Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Udany rewanż Czerwonych Diabłów! Leeds United - Manchester United 0:2

» 12 lutego 2023, 16:55 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Manchester United pokonał Leeds United 2:0 (0:0) w 23. kolejce Premier League. Czerwonym Diabłom udało się więc odegrać na odwiecznym rywalu za stratę punktów w środku tygodnia. Bramki na Elland Road zdobyli Marcus Rashford i Alejandro Garnacho.
Udany rewanż Czerwonych Diabłów! Leeds United - Manchester United 0:2
» Manchester United pokonał Leeds United 2:0 w 23. kolejce Premier League | Fot. Press Focus
Oceń zawodników:
David de Gea
Diogo Dalot
Harry Maguire
Luke Shaw
Tyrell Malacia
Fred
Marcel Sabitzer
Marcus Rashford
Bruno Fernandes
Jadon Sancho
Wout Weghorst
Lisandro Martinez
Alejandro Garnacho
Aaron Wan-Bissaka
Anthony Elanga

Oddano 108 głosów

Zaloguj się, aby móc oceniać zawodników!
Erik ten Hag zamieszał lekko wyjściowym składem Manchesteru United w porównaniu do środowego spotkania na Old Trafford. Szansę od pierwszej minuty otrzymali Harry Maguire, Tyrell Malacia i Jadon Sancho. Maguire parę środkowych obrońców stworzył z Lukiem Shawem.

Manchester United nie zaczął meczu na Elland Road dobrze, ale też nie tak tragicznie jak na Old Trafford. W 4. minucie dobrą okazję do otworzenia wyniku spotkania mieli gospodarze. Maximilian Wöber zgrał piłkę spod linii końcowej, David de Gea zdołał odbić futbolówkę na szósty metr, a tam znalazł się Crysencio Summerville. Na szczęście strzał Holendra był bardzo niecelny.

Konstruowanie akcji piłkarzom Erika ten Haga przychodziło z trudem. Pierwszy strzał udało się oddać dopiero w 20. minucie. Bruno Fernandes rozciągnął akcję na prawą stronę do Jadona Sancho. Anglik poczekał na Portugalczyka, zagrał w pole karne na wolne pole, ale strzał Fernandesa po długim rogu był bardzo niecelny.

W kolejnych minutach na Elland Road mieliśmy dużo walki, ale i bardzo dużo niedokładności. Czerwone Diabły tuż przed przerwą miały jeszcze jedną dobrą okazję na objęcie prowadzenia. W doliczonym czasie gry piłkę na połowie Leeds, po błędzie Wöbera, przejął Bruno Fernandes. Portugalczyk wpadł w szesnastkę gospodarzy, uderzył płasko po długim rogu, a skuteczną interwencją popisał się Illan Meslier.

Po zmianie stron na boisko z większą determinacją wyszli piłkarze Leeds United. W 47. minucie groźny strzał na bramkę Davida de Gei oddał Summerville. Dla Czerwonych Diabłów był to sygnał ostrzegawczy.

Kilka minut później Pawie znów zagroziły bramce Manchesteru United. Strzał zza pola karnego oddał Luke Ayling, futbolówka odbiła się od Luke’a Shawa i niewiele brakowało, aby zaskoczyła Davida de Geę. Na szczęście przeleciała obok słupka i wyszła za linię końcową.

W 61. minucie Erik ten Hag zdecydował się na podwójną zmianę – Alejandro Garnacho zastąpił Jadona Sancho, a Lisandro Martinez pojawił się w miejsce Tyrella Malacii. Ze środka obrony na prawą stronę powędrował Luke Shaw.

Kilka minut później w dobry atak Manchesteru United został zaangażowany Garnacho. Argentyńczyk zagrał do Freda, ten oddał do Diogo Dalota, a Portugalczyk zdecydował się na potężny strzał zza pola karnego. Obrońca Czerwonych Diabłów pomylił się nieznacznie – piłka trafiła w poprzeczkę bramki Leeds. Chwilę później goście oddali kolejny strzał, uderzenie Freda nie było już tak dobre.

W 70. minucie bramce De Gei ponownie zagrozili piłkarze Leeds. Sprytny strzał przewrotką, w sporym zamieszaniu po rzucie rożnym, oddał Luke Ayling. Próba była efektowna, ale nie sprawiła większych problemów golkiperowi Manchesteru United.

W 78. minucie Leeds United było blisko objęcia prowadzenia. Błąd pod własnym polem karnym popełnił Luke Shaw, a do futbolówki dopadł Sumerville. Holender uderzył mocno po ziemi, a dobrą interwencję nogami zanotował De Gea.

Bliżej zdobycia bramki wydawało się Leeds, ale w 80. minucie to Manchester United otworzył wynik spotkania! Dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy posłał Luke Shaw, a akcję na dziesiątym metrze, strzałem głową, zamknął nie kto inny jak Marcus Rashford. Anglik zdobył swoją 21. bramkę w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach!

W 85. minucie Manchester United dobił Leeds United! Dobrą piłkę z głębi pola zagrał Wout Weghorst. Futbolówkę na lewym skrzydle otrzymał Alejandro Garnacho i ściął akcję do środka. Argentyńczyk zdecydował się na sprytny strzał w kierunku bliższego słupka i zaskoczył Mesliera. W ten sposób podwyższył na 2:0 i zapewnił Czerwonym Diabłom spokój w końcówce na Elland Road.

W końcówce spotkania piłkę do siatki posłali jeszcze Marcus Rashford i Wout Weghorst, ale zrobili to z pozycji spalonych.

Leeds United – Manchester United 0:2 (0:0)
Bramki: Marcus Rashford 80’, Alejandro Garnacho 85’

Leeds United: Meslier – Ayling, Koch, Woeber, Firpo – McKennie (Greenwood 86'), Adams – Summerville, Harrison (Aaronson 73'), Gnonto – Bamford (Rutter 58')

Manchester United: De Gea – Dalot (Wan-Bissaka 73'), Maguire, Shaw, Malacia (Martinez 61') – Fred, Sabitzer – Rashford (Elanga 90'), Fernandes, Sancho (Garnacho 61') – Weghorst


TAGI


« Poprzedni news
Składy: Leeds United vs Manchester United. 23. kolejka Premier League
Następny news »
Statystyki: Leeds United - Manchester United 0:2

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (495)


RedFox: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.02.2023 11:43

Co do meczu z Barceloną, może nasz największy fan RL9, niejaki Rvn10 mógłby rzucić na niego jakąś klątwę? Może będzie wtedy grał tak jak go opisuje i zmieni się w "Drewniakowskiego"? ;)
» 15 lutego 2023, 11:42 #495
NicPozytywnego: Według The Times zawodniczki klubu Manchester Untied nie chcą powrotu Greenwood'a do klubu :D
» 15 lutego 2023, 11:08 #494
DaredevilUtd: On dzieli szatnie z ZAWODNIKAMI, a nie z ich żeńska częścią . Obie drużyny nawet nie dziela tego samego stadionu, żeńska czesc ćwiczy i gra na Leigh Sport Village.
» 15 lutego 2023, 11:15 #493
BNK: No takie info podają angielskie brukowce.
Co w tym temacie do gadania mają panie próbujące grać w piłkę? Nie mam pojęcia. Nie interesuje się kobiecym footballem.
» 15 lutego 2023, 12:27 #492
Majew342: mam takie pytanie który rodzaj członkostwa na oficjalnie stronie, na sezon 23/24 jest najlepszy zarówno pod względem ceny i jak i pod względem co oferuje ?
planuje wyjazd na mecz na Old Trafford, byłem już na Old Trafford ale tylko w formie wycieczki przydałoby się zobaczyć jakiś meczyk United
z góry dzięki :)
» 15 lutego 2023, 10:09 #491
szakurek: Juz dziś dzień, w którym kapiszony zejdą na ziemię. Nie mogę się doczekać.
» 15 lutego 2023, 08:45 #490
sztejner: żebyś się nie zdziwił że będzie remis lub Arsenal wygra
» 15 lutego 2023, 08:48 #489
NoName: Remis w tym meczu, to dla nas korzystny wynik.
» 15 lutego 2023, 08:51 #488
sztejner: NoName
Dokładnie
» 15 lutego 2023, 08:53 #487
Piwal: a jaki wynik jest dla nas niekorzystny ?
» 15 lutego 2023, 09:19 #486
atotrikos: Wygrana Arsenalu jest niekorzystna a czemu?
» 15 lutego 2023, 09:25 #485
Pyra: Remis to strata łączna 4pkt. Jak ktoś wygra to ww dwójka łącznie straci tylko 3pkt.
Najlepiej jak 2x zremisują między sobą, Arsenal jeszcze nie raz pogubi punkty, ich skład jest zajechany.
» 15 lutego 2023, 10:36 #484
Klierek7: Nie ma żadnego biletu w ramach MShip kupujesz MS na początku sezonu a potem bierzesz udział w losowaniu możliwości zakupu biletu.
» 15 lutego 2023, 10:06 #483
Pyra: Wtorkowy mecz Milanu z Tottenhamem zagwarantował rekordowy przychód z tytułu sprzedaży biletów w historii klubu (a także rekord Włoch). Łączna kwota uzyskana ze sprzedaży wejściówek na to spotkanie to 9 133 842 €. Poprzedni rekord został osiągnięty przy meczu Milanu z Chelsea (6 818 954 €).

To jest właśnie LM, to są te detale. Nie tylko kasa z UEFA ale i kibice potrafią dać od siebie porządną kasę.
» 15 lutego 2023, 07:57 #482
Kiharitony: Ma ktoś może info jaki jest nasz rekord oraz srednia?
» 15 lutego 2023, 11:32 #481
Pyra: Znalazłem z 2016r, że przez cały sezon z biletów było ok. 107 mln GPB, podzielić to na 25-30 spotkań i zmieniając na Euro da jakieś 3,5-4M za spotkanie.
W Milanie pewnie jest to spowodowane tym, że od 10 lat nie grali w fazie pucharowej LM i ludzie nie patrzyli na ceny biletów.
Ale jakby nie patrzeć ponad 9M za jeden mecz to ogromna kasa.
» 15 lutego 2023, 11:47 #480
Kiharitony: Dzięki wielkie
» 15 lutego 2023, 14:36 #479
izbinho: Pojawiają się plotki, że Musk chce kupić United. Jak przejmie klub (potencjalnie) to on już przeprowadzi swoje śledztwo sprawy Greenwooda :)
» 15 lutego 2023, 07:20 #478
Milo: Fake info, to był zart z jego strony i to dość dawno temu
» 15 lutego 2023, 07:25 #477
Pyra: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.02.2023 06:46

I tu przychodzi na myśl staropolskie: "where is Messi?"
» 15 lutego 2023, 06:46 #476
KubaUtd: Diallo z asystą
» 14 lutego 2023, 22:48 #475
SickRabbit: Grałem ten mecz ale dałem z podpórką na Sunderland a tu aż 0-3. Mimo to zarobiony :p
» 14 lutego 2023, 23:24 #474
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.02.2023 22:45

Co by nie mówić, ale Trio PSG jak przyspieszy to ogień, u nas tak to jeszcze nie wygląda.
» 14 lutego 2023, 22:45 #473
Batigol222: "jeszcze". Mbappe vs Rashford, Neymar vs Martial, Messi vs Antony.
» 14 lutego 2023, 23:03 #472
axel52: Kilerek co ty porównujesz?
Każdy z trójki z PSG sportowo jest lepszy 3x od trójki z MU.
» 14 lutego 2023, 23:18 #471
SickRabbit: No na pewno nie od Rashego bo jego liczby w tym sezonie mówią co innego i to w PL a nie w lidze farmerów.
Rashy 21G 8A
Neymar 17/16
Mambeppe 25/6
Haaland 31/4
» 14 lutego 2023, 23:38 #470
Batigol222: a ile ten Rashford ma bramek w LM i na MŚ w porównaniu do Mbappe?
» 14 lutego 2023, 23:40 #469
Vaxiu: Brak sensownych argumentów to zapytajmy o rozgrywki w których Rash praktycznie nie brał udziału :D
Cały batigol, plakaty Messiego, Mbappe i Argentyny nad łóżkiem, a jak nadarzy się okazja do poscinienia naszym bo ktos śmie porównać Marcusa do boga z ligi farmerów to nigdy jej nie przegapi.

Ciesz sie chłopie, że w klubie któremu ponoć kibicujesz masz tak utalentowanego chłopaka zamiast marszczyć skórę do gościa ze śmiesznego klubu, z jeszcze śmieszniejszej ligi.
» 14 lutego 2023, 23:58 #468
WiecieLepiej: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.02.2023 00:01

Rash ma więcej bramek niż ty kont na DEVILPAGE. Bati coś tam.
» 15 lutego 2023, 00:00 #467
Batigol222: mam jedno konto na DevilPage od nie pamiętam kiedy, a Rashford to dobry zawodnik, ale przy Mbape nawet nie stał i to będzie widać w czwartek, gdy zagra 1 na 1 przeciwko Araujo.
» 15 lutego 2023, 00:05 #466
SickRabbit: Stał koło Mekambe i go pocieszał, jak strzelił Buffonowi karnego na 3-1 w 1/8 LM z psg
#rage2
» 15 lutego 2023, 00:10 #465
Batigol222: a Martial stał obok Haalanda i pocieszał go po tym, jak Haaland zmarnował setę. Srsly, trzeba nie mieć pojęcia o futbolu, aby na serio stawiać Rashforda na równi z Mbappe.
» 15 lutego 2023, 00:45 #464
DaredevilUtd: Batigol ja dalej sie zastanawiam, komu ty kibicujesz czlowieku XD nie ma szans, ze Man United.
» 15 lutego 2023, 08:06 #463
swees: Ale ten Tottenham jest mizerny, Milan przy nich gra najlepszy mecz w tym roku xP
» 14 lutego 2023, 22:43 #462
kckMU: Jak ja patrzę, jak te 3 lenie śmierdzące stoją w tym PSG i czekają na piłki, z którymi i tak nic nie robią, to zamknąłbym ten psujący piłkę klub choćby za sekundę.
» 14 lutego 2023, 22:29 #461
SickRabbit: Kahn przystojny jak zawsze ;p
» 14 lutego 2023, 22:26 #460
kamilpe: Zaire-Emery - jeszcze 16 lat i mecz w podstawowym składzie Ligi Mistrzów, szacunek.
Co ja w jego wieku robiłem :D
» 14 lutego 2023, 22:21 #459
NoName: Może omawiałeś z kolegami, jak to 18-letni Możdżeń strzelił super gola przeciwko City, a następnego dnia miał klasówkę z matmy ;]
» 15 lutego 2023, 09:01 #458
Bylak: Panowie, temat juz stary i przerabiany wielokrotnie. W tym roku planuję w końcu pojechać na Old Trafford, mecz na sezon 23/24, pytanie do tych ktorzy juz byli. W jaki sposób najlepiej ogarnąć bilety na mecz? Planuje lecieć we wrześniu, także kiedy już szukać, kupic bilety na mecz? Z góry dzięki za pomoc.
» 14 lutego 2023, 21:58 #457
AllUnited88: Musisz założyć kartę klubowa membership bedziesz mogl ja zamowic chyba pod koniec sezonu lub w wakacje i wtedy masz możliwość kupienia biletów
» 14 lutego 2023, 22:04 #456
H2O1994: Bardzo fajnie się ten Bayern ogląda, wszystko mają pod kontrolą ale jednak czegoś brakuje.
» 14 lutego 2023, 21:56 #455
Masta: Ktoś wie czemu mbappe nie gra w 1 składzie ?
» 14 lutego 2023, 21:46 #454
kamilpe: Kontuzja?
» 14 lutego 2023, 21:47 #453
NicPozytywnego: Uraz z meczu z Montpellier.
» 14 lutego 2023, 21:48 #452
is200second: Bayern to jest w ostatnich latach jeśli nie najlepiej presujaca drużyna na świecie, to absolutny top. To z jaką intensywnością potrafi grać ta drużyna to jest poprostu niesamowite. Trzeba brać też poprawkę na to, że jest mnóstwo dobrych drużyn grających podobnie, ale nie na poziomie europejskich pucharów.
» 14 lutego 2023, 21:43 #451
Anhel: Nie zdziwi mnie jak Katarczycy z PSG postanowią ze opchna Neymara Katarczykom z Manchesteru United.
» 14 lutego 2023, 21:11 #450
kamilpe: Wytłumaczysz dlaczego?
» 14 lutego 2023, 21:13 #449
Anhel: Luźna sugestia, Araby lubia posiadać, mówią ze Messi czy Mbappe jest ich wiec aby nie oddawać Neymara komuś innemu opchna go innym Katarczykom. Do tego można tez dodać wywiad Neymara w którym mówił ze chciałby kiedyś zagrać w United. Ale tak jak mówię to była taka luźna sugestia nie ma co się skupiać na tym jakoś bardzo
» 14 lutego 2023, 21:18 #448
Ciechanek: No nie ma nie ma się co skupiać, bo Twoje wyjaśnienie jest absurdalne.
» 14 lutego 2023, 21:21 #447
Anhel: Wyjaśnienie absurdalne ale myśl jak najbardziej możliwa haha
» 14 lutego 2023, 21:27 #446
axel52: Czy ty myślisz, że Neymar by tu przyszedł?
Do zimnego i mokrego miasta na dodatek średnio ładnego.
» 14 lutego 2023, 23:21 #445
Ciechanek: Ten komentarz na polsacie sport premium to jakieś jaja?? Przecież to jest z 20sek opóźnione
» 14 lutego 2023, 21:04 #444
Ciechanek: No przełączyli na jakiegoś innego ziomka w końcu
» 14 lutego 2023, 21:07 #443
Genek: Xavi plans to use Ronald Araujo as the ‘Anti Rashford’ in the match vs Manchester United - personally marking him the whole match, like Vinicius.
@fansjavimiguel @ManagingBarca

Będzie miał marcus ciężko w tym meczu, ale drugiej strony on nie gra jak vini, jest moim zdaniem szybszy od niego i silniejszy plus ma lepszy movment, ale tak czy siak będzie cięzki meczyk.
» 14 lutego 2023, 20:58 #442
Batigol222: nie jest szybszy i ma znacznie gorszy drybling, a to że jest silniejszy od Vinciusa przy Araujo nie będzie miało żadnego znaczenia
» 14 lutego 2023, 21:52 #441
Genek: Właśnie będzie miało moim zdaniem, po za tym jak dla mnie jest szybszy, a drybling ma podobny.
» 14 lutego 2023, 22:00 #440
devilek777: Oczywiście, że jest szybszy.
» 15 lutego 2023, 00:00 #439
KalinkaRIP: W ogóle to czyżby Haaland się zaczął w końcu sypać? Wie ktoś czy jakaś pauza go czeka po tym jak zszedł w przerwie w ostatnim meczu?
» 14 lutego 2023, 19:49 #438
Batigol222: W FPL nie ma niczego na temat urazu, a oni zawsze mają dobre wiadomości. Jak dla mnie to coś go zakłuło i Guardiola postanowił oszczędzać Haalanda na Arsenal.
» 14 lutego 2023, 20:20 #437
SzarimMusty: Zszedł przy wyniku 3:0. Obstawiam, że Pep go zdjął by odpoczął przed meczem z Armatkami.
» 14 lutego 2023, 20:56 #436
AUDIoooo: Kalinka

Trenował z City czyli pewnie wszystko Ok
» 14 lutego 2023, 20:56 #435
KalinkaRIP: Ahh ma to sens wszystko co piszecie, dzięki!
» 14 lutego 2023, 22:01 #434
AllUnited88: Zostało już to przez Guardiole wyjaśnione to nic poważnego jakies stluczenie wygrywali 3-0 do przerwy dlatego go zdjął. Prawdopodobnie zagra jutro
» 14 lutego 2023, 22:07 #433
zbyszek7: Dailysmoker
Jesli to co napisales jest prawda to bardzo ci zazdroszcze tej patologi :D ja bylem tylko na kilku meczach w usa jak tutaj przyjechali na tournee
» 14 lutego 2023, 19:37 #432
AUDIoooo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.02.2023 21:02

Zbyszek

Gdzie w USA mieszkasz? Ja w NY, ruszam na prawie każde tournee jak United przyjeżdża.
» 14 lutego 2023, 20:59 #431
zbyszek7: Przedmiescia Chicago
W tym roku maja byc w Vegas ;D moze sie tam spotkamy ;)
» 14 lutego 2023, 21:41 #430
Ariell: Proszę bez płaczu, ziomeczki dewilpejdżowe. Gdyby na boisku grały kursy u buków i żelazna logika, to byśmy żadnej przyjemności z tego sportu nie mieli. United zaprezentuje się z Barceloną bardzo dobrze, może nawet wygra pierwsze spotkanie. Oczekuję nadludzkiej walki o awans - pragnę, by mój ulubiony klub wygrał każdy puchar. Żadnego odpuszczania pod PL, bo jaką macie gwarancję, że pech mimo zaangażowania nie zatriufmuje i zostaniemy bez pucharów i top4? Jedziemy na pełnej (cenzura) na każdym froncie. We are UNITED
» 14 lutego 2023, 19:03 #429
SickRabbit: Zobaczymy na koniec sezonu ile pucharów zdobędziemy i które miejsce w PL zajmiemy.
Niech jeszcze Case i Rashy wypadną na tyle co Eriksen...
» 14 lutego 2023, 20:03 #428
Lechovskyy: Ty na codzień w życiu tez jesteś taką zrzędą ?
» 14 lutego 2023, 22:19 #427
AUDIoooo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.02.2023 17:41

Czy znana jest już kadra na wyjazd do Barcelony?

Ktoś coś?
» 14 lutego 2023, 17:41 #426
bani: jutro wieczorem
» 14 lutego 2023, 18:41 #425
AUDIoooo: Dzięki
» 14 lutego 2023, 19:27 #424
BNK: Żenada na DP w temacie meczu z Barceloną. Jak można nazywać się kibicem, a potem pisać że ma się wywalone na mecz z taką drużyną jak Barca?
Przecież ,bez względu na range, to zawsze jest prawdziwa piłkarska uczta i okazja dla nas, by pokazać Europie, że wracamy do gry.
» 14 lutego 2023, 16:58 #423
Hegemon: Az się zalogowałem, zeby dać Ci plusa.
Zgadzam się w 100%
» 14 lutego 2023, 17:04 #422
BNK: Dla mnie każdy mecz United to święto, a kibicuje im od 1994go. Nieważne, czy to Carabao, LM, czy ligowy z Southampton- gra moja drużyna, więc jestem podjarany.
Przed nami mecz z Barceloną, więc jest się czym podniecać.
» 14 lutego 2023, 17:58 #421
DailySmoker: Żenada to tu jest ogólnie w sekcji komentarzy. Ja właśnie czekam na przesiadkę i śmigam do Hiszpanii wspierać naszych. 384 mecz w życiu obejrzany z trybun i 39 w tym sezonie:) tysiące kilometrów, nieprzespanych nocy, przez pół roku widziałem rodzinę przez 2-3 tygodnie. Mecz z Barcą, patrząc w przeszłość, jedna z większych bitew jakie możemy stoczyć i mamy się za co odegrać. Nie można mieć wywalone na jakikolwiek mecz, zawsze liczy się tylko wygrana, po to jesteśmy kibicami, po to tym żyjemy
» 14 lutego 2023, 17:59 #420
BNK: Otóż to Daily! Pomachaj do mnie z trybun, na pewno będę oglądał:)
» 14 lutego 2023, 18:03 #419
AUDIoooo: Pozdro dla starej gwardii ^^ ja śmigam już od 92r jak narazie 11 razy na OT i 4 wyjazdy dwa Anfield i dwa z Blackburn Rovers w latach 90tych
» 14 lutego 2023, 18:14 #418
DailySmoker: Ja pierwszy mecz zaliczyłem gdy grał Denis Law jeszcze, taki stary dziad już ze mnie haha:D

Napiszę sobie "pozdro bnk" na koszulce haha
» 14 lutego 2023, 18:38 #417
Halbrand: "przez pół roku widziałem rodzinę przez 2-3 tygodnie." Jeżeli masz żonę i dzieci, to to jest trochę bardzo patologiczne. xd
» 14 lutego 2023, 18:46 #416
BNK: Patologiczne to są najczęściej twoje wypowiedzi. To, o czym pisze Daily to czysta pasja.
» 14 lutego 2023, 18:54 #415
Halbrand: To fanatyzm.
» 14 lutego 2023, 18:57 #414
DailySmoker: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.02.2023 19:08

Mam ponad 50 lat, synów, wnuki, w lato przeszedłem na emeryturę, myślę zasłużoną, przekazałem firmę dzieciom i wyruszyłem w podróż życia o której zawsze marzyłem, a którą od lat odkładałem. Nazywaj to jak chcesz, fanatyzmem, pasją, patologią, ale to ja spełniam marzenie, które jako jedno z niewielu mi pozostało do spełnienia. Z życia trzeba korzystać, a nie tylko je przeżyć. Podejrzewam, że wziąłeś mnie za kogoś młodszego poprostu, więc pewnie teraz mnie zrozumiesz. Dodam jeszcze, że mój dziadek po wojnie wyjechał do UK, bo tu poprostu jego dom nie istniał, pracował na kolei w Manchesterze i to od niego zaczęła się miłość do United, która przeszła na mojego ojca, na mnie, moich synów, wnuki, więc można powiedzieć że mamy to w genach. Fanatyzm, pasją, styl życia, ale raczej nie patologia
» 14 lutego 2023, 19:05 #413
Majek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.02.2023 19:13

To musiałeś mały smyk być jeśli widziałeś Lawa w akcji
» 14 lutego 2023, 19:12 #412
DailySmoker: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.02.2023 19:16

No mały gnojek byłem wtedy :D jeszcze z dziadkiem byłem na meczu
» 14 lutego 2023, 19:14 #411
Majek: A powiedz nam jak się zapatrują kibice w Anglii na sprawę Greenwooda?
» 14 lutego 2023, 19:17 #410
Halbrand: No dobra po części się wycofuję [o ile to jest prawda, różne rzeczy już widziałem, ale zakładam, że prawda], ja jako 29 letni pierdziel, myślę, że mimo wszystko jak masz żonę i przez pół roku praktycznie jej nie widziałeś, bo wolisz klub jest niemiłe, ja bym tak nie potrafił.

Życzę zdrowej i udanej emerytury. :)
» 14 lutego 2023, 19:19 #409
Majek: Hihi w tym wieku co DailySmoker wielu chętnie by się z nim zamieniło i uciekało co chwilę od żony:-D
» 14 lutego 2023, 19:23 #408
DailySmoker: Po ponad 30 latach małżeństwa inaczej będziesz podchodzić do tego:D a tak serio to wiedziała, że jest to moje marzenie, do tego rozmawiamy codziennie ze sobą itd. W dzisiejszych czasach ludzie za pracą wyjeżdżają i się widzą raz na pół roku przez wiele lat, a u mnie to jeden sezon, ten jeden jedyny wymarzony;) w pogoni za United
» 14 lutego 2023, 19:23 #407
BNK: Pozdro Audioooo! Ja mam kilkanaście wyjazdów na Old Trafford, 3 na Stamford i kiedyś byłem, jeszcze z tatą, na Highbury.
» 14 lutego 2023, 19:51 #406
Budewajn: DailySmoker, sam po Twoim pierwszym wpisie pomyślałem o patologii, ale wiek faktycznie zmienia dużo. Sam chciałbym mieć kiedyś taką emeryturę.
» 14 lutego 2023, 20:10 #405
Lis: Mądrego to aż warto posłuchać, zawsze po zwycięstwo
» 14 lutego 2023, 20:43 #404
AUDIoooo: BNK

Elegancko ;)
» 14 lutego 2023, 21:00 #403
lipeklukas: DailySmoker
Bardzo ciekawa historia z Twoim dziadkiem, jednocześnie geneza tego jak stałeś się fanem United. Ten klub potrzebuje takich kibiców jak ty, kibiców, których łączy z klubem poniekąd długa historia ich rodzin. Czapki z głów za te liczby, twoich spotkań na żywo, robią wrażenie. Typuję 3:1, 4:1 dla nas! Pozdrawiam
» 15 lutego 2023, 11:09 #402
devilek777: Wleciał na YT film z treningu przed Farseloną, niestety nie ma na nim Antonego.
» 14 lutego 2023, 15:16 #401
SickRabbit: Lata mnie ten mecz i ta LE po całości.
» 14 lutego 2023, 15:22 #400
sztejner: Dochodzenie klubu wobec Masona Greenwooda może trwać nawet kilka kolejnych miesięcy.
Nie będzie on członkiem drużyny w tym sezonie

źródło " DailyStar oraz DailyMail
» 14 lutego 2023, 13:55 #399
Rashy10: Nie wiem co tu dochodzić przez taki okres czasu, aczkolwiek to, że w tym sezonie nie dołączy to jest bardzo prawdopodobne i dobre rozwiązanie.
» 14 lutego 2023, 14:25 #398
MikeMU: jak to o co chodzi, zachował się podle i przyniósł hańbę klubowi. Sport coś więcej niż wyniki, to też wartości, któych zielonedrewno nie przestrzegał. Dowody wciąż świadczą przeciw niemu i są niepodważalne jednak w UK nie można skazać jeśli ofiara ewidentnie chce pomóc oskarżonemu. Dla united najważniejszy jest klub, powrót masona niewiele pomoże, a może tylko zaszkodzić
» 14 lutego 2023, 14:28 #397
mycka86: Dopóki nikt z klubu się oficjalnie nie wypowie, to takie artykuły będą tylko czystymi spekulacjami i clickbajtami.
» 14 lutego 2023, 14:50 #396
bani: Kolego na J, ale co Ty porównujesz. Sprawy, które wymieniłeś mają się nijako do wybryku Masona. W każdej chwili ofiara może złożyć zeznania i sprawa znowu wraca. Nie został on uniewinniony jak Neymar, zostały jedynie wycofane zarzuty. Giggs i Terry nie mieli spraw o gwałt.
Ten czas na komentowanie na devilpage mógłbyś poświecić na edukacje i zaznajomienie z tematem. Wtedy polecam komentować, bo poziom intelektualny Twoich komentarzy jest bardzo niski.
» 14 lutego 2023, 15:00 #395
TheGenerat: Giggsowi poważniejsze zarzuty wyszły już po zakończeniu kariery, także porównanie o kant....
» 14 lutego 2023, 17:31 #394
Tomass31: Witam,od marca Viaplay będzie za 55 zł będziecie dalej korzystali w cenie 55z?lCzy są jakies promocję np z Play?
» 14 lutego 2023, 11:24 #393
atotrikos: O, fajnie akurat mam za mało wydatków
» 14 lutego 2023, 11:36 #392
dzieniolas11: Jeśli ktoś kupił w abonament na cały rok to płaci starą cenę czyli chyba 34 zł
» 14 lutego 2023, 11:39 #391
misieq96: Serio ?! Aż taka podwyżka będzie ? Ja dopiero co zdążyłem kupić abo za 34zł/msc.
» 14 lutego 2023, 11:41 #390
atotrikos: Oglądanie TV to dobro luksowowe, nie każdy może sobie pozwolić XD
» 14 lutego 2023, 11:50 #389
SickRabbit: Oglądam za darmo w 1080p ;D
» 14 lutego 2023, 12:23 #388
IntruZ9: W Play jest oferta 30ziko Play now w tym viaplay total
» 14 lutego 2023, 13:11 #387
DjTED: A ma ktoś w Canal +? Bo widziałem że tam można zmienić sobie umowę i dają 8 kanałów Viaplay za 5 zeta
» 14 lutego 2023, 15:26 #386
Alibaba: Warto było by się zainteresować Pikford jak by everton spadł z ligi. Nogami gra lepiej chyba od Dalota i jest jeszcze dosyć młody i z ogromnym doświadczeniem. Zawodnik który może pasować do stylu ETH
» 14 lutego 2023, 05:28 #385
Apocalypse: Tyle że na bramce to on słaby jest xD
Najważniejsze to żeby bramkarz dobrze bronił, a nie asystował
» 14 lutego 2023, 06:17 #384
Alibaba: W reprezentacji gra poprawnie w evertonie dużo gorzej ale tez sam zespół gra bardzo słabo. Jeżeli był by do wyciagnięcia za 20-30 baniek mógł by być to super transfer. Dean raczej nie będzie numerem jeden w naszej bramce a taki pikford ma dużo większe umiejetność od niego. Widać ile tracimy grając Davidem na bramce który nie potrafi celnie podać na 10-15m mecz z leeds dogłębnie to pokazał , nie potrafiliśmy wyjść z pod pressingu. Bramkarz grający dobrze nogami ułatwił by sprawę.
» 14 lutego 2023, 06:47 #383
KalinkaRIP: Porównywać jakiegoś placka do de Gei XD i jeszzce chcieć go wymienic. Dobrze że tacy ludzie nie mają nic do gadania
» 14 lutego 2023, 06:52 #382
sztejner: Jak przez 3/4 meczu nasza defensywa cofała piłki do deGei,to cudów nie oczekuj.
Ter Stegen czy inny Lloris też by się pogubili czy chcemy atakować czy podawać se do bramkarza
» 14 lutego 2023, 06:53 #381
shadow17: Alibaba, oglądałeś w ogóle mecz? czy skupiłeś się tylko na piłce? przecież Maguire jest mało mobilny i zbyt łatwy krycie go i pressingu. DDG nie mógł nic zrobić, zakładam, że nawet Ederson też nie byłby w stanie podać, no i na pewno popełniłby błąd.
» 14 lutego 2023, 07:38 #380
Alibaba: Shadow17 David jest świetnym bramkarzem na lini ale już na przed polu czy z piłka przy nodze jest po prostu słaby. Szanuje go bo jest legenda naszego klubu i wiele razy nas ratował w beznadziejnych sytuacjach ale czasy się zmieniły. Przypomniałem mecz z leeds ale patrząc na caly okres davida u nas to gra nogami i na przedpolu była jego pięta achillesową. Warto było by się zainteresować kimś innym tym bardziej ze david ma już swoje najlepsze lata chyba za sobą.
» 14 lutego 2023, 09:23 #379
sztejner: Ciężko pisać że David ma najlepsze za sobą jak ma 32 lata
Okej może i się bardziej nie rozwinie,ale facet poniżej pewnego poziomu nie schodzi od lat i zawsze można na niego liczyć
Poza tym nie ma zbyt wielu bramkarzy którzy z miejsca by go wygryźli,taki Pickford obok Davida nigdy nie stał i stać nie będzie
» 14 lutego 2023, 09:29 #378
Aksum: A widziałeś jak wczoraj Pikford poszedł na grzyby przy bramce Salaha?
» 14 lutego 2023, 09:33 #377
sasu: Pickford to Maguire bramkarzy
» 14 lutego 2023, 11:22 #376
Alibaba: Aksum a widziałeś ilu zawodników zrobiło kontrę ? I ilu zawodników było w świetle bramki ? W takiej sytuacji bramkarz żaden nie może nic jedynie może liczyć na szczęście. To była sytuacja w której musiał paść gol. Ja tu nie stawiam davida na równi z Pikfordem bo Dawid jest zdecydowanie lepszy na lini i ma dużo lepszy refleks ale ma braki które pomału zaczynaja go wykluczać z gry na najwyższym poziomie.
» 14 lutego 2023, 12:53 #375
Stanior: Ten Pickford z tego co widziałem w sieci to jest dobry w piciu browarów i darciu ryja w pubach.
» 14 lutego 2023, 14:18 #374
KalinkaRIP: Nie cierpię tego klubu i liczę że w końcu będziemy lepsi, nie tylko w czwartek ale i w kolejnych sezonach. No i bardzo bym chciał zdemaskowania Xaviego jako wuefisty
» 14 lutego 2023, 07:00 #373
Stanior: Ja również bym chciał, żeby ten klub, którego nie znoszę zebrał większe lanie niż z Bayernem 2:8.
» 14 lutego 2023, 07:32 #372
shadow17: byleby wygrać z barcą i już możemy odpaść.
» 14 lutego 2023, 07:56 #371
devilek777: Dokładnie wygrać z tymi oszustami i później można odpaść z kimkolwiek.
» 14 lutego 2023, 11:16 #370
blanco1987: Ja tam chciałbym, by wygrali ten puchar.
» 14 lutego 2023, 14:26 #369
Furio: Dziwne uczucie, kiedy Liverpool nie traci punktów. Też tak macie?
» 13 lutego 2023, 23:47 #368
Masta: I jeszcze do tego gakpo z golem. Jak mogliśmy go odpuścić ^^
» 14 lutego 2023, 06:28 #367
kiler198333: Ok dzięki pozdrawiam
» 13 lutego 2023, 22:22 #366
kiler198333: Manchester United News ✅ The Glazers Accept Qatar Bid 8B$ 🔥Fabrizio Romano Confirm ✅
Na YouTube taka wiadomość
» 13 lutego 2023, 22:16 #365
kamilpe: Od kiedy YT to źródło wiarygodnych informacji? Kolejny fake jak ich mało bo ma Twitterze Romano nie ma żadnego wpisu o sprzedaży.
» 13 lutego 2023, 22:20 #364
Halbrand: Youtube jest bardzo dobrym źródłem wiarygodnych informacji jak masz zasubskrybowane odpowiednie kanały. :)
» 14 lutego 2023, 00:16 #363
brazylianwisnia: Ludzie używajcie mózgu i nie wklejajcie niezweryfikowanych informacji. Chcesz coś wkleić to sprawdź na profilu Romano czy coś napisał.
» 14 lutego 2023, 07:25 #362
Ciechanek: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 22:11

Jakby nasz piłkarz strzelił gola to by było zaraz: "i co wieszaliście na nim psy, chcieliście go zdjąć, a zamknął Wam usta".
Ale jak to rywal strzela, to i tak nic nie pokazuje :)

Uważasz, że napastnik ma strzelać bramki z przewrotki, żeby powiedzieć, że coś pokazał? Na odpowiedniej pozycji trzeba było się znaleźć. Do kontry trzeba było ruszyć. Pozycji spalonej przy szybkim ataku trzeba było pilnować. To nie jest takie nic. No ale co ja tam będę mówił. Sorki
» 13 lutego 2023, 22:09 #361
Majek: Z tym niech się mu wiedzie na Anfield to już nie przesadzaj. Niech mu się wiedzie po odejściu z Liverpoolu.
» 14 lutego 2023, 00:19 #360
sturmik: Nie wiem jak Gakpo móglby miec problem ze wybralismy Antonego - dwie rózne pozycje.
Przy Gakpo byla zbyt wielka szansa ze po dwóch kiepskich meczach na szpicy zameldowalby sie na lewym skrzydle jako nasz 4 czy 5ty pilkarz na ta pozycje.
» 14 lutego 2023, 09:28 #359
Dexxter: Ten Onana z Evertonu robi wrażenie. Chlop ma mega technikę, jest szybki, dobrze zbudowany, dużo widzisz szybką gra na jeden kontakt. Może jego warto wyciągnąć, póki niedrogi.
Mowie wam chlop zrobi mega karierę.
» 13 lutego 2023, 21:33 #358
Litosci: Za każdym razem to mówię
» 13 lutego 2023, 21:44 #357
Genek: Idealny box to box obok case ale by to chodziło.
» 13 lutego 2023, 21:48 #356
kamilpe: Oby Everton spadł to Onana będzie dostępny za grosze
» 13 lutego 2023, 22:02 #355
waletpl: Czy za grosze, to zależy od chętnych.
» 13 lutego 2023, 22:08 #354
69eyes: Darwin i Gakpo są jak Cory i Trevor z Trailer Park Boys, na razie nie są to najlepsi ludzie do wzięcia na robotę.
» 13 lutego 2023, 21:24 #353
DiabelKulawy: Darwin miał asystę, Gakpo strzelił bramkę. Hmm.
» 13 lutego 2023, 22:27 #352
wider: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 21:23

Viaplay
też na meczu Live vs Everton macie jakość obrazu gorszą niż na jakiś ruskich streamach ?
» 13 lutego 2023, 21:22 #351
mervel: Mowa jest o jakości obrazu a nie „problemach”. I tak- jakość od zawsze jest wielka kupa
» 13 lutego 2023, 21:52 #350
Anhel: Nasz Antony jest tutaj przez wielu wyszydzany ale w porównaniu do Holendra z Liverpoolu który w opini wielu tutaj był o wiele lepszy i tańszy od Brazylijczyka, to nasz Brazylijczyk robi jakieś liczby i zawsze ma podwojone krycie. Za to Gakpo to jest jakieś nieporozumienie ale niech tam teraz siedzi skoro nie umiał poczekać do lata
» 13 lutego 2023, 21:18 #349
Genek: Gakpo to jest jakiś żart, gościa wogóle nie ma w grze, kompletnie nie widoczny, taki piłkarz widmo.
» 13 lutego 2023, 21:45 #348
Apocalypse: Gakpo to takie obce ciało w drużynie jak u nas Weghorst. On tam całkowicie nie pasuje...
Wydaje mi się ogólnie że to mimo wszystko zawodnik na słabsza ligę albo po prostu zawodnik jednego sezonu
» 13 lutego 2023, 22:04 #347
brazylianwisnia: Co wspólnego mają Gakpo i Antony?
» 14 lutego 2023, 07:27 #346
Apocalypse: Ponoć coś sława zaczęła mu uderzać do głowy. Te wszystkie porównania do Messiego itp. Podobno podpadł Kloopowi właśnie podobno przez gwiazdorskie zachowanie
» 13 lutego 2023, 22:05 #345
SickRabbit: Czy tylko mi ta LE wisi i powiewa? Nie będę płakał jak odpadniemy mimo, że nienawidzę tych z katalonii ale wtedy więcej sił na PL zachowamy i więcej odpoczynku będzie. Sorry ale za wcześnie aby być pewnym top4 a jeszcze jakaś kontuzja czy dwie i zrobi się nieciekawie a i tak już mamy ich sporo.
Wczoraj wygraliśmy ale byłem wściekły, że wystawił Maguire - na LE oszczędza grajków, serio? Kosztem Premier League?
» 13 lutego 2023, 20:57 #344
SmutnyGrabarz: zgadzam sie z ta LE, przejdziemy to przejdziemy, odpadniemy, to odpadniemy. Barca w formie wiec wstydu nie bedzie, ale beda wieksze sily na PL
» 13 lutego 2023, 21:14 #343
devilek777: Właśnie będzie wstyd bo to farsa, nie możemy z nimi przegrać.
» 13 lutego 2023, 21:29 #342
Skora96: Mi też wisi ta LE, ale farsy nie cierpię i wolałbym żeby z nimi wygrali
» 13 lutego 2023, 21:45 #341
devilek777: Dokładnie tak, też ich nienawidzę i ich kibiców. Wchodzimy na arenę międzynarodową, pierwszy poważniejszy mecz od dawna i mamy dostać? Trzeba to wygrać, nie widzę innej opcji.
» 13 lutego 2023, 22:55 #340
Reinkarnator: Ja powtórzę kolejny już raz. Arsenal się posypie, już zdobył punkt w 2 ostatnich meczach plus odpadł z FA Cup. City tam nie przegra, dodatkowo dojdzie im Europa. Nie mówię, że to zły zespół, ale nie mistrzowski.
» 13 lutego 2023, 20:03 #339
wezuwiusz: Nie ma co jeszcze skreślać Arsenalu po tych 2 wtopach.
» 13 lutego 2023, 20:10 #338
JahKowalski: Fajna analiza Weghorsta w drugiej połowie z Leeds

youtu.be/wqBitrVZ2Eg
» 13 lutego 2023, 19:18 #337
TowarzyszT: Ludzie i tak są ślepi
» 13 lutego 2023, 20:00 #336
SzarimMusty: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 20:07

2:24 ile miał miejsca, ile czasu a podbił piłkę i wycofał do Freda. Osoba mająca odrobinę techniki by się obróciła i byłaby akcja 4 na 4.
5:40 niesamowity pressing Weghorsta... przeciwnik się od niego odwrócił i normalnie szedł. To atak Freda zrobił robotę przy przejęciu. Potem za słabe podanie do Garnacho. Powrót piłki i zwykłe podanie do skrzydła. Normalnie Holenderski odpowiednik De Bruyne.

Serio trzeba być po jakichś grzybkach by w tych dwóch akcjach doszukiwać się geniuszu Weghorsta. Raz po prostu podał do tyłu i reszta drużyny rozegrała oraz raz podał na skrzydło gdzie Garnacho po prostu zrobił całą robotę.
» 13 lutego 2023, 20:07 #335
Majek: Nie rozumiem tego fenomenu Wouta. Gość to kompletnie nie ten poziom, a wielu tu próbuje zaklinać rzeczywistość. Gra tylko dlatego, że ten Hag ciągle nie może trzech porządnych napastników/skrzydłowych zebrać do kupy. A to Sancho wyłączony, a to Martial i Antony kontuzjowani.

Z jednej strony wyzywają defensywnego pomocnika McT od drewna, bo nie rozgrywa jak Casemiro czy Eriksen. Z drugiej strony zachwalają napastnika, który nawet przyjęcia piłki unika tylko wszystko na jeden kontakt do tyłu. Chociaż w niedzielnym meczu wyjątkowo próbował coś więcej.
» 14 lutego 2023, 00:35 #334
sturmik: Wout jest u nas tylko temu bo Charlie McNeill, który powinien wejsc teoretycznie z buta w tym sezonie - stracil (chwilowo mam nadzieje) forme i jego kariera strzelecka przyhamowala troszke.
Normalnie - Wout nie powinien byc nawet na tym samym boisku jak nasi gracze - Turcja byla w sam raz adekwatna do jego talentu.
» 14 lutego 2023, 09:35 #333
szakurek: Poszła 100 na Everton. Jazda z loserami!
» 13 lutego 2023, 19:05 #332
PastaDoCiasta: Daily Mail podało, że Elon Musk zastanawia się czy nie włączyć się do wyścigu o zakup United.

Jednak ci Katarczycy nie są tacy źli xD
» 13 lutego 2023, 17:01 #331
Halbrand: Mimo wszystko wolę Muska.
» 13 lutego 2023, 17:03 #330
HarryBrown: Który zmieni nazwę klubu na FC Twitter albo Tesla United.
» 13 lutego 2023, 17:10 #329
NoName: A zmienil nazwe tweetera na SpaceX albo Tesla?
» 13 lutego 2023, 17:12 #328
V3x: Przecież on wydoi to united do zera. Katarczyki > Musk
» 13 lutego 2023, 17:20 #327
pictor: Musk kupi United po 6 miesiącach musi się znudzi i będzie miał wywalone w klub.
» 13 lutego 2023, 17:26 #326
devilek777: Wystarczy że pieniądze da. Koszulki z Tesla byłby mocne.
» 13 lutego 2023, 17:39 #325
mycka86: Dobry clickbajt
» 13 lutego 2023, 17:48 #324
SzarimMusty: "Elon Musk odstrasza. Twitter traci wielkie pieniądze"
"Pokazał Muskowi, że popularność miliardera na Twitterze gwałtownie spada. Został zwolniony"
"Musk w Twitterze zwolnił prawie wszystkich. Sytuacja w firmie jak "płonący śmietnik"?"
"Elon Musk zgotował deweloperom piekło. Rozwijane od lat aplikacje z dnia na dzień trafiły do kosza"

Także pewnie podszedłby do MU w ten sam sposób co do Twittera - ot ma swe durne pomysły i działa. Zip2 sprzedał za gromadę pieniędzy ale do czasu sprzedaży spał w w biurze i kąpał się w organizacjach charytatywnych. Potem Kupiec firmy Muska połączył się z kolejną firmą Afrykańczyka. W ten sposób powstał Paypal gdzie Musk był prezesem... aż przez głupie pomysły postanowili go zwolnić z posady.

Twitter źle zarządzany, bawił się, eksperymentował w PayPalu. Najlepiej wyszedł chyba na solarach dzięki którym mógł w dobie kryzysu wyratować Tesle założyć SpaceX. Typ jest niesamowity i o ile można podziwiać jego odwagę, pracowitość to... jako wieloletni fan MU wolałbym aby nie dotykał tej pięknej drużyny. Dla niego wszystko jest biznesem i musi dawać pieniądze bo Elon jest fanem podróży kosmicznych w które pakuje lwią część swoich przychodów. To nie jest fan piłki nożnej on by tu przyszedł tylko po to by wycisnąć United ile się da i pozbyć się go. Tak było z PayPalem czy Zip2.
» 13 lutego 2023, 21:21 #323
mycka86: #SzarimMusty Poczytaj jego biografię, to przestaniesz powielać jakieś dziwne historie z sieci. Gość nie wyciskał żadnego biznesu jak cytrynę. Tylko sam go rozkręcał z malutkich firm do wielkich korporacji.

O Twitterze się nie będę wypowiadał, bo póki co jego działalność tam wygląda jak jakieś dziwne przepychanki polityczne, o których nie wiem za wiele.

PS. podtrzymuje, że to clickbajt.
» 14 lutego 2023, 11:44 #322
pawel1991ksg: Witam
Mam pytanko- jak najlepiej i w miarę najtaniej kupic bilet na mecz United ?
Pozdrawiam
» 13 lutego 2023, 16:36 #321
matheo: Najlepiej i najtaniej przez oficjalną stronę Manchesteru United - tickets.manutd.com/en-GB/categories/home-tickets

Do zakupu potrzebujesz membershipa One United, ale te na sezon 2022/2023 już się wyprzedały, więc w praktyce to oznacza, że z oficjalnego źródła biletu na pozostałe mecze w tym sezonie już nie kupisz. Chyba, że pakiety VIP, ale te już są dużo droższe.
» 13 lutego 2023, 17:22 #320
pbskarpy: Czy membership się kupuje raz czy co roku jeszcze raz?
» 13 lutego 2023, 17:36 #319
matheo: Membership jest ważny tylko na jeden sezon.
» 13 lutego 2023, 20:18 #318
marcino186: Ta radość ETH po golu garnacho moge oglądać cały czas.
» 13 lutego 2023, 16:18 #317
Bukaku: Wy i Oni macie smutne życie. Nie wiem co wam wszystkim da czytanie tego co pisze na k.com, to samo tyczy się tego co piszemy tutaj.
» 13 lutego 2023, 15:45 #316
mikiartur: To że dla mnie jeśli jesteś chętny do dyskusji o piłce, to nie ważne komu kibicujesz.

Wśród przyjaciół nie masz żadnego kibica MU a kibica Liverpoolu, Barcelony, Juve, Chelsea czy Realu Madryt

I normalnie potrafimy o piłce dyskutować
» 13 lutego 2023, 16:09 #315
V3x: Ale ja nie chce czytać tego co piszą na kanonierach, ja chce z nimi podyskutować o piłce. :) co Ci daje dziewczyna? Jak możesz chodzić z chłopakiem :v
» 13 lutego 2023, 16:56 #314
Pyra: Być może na stronie 4rsenalu jest jak jest, bo oni wiedzą, że albo tytuł w tym roku albo sytuacja prędko się nie powtórzy. Ja tam mam luz blues, zdobędziemy mistrza prędzej czy później i to nie będzie jednorazowy wyskok. Jak Erik ogarnie kadrę od A do Z zdominujemy ligę jak to robiło ostatnio City.
» 13 lutego 2023, 15:38 #313
SmutnyGrabarz: albo zdobeda m4jstra albo spadna na 4 miejsce :D
» 13 lutego 2023, 15:43 #312
Pyra: Uzasadniając swoją wypowiedź:
Arsenal 21 spotkań:
Ramsdale 21
White 21
Gabriel 21
Saliba 21
Zinchenko 13
Xhaka 21
Partey 18
Odegaard 20
Saka 21
Martinelli 21
Gabiel Jesus 14

Oni grają praktycznie jednym składem, widziałem ich jak wychodzi nawet wpół-rezerwowy skład.

United 23 spotkania:
DDG 23
Dalot 15
Varane 15
Martinez 18
Shaw 18
Casemiro 13
Eriksen 18
Bruno 22
Antony 11
Martial 6
Rashford 21

To są występy podstawowych zawodników od 1 minuty.
Dodatkowo Arteta budował tą ekipę lata i mogli w spokoju się zgrywać zajmując nawet miejsce poza top4, od Erika każdy oczekuje w pierwszym sezonie top4. Dostał rozbity zespół, 80% zawodników w spadku, jak widać rotacje są ogromne i zajmujemy 3 miejsce ze stratą kilku punktów do Arsenalu czy City.
» 13 lutego 2023, 15:52 #311
kamilpe: Marcel Sabitzer on his future: “It's loan to Man United atthe moment, that's all I can say. I like it here”, tells Daily Mail #MUFC
“I'm feeling very good here. I like the team, I like the club, the atmosphere in Old Trafford. We will see what happens in the summer”. [Romano Fabrizio]
» 13 lutego 2023, 15:16 #310
brazylianwisnia: Oby go nie kupili. Casemiro, Eriksen, Bruno, Fred wszyscy w okolicach 30tki i Sabitzer też jest w tym przedziale. My potrzebujemy lepszego zawodnika od Sabitzera i młodszego żeby późnej nie było jak za Fergusona gdzie Scholes i Keane się zestarzeli i nie było następców w kadrze. Caicedo albo Mać Allister latem. Taki powinien być wybór.
» 13 lutego 2023, 16:24 #309
mikiartur: Sporo zależy kto odejdzie z pomocy.
Jeden transfer do pomocy na pewno ważny
Ale jak np Fred odejdzie co wykluczyć nie można
To można się zastanowić nad Sabitzerem albo np nad takim Jamesem Wardem Prowsem który przy spadku Soton może być w promocyjnej cenie
» 13 lutego 2023, 17:20 #308
mikiartur: Muszę przyznać że się nie spodziewałem że napiszę jeden duży komentarz, mnie zbanują (w sumie za nic bo nawet jak jedno zdanie w całym moim eseju można by było uznać za prowokatorskie to mi się ostrzeżenie należało a nie ban) i potem będą o tym gadać już 2 dzień.

A ja naprawdę nie poszedłem tam ze złymi intencjami. Nie zamierzałem trollowac ani nic.
Od razu się przyznałem kim jestem.
A byłem w szoku jak tydzień temu po roku samych prob w końcu udało mi się tam zarejestrować. A aktywowali moje konto właśnie w sobotę czy niedzielę
» 13 lutego 2023, 15:08 #307
Stanior: A tak z ciekawości zapytam niezłośliwe, co tam szukałeś? Co chciałeś uzyskać?
» 13 lutego 2023, 15:11 #306
PastaDoCiasta: Właśnie to mnie trochę boli, że na kanonierach nie można mieć konta jako kibic United - z miejsca jest ban. U nas za to kibice Arsenalu czy Liverpoolu mogą siedzieć, prowokować do woli, a jeszcze kibice United dostają nieraz warny za ciśnięcie po nich xD Dziwne to tym bardziej, że admini obu stron mają chyba spoko relacje, bo kojarzę, że z rok temu na Devilpage pojawił się chyba przed meczem bezpośrednim jakiś artykuł/wywiad/rozmowa właśnie obu adminów. Nie może Matheo wynegocjować normalnych warunków dla kibiców United albo wprowadzić analogicznych u nas? Bo wychodzimy na frajerów xd
» 13 lutego 2023, 15:14 #305
sztejner: Pewnie szukał dyskusji z normalnymi kibicami
*sam znam kibiców Tottenhamu Liverpoolu czy Chelsea i w wymianie zdań z nimi nie mam żadnego problemu,troszkę sobie podocinamy,troszkę pozazdrościmy jeden drugiemu trenera/piłkarza ale wszystko w normalnej atmosferze,Miki w niczym nikogo nie uraził,wręcz przeciwnie zachwalał to co Arteta zrobił z drużyną,że nie zamierza się z nich nabijać bo stracili punkty bo to się po prostu zdarza,powiedziałbym że wyrażał się na tamtej stronce "grzecznie" i z szacunkiem do klubu Armatek,i prosił o to samo wobec United
Popełnił jednak jeden mały błąd,w pierwszym zdaniu przyznał się że jest kibicem drużyny przeciwnej,co spotkało się z falą hejtu i banem

Ale potem też czytałem komentarze innych użytkowników tamtej strony którzy pisali,że banowanie kibica innej drużyny za to że jest kibicem innej drużyny jest śmieszne,i że był to całkiem nie potrzebny ban - co daje do myślenia,że jednak są tam normalni kibice chcący wymiany zdań
» 13 lutego 2023, 15:19 #304
mikiartur: @Stanior od ponad roku próbowałem tam się zalogować by po prostu tak jak tu sobie pisać o piłce.

Nie uważam że to że jestem kibicem MU od razu mnie eliminuje. Nie zamierzałem tam w samych superlatywach pisać o MU ani hwjtowac itd Arsenal.

Lubię dyskutować o piłce j jak mam czas i możliwości to robię to wszędzie gdzie mogę (tutaj, discord, Twitter, Facebook, kiedyś anglia.goal) po prostu tyle

Zobaczymy, pisze tam że można się z banem odwołać mailowo to napisałem tam maila do redakcji. Zobaczymy czy to coś da i mi odbanija konto
» 13 lutego 2023, 15:20 #303
SmutnyGrabarz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 15:21

stanior

Magik go wyslal :D skubany nie poddaje sie :D
» 13 lutego 2023, 15:21 #302
mikiartur: @Sztejner
Ja tutaj na DP też nie miałem problemu z kibicami innych drużyn gdy się normalnie wypowiadali

Oskar, Old Fashion (do czasu) Ruffnecky, Obiektywny, top4fun, arsfan

Paru ich bylo i dopóki normalnie pisali to normalnie z nimi dyskutowałem

A tak to wyszło że na K.com jest kółko wzajemnej adoracji i jak masz inną myśl niż oni to już jesteś skreslony
» 13 lutego 2023, 15:23 #301
Greenlife: Od roku próbowałeś się tam zalogować. Piszesz odwołania od bana. A my mamy rozumieć, że tak bardzo chcesz pisac tylko o piłce nożnej nawet tam gdzie Cie nie chcą. Marnujesz się po prostu. Nie chcę być uszypliwy ale lekkie żenua :)
» 13 lutego 2023, 15:52 #300
mikiartur: Skoro aktywowali moje konto (a robią to ręcznie) to widocznie ktoś mnie tam chciał

Poza tym jakby mnie ciągle obrażali i wyzywali od mułów za nic to oczywiste że bym tam nic nie pisał

Na meczykach wystarczyło że kiedyś coś przeciw Barcelonie napisałem, od najgorszych mnie zwyzywali to mnie już tam nie ma.

W dodatku przy aktywacji widać dane użytkownika jak wypełnił a jasno tam napisałem że kibicuje MU itd
Więc powinni sobie tam moderatorzy zdawać sprawę A kim jestem w momencie aktywacji.

Napisałem maila bo uważam że bana nieslusznie dostałem
I tyle
» 13 lutego 2023, 16:07 #299
Dexxter: Wow, ale masz osiągnięcie życiowe... zazdroszczę.
» 13 lutego 2023, 14:34 #298
SmutnyGrabarz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 14:57

No jest tam patologia, Admini tamtej pato strony nie daja rady mentalnie, gdy ktos nowy zalozy konto i normalnie dyskutuje, to jest dla niech za duzo na ich ptasie mozgi :D Oni zyja w swoim swiecie i nie mozesz wyrazic innego zdania od ich zdania :D a ten garfield to taki w pies co rzuca sie na kosc jak sie zalogujesz tam, typowy pucybut administracji i naczelny hejter United, zreszta reszta nie lepsza, 90% tam, to same przegrywy, lata swietlne w cieniu United zrobilo swoje :D

jopciu- tam kazdego nazywaja zbillu :D mem strona i tyle
» 13 lutego 2023, 14:54 #297
Witcheraard: Już bez przesady że DP to taka wolność słowa, kiedy niejakiego Old Fashiona też paru tutaj cisnęło a też tylko dyskutował
» 13 lutego 2023, 15:01 #296
vieeeri: Jopciu wg mnie właśnie uruchomiłeś maszynę nowego nazewnictwa trolli na tej grupie. Ale jak to mówią - nie ważne jak, byle mówili xD
» 13 lutego 2023, 15:06 #295
Stanior: Nigdy nie zrozumiem po co wchodzicie na strony innych fanklubów gdy na was tam plują. Jesteście jakimiś ascetami czy co?
» 13 lutego 2023, 15:07 #294
pbskarpy: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 15:09

Stary, ciebie naprawdę interesuje coś poza wynikami innych druzyn? Zwłaszcza dział komentarzy? Ja jeeeee
» 13 lutego 2023, 15:08 #293
NoLogo: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 15:19

Witcheraard ale bana dostał po normalnych ostrzeżeniach, za buractwo czy od razu za to, że kibic innej drużyny? Tak ciężko dostrzec różnicę?
Wolność słowa nie = możliwości bezkarnego wyzywania itd..
» 13 lutego 2023, 15:18 #292
SmutnyGrabarz: Witcheraard

Nie porownuj oldfashiona do logowania sie na kapiszonach, on mial tu konto od 2017r prawie 6 lat, a tam dostajesz bana w 6 minut za same przywitanie sie i dyskusje.
» 13 lutego 2023, 15:18 #291
Masta: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 13:08

Dwumecz z Barcelona trzeba będzie rozegrać po mistrzowsku. I moim zdaniem zdecyduje tutaj nastawienie w pierwszym meczu na nie danie sobie wciśnięcia kilku bramek bo jeżeli tak się stanie to nas pokonają. Kluczem będzie Rewanż z lisandro i casemiro w składzie. Sabitzer będzie miał możliwość dotarcia sie w środku i jeżeli na rewanż wyjdziemy: de gea, awb, varan, lisa, shaw
Casemiro, marcel, bruno, rash wout sancho/antony to myśle ze śmiało możemy ich ograć. Priorytetem będzie przejęcie kontroli w srodku pola żeby pedri, gavi i de jong nas nie klepali. I dlatego wydaje mi sie ze bardzo ważna role odegra werghorst walcząc ciut niżej niż na pozycji 9.
Dobra koniec przerwy wracam do roboty adios !
» 13 lutego 2023, 13:07 #290
Pyra: Przecież przez ostatnie występy nazywają ich Bartetico 1-0, oni strzelają bardzo mało po MŚ, ale z tyłu jest przeważnie 0 i wygrywają po wyrównanych pojedynkach.
Nie ma się kogo bać.
» 13 lutego 2023, 13:22 #289
Masta: Nam nie leżą hiszpańskie zespoły. Dlatego uważam się trzeba będzie spać dupska i ich pocisnąć
» 13 lutego 2023, 13:26 #288
DjTED: Jak zwykle znowu wszyscy pusza piórka na Barcelonę i jak zwykle znowu będzie oklep. Wczoraj zrobili taka akcje bramkową, że ja u nas takiej od 20 lat nie widzialem...
» 13 lutego 2023, 13:31 #287
sztejner: DjTED
To mało meczów oglądasz
» 13 lutego 2023, 13:33 #286
vieeeri: A ja sugeruje się zaopatrzyć w pare browarów i rozsiąść się wygodnie w fotelu w czwartek. Jak wygramy to podbuduje to na pewno mocno drużynę. Warunki do gry będą idealne, murawa jak stół do snookera. A jak odpadniemy? To oszczędzimy sobie dodatkowych gier, bo najgorsze co mogłoby być to przeczołgać się np. do półfinału i tam odpaść. Jak odpadać to teraz. Ja znajdę plusy zarówno jeżeli przejdziemy jak i odpadniemy na tym etapie, bo przynajmniej z liderem hiszpańskiej.
» 13 lutego 2023, 13:35 #285
CobyD: vieeeri masz rację, jakkolwiek z przyjemnością odprawiłbym Barcelonkę z kwitkiem i to w dobrym stylu :)
» 13 lutego 2023, 13:57 #284
bani: Spokojnie, Erik już eliminował z europejskich pucharów hiszpańskie kluby. Ja osobiście nie mogę się doczekać czwartku. Przy okazji przypomnę, że mecz o 18:45 :)
» 13 lutego 2023, 14:01 #283
Pyra: No i wraca wypoczęty ulubieniec katalońców :)
» 13 lutego 2023, 14:04 #282
mycka86: To będzie ciekawy dwumecz. Przy obecnej formie obu zespołów na miarę pół finału LM. Z powodu wypoczętego Casemiro i Varane'a obstawiam 60/40% na naszą korzyść.
» 13 lutego 2023, 14:53 #281
lipeklukas: Ja uważam, że możemy ukarać Barcelonę w czwartek 3,4 bramkami. To nie ten sam klub co 3, 4 lata temu. Grają wysoko obroną, wczoraj 3 długie piłki, za ich obrońców, dały setki Villareal, jednak napastnik był bardzo wolny. My lubimy grać z kontry i potrafimy to wykorzystywać, jak mało kto. Mamy fajnych skrzydłowych, możliwe, że Rashford zagra na 9, nasi boczni obrońcy również są wybiegani AVB i Malacia. Barcelona obecnie nie oddaje w meczach więcej jak 5/6 celnych strzałów, to ile bramek z tego może paść? Przy takiej formie DDG i jego grze na linii.
Jestem też pierwszym, który nie wystawiłby Freda do podstawy, ale w tym meczu jako plaster dla FDJ, taki zawodnik potrafi uprzykrzyć życie, swoją agresywnością. Kolejna sprawa arbiter, Massimo Busacca, doświadczony Szwajcar, więc jeśli komuś może sprzyjać to nam, nie im. Typuje 1:3, 1:4 dla nas. Tak, tak wiem, że hiszpańskie drużyny nam nie leżą. Ale nie leżą nam drużyny, które grają ostro jak Villareal, sociedad czy Atletico, barca to obecnie, taka bez jajeczna drużyna, która na prawdę, ma dużego farta w tym sezonie. GGMU!
» 13 lutego 2023, 15:34 #280
devilek777: DjTED to ogląda chyba fleshscora, bramki z Crystal Palace nie widział jeszcze.
» 13 lutego 2023, 16:53 #279
Milo: Sabitzer odżyje trochę u nas, nawet wchodząc na IG widać ze dobrze się czuje, bo w Bayernie trochę bierny jego profil był
» 13 lutego 2023, 13:05 #278
mycka86: Z marszu musiał grać po 80-90 minut co 3-4 dni. W nowym zespole, bez rytmu meczowego, treningu, zgrania i znajomości ligi. Póki co nie ma nawet jak go ocenić.
» 13 lutego 2023, 14:58 #277
dlabigt23: Jak zagrał wczoraj Sancho ? powie mi ktoś ?
» 13 lutego 2023, 12:21 #276
Milo: Średnio jak cały zespół
» 13 lutego 2023, 13:03 #275
Masta: Wydaje mi się ze w pierwszym meczu wyszedł bardziej nakręcony. Tutaj trochę głowa nie dojechała ale dajmy mu czas
» 13 lutego 2023, 13:08 #274
miloszek5555: Czas to on ma już od 2 lat
» 13 lutego 2023, 13:15 #273
sztejner: ciężko oceniać Sancho po zeszłym sezonie skoro zaczynając od Bruno a kończąc na Rashim wszyscy grali jak ekipa lekko niedorozwiniętych graczy,Rashforda żeście po zeszłym sezonie wyrzucali z klubu,a teraz byścię się go kurczowo trzymali kolejne 10 lat.
Masta dobrze napisał,ma chłopak czas,Erik też w niego wierzy
uznajmy że zeszły sezon zagraliśmy dwoma piłkarzami ustawieniem DeGea-Ronaldo i drużyny przeciwne grały przeciwko nam 12 na 10 bo mieli Maguire w składzie który co mecz zakładał koszulkę innej drużyny
» 13 lutego 2023, 13:30 #272
SmutnyGrabarz: Sancho przy Eriku bedzie coraz lepszy, to nie fifa, ze odpalasz i zawodnik gotowy tego samego dnia, ludzie dorosnijcie.
» 13 lutego 2023, 14:56 #271
Celt15: Niezłe kursy na czwartek. Bukmacherzy faworytów to w nas nie widzą :)
» 13 lutego 2023, 12:21 #270
is200second: A co się dziwić. Barca jest w świetnej formie i naprawdę będzie bardzo ciężko. A co najważniejsze mają światowej klasy napastnika.
» 13 lutego 2023, 12:32 #269
devilek777: Rashford gra u nas.
» 13 lutego 2023, 12:41 #268
kckMU: Z jakiej racji mielibyśmy być faworytami na Camp Nou?
» 13 lutego 2023, 13:02 #267
Celt15: Nie oczekiwałem bycia faworytem na Camp Nou, ale zobacz na kursy meczów BVB - Chelsea albo PSG-Bayern a później na nasz. Jesteśmy mocnym underdogiem.
» 13 lutego 2023, 13:35 #266
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 13:48

Wszystkie kursy są prawidłowe, a oddziaływanie ludzi na nie jest optymalne i zgodne. Gdyby ich postrzeganie meczu było inne, kursy na United pikowałyby.

Jeśli mecz i wynik na CN będzie równy, spodziewam się lekkiego wskazania na United na OT.

Mecze takie jak te które wymieniłeś, zawsze będą equality-odds. Kursy na PSG - Bayern są tego definicją. Każdy ma swoje mainstreamowe spojrzenie, a one obu grupom dają poczucie mocnej inwestycji jednostkowej. Kursy, ogółem, nie są od tego, by odzwierciedlać wydarzenia boiskowe.
» 13 lutego 2023, 13:45 #265
kckMU: Ogólnie, jeśli ktoś jest dorosłym człowiekiem i interesuje się tym, to zawsze może się skontaktować na PW czy dsc chociażby. Czasami jak widzę 3-4-5 cyfrowe stawki, którymi Polacy operują na ślepo, lub ten słynny "nos", to mi się smutno robi.
» 13 lutego 2023, 13:53 #264
brazylianwisnia: My też jesteśmy w świetnej formie. Ostatnio wygraliśmy 3-2 z mocniejsza ekipa od Barcelony. Wszystko jest możliwe w tym dwumeczu. Rozstrzygnie to kto ma lepszy pressing.
» 13 lutego 2023, 14:31 #263
bani: Spokojnie w letnie okienko transferowe dojdzie do sprzedaży Harry'ego i wtedy Erik zdecyduje co dalej :)
» 13 lutego 2023, 11:40 #262
vieeeri: Wpadnie pare milionów jeszcze za Bailly i Tellesai cyk Timberek
» 13 lutego 2023, 12:21 #261
atotrikos: Timber kozak
» 13 lutego 2023, 12:24 #260
PastaDoCiasta: Timber marzenie, bo on może równie dobrze grać na PO, gdzie jest na ten moment lepszy i od Dalota i od Bissaki. Na prawej SO też klasa, to zawodnik jak Shaw - i na boku świetnie i w środku ogarnia elegancko
» 13 lutego 2023, 13:48 #259
devilek777: Timber 21 lat, mocny byłby to transfer. No i zna się z Ten Hagiem
» 13 lutego 2023, 13:52 #258
JudoHonor: Timber bardzo dobry zawodnik, ale nie za Maguire. Potrzebny bylby ktos do pary z martinezem, Varane mlodszy nie bedzie. Martinez niski, dynamiczny do pary pasuje ktos wyzszy grajacy bardziej jak Varane - Timber to taki sam profil zawodnika jak martinez.
» 13 lutego 2023, 17:55 #257
atotrikos: Garnacho ma tą sportową złość której nie ma Sancho, to nie wróżby zbyt dobrze.
Czemu on boi się wejść w drybling i ewentualnie być wyciętym?
Przecież jest dryblerem i już dawno powinien się przyzwyczaić do bycia kopanym.

W takich spotkaniach na pewno obaj zyskają trochę doświadczenia jak wygląda gra ze słabszym rywalem, ale takim który podchodzi ambicjonalnie do takich spotkań.
» 13 lutego 2023, 10:11 #256
is200second: I to jest pytanie, gdzie jest ten Sancho z Dortmundu. Taki trochę piłkarz na hale. Garnacho jest napewno bardziej dynamiczny.
» 13 lutego 2023, 10:38 #255
atotrikos: Obaj mają dynamikę z tym, że jeden na metrze a drugi też rozwija prędkość na dłuższym dystansie.

GARNACHO na pewno jest bardziej bezpośredni i szuka bramek.
Sancho kreator i szuka kolegów.
Uważam, że siła fizyczna u Sancho to w zasadzie jej nie ma - czasami za lekko nawet podaje, niby dopieszczone ale nie prawda - za słabe podanie.
Przyjąć też trzeba potrafić i takimi rzeczami to ma się martwić partner z drużyny, piłka ma być z odpowiednią siłą.
Strzały u Sancho to też wiecznie techniczne, rogale itd ale ile on już by dołożył bramek gdyby umiał wygenerować siłę z prostego podbicia.
Grając na lewej stronie z prawa nogą powinien dołożyć do repertuaru właśnie siły - nawet Mahrez "bez mięśni" ma strzał.
Nie mam nic do pięknych technicznych strzałów, są świetne ale mam takie wrażenie jakie opisałem, bo mogę je mieć :)
» 13 lutego 2023, 10:52 #254
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 11:37

Jak dla mnie Sancho sie skonczyl kiedy po paru meczach zagranych na prawej pomocy -na która go sprowadzilismy za kupe kasy po latach posuchy- zdecydowal sie nagle ze nie potrafi tam grac i zrobil nam na sile jeszcze wiekszy tlok na lewym skrzydle. Potem dostal porazenia mózgu chyba i okazalo sie ze w ogóle nie potrafi grac -czy to na lewej czy na prawej stronie. Tak bylo zle ze chlop musial poza druzyna gdzies na prowincji w Holandii siedziec u bauera i po zbiorach wrócil sie do nas. Moze sie odrodzi ,ale jesli ma blokowac rozwój Garnacho to niech idzie w czorty do Interu czy jak Kagawa spowrotem do Borusii.
Myslelismy ze zagramy na nosie City - sprowadzajac ich dawnego wychowanka zeby byl nasza gwiazda... Póki co to zagralo jak podkradniecie im Freda w ostatniej chwili negocjacji.
» 13 lutego 2023, 11:35 #253
rubin: Liverpool z nami najprawdopodobniej bez Thiago.
» 13 lutego 2023, 09:34 #252
Bulik901: Wynik cieszy tym bardziej ze w dziewiatke bo hary i fred graja raczej na korzysc rywala. Z harego nawet komentatorzy maja bekem nie wiem co kieruje Erikiem ze wciaz wpuszcza go na boisko. Gosc musi miec jakies kwity na wszystkich 🤣
» 13 lutego 2023, 08:39 #251
sztejner: Fred Man of The Match grając na korzyść rywala,no nieźle

nie wiem co kieruje Erikiem ze wciaz wpuszcza go na boisko - myślę że rotacja składem + coś na zasadzie "patrzcie on jeszcze żyje,można brać w lato za 15-20 mln"
» 13 lutego 2023, 08:45 #250
Pyra: Erik raczej wie, że Varane fizycznie nie może grać co 3dni, po jakimś czasie przytrafiają mu się różne urazy z przeciążenia. Malacia zagrał bo taka była taktyka i Shaw został przesunięty na ŚO pozwalając odpocząć Martinezowi.

Na Barcelonę pewnie szykujemy obronę Bissaka - Varane - Martinez - Shaw, żeby jak najlepiej zabezpieczyć tyły i tylko Luke z tego zestawienia będzie miał 90min w nogach.
» 13 lutego 2023, 09:55 #249
MatiMU10: Martinez nie zagra w pierwszym meczu z FCB z powodu kartek
» 13 lutego 2023, 10:00 #248
Pyra: Faktycznie, to Shaw na ŚO i Malacia na LO
» 13 lutego 2023, 10:06 #247
Amad: Erik chce trochę odbudować Maguire'a żeby wyciągnąć za niego możliwie jak najwięcej kasy w lato :P
» 13 lutego 2023, 10:38 #246
essaEdek: Shaw daje na lewym zdecydowanie więcej niż Malacia, musi grać na LO z Barceloną.
» 13 lutego 2023, 11:57 #245
sztejner: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.02.2023 08:34

Najlepsze sezony Marcusa Rashforda:
2019/20 - 22 gole (44 mecze)
2020/21 - 21 goli (57 meczów)
2022/23 - 21 goli (34 meczów)
- Erik ten Hag odegrał ogromną rolę w mojej formie. On i jego sztab przybyli z nową energią i nową mentalnością.
» 13 lutego 2023, 08:34