Statystyki: Manchester United vs Burnley 2:2

» 29 stycznia 2019, 23:07 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United po szalonej końcówce zremisował z Burnley 2:2 (0:0) w 24. kolejce Premier League.
» Manchester United zremisował z Burnley 2:2 w 24. kolejce Premier League
Czerwone Diabły do ostatnich sekund goniły wynik spotkania, bo najpierw na listę strzelców wpisał się Ashley Barnes, a następnie do siatki trafił Chris Wood.

W 87. minucie rzut karny na bramkę pewnie zamienił Paul Pogba. W 90. minucie do remisu doprowadził natomiast Victor Lindelof.

Manchester United zachował więc miano drużyny niepokonanej pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera.

Oto najważniejsze statystyki wtorkowego meczu.

Komentarze (12)

Czarny82r: Z tej dominacji przyszedł nam wymęczony remis w samej końcówce, a City mając podobne statystyki przegrało z Newcastle co najlepiej świadczy o tym, że statystyki nie mają większego znaczenia. Przypominam także że Juventus statystycznie miażdżył nas w Turynie a to my wygraliśmy tamto spotkanie.
» 30 stycznia 2019, 11:48 #12
brylantowy: Statystki miażdżące. Już wiem jak się czuły inne zespoły kiedy 10 naszych zawodników broniło dostępu do swojej bramki.
» 30 stycznia 2019, 11:33 #11
RedsFan: Wiem statystyki nie graja, ale tu widać jak duża przewagę mieliśmy i jaki brak szczęścia nam doskwieral w tym meczu.
» 29 stycznia 2019, 23:28 #10
vanantygaal: Nie brak szczęścia a zlekceważenie przeciwnika.
» 29 stycznia 2019, 23:30 #9
dawid27154: Zlekceważenie bo?
» 29 stycznia 2019, 23:42 #8
vieeeri: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.01.2019 23:47

Czym oni zlekceważyli? Walili głową w mur bo rywal zastawił znany nam doskonale autobus... zlekceważył to może Pereira bo poczuł się kozakiem przed własnym polem karnym, ale o odpuszczenie tego meczu bym druzyny nie posądzał
» 29 stycznia 2019, 23:47 #7
vanantygaal: Zlekceważyli przeciwnika w pierwszej połowie, za mało było walki i skupienia. Zagraliśmy zupełnie inną połowę niż graliśmy w ostatnich tygodniach, do tego doszły błędy w obronie
» 30 stycznia 2019, 06:39 #6
dawid27154: Dobra połowa po której spokojnie mogło być 2-0 i w zasadzie po meczu... Skąd masz info, że błędy w obronie wynikały ze zlekceważenia?
» 30 stycznia 2019, 11:34 #5
Dudek100: Jones i pereira out. W następnym meczu chcę zobaczyć baillego.
» 29 stycznia 2019, 23:24 #4
vieeeri: Oby nie, z Iworyjska elektroda to my daleko nie zajdziemy
» 29 stycznia 2019, 23:29 #3
pawbuk6: Przy którym golu zawinił Jones?
» 29 stycznia 2019, 23:54 #2
DaroMistrz5: Ludzie odczepcie się wkoncu od Jonsa. Zgadzam się że potrzebujemy stopera ale do tego czasu lepszego duetu niż Lindelef-Jones nie mamy. A jak przyjdzie nowy ŚO to jak dla mnie Jones nr3