Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Manchester United - Burnley 2:2. Diabelska pogoń w końcówce daje jeden punkt

» 29 stycznia 2019, 22:54 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United zremisował z Burnley 2:2 (0:0) w 24. kolejce Premier League. Czerwone Diabły zdołały w końcówce odrobić dwubramkową stratę do The Clarets za sprawą bramek Paula Pogby i Victora Lindelofa, ale i tak będą odczuwać spory niedosyt po wtorkowym spotkaniu.
Manchester United - Burnley 2:2. Diabelska pogoń w końcówce daje jeden punkt
» Manchester United zremisował z Burnley 2:2 w 24. kolejce Premier League
Oceń zawodników:
David de Gea
Ashley Young
Victor Lindelöf
Phil Jones
Luke Shaw
Nemanja Matić
Andreas Pereira
Juan Mata
Paul Pogba
Marcus Rashford
Romelu Lukaku
Alexis Sánchez
Jesse Lingard

Oddano 84 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Norweski menadżer dokonał pięciu zmian w wyjściowym składzie Manchesteru United w porównaniu do starcia z Arsenalem. Szansę od pierwszej minuty dostał Andreas Pereira. Od pierwszych minut zagrali także Juan Mata i Romelu Lukaku. W kadrze zabrakło Anthony’ego Martiala, który na treningu nabawił się drobnego urazu.

Manchester United spotkanie zaczął zgodnie z oczekiwaniami – od zdecydowanych ataków na bramkę The Clarets. Szybko swoją szansę miał Marcus Rashford, ale został zablokowany. Burnley odpowiedziało strzałem Chrisa Wooda, który pewnie obronił David de Gea.

Czerwone Diabły najlepszą okazję do zdobycia bramki w pierwszej połowie wypracowały sobie w 9. minucie. Romelu Lukaku po podaniu od Rashforda ładnie oddał futbolówkę Anglikowi, ten chciał technicznie podciąć piłkę nad wychodzącym z bramki Tomem Heatonem, lecz fatalnie skiksował.

W kolejnych minutach przewaga United nie podlegała dyskusji, choć swoje okazje miało także Burnley. W 17. minucie Phil Jones w ostatniej chwili ubiegł Ashleya Barnesa, który sposobił się do oddania strzału na bramkę De Gei.

Im dłużej trwała pierwsza część meczu, tym większą frustrację mogliśmy obserwować w szeregach United. Burnley grało bardzo głęboko i koncentrowało się na defensywie. Czerwone Diabły częściej były przy piłce, lecz nie przekładało się to na klarowne sytuacje. Kilka razy gospodarze dali się złapać na pozycjach spalonych.

W 39. minucie piłkę w siatce umieścił Paul Pogba. Francuz w momencie podania od Juana Maty był jednak na pozycji spalonej i sędzia słusznie nie uznał tego trafienia.

Pogba w roli głównej mógł wystąpić dwie minuty później. Pomocnik United ładnie podciągnął piłkę przed szesnastkę Burnley, ale zamiast na strzał, zdecydował się na podanie do Rashforda. The Clarets połapali się w zamiarach i wybili piłkę. Ta po chwili trafiła pod nogi Juana Maty. Hiszpan szybko oddał strzał zza pola karnego i niestety spudłował.

W przerwie Ole Gunnar Solskjaer nie dokonał żadnych, a druga połowa rozpoczęła się katastrofalnie dla Czerwonych Diabłów. W 51. minucie piłkę przed własnym polem karnym na rzecz Jacka Corka stracił Andreas Pereira. Piłkarz Burnley odegrał szybko do Ashleya Barnesa, który mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans De Gei. Gracze United po raz pierwszy za kadencji Solskjaera jako pierwsi stracili bramkę.

Czerwone Diabły chciały zareagować natychmiastowo. Szybko dobry strzał na bramkę Heatona oddał Marcus Rashford. Były golkiper Czerwonych Diabłów popisał się jednak efektowną i skuteczną interwencją. Burnley odpowiedziało kilka minut później mocnym strzałem Dwighta McNeila, który zatrzymać zdołał De Gea.

W 61. minucie Solskjaer zdecydował się na pierwszą zmianę – kiepsko spisującego się Pereirę zastąpił Jesse Lingard. Manchester United momentami zamykał Burnley w polu karnym, lecz piłka nie chciała wpadać do bramki Toma Heatona. W 64. minucie golkiper The Clarets popisał się znakomitą interwencją po strzale Lukaku z bliskiej odległości. Była to ostatnia szansa Belga, bo chwilę później zmienił go Alexis Sanchez.

Kolejne minuty upływały, a Manchester United wyraźnie bił głową w mur. Burnley broniło się głęboko, momentami desperacko, ale bardzo skutecznie. Goście wykorzystywali także każdą okazję, aby urwać kilka cennych sekund z czasu gry.

W 81. minucie goście wyprowadzili jeden z nielicznych ataków i… po raz drugi zaskoczyli Manchester United. Dobrą piłkę w pole karne posłał Westwood, obrońcy Czerwonych Diabłów nie upilnowali Wooda, który strzałem głową z bliskiej odległości zaskoczył De Geę.

W 87. minucie nadzieje na uratowanie remisu wlał w serca kibiców Paul Pogba, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Jeffa Hendricka na Lingardzie. Czerwone Diabły rzuciły wszystkie siły na doprowadzenie do wyrównania. Bliski szczęścia był Pogba. Mocny strzał Francuza w 90. minucie obronił jednak Heaton.

Sędzia Jonathan Moss doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry. W trzeciej minucie Heaton obronił uderzenie Alexisa Sancheza z bliskiej odległości. Z natychmiastową dobitką pospieszył jednak Victor Lindelof i wyrównał stan rywalizacji! Czerwone Diabły ruszyły po zwycięstwo, ale na zgarnięcie kompletu punktów zabrakło już czasu.

Manchester United – Burnley 2:2 (0:0)
Bramki:
Paul Pogba 87, Victor Lindelof 90’ – Ashley Barnes 51’, Chris Wood 81’

Manchester United: De Gea - Young, Lindelöf, Jones, Shaw, Matić, Pereira (Lingard 63'), Mata, Pogba, Rashford, Lukaku (Sanchez 67')

Burnley: Heaton - Bardsley, Tarkowski, Mee, Taylor, Cork, Hendrick, Westwood, Barnes, Wood, McNeil (Guðmundsson 77')

« Poprzedni news
Solskjaer tłumaczy brak Martiala w składzie na Burnley
Następny news »
Statystyki: Manchester United vs Burnley 2:2

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (487)


Shpongle: Sanchez profesjonalnie złożył się do tej główki :)
» 1 lutego 2019, 01:01 #485
kamilpe: Matrial - podpisane
» 31 stycznia 2019, 14:33 #484
sprite1080: Ponoć Real zaoferowal 100mln za Rashforda
» 31 stycznia 2019, 13:19 #483
FetraiNarrator: Za 100 to mogą dostać jego prześcieradło z podpisem.
» 31 stycznia 2019, 13:24 #482
kckMU: Prześcieradeł to akurat im nie brak.
» 31 stycznia 2019, 13:36 #481
DEPE: a sędziow dorzucą do tego?
» 31 stycznia 2019, 14:08 #480
Cisco: No to kolejka to w ogóle pełna niespodzianek a i we Włoszech i Hiszpanii też padały niesamowite wyniki w pucharach :) kto by się tego spodziewał...
» 31 stycznia 2019, 10:37 #479
Cisco: Podobno PSG chce Williana z Chelsea jako zastępstwo Neymara bo ten ma kontuzję.
» 31 stycznia 2019, 12:32 #478
Sancho: meczyki. pl/sportbuzz/bournemouth_postrachem_chelsea/153156
» 31 stycznia 2019, 10:02 #477
jassaj: Szkoda tych wyników bo gdybyśmy wygrali to byłaby pełna satysfakcja- straty do czwórki odrobione w 100 %. Ale jakkolwiek źle to nie zabrzmi to trochę się cieszę, że seria się skończyła. Już od jakiegoś czasu się bałem jak to będzie wyglądać. Wszyscy się nami intereswali, patrzyli na ręce itd. Mówiąc wprost, każdy czekał na to potknięcie a ono jak już przyszło to i tak było to przerwanie serii w wydaniu soft, z którego można być zadowolonym. Drużyna pokazała charakter wyciągnęła wynik, koniec końców nie przegrała. Rywale nie uciekli. Nadal po następnym meczu możemy być na 4 miejscu
Szkoda tylko, że City robi z siebie ułomnych bo dostają kolejną szansę dojazdu Live na 2 pkt a tymczasem to i tak fart, że nie skończyło się na -7
» 31 stycznia 2019, 09:46 #476
Dexxter: Lisy super grają z top 6, wygrali z City i Chelsea no i teraz remis z Liverpoolem. Trzeba na nic uważać. To będzie ciężki mecz
» 31 stycznia 2019, 09:24 #475
DEPE: jeszcze z city w myszce miki odpadli dopiero po karnych
» 31 stycznia 2019, 12:37 #474
Lookasinho: Tylko mi dp tak na telefonie muli? Wszystkie inne strony śmigają. Panowie admini w czym może być problem?
» 31 stycznia 2019, 07:01 #473
Romek1981: Mi chodzi ok
» 31 stycznia 2019, 07:15 #472
primasort: Wyrzuć tego xiaomi
» 31 stycznia 2019, 07:28 #471
RedsFan: Czasami jak jest dużo postów w jednym twmacie to mnie też muli. Dzisiaj chodzi ok. Nie wiem od czego to zależy.
» 31 stycznia 2019, 08:21 #470
Devil156PL: Primasort xiaomi lepsze
» 31 stycznia 2019, 08:59 #469
eragon30971: U mnie na xiaomi śmiga aż miło. Polecam przeglądarkę kiwi browser.
» 31 stycznia 2019, 09:05 #468
Lookasinho: U mnie na xiaomi też wszystko śmiga, ale wejde na dp otworze posta i zamuła
» 31 stycznia 2019, 10:37 #467
is200second: Jakiś nowy trend? Piłkarze grają na niekorzyść trenera?
» 31 stycznia 2019, 06:47 #466
mikon70: To nie jest żadna nowość. Piłkarzom w dzisiejszym futbolu poprzewracało się we łbach i czuja władze nad klubem.
» 31 stycznia 2019, 10:01 #465
levy181: Czy ja dobrze widzę? Chelsea przegrała 4:0? Czy Live zremisowalo z lisami. Good job. Good for Us.
» 31 stycznia 2019, 05:52 #464
ruffnecky: wygląda na koniec efektu świeżej miotły Sarriego
» 31 stycznia 2019, 20:43 #463
tyber28: Proszę bardzo, co się dzieje, Pereira do wywalenia? Czy to były wasze słowa jak Mourinho nie wystawiał Periery? - zarabisty młody talent, Przecież on nie dostał prawdziwej szansy, jak on ma grać dobrze jak gra, raz na kilka spotkań, nie ma ogrania, oby nie odszedł itd. itp. A teraz już jest kiepski, bądźcie konsekwentni w swojej opinii, a nie zmieniacie ją w zależności w którą stronę wieje wiatr.
» 31 stycznia 2019, 04:51 #462
Devil156PL: Ja byłem jedną z tych osób co krytykował Mou za nie dawanie mu szans , ponieważ na wypożyczeniu grał bardzo dobrze i sądziłem, że poradzi sobie u nas . U Ole dostał szansę ale jej nie wykorzystał . Kiedyś tak samo liczyłem na Welbecka niestety jemu też nie poszło , ale to znaczy ,że mam chcieć ,żeby został u nas ?
» 31 stycznia 2019, 09:08 #461
eragon30971: Ale u Mourinho on nigdy nie zagrał od 1 minuty, a jak wchodził z ławki to zostawiał po sobie dobre wrażenie. U Ole zagrał 2 razy od początku i 2 razy zawiódł. Za Mou kibice mogli mieć wątpliwości co do tego zawodnika(bo trener pewnie już wtedy wiedział), a teraz wszystko się rozjaśniło.
» 31 stycznia 2019, 09:11 #460
tyber28: eragon30971 - jesteś pewny, że nigdy nie grał od 1 minuty?
Devil156PL - czyli u Ole jak zagrał, źle od 1 minuty to już nie wykorzystał szansy, a jak Mourinho grał źle od 1 minuty to nie dostawał szans :)
» 31 stycznia 2019, 10:06 #459
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2019 12:17

Andreas w tym sezonie zagral:
3 mecze po 90min.
Po razie 63min, 45min (z racji slabego wystepu zszedl) i 3x po 15min oraz 2x na końcowe pare min.
Wiec mial 5 meczów na pokazanie że cos potrafi w ani jednym tego nie zrobil, tu też w 2 zszedł bo grał tragicznie. Sam bylem jego zwolenikiem i chciałem żeby grał wiecej, ale on jest za slaby fizycznie co kilku krotnie juz bylo widac na PL. Niestety nie nadaje się a juz napewno nie na tę chwilę. Może kiedyś wróci do PL i pokaże coś ekstra, jak dla mnie na ta chwile powinien isc do La Liga i temu podobnych.
» 31 stycznia 2019, 12:15 #458
zbyszek7: Obawiam sie ze jesli chcemy byc w top4 to musimy jak najszybciej pozegnac sie z LM i FA Cup. Czyli pezwgrywamy z PSG i Chelsea i do ostatniej kolejki walczymy o top4
» 31 stycznia 2019, 02:55 #457
RedsFan: Ole mowil, że celem Manchester United są zawsze trofea i że skonczenie na 4 miejscu w lidze to nie jest dla nas cel. Wiec watpie że skupi sie na top4.
» 31 stycznia 2019, 08:24 #456
VaultBoy96: @zbyszek Ty tak na poważnie?
» 31 stycznia 2019, 08:38 #455
cymGiggs11: Po co się walczy o top4. Żeby grać w LM więc teraz gdy w niej jesteśmy i to w rundzie pucharowej mamy odpuścić. Wątpliwe
» 31 stycznia 2019, 09:19 #454
Magik1990MU: Zbyszek... Ty już dzisiaj nie pijesz...
» 31 stycznia 2019, 10:43 #453
Gwiazdor93: Zbyszku o czym Ty za przeproszeniem pie*dolisz?
» 31 stycznia 2019, 12:14 #452
RyannMistrz: Najpierw mieli przegrywać żeby zwolnić mou a teraz znów maja przegrywać żeby być w top 4. Potem co? Zbiorowe samobójstwa?
» 31 stycznia 2019, 12:53 #451
Diabelred: ,,Kto wie moze, ten wywalczony punkcik pozwoli nam jesli nie zmniejszyc to chociaz utrzymac strate do Chelsea, ktorzy graja na wyjezdzie z nieprzewidywalnym Bournemouth, takze jest szansa, ze Niebiescy moga stracic jakies punkty."

Piekny wynik Chelsea :D, ciesze sie ze sprawdzily sie moje przypuszczenia i ze Wisienki mnie nie zawiodly. :) Tottenhamu juz w tym sezonie chyba nie wyprzedzimy, skoro oni punktuja regularnie nawet bez Kane'a i Alliego. Niemozliwe staje sie mozliwe:

18.12.2018 - 11 pkt straty do top 4
31.01.2019 - 2 pkt straty do top 4

To, co najbardziej cieszy, to fakt, ze w koncu jestesmy(przynajmniej na ta chwile) zalezni tylko od siebie w walce o top4. Oby ten fakt dodal naszym grajkom dodatkowej motywacji i energii w kolejnych meczach.
» 31 stycznia 2019, 01:08 #450
DjTED: "Tottenhamu juz w tym sezonie chyba nie wyprzedzimy" 14 kolejek do konca. 9 pkt straty (3/4) mecze i piszesz takie coś.....
» 31 stycznia 2019, 01:25 #449
Diabelred: DjTED,

Dlatego, pisalem, "chyba", bo roznie sie jeszcze sezon moze ulozyc i nie mozna wykluczyc jakiegos kryzysu Tottenhamu, gdzie straca punkty w kilku meczach z rzedu. Fakty na nasza niekorzysc sa jednak takie, ze Tottenham wyglada duzo solidniej niz Chelsea czy Arsenal, ktore maja swoje problemy, albo w ataku albo w obronie. No i dwa myslalem, ze teraz jak kontuzjowany jest Alli i przede wszystkim Kane, to zaczna tracic punkty, a my sie do nich zblizymy, a tu niestety mamy odwrota sytuacje. Po meczu z nimi mielismy 7 pkt straty do nich, a teraz przez wtope z Burnley ta strata wzrosla do 9 pkt. Nie mozna tez zapominac, ze oni juz odpadli z FA Cup, takze moga juz sie skoncentrowac tylko na lidze i LM. Jak wroca do zdrowia dwaj Anglicy, to jeszcze ciezej bedzie ich przeskoczyc.
» 31 stycznia 2019, 15:30 #448
Klimaa: Zagraliśmy najgorsze zawody pod wodzą Ole ale mógł to nie być nasz dzień. Zawodnikom należą się gratulacje za wytrwałość w walce o wynik bo gdy w końcu zaczęliśmy grać udało nam się odrobić straty. Trzeba jak najszybciej wrócić na zwycięską ścieżkę.
» 30 stycznia 2019, 23:51 #447
rizx: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 23:43

Bournemouth Chelsea 4:0, Fiorentina Roma 7-1 (!!), Atalanta Juve 3:0, Barca Sevilla 6:1 - ciekawy wieczór, nie ma co :D
» 30 stycznia 2019, 23:41 #446
mycka86: Mnie najbardziej zszokował Juve. W pierwszej połowie Atalanta ich zwyczajnie zmiotła z murawy. A Juve do 60 minuty nie oddał żadnego strzału na bramkę Atalanty. Nie chodzi o strzały celne, w ogóle nie oddali żadnego strzału! A w ataku grał CR7, Dybala i Bernardesci.
» 31 stycznia 2019, 11:35 #445
DjTED: No to zostały godziny do zamknięcia okienka. Spodziewacie się niespodziewanego? Jakaś niespodzianka a'la Falcao?
» 30 stycznia 2019, 23:39 #444
RedsFan: Nic z tych rzeczy, Ed nie da nam szczęścia w tym okienku :)
» 31 stycznia 2019, 00:19 #443
kckMU: Falcao? Lepiej bez takich 'niespodzianek' :)
» 31 stycznia 2019, 01:26 #442
Diablo2018: Mamy problem z prawym skrzydle na którym gra powolny Mata, na ławce siedzi Alexis który grał w Barcelonie na PP.

Rashford grał FENOMENALNIE na ataku, a ostatnio wrócił na lewe skrzydło kosztem Drewniaku.

Koniec eksperymentów, odejść muszą obowiązkowo Pereira, Fellaini, Darmian, Jones, Smalling, Rojo. Wypożyczyć McTominaya mimo że moim zdaniem to głupota bo facet jest dramatyczny. Z całym szacunkiem do Younga i Maty ale oboje powinni pełnić tylko role jokera, szczególnie hiszpan, bo Younga nie ma kto posadzić na ławkę.

Nasz najlepszy skład

De Gea
Young - Bailly, Lindelof - Shaw
Herrera - Matic
Alexis - Pogba - Martial
Rashford

Koniec eksperymentów. Ole sprawdził już wszystkich, rotacje są wskazane, ale nie "samobójcze" jak wystawienie ostatnio Lukaku i Maty.
» 30 stycznia 2019, 23:23 #441
Widmo: Śmieszne. Lukaku ostatnio miał naprawdę dobry mecz, to samo można powiedzieć o bramkarzu rywali który go zablokował. A do tego wstawiasz Sancheza, który miał problem celnie podać piłkę
» 30 stycznia 2019, 23:30 #440
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2019 00:23

Diablo2018 zjedz wkoncu Snickersa! To nie Fifa.
» 31 stycznia 2019, 00:21 #439
DjTED: Young najlepszy boczny obronca i ma byc rezerwowym? On zjada na sniadanie Shawa, Valencie czy Dalota. Do tego jest kapitanem i prawdziwym diabłem. Oby grał dla nas do 40
» 31 stycznia 2019, 01:28 #438
wrobel1992: I truskawka na torcie -Bailly w podstawie, który nie zagrał bardzo dobrego meczu od...dwóch sezonów...
» 31 stycznia 2019, 06:11 #437
DaroMistrz5: Tak pozbądź się Jonsa, Smalling i Rojo(Z tym się akurat zgadzam) i zostaniemy z Lindelofem i elektrodo. Przy transferach eda może przyjdzie jeden ŚO. No i gramy sezon z 3 ŚO w kadrze plus ewentualnie 4 młody Tuanzebe. A gramy w czterech rozgrywkach. Brawo geniuszu
» 31 stycznia 2019, 12:53 #436
DjTED: transfery.info/121982,skandaliczne-zachowanie-deko-wideo?fbclid=IwAR2TJ3WCQ52fvMJhzkfOMF9d1pAA8M0MiELAwdMHBW1MDs8ZhjhNWscboRQ ktoś nie umie przegrywac
» 30 stycznia 2019, 23:15 #435
Spawn23: Ciekawe jakim składem wyjdziemy na Lisy. Mam nadzieję, że Ole nie będzie już eksperymentował i że Martial będzie zdolny do gry.
» 30 stycznia 2019, 23:10 #434
Widmo: Niestety patrząc na terminarz, eksperymenty będą wskazane
» 30 stycznia 2019, 23:17 #433
RedsFan: Jak Pogba nie będzie mogl zagrac to i tak potrzebujemy zmiany na jego pozycji. To nie wina i eksperymenty Ole, że nasza ławka rezerwowych posiada takich graczy jak Perreira. On musi robic rotacje bo piłkarze sie zajada. Mecz we wtoewk teraz w niedzielę, ile można grać bez przerwy na 3 frontach?
» 30 stycznia 2019, 23:19 #432
dlabigt23: Martwi mnie to ze u nas niektorzy pilkarze graja na nie swoich nominalnych pozycjach poniewaz gra tam na jego miejscu ktos inny . Przyklad Rasha ktory kompletnie nie pasuje mi na skrzydle . Pozniej Mata ktory powinien grac na miejscu Pogby ale jak gra Pogba to moglby grac na srodku pomocy jako drugi rozgrywający a nie na skrzydle . Zatem na skrzydle predzej widzialbym Pereire niz Mate . . Ostatnio Dalot na lewej a Young na prawej co tez zbytnio mnie zdziwilo. Taka moja sugestia
» 30 stycznia 2019, 23:04 #431
DjTED: Rash grał dobrze na skrzydle. Nikomu nie pasuje, ale potrafi tam grać. Grał nawet na prawym (i tam była lipa). Coś wczoraj Ole namieszał niepotrzebnie.
» 30 stycznia 2019, 23:07 #430
Janek: Rash na skrzydle aż jeden mecz zagrał u Ole
» 30 stycznia 2019, 23:08 #429
RedsFan: Llorente po milionie niewykorzystanych szans wkoncu strzelil. Nie jest źle jedynie z Tottenham i Arsenalem tracimy punkty w tej kolejce. Wszystko do odrobienia w nastepnej. Brawa dla Lisów za walke do końca.
» 30 stycznia 2019, 22:56 #428
DjTED: Lisy się coś podmęczyły przed meczem z nami. Ale teraz macie porównanie tego co my gralismy i co Live. My powinnismy wygrac a Live przegrac...
» 30 stycznia 2019, 22:56 #427
kenia86: liv tez stracil.za to jest liga angielska taka bo tutaj kazdy moze wygrac z kazdym
» 30 stycznia 2019, 22:54 #426
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 22:52

Szkoda ze Tottki wygraly bo jeszcze bysmy mogli miec z nimi kontakt . Ostatnio troche formy nie maja . No ale cóż z Arsenalem i Chelsea bedziemy sie bić o 4-5 miejsce .
» 30 stycznia 2019, 22:51 #425
mikon70: Chelsea moim zdaniem zaraz całkowicie wypadnie z walki o top 4. Szatnia rozwalona a szkodnikiem w roli głównej znowu ten śmieszny hazard, uważający się za boga. Dlatego właśnie nigdy nie osiągnął i nie osiągnie poziomu nawet zbliżonego do Ronaldo i messiego. Gość ma już zwalone relacje z trzecim trenerem w klubie i odbija się to na szatni. Na miejscu Chelsea, pozbyłbym się typa póki jeszcze ktoś chce dużo zapłacić za niego
» 30 stycznia 2019, 22:50 #424
DjTED: Idziemy na piwo kolego :D
» 30 stycznia 2019, 22:53 #423
Pierun: No tak, bo ty wiesz co się dzieje w szatni XD Śmieszne
» 30 stycznia 2019, 22:58 #422
RedsFan: Co znowu pan najlepszy zrobił? Jakies oficjalne kłótnie były?
» 30 stycznia 2019, 22:58 #421
pawelisto2: Mi się to śni, prawda?

Jeszcze nie tak dawno 99% użytkowników tutaj marudziło, że nawet jeśli piłkarze są rozpieszczeni to trener(Mourinho) nie powinien publicznie wygłaszać o nich takich opinii, a tymczasem nie zauważacie teraz tego samego w przypadku Sarriego, żenada.
Nawet jeśli Hazard jest rozpieszczony to Sarri nie powinien mówić takich rzeczy w mediach, że to nie jest materiał na lidera, że to nie jest osoba, która bierze odpowiedzialność za zespół, że drużynie brakuje motywacji - Mourinho tak zniszczył szatnię i to samo robi Sarri. Piłkarze dzisiaj potrzebują, żeby trener był jego drugim ojcem jak Klopp, Simeone, którzy pewnie potrafią zrobić niezły burdel w szatni, ale nigdy nie wynoszą tego szamba na zewnątrz narzucając na piłkarza dodatkową presję "Co ludzie o mnie powiedzą" "Kurcze jestem na okładkach gazet, co robić".

Poza tym Hazardowi nie można odmówić, że dawał szansę każdemu z trenerów, Jose wygrał ligę, Conte też pomógł razem z Costą wywalczyć mistrzostwo, Sarriemu na początku też ciągnął całą grę.
» 30 stycznia 2019, 22:59 #420
RedsFan: Znaczy że 3 trenerów sie myli, a Hazard jest nieomylny i największy w klubie @pawelisto2?
» 30 stycznia 2019, 23:02 #419
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 23:09

Piłkarz wiekszy niz klub. Mnie to cieszy. Oby został tam jak najdłuzej i siał ferment.
» 30 stycznia 2019, 23:09 #418
pawelisto2: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 23:19

Reds, ale akurat Chelsea ma samych takich trenerów ostatnio, że nie ma co się dziwić, że wylatują.

Jose na własnym przykładzie mamy co potrafi zrobić z szatnią, Conte skłócił nie tylko Hazarda ze sobą, ale Luiza, Coste, więc akurat śmiem twierdzić, że póki co Hazard jest tym lepszym aniżeli któryś z ich ostatnich trenerów.
A Sarri? No cóż, zaczął nie od wojny z Hazardem, ale pierwsza jego taka dziwna opinia była pod adresem całego zespołu, ze brak im ambicji i motywacji do wygranych.
Poza tym ten rzekomy konflikt Hazarda z Mourinho nie wiem czy istniał, bo sam ostatnio powiedział ze chciałby ponownie pracować z Jose.

Poza tym mi bardziej chodzi o sam fakt, że ostatnio każdy tutaj pisał, że trener nie ma prawa mówić takich rzeczy publicznie o swoich piłkarzach, a dzisiaj nie dostrzegają, że Sarri robi to samo i patrząc przez pryzmat tego co było u nas w zespole, a jest teraz to nie dziwie im się, że nie chce im sie grać pod wodzą wiecznie marudzacego nałogowego palacza, których ich krytukuje zamiast motywować tak jak chociażby zrobił to wczoraj Pep po porażce. Takie mamy czasy.
» 30 stycznia 2019, 23:15 #417
mikon70: Pierun
A to trzeba być Sherlockiem żeby zastanawiać się kto? Wystarczy sobie poczytać jego wypowiedzi, Sarriego i popatrzeć jak znowu sprawia wrażenie zmęczonego życiem na boisku. A co do reszty waszych dywagacji i bronienia tego pajaca. Ze to wina trenerów bo są niedpowiedni? Jakoś prawie wszystkim pasowało grać pod wodza tych trenerów. Tylko oczywiście hazardzik jak zawsze musiał mieć jakiś problem. Uważa się za nadczlowieka i nie ma ma za grosz szacunku do tego klubu. Ktoś tu płakał ostatnio, ze dlaczego go Sir Alex nie ściągnął jak była okazja? I co? I świetnie zrobił, bo wole już niestabilna sytuacje na lewym skrzydle, niż tego paranoika z huśtawka formy i ciągłym szczekaniem w szatni. Nie uważam go za piłkarza z najwyższej polki i tego zdania nie zmienię. Chyba, ze się zacznie na głowę leczyć bo od czego chyba trzeba zacząć
» 30 stycznia 2019, 23:26 #416
pies: Jak już przejdziemy PSG to Barca może być groźna ;)
» 30 stycznia 2019, 22:49 #415
Janek: meczyki.pl/sportbuzz/karny_za_kopniecie_w_ziemie/153130

no z Barcą raczej ciężko wygrać :)
» 30 stycznia 2019, 23:01 #414
DEPE: kibic klubu sedziowskiego z madrytu nawet w ewidentym faulu widzi drukowanie.
» 31 stycznia 2019, 00:19 #413
Diablo2018: A Kurczaki znowu mimo kontuzji wygrywają...na TOP3 nie ma szans, możemy powalczyć z Arsenalem i Chelsea o 4 lokate, na więcej nie ma szans.
» 30 stycznia 2019, 22:48 #412
RedsFan: Son im zrobił różnicę, po powrocie.
» 30 stycznia 2019, 23:00 #411
DjTED: Tu nikt nie chce wygrac tej ligi znowu. I pisanie na 14 kolejak do konca, ze Live ma mistrza to jest smiech... Przypomina mi sie ten sezon Leicester gdy rywale robili wszysko by im nie przeszkadzac.
» 30 stycznia 2019, 22:45 #410
Spiker2405: Brawo Totki, jednak mam do nich slabosc i nieda sie ich nie lubic.
» 30 stycznia 2019, 22:45 #409
DjTED: co??
» 30 stycznia 2019, 22:46 #408
DjTED: Jak Ty mozesz takie, rzeczy pisac na tej stronie. Jeszcze w sytuacji gdy mielismy z nimi bezposredni kontakt?
» 30 stycznia 2019, 23:02 #407
vieeeri: Słusznie ktoś pisał nie chwalić dnia przed zachodem...
» 30 stycznia 2019, 22:44 #406
kckMU: Luzik, z nimi się nie ścigamy. Dla nas dzisiaj świeci mocno. Powiedziałbym, że razy cztery :)
» 30 stycznia 2019, 22:46 #405
Magik1990MU: Spokojnie, póki co patrzmy na Chelsea, bo to nasz rywal (no chyba nie Arsenal).
» 30 stycznia 2019, 22:49 #404
Michux3: chelsea upokorzone
» 30 stycznia 2019, 22:44 #403
Krzysiek88: kurde szkoda...Totki 2:1
» 30 stycznia 2019, 22:44 #402
Dexxter: Arsenal jest już w top 4
» 30 stycznia 2019, 22:43 #401
Magik1990MU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 22:45

Że też człowiek nie postawił na zwycięstwo Wisienek. Cały dzień miałem przeświadczenie, że The Blues przegrają i przegrali. Tak więc mimo remisu z kopaczami z Burnley mamy pkt odrobiony. W następnej kolejce Arsenal przegrywa z City i jeśli ogramy Lester, to kto wie, czy nie będziemy już w top 4. Nie jest źle...

A tak poza tym to nie wróżę The Blues wyższego niż 6 miejsce. Coś mi się wydaje, że to początek końca Sarriego. Hazard i spółka rozpoczęli kolejne powstanie i ofiary już widać.
» 30 stycznia 2019, 22:43 #400
Krzysiek88: Byle by tylko Lisy utrzymały remis.
» 30 stycznia 2019, 22:43 #399
Spawn23: Wy się cieszcie z tego punktu, a zobaczcie co by się działo jakbyśmy zgarneli 3.
» 30 stycznia 2019, 22:42 #398
artix206: A zobacz co, jesli Chelsea zgarnelaby 3 punkty.
» 30 stycznia 2019, 22:44 #397
kckMU: Efekt nowej Igły :D
» 30 stycznia 2019, 22:40 #396
artix206: A wiecie co? Po 4. Arsenal
» 30 stycznia 2019, 22:40 #395
DjTED: Szkoda , ze tego meczu nie puscili. Rudzki by skowył
» 30 stycznia 2019, 22:39 #394
Kamil01GGMU: Co ta Chelsea wyprawia
» 30 stycznia 2019, 22:38 #393
Krzysiek88: Chelsea na dobitkę 4 : 0. Blamanż. Wcześniej pisało się o Kingu odnośnie transferu była by to ciekawa opcja w obwodzie ;).
» 30 stycznia 2019, 22:38 #392
Snakus: chyba w odwodzie, obwód to boiska możesz sobie zmierzyć.
» 30 stycznia 2019, 22:41 #391
dlabigt23: wspominałem ostatnio ze za Lukaku chetnie bym Kinga zobaczył u nas . Z Lukaku zauwazylem ze nasza gra jest duzo gorsza .. Rashford grajacy na skrzydle sie marnuje bo to nie jego pozycja . Ale jakos watpie w to ze nasz zarzad sprzeda Lukaku ...
» 30 stycznia 2019, 22:44 #390
DjTED: 4:0 i tu jeszcze ktoś lamentuje po takim naszym meczu.....
» 30 stycznia 2019, 22:38 #389
Janek: 4: 0 :D :D
» 30 stycznia 2019, 22:38 #388
Dawidgros1: Haahaah 4-0 czelsi :D
» 30 stycznia 2019, 22:38 #387
Snakus: Nas Tottki nie interesują, Chelsea nas interesuje :)
» 30 stycznia 2019, 22:38 #386
DjTED: Jak nie interesują. Pisałem do konca lutego przescigamy Totki w tabeli
» 30 stycznia 2019, 22:39 #385
artix206: Do trzeciego niedaleko, panie kolego!
» 30 stycznia 2019, 22:39 #384
Widmo: Totki niech idą dalej, dopóki jest nadzieja że Mistrza zdobędzie ktoś z poza 2 Live- City niech walczą
» 30 stycznia 2019, 23:24 #383
Drops71: Totki 1:1.....
» 30 stycznia 2019, 22:36 #382
RedsFan: Ehh Son wrocil i szaleje.
» 30 stycznia 2019, 22:36 #381
mleko: Nawet Juve dostaje 3-0
» 30 stycznia 2019, 22:33 #380
RedsFan: Ale ten Llorente jest daremny 2 razy z poltorej metra nie trafic do bramki masakra.
» 30 stycznia 2019, 22:32 #379
BukajGGMU: i dobrze ma tam grac :D
» 30 stycznia 2019, 22:33 #378
Drops71: Porównując nasze statystyki do Chelsea to u nas sytuacji bramkowych 29 a u nich na ta chwile 10... podania u nich coś koło 300 u nas ponad 600... licze ze z takimi wynikami dziś się zakończy kolejka.... trzeba jednak dodać ze bournemouth to jest ciężka drużyna zwłaszcza z Kingiem w bramce! King Artur!
» 30 stycznia 2019, 22:31 #377
Michux3: King w bramce i na ataku :)
» 30 stycznia 2019, 22:34 #376
karol100: Ten punkt z wczoraj teraz zupełnie inaczej smakuje. Mamy kontakt z czwartym miejscem :-):-):-)
» 30 stycznia 2019, 22:30 #375
Krzysiek88: Tak nie w temacie. Ale Fiorentina dzisiaj zlała Romę. Chyba Romie się przypomniało co nie co.
» 30 stycznia 2019, 22:28 #374
vieeeri: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 22:34

Uwielbiam wracać myślami do tego meczu :)
» 30 stycznia 2019, 22:34 #373
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 22:28

To bedzie zwyciezki punkt , a wielu tu jeczalo jak stare baby. Mówiłem. Poczekajcie do konca kolejki. Totki zajechane
» 30 stycznia 2019, 22:27 #372
Cisco: Kolejka pełna niespodzianek.
» 30 stycznia 2019, 22:27 #371
emti357: Chelsea bula, Spurs bula to United musieli zremisować... za parę dni mecz z Lisami na wyjeździe a ci remisuja z LFC. Szykuje sie ciężki mecz bardzo.
» 30 stycznia 2019, 22:26 #370
BukajGGMU: looser tez niewgazie ostatnio z crystal sie meczyli do ostatnich minut plus mogli remisowac bo zmarnowali okazje crystal
» 30 stycznia 2019, 22:27 #369
artix206: Cale szczescie ze Chelsea i Spurs bula..
» 30 stycznia 2019, 22:29 #368
DjTED: Ogladam Lisy. Powinni prowadzic 2 bramkami
» 30 stycznia 2019, 22:30 #367
emti357: Tyle dobrze że 1 pkt. odrobiony. Z Lisami będzie ciężko. Trzrba szybko ze 2 bramki strzelić i git
» 30 stycznia 2019, 22:35 #366
Dawidgros1: Nawet Juve Odpada :D
» 30 stycznia 2019, 22:25 #365
pies: Ciekawe jaką wymówkę będzie miał Sarri bo swojego synka Higuaina dostał ;)
» 30 stycznia 2019, 22:24 #364
RedsFan: Tottenham w przeciwieństwie do Chelsea cisna przeciwnika, no a Liverpool juz remis :(
» 30 stycznia 2019, 22:24 #363
Lookasinho: Jaki "już remis" ? Przecież wygrywali
» 30 stycznia 2019, 22:25 #362
RedsFan: Aj to nie wiedziałem myślałem że Looserpoolu przegrywał.
» 30 stycznia 2019, 22:38 #361
artix206: Ajajaj, alez ciekawie się to wszystko uklada!
» 30 stycznia 2019, 22:23 #360
Dexxter: Idealna kolejka :D
» 30 stycznia 2019, 22:21 #359
Michux3: Koncert kinga i brooksa
» 30 stycznia 2019, 22:20 #358
dlabigt23: No wkoncu jakies pocieszenie po wczorajszym dniu ! Jeszcze odrobimy jakiś punkcik . A w weekend jeszcze City z Arsenalem wiec City pewnie wygra wiec moze bedziemy na 5 miejscu jak wygramy z Leicester .
» 30 stycznia 2019, 22:20 #357
DjTED: Mozemy wskoczyc na 4 jak Chelsea znowu przegra
» 30 stycznia 2019, 22:32 #356
dlabigt23: Z Huddersfield raczej u siebie wygraja , ale to jest piłka wiadomo tymbardziej ze CFC ma dołek . Na 99% mozemy wskoczyć na 5 miejsce jesli wygramy z Leicester bo chyba nikt nie wierzy w to ze Arsenal wygra albo chociaz zremisuje na Etihad .
» 30 stycznia 2019, 22:34 #355
DjTED: dlabigt23: Po tym co sie działo w tej kolejce to to 4 miejsce nie jest jakims irracjonalnym planem :D
» 30 stycznia 2019, 22:59 #354
BukajGGMU: GGMU dawac jeszcze watford jedna i lester
» 30 stycznia 2019, 22:19 #353
Michux3: Brawo bournemouth
» 30 stycznia 2019, 22:18 #352
EmilCioran: Statystyki sugerują, że Boruc chyba znowu może zatrzymać Chelsea. Kilka piłek wybronił ale jak one były groźne to nie wiadomo.
» 30 stycznia 2019, 22:18 #351
RedsFan: Pieknie 3:0 Chelsea zero pomyslu na gre :)
» 30 stycznia 2019, 22:17 #350
Drops71: Najbardziej cieszę 0-3 Chelsea i Boruc w 1!!
» 30 stycznia 2019, 22:17 #349
MiSt: Nawet jak nie wygrywamy to nadrabiamy do top4 :D Tymbardziej szanuję za wczorajszą walkę do końca.
» 30 stycznia 2019, 22:11 #348
RedsFan: Nie chwalicie dnia przed zachodem...
» 30 stycznia 2019, 22:10 #347
kckMU: I dzięki fantastycznej grze do końca odrabiamy 1 punkt do Chelsea.

Od TOP4 dziela nas 3 punkty. No ale tak to jest, jak na ostatnich 7 ligowych meczów zdobywasz 19 punktów. Kochany Ole.
» 30 stycznia 2019, 22:08 #346
Michux3: Brooks brawo , może on załatałby naszą prawą strone ?
» 30 stycznia 2019, 22:07 #345
BukajGGMU: 2-0 ale supa XD GGMU
» 30 stycznia 2019, 22:06 #344
dlabigt23: Ale fajnie jakby takie wyniki zostały . Jeszcze bysmy odrobili ten 1 pkt .
» 30 stycznia 2019, 22:03 #343
Spiker2405: Leicester ratuj honor pilki noznej,prosze.
» 30 stycznia 2019, 21:57 #342
BukajGGMU: jakby takie wyniki zostaly to byloby pieknie w ciul GGMU
» 30 stycznia 2019, 21:54 #341
medaliku22: Było by nawet super pod jednym warunkiem jak byśmy zdobyli trzy punkty a nie jeden
» 30 stycznia 2019, 22:03 #340
dagoberto: Coraz bardziej mi szkoda tych straconych 2 punktow wczoraj. Dziwna kolejka trzeba przyznac.
» 30 stycznia 2019, 21:54 #339
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 21:54

Atalanta vs Juve po 45 min
Posiadanie piłki 53% - 47%
Strzały 7 - 0
Celne 4 - 0


No i wynik 2:0.

Juve praktycznie w najsilniejszym składzie.
» 30 stycznia 2019, 21:53 #338
Kamil01GGMU: Chelsea 1:0 w plecy
» 30 stycznia 2019, 21:51 #337
Dexxter: Mam przeczucie, że z top 4 wypadnie i Chelsea i Tottenham. A my i Arsenal za nich
» 30 stycznia 2019, 21:47 #336
celny: Ja mam przeczucie, ze z top 4 wypadnie Liverpool a my na ich miejsce.
» 30 stycznia 2019, 21:48 #335
Janek: Totki 0:1
» 30 stycznia 2019, 21:39 #334
luki1852: Nie chcę rozdawać tytułów przedwcześnie ale czy L'pool nie wjeżdża właśnie na autostradę do mistrzostwa?
» 30 stycznia 2019, 21:14 #333
Romek1981: I tak wpadną w poślizg.
» 30 stycznia 2019, 21:24 #332
Romek1981: Brawo lester...
» 30 stycznia 2019, 21:05 #331
pilchu: Fellaini sprzedany :)
» 30 stycznia 2019, 21:00 #330
dlabigt23: Zebyśmy nie żałowali tej decyzji bo według mnie np we wczorajszym mecz moglby sie przydać grając za Herrere i napewno lepiej by wygladal niz Pereira . Po sezonie okej mozna sie pozbyć ale do konca sezonu jeszcze bym go zostawił .
» 30 stycznia 2019, 21:06 #329
kckMU: Zobaczcie sobie rezultat z pucharu Włoch. AS Roma dobrze zna taki wynik ;>

Rooney, Crisu (pierwsze gole w LM), Carras po oknach, wspaniały Smith i Evra na dokładkę. Co za wspomnienia!
» 30 stycznia 2019, 20:24 #328
dagoberto: To samo pomyslalem jak zobqczylem wynik :) az sie szyderczo do siebie zasmialem.
» 30 stycznia 2019, 21:55 #327
Advm: Wiecie może, czy użytkownicy Cyfrowego Polsatu będą mieli Ligę mistrzów za darmo? Przynajmniej tegoroczne puchary.
» 30 stycznia 2019, 20:19 #326
Seszele: 1) de Gea, Romero, Grant
2) Shaw, Young
3) Lindelof, Jones, Smalling
4) NEW KICKER, Bailly
5) NEW KICKER, Dalot
6) Matić, Herrera
7) NEW KICKER, Fred
8) Pogba, Mata
9) Martial, Sanchez
10) NEW KICKER, Lingard
11) Rashford, Lukaku

Aby wypełnić jedenastkę, to potrzebujemy:
4) doświadczonego lidera defensywy, przy którym Lindelof wyrośnie na jego następcę;
5) nominalnego obrońcę na prawą stronę, który z miejsca wskoczy do podstawowej jedenastki;
7) kreatora gry, coś na miarę Verattiego (nie jestem jego zwolennikiem),
10) nominalnego prawoskrzydłowego, który z miejsca podniesie jakość zespołu i wypełni wieloletnią lukę na tej pozycji.

Odejść powinni:
Rojo, Valencia (pomimo ogromnego szacunku i sentymentu), Fellaini, Darmian.

Dziękuję, dobranoc.
» 30 stycznia 2019, 19:07 #325
Kilerek7: Dobranoc:)
» 30 stycznia 2019, 20:16 #324
DanyDET: Valencia niech jeszcze zostanie, jeszcze nie raz sie przyda. ALe reszta tak jak mówisz. Dobranoc :)
» 30 stycznia 2019, 20:22 #323
Seszele: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.01.2019 07:08

Może i się przyda, ale gdzie?
Jak przyjdzie nowy obrońca, to byłby drugim wyborem, a mając na uwadze rozwój Dalota, to nie blokowałbym młodego chłopaka, lecz pozwalałbym się ogrywać na tle słabszych rywali. Gdyby zaszła jakaś niepożądana kontuzja, to zawsze tutaj może wskoczyć Young i problem rozwiązany. Prędzej przesunąłbym Valencię na skrzydło jako zmiennika, ale widać, że już nie jest w stanie zaskoczyć rywali. Jeśli mamy prezentować ofensywny, TECHNICZNY, szybki futbol... to gdzie tu Valencia?
» 31 stycznia 2019, 07:07 #322
romario11: A ja trochez innej beczki. Wiele osób tutaj na DP zachwala grę stopera Napoli Coulibaliego ...
Widzieliście co robił z obrońcą Piątek ? Kręcił ho jak 4 ligowca ... a co pozostało czarnoskoremu piljarzowi ? Brzydkie faule podworkowe kosy...
Ale to tak nawiasem pisząc...
Co Do meczu United ...
Szkoda 2 punktów szkoda Andreasa ... no ale taka jest piłka ... to gra błędów. Nie zawsze wygrywa lepsza drużynadlatego ta gra jest taka piękna ...
Jak mawiał klasyk...gdy się nie ma co się lubi ... to się lubi co się na ...
Pozdrawiam
» 30 stycznia 2019, 18:30 #321
BartkoGGMU: Jeżeli na podstawie jednego meczu oceniasz Koulibalyego (najlepszego ŚO serie A od 3 lat) jako slabiaka, to gratuluje.
» 30 stycznia 2019, 20:40 #320
PauloKuhan: z liverpolem tez dał ciała salah zrobił go jak nowicjusza przereklamowany Senegalczyk i tyle
» 30 stycznia 2019, 20:56 #319
karassas: Koulibaly jest świetnym obrońcą, ale nie aż tak żeby płacić za niego więcej niż 60mln. To już lepiej szukać kogoś innego...
» 30 stycznia 2019, 23:42 #318
Kamil01GGMU: D.Suarez wypożyczony do Arsenalu
» 30 stycznia 2019, 18:28 #317
klusek0128: W tym meczu jedyne co bym zrobił inaczej od ole to zamiast lukaku zmienił bym rasha.
» 30 stycznia 2019, 17:35 #316
kckMU: Ktoś pytał pod podsumowaniem meczu z Arsenalem bodajże, jak teraz wygląda sytuacja z LM i LE jednocześnie w NC+.

Do końca stycznia było za darmo. Bla bla, po prostu faza grupowa. Wykupienie wszystkich kanałów od lutego kosztuje 30 zł/miesiąc. Można jednak sporo ugrać, jeśli akurat kończy Wam się umowa chociażby (tu informacje od kumpli). Aktywacja i wszystkie pierdółki to 2 minuty rozmowy, więc jakby ktoś się zastanawiał - na PSG zdąży nawet 12.02 rano.
» 30 stycznia 2019, 17:03 #315
DaroMistrz5: Dokładnie. Ja przedluzalem umowę to mam te kanały Polsatu do końca tej umowy za 5 złotych miesięcznie do rachunku
» 30 stycznia 2019, 17:10 #314
cymGiggs11: Kiedy się będzie można dowiedzieć i gdzie czy nasz boss 20legend został trenerem miesiąca stycznia? Mimo wczorajszego remisu i tak zgarnął największą ilość zdobytych punktów bo city wczoraj przegrało, liverpool też ma w styczniu przegrany mecz. A co najważniejsze i to też do zauważenia gołym okiem sprawił że lepiej się gra zawodnikom i lepiej się ogląda mecze United. Niewiem jak wy, pewnie podobnie jak ja już nie możecie się doczekać następnego meczu. Było pewne że wszystkiego nie wygramy ale i tak za czasów Ole mamy z ostatnich czasów najlepsze wyniki. Glory United
» 30 stycznia 2019, 15:32 #313
matheo: Zazwyczaj jest to drugi piątek miesiąca, więc pewnie w okolicach 8 lutego dowiemy się do kogo trafiła nagroda dla najlepszego menadżera, najlepszego piłkarza i poznamy autora najładniejszego trafienia w styczniu.
» 30 stycznia 2019, 17:33 #312
cymGiggs11: dzięki za info. będąc aktualnie ze stroną devilpage raczej się człowiek dowie bo napewno będzie wspomniana nagroda dla najlepszego menadżera mięsiąca, którą to za styczeń zgarnia OLE
» 30 stycznia 2019, 17:49 #311
Magik1990MU: Naszła mnie taka refleksja. Kpimy z Tottenhamu, że ci nie mają ławki, ale czy u nas nie jest aby na pewno podobnie? W United na ławce siedzą ciekawe nazwiska, ale nie przekłada się to w żaden sposób na jakość.

- Mata. Wg mnie chłop nie pasuje do tego klubu i tej ligi. To już kolejny sezon, gdzie menadżer nie jest wstanie wydobyć pełni potencjału z Juana, Nie można wiecznie liczyć na jego przebłyski, bo patrząc na całokształt, to Hiszpan jest piłkarzem, na którego po prostu nie można liczyć.

- Alexis. Sądziłem, że po bramce na Emirates Sanchez się w końcu obudzi, ale niestety dalej jest to samo: niedokładne podania i kompletny brak podejmowania ryzyka. Wczoraj robił to samo, co z Arsenalem, czyli wrzutki na pałę, byleby się jak najszybciej pozbyć piłki. To już jest po prostu kwestia braku pewności. Obawiam się, że Alexis już się nie odblokuje. Identyczny przykład jak z Torresem: genialny piłkarz, który sobie nie radzi po zmianie otoczenia.

- Fred. O nim ciężko coś pozytywnego napisać, skoro nawet na tle Reading prezentował się średnio.

- McTominay. Kolejny po Cleverleyu czy Gibsonie wyrobnik, który charakteryzuje tę gorszą stronę angielskiego systemu szkolenia piłkarzy.

- Pereira. Nie bez powodu gościa Mou non stop wypożyczał. Metka wiecznego talentu nie wystarczy, bo nie dość, że nie jest w stanie udowodnić swojej wartości, jak już dostanie szansę, to poprzez granie w Hiszpanii Andreas kompletnie nie czuje tej ligi. Już nie chcę się nad nim znęcać po wczorajszym meczu, ale mam dziwne przekonanie, że to był gwóźdź do trumny jego kariery w United. Andeas już wcześniej nie czuł się zbyt pewnie, a teraz, gdy wie, że to przez niego de facto United zakończyło serię wygranych, może dojść blokada psychiczna.

- Lukaku. Chyba jedyny, który może coś wnieść na prawdę dobrego do zespołu. Oczywiście, zarówno wczoraj, jak i w meczu z Arsenalem nie rozegrał jakiś super zawodów, ale pokazał się w obu meczach kilka razy z dobrej strony. Natomiast u niego widzę spadek pewności siebie. Widać, że przegranie rywalizacji z Rashem mu zaszkodziło, a na dodatek w futbolu Solskjaera nie najlepiej się odnajduje. To nie jest typ piłkarza do szybkiej, kombinacyjnej gry. Co najwyżej do zbijania piłek głową w polu karnym, ale tutaj potrzeba pewności siebie, której ostatnio właśnie nie ma.

Tak więc o ile podstawa wygląda na prawdę fajnie, to ławka już dużo gorzej. Ze świecą szukać zmiennika na miarę naszego obecnego menago. Trochę to niepokoi, bo za chwilę kolejny maraton, a naszym już się przytrafiają drobne urazy z powodu przemęczenia.
» 30 stycznia 2019, 15:12 #310
Mattias: " Nie mając dobrych obrońców musimy skupić sie na przetrzymywaniu piłki w pomocy i atakowaniu. "

To wyników nam nie zagwarantuje. Łysy nauczył swoich piłkarzy utrzymywać piłkę w posiadaniu przez 75% czasu a i tak rywale pokroju Crystal Palace czy Newcastle są w stanie ich ograć.
» 30 stycznia 2019, 14:57 #309
dawid27154: Ale mnie śmieszy takie gadanie... Jakie znaczenie ma to, że City przegrało z Newcastle? Nawet jakby City grało z posiadaniem 99% to kwestia czasu jest kiedy przegrają z drużyna pokroju Newcastle i też powiesz to co powyżej? Ale nie ważne, że w tym samym sezonie zdobędą mistrza przecież "To wyników nam nie zagwarantuje". Atletico zdobyło mistrza grając defensywnie i co powiesz, że to wyników nam nie zagwarantuje bo doznali porażki w mistrzowskim sezonie z Alaves, Leganes czy inna Gironą. Brak mi słów...
» 30 stycznia 2019, 17:17 #308
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 14:42

Szkoda tych punktów . I troszke mamy pecha bo niby wygralismy 6 meczy ligowych z rzędu a nadal jestesmy na 6 miejscu . Szacun dla Ole ze i tak odrobił nam taka strate , ale mysle ze nie zdołamy wbić sie do top4 no chyba ze CFC dzisiaj przegra a Arsenal przegra w Weekend a my wygramy z LEicester to mozna myslec pozytywnie .Napewno Ole robi wszystko co w jego mocy i to nie jego wina jesli nie zdołamy wbic sie do top4 . Mourinho zostawił nas w takim miejscu a jeszcze punkty potracimy napewno .Bedziemy mieli naprawde ciezki terminarz i dochodzi jeszcze Liga Mistrzow z PSG i Puchar z Chelsea . Ja bym na ten Puchar wystawil rezerwy poprostu . Lepiej powalczyc w lidze i teraz powinnismy sie na tym najbardziej skupić zeby w przyszlym sezonie grac w LM . A co do samych piłkarzy to naprawde potrzeba nam z 4 wzmocnień : ŚPD , PS , ŚO i PO . Do wylotu powinni byc : Darmian , Rojo , Jones , Fellaini i Scott na wypożyczenie . Z Pereirą jeszcze bym sie wstrzymał i sam sie dziwie ze Ole wystawił go na takiej pozycji przeciwko Burnley gdzie graja mamuty bo wedlug mnie to bardziej ofensywny piłkarz jeszcze tymbardziej patrząc na jego warunki fizyczne , bez rytmu meczowego . Niewiem czy too własnie ta zmiana nam nie zaszkodziła no ale cóż było mineło . Wczoraj brakowało nam takiego Fellainiego . Jesli bylby dostepny moglby grac za Pereire .
» 30 stycznia 2019, 14:40 #307
Magik1990MU: A to sezon się już kończy? O czymś nie wiem? Na jakiej podstawie sądzisz, że nie będziemy w top 4? Po stracie pkt, która musiała prędzej czy później nadejść? Chyba nie wierzyłeś, że do końca sezonu będziemy wszystko wygrywać?

Arsenal i Chelsea to obecnie półka niżej od nas i podobną opinię może wydać każdy postronny obserwator. U Kanonierów wychodzą braki kadrowe, co bezlitośnie wykorzystaliśmy w ostatnim meczu z nimi. Chelsea traci szatnię, a ich najlepszy gracz (Hazard) nie jest nawet uważany za lidera, o czym nawet sam Sarri mówi. Te dwie drużyny prędzej czy później łykniemy, o ile nie przytrafi nam się jakiś kryzys.

Natomiast z jednym się zgodzę: na Chelsea w pucharze trzeba wystawić rezerwy. Niestety, ale to nie jest przypadek, że tracimy pkt w meczu, gdzie dochodzi do większej rotacji. Nie można więc ciągle grać podstawową jedenastką, bo zaraz będziemy mieli plagę kontuzji i zajechanie piłkarzy. Trzeba się zdecydować, co jest ważniejsze, a jak dla mnie LM i PL to powinny być priorytety. Można gdybać, co by było, gdyby zamiast Pereiry i Maty od początku grali Herrera i Lingard, ale po postawie kopaczy z Burnley śmiało powinniśmy powtórzyć wynik City i zmieść ich z powierzchni boiska.
» 30 stycznia 2019, 14:51 #306
Alaan: Bramka na 0:2 dla Burnley.
Co tam się wydarzyło w polu karnym? Shaw kompletnie zagubiony, Lindelof chyba chciał naprawić jego błąd i zostawił Youngowi dwóch zawodników, Ashley z kolei wygląda tak jakby myślał, że Victor przesunie linię spalonego. Szkolne błędy i bramka oddana niemal za darmo.
imgur.com/a/0jt5qKB
» 30 stycznia 2019, 14:30 #305
MrSiwek: Anthony #Martial has agreed new five-year contract (june 2024). The signing of the extension will take place before Friday ! #MUFC
» 30 stycznia 2019, 14:25 #304
wider: w lato trzeba sprzedać/ wypożyczyć A.Pereira , MC T , Mata i zastanowić sie nad Fredem
wczoraj graliśmy praktycznie w 9 bo i Mata i Pereira grali bardzo słabo
» 30 stycznia 2019, 14:15 #303
Diabelred: Czarny dzien dla kibica United nie dosc, ze tracimy punkty u siebie z zespolem z dolu tabeli, to jeszcze City przegrywa, co w przypadku wygranej Liverpoolu da im im bezpieczny komfort w postaci az 7 pkt przewagi.

Niby zwycieskiego skladu sie nie zmienia, no ale kiedys ta rotacja musiala byc, a kiedy jak nie u siebie w meczu z Burnley? Trakze trudno tu miec jakies zastrzezenienia do Ole o wystawiony sklad, bo to przede wszystkim tacy pilkarze jak Mata, Lukaku czy Pereira zawiedli potwierdzajac, ze ich miejsce jest wylacznie na lawce. Patrzac na sam wynik, to i tak szacun dla pilkarzy, ze przeciwko Burney( ktore murowac potrafi, a po prezencie od Pereiry jeszcze mogli postawic busa zlozonego z 10 pilkarzy) udalo sie z 0-2 wyciagnac remis. O tyle dobrze, ze mielismy za soba tak swietna serie w lidze, takze ta wpadka nie jest az tak tragiczna w skutkach. Kto wie moze, ten wywalczony punkcik pozwoli nam jesli nie zmniejszyc to chociaz utrzymac strate do Chelsea, ktorzy graja na wyjezdzie z nieprzewidywalnym Bournemouth, takze jest szansa, ze Niebiescy moga stracic jakies punkty.
» 30 stycznia 2019, 13:43 #302
SiYamabushi: Bądź obiektywny, Ole źle wybrał skład i taktyczne nie dał rady, trzeba było grać Sanchezem i Lingardem, a Lukaku powinien wejść na koniec aby wrzutki miały sens, Perreira jest totalnie beznadziejny, dostał kilka szans i zawsze to samo, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
» 30 stycznia 2019, 14:32 #301
JebikMUTD95: Sanchez mógł wyjść w wyjściowym składzie na lewym skrzydle, a Rashford na szpice i na lawe Lukaku. Sanchez może i jest nadal bez formy, która chcielibyśmy oglądać u Alexisa, która oglądaliśmy chociażby w meczu z Arsenałem, gdy Alexis w Arsenalu rozegrał sezon jako jeden z najlepszych o ile nie najlepszy skrzydłowy EPL. Mimo braku tej formy więcej pożytku było by na skrzydle z Sancheza, który na boisku walczy i pokazuje, że chce grać i zależy mu na powrocie do formy niż z Lukaku na szpicy od pierwszej minuty..
» 30 stycznia 2019, 15:22 #300
OldFasion: Liverpool jeśli wygra 13 z 15 ostatnich spotkań będzie Mistrzem PL.
Czy jest w stanie wygrać 13? Jest.
Nadal trudno mi zrozumieć, czemu kibice United wolą żeby mistrz trafił do niebieskiego sąsiada a nie do Liverpoolu.
» 30 stycznia 2019, 16:58 #299
DevoMartinez: Bo to nasz bezposredni rywala w ilosci zdobytych mistrzostw anglli, a nie jest nim MC. Juz wiesz dla czego?
» 30 stycznia 2019, 17:33 #298
Spadkobierca: Jeśli nie będziemy wygrywać to prędzej czy później ktoś nas dogoni. Co za różnica czy zrobią to teraz czy później. Przede wszystkim trzeba się skupić na sobie i uczynić Manchester czerwonym na powrót, dopiero potem myśleć o Liverpoolu.
» 30 stycznia 2019, 18:35 #297
DevoMartinez: No dla mnie różnica. To tak jak byś miał ferrari i mieli ci go zawinąć jutro albo dopiero za pare lat..
» 31 stycznia 2019, 12:32 #296
is200second: Ole źle zrobił. Trzeba było Lingardem i Sanchezem grać od początku. Zajechany Rashford ociezaly Lukaku i Mata na skrzydle. A oni gryzli trawę zaangażowaniem.
» 30 stycznia 2019, 12:28 #295
joyrider: Wina Pereiry przy bramce jest bezdyskusyjna, ale miał tez w tym udział Jones moim zdaniem. Zagrał piłkę do Pereiry, który tak naprawdę miał trzech zawodników Burnley na plecach i własciwie żadnego piłkarza United, któremu mógłby oddać piłkę. Jones powonien po prostu zagrać długa piłkę do przodu i tyle.
» 30 stycznia 2019, 12:17 #294
is200second: Klasowy piłkarz by z tego wyszedł. Tyle w temacie moim zdaniem.
» 30 stycznia 2019, 12:26 #293
Me89v2: is200second. No racja racja.

Klasowy pomocnik by z tego wyszedł, a klasowy obrońca nie wrzucałby przeciętnego i młodego pomocnika na taką minę. Obaj dali ciała i przyczynili się do straty gola. Oczywiście bezpośrednio był to Perreira, a pośrednio również Jones.
» 30 stycznia 2019, 12:44 #292
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 13:36

Jeśli Andreas nie miał komu zagrać to bezpieczniej było wycofać do DDG i tyle ale on chciał zrobić coś niekonwencjonalnego i wyszło z tego wiemy co.

Chyba że Davida nie było w bramce wtedy to zwracam honor.
» 30 stycznia 2019, 13:35 #291
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 13:42

Pogba (klasowy) tez potrafil stracic tak pilke w srosku pola, po czym stracilismy bramke.
» 30 stycznia 2019, 13:41 #290
DaroMistrz5: Mówicie klasowy pomocnik by to ogarnął. Jak dla mnie poprostu mogło odegrać do Dawida A nie próbować zrobić coś więcej. A tak nawiasem w tym meczu 2-3 Lindelof stracal piłkę głową do stojącego zaraz obok niego Jonsa z rywalem obok siebie. I ten hejtowany z każdej strony Phil jakoś potrafił z tego wyjść. Zostawić rywal i odegrać bezpiecznie do bramkarza. Tego zabrakło Pereira. Żal mi chłopaka no ale co. Football to grą błędów jak by na to nie spojrzeć
» 30 stycznia 2019, 14:35 #289
kokosensej7: Nie jestem kibicem , który skreśla zawodnika po jednym złym meczu ale widać że pereirze ta liga nie podeszła, w Hiszpańskiej nawet dobrze mu szło więc jestem za tym aby dostał jeszcze jedną szansę albo od razu Out. Mata to też już nie ten sam gość aczkolwiek miał przebłyski , wydaje mi się że to nie jest gracz pod obecny futbol, Taki gracz kiedy przychodził do ligi angielskiej , kiedy piłka techniczna w lidze nie była na aż tak wysokim poziome mógł zaskoczyć ale teraz.. Lingard dobre wejśce , i widać było po nim wielką pewność siebie przy wejściu , trzeba na niego stawiać
» 30 stycznia 2019, 12:08 #288
primasort: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 11:43

Meczu nie oglądałem,dzisiaj sobie obejrzę.To prawda co piszą o karnym,że Lingard przyaktorzył?
» 30 stycznia 2019, 11:42 #287
Advm: Podciął go któryś, więc faul był.
» 30 stycznia 2019, 13:04 #286
senQ: Pociągnął za ramię. Faul był, aczkolwiek Lingard moim zdaniem nienaturalnie upadł.
» 30 stycznia 2019, 13:34 #285
NoLogo: Za ramię... to tam może jakiś delikatny kontakt był, wcześniej obrońca trafił kolanem chyba w buta Lingarda, nic tam zamierzonego nie było i pewnie gdyby nie gonienie wyniku to Lingard by ustał to i nie dodawał nic od siebie.
» 30 stycznia 2019, 13:54 #284
Magik1990MU: delikatna symulka była, ale to i tak nic przy tym, co robili kopacze z Burnley.
» 30 stycznia 2019, 14:20 #283
Czarny82r: Szkoda oczywiście, że nie zdobyliśmy kompletu punktów i przedłużyć zwycięskiej serii ale ten punkt wywalczony w samej końcówce może później okazać się na miarę złota.
» 30 stycznia 2019, 11:35 #282
brylantowy: Osobiście byłem za tym, aby dać szanse Pereirze ale po tym meczu nie liczyłbym na nic innego jak rezerwa. Wczorajszy mecz udowodnił nam jak bardzo kluczowym zawodnikiem jest dla nas Ander. Nie było jakichś fajerwerków. Lepiej zremisować po godnej walce do ostatniej sekundy 2-2. Niż przegrać 2-0. Mata jak dla mnie jako zmiennik.
» 30 stycznia 2019, 11:30 #281
dev13: Lubie Mate ale jezeli zostanie w United to tylko zmiennik ;)
» 30 stycznia 2019, 11:12 #280
Xchrisx7: Możecie mnie teraz wyśmiać ale jestem pewny, że jeśli Lingz grałby od początku, to byśmy ten mecz wygrali jeszcze w pierwszej połowie.
» 30 stycznia 2019, 11:02 #279
DiMaryja: Trudno przewidzieć ale Lingard jest na skrzydle o niebo lepszy od Maty
» 30 stycznia 2019, 13:38 #278
cinek26: Pereira i Mata tworzyli dziurę po prawej stronie boiska. Mam wrażenie, że Mata dubluje pozycję innych stąd robi się tłok, a nie ma go tam gdzie być powinien.
Bardzo lubię Mate za jego inteligencję, Pereire też darzę sympatią, ale wczoraj głównie przez nich nie potrafiliśmy przejąć kontroli w środku pola.
» 30 stycznia 2019, 10:53 #277
dev13: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 10:52

Po wczorajszym meczu napewno Pereira napewno Pereira za slaby na United ale wczoraj tez caly zespol gral przcietnie no i ta defensywa tak grac nie mozna bo w meczach z czolowka moze byc naprawde zle ;)
Martial uzgodnił nowy kontrakt do 2024.podpisanie w piatek.
Wielka szkoda ze Ed nie kupil Piatka dalby Genoi 40 mln ojro to grosze i moglby jeszcze dolozyc Lukaku :P
» 30 stycznia 2019, 10:50 #276
karassas: Agent Piątka wypowiedział się, że nie brali pod uwagę transferu do top 6 w Anglii.
» 31 stycznia 2019, 00:10 #275
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 10:41

Lukaku ogranicza naszą grę w ataku pozycyjnym. Z Arsenalem niby zrobił dwie asysty ale tam graliśmy głównie z kontry i miał dużo miejsca żeby się rozpędzić. W większości spotkań w których dominujemy a przeciwnik muruje taki typ napastnika się nie sprawdza.
» 30 stycznia 2019, 10:40 #274
sirtomas: Boję się ,że zapał powoli gaśnie i znowu 4 nam odjedzie a tak dobrze żarło mecz z leciester nam da odpowiedź..:(
» 30 stycznia 2019, 09:48 #273
franek95: Ludzie, zremisowali jeden mecz, w którym głownym zarzutem nie był brak zapału tylko brak skuteczności. Myslałeś że do końca sezonu wygramy wszystkie mecze na luźno?
» 30 stycznia 2019, 10:20 #272
JasnaLiryka: Wiadomo, że nie utrzymalibyśmy takiej serii zwycięstw. I tak nadal jesteśmy nie pokonani od 9 spotkań i ogólnie mamy bardzo dobry bilans.
Po prostu szkoda 3 punktów w takim meczu. Wszyscy popadli w hurraoptymizm i zbyt wcześnie przypisywaliśmy sobie tą wygraną. A wiadomo, że potem lubi się sytuacja zemścić :P no niestety tak się dzieje. Ole dał pograć Andreasowi i poniósł konsekwencje bo nie mieliśmy wczoraj w ogóle środka. W ogóle. Chłopak nie robił gry. Niestety przekreślił się przez wczorajsze spotkanie, ale umówmy się pewnego poziomu nie przeskoczy a pewnie na karku i tak miał sporo presji wczoraj. Burnley grało twardą prostą angielską piłkę a my przegraliśmy to taktycznie. Gdzież na takich chłopów słać wrzutki ? :/ dla mnie bezsens, oni tylko czekali aż im na łeb spadnie. Cudem tak na prawdę doszło do remisu i tu cieszy walka do końca. Dobrze, że tego elementu nie zabrakło chociaż. Układ pozostałych wyników był dla Nas korzystny i fajnie jakbyśmy wygrali ale do końca jeszcze sporo meczy. Mam nadzieję, że dostali po nosie za takie podejście do meczu.
Jedziemy dalej. Takie mecze też są potrzebne wbrew pozorom by przejrzeć jeszcze bardziej na oczy. Musi być wietrzenie szatni jak w MediaMarkt :D i koniec kropka.
» 30 stycznia 2019, 10:32 #271
sirtomas: Nie wiedziałem że jeszcze wtopimy ale nie z Burakami i u siebie...
» 30 stycznia 2019, 11:46 #270
CHRCH: Jaki zapał? Jeszcze nie raz z remisują i nawet przegrają zapewne. Ale nie mów, że nie widać różnicy w grze gdzie przynajmniej można to już oglądać z zadowoleniem.
» 30 stycznia 2019, 13:15 #269
Kriss92: Kojarzycie jakiegoś dobrego bocznego obrońce, który jest realny do wyjęcia? Bez znaczenia LO czy PO.
» 30 stycznia 2019, 09:28 #268
tomekwietniu: Wan-Bissaka
» 30 stycznia 2019, 09:50 #267
kamilpe: Nie wiem czy do wyciągnięcia bo to następca Lahma ale Joshua Kimmich
» 30 stycznia 2019, 11:39 #266
Kriss92: Mi zwyczajnie szkoda tego meczu ale cóż kiedyś musiało się to stać, że mecz pójdzie nie po naszej myśli, liczę na odkucie się w niedziele. Pokazał on też że w lato trzeba przebudować kadrę żeby podciągnąć poziom. Perreira definitywnie out, Jones i Rojo to samo, Mata out albo jako głęboki rezerwowy. Czy reasumując konieczny jest klasowy ŚO do Victora, zmiennik Herrery/Maticia, typowy prawoskrzydłowy i jeden ofensywy boczny obrońca ( bez różnicy która strona bo zarówno Shaw czy Young nie dają tyle z przodu ile powinien dawać boczny obrońca).
» 30 stycznia 2019, 09:12 #265
welllone: Zakupy których potrzeba od 2 sezonów są oczywiste dla dziennikarzy i kibiców. Najwyraźniej nie dla zarządu.
Klasowy środkowy obrońca.
Ofensywny zawodnik na prawą stronę.
Ktoś do rotacji na środek.
Może prawy obrońca.

Z klubu powinni odejść:
Mata, Fellaini, Rojo, Darmian, Perreira.
» 30 stycznia 2019, 10:12 #264
flt32705: Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale zauważyłem Po gestach i mimice Pogby i Rashforda że chłopaki męczą się trochę grając z Lukaku , gość nie za bardzo ogarnia o co właśnie im chodzi , nie dogrywa piłek w tempo ich miejsce w którym oni by chcieli i oni nie za bardzo z nim się rozumieją
» 30 stycznia 2019, 08:42 #263
Hoodys: Lukaku jest naprawdę w porządku kiedy gra się laga do przodu u przeciętniaków typu Dyche czy Mourinho. Kiedy Solskjaer przyszedł, zmieniła się kompletnie koncepcja gry, szybkie kontrataki, szybki atak pozycyjny, idealnie dla Lingarda czy Sancheza czy Rashforda. Tutaj niestety Lukaku się nie odnajdzie nifdy. Swoją droga to Od jego przyjścia z Evertonu mija drugi sezon i wcisz jest conajmniej poziom niżej od gry jaka prezentował na Merseyside.
» 30 stycznia 2019, 10:07 #262
CHRCH: Myślę, że masz rację. Ewidentnie jest konflikt z Rashfordem, nie wiem jak z pogbą ale chyba wszyscy 3 próbują grać solo. Do tego to co pisałem wcześniej, machanie rękami Lukaku lub jakieś gesty zawodu... Za takie coś ja na ich miejscu już bym mu nie podawał.
» 30 stycznia 2019, 13:09 #261
NoLogo: Najdłużej takie "spiny" widać między Lukaku a Herrerą. Może teraz i ta pozostała dwójka dołączyła, tak jak piszesz ale nie rzuciło mi się to jakoś w oczy. Natomiast, że Belg nie ogarnia to widać. Chwała za dwie asysty z Arsenalem, może to widok na jakąś poprawę.
» 30 stycznia 2019, 13:29 #260
Me89v2: Jedna rzecz wczoraj mi się jeszcze rzuciła w oczy. Burnley broniąc bardzo schodzili do środka. Nasi boczni obrońcy ustawiali się bardzo wysoko i mieli całe wolne boczne sektory boiska. Machali rękami, byli gotowi do startu, ale niestety nasi stoperzy nie posłali ani jednego długiego podania, które całkowicie otworzyłoby wjazd na bramkę rywala. O ile Victor jest w rozgrywaniu dobry, to Jones jest na poziomie Smallinga. Przydałby się nam ktoś jak Chiellini, kto dobrze broni, ale też posyła długie piłki na nos. Daje to świetne dodatkowe opcje właśnie w takich meczach, gdzie rywal skupia się na środkowej części boiska i pozostawia boki.
» 30 stycznia 2019, 07:58 #259
Wirus: Paradoksalnie to nie był zły mecz, tylko przez głupie błędy Pereiry i Jonesa tylko zremisowaliśmy.

Po tym meczu wiemy, że Jones, Pereira, Mata powinni sie pożegnać ze składem i jak nie w tym okienku, to w letnim z klubem. Do tego trzeba dodać jeszcze Fellainiego i Rojo.

Trzeba na mus kupić w lecie 3 zawodników: ŚO, ŚPO i PS.
Na ŚO to ktoś z 2-jki JosĂŠ Gimenez / Skriniar. Młodzi, ograni silni obrońcy.
Na ŚPO moim marzeniem jest Eriksen, ale Levy go nie puści do innego klubu z PL, a oprócz niego do wyjęcia jest na spokojnie Fekir
Na PS nie moge dalej odżałować, że nie pokusiliśmy sie o Shaqiriego, bo poszedł za bezcen do Liverpoolu, a gracz z niego bardzo dobry, a tak to można by kupić Thauvina, który bardzo dobrze sobie radzi na PS

Wtedy by 1-szy skład byłby mniej więcej taki:

Martial ----------- Rashford ----------- Thauvin
Pogba ---------------- Matić --------------- Fekir
Shaw -- Gimenez / Skriniar -- Lindelof -- Dalot
------------------------De Gea -------------------------

Oczywiście trzeba zostawić OGS i Mike Phelana, którzy rozumieją ten klub i zrobią dla niego wszystko co najlepsze.
» 30 stycznia 2019, 07:55 #258
triadevil: 2 bramka to nie była wina Jonesa, jeżeli mielibyśmy już kogoś winić to ewentualnie Lindelofa.
» 30 stycznia 2019, 08:30 #257
CeTe: Grać jednym Maticiem w defensywie i dwoma ofensywnymi pomocnikami przy 3 napastników? Aktualnie przy OGS Pogba gra jako ofensywny więc raczej potrzeba box to box. Mamy Herrere i Freda. Bardziej bym kupił kogoś do pomocy Maticiowi np. Tielemensa albo Ndombele. Młodzi z dużym talentem spokojem i fajnym wyprowadzeniem.
» 30 stycznia 2019, 08:45 #256
Wirus: CeTe Tylko, że Tielemans i Ndombele to bardziej ŚP niż ŚPO, a my grając teraz taką fajną ofensywną piłke musimy mieć więc piłkarzy do atakowania a nie bronienia.
» 30 stycznia 2019, 08:58 #255
mattCK: @Wirus to chyba mało się znasz na futbolu...
» 30 stycznia 2019, 09:18 #254
Wirus: Man City

Sane --- Aguero --- Sterling
D. Silva ------ De Bruyne
------- Fernandinho -------

Liverpool

Mane --- Firmino --- Salah
Keita --- Wijnaldum / Milner
------- Henderson -------


Oni jakoś dają rade grać 5 ludzi de facto w ataku i gdzie oni są ? Na 1 i 2 miejscu w Anglii, ale dzięki mattCK za info, że mało sie znam na futbolu :) Lepiej grać murarke w obronie co nie ?
» 30 stycznia 2019, 09:37 #253
ponczok: jesteś w błędzie Wirus, porównujesz nas do drużyn które maja kompletna obronę a my przy naszej nie możemy sobie pozwolic na taka swobodę to raz, dwa każdy zawodnik jest inny i to ze (będę odnosił się do city bo twój przyklad z liverpoolem w ogóle jest dziwny jakis bo ci pomocnicy to nie sa herosi żadni) de bruyne pasuje granie z innym ofensywnym a fernandinho jet na takim poziomie ze to ogarnie przy delikatnej pomocy kolegów nie znaczy ze u nas pogba lubi oddać komuś pole gry a matic da rade zabezpieczyć sam cały środek, pogba to showman i trzeba mu oddać cale pole z delikatna pomocą ósemki czyli box to box a nie zabierac mu miejsce innym ofensywnym graczem a zostawic maticia samego przeciwko szybkim grajkom, to tak nie funkcjonuje, w każdej drużynie musi być zachowany w pewien sposób balans.
» 30 stycznia 2019, 10:17 #252
Wirus: Liverpool i Man City mają kompletną obronę ? Prosze Cie ...

Liverpool ma tylko dobrego Van Dijka. Lovren i Matip robią same błędy.
Man City ma w miare ogarniętego Laporte. Stones i Otamendi robią głupie błędy, Kompany ciągle kontuzje

Więc nie mają takich silnych obron, tylko to, że tracą mało bramek jest spowodowane tym, że wychodzą z założenia co sie u nas mówi: "Najlepszą obroną jest atak".
Jest jeszcze jedno powiedzenie coś w stylu, że graj do przodu i strzelaj i pozwól obrońcom zrobić błąd.
» 30 stycznia 2019, 10:35 #251
ponczok: to teraz porównaj dobrego van dijka (DOBREGO) do naszego dobrego obrońcy, a jones i inni to poziom podobny jak nie niższy niż lovren, wiec o co ci chodzi? napisałem prawdę, mamy za słaba obronę żeby skupić się tylko na ataku.!
» 30 stycznia 2019, 11:14 #250
Wirus: Nie mając dobrych obrońców musimy skupić sie na przetrzymywaniu piłki w pomocy i atakowaniu. A Ty piszesz, że mamy sie bronić. To ja już nie rozumiem, nie mamy obrony a i tak mamy sie bronić ?
» 30 stycznia 2019, 11:33 #249
ponczok: a co to za nadinterpretacja, nie granie całego meczu wysokim pressingiem i nie skupienie się tylko na strzelaniu goli to znaczy ze trzeba grać autobusem? to już nie ma żadnych innych taktyk w piłce nożnej?
» 30 stycznia 2019, 12:45 #248
ponczok: ja mówiłem tylko o balansie i nasza pomoc w zestawieniu matic herrera pogba jest idealnie zbilansowana dlayego osiągaliśmy dobre wyniki grając ta trójka, wyjmując herrere który jest kluczowy dajac drugiego zawodnika podobnego do pogby stracilibyśmy więcej niż widocznie ci się wydaje
» 30 stycznia 2019, 12:47 #247
Wirus: Są, ale najbardziej efektywne i efektowne to taktyki na gre ofensywną (Man City, Liverpool, PSG, Bayern, BVB, Barcelona). Jedynie Juventus i Atletico Madryt grają bardzo defensywnie, co może i jest efektywne, ale nie efektowne. My powinniśmy grać 1-4-3-3 z taktyką ofensywną, takie jest moje zdanie
» 30 stycznia 2019, 12:49 #246
zawad: Musisz zsuważyć, że w LFC wyżej od środkowych pomocników grają z reguły skrajni obrońcy. Środkowi pomocnicy są głównie od asekuracji tego co zostawiaja za sobą robertson i arnold. Stąd później powątpiewania, że środek niemrawy (malo kreatywny), a jednak gra jakoś idzie do przodu. Po prostu Klopp poświecił kreatywność środka i de facto główną siła ataku jest trójka z przodu + skrajni obrońcy. Na słabszego rywala na dokładkę wchodzi Shaqiri.
» 30 stycznia 2019, 18:37 #245
karassas: @Wirus nie wiem czy przesiedziałeś ostatni miesiąc w jaskini czy jak, ale my już gramy atrakcyjną dla oka i zarazem ofensywną piłkę. Jedyne czego nam brakuje to uszczelnienie defensywny. Pogba to jedyny taki ofensywny pomocnik. To nie jest gość który schowa się w cieniu dla dobra drużyny, on musi błyszczeć na boisku, a wtedy jest w stanie się odpłacić. Zauważ, że Matić i Herrera umożliwiają mu to co kocha i potrafi.
» 30 stycznia 2019, 19:06 #244
Diablo2018: Pereira latem powinien odejść, razem z Fellainim, Darmianem, Rojo i Jonesem. Z tej mąki chleba nie będzie. Andreas już pewnego poziomu nie przeskoczy, nie ma sensu tego kontynuować.

Mata powinien być tylko i wyłącznie rezerwowym, ma już swoje lata, jest zbyt wolny na ten poziom.

Rashford powinien grać na "9" a od początku brakowało Alexisa i Lingarda.

Fajnie, że Ole tak jak obiecał dał czas każdemu, ale w następnym meczu oczekuje na najsilniejszy skład.
» 30 stycznia 2019, 07:47 #243
Krzyk: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 07:44

A tak z innej beczki to chyba powinniśmy wykupić Milanowi speakera... reakcja San Siro po golach Piątka. Coś takiego chciałoby się widzieć na Old Trafford
Albo słyszeć ;D
» 30 stycznia 2019, 07:43 #242
Dejfmi: Anglia to nie ten klimat i nie ten temperament.

We Włoszek to chleb powszedni
» 30 stycznia 2019, 08:25 #241
sk8bob: Powiem wam szczerze ze kładłem się po pierwszej połowie z nadzieja ze rano zobaczę wynik chociaż 1:0 dla Man Utd ... a tutaj 2:2... jestem zawiedziony :/
» 30 stycznia 2019, 07:36 #240
CeTe: Szczerze? Każdy zespół się męczył w tej kolejce. City przegrało z Newcastle, Arsenal męczył się z Cardiff zobaczymy co przyniesie Chelsea bo grają z Wisienkami, które potrafią pograć. Totki z Watfordem też może stracić punkty, a Live juz chyba nawet nas nie interesuję bo przy wczorajszej porażce City wątpię żeby nieskorzystali.

Ogólnie pierwsza połowa przespana. Ani jednego strzału na bramkę. Nie moge zrozumieć tylko jednego. Czemu zagraliśmy jak na Moyesa. Milion wrzutek na ich twardych obrońców. Zamiast zaprosić ich na swoją połowę i w naszym ostatnio szybkim stylu zaatakować. No nic gorszy dzień ale nie mecz bo byliśmy mega zawzięci i ja byłem pewien do końca że im się uda.

Słówko jedno. Sędzia na moje wczoraj był słaby, a Perreira to wieczny talent. Lepiej by było wypożyczyć tego Tielemansa jeśli to prawda
» 30 stycznia 2019, 07:22 #239
welllone: Burnley bardzo blisko siebie formacjami grało. nie dawali się zapraszać na naszą połowę i zagęszczali środek jak mogli.
» 30 stycznia 2019, 18:23 #238
Wisnia97: Zabrakło Herrery. Prawda jest taka że nie mamy kim go zastąpić, a wiadomo że nie da rady zagrać w każdym meczu. Moglibyśmy rzucić kasę na jakiegoś pomocnika teraz. Kluczowa pozycja, a u nas bieda. Pereria pokazał co potrafi, a Fred to nie wiadomo co to za typ pomocnika, bo nie gra. Chelsea ściąga Higuaina żeby ratować top 4, więc dlaczego my mamy nie zrobić na szybko transferu. Kupić takiego Nainggolana, mało gra w Interze, więc nie powinno być ciężko, wyrównać kwotę 45 mln euro i po problemie. Niewielkie ryzyko, a korzyść może być ogromna.
» 30 stycznia 2019, 06:49 #237
levy181: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.01.2019 06:00

Witajcie, jedno tak naprawdę jest pewne. Wiadome było to, że kiedyś stracą punkty. Szkoda, że to w tym meczu z nieco słabszym przeciwnikiem ale cóż taki jest sport. Słabszy dzień, mniej szczęścia niż to miało miejsce u naszych rywali. United jak wszyscy doskonale wiemy czeka mega trudny okres, wiele ciężkich meczy w których jest wiele do zyskania ale i wiele do stracenia. Ole dobrze zrobił dając odpocząć jednym zawodnikom wprowadzając innych bo składem trzeba rotowac ale to niestety pokazuje że nie wszyscy mają chłodne głowy. Nie grać kilku spotkań i popełnić taki błąd jak Andreas to zbrodnia. Tak wiem wiem obrońcy zaraz się odezwą. Ja wiem jedno taka strata mogła się przydarzyć w środku pola ale nie pod własnym polem karnym gdzie było największe zagrożenie. Dziwi mnie tylko jeszcze jedno z całym szacunkiem dla Juana bo bardzo go lubię ale on nie powinien grać na PP. Ciekawe czy Ole nie widzi że nie ma skrzydła czy nie dostał kasy na transfer czy nikogo nie było dostępnego itd. Jest to 9 mecz bez porażki i to cieszy. Arsenal zaraz pogubi punkty i Chelsea również. Top 4 jest cały czas na wyciągnięcie ręki.
» 30 stycznia 2019, 05:59 #236
Me89v2: Perreira dał ciała jak jakiś młokos. To nie młodzian z akademii. Chłopak grał i u nas i Valencii. Widać, że United to za wysokie progi i czeka go przyszłość gdzieś co najwyżej w Napoli lub Sevilli (jak się jeszcze rozwinie). Ale na dobrą minę wrzucił go też bezmózgi filip. Cały mecz Jones z piłką przy nodze mega irytował. Były momenty, że nawet kibice dawali o tym znać na stadionie. Obaj załatwili nam ten mecz. Druga bramka to wynik mocnego odkrycia się. A odkryć się musieliśmy przez tych dwóch amatorów. Oby te punkty nas nie kosztowały top4, bo jak skończymy na 5 miejscu ze stratą 1-2 pkt to trzeba będzie dziękować Jonesowi i Pereirze na doskonale tworzenie akcji od tyłu.