zwycięstw, 10 remisów i 2 porażki.

– Manchester United po raz ostatni w ćwierćfinale Ligi Mistrzów grał w sezonie 2013/2014. Paryżanie swój udział w Champions League w ostatnich dwóch sezonach kończyli na 1/8 finałów (porażki z Barceloną i Realem Madryt).

– Czerwone Diabły w ostatnim sezonie pożegnały się z Ligą Mistrzów na 1/8 finału. Manchester United zremisował wówczas na wyjeździe z Sevillą (0:0), ale przegrał rewanż u siebie (1:2).

– Manchester United w europejskich pucharach przegrał 5 z ostatnich 26 meczów (16 zwycięstw, 5 remisów).

– Klub z Old Trafford wygrał 6 z 7 dwumeczów z francuskimi drużynami w europejskich pucharach. W sezonie 1997/1998 piłkarzy Czerwonych Diabłów wyeliminowało AS Monaco (0:0 – wyjazd, 1:1 – dom). Gola na Old Trafford zdobył wówczas Ole Gunnar Solskjaer.

– Kibice Manchesteru United we wtorek zobaczą znajomą twarz. Na Old Trafford zagra Angel Di Maria, który był piłkarzem Czerwonych Diabłów w sezonie 2014/2015. Strzelił trzy gole w 27 meczach Premier League, a następnie przeniósł się do PSG.

– Rewanżowe spotkanie z Paris Saint-Germain odbędzie się 6 marca w Paryżu.

Spotkanie Manchester United vs Paris Saint-Germain rozpocznie się we wtorek 12 lutego o godzinie 21:00. Mecz będzie transmitowany na Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy także do śledzenia naszej relacji tekstowej na Live.DevilPage.pl.

« Poprzedni news
Oficjalnie: Nowy kontrakt Ashleya Younga
Następny news »
Konferencja prasowa Solskjaera przed meczem z PSG

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (273)


pies: Dzisiaj będzie smutny dzień dla pseudo ekspertów którzy krzyczeli że MBappe to najlepszy piłkarz świata.
» 12 lutego 2019, 19:52 #273
Advm: NIEOFICJALNIE ANONIMOWY INFORMATOR
Hajto trenerem United do 2024 roku.
» 12 lutego 2019, 19:52 #272
rodjaevel: De Gea - Young (k), Bailly, LindelĂśf, Shaw - Matic, Herrera, Pogba, Lingard, Rashford, Martial. Rashford. Reserver: Romero, Jones, Dalot, Fred, Mata, Alexis, Lukaku

Z norweskiego dziennika VG
» 12 lutego 2019, 19:52 #271
Lookasinho: Hirek to jest prawdziwy fanatyk naszego ukochanego klubu. Widać to po tym w jaki sposób mówi o United. Nawet jak graliśmy totalny piach to wypowiadał sie z uśmiechem i nadzieja że nadejdą lepsze czasy i miejmy nadzieje że w końcu nadeszły :) do boju diabły!!
» 12 lutego 2019, 19:50 #270
pilchu: Sklady za 20 minut. Ale ten czas wolno leci.
» 12 lutego 2019, 19:41 #269
Fexo: Sklad jest juz na twitterze oficjalnym
» 12 lutego 2019, 19:51 #268
Grzechu123: A na Polsat sport premium kuchnia mistrzów xd
» 12 lutego 2019, 19:23 #267
united30: Panowie na ktorym kanale jest ten premium 1 ??
» 12 lutego 2019, 19:19 #266
cymGiggs11: Na ence 130
» 12 lutego 2019, 19:21 #265
is200second: Jest i Hajto. Złote myśli :D
» 12 lutego 2019, 19:18 #264
Po6BOOM: Mamy 52% szans. Już przeszliśmy dalej :D
» 12 lutego 2019, 19:27 #263
Damian1180: Ja właśnie dostałem smsa, że dziś i jutro jeszcze LM za darmo, a dalej 20zl/m do końca umowy
» 12 lutego 2019, 19:12 #262
Bylak: Ja to samo, sprawdzałeś czy kanały działają?
» 12 lutego 2019, 19:46 #261
Damian1180: Narazie działają, leci mecz fenerbache-zenit w LE
» 12 lutego 2019, 19:59 #260
borek9020: Tak mi w nc+ też zaczęły działać polsat sport premium. Do boju Diabełki!!
» 12 lutego 2019, 19:10 #259
igorpit777: Orange dalej zablokowane, mimo dzisiejszego zakupieni owych kanałów
» 12 lutego 2019, 19:06 #258
wedel242: Jakis bar kibicowski w centrum Warszawy?
» 12 lutego 2019, 19:03 #257
Ironman: Premium 1 odkodowali
» 12 lutego 2019, 19:00 #256
jacko: Takie wiadomosci lubie
» 12 lutego 2019, 19:01 #255
is200second: Jam to uczynił. Nie skromnie powiem i nie dziękujcie. Odrobicie w polu.;)
» 12 lutego 2019, 19:04 #254
Magik1990MU: A załatwisz mi również, że w pociągu puszczą?
» 12 lutego 2019, 19:05 #253
is200second: Jak masz w telefonie nc plus go to jaki problem?
» 12 lutego 2019, 19:12 #252
is200second: Panasewicz to chyba dom uciech pomylił a nie studio LM :D
» 12 lutego 2019, 18:56 #251
Mattias: To studio to jakaś abstrakcja. "Eksperci" którzy nie wiedzą o czym mówią, jakieś show z gotowaniem xD
» 12 lutego 2019, 18:57 #250
cymGiggs11: Kto ma polsat sport premium i mu niechodziło to niech teraz sprawdzi. mi właśnie odblokowali choć 1 lutego zablokowali
» 12 lutego 2019, 18:55 #249
EjakulatCFC: Powodzenia United, będę trzymał za Was kciuki z całej siły, najlepiej niech jeszcze dziś szejki wracają do Kataru. Z obecnymi brakami składowymi PSG myślę że spokojnie możecie ich pojechać niczym City moją Chelsea (doopa boli do dziś).
» 12 lutego 2019, 18:45 #248
maticr7: Właśnie mi właczyli polsat sport premium. :D Mam nadzieje,że przed meczem mi nie wyłączął.Nie spodziewałem się tego.
» 12 lutego 2019, 18:43 #247
is200second: Faktycznie. U mnie też idzie
» 12 lutego 2019, 18:50 #246
cymGiggs11: odblokowali polsat premium który to 1 lutego zablokowali
» 12 lutego 2019, 18:54 #245
SajminatoR: Zwala u mnie też chodzi a wcześniej był zakodowany! Mam nadzieję że to nie jakiś ponury żarcik i nie wyłącza go przed meczem albo w trakcie.
» 12 lutego 2019, 18:56 #244
is200second: No chyba by nie puścili żeby specjalnie Panasewicza w oczojebnej kurtce oglądać. A na mecz zaś wyłączyć :D
» 12 lutego 2019, 19:02 #243
Advm: Czy Polsat może ten kanał włączać lub wyłączać na NC+? Jeżeli tak to na 100% wyłączą po studio a teraz włączyli dla zachęty.
» 12 lutego 2019, 19:03 #242
cymGiggs11: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 19:15

Advm ale na premium 2 fenerbacze z zenitem idzie. Może nie wyłączą
» 12 lutego 2019, 19:13 #241
Blau: Im bliżej meczu tym bardziej się go obawiam. Udowodniliśmy już, że zespoły słabsze od nas potrafimy rozstawiać po kątach, ale z Tottenhamem nie wyglądało to już tak kolorowo. Jeśli chcemy coś dzisiaj ugrać to przede wszystkim nie możemy pozwolić narzucić sobie ich stylu gry i co ważniejsze musimy wystrzegać się błędów indywidualnych.

Wyszedł trochę ponury komentarz, więc muszę go jakoś osłodzić. Zapamiętajcie te chwile przed meczem, bo to pierwszy raz od baaardzo dawna, kiedy gramy w fazie pucharowej LM z przeciwnikiem takiego kalibru i nie jesteśmy z góry skazywani na porażkę :D
» 12 lutego 2019, 18:41 #240
Ironman: Sport247 nawet Polska papuga jest
» 12 lutego 2019, 18:38 #239
united30: No wlasnie macie jakas fajna stronke zeby nie zacinalo bo chyba nie wierze ze odkoduja polsat premium :/
» 12 lutego 2019, 18:34 #238
is200second: Nie odkoduja. Dzisiaj dzwoniłem. To jest haczyk na ludzi którym się umowy kończą. 30 zł kosztuje PPS jeśli ktoś chce mieć LM.

Zwykły żart. Płacę krocie za to nc+ i żeby w tej cenie i pakiecie nie mieć LM. Solorz zwariował bo go przebiły dwie konkurencyjne firmy.

Nc+ podpisała 2 letnia umowę o prawa do transmisji od 2019 do 2021 roku o wartości jakiejś tam i abonamencie który kosztuje 30 zł. Dla mnie szok do czego to zmierza.
» 12 lutego 2019, 18:40 #237
SiYamabushi: Przy przedłużeniu umowy, kanały LM za 5zl, bez przedłużenia 30 zł.
» 12 lutego 2019, 18:43 #236
is200second: Nawet chyba mniej. Mi gość mówił coś 2,50 ale umowa na 24 miechy to warunek.
» 12 lutego 2019, 18:49 #235
sinedd91: Imo na lewej naszej stronie narobimy szumu, Martial + Shaw vs podstarzały alves i Kehrer.
W środku obrony Kimpembe też na mnie zbytnio wrażenia nie robi.
Nawet bardzo ogólnie bez Neymara i Cavaniego to PSG nie wygląda już tak okazale :)
» 12 lutego 2019, 18:33 #234
Blau: Ale niestety mają Mbappe, który jak kopanie piłkę przed siebie to go może jedynie Rashford dogoni.
» 12 lutego 2019, 18:43 #233
is200second: No i co i da się tu normalnie porozmawiać nawet na tematy niezwiązane z piłką. Właśnie o to chodzi🙂
» 12 lutego 2019, 18:25 #232
artix206: Dreszczyk emocji!
» 12 lutego 2019, 18:13 #231
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 18:19

Liczę że nasi kibice na Old Trafford zgotują Aniołowi diabelskie powitanie.
» 12 lutego 2019, 18:12 #230
Sideswipe: A ja nie. U nas częściej słychać gwizdy przeciwników na naszych zawodników.
» 12 lutego 2019, 18:59 #229
krysbe: Tak się na mecz z pracy spieszylem, że mnie insignia dojechała i 6pkt,200zl zarobiłem :)
Powalczymy o zwycięstwo, nie ma co do tego wątpliwości.
» 12 lutego 2019, 18:08 #228
Lokator23: Polecam yanosika. Kotrzystalem z tej aplikacji gdy bylem w Polsce na urlopie. 4 mandaty mi uratowala :)
» 12 lutego 2019, 18:21 #227
rvn10: No sorry ale zdrowy rozsądek i przestrzeganiem przepisów uratuje cie od mandatu;)
» 12 lutego 2019, 19:15 #226
krysbe: Owszem, las, słaby ruch, betonowe płyty, chwila zamyślenia i nieoznakowany na dupie. Bywa. Bardzo dużo jeżdżę więc kiedyś mandat trzeba bylo dostać. Co do yanosika to używam, ale nic nie pokazało na takiej drodze. Pozdro
» 12 lutego 2019, 20:30 #225
Mraskyy: panowie, gdzie można obejrzeć studio przedmeczowe (najlepiej w języku polskim)
» 12 lutego 2019, 17:50 #224
MiSt: Obstawiam, że będzie to mecz bardziej podobny do tego z Tottenhamem(gramy na swojej połowie i liczymy na kontry) niż z Arsenalem(dominacja i pełna kontrola meczu).
Nie ma co się nastawiać na fajerwerki, choć całym serduchem wierzę, że zdołamy ich pokonać w dobrym stylu.
Liczę przede wszystkim na walkę i brak strachu przed rywalem. Mamy całkiem niezłą ekipę i w dobrej formie jesteśmy w stanie dotrzeć naprawdę daleko :)

Kibicuję United dopiero od czasów van Gaala i jeszcze nigdy tak nie czekałem na mecz jak teraz :p
» 12 lutego 2019, 16:56 #223
RedInfernal: Nie możemy zagrać jak z Tottenhamem,bo skończy się to źle.Kolejna sprawa musimy wygrać u siebie,aby mieć w miarę korzystny wynik na rewanż,a w nim na pewno zagrają Cavani i Neymar.
Licze na pressing od początku meczu i szybko strzelone bramki.
Stawiam 3-1
P.S niech ten czas szybciej płynie i dawać mi to meczycho!!
» 12 lutego 2019, 17:15 #222
dlabigt23: Chyba oszalałeś ze Ole wyjdzie Autobusem i bedzie liczył na kontry w meczu u siebie . Wydaje mi sie ze wyjdziemy bardziej odważnie bo wkoncu gramy u siebie . Nie mowie ze bedzie atakować całym zespołem od poczatku do konca ale napewno nie bedziemy grali tak jak z Tottenhamem bo to był mecz ligowy o 3 pkt i tylko to bylo najwazniejsze . Zreszta PSG to nie druzyna pokroju Tottenhammu i to mogloby sie źle skonczyć
» 12 lutego 2019, 17:19 #221
awe: a bierzecie pod uwage to ze psg moze sisiac tak na United, ze zostanie nam tylko gra z kontry ? oczywiscie, ze nie ...
» 12 lutego 2019, 17:39 #220
MiSt: @awe Dokładnie. Na razie potrafiliśmy dominować tylko tych słabszych + Arsenal. Wystarczy nas trochę przycisnąć pressingiem i zaczynamy się gubić i grać lagę do przodu.
Mam nadzieję, że dzisiaj to my będziemy dominować ale to wcale nie jest tak oczywiste jak niektórym się to wydaje(ale wybaczam, w końcu każdy z nas ma wielkie nadzieje co do tego meczu :)
» 12 lutego 2019, 17:50 #219
Spawn23: Dobra, wróciłem już z roboty i czekam...
Czuje, że to będzie wieczór Martiala.
» 12 lutego 2019, 16:26 #218
dreju90: Czy ktoś dziś w Krakowie do english pubu na mikolajskiej się wybiera?
» 12 lutego 2019, 16:07 #217
is200second: Nie byłem tam jeszcze. Jest szansa na miejsce do siedzenia czy trzeba wykupić łoże?
» 12 lutego 2019, 16:31 #216
Magik1990MU: Jest, ale zależy gdzie. W strefie palącej zawsze się coś znajdzie
» 12 lutego 2019, 17:01 #215
vinnie123: @is200second. Łoża to raczej tam nie wykupisz ;) Lubię ten Pub ale miejsca jest tam mało, a miejsc siedzących jeszcze mniej. Trzeba rezerwować lub przyjść bardzo wcześnie przed meczem. Atmosfera jest jednak super.
» 12 lutego 2019, 17:03 #214
dreju90: No to co... próbujemy tam uderzyć panowie?
» 12 lutego 2019, 17:10 #213
Magik1990MU: Ja w pociągu do swojej kobiety :( pewnie pierwszą połowę oglądnę na telefonie.
» 12 lutego 2019, 17:32 #212
is200second: Panowie ja dzisiaj odpadam. Mam ponad godzinę do miejsca docelowego. Niby nie dużo ale kumple którzy akurat by byli chętni na meczycho plus browiec akurat maja nocki. Samemu mi się nie chce. Tak że miłej atmosfery jeśli się ktoś wybiera.
» 12 lutego 2019, 18:32 #211
bartogl1985: Ja w robocie a tu po robocie trzeba czekas tyle czasu na mecz. Najdłuższy dzien od poczatku roku. GGMU
» 12 lutego 2019, 16:05 #210
RememberMe: De Gea - Shaw, Lindelof, Bailly/Jones, Young - Matić, Herrera - Martial, Pogba, Lingard - Rashford

Bailly czy Jones?
» 12 lutego 2019, 15:57 #209
Killgor: Bailly! Mbappe musi ktos pokazac, ze nie bedzie miec taryfy ulgowej. Przez nogi,ale w pilke! :D
» 12 lutego 2019, 16:15 #208
DaroMistrz5: Ja bym wolał Jonsa ale coś mi mówi że zagra Bailly bo jednak jest szybszy A za Mbappe wrazie potrzeby ktoś musi pogonić
» 12 lutego 2019, 17:47 #207
R3dSidePower: Takie spotkanie, a ja mam nocke w pracy WHY , GGMU , ja wierze w skromne 2 oby do 0
» 12 lutego 2019, 15:46 #206
CeTe: Panowie czy wy też macie dreszcze? To był mój najdłuższy dzień w pracy tak bardzo nie mogę się doczekać 21. Cały dzień tylko myślę czy Pogba dziś zdemoluje środek pola. Czy Martial da radę zagrozić bramce czy Rashford coś strzeli. No i najgorsza myśl jak poradzi sobie obrona. Dawno nie miałem czegoś takiego żeby aż tak mecz siedzial mi w głowie. Chyba ostatni mecz na takim poziomie z takimi ciarami było jak graliśmy z Realem i Ronaldo wrócił do domu, a Nani dostał czerwoną kartkę. Nie Pamiętam za co ale wiem że była ona nie słuszna i ustawiła mecz.

No nic czekamy do 20 na ogłoszenie składu i jedziemy z tym. Obstawiam 3-1 dla nas !
» 12 lutego 2019, 15:36 #205
Wafelek100: Podniosł nogę do góry siegając piłke i patrząc sie tylko na nią i trafił przypadkowo gracza realu, wtedy sędzia wypaczył wynik meczu teraz nam to nie grozi bo będzie VAR ;)
» 12 lutego 2019, 15:43 #204
miminka: Panie też czekają i też mają najdłuższy dzień w pracy :D
» 12 lutego 2019, 15:57 #203
Killgor: Cakir kebab, do tej pory pamietam jak wielki real nie mogl Nam nic zrobic, dopoki nie wkorczyl Turas..
» 12 lutego 2019, 16:00 #202
CeTe: A rzeczywiście ! Macie rację ! Już pamiętam. Widowisko strasznie na tym ucierpiało bo byliśmy lepszą drużyną w tym meczu
» 12 lutego 2019, 16:12 #201
Devilmane13: Halo halo, zna ktoś jakieś miejsce w Opolu gdzie można obejrzeć meczyk? ;)
» 12 lutego 2019, 15:15 #200
stasiu669: Możliwe, że będą puszczać w "Pod Amfiteatrem". Najlepiej przedzwonić i zapytać ;)
» 12 lutego 2019, 16:05 #199
Koronke: Wydaje mi sie United jest w tym momencie faworytem tego meczu bez Neymara i Cavaniego duzo traca. Ostał sie Mbappe najwieksza gwiazda bo lekko od Neymara jest lepszy a sporo mlodszy do tego od brazyliczyjka. Nadal maja wielu klasowych pilkarzy bez tej wspomnianej trojki i mimo jednak lepszego skladu to nadal United byloby dla mnie faworytem ze wzgledu na ze PSG nie ma konkurencji w lidze. Latwosc z jaka graja w lidze francuskiej i przeskok na wieksze mecze wlasnie w lidze mistrzow moze dzialac na nich oszałamiająco. Pokazuja juz wiele lat ze mimo wielu wydanych pienedzy na transfery ze gdzies ta druzyna w wiekszych meczach sie łamie.
» 12 lutego 2019, 14:56 #198
Xchrisx7: Tym czasem na kanonierzy news pt:
„Bielik bliski strzelenia gola” :D
ci to dopiero mają tematy do obgadania. Jeszcze się łudzą, że z niego coś będzie.
» 12 lutego 2019, 14:52 #197
Lookasinho: Ciśnienie rośnie.
» 12 lutego 2019, 14:45 #196
Blau: Dziś mija 8 lat od pamiętnej bramki Wazzy i zarazem od wygranych derbów Manchesteru. Mam nadzieję, że historia się powtórzy i dzisiaj też zatriumfujemy. :D
» 12 lutego 2019, 14:32 #195
karol100: Co ty gadasz?!!?! 8 lat? Jaaa... pamietam... ogladalem ten mecz z tata, niestety juz swietej pamieci :-/
» 12 lutego 2019, 14:36 #194
karol100: Wie ktoś o której dzisiaj będzie english breakfast?
» 12 lutego 2019, 14:20 #193
RodeDuivels: Czekam na ten mecz jak na wyplate :)
» 12 lutego 2019, 14:07 #192
mpowerm3: Zaje.... że ten mecz jest dzisiaj czuje adrenalinę!! Bo za Mou to moje emocje były martwe. Jestem dobrej myśli
» 12 lutego 2019, 14:06 #191
patryk257: Orientuje się może ktoś czy leci mecz na jakimś niemieckim albo czeskim kanale typu ZDF?
» 12 lutego 2019, 13:30 #190
bacalinho: Gdzie w Gdańsku można obejrzeć ? Chce iść z Kobieta i na spokojnie zobaczyć
» 12 lutego 2019, 13:15 #189
wmatpl: z kobietą to na spokojnie nie obejrzysz
» 12 lutego 2019, 13:21 #188
bacalinho: Ona jest przyzwyczajona i z chęcią obejrzy. Znacie jakies fajne miejsce ?
» 12 lutego 2019, 13:33 #187
daszek22: Polecam bardzo screen pub. Tez tam dzisiaj bedziemy!
» 12 lutego 2019, 13:51 #186
miminka: wmatpl - z "zabawnym" mężczyzną też nie..
» 12 lutego 2019, 15:15 #185
bacalinho: Będę już mam rezerwacje, jak byś chciał zagadać to taki łysy podjechany dzik z bardzo ładną blondynkąđŸ˜Š
» 12 lutego 2019, 16:08 #184
Magik1990MU: Potwierdzam. Nie obejrzysz.
» 12 lutego 2019, 17:05 #183
bacalinho: Bo ? Chyba macie słabe kobiety tak Wam powiem 😊 czy masz coś do tego lokalu?
» 12 lutego 2019, 17:40 #182
mycka86: Serio TVP woli pokazywać jutrzejszy mecz Spurs-BvB? Jezu...
» 12 lutego 2019, 13:01 #181
Sideswipe: Za kilka lat jak Bejger wejdzie do pierwszego składu United będziemy oglądać każdy nasz mecz na tvp.
» 12 lutego 2019, 13:04 #180
Veron: typowy polak, nie wiem to się wypowiem
z tego co pamiętam to mecze LM są pokazywane zawsze w środy od jakichś 15lat
» 12 lutego 2019, 13:07 #179
mycka86: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 13:17

#Veron nie ma to jak kogoś szybko zaszufladkować :)

Mogłeś napisać kulturalnie coś w stylu "TVP od lat prowadzi politykę pokazywania meczów w środy i wybierają tylko spośród meczów dostępnych tego dnia", ale nie. Przy okazji trzeba komuś dowalić.
» 12 lutego 2019, 13:14 #178
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 13:17

A kiedy w TVP pokazywali jakiś mecz we wtorek. Jezu....
» 12 lutego 2019, 13:16 #177
mycka86: Nie wiem tego, bo przez ponad 10 lat nie miałem telewizora w mieszkaniu.
» 12 lutego 2019, 13:18 #176
REDBOSS: @Sideswipe
BTW: jak mu idzie w juniorach są jakieś szanse na to, że może kiedyś zagrać w 1 składzie?
» 12 lutego 2019, 13:32 #175
Veron: bo to denerwuje, wystarczy minutę poszukać NA INTERNECIE nie PRZED TELEWIZOREM i będziesz wiedział co i jak
» 12 lutego 2019, 14:18 #174
Veron: karol100
ja pamiętam jak przez mgłę mecz Deportivo na wiosnę 2002r był pokazany we wtorek, po nim była retransmisja drugiego meczu, w środę był następny i później skróty
piękne czasy
» 12 lutego 2019, 14:32 #173
hedgehog: Ktoś z Warszawy wybiera się do Legendsa?
» 12 lutego 2019, 12:07 #172
ReedSnakee: a będzie tam meczyk puszczany?
» 12 lutego 2019, 12:51 #171
emti357: A te kanały Polsat Sport Premium to o której wyłączają na NC+?
» 12 lutego 2019, 12:03 #170
karol100: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 12:05

Wylaczaja? Bo teraz mi chodzi. Nie mow ze przed meczem cos beda kombinowali
» 12 lutego 2019, 12:04 #169
emti357: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 12:21

No właśnie te kanały podobno miały być w ofercie tylko do rozgrywek grupowych a potem nie. Chyba że się coś zmieniło i do końca rozgrywek będę dostępne
» 12 lutego 2019, 12:21 #168
karol100: O jaaa, ja mam jakis tam pelen pakiet i bede musial cos jeszcze dokupic czy co? Wie ktos cos?
» 12 lutego 2019, 12:26 #167
cymGiggs11: Mi wyłączyli z dniem 1 luty
» 12 lutego 2019, 12:29 #166
miminka: Ja miałam Superpremium+ i chamy mi wyłączyły 1 lutego.
Także płacenie 145 zł nic nie dało :(
Ale po magicznej reklamacji dało się włączyć w pakiet (przedłużając umowę o 4 dodatkowe miesiące)
» 12 lutego 2019, 12:38 #165
emti357: Karol chyba że ci co mają wysoki pakiet nie muszą wykupywac bo mają w ofercie. Musiałbyś zadzwonić do konsultanta NC+ I zapytać . Mi narazie też działają te kanały ale znając życie pewnie po pewnym czasie trzeba będzie płacić z 20 PLN za te kanały co miesiąc, chyba że jest tak jak pisałem wyzej
» 12 lutego 2019, 12:40 #164
Lookasinho: Mi narazie dziala, nie zdziwilbym się jakby wyłączyli 10 min przed meczem i po meczu znowu włączyli ;)
» 12 lutego 2019, 12:41 #163
WeAreManUtd: A ja mam tak że w tv nie mam, a na nc+go jeszcze śmiga, także nie mam pojęcia o co chodzi
» 12 lutego 2019, 12:55 #162
BaltazarGabka: Jeśli Ci teraz działa to na pewno już będzie działać. Mi wyłączyli jakoś z początkiem lutego. Na szczęście i tak miałem przedłużać umowę bo mi się skończyła i teraz płacąc 116 zł mam wszystkie C+, eleveny i ligę mistrzów (umowa na 2 lata).
» 12 lutego 2019, 13:06 #161
donbartolo: Potwierdzam w tunerze nie świeci ale w NC+go jest;)
» 12 lutego 2019, 13:08 #160
Lookasinho: Ważne że chociaż w tym nc+ go działa
» 12 lutego 2019, 13:19 #159
emti357: No właśnie na nc+go mi też działało a na dekoderze nie sprawdzałem. Pewnie przed meczem z nc+go zniknie xD
» 12 lutego 2019, 13:41 #158
wrobel1992: Emti357 Też jestem ciekaw czy obejrzę na nc+ go. Jak się czyta na stronie ipli czy nc+ to raz piszą, że spokojnie obejrzysz do końca 2018r, a gdzie indziej do końca sezonu...
» 12 lutego 2019, 15:52 #157
lukiton0589: De Gea
Young Lindelof Jones Shaw
Matic Pogba Herrera
Sanchez Rashford Martial
» 12 lutego 2019, 11:58 #156
karol100: Studio juz od 18 00 ?!?! To juz tylko 6 h.
» 12 lutego 2019, 11:55 #155
emti357: Nie wolno lekceważyć PSG. Mam nadzieję że United wygrają- fajnie jakby tak 3 lub 4 bramki strzelili i zagrali na 0 z tylu;)
» 12 lutego 2019, 11:45 #154
Ciechanek: i co jeszcze? :D
» 12 lutego 2019, 12:06 #153
emti357: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 12:19

Żebym się mógł cieszyć z rozwalenia tego sztucznego klubu jakim jest PSG;) nawet jak 2:0 będzie to i tak będą zadowolony.
» 12 lutego 2019, 12:18 #152
mycka86: Lekceważyć? Przecież to oni są faworytem dwumeczu :)
» 12 lutego 2019, 12:56 #151
Grzechu123: Jak najbardziej są do ogrania
» 12 lutego 2019, 11:28 #150
chojnas95: Czekam na mecz jak dzici w dniu wigilli na prezenty
» 12 lutego 2019, 11:23 #149
Dejfmi: Nie wytrzymie. Nie moge się doczekać
» 12 lutego 2019, 11:09 #148
Cinz: Bez względu na wynik tego dwumeczu OLE powinien zostać w United na stałe ! Glory !
» 12 lutego 2019, 11:00 #147
cymGiggs11: Popieram, bez względu na wynik, choć mimo wszystko jestem nastawiony na pomyślny rezultat
» 12 lutego 2019, 11:24 #146
kubol87: Od samego rana nie moge sie doczekac naszego meczu wieczornego,pewnie nie tylko ja sie nie moge doczekac:)dawno nie bylo takich dobry nastrojow i wyczekiwania meczu:)trzymamy kciuki wszyscy za nasza druzyne!!
» 12 lutego 2019, 10:45 #145
eragon30971: Dokładnie, dawno nie wyczekiwałem tak bardzo jakiegoś meczu. Trzeba to wygrać i wysłać całemu piłkarskiemu światu wiadomość, że wielki Manchester United wrócił!
» 12 lutego 2019, 10:56 #144
RedsFan: Masakra na c+ leci skrót meczu Atletico-Real, to jest niepojete jacy tam sedziowie oplaceni są. Brama dla Atletico, na Var brak spalonego, a oni ewidentnie klamia i odgwizduja. Przy karnym, którego nie powinno byc, dla Realu taka sama sytuacja. Ja nie wiem jak można być kibicem tego klubu i samego siebie oklamywac, że im sędziowie nie pomagaja :D
» 12 lutego 2019, 10:10 #143
AnotheReDevil7: Napisz jeszcze raz ale po polsku. Przy bramce Moraty prawdopodobnie był spalony kilkunastocentymetrowy, ale był.
Dla czego karnego być nie powinno ? Vinicus zostaje faulowany przed polem karnym, ale faul trwa nadal bo w polu zostaje nadepniety. Co powiesz o czerwonych kartkach dla graczy Atketi o faulu Correi na Vinicus przy bramce Griezmana . Jak Ci nie wstyd być zmanipulowanym?
» 12 lutego 2019, 10:15 #142
is200second: Przy bramce Moraty nie było spalonego.
» 12 lutego 2019, 10:32 #141
Sideswipe: anotheredevil7 a "dla czego" Ty nie napiszesz po polsku? I co to za klub Atketi? I kto to Griezman? A Vinicus? Odstęp przed kropką i znakiem zapytania? O faulu?
» 12 lutego 2019, 10:34 #140
Veron: ale przy bramce Griezmanna był faul, zawodnik Atletico nie dotknął piłki, sfaulował Viniciusa i poszła akcja na 1-1 (Varem sprawdzali tylko czy był spalony, to sędzia na boisku popełnił błąd)

dla mnie najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że jakiś polaczek wie lepiej od 5 sędziów mających dostęp do powtórek z każdej kamery

a stykowe sytuacje są były i będą, jedyne co cieszy, że boczni nawet przy spalonym puszczają akcję i dają szansę napastnikowi na gola, jak nie strzeli to spalony i po problemie, jak strzeli to chorągiewka w górę i sprawdzamy na powtórkach
wcześniej nawet by nie dopuścili Moraty do oddania strzału
» 12 lutego 2019, 10:39 #139
AnotheReDevil7: Sideswipe
Ty doskonale rozumiesz co to za klub i kim Ci panowie są, a mi nie chce poprawią się wszystkiego skoro rozumiesz. Dlaczego też rozumiesz. Wszystkobto wynika z pośpiechu ale sedno chyba rozumie każdy.
» 12 lutego 2019, 10:41 #138
dawid27154: AnotheReDevil7
Jeśli nie chce Ci się poprawiać i napisać poprawnie to po co wypominasz i zwracasz uwagę innym? Skoro sam robisz błędy w pisowni równie duże jak nie większe? Hipokryzja.
» 12 lutego 2019, 11:38 #137
RedsFan: Veron dziwny typie, umiesz napisać post na forum bez obrażania kogos i nazywania od polaczkow? Widze że masz grube uprzedzenia i uważasz sie za lepszego znavvco :)
AnotheReDevil7 jezeli odpisujesz nanmojego posta to go raczej zrozumiałeś tak jak wszyscy inni, wiec nie wymagaj od kogoś poprawnej pisowni jeżeli tego sam nie robisz. Kolega wyżej prawidłowo określił jak to sie nazywa. Dodatkowo jaka manipulacja ogladalem powtorki bez komentarza wiec to byly moje spostrzeżenia. W La Liga wystarczy dotknąć przeciwnika, a ten juz sie kladzie, poczym odgwizduja faul. Veron nie osmieszaj sie najpierw piszesz że sędzia blad popelnil pozniej sie smiejesz że jak ktos może wiedziec lepiej od 5 sędziów.
» 12 lutego 2019, 14:03 #136
Veron: jak ty nawet czytać ze zrozumienie nie potrafisz to o czym tu mowa?
poczytaj co obejmuje war i wrócimy do dyskusji, nie wszystkie sytuacje w meczu są sprawdzane podobnie jest w siatkówce czy tenisie
» 12 lutego 2019, 14:20 #135
daszek22: Czerwone diabły z Gdańska! Jest ktoś chętny na wspólne oglądanie meczu w barze? :)
» 12 lutego 2019, 09:54 #134
RyanScholes1878: Dzien Dobry ! Zaczynamy odliczanie......
» 12 lutego 2019, 09:41 #133
is200second: Nie ma Ligi Mistrzów na nc+? Żadnego meczu?
» 12 lutego 2019, 09:08 #132
kckMU: Na polsatowskich kanałach są (130 w górę). Trzeba je wykupić.
» 12 lutego 2019, 09:58 #131
rreddevilss: A więc po 59 dniach nastał ten długo wyczekiwany dzień! Oby wszytsko poszło zgodnie z planem
» 12 lutego 2019, 09:00 #130
Zodiac: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 08:48

Jakbyście mieli wymienić trzy zespoły, które według Was mają największą szansę na zwycięstwo w Lidze Mistrzów (zaczynając od głównego faworyta), to kogo byście wymienili?

Według mnie:
1. Manchester City,
Zespół, który z gigantami sobie radzi, a przegrywa z drużynami słabszymi. Aktualnie, najładniejszy futbol dla oka w Europie. Każda pozycja genialnie obsadzona (może nie nazwiskami, ale umiejętnościami). Cudotwórca na ławce trenerskiej. Nadal grają na trzech frontach, z ogromnymi szansami na tryplet. Rozbity Arsenal FC i Chelsea FC. Gdy załączą swój, szósty, albo nawet siódmy bieg, kompletnie inna dyscyplina od reszty stawki. Na dodatek najłatwiejszy rywal w 1/8.

2. Real Madryt,
Wydaję się, że ten zespół co najgorsze ma za sobą. Po wylosowaniu Ajaxu Amsterdam, wszyscy się śmiali, że to koniec przygody Królewskich. Cóż, jak widać, nawet mistrzowie łapią zadyszkę. Karim Benzema w niesamowitej formie strzeleckiej, na pewno pociąganie ten wózek. Gen zwycięstwa został w drużynie, nawet po odejściu Zinedine'a Zidane'a i Cristiano Ronaldo. Defensywa Realu na pewno do poprawy, ale wiecie... Co z tego, że stracą dwie bramki, jak strzelą cztery/pięć. Moim zdaniem, mecz z Ajaxem jest drugim, najpewniejszym awansem (zaraz po spotkaniu FC Schalke 04 z Manchesterem City). Tak, stawiam, że większa szansa, że Real przejdzie Ajax niż np, Barcelona - Lyon.

3. Juventus FC,
Najbardziej wyrachowany zespół w Europie, ze świetnym taktykiem na ławce trenerskiej. W Serie A, kolejny spacerek. Graliśmy z nimi, w dwumeczu byliśmy lepsi, bo strzeliliśmy więcej bramek na wyjeździe. Tylko wiecie... Gdyby nie nieskuteczność zawodników Starej Damy i genialny De Gea na bramce, to kto wie, czy nie skończyłoby się gwałtem. Nigdy nie zapomnę pierwszej połowy w spotkaniu z nami na Old Trafford. Totalna dominacja, co oznacza, że jak chcą, to potrafią. Zespół kojarzony z minimalistyczną grą na pół-gwizdka, gdzie starają się wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Najprawdopodobniej najlepsza defensywa w Europie (jeżeli w obronie gra para: Bonucci-Chiellini). Czeka nas genialne widowisko (albo i szachy), w spotkaniu przeciwko ekipie Simeone.
» 12 lutego 2019, 08:45 #129
AnotheReDevil7: Jestem kibicem Realu ale nic nie wskazuje, żeby królewscy byli faworytami.
Ostatnio zespół znacznie się poprawił.
Ja tego nie neguje, ale zwróć uwagę, że nadal mimo wszystko nie jest to wybitna forma gorsza/ równa jak Barcelona w kryzysie. Katalończycy mają mocniejsze nazwiska i dotychczas wyniki.
Możesz powiedzieć dlaczego Real nie Barca? Ja mimo wszystko wierzę że awansujemy do finału Copa Del Rey I przyjedziemy Ajax oraz odrobimy stare do lidera, ale rzeczywistość podpowiada mi co innego.
» 12 lutego 2019, 09:41 #128
Zodiac: Wiesz, każdy ma swoje zdanie, ale rzucę Ci kilka, przekonywujących argumentów.
FC Barcelona to genialny zespół, w to nie wątpię. Ich siłą jest Messi, na drugi plan wysuwa się Arthur. Suarez od dłuższego czasu jest pod formą, totalnie. Katalończycy nie posiadają dobrego trenera, ten zespół to samograj, nie widać jego ręki w tej drużynie. Co do Realu, to forma zaczęła wracać. Remis i wygrana na wyjazdach z takimi zespołami jak Atletico Madryt czy FC Barcelona robią wrażenie, nie powiesz mi, że nie. Poza tym, nie tak dawno wygrali z solidną Sevillą, gdzie ta druga ekipa nie miała żadnych argumentów nie tylko, żeby wywieźć punkty, ale żeby w ogóle zagrozić bramce Courtois'a. Co sezon jest podobnie, że Real nie błyszczy w La Lidze, a w Lidze Mistrzów leje po kolei wszystkich jak leci. Sezon temu mieli najtrudniejszą, możliwą drabinkę.
1/8 - dwumecz z mistrzem Francji, wynik: 5:2,
ćwierćfinał - dwumecz z mistrzem Włoch, wynik: 4:3,
półfinał - dwumecz z mistrzem Niemiec, wynik: 4:3.

Wiadomo, że to nie ta ekipa i nie ten trener co sezon temu, ale to nadal drużyna posiadająca świetnych piłkarzy, którzy powąchali już kilkukrotnie uszatka. Dla mnie najbardziej doświadczona ekipa w tych rozgrywkach. Nie ma co porównywać Królewskich z Ligi Mistrzów i Królewskich z jakichkolwiek innych rozgrywek, chociaż teraz na trzech frontach radzą sobie całkiem spoko. Do formy wrócił Benzema, który strzela jak oszalały. Ekipa Realu jest zdecydowanie słabsza niż sezon temu, dlatego nie są dla mnie na pierwszym miejscu, tylko tak jak wynika z mojego rankingu - Manchester City. Nie widzę u nich słabych punktów. Real ma słabe punkty, jest to defensywa, ale jest też potężny punkt - ofensywa. Tak jak pisałem wyżej, że Ajax im wciśnie jedną, dwie, nawet trzy bramki w tym meczu, ale co z tego, skoro Real strzeli pięć czy sześć goli. Wiesz, dani faworyci to forma umowna, bo równie dobrze w kolejnej fazie może być mecz City-Real i już jeden gigant odpadnie. Argumentów jest naprawdę sporo, które przemawiają za Realem. Może nie dałbym sobie ręki uciąć za to, że ten zespół w tym sezonie wygra Ligę Mistrzów, ale nawet jak byli bez formy, to nie radziłbym ich lekceważyć.
» 12 lutego 2019, 10:05 #127
Mattias: Ten wychwalany przez ciebie Juventus Mourinho pyknął 2:1 i to na wyjeździe.
» 12 lutego 2019, 10:33 #126
Zodiac: Ten wychwalany przeze mnie Manchester City przegrał u siebie z Lyonem,
Ten wychwalany przeze mnie Real Madryt przegrał u siebie z CSKA.

Chore myślenie, wpadki się zdarzają, to jest tylko moje zdanie.
» 12 lutego 2019, 10:36 #125
GrayMid: Zodiac o jakiej wygranej Realu na wyjeździe z Barceloną mówisz ? był remis ostatnio. Mattias jestem kibicem United, ale błagam, nie cierpię takiego naciągania. Mou tak ''pyknął'' Juve, że musiał wystąpić szczęśliwy dla nas rykoszet i fatalny błąd Szczęsnego, żebyśmy to wygrali. Cały mecz Juve było generalnie lepsze, my zerwaliśmy się w końcówce. Juventus jest bardzo silny i kto twierdzi inaczej, jest ślepy.
» 12 lutego 2019, 12:09 #124
Zodiac: GrayMid, napisałem, że wygrana z Atletico i remis z Barcą na wyjazdach... Dokładnie, Juve nadal półka wyżej. Wygraliśmy z nimi na farcie.
» 12 lutego 2019, 14:37 #123
Zodiac: Czasem mam wrażenie, że użytkownicy tego forum umysłowo zostali w przedszkolu. Oceniać szanse po kursach bukmacherów, naprawdę? To może po co rozgrywać mecze, najlepiej dać uszatego Manchesterowi City (na których kurs jest najniższy, jeśli chodzi o wygranie Ligi Mistrzów). Jeżeli obstawiasz, to kursy są ważne, ale jeżeli kibicujesz, to niekoniecznie. Spójrzmy na sytuacje, gramy u siebie z bardzo mocnym zespołem, który ma problemy kadrowe. Moim zdaniem jesteśmy faworytami i niezależnie od dzisiejszego wyniku, faworytami w rewanżu będą Francuzi. To jest taka para, jak na przykład AS Roma - FC Porto, gdzie grają równorzędne ekipy i faworytem jest gospodarz nie dlatego, że gra lepiej, ale dlatego, że gra u siebie.
» 12 lutego 2019, 08:25 #122
Czarny82r: Jeśli ktoś chce zarobić przy okazji niezłe pieniądze niech stawia u buka na awans United.
» 12 lutego 2019, 08:12 #121
bastifantasti: Niezłe pieniądze ? Kurs 2.30.
» 12 lutego 2019, 08:23 #120
Zodiac: Jak chcesz zarobić ładne pieniądze, to musisz postawić na awans FC Schalke 04.
» 12 lutego 2019, 08:47 #119
RysiozWilkowa: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 07:53

coś wczoraj Rudzki w Kick off wspomniał na pytanie kolesia, że jak Chelsea będzie poza top 4, a wygrywając LE wchodzi do LM to zespół z czwartego miejsca w lidze nie wchodzi do LM.
Lol to prawda?
» 12 lutego 2019, 07:52 #118
Gary1920: Przypomnij sobie jak my wygraliśmy LE , to grało pięć drużyn z Anglii
» 12 lutego 2019, 07:56 #117
RysiozWilkowa: Przypominam, ale nie było zmiany przepisów przez UEFA?
» 12 lutego 2019, 08:04 #116
Ciechanek: Rudzki po prostu nie może znieść dyspozycji Chelsea i szuka pozytywów
» 12 lutego 2019, 08:07 #115
Sideswipe: co za imbecyl. Szkoda słów, że ktoś tak nieprofesjonalny jest redaktorem.
» 12 lutego 2019, 10:38 #114
RememberMe: Dzisiaj jest dzień.
» 12 lutego 2019, 07:15 #113
vieeeri: Ostateczny.
» 12 lutego 2019, 07:55 #112
barietta: Evra: Jesteśmy United. Dajcie wszystko co macie. To musi być Teatr Koszmarów. Paul, kto Cię zatrzyma? David, Twój sklep jest zamknięty. Anthony, chcę byś niszczył ludzi. Rashford, pokaż że jesteś z Manchesteru. Ole, Mick, dziękuję Wam bardzo.
» 12 lutego 2019, 06:22 #111
kewcio222: Czesc , wiecie moze czy da sie zobaczyc mecz na czeskiej telewizji?
» 12 lutego 2019, 06:18 #110
RysiozWilkowa: jak odbierasz CT 4 Sport to tak, jak nie to nie.
» 12 lutego 2019, 07:47 #109
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 00:40

Ranking najlepszych drużyn w historii wg France Football:

1. Real Madryt
2. Barcelona
3. Manchester United
4. Bayern Monachium
5. Liverpool
6. Juventus
7. PSG
8. Chelsea
9. Manchester City
10. Arsenal
11. AC Milan
12. BVB
13. Atletico
14. Tottenham
15. Inter


Troche śmiech, ale niech im bedzie

transfery.info/122311,france-football-najwieksze-kluby-na-swiecie-piec-druzyn-z-anglii-czolowce
» 12 lutego 2019, 00:39 #108
MiSt: PSG przed np. Arsenalem... No ale w końcu France Football ;)
To jest tak obiektywne jak nagroda Złotej Piłki :p
» 12 lutego 2019, 01:00 #107
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 01:26

Arsenal tak nisko? Milan powinien być wyżej WTF?
» 12 lutego 2019, 01:25 #106
DjTED: Milan i Live powinni byc przed nami, ale przeczytajcie sobie kryteria oceniania
» 12 lutego 2019, 01:47 #105
DaroMistrz5: Najpierw zaszokowal mnie ranking, potem sprawdziłem kryteria to już tylko bawił
» 12 lutego 2019, 03:12 #104
REDBOSS: Chelsea, City, Tottenham, PSG?? Buuaaahhha to jakaś kpina, PSG i Arsenal za Milanem ? :D Gdzie Ajax Amsterdam? albo chociaż Valencia.... Czy Fc Porto
» 12 lutego 2019, 08:08 #103
RedsFan: Kryteria maja świetne, a te sa najlepsze: średnia liczba widzów przed telewizorami i na stadionie, liczba obserwujący konta zespołu i graczy w mediach społecznościowych
» 12 lutego 2019, 08:50 #102
GrayMid: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.02.2019 12:18

poszczególne miejsca i brak wielu zespołów - tak, śmiech. Ale nie można się nie zgodzić, że Barcelona, Real czy United muszą plasować się gdzieś w czołówce, jeśli bierzemy pod uwagę całą ich historię (nawet dla osoby, która z różnych powodów tych zespołów nie lubi). Więc jaki jest wasz ranking?
» 12 lutego 2019, 12:18 #101
Mariusz199012: Postawiłem na united u buka . wierze ze wygramy to
» 12 lutego 2019, 00:38 #100
Alaan: Nie rozumiem jednej rzeczy - niespełna dwa miesiące temu zdecydowana większość tutaj skreślała nas jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Nawet nie chce mi się odkopywać komentarzy użytkowników, którzy dzisiaj piszą, że jesteśmy faworytem. Nie, nie jesteśmy. Dlaczego nagle wierzycie w tych samych zawodników, których w grudniu postawiliście w roli przegranych? Przyjemne i wygodne jest bycie kibicem gdy zespół regularnie wygrywa. Trudne i wymagające cierpliwości jest bycie z drużyną, gdy ta znajduje się w dołku.

Od zwolnienia Mourinho nie zmieniło się kompletnie nic. Ole ma do dyspozycji tych samych zawodników z tymi samymi umiejętnościami. Jak dużo znaczy mentalność? Jak ważną umiejętnością w wachlarzu cech szkoleniowca jest odpowiednie podejście do zawodników i wydobycie z nich maksimum możliwości? Mistrzem w tej dziedzinie był Ferguson, oby o Solskjaerze można było mówić za kilka lat tak samo.

Do czego zmierzam tym wstępem, idąc nieco okrężną drogą - wierzcie w tych piłkarzy. To społeczność tworzy opinię. Na tym szczeblu każdy ma odpowiednie papiery i nie znalazł się bez przyczyny w Manchesterze United. Nie spacerujcie z głową w chmurach, nie łykajcie plotek i myślcie samodzielnie. Ktoś z zarządu nie wierzył w Martiala i sprowadził Sancheza. Na Lindelofie postawiliście po paru błędach krzyżyk a dzisiaj wydaje się być filarem obrony. Z De Geą było podobnie. Parę lat temu z Realu Madryt pozyskaliśmy solidnego ofensywnego pomocnika, okazał się być niewypałem. Jutro Di Maria będzie stanowił, zaraz obok Mbappe, o sile ofensywnej PSG. Nie każdy piłkarz, który błyszczy w jednej lidze, będzie błyszczał również w innym otoczeniu pod skrzydłami innego szkoleniowca. De bruyne, Salah, można wymieniać bez końca... Swego czasu wspomniany Real miał "galaktyczny" skład a nie potrafili awansować bodajże przez sześć sezonów do 1/4 fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Zostawcie w spokoju plotki transferowe miernych pismaków i transfery innych klubów, zacznijcie wierzyć w piłkarzy, których mamy. Wiadomo, że wzmocnienia są potrzebne, ale nie bądźmy pelikanami i chorągiewkami.

Co do meczu, okoliczności są jakie są, Paryżanie zagrają bez Cavaniego i Neymara, dla widowiska to ujma, dla nas to dobra informacja, która i tak nie zmienia faktu, że PSG bez tej dwójki jest nadal bardzo groźną drużyną. Myślę, że kluczowa będzie dominacja w środku pola i narzucenie agresywnego stylu gry. Czerwone Diabły muszą kontrolować środkową strefę i wysoko wychodzić pressingiem, spotkanie z garunku "zostawić na boisku płuca, nie myśleć o konsekwencjach". Martwi mnie Shaw, jeśli oczywiście to on zagra na lewej obronie, Luke ma częste zapędy ofensywne i zostawia dziurę z tyłu, Solskjaer zapewne przyklei Herrerę do Mbappe. Grunt to nie stracić gola. Jak ja chciałbym, żeby wykorzystali wszystkie stuprocentowe okazje a De Gea kolejny raz udowodnił, że jest nie z tej planety... Wystrzegać się błędów indywidualnych, przede wszystkim. Ciekawi mnie jak zagra Pogba, jego geniusz także będzie niezbędny, bądź co bądź to taka nasza francuska odpowiedź na Kyliana, ale Paul różnie ma z tymi wielkimi meczami. W wyjściowej jedenastce raczej tylko jedna niewiadoma (Jones czy Bailly), no chyba, że Ole nas czymś zaskoczy tak jak w zwyczaju robił to Mourinho.

Wierzcie w tych chłopaków. Nawet jak wygrają 5:0, nawet jak przegrają 0:3, to dwumecz. Chyba nikomu nie trzeba przypominać zawodów PSG z Barceloną. Czerwone Diabły mają pokazać pazur, zaangażowanie, a my powinniśmy docenić to co dostaniemy. Solskjaer nie miał czasu, żeby zbudować drużynę, więc jeżeli uda się pokonać PSG to będzie to niesamowite. Ole potrafi dokonywać niesamowitych rzeczy ;) GGMU!
» 11 lutego 2019, 23:48 #99
Blau: Alaan, zgadzam się z tobą, że w drużyne trzeba zawsze wierzyć, ale nasza sytuacja z grudnia nie była taka prosta. Te dwa miesiące temu każdy trzeźwo myślący człowiek skazałby nas na porażkę zarówno w walce o top4 jak i ligę mistrzów i to jest zupełnie naturalne. Pamiętaj, że my nie byliśmy w chwilowym dołku tylko w naszym klubie panowała istna kumulacja syfu. Od beznadziejnej gry, przez koszmarną taktykę, aż po kompletny brak zaangażowania zawodników. Przy takiej kombinacji ciężko było myśleć o jakimkolwiek pozytywnym rezultacie szczególnie, że wtedy PSG było w gazie.
» 12 lutego 2019, 02:16 #98
Alaan: Blau, mimo wszystko niektórzy nie widzą różnicy i nie posiadają separacji między trzeźwym myśleniem a zwyczajnym marudzeniem i tworzeniem bzdurnych opinii. Faktycznie, tylko niepoprawny optymista w grudniu typowałby nasz awans, ale czy nie takie historie widywaliśmy w piłce nożnej? Dodatkowo to właśnie fani powinni wierzyć a nie wiecznie obrzucać błotem "swój" klub. Sam Tuchel wiedział co może się wydarzyć i otwarcie mówił, żeby poczekać do lutego. Mimo wszystko to nadal PSG jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu a opinia publiczna popada ze skrajności w skrajność, jak nie stuprocentowa wygrana Paryżan tak teraz awans United, a jeśli Czerwone Diabły odpadną to znowu sinusoida się odwróci.
» 12 lutego 2019, 11:08 #97
karol100: 2.30 - 3.25
» 11 lutego 2019, 23:45 #96
DjTED: To tylko liczby.
» 12 lutego 2019, 00:33 #95
Advm: Jest tutaj ktoś, kto ma umowę z NC+ i nie przedłużał jej w najbliższym czasie a ma odblokowaną Ligę Mistrzów? Dajcie znać, proszę :)
» 11 lutego 2019, 23:21 #94
adrianty: mnie jeszcze nie zablokowali, zobaczymy wieczorem
» 12 lutego 2019, 06:20 #93
jackuzi84: Kolega wczoraj pokazywal mi sms zeby odblokowal sobie LM za 20zl miesiecznie. Jak przedluzalem umowe w sierpniu na 2 lata to Pan zapewnial ze bede mial do konca sezonu LM gdybym przedluzyl na rok to tylko do konca fazy grupowej
» 12 lutego 2019, 07:24 #92
adrianty: właśnie przyszedl sms z nc+, ze ostatnie 2 dni z LM, później mi zablokują
» 12 lutego 2019, 18:54 #91
gagi94: Jutro zwalniam sie godzinę wczesniej z roboty, musimy to wygrać !
» 11 lutego 2019, 23:14 #90
RememberMe: Mniej niż 24h.
» 11 lutego 2019, 23:10 #89
Lolhaha123: No Phil troche wywrotny :)
» 11 lutego 2019, 23:08 #88
Lolhaha123: Kogo wolicie obok Victora
Chrisa czy Erica a moze Phila?
» 11 lutego 2019, 22:42 #87
braku: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2019 22:47

Phila chociaż baily jest szybszy. Bardzo się zdziwie jak smola zagra od początku.
» 11 lutego 2019, 22:47 #86
DjTED: Smoła ostatnio genialne zawody zagrał. Moze on
» 11 lutego 2019, 22:55 #85
Michux3: Mi sie wydaje że zagra bailly ,Mbappe ma poteżne przyspieszenie i jonesowi mógłby uciec
» 11 lutego 2019, 22:57 #84
Lolhaha123: Ja sie boje z jedenj striny ze Eric cos odwali z drugiej ze Phil znowu cos zawali , A Chris niby ok ale ostatnio zagral tylko jeden mecz i niewiadomo jakby to byko z Psg hmmmmm ciezki wybor przed Ole
» 11 lutego 2019, 23:03 #83
DevoMartinez: Ja wole Bailego, szybszy, zwrotniejszy i mnie wywrotny ;)
» 11 lutego 2019, 23:05 #82
DelPiero: Dokladnie, Bailly jak czarna pantera, wskoczy w tym meczu na nowy poziom i bedzie czyscil w obronie az miło
» 11 lutego 2019, 23:10 #81
RememberMe: A ja tego, którego wybierze Ole
» 11 lutego 2019, 23:11 #80
Lolhaha123: No to moze tak Glory glory United !
Diabelki pokazac jutro Francuzom na co ns stac!
» 11 lutego 2019, 22:41 #79
Fido: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2019 22:39

Witam chciałbym porównać ofertę nc+...,czy mamy podobne warunki i jakie kanały w jakich pieniądzach...:
Jestem abonentem od 2012: Płacę 99 zł/mc
Mam wszystkie canal + wiadomo liga angielska (bez tego 4k, wyłączyli po mundialu trzeba płacić dodatkowo), Multiroom na 2 tv i do tego 4 elevenie w cenie... Za te nowe Polsatu premium krzyczą dodatkowo 20 lub 30zł, chyba że przedłóżę umowę do 2021 to będzie za 10 zł...
» 11 lutego 2019, 22:38 #78
DjTED: Ja płace 156. W tym mam Canal, Hbo, Filmboxy, Polsaty te z LM, Eleveny i zakosili mi kanały w 4 K , ale normalnie miałem. Umowe mam od 3 lat chyba.
» 11 lutego 2019, 22:44 #77
ReDevil07: Ja też sprawdziłem z ciekawości czy działają kanały Polsatu i grają jak ta lala.
P.S pakiet mam za 85 zł :)
» 11 lutego 2019, 22:14 #76
Saberem47: DjTed
W jednym poście piszesz żeby nie dmuchać balonika, a w drugim, że o tej porze będziesz pił po zwycięstwie. Zdecyduj się stary :P
» 11 lutego 2019, 22:12 #75
DjTED: O 22 to bedzie połowa meczu....
» 11 lutego 2019, 22:14 #74
DjTED: I o zadnym zwyciestwie nie pisałem. Pisałem ze bedę pił ciesząc sie wpaniałą grą.....
» 11 lutego 2019, 22:38 #73
GoForWin: Ty to chyba już jesteś pijany :P
» 11 lutego 2019, 23:08 #72
Advm: Połowa meczu, czy połowa czegoś innego?
» 11 lutego 2019, 23:26 #71
DjTED: Fakt popijam , ale pisałem o 22 a to bedzie połowa. Nie zebym sie tłumaczył ... No dobra.....
» 11 lutego 2019, 23:30 #70
Damsik: Oj już nie mogę się doczekać! Liczę na dobry meczyk i do zoba jutro o 21.
» 11 lutego 2019, 22:04 #69
Krzysiek88: Panowie i Panie już jutro wielki mecz.

Jak się mawiało na Canal +

" Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy "

:D Glory Glory Manchester United !!
» 11 lutego 2019, 22:00 #68
Lookasinho: Kurka człowiek się przyzwyczaił do oglądania LM bez ścinek w tv a tu naciągacze z nc+ poblokowaly Polsaty i jutro trzeba będzie kombinować ...
» 11 lutego 2019, 21:07 #67
LowcaBramek: Co Ty gadasz.... Zablokowali polsaty w nc+?? Mialo przeciez byc caly sezon...
» 11 lutego 2019, 21:13 #66
Lookasinho: Do końca stycznia miało być, ale wchodze sobie teraz z ciekawości zobaczyć czy kanały działają bo przypomniałem sobie że niektórym jeszcze działają i zdziwienie pojawia się na mej twarzy bo kurna działa :D byleby jutro działało
» 11 lutego 2019, 21:16 #65
Grzechu123: U mnie też działają
» 11 lutego 2019, 21:20 #64
LowcaBramek: No ja mam to samo teraz do domu wrocilem i tez u mnie dziala :D. Mam najdrozszy pakiet z mozliwych wiec licze ze jutro tez bedzie wlaczone. Bo skoro mialo byc wylaczone od 1 lutego to jakim cudem by teraz dzialalo.
» 11 lutego 2019, 21:21 #63
Lookasinho: No to ja nie wiem na jakiej zasadzie to działa że jednym śmiga drugim nie.
» 11 lutego 2019, 21:22 #62
Lookasinho: Do końca grudnia miało być*
» 11 lutego 2019, 21:26 #61
DjTED: Ja kupiłem od nich. Akurat konczyła mi sie umowa i mam wszystkie te polsaty za 5 zł, ale za to zginęły mi kanały w 4 K. Ciagle jaja z tym NC+
» 11 lutego 2019, 22:11 #60
Lolhaha123: Mordki ale jest cyfrowy polsat
» 11 lutego 2019, 22:37 #59
Drops71: Przypadkiem nie jest puszczane na nc+ do kończ tej edycji LM?
» 11 lutego 2019, 23:05 #58
Lookasinho: Miało być do końca roku czyli grudnia, tak wszyscy podawali włącznie z nc+
» 12 lutego 2019, 07:00 #57
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2019 20:53

To ja też coś polecę:

youtube.com/watch?v=458CiSLm1vc

Najwspanialszy wieczór ostatnich dekad z perspektywy sir Alexa, Solksjaera i innych. Nasz menago podczas odpraw pewnie nie raz wrócił już do pamiętnego finału.

Swoją drogą to niesamowite, że minęło już niemal 20 lat...
» 11 lutego 2019, 20:50 #56
jassaj: oficjalnie- Ramsey od lipca w Juve.
Przeraża mnie jedna rzecz- podobno ma zarabiać 400 tysięcy FUNTÓW tygodniowo :o
Swoją drogą Juve kolejnego zawodnika ogarneło za frajer. Teraz połączcie to z moim postem niżej o PSG i zastanówmy się, czy serio powinno być komukolwiek szkoda Paryżan, skoro można mieć takich graczy za free a oni kontraktują np Diarre
» 11 lutego 2019, 20:40 #55
DjTED: Przypominam, ze Ramsey zjada Pogbe :D
» 11 lutego 2019, 20:57 #54
jassaj: O Boże, nie, proszę, nie zaczynaj bo znowu wróci tu ten człowiek który miał być "tymczasowo" a zadomowił się jak uchodźcy w Europie :/ I znowu się zacznie, że w sumie Arsenal to ma skład na poziomie United, właśnie, że Ramsey = Pogba. Ja tego 2 raz nie zniosę :/
» 11 lutego 2019, 21:02 #53
DjTED: No Ramsey zjadał Pogbe według niego bo w zeszłym roku miał 2 bramki wiecej :D
» 11 lutego 2019, 22:13 #52
DjTED: manutd.pl/2019/02/11/jak-ole-gunnar-solskjaer-pozbyl-sie-z-klubu-toksycznej-atmosfery/?fbclid=IwAR15IW8T0CsqfKPZ7Szi3O1OGLtec6O_WRqLDXAnmWh4sLRxJOEDvGmh2Hc


Fajny artykuł. Polecam kazdemu
» 11 lutego 2019, 20:13 #51
Mattias: PSG choć osłabione to nadal groźne szczególnie że Tuchel to prawdziwy spec od taktyki. W trakcie meczu jego zespół potrafi płynnie zmieniać ustawienie. Zaczynaja mecze w 4-2-3-1 a kończą w 3-4-3 albo innej wariacji w zależności od sytuacji. Będą chcieli nas zdezorientować. Liverpool Kloppa pokonali sprytem. Trzeba będzie uważać na boiskowe cwaniactwo z ich strony bo gra tam wielku piłkarzy z przeszłością w LaLiga i SerieA.
» 11 lutego 2019, 19:42 #50
Fido: Gdyby się lepiej prowadził mógłby u nas zakończyć karierę. Niestety nie ma głowy...i nie stroni od alkoholu...za dużo skandali z prostytutkami itd. Już za SAF miał odchodzić. Talent niebywały ale nie do końca wykorzystany...
» 11 lutego 2019, 20:08 #49
Fido: To do Rooney a było:)
» 11 lutego 2019, 20:10 #48
kckMU: To nie spec od taktyki tylko wizjoner-klaun. W Borussi pogrążył się właśnie tym, że podczas jednego sezonu zagrał 30-krotnie innym ustawieniem i koniec końców nic się nie kleiło. Bardzo zapadła mi w pamięć BVB właśnie za jego kadencji.

Anyway, w Dortmundzie trzymałem za niego kciuki, podobnie jak za Kloppa, Bosza, Stogera i teraz Favre'a. Fan futbolu lubi kluby tego typu, bo dlaczego nie?

Przejściem do PSG pokazał, że jego ambicje są równe zeru. Mdli mnie na jego gadki, jakoby w L1 robili niesamowite rzeczy. Jeśli nie wygra Ligi Mistrzów, nie zrobi i nie osiągnie kompletnie nic. To bardzo proste.
» 11 lutego 2019, 20:32 #47
Mattias: A ty byś odmówił PSG jakbyś miał ofertę na stole? Wiadomo że klepanie ogórków w Ligue1 to nie jest szczyt ambicji ale można to robić za niezłą kasę i z pilarzami klasy Neymara, Mbappe, Verrattiego. Każdy by się na takie coś skusił.
» 11 lutego 2019, 21:00 #46
kckMU: Chodzi o wyzwania. Nie zarobisz grubej kasy w Chelsea, United, Realu, Liverpoolu itd?

Ja tam gardzę takimi tworami jak ten klub.
» 11 lutego 2019, 21:09 #45
Seszele: Tuchel nie jest żadnym wizjonerem. Po tym sezonie już w PSG go nie będzie. Wróci do Bundesligi trenować drużynę ze środka tabeli.
» 12 lutego 2019, 07:52 #44
wrobel1992: Tak btw. Też żałujecie, że Rooney nie wytrwał do panowanie Ole w United??
» 11 lutego 2019, 19:36 #43
is200second: No i co by to zmieniło? Nie dał rady w słabym Eveetonie i za kogo miałby tu grać?
» 11 lutego 2019, 19:39 #42
jassaj: Ej, właśnie ostatnio o tym myślałem :D Ciekawe jakby to wyglądało, w sensie, czy nastąpiło by jakieś "odrodzenie" Roo, czy nic by to już nie zmieniło. Ostatnio Wayne powiedział coś chyba w stylu, że dałby radę jeszcze w PL i tak pomyślałem niewinnie o jakimś wypożyczeniu czy coś, jakby wyglądał u Ole ale będąc poważnym to już musztarda po obiedzie :/
» 11 lutego 2019, 19:41 #41
Diablo2018: Oczywiście, że nie. Po co? W jakim celu? Wazza był już coraz słabszy, to nie wina Mourinho bo już u van Gaala w drugim sezonie było widać, że jego czas mija. Wieku nie oszukasz, nie każdy trzyma się jak Ibra czy Ronaldo. To wyjątki. Dziś czas stawiać na Rashforda, Martiala, Lingarda, wprowadzać do drużyny takich ludzi jak Gomes. Czas rzucać się na takie nazwiska jak Pepe, Lozano, Felix, de Ligt, Sancho i inne perełki w wieku 18-21 lat, tego jest multum... minął czas Rooneyów itd. Im dłużej Rooney blokowałby miejsce młodszemu zawodnikowi tym bardziej cofalibyśmy się w rozwoju.
» 11 lutego 2019, 19:41 #40
Blau: Dla mnie Rooney obowiązkowo musi wrócić do nas jeszcze jako czynny zawodnik (choćby na jeden mecz) - w końcu nie zrobiliśmy mu godnego pożegnania :D.
» 11 lutego 2019, 20:48 #39
dzilu96: @Blau
dokładnie, Rooneyowi należy się śpiewające i tonące w oklaskach przez długie chwile Old Trafford, aż mnie ściska że taki gość nie miał jak się godnie pożegnać...
» 11 lutego 2019, 21:07 #38
luki1852: Tak w ramach przypomnienia wczorajszego dnia

m.facebook.com/story.php?story_fbid=958705077655908&id=720375648155520
» 11 lutego 2019, 19:29 #37
Spiker2405: Poszło 100 funtów na United, teraz tylko się modlić
» 11 lutego 2019, 19:10 #36
brylantowy: Spokojnie przyjacielu wierzę w Ciebie! I w naszych diabłów! Ps ciekawe skąd wziąłeś na to pieniążki...
» 11 lutego 2019, 20:04 #35
GoForWin: Jak to skąd? Złodziej, kurła!
» 11 lutego 2019, 22:16 #34
DevoMartinez: I pijak! Bo kazdy pijak to złodziej
» 11 lutego 2019, 22:48 #33
RedsFan: Jak mniemam pracuje w Anglii, więc jakąś 1/3 tygodniowki wydał :)
» 12 lutego 2019, 00:40 #32
Spiker2405: Studiuję, w między czasie podrabiam jako front end developer, trochę na giełdzie, trochę resell ciuchów a trochę też dropshipping online :D. W 21 wieku jeżeli masz dużo pieniążków do zainwestowania, to dużo zarobisz :D.
» 12 lutego 2019, 11:19 #31
jassaj: gramy u siebie i jesteśmy w gazie. Nie ma co się ich bać. Gramy po prostu kolejny mecz- co z tego wyjdzie- nie wiadomo, bo to PSG a nie Fulham i nie można ich lekceważyć, ale wreszcie doszliśmy do momentu, że nie musimy być faworytem każdego meczu, ale też nie można powiedzieć, że w jakimkolwiek jesteśmy skazani na porażkę. Jednym słowem, mamy swój los w swoich rękach. Jutro bardzo ważne będzie czyste konto. Jeżeli mamy zremisować to lepiej 0-0 niż 1-1. Taki banał a taki ważny w kontekście 2 meczu, więc rozsądek w defensywie a o ofensywę się nie martwię bo tam akurat ostatnio wszystko się układa. OT powinno wejść na psychę szczurkowi (tak to jest ten piłkarz, chyba jedyny obok Teveza na którego bez skrupułów jestem w stanie mówić w ten sposób, pogardliwie) i odebrać ochotę do gry w piłkę. Pozatym wierzę, że mamy piłkę po swojej stronie. Jak tak patrzę na drużynę PSG to tutaj często się jęczy, że Ed robi durne transfery- popatrzcie na nich- 2-3 piłkarzy światowego topu za pierdyliard euro a dalej ? Rezerwowy Bayernu, emerytowany (z całym szacunkiem do niego) Buffon, stary Silva który chyba ciągle kontuzje łapie, emerytowany Dani Alves, ten Chupo-Moting ze Stoke to już wgl wtf, stary Diarra, któremu znudziły się Emiraty, no przecież to nie wygląda zbyt poważnie, większość z nich po sezonie albo się rozleci albo skończy karierę, więc przyszłościowi ludzie to nie są a Ci co jeszcze nie są tak starzy to i tak najlepsze lata mają za sobą a ten Chupo- Moting to naprawdę robi na mnie największe wrażenie, skąd oni go wytrzasnęli. No ale tak się kończy wydawanie pierdyliarda na Naymara, że potem muszą się posiłkować każdym kto ma papiery zawodowca i jest za darmo bo limity cisną. A potem jest płacz, że kibice United są takimi chamami, że się cieszą z tego, że rywal osłabiony, jakby to była nasza wina, postuluje o przestrzelenie kolana Rashowi i samobója DDG w 1 minucie w geście solidarności. Można jeszcze założyć koszulki okolicznościowe z napisem je suis Paris czy jak to tam leciało, może jeszcze zostało gdzieś kilka od czasu tych zamachów to teraz by były jak znalazł
» 11 lutego 2019, 19:04 #30
Saberem47: Kto odważny postawił na nas u buka? Xd
» 11 lutego 2019, 18:55 #29
Spawn23: Ja narazie mam zamiar, ale ten spadający kurs mnie zniechęca.
» 11 lutego 2019, 19:11 #28
igorpit777: Z perspektywy fana oczywiście możemy się czuć lepsi, ale komentarze o łatwym zwycięstwie widziałem tutaj nawet przed meczem na Etihad za Mourinho. Z perspektywy fana piłki nożnej logicznie patrząc nie jesteśmy faworytem myśle ze jest 60:40 dla PSG. Tacy zawodnicy jak Silva, Kimpembe, Marquinhos, Verratti, Di Maria, Mbappe czy nawet rezerwowi Draxler i Dani Alves graliby u nas w pierwszym składzie. Jedynymi słabymi punktami gości mogą być niedoświadczony Paredes i zbyt ofensywnie grający Bernat. Ich zespół w meczu ma do dyspozycji 4 różne ustawienia co widać było w meczu z Liverpoolem. Kurs u buków na ich awans to 1,5 wiec nie pompujcie balonika bo jutro jeden błąd Jonesa, drugi Younga i Mbappe może nam go tak przebić ze ból tyłka rozleje się po całym świecie. Popatrzcie ile my mamy niepewnych punktów, wciąż nie mamy zgranej defensywy, w środku jest sztywny Matic, na lewej Martial który może zniknąć na cały mecz a na prawej bezproduktywny Lingard. To dużo trudniejszy test od Arsenalu i Spurs. Tuchel na pewno przygotował ich mentalnie bo jeżeli nas przejdą to po powrocie kontuzjowanych myśle ze są w 3 faworytów do wygranej w całych rozgrywkach. Pozdrawiam kibiców zdrowo patrzących na sytuacje i liczę na dobry mecz zakończony wygrana
» 11 lutego 2019, 18:52 #27
is200second: A tak piszesz jakby u nas brakowało jakości. Normalnie wyjść jutro na OT i skopac zabojadom tyłki. Glory Glory Manchester United!
» 11 lutego 2019, 19:03 #26
DevoMartinez: Dokładnie, warto tez pamiętać, że jesli zagramy na 100% z wysokim presingiem to pewnie około 70 minuty spuchniemy na tyle, ze przecwinik będzie miał okazje usiąść na naszej połowie. Rownie dobrze moze byc 2-0 dla nas jak i wygrana dla psg chociaz raczej cos strzelimy. Psg ma jakośc i doswiadczenie na większosci pozycji.
» 11 lutego 2019, 19:06 #25
MCHammer: Witam wszystkich, mam pytanie co sądzicie o player.pl ??
Zamierzam wypić coś do oglądania Premier League , oczywiście naszych diabłów :)
Pozdrawiam
» 11 lutego 2019, 18:46 #24
WloskiDynamit: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2019 17:34

Oby tylko nie powtórzyła się Sevilla Montelli. Wtedy też byliśmy pewni awansu.
» 11 lutego 2019, 17:33 #23
DjTED: Dlatego pisze by nie pompować. Oby była walka bo ten mecz z Sevillą był przegrany na stojąco
» 11 lutego 2019, 17:54 #22
Steckov: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2019 18:02

Tyle, że to było za czasów Mourinho i nikt jakoś szczególnie się nie pompował. Bardziej oczekiwania kibiców były wtedy zbyt wysokie i nieadekwatne do poziomu jaki MU prezentował. Teraz sprawa przedstawia się zupełnie inaczej. 11 meczów Solskjaera z czego 10 wygranych i 1 remis. Ciężko nie być optymistą przed meczem z PSG, aczkolwiek jest to klasowy rywal i absolutnie nie można ich lekceważyć. Jeszcze 2 miesiące temu z obawami patrzyliśmy na tę rywalizację jako kibice MU, dziś wszyscy z uśmiechem na twarzy czekamy na ten mecz, ale jest to faza pucharowa LM, więc każdy wynik jest możliwy. Większa pewność siebie jest po naszej stronie.
» 11 lutego 2019, 18:01 #21
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.02.2019 18:21

PSG z Sevilla nie ma co porownywać bo tamtą Seville powinnismy przejsc na spokojnie a wyszlo tak ze dostalismy najniższy wymiar kary . Balonik był pompowany bo bylismy faworytem w tamtym meczu . W tym nie jestesmy myśle ze szanse sa 50/50 ale gdyby PSG mialo wszystkich graczy to szanse byly by wieksze na awans PSG . Nie ukrywajmy , ale gramy teraz najcieższy mecz . Mecze z Arsenalem i Tottkami to nic w porównaniu z druzyną PSG . Bedzie ciezko ale ostatnio dobrze nam idzie , gramy u siebie , tymbardziej PSG troche opadlo z formy i wypadklo kilku waznych graczy . No szanse są na nasz awans ale mysle ze tutaj trzeba bedzie ten 1 mecz wygrać .
» 11 lutego 2019, 18:16 #20
Saberem47: Wierzę w 2 - 0 dla nas. Mamy jakość wszędzie poza obroną, ale oni nie mają Cavaniego i Neymara czyli wychodzi na 0.
» 11 lutego 2019, 17:32 #19
brylantowy: Tony Rashford Lingard. Do tego kreatywny Pogba i waleczny Ander i spokojnie wygramy ten mecz. Sanchez jest cienki jak siki pająka odkąd tu przyszedł nic nie pokazał. Przepłacony piłkarz. Nigdy nie powinien tu trafić. Wcale się nie dziwię, że koledzy nie chcą z nim rozgrywać akcji. Przychodząc tutaj był już w dołku jak chodzi o formę. A przez ponad rok zagrał może 2, góra 4 dobre mecze. Dla mnie osobiście do sprzedania. Jego tygodniówkę można podzielić między Davida Andera i innych piłkarzy, którzy zostawiają serducho na boisku. Jego tygodniówka to jest jakieś nieporozumienie patrząc jaką formę prezentuje. I ten bonus w postaci dodatkowych 75 tysięcy funtów za każdy rozegrany mecz. Absurd zarządu. Więc nie dziwie się naprawdę, że nikt z anim nie przepada.
» 11 lutego 2019, 16:56 #18
eMGieKa: Zaangazowania Sanchezowi odmówić nie mozna,a ze niewiele wynika z tego zaangazowania to inna sprawa :D